3 Warunki, Aby Rozkochać W Sobie Wartościową Dziewczynę

by Paweł Grzywocz on 27 June 2012

jak rozkochać w sobie dziewczynę Jeżeli chcesz pojąć, jak rozkochać w sobie dziewczynę, z którą chciałbyś się związać może nawet i na całe swoje życie, to koniecznie weź pod uwagę poniższe 3 warunki, bez których możesz skończyć z niewłaściwą kobietą lub odstraszyć taką, z którą mógłbyś spędzić resztę życia.

Warunek nr 1:

Nieustannie uświadamiaj sobie, że atrakcyjną kobietę najbardziej pociąga tajemniczość oraz mężczyzna, który jest dla niej wyzwaniem.

Spójrz: Czy gdybyś chciał kupić sobie dzisiaj samochód, to czy pokazałbyś sprzedawcy, że jesteś w stanie zapłacić za niego każdą kwotę pieniędzy, byle by go mieć?

Prawdopodobnie nie, ponieważ musiałbyś wtedy zapłacić najwyższą cenę, często o wiele większą niż rzeczywista wartość samochodu. Aby wynegocjować uczciwą cenę samochodu musiałbyś zachowywać się w bardziej sceptyczny i zdystansowany sposób oraz nie ujawniać od razu, na który model się zdecydowałeś.

Wielu z nas z powodu braku wiedzy o tym, jak rozkochać w sobie dziewczynę bezwiednie okazuje nowo poznanym kobietom zbyt duże zaufanie, zainteresowanie, zaangażowanie i oczekiwania w początkowych fazach znajomości.

Uwaga: Okazywanie dużego zainteresowania kobiecie, dawanie jej komplementów, upominków, dotykanie i czułość w postaci gestów i słów są jak najbardziej akceptowalne i pożądane, ale dopiero gdy ona już jest Twoją stałą DZIEWCZYNĄ. Niestety te same zachowania w początkowej fazie znajomości skutecznie zrujnują szanse na rozwinięcie się u dziewczyny romantycznych uczuć.

Dziewczyna, aby się zakochać pragnie rozmyślać o Tobie godzinami, gdy nie ma do Ciebie dostępu poprzez Internet ani smsy. Ona potrzebuje się zastanawiać czy w ogóle jeszcze do niej kiedykolwiek zadzwonisz. Ona woli myśleć, że pewnie masz wiele kandydatek na stałą dziewczynę, aby mogła poczuć, że wybrałeś właśnie ją, ponieważ okazała się najlepszą dziewczyną ze wszystkich pozostałych.

Kobiety to naprawdę rywalizujące istoty. Wystarczy, że spojrzysz jak dziewczyny spoglądają na bardzo ładną dziewczynę, za którą oglądają się wszsycy faceci. Kobiety nie cierpią konkurencji i każdego dnia się stroją, aby zdobyć więcej uwagi facetów niż inne dziewczyny.

Jasne, że niemal każda kobieta zapytana o to, jakiego chciałaby faceta, odpowie, że chce wrażliwego i miłego mężczyznę, który będzie ją rozpieszczał. To musi być całkiem przyjmnie uczucie, nie uważasz? Jednak to, że kobiety tak mówią wcale nie pokrywa się z tym, o jakiego mężczyznę walczą i jakiego wybierają na stałego chłopaka.

Jak rozkochać w sobie dziewczynę poprzez tajemniczość:

Dlatego, aby rozkochać w sobie dziewczynę bądź dla niej w początkowych fazach znajomości jak największą tajemnicą i wyzwaniem, dzięki czemu ona będzie chciała Cię zdobyć tak, jak tych nieprzewidywalnych, niegrzecznych drani. Nieraz pewnie się zastanawiasz, dlaczego atrakcyjne dziewczyny są w związku z kolesiem, przypominającym idiotę lub chama.

Taki typ mężczyzny na szczęście nie jest ideałem kobiety, ale jest o wiele bardziej pociągający i ekscytujący niż podlizujący się, miły chłopak.

Nie musisz zachowywać się jak drań lub kretyn. Nie musisz klnąć, poniżać innych ani udawać, że nikt i nic Cię nie obchodzi. Wystarczy, że będziesz przejawiał tylko te cechy, które naprawdę są atrakcyjne dla kobiet jak nieprzewidywalność, niedostępność i bycie zabawnym, zdystansowanym do świata mężczyzną. Odniesiesz wtedy o wiele lepsze efekty niż dranie, ponieważ Ty nadal będziesz gentlemanem, który szanuje kobiety. Na dodatek, gdy będziecie już w związku, to kobieta naprawdę doceni Twoją wrażliwość i zachwyt jej osobą.

Jednak nie możesz się zachowywać jak kochający chłopak dopóki nie rozkochasz w sobie dziewczyny na dobre. Dlatego tak ważne jest, aby na początku znajomości bezkompromisowo prezentować atrakcyjne cechy jak niedostępność, tajemniczość i nieprzewidywalność poprzez poniższe zachowania:

 • na spotkaniu nie mów ani jednego słowa o tym, czy się jeszcze kiedykolwiek zobaczycie
 • nie mów, z iloma innymi dziewczynami chodzisz na randki (w szczególności, jeśli nikogo innego nie widujesz – nigdy nie ujawniaj żadnej dziewczynie, że jest Twoją jedyną opcją)
 • nie kontaktuj się z nią między spotkaniami poprzez Internet ani smsy, tylko zadzwoń, aby ustalić spotkanie
 • nie dawaj jej żadnych prezentów ani nie stawiaj drogich atrakcji dopóki nie spotkacie się co najmniej 10 razy sam na sam i nie będziecie parą.
 • nie komplementuj jej wyglądu i używaj maksymalnie 2 komplementów na jedno spotkanie na temat jej charakteru.
 • gdy z nią jesteś, rozśmieszaj ją oraz rozmawiaj na lekkie i przyjmne tematy, aby dziewczyna WYCZEKIWAŁA z niepewnością kolejnego spotkania.
 • Gwaratnuję Ci, że stosując się do powyższych zasad będziesz o wiele bardziej pociągający dla kobiet, ponieważ będziesz wtedy bardzo tajemniczy i nieodgadniony, a to jest ciekawe. Kobiety uwielbiają odgadywać, co facet do nich czuje, niestety mało który utrudnia im to zadanie.

  Warunek nr 2:

  Obserwuj, czy z charakterem tej dziewczyny jesteś w stanie spędzić resztę życia. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla ogromnej ilości facetów bycie dla kobiety tajemnicą i wyzwaniem wydaje im się zachowaniem oschłym, które zniechęci do nich dziewczynę i stracą jej zainteresowanie na zawsze.

  UWAGA:

  Jeśli zobaczysz, że jakaś dziewczyna traci zainteresowanie Tobą z powodu tego, że dajesz jej przestrzeń, jesteś tajemnicą, wyzwaniem i do niczego się nie spieszysz, to bardzo DOBRZE. Oto dlaczego: Kobiety, które nie reagują pozytywnie na tajemniczość i bycie wyzwaniem przez mężczyznę mają niskie poczucie własnej wartości/są zakompleksione lub są dziewczynami bardzo upartymi, sztywnymi i apodyktycznymi, które oczekują, że wszystko będzie się odbywać po ich myśli.

 • Dlatego, jeśli chcesz do końca swojego życia spełniać rozkazy apodyktycznej maniaczki kontroli i przestrzegać jej zakazów i nakazów, to śmiało ożeń się z kobietą, która obraziła się na Ciebie, ponieważ zadzwoniłeś do niej dopiero po 5 dniach od pierwszej randki.
 •  

 • Natomiast, jeśli nie przeszkadza Ci to, że przez resztę swojego życia będziesz wysłuchiwał 10 000 000 narzekań typu: “Ale ja naprawdę jestem gruba…”, to śmiało ożeń się z kobietą, która się zniechęciła i zasmuciła, ponieważ musiała czekać aż 5 dni, zanim do niej zadzwoniłeś.
 • Oto jak rozkochać w sobie właściwą kobietę:

  Aby rozkochać w sobie tą właściwą kobietę kluczową sprawą jest, aby na stałą dziewczynę i/lub żonę wybrać dziewczynę, która:

  1. Jest samodzielna emocjonalnie i zna swoją wartość (czytaj: potrafi żyć bez Ciebie).

  2. Ma zgodną osobowość, czyli potrafi się dostosować do Twoich propozycji zamiast rządzić Tobą i traktować jak niewolnika.

  3. Potrafi się dzielić i pomagać a nie tylko brać, bo jej się wszystko należy.

  Trzymaj się tych standardów i nie popadaj w zgorzknienie. Uwierz mi, że takie kobiety istnieją i jest ich pełno. Wystarczy udać się gdzieś indziej niż do baru lub klubu i szybko pozbywać się numerów telefonu od niewłaściwych kobiet.

  Oczywiście oprócz tych cech charakteru, taka kobieta musi się w pierwszej kolejności w Tobie zakochać, a stanie się tak, jeśli będziesz dla niej wyzwaniem, tajemnicą i wartościowym facetem, którego ona będzie chciała usidlić, ponieważ nikt inny nie będzie taki, jak Ty. Ponad to, rozwijając znajomość z kobietą powoli i trzymając przestrzeń między wami, będzie Ci łatwiej zauważyć jej wady charakteru, które spowodwałyby cierpienie podczas dłuższego związku.

  Warunek nr 3:

  Pamiętaj, że opanowani mężczyźni są o wiele bardziej pociągający dla kobiet i to oni wygrywają “wyścig” po serce kobiety.

  Facet, który doskonale rozumie, jak rozkochać w sobie dziewczynę nie ma prawie żadnej konkurencji. Jedynie 3% mężczyzn naturalnie rozumie kobiety, 7% uczy się tego jak Ty czy ja, a 90% nie ma pojęcia, co czyni.

  Dlatego nigdy nie przejmuj się konkurencją innych mężczyzn. Pozostali faceci, którzy próbują rozkochać w sobie daną dziewcznę, zbyt wcześnie wręczą jej pierwsze kwiaty (a gdy zostaną odrzuceni, to nadal będą prosić o szansę), zbyt wcześnie zapytają, co ona do nich czuje, będą także pisać smsy, aby przypadkiem o nich nie zapomniała oraz będą umawiać zbyt często spotkania i traktować ją, jakby zaraz mieli zostać parą.

  Dziewczyna szybko się ich wystraszy, oleje ich i powie im, że chce być tylko przyjaciółmi. Ty natomiast nie będziesz ponaglał relacji i narzucał się dziewczynie, dzięki czemu ona będzie ciągle myśleć, dlaczego nie zachowujesz się jak pozostali faceci. Czyżbyś wiedział, o co chodzi w tej “grze randkowej”? A może masz wiele innych randek i ona musi zaczekać na swoją kolej? Kto wie… Pozwól się jej zastanawiać. To doprowadzi ją do ekscytującego oczekiwania na Twój telefon. Pozwalaj jej tęsknić. Pokochaj tajemniczość.

  Szybko możesz zjeść hamburgera, wysłać maila albo założyć konto na facebooku. Ale nie możesz poganiać romantycznych uczuć, zakochania i miłości. Tak samo jak nie możesz wylać wiadra wody na doniczkę z nasionami kwiatów i oczekiwać, że na jutro wyrosną.

  Dlatego dawaj sobie i dziewczynie czas pomiędzy spotkaniami. Randkuj z dziewczyną i obserwuj jej poziom zainteresowania Tobą oraz jej cechy charakteru przez co najmniej 2 miesiące (10 do 12 spotkań sam na sam) zanim zdecydujesz się, czy ona może być Twoją stałą dziewczyną. Następnie chodź z nią przez co najmniej 2 lata, zanim się jej oświadczysz – minimum 2 lata.

  Najczęstszy błąd w rozkochiwaniu dziewczyny:

   
  Skoro większość facetów nie wie, co robi dobrze a co źle oraz nie rozumieją, jak rozkochać w sobie dziewczynę, próbują więc jak najszybciej “domknąć” znajomość z kobietą i upewnić się, że ona już nikogo innego nie będzie widywać. Nie bądź takim szybkim Billem. Pozwól, aby to kobieta dała Ci jasno do zrozumienia, że chciałaby, abyście już byli na przykład parą: chłopak i dziewczyna.

  Dlaczego?

 • Ponieważ, jeśli Ty pierwszy wypalisz z jakimiś deklaracjami, prośbami, pytaniami czy ustalaniem formy waszej relacji, to masz 50% szans, że zrobisz to za wcześnie, zabijesz całe wyzwanie i tajemniczość, jakie do tej pory zbudowałeś, a w konsekwencji obniższysz zainteresowanie dziewczyny lub jeszcze gorzej: usłyszysz na przykład, że ona jeszcze nie jest gotowa na związek.
 •  

 • Natomiast, jeśli ona pierwsza zapyta o to, czy już jesteście parą, to masz wtedy 100% pewności, że ona już jest gotowa na związek i właśnie Ci o tym powiedziała. To najlepsze uczucie na świecie, gdy kobieta zapyta się Ciebie, czy już jesteście oficjalnie razem. Oczywiście pod warunkiem, że jest to kobieta, która ma odpowiedni charakter.
 •  
  Podsumowując, nigdy nie próbuj jak najszybciej usidlić ani zdobyć kobiety, ani ustalać czegokolwiek. Pozwól jej się o to martwić. To ją zaciekawi. Niemal każdy zainteresowany facet nie daje jej wytchnąć, ciągle się z nią kontaktuje i chciałby na pierwszej randce wiedzieć, co z tego będzie. Porzuć oczekiwania i ciesz się procesem domyślania się, co ona czuje i pozwól się jej domyślać, co Ty czujesz.

  Początek znajomości to gra w “kotka i myszkę”. Masz jednak szansę odwrócić role, aby to kobieta zaczęła bardziej pragnąć Cię zdobyć. Ta niewiedza, co wyniknie z relacji jest ekscytująca. Nie traktuj tego jak niepewność, ale jak ekcystację i coś nowego.

  Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tego artykułu, napisz proszę w komentarzu. Kompletny plan randkowania z dziewczyną przez pierwsze 2 miesiące znajomości i podtrzymywania związku znajdziesz w audiobooku “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek”.

  Do następnego,
  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  email
  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Wpis:
  Rating: 3.8/5 (20 votes cast)
  3 Warunki, Aby Rozkochać W Sobie Wartościową Dziewczynę, 3.8 out of 5 based on 20 ratings

  Poszukiwano

  • jak rozkochac w sobie dziewczyne na nowo
  • jak ja rozkochać
  • jak rozkochać w sobie kobietę na nowo
  • jak poderwac niedostepna dziewczyne
  • jak rozkochać w sobie dziewczyne która ma chłopaka

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 110 comments… read them below or add one }

  Pietja August 14, 2012 at 20:56

  Paweł kawał dobrej roboty jak zwykle, ale ten artykuł jest dla mnie jednym z lepszych jakie stworzyłeś. Warto będzie do niego wracać.

  Reply

  Damian August 14, 2012 at 22:23

  1) A co jeśli to KOBIETA zbyt szybko okaże zainteresowanie na tyle, że np. przy 5-6 spotkaniu zapyta “czy już jesteśmy parą?”
  2) Co jeśli będzie okazywała WSZYSTKIE oznaki zainteresowania, będzie zabiegać, będzie lojalna, ale NIGDY nie zapyta “czy już jesteśmy parą?”, bo sie wstydzi, czy coś?

  Reply

  Grzywocz August 14, 2012 at 22:52

  ad.1. To super! Mówisz wtedy: “Ok,mogę się tydzień zastanowić i dać Ci znać?” To jest bycie wyzwaniem. Każdy facet w jej życiu “wyskoczyłby z butów z radości”, ale Ty potrzebujesz tydzień, aby się zastanowić. Atrakcyjna kobieta z wysokim poczuciem wartości zwariuje z zainteresowania, bo żaden facet nigdy by się tak nie zachował.

  ad.2. Jeśli nigdy przez 15 do 20 spotkań/ponad 3 miesiące dziewczyna nie zapyta o to, czy jesteście parą to albo jest bardzo, bardzo nieśmiała (małe szanse) albo ma niskie zainteresowanie i spotyka się profesjonalnie byle mieć jakiegoś chłopaka. To budzi poważne podejrzenia, jednak będziesz się tym martwił jak wytrwasz 15 spotkań i kobieta nie zapyta o wasz status związku. Zainteresowana dziewczyna zapyta. To w końcu wyjdzie albo spyta czy może Cię przedstawiać jako chłopaka, będzie chciała się częściej widywać, na pewno to okaże. A jeśli będzie jej to obojętne, że widujecie się raz w tygodniu bez piątków i sobót to masz odpowiedź.

  Reply

  lucas August 14, 2012 at 23:07

  paweł czytam twoje porady od dawna i ostatnio poznalem fajna dziewczyne, nie wiem jak to sie stalo ale ona zaczela nalegac na spotkanie przez smsy -sama do mnie pisala ,a ja ze nie mam czasu narazie bo pracuje itp ;zaskoczylem ja telefonem z propozycja spotkania odrazu sie zgodzila!nawet sama podala miejsce i czas dostosowala sie do mnie i nie spoznila sie ani minuty,stary nie wiem jak to sie stalo ale po chwili rozmowy siedziala mi na kolanach,calowalismy sie a potem w moim aucie przez dluzszy czas (niepamietam okolo 2 godziny w nocy) zabawialismy sie i juz trzymalem reke w jej majteczkach i pod bluzeczka ,kuzwa juz na drugim spotkaniu! dodam ze laska studiuje ,jest wszchstronna bo robi kursy rozne i pracuje w roznych zawodach:hostessa ,kelnerka ,fryzjerka… pisze do mnie a ja ja troche olewm nie odpisuje ,nie moze doczekac by spotkac sie ze mna,boje sie troche ze sie zakochala_pozdrawiam i dzieki!

  Reply

  Grzywocz August 14, 2012 at 23:21

  Dzięki, ale podejdź do tego na zimno i nie wierz w to do końca, dopóki nie spotkasz się 10 razy sam na sam. Może ona szuka wrażeń, może tylko chce mieć chłopaka, chce się zabawić, zdobyć Cię i zmienić, dowartościować się, nie zaczynaj ufać żadnej kobiecie wcześniej niż 10 do 12 spotkań systematycznego wysokiego zainteresowania dziewczyny, jak otrzymujesz teraz. I pamiętaj, aby randkować z kobietą i robić z nią jakieś interesujące aktywności i rozmawiać zamiast od razu szukać intymnych kontaktów, ponieważ potem dziewczyna boi się, że chodzi Ci tylko o jedno, za dużo, za szybko i zaczyna uciekać. Daj temu czas i powoli pozwalaj jej tęsknić i myśleć o Tobie, aby chciała Cię usidlić jako stałego faceta a nie zabawkę na jeden wieczór. Poza tym bardzo dobrze to rozgrywasz z telefonem i umawianiem spotkań. Tak trzymaj, zajęty, niedostępny, atrakcyjny, wartościowy. Sprawdź czy ona będzie taka sama za 2 miesiące i daj znać. Pozdrawiam!

  Reply

  Damian August 15, 2012 at 08:12

  Historia lucasa jest ciekawa, aż sam chciałbym się znaleźć na jego miejscu, ale…
  Tylko, jeśli ta dziewczyna nie miałaby być moją stałą dziewczyną.
  DLACZEGO?!
  Już mówie.
  Kobiety, które zbyt szybko pozwalają na eskalacje (na 1,2,3 randce) -i jeśli do tego aż tak intymną- i same to odwzajemniają, komunikują, że zależy im tylko na jednym.
  Pomyśl lucas, czy ta kobieta była taka tylko dla Ciebie? Czy tylko Tobie tak ułatwiła sprawe? Być może tak, ale jest na to tylko 40%, za to 60% jest na to, że jest ŁATWA i w przeszłości mogła mieć już wielu. Takie kobiety to tzw. “dziwki” lub inaczej nazywając “profejsonalne randkowiczki” (z domieszka nimfomanki ;) ), bo nie szukają miłości, tylko randki do zapchania czasu i przy okazji seksu, bo lubią to robić. Robiły to z wieloma facetami, więc czemu nie miałyby to zrobić kolejny raz?
  Tak może być niestety w przypadku z tą kobietą.
  Ale mogę się mylić, może rzeczywiście doprowadziłeś ją do takiego zainteresowania, że OSZALAŁA na Twoim punkcie.

  Tak jak mówi Paweł:
  spotykaj się z nią przez 2 miesiące (10 spotkań) jakoś tak 1 raz w tygodniu, później może 2 razy po 2 w tygodniu, żeby sprawdzić, czy WARTO.
  Obserwuj jej zachowanie, jej reakcje, czy tylko raz taka była -może ktoś jej coś dosypał przed Twoją randką- zobacz, czy nie osycha, bo tak się czasami zdarza.
  Nie wierz we wszystko, nie angażuj się i NIE ZAKOCHUJ.

  Reply

  lucas August 15, 2012 at 10:32

  panowie powiem tak,cieżko było sie oprzec jak laska przyszła w czarnych obcisłych leginsach ,pogoda nawet była romantyczna ,siedzielismy w parku nad nami lataly ptaki i padal drobny deszcz ,ja trzymalem parasol nad nasza glowa a ona na kolanach siedziala zebysmy nie zmokli i stalo sie -pocalunki i przytulanie,potem w deszczu przy fontannie ,a potem ja podwiozlem do domu i z auta nie mogla wyjsc mimo ze mowilem zeby juz poszla sobie do domu bo beda sie martwic o nia -tak wracala kilka razy i wyjsc nie mogla ,jeszcze mi podziekowala za spotkanie naciagajac bluzeczke i leginsy ,poprawila wlosy i poszla do domu, potem jeszcze smsy czy mi sie nic nie stalo i czy caly wrocilem do domu(pierwszy raz bylem w jej miejscowosci) potem czy sobie zle o niej nie pomyslalem _tego typu smsy – juz sie pytala kiedy pracuje i jak z wolnym czasem u mnie ;chce przyjechac do mojej miejscowosci ,panowie ja sie nie angazuje i nie zakochuje bo szukam troszke innej laski ,jej charakter jest najbardziej w moim typie(szalenie slodka i mila,towarzyska i rozmowna) jak pawel pisze trzeba przbierac w laskach, a do Ciebie Pawel ,powinienes napisac artykul przy ktorym spotkaniu zainicjowac intymny kontakt (miejsce,czas,jak to zrobic,co mowic dziewczynie do ucha jak sie calujecie…jak doprowoadzic do zblizenia seksualnego i jak sie wtedy zachowywac co mowic w trakcie i po wszystkim) sztuka jest nie zdobycie ale utrzymanie dziewczyny przy sobie ,zeby chciala do Ciebie wracac i nie patrzyla na innych facetow-pozdrawiam i powodzenia

  Reply

  Greg November 10, 2015 at 15:46

  Wiesz kretynie co oznacza słowo “dziwka” bo widać ze co ci się chyba pomyliło.

  Reply

  Zbyszek August 15, 2012 at 06:22

  Artykuł warty przeczytania.
  Wcześniej nie miałem okazji przeczytać w Twoich radach, że dziewczyna potrzebuje DUŻEGO zainteresowania gdy już jesteśmy razem. No i już wiem, czemu się tak czepia…
  Pozdro i dzięki za ten wpis ;)

  Reply

  Kuba August 15, 2012 at 14:53

  Tylko, żebyś nie przesadzał. ;) Maksymalnie trzy spotkania w tygodniu, jeden prezent w miesiącu. Jak zaczniesz się z nią codziennie spotykać i zasypywać prezentami, to się dobrze nie skończy. Bez przerwy masz być wyzwaniem – nawet, gdy jesteś już z nią w związku.

  Reply

  Robert August 17, 2012 at 15:00

  Witaj Pawle, kiedy wyslesz wczorajsza konferencje(webinar)?? :)

  Reply

  damian August 23, 2012 at 00:55

  Wszystko ok ale oŻeń, pisze się przez Ż:)

  Reply

  Grzywocz August 23, 2012 at 11:11

  Dzięki, poprawiłem : )

  Reply

  Ziomek October 14, 2016 at 20:50

  Świetny Artykuł .

  Reply

  Michał October 3, 2012 at 15:57

  Cześć Paweł, prosze o sugestię w kilku sprawach(możesz krótko).
  1. Mowisz ze pocałowac dziewczyne nalezy po ok 3-4 randkach, a jesli powiedzmy pocałowalismy ja po 3 randkach, to potem juz po kazdej tez trzeba?
  2. Co to znaczy jak ide szkolnym korytarzem, mijam pewna dziewczyne, ktora jest odwrocona(nawet czasem szybciej zauwazam jak sie specjalnie odrwaca jak ide, bo serio w tych sprawach jestem spostrzegawczy) i gdy ja minałem to widze kontem oka jak na mnie spoglada. Pewnie sie jej podobam, ale chce sie upewnic.
  3.Co to znaczy jak dziewczyna jako pierwsza zaprosiła mnie do znajomych na fb, ona jest serio atrakcyjna i sie troche zdziwiłem(jak co to ta sama co sie oglada).
  4. A teraz ostatnie pyt(chodzi o inna dziewczyne). Jest sobie w moim liceum rok młodsza dziewczyna. Widze ze jest z pozadnego domu, fajna, sympatyczna, widac ze z zasadami. Pisałem z nia raz tylko, w marcu na gg(jako pierwszy napisałem) pisalismy krotko ale nawet przyjemnie, i nie chciałem jej powiedziec ze jestem rok starszy z tego samego liceum, ale w koncu powiedziałem Imie i pewnie po krotkim czasie juz wiedziała kim jestem. I tak, napisałem do niej kolejny raz gdy widziałem ja na zawodach sporowych, i napisałem do niej: Jestes medalistko? a ona mi nie odpisała, potem po kilku dniach poze ciut dłuzej, zauwazylem ze ma chlopaka, teraz jestem na 100% pewny ze ma bo raz widzialem jak z nim za reke do szkoly przyszla(on jest z innej szkoly) i teraz tak, postanowiłem zastosowac Twoja metode czyli jak prawdziwy faceta nie przejmuje sie “olaniem” i nawet na nia nie patrze gdy siedzi blisko na ławce, totalne olanie, nie ogladam sie za nia, w ogole na nia nie patrze, a do tego widze ze czasem zerka, ale bardzo zadko bo widac ze ma poczucie wlasnej wartosci i chyba nie chce okazac nawet najmniejszego zainteresowania. Dlatego jedno pytanie: co w takich sytuacjach zrobic jesli dziewczyna ma chlopaka i czy dobrze robie?
  5. Jaka ksiazke swoja mi polecasz jesli chodzi o, jakby to powiedziec, odczytywanie kobiecych mysli? bo np to ze głownie chodzi o to aby odwrocic role to juz wiem, i na prawde duzo mnie nauczyles, dziki Ci za Twoje owocne metody, sugestie. Do uslyszenia.

  Reply

  Michał October 3, 2012 at 16:03

  Mozesz mi odpisać na mojego maila, nawet bym wolał, a te dwa moje komenty pod tym artykułem tez mozesz usunac juz po odpisaniu, tez bym nawet wolał, ; )

  Reply

  Kobieta January 24, 2013 at 02:01

  Jak świat swiatem myslałam, ze to faceci są łowcami…

  Reply

  Facet January 24, 2013 at 16:47

  Kobieto – jeśli chodzi o zdobywanie mięsa, na pewno, ale w kwestii partnerstwa i prokreacji teoria doboru naturalnego twierdzi, że jesteś w błędzie ;) Etologia i ewolucjonizm często okazują się niesamowicie przydatne w kontaktach międzyludzkich.

  Reply

  dawid June 24, 2013 at 04:01

  witam mam mały problem spotykam sie z dziewczyna i nie wiedziałem ze trzeba być bardziej tajemniczym niż otwartym i tez dlatego na 3 lub 4 spotkaniu już ja pocałowałem.. również dotykałem co teraz zrobić zęby ona sobie nie pomyślała ze jestem łatwy i przy okazji sobie uciekła ;(. Mam się stać nagle bardziej niedostępny?, nie wiem przecież może pomyśleć ze już od niej nic nie chce ;/ proszę o porade i z góry dziekuje

  Reply

  Gerod October 28, 2013 at 22:07

  A ja mam prośbę, czy mógłbyś ocenić moje zachowanie. Spotykałem się z jedną dziewczyną jakiś rok temu, 3 spotkania. Spacer, bilard, basen :D Potem nagle urwałem kontakt. Wiem, że ona była zainteresowana. Ja jej za wiele nie mówiłem, byłem właśnie tajemniczy, niedostępny. Potem urwałem kontakt bez słowa, jakieś 2 miesiące temu byłem z kumplem i jego dziewczyną na imprezie i ta jego dziewczyna spotkała się właśnie z tą co kiedyś się z nią spotykałem. Pogadałem z nią, poszliśmy potem we 4 na pizze i jakoś tak spontanicznie umówiliśmy się we 4 na domówkę następnego dnia. I znów zaczęliśmy się spotykać, a to w 4, a to sami, szło to wmiarę spokojnie, nie narzucałem się, częściej ona pytała się o kolejne spotkania, zgadzałem się (teraz wiem, że mogłem to lepiej rozegrać, ale chyba aż tak źle nie wyszło) ja nieokazywałem zbytniego zainteresowania. Wiem od tej jej koleżanki, że chciała się już do mnie jakoś bardziej przytulić, ale ja przez kolejne 2 spotkania nie dałem jej takiej możliwości, no prócz całusa na przywitanie i pożegnanie. W końcu już nie mogłem się powstrzymać, bo dodam, że on tych pierwszych, pierwszych spotkań ona mi się podobała. No i stało się, pierwsze pocałunki, śmielsze dotyki, trzymanie za rękę (dodam, że ona pierwsza złapała mnie za rękę) i tak minęło z 5 spotkań, w końcu spotkaliśmy się znów w 4 i jej koleżanka zapytała się nas czy jesteśmy razem, ja spojrzałem na tą swoją i jak ujrzałem jej oczy to nic innego nie mogłem powiedzieć prócz “tak”, potem zostaliśmy sami i zapytałem się jej czy chcę, bo tak oficjalnie nie było, powiedziała że tak. potem jakieś spotkania, zapraszała mnie do domu, poznałem nawet jej rodzinę co było dla mnie lekkim szokiem, że tak szybko, niby nic ale jednak ;D i teraz punkt co mnie najbardziej zastanawia, byliśmy na spacerze i coś tam zgadało się o jej koleżance i ja zapytałem czy ta koleżanka jest sama bo może poznała by mojego przyjaciela, ona powiedziała, że jest sama ale chyba nikogo nie szuka i potem tak z uśmiechem powiedziała, że to w sumie dobra rzecz być samemu bo się może robić co chcę. i nie wiem czy powiedziała to serio czy nie (chociaż teraz odczuwam to jako taką zaczepkę, bo jakby tak naprawdę myślała, to raczej by to trzymała w sobie) no to z usmiechem powiedziałem, że nie jest jeszce za późno, że teraz nie złamała by jeszcze mojego serduszka i zaśmiałem się. ona powiedziała coś w stylu, że takie “wolne” życie dobre jest do czasu, i że dobrze jest mieć kogoś. Potem zmieniliśmy temat i wróciłem do niego po jakimś czasie i zapytałem się już tak trochę poważniej czy napewno chcę ze mną być, bo może na prawdę woli te wolne życie, powiedziała mi, ze chcę ze mną być, że jakby wolała tamto życie to by nie zaczynała tego co jest między nami. Ja się zapytałem czy napewno, ona powiedziała że tak. I później odprowadzałem już ją i zapytalem się z uśmiechem “napewno?” a ona powiedziała “no ile razy mam ci powtarzać, że chcę z tobą być?” :D i co możesz mi powiedzieć o tej relacji i o moim zachowaniu? Dziękuję z góry za odpowiedź :)

  Reply

  Name jak name March 14, 2014 at 11:43

  Trochę odkopię..
  A co jeśli dziewczyna ma kogoś? Przynajmniej tak mi napisała, bo gdyby nie to, to w życiu bym się nie domyślił. Może coś ze mną jest nietak, ale w ogóle nie sprawiała (i po kilku miesiącach obserwowania jej dalej nie sprawia) wrażenia jakby kogoś miała. Pisaliśmy troche i napisała, że nikt nie wie o ich związku. Rozmawiało się bardzo fajnie, ona też wydawała się być zainteresowana, zadawała pytania, opowiadała o sobie. Raz nawet (nawet :p) spotkaliśmy się, tylko trochę nie miała nawet jak się spodziewać, więc troche to nietypowa sytuacja. Ale wtedy też rozmawiała ze mną normalnie, śmiała się, opowiadała o sobie, pytała o mnie, a raczej nie miała powodów udawać, chociaż to bardzo miła i uprzejma osoba. Osobiście tak nie uważam, ale patrząc na ludzi, to osoba szczęśliwie zajęta nie zgodziłaby się na takie miłe spotkanie z kimś innym, nawet z zaskoczenia. Teraz, gdy się dowiedziałem, że ma kogoś od miesiąca dużo mniej rozmawiamy, zdystansowałem się mocno, ale gdy jest okazja np w autobusie, to też rozmawia ze mną normalnie, z tym że przy innych mam wrażenie że mniej. Dodam że jestem trochę nieśmiały, a szczególnie w tych tematach i totalnie zielony. Może to co piszę brzmi trochę dziecinnie, może przez brak praktyki w latach szkolnych teraz jestem dużo z tyłu, ale tak czuję. Może ta nieśmiałość i zieloność sprawiają, że nie widzę rzeczy takich jakie są naprawdę. Może za bardzo jestem zakochany (już od października i tak bardzo, że nie chcę myśleć o kimś innym), ale mam wrażenie, że to był blef z tym chłopakiem. Nie wiem co mam myśleć. Wiele razy już ją sobie odpuszczałem, ale dzisiaj przyśniła mi się tak pozytywnie i realnie, że znowu mi odwaliło. A będę ją widywał codziennie jeszcze przez conajmniej 5 lat. przez ten czas bym wyłysiał chyba :p Bardzo proszę o trzeźwe spojrzenie osoby z boku i o radę, bo nie panuję nad myślami

  Reply

  gemer March 14, 2014 at 22:44

  odpusc ona juz cie olala i nie jest zainteresowana… jesli nie wierzysz wez od niej numer i umow sie na spotkanie sam na sam ,gaj znac czy wogole dala ci numer ,a jesli tak czy umowila sie na spotkanie
  pozdrawiam

  Reply

  name jak name March 16, 2014 at 02:46

  nr napisala mi w mailu wczesniej a z tym spotkaniem.. hm. Jeżeli jest raczej bardzo zajętą osobą (praco- i czasochlonne studia, duzo zainteresowan i ambicja) to myslisz ze i tak by znalazla czas, gdyby faktycznie chciala sie spotkac? Na sprawdzenie niby dobry sposób, ale chodzi mi, czy w tym przypadku ewentualna odmowa bedzie jednoznaczna.
  Co do odpuszczania, to ja wlasnie sobie ja odpuszczam przez caly weekend, a w poniedzialek znowu ja widze i.. i tak przez 4 dni. pozniej juz w niedziele wieczorem nie mam z nia zadnego kontaktu i jest ok ale w poniedzialek znowu. I tak pol roku ^^ az tak nigdy nie mialem i sie zaczynam troche bac :p

  Reply

  gemer March 16, 2014 at 19:50

  poznawaj nowe dziewczyny ,daj sobie z nia spokoj taka moja rada
  pozdrawiam

  Reply

  qq March 16, 2014 at 23:49

  dzieki, potrzebowalem tego ^^

  Reply

  Robert March 17, 2014 at 00:10

  Moim zdaniem ona traktuje Cie raczej jak kolege, ale mozesz sprobowac aby sie upewnic lecz troche za dlugo to trwa aby cos moglo z tego byc, ale sprobuj aby miec pewnosc w 100% i zeby pozniej sobie nie wmawiac ze czegos nie zrobiles (mialem podobna sytuacje, laska caly czas pozytywnie lecz jakos na spotkania zawsze miala wymowki i sobie ja odpuscilem po nie odebranym telefonie, ale na uczelni normalnie gadamy i na imprezach tez, poprostu przegapilem moja okazje :) kiedys widzialem u niej zainteresowanie lecz mialem inne dziewczyny na oku :P ). Co do Twojego pytania czy jesli jest bardzo zapracowana to czy mimo to znajdzie czas, odpowiedz sobie sam na to pytanie, czy jesli podobala by Ci sie jakas dziewczyna to czy nie znalazl bys dla niej troche czasu mimo twego zapracowania ? ;> no wlasnie :)
  Bierz telefon w lape, napij sie szklanki wody (nie wódy xD) i dzwon :) . Jesli przyjdzie na spotkanie to super, jesli nie ( da wymowke etc) to powinno Ci samo przejsc (ja tak mam najczesciej, ze jesli dziewczyna mnie olala to jakos tak traci w moich oczach ze traci moje zainteresowanie) jesli nie masz tak jak ja to jedynym sposobem jest inna dziewczyna ;) wyjdz na imprezke, poznaj jakas w szkole, czy gdzie masz ochote :D GL bro

  Reply

  Maciek June 30, 2014 at 13:28

  Witam Witam . Bardzo interesujący artykuł . Ciekaw jestem co w mojej sytuacji zostanie mi doradzone . Poznałem dziewczynę . Dodam że to ja zobaczyłem ją ona nie wie jak wyglądam . Znalazłem ją na jednym z portali internetowych i zaprosiłem do znajomych . Ona zaakceptowała zaproszenie . Rzadko kiedy jest na tym portalu i mało co z nią rozmawiałem i w sumie rozmawiam . To mały wstęp . Chodzi mi o to jak mam wzbudzic w niej zainteresowanie moją osobą ?? Nie mówie tutaj od razu o miłosci zauroczeniu czy czyms wiecej . Chodzi mi tylko o zainteresowanie pozniej sam sobie poradzę . Kompletnie nie wiem jak to zrobic . Dodam że dziewczyna ma chłopaka . Nie wiem jak wygląda sytuacja między nimi . Wiem że są w związku na odległosc z dwóch różnych miast i ja tez nie jestem z jej miasta ( ale mam do niej dosc niedaleko ) . Jesli nie wszystko jest do konca zrozumiałe prosze pytac ;) . Prosze nie pisac komentarzy typu odpusc sobie czy cos podobnego ;) albo konkretna rada albo nic ;) Dziękuję z góry i czekam na rychłe odpowiedzi ;) Pozdrawiam ;)

  Reply

  Grzywocz June 30, 2014 at 19:44

  Naprawdę jesteś aż tak naiwny, że wchodzisz na moją stronę i sądzisz, że otrzymasz magiczne zaklęcia, sprawiające że dziewczyna rzuci swojego chłopaka? Ok, przynajmniej powiem Ci, co masz zrobić. Oczywiście wszystkie kroki są w programie “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. Tutaj dam Ci tylko jeden z najważniejszych. Zaproponuj tej dziewczynie miejsce spotkania, godzinę i dzień, a następnie zobacz, czy przyjdzie. Mówię o tym w artykule. Różnica jest taka, ze złożysz propozycję przez Internet. Aha, jeszcze pytałeś, jak ją zainteresować. Tak samo, jak w rozmowie na żywo, czyli poprzez humor i historie. Uczę o tym w 9 godzinnych kursie konwersacji. Wymieniasz 3 wiadomości i potem proponujesz spotkanie. Jak ona nie chce, to znaczy, że nie chce i nic nie zrobisz.

  Reply

  Maciek June 30, 2014 at 22:00

  Ok . Wszystko jasne . Nie rozumiem tylko czemu sie tak Pan zdenerwował jesli chodzi o te magiczne zaklęcia ? I czemu nie można ich pozanac ? Skoro ta strona wyjaśnia różne zachowania wiec powinna tez pomagac ;)

  Reply

  Grzywocz June 30, 2014 at 23:09

  Bo z góry piszesz, że nie chcesz słyszeć, że masz dać sobie spokój. A jeśli ona ma chłopaka i nie chce się spotkać, to co zrobisz? Olejesz moją radę, ba zdrowy rozsądek, i będziesz czekał aż ona zmieni kiedyś zdanie? To strata czasu. Dlatego, gdy pytasz o radę, to bądź gotów na brutalną prawdę, zamiast pisać, że nie chcesz jej słyszeć.

  Reply

  Maciek June 30, 2014 at 22:07

  Nie chcę tutaj tworzyc dziwne i niesmacznej atmosfery ;) Chce po prostu otrzymac pomoc bo bardzo mi zależy na mojej sytuacji ;)

  Reply

  Maciek June 30, 2014 at 23:05

  Ps. Chciałbym aby mi Pan pomógł ;) może to byc forma mailowa jesli jest taka opcja w moim przypadku a jesli nie to jak moge taka pomoc otrzymac ;) i czy wgl mogę

  Reply

  Grzywocz June 30, 2014 at 23:11

  Możesz zamówić konsultację u góry w dziale konsultacja, jednak tak “podstawowe” zagadnienia, jak doprowadzanie do związku są w programie “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”, który trwa 3 h w formie audio plus ebook na 104 strony, więc wykupowanie konsultacji na taką ilość wiedzy się nie opłaca. Chyba, że masz jakiś wyjątkowy problem.

  Reply

  Maciek July 1, 2014 at 00:01

  Hmm ok . Nie wiem czy moge zamówic ta konsultację bo to jest zależne od jednej kwestii . Dziewczyna o która mi chodzi nie widziała mnie . Nie mam zdjęcia na portalu na którym wymieniamy wiadomosci . I jesli ta konsultacja ma pomóc to wykupię a jesli to jest to samo co w tym programie jak zdobyc dziewczyne w 12 randek to po prostu zapoznam sie z nim . Chodzi o to czy dasz mi jakies wskazówki na dodatkowej konsultacji czy wystarczy zastosowac się do tej o której wspomniałeś .

  Reply

  gemer July 1, 2014 at 01:03

  maciek daj sobie z nią spokój nic z tego nie wyjdzie

  Reply

  Grzywocz July 1, 2014 at 12:52

  Aby ona się z Tobą spotkała, to musi wiedzieć, jak wyglądasz. 99% dziewczyn tego oczekuje. Aby dziewczyna była wstępnie zainteresowana, to musi zaakceptować Twój wygląd. Jeśli wydaje Ci się, że zajęta dziewczyna przyjdzie na spotkanie z Tobą, nie wiedząc, jak wyglądasz, to żyjesz w DisneyLandzie.

  Reply

  Maciek July 1, 2014 at 23:07

  Ok Ok . A jeśli dziewczyna zaakceptuje mój wygląd i przypadnę jej do gustu jakie masz szanse na to że zgodzi się ze mna spotkac ? Mówimy rzecz jasna o zajętej dziewczynie ;) . Jakie jest Twoje zdanie ?

  Reply

  Grzywocz July 4, 2014 at 00:04

  Zawsze masz szansę 50 na 50, bo dopóki nie wykonasz ruchu to nie wiadomo. A jeśli ona jest zajęta, to te szanse maleją.

  Reply

  Michael July 8, 2014 at 15:51

  Witam Panie Pawle. Szukam porady w jednej kwestii. Otóż na morskim wypadzie ze znajomymi poznałem bardzo miłą, ambitną koleżankę. Była na bardzo krótko z powodu pracy i została tylko na jedną noc. Nie jestem człowiekiem z jakimś kompleksem czy coś bo w towarzystwie umiem rozśmieszać w najmniej oczekiwanym momencie i nigdy nie siedzę jak mysz pod miotłą (ale nie o tym chce mówić). Po wstępnym poznaniu udaliśmy się wieczorem na plażę, gdzie porozmawiałem z nią przez godzinkę, całą drogę powrotną i sporo przed spaniem. Wiadomo były to luźne gadki (trochę o muzyce, pracy.. itp). Jako, że jest to nowa znajomość nie chce tego skopać, gdyż początki zwykle są trudne, a i nie chce uchodzić za nachalnego zmuszając do rozmowy każdego dnia. Co Pan proponuje?

  Reply

  gemer July 8, 2014 at 16:06

  masz numer?

  Reply

  Michael July 8, 2014 at 16:59

  Nie, na facebooku rozmawialiśmy jak narazie wczoraj.

  Reply

  gemer July 9, 2014 at 17:13
  Michael July 11, 2014 at 16:04

  Nvm już po sprawie samo się wszystko ogarnęło :D

  Reply

  Maciek July 13, 2014 at 02:14

  Czesc ;) to znowu ja . Pisałem wczesniej o dziewczynie którą poznałem ale była w związku . Dzis ich związek się zakończył . Mam zamiar zrobic tak jak mi poradziłeś dodac zdjęcie pokazac się jej i czekac na akceptacje . Tylko nie wiem jak się mam zachowac w takiej sytuacji kiedy ich związek się zakonczył … Nie chce byc nachalny wobec niej . Wczesniej kiedy poprosiłem ja o numer tel powiedziała że chce byc lojalna wobec partnera i ” wiesz jak jest” tak mi odp . Nie prosiłem więcej o numer . Nie wiem jak mam to teraz rozegrac a nie chcę tego zepsuc kiedy moje szanse wzrosły o ile tak to moge nazwac . Gdybyś mógł mi podsunąc jakaś myśl byłbym bardzo wdzięczny …

  Reply

  Tomek January 7, 2015 at 23:51

  Witam. Na domówce u znajomego poznałem fajna dziewczynę. Zamieniliśmy ze sobą parę zdań. Następnego dnia zdobyłem do niej nr i po jakichś dwóch trzech dniach odważyłem j zadzwonić. Odebrała tel rozmawialiśmy jakieś 5min na koniec rozmowy zaproponowałem żebyśmy się spotkali. Zgodziła się , zaproponowałem jej sobotę, wtedy odpowiedziała ze nie da rady bo rodzina do niej przyjeżdża. Zadzwoniłem jakieś 3 dni później pogadaliśmy sobie i znów to samo pytanie i odp. chętnie ale wtedy jestem omówiona ze znajomymi . Co robić , próbować dalej czy może mnie olewa i lepiej dać sobie spokój.?????????

  Reply

  Patryk January 10, 2015 at 11:58

  Po kilku lekcjach juz wiem ze po pierwsze staraj sie samemu prosic o numer, a nie przez kogoś, dwa umawiaj sie w dni inne niz pt i sob, trzecie jak dwa razy sie wykreciła to ewentualnie zadzwoń za tydzien(czyt 7 dni) i jak sie wykręci to olej – nie jest zainteresowana.

  Reply

  Patryk January 10, 2015 at 12:03

  ale w sumie jak dwa razy sie wykreciła bzdurami tzn rodzina i nie podała innej daty to juz mozesz dac sobie spokoj, szkoda czasu, musisz znac własna wartośc na nie ganiac jak pies za suka ;)

  Reply

  Tomek January 10, 2015 at 22:55

  Jak chciałem się z nią spotkac powiedziała ze nie da rady bo rodzina do niej przyjeżdza (to był okres swiateczny i do tego jeszcze sobota), ale zaproponowała żebym to ja do niej wpadł. Podziekowałem i odmówiłem z wiadomych powodów ( raz tylko z nia u kumpla rozmawiałem i tyle,wiesz jak jest). Za jakieś pare dni zadzwoniłem,pogadalismy sobie ,zaproponowałem zebyśmy sie spotkali wieczorem. Odpowiedziała że ok tylko ze dzisiaj nie da rady bo jest ze znajomymi umówiona. Od ostatniej rozmowy minęło jakieś 5 dni i niewiem co z tym zrobic .Zadzwonić i sprubować jeszcze raz czy olać to wszystko.??

  Reply

  Patryk January 11, 2015 at 20:10

  poczekaj jeszcze z 2 dni i zadzwoń jeszcze raz. Umów sie na konkretny dzien i godzine (poza piątkiem i sobotą wtedy jestes “zajęty” :) ) i jak znów sie wykreci to 110% ze nie jest zainteresowana.

  Reply

  Tomek January 11, 2015 at 22:39

  Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  Reply

  Ona February 17, 2015 at 20:44

  Doskonały tekst:) Jestem kobietą, właśnie w trakcie nawiązywania znajomości… Mam wrażenie, że mój znajomy robi dokładnie tak, jak Pan pisze… i… chyba oszaleję!!! Działa jak cholera, ale uwaga! żeby nie przesadzić…bo jak stracę poczucie, że jest zainteresowany, zrezygnuję ze znajomości… nie chcę się męczyć, chcę być zaświergolona ;)

  Reply

  Rob November 11, 2015 at 07:54

  I jak, w szczęśliwym związku?

  Reply

  maniek February 26, 2015 at 02:56

  A co jesli juz jej powiedziałem ze mimo wszystko będę się o nią starał? No i ze zakochałem się w niej.. Wiem zepsulem wszystko ale czy da sie to naprawić? Proszę o pomoc

  Reply

  moniura March 27, 2015 at 14:00

  hej.ja mam taka sytuacje.jestesmy przyjaciolmi od 6 lat.ja bylam w zwiazku to sie nie spotykalismy.gdy moj zwiazek sie zakonczyl to spotkalismy sie.bylo cudownie nie widzielismy sie 4,5 roku a wygladalo to tak jakbysmy sie nie widzieli z godz.spotykalismy sie 2 razy w tyg.spedzilismy razem sylwestra.wtedy tez spalismy razem w jednym lozku,byl miedzy nami seks oralny.on zapytal sie czy jestesmy razem czy nie . a ja nie odp.potem spedzilismy walentynki razem,tez byl seks oralny.potem byly pytania typu.jako co mnie lubisz? jak mie lubisz? a potem sie troszke zmienil.zaczal mniej pisac i w ogole.teraz spotkalismy sie u znajomych i znow spalismy azem.rozmawialismy,calowal mnie wplatal rece we wlosy,calowal wnetrze dloni.potem odwiozl mnie d domu i sie zdziwilam bo zaprosil mnie na 1,5 godz, spacer.o co tak naprawde moze mu chodzic?

  Reply

  Grzywocz March 27, 2015 at 14:56

  W moich materiałach uczę, żeby przed pójściem do łóżka wyjaśnić sobie, co ten gest dla was oznacza i jeśli jedna ze stron nie traktuje tego wiążąco, to z tym zaczekać. W Twojej sytuacji wygląda na to, że jak mu się zachce, to się z Tobą spotka, aby uzyskać trochę przyjemności, ale nie chce z Tobą związku. To uwłaczające obdarowywać drugą osobę najpotężniejszym gestem, jaki istnieje, a potem mówienie mu, że nie jest wystarczający dobry. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Seks bez konsekwencji psychicznych to fałsz i takie wypaczone relacje zawsze ranią człowieka. Jak się przed tym ustrzec? Przede wszystkim randkować bez seksu i jak pojawi się okazja na zbliżenie, to najpierw sobie wyjaśnić, że jest to poważna sprawa a nie zabawa. Jeśli Ty tego nie wiesz, to sama siebie poranisz, ulegając współczesnej “modzie”, że jedną rzeczą, jaką kobieta ma do zaoferowania do swoje ciało. To faceci powinni być przewodnikami w relacji i chronić zarówno kobietę, jak i siebie przed zranieniem. A jeśli ktoś to traktuje, jak niezobowiązującą przyjemność, to jest oszustem niezdolnym do zdrowej relacji. Kontakt seksualny zawsze niesie za sobą silne konsekwencje psychiczne, czy komuś się to podoba czy nie. A jeśli ktoś się tego wypiera, to sam siebie oszukuje i przywyczaja do życia w negacji. Niszczy wręcz zdolność do pełnego zaangażowania, związania się i odpowiedzialaności za dobrostan drugiej osoby. Takie osoby zmieniają się w nieczułego potwora. Także wyjaśnij to poprzez rozmowę, jeśli ten chłopak znowu będzie chciał zbliżenia. Dowiedz się, jak on się na to zapatruje. Najprawdopodobniej on będzie dukał, gubił się, nie będzie wiedział, co powiedzieć, ponieważ musiałby kłamać, że zależy mu na Tobie. Albo skłamie w żywe oczy, a potem dalej będzie Cię zaniedbywał. Dlatego tak ważny jest czas poznawania się, chodzenia na regularne randki i rozmowy, aby sprawdzić, czy druga osoba chce nas wykorzystać. Polecam film dokumentalny na YouTube: “Wychowane na seksie”.

  Reply

  Waldi March 29, 2015 at 22:32

  Temat seksu bez zobowiązań można podsumować bardzo mądrymi słowami Kylie Minogue:”Seks bez miłości jest bez sensu i prowadzi do destrukcyjnej rozwiązłości”. Nic dodać, nic ująć…

  Reply

  Ziomek August 9, 2015 at 12:10

  Super tekst szkoda ze go wcxesniej nie przeczytalem i zrobilem wszystko na odwrot. Przez 2 tyg sie spotykalem z nia jak nie to rozmowy przez tel lub pisanie na fb. Kupilem kwiaty ciagle mowilem co robie mowilem ze jest jedyba az wkoncu uslyszalem ze sie jej odwidzialem… Jak to naprawic? Ps.Jest mozliwosc widzebia sie z nia bo jest ekipa 10 osobowa i moge ja widywac.

  Reply

  Grzywocz August 9, 2015 at 13:30

  Raz ujawnionej tajemnicy nie można z powrotem uczynić tajemnicą. Dlatego, gdy zabijemy zainteresowanie, to już nie da się tego odkręcić. Dziewczyna najwyżej będzie potem chciała jedynie naszej uwagi, aby się dowartościować. A facetom wydaje się, że coś naprawiają. Prawdziwe zainteresowanie weryfikuje 10 spotkań sam na sam, związek i 6 miesięcy udanego stażu a nie jakieś jednorazowe zrywy i chwile słabości dziewczyny. Aby zachować twarz zachowuj się, jakby nigdy nic się nie stało i odpuść ją sobie. Jakby Cię zaczepiała, to spróbuj ustalić spotkanie sam na sam, jednak najczęściej nic z tego już nie będzie i trzeba prawidłowo postępować z następną dziewczyną.

  Reply

  Casper August 15, 2015 at 02:59

  Witam serdecznie Panie Pawle,
  Nie mam pojęcia czy podobny wątek był poruszany w komentarzach pod tym artykułem. Dlatego chciałem zamieścić swój osobisty przypadek i znaleźć wyjście z tej patowej dla mnie sytuacji.
  Dzisiaj byłem na imprezie i po raz któryś z kolei spotkałem pewną dziewczynę, która za każdym razem kiedy mnie widzi to zerka w moim kierunku i uśmiecha się (czy to w knajpie przy piwie kiedy siedzi z koleżankami, czy na dyskotece kiedy tańczy) , a ja nie mam zielonego pojęcia jak zrobić ten pierwszy krok. Dzisiaj próbowałem się przełamać, ale wyszło jak wyszło,czyli nic. Nie chce się spalić na starcie, a bardzo zależy mi na rozwinięciu czegoś ciekawego.
  Jeżeli to ułatwi jakoś analizę to mam ją w znajomych na portalu społecznościowym bo zaprosiła mnie parę ładnych lat temu kiedy miałem z nią chodzić do ogólniaka, jednak w ostatnim momencie wybrałem inna szkołę i tak zakończyła się cała sprawa.
  Bardzo proszę o radę, która choć trochę pchnie mnie do działania.
  I z góry dzięki wielkie

  Reply

  Radek September 15, 2015 at 10:21

  Witam, jezdze z pewna piekna dama autobusem, od co najmniej 2 lat. Niedawno nie wytrzymalem i wysiadajac dalem jej liścik, z komplementem i numerem telefonu. Odpisala po 2 godiznach, ze dziękuje i co ma teraz ze mna zrobic, ze chetnie by mnie poznala ale ma chlopaka i nie wie co mu powiedziec. Napisalem, ze chcialbym z nia tylko porozmawiac. Potem napisalem jakis czerstwy zart, ktorego ona nie skumala, bo rzeczywiscie byl czerstwy. Wiadomosci sie urwaly. Mam wrazenie, ze musze zaczynac wszystko od poczatku, jestem zdruzgotany, bo tak dlugo zbieralem sie na odwage i wszystko poszlo do diabla. Panowie pomócie

  Reply

  Grzegorz January 20, 2016 at 14:14

  Hej mam pytanie
  Spotykam się z dziewczyną to było nasze 4 spotkanie, jak dotychczas wszystko było ok, rozśmieszałem ją, pocałowałem na 3 spotkaniu w usta nie wahała się, ogólnie spoko, dużo rozmailiśmy nie było rutyny w fajne miejsca chodziliśmy, szło to w dobrą stronę. Ale ostatnio jak dzwoniłem wieczorem w celu umówienia spotkania to nie odebrała, i nie oddzwoniła później, pytanie czemu czyżbym w jakiś sposób zabił jej zainteresowanie? No nic w sumie to może być milion powodów czemu. I teraz pytanie co dalej wiadomo nie będę napinał z telefonami raz zadzwoniłem i czekam ale to już 2 dzień i zero odzewu, komponować coś z nią jeszcze czy olać całkowicie?
  Pozdrawiam!

  Reply

  Grzywocz January 20, 2016 at 19:51

  To dzwonisz wtedy co 2 dni oprócz piątków i sobót, zmieniając godziny. Gdy uzbierasz 4 takie nieodebrane połączenia, to znaczy, że ona nie chce odebrać. Wcześniej faktycznie mogła nie słyszeć albo nie móc rozmawiać, a dziewczyny nie mają obowiązku oddzwaniania do każdego faceta, z którym były na kilku randkach.

  Reply

  Romek February 18, 2016 at 14:39

  Panie Pawle, co jeśli już popełniłem te błędy i usłyszałem tekst ze nie jest gotowa na związek? Jak z kogoś mega intensywnego i w pewno otwartego stać sie bardziej tajemniczy aby znów była mna zainteresowana? Wiem ze to będzie ciężki i ryzykowny proces ale bardzo mi zależy i chciałbym jeszcze raz spróbować. Jakieś wskazówki?

  Reply

  Sebastian June 17, 2016 at 21:15

  Witam mam taki problem co bardzo mnie boli od 2 tyg juz nie spotykam się z dziewczyną chyba już była bo mnie usunęła ze znajomych na fb tydzień później napisała mi wiadomość ze mnie przeprasza za te nie miłe słowa co mi powiedziała ze za dużo popłynelo słów z jej ust i ma nadzieję że nie będę miał jej tego za złe zależy mi na niej bardzo i myślę o niej ciągle i tęsknię nie wiem co o tym myśleć nie wiem co robić bobo juz niemamy takiego konntaktu jak wcześniej. Proszę o radę

  Reply

  Grzywocz June 17, 2016 at 21:41

  Jak dziewczyna nie chce takiego kontaktu, jak wcześniej, to znaczy, że zabiłeś jej zainteresowanie. Przeanalizuj swoje zachowanie np. tutaj.

  Reply

  Piotr July 6, 2016 at 19:53

  witam mam taki problem byłem z dziewczyno ok 3 miesięcy na początku bardzo fajnie wszystko się układało nagle szkoła dużo nauki obowiązków egzaminy popsuło się za bardzo nalegałem byłem za miły prawie wszystko odkryłem ona mówi ze się wypaliło ze nie czuje tego już jedna ja czuje i cały czas myślę o niej… bardzo dobry artykuł tylko ja się nie stosowałem do tego co opisane czy da rade jakoś to uratować czy nagnała zmiana da cos proszę o jakieś porady

  Reply

  Grzywocz July 6, 2016 at 20:13

  Przeczytaj dział “ZWIĄZEK” u góry strony. Artykuły o etapach spadku zainteresowania dziewczyny, jak zabić zainteresowanie w związku, co robić po rozstaniu itd.

  Reply

  Ona September 25, 2016 at 22:08

  Uważam to za jakąś bzdurę. Ja znając swoją wartoś nigdy nie starałabym sie o faceta i jak któryś tak będzie postępował w obec mnie to tylko zrobie mu nadzieje żeby pożałował czytania takich bzdur… To facet powinien sie starać o kobietę, choć z jednym sie zgodzę na początku nie można z tym przesadzić… Ale kobieta ma się pytać o związek żadna kobieta mająca swoje zasady tak nie postąpi… Powodzenia ????

  Reply

  Grzywocz September 26, 2016 at 11:57

  Tak, kobieta ma się spytać, czy jest jedyną dziewczyną, gdzie to zmierza itd. Jeśli facet zrobi to pierwszy, to jest ma 50% szans, że to zbyt wcześnie i kobieta go odrzuci. Gdy kobieta o to spyta, to ma 100% szans, że ona jest już gotowa, jeśli oczywiście macie z jakieś 8 do 12 spotkań sam na sam, bo pytanie o związek po 3 spotkaniach jest głupotą i niedojrzałością emocjonalną. Piszesz, że nie można przesadzić z okazywaniem uczuć na początku. Oczywiście, że tak. Ale co to znaczy? Dlatego właśnie na tej stronie proponuję konkretne zasady, które pozwalają nie przesadzić. Nawet są lekko przesadzone w tę bezpieczną stronę, aby nie było takiej opcji, że dziewczyna odrzuci faceta, bo coś jest zbyt szybko. Kobiety najczęściej narzekają, że facet jest zbyt szybki, robi jej zbyt dużą presję. Dlatego, aby tego uniknąć będzie teraz zero presji. Przecież podążając według tych zasad facet się stara o kobietę. Dzwoni, zaprasza, prowadzi spotkania, płaci, odwozi. To dla Ciebie za mało? Jeśli tak, to jesteś obrażalską i niedowartościowaną maniaczką kontroli i takie dziewczyny nienawidzą przestrzeni i tajemniczości. Powinny się zniechęcić, bo ich motywy do bycia w związku są toksyczne. Chcą się dowartościować facetem i go kontrolować.

  Reply

  Igi September 27, 2016 at 12:24

  Paweł, co do Twoich zasad jedną z nich jest żeby nie wydawać za dużo kasy na randki na początku. A co byś powiedział jeśli chodzi o 10 spotkanie? Nie było jeszcze pytania o związek, ale wszystko jest na dobrej drodze. Są oznaki zainteresowania, było już zaproszenie przez nią do domu. W najbliższym czasie w naszym niedużym miescie odbywa się fajne wydarzenie, ale za bilet na jedną osobę musiałbym wydać 30 zl (łącznie 60). Czy według Ciebie warto sie wybrać, czy na tym etapie jednak jeszcze sobie odpuscic takie wydatki?

  Reply

  Grzywocz September 27, 2016 at 13:32

  Jak Cię stać, to można iść. To jest kwestia czysto finansowa, bo na 10 spotkaniu taki wydatek nie ma wpływu zbytnio na relację. Może nawet wpłynąć dodatnio i dziewczyna się ucieszy. Możesz sam zapłacić za was oboje lub jak ona będzie chciała Ci oddać koszty, to możesz przyjąć jej część albo możesz powiedzieć: “Nie trzeba, nie musisz mi oddawać pieniędzy, możesz innym razem mnie gdzieś zaprosić.” A gdyby nalegała drugi i trzeci raz, to przyjmij.

  Reply

  Igi September 27, 2016 at 13:51

  Ok, dzięki za odpowiedź. Z mojej strony nie ma problemu czy mnie stać, chodziło bardziej o to podejście jeśli to jeszcze nie jest stała dziewczyna. Ale myślałem podobnie, na tym etapie jeśli wszystko jest ok to nie jest to cena taka, która mogłaby ją wprawić w jakies zakłopotanie

  Reply

  IXI October 2, 2016 at 15:39

  Przeczytałam z ciekawości, by poznać “taktykę wroga”. ;-) Powiem krótko. W wielu sprawach masz rację, ale… Sorki, jeśli zapytam faceta, czy jesteśmy parą, a on mi odpowie, że się musi zastanowić… Nie… Najlepiej takiego skreślić. Jeśli nie jest tego pewien po 1-2 miesiącach randek, to d..pa nie facet. Po co mu to “rozmyślanie”? Wtedy dziewczynom mogą się nasunąć takie pomysły:
  a) zupełnie nie jest pewien swoich uczuć do mnie, bo spotyka się jeszcze z 4 innymi laskami (skreślić takiego jak najszybciej, ja nie będę jedną z haremu)
  b) musi poradzić się kolegów/mamusi/brata (skreślić – i bez komentarza dlaczego)
  c) próbuje pograć mi na nerwach/pomanipulować mną (skreślić – skoro na początku tak pogrywa, będzie to robił zawsze).
  Nie wiesz, czy chcesz być ze mną? Szkoda, ja wiedziałam. Ale to był… czas przeszły.
  ŻEGNAM!
  :-)

  Reply

  Grzywocz October 2, 2016 at 21:40

  Po pierwsze nie polecam powiedzieć: “Muszę się zastanowić” kropka, tylko powiedzieć: “Dam Ci odpowiedzieć za tydzień, ok?”

  Jeśli dziewczyna nie potrafi tego uszanować i to jest dla niej powód, aby całą relację wyrzucić do kosza, to jest maniaczką kontroli i właśnie po to są te wszystkie zasady, aby takie dziewczyny zniechęcić zanim facet zaangażuje więcej czasu i energii, bo z czasem zostaną przez taką kobietę sprowadzeni do roli pantofla pod przykrywką hasełek o szczerości i zaangażowania.

  Reply

  Amonim October 13, 2016 at 10:45

  Hej Paweł!

  Co sądzisz o randce w saunie? Z dziewczyna jestem już w 8 miesięcznym związku i szukam od kilku dni ciekawego pomysłu na spotkanie. Obydwoje znamy swoje ciała i nie wstydzimy się ich pokazywać. Czy jeżeli zdecydowałbym się na ten krok, to czy informować o tym dziewczynę przez telefon czy zostawić to jako tajemnice?

  Reply

  Grzywocz October 13, 2016 at 11:33

  Zależy, czy ona lubi saunę. Niektóre osoby nie lubią w ogóle być w saunie nawet na chwilę. Możesz z nią po prostu iść na basen i na miejscu zdecydujecie, z których basenów i dodatków skorzystacie. Gdy randka wymaga dodatkowego stroju, to musisz o tym powiedzieć przez telefon.

  Reply

  Drakenix October 15, 2016 at 17:18

  Witajcie, ja mam problem, mianowicie popełniłem pare błędów.. no ale od początku.
  Poznałem dziewczynę przez internet, po tygodniu się spotkaliśmy, potem następnie znowu i znoooowu z początku byłem tajemniczy i w ogóle, lecz potem zaczęliśmy się przytulać i w ogóle komplementować, pewnego dnia przypadkiem mi powiedziała, że mnie nie kocha, choć mi się wydawało, ze kocha, bo pisze mi, że baaardzo jej zależy ze jestem dla niej najważniejszy, ale jednak nie, ostatnio nawet spaliśmy razem(nie robiliśmy tego, jedynie się przytulaliśmy i całowaliśmy jedynie w policzek) ostatnio również kupiłem jej misia od tak, czyli złamałem wiele warunków wyżej napisanych, błagam was o pomoc, mam się wycofać teraz z czułości czy ograniczyć kontakt? Dodam, że znam sie półtora miesiąca…Co mam zrobić by poczuła coś do mnie? Błagam was o pomoc :(

  Reply

  Grzywocz October 15, 2016 at 17:42

  Podobną sytuację znajdziesz tutaj. Gdy zabiłeś zainteresowanie kobiety, bo ona mówi, że nie chce z Tobą być albo tylko tkwi z Tobą i się nie angażuje, to już się nie da tego odkręcić. Można jedynie uniknąć tych błędów z następną dziewczyną.

  Reply

  Iga October 19, 2016 at 13:05

  A co jeśli chłopak dzwonił do mnie codziennie od samego początku gadaliśmy po kilka godzin , smsowaliśmy i się nim bardzo zainteresowałam ? Czy to jakoś łamie to co jest w tym artykule? Dodam że to on potem zerwał kontakt co mnie bardzo zabolało ;) także przetrzymywanie kogokolwiek w niepewności bo to jest jakaś zasada to dla mnie głupota, każdy jest inny i każdy przeżywa takie sytuacje inaczej. Jeśli chłopaku chcesz to pisz kiedy masz taką potrzebę. Miłość nie działa na zasadach określonych ogólnie. Telefon po 5 dniach? a co po 3-4 to za wcześnie bo co? Facet ma być konkretny, podoba Ci się dziewczyna powiedź to, nie to też powiedź żeby nie miała nadziei. Po pierwszym spotkaniu człowieka już wstępnie można powiedzieć czy jest to relacja która nas interesuje by się dalej poznawać. A i tak wszystko się może zdarzyć ;) Pytanie czy mają rządzić TYLKO zasady i jakieś reguły czy dołożymy do tego trochę miłości i serdeczności połączonej z szacunkiem , pozdrawiam Was :)

  Reply

  Grzywocz October 19, 2016 at 13:41

  Jak Ty się obrazisz, bo facet nie dzwoni tak szybko, jak się spodziewasz, to jesteś maniaczką kontroli, więc polecam trzymać się z dala od takich dziewczyn. Poza tym nie polecam przeginać i dzwonić później niż po 9 dniach, bo wtedy olewamy kompletnie tę osobę. Około tygodnia to normalna granica, a jest to duże odróżnienie się od wszystkich facetów, którzy dzwonią w ciągu 3 dni. Poza tym ma to na celu właśnie zniechęcenie niedowartościowanych, kontrolujących i obrażalskich dziewczyn. Poza tym wolne tempo rozwijania relacji pozwala uniknąć presji, odrzucenia, przejedzenia i poznawać się powoli w zdrowym tempie. Wasze codzienne pisanie nie było zdrowe. To było jakieś chwilowe uzależnienie emocjonalne, które u wielu ludzi trwa cały czas. Są takimi pijawkami emocjonalnymi i muszą mieć stałą kroplówkę emocjonalną w postaci ciągłego kontaktu na smyczy telefonicznej.

  Jeśli zainteresowałaś się takim natrętem i tchórzem, który gada długo przez telefon zamiast się spotkać, to znaczy, że sama masz niskie wymagania wobec facetów i sama jesteś zdesperowana. Nie szanujesz się na tyle, żeby wymagać od faceta konkretnego i zdecydowanego prowadzenia relacji. Mogłaś mu powiedzieć: “Słuchaj Romeo, jak chcesz ze mną dłużej pogadać, to mnie zaproś na spotkanie, bo to romansowanie przez telefon obrazuje poziom dzieci z gimnazjum”.

  To by go skutecznie obnażyło. Albo by wziął byka za rogi i Cię zaprosił albo by skulił ogon i uciekł. Prawdopodobnie koleś tylko się dowartościowywał kontaktem z Tobą i wcale mu nie zależało na spotkaniu i zbytnio mu się nie podobałaś. Dziewczyny tak samo często robią. Chcą tylko uwagi faceta przez telefon/Internet, ale jak on chce się spotkać, to robią wymówki. Dlatego nie polecam traktować niczego poważnie do 10 spotkań sam na sam, bo wiele dziewczyn znika bez słowa po nawet 8 spotkaniach i nie podają żadnego powodu. To z resztą ich sprawa. Nikt nie jest nikomu nic winny przez 10 spotkań oraz dopóki nie ustali się kontekstu stałej pary.

  Ty z kolei narobiłaś sobie nadziei przez jakieś rozmowy telefoniczne. No proszę Cię. Urocza jest Twoja naiwność i świadczy o wrażliwości, ale proszę Cię miej więcej rozumu, bo wielu facetów Cię wykorzysta, spędzi świetnie czas, być może nawet użyje sobie w łóżku i to po wielu spotkaniach mamienia Ciebie, że im zależy, a potem znikną. A Ty po jakichś telefonach czujesz się wielce rozczarowana. Do 10 spotkań nic się nie liczy. Wielu facetów jest niepoważnych. Dziewczyn też.

  A odnośnie przestrzeni, to jest dla obopólnego dobra, żeby się nie przejeść na początku znajomości.

  Także, to nie ma znaczenia, że się zainteresowałaś jakąś łajzą, która nie miała odwagi albo ochoty zaprosić Cię na spotkanie. Świadczy to o Twojej naiwności i niskich wymaganiach wobec facetów a nie o tym, że da się zainteresować dziewczynę ciągłym kontaktem przez telefon.

  Reply

  Pawel December 25, 2016 at 15:07

  A co jesli sie juz uslyszalo ze jedyne co moze zaoferowac to kolega kolezanka czy wszystko stracone czy da sie to jakos naprawic? Lubimy z soba rozmawiac dobrze sie rozumiemy mowi ze zalezy jej na tej znajomosci

  Reply

  Grzywocz December 25, 2016 at 22:52

  Sprawdź to za pomocą kroków do związku, np. tutaj.

  Reply

  Krzy December 27, 2016 at 03:27

  Witam,

  Co jeśli na początku popełniłem wszystkie mozliwe błędy… zbyt wcześnie kwiaty, zbyt wiele smsow, ciagle pytanie kiedy znajdzie czas na kolejne spotkanie. Skutek – olewka totalna brak odpisywania na smsy wiadomosci fb. Co robić czy juz wszystko stracone ?

  Reply

  Grzywocz December 27, 2016 at 07:41

  Tak, wtedy dziewczyna 2 razy odrzuca propozycję spotkania i to jest koniec. Nie da się być drugi raz tajemnicą, gdy już wszystko wyjawiłeś. Naucz się zagadywać i nie popełniaj tych samych błędów.

  Reply

  ŁUKASZ January 2, 2017 at 17:58

  Paweł! Fantastyczny artykuł, to działa: tajemniczość!, zachowywanie się inaczej niż pozostali faceci, zart, droczenie,.
  Poznałem w necie przepiękną dziewczynę, (21lat)wszystko było jak pisześ i mną się ewidentnie zauroczyła, a ja to trzymałam na dystans, nagle Ona się chyba zzzdenerwowała, że jeden raz to ja pierwszy zakończyłem pisanie, zawsze ona kończyła a ja życzyłem bajkowych snów: zaczęła unikać ze mną pisania, taki foch. To znaczy jak ja byłem w necie Ona wychodziła. Ale ja to cierpliwie zniosłem, nie byłem w ogule nachalny- też nic nie pisałem do Niej, choć przyznam że zaczołem się trochę denerwować. Ona codziennie wchodziła, i może się dziwiła czego nic do Niej nie napisałem. Tak było przez 3 dni. W końcu aby to przełamać napisałem dla Niej wspaniały komplement, wyjątkowy komplement, który każdą by zmiękł. Akurat były święta… nie wchodziła przez całe święta do netu, mój komplement był nieodczytany. To była puapka, testowała moją cierpliwość, gdyby wiedziała że czeka na Nią niespodzianka na pewno by sprawdziła. Ja nie wytrzymałem i 28 grudnia usunąłem konto (ze zdenerwowania, choć naprawdę też myślałem że może kogoś poznała) Założyłem inne nowe. Ona tego samego dnia jeszcze weszła… musiało Jej się zrobić naprawdę bardzo przykro: była wyjątkowa niespodzianka, ale chłopak spierdol….wiem też że planowała ze mną Sylwestra ttak wynikało wcześniejszych rozmów, a tu nic…chyba naprawdę musiało ją to zabolęć ( wrażliwa dziewczyna): co chwila usuwała i tworzyła znów swoje konto.( w Sylwestra je zlikwidował ostatecznie.) Przypuszczam, że ma wyrzuty sumiena, że nie sprawdziała wcześniej, że strzeliła takiego długiego dąsa takiemu chłopakowi- znam swoją godność…ja też mam wyrzuty że nie byłem jednak cierpliwszy… o 5 godzin dla tak wyjątkowej dziewczyny. Gdybym mógł cofnąć to bym cofnął. Czy po takim czymś mogę liczyć jeszcze na jej zainteresowanie, lub jak znów je wzbudzić ( kwiaty do domu- nie bardzo, zabiję tajemniczość , zbyt szybko wręczone pierwsze kwiaty, chyba że zrobię to tak aby nie była pewna że to ja), ( może czas leczy rany). Podkreślę jeszcze raz: ona myśli chyba że jest winna, ze nie chciała rozmawiać w czasie świąt ze mną, ale teź być może myśli o mnie – jako desperacie. Wcześniej mi się zwieżała że w necie znajdzie swoją miłość, ale teraz usuwała co chwila konta…( moim zdaniem ona była mną zauroczona, i wiązała już jakieś nadzieje tylko że Ją zgubił dąs a mnie brak cierpliwości, który chciałem załatać wyjątkowo udanym dla Niej komplementem, czym ją jeszcze bardziej zraniłem, gdyż odkryła że straciła wyjątkowego chłopaka)) czy da się to jeszcze jakoś odwrócić( moim zdaniem chyba już niestety nie choć chciałbym : ale znam swoją godność tylko szkoda mi tej uroczej dziewczyny…
  Łukasz (29)

  Reply

  Grzywocz January 2, 2017 at 18:18

  To, co opisałeś to prawdopodobnie czyste halucynacje i fantazje, a żadne z Twoich przypuszczeń nie miało miejsca w jej życiu. Przeczytaj podobną historię tutaj.

  Reply

  ŁUKASZ January 4, 2017 at 02:07

  Paweł, wielkie dzięki, ale w tym wypadku nie jestem przekonany co do prawidłowości oceny tej sytuacji w Twojej odpowiedzi… Moje wnioski, na podstawie tygodnia pisania z nią: pierwsze: ona się mną bardzo zaciekawiła, od razu odpisywała, było widać w odpowiedziach, ze to droczenie Jej ją niesamowicie rozbawia, kiedy ja byłem online – codziennie !tylko! o 20:30, ewidentnie skupiała swoją całą uwagę na mnie, po czym gdy uznała, że już dość wystarczająco na dany moment o niej odkryłem- konczyła rozmowę “do jutra” a ja różnie, np” bajkowych snów”, i następnego dnia znów o Niej odgadywałem i tak w kółko, coraz dłużej z jej strony. Drugie: po trzech dniach zapytałem czy w jej mieście są jakieś fajne kina ( no bą są), odpowiedziała, ze jeszcze fajnych nie ma- chciała mnie lepiej poznać przez pisanie- bo wtedy pisało do niej mnóstwo chłopaków( no ale jak taka sliczna). Trzecie: wzbudziłem w niej od początku takie wyzwanie sobą dla niej – nie pisałem jak wariat codziennie na początku( tylko np. co, drugi, trzeci dzień) w przeciwieństwie do innych, którzy pewnie od początku się slinili…co mnie pewnie pozytywnie wyrózniło i zwróciło jej uwagę- dlaczego ja nie piszę codziennie, mimo że oddała mi swoje prywatne zdjęcie i nazwała mnie “przystojnym”. Czwarte: pojawił się nawet temat sexualności: natychmiast za pierwsxym razem zbiłem go, co tez pewnie nie uszło jej uwadze( ” mu nie zależy przedewszystkim na sexie). Piąte: zdarzyło się ze raz ja skonczyłem pierwszy bardzo interesująci zapowiadającą si3 rozmowę, po prostu musiałem. Udawała, przez następne dni ze nie została “spełnoina”- na pokaz się “obraziła”, kiedy ja wchodziłem 20:30 ona wtedy wychodziła. Napisałem wtedy jedną wiadomość: po prostu przeprosiłem ze nie mogłem dłużej rozmawiać. Przeczytała. Po trzech dniach miało nastąpić przełamanie- wysłałem wyjątkowo udany, specjalnie dla niej komplement. Ale ona już przez święta nie wchodziła w ogule (podkreślam: sUrodzony typ niekoniecznie spełnionego poszukiwacze skarbów… Bardzo żywy i ciekawy świata. Odważny, odpowiedzialny, samodzielny. Łatwo nawiązujący kontakt. Posiadający pewną wrażliwość. Lubi dawać z siebie dużo, aby tylko mógł zobaczyć uśmiech na buzi. Niewykluczone jednak, że w pewnym momencie życia zapragnie czegoś więcej, niż tylko zauroczenie…!święta! mogła mueć inne sprawy na głowie) zrozumuałem..ale po 27 grudnua się zdenerwowałem, 28 skasowałem konto pod wpływm chwili. Szóste: ona 28 zgupiała wchodziła, wychodziła, niszczyła to tworzyła konto. Chyba jej sprawiłem przykrość, i też chyba miała wyrzuty do siebie ze nie sprawdziła na swoje konto chćby dzień wcześniej…. Podkreślam: mnie zgubił brak cierpliwości, bo ten komplement całkim by ją do mnie przekonał i miałbym prześliczną dziewczyn( ale chyba obrażalską), ją zgubiła taka chyba pewność ze będę na nią czekał( i straciła “innego chłopaka”. Jak teraz zrobić aby kiedyś być razem. Czekać aż założy znów konto i zaczepić np. wpisem “An**** , tak się zastanawiam czy wymarzony chłopak nie powinien być jeszcze cierpliwy” ( nawiązanie do cech faceta , które wymieniła,,, nie było tam ze ma być cierpliwy *)) A jak nie założy konta…
  Łukasz

  Reply

  ŁUKASZ January 4, 2017 at 02:14

  Jeszcze wielka prośba: przypadkowo coś się wlepiło między piątym a szóstym . Byłbym niezwykle wdzięczny gdybyś to usunął natychmiast….

  Reply

  Grzywocz January 4, 2017 at 08:40

  Jeśli miedzy piątym a szóstym wkleił Ci się ten komplement do niej, to jest to totalne podlizywanie się i takie coś skutecznie odpycha kobiety i przyciąga najwyżej te, które karmią się uwagą facetów. Piszę o tym na okrągło. Np. tutaj.

  Reply

  Grzywocz January 4, 2017 at 08:49

  Dalej to samo twierdzisz. Pozwól, że Cię oświecę. Dopóki dziewczyna nie przyjdzie na spotkanie z Tobą, to oznacza, że ona chce najwyżej tylko z Tobą pisać i karmić się Twoją uwagą i nie ma zamiaru nigdy przyjść na spotkanie. Wszystko oprócz spotkania się nie liczy, ponieważ dziewczyny w Internecie karmią się uwagą facetów i chcą tylko pisać. Dopóki ona nie przyjdzie na spotkanie, to jesteś dla niej zerem, jak wszyscy inni piszący. Przykre, ale prawdziwe. Możesz sobie z nią pisać 7 miesięcy do 3 lata i się nigdy nie spotkać. Tak to wygląda. Co masz teraz zrobić? Jeśli to możliwe, to zaproponuj spotkanie i sprawdź, czy przyjdzie. Gdyby dziewczyna z Internetu przyszła na spotkanie, to wcale nie oznacza, że miałbyś już prześliczną dziewczynę. Przecież ona mogłaby Cię olać po 1 albo po 8 randce, jak wielu innych facetów i niczego byś nie miał. Zejdź na ziemię. Naucz się 12 kroków do związku, abyś mógł przestać żyć w iluzji i błądzić we mgle, że coś masz, podczas gdy w rzeczywistości nic nie masz, a dla dziewczyny jesteś tylko jednym z wielu adoratorów, a Tobie się wydaje, że jej zależy i tylko się potem rozczarujesz wielokrotnie, tracąc czas na dziewczyny, które się Tobą bawią i tak w kółko. Takie życie we mgle i w swoich iluzjach nie ma sensu. To czyste szaleństwo i tortura na własne życzenie.

  Reply

  ŁUKASZ January 4, 2017 at 09:46

  Pweł to nie komplement się wkleił… przypadkowo mi się wkleiło coś zupełnie innego, wyrwanego z kontekstu…gdybyś mógł to usunąć, naprawdę, byłbym wdzięczny…. komplement dotyczył jej urody tzn. zobaczyłem coś co może jeszcze nikt nie zobaczył, a na pewno w takim stylu jej nie napisał…
  Dzięki też Paweł za radę, sugerujesz, aby ją jednak mimo wszystko zaprosić…mam nadzieję że da mi szansę przekonać się do mnie w spotkaniach w realu, a nie odrzucać tylko przez to okazanie braku cierpliwości w necie…Tylko że najpierw muszę odnależć jej adres – da się to zrobić, a następnie w jakiś sposób, chyba ?z poczuciem humoru?, żartem? pewnoscią siebie? wyjaśnić dlaczego usunąłem swoje konto, czy nie chciałem z nią sylwestra spędzić….To byłby chyba najważniejszy moment i musiałbym chyba to zrobić tak aby ją zaciekawić, pociągnąć, zadziwić tym że ją odnalazłem…Wydaje mi się ze chyba nie mogę pojawić się tam osobiście- nieproszony gość, emocje, nachalność, ganianie za dziewczyną-ale zostawić tylko jakąś taką informacje, aby mogła przemyśleć, może się domyślać czy to ja.. i się po prost zgodzić *)…

  Reply

  Grzywocz January 4, 2017 at 10:55

  Ty dramatyzujesz i histeryzujesz, jak baba i wszystko nadmiernie przeżywasz. Mówię Ci, że dla niej być może jesteś już odległym wspomnieniem oraz zawsze byłeś nikim, w sensie jakimś gościem z neta. A Ty się chcesz tłumaczyć, przepraszać nie wiadomo za co, że niby miałeś z nią sylwestra spędzać. Gadasz, jak potłuczony, jakbyś miał 14 lat i przeżywał każdą wiadomość na necie, jak mrówka okres. Masz zerowe pojęcie o kobietach. Zerowe. Mam nadzieję, że sobie to uświadomisz, gdy oleje Cię ta i wiele kolejnych dziewczyn.

  Nic się nie tłumacz. Winny się tłumaczy, a Ty nie jesteś jej nic winny. Wprowadzisz tylko ciężko, krępującą, zbyt poważną, odpychającą atmosferę. Do tego jeszcze chcesz szukać u niej jakiejś akceptacji i przyzwolenia, bo napisałeś, że ona ma sobie coś przemyśleć. Co ma przemyśleć? Czy się łaskawie z Tobą spotka? Łazujesz do potęgi. Płaszczysz się, jakbyś nie miał w ogóle jaj, bo nie masz pojęcia o kobietach.

  Powinieneś po prostu zaproponować spotkanie, jakby nigdy nic, czyli: “Hej, znalazłem Twój profil jeszcze raz, bo sobie o Tobie pomyślałem. Spotkajmy się w czwartek o 18 przy wejściu do mcdonalda w centrum, dasz radę?”

  W ten sposób jesteś tajemniczy i jednocześnie pewny siebie, dominujący, przewodzisz w relacji i podejmujesz inicjatywę. Wszystko inne niż jej przyjście na spotkanie to ściema, bo tylko chciała sobie popisać. Ewentualnie ona może spytać, dlaczego sobie o niej pomyślałeś, to wtedy odpowiadasz: “Dowiesz się na spotkaniu” i zero karmienia jej uwagi przez neta.

  Przeczytaj o umawianiu spotkań tutaj. Oraz o tym, żeby tak nie łajzować i się nie tłumaczyć tutaj i tutaj.

  Reply

  xvz January 19, 2017 at 17:07

  Super artykuł, jednak mam pewnien problem. Napisałem do dziewczyny której kompletnie nie znałem. Odpisała mi, popisalismy jakis czas (bez rewelacji nie za długo bo było już późno). Następnego dnia odezwałem się do niej (kazdy mowil ze drugi raz powinien rowniez napisac chłopak). Popisalismy juz wiecej, rozmowa sie zakonczyla i 3 dnia postanowiłem, że sprawdze czy ona napisze. niestesty nie naspiała, dzis jest 4 dzien i mysle ze powinienem napisac, bo nie chce sobie jeszcze odpuscic. Tylko nie wiem co napisac, od czego zaczac?

  Reply

  Grzywocz January 19, 2017 at 17:39

  Zobacz na yt moją playlistę pt. “facebook” oracz przeczytaj raport: “Praktyczny podryw w Internecie”. Tak, to Ty masz pierwszy pisać. To Twoja rola. Masz prowadzić znajomość i przewodzić w znajomości. Dziewczyna ma akceptować Twoje inicjatywy, ale dopóki nie jesteście w związku, to ona nie musi niczego inicjować. Ma jedynie akceptować Twoje propozycje. A inicjowanie należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie oczekuj, że dziewczyna poprowadzi znajomość za Ciebie.

  Reply

  Piotr February 13, 2017 at 13:57

  Cześć Paweł, zacząłem się zastanawiać ostatnio nad jednym tematem, konkretnie RELIGIA. Poznałem parę (małżeństwo) dwóch bardzo religijnych osób, wręcz fanatyków.
  Zrządzeniem losu jestem ateistą/niewierzącym, zdaję sobie sprawę, że w związkach taka rzecz jest jak religia jest dosyć istotna. Z mojej strony nie miałbym problemu związać się z kimś wierzącym, nie miałbym problemu aby nasze dzieci byłyby wychowywane na katolików natomiast zdecydowanie w grę nie wchodziłby związek z kimś bardzo religijnym, fanatykiem, kimś kto na siłę próbowałby mi narzucić jego światopogląd. I pytanie mam takie czy należy takie rzeczy poruszać, jak i kiedy? Wiem, że takich tematów nie powinno się poruszać na 12 pierwszych spotkaniach raczej, ale wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem, stratą czasu. Nie pomyśl, że mam jakieś ogromne wymagania co do religijności lub braku mojej drugiej połówki, nie chciałbym po prostu wylądować w toksycznej relacji i być przez to nieszczęśliwym lub marnować czas na poznawanie kogoś z kim z góry związek nie ma sensu.

  Pozdrawiam,
  Piotr

  Reply

  Grzywocz February 13, 2017 at 14:53

  Ten temat wychodzi na jaw, gdy poruszy się temat wartości seksualnych, a ten z kolei poruszasz po ustaleniu kontekstu pary, gdy dziewczyna chce się z Tobą podniecać i Cię prowokuje. Wówczas dzięki rozmowie o wartościach seksualnych siłą rzeczy wychodzi na jaw wasz światopogląd.

  Reply

  GG7 April 12, 2017 at 01:16

  Ok, wszystko fajnie… tylko, żeby móc efektywnie korzystać z Twoich rad, to trzeba być wolnym od zakochania się danej dziewczynie. Inaczej już pozamiatane.
  Każdy zakochany popełnia błędy które wymieniłeś, a postępowanie wg. Twoich wskazówek będąc w tym stanie wręcz graniczy z cudem.
  A ten żałosny szmaciarz(amor) niestety nie patrzy na to, czy dana dziewczyna już kogoś ma, albo na to ile czasu i jak bardzo się z nią znamy.

  Twój artykuł generalnie jest dobry, ale to dla tych dla których dziewczyna ot po prostu się tylko podoba, a nie dla tych, którzy są po uszy w niej zakochany i nie może przez całą dobę przestać o niej myśleć i za nią tęsknić.

  Reply

  Grzywocz April 12, 2017 at 10:45

  Przeczytaj artykuł: “Co zrobić, żeby dziewczyna się w Tobie zakochała“. Jeśli się będziesz stosował do wiedzy, to rozkochasz dziewczynę, jeśli jest Tobą choć trochę zainteresowana. Jeśli się nie będziesz stosował do tej wiedzy, to wysypiesz się zbyt szybko ze swoimi uczuciami i spłoszysz dziewczynę. Twój wybór, czy będziesz się w życiu kierował tylko emocjami czy zapanujesz nad impulsami za pomocą wiedzy i używania rozumu.

  Twoje myślenie można by porównać otyłej osoby, która mówi:

  “Łatwo jest odmówić sobie słodyczy, gdy się ich nie lubi, ale gdy ktoś kocha słodycze, to schudnięcie wręcz graniczy z cudem”.

  Jest to kwestia odpowiedniego myślenia. Jeśli ktoś woli zwalać winę na swoje popędy i reagować instynktownie, jak zwierzę, to takie będzie mieć w życiu efekty i będzie np. osobą grubą, jak świnia. Jeśli taka osoba tylko zechciałaby używać swojego rozumu, to może zmienić swój los. A jeśli nie będzie go używać, to nic satysfakcjonującego nie osiągnie, bo sukces to nie przypadek. Wybór należy do każdego człowieka. Można całe życie narzekać:

  “Ale mam dużą kupę gnoju do przerzucenia. Czemu się sama nie przeniesie w inne miejsce”.

  Albo można wziąć się do roboty. Wynająć albo kupić narzędzia, zatrudnić kogoś do pomocy lub samemu to przerzucić itp. Od narzekania i zwalania winny na wszystko i wszystkich dookoła NIC się nie zmieni. To postawa ofiary, która jest dla kobiet i w ogóle ludzi odpychająca.

  Reply

  Wania June 19, 2017 at 18:48

  Witam. Wczoraj (była to niedziela) zaproponowałem koleżance spotkanie. Telefonicznie. Generalnie nasze kontakty ograniczały się do tych na fejsie. Na spotkanie umówiliśmy się na przyszłą sobotę. I mam jedno pytanie: czy najlepiej będzie nie utrzymywać z nią żadnych kontaktów do momentu spotkania?

  Reply

  Paweł Grzywocz June 20, 2017 at 09:07

  Tak, oczywiście. Jest o tym artykuł: “Jak pisać z dziewczyną sms – dziewczyna wymaga smsów“. A na przyszłość nie umawiaj się od razu na sobotę, bo każdy się umawia na pt. lub sob. oraz dziewczyny mają już wtedy zwykle inne plany oraz są to dni dla rodziny i dla par, więc oddawanie tych od razu za darmo jest zbyt dostępne, łatwe i przewidywalne. Ona ma się zapytać z czasem o te dni albo może je akceptować jako alternatywny termin spotkania podany przez dziewczynę.

  Reply

  Wania June 20, 2017 at 20:50

  Ciężko jest wytrzymać bez utrzymywania kontaktu ale uzbroiłem się w cierpliwość :) Ogólnie zgodziła się na spotkanie. Lecz była u niej chwila zawahania i powiedziała: ,,może”. Jednak po chwili się zgodziła. Będzie to pierwsze spotkanie ( o ile się nie rozmyśli czy coś w ten deseń :) ).

  Reply

  Jarek September 11, 2015 at 01:25

  A jak napisałem do niej Zbyt wcześnie iż mi się podoba Ale z twojego poradnika jestem z nią przed 1 spotkaniem pisze z nią 2 tygodnie bo jest chora ma zapalenie płuc niegroźne i leci 3 tydzień ale się zobaczę z nią w niedziele mam jej Facebook i na nim się komunikujemy piszemy średnio ze sobą zależny czy pracuje na popołudnie czy tam rano i z twojego poradnika mam już jakieś 70% za sobą po przez zwykłą komunikacje portalową Ale się delikatnie denerwuje przez to iż napisałem jej zbyt wcześnie iż mi się podoba i że wpłynie to na moją niekożyść

  Reply

  Drakenix October 15, 2016 at 19:25

  no ale ona sie angażuje, bardzo jej zależy, często mi to mówi nawet? Lecz nic do mnie nie czuje. Mówi ze jestem dla niej najważniejszy i wgl…. ona bardzo sie stara o ta znajomość.

  Reply

  Grzywocz October 16, 2016 at 10:48

  Ta relacja jest w ogóle nie po kolei. Jakie “kocham” po półtora miesiąca znajomości. Przecież to nic nie znaczy. Nie da się kogoś obcego pokochać w 45 dni. To poważna decyzja życiowa. Ludzie szastają jakimiś pustymi frazesami. Liczą się czyny kobiety. Jak Ty możesz pisać, że jej bardzo zależy na Tobie i mówi Ci to często, ale nic do Ciebie nie czuje. To bez sensu. W takich sytuacjach najczęściej jest tak, że dziewczyna chce się dowartościować Twoją uwagą i być z kimkolwiek w związku, ale do Ciebie nie czuje pociągu. Chce tylko Twojej uwagi i jakiegoś związku, więc się stara i gada miłe rzeczy, ale tak naprawdę to nie zależy jej na konkretnym facecie, tylko na jego uwadze i na posiadaniu jakiegoś chłopaka. Jest o tym artykuł: “Co zrobić, żeby dziewczyna się w Tobie zakochała” tutaj. W skrócie powinieneś zwolnić tempo do 1 spotkania na tydzień i czekać aż ona spyta o więcej spotkań oraz czekać aż ona spyta o to, czy jesteście parą, co do niej czujesz, zacznie gonić za Tobą. A jeśli nie zapyta i nie zacznie, to obserwuj, czy ona się regularnie angażuje w związek i inwestuje w relację. Musisz uzbierać 6 miesięcy stabilnego, wysokiego zainteresowania dziewczyny. A jeśli ona nie wie, czego chce, ma jakieś jazdy, że raz się stara, a potem nie, raz jej zależy, a raz nie, to wtedy oznacza to, że ona kłamie i nie jest szczerze zainteresowana, tylko zabija z Tobą czas, żeby nie być samą. Nie da się takiej dziewczyny zmusić do szczerego uczucia. Możesz tylko przestać tracić na nią czas. Tłumaczę to tutaj: “Dziewczyna nie wie czego chce

  Przeczytaj także: 7 oznak udawanego zainteresowania.

  Reply

  Drakenix October 16, 2016 at 11:47

  Rozumiem… Pana rady wezmę sobie do serca, lecz mam pytanie…
  Czy przez mój pośpiech mogłem zabić możliwość przyszłego uczucia z jej strony?
  No bo aktualnie zachowujemy się niemalże jak para, przytulamy się mówimy sobie bardzo miłe rzeczy….
  No i stąd moje pytanie… powinienem skończyć z naszą bliskością i czułymi słówkami? Czy w ogóle zaprzestanie tego mogłoby pomóc w tym by coś do mnie poczuła?
  Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

  Reply

  Grzywocz October 16, 2016 at 19:23

  Z tego, co napisałeś wynika, że wymusiłeś dużą presję na związek tej dziewczynie, bo inaczej ona nie musiałaby Ci mówić, że nic do Ciebie nie czuje. A gdy dziewczyna tak powie, to znaczy, że zabiłeś swoje szanse, bo zbyt szybko się to potoczyło i nie byłeś w ogóle wyzwaniem ani tajemnicą. Nie da się znowu stać tajemnicą dla tej samej dziewczyny. Jeśli za mocno ujawniłeś swoje uczucia, to ją wystraszyłeś i nie da się tego odkręcić. Bardzo ogólnie opisałeś swoją relację, bo nie znasz 12 kroków do związku, które ujawniają prawdziwe zainteresowanie dziewczyny lub jego brak. Najważniejsze oznak to przychodzenie przez dziewczynę na spotkania i akceptowanie pocałunków w usta. Jeśli te oznaki występują, to obserwuj, czy ona stara się w związku i inwestuje w relację, jak w artykule: “Dziewczyna się nie stara”. W ogóle powinieneś przeanalizować całą relację na podstawie: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. Tam jest wszystko po kolei wyjaśnione. Gdy dziewczyna mówi, że nic do Ciebie nie czuje to znaczy, że nic do Ciebie nie czuje. Gdy dziewczyna mówi, że nic do Ciebie nie czuje, to nie jest zainteresowana. Najwyżej zmusza się do kontaktu z Tobą, bo nie chce być sama albo nie chce Cię zranić, więc woli już się spotykać. W takiej sytuacji należy od niej odejść, bo jest taki związek z litości i rozsądku, w którym ona raz się będzie starać a raz przestanie Cię szanować i tak w kółko.

  Reply

  Drakenix October 16, 2016 at 19:50

  Mówi Pan bardzo mądrze… lecz to nie do końca tak…
  Nigdy nie powiedziałem jej, że ją kocham, lecz powiedziałem jedynie, że skoro i tak zachowujemy sie jak para to moglibyśmy spróbować, dodając, że nie mówię, że tego chcę, lecz, że tak będzie lepiej, no i że nic do niej nie czuje(skłamałem) Ona odpowiedziała, że nie wyobraża sobie związku bez miłości.No i właśnie śmiem się z Panem nie zgodzić, że nie jest zainteresowana… Znam jej przyjaciółkę i mówi mi jak bardzo ona jest smutna gdy ja nie odpisuje, jak bardzo się o mnie martwi, mówi jej, że jestem zajebistym facetem i wgl….No a w Piątek nawet nocowała u mnie, spaliśmy razem(przytuleni w siebie) i stwierdziła, że chciałaby znów za tydzień przyjechać do mnie :)

  Reply

  Grzywocz October 17, 2016 at 12:36

  Nie możesz tak mówić, że “skoro i tak zachowujecie się, jak para”, ponieważ wtedy odbierasz dziewczynie możliwość zapytania się Ciebie o związek i zabijasz całą tajemniczość. Gdy dziewczyna pyta się Ciebie o związek, to wtedy masz raczej pewność, że ona jest na niego gotowa i go faktycznie chce, chyba że pyta z desperacji i chce mieć byle jakiego chłopaka, ale to wtedy wyjdzie na jaw na inne sposoby.

  A gdy Ty pierwszy poruszyłeś temat związku, to jesteś we mgle i stawiasz ją pod ścianą oraz pakujesz się w odrzucenie. Miałeś czekać, aż ona spyta. A tak ją wystraszyłeś i/lub odebrałeś sobie możliwość sprawdzenia, czy ona o to zapyta.

  Mówienie, że nic do niej nie czujesz jest tylko dodatkowym strzałem w kolano, bo wychodzisz na niespójnego i fałszywego. Pytasz o związek i mówisz, że nic do niej nie czujesz. Najgorszy błąd jest taki, że pierwszy wypaliłeś z pytaniem o związek.

  Teraz powstaje pytanie, co to znaczy, że ona nie wyobraża sobie związku bez miłości? Bez miłości Twojej? Czy bez miłości z jej strony? Czy uda się odkręcić Twoje kłamstwo? Czy ona Ci wybaczy?

  Randkuj z nią dalej normalnie, jakby nigdy nic się nie stało. A jak ona poruszy temat uczuć, to wyjaśnij to delikatnie i powiedz: “Słuchaj, palnąłem kiedyś taką głupotę, że nic do Ciebie nie czuję, bo się bałem odrzucenia i skłamałem. Tak naprawdę to mi się podobasz i chciałbym się z Tobą spotykać, jeśli Ty czujesz tak samo.”

  I tyle. Nie mów, że ją kochasz itp. bzdury. Przecież się ledwo znacie i to zbyt ciężkie słowa.

  Powinieneś zawsze odpisywać dziewczynie 1 do 2 razy, żeby nie czuła się olana. Odpisz krótko i tajemniczo. A w drugim lub trzecim smsie napisz, że pogadacie o tym na spotkaniu lub “żeby zachowała to na spotkanie” i potem już nie odpisuj. Gdyby spytała “Kiedy”, to wtedy oddzwoń i ustal termin spotkania.

  Wygląda, że ona jest zainteresowana, ale to się okaże w ciągu pół roku, jeśli jej zachowanie będzie stabilne i ona nie będzie wchodzić Ci na głowę ani się obrażać.

  Randkuj, jakby nigdy nic się nie stało. Nie poruszaj pierwszy ciężkich tematów uczuciowych. Nie wyjaśniaj niczego przez telefon! Poczekaj aż ona na spotkaniu się zapyta, co z wami, co o niej myślisz itp. i wtedy odwołaj tą głupotę, że nic do niej nie czujesz. Powiedz tylko delikatnie, że wtedy skłamałeś, bo się wstydziłeś, a tak naprawdę to ona Ci się podoba i na tym poprzestań. Po prostu Ci się podoba i chciałbyś się z nią spotykać.

  Jakby ona chciała ustalić kontekst pary na wyłączność, to zgódź się. Było o tym w jednym z artykułów w poprzednim moim komentarzu. Edukuj się w tym temacie, żebyś nie popełniał dodatkowych błędów w utrzymywaniu związku.

  Reply

  Drakenix October 20, 2016 at 13:37

  Dobrze, wezmę wszystko to sobie głęboko do serca, lecz zostaje mi jedno pytanie… co z naszą bliskością na spotkaniach, z długim przytulaniem, ze wspólnymi nocami tuż obok siebie, również zwieńczonych przytulaniem(nic więcej) czy powinienem to jakoś ograniczyć, a może skończyć? Ponoć jej bardzo zależy na tym, lecz dla dobra ogółu jestem w stanie z tym skończyć, lecz chciałbym znać Pańskie zdanie.

  Reply

  Grzywocz October 20, 2016 at 14:47

  Przez pierwsze 10 spotkań nie powinno być w ogóle spotkań w domu. A jeśli masz ponad 10 spotkań, to gdy jesteście w domu i jest taka sytuacja, że może dojść do czegoś więcej, możecie się podniecać, dłużej całować, to należy wtedy przeprowadzić rozmowę o wartościach seksualnych według bonusowego modułu na ten temat. Pisałem też o tym tutaj. Tylko nie wiadomo, czy ona w ogóle jest szczerze zainteresowana czy tylko zabija z Tobą czas i chce się z kimkolwiek przytulać. Dlatego ja bym nie wyskakiwał jeszcze z tą gadką o wartościach, tylko najpierw zacząłbym prawidłowo RANDKOWAĆ, czyli spotykałbym się na zewnątrz domu, bo siedzenie w domu to nie są randki. Zaczekałbym aż ona mnie zaprosi do domu. Wtedy miałbym znak, że ona jest dość mocno zainteresowana. I skróciłbym te spotkania, żeby nie zostawać u niej na noc. W ogóle skróciłbym je do maks 4 do 6 godzin. Gdy ona poprosi, żebym został dłużej, to mogę trochę przeciągnąć. Gdyby ona nalegała, że mam z nią zostawać, to wtedy podjąłbym temat wartości seksualnych, bo takie leżenie całą noc i przytulanie się jest dość chore. U facetów powoduje to silne podniecenie seksualne, które go tylko frustruje. To do niczego nie prowadzi. Do głupstw najwyżej, bo potem świeżo poznana para zaczyna współżyć seksualnie i nie wie, co to dla nich oznacza, tylko dla zabawy są razem. Albo się torturują ciągłym unikaniem seksu, co dla faceta jest mordęgą, a dziewczynom często wystarczy samo przytulanie, bo w młodszym wieku mają mniejszy popęd seksualny i bardziej pragną bliskości, czułości. A faceta nosi i się męczy. Bez sensu takie nocne przytulanie. Trzeba to wyjaśnić z dziewczyną i mieć konkretny plan, jakie obieramy w tych tematach wartości.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: