3 Zabawne Teksty Na Podryw Dziewczyny

by Grzywocz on 5 March 2012

teksty na podrywW tym artykule poznasz 3 zabawne teksty na podryw dziewczyny, które ją rozśmieszą, pokażą, że masz powodzenie u kobiet i jesteś wybrednym facetem, o którego trzeba się postarać. Wyjaśnię Ci jak flirtować z dziewczyną i na czym to polega. Oczywiście teksty do flirtowania nie są najważniejsze, ale dobrze jest wiedzieć, co mówić, aby to było zabawne. W poniższych przykładach to zrozumiesz.

Oczywiście nie wspominam nawet, abyś nigdy nie stosował żadnych popularnych i tandetnych tekstów na podryw typu: “Bolało jak spadłaś z nieba” albo “Podobasz mi się, nie spier*ol tego…”, ponieważ wyjdziesz tylko na idiotę. To nie działa i kobiety nienawidzą mało oryginalnych kolesi, którzy odzywają się do nich w jakiś dziecinny sposób.

Poniżej przedstawiam Ci jedną z moich list zabawnych tekstów na podryw i pytań do dziewczyny, którymi możesz “przyprawiać” konwersację od czasu do czasu. Pamiętaj, że nie ma żdnych cudownych tekstów, które zdobędą Ci dziewczynę. Tak naprawdę rozpoczęcie rozmowy powinno być zwykłym rozpoczęciem rozmowy na temat, który was dotyczy obojga. Np. gdy dziewczyna czyta książkę, to skomentuj książkę. Nie potrzebujesz do tego tekstów na podryw, tylko normalnego, ludzkiego rozpoczęcia rozmowy.

Natomiast, kiedy wszelkie techniki i zabawne riposty mogą Ci się naprawdę przydać? PODCZAS rozmowy, aby ją ożywić i odróżnić się od reszty facetów. Rozbawić dziewczynę i dostarczyć jej emocji, aby nie pozwolić na schematyczną i nudną rozmowę. Zanim przejdę do tekstów na podryw przyjmij poniższe nastawienie:

Nastawienie myślowe jest ważniejsze niż teksty na podryw dziewczyny

Kobiecie bardzo podoba się samo to droczenie się i niewiedzenie, co z wyniknie z rozmowy. One nie cierpią znać naszych zamiarów i stawiania sprawy jasno. One uwielbiają niepewność i niedostępność ze strony faceta.

Dlatego też dobre teksty na podryw mają tak naprawdę na celu:

 • żartobliwe zbywanie kobiety w rozmowie
 • oskarżanie ją o chęć zdobycia Ciebie
 • zaimponowania Tobie
 • udobruchania Ciebie
 • przekonania Ciebie przez kobietę
 •  
  … jest to dla kobiet strasznie zabawne, pociągające i podoba im się takie poczucie humoru.

  Przeżywanie wraz z kobietą emocji oraz wplatanie w rozmowę poniższych tekstów na podryw jest właśnie flirtem.

  Oto obiecane 3 teksty na podryw dziewczyny

  … krótka lista tekstów na podryw, które budują atrakcyjność i obracają całą sytuację tak, że to kobieta pragnie Ciebie zdobyć, a Ty rozdajesz karty i jesteś osobą pożądaną. To zabawne i atrakcyjne. Dlaczego daję Ci tylko 3 śmieszne teksty do dziewczyny? Ponieważ chcę, abyś zapamiętał chociaż JEDEN z nich i użył go jutro w rozmowie z jakąś koleżanką albo z jakąś nowo-poznaną dziewczyną.

  Możesz zażartować z dziewczyny w jeden z następujących sposobów:

  Tekst nr 1:
 • “Ja mam tobie postawić drinka/pożyczyć notatki? A ty co dla mnie zrobisz? Hm, no nie wiem na ile cię stać… upiecz ciasto albo napisz dla mnie jakiś poemat… wymyśl coś…;)” – To świetny tekst, ponieważ pokazuje, że nie będziesz kolejnym miłym kolegą, który będzie za DARMO wyświadczał jej przysługi. Zostaw to frajerom. Jeśli jakaś dziewczyna Ci się podoba, to zażartuj, że ma coś dla Ciebie zrobić. To odwraca role, pokazuje, że masz wymagania (a to jest atrakcyjne) oraz odbierasz jej “amunicję”, bo to kobiety zawsze coś od nas chcą i się nami wysługują. Niektóre ładne dziewczyn to po prostu rozbraja, że żartujesz, aby one coś dla Ciebie zrobiły. Żaden facet tak im nie gada. A jeśli jej się podobasz, to nieraz naprawdę coś dla Ciebie zrobi albo również zażartuje z powrotem, że nie jest to wykluczone. Te dwuznaczności i niepewność to właśnie flirt i droczenie się. Użyj tego tekstu, gdy jakaś dziewczyna będzie coś od Ciebie chciała. Choćby chciała, żebyś popilnował jej miejsca w kolejce – użyj tego i rozbaw ją!
 •  
  Tekst nr 2:

 • “Potrafisz gotować? ;) – to świetny tekst na podryw, który możesz użyć, gdy jest rozmowa o jedzeniu. Kwalifikujesz w ten sposób kobietę, a przez to ona będzie chciała Ci udowodnić, że potrafi gotować. Na dodatek wyśmiewasz ten cały stereotyp, że kobieta jest od gotowania, ponieważ pytasz o to w prześmiewczy sposób i zaczepnie nabijasz się z niej, jakby to było jej życiowym zadaniem. Pokazujesz także w żartobliwy sposób wybredność (a to jest atrakcyjne) – pewnie masz powodzenie, skoro sobie tak wybierasz i stawiasz wymagania. To są tylko żarty, ale nawet jeśli nie masz teraz kobiet, to tworzysz dzięki tym tekstom obraz, że jesteś rozchwytywany i wolisz z góry wiedzieć, w co się pakujesz, żeby potem nie było za późno. Ważne, aby stawiać wszelkie wymagania kobietom w żartobliwy sposób. Możesz nawet dodać: “Potrafisz przynajmniej gotować ; )? Co na przykład? Spoko, będą z Ciebie ludzie : )”
 •  
  Tekst nr 3:

 • “Jaki Ty masz wyrobiony biceps… Możesz być moim osobistym ochroniarzem. Będziesz mnie bronić przed tymi nieczułymi kobietami ;) – Oczywiście ten tekst działa świetnie w stosunku do zgrabnych kobiet. Nie mów tego do dziewczyn, które mogłyby schudnąć, tylko do takich, które mają normalną sylwetkę. Skomplementuj ich biceps i zażartuj, że mogą Cię bronić. Ponownie pokazujesz tym tekstem, że masz powodzenie i potrzebujesz “koleżanki ochroniarza”. Po drugie tym tekstem na podryw odwracasz albo wyrównujesz role kobiet i mężczyzn, pokazując, że kobiety też potrafią ranić, oszukiwać, wykorzystywać i musisz na takie uważać. To oznacza, że masz standardy, powodzenie i nie skorzystasz desperacko z pierwszej lepszej okazji na związanie się z byle jaką dziewczyną. To odwracanie ról jest na maksa zabawne dla kobiet oraz wyrównuje Twoje szanse. Gadasz wtedy z ładną dziewczyną jak równy z równym. Ty też masz powodzenie i ona ma to czuć… Nawet jeśli, nie masz teraz powodzenia, to żartuj w ten sposób, bo dziewczyny i tak będą się zastanawiać czy masz powodzenie czy nie. I o to chodzi.
 •  
  Musisz nieustannie budować pewność siebie, to wtedy takie stwierdzenia będą zabawne. Zawsze mów na odwrót niż kobiety się spodziewają, że powiesz. Jak ktoś chce Ci dowalić, to się zgódź z nim. Skoro jesteś świetny, to nie musisz tego nikomu udowadniać.

  Będziesz z czasem stosował powyższe teksty na podryw z co raz większą pewnością siebie i spokojem co będzie co raz bardziej atrakcyjne. Musisz ćwiczyć, to taka sama umiejętność jak jeżdżenie samochodem lub rowerem.

  Co masz zrobić, aby nie zapomnieć tych tekstów na podryw…

   

 • Weź teraz długopis do ręki i na małej karteczce zapisz wybrane przez Ciebie tekst na podryw.
 • Następnie wyobraź sobie, jak mówisz go do kobiety, a ona się śmieje.
 • Zapamiętaj jeden tekst na podryw i użyj go jutro podczas rozmowy z jakąś koleżanką albo nową dziewczyną.
 • Daj mi znać w komentarzu czy zauważyłeś coś takiego, że ona nagle, jakby się “obudziła” i zobaczyła, że nie jesteś kolejnym nudziarzem, tylko powiedziałeś coś, czego na co dzień faceci jej nie mówią i tak się z nią nie droczą.
 •  
  Z czasem taki zaczepny sposób rozmowy z dziewczyną wejdzie Ci w krew i będziesz w stanie samemu wymyślać zabawne odpowiedzi, pytania i teksty na podryw. Musisz po prostu ćwiczyć na koleżankach i nowo poznanych kobietach. Napisz za 2 dni, czego się nauczyłeś i co było pomocne. Mam nadzieję, że będziesz tu wracał po więcej cennych wskazówek, aby zdobyć kompletny plan znalezienia sobie wartościowej dziewczyny.

  Jako bonus za to, że doczytałeś do samego końca mam dla Ciebie fragment Video Kursu Konwersacji: “77 Technik Flirtu, Humoru I Prowadzenia Atrakcyjnej Rozmowy Z Kobietą”. W poniższym fragmencie wyjawię Ci ponad 7 sposobów rozpoczęcia rozmowy z dziewczyną, której nie znasz oraz wytłumaczę Ci, jakie nastawienie pozwoli Ci zagadać do dziewczyny w pełen relaksu sposób: Oto nagranie:

  7 sposobów rozpoczęcia rozmowy z dziewczyną, której nie znasz:


  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  email
  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Wpis:
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  3 Zabawne Teksty Na Podryw Dziewczyny, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

  Poszukiwano

  • teksty na podryw
  • śmieszne teksty na podryw
  • teksty na podryw dziewczyny
  • śmieszne teksty na podryw dziewczyny
  • śmieszne teksty do dziewczyn

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 24 comments… read them below or add one }

  Grzywocz March 5, 2012 at 14:13

  Powiem Ci jeszcze jeden z moich tekstów na podryw. Jest on dość głupkowaty, ale jeśli się choć trochę podobasz dziewczynie to nadal działa. Ważne, aby mieć zupełnie poważny wyraz twarzy. Często lubiłem pytać się dziewczyny, czy lubi konie. Czy lubi na nich jeździć i dlaczego tak, a dlaczego nie… Często, gdy zaczynał się temat sportu, to pytałem, czy lubi jeździectwo i czy je uprawiała kiedyś albo czy by chciała. Ja mówiłem poważnie, że chciałbym spróbować i jeździłem w dzieciństwie na kucyku. Wiem, że na logicznym poziomie wydaje się to infantylne i takie jest. Jednak podrywając kobietę, trzeba ją zaczepiać tak, jak robiło się to kiedyś w piaskownicy. Większość z nas o tym zapomina. Ja naprawdę pytam lub pytałem się kobiety o jeździectwo, ale to one miały jakieś dwuznaczne skojarzenia, chichotały i dodawały swoje aluzje. Ja pytałem poważnie o konie. Dzięki temu rozmowa przybierała bardziej flirtujący i niepoważny ton. I o to chodziło. Napisz, jak Ty lubisz się droczyć z dziewczyną. Jaki tekst lubisz stosować podczas rozmowy. Pozdrawiam!

  Reply

  Sławek March 5, 2012 at 16:18

  Witam!
  W sytuacji, gdy między mną a kobietą(niekoniecznie to musi być mój “obiekt zainteresowania”) dojdzie do wymownej wymiany spojrzeń i na jej twarzy zarysuje się delikatny uśmiech, to zawsze pytam: ŚMIEJESZ SIĘ ZE MNIE, CZY UŚMIECHASZ SIĘ DO MNIE? Koniecznie wypowiedziane z uśmiechem na twarzy. Z reguły zawsze odpowiedź jest taka, że ona się uśmiecha. Najbardziej sprzyjające okoliczności to takie, w których nie musimy przejść kilku kroków do kobiety, aby o to zapytać np. czekając w kolejce do baru, czekając aż zwolni się umywalka w toalecie np. w pubie, ekspedientka przy kasie np. na stacji paliw(one często bywają otwarte na tego typu zaczepne teksty:). Oczywiście nie wszędzie i nie w każdych okolicznościach użyjemy tego “openera”, ale takich sytuacji możemy sami sobie stworzyć naprawde wiele.
  Pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz March 5, 2012 at 18:56

  Super. Podoba mi się. Ja znam jeszcze inną ciekawą wariację tego. Gdy kobiet się patrzy na Ciebie, nawet z daleka… Podchodzisz do niej i mówisz: Czy ja jestem brzydki?”. Mówisz to ze zdziwieniem i powagą. Ona odpowie coś w stylu: “Nie, skąd, nie jesteś, czemu pytasz?”. Wtedy z uśmiechem odpowiadasz: “Nie wiem, tak przyglądałaś mi się i myślałem, że może jestem brzydki i wolałem się upewnić, że nie… Dziękuję za komplement : )” Jeśli dziewczyna ma poczucie humoru, to raczej ją tym rozbawisz. Potem możesz zmienić temat.

  Reply

  Jimmy July 14, 2012 at 16:16

  a nie sadzisz Paweł ze stwierdzenie ?Nie wiem, tak przyglądałaś mi się i myślałem, że może jestem brzydki i wolałem się upewnić, że nie? Dziękuję za komplement : )? pokazuje jakby brak pewnosci siebie(choc z drugiej str zaden niepewny siebie by sie tak nie zapytał) ale przede wszystkim potrzebę dowartosciowania się, potrzebe akceptacji, że jednak nie jestem brzydki tylko ładny? A i co gdyby kobieta,nawet w zartach powiedziala “tak, jestes brzydki” ?

  Reply

  Paweł July 14, 2012 at 19:54

  To dalej żartujesz i gadasz z udawanym fochem np. ,,Dzięki,wiesz?”

  Reply

  Paweł July 14, 2012 at 21:54

  Jak ci powie tak w żarcie,to chce,byś się dalej z nią droczył.I wtedy się droczysz :)

  Reply

  Paweł March 5, 2012 at 16:50

  Ja generalnie nie miałem jeszcze okazji skorzystać ze swojego tekstu,bo sytuacja taka się nie trafia zbyt często,ale gdy dziewczyna powie coś w stylu ,,ale okropnie wyglądam/mam tłuste włosy/rozdwojone końcówki itp.” to ja nie będę zaprzeczał i gadał,że jest inaczej,tylko żartobliwie ,,Wiem,ale się wstydziłem powiedzieć… :)

  Reply

  Grzywocz March 5, 2012 at 18:58

  Hej, dobra odpowiedź. W oryginale znam ten tekst trochę inaczej. Zamiast mówić, że wstydziłeś jej o tym powiedzieć, mówisz: Masz rację/Wiem, ale nie chciałem nic mówić… : )”

  Reply

  Marcin March 5, 2012 at 17:19

  Dziewczyna przypadkowo obetrze się o Ciebie, mówisz: ” Hej, czy ty już mnie macasz / dotykasz ?!” (tylko dziewczyna nie może być zbytnio płochliwa i należy powiedzieć to z oburzeniem i się delikatnie uśmiechnąć) Ale właśnie, wypadałoby coś jeszcze po tym dodać, bo nastanie głupia cisza i dziewczyna się pewnie wykręci. No więc może: ” Łapy z dala od towaru, najpierw poznajmy się lepiej…”
  Może Paweł coś podpowie jak to zrobić, żeby się udało :)

  Reply

  Grzywocz March 5, 2012 at 19:04

  Znam ten tekst o nie dotykaniu towarem z paru źródeł i przestrzegam, że działa on na naszą niekorzyść. Już tłumaczę, dlaczego. Otóż największą oznaką zainteresowania i najsilniejszą jest dotykanie mężczyzny przez kobietę. Ty chcesz, żeby ona Ciebie dotknęła. Jeśli kiedykolwiek nawet w żartach skrytykujesz takie zachowanie i np. powiesz: “Trzymaj ręce z dala od towaru”, to możesz spowodować, że dziewczyna będzie Cię potem mniej dotykać, a przez to słabiej będziesz widział, czy się jej podobasz czy nie. Dlatego bądź ostrożny z tekstem o byciu towarem i nie dotykaniu Ciebie. Natomiast jako zaczepka, gdy się dziewczyna o Ciebie ociera, możesz odpowiedzieć: Czy Ty się o mnie ocierasz?: )”. Twój tekst z macaniem i dotykaniem też jest dobry. Ważne jest udawane oburzenie. Najpierw pełna powaga, a potem uśmiech i mówisz: “Mam Cię ; )”, rozładowując atmosferę.

  Reply

  matys March 5, 2012 at 21:45

  W trakcie rozmowy: >ja >>ona
  >wiesz… podobają mi się twoje buty…
  >>dzięki bla bla bla
  > są twoje?
  >>no raczej.. bla (tu przerywamy i mówimy z ogromnym zdziwieniem)
  >OBA???!!!
  Powodzenia! :D

  Reply

  Pietja March 6, 2012 at 16:11

  Sory, ale dla mnie ten tekst z butami jest kulawy, ale to może ze mną jest coś nie tak i po prostu tego nie łapię.

  A co do tego “Łapy … od towaru” to faktycznie ma to odwrotny skutek. Kilka razy go próbowałem na jakiś ogniskach, grillach, domówkach gdzie poznawałem nowe dziewczyny i jak dotkęły mnie w ramię, przedramię albo nawet klatkę piersiową to stosowałem ten tekst i efekt był właśnie taki, że dziewczyny potem się dystansowały, wtedy nie wiedziałem, że sobie sam szkodę robię tym tekstem, to tekst z PUA i myślałem, że musi działać. Dlatego dobrze Paweł, że to tutaj wyjaśniłeś.

  Reply

  Pietja March 6, 2012 at 16:14

  Jeszcze dodawałem coś w stylu “Jestem jak eksponat – nie dotykać, podziwać” To jest kiepskie i słabe w chu… Ale klepałem ten tekst, bo przeczytałem w jakimś poradniku, chyba u Uncle U.

  Reply

  Grzywocz March 7, 2012 at 13:28

  Dzięki bardzo. Dokładnie miałem taki sam efekt. Dziewczyny mnie zaczepiały, droczyły się, dotykały… Ja mówiłem: “nie dotykać eksponatu” i już mnie nie dotykały. Ten tekst jest do bani.

  Reply

  słodziak ;P August 6, 2012 at 16:51

  Jeśli juz powiedziałeś “nie dotykać eksponatu” a one nagle sie spłoszyły to mówisz chyba nie bierzecie tego na serio albo po prostu zartowałem wgl lepiej nie mówić o nie dotykaniu , ale jak juz cie dotykaja to znaczy zalezy gdzie i jak ale jak zauwazysz jak jakaś chce wiecej cb to atakujesz ja i tez dotykasz potem jak bedziecie sami to bedzie łatwo :P

  Reply

  słodziak ;P August 6, 2012 at 17:01

  A ja mam pytanko jesli przychodzi na opa opa :P i dziewczyna mówi do mnie w prost masz gumkęęę bo przed chwila zuzyłam i sie tak na mnie patrzy to co mam jej powiedzieć ?? ;)

  Reply

  Przemek August 6, 2012 at 20:43

  1. No co Ty? Przeciez tego sie nie zuje. Zaczynam sie o Ciebie powaznie martwic.
  2. Mam mietowa (jablkowa, smerfowa) orbit. Reflektujesz?
  3. (szukasz po kieszeniach wyciagasz i chowasz) Kurde, nie uwiezysz, ale wlasnie mi sie skonczyly. Straszny niefart dzisiaj mamy…
  (pokazujesz ze nie kreci Cie nabijanie przebiegu)

  Reply

  Michał March 6, 2012 at 16:42

  Ja dzisiaj miałem dosyć zabawną sytuację. Wracając ze szkoły autobusem usiadła koło mnie bardzo ładna dziewczyna, no i jak to uczysz zacząłem rozmawiać od razu ale… Wyszło na to że chodzimy do tej samej szkoły więc zaczęła się nudna gadka o szkole a z tego wszystkiego zapomniałem o Twoich fajnych tekstach i nie mogłem sobie nic przypomnieć i obrócić gadki na jakiś fajny temat. ;(
  Co do własnych tekstów na podryw, zawsze wymyślane są na poczekaniu a w rezultacie czego nie są używane ponieważ bardzo szybko je zapominam. ;P
  Dzięki za ten artykuł. Bardzo pomocny. ;)

  Reply

  Paweł March 6, 2012 at 23:37

  No,bez kitu,ja też tak mam.W myślach sobie kreuję takie zajebiste teksty,że aż mnie samego kładą,a jak przychodzi co do czego,to już żadnego z nich nie wykorzystam.Chyba trzeba zawsze sobie takie coś zapisywać,żeby nie uciekło…No,w każdym razie jak laska cię lubi,to ci pomoże w rozmowie i da ci sytuację,do której powiesz pasujący tekst.Bo to w sumie nie na wymyślanie,tylko sytuacyjne

  Reply

  Grzywocz March 7, 2012 at 13:32

  Proszę bardzo, a jeśli chodzi o ożywianie rozmowy, to nawet nie musisz mieć tekstów. Jeśli zaczęła się nudna gadka o szkole to rozmawiaj z nią o szkole, ale w zabawny sposób albo gadaj o szkole, ale pod kątem czegoś emocjonującego i niecodziennego, np. “byłaś kiedyś na wagarach?” albo “brałaś kiedyś udział w przedstawieniu szkolnym?” – tego typu rzeczy. To jest inne, mimo, że temat jest codzienny.

  Reply

  Robert March 9, 2012 at 18:59

  Mam takie pytanie troche z innej beczki.
  Czy jest sens zaprosic na spotkanie dziewczyne(kolezanke,znajoma), ale nie jest ona ze mna jakos blisko i sie nie znamy dobrze nawzajem, znam ja jakos od hmm pol roku, jestesmy razem w grupie, wiec widujemy sie kilka razy w tygodniu rozmawaimy na rozne tematy ale tak tylko 4 fun, czasami ona mnie dotknie czasami ja ją(jest to pewnego rodzaju znak, tak mi sie wydaje) i nie wiem czy jest sens po takim okresie cos zaczac dzialac czy juz jest za pozno, czasami mnie zagaduje to tez jest pewnego rodzaju znak(o cos pyta itp, a rownie dobrze mogla sie o to spytac inna osobe lub nie pytac bo nie byly to jakies wazne rzeczy), wczesniej nie bylem nia zainteresowany (mialem inna osobe na oku i nie zwracalem na nia jakos uwagi), ale teraz pomyslalem ze moze cos zaczac robic w kierunku spotkania tylko sie zastanawiam czy to ma sens po okolo pol roku czy to nie ma znaczenia i brac sie do roboty? ;>

  Reply

  Damian March 11, 2012 at 00:11

  Powiem Ci tak:
  jeśli masz czas i nie szkoda Ci go marnować to możesz śmiało próbować, życie i tak leci i zegara nie zatrzymasz…
  A teraz poważnie. Jeśli to już jest Twoja koleżanka to już nie ma sensu. Ale jak już mówiłem możesz spróbować, a jak nie będzie rezultatów to najlepiej to schrzanić, aby na 100% być w szufladce przyjaciel i nie mieć watpliwości :)

  Reply

  Łukasz March 15, 2012 at 11:59

  Mam jeden tekst który zawsze działa i przez kolejne 30 min rozmawiamy tylko o tym.
  Siedzę sobie z dziewczyną w pabie i tak sobie lekko gadamy, w pewnym momencie jak robi sie dość cicho i nudno zamulonym głosem mówie do niej” Uff sorry , że tak zamulam ale jestem po nocce” ona od razu a co takiego robisz? Ja na to” A nic takiego jeżdżę batmobilem po mieście i ratuje ludzi” Wydaje sie to bardzo głupie nawet mi sie robi głupio kiedy to mówie xD Ale poważnie działa bez zarzutu.

  Reply

  Robert March 15, 2012 at 12:12

  Dobre ^^, mnie sie podoba, nawet go wyprobuje i jakos przerobie :P

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: