Jak poderwać dziewczynę – cechy atrakcyjne vs. cechy NIE atrakcyjne

by Paweł Grzywocz on 24 April 2011

jak poderwac dziewczyneJak poderwać dziewczynę

(część 1: co jest a co NIE jest atrakcyjne dla kobiet)

Większość z nas nigdy nie uczy się jak poderwać dziewczynę, ponieważ nie uczy się umiejętności podrywania kobiet w szkole. Przez to wiele mężczyzn przez całe swoje życie nie mają pojęcia jak poderwać dziewczynę, która naprawdę im się podoba albo wchodzą w związek z kobietą poniżej swoich standardów.

Wielu facetów błędnie uważa, że jedynym sposobem na poderwanie dziewczyny jest bycie super bogatym, przystojnym albo sławnym. Jednak jest to pójście na łatwiznę. Jest bardzo wielu mężczyzn, którzy nie mają żadnej z powyższych cech, a mimo to potrafią podrywać piękne kobiety i są otoczeni atrakcyjnymi dziewczynami.

Aby się nauczyć jak poderwać dziewczynę, musisz najpierw zrozumieć co jest atrakcyjne dla kobiet, a co nie. A więc po kolei. Najpierw powiemy sobie o tym, jakie cechy i zachowania mężczyzn są dla kobiety atrakcyjne, a potem jakie zachowania są dla nich odpychające.

Takie podejście pozwoli Ci zdobyć wiedzę na temat kobiecego umysłu, a następnie zrozumieć jak poderwać dziewczynę.

5 zachowań, przez które NIGDY nie uda Ci się poderwać dziewczyny

A. Kobiety nie cierpią “słabych” mężczyzn. Kobiety są biologicznie zaprogramowane na pociąg do silnych, dominujących “Alfa” mężczyzn. Z tego powodu takie cechy jak nieśmiałość, niepewność, niskie poczucie własnej wartości czy nerwowość szybko sprawią, że kobieta straci zainteresowanie. Kobieta momentalnie wyczuwa, gdy facet zachowuje się jakby był “gorszy” od niej i nie chce faceta, który uważa, że na nią nie zasługuje.

B. Kobiety nie czują pociągu do facetów, którym brak “inteligencji społecznej”, czyli tzw. obycia towarzyskiego. Jeżeli facet jest nieśmiały i małomówny, to kobieta będzie się wstydzić pokazać z nim publicznie i przedstawić go swoim znajomym. Kobiety to bardzo społeczne stworzenia i strasznie ważne jest dla nich to, żeby jej znajomi polubili jej nowego faceta.

C. Jednym z najprostszych sposobów, żeby zniechęcić kobietę do siebie jest “słaba” mowa ciała. Jak już wspomniałem wcześniej, kobiety nie pociąga zdenerwowany i trzęsący się facet, który nie wie, co powiedzieć. Jeśli będziesz się nachylał do kobiety, szukał akceptacji, komplementował ją, to wyjdziesz na desperata, który próbuje się podlizać.

D. Chociaż wygląd nie jest najważniejszy, to jeśli chcesz poderwać dziewczynę, to nie możesz być obojętny wobec swego wyglądu. Musisz pokazać, że jesteś dumny z tego, jak wyglądasz, żeby rozmawiać z piękną kobietą jak równy z równym… a żeby być dumnym ze swojego wyglądu, musisz wyglądać najlepiej jak tylko możesz. Nie możesz być schorowany, zaniedbany czy nosić wytarte i wyblakłe ubranie.

E. Kolejna rzecz, która natychmiast zabija Twoje szanse na poderwanie dziewczyny to zbyt szybkie okazywanie zainteresowania. To podstawowy błąd facetów, gdy chcą poderwać dziewczynę. Okazanie zbyt wielkiego zainteresowania eliminuje jakiekolwiek szanse na pogoń kobiety za Tobą oraz wszelką tajemniczość i wyzwanie, przez co kobieta szybko się nudzi i traci zainteresowanie.

Eliminując powyższe zachowania będziesz do przodu o lata świetlne w porównaniu z 90% mężczyzn, którzy nie mają pojęcia jak poderwać dziewczynę i zawsze spartaczą swoją szansę. Zapisz się już teraz na darmowe porady randkowe, gdzie krok po kroku nauczę Cię jak zdobyc dziewczyne. Kliknij i zaczynamy.

Jakie cechy są atrakcyjne dla kobiet i ułatwią Ci poderwanie dziewczyny

A. Jednym z najbardziej niedocenionych sposobów w podrywaniu pięknych kobiet jest po prostu bycie zabawnym. Większość facetów denerwuje się lub zapomina języka w gębie w towarzystwie pięknych kobiet. Facet, który dostarcza kobiecie masę dobrej zabawy i jest przy kobiecie zrelaksowany… jest bezkonkurencyjny w porównaniu z resztą nudziarzy. Najprostszym sposobem rozbawiania kobiet jest droczenie się z nimi, zachowując się tak, jakby to one chciały CIEBIE poderwać i dobrać się do Twoich majtek. Kobiety pociągają faceci, którzy mają dystans do tych spraw i potrafią z nimi rozmawiać w taki dwuznaczny sposób.

B. Kobiety są stworzeniami społecznymi i chcą być z facetem, który wie jak się zachować w towarzystwie. Na dodatek czują silny pociąg do mężczyzn, którzy przejmują rolę przywódcy, gdy są w grupie z innymi ludźmi. Ze względu na biologiczne programowanie, łatwiej będzie Ci poderwać dziewczynę, jeśli w grupie rówieśników będziesz postrzegany jako LIDER. Jeżeli grupa nie wie, co ma robić… Ty masz wiedzieć i wyjść z inicjatywą. To bardzo sexy. Im więcej ludzi Cię słucha, tym bardziej spodobasz się kobiecie.

C. Aby poderwać dziewczynę, musisz pozwolić jej na to, żeby to ONA uganiała się za Tobą. Kobiety kręci wyzwanie i niedostępność. Zawsze chcą mieć to, czego nie mogą mieć. Zupełnie jak kotki, które chcą kłębek wełny – kiedy im go dasz – olewają go. Dlatego ważne jest, aby nigdy nie dać kobiecie znać, że ma Cię na 100%. Piękne kobiety są przyzwyczajone do nieustannej uwagi mężczyzn. Jeśli jej tej uwagi NIE dasz, to będzie się zastanawiać dlaczego i będzie chciała ją zdobyć.

Umiejętność prowadzenia emocjonujących i interesujących konwersacji z kobietami to kolejna rzecz, która ułatwi Ci cały proces podrywania dziewczyny. W artykule jak rozmawiać z dziewczyną zobacz jaki rodzaj rozmowy pociąga kobiety a jaki nie. Większość facetów nie ma pojęcia jak rozmawiać z kobietami. Więc jeśli rozwiniesz swoje umiejętności prowadzenia ciekawych rozmów, będziesz o wiele bardziej atrakcyjny i o wiele łatwiej będzie Ci poderwać dziewczynę.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.0/5 (6 votes cast)
Jak poderwać dziewczynę - cechy atrakcyjne vs. cechy NIE atrakcyjne, 4.0 out of 5 based on 6 ratings

Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/poderwac-dziewczyne/jak-poderwac-dziewczyne/

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 6 comments… read them below or add one }

Darek June 4, 2011 at 14:36

Dzięki, oby więcej takich porad, zwykle mam kluskę w gardle gadam z piękną dziewczyną, ale teraz bedzie mi o wiele latwiej, pozdro

Reply

Janek December 13, 2011 at 02:00

Chyba sam sobie przeczysz….
“D. Chociaż wygląd nie jest najważniejszy…” – wcześniej w innym artykule pisałeś, że wygląd to podstawa i nawet 100 kursów uwodzenia nie zmieni nic, jeśli się nie ma wyglądu!
Sprostuj bo może ja źle zrozumiałem coś.

Reply

Grzywocz November 12, 2015 at 10:30

Nigdy nie chodziło mi o to, że wygląd jest najważniejszy, ponieważ bez charakteru on nic nie daje poza pustymi dziewczynami. Opisałem to tutaj.

Reply

Haqer September 2, 2013 at 16:15

Paweł, mam nadzieję że mi pomożesz.

Ostatnio poznałem fajną dziewczynę, było widać że jest mną zainteresowana, ale mocno zwaliłem sprawę, dałem ponieść się emocjom i bardzo szybko (po drugim spotkaniu) wyznałem jej że ją kocham i mi się podoba. Wiem, że w tym momencie odsłoniłem swoje karty i nie jestem już wyzwaniem. Dopiero po tej akcji zacząłem studiować Twoje porady i wyłapałem ten właśnie błąd. Jak to teraz zmienić? Jestem po drugim spotkaniu, więc myślę że nie jest jeszcze za późno i może da się to obrócić jakoś na moją korzyść.

Reply

Maciek29 November 11, 2015 at 21:51

co mają powiedzieć ci napradę przewlekle chorzy? nie ma opcji żebym wyglądał inaczej

Reply

Grzywocz November 12, 2015 at 10:27

Możesz jedynie poprawiać to, co w Twojej mocy, a resztę zaakceptować. Ważne, jak traktujesz sam siebie, czy jesteś przewrażliwiony na punkcie swoich kompleksów. Dużo bardziej zaimponuje dziewczynie jeśli potrafisz się śmiać z siebie i jeśli zachowujesz się tak jakby te kompleksy Ci nie przeszkadzały. Wtedy pokazujesz siłę i pewność siebie, a kobieta będzie się przy Tobie dobrze czuła. Udowadniasz, że potrafisz zapanować nad sobą i swoimi wadami, jednym słowem, jesteś silnym, mądrym mężczyzną, który oddziela rzeczy ważne od mniej istotnych oraz, na które ma wpływ od tych, na które nie ma wpływu.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: