Jak rozmawiać z dziewczyną: 15 porad

by Paweł Grzywocz on 19 April 2011

jak rozmawiac z dziewczynaWiększość facetów nie wie jak rozmawiać z dziewczyną, jak podtrzymywać konwersacje ani jak rozmawiać w sposób, który zwiększa zainteresowanie kobiety. Większość facetów po prostu zanudza kobiety.

Wiem, że większość facetów, gdy widzi piękną dziewczynę, to po prostu “zapomina języka w gębie” i nie robią nic albo są tak zdenerwowani, że prezentują się jako nudni i niepewni siebie.

Kobiety oczekują, że to facet będzie PROWADZIŁ rozmowę w sposób zabawny, interesujący i seksowny. Kobieta pragnie, żebyś potrafił ją rozśmieszyć, zrelaksować i sprawić, żeby czuła się przy Tobie komfortowo i bezpiecznie.

W skrócie, kluczem, który pozwoli Ci poderwać dziewczynę jest rozmawianie z nią w taki sposób, który dostarczy jej masę fun’u i dobrej zabawy, jednocześnie tworząc napięcie seksualne. Następnie w odpowiednim momencie musisz ją w pewny siebie i dominujący sposób pocałować, gdy ona już nie będzie mogła się doczekać aż ją pocałujesz.
Ok… a więc jak rozmawiać z dziewczyną, aby ta rozmowa była pełna fun’u, droczenia się oraz żeby budowała seksualne napięcie między wami…

15 porad jak rozmawiać z dziewczyną, aby ją poderwać:

1). Poruszaj tematy emocjonalne, takie jak wspomnienia z dzieciństwa, ambicje i plany na przyszłość oraz jej pasje. Te tematy do rozmowy otworzą jej emocjonalne wrota.

2). Kobieta pragnie faceta, który nie boi się jej prowadzić. Podczas rozmowy z kobietą, zawsze przejmuj inicjatywę nad rozmową. Nigdy nie czekaj, aż kobieta zacznie dyktować, o czym będziecie dalej rozmawiać.

3). Zwracaj uwagę na sygnały niewerbalne kobiety, na jej oznaki zainteresowania lub jego braku. Jeśli jej się podobasz, to np. będzie Cię co jakiś czas dotykać na chwilę w ramię lub kolano, żeby zaznaczyć punkt w rozmowie. Jeśli się jej NIE podobasz, to będzie unikała siedzenia bardzo blisko Ciebie i długiego kontaktu wzrokowego. Zwracaj na to uwagę.

4). Pamiętaj o zasadzie, że “zabawa, to nie zawsze znaczy bycie śmiesznym”. Kobiety czują pociąg do facetów, którzy pozwalają im się dobrze bawić i świetnie spędzić czas. Nie koncentruj się na tym, żeby opowiadać dziewczynie najśmieszniejsze dowcipy, jakie znasz… bo wtedy będziesz klaunem, a nie potencjałem na chłopaka. Skoncentruj się bardziej na emocjach i ciekawych historiach, które wciągną dziewczynę w rozmowę.

5). Drocz się z dziewczyną. Jednym z najprostszych sposobów, aby rozmawiać z dziewczyną w zabawny i figlarny sposób, to delikatne droczenie się. Przypomnij sobie czasy na placu zabaw. W świecie randek działa to, co działało kiedyś na placu zabaw. Nabijaj się z dziewczyny w zabawny sposób, wyolbrzymiaj i przekręcaj jej słowa. Szukaj dwuznaczności w jej wypowiedziach i mis interpretuj jej wypowiedzi.

6). Rozmawiaj na osobiste lub intymne tematy. Kobiety czują pociąg do odważnych mężczyzn, którzy nie boją się rozmawiać na osobistym, intymnym poziomie. Np. “Co byś zrobiła, gdybyś zobaczyła swojego chłopaka, całującego się z inną dziewczyną?”

7). Stosuj tzw. cold reading, czyli opowiadanie dziewczynie, co u niej zauważyłeś lub wymyślanie horoskopu na poczekaniu. Możesz nawet wziąć jej rękę i powiedzieć: “Jesteś osobą, która na początku podchodzi do ludzi z dystansem i potrzebuje czasu, żeby komuś zaufać.” Ta opinia pasuje właściwie do każdego – to jest właśnie cold reading. Kobiety to uwielbiają.

8). Unikaj komplementowania kobiety. Wtedy wychodzisz na “potrzebującego” faceta, który szuka aprobaty i próbuje się przypodobać kobiecie. Jeśli kobieta pomyśli, że starasz się jej zaimponować,  to będzie miało odwrotny skutek.

9). Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać z dziewczyną w taki sposób, który nie jest nudny… unikaj zadawania zbyt wielu pytań w stylu “wywiadu”. Zamiast tego wyraź swoją opinią na dany temat.

10) Pamiętaj: Stwierdzenia zamiast pytań. Np. zamiast pytać: “Skąd jesteś?” Powiedz: “Nie wyglądasz mi na osobę z tej okolicy.” W ten sposób będziesz bardziej ekspresywny poprzez wyrażanie swoich obserwacji na temat dziewczyny a nie zasypywanie jej pytaniami.

11). Nie ukrywaj tego jaki naprawdę jesteś i co Cię pasjonuje. Nie bój się rozmawiać o swoich zainteresowaniach. Jeśli lubisz np. składać modele samolotów z drugiej wojny światowej – opowiedz o tym w zabawny i interesujący sposób.

12). Nigdy nie komplementuj fizycznego wyglądu kobiety. Ona doskonale wie, że jest piękna i nie musisz jej tego tysięczny raz w życiu powtarzać. Ona wie, że ma piękne oczy i wie, że ma zgrabne ciało.

13). Powiedz coś, przez co pokażesz kobiecie, że postrzegasz ją jako istotę seksualną. Jeśli będziesz rozmawiać z dziewczyną tylko  na bezpieczne tematy, to narażasz się na ryzyko pozostania “tylko przyjacielem”.

14). Używaj różnego rodzaju “gier słownych”, aby utrzymać zalotny i zabawny nastrój rozmowy. Np. gra w “prawdę lub wyzwanie” albo “gra w 5 pytań”

15). Nie okazuj zbytnio zainteresowania i bądź raczej obojętny, zdystansowany do całej sytuacji. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy są dla niech wyzwaniem. Kobieta musi czuć, że musi się o Ciebie starać. Jeśli dziewczyna pomyśli, że zbyt łatwo może  Cię zdobyć albo okażesz przedwcześnie zainteresowanie, to kobieta straci zainteresowanie.

Najlepszym sposobem, aby nauczyć się jak rozmawiać z dziewczyną na randce w ciekawy sposób to zadanie sobie pytania, jaka rozmowa Tobie by się najbardziej spodobała.

Rozmawianie z dziewczyną w interesujący i oryginalny sposób jest naprawdę proste. Trzeba tylko mieć świadomość, co pociąga kobiety a co nie. Postępuj zgodnie z zasadami z powyższej listy powyżej i będziesz rozmawiać z dziewczyną inaczej niż każdy inny facet, którego wcześniej spotkała.

Teraz, gdy zaczniesz rozmawiać z dziewczynami w powyższy sposób, który je pociąga, to zaczniesz zaważać, że kobiety będą:

*Szukać pretekstów, żeby rozmawiać z Tobą trochę dłużej
*Będą Cię więcej dotykać podczas rozmowy
*Będą nawet zazdrosne, gdy będziesz rozmawiał z innymi dziewczynami
*Będą się śmiały z Twoich żartów (nawet z tych nie aż tak bardzo śmiesznych)
*Będą się w rozmowie pochylać w Twoim kierunku oraz będą przedłużać kontakt wzrokowy


Ostatnia rzecz, jaką chcę żebyś zapamiętał jest taka, że bez względu na to jak bardzo się teraz denerwujesz przy pięknych kobietach i nie wiesz, o czym rozmawiać z dziewczyną, to jesteś teraz dużo bliżej celu niż myślisz.

Po dokonaniu kilku powyższych “poprawek” przekonasz się, że tak naprawdę rozmawianie z pięknymi kobietami to świetna frajda i z łatwością będziesz dla nich pociągający. To tylko kwestia czasu nim zaczniesz automatycznie być figlarnym, zabawnym i bez żadnych lęków będziesz potrafił swobodnie rozmawiać z dziewczyną.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.


VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 3.5/5 (10 votes cast)
Jak rozmawiać z dziewczyną: 15 porad, 3.5 out of 5 based on 10 ratings

Poszukiwano

  • droczenie się z dziewczyną
  • jak droczyć się z dziewczyną
  • droczenie sie z kobietą

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 5 comments… read them below or add one }

Bartek July 3, 2011 at 01:57

No i tu mam problem, bo co robić jeśli jest dziewczyna, która ma skłonności w rozmowie do narzekania na swój wygląd? Czy to jest z jej strony dopraszanie się o komplementy czy może ma jakieś kompleksy, co robić w takiej sytuacji?

Reply

grzywocz July 3, 2011 at 11:52

taka dziewczyna ma dość niskie poczucie własnej wartości. Nie jesteś po to, żeby być jej psychoterapeutą. Zażartuj i rozluźniaj atmosferę przyznając jej rację. Np. ona mówi: “Jestem taka beznadziejna…” , Odpowiedz: “Z uprzejmości nie zaprzeczę ;) ” Nie zwracaj uwagę na takie rzeczy, nie bierz ich serio i nie bądź jej psychologiem. Pełen luz, żart i zmiana tematu. Powiedz, że sam masz problemy z nadwagą (szczególnie jeśli jesteś szczupły), możesz jej podać jeszcze jeden fajny sposób na zrzucenie natychmiast co najmniej 7 kg – wystarczy uciąć sobie nogę ;)

Reply

Michał April 2, 2012 at 20:30

13) zasada

Mam dziewczyne i staram sie być coraz to lepszym partnerem …. ale ta zasada 13. Może jakiś przykład tego ukazania kobiety ?
Z góry Dziekuje : )

Reply

Dawid December 21, 2014 at 01:38

Ponawiam pytanie kolegi ,,Michała”. Dotyczy pkt 13.Dzięki z góry.

Reply

Patryk December 29, 2014 at 15:47

No i tu dochodzimy chyba do sedna. Zawsze zastanowialo mnie to czemu mam takie powodzenie u dziewczyn ktore mi się nie podobaja, a lipa u tych ktroe bardzo mi się podobają. Obu sie podobam w podobnym stopniu, tylko z tymi ktore mi sie nie podobają rozmawiam baaaardzo swobodnie, prawie jak z kumplami przy piwie czesto się nabijącjąc z czegos, a z tymi które mi sie podobają zawsze bylem spięty. Bardzo wazne INFO !

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: