Jak pocałować dziewczynę?

by Paweł Grzywocz on 27 January 2011

jak pocalowac dziewczyne

Pytanie: “Jak pocałować dziewczynę?” było pytaniem, które zawsze budziło we mnie sporo niepokoju. Pocałowanie dziewczyny,
z którą się spotykasz, to dość krytyczny moment w waszej znajomości.

Myślałem, że jeżeli będę chciał pocałować dziewczynę
i zrobię coś nie tak, to zepsuję całą znajomość
i zaprzepaszczę jakiekolwiek szanse na cokolwiek więcej. Takie myślenie przepełniało mnie jedynie strachem przed stratą dziewczyny, której przecież jeszcze nawet nie zdobyłem. Lęk przed porażką był naprawdę silny.

Jeszcze większym przerażeniem napawały mnie myśli o wykonaniu ruchu, aby pocałować dziewczynę, który zakończyłby się pełnym wstydu i upokorzenia odrzuceniem, poprzez nadstawienie przez kobietę policzka lub zapytanie się mnie: “Co robisz?” albo spoliczkowaniem mnie i tysiącem innych wizji, które kreśliłem w swojej głowie.

Kiedy patrzyłem na dziewczynę, z którą byłem na randce, to na samą myśl o pocałowaniu jej, po prostu zapominałem, o czym w danym momencie z nią rozmawiałem i nie potrafiłem skupić się na niczym innym. Nie wiedziałem, kiedy i jak pocałować dziewczynę, i ta niewiedza powodowała we mnie wręcz paniczny strach. Strach przed tym, że nie wiem, co robię. Kompletny brak pewności siebie. Nie życzę żadnemu facetowi takiego braku kompetencji.

Jednak wiem, że zdecydowana większość z nas właśnie z takimi lękami i strachami musi się zmagać, jeżeli nie posiada wiedzy, dzięki której wiedzielibyśmy krok po kroku jak pocałować dziewczynę. Dlatego też, postanowiłem napisać ten artykuł, aby każdy kto nie wie jak pocałować dziewczynę, mógł dzięki niemu pokonać ten uprzykrzający życie strach przed porażką w tak intymnym momencie jak pocałunek.

Jak pocałować dziewczynę w 5 prostych krokach:

1)      Musisz wiedzieć, kiedy jest odpowiedni moment na pocałowanie kobiety oraz wzbudzić w dziewczynie odpowiednio wysokie zainteresowanie Tobą, aby to ONA zastanawiała się, kiedy ją w końcu pocałujesz i już nie mogła się tego wspaniałego momentu doczekać.

2)      Musisz uwierzyć, że naprawdę bardzo podobasz się dziewczynie, a następnie zauważyć to, jak bardzo się jej podobasz i uwierzyć, że dziewczyna bardzo, ale to bardzo chce Cię pocałować. Musisz zakodować sobie w głowie przekonanie, że to jest zupełnie normalne i naturalne, że się sobie oboje bardzo podobacie i czujesz się w pełni naturalnie i komfortowo, kiedy chcesz pocałować dziewczynę.

3)      Musisz znaleźć się w lokalizacji, która sprzyja pierwszemu pocałunkowi. Najlepiej jakieś odosobnione miejsce. Oczywiście Ty jesteś mężczyzną i liderem, dlatego musisz tak zaplanować randkę, żeby w naturalny sposób się w takim odosobnionym miejscu znaleźć.

4)      Musisz wiedzieć dokładnie, jakie sygnały werbalne i niewerbalne wysyła Ci kobieta podczas całego waszego spotkania, a następnie zebrać ich na tyle dużo, że będziesz miał pewność, że możesz bez obaw pocałować dziewczynę.

5)      Jako silny i odważny mężczyzna – lider i przewodnik w związku – musisz przejąć inicjatywę i wykonać pierwszy ruch w kierunku pocałowania dziewczyny, ponieważ ona tego na pewno NIE zrobi i jako pierwsza Cię NIE pocałuje.

Tak w skrócie prezentuje się procedura opisująca jak pocałować dziewczynę. A teraz rozwińmy te punkty, żeby nie było żadnych niedomówień.

Ad.1.

Nie wystarczy wiedzieć jak, trzeba najpierw wiedzieć, kiedy najlepiej pocałować dziewczynę? Właściwy moment jest bardzo ważny. Kiedy jest odpowiedni moment na pocałowanie kobiety? Widzisz, w relacji z kobietą masz pewien określony okres czasu, w którym musisz zadziałać i pocałować dziewczynę. Jeżeli nie zrobisz tego w tym czasie, to dziewczyna pomyśli sobie, że Ci się nie podoba fizycznie i zacznie się zastanawiać czy nie chcesz być tylko jej przyjacielem.

Najczęściej właśnie faceci, którzy NIE okazują fizycznego zainteresowania kobiecie oraz NIE narażają się na jakiekolwiek odrzucenie, muszą za to płacić surową karę, jaką jest wpadanie w tzw. “szufladkę przyjaciela”, z której właściwie nie da się już wyskoczyć. Dlatego też musisz pocałować dziewczynę w ciągu pierwszych 5 spotkań. Jeżeli do piątego spotkania nie zdecydujesz to jej zainteresowanie Tobą zacznie spadać i kobieta zacznie się zastanawiać czy nie jesteś tchórzliwą łajzą, która boi się wykonać ruch.

Pozostałe podpunkty rozwinąłem w kolejnym artykule z serii “Jak pocałować dziewczynę”, druga część tego artykułu znajduje się pod tym linkiem: Jak pocałować dziewczynę – część 2

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
Jak pocałować dziewczynę?, 4.0 out of 5 based on 4 ratings

Poszukiwano

  • chce pocałować dziewczynę

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 7 comments… read them below or add one }

X July 16, 2012 at 16:48

pod tym linkiem do 2części nic sie nie wyswietla oprócz “reklamy”-opisu e-booka “jak poderwać dziewczynę”. Po drugie, chciałbym opisać historię pewnej pary moich przyjaciół, która przeczy stwierdzeniu, że z szufladki “tylko przyjaciel” nie da sie wydostać. Otóz da się. Mój kumpel miał kolezankę. Lubili się jako znajomi z klasy. Z czasem on zacżął ją lubic coraz bardziej, spedzał z nią czas także po szkole itd. Pewnego dnia zdął sobie sprawę, że chce z tą dziewczyną być. Był 27dzień miesiąca. On kupił 27kwiatków(nie pamietam jakich,chyba róż), poszedł do niej i powiedział jej że chce by ona była jego dziewczyną czy cos w tym stylu, wreczając jej cały bukiet. Kilka dni wczesniej chyba sie z nia też calował, tak jakos 2dni przed cała akcją. nastepnego dnia, 28dnia miesiąca ona wyprawiala impreze urodzinową i każdy gosc wpisywał się jej na pamiatke do książki/pamietnika(cos w tym stylu). Mój kumpel juz pierwszego dnia bycia z nia, wpidał jej że ją kocha, cos w stylu ‘najukochańsza, kocham Cię’ itp. Popełnil kardynalny błąd. Po 2-3tyg od calego zdarzenia, dziewczyna gada ze mna i mówi,że nie chce z nim być,ze jednak nic do niego nie czuje oprócz przyjaźni. Kumpel czuł,że coś jest nie tak. zgadali się do kina, tego dnia miało sie wszystko wyjasnić czy będa dalej razem czy nie. w kinie dziewczyna chciała go pocalować,on sie odsunął i nie odwzajemnił jej pocałunku. Od tamtej sytuacji sprawy obrociły sie na korzysć kumpla. Ona poczuła że nie moze go miec na kazde zawołanie i postanowili dalej sprobować i udalo się. Dzis nadal są razem już ponad 2,5 roku i bardzo za soba szaleją, oboje są o siebuie bardzo zazdrosni(to moze akurat nie jest dobre dla zwiazku ale tez jednak obrazuje jak bardzio się oboje kochają), a ona chciałaby juz zaręczyny. TAK WIĘC WSZYSTKO MOZNA ODKRĘCIĆ, JEDNAK COŚ JEST W TYCH RADACH PUA, bo oni dawali rady własnie w tym stylu, by “zabrać cukierka” dziewczynie. Nie czytałem Paweł twojej porady w stylu ‘jak zdobyc przyjaciółkę’, nie wiem czy masz takie porady w swojej ofercie, jesli masz to z ewnoscią jeszcze je przeczytam, po prostu jeszcze do nich nie doszedłem, obecnie jestem na etapie czytania bloga, pozniej beda newslettery a potem byc moze książka. pozdrawiam

Reply

M. December 2, 2013 at 16:14

Ok, a jak działać dalej jak dziewczyna się odsunie ?? Kiedy znowu spróbować.

Reply

Cris February 16, 2018 at 13:06

Hej Pawle!

A jak w sytuacji kiedy chcemy to zrobić w trakcie spaceru kierując się do docelowego miejsca.Żeby to zrobić w trakcie spotkania(wiadomo nastawianie się na to może być złe ale musimy w końcu to zainicjować) .Czy takie nienaturalne zatrzymanie się,zwrócenie słowne uwagi kobiecie-nie wystraszy jej-mimo że jest zainteresowana?Wiadomo lepiej to zrobić kiedy np.siedzimy ale jest teraz zima wiec w grę wchodzą,krótkie spacery i jakieś pomieszczenie.

Pozdrawiam bardzo Cris

Reply

Paweł Grzywocz February 16, 2018 at 13:35

Dlatego najlepiej odprowadzić dziewczynę do domu i tam pocałować. Można nawet z nią podjechać autobusem lub tramwajem, jeśli nie odrzuci takiej propozycji. Można też stanąć z boku przystanku, żeby ludzie się nie patrzyli i wtedy na kilka minut przed przyjazdem jej transportu. W tracie spaceru wydaje mi się nad wyraz na siłę.

Reply

mbvb February 17, 2018 at 13:54

Jak się ogarnąć, jeśli jest się dda? I to w znaczącym stopniu sprawia jak siebie postrzegam? Czuję się gorszy od innych pod takim względem, że nie będzie mnie stać na studia dzienne i na wszystko będę musiał zapieprzać, nie mówiąc o tym, że wyjechać do jakiegoś dużego miasta, bo tu gdzie jestem to nic nie ma.
Dodam, że przez mojego ojca powstało wiele szkód i przez ostatni rok znacząco wpłynął na moje życie. Oszukał mnie w wielu sprawach, co sprawia, że jestem teraz w sytuacji, w której nie wiem co chcę robić z życiem dalej, nie wiem co mnie interesuje, bo mam pewne ograniczenia przez niego i jego pijaństwo.Stypendia socjalne mi nie pomogą, bo dochód jest większy.A pieniędzy od niego nie dostanę. No ale czego oczekiwać od alkoholika, dla którego największym wrogami są jego najbliżsi.

Reply

Paweł Grzywocz February 18, 2018 at 12:38

Też o tym jest w tym programie “Wolność od nałogów w 90 dni”. Trzeba zbudować zdrową samoocenę, poczucie wartości, nauczyć się przebaczać, zrozumieć, czym jest prawdziwa miłość, wolność.

Reply

Dawid February 18, 2018 at 20:08

Może spróbuj się zakręcić wokół sportu skoro nie wiesz co chcesz robić. Jeżeli masz predyspozycje i wciąż około 20 roku życia to możesz wciąż dużo osiągnąć, np w sztukach walki wielu mistrzów zaczynało w tym wieku. A nawet jeżeli nie byłbyś sportowcem to sport na pewno cię ukształtuje, pozwoli odpocząć od problemów.
Po za tym nie masz wpływu na to co może cię spotkać, masz natomiast wpływ na to jak na to zareagujesz i co z tym zrobisz.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: