Jak zdobyć dziewczynę w 4 prostych krokach

by Paweł Grzywocz on 30 April 2011

jak zdobyc dziewczyne Podejrzewam, że chciałbyś się dowiedzieć jak zdobyć dziewczynę na stałe i nie chcesz podchodzić do setek różnych przypadkowych kobiet w nadziei, że któraś da Ci szansę i umówi się z Tobą na randkę. Większość kolesi ma straszny problem w podrywaniu kobiet, poznawaniu ich, rozpoczynaniu rozmów i doprowadzaniu do związku. Nie mają pojęcia jak zdobyć dziewczynę, ponieważ za szybko się angażują, wyjawiają za szybko swoje zbyt wysokie zainteresowanie, a potem dziwią się dlaczego kolejna dziewczyna ich olała i przestała odpowiadać na telefony.

Jeżeli chcesz nauczyć się jak zdobyć dziewczynę to z pewnością natrafisz w Internecie na wiele błędnych teorii. Często takich, które wręcz będą Ci uniemożliwiać skuteczne poderwanie dziewczyny. Dlatego najlepiej sam sprawdzaj w praktyce co działa, a co nie. W ten sposób o wiele szybciej uda Ci się zdobyć dziewczynę.

Oto 4 proste kroki, które pomogą Ci zrozumieć jak zdobyć dziewczynę:

1) Musisz określić dokładnie jaką chcesz mieć dziewczynę. O wiele lepiej mieć taką dziewczynę, która Ci odpowiada i jest taka jak chcesz. Bez sensu jest uczyć się jak zdobyć dziewczynę, tylko po to, żeby mieć jakąkolwiek kobietę. Dzięki temu wyrobisz sobie także standardy, a to jest atrakcyjne dla kobiet.

2) Jeżeli chcesz zdobyć dziewczynę, to musisz zacząć chodzić do nowych miejsc, w których do tej pory się NIE pojawiałeś. Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Zapisz się na jakiś kurs. Nie poznawaj tylko na imprezach, bo tam jest często najtrudniej. W barach czy klubach NIE da się swobodnie rozmawiać, bo jest za głośno, do tego masz tam setki innych kolesi, którzy są konkurencją dla Ciebie, po trzecie, kobiety spodziewają się, że będą tam podrywane, więc są o wiele bardziej oporne i boją się, że faceci chcą je w takich miejscach tylko wykorzystać. Jeżeli chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę, to wybieraj miejsca do poznawanie kobiet, które są bogate w płeć przeciwną, a ubogie w konkurencję. Pamiętaj, że siedzenie w domu jest Twoim wrogiem.

3. Flirtuj z kobietami gdziekolwiek jesteś. Ćwicz rozpoczynanie i podtrzymywanie konwersacji. Miej też zawsze przygotowane tzw. zakończenie konwersacji. Dzięki temu nie będziesz zdesperowany, bo będziesz wiedział, że za chwilę odejdziesz. Aby zdobyć dziewczynę, musisz stać się kolesiem, który potrafi gadać z każdym człowiekiem, w każdej sytuacji. Rozwijaj swoją inteligencję społeczną.

4. Zmuszaj się nieraz do tego, aby wychodzić z domu i rozmawiać z różnymi ludźmi. Nie tylko z kobietami. Ze wszystkimi. Inni ludzie również mogą Cię zapoznać z Twoją przyszłą dziewczyną, poza tym to świetny trening. Tak już to działa – to facet musi podejść, zagadać i zrobić pierwszy krok… aby opanować umiejętność rozpoczynania rozmów z kobietami, w szczególności tymi pięknymi, to najpierw naucz się rozmawiać ze wszystkimi i ćwicz rozpoczynanie rozmów, gdzie tylko możliwe. Dzięki temu po pewnym czasie rozmowa z piękną kobietą będzie dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym, a wszelki stres, zdenerwowanie i brak tematów do rozmowy odejdą w zapomnienie.

Nie zastanawiaj się jak zdobyć dziewczynę, tylko jak znaleźć się w miejscach, gdzie będziesz automatycznie poznawał nowe dziewczyny

Te 4 porady drastycznie zwiększą Twoje szanse na zdobycie dziewczyny, na którą naprawdę zasługujesz. Kluczem jest ruszyć swoje leniwe cztery litery i zacząć robić cokolwiek, co będzie przybliżać Cię do zdobycia dziewczyny. Siedzenie i czekanie aż coś się samo zrobi nie pomoże Ci w podrywaniu kobiet. Kobieta nie zapuka do Twoich drzwi. Wychodź z domu i gadaj ze wszystkimi.

Rozwijaj także nieustannie swoją wiedzę na temat kobiet, ich psychiki i dynamiki zachodzącej podczas randek na polu kobieta-mężczyzna.

W tym celu wykorzystaj unikalne porady mailowe, które otrzymasz po wpisaniu swojego maila poniżej. Jesteśmy w kontakcie.

Pozdrawiam,
Paweł Grzywocz

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.3/5 (4 votes cast)
Jak zdobyć dziewczynę w 4 prostych krokach, 4.3 out of 5 based on 4 ratings

Poszukiwano

  • jak zdobyc kobiete

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 1 comment… read it below or add one }

Alexona June 25, 2011 at 14:49

Naprawdę bardz dobre porady. Żado kiedy się o tym mówi, a jest to ważne. Strona nie traktuje także kobiet przedmiotowo co żadko się zdarza. Ogółem – duży plus!

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: