Czy jesteś miłą łajzą?

by Paweł Grzywocz on 13 February 2011

jak nie być zbyt miłym dla kobiet

Czy jesteś miłą łajzą? Jakich mężczyzn poszukują dzisiaj kobiety? Prawdziwych. Niestety prawdziwi mężczyźni to rzadkość, a przybywa nam co raz więcej ofiar losu i niedorajdów. Ruch feministyczny, rozpoczęty w latach 80-tych wywarł niesamowite piętno na naszej męskości, wręcz zniszczył prawdziwą męskość. Byliśmy świadkami tłumów kobiet manifestujących na ulicach miast, że nie potrzebują w swoim życiu mężczyzny. Widzieliśmy kobiety obwiniające nas za ich wszystkie problemy.

Przez to jesteśmy teraz świadkami destrukcji męskiej pewności siebie.

Przybywa osobników sfeminizowanych przez współczesną kulturę. Mamy co raz więcej metroseksualistów, homoseksualistów, samotnych, zakompleksionych facetów, którzy już dawno poddali się na drodze do zdobycia wymarzonej kobiety. Często wychowywani przez samotne matki, które nie miały bladego pojęcia na temat tego, jak uformować nowego mężczyznę. Które nie zdawały sobie sprawy z tego jakie emocje nami szargają i jak silny popęd seksualny musimy opanować.

Jako dzieci jesteśmy uczeni przez matki, panie nauczycielki oraz społeczeństwo, że należy być zawsze miłym, grzecznym i łagodnym. Dla pani, mamy, naszych koleżanek, a w rezultacie dla każdej napotkanej kobiety, powinniśmy być potulni i chętni do pomocy. Wszelkiego rodzaju bunt i przejawy naturalnej dla nas agresji, są natychmiast tłumione. Najlepiej jakbyśmy siedzieli z dziewczynkami i zachowywali się jak one.

I tak potem wyrastają kolejne łajzy, które nie mają pojęcia jak okazać seksualne zainteresowanie kobietą. Mili chłopcy, którzy myślą, że jak będą usłużni dla kobiety, to może dostaną coś w zamian. Odrobinę uczucia, zainteresowania, randkę. Wstydząc się tego, że mają jaja, tego, że są mężczyznami, którzy zasługują na fantastyczną kobietę. Dzisiaj w społeczeństwie zostało już bardzo niewielu prawdziwych mężczyzn. Zostali oni skutecznie wytępieni przez kulturę, media i normy społeczne.

W zamian mamy całą masę sfeminizowanych chłopców, którzy uganiają się za dziewczynami, oddając im całą swoją władzę i poczucie własnej wartości. Tylko po to, żeby otrzymać chwilę seksualnej przyjemności lub odrobinę uznania. Chodzą na paluszkach, żeby przypadkiem nie urazić kobiety. Żyją w ciągłym strachu przed upokorzeniem, odrzuceniem, wyśmianiem, bojący się zabrać tego, co im się od lat należy.

Zostałeś zaprojektowany przez naturę, żeby być silnym, asertywnym, władczym.

Właśnie po to, w Twoich genitaliach nieustannie wytwarza się ta magiczna substancja, zwana testosteronem. Jeśli na domiar złego, nie zacząłeś jeszcze regularnie ćwiczyć, to masz obniżony poziom tego potężnego hormonu. A przez jego niedobór, mniej sił fizycznych, mentalnych oraz mniej pozytywnej agresji w dążeniu do swoich celów.

Faceci boją się zaprosić dziewczynę na randkę. A one wciąż oczekują, żebyś jednak miał jaja i zrobił pierwszy ruch. Zainicjował konwersację, kiedy wysyła do Ciebie zalotne spojrzenia. Zaproponował spotkanie na osobności, jeśli rozmowa jest interesująca i chcecie się lepiej poznać. Kobiety pragną, żeby mężczyźni znowu byli tacy jak dawniej. Jak w czasach naszych ojców, pewni i opanowani. Mówili jasno czego chcą i potem po prostu to brali.

Ona nie chce kolejnej koleżanki z penisem. Nie chce wrażliwego i czułego mężczyzny, który będzie zachowywał się jak baba, płakał z nią na filmach, chodził kupować nowe ciuszki, gadał o serialach i sprzątał mieszkanie.

Czas, abyśmy przestali się wstydzić tego, że jesteśmy mężczyznami i odzyskali swoją władzę. Czas, aby uśmiercić wewnętrzny strach i obawy.

Koniec bycia nudnym, przewidywalnym i miłym.

Koniec z dzwonieniem do niej codziennie i bycia w potrzebie stałego kontaktu, jakbyś nie miał własnego życia. Jeśli go rzeczywiście nie masz to zajmij się czymś, co Cię pochłania bez reszty. Zmień swoją sylwetkę, załóż firmę, wstąp do jakiejś rozwojowej organizacji, cokolwiek. Przestań ją prześladować, jakbyś nie miał co robić.

Tak samo koniec ze stawianiem posiłków i kupowaniem prezentów, żeby Cię polubiła. Koniec z byciem super miłym sługą, wycieraczką czy tamponem emocjonalnym. Zamiast jej przyjaciółką masz być jej kochankiem i wsparciem emocjonalnym. Silnym przewodnikiem związku, który nie będzie reagować na jej wahania nastroju. Masz być niereaktywny, zawsze czuć się świetnie w swojej skórze i nigdy nie pozwalać, aby jej humory czy słabsze dni miały jakikolwiek wpływ na Twoje wspaniałe życie i Twój dobry nastój.

A pozytywne zachowanie i nastawienie jest zaraźliwe. Jeśli będziesz potrafił je utrzymać w każdej sytuacji, to dziewczyna będzie je od Ciebie przechwytywać . Będzie Ci potem wdzięczna, że zawsze po spotkaniu z Tobą czuje się lepiej.

Jeżeli chcesz poderwać dziewczynę, zachowując się jak mężczyzna, a nie miła łajza zacznij od zniszczenia swojego strachu przed podchodzeniem do kobiet.

90% mężczyzn BOI się podejść zagadać do kobiety, a kobiety to WIDZĄ… Zniszcz strach natychmiast

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: