Czy potrafisz zaskoczyć dziewczynę?

by Paweł Grzywocz on 13 February 2011

jak zaskoczyc dziewczyne

Czymś, co bardzo zniechęca kobietę jest przewidywalny facet. Kiedy kobieta potrafi przewidzieć każdy jego ruch, to jest to dla niej naprawdę nudne. Kiedy facet jest przewidywalny prędzej czy później stanie się nudny, a bycie nudnym jest przeciwnością bycia atrakcyjnym.

Bycie nieprzewidywalnym jest interesujące, oznacza ono bowiem, że nie jesteś jak Ci wszyscy inni goście. To doprowadza kobietę do szału, myślą o Tobie, kiedy wracają do domu, myślą, co teraz zrobisz. To zmusza je do ciągłego zastanawiania się.

A jak stać się nieprzewidywalnym? Od czasu do czasu rób rzeczy skrajnie przeciwne do tych, które miałeś w planie zrobić. Jeżeli ona myśli, że weźmiesz ją na film, zabierz ją na spływ kajakowy lub do galerii sztuki albo np. gdy masz ochotę powiedzieć “kocham Cię”, powiedz: “Nienawidzę Cię”, a następnie ją przytul.

Nie bądź taki zawsze, bo to może wywoływać mieszane uczucia. Nie rób tak zbyt często, bo ona jeszcze mogła by pomyśleć, że jesteś nawiedzony czy psychiczny, ale od czasu do czasu takie coś jest w porządku, by zamieszać jej trochę w główce.

Takie rzeczy doprowadzają je do szaleństwa . Jeżeli ona myśli, że zrobisz coś dla niej, zaskocz ją. Owszem zrób coś dla niej, ale zrób coś, co jest całkowicie inne niż to, czego się spodziewała. Pozwól jej się zastanowić co się stanie za chwilę. Będzie o Tobie myślała bez przerwy.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
Czy potrafisz zaskoczyć dziewczynę?, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Poszukiwano

  • jak zaskoczyć dziewczynę
  • czym zaskoczyc dziewczyne
  • jak zaskoczyć kobietę
  • czym zaskoczyc kobiete
  • jak można zaskoczyć dziewczyne

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 1 comment… read it below or add one }

Janek December 13, 2011 at 02:05

Ale tu też nie można przegiąć i to dobre tylko na krótką metę, aby zaciągnąć do łóżka:-))
Myślę, że nikt nie chciałby się na dłużej wiązać z człowiekiem nieprzewidywalnym (bo nie wiadomo co mu nagle do łba strzeli i czy on w ogóle normalny jest) a szczególnie kobieta, która podświadomie myśli o dzieciach i rodzinie… to może ją bawić przez parę dni ale później nie sądzę…
Drobne elementy nieprzewidywalności wplecione w grę w odpowiednich momentach ale cały czas? – to pomyśli, że jakiś świr.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: