Mit o “Miłym Chłopcu”

by Paweł Grzywocz on 15 February 2011

Mit o “Miłym Chłopcu”. Miły Chłopiec pewnego dnia wysłuchał narzekań swojej matki
i innych kobiet, o tym, jacy to mężczyźni to dranie i wstrętne bestie. Postanowił, że on nigdy nie będzie tacy jak Ci MĘŻCZYŹNI, i że nigdy w życiu nie zrani żadnej kobiety. Postanowił, że zawsze będzie ich przyjacielem, a kobiety zawsze będą mogły na nim polegać, kiedy tylko będą go potrzebować.

Postanowił ukryć wszystkie swoje seksualne żądze i pragnienia na temat kobiet. Będzie udawał miłego, wrażliwego i empatycznego przyjaciela, aż w końcu kobiety dostrzegą w nim prawdziwego mężczyznę i wszystkie będą całe jego.

Popełnił jeden podstawy błąd: posłuchał tego, co kobiety mówią, że chcą, zamiast zaobserwować, co na nie działa. Nie trudno zauważyć, że kobiety dość często mówią jedno, robią drugie, taka już ich logika.

Prawdopodobnie nie raz mamusia i rodzina powtarzali mu: “Nie martw się synku, jesteś wspaniałym mężczyzną, który ma tyle do zaoferowania. Za pewne każda kobieta, marzy o kimś takim jak Ty.”

Ba, może nawet słyszał  to od swoich przyjaciółek. Tylko dlaczego one nadal są tylko jego przyjaciółkami? Dziwne. Już słyszę jak odzywa się w Tobie głos.

Ale przecież kobiety mówią, że pragną wrażliwego, miłego i czułego mężczyzny. Chcą kogoś z kim mogłyby dzielić się swoimi uczuciami i o wszystkim porozmawiać!”Nie, nie chcą. Chcą kogoś, z kim będą mogły dzielić się uczuciami, ale nie musisz stawać się kobietą, żeby to osiągnąć. Wiem, że to przykre, że daliśmy się tak zwieść, ale takie jest życie – nie fair. Pozwij Hollywood, ale zapomnij o byciu miłym chłopcem. Określenie miły to ostatnia rzecz, jaką chcesz usłyszeć z ust kobiety.

Celem Miłego Chłopca jest sprawienie, aby kobieta czuła się przy nim jak najbardziej komfortowo. Chce wyeliminować jakiekolwiek zagrożenie z jego strony. Uważa, że seksualne pragnienia i jego zainteresowanie wobec kobiety są brudne i wstydzi się je okazać. Postanowił więc wyrzec się ich i prowadzić życie sfeminizowanej przyjaciółki z penisem, która chodzi ze swoimi koleżankami na zakupy, ogląda seriale i wysłuchuje o tym, jak ostatnio jakiś drań je zranił.

Problem w tym, że kobiety czują się przy nim tak komfortowo, że jest to dla nich po prostu nudne jak flaki z olejem. Kobieta potrzebuje ekscytacji, wyzwania, ryzyka, nigdy nie może czuć się przy Tobie jak przy swoich przyjaciółkach.

To, że chcesz kobiety, związku i seksu oraz to, że czujesz do nich popęd  seksualny… jest zupełnie normalne i naturalne.

Bądź z tego dumny. Kobiety pragną tego tak samo jak mężczyźni. Mają po prostu większe wymagania zanim się z kimś zwiążą i jest to jak najbardziej uzasadnione z ewolucyjnych wręcz powodów. Gdyby w przeszłości kobiety wiązały się z byle łajzą, to zostałyby zjedzone przez dzikie zwierzęta, a jej dzieci poumierałyby z głodu.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.


VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
Mit o "Miłym Chłopcu", 4.0 out of 5 based on 1 rating

Poszukiwano

  • nice guy

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 2 comments… read them below or add one }

G. January 5, 2012 at 17:47

Proste na temat i z dobitnym podsumowaniem :P

Reply

Adam January 8, 2012 at 14:08

Cieszę się ,że wrwszcie znalazłem stronkę gościa który ma te same poglądy na sprawy z kobietami co ja.
Już myślałem,że sam zostałem na placu boju , a cała reszta gości kupiła ten shit o byciu miłym , czułym ,wrażliwym dla kobiet, no i o tym,że nie trzeba zajebiście wyglądać.

To oczywiste ,że my nie chcemy Fion, tak jak i one nie chcą Shreków.

pozdrawiam

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: