Moja historia:

Opinia Tomasza:

“Materiały zawarte na tej
stronie biją na głowę wszy-
stkie inne. Uwierzcie mi,
przejrzałem już wiele podo-
bnych stron i to Paweł jako
jedyny pokazuje jak być no-
rmalnym gościem (a nie ża-
dnym uwodzicielem) i cieszyć
się zainteresowaniem kobiet.
Kiedyś jak odkryłem nurt PUA
to myślałem że od tej pory
bedę mega podrywaczem a to
właśnie wtedy zaczęły się
prawdziwe problemy i pope-
łniałem błąd za błędem.
Popadałem z jednej skrajności
w drugą, ta strona dopiero mi
te wszystkie błędy uzmysłowiła.
Nie interesują mnie żadne nls,
nlp itp. pierdoły, wystarczy
że wiem co mam robić i jak
się zachowywać żeby wzbudzać
zainteresowanie kobiet a to
doskonale te wszystkie mate-
riały tłumaczą.” Grzegorz

_______________________
Opinia Karola:

“Jeszcze raz dziękuję Ci
za to, że masz ogromny wpływ
na mój rozwój i postrzeganie
związków. PUA miało jedynie
wpływ na poprawę mojej pewności siebie.
Ty pokazujesz na czym
polega bycie atrakcyjnym dla
kobiety od początku i jak
utrzymywać przez cały czas
tą atrakcyjność.” Karol
_______________________
“(…)Obiecuję ci, że od
dziś koniec z babą i
sfeminizowaną przyjaciółką z
penisem,
która jest ciągle na
czyjeś zawołanie,koniec z by-
ciem “tylko przyjacielem” zry-
wam z tym.Muszę być prawdziwym
pewnym siebie mężczyzną,i sta-
nę się nim,muszę przezwyciężyć
swój strach i niepewność,która
powoduje że mam tremę jak przed jakimś
koncertem czy walką z
najpotężniejszym i najsilniejszym
człowiekiem świata. Bedzie to
wymagało ćwiczeń ale jestem na to gotów.
Dość mam odrzucenia
i powiedzenia “zostańmy tylko
przyjaciółmi”. Dziękuję Ci
jeszcze raz stary jesteś
wielki. Pozdrawiam Arek.
PS. Gdy już osiągnę sukces i
będę miał tą jedyną, wymarzoną
dziewczynę napiszę Ci moją
historię na maila.
Trzymaj się. Andrzej”
_______________________
“Przestałem być niezdecydowana ciamjda. Stary za to, to ja jestem bardziej wdzięczny niż za wszystko inne razem wzięte. Zaufałem Tobie ponieważ: -przedstawiłes mi wizję końcowa, w której to dziewczyna ma zabiegać o moja uwagę a nie na odwrót. -bardzo nie podobała mi się opcja pokazywana przez różnych guru, w której to latam jak pies w rui za setka kobiet i żebram o numery telefonów.

Za to Ty pokazałes sposób bardzo naturalny i miejsca, w których kobiety będa gotowe do nawiazywania konwersacji bez nagabywania. -nie karzesz uczyć się jakichs sztucznych tekstów, bo one bardzo “smierdza” sztucznoscia wszystkim kobietom i gdy człowiek się ich nauczy na pamięć to nie słucha, nie mysli, tylko chrzani głupoty -w sposób bardzo przejrzysty pokazałes plan “gry” i jego zasady bez niejasnych “farmazonów” i ogólników- byłes rzeczowy , konkretny i mówisz co kiedy i nie pózniej niż w X-tym czasie

-powiedziałes cos co żadnemu facetowi się nie spodoba tzn.: raz stracona kobieta jest stracona na zawsze i nie da się ja odzyskać, bo będzie miała w głowie nasz najgorszy obraz i nigdy go nie wymarzemy, a zostanie z nami z braku lepszych opcji.

Wyjatkowo niewygodna i kiepsko sprzedajaca się prawda, dzięki której zrozumiałem, że nie wciskasz kitu. Dzięki za porady. Z Poważaniem” Łukasz
_______________________
Cześć Paweł.

Na początku chciałem Ci podziękować za materiały, które tworzysz, bo to jest niesamowite. Zacząłem od oglądania Twoich filmów na youtube’ie, ale to było za mało więc skusiłem się na “Kurs – Jak Zainteresować Dziewczynę Rozmową”. Przed zakupem powstrzymywała mnie przede wszystkim cena, bo wiadomo, jak trzeba płacić to “a, no dobra, jakoś sobie poradzę bez tego”. Stwierdziłem jednak, że to nie jest AŻ, a TYLKO 77 zł, za wiedzę (wszystkie moduły są genialne, a przede wszystkim podoba mi się ten o smsach, bo nie lubię tego pisać, nigdy nie pisałem dużo i nie zamierzam tego robić, z przekazaniem czegoś schodzi 5 razy dłużej, nić jak bym zadzwonił), która może w jakiś sposób zmienić moje życie. Taka swego rodzaju inwestycja w siebie (a w siebie lubię inwestować).

Jeszcze raz dziękuję za wspaniały kurs, za to co robisz, rób to dalej i powodzenia. Łukasz
_______________________
Opinia Roberta:

“Witaj Pawle,
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co piszesz na swojej stronie.
Wyróżnia się ona tym, że nie skupia się na błyskawicznym podrywaniu dziewczyn tylko na rozwoju własnej osoby.
Sam miałem udany związek przez 6 lat. I większość z tego co piszesz stosowałem podświadomie.
Wszystko posypało się w momencie, kiedy zacząłem traktować dziewczynę jako pewnik i przestałem być dla niej wyzwaniem.
Na Twoją stronę trafiłem przypadkowo. Spodobała mi się dlatego, że nie wmawiałeś, że można mieć każdą dziewczynę. Pisałeś brutalną prawdę. Jednak uważam, że najgorsza prawda jest lepsza od mydlenia oczów. Zwłaszcza, że ta brutalna prawda sprawdza się w praktyce.
W Twoich poradach podoba mi się to, że uczysz facetów, żeby traktowali siebie i swój czas z szacunkiem, a nie marnowali czas na uganianie się za niezainteresowanymi kobietami.
Mam nadzieje, że dalej będziesz pisał swoje artykuły
Z wyrazami szacunku,
Damian”

Oto Moja Historia

1. Jako nieśmiały w stosunku do ładnych dziewczyn student pierwszego roku czytałem i stosowałem się do porad pua
i uwodzenia kobiet przez jakieś dwa i pół roku. Niestety nie znalazłem sobie tymi sposobami stałej dziewczyny, ale robiąc z siebie wiele razy “dziwaka” na ulicy zwiększyło to drastycznie moją pewność siebie.

2. Szukając alternatyw do pua odkryłem prawdę, że TO KOBIETY WYBIERAJĄ a nie my. Dlatego recytowanie “rutyn” i “otwieraczy” do przypadkowych lasek to loteria i poniżanie się. Gonienie kobiet jak piesek. To mi bardzo ułatwiło życie. Przestałem przejmować się “zlewkami”, bo już ich nie doświadczałem. Od tego momentu podchodziłem głównie do zainteresowanych mną kobiet. Nauczyłem się widzieć to, że kobieta jest otwarta na rozmowę. Reszta to kwestia pewności siebie i podjęcia działania. W końcu znalazłem sobie pierwszą, upragnioną, dziewczynę, która mnie pragnęła – w wieku dopiero 22 lat.

3. Niestety nadal nie wiedziałem jak utrzymać związek. Zerwała ze mną po 6 miesiącach, a ja nie wiedziałem dlaczego i było to dla mnie nagłe zdarzenie. Płakałem wtedy przez 2 dni, a moja pewność siebie budowana latami wróciła do poziomu zerowego na kilka miesięcy. Postanowiłem, że już nigdy więcej mnie to nie spotka. Zacząłem studiować temat utrzymywania związku i odpowiedzi na pytanie, dlaczego kobieta pozostaje
w związku z mężczyzną.
Nie dlaczego go wybiera, ale dlaczego z nim pozostaje. Pytałem też o to wiele zajętych kobiet, które napotykałem podczas zagadywania. Interesowało mnie, jak utrzymać udany związek na całe życie
- zawsze tego chciałem i wydaje mi się, że większość z nas chce.

Następnie zacząłem być z kobietą, z którą jestem do teraz. Jest piękna, ma cechy dobrej kobiety do związku na całe życie oraz szaleje na moim punkcie. Zawsze pragnąłem miłości na całe życie ze wspaniałą kobietą. Niestety wszyscy “eksperci” to byli jak to nazywam turbo-uwodziciele, którzy uczyli głównie, jak budować związek na seksie. Nikt nie uczył jak zbudować i utrzymać jeden, wspaniały związek. Czy może być coś piękniejszego? Czy chcesz uganiać się za nowymi kobietami do końca swojego życia?
Ja nigdy nawet nie chciałem próbować takiego stylu życia.


Wpisz emali, na który otrzymasz swój Video Trening: “Jak Rozpoczynać Konwersacje?” oraz raport z 24 tekstami do flirtowania:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Dzięki mojemu doświadczeniu i efektach, o jakich marzyłem, zdobyłem pewność siebie do pomagania mężczyznom w rozwoju pewności siebie, męskiego charakteru i znalezieniu kobiety swojego życia.

Potrafię wytłumaczyć Ci, co po kolei musiałem zrobić, aby znaleźć sobie dziewczynę, którą naprawdę pragnę i co robię, aby utrzymywać z nią związek.

Skoro mnie się udało przemienić z faceta, który uważał, że nie zasługuje na piękną dziewczynę w mężczyznę, który nigdy nie obniża swoich standardów, jest szczęśliwy zarówno samemu jak i w związku, to Ty również możesz osiągnąć dokładnie to samo.

To tak w największym skrócie.

Wszystko zaczęło się od cierpienia, gdy na pierwszym roku studiów przez 6 miesięcy podkochiwałem się
w przyjaciółce i szukałem informacji jak ją zdobyć.

Dokładnie 15 lat temu byłem nieśmiały, zakompleksiony, zawsze tylko "fajny kolega" – ten tekst niszczył moje poczucie własnej wartości. Przez strach, brak pewności siebie i kompletny brak wiedzy na temat tego, gdzie i jak poznawać nowe kobiety, poznawanie nowych kobiet było poza moją rzeczywistością. Myślałem nawet, że związek
z kobietą wynika z przyjaźni.
Cierpiałem przyjaźnienie się z kobietami przez wiele lat.

Następnie z desperacji wpisałem w Internecie "jak poderwać przyjaciółkę" – to pierwsze oszustwo, na jakie się nabrałem. To zdarza się raz na dwadzieścia przypadków i jest wyjątkiem od reguły a nie regułą. Jednak dzięki poradom zawartym w tej tematyce trafiłem na materiały o podrywaniu, uwodzeniu i przeżyłem wielkie "wow, popełniłem wszystkie możliwe błędy" jak próby imponowania kobiecie, bycie miłym
i oczekiwanie czegoś w zamian oraz tego typu podstawy, więc już nigdy więcej tych błędów nie popełniałem.

Musiałem jednak poznawać cały czas nowe kobiety, ponieważ skoro z koleżankami, które uznały mnie za kolegę nie ma szans na związek, to trzeba z kimś nabrać tej pewności siebie i znaleźć sobie dziewczynę.

W końcu dogrzebałem się do wszelkich “turbo porad o uwodzeniu w dzień i gdziekolwiek jesteś”. Biegałem za kobietami w sklepach, po ulicach, w parkach i wiele razy robiłem z siebie desperata. Już sam gest zaczepiania obcych kobiet w miejscach publicznych wygląda jak desperacja. Nie ważne jest to, co Ty sobie “wkręcisz” do głowy. Ja sobie wkręcałem wtedy, że to wyróżnienie dla kobiety, filmowe zagranie, unikalność itp. Z zewnątrz jednak wygląda to na desperację i kobiety różnie na to reagują.

Zawsze podkreślam, że tu nie chodzi o moje przekonania, Twoje przekonania ani o społeczne normy.Chodzi o to jak się czują kobiety, gdy poznajesz je w publicznych miejscach, gdzie niby nie ma na to przyzwolenia.

Owszem, możemy dać sobie na to przyzwolenie, ja nie miałem kiedyś takich oporów… Podchodziłem WSZĘDZIE. Problem w tym, że nie możesz wejść do mózgu kobiety i powiedzieć:

"Spoko, to jest normalne, że się tutaj poznajemy, więc Ty też tak myśl" – Nie! Wiele kobiet ma swoje ograniczenia i Cię po prostu oleje. I ten procent kobiet, dla których było to nie do przeskoczenia był dla mnie frustrujący.

W każdym razie doszedłem do poziomu, gdzie potrafiłem z pełną swobodą zagadywać do kobiet
w centrach handlowych lub
w większych parkach czy nawet na przystankach autobusowych. Dla mnie była to zabawa, frajda… nowe doświadczenie, rozwój.

Jednak co z tego, że sobie swobodnie rozmawiałem z kobietami w publicznych miejscach, skoro 7 na 10 kobiet jest zajęta (ma chłopaka lub męża), spieszy się albo boi się obcych albo ma gorszy dzień albo jest nieśmiała i 1000 innych kobiecych oporów przed rozmawianiem z podrywaczem z ulicy.

Ja zrobiłem wszystko dobrze… z pewnością siebie, otwartością, szczerością, spójnością i od razu rozśmieszyłem kobietę i wciągnąłem ją w rozmowę – tylko co z tego, skoro większość kobiet ma swoje powody, aby nie chcieć mnie poznawać w danym momencie swojego życia. Jest to totalna loteria. Albo Ci się trafi dziewczyna otwarta, wolna i pewna siebie albo Ci się trafi mężatka, która się spieszy, bo jest umówiona z mężem na obiad.

Pytanie czy takie przypadkowe działanie ma sens i jest najszybszą drogą do celu, którym jest znalezienie sobie dziewczyny?

To równie skuteczne jak robienie video bloga o wszystkim i dla wszystkich, aby zbudować biznes. Kręcić filmiki dla każdego. Na pewno komuś się spodoba czyż nie?

Bardzo "skuteczna" strategia.

Beganie za du*ami i recytowanie wyuczonych regułek. Nie rozwiązało to moich obecnych problemów. Nauczyłem się podchodzenia do takich kobiet, które chcą, aby je poznać i czekają aż do nich podejdziesz - wysyłają Ci oznaki zainteresowania – wtedy podejście jest łatwe, przyjemnie i nie ma takiego stresu jak przy gonieniu i "otwieraniu" przypadkowych kobiet. Na dodatek nie musisz się podlizywać kobietom, które nie są zainteresowane ani sprawdzać (jak na loterii) czy ona przypadkiem nie będzie zainteresowana.

W końcu znalazłem sobie dziewczynę i zostałem rzucony po 6 miesiącach nie mając pojęcia dlaczego. Bardzo mnie to zabolało. Po paru miesiącach po zerwaniu odkryłem, że tak naprawdę, to jej zainteresowanie opadało punkt po punkcie przez jakieś dobre 3 miesiące.


Wpisz emali, na który otrzymasz swój Video Trening: “Jak Rozpoczynać Konwersacje?” oraz raport z 24 tekstami do flirtowania:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Ale ja wtedy nie miałem pojęcia, dlaczego dziewczyna mnie rzuciła i myślałem, że to była nagła decyzja z tygodnia na tydzień. Mówiła, że myślała o tym tysiące razy, ale ja tego nie zauważyłem. Dzisiaj zauważyłbym coś takiego zanim kobieta w ogóle pomyślałaby o pomyśleniu, żeby ze mną nie być.

Po tym rozstaniu stwierdziłem, że już nigdy nie chcę być porzucony przez kobietę z taką nieświadomością tego, co się stało. Spędziłem ponad 2 lata na studiowaniu przypadków dotyczących tylko randek i związków, ponieważ najlepszy moment do zmian to zawsze teraz.

Wolałem mieć to z głowy i nigdy już nie mieć w tej sferze problemów.

Zauważyłem wtedy, że wszelkie “turbo-uwodzicielskie techniki” mają niewiele wspólnego ze skutecznością, przyjemnością, naturalnością ani z budowaniem związku z wartościową kobietą. Jedyne, co otrzymałem, to techniki, do których musiałem się zmuszać, prawo statystyk, że na 100 podejść kilka kobiet musi Cię zechcieć oraz tanie sztuczki na zaprowadzanie kobiety do domu…

Nie było tam mowy o systematycznym randkowaniu z kobietą, o prezentach, poznawaniu rodziców, narzeczeństwie, małżeństwie, prowadzeniu związku – były tylko bardzo ogólne rady w stylu: "Miej swoje życie i pozwól kobiecie czuć, że może Cię stracić."

To w ogóle nie było precyzyjne. Po pierwsze, to powyższe stwierdzenie bazuje na strachu, a tak się nie da budować zdrowej relacji. Po drugie dalej nie wiedziałem, ile razy widywać kobietę, co robić na randkach i jak często, aby się jej nie znudzić, jak okazywać uczucia a jak nie, jak monitorować zainteresowanie kobiety i trzymać rękę na pulsie. Być uważnym. W związku z kobietą, gdy zaczniesz brać ją za pewnik, to masz murowany początek końca
- dlatego trzeba być uważnym – to bardzo ważna cecha.Opinie Kobiet O Blogu:

*** KOMENTARZ KOBIETY ***

Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę,
po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego
facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie
dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę,
za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych
stron, na których pseudo “macho” doradzali innym
facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im
szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie
wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj
zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy
potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu
nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi
panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że
facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie
przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może
wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek,
zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej
strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu strony
i dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań
randkowych.
Pozdrawiam!
Magda

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Wielkie dzięki Magda! Takie komentarze jak Twój są dla mnie
największą frajdą z prowadzenia tej strony. Pozdrawiam i
życzę wielu randek z facetami z klasą!

*** KOMENTARZ KOBIETY ***

Witam :)

Jestem kobieta i zapisalam sie do newslettera poniewaz moj
byly chlopak interesowal sie “podrywaniem” , mimo iz mowil
mi o tych wszystkich wzorcach zachowan postanowilam
przyjrzec sie temu blizej :) Zapisalam sie rowniez do kilku
innych i porownujac stwierdzam ze to co piszesz Ty jest
najbardziej sensowne. Głównie dlatego że nie prowadzi do
ślepego zaliczania kobiet ale do szczęścia. Życze Ci
powodzenia i nie przestawaj ! :D

Pozdrawiam Kasia :)

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Kasia!

Bardzo dziękuję za Twoją opinię. A Twój były chłopak korzystał właśnie z tych
“kilku innych”, ponieważ inni nie uczą, jak utrzymywać związek z dziewczyną.
Powinnaś mu podesłać linka do mojej strony, w szczególności
dział “związki”. Czytaj dalej kolejne maile, ponieważ wiele praw
ma również zastosowanie dla kobiet oraz dzięki moim poradom
będzie Ci łatwiej skreślać niewłaściwych facetów, z którymi
w dłuższej perspektywnie tylko byś się męczyła.

Moje porady są dla tych najtwardszych, prawdziwych
facetów – wielu zbyt słabych facetów nie wierzy w ich moc i nadal
zachowują się jak dotychczas.

Pozdrawiam również i życzę silnego i pewnego siebie mężczyzny!

*** KOMENTARZ KOBIETY ***

Ok jestem dziewczyną, ale pierwszy raz trafiłam na poradnik
dla chłopaków i muszę powiedzieć, że rzeczywiście ten
artykuł o pierwszym pocałunku to NIE są jakieś głupoty
wyssane z palca

“będąc wyzwaniem i tajemnicą dla kobiet, ona zacznie za Tobą
gonić”

- jak najbardziej, zgadzam się, tylko nie wolno też
przeginać w drugą stronę, tzn. nic nie robić, zgrywać
obojętnego. Tym sposobem na pewno nic nie wskóracie.

Prawda jest taka, że nie ma nic gorszego niż chłopak, który
prawi tysiąc komplementow na sekunde. Albo jak chodzi za
tobą wiecznie. Opisuję tak naprawdę moją ostatnią sytuacje i
stwierdzam, że chłopak robił dokładnie wszystkie wymienione
powyżej błędy, dlatego kompletnie mnie nie pociąga. Jest NA
WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. To jest najgorsze. Fajnie jest jak facet
się z tobą nie zgodzi w jakieś kwesti. Zazdrość też jest
dobra, oczywiście bez przesady (jakbym zobaczyła chłopaka,
który mi się podba całującego się z inną to byłoby mi raczej
smutno, ale jakbym widziała, że rozmawiają, śmieją się -
taka zazdrość jest ok.) Jeżeli chodzi o wygląd to dla
dziewczyn chyba nie liczy się aż tak jak dla was. Tzn.
dobrze żeby nie był odstraszający, ale wcale nie musi to być
drugi Antonio Banderas. Więcej zdziałacie osobowością.
Bardzo pociągająca jest PEWNOŚĆ SIEBIE, ale nie
zarozumialstwo. I niech ma dystans do siebie – ważne.
To chyba tyle z mojej strony
Życzę powodzenia wszystkim zdobywcom ;)

Paulina

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Paulina, dziękuję, że ujęłaś to swoim kobiecym
językiem. Ogromnie się cieszę, gdy kobiety przyznają się
otwarcie do tego, że pociąga je tajemniczość i bycie
wyzwaniem. Wiele kobiet temu zaprzecza, ponieważ
nie chcą utracić kontroli nad facetami albo są niepewne siebie
i chciałyby mieć wszystko wyłożone “na tacy”.

Jednak tajemniczość, bycie wyzwaniem, przestrzeń i wolne
rozkręcanie relacji działa bardzo dobrze zarówno na mężczyzn jak
i na kobiety. Po prostu zgodnie z naszą ludzką naturą nie doceniamy
tego, co dastaliśmy za darmo. Także najgorszą rzeczą dla atrakcyjności,
to pokazać wprost, o co nam chodzi.

Twoja wypowiedź jest także potwierdzeniem, że kobiety nie
lubią facetów, którzy pchają swoje łapy tam, gdzie nie
trzeba już na pierwszej randce. To kompletny brak klasy i tajemniczości.

Trzeba się pozwolić kobiecie trochę pozastanawiać. Być
gentlemanem i pozwolić jej pierwszej dotknąć nas. Wtedy na
100% jest to właściwy moment, a jeśli my zaczniemy to możemy
zrobić to za wcześnie i ją speszyć.

A jeśli chodzi o zazdrość, to widzę, że chodzi Ci właśnie o
tak ważny “dowód społeczny” – kobiety przepadają za
facetami obytymi towarzysko.

Dlatego, będąc facetem, jeśli dziewczyna widzi, że inne
dziewczyny się przy nim śmieją i dobrze się bawią, to nie
jest od razu zazdrosna, tylko bardziej
zainteresowana, ponieważ taki facet ma w sobie “to coś”
(czyt. towarzyskość) – wtedy inne kobiety od początku Cię lubią
i wybierają. Chcą wiedzieć, kim jesteś i Cię poznać.

To na maksa pociągające i jest to druga najpotężniejsza
cecha zaraz po pewności siebie. Skoro podobasz się innym
kobietom, to musisz być super! Proste.

A dystans do siebie bardzo dobrze ujawnia naszą pewność
siebie.

Masz rację, że kobiety inaczej oceniają nasz wygląd. Nie
oznacza to, że dziewczynie wszystko jedno, jak chłopak
wygląda, nie. Ważne zatem jest to czy o siebie dba.

Kobieta rozumuje tak: “Uroda to rzecz natury, od nikogo
niezależna.” Wygląd natomiast to inna kwestia i jeśli swoimi
siłami można tu coś poprawić to należy. Czasem trzeba więc
pójść do dermatologa czy schudnąć.

Ważne też jest jak facet traktuje sam siebie, czy jest
przewrażliwiony na punkcie swoich kompleksów. Dużo bardziej
zaimponuje dziewczynie, jeśli potrafi się śmiać z siebie i
jeśli zachowuje się tak, jakby one mu nie przeszkadzały.

Wtedy pokazuje siłę i pewność siebie, i wtedy kobieta będzie
z niego dumna i będzie się przy nim dobrze czuła. On
udowodni jej, że potrafi zapanować nad sobą, swoimi wadami,
jednym słowem, że jest silnym, mądrym mężczyzną, który
oddziela rzeczy ważne od mniej istotnych.

I dlatego czasami widzimy, że brzydki lub bardzo przeciętny
facet, który jest konkretny, mądry, silny i zdecydowany
będzie budził podziw w kobiecie, a największy przystojniak,
który jest tylko miły odpadnie w przedbiegach.

Dzięki za komentarz i pozdrawiam.

*** KOMENTARZ KOBIETY ***

Ja też nie lubię jak obce osoby mnie dotykają – nawet
kobiety. Po prostu dotyk to jakaś więź. Potwierdzam że jak
mi się mężczyzna podoba to sama go dotykam i zauważam to
dopiero jak już to robię. To po prostu samo się dzieje;)
Czasami nawet myślę sobie wtedy – co ty robisz kobieto,
przecież on to widzi!;)))
Dzięki Paweł że uczysz naszych przyszłych mężczyzn jak z
nami być:)

Aneta

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Aneta! Proszę bardzo. Cała idea polega na tym, aby
faceci i kobiety byli ze sobą szczęśliwi. To mnie
najbardziej kręci i tego Ci życzę.
Jednak nie będą się teraz rozwodził o utrzymywaniu związku,
ponieważ to temat na kiedy indziej.

Ważne jednak jest, aby nie zrazić do siebie drugiej osoby
już podczas pierwszej rozmowy lub na pierwszej randce.
Kobiety nie lubią być dotykane od razu.

Na potwierdzenie tej prawdy przesyłam jeszcze 3 komentarze
kobiet o dotykaniu ich.

*** KOMENTARZ KOBIETY***

Ja też nie lubię jak ktoś obcy mnie dotyka, to chyba
normalne, w końcu to człowiek o którym nic nie wiemy. Jednak
w miarę poznawania myślę, że wzajemny dotyk staje się sprawą
wręcz naturalną.

Egis

*** KOMENTARZ KOBIETY***

kobiety lubią być dotykane ale tylko i wyłącznie przez
swojego faceta każda kobieta ma słabe punkty gdzie po
dotknięciu jej ulega temu swojemu facetowi a dotykać trzeba
delikatnie czule i namiętnie np.dotykanie szyi kobiety przes
usta faceta jest słodkie jeśli robi to powoli i namiętnie

Nena

*** KOMENTARZ KOBIETY***

Ja na przykład nie lubię być dotykana przez praktycznie nie
znane mi osoby. Im dalej trwa znajomość, tym mniej mi to
przeszkadza. Ale to wszystko od kobiety zależy.

Ania

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Dokładnie. Ja przez te pseudo porady o szybkim dotykaniu
kobiet miałem tylko wiele krępujących chwil i z góry
naklejoną łatkę jakiegoś podrywacza lub nawet gbura, który
nie potrafi trzymać łap przy sobie.

O wiele więcej klasy pokażesz jako mężczyzna, jeśli po
prostu usiądziesz OBOK kobiety zamiast na przeciwko i
spokojnie poczekasz aż ona Cię dotknie pierwsza. To świetny
znak, że się jej podobasz. A jeśli nie zrobi tego ani
jednego razu to raczej nie masz czego u niej szukać, chyba
że dziewczyna jest bardzo, bardzo konserwatywna i nieśmiała.

Kilka dni temu otrzymałem także opinię o najnowszym kursie: “77 Technik
Flirtu, Humoru I Prowadzenia Atrakcyjnej Rozmowy Z Kobietą”,
wiec jeśli go masz, to daj mi znać, co o nim myślisz.

*** OPINIA KURSANTA ***

Siema!
Słuchaj Paweł, Twój kurs konwersacji jest naprawdę
zajebisty! Same konkretne informacje, wszystko dobrze
wytłumaczone!

Dzięki, że umożliwiłeś kupienie mi go. Czasem tak mam, że
jak czegoś nie kupię to okazuje się później, że zrobiłem
błąd, a czasem od kogoś innego kupie i potem zwracam, ale
Twój kurs jest naprawdę konkretny i jestem dopiero na 3
module i już sporo się dowiedziałem.

Jesteś naprawdę świetny w tym co robisz, pewnie masz dużą
satysfakcje z tego, że pomagasz innym i to dobrze, tak
trzymaj!

Poleciłem Cię kilku moim znajomym i paru z nich również
zaczęło korzystać z Twoich porad, jak znajdę kogoś
następnego to również powiem mu o tym. Przekonam mojego
kumpla, aby kupił od Ciebie ten kurs. Dzięki wielkie,
naprawdę i jakbyś miał kiedyś jakiś problem, jakieś
wątpliwości (wiadomo, w sprawie kobiet to raczej nie
będziesz miał problemów :) to pisz, a ja Ci pomogę
pozdrawiam,
Damian

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Damian!

Dziękuję za Twoje słowa uznania i cieszę się ogromnie, że
wdrażasz te umiejętności w życie. Życzę wiele zabawnych
interakcji z dziewczynami. Pamiętaj, że rozśmieszając
kobietę otwierasz sobie drogę do jej… serca.

Jest nawet taka sentencja.

“Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, możesz zrobić z nią
wszystko”

Humor to tylko jeden ze składników, ale za to bardzo, bardzo
istotny.

Humor rozbraja wątpliwości kobiety i sprawia, że czuje się
przy Tobie świetnie, a przecież o to chodzi.

Dobrej zabawy!

Jeśli Ty też chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności zagadywania do
kobiet, randkowania lub prowadzenia interesującej rozmowy na
randce, to zapoznaj się z poniższymi propozycjami:

ebook: “Jak Zagadywać Do Dziewczyn”

kurs: “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek”

video-kurs: “77 Technik Flirtu, Humoru I Prowadzenia Atrakcyjnej Rozmowy”

Wszystkie są objętę gwarancją zwrotu, abyś mógł doświadczyć
efektów i dopiero wtedy zdecydować, czy to jest to, czego oczekiwałeś.

3maj się!
Paweł Grzywocz

Nic więc dziwnego, że po przyswojeniu
i zaaplikowaniu “pua-teorii” znalazłem sobie dziewczynę, a potem nie miałem pojęcia jak ją utrzymać,
więc widywałem ją za często, okazywałem uczucia za bardzo i robiłem wiele innych błędów, które zabiły jej atrakcyjność wobec mnie.

Dlatego uważam, że te systemy są niekompletne, stawiają na szybkie rezultaty i zaciąganie kobiety do łóżka w jedną noc lub w jedną randkę wcale nie znaczy, że będą potem kolejne randki ani nie uczą jak randkować po wspólnej nocy.

Rozpoznawanie odpowiedniej kobiety do związku oraz randkowanie z nią to inna umiejętność niż zaciągnie jakiejkolwiek kobiety do łóżka. Skupiam się na randkowaniu i związkach, ponieważ zawsze pragnąłem związku a nie być podrywaczem. Chciałem jedną, wyjątkową kobietę a nie tuziny przeciętnych. Chciałem jedną wyjątkową kobietę a nie tuziny wyjątkowych kobiet.

To mnie kręci. Potrafić utrzymać jedną, wspaniałą kobietę przy sobie. Zmieniać kobiety jest łatwo, ponieważ na początku znajomości, jeżeli robisz wszystko dobrze, to wtedy wszystko jest super łatwe, ponieważ jest NOWE, a nowość to afrodyzjak. Utrzymać związek, to jest problem.

W końcu mam to, czego chcę, wiem jak to działa, jak reagować, na co zwracać uwagę, co się dzieje… Mam pełną jasność. Dlatego też założyłem bloga i zacząłem się dzielić tym z innymi, abym mógł skrócić cierpienie w szczególności takich osób, które są od miesięcy mamione poradami o uwodzeniu i nadal mają dwa poważne problemy:


Recenzje Fanów na FB:

Sebastian Szmurłogwiazdki Czemu zapisałem się na kurs z pewności siebie? Bo chcę zmiany, tyle, że nie wiem jak ją osiągnąć. Mam już dosyć siedzenia w swojej wyimaginowanej strefie komfortu, wmawiać sobie, że mam wszystko co chce i starać się nie widzieć tego co jest nie tak. Mimo to potrzeba było kupy czasu, by frustracja nagromadzona we mnie pchnęła do tego, by zamówić kurs. Chcę zmian, chcę brać życia co mi się należy i dlatego chciałem zapisać się na kurs. Wielkie dzięki!

About 7 days ago

Daniel Piskurewiczgwiazdki Poznałem dziewczyne i zaczołem z nią zwiazek, nic nowego tylko tym razem nie zabiję zainteresowania jak w poprzednich. Ta strona naprawde pomaga, mimo że na początku rady Pawła mogą się wydawać niedorzeczne one naprawde działają. Wystarczy spróbować i się przekonać. Polecam :)

About 1 month ago

Bartek Legęć gwiazdki codziennie wchodze w krótką interakcje z kobietą jeśli nie holenderką to z nową poznaną polką (choć ich tu mało:-) )….wiem ze to dodaje odwagi,,,i czuje to na własnej skórze,, zdecydowałem się na to bo im bardziej zaczynam to Ćwiczyć tym bardziej jestem pewny siebie,,,i zaczynam się smiać z tego i traktować to jako zabawę a nie tak jak w mym ubiegłym życiu(bo teraz zaczynam nowe życie :-) ) ) bałem się tego,,,,wiem ze w realu dojdzie jeszcze mały stres ,,,ale wiem ze to tylko kobieta i ona też jest tylko człowiekiem,,,i wierz mi od samego początku Ci wierzyłem,,,bo opowiadałeś to na własnych doświadczeniach i w tym Cie ceniłem i cenie,,,jesteś genialnym nauczycielem w tych sprawach,,,i wiem ze osiągnę to co chce osiągnąć bo w końcu dostałem dobrego kopa od życia w tym wieku żebym w końcu zrozumiał ze musze przejść swoją 180 stopniową metamorfoze i zmienić swe nudne życie i nigdy więcej już nie żyć jak łajza i nie postępować z kobietami jak nieudacznik a w pewny siebie sposób,,,,dzięki,,,pozdrawiam,,,

About 1 month ago

Michał Marini gwiazdki Cześć Paweł Na początek chciałem zaznaczyć iż miałem dużo szczęścia, że trafiłem na Ciebie. Do chwili kiedy poznałem prawdziwą prawdę o kobietach dzięki Tobie, żyłem w chłamie nie do końca prawdziwych informacji. Tak samo jak Ty wierzyłem w “shit-testy”. W swoim życiu poznałem mnóstwo kobiet i pomimo, że wieloma byłem zainteresowany, ale nie wiedziałem jak sprawić aby choć jedna z nich była moja dziewczyną na dłużej. Widziałem, że wiele dziewczyn było zainteresowanych moją osobą, ale nie widziałem jak poprowadzić rozmowę. Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi “turbo-uwodziciele” byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tb, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem “nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni”. Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Często przychodzą mi e-maile od Ciebie, za które bardzo dziękuję i każde otwieram i chłonę od razu. Dzięki Tobie wiele zrozumiałem m.in. że trzeba być tajemnicą, pozwolić się odkrywać dziewczyny powoli, powoli rozbudowywać relację z dziewczynami, jako jedyny wyjaśniłeś mi sprawę całowania i kilku pierwszych randek, ile czasu spędzać na randkach i ile kasy wydawać. Dzięki Tobie również dowiedziałem się, że To kobiety wybierają ale to my Jesteśmy Samcami Alfa. Zawsze byłem otwarty i obyty towarzysko, ale byłem ZAWSZE tylko i wyłącznie przyjacielem. Również dzięki Tobie miałem dziewczynę przez kilkanaście miesięcy, ale natrafiłem na dziewczynę, która mnie zdradziła. Trochę się rozpisałem, ale chyba o to chodziło. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki za “rozjaśnienie umysłu”

About 1 month ago

Mateusz Szwed gwiazdki Cześć. Jestem bardzo zadowolony z tego iż zapisałem się na twoje porady mailowe. Miałem na początku wątpliwości, bo się odróżniałeś i pewne kwestie były dość kontrowersyjne. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to ty jesteś źródłem najlepszych rzeczy jakie mogłem znaleźć w tej dziedzinie. Uchroniłeś mnie przed guru-naciągaczami u których już też zdążyłem się zapisać, ale wiem już, że nigdy nie pójdę w ich ślady. Dzięki tobie, rozwijam się w wielu dziedzinach mego życia. Przyczyniasz się do mego sukcesu. Pobudzasz do działania, do konwersacji z wszystkimi ludźmi, nie tylko z pięknymi dziewczynami. Dzięki tobie jestem już, wartością w oczach kobiet, też innych ludzi i idę dalej, po następne kroki… Wielkie dzięki i pozdrawiam

About 2 months ago

Adi NieMatakiego gwiazdki Elo, co by tu napisać tyle wspaniałych postów tu widzę,ok napisze krótko Paweł Grzywocz-odpowiedni facet na odpowiednim miejscu

About 2 months ago

Adam Świętochowski gwiazdki Cześć, już na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapisaniu się na twoje porady mailowe i obejrzeniu wielu materiałów wideo powoli, lecz konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało. Dzięki napisanym przez Ciebie poradom i zastosowaniu ich w praktyce każdego kolejnego dnia staję się dużo pewniejszy siebie, potrafię czytać zainteresowanie dziewczyn i mam kompletnie ?wywalone? na to co sądzą o mnie inni. Twoje materiały są zdecydowanie różne od tego co wciskają pseudo podrywacze i inni ?wielcy? ludzie niby sukcesu, dla których życiowym celem jest wykorzystywanie łatwowierności gości w dość trudnej sytuacji towarzyskiej… Szczerze mówiąc początkowo nie byłem do końca przekonany co do niektórych twoich metod. Uważałem, że dzwoniąc tak późno czy też używając tekstów odwracających sytuację będę postrzegany przez kobiety za faceta aroganckiego i zadufanego w sobie. Jednak zaufałem Ci i spróbowałem tego co przekazywałeś mi przez ten czas poprzez maile. I wiesz co? Zadziałało! Początkowo byłem tym nawet zdziwiony, jednak zrozumiałem, że Ty bardzo dobrze wiesz co należy robić, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć, ale zrobiłem już pierwsze kroki ku dobremu. Wielkie dzięki za to co robisz!

About 2 months ago

Rafał Osinski gwiazdki Cześć Paweł, obejrzałem właśnie odcinek 6 Twojego kursu i muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Dużo się dowiedziałem i dużo się we mnie zmieniło dzięki temu odcinkowi, zacząłem mieć więcej motywacji i jakoś mniej się obawiać strachu, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Muszę Ci też powiedzieć, że wymyśliłem sposób na to aby przełamać lęk przed zagadaniem. Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

About 2 months ago

Marcel Al Bahadly gwiazdki Cześć Paweł! Dzięki Twoim e-bookom całe mnie życie się zmieniło! Cały czas się doskonalę w rozmowach i relacjach damsko-męskich. Poznaje wiele dziewczyn , teraz jest to dla mnie o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Twoje porady wszystko zmieniły. Przestałem się martwić tymi wszystkimi głupimi zagrywkami. Żyje mi się o wiele lepiej! Może miałem sceptyczne nastawienie do Twoich porad ale po 3 pierwszych emaliach otworzyłeś mi oczy! Bardzo Tobie dziękuje, Każdy e-mail czytam od góry do dołu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Jesteś WIELKI!

About 4 months ago

Przemek Baliński gwiazdki Witam Paweł. Zdecydowałem się na kupno ebooka, dlatego, że m.in. chciałem Cię w ten sposób nagrodzić za Twoją niesamowitą działalność wartą każdych pieniędzy. Wcześniej korzystałem z darmowych materiałów na youtube, które zmieniły dużo w moim życiu, ale chcę pójść dalej. Miałem całkowity brak pewności siebie, nawet nie widziałem czym ona jest. Jestem studentem medycyny i z tego powodu jestem dociekliwy. Pomyślałem, że skoro można poszerzać swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka, to można również poszerzyć horyzonty myślowe i rozwinąć swoją duszę. Dowiedziałem się o Tobie przypadkiem szperając w internecie, od razu spodobał mi się Twój styl – powiedziałem sobie tak, to jest gość, z którego trzeba brać przykład. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

About 4 months ago

Jakub Jędryka gwiazdki Czesc.Zdecydowałem sie na zakup ebooka bo widze ze mowisz o konkretach i przekazujesz cenna wiedze poprzez darmowe maile no i oczywiscie dla tego ze sam chce sie czegos nauczyc i chce sie rozwijac w tej kwesti,tak wiec dzieki,pozdro ;)

About 4 months ago

Jan Nowak gwiazdki Witam kupiłem ten kurs bo nie uznaje jakiś głuich tekstów i podchodzenia do każdej kobiety która na nie nawet nie spojrzy, a to jest postawa postaw. Bez zainteresowania wzrokowego kobiety niiiiiiiiiiiiic nie działa, a tutaj Paweł uczy atrakcyjnego zachowania i wyglądu a to najważniejsze pozdro.

About 5 months ago

Piotr Maciejczyk gwiazdki witam .Zdecydowalem sie na zakup eboka jak zdobyc dziewczyne , poniewaz przeczytalem tak wiele materialow na temat uwodzenia i zaden jeszcze nie dal mi jeszcze przyslowiowego kopniaka zeby cos zrobic w kierunku poznania fajnej laski. Mam nadzieje ze sie nie zawiode , wiec napisze cos ponownie gdy beda jakies rezultaty. pozdrawiam

About 5 months ago

Jarek Chojnacki gwiazdki Mógłbym tutaj przytoczyć pewną historię.. Ale po co? W sumie na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć jedno: Paweł Grzywocz spoko gość, podoba mi się jego styl, po się frustować, upokarzać i tracić senny czas za istotami, które mają nas za przeproszeniem w dupce? Men ten obala podkreślam PSEUDO PUA które może zgubić każego. Jesteś nieśmiały, masz niskie poczucie wartości, albo masz problem z konwersacja z dziewczynami lub coś w podobnym stylu? Zapisz się na DARMOWE PORADY EMAIL, znajdziesz tam klucz do jednych z wyżej wymienionych problemów… Mogę powiedzieć wprost i dać słowo. TO DZIAŁA . Dzięki Paweł za odzyskanie pewności siebie. Moje życie stało się lepsze i jestem najszczęśliwszym człowiekiem jak nigdy dotąd, pozdrawiam:)

About 5 months ago

Łukasz Kobiela gwiazdki Witam. Gdy natrafiłem na Twojego bloga kilka miesięcy temu to postanowiłem zmienić swoje życie. Poznać dziewczynę, zagadać na ulicy, próbować małymi krokami. Lecz za każdym razem znajdowałem wymówkę. Nie mam czasu, nie podejdę do dziewczyny nie bo coś? ( wychodzi na to że się po prostu bałem podejść do dziewczyny). Otrzymywałem Twój poradnik, ale nie czytałem go. Tak minął jakiś czas i zmiany w życiu ? przeprowadzka do większego miasta. Postanowiłem kogoś poznać, pójść na imprezę. Trochę wypiłem, tańczyłem, ale po pewnym czasie zauważyłem ze jeżeli dołączam się do jakieś grupki dziewczyn to po jakimś wszystkie w końcu odchodzą ? przenoszą się na drugi koniec parkietu. W końcu się speszyłem i chwilę postałem, i zauważyłem dziewczynę która też stoi. Zaprosiłem ją do tańca chwilę rozmawialiśmy i zaczęła mówić że musi już iść (ewidentnie mnie spławiała). Mówi się trudno. Wróciłem na parkiet, dołączyłem się do 2 dziewczyn i ich kolegi. Po jakimś czasie dołączył się do nas jeszcze jeden koleś ? Pan ?Nachalny?. Zaczął jedna z dziewczyn zagadywać, mnie odsuwać dając mi do zrozumienia że on chce rządzić. Dziewczyną się pan ?Nachalny? nie spodobał, i zaczęły się zbierać z parkietu. Pan ?Nachalny? machnął ręką i tańczył już z kolejną grupka dziewczyn. Ja natomiast poszedłem za ową dziewczyną i zapytałem czy nie ma ochoty zatańczyć. Zgodziła się bez żadnych oporów. Tańczyliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się numerami. Wychodziliśmy razem z jej znajomymi z imprezy, każdy w swoją stronę. Gdy przeszedłem do mieszkania akurat przyszedł email od Ciebie, a w nim opis bardzo podobnej sytuacji. Przez to zacząłem czytać Twoje emaile, i zastanawiać się co robię dobrze i co źle. Jak rozwinąć tą znajomość w co coś więcej niż tylko jeden taniec. Chętnie wysłucham Twoich rad co robić dalej żeby wszystko szło w dobrym kierunku dłuższej znajomości. Dzięki wielkie za Twoje poradniki. :)

About 6 months ago

Kamil Żołneczko gwiazdki Ja powiem krótko jesli chodzi o te opisy w poranidniku ,,jak poderwać dziewczyny w 12 radnek” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawem w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu” lub robić to w taki sposób jak ten pan radzi uważam że jego rada wcale nie jest zła przeciwnie jest bardzo wystarczalna na tyle by poderwać jedną dziewczyne tylko trzeba jeszcze mieć moim zdaniem zdrowy rozum bycia mądrym i człowiekiem samym sobą co wiedząc jak bez problemu radzić sobie z dziewczyną na każdej randce pozdrawiam szanownego pana i dziękuje za tak wspaniałe rady dużo mi to pomaga ………. :)

About 7 months ago

Ernest Kuziora gwiazdki podoba mi sie co jest tam napisane jest klarownie dobrze opisane

About 7 months ago

Paweł Kaszkiel gwiazdki Bardzo się cieszę, z tego produktu zwłaszcza, że dodatkowo dałeś wersje mp3. Trochę mi to pomogło zmienić podejście do kobiet. Dotąd nie wiedziałem o czym gadać z kobiety a okazało się, że tematów jest mnóstwo. Poczucie humoru miałem od zawsze tylko teraz wiem w jaki sposób żartować z kobietami. Historie też się przydały, zwłaszcza zauważyłem, że kobiety lubią gdy opowiadam o swojej jakieś tam wpadce, w wtedy widza że się nie przechwalam, że nie chce za wszelką cenę jej zdobyć ale że mam dystans do siebie.

About 7 months ago

Krzysiek Matuszny gwiazdki Przyznam, że na początku podchodziłem do twoich materiałów dość sceptycznie – pomyślałem, że to kolejna porcja kitu na temat tego jak podrywać kobiety i że niczym nie będzie różnić się od pozostałych a ja dalej będę tkwić w tym samym miejscu. Jednak po przeczytaniu już kilku materiałów zauważyłem, że promujesz zupełnie inny , bardziej naturalny system podrywania dziewczyn i to mi się spodobało. Przede wszystkim nauczyłem się CZYTAĆ kobiety, oceniać ich poziom zainteresowania a to jest najważniejsze ! Przestałem walić na ślepo do każdej laski i próbować ją na siłę zdobyć wmawiając sobie, że ona tylko mnie testuje. Teraz wiem, kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana i co z tym zrobić. Przyczyniło się to bezpośrednio do zwiększenia mojej PEWNOŚCI SIEBIE bo przestałem się użalać, że jakaś niezainteresowana laska potraktowała mnie zdawkowo i co bardzo ważne – oszczędzam CZAS i ENERGIĘ na te dziewczyny, które mają mnie zupełnie gdzieś. Dlatego wielkie dzięki Paweł za otworzenie mi oczu na te sprawy i gorąco zachęcam do czytania porad Pawła wszystkim tym, którzy zwątpili że już nigdy nie będę w stanie zdobyć dziewczyny.

About 7 months ago

Jakub Nowakowski gwiazdki Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

About 8 months ago

Marcin Żołnierski gwiazdki Tak po przesłuchaniu 6 odcinków to dziewczyny powinny się zabijać o takich facetów jak Ty i ja, naprawdę taką szczerość i uczciwość jaką pokazałeś w 6 odcinku to rzadkość, dziś się uśmiechałem jak słyszałem gdy taka piękna niunia rozmawiała z drugą o swoim mega facecie “…że On to tylko na siłownie i do łóżka nic go więcej nie interesuje cały dom na jej głowie..” Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu trochę kosztuje sił i zdrowia, ale po jakimś czasie jest coraz łatwiej, patrze tak po sobie jak się zdecydowałem być liderem i prowadzić grupę rozwojowa wśród studentów pierwsze zajęcia ufff koszulka wilgotna dziś koszulka sucha+ uśmiech i spokój. pozdrawiam

About 8 months ago

Adam Smyk gwiazdki Ten kurs to jak rażenie piorunem, normalnie słuchasz I stopniowo wychodzisz z matrixa. Nie wiem jak inni, ale ja po wysłuchaniu wszystkiego i to kilkukrotnie, mam ochotę na więcej i nie szkoda mi na to kasy. Uważam że ten kurs jest wart co najmniej dwa razy więcej, także zapłata to tylko wyrażenie szacunku dla Pawła, tych lat upokorzeń i poświęceń przez jakie przeszedł aby wydobyć tę wiedzę. Dlatego doceńmy jego wysiłek, on to robi dla naszego dobra, a tak na oko, to zawartość darmowych materiałów, to czubek góry lodowej w porównaniu z tym co jest w płatnym kursie. Moim zdaniem to niesamowite że Paweł mający 20-parę lat wie tysiąc razy więcej niż przeciętny facet dowiaduje się przez całe życie. Tylko głupiec lekceważy mądrego człowieka i jego wiedzę, także dla mnie bez dwóch zdań, pieniądz dobrze wydany

About 9 months ago

Marcin Wrzosek gwiazdki Witam zakupiłem ten produkt ponieważ wydaje mi się że jest w nim dużo ważnych informacji które mogą być dla mnie pomocne. Mam nadzieje ze po przeczytaniu tych materiałów znajdę w końcu dziewczynę na stałe. Pozdrawiam

About 9 months ago

Piter Kolano gwiazdki Witam. Kurs “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” kupiłem, aby polepszyć swoje relację z kobietami, zrozumieć je i pracować nad swoim zachowaniem. Materiały są świetne i już mogę napisać że po jednej rozmowie widzę zmianę zachowania kobiety w stosunku do mnie. Polecam wszystkim którzy mają problemy w relacjach damsko-męskich na zakup tych materiałów. Pawle, trafiłem na twoją stronę przez kanał YT

About 9 months ago

Sebastian Szkólik gwiazdki Hej Paweł. Nie chcę Ci słodzić jak koledzy, bo chyba nie o to chodzi. Powiem Ci, że podobnie jak Ty kiedyś próbowałem korzystać z materiałów “mistrzów” z PUA, jednakże rozstałem się z nimi z powodu zerowej skuteczności. Fakt, mądrze napisałeś, że nie każdy facet wytrzyma te 99 odrzuceń, żeby znaleźć jedną kobietę nastawioną pozytywnie. Ja zaledwie po trzech czułem się jakby walnął mnie Mike Tyson w środek czaszki. SiC! Nigdy nie byłem facetem goniącym za łatwym seksem, a sztuczki “mistrzów” z PUA właśnie dla takich facetów są przewidziane. Uważam podobnie jak Ty, że w życiu wystarczy mieć jedną fajną kobietę, z którą można budować wspólną przyszłość – chyba jestem monogamistą i dlatego tak bardzo przyciągają mnie Twoje materiały. Uczysz jak być ciekawym człowiekiem – to jest plus. Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli, jednak w głębi duszy zdaję sobie sprawę, że jestem dopiero na początku swojej drogi, a na efekty będę jeszcze musiał długo czekać. Jest parę rzeczy z którymi trudno mi się z Tobą zgodzić. Np piszesz, że kobieta nadaje się na związek dopiero po skończeniu 23 lat. Wiesz, większość dziewczyn w tym wieku już jest w zaawansowanych związkach, a sporo nawet ma już dzieci. Zresztą przejechałem się na jednej 23-latce, która ledwo co zakończyła swój poprzedni związek i swoje wszystkie frustracje odnośnie facetów wylała na mnie – faceta od pocieszania – aby za chwilę uwikłać się w kolejny związek z kimś innym. Frustrujące przeżycie.

About 10 months ago

Olek Budzinski gwiazdki Czesc, akurat siedze i mam w glowie ta panne, stwierdzilem ze cos skrobne. I bardzo serdecznie chcialem Ci podziekowac za nagranie takiej masy materialu, to, ze przygotowales to mega profesjonalnie. Masz w 100% racje, ze my faceci dzialamy na zasadzie wszystko na tacy, slucha sie Ciebie jak kolege siedzacego obok. Uwazam, ze powinienes zostawic nagrania takie jak sa, ze czasem slychac krzeslo, cos tupnie, cos skrzypnie etc… Ma to swoj urok i mega naturlanosc, czlowiek nie czuje sie jak na spotkaniu z Kaszpirowskim. W szoku jestem ile Ty nad tym czasu spedziles i wydobyles te detale, ktore sa diamentem dla nas, facetow! Bardzo Ci dziekuje za esencje rad, teraz wiem co nalezy robic z kobieta, tym razem poleglem i przegralem z ta panna, ale facet zawsze walczy. Mam nadzieje, ze z nastepna poznana szczescie sie do mnie usmiechnie i nie zrobie juz i nie powiele tych bledow. W nas facetach jest ten problem, ze jak powiedziales, mamy zryty beret przez filmy made in hollywood i cala mase rad od Kolezanek, Mam, Babc etc… ktore pogarszaja a nie pomagaja. Otrzymalem od Ciebie bardzo duza pomoc, za ktora jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze dlugi czas bede odsluchiwal Twoich rad i uczyl sie wlasciwego dzialania z kobietami. Otworzyles mi oczy i jak sie to mawia, przesylam pelen szacun i dziekuje za czas ktory nad tym spedziles, bylo warto! Dziekuje :)

About 10 months ago

Kamil Paszkowski gwiazdki Kupilem “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” i bardzo polecam wszystkim którzy czuja ze nie rozumieją kobiet i ich zachowań . Powiem szczerze , że przed przeczytaniem tego e-booka moja wiedza na temat kobiet była znikoma . Przedstawione w tym e-booku informacje wyjaśniają szczegółowo jakich zachowań kobiety oczekują mimo ze one same tego świadome nie są . Moja ocena to 10/10 jest konkretnie , szczegółowo i informacje sa REALNE a nie jakies bzdury . Poza e-bookiem dostalem takze inne pomocne materialy .

About 10 months ago

Łukasz Klessa gwiazdki Powiem tak Paweł zna się na rzeczy , osobiście kupiłem u niego już dwa cykle wykładów i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż wiele spraw mi uświadomiły jeśli chodzi o kontakty z kobietami.Sam mam 29-lat a poczułem się jak totalny niedojda gdy pod wpływem jego przekazu dowiedziałem się jak wiele błędów popełniałem.Z uszanowanie Ł.K. P.S.Gorąco polecam wszystkie jego materiały.

About 11 months ago

Marcin Uziębło gwiazdki Kupiłem materiały, aby poprawić umiejętność prowadzenia ciekawej konwersacji. Wcześniej miałem kurs podstawowy, w którym brakowało mi rozwinięcia tej kwestii

About 11 months ago

Dariusz Nowak gwiazdki Kupiłem te kursy żeby pomóc sobie w relacjach z kobietami często staram się z nimi umawiać ,ale na spotkaniach brakuje mi często tego czegoś wiem ,że popełniłem wiele błędów i chciałbym to po prostu poprawić:)

About 11 months ago

Rafał Biały gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla mnie, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami

About 12 months ago

Marcin Okulczyk gwiazdki Uważam, że mądrze mówisz. Należy Ci się parę groszy na urodziny :D Wszystkiego Najlepszego, wielu sukcesów!!!

About 12 months ago

Paweł Golicz gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla nas facetów, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami. Najwazniejszym elementem dla mnie jest czytanie zainteresowania kobiet, to takie proste wszystko, wydaje sie takie czytelne i jasne, dopiero teraz, ponieważ Ty otworzyłeś mi oczy. Obawiałem się płacić za cokolwiek, gdyż myślałem, że jesteś jednym z tych naciągaczy, dopiero po przeanalizowaniu Twoich darmowych materiałów, poskładałem wszystko w całość. Podobało mi się Twoje podejście konkretne, co robić, kiedy, ile, mam umysł ścisły i dla mnie schematy są najwazniejsze. Jeszcze raz dzieki za wszystko, będę się dalej rozwijał, najwazniejsze, że znam kierunek w którym mam podążać. P.S. Bardzo interesuje mnie, zachowanie kiedy jest się już w związku, jak to wszystko utrzymać, chciałbym abyś jeszcze więcej informacji udostępnił na ten temat. Jak stanowić wyzwanie w związku i jak pielegnować go aby ciągle był ten żar aż do końca świata. Pozdrawiam

1 person agrees with this. About 1 year ago

Robert Magiera gwiazdki Chciałem dorzucić parę słów z perspektywy osoby, która nie korzystała wcześniej z materiałów i porad Pawła Grzywocza. Mając już swoje wypracowane doświadczenie w relacjach z kobietami ale i problemy (kto ich nie ma),więc natrafiłem wśród morza szumu i syfu w tej tematyce na taką perełkę jak jego materiały. Przy nawet pobieżnym zapoznaniu się, sposoby Pawła na relacje z kobietami uderzają naturalnością i realizmem natury kontaktu. Co najlepsze jego główne obserwacje całkowicie zgadzały się z moimi. Tylko że ja dobrych parę lat musiałem stracić by do mnie dotarło że nie wszystkim się będę podobał i nie ma sensu marnować na to czasu i energii! Ile czasu sobie zmarnowałem na poznanie fantastycznej dziewczyny! Dzięki temu co zauważyłem nawet w małej dawce materiałów z videoblogów czy newsletterów rozświetlało mi pod sufitem. Jaki jest przepis na zdobycie dziewczyny według tego mainstreamu uwodzicielstwa? Mówią w skrócie tak: spotykaj się z jak największą liczbą kobiet a ?w końcu z jakąś wyjdzie?. Paweł jednak trzeźwo proponuje nie katować się ciągłymi porażkami tylko uderzać tam gdzie mamy największą szansę powodzenia. Jeśli ktoś interesuje się tematyka wojskową, to wie że najskuteczniejsza strategia w walce to nie jest atak frontalny w wielu punktach na froncie, tylko odnalezienie jednego punktu gdzie uderza cała siła armii wlewając się na terytorium przeciwnika. Paweł świetnie radzi jak rozpoznać, gdzie odnaleźć i jak się zabrać za takie punkty. Pozdrawiam, Robert

About 1 year ago

Wiktor Cięciwa gwiazdki Cześć Paweł. Chciałbym Ci podziękować za to, że tyle dla mnie zrobiłeś i tyle mnie nauczyłeś. Dzięki Tobie, z nieśmiałego przyjaciela stałem się pewnym siebie mężczyzną ;) Gdy byłem młodszy, bałem się ludzi, a w szczególności kobiet, dlatego zacząłem szukać w internecie jakiejś pomocy dla mnie. Znalazłem kilka stron, ale Twoje porady były bardziej logiczne i lepsze niż porady PUA. Czytałem newslettery od Ciebie, aż wreszcie zdecydowałem sie na zakup ebooka. I nie żałuje, bo to była najlepsza inwestycja. Zacząłem robić tak jak pisałeś, pracować nad sobą, i teraz wszyscy widzą moją zmiane. Przestałem bać się kobiet. Wszyscy teraz mi mówią, że taki fajny pogadany i towarzyski się zrobiłem. A dawniej słyszałem tylko ” nie wstydź się już tak” albo ” czemu ty taki spokojny jesteś? ” Bardzo chętnie oglądam materiały od Ciebie, i czekam na więcej. Naprawdę polecam wam wszystkim kupno ebooków, bo to dawka potężnej wiedzy która otworzyła mi oczy. Pozdrawiam :)

About 1 year ago

Marcin Kałużny gwiazdki Paweł, robisz kawał dobrej roboty. Jako jedyny gość w sieci uczysz jak znaleźć sobie stałą dziewczynę. Ze smutkiem stwierdzam i nie jestem odkrywczy, że wszystkie techniki PUA zmierzają do tego jak zaliczać kolejne panienki. Wszystkie Twoje materiały ? ebooki, ale też darmowe maile ? dały mi naprawdę sporo wiedzy i otworzyły oczy na relacje damsko-męskie. Niestety w środkach masowego przekazu nadal można przeczytać i usłyszeć bzdury, które robią facetom wodę z mózgu i uczą łajzowatego stylu życia. Takie genderowe srutu tutu. Jest jeszcze jedna, cholernie ważna rzecz, którą wyniosłem z Twoich nauk. Ucząc aby nie uganiać się za niezainteresowanymi kobietami pozwalasz uniknąć skrzywdzenia i poczucia bycia wykorzystanym przez niewłaściwe kobiety. Jest takie zdanie, które często przewija się w Twoich materiałach: ?Nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie próbuje zatrzymać Ciebie?. Święta prawda. Ja zrozumiałem ją dopiero wtedy, kiedy dostałem solidnego kopa w dupę. Dwie czerwone flagi u kobiety to koniec znajomości. Już nigdy nie będę uganiał się za kobietą. Pozdrawiam.

About 1 year ago

Piotr Łopaciński gwiazdki Super webinar, zaprezentowałeś cały proces budowania relacji z kobietą od jej poznania aż po małżeństwo! Szczegółowo, konkretnie i wyczerpująco. Bezcenna wiedza. Mam teraz pełną jasność w głowie i bardzo Ci za to dziękuję. Pięć gwiazdek jak nic :)

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki Świetne webinary, można się sporo dowiedzieć. NARESZCIE się dowiedziałem, że Ci wszyscy PUA, którzy wmawiają nam “zaczynając od seksu ustalasz relacje z kobietą” nie mają racji. WIEM JUŻ, że zaczynając relacje od seksu możemy NIE BYĆ pewni, że kobieta później nas zdradzi, bo skoro nam sie oddała to czemu innemu miałaby sie nie oddać? Ogólnie bardzo dobry webinar, miałeś racje, Twój NAJLEPSZY, ale staraj sie jednak przeprowadzić go w 2 godziny maksymalnie :)

1 person agrees with this. About 1 year ago

Adam Wojtkowski gwiazdki Ja poszukując porad i jakiś przewodników natrafiłem na youtubie na jakiś pua. Byłem super podekscytowany tym o czym mówili, ale o całe szczęście po paru dniach znalazłem twoje materiały i przejrzałęm na oczy. Nagle wszystko stało się logiczne, kobiety to nie są potężne istoty których trzeba się bać. Teraz to ja mam władzę i ciąglę dążę żeby być samcem alfa.Po paru miesiącach czytania twojego newslettera zdecydowałem się zakupić twój kurs. To były z pewnością jedne z najlepiej wydanych pieniądzy w moim życiu. W tej chwili śmieje się z siebie jakie głupie błedy popełniałem jeszcze pół roku temu. Co do kursu to rewelacja, oprócz jednej rzeczy. Myślałem że ten filmik/nagranie potrwa trochę dłużej i że będzie w formie dialogu ale i tak niezwykle pomogło. Swietnie tłumaczysz masz, piszesz prostym językiem. Zwięźle i na temat> Wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam Adam :)

About 1 year ago

Adam Stefanowski gwiazdki Dzięki Twoim poradom, Pawle, zmieniło się życie moje i wszystkich, którzy czytają Twoje materiały. Twoje cierpienie sprawiło, że je napisałeś i uchroniłeś przed cierpieniem, może jeszcze o wiele większym niż Twoje, innych ludzi. Dzięki Tobie stałem się pewnym siebie człowiekiem, co stało się szybko, prawie niezauważalnie dla mnie. Wcześniej wszystkiego się bałem, bałem się ludzi i rozmawiania z nimi, a szczególnie z dziewczynami. Przed poznaniem Twojej strony uważałem, że to dziewczyny, które nie chciały lub przestały chcieć ze mną rozmawiać, są dziwne, a nie widziałem swoich błędów, gdyż uważałem, że to, co ja robię jest dobre. To chore patrzenie na świat i związki, które zawdzięczamy mediom jest tak straszne, że aż śmieszne. Widziałem ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” rozmowę z “gwiazdami”, o tym jak uwodzić. Ich wywody rozśmieszyły mnie po pachy. Co do materiałów o uwodzeniu wszystkich guru PUA, mogę to tylko skomentować jako okradanie zagubionych ludzi z premedytacją i dawanie im żałosnych “porad”. Na początku na Twoje materiały patrzyłem sceptycznie, ale szybko się do nich przekonałem i bardzo mi one pomogły. Za to Ci bardzo dziękuję, gratuluję stworzenia tak dobrych porad i pozdrawiam.

About 1 year ago

Marcin Buk gwiazdki Witam! Aby nie powielać tego co zostało tu już napisane powiem od siebie, że wszystko co jest zawarte w kurcie działa, jest napisane w sposób przemyślany i czytelny dla odbiorcy. Czekam z niecierpliwością na nowe materiały. Pozdrawiam Marcin

About 1 year ago

Janek Jatczak gwiazdki Witaj. Kurs jest napisany prostym językiem zawiera same konkrety. Jest to pozytyw, ponieważ szybko zostaje w głowie i zmienia wiele spraw na temat kobiet w Naszej psychice. Dzięki niemu zmieniłem swój sposób bycia, który został zauważony przez otoczenie. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie ludzie tacy jak Ty, którzy skutecznie pomagają innym w tej ważnej dziedzinie życia. Dobra robota i pozdrawiam.

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki Cześć Paweł Chciałem Ci jeszcze napisać opinie o Twoim kursie konwersacji. Jest bardzo konkretny i wypchany po brzegi PRAKTYCZNYMI informacjami, a nie jakimś teoretycznym paplaniem. Powiedzmy, że kurs to 100%, a informacje to 120% :) mało tego jeszcze wszystko DOKŁADNIE tłumaczysz i podajesz przykłady, co sprawia, że kurs jest BARDZO łatwy do zrozumienia i łatwo wchodzi w głowe. Jestem pod wrażeniem Twojego kursu, bądź pewien, że przerobie go jeszcze pare razy, bo to POTEŻNA DAWKA WIEDZY, a nie jak w przypadku pseudo-uwodzicieli, którzy piszą w swoich ebookach “super” historie z ich życia, które są nudne. Twoje kursy są konkretne i wszystko w nich tłumaczysz, a kurs konwersacji jest na to najlepszym dowodem. Polecam! Tam są wszystkie teksty, odpowiedzi na pytania, zabawne odzywki… Przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem i przerobiłem kurs. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji, Damian Grępka

About 1 year ago

Marcin Żołnierski gwiazdki Heja jak każdy mam za sobą kilka fajnych doświadczeń z dziewczynami, wiele rzeczy robilem zle i po jakims czasie samemu dochodziłem do tego, ale Twoja książka pokazała to w jeden wieczór, wiec szybko można uczyć sie dzieki niej własciwych postaw i nastawienia do kobiet, widać od razu że porządny facet z Ciebie bo uczciwie piszesz i masz na celu głównie pomóc chłopakom a nie tylko wyciągnąć kasę, Pawle fajnie ze trafilem na twój kurs pozdrawiam Cie ciepło i zachecam do wiekszych odkryć relacji damsko-męskich. pozdrawiam Marcin

1 person agrees with this. About 1 year ago

Tomasz Wiśniewski gwiazdki cześć Paweł co tu mowic odwaliles i odwalasz kawal niezlej roboty nie da sie tego opisac paroma slowami a nawet paroma zdaniami ale wielki szacun dla ciebie…. pokazujesz nam zaciemnionym mezczyznom fakty ktore otwieraja nam droge do szczescia twoje nauki sa dla nas jak powietrze niezbedne do zycia… i to ze trafilem wlasnie na ciebie bylo dla mnie jednym z wazniejszych posuniec w moim zyciu… czytam na temat uwodzenia juz ponad rok zmiany co prawda nie sa jeszcze kolosalne ale na tle moich znajomych jestem juz lata swietlne za nimi…. ogolnie wszystkie ebooki daja do myslenia ale naprawde oczy dopiero otwieraja filmiki z twoim udzialem, momentalnie po ich obejrzeniu ma sie wrazenie jakby ktos zapalil swiatlo w mojej glowie jest to cos nie do opisania… wiec jeszcze raz szacun za cale twoje zaangazowanie i ta cenna wiedze i czekam niecierpliwie na ciag dalszej nieziemskiej wiedzy w temacie doskonale nam znanym…. POZDRAWIAM TOMEK…

About 1 year ago

Sławek Raś gwiazdki Cześć ;) Czytam Twoje porady i kupiłem ten kurs, ponieważ z Twoich porad dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy. Piszesz jacy jesteśmy ciotowaci często w relacjach z kobietami, co robimy źle i dlaczego tak naprawdę dziewczyny / kobiety nie znajdują w nas prawdziwych mężczyzn takich jakimi mężczyźni byli np. jako rycerze czy też żołnierze. Często płeć piękna znajduje sobie takich mężczyzn w marnych kopiach idiotów, którzy nie szanują w ogóle kobiet. Wolą być już poniżane przez półgłówków niż usłużane przez cioty, którzy zrobią wszystko, żeby dziewczyna się z nimi umówiła, później żeby dojść z nią do związku i często właśnie po ślubie zauważają swój błąd jaki popełnili żeniąc się często z zdesperowaną kobietą, która nie chciała być starą panną. Takie kobiety fochają, kłócą się o byle co i są “panami domu”, liderami w związku. Faceci godzą się na takie uniżanie, fochy, bo nie chcą stracić takiej kobiety i zostać sam. Po tych poradach i kursie wiem już gdzie popełniałem błędy, zachowywałem się jak ciota i kryłem się za sms’ami. Wiem, w jaki sposób dążyć i stać się wartościowym, atrakcyjnym prawdziwym mężczyzną, który znajdzie piękną, mądrą, wierną kobietę. Dzięki za wszystko i rób tak dalej. Pozdrawiam ;P

About 1 year ago

Piotr Jaroszewicz gwiazdki Krótko i konkretnie, pozytywnie oceniam Twój wkład w poprawę relacji damsko-męskich w naszym coraz bardziej sfemenizowanym kraju. Twoja strona, artykuły, e-booki itd sprawiają iż. 1 Otwierają oczy na to jakie jest prawdziwe życie, a co jest iluzją. 2 Wiedzą którą przekazujesz jest logiczna, spójna i komplementarna. Nigdy nie atakowały mnie wewnętrznie sprzeczne myśli, tak jak po lekturze innych “turbo uwodzicieli” 3 Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która wyrywa się z mainstreamu podrywu i propaguje podejście męskie z klasą. 4 Porady pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i zranione uczucia 5 Teraz czuję niesamowitą kontrolę sytuacji, widzę jak się rozwinąłem i rozwijam dalej, wiem czego chcę i szukam tego kogo naprawdę chcę. Życzę dalszego rozwoju i nowych udanych projektów. Pozdrawiam Piotr

About 1 year ago

Rafał Karpiński gwiazdki witaj :) przyznam sie że troche za późno zetknąłem sie z twoimi ebokami, szkoda ze nie miałem przyjemności poznać ich wczesniej znacznie by to ułatwiło mi moje życie, jestem wdzięczny za twoje rady zawarte w kursach i na mailach które systematycznie czytam. Dowiedziałem sie kilku nowych rzeczy jesli chodzi o kobiety. zawsze w oczach byłem tylko fajnym kolegą lub przyjacielem tez sie o tym dowiedziałem z twoich lekcji dlaczego tak jest. życzę powodzenia i pozdrawiam oczywiście czekam na nowe wiadomości które będę mógł zgłębić :)

About 1 year ago

Boguś Wydra gwiazdki O Paweł już od dawna czytam twoje Ebooki które dały mi dużo informacji na temat stosunków damsko męskich . Porównując Je do zakupionego materiału który ma ponad 100 stron to jest coś gigantycznego , informacje w nim zawarte są oszałamiające , co prawda jeszcze nie zdążyłem przeczytać całego poradnika ale podejrzewam ze jutro bądź dziś skończę . Pół roku się wahałem przed kupnem, ;] może ze względu na to ze szczerze szkoda mi było wydać te parę groszy , wiadomo 5 dych piechota nie chodzi . Ale żałuje teraz ze nie zrobiłem tego wcześniej . Będąc wczoraj na ognisku wczoraj zabrałem 3 numery od wartościowych dziewczyn , gadałem luźno z kilkoma ale nie były mnie warte . Pozdrawiam Boguś

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ TRZECIA (druga i pierwsza niżej) ___________________ _____________________________ . Wydaje mi się, że jestem jednym z pierwszych, a może tak drugich, którzy trafili na Twój blog, widziałem MNÓSTWO raportów i darmowych porad. A to oznacza, że nie jesteś taki jak niektórzy “super-trenerzy”, którzy mydlą oczy, nie dadzą konkretnych informacji, a następnie chcą 200% pieniędzy za 50% wykonanej roboty (np. 500zł za kurs składający się np. ze 100stron i 4 bonusów wypchanych brakiem konkretów tylko badziewnymi historyjkami z życia tego trenera). TY DAJESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI. Poleciłem Cię chyba 10 moim kolegom, oczywiście połowa z nich od razu powiedziała “weź przestań jakeś rady po co to komu, ja sobie poradze”, bo są zadufani w sobie i do tej pory widzę ich samych, albo z bardzo brzydką dziewczyną (mają o sobie niskie mniemanie, dlatego biorą się za “resztki”), a druga połowa kupiła od Ciebie jeden z kursów i czyta Twoje porady, mówili mi, że w momencie zapisania się na Twój newsletter zmienili poglądy na kobiety i są w szoku, że robili takie błędy, a teraz jedynie można się z tego śmiać. Mam nadzieję, że uda Ci się nakierować na dobrą drogę jeszcze wielu zagubionych facetów, którzy chcą znaleźć sobie piękną, wartościową z bogatym charakterem dziewczynę. Rób to, co kochasz i czerp z życia dużo radości, Pozdrawiam i dzięki za pomoc! Damian Grępka

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ DRUGA (pierwsza niżej) ___________________ …Zaczęło się od tego, że napisałem do niej -już w nieco odważniejszy sposób- coś typu “Cześć, znamy sie? Pewnie nie, a poznamy?” i ona się zgodziła i nawet pokazała w wiadomości jakby takie zainteresowanie, ale tego nie mogę potwierdzić w 100%, bo to w końcu literki… No i było pisanie, troche śmiechu, poznawanie sie i na koniec zapytałem też nieco inaczej niż zwykle “zostaniesz moją laską :D ?” i wtedy ona powiedziała, a raczej napisała: “Wiesz, w sumie moglibyśmy być zajebistymi przyjaciółmi” itd. itp. reszte już pewnie znasz. No i tak zostało, teraz mówimy sobie tylko “cześć” itp. “D”. Tutaj było ZDECYDOWANIE dużo pisania, dysponowałem już odpowiednią wiedzą, rozmawialiśmy na żywo, nawet zapraszała mnie nad jezioro i chciała ze mną jechać.. Ale zaczęło się coś psuć, jednak szybko się zorientowałem. “ZDECYDOWANIE dużo pisania”, 90% jej napisałem może 10% powiedziałem w szkole czy coś i reszta to nic. Potem kontakt się urwał, przestaliśmy pisać na gg, tylko najwyżej “cześć” w szkole, a ostatnio to już nawet pokazała oznaki “złości i nie koleżeństwa”. Ale teraz rozumiem, że nie ma takiej dosłownej przyjaźni damsko-męskiej, ze względu na zainteresowania i hormony u faceta, a także o emocje u kobiety. Oczywiście są wyjątki.. . Teraz powiem o tym jak wyszedłem z dołka pod tytułem “łajza”. Zacząłem czytać materiały o UWODZENIU, czyli o zaciąganiu kobiet do łóżka i NA TYM KONIEC. Jednak znalazłem tam kilka prostych i podstawowych rad: NIE okazywać zainteresowania kobiecie, nie dawać prezentów, nie komplementować (tak dużo), nie rozmawiać o tym o tym i o tym i tak dalej Jednak to były podstawy, a zdecydowanie 90% KONKRETNYCH informacji znalazłem u Ciebie. Na Twoim blogu, w Twoich wiadomościach i radach. To Ty mnie najwięcej nauczyłeś o relacjach damsko-męskich i od Ciebie mam najwięcej materiałów (WSZYSTKIE POLECAM, ZWŁASZCZA KURS KONWERSACJI, BO JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ZDOBYWANIA KOBIET). CZ.3 wyżej

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki Wszystko zaczęło się chyba od tego, że w ogóle nie mając pojęcia o kobietach podbijałem do paru w ciągu roku. Była to a, b, c, d i każda z tych dziewczyn była jakby “wirtualna”, bo nie rozmawiałem z nimi tylko PISAŁEM. O dziwo pisanie wychodziło mi wtedy lepiej niż gadanie, rozmawianie, flirtowanie i sądziłem, że da się tak poznawać kobiety. Pewnie da, ale mi to nie wychodziło. Jedyne co dobrze robiłem to miałem poczucie humoru i inicjowałem je w wiadomościach na gg/nk. Przez to poznałem 3 z tych 4 dziewczyn, bo “a” mnie wykorzystała, abym kupił jej prezent na walentynki (oczywiście ja sie zgodziłem, 40zł w plecy i jeszcze nadzieja “lepiej mieć u niej plusy” oraz rozmyślanie “pewnie sie zgodzi abym z nią chodził”), kiedy to zrobiłem w 2-3 wiadomościach dziękowała mi pisząc np. “jesteś kochany :*”, a ja uznawałem, że to coś znaczy. BZDURA! Emotikony nie wyrażają prawdziwego nastroju kobiety, równie dobrze mogła mi pisać “:*”, a za kompem “:/ nuda”. Dlatego nie polecam poznawać się przez internet, bo to zazwyczaj DO NICZEGO nie doprowadzi. Lepiej rozmawiać i poznawać laski na żywo, wtedy widać oznaki zainteresowania lub ich brak i na podstawie tego wszystkiego stwierdzić, czy jest szansa na coś więcej. Wracając do “A”… Kilka dni później ona przestała mi odpisywać, tylko potakiwała “aha, tak yhym”, a na koniec napisała “spierdalaj ;) ” i zaczęło się wyzywanie na gg, po czym dostałem blocka i koniec, -40zł, stracony czas, porażka i dałem się wrobić. Dalej, “B” z nią było troche inaczej, podobałem jej sie(taa ze zdjęć), mimo, że tylko “pisaliśmy” i na gg była jałowa dyskusja, (w tym także “podobasz mi sie” “ładne zdjęcia” “fajnie mi sie z tobą pisze”, oczywiście ja to pisałem) ale jednak zauważyłem, że ona mi się nie podoba i zakończyłem pisanie z nią raz na zawsze (także nie odbyło się bez “nie chcę z tobą chodzić nie podobasz mi się”). “C” to była osoba dość wyrozumiała, teraz najwyżej jak ją widzę to mówimy sobie “Cześć” + uśmiech ;) CZ.2 WYŻEJ

About 1 year ago

Łukasz Zborowicki gwiazdki Co dalej, kupna ebooka nie żałuję. Poza tym od pewnego czasu obracam się w towarzystwie wartościowych kobiet, gdzie pół roku wcześniej nawet bym nie pomyślał, że mogę powiedzieć coś więcej niż cześć, we wspólnym towarzystwie. Kilka kobiet polubiło moje towarzystwo, ufają mi, potrafią być zainteresowane, czują się razem ze mną podczas wspólnych wypadów bardzo dobrze, co mi potwierdziły czynami i słowami, “jesteś po prostu inny niż reszta, jesteś Łukasz taką osobą z którą warto przebywać, po prostu trudno Ciebie pominąć”. Właśnie wtedy przypomniałem sobie że to dzięki wskazówkom Pawła, poczyniłem postępy. Jestem świadomy, że jestem na początku drogi, że wiele przede mną, bo jeszcze wiele błędów popełniam. Kilka dni temu kupiłem Video konwersacje, jestem ciekawy produktu, mam kilka wskazówek dla Pana Grzywocza , co można jeszcze dopowiedzieć, aby produkt był jeszcze bardziej przystępny dla czytelnika. I właśnie ta przysłowiowa przystępność dla zwykłego, wartościowego chłopaka, czyni te produkty ciekawszymi pozycjami dla osób, trochę bardziej nieśmiałych, brakującym pewnej wartości, pewności siebie, niż tępe podrywanie galerianek i imprezowiczek. Na początku nie ukrywam przed pierwszym kupnem produktu miałem wątpliwości , że to jest zbyt chłopczykowate, mało “męskie”. A tu niespodzianka, kobiety są ciekawe takiej odmiany od narwanych klonów. Muszę jeszcze wiele pracować, ale dzięki Paweł.

About 1 year ago

Łukasz Zborowicki gwiazdki Witaj Paweł, przygodę z twoimi portalem rozpoczęła się w Moim przypadku kilka miesięcy temu na przełomie roku. Oczywiście na początku z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne maile z newslettera, coraz bardziej dostrzegając różnicę między “Genialnymi” trenerami super szybkiego uwodzenia, czytaj technikami zaliczania lasek, a Twoją filozofią relacji kobieta-mężczyzna. W moim przypadku już od kilku lat czytałem wszystko co mi się nawinie do ręki w temacie PUA, bez weryfikacji czy dana technika w ogóle mogłaby pasować do mojej osoby. Ja młody chłopak, kilka lat temu po odkryciu tej tematyki chciałem od razu przycztać wszystko i umieć, wszystko. Efekt przez kilka lat to wyłącznie otworzenie moich oczu, że bardzo wiele rzeczy robię źle, ale stosowanie technik też za wiele nie dawało bo kobiety dość szybko wykrywały moje nieszczere, tzn nienaturalne, zachowania, takie wymuszone tą całą paplaniną w artykułach PUA, typu Polskie wersje Mysterego czy BB. Kilka razy kobiety, powiedziały mi bezpośrednio po zastosowaniu PUA, że jestem jakiś dziwny, nienaturalny, sztywny, który chce kogoś naśladować bo tak mi się wydaje, że będę bardziej fajny i te wartościowe kobiety mówiły NIE, że tak się ze mną bawić nie będą i jak mam się tak zachowywać to nic nie ugram, bo psuję co już zbudowałem w relacji z nimi. Temat PUA poźniej dalej przewijał się u mnie raz na jakiś czas, ale już bardziej z rozwagą w kierunku samorozwoju i pozbywania się lęków, zachamowań w poznawaniu nowych kobiet. W tym momencie poznałem filozofię Pawła i na początku dość mocno zaciekawiony rozpocząłem tą bardziej naturalną i pasującą do mojej osoby filozofię zmieniać w czyny. Moj pierwszy płatny produkt, jaki w OGÓLE kupiłem o tej tematyce to właśnie “Jak zagadywać do dziewczyn…” od Pawła. Naprawdę polecam, dał mi sporo rad, cennych rad, które procentują. Pewne rzeczy zaczęły się w ciekawy sposób zmieniać, co zauważyli moi najbliżsi koledzy, którzy lekko zaciekawieni, może zazdrośni zauwazyli pierwsze zmiany.

About 1 year ago

Paweł Stefanowski gwiazdki Ja trafiłem na tą stronę przypadkowo,gdy dostałem pracę domową na socjologii,by opisać dialog między chłopakiem a interesującą go dziewczyną.Nie miałem żadnego pomysłu,gdyż zawsze miałem problem z zagadaniem do kogokolwiek,a już w ogóle do dziewczyny,która mi się podoba. Nie trafiłem,jak zagadać,ale na kanale na YT zobaczyłem 3 częściowy filmik o tym,jak poderwać koleżankę. Zobaczyłem masę błędów,które zawsze popełniałem,a raczej w ogóle nie wiedziałem,co robić. I tak przez kilka tygodni badałem teren,spotkanie proponowałem po bardzo długim czasie i za szybko się angażowałem.Nie wiedziałem też,w jaki sposób kobieta okazuje mi zainteresowanie (dotyk,kontakt wzrokowy,angażowanie się w rozmowę,śmianie się z moich żartów),a totalnie przymykałem oczy na to,że laska ma mnie za przeproszeniem,w dupie.Najważniejsze,czego mnie nauczył Paweł,to jak rozpoznać zainteresowanie kobiet (lub jego brak) i jego maksyma – Attraction isn’t a choice,którą tłumaczę sobie tak – nie można się wszystkim podobać i należy niezainteresowane kobiety po prostu zostawić w spokoju. Inna rzecz,która mi się bardzo spodobała w materiałach Pawła,to to,że należy skupić się przede wszystkim na sobie,na rozwoju własnych pasji i nie stawianie sobie posiadania drugiej osoby jako warunku szczęścia. Paweł zwrócił mi też uwagę na inny błąd,jakim było przymilanie się,zawsze myślałem,że dziewczyna mnie przez to bardziej polubi. Wyeliminowanie tych błędów bardzo ułatwiło mi życie i na pewno ułatwiłoby też innym.

About 1 year ago

Darek Wiza gwiazdki Od kilku miesięcy czytam to, co na temat podejścia do kobiet ma do powiedzenia Paweł. Zarówno jeśli chodzi o pierwszy kontakt, nawiązywanie relacji, miejsca w których można spotkać właściwe osoby, czy wreszcie jak budować relacje w pierwszych tygodniach związku. Niektóre teksty czytam dokładnie inne dość pobieżnie, ale zauważyłem, że są po prostu wartościowe i praktyczne. To co wyróżnia teksty Pawła, to ich “sprawdzalność” w praktyce – wiele przykładów konkretnych zachowań a czasem gotowych tekstów, oraz wyjaśnień nie tylko które zachowanie jest dobre lub złe, ale dlaczego takie jest i jak to jest odbierane umysłem czy uszami kobiet.

About 1 year ago

Katarzyna Nowak gwiazdki Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę, po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę, za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych stron, na których pseudo “macho” doradzali innym facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek, zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu stronyi dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań randkowych. Pozdrawiam! Kasia

About 1 year ago

Adrian Niedzielski gwiazdki Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy kupić twojego ebooka. Nie chciałem wyrzucać kasy w błoto (pózniej okazało się że zle myslałem). Twoja wiedza jest na prawdę bardzo przydatna. Najpierw chciałem zasięgnać porady moich starszych kolegów jak zagadywać do dziewczyn. Mówili mi, że to przyjdzie z czasem, że trzeba przełamać swoje słabosci, a na pewno mi się uda znalezć dziewczynę. Mieli trochę racji ale nie potrafili przekazać swojej wiedzy w taki sposób jak ty to robisz. Ty mówisz to tak zrozumiałym językiem, że ta wiedza sama się przyswaja. Najpierw smiali się ze mnie (po co ci jakies głupie ksiażki sam się możesz tego nauczyć) i dobrze zrobiłem i ich nie posłuchałem tylko zdecydowałem się na zakup ebooka. Zdziwili się dopiero w sylwestra, że ja dobrze bawiłem się z nowo poznana dziewczyna a oni siedzieli i się tylko przygladali. Pózniej pytali co było takiego w tej ksiażce, że ja potrafiłem się dobrze bawić a oni nic nie mogli zrobić w tym kierunku.Nic nie powiedziałem tylko zaczałem zachęcać ich do zakupu. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym tworzeniu poradników.

1 person agrees with this. About 1 year ago


 • nie zagadują do kobiet, bo się boją – często jest to
  kwestia tego, że te techniki uwodzenia wymagają wielu lat
  treningu i mają niewiele wspólnego ze znalezieniem sobie
  jednej dziewczyny przy okazji, a raczej więcej ze
  "świniobiciem" i ściganiem kobiet jak pies burek.
 • drugi problem jest taki, że na randkach kończy im się
  materiał do rozmowy, ponieważ bazują na przeczytanych
  rutynach. Też tak miałem. Dlatego uczę o atrakcyjnym stylu
  życia, ponieważ dzięki niemu budujesz autentyczną pewność
  siebie i ciekawe historie wynikają z Twojego życia a nie
  z książek - wtedy stajesz się naprawdę atrakcyjny.

Tak wygląda moja historia w okrojonej wersji.

Więcej szczegółów znajdziesz w moich produktach lub
rozmawiając ze mną.

Pozdrawiam Cię,
Paweł Grzywocz

Katalog Programów Zmiany Osobistej:
www.Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/produkty

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się na porady mailowe, które kompletnie za darmo pomogą Ci zwiększyć pewność siebie i poznawać więcej dziewczyn, zrób to teraz:

pobierz ebooki

jak poderwac dziewczyne-ebook

Odbierz Swój Video-Trening:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

                                                                                                                                                                      

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.0/5 (23 votes cast)
Moja historia:, 4.0 out of 5 based on 23 ratings

Poszukiwano

 • grzywocz
 • grzywocz paweł
 • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/moja-historia/

Zostaw swój komentarz...

{ 46 comments… read them below or add one }

Dawid November 16, 2012 at 23:28

Dzięki twoje porady dzialaja :D

Reply

Justyna January 13, 2013 at 15:34

Fajnie, będe polecać Twoje materiały
Czytałam różne artykuły i rzeczywiście ci faceci, którzy podchodzą do każdej kobiety na ulicy, wydają się dosyć śmieszni
A pewność siebie i umiejętność wschłuchiwania się w potrzeby drugiej osoby, jest ważna, o ile nie najważniejsza

pozdrwaiam

Reply

Michał February 1, 2013 at 19:46

Też zagłębiam się coraz bardziej w to czym się dzieli Paweł. Mam sporo praktyki życiowej – rozwód itp. Dobrze, że ktoś wreszcie mówi z sensem rzeczy potrzebne odpowiedzialnym, normalnym mężczyznom. Pozdrawiam!

Reply

Kathy February 19, 2013 at 11:47

I personally was browsing for points for my weblog and noticed ur article,
?O Mnie – Jak Zdobyć Dziewczyne W 12 Randek
| Jak Poderwać Dziewczynę W 12 Randek I Jak Zdobyć Dziewczynę Na Stałe?, do you really mind if
I personally utilize a number of of your own concepts?
Thank you -Lisa

Reply

Ewa April 21, 2013 at 11:53

Jestem kobietą i trafiłam tu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące zachowania mężczyzny, z którym się spotykam od jakiegoś czasu… Po przeczytaniu kilku artykułów zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie korzysta z Twoich porad ;) Zachowuje się dokłądnie tak, jak powinien się zachowywać (o czym piszesz w swoich WSZYSTKICH radach) i drodzy Panowie to DZIAŁA!!! Z każdym kolejnym spotkaniem wpadam jak “śliwka w kompot” i zaczynam dostrzegać różnicę między facetem , który chce stworzyć poważny związek a facetem, który “na już” potrzebuje kobiety albo na pocieszenie lub też do łóżka. Dopiero w tym momencie czuję i myślę, że ten facet na prawdę chce najpierw budować a nie od razu zdobyć :) i ogarnia mnie prawdziwa ulga, że się w końcu taki znalazł… Taki facet to skarb :)
Dlatego drodzy Panowie, uczcie się tych zasad jak mantry, żeby świat był piękniejszy i żebyśmy nie czuły się jak przedmioty, nawet jeśli troszkę się z nami podroczycie w drodze do prawdziwego i dojrzałego związku :)

Ewa

Reply

Zbyszek July 17, 2013 at 12:39

Dobry trener. Widać, że facet wie o czym mówi.

Reply

Przemysław January 24, 2014 at 14:51

Żałuję tylko jednego, że wcześniej traciłem czas na te całe PUA i od razu nie natrafiłem na stronę Pawła Grzywocza. Jak mawiał nie raz Paweł, aż trudno czasami uwierzyć, że był on typem nieśmiałego, zakompleksionego faceta a teraz po prostu jak się go słucha, chce się cały czas iść do przodu i być najlepszą wersją samego siebie. Mówiąc krótko niesamowity facet a przy tym osoba skromna i prawdomówna i jak powtarza: nie wierz w nic co mówię, tylko sam to sprawdź w praktyce :) Na koniec dodam, że studiuje materiały Pawła od ponad roku i widzę naprawdę wyraźne zmiany, zresztą nie tylko ja ale wszyscy moi znajomi :)

Reply

Macias March 4, 2014 at 18:11

Wreszcie ktoś tłumaczy jak postępować z damami a nie szmtmi ;)
Pozdrawiam

Reply

T. June 21, 2015 at 22:21

Mam pawle!
Mam do cb trochę pytań ale to zaraz. Chciałem ci najpierw podziękować w tą pracę, którą wykonujesz dla nas. Bez cb ani rusz ;) . Nie będę cię chwalił bo po pierwsze znasz wartość tego wszystkiego co robisz i siebie, po drugie kaźdy kto przeczytał przetestował i wdrążył w sb tą wiedzę, wie że prawie wszystko działa. Ale też każda sytuacja jest inna więc (kieruje to do innych czytelników) nie załamujcie się jak wam nie wychodzi? Po prostu walczcie i przełamujcie swoją strefe komfortu. A teraz przejdę do pytań. Więc w mojej klasie jest koleżanka, jestem w gimnazjum teraz druga klasa. Od dwóch lat się zny z tym że rzadko było nawet ?cześć?. Od zielonej szkoły czyli ponad półtora miesiąca się cały czas z nią droczę lekko się nabijam i poznajemy się. Tańczyliśmy na dyskotekach ze 3 razy już razem. Wiem że to nic nie daje. Chodzi o to że wydaje mi się że ona mnie też trochę lubi. Czasami mnie zagaduje. I teraz jak to rozegrać? Za ok. Tydzień jest koniec szkoly i zaczynaja sie wakacje.

Reply

Łukasz August 23, 2015 at 21:11

Ludzie! Czytajcie i wdrażajcie porady Pawła. Ja na podstawie artykułów i działania (zagadywania do dziewczyn), wyrobiłem w sobie bezcenne nawyki, które w rozmowach z dziewczynami działają cuda. Krok po kroku jest tam napisane jak postępować z dziewczynami. Co jak i kiedy zrobić. Co mówić, czego nie. 3 lata temu byłem totalną kluchą. Znajomi którzy znali mnie ze szkoły i z którymi spotkałem się gdzieś na imprezach po prostu mnie nie poznają, bo widzą że już nie boje się dziewczyn. W gimnazjum i liceum nie byłem na żadnej dyskotece szkolnej, bo się wstydziłem dziewczyn. Byłem tak jak Paweł wysoki i szczuplutki, nie czułem się jak facet. Dzięki jego materiałom zacząłem działać. Trening, zdrowe jedzenie, przytyłem 8kg. Zmieniłem styl ubierania się na męski ( tak jak radzi). Wychodzę do ludzi, mam zainteresowania, czuję się jak facet. Posiadanie dziewczyny nie jest już dla mnie warunkiem bycia szczęśliwym człowiekiem i właśnie to przyciąga najbardziej dziewczyny. Potrafię flirtować z dziewczynami, to świetne uczucie kiedy widzę jaką czerpią przyjemność z rozmowy ze mną.
Złapcie się za jaja! i zacznijcie studiować jego materiały! Zacznijcie od zakupu kursu pewności siebie, potem techniki flirtu z dziewczynami… on tych materiałów ma od groma.
Materiały które od niego kupiłem są bezcenne! Jak nie macie pieniędzy na zakup kursu, a macie duuużo czasu, to czytajcie od deski do deski jego bloga. Ja tak właśnie robiłem, widziałem zmiany w swoim życiu, a potem zakupiłem kursy, bo pomyślałem, że chociaż w taki sposób się mu odwdzięczę.

Powodzenia wszystkim życzę!!

Jeżeli chcecie mieć wartościową kobietę, to ten kurs jest dla was.
Jak chcecie tylko “zaliczć dupy” to tutaj tracicie czas

Reply

piotr October 15, 2015 at 21:07

Paweł nietypowe pytanie do siebie jak facet ma problemu typu depresja powinien być szczery z dziewczyną?

Reply

Grzywocz October 15, 2015 at 21:25

Zależy od stażu związkowego. Jeśli nie jesteście parą, to nie mów o chorobach ani negatywnych tematach. Jeśli jest to konieczne, to np. informujesz o swoim agonalnym stanie po pół roku znajomości, gdy ona jest już tak zakochana, że Ci ze wszystkim pomoże. Jeśli nie masz operacji zagrażającej życiu, to niczego nie mów żadnej dziewczynie. Dziewczyny nie służą do terapii i naprawiania swoich emocjonalnych problemów.

Reply

tomek October 24, 2015 at 13:01

Witaj pawle mówiłeś że trzeba eliminować toksyczne dziewczyny i jest 10 typów z czego 1 sie nadaje do związku to naprawde ciężko jest trafić na te 1-10 dziewczyn a dróga sprawa zauważ że te toksyczne dziewczyny maja jakieś większe przyciaganie do siebie potrafią łatwo omamić faceta i maja coś w soobie co przyciąga wiem po sobie te niegrzeczne dziewczynki maja branie tak samo jest z nami w dwie strony

Reply

Grzywocz October 24, 2015 at 16:56

Tak, randki to dżungla, a na udane małżeństwo masz praktycznie jedną szansę, bo jak nie wypali 10-cio do 20-sto letni związek z dwójką dzieci, to potem może uda się zbudować życie rodzinne z kimś nowym, ale z poprzednimi dziećmi i żoną też jesteś związany nadal, choćby finansowo. Udane małżeństwo to wypracowany sukces indywidualnie, jak i zespołowo i nie każdy facet ani nie każda dziewczyna się do tego nadaje, a już na pewno nie nadają się do tego toksyczne osoby, które wydają się pociągające na początku, a potem okazują się życiową tragedią w życiu codziennym.

Reply

tomek November 4, 2015 at 16:17

witaj pawle ja wiem że to może nie na temat bo mówisz że jak dziewczyna nie szanuje cię tam na pierwszych spotkaniach to żeby ją olać a czy ta regóła działa też wśród kolegów i czy tak samo postępować jak kolego spotyka się z tobą z braku laku

Reply

Grzywocz November 4, 2015 at 16:23

Pewnie, że tak.

Reply

tomek November 27, 2015 at 09:18

ja miałem ostatnio takie coś gadałem z jakąś laską przez skype jakos 3 dni i tez sie niesystematycznie zachowało jesli chodzi o spotkanie raz chciała raz nie i pytanie czy poprostu boi sie na zywo czy niejest zainteresowana?

Reply

Grzywocz November 27, 2015 at 09:27

Jeśli dziewczyna nie podaje alternatywnego terminu, to nie jest zainteresowana. Dla 100% pewności możesz zaproponować spotkanie 2 raz po 7 dniach. Jeśli znowu da wymówkę, to na 100% nie jest zainteresowana i może się spotka z nudów lub z litości za kilka miesięcy, ale to jest strata czasu, ponieważ to nie będzie szczere.

Reply

tomek November 27, 2015 at 09:59

no ja sie jej pytałem kiedy a ona za 3 miesiące w co szczezze wątpie

Reply

Grzywocz November 27, 2015 at 10:07

W takim razie zakończ z nią kontakt i przestań się odzywać, a także odpisywać, ponieważ tylko karmisz jej ego i ją dowartościowujesz. Wiele kobiet tak robi, dlatego ustal limit, ile czasu możesz poświęcić dziewczynie z Internetu, np. 5 maili lub 1 do 2 razy 30 minut na czacie, lub 1 do 2 rozmowy na skype po około 30 minut i jak nie chcą się spotkać, to tylko się dowartościowują i delikatnie podsycają Twoją nadzieję, żebyś nie zrezygnował. Marnując więcej czasu najwyżej doprowadzisz do spotkania z nudów, więc ta wytrwałość i tak nie ma sensu.

Reply

tomek November 27, 2015 at 12:44

N o tez tak myśle bo laska zainteresowana ustala termin odrazu i tyle a nie jakieś wałki ale dzisiaj to naprawde ciezko znalesc laske która jest ładna i ma w głowie popukładane

Reply

tomek November 27, 2015 at 15:03

a wogule poznawanie sie przez internet to jest lipa jakś

Reply

Grzywocz November 27, 2015 at 15:17

Też mam podobne zdanie, mówię o tym np. tutaj.

Reply

tomek December 3, 2015 at 17:39

mam pytanie umówiłem sie z dziewczyna taka na sobote odwołoju bo mówi ze jej siostra zmarła i ma dołka niechce kontaktu zadnego z nikim

Reply

piotrek February 20, 2016 at 14:56

MAM DO CIEBIE TAKIE PYATNIE BO MÓWISZ ZE OBCYM DZIEWCZYNĄ MÓWIĆ CZĘSĆ A CO MAM MYŚLEC JESLI DZIEWCZYNA JEST SAMA W SKLEPIE MÓWI CZEŚĆ PIERWSZA A JAK KTOŚ WOGÓLE NIEODPOWIADA TYLKO JAK JESTSAMA I NIEWIEM CO MAM MYŚLEC

Reply

Marek May 21, 2016 at 00:26

Hej Pawel otwurz nowe konto na you tube.

Reply

Krzysztof Piotrowski August 21, 2019 at 16:21

Ładnie pięknie tylko ci panowie robią się sztuczni zapominając być sobą bo idą schematem trzeba być sobą z kobietą na spotkaniu to co najlepsze w tobie a na pewno będzie ok pozdr.

Reply

Paweł Grzywocz August 21, 2019 at 16:25

O byciu sobą przeczytaj tutaj. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej jesteś sobą? Czy na egzaminie jesteś sobą? Pierwsze randki, początkowe spotkania czy rozmowa zapoznawcza to właśnie taka sytuacja, w której trzeba umieć się odpowiednio zachować. Jest o tym ten artykuł, które poleciłem.

Reply

Dawid October 28, 2019 at 14:44

Witam, mam następujący problem kiedyś poznalem dziewczyne zakochalem sie ale spieprzylem tą relację bo byłem niesmialy i to okazalem przy niej, ona zerwała kontakt, ma juz chlopaka, po tym ja zacząłem pracować nad sobą i jestem teraz innym człowiekiem mam nowa dziewczyne, trenuje MMA , mam pewność siebie ale jest jeden problem. Caly czas mysle o tamtej dziewczynie nie mogę pozbyc sie mysli wiem ze juz nie da sie do niej wrócić ale jak sie wyzbyc tych myśli
Myślałem żeby np podejść do niej i pogadać czysto po koleżeńsku żeby chociaż zobaczyla jaki jestem teraz może to pomoże zapomnieć ?
Mialem od tego rozstania z nią duzo kolezanek randek itp i teraz mam dziewcxyne ale nadal tamta jest w myślach
Prosiłbym na tego e maila odpowiedziec bo 2 razy wyslalem przez przypadek

Reply

Paweł Grzywocz October 28, 2019 at 16:22

Skoncentruj się na tym, czy masz teraz zadowalającą Cię dziewczynę, której na Tobie zależy i jest Tobą zainteresowana. Z tego należy się cieszyć. A tamta niedoszła ma Cię głęboko w d… więc tracenie na nią swoich myśli jest kompletną stratą czasu. Mówię o tym w filmie, który możesz wyszukać pod hasłem: “Dziewczyna mnie nie chce i mnie nie kocha – jak się wyleczyć”. Pytanie, czy obecna dziewczyna jest właśnie tą właściwą, bo zwykle jako ludzie wybieramy z natury najprostszą linię oporu, czyli nową, jakąś tam dziewczynę, ale ona nam się nie podoba aż tak, więc nasze myśli ciągle uciekają do tamtej, która nam się podobała kiedyś, nieważne, że nie ma na nią czas. Marzenie pozostaje żywe. Wówczas należałoby przejść dalszy proces rozwoju pewności siebie, gadki, zagadywania codziennie do takiej ładnej dziewczyny aż pewnego dnia taka zostanie stałą partnerką i nie będą nas interesować jakieś inne, niedoszłe, przeszłe, pozornie lepsze, bo już będziemy w związku z taką wymarzoną dziewczyną. Jest też o tym webinar na stronie: “Jak utrzymać związek z kobietą swoich marzeń” oraz artykuł: “Jak radzić sobie z samotnością – związek z rozsądku”.

Reply

Michał January 2, 2020 at 15:45

Cześć Paweł.

Bardzo cię proszę o poradę.
Podoba mi się pewna dziewczyna z pracy.
Chciałem już z nią coś podziałać, ale okazało się że 2 dni temu kogoś poznała. Powiedz mi proszę co robić, znamy się już jakiś i byłem już zdecydowany a tu takie coś…

Reply

Paweł Grzywocz January 2, 2020 at 15:49

Polecam w dziale kursy nauczyć się poznawać kobiety i nie ograniczać się do kobiet z pracy, co bywa ryzykowne i powoduje często potem kiepską atmosferę. Poza tym to nic nie znaczy, że kogoś poznała, bo poznanie kogoś nie jest równoznaczne z byciem w związku, chyba że to właśnie to oznacza, to Ci o tym powie. Postępuj, jak w artykule w google: “Jak sprawdzić czy dziewczyna coś do mnie czuje w 3 krokach”, “7 oznak udawanego zainteresowania dziewczyny”.

Reply

Rafał July 11, 2020 at 16:00

Kierując się zasadami podanymi w tych różnych poradnikach z tej strony mamy prawie jak w banku, że dana relacja się tylko zawali, teraz musze wszystko odkręcać, bo stosowałem się do cudownej zasady bycia wyzwaniem, w praktyce ta zasada odbierana jest przez kobiety jako olewanie, jak ktoś chce się tego trzymać to jego sprawa, ja tylko żałuję, że tyle czasu poświęciłem na czytanie o czymś takim i wdrażanie w życie czegoś co daje odwrotny efekt, ale mądry Polak po szkodzie jak bezkrytycznie słucha czegoś co ktoś sobie wymyślił i napisał i uznaje to za prawdę

Reply

Paweł Grzywocz July 11, 2020 at 21:13

Tak ma to działać, czyli zniechęcać w przedbiegach toksyczne, niedowartościowane, obrażalskie, kontrolujące, wampirki ciągłej uwagi, męczące rozkapryszone królowe dramatu, zabijające nudę ciągłą uwagą facetów, maniaczki ciągłej atencji, o czym jest np. playlista tutaj, dzięki czemu zaoszczędziłeś miesiące lub nawet lata nerwów, czasu i pieniędzy, które zmarnowałbyś na toksyczną dziewczynę, nic nie straciłeś, tylko zyskałeś.

Reply

Anm July 19, 2020 at 20:18

Bo zasada bycia wyzwaniem nie oznacza że się całkowicie oleje kobietę i się w ogóle do niej nie odzywa. Może po prostu przesadziłeś i się bardzo rzadko odzywałeś więc kobieta odebrała to jako brak zainteresowania z twojej strony. A tu nie o to chodzi bo musisz kobiecie coś ze swojej strony dać, musisz poświęcić jej jakiś czas.

Reply

Adrian November 8, 2020 at 10:32

Cześć Paweł. A jeśli kobieta mieszka kilkaset km od nas, a przyjeżdża do rodzinnego miasta do rodziców raz na miesiąc, to czy warto z nią pisać przez internet? A jeśli tak to jak często?

Reply

Paweł Grzywocz November 8, 2020 at 10:41

Jest o tym artykuł: “Czy warto zaczynać związek na odległość – porady” oraz “Dziewczyna krótko odpisuje od niechcenia – co robić”. Od zwiększania zainteresowania są spotkania sam na sam, a pisaniem wiele się nie zdziała. Pisanie służy umówieniu spotkania, doprowadzeniu do spotkania, o czym jest artykuł: “Jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną, żeby ją poderwać na spotkaniu”.

Reply

Zzz February 18, 2021 at 10:32

No tylko że dziewczyna sama sobie rzuca kłody pod nogi i robi wszystko, byleby się nie spotkać. To jak niby ma dojść do tego spotkania, skoro ona sama woli w nieskończoność pisać i pisać?? I weź tu zrozum taką kobietę…

Ja rok temu poznałem pewną dziewczynę (oczywiście na żywo) i było bardzo słodko, ona akurat była bez telefonu, bo był gdzieś zabrany (przez matkę chyba), z resztą to nieistotne. Więc dawałem jej korzystać z mojego telefonu i logowała się nim na swojego fb. Coś mnie zaczęło niepokoić w jej zachowaniu, więc postanowiłem wejść na jej konto; całe szczęście zapomniała się pewnego razu wylogować, więc zyskałem do niego dostęp. Jak zobaczyłem jej rozmowy to aż mnie zmroziło. Moje podejrzenia okazały się słuszne, ale to co zobaczyłem aż przerosło mój najczarniejszy scenariusz. W tym samym czasie co ze mną się spotykała, wysyłała jakiemuś gościowi zdjęcia swoich nagich narządów? Ustalali szczegóły spotkania, na którym miało dojść do sprośnych, a wręcz obrzydliwych rzeczy? To dlatego nagle zaczęła urywać ze mną kontakt i unikać kolejnych spotkań! Cały czas nie wiedziała, że podglądam jej korespondencję. Aż po kilku dniach nagle czytam rewelacje o treści “ale fajnie było jak się spotkaliśmy w piątek, w samochodzie tak mi cią****ś”, “wy***m cię jak dzi**ę następnym razem”, to wszystko miało się dziać wtedy, gdy ona rzekomo nie mogła się ze mną spotkać. Koniec końców, zorientowała się, że wszedłem na jej konto i przechwyciłem wszystkie rozmowy. Jeszcze była wielce obrażona! Na ulicach unika mnie, schodzi mi z drogi, wielce obrażona, że zdemaskowałem ją i odkryłem kompromitujące rozmowy. Zero honoru i samokrytyki, to JA powinienem być na nią obrażony, że mnie zdradziła i jeszcze bezczelnie wykorzystała. Smutne, ale prawdziwe. Jej znajomi opowiadali mi, że ona cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i jest ciężko chora psychicznie. Coś w tym jest.

Reply

Paweł Grzywocz February 18, 2021 at 17:19

Na przyszłość postępuj zgodnie z programem: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” tutaj, dzięki któremu o wiele szybciej rozpoznasz toksyczne dziewczyny i zaoszczędzisz mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy, a także nauczyć się, jak zainteresować sobą i zatrzymać przy sobie wartościową dziewczynę.

Reply

Hodor December 26, 2021 at 20:29

To co Zzz napisał mnie również spotkało. Rozmawiając z takim przypadkiem, czy się przyjaźniąc można sobie narobić poważnych szkód psychicznych. Człowiek się zaczyna zastanawiać czy “to” jest normalne i czy czasami to ja nie jestem tym nienormalnym, bo chce się zachowywać moralnie i w porządku wobec innych. Są to sytuacje tak szokujące i na takie przypadki można trafić, że nerwowo i psychicznie się wysiada. Tragedia, bo wygląda taka osoba jak każda inna, świetnie się potrafią tacy ludzie kamuflować. Można jedynie radzić się swojej intuicji. Ja pomijam kwestie związane z kursem, bo można wtedy uniknąć takich kobiet. Tylko życie nie zawsze jest zero jedynkowe a człowiek robotem, że zawsze będzie działał wg. tego systemu.
Takich ludzi toksycznych, patologicznych, chorych psychicznie jest nadzwyczajnie dużo i widać to po komentarzach kursantów, jak i z mojego doświadczenia. Spotkasz ich wszędzie i to od osób “duchownych” do zwykłych szaraków. Ludzi podających się za wierzących a jednocześnie szurniętych jest cała masa. Czasami znaleźć pojedynczego normalnego mężczyznę jest ciężko znaleźć, a co dopiero kobietę.. Stale jestem zaskakiwany ilością takich idiotów. Nawet nie wiesz kogo mijasz na ulicy.

Reply

Grzegorz January 9, 2022 at 00:35

Generalnie u mnie to wygląda tak, że jak poznaję nową dziewczynę to na początku dostrzegam spore zainteresowanie (dotyk, zadawanie pytań itp.). Niestety mam wrażenie że z każdą kolejną rozmową to zainteresowanie spada I jak chcę umówić spotkanie to zaczynają się wymówki. Zauważyłem u siebie to, że nie patrzę ludziom w oczy jak z nimi rozmawiam. Czy może to być powodem?

Reply

Paweł Grzywocz January 9, 2022 at 15:38

Wiele jest powodów, polecam wyszukać artykuł w google: “Wieczny brak powodzenia u kobiet”, “100 tematów do rozmowy z dziewczyną, żeby przyszła na spotkanie”, “Jak okazać dziewczynie zainteresowanie przy podejściu”, “Jak i o czym prowadzić rozmowę z dziewczyną, żeby przyszła na spotkanie”.

Reply

Artur February 3, 2022 at 21:49

Cześć. Czy są też jakieś kursy, porady, książki dla kogoś kto jest w nowym związku i ma problemy z relacją z partnerką ?

Reply

Paweł Grzywocz February 3, 2022 at 22:13

Witaj, tak “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek“, który jest nie tylko o doprowadzaniu do związku, ale też o tym, jak utrzymać zainteresowanie, a w jeszcze dalszej perspektywie 2 lat i więcej program “Jak utrzymać związek z kobietą”.

Reply

Szymon September 6, 2022 at 13:18

Hej. U mnie ostatnio wyglądało to tak, poznałem dziewczyne przez internet spotkałem się z nią, okazywała duże zainteresowanie, drugie spotkanie doszło do sexu (z jej inicjatywy) Spotykaliśmy się tak 3x w tygodniu może przez miesiąc, spotkania były ciekawe często gdzieś jeździliśmy czy to na wycieczki czy na imprezy. Wykazywała duże zaangażowanie na spotkaniach i pomiędzy nimi często dzwoniła. Nagle z dnia na dzień jakby coś pękło i przestała dzwonić i pisać. Myślałem wtedy spoko, że może potrzebuje czasu dla siebie. Spotkaliśmy się po tygodniu i powiedziała, że to chyba nie jest to i że ona nie czuje już do mnie tego co na początku. Mimo wszystko nie chciała ze mną urywać kontaktu i na koniec spotkania pocałowała mnie i powiedziała że chce się dalej spotykać i że zobaczymy jak będzie z czasem. Wiedziałem też że choruje na depresje ale przyjmuje leki i że jest w porządku, ale właśnie mniej więcej w tym czasie pogorszyło się jej i wylądowała w szpitalu. Nie chciała żebym ja odwiedził zadzwoniła do mnie że nie czuje do mnie nic i chce byśmy zostali przyjaciółmi. Powiedziałem że ok. Czasami coś do mnie napisze. Sam nie wiem co o tym myśleć czy to wina choroby czy po prostu ja coś zrobiłem nie tak. Wiem, że jest teraz na mocnych lekach które mogły wpłynąć na jej decyzję. (Jest jej wszystko obojętne). Sam nie wiem co zrobić czy czekać aż wyjdzie ze szpitala i podjąć jakąś próbę ? Czy dać sobie spokój?

Reply

Paweł Grzywocz September 6, 2022 at 13:25

Takie dziewczyny od początku chciały się tylko dowartościować i zabić czas, a Ty tego nie zweryfikowałeś i dałeś się wykorzystać. Podobna historia tutaj, a na przyszłość postępuj zgodnie z planem 12 randek i nie daj się wykorzystać, jak małe dziecko.

Reply

Leave a Comment