Jak Zagadać Do Dziewczyny? Jak Rozpocząć Rozmowę?

by Paweł Grzywocz on 25 May 2012

jak zagadać do dziewczynyWiększość facetów nie wie jak zagadać do dziewczyny i nadmiernie koncentruje się na samym tekście rozpoczynającym rozmowę. Godzinami potem obmyślają, jak mogli zagadać do dziewczyny, która im się podobała, ale nie zrobili tego, ponieważ bali się, że ich tekst będzie głupi, dziwny, nie zadziała lub dziewczyna by ich olała. Wszystko odbywa się w świecie ich fantazji, natomiast nie podjęli działania i nawet nie spróbowali zagadać.

Wynika to bardziej z braku pewności siebie, jednak nawet osoby, które chcą zagadywać do dziewczyn nadal nadmiernie koncentrują się na tym, co powiedzieć do dziewczyny, przez co zwiększają swój stres.

Wiele stron turbo-uwodzicieli wpaja swoim czytelnikom, że uwodzenie kobiet to jakiś “otwieracz” (rozpoczęcie rozmowy) i już można w cudowny sposób zaczepiać dziewczyny na ulicach i w galeriach handlowych, powodując tym “piorunująco dobre” pierwsze wrażenie, ponieważ nikt inny tak nie robi. Jasne, że nikt inny tak nie robi, ponieważ to nie jest normalne, żeby biegać jak desperat za kobietami po centrum miasta i strzelać do nich wyuczonych tekstem: “Cześć, chcę Cię poznać”. To się może udać, ale tylko w przypadku, gdy idealnie spodobasz się kobiecie fizycznie, ona jest wolna, nigdzie się nie spieszy, nie boi się obcych cwaniaczków z ulicy i “milion” innych czynników, ale generalnie musiałbyś się jej bardzo spodobać fizycznie i musi być wolna. Wtedy warto oddać raz na jakiś “strzał” i zagadać do dziewczyny na ulicy. Jednak nie polecam tego na co dzień, ponieważ jest to zajęcie równie frustrujące, co roznoszenie ulotek, których nikt nie chce. Z tą różnicą, że tą ulotką jesteś Ty sam. Poniżające.

Dlatego najszybszym sposobem do poznawania dziewczyn jest zagadywanie do nich, gdy stoją w jakimś miejscu, gdzie występuje jakikolwiek wspólny kontekst. To może być nawet plac zabaw w parku lub sklep odzieżowy, tylko proszę Cię nie goń kobiet po ulicach jak pies. To zabija Twoją wartość w oczach kobiet i sprawiasz wrażenie, jakbyś był tak tani i zdesperowany, że zaczepiasz już byle jakie osoby w centrum miasta jak jakiś odludek, nie mający przyjaciół. Dramat. A gdy jesteś w jakimś miejscu ze wspólnym kontekstem, to przynajmniej masz jakiś inny cel życiowy niż “bieganie za kobietami po ulicach i proszenie się o ich numer telefonu”.

Wtedy dziewczyny są bardziej ufne, ponieważ widzą, jak reagują na Ciebie inni ludzie, z kim rozmawiasz, jak się zachowujesz, jakie masz zainteresowania i są o wiele bardziej otwarte na rozmowę w przeciwieństwie do kobiet na ulicy, które często od razu spławią Cię tekstem: “Sorry, spieszę się” albo “Dzięki, ale mam chłopaka”, nawet jeśli nie mają lub podadzą Ci fałszywy numer telefonu, żebyś już sobie poszedł. To nie jest przyjemne, a 3 na 10 prawdziwych numerów telefonu to przykra dla psychiki statystyka, która według “ekspertów uwodzenia kobiet” jest jedną z najwyższych średnich skuteczności w tzw. “Day Game”/uwodzeniu w dzień. Jeśli ktoś Ci mówi, że otrzymuje 5 i więcej prawdziwych numerów telefonu od kobiet na ulicy na 10 podejść, które zamieniają później w randkę, to albo Cię okłamują albo wyglądają jak Brad Pitt i mają gadkę jak Eddie Murphy.

A teraz przejdę do nagrania o rozpoczynaniu rozmowy z dziewczyną. W poniższym nagraniu zrozumiesz, jaki jest tak naprawdę cel rozpoczęcia rozmowy z dziewczyną oraz zdejmiesz z siebie presję na mówienie czegoś ciekawego.

Zobacz fragment Video Kursu Konwersacji o zaczynaniu rozmowy z dziewczynami:  

Jak zagadać do dziewczyny: 4 przykładowe teksty na podryw

Ponieważ wiele osób pisze do mnie na maila z zapytaniem o jakieś przykładowe teksty na podryw, którymi mogliby rozpocząć rozmowę, więc postanowiłem zamieścić jeszcze jeden wycinek Video Kursu Konwersacji, w którym wyjawię Ci ponad 4 przykładowe sposoby zagadania do dziewczyny.

Obejrzyj video:
 

Jak rozkręcić rozmowę po zagadaniu do dziewczyny:

Na stronie z Video Kursem Konwersacji możesz obejrzeć także trzeci fragment, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć nie tylko jak zagadać do dziewczyny, ale także jak podtrzymać rozmowę. Jak się zachowywać na początku rozmowy… W poniższym fragmencie odkryjesz rzadko stosowane przez facetów “prawo wzajemności”, dzięki któremu o wiele łatwiej będzie Ci rozkręcić rozmowę z dziewczyną i sprawić, aby ona bardziej się zaangażowała i zaczęła więcej opowiadać.

Pamiętaj jednak, że niektóre dziewczyny mogą nie zaangażować się bardziej w rozmowę, pomimo Twoich najlepszych starań, poczucia humoru i pewności siebie. Taka dziewczyna może być nieśmiała, nudna albo po prostu nie być nami zainteresowana, dlatego jeśli po kilku minutach rozmowy nie będziesz widział żadnych efektów, to warto zastanowić się czy nie marnujesz czasu na kogoś, komu brakuje ciekawej osobowości i umiejętności konwersacyjnych… Przecież nie chcesz mieć stałej dziewczyny-niemowy.

Oto jak rozkręcać rozmowę z dziewczyną po tym, jak do niej zagadasz:

Obejrzałeś właśnie dosłownie kilka fragmentów całego kursu. Pełny Video Kurs Konwersacji zawiera 9 modułów, w których poznasz fundamenty atrakcyjnej rozmowy i atrakcyjnego stylu życia. Opanujesz umiejętność opowiadania ciekawych historii ze swojego życia, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz zbyt wiele ciekawych historii do opowiedzenia. Przedstawię Ci na moich własnych 6 prostych historiach z mojego życia, jak wybierać wydarzenia ze swojego życia, które są interesujące dla kobiety oraz w jaki sposób opowiadać, aby ją zaciekawić i sprawić, że ona również będzie Ci opowiadać o sobie.

W module o poczuciu humoru zdradzę Ci ponad 18 najbardziej zabawnych technik flirtowania i droczenia się z dziewczynami, których wyselekcjonowanie zajęło mi kilka lat.

Na koniec wręczę Ci także bonus, który mógłby stanowić osobny kurs. Jak rozmawiać z dziewczyną przez telefon, aby się nie denerwować oraz jak odpisywać dziewczynom na smsy w atrakcyjny sposób.

Pozostałe moduły Video Kursu Konwersacji:”77 Technik Flirtu, Humoru I Prowadzenia Atrakcyjnej Rozmowy” znajdziesz na stronie:
https://jak-zdobyc-dziewczyne.pl/kurs-konwersacji

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)
Jak Zagadać Do Dziewczyny? Jak Rozpocząć Rozmowę? , 5.0 out of 5 based on 6 ratings

Poszukiwano

  • jak zacząć rozmowę z dziewczyną na fb
  • jak zacząć rozmowę z dziewczyną
  • jak zagadać do dziewczyny na ulicy
  • jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną
  • jak zagada do chopaka? jak zagada do chopaka?

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 3 comments… read them below or add one }

Adam May 31, 2012 at 15:02

Witam. A mógłbyś podać choć jeden opener ? I czy mogą one być np: związane z jej wyglądem ?

Reply

Grzywocz May 31, 2012 at 15:35

Będą w następnych nagraniach : )

Reply

Mateusz November 18, 2013 at 22:44

Hej Paweł. Jak zagadać do dziewczyny, kiedy ona rozmawia ze znajomymi?Lepiej sobie darować?Poczekać na inną okazję?

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: