Największe kłamstwo na temat kobiet

by Paweł Grzywocz on 13 February 2011

najwieksze klamstwo na temat kobiet

Największe kłamstwo na temat kobiet. Dzisiaj chciałbym Ci powiedzieć coś bardzo ważnego. Za chwilę pokażę Ci największe kłamstwo jakie wmawiasz sobie na temat poznawania kobiet. Tak naprawdę to ono powstrzymuje Cię przed zbudowaniem takiego życia towarzyskiego o jakim marzysz.

Jesteś na nie gotowy? Ok, oto ono… Największe kłamstwa jakie Cię powstrzymują przed sukcesem, to rzeczy, które wydaje Ci się, że musisz mieć, ZANIM zaczniesz poszukiwać i poznawać kobietę swoich marzeń.

Wiesz o czym mówię.

“Muszę schudnąć jedynie 10kg, wtedy będę atrakcyjny dla płci przeciwnej (albo wpakować na siebie 10kg mięśni).”

“Jeszcze tylko poczekam trochę aż kupię sobie nowy samochód, wtedy będę miał warunki do poznawania kobiet.”

“Nie mogę poznawać dziewczyn dopóki nie skończę szkoły i nie znajdę sobie pracy.”

“Nie chcę spotykać się z kobietami, dopóki nie zacznę więcej zarabiać.”

Przykładów wymówek, dla których miałbyś nie poznawać kobiet można by mnożyć w nieskończoność. Dzieje się tak dlatego, ponieważ wydaje nam się, że musimy coś konkretnego osiągnąć, żeby podobać się kobietom albo myślimy, że nie jesteśmy w stanie utrzymać przy sobie kobiety jeśli nie spełnimy powyższych standardów.

Ale to wszystko to jeden wielki mit. Jedyne co osiągasz, myśląc w ten sposób, to dawanie sobie usprawiedliwienia na dalsze życie w samotności.

Co się dzieje, jeśli myślisz, że musisz coś “osiągnąć” zanim będziesz gotowy do poznania partnerki? Zmieniasz obiekt swojego zainteresowania i skupiasz się na niewłaściwych rzeczach.

Zamiast koncentrować się na tym, czego naprawdę chcesz (kobietach), Ty koncentrujesz się na ograniczeniach i przeszkodach na drodze do celu, który chcesz osiągnąć.

Postępując w ten sposób w zasadzie nigdy nie uzyskasz tego, czego chcesz.

Zacznij wierzyć w to, że aby znaleźć piękną kobietę, stałą dziewczynę czy żonę, nie potrzebujesz niczego poza samą decyzją podjęcia działań w tym kierunku.

Po prostu postanów sobie o tego momentu tak: “Mam dość czekania nie wiadomo na co.Nie chce mi się dłużej zwlekać, bo nic dobrego z tego nie wynika. Zamierzam wyjść z domu i poznać kobietę teraz!”

Wtedy masz przed sobą konkretny cel. Wiesz do czego zmierzasz. Twoja podświadomość zaczyna szukać sposobu na realizację tego celu. Zaczynasz znajdować co raz więcej okazji na to, żeby zbliżyć się jeszcze bardziej do tego, czego szukasz.

A kiedy, masz cel, to wkrótce go osiągniesz. Nie pozwól sobie na rozpraszanie swojej uwagi przez rzeczy, które odciągają Cię od osiągnięcia Twoich celów.

Każdego dnia zrób choćby jedną rzecz, która zbliża Cie do tego, czego pragniesz.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: