7 zabronionych tematów w rozmowie z dziewczyną

by Paweł Grzywocz on 14 April 2011

jak poderwac dziewczyne

7 zabronionych tematów w rozmowie z dziewczyną


Tematy, których powinieneś unikać podczas rozmowy z dziewczyną na randce.

W poniższym artykule poznasz listę 7 zabronionych tematów, o których NIE należy  rozmawiać z dziewczyną

Zapamiętaj i zastosuj się do niej w życiu. Rozmawianie z dziewczyną na randce na poniższe tematy to prawdziwa wtopa, poważnie, jeden błąd i może być po Tobie, tak jak pisałem ostatnio.

Szczególnie jeśli jest to pierwsza randka, a nawet jedna z pierwszych dziesięciu randek. Pamiętaj także, żeby do 10 randek nie wierzysz w NIC w relacji z kobietą, ponieważ w tak krótkim czasie kobieta może w każdej chwili zmienić zdanie z powodu jakiejś pierdoły, a jeśli popełnisz NAPRAWDĘ JAKIŚ POWAŻNY BŁĄD, to wtedy jest od razu pozamiatane i zostaniesz skreślony.

Dlatego uczę swoich lojalnych studentów, żeby w relacji z kobietą nie wierzyli we wszystko do końca, dopóki nie umówią się z kobietą co najmniej 10 do 12 razy. To jest absolutne minimum, po którym możesz zacząć wierzyć, że będzie z tego coś na dłużej…

W tym czasie jeśli zaczniesz rozmawiać z dziewczyną na poniższe tematy lub przejawiać nieatrakcyjnymi zachowania, o których uczę w swoich materiałach, to NIE DOSTANIESZ DRUGIEJ SZANSY i będziesz musiał cały proces umawiania się z kobietą rozpocząć od początku… oczywiście już z kolejną kobietą.

Przejdźmy do sedna sprawy.

O czym nie rozmawiać z dziewczyną – lista  7 zabronionych tematów:

Mężczyźni mają niepohamowaną skłonność do tego, żeby rozmawiać z dziewczyną na randce lub później w czasie związku, na temat problemów (ich lub kobiety), tematów trudnych, kontrowersyjnych czy bardzo osobistych.

Bierze się to ze społeczno-medialnego prania mózgu, w którym kobiety próbują wmówić nam, że aby poczuć z kimś prawdziwą bliskość, trzeba rozmawiać z dziewczyną na osobiste tematy,  zwierzać się sobie z problemów i rozmawiać o tym, co nas boli.

Jak myślisz, jaki wpływ na Twoją atrakcyjność będzie mieć opowiadanie dziewczynie o Twoich problemach (aktualnych lub z przeszłości), Twoich nieudanych związkach, porażkach życiowych czy kompleksach – odpowiedź: zły! Za każdym razem, gdy chcesz zacząć rozmawiać z dziewczyną na dany temat, to zastanów się najpierw czy mówienie o tym zwiększy Twoją atrakcyjność w jej oczach czy nie.

Poniżej zamieszczam listę tematów zabronionych, które zniszczą zainteresowanie kobiety Tobą:

1. Przeszłe związki – jej lub Twoje. Dlaczego się skończył itp. To najszybsza droga do “szufladki” przyjaciel oraz przywołuje to smutne wspomnienia, więc nie rozmawiaj o tym  z dziewczyną podczas randki ani nie pozwól kobiecie wchodzić na ten temat. Jeśli by się zaczął to żartuj sobie z tych spraw i nie wyjawiaj żadnych prawdziwych poglądów ani przeżyć.

2. Seks – nic tak nie odrzuca kobiety jak mężczyzna gadający o seksie. Niektóre źródła twierdzą, że jako faceci myślimy o tym co 2 sekundy. Pokaż kobiecie, że tak nie jest i zainteresuj się jej wnętrzem (nie gap się w dekolt – zawsze w oczy). Nie rozmawiaj z dziewczyną na temat seksu!

3. Rzeczy wulgarne i obleśne – typu męskie zwyczaje, obleśne historie związane z ludzkimi czynnościami fizjologicznymi, kto kogo obsikał lub obrzygał na ostatniej imprezie – nic z tych rzeczy. Rozmawianie z dziewczyną na te tematy to prawdziwy killer.

4. Przemoc – to również negatywny temat i kobieta nie chce podejrzewać, że masz psychopatycznych kolegów, skłonności do agresji albo lubisz oglądać walki w klatkach. Nie rozmawiaj z dziewczyną o przemocy.

5. Tematy techniczne – karty graficzne, procesory, konie mechaniczne, pojemność silnika, bądź ostrożny, bo rzadko kiedy kobieta będzie wiedzieć o co chodzi i raczej ciężko będzie ją tym zainteresować. World of Warcraft to też dla niej dość trudny temat :)

6. Nudna proza życia codziennego – nie zachowuj się jak 1000 poprzednich facetów, z którymi kobieta i jej koleżanki miały do czynienia i nawet nie waż się rozmawiać z dziewczyną na randce o szkole, pracy, rodzeństwie, rodzinie i rzeczach o których ludzie gadają na pierwszych randkach… To nudne i oklepane. Kobieta chce pogadać o czymś przyjemniejszym.

7. Tematy kontrowersyjne – polityka i religia, sprzeczanie się o swoje przekonania i wierzenia w okresie poznawania się nie jest najlepszym pomysłem, na to będzie czas później. Jeśli chcesz być interesujący, to nie możesz rozmawiać z dziewczyną na tematy, które mogą spowodować konflikt między wami.

Generalna zasada brzmi: Nie należy rozmawiać z dziewczyną na randce  na tematy ciężkie i kontrowersyjne ani nie poniżaj innych ludzi, żeby lepiej wypaść w oczach kobiety. Mów tylko o rzeczach lekkich, pozytywnych i zabawnych, a będziesz inny niż 90% mężczyzn i całego społeczeństwa.

Ok, to tak w wielkim skrócie o czym NIE gadać i dlaczego. Pewnie dobrze byłoby także przyswoić sobie informacje na temat tego, o czym masz w takim razie ROZMAWIAĆ z dziewczyną na randce

Nie martw, po to tu jestem, żeby regularnie służyć Ci pomocą, abyś za każdym razem dostał porcję świeżutkiej wiedzy, która wyniesie Cię na wyżyny swoich towarzyskich umiejętności.

Mam nadzieję, że z czasem dziewczyny zaczną Ci mówić:

“Wiesz co, genialnie się z Tobą rozmawia :)

Wiesz co jest najciekawsze… że powiedziała mi kiedyś coś takiego jedna z koleżanek. Pierwszy raz w życiu wtedy usłyszałem taki komplement, dlatego tak zapadał mi ten tekst w pamięć. Naprawdę poczułem wtedy, że wykonałem ogromny postęp.

Tak się wtedy zmotywowałem, że napisałem sobie ten tekst na małej kartce papieru i przywiesiłem do swojej tablicy korkowej koło biurka. Mam tam jeszcze parę innych dobrych słów, które usłyszałem od różnych ludzi w swoim życiu – już nie kobiet. To bardzo ważne, żeby NIE obchodziło Cię zdanie kobiety, to bardzo atrakcyjne.

Jednak ten jeden komplement sobie zapisałem…

W ogóle nie powinieneś się przejmować w życiu tym, co inni ludzie sobie o Tobie pomyślą. To jeden z najważniejszych kluczy do sukcesu w życiu…

Jeśli chcesz na przykład podejść i zagadać do dziewczyny, to często tego nie robisz, ponieważ boisz się , co sobie ludzie wokoło pomyślą.

Zastanów się teraz czy żyjesz dla siebie czy dla tych ludzi… Czy ważniejsze jest dla Ciebie Twoje szczęście i poznanie fantastycznej dziewczyny czy ważniejsze jest dla Ciebie to, co sobie inni ludzie o Tobie pomyślą, których tak przy okazji pewnie już nigdy więcej na oczy nie zobaczysz a oni zapomną o Tobie jak tylko wrócą do domu na obiad, a właściwie to dużo dużo wcześniej.

Nie przejmuj się nigdy tym, co inni o Tobie myślą, tylko miej własne zdanie na swój temat i wysokie poczucie własnej wartości, generalnie ma Cię nie obchodzić, co inni gadają o Tobie albo sobie pomyślą, głównie dlatego, że życie tych innych ludzi jest zazwyczaj mierne, przeciętne i nie odnoszą
sukcesów takich, jakie by chcieli, tego samego chcą dla Ciebie.

Chcą, żebyś żył w strachu przed oceną i strachu przed odrzuceniem, tak jak oni. Dlatego z reguły nie słuchaj innych ludzi. Nie zważaj na ich osądy. Stanowisz wartość sam w sobie i jesteś fantastycznym mężczyzną. Nikt nie jest w stanie tego podważyć oprócz Ciebie samego.

jak poderwac dziewczyne

W życiu słuchaj tylko i wyłącznie zwycięzców

Słuchaj jedynie ludzi, którzy dotarli tam, gdzie Ty chcesz dotrzeć. Ich słowa mogą być ważne. Mogą Cię zmotywować i dodać Ci optymizmu. Zawsze słuchaj tylko i wyłącznie ludzi, którzy są DUŻO lepsi od Ciebie w danej dziedzinie i którzy osiągnęli taki sukces jak Ty chcesz osiągnąć albo jeszcze
większy!

Tylko tacy ludzie mają autorytet… Pamiętaj o tym…

Także zapisywanie sobie pozytywnych słów od ludzi, którzy są ndla Ciebie wzorem i coś osiągnęli bardzo pomaga budować pewność siebie i poczucie własnej wartości. Zawsze pamiętamy to, co złego ktoś o nas lub do nas powiedział. A rzadko kiedy pamiętamy pozytywy pod naszym adresem. Jest nawet taka sentencja:

“Pamiętaj wszystkie pozytywy a zapominaj wszelkie urazy, jeśli Ci się to uda, powiedz mi jak to osiągnąć…”

Myślałem, że to niemożliwe, żeby nie pamiętać złych słów, które usłyszałem w życiu na swój temat, ale odkąd czytam sobie każdego dnia karteczki z dobrymi słowami, to tak się właśnie stało.

Naprawdę sam jestem w szoku, ponieważ ciężko mi przypomnieć sobie coś negatywnego na swój temat – i o to chodzi. Tego Ci serdecznie życzę…

Nie masz być narcyzem, tylko masz mieć zdrowe, realistyczne poczucie własnej wartości. Znać swoją wartość, która dla kobiety jest niezmierzona.

To tyle jeśli chodzi o motywujące wywody i budowanie pewności siebie. Taki mały tip mi się właśnie przypomniał, więc postanowiłem, że się nim z Tobą podzielę.

Wracając do tematu interesujących tematów do rozmowy z kobietą, to w następnym artykule przeczytasz listę 10 najlepszych tematów do rozmowy, na które całymi godzinami możesz w interesujący sposób rozmawiać z dziewczyną na randce

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 2 comments… read them below or add one }

Anonimowy :) May 10, 2012 at 22:40

Witaj,
Bardzo dobrze się “Ciebie” czyta :)

Od siebie dodałbym z tematów ktore nie warto rozmawiać :

Historia – Większośc kobiet ktore “poznałem” się tym kompletnie nie interesowała. Oprowadzałem kobiety po swoim mieście metodą “na przewodnika” opowiadając im ciekawe historie [według mnie ;) ] o miejscach które mijaliśmy. W odpowiedzi na to otrzymywałem zdziwienie i brak zainteresowania.

Polityka – nawet nie polecem wspominać słowa na ten temat, zawsze kończy się kłótnią , bądz co bądz dłuuuugim milczeniem ;)

Pogoda ? Czasem można o tym porozmawiać [aby zapełnić "niezręczną ciszę"], ale jak dłużej ciągniem ten wątek dziewczyna może sobie pomyśleć, że rozmawia z jakimś frajerem który nie zna lepszych tematów :)

“O Żulach” To już sam wspomniałeś że chcemy się “podbudować” kosztem innych. I można się z nich pośmiać, ale są takie “mądrzejsze” dziewczyny które mogą pomyśleć sobie że nie znamy takiego slowa jak współczucie itd.

——

Tematy o których KOCHAJĄ [z tego co zauważyłem] rozmawaić kobiety ….

MAŁE DZIECI … pewno byliście nie raz z dziewczyną w parku, a tam jakieś dzieciaki 2-6 lat biegały i bawiły się wszystkim dookołą … nakręcić emocjonalnie taką dziewczyne mając takiego dzieciaka na widoku wcale nie jest trudno :)

Mialem taki przypadek, że podczas jednego spaceru z jedną dziewczyną “na spotkaniu” ….
[błagam nie używajcie słowa randka brzmi za poważnie a Wy się przy tym bardziej stresujecie ;) ]
… sama usiadła na ławeczce w stronę placu zabaw, na którym bawiła się duża grupka dzieci … i zaraz wysłuchiwałem miłe komentarze w styli X zobacz jak ten w zielonej bluzeczce zrobił Y zobacz jak temta V patrzy się na tego małego W …. i tak dalej ;)

Jakby ktoś chciał wiedzieć, to nie pytałem tych “koleżanek” czy chcą mieć dzieci … bo to zaraz rozmowa by zeszła na tematy “trudne, cieżkie , poważne”

Napisałeś że nie warto rozmawać o byłych związkach, rozumiem ale co zrobić takim kobietą “po przejściach” jak one z wypiekiem na twarzy mówią jaki temten X był niedobry tamten Y taki i taki …. wtedy milczę i zmieniam szybko temat , a one znowu.
Przecież nie będe się z nimi kłócił . A dziewczyny z którymi się spotykam 21-24 nie przychodzą na pierwszą randkę w życiu , a były już w nie jednym związku ….

Religia ? Czasem warto się dowiedzieć , jak do tego podchodzi i czy “po ślubie czy nie”
Jak się tego nie dowiemy to co, będziemy się spotykać z dziewczyną pare lat , chodzić ciągle “nałodowani” i czekać do ślubu …. no way :P
Z resztą wszystko zależy na jaką trafimy :)
Jako doświadczony z kobietą z innego “odłamu” chrześcijaństwa nie polecam takich związków bo potem może być płacz i cierpienie bo nie dojdziemy do kompromisu ;)
A ekumenizm to po prostu BZDURA !

Reply

Piotr January 30, 2014 at 03:20

Oj Paweł popraw sie
Napisałes ze
> Mam tam jeszcze parę innych dobrych słów, które usłyszałem od różnych ludzi w swoim życiu ? już nie kobiet. To bardzo ważne, żeby NIE obchodziło Cię zdanie kobiety, to bardzo atrakcyjne.
Wynika z tego ze kobiety to nie ludzie :-)
troche żeś się rozpędził w swoim pisaniu i powstał duzy skrót myślowy

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: