Aby zdobyć dziewczynę unikaj 5 największych błędów w zdobywaniu kobiet

by Paweł Grzywocz on 22 January 2011

jak zdobyć dziewczynę

Aby zdobyć dziewczynę zastosuj się do poniższych wskazówek:

1) Nie bądź miły, bądź zabawny, kobiety wymieniają poczucie humoru jako jedną z najważniejszych cech pożądanego przez nich mężczyzny.

2) Nie kupuj jej nic, dopóki nie jest Twoją dziewczyną. Proste. Przez pierwsze trzy randki Ty płacisz jako facet, zwróć uwagę kiedy kobieta zacznie proponować, że się dorzuci (jeśli nie zacznie, prawdopodobnie będzie traktować Cię jak swoją skarbonkę). Na randki wydajesz około 10zł

3) Nie bądź nudny. Na randkach rób z nią coś innego niż pozostała “setka” facetów, z którymi od 16 roku życia chodziła na randki. Przykład: idź z nią nakarmić kaczki, zagrajcie w tekkena w salonie gier, weź ją do galerii sztuki, idźcie połazić po sklepach, bo “musisz sobie kupić nowy szalik”. Bądź kreatywny i inny niż cała reszta.

4) Nie chwal się. Ona sama musi odkryć Twoje atuty, wtedy wrażenie będzie o wiele większe. Kiedy będzie Ci zadawać osobiste pytania odpowiadaj w zabawny sposób i drażnij się z nią robiąc sobie jaja. Nie wyjawiaj o sobie wszystkiego od razu. Niech sama do tego dojdzie.
Przykład 1:
- Czym jeździsz?
- Autem.
- Jakim?
- Osobowym.
- Jakiej marki?
- Niemieckiej.
- Jaki model?
- Audi

Przykład 2:
- Gdzie pracujesz?
- Od trzech lat jestem bezrobotny :) (Jeśli jest kumata, to załapie, że nie mówisz serio. Jeśli nie załapie, to grzecznie się pożegnaj)

lub

- Gdzie pracujesz?
- Tydzień temu wygrałem na loterii. To już czwarty raz w tym miesiącu :)

5) Nie bądź desperatem. Pokaż jej, że jej nie potrzebujesz i jest Ci obojętne jak ona na Ciebie zareaguje. Przejawiając powyższe zachowania, właśnie to osiągniesz. Naucz się być szczęśliwym samemu, a kobiety będą chciały wejść do takiego życia.

Aby zdobyć dziewczynę unikaj powyższych błędów jak ognia

Jednak, to dopiero początek przygody, która sprawi, że uda Ci się zdobyć dziewczynę, którą sam sobie wybierzesz, zamiast łudzić się, że to ona pewnego pięknego dnia zapuka do Twoich drzwi.

Jeżeli potrzebujesz kompletnej edukacji, która krok po kroku pozwoli Ci zdobyć dziewczynę swoich marzeń, koniecznie zapoznaj się z moim poradnikiem “Jak Zdobyć Dziewczynę”.

Mam dla Ciebie jeszcze jedną poradę na temat tego, jak zdobyć dziewczynę.

Chodzi o to, żebyś nie koncentrował całej swojej energii życiowej na tym jednym celu.

Zdobycie dziewczyny nie powinno być celem Twojego życia, ponieważ wtedy kobiety będą uciekać od Ciebie.

Aby zdobyć dziewczynę powinieneś najpierw skoncentrować się na rozwoju swojego stylu życia i swojej osobowości

Dzięki takiemu nastawieniu, ona sama prędzej czy później zawita do Twojego życia.

Ponad to, przestaniesz wtedy nakładać jakąkolwiek presję na kobietę podczas interakcji z nią.

Jeżeli kobieta wyczuje, że Twój cel życiowy brzmi: “Muszę zdobyć dziewczynę, bo inaczej będę nieszczęśliwy”, to zabijesz tym całą swoją atrakcyjność i kobieta ucieknie od Ciebie szybciej niż jesteś w stanie to sobie wyobrazić.

Jeśli będziesz się stosował do powyższych zaleceń, uda Ci się zdobyć dziewczynę szybciej niż się kiedykolwiek spodziewałeś, powodzenia!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie krok po kroku pozbyć się nieśmiałości do kobiet, a następnie zdobyć dziewczynę, zapraszam Cię do zapoznania się moim poradnikiem.

Spisałem w nim wszystkie konieczne kroki, które musisz podjąć, aby zdobyć dziewczynę – od momentu wyjścia z domu, do momentu, gdy dziewczyna będzie się pytać CIEBIE czy już jesteście parą.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
Aby zdobyć dziewczynę unikaj 5 największych błędów w zdobywaniu kobiet, 4.7 out of 5 based on 3 ratings

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 1 comment… read it below or add one }

Janek December 13, 2011 at 02:12

To takie trochę popieprzone jest… w zasadzie prawda ale dziwnie to brzmi.
Jeśli będę NAPRAWDĘ szczęśliwy samemu to wtedy po co mi kobieta? Cały pic na tym polega, że ludzie łączą się w pary bo samotność jest chujowa! Ciężko być szczęśliwym samotnie i dlatego się szuka drugiej osoby a udawanie, że jest super to zwykłe oszukiwanie się.
Rozumiem, że tu chodzi o odgrywanie teatrzyku przed kobietą “Jestem super szczęśliwy sam, nie zależy mi na tobie i w ogóle mam zajebiste życie…” tylko że po cichu chciałbym sie do kogoś przytulić w nocy… i w zasadzie to bardzo bym Ciebie chciał ale nie mogę ci powiedzieć bo stanę się nieatrakcyjny…
trochę to chore dla mnie

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: