Skontaktuj Się Ze Mną Poniżej I Wybierz Preferowaną Przez Ciebie Formę Konsultacji

Aby Błyskawicznie Pozbyć Się Blokad Przed Zagadywaniem Do Kobiet Skorzystaj
Z Indywidualnych Konsultacji 1 Na 1

Na tej stronie dowiesz się 3 najważniejszych rzeczy odnośnie naszej konsultacji:

 • 1. Po pierwsze w sekcji: “Jak Będzie Wyglądać Nasza Współpraca” możesz wybrać preferowaną przez Ciebie formę współpracy.
 • 2. Po drugie w sekcji: “Dlaczego Zdecydowałem Się Na Konsultacje W Formie Spotkania 1 Na 1″ dowiesz się, jak mój czytelnik został skrzywdzony na szkoleniu praktycznym prowadzonym przez pseudo-guru-trenera-uwodzenia.
 • 3. Po trzecie w sekcji: “Jak Mogę Ci Pomóc, Czyli Plan Spotkania” dowiesz się, jak będzie przebiegać nasze spotkanie.
 • Jak Będzie Wyglądać Nasza Współpraca:

 • Pakiet 3 Konsultacji Email – to najprostsza forma współpracy, ale nie najłatwiejsza, ponieważ nie słyszysz wtedy mojego tonu głosu i przekaz nie ma takiej mocy, jak w pozostałych formach konsultacji. Proszę, aby zmieścić w 1000 słow na maila, polecam stronę wordcounter.net

  Otrzymuję wtedy najczęściej historię z problemem i mailowo pomagam prowadzić Twoją relację. Jest to najczęściej wybierany pakiet, jeśli chodzi o problemy randkowo-związkowe.Najrzadziej jeśli chodzi o problemy z pewnością siebie.

 • 30 Lub 60 Minut Konsultacji Na Skype/Telefon – na konsultacji skype lub przez telefon mogę Ci bardzo efektywnie pomóc i przyspieszyć Twój rozwój. Jest to świetna forma rozwoju, ponieważ na bieżąco otrzymujesz odpowiedzi na swoje pytania i nie musisz ich szukać po Internecie. Dopasuję do Ciebie ćwiczenia i strategie myślenia, jeśli odczuwasz blokady przed podchodzeniem do kobiet lub przejściem do pocałunku. Często także rozwiązuję na skypie problemy związane z budowaniem lub utrzymaniem związku.

  Jest to wygodna forma konsultacji, ponieważ oboje jesteśmy w domu,jednak doświadczenie musisz zdobyć samemu i poza naszą rozmową nie mogę Ci doradzić, zmotywować ani skorygować błędy w myśleniu i działaniu.

  Jeśli nie masz skype, możesz zadzwonić na mój nr domowy skype lub poda swój numer po zamówieniu konsultacji.

 • NOWOŚĆ - Konsultacja W Formie Spotkania 1 Na 1 – ze względu na co raz częstsze zapytania, czy prowadzę konsultacje osobiście oraz czy mógłbym pokazać, jak zagadywać do dziewczyn, jak się przełamać, razem spotkać się na mieście i zbudować pewność siebie, wprowadziłem konsultacje 1 na 1. Wtedy mam na Ciebie największy wpływ i nie dość, że Cię zmotywuję do działania, pokażę co działa, a co nie, to dodatkowo błyskawicznie zmienię Twoje myślenie, a w skutek tego Twoje życie.

  Twoje myślenie jest najważniejsze i najtrudniej je zmienić. Zaczniesz stosować strategie myślenia, które ja stosuję od lat, a Twoje życie stanie się 100 razy prostsze. Mam ogromny wpływ na Ciebie, gdy rozmawiam z Tobą sam na sam. Ta forma konsultacji jest zarezerwowana dla osób, które nie mają czasu czytać godzinami poradników i oglądać video. Chcą się spotkać ze mną i dowiedzieć się, co działa, a co nie i zacząć praktykować podchodzenie do kobiet.

 • Dlaczego Zdecydowałem Się Wprowadzić Możliwość Konsultacji 1 Na 1, Na Których Pomogę Ci Się Przełamać I Zacząć Zagadywać Do Kobiet?

  Otrzymałem poniższą historię Marcina i stwierdziłem: “Mam dość fuszerki, którą odstawiają trenerzy uwodzenia, zmuszając kursantów do biegania za kobietami po ulicy, robienia z siebie idioty i otrzymywania zlewki za zlewką – to krzywdzenie ludzi i psucie rynku”.

  *** HISTORIA CZYTELNIKA ***

  “Witam Pawle.

  Byłem na szkoleniu uwodzenia u pewnego guru. Straciłem tylko pieniądze ponieważ podchodzenie i zaczepianie przypadkowych kobiet nie przyniosło rezultatu.

  Czułem się dziwnie, kobiety reagowały w ten sam sposób, odwracały się i szły dalej. Mam problem, ponieważ zagaduję do obcych kobiet ale bez żadnej reakcji z ich strony. Rzadko się uśmiechają, nie reagują na to co mówię. Jest mi przykro, bo nie potrafię ich zainteresować, traktują jedynie mnie jak kolegę.

  Ilość podejść nie robi różnicy, bo wszystkie albo się odwracają albo niechętnie odpowiadają.

  Czuję się już bezradny i spadła moja pewność siebie. Nie potrafię ich rozbawić, zainteresować sobą, nawet brak mi ciekawych tematów do rozmów, A co najgorsze w ekspresji, nie czuję się pewny siebie.

  Mam już swoje lata, z kobietami nie układało mi się do tej pory najlepiej. Proszę doradź mi coś.

  Marcin

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej, ile masz lat i gdzie zagadywałeś do kobiet? Na ulicy i w galerii?
  To jest masakra. To standardowa reakcja.

  Zagaduj do kobiet, które stoją W MIEJSCU i nigdzie nie jadą ani nie idą. Przystanek autobusowy też odpada, bo taka kobieta myśli o autobusie.
  Ja o tym piszę na okrągło w moich materiałach i mogę Cię tego nauczyć osobiście.

  Zauważ, że w mojej historii na stronie z ebookiem: “Jak Zagadywać Do Dziewczyn Każdego Dnia bez gonienia ich po ulicach i supermarketach” znajdziesz idiotyzmy, których uczą guru. Np. Opór kobiet to shit testy i należy ciągnąć rozmowę dalej.

  Tak nie jest.

  Jak kobieta mówi, że nie ma czasu albo ma chłopaka, to znaczy, że nie ma czasu albo ma chłopaka.

  Jestem zły, że się naciąłeś, bo liczą sobie duże pieniądze za to, że zmusili Cię do biegania za kobietami po centrum handlowym. Ja się zmuszałem sam i efekt był 30% maks skuteczności na zabieranie numeru. Randek z tego miałem 1 na 10 zaczepionych kobiet lub mniej.

  Tak mi to siadło na psychikę, że jak znalazłem prawdę i się nauczyłem działać inaczej, to zacząłem to głosić w Internecie, bo powstawali kolejni guru, którzy powielali stare, niedziałające dla mnie schematy.

  Istne nabijanie ludzi w butelkę: “Możesz mieć każdą i w każdej sytuacji.”

  Na bank.

  *** ODPOWIEDŹ CZYTELNIKA***

  Zgadza się, musiałem biegać po galerii i po rynku, zaczepiając przypadkowe kobiety, co było dla mnie głupie i czułem się niezręcznie, kobiety zresztą też. Odebrały mnie za wariata, lub zboczeńca.

  Tak, często mówiły mi, że mają męża a Guru rzekł, że to nic nie szkodzi, to zmyłka.

  Po pierwsze nie było żadnej teorii, która wprowadziłaby mnie na właściwy tor, a tego oczekiwałem po tak drogim szkoleniu.

  Nie dostałem cennych wskazówek co robię źle, tylko miałem podchodzić do następnych kobiet jak jakiś desperat, traciłem energię i czas na każde podejście. Czułem się jeszcze bardziej zdołowany niż pewny siebie.

  Nie miałem żadnych interesujących tematów na rozpoczęcie rozmowy.

  Nie umiałem podtrzymać rozmowy z kobietą, bo ona nawet się nie zatrzymała tylko szła przed siebie, nie zwracając na mnie uwagi.

  Widzisz od lat jestem nieśmiałym facetem, mam już 25 lat i wciąż moje kontakty z kobietami są słabe. Czasem jestem zdesperowany i zły na swoje życie, bo zastanawiam się czemu tak jest. Nie mogę skupić się na pracy i szkole, bo obwiniam siebie samego za swoje błędy.

  Niektórzy moi kumple już się ożenilli lub mają dziewczyny, a ja borykam się z wielkim brakiem pewności siebie do dnia dzisiejszego i czuję, że jest już za późno na zmianę. Czasem myślę, że jestem nieatrakcyjny
  i nie robię dobrego wrażenia na kobietach. Nie jestem typem agresora, jakiego pożądają kobiety, żaby poczuć się bezpiecznie, może dlatego nie mam żadnych szans.

  Zapisałem się na tamto szkolenie tylko dlatego, że samemu ciężko mi przełamać strach. Gdy czytałem o tych wszystkich sekretnych technikach PUA i otwieraczach, zrozumiałem, że moja osobowość i wiedza nie wystarczą, że muszę stosować się do tych ścisłych reguł i punkt po punkcie je realizować.

  Niestety był to wydatek stracony, bo mam nadal blokady przy podchodzeniu, a gdy już zagadam to robię z siebie błazna.

  Najczęściej umawiam się przez internet ale są to kobiety, które w ogóle mnie nie interesują. Często na spotkaniu okazuje się, że jest zupełnie inaczej jak w rozmowach przez telefon. Czytuję twoje porady i nie stawiam już kobiet na piedestale, nie jeden raz sparzyłem się na tym.

  Teraz oczekuję reakcji z jej strony, jeśli nie odpowiada, wiem, że nie jest mną zainteresowana. Stosuję odstępy czasowe w rozmowach i dopiero wtedy dzwonię z zapytaniem czy wszystko ok.

  Nie jestem zwolennikiem portali randkowych ale szukam szczęścia z barku innych opcji. Kobiety rejestrują się tam tylko po to, żeby podbudować swoje ego, co mi się nie podoba.

  Oto Jak Mogę Ci Pomóc Na Spotkaniu 1 Na 1, Czyli Plan Spotkania:

  Po pierwsze zwrócę szczególną uwagę na Twój styl ubierania się, wygląd i mowę ciała – to jest kluczowe przy poznawaniu kobiet. Jeśli coś tutaj nie gra, to wszystko inne nie ma sensu. Otrzymuję zdjęcia od moich kursantów, na których widzę, że można szybko i tanio udoskonalić kilka elementów, które odstraszają kobiety
   
  Jeśli Twój styl i wygląd są w porządku, to od razu możemy przejść do godzinnej sesji rozwalania Twoich blokad i strategii myślowych, które zniszczą strach i brak motywacji.Dokładnie Cię wysłucham i powiem Ci, jak pozbyć się Twoich “hamulców sukcesu”.
   
  Następnie przychodzi czas na praktykę, ale nie byle jaką. Owszem, aby przełamać strach i się z nim oswoić porozmawiamy z kobietami w miejscu publicznym. Jednak nie będzie to ślepe zagadywanie do kobiet.
   
  Co najmniej 5 razy podejdę do kobiety lub do kobiet razem z Tobą, abyś mógł zobaczyć, jak zaczynam i rozwijam rozmowę.
   
  Oczywiście cały czas będę uwzględniał Ciebie w interakcji, przedstawiał Cię dziewczynom i podtrzymywał zabawową atmosferę.
   
  UWAGA – nie każda kobieta będzie chciała z nami gadać, ale zobaczysz, jak odczytywać to, czy kobieta rozmawia z grzeczności czy może poświęcić nam nieco więcej czasu.
   
  Oczywiście nigdy nie będziemy “biegać za du*ami”! To chore i to jest poniżanie się. Będziemy podchodzić tylko do kobiet,które stoją w miejscu lub siedzą i można spokojnie z nimi porozmawiać.
   
  Po każdej godzinie zagadywania do kobiet podsumuję moje krótkie uwagi, których udzielałem Ci na bieżąco. Przestaniesz się bać oraz przejmować negatywnymi reakcjami, ponieważ one nie będą wynikać z naszej winy, tylko z miejsca, w jakim zaczepiliśmy kobietę oraz z jej nastawienia.
   
  Oczywiście niektóre kobiety być może nie będą dla nas miłe, ale będąc obok mnie zobaczysz, jak sobie z tym radzić i nie brać tego do siebie. To będzie świetna zabawa!
   
  Cały trening potrwa od 3 do 5 godzin. Najlepiej w piątek od 15 lub coś koło tego. Jestem w stanie nauczyć Cię tego, co masz potem ćwiczyć w ciągu 3 do 4 godzin.
   
  Razem z Tobą wykonam pierwsze 5 do 10 podejść, aby pokazać Ci jak zaczynam i podtrzymuję rozmowę z kobietami, jednocześnie czytając ich zainteresowanie. Jak tylko podchwycisz, na czym to polega zaczniesz podchodzić samemu i praktykować nową umiejętność, a ja będę dodawał do Twojego warsztatu kolejne elementy.
   

  Relacji Z Kobietami Nie Uczą W Szkole, A Na Kursach Uwodzenia Trzeba Podchodzić Do 40 Przypadkowych Kobiet Na Rynku Lub W Galerii I Być Sromotnie Odrzucanym

  Jeżeli Chcesz Wydostać Się Z Tego Błędnego Koła I Swobodnie Poznawać Dziewczyny W Normalny Sposób, Bez Biegania Za Nimi I Straszenia Ich W Miejscach Publicznych, To Spotkaj Się Ze Mną I Zobacz Jak Czytać Zainteresowanie Kobiet I Podtrzymywać Rozmowy W Sprzyjających Do Tego Miejscach

  konsultacja na skypekonsultacja na sykpefazy spadku zainteresowania

  Spotkaj Się Ze Mną I Błyskawicznie Wejdź Na Drogę Do Nieuniknionej Pewności Siebie I Regularnych Randek

  konsultacja na skypekonsultacja na skype
  fazy spadku zainteresowania

  gwarancja satysfakcji

  Wierzę, iż spotykając się ze mną osobiście poprzez sam fakt zainwestowania swoich pieniędzy, czasu i energii, jesteś zdeterminowany, aby się zmienić. Jeśli nie jesteś wystarczająco zmotywowany, to pomogę Ci znaleźć tzw. “Twoje dlaczego”, czyli najgłębsze powody do zmiany, dzięki którym nigdy nie będziesz chciał wrócić do obecnego życia.

  Jeśli natomiast w trakcie naszej rozmowy okaże się, że nie pragniesz zmiany wystarczająco mocno i jeszcze nie jesteś gotowy na systematyczne podejmowanie działania, zwrócę Ci pieniądze.

  Moim priorytetem jest Twój sukces. Jeśli Ty go nie chcesz, to ja nie chcę trzymać Twoich pieniędzy. Najlepiej się wtedy ze mną nie spotykaj. Po prostu czasami miałem w życiu do czynienia z osobami, którym się nie chciało robić tego, co niezbędne. Byli zbyt leniwi. Myśleli, że zapłacą pieniądze i wszystko samo się zrobi.

  Strategie, których Cię nauczę wymagają systematycznego wysiłku. Dopiero z czasem nabierzesz swobody i łatwości. Jak w każdej dziedzinie. Nie licz więc, że zapłacisz mi za spotkanie 1 na 1, ja zapoznam Cię z paroma kobietami, Ty wykonasz kilka podejść i nigdy więcej nie będziesz musiał się rozwijać. To tak nie działa.

  Nasze spotkanie będzie świetną przygodą i wejściem na drogę do nieuniknionej pewności siebie, regularnie poznawanych dziewczyn i randek.

  Myśląc i postępując w taki sposób, jakiego Cię nauczę jest niemożliwe, abyś z czasem nie żył swoim wymarzonym życiem i cieszył się swobodą w zagadywaniu do dziewczyn.

  Piszę to dlatego, abyś nie myślał, że pieniądze wydane na konsultacje rozwiążą Twój problem. To Ty rozwiążesz swój problem za pomocą wskazówek, które otrzymasz. Gwarantuję Ci wtedy sukces.

  Jeśli podczas naszej rozmowy okaże się, że nie chcesz działać, to zwrócę Ci pieniądze i dalej będziemy przyjaciółmi. Spotkamy się za jakiś czas, gdy przekroczysz tzw. “próg bólu” i naprawdę będziesz chciał się zmienić lub dalej będziesz kontynuował swoje życie w takim stanie, w jakim znajduje się teraz.

  Decyzja o zmianie Twojego życia należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Ja mogę Ci tylko pokazać, jak się bardziej zmotywować i co zrobić, abyś miał pewność, że Ci się uda.

  Jako Twój personalny doradca biorę ryzyko na siebie i jeśli okaże się, że droga, na którą Cię zaproszę nie jest dla Ciebie, to odeślę Ci Twoje pieniądze z powrotem. Możesz czuć się przy mnie bezpiecznie oraz nie będę Cię do niczego zmuszał.


  Opinie i recenzje ze współpracy:
  Samodzielne podejścia dla chętnych:


  Zmiana stylu:  Recenzje Fanów na FB:

  Sebastian Szmurłogwiazdki Czemu zapisałem się na kurs z pewności siebie? Bo chcę zmiany, tyle, że nie wiem jak ją osiągnąć. Mam już dosyć siedzenia w swojej wyimaginowanej strefie komfortu, wmawiać sobie, że mam wszystko co chce i starać się nie widzieć tego co jest nie tak. Mimo to potrzeba było kupy czasu, by frustracja nagromadzona we mnie pchnęła do tego, by zamówić kurs. Chcę zmian, chcę brać życia co mi się należy i dlatego chciałem zapisać się na kurs. Wielkie dzięki!

  About 7 days ago

  Daniel Piskurewiczgwiazdki Poznałem dziewczyne i zaczołem z nią zwiazek, nic nowego tylko tym razem nie zabiję zainteresowania jak w poprzednich. Ta strona naprawde pomaga, mimo że na początku rady Pawła mogą się wydawać niedorzeczne one naprawde działają. Wystarczy spróbować i się przekonać. Polecam :)

  About 1 month ago

  Bartek Legęć gwiazdki codziennie wchodze w krótką interakcje z kobietą jeśli nie holenderką to z nową poznaną polką (choć ich tu mało:-) )….wiem ze to dodaje odwagi,,,i czuje to na własnej skórze,, zdecydowałem się na to bo im bardziej zaczynam to Ćwiczyć tym bardziej jestem pewny siebie,,,i zaczynam się smiać z tego i traktować to jako zabawę a nie tak jak w mym ubiegłym życiu(bo teraz zaczynam nowe życie :-) ) ) bałem się tego,,,,wiem ze w realu dojdzie jeszcze mały stres ,,,ale wiem ze to tylko kobieta i ona też jest tylko człowiekiem,,,i wierz mi od samego początku Ci wierzyłem,,,bo opowiadałeś to na własnych doświadczeniach i w tym Cie ceniłem i cenie,,,jesteś genialnym nauczycielem w tych sprawach,,,i wiem ze osiągnę to co chce osiągnąć bo w końcu dostałem dobrego kopa od życia w tym wieku żebym w końcu zrozumiał ze musze przejść swoją 180 stopniową metamorfoze i zmienić swe nudne życie i nigdy więcej już nie żyć jak łajza i nie postępować z kobietami jak nieudacznik a w pewny siebie sposób,,,,dzięki,,,pozdrawiam,,,

  About 1 month ago

  Michał Marini gwiazdki Cześć Paweł Na początek chciałem zaznaczyć iż miałem dużo szczęścia, że trafiłem na Ciebie. Do chwili kiedy poznałem prawdziwą prawdę o kobietach dzięki Tobie, żyłem w chłamie nie do końca prawdziwych informacji. Tak samo jak Ty wierzyłem w “shit-testy”. W swoim życiu poznałem mnóstwo kobiet i pomimo, że wieloma byłem zainteresowany, ale nie wiedziałem jak sprawić aby choć jedna z nich była moja dziewczyną na dłużej. Widziałem, że wiele dziewczyn było zainteresowanych moją osobą, ale nie widziałem jak poprowadzić rozmowę. Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi “turbo-uwodziciele” byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tb, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem “nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni”. Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Często przychodzą mi e-maile od Ciebie, za które bardzo dziękuję i każde otwieram i chłonę od razu. Dzięki Tobie wiele zrozumiałem m.in. że trzeba być tajemnicą, pozwolić się odkrywać dziewczyny powoli, powoli rozbudowywać relację z dziewczynami, jako jedyny wyjaśniłeś mi sprawę całowania i kilku pierwszych randek, ile czasu spędzać na randkach i ile kasy wydawać. Dzięki Tobie również dowiedziałem się, że To kobiety wybierają ale to my Jesteśmy Samcami Alfa. Zawsze byłem otwarty i obyty towarzysko, ale byłem ZAWSZE tylko i wyłącznie przyjacielem. Również dzięki Tobie miałem dziewczynę przez kilkanaście miesięcy, ale natrafiłem na dziewczynę, która mnie zdradziła. Trochę się rozpisałem, ale chyba o to chodziło. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki za “rozjaśnienie umysłu”

  About 1 month ago

  Mateusz Szwed gwiazdki Cześć. Jestem bardzo zadowolony z tego iż zapisałem się na twoje porady mailowe. Miałem na początku wątpliwości, bo się odróżniałeś i pewne kwestie były dość kontrowersyjne. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to ty jesteś źródłem najlepszych rzeczy jakie mogłem znaleźć w tej dziedzinie. Uchroniłeś mnie przed guru-naciągaczami u których już też zdążyłem się zapisać, ale wiem już, że nigdy nie pójdę w ich ślady. Dzięki tobie, rozwijam się w wielu dziedzinach mego życia. Przyczyniasz się do mego sukcesu. Pobudzasz do działania, do konwersacji z wszystkimi ludźmi, nie tylko z pięknymi dziewczynami. Dzięki tobie jestem już, wartością w oczach kobiet, też innych ludzi i idę dalej, po następne kroki… Wielkie dzięki i pozdrawiam

  About 2 months ago

  Adi NieMatakiego gwiazdki Elo, co by tu napisać tyle wspaniałych postów tu widzę,ok napisze krótko Paweł Grzywocz-odpowiedni facet na odpowiednim miejscu

  About 2 months ago

  Adam Świętochowski gwiazdki Cześć, już na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapisaniu się na twoje porady mailowe i obejrzeniu wielu materiałów wideo powoli, lecz konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało. Dzięki napisanym przez Ciebie poradom i zastosowaniu ich w praktyce każdego kolejnego dnia staję się dużo pewniejszy siebie, potrafię czytać zainteresowanie dziewczyn i mam kompletnie ?wywalone? na to co sądzą o mnie inni. Twoje materiały są zdecydowanie różne od tego co wciskają pseudo podrywacze i inni ?wielcy? ludzie niby sukcesu, dla których życiowym celem jest wykorzystywanie łatwowierności gości w dość trudnej sytuacji towarzyskiej… Szczerze mówiąc początkowo nie byłem do końca przekonany co do niektórych twoich metod. Uważałem, że dzwoniąc tak późno czy też używając tekstów odwracających sytuację będę postrzegany przez kobiety za faceta aroganckiego i zadufanego w sobie. Jednak zaufałem Ci i spróbowałem tego co przekazywałeś mi przez ten czas poprzez maile. I wiesz co? Zadziałało! Początkowo byłem tym nawet zdziwiony, jednak zrozumiałem, że Ty bardzo dobrze wiesz co należy robić, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć, ale zrobiłem już pierwsze kroki ku dobremu. Wielkie dzięki za to co robisz!

  About 2 months ago

  Rafał Osinski gwiazdki Cześć Paweł, obejrzałem właśnie odcinek 6 Twojego kursu i muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Dużo się dowiedziałem i dużo się we mnie zmieniło dzięki temu odcinkowi, zacząłem mieć więcej motywacji i jakoś mniej się obawiać strachu, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Muszę Ci też powiedzieć, że wymyśliłem sposób na to aby przełamać lęk przed zagadaniem. Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

  About 2 months ago

  Marcel Al Bahadly gwiazdki Cześć Paweł! Dzięki Twoim e-bookom całe mnie życie się zmieniło! Cały czas się doskonalę w rozmowach i relacjach damsko-męskich. Poznaje wiele dziewczyn , teraz jest to dla mnie o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Twoje porady wszystko zmieniły. Przestałem się martwić tymi wszystkimi głupimi zagrywkami. Żyje mi się o wiele lepiej! Może miałem sceptyczne nastawienie do Twoich porad ale po 3 pierwszych emaliach otworzyłeś mi oczy! Bardzo Tobie dziękuje, Każdy e-mail czytam od góry do dołu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Jesteś WIELKI!

  About 4 months ago

  Przemek Baliński gwiazdki Witam Paweł. Zdecydowałem się na kupno ebooka, dlatego, że m.in. chciałem Cię w ten sposób nagrodzić za Twoją niesamowitą działalność wartą każdych pieniędzy. Wcześniej korzystałem z darmowych materiałów na youtube, które zmieniły dużo w moim życiu, ale chcę pójść dalej. Miałem całkowity brak pewności siebie, nawet nie widziałem czym ona jest. Jestem studentem medycyny i z tego powodu jestem dociekliwy. Pomyślałem, że skoro można poszerzać swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka, to można również poszerzyć horyzonty myślowe i rozwinąć swoją duszę. Dowiedziałem się o Tobie przypadkiem szperając w internecie, od razu spodobał mi się Twój styl – powiedziałem sobie tak, to jest gość, z którego trzeba brać przykład. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

  About 4 months ago

  Jakub Jędryka gwiazdki Czesc.Zdecydowałem sie na zakup ebooka bo widze ze mowisz o konkretach i przekazujesz cenna wiedze poprzez darmowe maile no i oczywiscie dla tego ze sam chce sie czegos nauczyc i chce sie rozwijac w tej kwesti,tak wiec dzieki,pozdro ;)

  About 4 months ago

  Jan Nowak gwiazdki Witam kupiłem ten kurs bo nie uznaje jakiś głuich tekstów i podchodzenia do każdej kobiety która na nie nawet nie spojrzy, a to jest postawa postaw. Bez zainteresowania wzrokowego kobiety niiiiiiiiiiiiic nie działa, a tutaj Paweł uczy atrakcyjnego zachowania i wyglądu a to najważniejsze pozdro.

  About 5 months ago

  Piotr Maciejczyk gwiazdki witam .Zdecydowalem sie na zakup eboka jak zdobyc dziewczyne , poniewaz przeczytalem tak wiele materialow na temat uwodzenia i zaden jeszcze nie dal mi jeszcze przyslowiowego kopniaka zeby cos zrobic w kierunku poznania fajnej laski. Mam nadzieje ze sie nie zawiode , wiec napisze cos ponownie gdy beda jakies rezultaty. pozdrawiam

  About 5 months ago

  Jarek Chojnacki gwiazdki Mógłbym tutaj przytoczyć pewną historię.. Ale po co? W sumie na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć jedno: Paweł Grzywocz spoko gość, podoba mi się jego styl, po się frustować, upokarzać i tracić senny czas za istotami, które mają nas za przeproszeniem w dupce? Men ten obala podkreślam PSEUDO PUA które może zgubić każego. Jesteś nieśmiały, masz niskie poczucie wartości, albo masz problem z konwersacja z dziewczynami lub coś w podobnym stylu? Zapisz się na DARMOWE PORADY EMAIL, znajdziesz tam klucz do jednych z wyżej wymienionych problemów… Mogę powiedzieć wprost i dać słowo. TO DZIAŁA . Dzięki Paweł za odzyskanie pewności siebie. Moje życie stało się lepsze i jestem najszczęśliwszym człowiekiem jak nigdy dotąd, pozdrawiam:)

  About 5 months ago

  Łukasz Kobiela gwiazdki Witam. Gdy natrafiłem na Twojego bloga kilka miesięcy temu to postanowiłem zmienić swoje życie. Poznać dziewczynę, zagadać na ulicy, próbować małymi krokami. Lecz za każdym razem znajdowałem wymówkę. Nie mam czasu, nie podejdę do dziewczyny nie bo coś? ( wychodzi na to że się po prostu bałem podejść do dziewczyny). Otrzymywałem Twój poradnik, ale nie czytałem go. Tak minął jakiś czas i zmiany w życiu ? przeprowadzka do większego miasta. Postanowiłem kogoś poznać, pójść na imprezę. Trochę wypiłem, tańczyłem, ale po pewnym czasie zauważyłem ze jeżeli dołączam się do jakieś grupki dziewczyn to po jakimś wszystkie w końcu odchodzą ? przenoszą się na drugi koniec parkietu. W końcu się speszyłem i chwilę postałem, i zauważyłem dziewczynę która też stoi. Zaprosiłem ją do tańca chwilę rozmawialiśmy i zaczęła mówić że musi już iść (ewidentnie mnie spławiała). Mówi się trudno. Wróciłem na parkiet, dołączyłem się do 2 dziewczyn i ich kolegi. Po jakimś czasie dołączył się do nas jeszcze jeden koleś ? Pan ?Nachalny?. Zaczął jedna z dziewczyn zagadywać, mnie odsuwać dając mi do zrozumienia że on chce rządzić. Dziewczyną się pan ?Nachalny? nie spodobał, i zaczęły się zbierać z parkietu. Pan ?Nachalny? machnął ręką i tańczył już z kolejną grupka dziewczyn. Ja natomiast poszedłem za ową dziewczyną i zapytałem czy nie ma ochoty zatańczyć. Zgodziła się bez żadnych oporów. Tańczyliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się numerami. Wychodziliśmy razem z jej znajomymi z imprezy, każdy w swoją stronę. Gdy przeszedłem do mieszkania akurat przyszedł email od Ciebie, a w nim opis bardzo podobnej sytuacji. Przez to zacząłem czytać Twoje emaile, i zastanawiać się co robię dobrze i co źle. Jak rozwinąć tą znajomość w co coś więcej niż tylko jeden taniec. Chętnie wysłucham Twoich rad co robić dalej żeby wszystko szło w dobrym kierunku dłuższej znajomości. Dzięki wielkie za Twoje poradniki. :)

  About 6 months ago

  Kamil Żołneczko gwiazdki Ja powiem krótko jesli chodzi o te opisy w poranidniku ,,jak poderwać dziewczyny w 12 radnek” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawem w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu” lub robić to w taki sposób jak ten pan radzi uważam że jego rada wcale nie jest zła przeciwnie jest bardzo wystarczalna na tyle by poderwać jedną dziewczyne tylko trzeba jeszcze mieć moim zdaniem zdrowy rozum bycia mądrym i człowiekiem samym sobą co wiedząc jak bez problemu radzić sobie z dziewczyną na każdej randce pozdrawiam szanownego pana i dziękuje za tak wspaniałe rady dużo mi to pomaga ………. :)

  About 7 months ago

  Ernest Kuziora gwiazdki podoba mi sie co jest tam napisane jest klarownie dobrze opisane

  About 7 months ago

  Paweł Kaszkiel gwiazdki Bardzo się cieszę, z tego produktu zwłaszcza, że dodatkowo dałeś wersje mp3. Trochę mi to pomogło zmienić podejście do kobiet. Dotąd nie wiedziałem o czym gadać z kobiety a okazało się, że tematów jest mnóstwo. Poczucie humoru miałem od zawsze tylko teraz wiem w jaki sposób żartować z kobietami. Historie też się przydały, zwłaszcza zauważyłem, że kobiety lubią gdy opowiadam o swojej jakieś tam wpadce, w wtedy widza że się nie przechwalam, że nie chce za wszelką cenę jej zdobyć ale że mam dystans do siebie.

  About 7 months ago

  Krzysiek Matuszny gwiazdki Przyznam, że na początku podchodziłem do twoich materiałów dość sceptycznie – pomyślałem, że to kolejna porcja kitu na temat tego jak podrywać kobiety i że niczym nie będzie różnić się od pozostałych a ja dalej będę tkwić w tym samym miejscu. Jednak po przeczytaniu już kilku materiałów zauważyłem, że promujesz zupełnie inny , bardziej naturalny system podrywania dziewczyn i to mi się spodobało. Przede wszystkim nauczyłem się CZYTAĆ kobiety, oceniać ich poziom zainteresowania a to jest najważniejsze ! Przestałem walić na ślepo do każdej laski i próbować ją na siłę zdobyć wmawiając sobie, że ona tylko mnie testuje. Teraz wiem, kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana i co z tym zrobić. Przyczyniło się to bezpośrednio do zwiększenia mojej PEWNOŚCI SIEBIE bo przestałem się użalać, że jakaś niezainteresowana laska potraktowała mnie zdawkowo i co bardzo ważne – oszczędzam CZAS i ENERGIĘ na te dziewczyny, które mają mnie zupełnie gdzieś. Dlatego wielkie dzięki Paweł za otworzenie mi oczu na te sprawy i gorąco zachęcam do czytania porad Pawła wszystkim tym, którzy zwątpili że już nigdy nie będę w stanie zdobyć dziewczyny.

  About 7 months ago

  Jakub Nowakowski gwiazdki Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

  About 8 months ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Tak po przesłuchaniu 6 odcinków to dziewczyny powinny się zabijać o takich facetów jak Ty i ja, naprawdę taką szczerość i uczciwość jaką pokazałeś w 6 odcinku to rzadkość, dziś się uśmiechałem jak słyszałem gdy taka piękna niunia rozmawiała z drugą o swoim mega facecie “…że On to tylko na siłownie i do łóżka nic go więcej nie interesuje cały dom na jej głowie..” Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu trochę kosztuje sił i zdrowia, ale po jakimś czasie jest coraz łatwiej, patrze tak po sobie jak się zdecydowałem być liderem i prowadzić grupę rozwojowa wśród studentów pierwsze zajęcia ufff koszulka wilgotna dziś koszulka sucha+ uśmiech i spokój. pozdrawiam

  About 8 months ago

  Adam Smyk gwiazdki Ten kurs to jak rażenie piorunem, normalnie słuchasz I stopniowo wychodzisz z matrixa. Nie wiem jak inni, ale ja po wysłuchaniu wszystkiego i to kilkukrotnie, mam ochotę na więcej i nie szkoda mi na to kasy. Uważam że ten kurs jest wart co najmniej dwa razy więcej, także zapłata to tylko wyrażenie szacunku dla Pawła, tych lat upokorzeń i poświęceń przez jakie przeszedł aby wydobyć tę wiedzę. Dlatego doceńmy jego wysiłek, on to robi dla naszego dobra, a tak na oko, to zawartość darmowych materiałów, to czubek góry lodowej w porównaniu z tym co jest w płatnym kursie. Moim zdaniem to niesamowite że Paweł mający 20-parę lat wie tysiąc razy więcej niż przeciętny facet dowiaduje się przez całe życie. Tylko głupiec lekceważy mądrego człowieka i jego wiedzę, także dla mnie bez dwóch zdań, pieniądz dobrze wydany

  About 9 months ago

  Marcin Wrzosek gwiazdki Witam zakupiłem ten produkt ponieważ wydaje mi się że jest w nim dużo ważnych informacji które mogą być dla mnie pomocne. Mam nadzieje ze po przeczytaniu tych materiałów znajdę w końcu dziewczynę na stałe. Pozdrawiam

  About 9 months ago

  Piter Kolano gwiazdki Witam. Kurs “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” kupiłem, aby polepszyć swoje relację z kobietami, zrozumieć je i pracować nad swoim zachowaniem. Materiały są świetne i już mogę napisać że po jednej rozmowie widzę zmianę zachowania kobiety w stosunku do mnie. Polecam wszystkim którzy mają problemy w relacjach damsko-męskich na zakup tych materiałów. Pawle, trafiłem na twoją stronę przez kanał YT

  About 9 months ago

  Sebastian Szkólik gwiazdki Hej Paweł. Nie chcę Ci słodzić jak koledzy, bo chyba nie o to chodzi. Powiem Ci, że podobnie jak Ty kiedyś próbowałem korzystać z materiałów “mistrzów” z PUA, jednakże rozstałem się z nimi z powodu zerowej skuteczności. Fakt, mądrze napisałeś, że nie każdy facet wytrzyma te 99 odrzuceń, żeby znaleźć jedną kobietę nastawioną pozytywnie. Ja zaledwie po trzech czułem się jakby walnął mnie Mike Tyson w środek czaszki. SiC! Nigdy nie byłem facetem goniącym za łatwym seksem, a sztuczki “mistrzów” z PUA właśnie dla takich facetów są przewidziane. Uważam podobnie jak Ty, że w życiu wystarczy mieć jedną fajną kobietę, z którą można budować wspólną przyszłość – chyba jestem monogamistą i dlatego tak bardzo przyciągają mnie Twoje materiały. Uczysz jak być ciekawym człowiekiem – to jest plus. Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli, jednak w głębi duszy zdaję sobie sprawę, że jestem dopiero na początku swojej drogi, a na efekty będę jeszcze musiał długo czekać. Jest parę rzeczy z którymi trudno mi się z Tobą zgodzić. Np piszesz, że kobieta nadaje się na związek dopiero po skończeniu 23 lat. Wiesz, większość dziewczyn w tym wieku już jest w zaawansowanych związkach, a sporo nawet ma już dzieci. Zresztą przejechałem się na jednej 23-latce, która ledwo co zakończyła swój poprzedni związek i swoje wszystkie frustracje odnośnie facetów wylała na mnie – faceta od pocieszania – aby za chwilę uwikłać się w kolejny związek z kimś innym. Frustrujące przeżycie.

  About 10 months ago

  Olek Budzinski gwiazdki Czesc, akurat siedze i mam w glowie ta panne, stwierdzilem ze cos skrobne. I bardzo serdecznie chcialem Ci podziekowac za nagranie takiej masy materialu, to, ze przygotowales to mega profesjonalnie. Masz w 100% racje, ze my faceci dzialamy na zasadzie wszystko na tacy, slucha sie Ciebie jak kolege siedzacego obok. Uwazam, ze powinienes zostawic nagrania takie jak sa, ze czasem slychac krzeslo, cos tupnie, cos skrzypnie etc… Ma to swoj urok i mega naturlanosc, czlowiek nie czuje sie jak na spotkaniu z Kaszpirowskim. W szoku jestem ile Ty nad tym czasu spedziles i wydobyles te detale, ktore sa diamentem dla nas, facetow! Bardzo Ci dziekuje za esencje rad, teraz wiem co nalezy robic z kobieta, tym razem poleglem i przegralem z ta panna, ale facet zawsze walczy. Mam nadzieje, ze z nastepna poznana szczescie sie do mnie usmiechnie i nie zrobie juz i nie powiele tych bledow. W nas facetach jest ten problem, ze jak powiedziales, mamy zryty beret przez filmy made in hollywood i cala mase rad od Kolezanek, Mam, Babc etc… ktore pogarszaja a nie pomagaja. Otrzymalem od Ciebie bardzo duza pomoc, za ktora jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze dlugi czas bede odsluchiwal Twoich rad i uczyl sie wlasciwego dzialania z kobietami. Otworzyles mi oczy i jak sie to mawia, przesylam pelen szacun i dziekuje za czas ktory nad tym spedziles, bylo warto! Dziekuje :)

  About 10 months ago

  Kamil Paszkowski gwiazdki Kupilem “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” i bardzo polecam wszystkim którzy czuja ze nie rozumieją kobiet i ich zachowań . Powiem szczerze , że przed przeczytaniem tego e-booka moja wiedza na temat kobiet była znikoma . Przedstawione w tym e-booku informacje wyjaśniają szczegółowo jakich zachowań kobiety oczekują mimo ze one same tego świadome nie są . Moja ocena to 10/10 jest konkretnie , szczegółowo i informacje sa REALNE a nie jakies bzdury . Poza e-bookiem dostalem takze inne pomocne materialy .

  About 10 months ago

  Łukasz Klessa gwiazdki Powiem tak Paweł zna się na rzeczy , osobiście kupiłem u niego już dwa cykle wykładów i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż wiele spraw mi uświadomiły jeśli chodzi o kontakty z kobietami.Sam mam 29-lat a poczułem się jak totalny niedojda gdy pod wpływem jego przekazu dowiedziałem się jak wiele błędów popełniałem.Z uszanowanie Ł.K. P.S.Gorąco polecam wszystkie jego materiały.

  About 11 months ago

  Marcin Uziębło gwiazdki Kupiłem materiały, aby poprawić umiejętność prowadzenia ciekawej konwersacji. Wcześniej miałem kurs podstawowy, w którym brakowało mi rozwinięcia tej kwestii

  About 11 months ago

  Dariusz Nowak gwiazdki Kupiłem te kursy żeby pomóc sobie w relacjach z kobietami często staram się z nimi umawiać ,ale na spotkaniach brakuje mi często tego czegoś wiem ,że popełniłem wiele błędów i chciałbym to po prostu poprawić:)

  About 11 months ago

  Rafał Biały gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla mnie, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami

  About 12 months ago

  Marcin Okulczyk gwiazdki Uważam, że mądrze mówisz. Należy Ci się parę groszy na urodziny :D Wszystkiego Najlepszego, wielu sukcesów!!!

  About 12 months ago

  Paweł Golicz gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla nas facetów, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami. Najwazniejszym elementem dla mnie jest czytanie zainteresowania kobiet, to takie proste wszystko, wydaje sie takie czytelne i jasne, dopiero teraz, ponieważ Ty otworzyłeś mi oczy. Obawiałem się płacić za cokolwiek, gdyż myślałem, że jesteś jednym z tych naciągaczy, dopiero po przeanalizowaniu Twoich darmowych materiałów, poskładałem wszystko w całość. Podobało mi się Twoje podejście konkretne, co robić, kiedy, ile, mam umysł ścisły i dla mnie schematy są najwazniejsze. Jeszcze raz dzieki za wszystko, będę się dalej rozwijał, najwazniejsze, że znam kierunek w którym mam podążać. P.S. Bardzo interesuje mnie, zachowanie kiedy jest się już w związku, jak to wszystko utrzymać, chciałbym abyś jeszcze więcej informacji udostępnił na ten temat. Jak stanowić wyzwanie w związku i jak pielegnować go aby ciągle był ten żar aż do końca świata. Pozdrawiam

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Robert Magiera gwiazdki Chciałem dorzucić parę słów z perspektywy osoby, która nie korzystała wcześniej z materiałów i porad Pawła Grzywocza. Mając już swoje wypracowane doświadczenie w relacjach z kobietami ale i problemy (kto ich nie ma),więc natrafiłem wśród morza szumu i syfu w tej tematyce na taką perełkę jak jego materiały. Przy nawet pobieżnym zapoznaniu się, sposoby Pawła na relacje z kobietami uderzają naturalnością i realizmem natury kontaktu. Co najlepsze jego główne obserwacje całkowicie zgadzały się z moimi. Tylko że ja dobrych parę lat musiałem stracić by do mnie dotarło że nie wszystkim się będę podobał i nie ma sensu marnować na to czasu i energii! Ile czasu sobie zmarnowałem na poznanie fantastycznej dziewczyny! Dzięki temu co zauważyłem nawet w małej dawce materiałów z videoblogów czy newsletterów rozświetlało mi pod sufitem. Jaki jest przepis na zdobycie dziewczyny według tego mainstreamu uwodzicielstwa? Mówią w skrócie tak: spotykaj się z jak największą liczbą kobiet a ?w końcu z jakąś wyjdzie?. Paweł jednak trzeźwo proponuje nie katować się ciągłymi porażkami tylko uderzać tam gdzie mamy największą szansę powodzenia. Jeśli ktoś interesuje się tematyka wojskową, to wie że najskuteczniejsza strategia w walce to nie jest atak frontalny w wielu punktach na froncie, tylko odnalezienie jednego punktu gdzie uderza cała siła armii wlewając się na terytorium przeciwnika. Paweł świetnie radzi jak rozpoznać, gdzie odnaleźć i jak się zabrać za takie punkty. Pozdrawiam, Robert

  About 1 year ago

  Wiktor Cięciwa gwiazdki Cześć Paweł. Chciałbym Ci podziękować za to, że tyle dla mnie zrobiłeś i tyle mnie nauczyłeś. Dzięki Tobie, z nieśmiałego przyjaciela stałem się pewnym siebie mężczyzną ;) Gdy byłem młodszy, bałem się ludzi, a w szczególności kobiet, dlatego zacząłem szukać w internecie jakiejś pomocy dla mnie. Znalazłem kilka stron, ale Twoje porady były bardziej logiczne i lepsze niż porady PUA. Czytałem newslettery od Ciebie, aż wreszcie zdecydowałem sie na zakup ebooka. I nie żałuje, bo to była najlepsza inwestycja. Zacząłem robić tak jak pisałeś, pracować nad sobą, i teraz wszyscy widzą moją zmiane. Przestałem bać się kobiet. Wszyscy teraz mi mówią, że taki fajny pogadany i towarzyski się zrobiłem. A dawniej słyszałem tylko ” nie wstydź się już tak” albo ” czemu ty taki spokojny jesteś? ” Bardzo chętnie oglądam materiały od Ciebie, i czekam na więcej. Naprawdę polecam wam wszystkim kupno ebooków, bo to dawka potężnej wiedzy która otworzyła mi oczy. Pozdrawiam :)

  About 1 year ago

  Marcin Kałużny gwiazdki Paweł, robisz kawał dobrej roboty. Jako jedyny gość w sieci uczysz jak znaleźć sobie stałą dziewczynę. Ze smutkiem stwierdzam i nie jestem odkrywczy, że wszystkie techniki PUA zmierzają do tego jak zaliczać kolejne panienki. Wszystkie Twoje materiały ? ebooki, ale też darmowe maile ? dały mi naprawdę sporo wiedzy i otworzyły oczy na relacje damsko-męskie. Niestety w środkach masowego przekazu nadal można przeczytać i usłyszeć bzdury, które robią facetom wodę z mózgu i uczą łajzowatego stylu życia. Takie genderowe srutu tutu. Jest jeszcze jedna, cholernie ważna rzecz, którą wyniosłem z Twoich nauk. Ucząc aby nie uganiać się za niezainteresowanymi kobietami pozwalasz uniknąć skrzywdzenia i poczucia bycia wykorzystanym przez niewłaściwe kobiety. Jest takie zdanie, które często przewija się w Twoich materiałach: ?Nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie próbuje zatrzymać Ciebie?. Święta prawda. Ja zrozumiałem ją dopiero wtedy, kiedy dostałem solidnego kopa w dupę. Dwie czerwone flagi u kobiety to koniec znajomości. Już nigdy nie będę uganiał się za kobietą. Pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Piotr Łopaciński gwiazdki Super webinar, zaprezentowałeś cały proces budowania relacji z kobietą od jej poznania aż po małżeństwo! Szczegółowo, konkretnie i wyczerpująco. Bezcenna wiedza. Mam teraz pełną jasność w głowie i bardzo Ci za to dziękuję. Pięć gwiazdek jak nic :)

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Świetne webinary, można się sporo dowiedzieć. NARESZCIE się dowiedziałem, że Ci wszyscy PUA, którzy wmawiają nam “zaczynając od seksu ustalasz relacje z kobietą” nie mają racji. WIEM JUŻ, że zaczynając relacje od seksu możemy NIE BYĆ pewni, że kobieta później nas zdradzi, bo skoro nam sie oddała to czemu innemu miałaby sie nie oddać? Ogólnie bardzo dobry webinar, miałeś racje, Twój NAJLEPSZY, ale staraj sie jednak przeprowadzić go w 2 godziny maksymalnie :)

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Adam Wojtkowski gwiazdki Ja poszukując porad i jakiś przewodników natrafiłem na youtubie na jakiś pua. Byłem super podekscytowany tym o czym mówili, ale o całe szczęście po paru dniach znalazłem twoje materiały i przejrzałęm na oczy. Nagle wszystko stało się logiczne, kobiety to nie są potężne istoty których trzeba się bać. Teraz to ja mam władzę i ciąglę dążę żeby być samcem alfa.Po paru miesiącach czytania twojego newslettera zdecydowałem się zakupić twój kurs. To były z pewnością jedne z najlepiej wydanych pieniądzy w moim życiu. W tej chwili śmieje się z siebie jakie głupie błedy popełniałem jeszcze pół roku temu. Co do kursu to rewelacja, oprócz jednej rzeczy. Myślałem że ten filmik/nagranie potrwa trochę dłużej i że będzie w formie dialogu ale i tak niezwykle pomogło. Swietnie tłumaczysz masz, piszesz prostym językiem. Zwięźle i na temat> Wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam Adam :)

  About 1 year ago

  Adam Stefanowski gwiazdki Dzięki Twoim poradom, Pawle, zmieniło się życie moje i wszystkich, którzy czytają Twoje materiały. Twoje cierpienie sprawiło, że je napisałeś i uchroniłeś przed cierpieniem, może jeszcze o wiele większym niż Twoje, innych ludzi. Dzięki Tobie stałem się pewnym siebie człowiekiem, co stało się szybko, prawie niezauważalnie dla mnie. Wcześniej wszystkiego się bałem, bałem się ludzi i rozmawiania z nimi, a szczególnie z dziewczynami. Przed poznaniem Twojej strony uważałem, że to dziewczyny, które nie chciały lub przestały chcieć ze mną rozmawiać, są dziwne, a nie widziałem swoich błędów, gdyż uważałem, że to, co ja robię jest dobre. To chore patrzenie na świat i związki, które zawdzięczamy mediom jest tak straszne, że aż śmieszne. Widziałem ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” rozmowę z “gwiazdami”, o tym jak uwodzić. Ich wywody rozśmieszyły mnie po pachy. Co do materiałów o uwodzeniu wszystkich guru PUA, mogę to tylko skomentować jako okradanie zagubionych ludzi z premedytacją i dawanie im żałosnych “porad”. Na początku na Twoje materiały patrzyłem sceptycznie, ale szybko się do nich przekonałem i bardzo mi one pomogły. Za to Ci bardzo dziękuję, gratuluję stworzenia tak dobrych porad i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Marcin Buk gwiazdki Witam! Aby nie powielać tego co zostało tu już napisane powiem od siebie, że wszystko co jest zawarte w kurcie działa, jest napisane w sposób przemyślany i czytelny dla odbiorcy. Czekam z niecierpliwością na nowe materiały. Pozdrawiam Marcin

  About 1 year ago

  Janek Jatczak gwiazdki Witaj. Kurs jest napisany prostym językiem zawiera same konkrety. Jest to pozytyw, ponieważ szybko zostaje w głowie i zmienia wiele spraw na temat kobiet w Naszej psychice. Dzięki niemu zmieniłem swój sposób bycia, który został zauważony przez otoczenie. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie ludzie tacy jak Ty, którzy skutecznie pomagają innym w tej ważnej dziedzinie życia. Dobra robota i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Cześć Paweł Chciałem Ci jeszcze napisać opinie o Twoim kursie konwersacji. Jest bardzo konkretny i wypchany po brzegi PRAKTYCZNYMI informacjami, a nie jakimś teoretycznym paplaniem. Powiedzmy, że kurs to 100%, a informacje to 120% :) mało tego jeszcze wszystko DOKŁADNIE tłumaczysz i podajesz przykłady, co sprawia, że kurs jest BARDZO łatwy do zrozumienia i łatwo wchodzi w głowe. Jestem pod wrażeniem Twojego kursu, bądź pewien, że przerobie go jeszcze pare razy, bo to POTEŻNA DAWKA WIEDZY, a nie jak w przypadku pseudo-uwodzicieli, którzy piszą w swoich ebookach “super” historie z ich życia, które są nudne. Twoje kursy są konkretne i wszystko w nich tłumaczysz, a kurs konwersacji jest na to najlepszym dowodem. Polecam! Tam są wszystkie teksty, odpowiedzi na pytania, zabawne odzywki… Przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem i przerobiłem kurs. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji, Damian Grępka

  About 1 year ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Heja jak każdy mam za sobą kilka fajnych doświadczeń z dziewczynami, wiele rzeczy robilem zle i po jakims czasie samemu dochodziłem do tego, ale Twoja książka pokazała to w jeden wieczór, wiec szybko można uczyć sie dzieki niej własciwych postaw i nastawienia do kobiet, widać od razu że porządny facet z Ciebie bo uczciwie piszesz i masz na celu głównie pomóc chłopakom a nie tylko wyciągnąć kasę, Pawle fajnie ze trafilem na twój kurs pozdrawiam Cie ciepło i zachecam do wiekszych odkryć relacji damsko-męskich. pozdrawiam Marcin

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Tomasz Wiśniewski gwiazdki cześć Paweł co tu mowic odwaliles i odwalasz kawal niezlej roboty nie da sie tego opisac paroma slowami a nawet paroma zdaniami ale wielki szacun dla ciebie…. pokazujesz nam zaciemnionym mezczyznom fakty ktore otwieraja nam droge do szczescia twoje nauki sa dla nas jak powietrze niezbedne do zycia… i to ze trafilem wlasnie na ciebie bylo dla mnie jednym z wazniejszych posuniec w moim zyciu… czytam na temat uwodzenia juz ponad rok zmiany co prawda nie sa jeszcze kolosalne ale na tle moich znajomych jestem juz lata swietlne za nimi…. ogolnie wszystkie ebooki daja do myslenia ale naprawde oczy dopiero otwieraja filmiki z twoim udzialem, momentalnie po ich obejrzeniu ma sie wrazenie jakby ktos zapalil swiatlo w mojej glowie jest to cos nie do opisania… wiec jeszcze raz szacun za cale twoje zaangazowanie i ta cenna wiedze i czekam niecierpliwie na ciag dalszej nieziemskiej wiedzy w temacie doskonale nam znanym…. POZDRAWIAM TOMEK…

  About 1 year ago

  Sławek Raś gwiazdki Cześć ;) Czytam Twoje porady i kupiłem ten kurs, ponieważ z Twoich porad dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy. Piszesz jacy jesteśmy ciotowaci często w relacjach z kobietami, co robimy źle i dlaczego tak naprawdę dziewczyny / kobiety nie znajdują w nas prawdziwych mężczyzn takich jakimi mężczyźni byli np. jako rycerze czy też żołnierze. Często płeć piękna znajduje sobie takich mężczyzn w marnych kopiach idiotów, którzy nie szanują w ogóle kobiet. Wolą być już poniżane przez półgłówków niż usłużane przez cioty, którzy zrobią wszystko, żeby dziewczyna się z nimi umówiła, później żeby dojść z nią do związku i często właśnie po ślubie zauważają swój błąd jaki popełnili żeniąc się często z zdesperowaną kobietą, która nie chciała być starą panną. Takie kobiety fochają, kłócą się o byle co i są “panami domu”, liderami w związku. Faceci godzą się na takie uniżanie, fochy, bo nie chcą stracić takiej kobiety i zostać sam. Po tych poradach i kursie wiem już gdzie popełniałem błędy, zachowywałem się jak ciota i kryłem się za sms’ami. Wiem, w jaki sposób dążyć i stać się wartościowym, atrakcyjnym prawdziwym mężczyzną, który znajdzie piękną, mądrą, wierną kobietę. Dzięki za wszystko i rób tak dalej. Pozdrawiam ;P

  About 1 year ago

  Piotr Jaroszewicz gwiazdki Krótko i konkretnie, pozytywnie oceniam Twój wkład w poprawę relacji damsko-męskich w naszym coraz bardziej sfemenizowanym kraju. Twoja strona, artykuły, e-booki itd sprawiają iż. 1 Otwierają oczy na to jakie jest prawdziwe życie, a co jest iluzją. 2 Wiedzą którą przekazujesz jest logiczna, spójna i komplementarna. Nigdy nie atakowały mnie wewnętrznie sprzeczne myśli, tak jak po lekturze innych “turbo uwodzicieli” 3 Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która wyrywa się z mainstreamu podrywu i propaguje podejście męskie z klasą, analogiczne jak Doc Love. 4 Porady pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i zranione uczucia 5 Teraz czuję niesamowitą kontrolę sytuacji, widzę jak się rozwinąłem i rozwijam dalej, wiem czego chcę i szukam tego kogo naprawdę chcę. Życzę dalszego rozwoju i nowych udanych projektów. Pozdrawiam Piotr

  About 1 year ago

  Rafał Karpiński gwiazdki witaj :) przyznam sie że troche za późno zetknąłem sie z twoimi ebokami, szkoda ze nie miałem przyjemności poznać ich wczesniej znacznie by to ułatwiło mi moje życie, jestem wdzięczny za twoje rady zawarte w kursach i na mailach które systematycznie czytam. Dowiedziałem sie kilku nowych rzeczy jesli chodzi o kobiety. zawsze w oczach byłem tylko fajnym kolegą lub przyjacielem tez sie o tym dowiedziałem z twoich lekcji dlaczego tak jest. życzę powodzenia i pozdrawiam oczywiście czekam na nowe wiadomości które będę mógł zgłębić :)

  About 1 year ago

  Boguś Wydra gwiazdki O Paweł już od dawna czytam twoje Ebooki które dały mi dużo informacji na temat stosunków damsko męskich . Porównując Je do zakupionego materiału który ma ponad 100 stron to jest coś gigantycznego , informacje w nim zawarte są oszałamiające , co prawda jeszcze nie zdążyłem przeczytać całego poradnika ale podejrzewam ze jutro bądź dziś skończę . Pół roku się wahałem przed kupnem, ;] może ze względu na to ze szczerze szkoda mi było wydać te parę groszy , wiadomo 5 dych piechota nie chodzi . Ale żałuje teraz ze nie zrobiłem tego wcześniej . Będąc wczoraj na ognisku wczoraj zabrałem 3 numery od wartościowych dziewczyn , gadałem luźno z kilkoma ale nie były mnie warte . Pozdrawiam Boguś

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ TRZECIA (druga i pierwsza niżej) ___________________ _____________________________ . Wydaje mi się, że jestem jednym z pierwszych, a może tak drugich, którzy trafili na Twój blog, widziałem MNÓSTWO raportów i darmowych porad. A to oznacza, że nie jesteś taki jak niektórzy “super-trenerzy”, którzy mydlą oczy, nie dadzą konkretnych informacji, a następnie chcą 200% pieniędzy za 50% wykonanej roboty (np. 500zł za kurs składający się np. ze 100stron i 4 bonusów wypchanych brakiem konkretów tylko badziewnymi historyjkami z życia tego trenera). TY DAJESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI. Poleciłem Cię chyba 10 moim kolegom, oczywiście połowa z nich od razu powiedziała “weź przestań jakeś rady po co to komu, ja sobie poradze”, bo są zadufani w sobie i do tej pory widzę ich samych, albo z bardzo brzydką dziewczyną (mają o sobie niskie mniemanie, dlatego biorą się za “resztki”), a druga połowa kupiła od Ciebie jeden z kursów i czyta Twoje porady, mówili mi, że w momencie zapisania się na Twój newsletter zmienili poglądy na kobiety i są w szoku, że robili takie błędy, a teraz jedynie można się z tego śmiać. Mam nadzieję, że uda Ci się nakierować na dobrą drogę jeszcze wielu zagubionych facetów, którzy chcą znaleźć sobie piękną, wartościową z bogatym charakterem dziewczynę. Rób to, co kochasz i czerp z życia dużo radości, Pozdrawiam i dzięki za pomoc! Damian Grępka

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ DRUGA (pierwsza niżej) ___________________ …Zaczęło się od tego, że napisałem do niej -już w nieco odważniejszy sposób- coś typu “Cześć, znamy sie? Pewnie nie, a poznamy?” i ona się zgodziła i nawet pokazała w wiadomości jakby takie zainteresowanie, ale tego nie mogę potwierdzić w 100%, bo to w końcu literki… No i było pisanie, troche śmiechu, poznawanie sie i na koniec zapytałem też nieco inaczej niż zwykle “zostaniesz moją laską :D ?” i wtedy ona powiedziała, a raczej napisała: “Wiesz, w sumie moglibyśmy być zajebistymi przyjaciółmi” itd. itp. reszte już pewnie znasz. No i tak zostało, teraz mówimy sobie tylko “cześć” itp. “D”. Tutaj było ZDECYDOWANIE dużo pisania, dysponowałem już odpowiednią wiedzą, rozmawialiśmy na żywo, nawet zapraszała mnie nad jezioro i chciała ze mną jechać.. Ale zaczęło się coś psuć, jednak szybko się zorientowałem. “ZDECYDOWANIE dużo pisania”, 90% jej napisałem może 10% powiedziałem w szkole czy coś i reszta to nic. Potem kontakt się urwał, przestaliśmy pisać na gg, tylko najwyżej “cześć” w szkole, a ostatnio to już nawet pokazała oznaki “złości i nie koleżeństwa”. Ale teraz rozumiem, że nie ma takiej dosłownej przyjaźni damsko-męskiej, ze względu na zainteresowania i hormony u faceta, a także o emocje u kobiety. Oczywiście są wyjątki.. . Teraz powiem o tym jak wyszedłem z dołka pod tytułem “łajza”. Zacząłem czytać materiały o UWODZENIU, czyli o zaciąganiu kobiet do łóżka i NA TYM KONIEC. Jednak znalazłem tam kilka prostych i podstawowych rad: NIE okazywać zainteresowania kobiecie, nie dawać prezentów, nie komplementować (tak dużo), nie rozmawiać o tym o tym i o tym i tak dalej Jednak to były podstawy, a zdecydowanie 90% KONKRETNYCH informacji znalazłem u Ciebie. Na Twoim blogu, w Twoich wiadomościach i radach. To Ty mnie najwięcej nauczyłeś o relacjach damsko-męskich i od Ciebie mam najwięcej materiałów (WSZYSTKIE POLECAM, ZWŁASZCZA KURS KONWERSACJI, BO JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ZDOBYWANIA KOBIET). CZ.3 wyżej

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Wszystko zaczęło się chyba od tego, że w ogóle nie mając pojęcia o kobietach podbijałem do paru w ciągu roku. Była to a, b, c, d i każda z tych dziewczyn była jakby “wirtualna”, bo nie rozmawiałem z nimi tylko PISAŁEM. O dziwo pisanie wychodziło mi wtedy lepiej niż gadanie, rozmawianie, flirtowanie i sądziłem, że da się tak poznawać kobiety. Pewnie da, ale mi to nie wychodziło. Jedyne co dobrze robiłem to miałem poczucie humoru i inicjowałem je w wiadomościach na gg/nk. Przez to poznałem 3 z tych 4 dziewczyn, bo “a” mnie wykorzystała, abym kupił jej prezent na walentynki (oczywiście ja sie zgodziłem, 40zł w plecy i jeszcze nadzieja “lepiej mieć u niej plusy” oraz rozmyślanie “pewnie sie zgodzi abym z nią chodził”), kiedy to zrobiłem w 2-3 wiadomościach dziękowała mi pisząc np. “jesteś kochany :*”, a ja uznawałem, że to coś znaczy. BZDURA! Emotikony nie wyrażają prawdziwego nastroju kobiety, równie dobrze mogła mi pisać “:*”, a za kompem “:/ nuda”. Dlatego nie polecam poznawać się przez internet, bo to zazwyczaj DO NICZEGO nie doprowadzi. Lepiej rozmawiać i poznawać laski na żywo, wtedy widać oznaki zainteresowania lub ich brak i na podstawie tego wszystkiego stwierdzić, czy jest szansa na coś więcej. Wracając do “A”… Kilka dni później ona przestała mi odpisywać, tylko potakiwała “aha, tak yhym”, a na koniec napisała “spierdalaj ;) ” i zaczęło się wyzywanie na gg, po czym dostałem blocka i koniec, -40zł, stracony czas, porażka i dałem się wrobić. Dalej, “B” z nią było troche inaczej, podobałem jej sie(taa ze zdjęć), mimo, że tylko “pisaliśmy” i na gg była jałowa dyskusja, (w tym także “podobasz mi sie” “ładne zdjęcia” “fajnie mi sie z tobą pisze”, oczywiście ja to pisałem) ale jednak zauważyłem, że ona mi się nie podoba i zakończyłem pisanie z nią raz na zawsze (także nie odbyło się bez “nie chcę z tobą chodzić nie podobasz mi się”). “C” to była osoba dość wyrozumiała, teraz najwyżej jak ją widzę to mówimy sobie “Cześć” + uśmiech ;) CZ.2 WYŻEJ

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Co dalej, kupna ebooka nie żałuję. Poza tym od pewnego czasu obracam się w towarzystwie wartościowych kobiet, gdzie pół roku wcześniej nawet bym nie pomyślał, że mogę powiedzieć coś więcej niż cześć, we wspólnym towarzystwie. Kilka kobiet polubiło moje towarzystwo, ufają mi, potrafią być zainteresowane, czują się razem ze mną podczas wspólnych wypadów bardzo dobrze, co mi potwierdziły czynami i słowami, “jesteś po prostu inny niż reszta, jesteś Łukasz taką osobą z którą warto przebywać, po prostu trudno Ciebie pominąć”. Właśnie wtedy przypomniałem sobie że to dzięki wskazówkom Pawła, poczyniłem postępy. Jestem świadomy, że jestem na początku drogi, że wiele przede mną, bo jeszcze wiele błędów popełniam. Kilka dni temu kupiłem Video konwersacje, jestem ciekawy produktu, mam kilka wskazówek dla Pana Grzywocza , co można jeszcze dopowiedzieć, aby produkt był jeszcze bardziej przystępny dla czytelnika. I właśnie ta przysłowiowa przystępność dla zwykłego, wartościowego chłopaka, czyni te produkty ciekawszymi pozycjami dla osób, trochę bardziej nieśmiałych, brakującym pewnej wartości, pewności siebie, niż tępe podrywanie galerianek i imprezowiczek. Na początku nie ukrywam przed pierwszym kupnem produktu miałem wątpliwości , że to jest zbyt chłopczykowate, mało “męskie”. A tu niespodzianka, kobiety są ciekawe takiej odmiany od narwanych klonów. Muszę jeszcze wiele pracować, ale dzięki Paweł.

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Witaj Paweł, przygodę z twoimi portalem rozpoczęła się w Moim przypadku kilka miesięcy temu na przełomie roku. Oczywiście na początku z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne maile z newslettera, coraz bardziej dostrzegając różnicę między “Genialnymi” trenerami super szybkiego uwodzenia, czytaj technikami zaliczania lasek, a Twoją filozofią relacji kobieta-mężczyzna. W moim przypadku już od kilku lat czytałem wszystko co mi się nawinie do ręki w temacie PUA, bez weryfikacji czy dana technika w ogóle mogłaby pasować do mojej osoby. Ja młody chłopak, kilka lat temu po odkryciu tej tematyki chciałem od razu przycztać wszystko i umieć, wszystko. Efekt przez kilka lat to wyłącznie otworzenie moich oczu, że bardzo wiele rzeczy robię źle, ale stosowanie technik też za wiele nie dawało bo kobiety dość szybko wykrywały moje nieszczere, tzn nienaturalne, zachowania, takie wymuszone tą całą paplaniną w artykułach PUA, typu Polskie wersje Mysterego czy BB. Kilka razy kobiety, powiedziały mi bezpośrednio po zastosowaniu PUA, że jestem jakiś dziwny, nienaturalny, sztywny, który chce kogoś naśladować bo tak mi się wydaje, że będę bardziej fajny i te wartościowe kobiety mówiły NIE, że tak się ze mną bawić nie będą i jak mam się tak zachowywać to nic nie ugram, bo psuję co już zbudowałem w relacji z nimi. Temat PUA poźniej dalej przewijał się u mnie raz na jakiś czas, ale już bardziej z rozwagą w kierunku samorozwoju i pozbywania się lęków, zachamowań w poznawaniu nowych kobiet. W tym momencie poznałem filozofię Pawła i na początku dość mocno zaciekawiony rozpocząłem tą bardziej naturalną i pasującą do mojej osoby filozofię zmieniać w czyny. Moj pierwszy płatny produkt, jaki w OGÓLE kupiłem o tej tematyce to właśnie “Jak zagadywać do dziewczyn…” od Pawła. Naprawdę polecam, dał mi sporo rad, cennych rad, które procentują. Pewne rzeczy zaczęły się w ciekawy sposób zmieniać, co zauważyli moi najbliżsi koledzy, którzy lekko zaciekawieni, może zazdrośni zauwazyli pierwsze zmiany.

  About 1 year ago

  Paweł Stefanowski gwiazdki Ja trafiłem na tą stronę przypadkowo,gdy dostałem pracę domową na socjologii,by opisać dialog między chłopakiem a interesującą go dziewczyną.Nie miałem żadnego pomysłu,gdyż zawsze miałem problem z zagadaniem do kogokolwiek,a już w ogóle do dziewczyny,która mi się podoba. Nie trafiłem,jak zagadać,ale na kanale na YT zobaczyłem 3 częściowy filmik o tym,jak poderwać koleżankę. Zobaczyłem masę błędów,które zawsze popełniałem,a raczej w ogóle nie wiedziałem,co robić. I tak przez kilka tygodni badałem teren,spotkanie proponowałem po bardzo długim czasie i za szybko się angażowałem.Nie wiedziałem też,w jaki sposób kobieta okazuje mi zainteresowanie (dotyk,kontakt wzrokowy,angażowanie się w rozmowę,śmianie się z moich żartów),a totalnie przymykałem oczy na to,że laska ma mnie za przeproszeniem,w dupie.Najważniejsze,czego mnie nauczył Paweł,to jak rozpoznać zainteresowanie kobiet (lub jego brak) i jego maksyma – Attraction isn’t a choice,którą tłumaczę sobie tak – nie można się wszystkim podobać i należy niezainteresowane kobiety po prostu zostawić w spokoju. Inna rzecz,która mi się bardzo spodobała w materiałach Pawła,to to,że należy skupić się przede wszystkim na sobie,na rozwoju własnych pasji i nie stawianie sobie posiadania drugiej osoby jako warunku szczęścia. Paweł zwrócił mi też uwagę na inny błąd,jakim było przymilanie się,zawsze myślałem,że dziewczyna mnie przez to bardziej polubi. Wyeliminowanie tych błędów bardzo ułatwiło mi życie i na pewno ułatwiłoby też innym.

  About 1 year ago

  Darek Wiza gwiazdki Od kilku miesięcy czytam to, co na temat podejścia do kobiet ma do powiedzenia Paweł. Zarówno jeśli chodzi o pierwszy kontakt, nawiązywanie relacji, miejsca w których można spotkać właściwe osoby, czy wreszcie jak budować relacje w pierwszych tygodniach związku. Niektóre teksty czytam dokładnie inne dość pobieżnie, ale zauważyłem, że są po prostu wartościowe i praktyczne. To co wyróżnia teksty Pawła, to ich “sprawdzalność” w praktyce – wiele przykładów konkretnych zachowań a czasem gotowych tekstów, oraz wyjaśnień nie tylko które zachowanie jest dobre lub złe, ale dlaczego takie jest i jak to jest odbierane umysłem czy uszami kobiet.

  About 1 year ago

  Katarzyna Nowak gwiazdki Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę, po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę, za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych stron, na których pseudo “macho” doradzali innym facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek, zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu stronyi dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań randkowych. Pozdrawiam! Kasia

  About 1 year ago

  Adrian Niedzielski gwiazdki Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy kupić twojego ebooka. Nie chciałem wyrzucać kasy w błoto (pózniej okazało się że zle myslałem). Twoja wiedza jest na prawdę bardzo przydatna. Najpierw chciałem zasięgnać porady moich starszych kolegów jak zagadywać do dziewczyn. Mówili mi, że to przyjdzie z czasem, że trzeba przełamać swoje słabosci, a na pewno mi się uda znalezć dziewczynę. Mieli trochę racji ale nie potrafili przekazać swojej wiedzy w taki sposób jak ty to robisz. Ty mówisz to tak zrozumiałym językiem, że ta wiedza sama się przyswaja. Najpierw smiali się ze mnie (po co ci jakies głupie ksiażki sam się możesz tego nauczyć) i dobrze zrobiłem i ich nie posłuchałem tylko zdecydowałem się na zakup ebooka. Zdziwili się dopiero w sylwestra, że ja dobrze bawiłem się z nowo poznana dziewczyna a oni siedzieli i się tylko przygladali. Pózniej pytali co było takiego w tej ksiażce, że ja potrafiłem się dobrze bawić a oni nic nie mogli zrobić w tym kierunku.Nic nie powiedziałem tylko zaczałem zachęcać ich do zakupu. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym tworzeniu poradników.

  1 person agrees with this. About 1 year ago


  opinia

  opinia
  Ile warta jest dla Ciebie PRAWDA
  i konkretne rozwiązania problemów?

  ***“Ceny które są na stronie za coaching są jak dla mnie zbyt wysokie
  – z całym szacunkiem do Twojej osoby oczywiście to piszę ale ja lecząc się prywatnie u specjalistów płacę mniej. Nie stać mnie aby tyle zapłacić.

  Pozdrawiam
  Dawid”
  ***

  Niektórzy “specjaliści” biorą mniej, a zazwyczaj więcej za godzinę, a nie mają pojęcia o takich sprawach jak:

  - poziom zainteresowania kobiety
  - jak go odczytać?
  - jak uniknąć nieszczerych kobiet?
  - co to jest “Alternatywny Termin spotkania”
  - kto to jest “profesjonalna randkowiczka”?
  - jakimi zachowaniami utrzymać wysokie zainteresowanie kobiety w związku
  i małżeństwie – konkretnie
  - raz zabitego zainteresowanie nie da się już naprawić – tego też Ci żaden terapeuta ani nawet pseudo-guru-uwodzenia nie powie, ponieważ na prawdzie jest trudniej zarobić.

  Skoro inni tego nie wiedzą i nie mówią, uzależniając klienta od “sesji terapeutycznych”, to ile powinno kosztować wyzwolenie człowieka z niewiedzy i niekończącej się frustracji???

  Ta wiedza jest warta 10 razy więcej niż oczekuję, ponieważ jest praktyczna, konkretna
  i osadzona w rzeczywistości.

  Prawda często jest niewygodna i źle się ją sprzedaje, ale przynajmniej daje człowiekowi spokój.

  A taki jest główny cel prowadzenia tej strony. Pokazać facetom prawdę
  i ochronić ich przed szkodliwymi kłamstwami i nierealnymi obietnicami, które prowadzą do rozczarowań.

  Wybierz teraz preferowaną przez Ciebie formę konsultacji
  i skontaktuj się ze mną poniżej poprzez adres email:
  pawelgrzywocz(at)jakzdobycdziewczyne.pl
  - w miejsce (at) oczywiście wpisz znak małpy “@”.

  gwarancja efektów

  Zamów wybraną formę konsultacji:

 • Pakiet 3 email (do 1000 słów na maila): 299 zł – Zamów Teraz
 • 30 Minut Na Skype/Tel: 199 zł – Zamów Teraz
 • 60 Minut Na Skype/Tel: 297 zł – Zamów Teraz
 • Przedłużenie 30 minut (99 zł)
 • Przedłużenie 60 minut (199 zł)
 • Spotkanie 1 na 1 w Katowicach w wybrany piątek:
  3 godzinne spotkanie: 397 zł – Zamów Teraz
  4 godzinne spotkanie: 497 zł – Zamów Teraz
  5 godzinne spotkanie: 597 zł – Zamów Teraz
  6 godzinne spotkanie: 697 zł
  7 godzinne spotkanie: 797 zł
  Program “100 rozmów audio z kobietami” – Zobacz więcej

  W ustalonym terminie zadzwonię na podany przez Ciebie nr telefonu lub w przypadku połączeń zagranicznych na What’s Up. • Norbert 22 lata (02:34)  Opinie Po Spotkaniu 1 na 1:

  ***“Wreszcie się przełamałem i to jest najważniejsze. To była najlepsza inwestycja jaką w życiu wydałem, naprawdę czuję zastrzyk pozytywnej energii.” ***

  “Cześć Paweł,

  Dzięki za konsultację 1 na 1 było naprawdę super. Byłem w szoku jak zobaczyłem Cię w akcji, coś fantastycznego, nad wszystkim panowałeś. Stałem z boku jak wryty i myślałem że śnię:) Tak bez kontekstu na luzie zagadywać. Masz taką gadkę że głowa mała. Jesteś niezawodny jak Kałasznikow:) Nigdy się nie zacinasz. Widziałem jak z pobliskich sklepów przyglądali się Twoim interakcjom. Same pozytywne reakcje, zresztą sam mówiłeś, że to był udany dzień, bo zwykle jest dużo odmów zanim trafi się zainteresowana dziewczyna.

  Potem sobie myślałem… kurcze jak Ci to łatwo idzie bo dziewczyny były miłe, zainteresowane, uśmiechnięte i bardzo ładne, oraz pewne siebie. Ale przecież nie zawsze tak będzie bo dziewczyny mają swoje sprawy i mają prawo nie chcieć rozmawiać.

  Będę pamiętał to popołudnie bardzo, bardzo długo bo odbyło się 9 dnia miesiąca ja urodziłem się 9 lutego i tak czuję jakbym narodził się na nowo hehe :) Oczywiście nie wierzę w żadne zabobony ale to może jakiś znak? kto wie:) Czuję jakbym wrócił z innego świata.

  Dzisiaj wracając w galerii na dworcu zagadałem do 3 dziewczyn. Z dwoma udało się krótko porozmawiać według schematu wczorajszego i z kursu “100 Rozmów Audio z Kobietami”. Takie króciutkie 2 minutowe rozmowy, były zaskoczone i odpowiadały raczej nieśmiało, a ta 3 miała słuchawki w uszach i zatrzymałem ją mową ciała i uśmiechem ale była przestraszona
  i odpowiedziała że “ja Pana nie znam”, no cóż tak bywa uśmiechnąłem się tylko i tyle.

  Wreszcie się przełamałem i to jest najważniejsze. Wiem że nie były to podejścia tak jak robiłeś to Ty wczoraj, ale nawet przy idealnych podejściach jesteśmy zależni od emocji kobiety i jej spraw. Tak naprawdę to nie było zbyt wielu atrakcyjnych dziewczyn do zagadania, bo to było w południe.

  W pociągu porozmawiałem sobie z małżeństwem które jechało z Katowic nad morze potem
  w sklepie była długa kolejka i zagadałem się z z facetem i jego rodzinką z 20 minut zupełnie obcy.

  Także nie latam tylko za kobietami a jak jest okazja to zagaduję do każdego w każdej sytuacji. Staram sie być miły i dawać wartość ludziom nie oczekując nic w zamian tak jak
  w kursie “Wolność od Nałogów w 90 Dni”.

  To była najlepsza inwestycja jaką w życiu wydałem, naprawdę czuje zastrzyk pozytywnej energii. Muszę teraz iść za ciosem i w najbliższych dniach zagadywać co dzień do ładnych dziewczyn, żeby utrzymać ten stan jak najdłużej i wyrobić sobie nowy nawyk, a potem go udoskonalać.

  Dużo pracy przede mną ale myślę że jak będę systematyczny to pojawią się pierwsze owoce pracy i będę wstanie na pełnym relaksie rozpoczynać rozmowy i umawiać się na fajne randki.

  To był milowy krok dla mojego rozwoju w kontaktach z kobietami na zimno, bo dotychczas tak sobie powoli dreptałem.

  Przerobię sobie znowu kurs “Pewność Siebie w 90 Dni” ale będę wykonywał wszystkie ćwiczenia praktyczne. No i najważniejsze to co przeczytam, sposób zagadania muszę sprawdzić w rzeczywistości na własnej skórze, żeby to sobie wbić do głowy, bo samo czytanie teorii gdzieś ulatuję po czasie i jak chciałoby się coś przypomnieć w trakcie rozmowy
  z dziewczyną to ze stresu się zapomina.

  Chciałbym zaapelować do niezdecydowanych chłopaków którzy czytają materiały Pawła, ale mają problem przełożyć wiedzę teoretyczną w praktykę i czują że ten rozwój idzie za wolno to polecam konsultację 1 na 1. Naprawdę zobaczyć Pawła w akcji to kopara opada do Ziemi. Nie spotyka się takich pozytywnych i wartościowych ludzi na co dzień.

  Jeszcze raz dziękuję Pawle za to spotkanie.
  Pozdrawiam,
  Szymon”

  ***“Mieliśmy spotkanie w piątek i przez te dni po naszym spotkaniu ćwiczę zagadywanie i już są efekty dzięki Tobie ;) Wczoraj przechodząc przez centrum (tam jest fontanna i kilkanaście ławeczek) widzę, że niedaleko siedzi dziewczyna dosyć ładna, więc podchodzę i pytam, co tu się dzieje, co to za wydarzenie… Nie będę Ci pisał wszystkiego, bo dużo by tego było, ale… dzięki Tobie miałem odwagę podejść, dzięki Tobie wiedziałem, jak zagadać i poprowadzić rozmowę i w końcu dzięki Tobie wiedziałem, jak wziąć nr telefonu ;) Rozmawialiśmy ok. 20/30min.

  Ona się angażowała i numer był tylko formalnością. Są już pierwsze efekty Twojej nauki, ale nadal będę zagadywał :) ” ***

  “Cześć Paweł,

  Odpowiadając na pytania to:

  1) Przed zakupem konsultacji powstrzymywało mnie to, że bylem za granicą i wszystko czego mógłbym się nauczyć na tym spotkaniu 1/1 to przepadnie, jak wyjadę z powrotem za granicę
  i nie będę ćwiczył i zagadywał do dziewczyn/kobiet.

  Obawiałem się, że jak będziemy zagadywać do dziewczyn w galerii przez 4 godziny to po prostu już po 2 będę miał dosyć, ale bylem ciekawy (i dlatego zamówiłem 4h) jak poprowadzisz to spotkanie żeby “było co robić”.

  2) Jestem pod wrażeniem, bo oprócz tego, że zagadywaliśmy do dziewczyn, to omawiałeś na bieżąco, jak to wszystko wygląda, a jeszcze pod większym wrażeniem jestem, że od ponad połowy dziewczyn, które zagadaliśmy wziąłeś numer telefonu. WOW

  3) Zdecydowałem się na spotkanie 1 na 1, bo nie mając wcześniej zbyt dużego doświadczenia z dziewczynami chciałem zobaczyć, jak to wygląda in live, ponieważ kursy pisane lub mp3 są potrzebne, ale wg mnie jako początek, wprowadzenie żeby człowiek ogarnął w miarę wiedzę teoretyczną, a praktyka to już trochę wyższy level (oczywiście mam na myśli moją osobę, gdzie moje doświadczenie z dziewczynami było małe)

  4) Hmm najbardziej przydatne… powiedziałeś mi, żebym traktował wszystkie osoby postronne tak, jakby mieli mnie wszyscy w dupie :) zrozumiałem to, bo wcześniej miałem coś takiego, że “co pomyślą inni”. Wiadomo ze Twoja pewność siebie dodała mi odwagi i przed spotkaniem
  z Tobą wchodząc do galerii bylem nastawiony na zakupy, nie szukałem kobiet wgl nie miałem na myśli, żeby do kogokolwiek zagadywać, nie szukałem okazji “bo przecież ja idę po zakupy”, a po spotkaniu, jak wchodzę do galerii, sklepu lub na ulicy to pierwsze patrzę
  w około siebie, do kogo można zagadać
  :)

  5) Tak poleciłbym takie spotkanie przyjacielowi, ale pod jednym warunkiem… na takie spotkania z Tobą faceci muszą przychodzić przygotowani pod względem wizualnym, bo wg mnie osoba, która nie czuje się dobrze ze sobą tzn. myśli podświadomie, że ma za dużą bluzę, brudne buty albo żółte zęby, to przy kontakcie z zadbaną dziewczyną nie będzie się spontanicznie śmiał (bo ma żółte zęby) nie wyprostuje się (bo ma dużą bluzę) itd. po prostu, żeby w 100% myśleć o rozmowie z dziewczyną, to nie można myśleć o innych sprawach, które mają wpływ na naszą samoocenę.

  Paweł odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie to mieliśmy spotkanie w piątek i przez te dni po naszym spotkaniu ćwiczę zagadywanie i przyswajam intensywnie wiedze teoretyczną (bo to musi iść w parze), nie chce zapeszać, ale czuję, że to ma sens i to działa, a dlaczego?

  Po każdym dniu (sobota, niedziela, poniedziałek, dzisiaj mamy wtorek) już na wieczór w domu boli mnie głowa od nadmiaru, od przyswajania wiedzy tak, jak kiedyś w szkole średniej, jak się uczyłem, to kiedy głowa była zapchana wiadomościami na sprawdzian, to tak samo mnie bolała, ale na drugi dzień bylem przygotowany i egzamin zdawałem bardzo dobrze.

  To czego ja się teraz uczę (Ty mnie uczysz) wymaga większego poświecenia i więcej czasu, ale egzamin przed którym kiedyś stanę to będzie najważniejszy w moim życiu :)

  6) Ćwiczę cały czas i już są efekty dzięki Tobie ;) wczoraj ok 18/19 w mieście niedaleko mnie (ok. 15km) byłem szukać dziewczyn do “zagadania” i tak przechodząc przez centrum (tam jest fontanna i kilkanaście ławeczek) widzę, że rozkładają się artyści z instrumentami, ale nie uliczni, tylko zawodowi… niedaleko siedzi dziewczyna dosyć ładna, więc podchodzę i pytam, co tu się dzieje, co to za wydarzenie…

  Nie będę Ci pisał wszystkiego, bo dużo by tego było, ale… dzięki Tobie miałem odwagę podejść, dzięki Tobie wiedziałem, jak zagadać i poprowadzić rozmowę i w końcu dzięki Tobie wiedziałem, jak wziąć nr telefonu ;) Rozmawialiśmy ok. 20/30min.

  Ona się angażowała i numer był tylko formalnością. Są już pierwsze efekty Twojej nauki, ale nadal będę zagadywał :)

  Dziękuję i pozdrawiam.
  Bartek” (31 lat)

  ***“Dziewczyny okazywały się zawsze miłe, nie było mowy o jakimś “chamskim” potraktowaniu nas podczas podejść, a rozmowa sama się “kleiła”. Było po prostu wesoło i na luzie. Miałem okazję obserwować jak Paweł się porusza, wygląda, zachowuje, jak reaguje na zaczepki dziewczyn czy jakieś ich niestandardowe odpowiedzi. Łatwość z jaką to robi uświadomiła mi dwie rzeczy. Po pierwsze, że można się tego nauczyć bo Paweł zaczynał z podobnego poziomu jak ja kiedyś.”***

  “Jestem po spotkaniu z Pawłem. Celem głównym spotkania było zdobycie praktycznych doświadczeń podczas podchodzenia do nowych dziewczyn i rozpoczynania rozmowy/interakcji. Muszę przyznać, że bardzo dużo się na nim nauczyłem, a raczej potwierdziłem sam przed sobą, że to co mówi Paweł sprawdza się w rzeczywistości. Na początku spotkania Paweł omówił najważniejsze kwestie dotyczące zarówno sposobu myślenia, przekonań, sposobu w jaki należy rozmawiać z dziewczynami. Bo to, że myślą one i mówią inaczej to dla nas mężczyzn jest już raczej oczywiste:)

  Wszystko to co mówił Paweł było potwierdzeniem wiedzy zawartej w jego materiałach. Dlatego jeśli mogę coś doradzić innym to zanim umówią się na spotkanie 1 na 1 niech przejrzą gruntownie materiały na interesujące ich zagadnienie przed spotkaniem. Dzięki temu szybciej będziecie mogli z Pawłem przejść do części praktycznej.

  Podczas podchodzenia do dziewczyn uświadomiłem sobie, gdzie popełniałem błędy, a obserwując Pawła mogłem na bieżąco widzieć i analizować jak robić to dobrze. To ogromy plus! Tym bardziej, że Paweł wciągał mnie w interakcję z dziewczynami, tak abym nie był tylko stroną bierną w rozmowie. Dziewczyny okazywały się zawsze miłe, nie było mowy o jakimś “chamskim” potraktowaniu nas podczas podejść, a rozmowa sama się “kleiła”. Było po prostu wesoło i na luzie. Miałem okazję obserwować jak Paweł się porusza, wygląda, zachowuje, jak reaguje na zaczepki dziewczyn czy jakieś ich niestandardowe odpowiedzi. Łatwość z jaką to robi uświadomiła mi dwie rzeczy. Po pierwsze, że można się tego nauczyć bo Paweł zaczynał z podobnego poziomu jak ja kiedyś. Po drugie poziom swobody i wewnętrznego spokoju jaki osiągnął podczas takich interakcji uświadomiła mi jak dużo pracy trzeba włożyć w to, aby móc naprawdę spokojnie poznawać już nie tylko nowe kobiety, ale osoby w ogóle.

  Na czym mi zależy najbardziej? Na mocy wyboru kiedy i kogo spróbuje poznać bez wymówek i strachu ściskającego żołądek:) Co prawda czytałem materiały Pawła, ale dopiero spotkanie sam na sam unaoczniło mi, że jest to jak najbardziej możliwe i da się to zrobić, a nie jest to tylko sucha teoria bez pokrycia.

  Mając taki namacalny “dowód” łatwiej się zabrać za siebie. Bo skoro ktoś inny dał radę i sam to widziałem, to trudniej znaleźć wymówkę dlaczego tego nie robić… A jeśli dalej będziemy “stać w miejscu” po takim spotkaniu i nic nie robić ze swoim życiem to brak działania będzie bolał jeszcze bardziej. Podsumowując, na spotkanie zdecydowałem się żeby zobaczyć samemu jak się ma teoria pisana w poradnikach z rzeczywistością. Potwierdziło się, że wiedza w nich zawarta jest prawdziwa. Sam zobaczyłem na oczy, że da się to zrobić. Ciężko mi teraz stawiać sobie jakieś usprawiedliwienia i wymówki, żeby nie działać. Dalej mam blokady i nieraz odpuszczam jak się boję podejść. Nawet po spotkaniu z Pawłem. Ale w głowie mam cały czas myśl, że się da to opanować. Wtedy ta świadomość zmusza mnie do podjęcia nowych prób, a nie olania sprawy, jak to miało miejsce nieraz z innymi poradami zawartymi w różnych książkach. Nadzieja, że coś zadziała, a pewność, że tak jest to ogromna różnica. Dlatego jak najbardziej było warto spotkać się z Pawłem na spotkaniu 1 na 1.

  Czy polecam je każdemu? Hmm…jeśli ktoś po przeczytaniu materiałów Pawła będzie naprawdę realizował program w nich zawarty to poradzi sobie samemu. Natomiast jeśli ktoś potrzebuje “potwierdzenia teorii” lub indywidualnego podejścia do jego przypadku to jak najbardziej spotkanie z Pawłem pomoże mu rozwiać obawy i wątpliwości. Nie mniej jednak nie załatwi to wszystkiego i jeśli po tym nie nastąpi realne działanie oraz zmiana to samo spotkanie niczego nie rozwiąże. Wiem po sobie! Paweł to nie cudotwórca, który w kilka godzin poukłada Wasze życie lub da dawkę motywacji na cały następny rok. To tak nie działa. Warto mieć to na uwadze. Dodam jeszcze, że przy odrobinie dystansu i pozytywnego nastawienia gwarantuję Wam, że samo spotkanie oraz podchodzenie do dziewczyn będzie świetną zabawą pełną śmiechu, humori jak i emocji! Łukasz” (33 lata)

  ***“Postaram się praktykować to jak najczęściej, aby taki stan pewności siebie się utrzymał.Zupełnie inaczej jest czytać o budowaniu pewności siebie o sposobach na zagadanie, lub oglądać materiały na ten temat na komputerze, niż doświadczyć na żywo takich interakcji z innymi dziewczynami. Ćwiczenia, jak i wskazówki dotyczące sposobu prowadzenia rozmów były bardzo pomocne.”***

  “Cześć Paweł,

  Prosiłeś o opinię, więc piszę:

  1. Obawy zawsze jakieś są przed nieznanym, to że trzeba będzie podchodzić do dziewczyn i bycie zlanym przez nie. Jednak z taką pomocą jest znacznie łatwiej. Czy jakoś szczególnie coś mnie powstrzymywało? może wcześniej brak gotówki, ale obecnie w miarę zarabiam więc cena jest ok w porównaniu do turbo uwodzicieli, którzy biorą nawet po 1000 zł za dzień a niczego nie uczą.

  2. Zdecydowałem się ponieważ uznałem, że dużo więcej mi da taka konsultacja i praktyka niż czytanie w kółko teorii. Dodatkowo, możesz mi udzielić cennych informacji co należy robić co można poprawić. Tak jak np. powiedziałeś mi o tej energii, że trzeba mówić bardziej donośnym głosem, włożyć w to więcej energii, przy poznawaniu, ja mogłem tego wcześniej nie zauważyć. Można zadać więcej pytań, więcej się dowiedzieć. Nauczyłem się, ze w życiu gdy masz z czymś problem, to warto znaleźć człowieka, który sobie z tym problemem poradził, specjalistę w tym temacie. To się tyczy wszystkiego, nauki języków, nauki gry na instrumencie, treningów na siłowni, nauki uwodzenia itp. można próbować samemu, ale nie zawsze się udaje i lepiej dowiedzieć się od osoby, której już udało się to osiągnąć.

  3. Spotkanie dodało mi wiele pozytywnej energii, a także odwagi i prostych sposobów do budowania pewności siebie. Wracając pociągiem usiadła obok mnie dziewczyna, beż żadnych problemów, zupełnie naturalnie bez strachu, nawiązałem rozmowę, co nigdy mi się nie zdarzało, dzięki temu podróż minęła mi i jej o wiele szybciej i milej. Okazuje się że większość ludzi jest zwyczajnie otwartych na nowe znajomości i takie poznawanie jest zupełnie normalne. Postaram się praktykować to jak najczęściej, aby taki stan pewności siebie się utrzymał.Zupełnie inaczej jest czytać o budowaniu pewności siebie o sposobach na zagadanie, lub oglądać materiały na ten temat na komputerze, niż doświadczyć na żywo takich interakcji z innymi dziewczynami. Ćwiczenia, jak i wskazówki dotyczące sposobu prowadzenia rozmów były bardzo pomocne.

  4. Przyjacielowi zapewne sam starałbym się pomóc, a gdy to by nie pomogło to wtedy bym polecił takie spotkanie.

  5. Tak teraz zauważyłem, że po takich ćwiczeniach jest duża odwaga, ale niestety mija dzień lub dwa i to niestety mija.
  Doświadczenie ze speed datingów jednak uczy, że nigdy nie wiadomo czy się spodoba dziewczynie, nieraz rozmowa nie poszła, a dostało się numer do dziewczyny i udało się umówić spotkanie, oraz odwrotnie rozmowa była super, a dziewczyna nie dała numeru, czasem nawet i randka była super, a dziewczyna znikała bez śladu. Często nie wiadomo jak jest z dziewczyną i nie zawsze oznaki zainteresowania sprawdzają się w 100%. Skoro prawdopodobnie nigdy się nie spotka dziewczyny to przypuszczam, że można zaryzykować próbę wzięcia numeru, jeżeli w miarę dobrze się rozmawia.

  Dziękuję za konsultacje, w załączeniu zdjęcia.
  Pozdrawiam,
  Dawid” (25 lat)

  ***“Podejścia bez cienia zawahania, zdecydowanie, także do grup – tak jak w materiałach. Przed szkoleniem widziałem to wszystko jako nie do przejścia. Dziś nie tylko wierzę, ale i WIEM, że taki poziom jest w moim zasięgu i to już niedługo. Paweł bardzo uprościł to co postrzegałem jako zbyt skomplikowane. Świetny nauczyciel!” ***

  “Spotkanie 1×1 było znakomite. Podejścia Pawła uważam za bardzo kozackie. Dotychczas nie wykonałem wszystkich ćwiczeń z jego materiałów, bo myślałem – łatwo pisać takie rzeczy, ale czy na pewno łatwo nawet jemu je zastosować. Bałem się niektórych wykonać.

  Po spotkaniu nie mam wątpliwości, że to o czym pisze Paweł jest jak najbardziej do wypracowania i może być niezłą zabawą. Okazja, by obserwować Pawła w nawiązywaniu interakcji, komplementowanie wszystkich napotkanych kobiet (także szatniarki w Galerii) i ich reakcje na to – super doświadczenie i wielka lekcja dla mnie. Podejścia bez cienia zawahania, zdecydowanie, także do grup – tak jak w materiałach.

  Przed szkoleniem widziałem to wszystko jako nie do przejścia. Dziś nie tylko wierzę, ale i WIEM, że taki poziom jest w moim zasięgu i to już niedługo. Paweł bardzo uprościł to co postrzegałem jako zbyt skomplikowane. Świetny nauczyciel!

  Miałem dużo wątpliwości przed spotkaniem, ale wynikały one jedynie z kwestii natury logistycznej (dojazd z i powrót do Bydgoszczy). Obserwując jednak swoje mizerne postępy na polu relacji z kobietami w ciągu kilku ostatnich lat, w końcu i transport przestał być wymówką. Chęć rozwoju zwyciężyła i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji.

  Okazała się najlepszą z możliwych. Korzyści: zobaczyłem, że niemożliwe jest możliwe (zmiana przekonań), zrozumiałem, że zawartość rozmowy jest mniej istotna – ważne jest podejście pewne i bez wahania, z pozytywną energią (nad czym muszę i chcę popracować).

  Po każdym podejściu szczegółowa analiza – wiem w jakich obszarach kuleję i wymaga to poprawy, włączałem się do rozmów, kilka podejść sam zrobiłem i dostałem sugestie co następnym razem zrobić lepiej. Zdecydowanie poleciłbym każdemu takie spotkanie.

  Trudno mówić o obawach, bo sama decyzja na cito o przyjeździe świadczy o determinacji, a ta wg mnie potrafi zdominować wszelkie lęki. Obawy może pojawiły się po pierwszym Twoim podejściu, gdy zobaczyłem o jakim poziomie nawiązywania interakcji marzę. Obawy, że mogę nie podołać. Jednak z każdą kolejną rozmową te wątpliwości zostały rozwiane. Zobaczyłem, że strach w tej dziedzinie naprawdę jest irracjonalny.

  Bartek” 23 lata

  ***“Co prawda czytałem materiały Pawła, ale dopiero spotkanie sam na sam unaoczniło mi, że jest to jak najbardziej możliwe i da się to zrobić, a nie jest to tylko sucha teoria bez pokrycia. Mając taki namacalny “dowód” łatwiej się zabrać za siebie. Bo skoro ktoś inny dał radę i sam to widziałem, to trudniej znaleźć wymówkę dlaczego tego nie robić.”***

  “Jestem po spotkaniu z Pawłem. Celem głównym spotkania było zdobycie praktycznych doświadczeń podczas podchodzenia do nowych dziewczyn i rozpoczynania rozmowy/interakcji. Muszę przyznać, że bardzo dużo się na nim nauczyłem, a raczej potwierdziłem sam przed sobą, że to co mówi Paweł sprawdza się w rzeczywistości.

  Na początku spotkania Paweł omówił najważniejsze kwestie dotyczące zarówno sposobu myślenia, przekonań, sposobu w jaki należy rozmawiać z dziewczynami. Bo to, że myślą one i mówią inaczej to dla nas mężczyzn jest już raczej oczywiste:) Wszystko to, co mówił Paweł było potwierdzeniem wiedzy zawartej w jego materiałach.

  Dlatego jeśli mogę coś doradzić innym to zanim umówią się na spotkanie 1 na 1 niech przejrzą gruntownie materiały na interesujące ich zagadnienie przed spotkaniem. Dzięki temu szybciej będziecie mogli z Pawłem przejść do części praktycznej.

  Podczas podchodzenia do dziewczyn uświadomiłem sobie, gdzie popełniałem błędy, a obserwując Pawła mogłem na bierząco widzieć i analizować jak robić to dobrze. To ogromy plus! Tym bardziej, że Paweł wciągał mnie w interakcję z dziewczynami, tak abym nie był tylko stroną bierną w rozmowie. Dziewczyny okazywały się zawsze miłe, nie było mowy o jakimś “chamskim” potraktowaniu nas podczas podjeść, a rozmowa sama się “kleiła”. Było po prostu wesoło i na luzie.

  Miałem okazję obserwować jak Paweł się porusza, wygląda, zachowuje, jak reaguje na zaczepki dziewczyn czy jakieś ich niestandardowe odpowiedzi. Łatwość z jaką to robi uświadomiła mi dwie rzeczy. Po pierwsze, że można się tego nauczyć bo Paweł zaczynał z podobnego poziomu jak ja kiedyś.

  Po drugie poziom swobody i wewnętrznego spokoju jaki osiągnął podczas takich interakcji uświadomiła mi jak dużo pracy trzeba włożyć w to, aby móc naprawdę spokojnie poznawać już nie tylko nowe kobiety, ale osoby w ogóle.

  Na czym mi zależy najbardziej? Na mocy wyboru kiedy i kogo spróbuje poznać bez wymówek i strachu ściskającego żołądek:) Co prawda czytałem materiały Pawła, ale dopiero spotkanie sam na sam unaoczniło mi, że jest to jak najbardziej możliwe i da się to zrobić, a nie jest to tylko sucha teoria bez pokrycia.

  Mając taki namacalny “dowód” łatwiej się zabrać za siebie. Bo skoro ktoś inny dał radę i sam to widziałem, to trudniej znaleźć wymówkę dlaczego tego nie robić… A jeśli dalej będziemy “stać w miejscu” po takim spotkaniu i nic nie robić ze swoim życiem to brak działania będzie bolał jeszcze bardziej.

  Podsumowując, na spotkanie zdecydowałem się, żeby zobaczyć samemu jak się ma teoria pisana w poradnikach
  z rzeczywistością. Potwierdziło się, że wiedza w nich zawarta jest prawdziwa. Sam zobaczyłem na oczy, że da się to zrobić.

  Ciężko mi teraz stawiać sobie jakieś usprawiedliwienia i wymówki, żeby nie działać. Dalej mam blokady i nieraz odpuszczam jak się boję podejść. Nawet po spotkaniu z Pawłem. Ale w głowie mam cały czas myśl, że się da to opanować. Wtedy ta świadomość zmusza mnie do podjęcia nowych prób, a nie olania sprawy, jak to miało miejsce nieraz z innymi poradami zawartymi w różnych książkach. Nadzieja, że coś zadziała, a pewność, że tak jest to ogromna różnica. Dlatego jak najbardziej było warto spotkać się z Pawłem na spotkaniu 1 na 1.

  Czy polecam je każdemu? Hmm… jeśli ktoś po przeczytaniu materiałów Pawła będzie naprawdę realizował program w nich zawarty to poradzi sobie samemu. Natomiast jeśli ktoś potrzebuje “potwierdzenia teorii” lub indywidualnego podejścia do jego przypadku to jak najbardziej spotkanie z Pawłem pomoże mu rozwiać obawy i wątpliwości. Nie mniej jednak nie załatwi to wszystkiego i jeśli po tym nie nastąpi realne działanie oraz zmiana to samo spotkanie niczego nie rozwiąże. Wiem po sobie! Paweł to nie cudotwórca, który w kilka godzin poukłada Wasze życie lub da dawkę motywacji na cały następny rok. To tak nie działa. Warto mieć to na uwadze. Dodam jeszcze, że przy odrobinie dystansu i pozytywnego nastawienia gwarantuję Wam, że samo spotkanie oraz podchodzenie do dziewczyn będzie świetną zabawą pełną śmiechu, humoru jak i emocji! Łukasz”

  ***Co Cię powstrzymywało przed spotkaniem? “Niepewność, czy istniejesz, czy nie jesteś jakimś internetowym szarlatanem (początkowo), niepewność co do tego, czy poważnie potraktujesz mój problem…; Poznałem kompetentnego, spójnego człowieka sukcesu (aczkolwiek momentami nadal masz takie “urocze” nieśmiałe spojrzenie, widać, że w głębi duszy jesteś strasznym wrażliwcem) i dla utrzymania dobrego kursu chciałbym co jakiś czas mieć z Tobą kontakt.”***

  Odpowiedzi na pytania po spotkaniu.

  “1. Co Cię powstrzymywało przed zakupem konsultacji?”

  Niepewność, czy istniejesz, czy nie jesteś jakimś internetowym szarlatanem (początkowo), niepewność co do tego, czy poważnie potraktujesz mój problem, no i kwestie finansowe, zastanawiałem się przez jakiś czas czy to wszystko warte jest tej ceny, dojazdu, hotelu, itd.

  “2. Dlaczego zdecydowałeś się na spotkanie 1 na 1?”

  Wydawało mi się, ze akurat mój problem (czyli malutkie dziecko, wtrącanie się rodzica, ucieczka do rodzica itd.) jest nieco inny niż większość z jakimi zetknąłem się do tej pory u Ciebie. Plus to, że jesteś inny niż tamci spece od PUA i NLP, a ja miałem na celu walkę o ochronę byłego związku (jeśli można tak powiedzieć), a nie prymitywne wyrywanie lasek z ulicy i szybki seks, więc uznałem, że będziesz najlepszą osobą do udzielenia skutecznej porady.

  “3. Co było dla Ciebie najbardziej przydatne? Jakie 3 korzyści uzyskałeś?”

  Wszystko! Poważnie podszedłeś do tematu. Błyskawicznie zapamiętałeś imiona, nazwy wszystkich miejscowości i całą “intrygę”. Wczułeś się w klimat. Po jakimś kwadransie wyczułeś, że nie chodzi raczej o wyrywanie lasek i zagadywanie do nich w galerii, tylko o coś więcej. I od momentu jak usiedliśmy na ławce poświeciłeś mi naprawdę dużo uwagi. Zyskałem wsparcie mentalne. Precyzyjną mapę drogową w postaci maili po spotkaniu. I poczucie tego, że na świecie naprawdę są jeszcze fajni, niezmanierowani, porządni ludzie, którym się udało. Myślę, że gdybyśmy mieszkali bliżej siebie i nie rozmawialibyśmy na tematy “zawodowe”, to mielibyśmy nawet spore szanse na jakąś dobrą relację typowo kumpelską. Łączy nas dużo tematów.

  “4. Czy poleciłbyś takie spotkanie przyjacielowi?”

  Oczywiście, że tak.

  Czułem się dobrze w Twoim towarzystwie, jeszcze bardziej nakręciłem się w swoim dążeniu do zrozumienia psychiki kobiet i związanych z tym korzyści w postaci stworzenia zdrowego związku, poznałem kompetentnego, spójnego człowieka sukcesu (aczkolwiek momentami nadal masz takie “urocze” nieśmiałe spojrzenie, widać, że w głębi duszy jesteś strasznym wrażliwcem) i dla utrzymania dobrego kursu chciałbym co jakiś czas mieć z Tobą kontakt w postaci wykupionych 2-3 h sam na sam w takiej galerii na przykład, żeby móc z Tobą konsultować jakieś rzeczy, których np. nie znajdę w kursach, a które mogą wychodzić gdzieś po drodze.

  Myślałem jeszcze o tym i do moich odpowiedzi dodałbym jeszcze coś takiego:

  - odkąd zacząłem regularnie czytać Twoje kursy czułem, jak niemal dosłownie otwierają mi się oczy. Z każdym odsłuchanym modułem, webinarem i przeczytanym zaawansowanym artykułem poszerza się moje pole widzenia.

  Moje zmysły w kontaktach z kobietami stale się wyostrzają. Nie jestem już miękką bezradną męską pipką, chwyciłem w swoje dłonie ster i nie zamierzam go już nigdy oddać żadnej kobiecie.

  Co więcej, napotykanym przeze mnie kobietom (tym zainteresowanym mną oczywiście) taka sytuacja bardzo odpowiada.

  Jestem inny niż banda podlizujących się im frajerów. Twoje kursy, a potem spotkanie uruchomiły szereg pozytywnych zmian w moim życiu. Zawsze byłem wytrwały, ale teraz moja wytrwałość sięgnęła nienotowanych poziomów.

  Jestem odważniejszy, bardziej pewny siebie i wiem co robić. Mój obecny stan porównałbym do tego co działo się z życiem Jima Careya w filmie “Jestem na tak” po tym, kiedy odkrył, że życie należy czerpać pełnymi garściami i nie oglądać się zbytnio na boki.

  Już nie boję się odrzucenia, po prostu biorę co uważam za swoje, a przy tym nadal jestem wrażliwym facetem, który nie traktuje tego wszystkiego jako sportu, zabawy, nie wykorzystuję tych technik do wykorzystywania innych. To uczciwy kompletny system dla zagubionych facetów, tak samo jak uczciwy jesteś Ty, w czym upewniłem się do końca po naszej 5 godzinnej konsultacji face 2 face.

  Pzdr, Mikołaj” (35 lat)

  ***“Jeszcze jakieś 1,5 roku temu byłem totalnie odizolowany od świata zewnętrznego i uciekałem w czynności nałogowe. Traciłem czas
  i pieniądze na (pseudo)terapie u różnych “specjalistów”, którzy nie do końca mi pomagali. O psychotropach, których skutki uboczne odczuwam do dziś, nawet nie będę wspominał. Wydałem sporo mniej kasy na Twoje materiały i konsultacje i myślę, że Ty mi o wiele bardziej pomogłeś niż wszyscy (pseudo)terapeuci razem wzięci.“***

  “Czołem!

  Oto odpowiedzi na pytania:

  1. Co mnie powstrzymywało przed zakupem konsultacji?

  Przede wszystkim zastanawiałem się nad jej sensem oraz czy ze spotkania coś wyniosę i nie będzie to zbędny wydatek. Poza tym obawiałem się, że podchodząc do kobiet będę bardzo spięty i gdy coś będę chciał powiedzieć, to po moim głosie będzie słychać mój lęk i stres. Na szczęście, jak sam zauważyłeś, było zupełnie odwrotnie.

  2. Dlaczego jednak zdecydowałem się na spotkanie 1 na 1?

  Pomyślałem, że taka forma konsultacji może mnie zainspirować do dalszego rozwoju oraz do tego, abym w końcu ruszył się z miejsca, jeśli chodzi o podchodzenie do kobiet. Sam wiesz, że przerabiam Twoje materiały od naprawdę długiego czasu i mam większość Twoich kursów, tyle że prawie w ogóle nie podchodziłem do dziewczyn. Ponadto chciałem zobaczyć na żywo, jak działa to, czego uczysz oraz na własnej skórze przekonać się, że zagadanie do dziewczyny nie jest wcale takie straszne.

  3. Co było najbardziej przydatne i jakie 3 korzyści uzyskałem?

  Dla mnie najbardziej przydatne było pokazanie od strony praktycznej, w jaki sposób można prowadzić interesującą rozmowę oraz jak radzić sobie z brakiem zainteresowania i jak ten brak zidentyfikować. Dzięki temu zobaczyłem na własne oczy, jak pokazać, że brak zainteresowania oraz opór przy podaniu numeru telefonu nie robią na mnie wrażenia.

  Co do korzyści, to najważniejszą z nich jest, jak już wspomniałem wyżej, przekonanie się na własnej skórze, że zagadanie do dziewczyny nie jest takie straszne. Nie było żadnego chamskiego traktowania. Kobiety, do których podchodziliśmy były miłe i reakcje niektórych nieraz mnie zaskakiwały (np. dziewczyna, która zaraz po zagadaniu sama chciała mi się przedstawić). W swoich materiałach często wspominałeś, że to nic strasznego, ale dopiero gdy zobaczyłem to na żywo, to w 100% mogę być do tego przekonany.

  Kolejną korzyścią jest zdobycie praktycznych doświadczeń w rozmowach z kobietami, dzięki czemu myślę, że o wiele łatwiej będę mógł poszerzać swoją strefę komfortu. Zawsze jak bałem się coś zrobić po raz n-ty, to przypominałem sobie, że już to kiedyś robiłem i tym samym dostawałem potężnego kopa motywacyjnego, aby wykonać to jeszcze raz, bo skoro wcześniej dałem radę, to dam radę i teraz. Myślę, że tak samo będzie z przełamywaniem lęku przed kobietami i ludźmi w ogóle. Trzecia korzyść, to poznanie i wykorzystanie w praktyce ciekawego ćwiczenia na budowanie pewności siebie, które na początku wydawało mi się bez sensu, ale gdy zobaczyłem na własne oczy, że jest zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałem, to przekonałem się, że niekoniecznie jest ono głupie.

  4. Czy poleciłbym to spotkanie przyjacielowi?

  Gdybym miał najlepszego i najbardziej zaufanego przyjaciela, to myślę, że jak najbardziej bym mu je polecił.

  5. No to teraz coś dodam od siebie. Chciałbym Ci jeszcze raz podziękować za poświęcony czas. Taka forma konsultacji trochę podniosła mnie na duchu i częściowo odzyskałem wiarę w siebie i w swoje możliwości. Znasz moje problemy i wiesz jakie miałem i nadal miewam problemy w wychodzeniu na prostą. Jeszcze jakieś 1,5 roku temu byłem totalnie odizolowany od świata zewnętrznego i uciekałem w czynności nałogowe. Traciłem czas i pieniądze na (pseudo)terapie u różnych “specjalistów”, którzy nie do końca mi pomagali.

  O psychotropach, których skutki uboczne odczuwam do dziś, nawet nie będę wspominał.

  Wydałem sporo mniej kasy na Twoje materiały i konsultacje i myślę, że Ty mi o wiele bardziej pomogłeś niż wszyscy (pseudo)terapeuci razem wzięci. Co prawda jeszcze długa droga przede mną, ale i tak jest dużo lepiej niż kiedyś.

  Widać, że nie jesteś żadnym naciągaczem i Tobie bardzo zależy, aby pomóc danemu kursantowi. Skoro zainwestowałem dużo pieniędzy na dojazd, nocleg i spotkanie z Tobą, to byłoby głupio dalej siedzieć i (prawie) nic nie robić. Mam teraz sporo planów na rozkręcenie swojej pewności siebie, m.in. planuję zapisać się na Toastmasters, do AIESEC lub AEGEE, wnieść coś ciekawego do NZS-u, zapisać się na kurs tańca.

  Z całego serca jeszcze raz Ci dziękuję i życzę powodzenia w rozwijaniu swojej działalności i jak najwięcej zadowolonych kursantów i czytelników.

  Pozdrawiam,
  Michał” (26 lat)

  ***“Zobaczyłem jak rozmawiając o zwykłych rzeczach można wzbudzić super reakcję i cieszyć się rozmową i przede wszystkim nic nie chcieć od kobiet. Najbardziej przydatne było to, że mogłem wszystko zobaczyć na żywo co dla mnie wzrokowca jest nie do przecenienia. Podchodząc
  w sposób normalny, bez jakiejś natarczywości i z uśmiechem na twarzy jesteśmy w stanie porozmawiać tak naprawdę z każdym.”***

  “Hej Paweł,

  1) Przed zakupem powstrzymywał mnie oczywiście strach przed tym co nowe, co dla mnie jeszcze nieodkryte. Naczytałem się szczerze mówiąc o różnych kursach gdzie guru uwodzenia wypychali na siłę swoich kursantów kazali im podchodzić do kobiet. Nigdy nie brałem udział w tego typu konsultacji i w zasadzie miałem tysiąc różnych wyobrażeń jak to może wyglądać.

  2) Zdecydowałem się w zasadzie z kilku powodów. Pierwszym i takim najważniejszym jest, że
  w odróżnieniu od tych wszystkich tzw. uwodzicieli masz poważne podejście do kobiet. Przekazujesz rzeczy, które mają prowadzić do fajnej relacji z dziewczyną i oczywiście
  w późniejszych etapach do związku. Nie traktujesz tego jak znajomości gdzie po nocy spędzonej z dziewczyną wychodzisz po angielsku i nigdy więcej się nie widzicie. Po prostu zdrowe podejście, które powinien mieć każdy normalny facet.

  Poza tym mam już dość sytuacji w których z powodu mojej nieśmiałości uciekały mi okazje do poznania kogoś ciekawego. Chce mieć możliwość podchodzenia i zaczynania rozmowy
  z automatu nie myśląc zbytnio o tym co może się wydarzyć.

  3) Najbardziej przydatne było to, że mogłem wszystko zobaczyć na żywo co dla mnie wzrokowca jest nie do przecenienia.

  Pierwszą korzyścią jest uświadomienie sobie, że podchodząc w sposób normalny, bez jakiejś natarczywości i z uśmiechem na twarzy jesteśmy w stanie porozmawiać tak naprawdę
  z każdym
  .

  Drugim elementem na plus jest to, że w przypadku niepowodzeń nie ma co się przejmować, ponieważ niektóre osoby nie są tego warte. My robimy wszystko co w naszej mocy a zła reakcja to już problem innych osób z relacjami.

  Jeśli chodzi o o trzecią zaletę to mógłbym się odnieść do rozmów z dziewczynami. Zobaczyłem jak rozmawiając o zwykłych rzeczach można wzbudzić super reakcję i cieszyć się rozmową
  i przede wszystkim nic nie chcieć od kobiet.

  4) Poleciłbym nie tylko przyjacielowi, ale każdemu kto ma problemy z interakcjami. Można
  w ten sposób fajnie zaobserwować na czym to wszystko polega i powoli próbować samemu działać.

  Chciałbym dodać na koniec, że cieszę się, że mogłem się z Tobą spotkać i zobaczyć jak to wszystko działa. Fajnie na luzie tłumaczysz i generalnie na plus. Ja życzyłbym tylko sobie mieć tyle uporu co Ty, żeby móc to wszystko ćwiczyć.

  Metodą małych kroczków postaram się też wykorzystać to co wiem i robić ćwiczenia, które mają mi w tym pomóc. Mam nadzieję, że konsekwencją dojdę do lepszych rezultatów. Będzie ciężko to wiem na pewno, ale musi się udać.

  Pozdrawiam serdecznie Paweł i wszystkiego dobrego dla Ciebie.
  Paweł” (25 lat)

  ***“Zobaczyłem na własne oczy Ciebie w akcji, i muszę przyznać, że wszystkie ćwiczenia, jakie opisywałeś na pewność siebie są do wykonania. Zrozumiałem też, że to, że jestem nieśmiały, to nie jest nic wstydliwego.”***

  “Cześć Paweł,

  Również dziękuje Tobie za spotkanie. Najbardziej przed zakupem powstrzymywał mnie dojazd na miejsce spotkania, który wymagał wiele wysiłku i czasu. Obawiałem się jedynie tego, że nie przyjdziesz.

  Na spotkanie 1 na 1 zdecydowałem się, ponieważ przez wiele lat czytałem Twoje materiały, ale nic z tym nie robiłem. I przez ten czas rosła we mnie frustracja, że czas mija, a ja nadal nic nie robię.

  Przestałem wierzyć, że mogę odmienić sam swoje życie, dlatego też postanowiłem, że pora coś z tym zrobić. Zobaczyłem na własne oczy Ciebie w akcji, i muszę przyznać, że wszystkie ćwiczenia, jakie opisywałeś na pewność siebie są do wykonania.

  Zrozumiałem też, że to, że jestem nieśmiały, to nie jest nic wstydliwego. A tak myślałem przez całe swoje życie, że nieśmiałość to coś strasznego i nie mogę dać po sobie poznać, że nie mam pewności siebie.

  Najważniejsze, żeby przełamywać się każdego dnia, by w końcu zbudować pewność siebie.
  I od teraz będę to robił. Będę przełamywał się codziennie wykonując te ćwiczenia.

  Pokazałeś mi, co robię nie tak jak trzeba gdy podchodzę, i jak to poprawić, żeby było lepiej.

  Gdybym miał przyjaciela, który chciałby poprawić swoje relacje z kobietami, to poleciłbym mu spotkanie z Tobą.

  Można wiele się dowiedzieć, sprawdzić w rzeczywistości jak ma się ta cała wiedza do praktyki.

  Pozdrawiam,
  Krzysiek” (21 lat)

  ***“Zacząłem zagadywać do dziewczyn. Dopiero po spotkaniu 1 na 1 zobaczyłem jakie to wszystko jest oczywiste i proste. Wracając do swojego miasta zagadałem kilka nowych dziewczyn, dla mnie to nowe doświadczenia, dziewczyny były chętne do rozmowy. Wiem że można się zmieniać, tylko to wymaga czasu i wysiłku, cierpliwości, wytrwałości itp.” ***

  “Hej Paweł,

  Również wielkie dzięki za spotkanie, tak dotarłem spokojnie do domu ;)

  Dzięki także za przesłane materiały, akurat te po ang to mam trochę problem ze zrozumieniem, ale jest ok ;)

  Odpowiem również na Twoje pytania dot. spotkania.

  1. Jeżeli chodzi o obawy związane z zamówieniem konsultacji indywidualnej, to po prostu ich nie było. Już jakiś czas temu miałem plan zamówić konsultację i to była tylko kwestia daty. Byłem zdecydowany już od dawna na spotkanie z Pawłem.

  2. Odpowiadając dlaczego zdecydowałem się na spotkanie z Pawłem, to myślę że była to też kwestia ciekawości, aby poznać jego osobę na żywo. Na materiały Pawła miałem to szczęście, że udało mi się trafić już kilka lat temu, zawsze się sprawdziły. Paweł Grzywocz to dla mnie autorytet jeżeli chodzi o sprawy relacji-damsko męskich. Czystka ciekawość aby poznać jego osobę, jak również potrzebowałem takiego “kopa” aby ruszyć do przodu.

  3. Przede wszystkim zacząłem zagadywać do dziewczyn, niestety wcześniej tego nie robiłem, dopiero po spotkaniu 1 na 1 zobaczyłem jakie to wszystko jest oczywiste i proste tak naprawdę, wystarczy działać codziennie zagadywać, odzywać się do ludzi, kobiet.

  Miłym doświadczeniem było dla mnie, gdy zobaczyłem, że nawet w takim miejscu jak ulica, jeżeli wytrwale się zagaduje to może trafić się kobieta, która będzie zainteresowana, będzie chciała rozmawiać, poda kontakt do siebie i będzie otwarta itp.

  Kolejną korzyścią jest to, że wiem, o czym mam rozmawiać z nową dziewczyną. Niby wszystko jest dostępne w materiałach Pawła płatnych, jak również darmowych, ale ja potrzebowałem zobaczenia tego na żywo i to dało efekt. Dostałem potężną motywację do działania.

  Super korzyścią ze spotkania 1 na 1 było dla mnie to, że mogłem zapytać o moje prywatne pytania dotyczące między innymi spraw duchowych, bo też wiem że Paweł ma sporą wiedzę
  i doświadczenia w tych tematach. Dla mnie jako mentor, po prostu cenię jego rady.

  4. Generalnie to ja nie mam znajomych, którzy interesują się tymi tematami dot. relacji damsko-męskich, samorozwój, szukanie prawdy itp. Jeżeli byłyby takie osoby w moim otoczeniu to jak najbardziej poleciłbym im spotkanie z Pawłem. Dzisiaj wiem, że nie mam wpływu na innych ludzi, mogę zmienić tylko siebie. Jeżeli ktoś nie chce zmian to jego sprawa, każdy z nas ma wolną wolę i swoje życie.

  5. Chciałbym dodać jeszcze że jestem zadowolony po spotkaniu, otrzymałem to czego oczekiwałem, wracając do swojego miasta zagadałem kilka nowych dziewczyn, dla mnie to nowe doświadczenia, dziewczyny były chętne do rozmowy. Wiem że można się zmieniać, tylko to wymaga czasu i wysiłku, cierpliwości, wytrwałości itp.
  Polecam Pawła Grzywocz jak najbardziej ;)

  Pozdrawiam,
  Daniel” (26 lat – Suwałki)

  ***“To jak zmieniłeś moje myślenie jest niesamowite. Dzisiaj zagadałem do kolejnej dziewczyny. Numer telefonu był formalnością ;) ” ***

  “Hej Paweł, opinie przesyłam w załączniku.

  PS. Paweł naprawdę jesteś niesamowity! Po spotkaniu z Tobą rozmawiałem dokładnie
  z każdym w drodze do autobusu. Byłem tak pozytywnie nastawiony, że każdy mnie słuchał przez jakieś 30 min. (starsza kobieta, facet)!

  Następnego dnia zagadałem już do 2 dziewczyn na przystanku (po prostu wyobraziłem sobie Ciebie jak Ty to robisz i to powtórzyłem).

  Kolejnego dnia w galerii widziałem 2 dziewczyny idące w moim kierunku i patrzące się na mnie. Mówiłeś mi, że 2 dziewczyny naraz to “bardziej hardkorowa sprawa”, więc to zrobiłem ;) Nawet udało mi się wywołać ZACZERWIENIENIE na twarzy jednej z nich (i to w dodatku tej ładniejszej). Fakt sam jeszcze jestem trochę podenerwowany, ale nabieram już dystansu to tego.

  W tym samym dniu powiedziałem zwykłe “CZEŚĆ” do jeszcze 2 dziewczyn, nawet mi nie odpowiedziały..miały pewnie swoje powody :D

  I dzisiaj zagadałem do jednej dziewczyny, która siedziała na ławeczce w galerii (tutaj akurat naprawdę chciałem się zapytać o placówkę banku) po czym ona z entuzjazmem powiedziała: “CHOĆ ZE MNĄ POKAŻE CI”… to jest niesamowite…brak słów.. Potem jak wracałem z banku widziałem kolejną, która zmierzała w moim kierunku. Kontakt wzrokowy, zwykłe “cześć” i “czy my się skądś znamy? :) ”. CAŁY CZAS utrzymywała kontakt wzrokowy, zadawała pytania, powiedziała, że mam plusika, bo NIKT nie zagaduje w takich “normalnych” miejscach.
  Numer telefonu był formalnością ;)

  PS.S.

  Dzięki BARDZO jeszcze raz za tak dobre spotkanie. To jak zmieniłeś moje myślenie jest niesamowite. Staram się teraz poszerzać moją strefę komfortu w różnych codziennych sytuacjach, niekoniecznie z dziewczynami (gdy nie mam takiej możliwości) choć nie ukrywam najbardziej na tym mi zależy :)

  Ten mój przyjaciel (wpółlokator) po moim powrocie z Katowic do dnia dzisiejszego nie zapytał “Co u Ciebie? Jak było?”. Żenada. Teraz nie mam wątpliwości żeby zmienić lokum za 6 miesięcy. Pytać o jego osobiste sprawy na co dzień czy go olewać i tylko grzecznościowo coś tam porozmawiać?

  Pytanie jeszcze na koniec. Rozumiem, że mogę jeszcze raz zamówić spotkanie, (np. za parę miesięcy) z Tobą 1 na 1, żeby znów pogadać i “wyjść w teren”? Ewentualnie jak już Ci mówiłem zdzwonimy się wcześniej na konsultacji skype, gdybym miał jakieś problemy.

  Ja również pozdrawiam.
  Norbert” (22 lata)

  ***“Bardzo cenną wskazówkę dała mi Martyna, gdy z nią rozmawialiśmy. Powiedziała: “Może trzeba najpierw nauczyć się akceptować samego siebie i wtedy szukać związku jako dodatku“. Coś w tym jest…” ***

  “Cześć Pawle,

  Na wstępie napiszę,że fajnie, iż mam możliwość wypowiedzenia się na temat konsultacji na żywo, bo to wskazuje, że się na nią zdecydowałem… wreszcie! :)

  Jak zapewne widziałeś byłem dość mocno zestresowany i przejęty tym, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości. Jak się okazało, niepotrzebnie. Same podejścia były dla mnie bardzo cennymi lekcjami, pokazały, jak pewnym siebie człowiekiem można się stać, gdy pracuje się nad sobą, co nie jest łatwe, ale na pewno warte całego przedsięwzięcia.

  Bardzo cenną wskazówkę dała mi Martyna, gdy z nią rozmawialiśmy. Powiedziała: “Może trzeba najpierw nauczyć się akceptować samego siebie i wtedy szukać związku jako dodatku”. Coś w tym jest…

  Jeszcze dużo pracy przede mną, jednak śledząc Twoje materiały myślę, że co dzień robię mały kroczek w kierunku pozytywnych zmian w życiu. Wczoraj przeorganizowałem sobie zajęcia z siatki, żeby zyskać dodatkowe popołudnie w poniedziałki i mieć okazję bez wymówek na dodatkowe “wyjście do ludzi” :)

  Co do decyzji o spotkaniu 1/1, to poczułem wewnętrzną potrzebę ucięcia tego, co do tej pory, przełożenia teorii w praktykę, jak również wyraźnego sygnału dla siebie, że idzie zmiana.

  Takimi najbardziej przydatnymi spostrzeżeniami podczas podchodzeń było na pewno to,
  w jaki sposób tego dokonujesz, czyli już wcześniej dokładna obserwacja ludzi dookoła, pozytywne nastawienie, uśmiech, spontaniczne działanie bez niepotrzebnych analiz, które tylko robią zamęt w głowie. Same rozmowy pokazały, jak można ciekawie przechodzić
  do kolejnych tematów. Super doświadczenie dla mnie!

  Z pewnością mogę polecić to samo znajomemu bez cienia wątpliwości, bo widzę
  po sobie, że to zmienia dotychczasowe wyobrażenia, które tak naprawdę zrodziły się w głowie i nie zostały poddane weryfikacji w rzeczywistości przez co stały się demonami mieszkającymi w podświadomości.

  Na koniec dodam, że dalej będę śledził Twoje materiały, kontynuował obecne no i przede wszystkim za główny cel postawie ćwiczenia praktyczne czy to w podchodzeniu
  czy w budowaniu pewności siebie.

  Myślę, że już w Nowym Roku jeśli się uda, to przyjadę jeszcze raz do Katowic na drugą część ;)

  Pozdrawiam
  Paweł” (30 lat)
  HISTORIA SUKCESU JAKUBA:

  ***“Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie, jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą, świetnie się bawią i nawet to mówią wprost. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka.” ***

  “Paweł chciałbym się podzielić pewną oczywistą refleksją. Odnosi się to do Twojej wiedzy
  i kursów, które posiadam i dopiero po 2 latach ich maglowania już zaczynają mną przesiąkać, czyli teoria wykorzystywana w praktyce. I pewne rzeczy wchodzą mi w nawyk. Bycie zabawnym i otwartym, zadbałem o ubiór, sylwetkę, pewność siebie.

  Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety. I to jest dla przeciętnie myślącego faceta paradoks.

  Jak to możliwe, że spotykam się na randki np. z dziewczyną, które są przeciętne z wyglądu
  i charakteru lub trochę szare myszki i na nie tak nie działam a wręcz patrzą na mnie ze zdziwieniem, jak na dziwaka lub obojętnie.

  Natomiast inne np. piękne, zgrabne, inteligentne, eleganckie i mające dobrą pracę kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą,świetnie się bawią i nawet to mówią wprost.

  A ja robię swoje: dystans, brak dotyku, pewne zabranie numeru telefonu, dzwonienie
  i umówienie spotkania, aktywne randki, sarkazm, oskarżanie jej, odwracanie ról, podejmowanie wyłącznie tematów lekkich, bazując na opisach obrazowych i zmysłach, nie wyjawianie od razu wszystkiego (gdy ona mnie pyta, że nie wie kiedy mówię serio a kiedy się zgrywam), pauzy w rozmowie (za każdym razem, jak to robię widzę błysk w oczach kobiety), silny kontakt wzrokowy itd.

  A największą dla mnie nagrodą nie jest wynik czyli związek, seks, rezultat i inne takie, tylko ta konkretna randka i cieszenie się z czasu spędzonego z piękną i inteligentną kobietą, która zachowuje się tak jak teoretycznie ja powinienem się zachowywać wobec niej.

  To niesamowite. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka. Piękna kobieta, mogąca przebierać w innych zachowuje się jakbym był dla niej jakimś bożyszczem.

  To co piszesz to prawda. Mężczyźni, którzy zachowują się tak, jak Ty dajesz wskazówki
  i aby stać się też takim facetem z natury to rzadkość i kobiety o tym wiedzą, właśnie te, co mają największe powodzenie.

  A te z brakami w wyglądzie lub ładne, ale zepsute wewnętrznie wolą takich na swoim poziomie a najlepiej niżej od siebie.

  Jeszcze raz dzięki Paweł za Twoje kursy i Twoje rady. Zmieniły mnie i nadal zmieniają choć nie było łatwo na początku bo z EGO długo walczyłem.

  Pozdrawiam,
  Jakub.”

                                           

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.4/5 (7 votes cast)
  Skontaktuj Się Ze Mną Poniżej I Wybierz Preferowaną Przez Ciebie Formę Konsultacji, 4.4 out of 5 based on 7 ratings

  Poszukiwano

  • dziewczyny na skype
  • jak poderwac dziewczyne na skype

  Zostaw swój komentarz...

  { 79 comments… read them below or add one }

  Maniek December 14, 2011 at 23:45

  Tak mnie zaciekawiło Paweł te 9 typów kobiet jakich unikać a konkretnie te do 23 lat. Myślisz że na prawdę do 23 nie należy sobie zwracać głowy?? Ja mam 28 osobiście. I w sumie wiadomo że im młodsza tym mniej dojrzała emocjonalnie jednak człowiek człowiekowi nie równy. Jakie masz tak dokładniej podejście odnośnie wieku kobiety??

  Reply

  grzywocz December 14, 2011 at 23:48

  Ponad 90% dziewczyn w tym wieku się nie nadają do długiego związku. Są wyjątki, ale jest ich MAŁO.

  Reply

  leon February 22, 2012 at 00:44

  Wie Pan co Panie Pawle. Wiele pisze Pan na temat podrywu.
  Ale dla mnie jedna rzecz jest nie pojęta. Co z mitem o mężczyźnie zdobywcy?
  To kobieta ma zabiegać uwagę? Kiedyś pewna dama się do mnie przystawiała, i była bardzo spoko, ale sam fakt, że to ona zadziałała pierwsza a nie ja już mnie zniechęcił…

  I druga smutniejsza sprawa na Pana pogląd, może słuszny: Patrząc na to zawsze ktoś się od nas lepszy znajdzie, i jeżeli związek ma polegać na tym, że ja mam myśleć jak ją uwieść a potem utrzymać to ja dziękuje serdecznie za coś takiego – myślałem, że związek polega na przyjęciu drugiego człowieka takim jakim jest (zalety i wady, tryb życia itp.)
  Jeżeli jest inaczej to można się tylko ciężkiej nerwicy nabawić.

  Pozdrawiam i dziękuje za otworzenie oczu na wiele spraw.

  Reply

  Grzywocz February 22, 2012 at 00:56

  Leon, kontynuuj swój rozwój i się nie zniechęcaj. Jesteś zdobywcą. To Ty jako facet musisz podejść, zagadać, wziąć numer, prowadzić spotkanie i rozmowę, pocałować i organizować całą tą randkową szopkę. To w wystarczający sposób ujawnia Twoje zainteresowanie i “zdobywcze zamiary”. Oprócz wyżej wymienionych kroków w znajomości powinieneś ograniczyć okazywanie zainteresowania do minimum i być dla kobiety tajemnicą i wyzwaniem, ponieważ to je pociąga. Nikt nie docenia tego, co dostał za darmo i właśnie dlatego kobiety tak często odrzucają naprzykrzających się facetów. Druga sprawa, o którą pytasz jest taka, że ktoś lepszy się znajdzie. Otóż nie. Wysokie zainteresowanie dziewczyny Tobą jest gwarancją tego, że nikt lepszy się nie znajdzie (o ile jest lojalną kobietą). Gdy zachowujesz się jak mężczyzna, którego kobiety pragną, to kobiecie przestają się podobać wszyscy inni faceci. Nie mów mi, że nie podoba Ci się to, że musisz myśleć o tym jak zdobyć kobietę i ją utrzymywać… Czy można stworzyć dochodowy biznes bez biznesplanu? Nie! Nie można. Z kobietami jest dokładnie tak samo, a nam przez nasze męskie ego wydaje się, że sami wszystko wymyślimy, a przez lenistwo uważamy, że kobieta ma nas zechcieć tacy, jacy jesteśmy. Nie chodzi o to, aby wpadać w panikę, ale jeśli facet nie pielęgnuje męskich cech, to zostanie porzucony. Taka jest brutalna rzeczywistość. Na szczęście można się tego nauczyć w tych czasach, w których prawie nie ma prawdziwych facetów. Jest to nasz męski obowiązek.

  Reply

  Rafał abc May 3, 2013 at 18:11

  ,,myślałem, że związek polega na przyjęciu drugiego człowieka takim jakim jest (zalety i wady, tryb życia itp.)” – a zaakceptujesz u kobiety 20kg nadwagi, pryszczatą twarz, zarost pod nosem, i to że pożera codzennie tone żarcie siedząc przed TV? Jeżeli odpowedź jest pozytywna, to tak, zwiazek polega na akeptacji wad drugiego człowieka.
  Standardy się wyrównuje, ładna kobieta chce pewnego siebie, zabawnego, obytego towarzysko, opanowanego i zabdawnegomężczyznę któy będzie dla niej wyzwaniem. Czym brzydsza kobieta i mało interesujące ma życie, tym więcej wad mężczyzny musi akceptować :) W drugą stronę również to działa. Ładna kobieta ma prawo mieć wygórowane wymagania co do cech jakie podałem wcześniej.
  Pozdrawiam.

  Reply

  leon February 22, 2012 at 01:22

  Nie chodzi o lenistwo, tylko szczerość uczuć. Zdobywanie i owszem jest chyba wewnętrzną potrzebą, ale utrzymywanie już nie. Presja psychiczna, a ja chciałbym robić w życiu swoje. A oprócz bycia facetem jest się też człowiekiem, który ma słabości.

  Ale dziękuje raz jeszcze za otworzenie oczu. Czytając ten blog i przypominając swoje relacje z kobietami, uświadomiłem sobie, że byłem wyjątkowo mało czujny, tylko i wyłącznie zaspokajałem kobiece ego swoim zainteresowaniem.

  Reply

  Grzywocz February 22, 2012 at 02:02

  Pamiętaj: “Łatwo jest znaleźć sobie kobietę, utrzymać ją przy sobie już nie”. Utrzymywanie związku to wysiłek i świadome działanie. Kto nie uznaje tej prawdy będzie cierpiał. Korzystaj dalej z porad, a także z kursu.

  Reply

  Paweł June 28, 2012 at 13:35

  Wygląda jak byś miał receptę na wszystko. Zazdroszczę Ci, pewności siebie. Gorzej jak po kilkunastu latach stwierdzisz jak bardzo się myliłeś.

  Reply

  Paweł May 3, 2012 at 15:28

  Hej
  Myslę że te porady to jest coś, jakiś punkt zaczepienia. Budowanie relacji, zwiazku itd. Mam jednak pytanie, może to są wątpliwości. Powiem jak ja to przezywam. Ja (myslę że nie tylko) relacje z kobietami przeżywam głęboko to znaczy angarzuje się moje serce. Bycie z kimś kogo się daży uczuciem odczuwam jako szczęście, a wszelkie zawody odczuwam boleśnie. Uczysz aby nie przejmować sie tym i wszystkie odrzucenia traktować jako naukę do kolejnej przygody. Czy jednak naprawdę tylko o to chodzi? Osobiście chciałbym zbudowac głęboki, oparty na zaufaniu i milości związek. Jak myslisz czy to jest wogóle realne? Czy nasze relacje damsko – meskie mają się opierac tylko na “grze”? Jak zdobyć tę jedną, prawdziwą miość, taką która daje życie, która przybliża Boga, który jest Miłością ? Czy ja jestem “nie z tego swiata” ? Co o tym myślisz?

  Reply

  Marcin December 7, 2012 at 16:52

  Opiszę jak ja to widzę (oczywiście po uprzedniej lekturze porad Pawła).
  Na początku znajomości jednak musi być to “gra”. “Gra” w czytanie zainteresowania kobiety i nieujawnianie swojego zainteresowania. Jeśli bedziemy ślepi na brak zainteresowania kobiety i do tego sami wystrzelimy z uczuciami to możemy zostać skrzywdzeni. Albo kobieta się wystraszy albo weźmie nas pod but, a później tylko cierpienie. Czyli jeśli się chce “tę jedną, prawdziwą miość, taką która daje życie, która przybliża Boga, który jest Miłością” to trzeba być opanowanym, nie angażować się nazbyt i mieć oczy szeroko otwarte.
  Porady Pawła są tak naturalne, że niektórzy uważają ją za czarną magię. A to, że 99% odwiedzających tę stronę uważa to za “wywrócenie życia do góry nogami” to tylko sprawka mediów i feminizacji, o czym z resztą Paweł wspomina.
  Także “trzeba twardym być, a nie miętkim”. Nie poddawać się presji. Związek to nie Makeover: Home Edition, w siedem dni nie jest się w stanie go zbudować.

  Reply

  Tomasz July 11, 2012 at 20:33

  Cześć.
  Dzięki za konsultację , w krótkim czasie otrzymałem od Ciebie dużą wiedzę i myślę że jest to dopełnieniem tego co już sam potrafię :)

  Reply

  Kris October 13, 2012 at 00:24

  Siemka
  Skoro dziewczyny do 23 lat nie nadają się do związków to jak to jest, że właśnie wszystkie atrakcyjne w tym wieku są albo w długotrawłych związkach i juz myśla o sformalizowaniu go, albo już zaręczone albo i już nawet po ślubie…Ja mam 24 lata i z atrakcyjnych takie tylko spotykam, nie wiem może mam pecha ale z własnych doświadczeń wiem, że powyżej tego umownego wieku zostaje już tylko, że tak chamsko to nazwe, “przebrany towar” bo albo jakieś księżniczki, albo skrzywdzone w poprzednich związkach albo po prostu szpetne jak noc listopadowa i nikt ich nie chciał, co o tym sądzicie? Gdzie w takim razie znajdować wolne, ładne i mądre dziewczyny? Toż to jak polowanie na jednorożca…

  a druga sprawa, jakoś mam tak, że mną są zainteresowane te którymi ja nie jestem i odwotnie;) co w tym przypadku robić? bo szukając ideałów to można do końca życia zostać samemu a z drugiej strony nie widzę sensu wiązać się z kimś w kim nic szczególnego nie widzę

  pozdro

  Reply

  Kamal October 25, 2012 at 14:14

  Cześć.
  Świetne są Twoje porady! Naprawdę czytam z ogromnym zaciekawieniem;) Powiem szczerze, że do tej pory byłem tylko z 1 dziewczyną niecały rok ale widzę że popełnłem masę błędów (zero tajemniczości, idealizowanie się, brak zdecydowania…itp). Kobiety tego nie lubią i moja była to przyznała! Ale to wszystko się skończyło i mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej.
  A piszę, ponieważ mam mały problem. Otóż bardzo spodobała mi się dziewczyna z fb. Chciałbym do niej zagadać… ale jak? Nie mam pojęcia. Co zrobić żeby się ze mną spotkała mimo tego, że dzieli nas kilkadziesiąt km?
  Mam 22 lata i to jest dopiero druga dziewczyna która mi się spodobała tak mocniej, dlatego nie chciałbym tego zawalić…
  Czekam z niecierpliwością na odpowiedz
  pozdrawiam

  Reply

  Darek February 11, 2013 at 18:09

  Witam… Zastanawia mnie czy jedynym kontaktem z Tobą są te konsultacje?
  Mając jedno pytanie, trochę nie widzi mi się ‘konsultować’, wiem że tracisz swój czas pomagając, i chcesz na tym zarobić.
  Jeśli istnieje możliwość wymiany 2 maili było by naprawdę świetnie.
  Zapisałem się na Twój darmowy ‘kurs’ mailowy, lecz tam niestety nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie, a jest to dość pilne.
  Pozdrawiam mam nadzieje że coś na ten temat napiszesz.
  Dariusz

  Reply

  Grzywocz February 11, 2013 at 18:34

  To napisz tutaj na blogu, aby inni również mogli skorzystać z rozwiązania tej sytuacji.

  Reply

  Darek February 11, 2013 at 19:33

  A więc do działa.
  Znajoma poznała nie ze swoją koleżanką na imprezie. Niestety z pewnych powodów nie mogłem z nią dłużej porozmawiać sam na sam. Zagadałem z nią na facebooku [wiem trochę kiepski pomysł] i umówiłem na mieście kilka dni temu…
  Rozmowa nie była niczym niesamowitym [nie jestem zbyt dobrym bajerantem], takie zwykłe spotkanie.
  I teraz problem jaki na mnie ciąży od kilku dni… czy umówić się z nią 14 [każdy wie co to za dzień] a jak się z nią umówić to czy kupić jej jakiś drobiazg ze względu ‘wyjątkowego dnia’ jakiś kwiatek? śmiesznego pluszaka?
  Problematyczne jest to ze względu że nie znamy się zbyt dobrze, i też dlatego że sporo osób nie traktuje tego dnia w żaden sposób wyjątkowo, a nie wiem jakie jest jej zdanie na temat walentynek [sam nigdy jakoś szczególnie ich nie obchodziłem]…
  Nawet nie wiem, gdzie mógł bym ją zabrać [ale może jeszcze coś wykombinuje].
  Z góry dzięki za nakierowanie na odpowiedni tor ;-) .
  Pozdrawiam Serdecznie!
  Dariusz.

  Reply

  Grzywocz February 11, 2013 at 19:39

  Dokładnie przestudiuj walentynkowy wpis na blogu: https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/poderwac-dziewczyne/walentynki-jak-nie-podrywac-dziewczyny/ Historie w komentarzach są równie pouczające.

  Reply

  łukasz February 21, 2013 at 22:22

  witaj paweł tu łukasz ja byłem na spotkałem sie z moja kolezanka rozmawiało sie z nią bardzo dobrze ona przyszła ze swoją kolezanką i z jej kolezanki chłopakiem wiem ze długo sie nie widzielismy ale podejrzewam ze ona kogoś ma bo pokazywała swojej koleżance zdjęcie z komórki jakiegos chłopaka uwazam że mnie zdradza jak mnie nie chce to chyba z nią skoncze i ją chyba zostawie ja nie będe tym się przejmował uważam ze trzeba mieć pare dziewczyn żeby być w trwałym związku ja chcem mieć wyjątkową dziewczyne ja chcem od ciebie zakupić ksiązke 77 flirtów i jak zagadywac i utrzymac przy sobie kobiete prosze przeslij mi na e-maila co o tym sądzisz i jakie jest twoje zdanie jak mam od cie bie zakupić ksiązke prosze o odpowiedz pozdrawiam łukasz

  Reply

  Grzywocz February 21, 2013 at 23:17

  Wszystkie produkty znajdują się na stronie: https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/produkty/
  Nikt Cię nie zdradza, bo ona jest Twoją koleżanką a nie dziewczyną, więc może się spotykać z kim chce i kiedy chce.

  Reply

  łukasz February 24, 2013 at 17:33

  hej paweł chciałbym kod rabatowy zeby wykupic ksiazke na temat jak poznać dziewczyne i utrzymac ją przy sobie na stałe cczekam na odpowiedz pozdrawiam łukasz

  Reply

  Grzywocz February 25, 2013 at 01:17

  W tej chwili nie dysponujemy kodami rabatowymi. Te informacje są warte co najmniej 10 razy tyle i jest to najlepsza rzecz, jaką możesz dla siebie zrobić.

  Reply

  Rafał February 25, 2013 at 12:01

  Witam, chciałbym zapisać się na Twój kurs pewności siebie, czy jest jeszcze taka możliwość?

  Reply

  Grzywocz February 25, 2013 at 14:08

  Tak, dołącz do uczestników poprzez zapisy na stronie: http://PewnoscSiebieW90Dni.pl

  Reply

  Dariusz February 27, 2013 at 00:41

  Hej Pawle…

  Mógł byś coś doradzić w sytuacji, gdy po 3 spotkaniach na przywitanie i pożegnanie całuję dziewczynę w policzek.
  I teraz wiem, że gdy tylko będę starał się ją pocałować w usta, na pewno odwróci się policzkiem.
  Pokazuje swoje zainteresowanie.
  Nie chcę się narzucać ale też nie chce aby ten element tkwił w miejscu. A zaproponowanie pocałunku w usta będzie na pewno błędem.
  Czy masz jakiś pomysł aby to subtelnie zmienić?

  Z góry ogromne dzięki za pomoc
  Pozdrawiam Darek

  Reply

  Tomek March 3, 2013 at 15:34

  Witam cie ogladam twoje filmy na you tube i naprawde doceniam to co robisz twoje filmy sa bardzo pomocne i w wielu przypadkach sie potwierdzaja w 100% .Prosil bym cie o rade gdyz jestem w zwiazku z kobieta ok 4 lat jest bardzo ok dogadujemy sie nie ma problemu wszystko jest w porzadku poznalem jej rodzine ona moja jes naprawde super dziewczyna mamy wspolne pasje itd.problem zaczal sie jakies pol roku temu gdyz do mojej firmy zatrudnila sie kobieta jest ladna wszystkim sie podoba i ona o tym wie ja do niej podchodzilem obojetnie w koncu na imprezach firmowych oraz w pracy zauwazylem ze zaczela sie do mnie przyblizac i musze ci sie przyznac ze w koncu wyladowalismy w lozku byl alkohol itp ale tego nie usprawiedliwia zdradzielm.Zauwazylem ze po tym chce sie ze mna czesto spotykac sama pisze non stop mam sporo innych zajec wiec spotkania sa bardzo zadko po za firma ona wie ze mam dziewczyne ale boje sie ze to moze pojsc za daleko i dlatego staram sie unikac spotkan z nia po za praca nie chcial bym stracic swojej kobiety i ja krzywdzic.Dodam ci ze czuje tez jakis dziwny pociag do tej kolezanki z pracy i ona do mnie ponoc tez , .Jak bys mi mogl doradzic co robic gdyz troche sie pogubilem .Dzieki:)

  Reply

  Grzywocz March 3, 2013 at 20:31

  Zamów konsultację mailową lub poprzez skype. To nie jest sprawa na komentarze.

  Reply

  łukasz March 3, 2013 at 20:24

  Hej paweł gdy czytam twoje wszystkie artykuły od samego początku to poprostu jest dobrze i wierze to głęboko ze będzie coraz lepiej w relacji i rozmawianiu z kobietami twoje artykuły są najlepsze nigdzie takich już nigdzie nie znajde ale gdy czytam prawie codziennie twoje artykuły to opisujesz je z zycia wzięte ja nie boje sie juz kobiet jak kiedyś teraz jest lepiej ale nie idealnie tak jak chcem uwazam ze z dziewczynami trzeba rozmawiac o wszystkim jaka jest twoja opinia opisz co o tym sądzisz i jakie jest zdanie na twój temat poprostu mam lepsze coraz dobre zmiany z kroku na krok jest coraz lepiej to jest dobry prognostyk i napewno będe ćwiczył i trenował nad własnym charakterem chcem od ciebie kupic video film i ksiazke jak zagadywac do dziewczyn każdego dnia i jak z nią utrzymać trwały związek odpisz pozdrawiam łukasz

  Reply

  ERYK May 26, 2013 at 22:31

  HEJ PAWEŁ JAK WZNOWIC MOZLIWOSC OTRZYMYWANIA DARMOWYCH E-MAILI BO PRZEZ PRZYPADEK WYŁACZYŁEM ??
  BŁAGAM O POMOC PONIEWAZ BARDZO MI POMOGŁES…
  z GÓRY DZIKUJE

  Reply

  Grzywocz May 27, 2013 at 00:05

  Już włączyłem po wyszukaniu Twojego adresu email. Dziękuję za zaangażowanie i bądź na bieżąco z kolejnymi materiałami. Powodzenia i wytrwałości w budowaniu pewności siebie!

  Reply

  SeBlue May 27, 2013 at 21:18

  Cześć, mam na imię Sebastian, lat 17. Ostatnio trafiłem na tą stronę, czytając ją wiele się nauczyłem. Ale mam jedno małe pytanie do Ciebie, od jakiegoś czasu gryzie mnie to pytanie. Od nie dawna często zostaje zaproszony na różne ogniska czy imprezy w domu przez kolegów/koleżanki. Staram się jak najczęściej uczęszczać w takich imprezach. Ale jest małe ale ;p. Gdy już się zdecyduje pójść na taką imprezę jak mam się zachować aby dziewczyny zwróciły na mnie uwagę. Nie chciałbym robić nic głupiego aby zabłysnąć przed nimi. Za zwykle gdy wchodzę na domówkę, witam oraz poznaje każdą dziewczynę z osobna. Przytulam i idę dalej, a teraz pytanie, co zrobić aby one mnie dostrzegły z tego grona które tam jest, jak mogę się wyróżniać, co mogę robić. Proszę Was o pomoc ponieważ sam już nie wiem. ;p Mam nadzieje ,że mi pomożecie, z góry dziękuję oraz pozdrawiam. :)

  Reply

  xmen85 July 26, 2013 at 11:20

  no panie grzywocz doczekal sie pan filmiku o swoich blednych ideologiach w srodowisku pua i zostal pan ze tak powiem -wysmiany ,prosze ogladnac pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz July 26, 2013 at 12:33

  Moi klienci i czytelnicy znają moje metedy i sposób na bieganie za kobietami po ulicach. Osoby, które rozmawiają z kobietami na ulicach doskonale wiedzą, że tylko około 10% przypadkowych kobiet z ulicy przyjdzie potem na spotkanie. Jeśli ktoś nigdy nie zagadywał do kobiet na ulicy, to zapraszam do tej przygody i sprawdzeniu, ile z tego będzie miał randek. Każdy ma swoje życie. Ja nikogo nie przekonuję, tylko informuję i ostrzegam, że nie trzeba robić z siebie ulicznego natręta, który na 10 podejść otrzymuje 9 zlewek. Można to robić dla treningu pewności siebie, ale randek z tego będzie mało. Zamiast siać zamęt kup sobie produkty innych, idź i zagaduj kobiety na ulicach i ciesz się tym, co osiągniesz w ten sposób.

  Reply

  vinstrol October 4, 2013 at 18:02

  Paweł a taka sprawa, chodzi o umawianie się na kolejne randki. Wspominasz w kursach o tym że jak laska odmówi randkę i nie poda następnego terminu to dać sobie spokój. Faktycznie spotkałem się 2 razy z dziewczyną po 1 na tydzień, umówiłem się na 3 randkę i 3 godziny przed spotkaniem laska dzwoni i mówi że nie da rady, ja milczę czekając aż zaproponuje coś innego ale cisza, ona zmienia temat i pyta co u mnie itd… szybko kończę rozmowę i papa. No i teraz pytanie, czy to koniec czy jeszcze zadzwonić w następnym tygodniu? dlaczego pytam, bo na obu spotkaniach to ona płaciła za mnie i za siebie. Nie dała mi zapłacić, czy to ma jakieś znaczenie wg Ciebie, jakiś inny symptom zainteresowania?

  Reply

  vinstrol October 4, 2013 at 18:05

  A i jeszcze dodam że na 2 randce 5 razy mnie szturchała i raz wskoczyła na ręce abym ją z murku ściągnął.

  Reply

  Kuba February 13, 2014 at 01:19

  Cześć Paweł, twoje rady są świetne i ze względu na twoje doświadczenie w tym temacie mam do ciebie pytanie. W moim technikum jest jedna dziewczyna która mi się podoba i kilka razy widziałem jak na mnie spogląda. I mam plan żeby do niej podejść, ale nie wiem czy najpierw pogadać z nią kilka razy na przerwach i wtedy gdzieś zaprosić czy przegadać jedną przerwę i zaprosić ją od razu na jakiś spacer po szkole albo kawiarnie? Myślałem nad tą drugą opcją bo chciałbym z nią pogadać w jednym ciągu a nie na wyrywki. Z góry dzięki za odpowiedź.

  Reply

  KubaSKO February 23, 2014 at 05:12

  Do Kuby – ten plan to twoja zguba, jesli widziales ze spoglada to powinienes podejsc od razu, pogadac 10-15 minut, ocenic czy dziewczyna jest zainteresowana i jesli jest to wziac numer. Mam wrazenie, ze narzucasz sobie jakas presje, ze boisz sie odrzucenia. Pamietaj kobieta w pierwszej interakcji, nie odrzuca Ciebie tylko obcego faceta, jeśli pomogłem to się cieszę. Pozdrawiam.

  Reply

  zyczliwy November 30, 2014 at 21:58

  Witam. Chciałbym dowiedzieć się porad i sugestii jak umowic sie z dziewczyna i wzbudzic jej zainteresowanie samym soba. pozdraiwam.

  Reply

  Andrus December 25, 2014 at 21:08

  Hej, czy udzielasz konsultacji też kobietom?

  Reply

  Karol March 14, 2015 at 22:00

  Cześć, potrzebuję kilku podpowiedzi do mojej sytuacji. Nie wiem jak doprowadzić do spotkania przez facebook, dziewczyna sama zaproponowała spotkanie po czym nie przyszła i nie chciała podać powodu, przepraszała ale chcę jej dać jeszcze jedną szansę.

  Reply

  Karol March 14, 2015 at 22:00

  Cześć, potrzebuję kilku podpowiedzi do mojej sytuacji. Nie wiem jak doprowadzić do spotkania przez facebook, dziewczyna sama zaproponowała spotkanie po czym nie przyszła i nie chciała podać powodu, przepraszała ale chcę jej dać jeszcze jedną szansę.

  Reply

  Adam Bocheński July 20, 2015 at 21:23

  Witaj Paweł chętnie się z tobą spotkam byś mnie poprowadził ponieważ mam poważne problemy z poznawaniem nowych kobiet i rozwijaniem tej całej interakcji chce byś stwierdził jaki jest ze mną problem pozdrawiam i czekam na kontakt Adam

  Reply

  Bartosz April 17, 2016 at 17:45

  hej Paweł!
  chciałbym wiedzieć, czy konsultacje mailowe mają jakieś ograniczenia co do ilości znaków/rozległości tematyki/etc. ? Oraz czy jest określony jakiś limit czasowy – w sensie odstęp między kolejnymi mailami? Bo wyobrażam sobie to jako mini coaching – opiszę problem, Ty na to odpiszesz, ja sprawdzę to i owo w praktyce. Potem napiszę następnego maila, następnego, realizujemy pewien proces zmiany. Tak wygląda ta forma konsultacji czy mylę się?
  z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz April 17, 2016 at 18:09

  Wolałbym otrzymywać maile do 1000 słów, jednak nie dodałem jeszcze tego ograniczenia, aby można było swobodnie opisać całą sytuację. Zazwyczaj konsultacje mailowe dotyczą jakiejś sytuacji randkowo-związkowej. Bardzo rzadko rozpisuję ćwiczenia coachingowych na konsultacji mailowej, bo takowe są w kursie http://PewnoscSiebiew90Dni.pl albo w tym kursie “Najlepsze miejsca do poznawania kobiet”, w którym podaję ćwiczenia na wyrobienie swobody towarzyskiej albo takie osoby wolą porozmawiać o tym na skypie. Jak potrzebujesz konsultacji mailowej na jakiś inny problem niż randkowo-związkowy, np. coś o pewności siebie, to też dam radę dobrać proces zmian.

  Reply

  Dominik September 21, 2016 at 22:50

  Witaj,
  Chciałbym zapytać Cię czy jest sens Ciągnąć dalej związek z kobietą która, znalazła zainteresowany i wanien innym na portalu fotka. Jeśli mogę wyślę Ci jej cześć rozmowy z Tym gościem. Pozdrawiam.

  Reply

  Grzywocz September 22, 2016 at 13:32

  Relacje z innymi mężczyznami nie mają kompletnie znaczenia. Liczy się to, czy kobieta przychodzi na spotkania z Tobą. Jeśli nie, to nie jest zainteresowana Tobą i tylko ma znaczenie. Przeczytaj artykuł o alternatywnym terminie spotkania.

  Reply

  Krystin October 26, 2016 at 00:50

  Cześć Paweł,
  Wolałbym zostać anonimowy, więc może zacznę; Uczę się w klasie z pewną dziewczyną już drugi rok. Rzecz w tym, że rok temu z nią byłem sporo, koło 4-5 miesięcy. Oddaliliśmy się, i nie widzieliśmy w tym już więcej sensu. W tym problem, gdyż zazwyczaj na lekcjach siedzę za nią, bądź z nią. Nadal utrzymujemy dobry kontakt, bo 2,5 miesięcznej przerwy – nie odzywaliśmy się do siebie w ogóle(ona zaczęła znowu kontakt). Kontynuując temat lekcji – Sztura mnie, rysuje mi serduszko na karku, lub mnie ostatnio zaczyna tak “smyrać” co jest mega seksowne. Często się tak “droczymy”, ale zdaje mi się, że robi to, by zwrócić swoją uwagę na siebie. Naprawdę nie wiem co myśleć, bo tak naprawdę nie wiem czy kocham ją, czy wspomnienia z nią. Potrzebuje pomocy co dalej robić!

  P.S: Dodam, że na pewnej lekcji graliśmy w pytania i padło na “Kto Ci się teraz Podoba”, odpowiedziała (imię i nazwisko), którego poznała (w pewnym miejscu). Osobiście mam jeszcze jedną dziewczynę na oku i nie wiem co robić. Paweł liczę na twoją pomoc!

  Reply

  Grzywocz October 26, 2016 at 10:19

  Postępuj według artykułu: “Jak sprawdzić, czy dziewczyna coś do Ciebie czuje w 3 prostych krokach”.

  Reply

  Adam November 1, 2016 at 20:29

  Dzień dobry , nie wiem czy dobrze piszę na dobry E-mail mam bardzo poważny problem z samym sobą morze pan by coś doradził to by mnie bardzo podbudowało nie będę pisać o wszystkim i o każdych szczegółach BARDZO PROSZĘ O POPRAWNY E-MAIL DO PANA , wtenczas napiszę o co dokładnie chodzi przepraszam za zagadkową wiadomość dziękuję pozdrawiam

  Reply

  KONRAD October 21, 2017 at 13:01

  Cześć Paweł

  Obserwując ile czasu na zebranie materiału, pracy i serca włożyłeś żeby stworzyć ten cały program uważam że jesteś za skromny do jego wyceny w PLN. Tak sam jak wspomniałeś ludzie nie cenią tego jak coś jest TANIE nawet jak jest dla nich wartościowe i pomocne. Odczują na pewno wartość Twoich porad i będą jeszcze bardziej je doceniać. Nie bierz tego jako włażenie w tyłek ale uważam że jesteś godny podziwu i powinieneś bez żadnych wyrzutów zwiększyć cene za kursy, konsultacje. Jak już kiedyś wspomniałem na Twoim kanale, gasisz tych guru podrywu i pickup artists, praktyczną i realnym podejściem do sprawy budowania relacji z kobietą. Świetnym pomysłem jak zawsze są szkolenia publiczne live i swój grafik zorganizowanych seminariów w różnych miastach na stronie. Jeśli oczywiście nie jesteś na tyle leniwy żeby wyjechać ze swojego miasta w którym mieszkasz ;)

  Pozdrawiam
  Konrad

  Reply

  Paweł Grzywocz October 22, 2017 at 09:52

  Dzięki bardzo za wsparcie.

  Reply

  marcin December 12, 2018 at 16:32

  Witam!!
  Zdeydowałem się na zakup twojego kursu 77 technik ponieważ bardzo pomagają mi twoje materiały które sudiuję od 3 lat tyle że bardzo pobieżnie ale dotarło do mnie że jeśli nie zaangażuję się bardiej to nie będzie efektu i pewnie kiedyś będę z jakąś kobietą ale na pewno nie będę zadowolony. Wiele robię w życiu pod kątem zaimponowania kobietom i to się nie sprawdza teraz to zrozumiałem choć plusem jest to że robię to teraz dla siebie. Chciałbym zamówić u ciebie konsultacje 1na1 ponieważ to co mówisz bardzo dociera do mnie mam 47 lat i nigdy nie byłem szczęśliwy z kobietą i chciałbym t zmienić ponieważ zwsze to było dla mnie największym niespełnionym wyzwaniem Twoje materiały są tak dore że sięgam po ne bardzo niechętnie z tego owodu że trudno poodzić mi się że nie miałem żanych szans do tej pory na fajne relace z kbietami ale ten mail jest dowode że przełamuje sie i bardzo chciałbym cie poznać osobście. prześlij mi teminy kusrów najbliższych to postaram się przyjechać
  zpoważaniem
  Marcin

  Reply

  eddy December 12, 2018 at 20:15

  Jak dać do zrozumienia najlepszemu kumplowi, że ciągły kontakt (codziennie), to lekka przesada? Powiedziałem mu, że trochę się zachowuje jak te panny, o których piszesz, on to zanegował, oczywiście wszystko w żartach. I dalej robi swoje. Pisze codziennie, chcę cały czas poznawać kobiety. Jestem dla niego mentorem, dlatego, tak strasznie to działa. Co Ty byś zrobił w mojej sytuacji? Nie odpisywał czasami?

  Reply

  Paweł Grzywocz December 12, 2018 at 20:17

  Chyba on jest dla Ciebie mentorem. Olej go. Każdy ma swoje życie.

  Reply

  eddy December 12, 2018 at 20:47

  Do tego na pewno się nie dostosuje ;) Trochę pojechałeś po bandzie Paweł. Postaram się ograniczyć kontakt do 1 spotkania na tydzień, a nie od razu olewać…

  Reply

  Paweł Grzywocz December 13, 2018 at 09:27

  Miałem na myśli olej doradzanie mu. Nie rozmawiaj z nim o tych sprawach randkowych. Nic mu nie podpowiadaj. A jak Ci powie, że go olała dziewczyna, to pociesz go po przyjacielsku, że widocznie nie była go warta. Możesz mu podesłać link do strony. Jak ją odrzuci, to niech cierpi. Udawaj głupiego. Nikomu na siłę nie pomożesz. Faceci są uparci i blokuje ich męskie ego. Nie przegadasz. Pogódź się z tym i rozmawiaj z nim na inne tematy. Szczególnie biorąc pod uwagę, że on nie słucha i ma muchy w nosie. Miło jest patrzeć, jak takim zarozumialcom nie wychodzą relacje. Nie dawałbym im więcej rad. Mówiłbym ogólnie, że miał pecha. Miał szansę mnie posłuchać, ale ją odrzucił. Wysłałem stronę, ale ją odrzucił. Niech cierpi.

  Reply

  Sławek August 10, 2019 at 22:32

  Cześć Paweł,
  dzięki za konsultację 1 na 1 było naprawdę super. Byłem w szoku jak zobaczyłem Cię w akcji, coś fantastycznego, nad wszystkim panowałeś. Stałem z boku jak wryty i myślałem że śnię:) Tak bez kontekstu na luzie zagadywać. Masz taką gadkę że głowa mała. Jesteś niezawodny jak Kałasznikow:) Nigdy się nie zacina. Widziałem jak z pobliskich sklepów przyglądali się Twoim interakcjom. Same pozytywne reakcję zresztą sam mówiłeś że to był udany dzień bo zwykle jest dużo odmów zanim trafi się zainteresowana. Potem sobie myślałem… kurcze jak Ci to łatwo idzie bo dziewczyny były miłe, zainteresowane, uśmiechnięte i bardzo ładne, oraz pewne siebie. Ale przecież nie zawsze tak będzie bo dziewczyny mają swoje sprawy i mają prawo nie chcieć rozmawiać. Będę pamiętał to popołudnie bardzo, bardzo długo bo odbyło się 9 dnia miesiąca ja urodziłem się 9 lutego i tak czuję jakbym narodził się na nowo hehe :) Oczywiście nie wierzę w żadne zabobony ale to może jakiś znak? kto wie:) Czuję jakbym wrócił z innego świata.
  Dzisiaj wracając w galerii na dworcu zagadałem do 3 dziewczyn. Z dwoma udało sie krótko porozmawiać według schematu wczorajszego i z kursu 100 rozmów z kobietami. Takie króciutkie 2 minutowe rozmowy, były zaskoczone i odpowiadały raczej zdawkowo, a ta 3 miała słuchawki w uszach i zatrzymałem ją mową ciała i uśmiechem ale była oschła i odpowiedziała że “ja Pana nie znam”, no cóż tak bywa uśmiechnąłem się tylko i tyle. Wreszcie sie przełamałem i to jest najważniejsze. Wiem że nie były to podejścia tak jak robiłeś to Ty wczoraj ale nawet przy idealnych podejściach jesteśmy zależni od emocji kobiety i jej spraw. Tak naprawdę to nie było zbyt wielu atrakcyjnych dziewczyn do zagadania bo to było w południe.
  W pociągu porozmawiałem sobie z małżeństwem które jechało z Katowic nad morze potem w sklepie była długa kolejka i zagadałem się z z facetem i jego rodzinką z 20 minut zupełnie obcy. Także nie latam tylko za dupami a jak jest okazja to zagaduję do każdego w każdej sytuacji. Staram sie być miły i dawać wartość ludziom nie oczekując nic w zamian tak jak w kursie “Wolność od nałogów w 90 dni”.
  To była najlepsza inwestycja jaką w życiu wydałem, naprawdę czuje zastrzyk pozytywnej energii. Muszę teraz iść za ciosem i w najbliższych dniach zagadywać co dzień do ładnych dziewczyn żeby utrzymać ten stan jak najdłużej i wyrobić sobie nowy nawyk, a potem go udoskonalać. Dużo pracy przede mną ale myślę że jak będę systematyczny to pojawią się pierwsze owoce pracy i będę wstanie na pełnym relaksie rozpoczynać rozmowy i umawiać sie na fajne randki.
  To był milowy krok dla mojego rozwoju w kontaktach z kobietami na zimno bo dotychczas tak sobie powoli dreptałem.
  Przerobię sobie znowu kurs “Pewność siebie w 90 dni” ale będe wykonywał wszystkie ćwiczenia praktyczne. No i najważniejsze to co przeczytam sposób zagadania muszę sprawdzić w rzeczywistości na własnej skórze żeby to sobie wbić do głowy bo samo czytanie teorii gdzieś ulatuję po czasie i jak chciałoby się coś przypomnieć w trakcie rozmowy z dziewczyną to ze stresu się zapomina.
  Chciałbym zaapelować do niezdecydowanych chłopaków którzy czytają materiały Pawła ale mają problem przełożyć wiedzę teoretyczną w praktykę i czują że ten rozwój idzie za wolno to polecam konsultację 1 na 1. Naprawdę zobaczyć Pawła w akcji to kopara opada do Ziemi. Nie spotyka się takich pozytywnych i wartościowych ludzi na co dzień. Jeszcze raz dziękuję Pawle za to spotkanie.

  Pozdrawiam Sławomir :)

  Reply

  Paweł Grzywocz August 11, 2019 at 12:08

  Hej Sławek, dzięki bardzo za kontakt po spotkaniu. Cieszę się bardzo, że Cię poznałem i mogłem zobaczyć, ile postępów poczyniłeś do tego momentu, żeby zacząć w pełni wdrażać wiedzę w praktykę. Jest to inspirujące. Taka determinacja mi się podoba i dla takich ludzi dostarczam materiały i konsultacje. Dla osób, które chcą się zmieniać, pracują nad sobą, nie poddają się, szukają i testują poszczególne sposoby. Wówczas wyjdziemy na prostą i już się nie zatrzymamy. Największą porażką jest nie spróbować lub przestać próbować. To jedna z najcenniejszych wartości w życiu – droga do przodu, do celu i rozwój, który nigdy się nie kończy, ponieważ osiągając jeden cel, pojawią się potem kolejne. To nadaje życiu smaku.

  Reply

  Grześ September 23, 2019 at 20:18

  Witaj panie Pawle

  Mam pytanie do spotkania 1 na 1, nie da się zapłacić przelewem tylko pay, a drugie pytanie to Pan wyznacza piątek jaki mamy się spotkać? bo jednak mam taką pracę że nie każdy piątek, mogę się spotkać,

  Reply

  Paweł Grzywocz September 23, 2019 at 21:16

  Odpisałem na Twojego maila, ale nie ma takiego adresu.

  Reply

  Grześ December 2, 2019 at 12:40

  szanuję twój warsztat pracy i że pomagasz facetom przełamywać nieśmiałość itd, ale jeśli chodzi o kurs uwodzenia nie jest tak jak się mówi o tym, byłem na takim kursie to nie jest jakieś ślepe latanie za dziewczynami, mi trener wychwycił wiele słabości czemu mi nie wychodzi z dziewczynami, także zbudował moją pewność siebie, nawet w sklepie byłem z nim żeby kupić nowe ciuchy, zmieniłem styl, oczywiście były podejścia do dziewczyn, ale musiał zobaczyć co źle robię z dziewczynami, wiadomo że 2 dni nie zrobi cię casanową ale trener może wychwycić co w sobie zmienić żeby być lepszym w relacjach damsko-męskich a także normalnych relacjach, a pracować trzeba zawsze, oczywiście jak masz słabego trenera to będą efekty jak kolega opisał, ale jeśli trener jest dobry to by go coś nauczył

  Reply

  Paweł Grzywocz December 2, 2019 at 14:13

  To super. Nie wiem tylko, czy dwudniowa pogadanka, trochę podejść i porady na temat stylu są warte 2 do 3 tysiące złotych. Zazwyczaj zgłaszają się do mnie osoby, które już takie podstawy, jak wygląd opanowały. Sporadycznie muszą coś poprawiać. Spotykamy się głównie w celu wspólnych podejść i rozmowy. Mam dużo kursów internetowych, które czytelnicy przerabiają, a także po spotkaniu je sobie powtarzają od nowa i wdrażają już na serio, z nową dawką doświadczenia i motywacji. Często traktują konsultację jako kopa do działania, wspólne przełamanie się, zobaczenie, ile potrzebują jeszcze rozwinąć w swojej komunikacji. Z takimi osobami też łatwiej jest przeprowadzić taką konsultację dla nas obojga, bo gdy zdarzyło się kilka razy spotkanie z osobą zupełnie początkującą, to nawet nie da się tych wszystkich kroków i informacji zapamiętać w ciągu 4 godzin, a co dopiero, gdyby to trwało 2 dni. Dlatego takie procesy są rozbite na kursy internetowe 90 dniowe.

  Odnośnie wyglądu to wyszukaj w google: “Męski wygląd webinar”.

  Reply

  Marek January 13, 2020 at 21:30

  Co robić jeśli poznaje wspaniałą kobietę, ładną i o dobrym charakterze, wyrozumiałą i cierpliwą, spotykam się z nią podoba mi się a ona jest mega zaangażowana, lecz ja tracę nią zainteresowanie, nie ma z mojej strony tęsknoty do niej.. nie ma tego zauroczenia, mimo wielu randek i całowania się z nią oraz miłych spotkań.. już sam nie wiem co robić, przepuszczając tak wartościowe kobiety ! Jak się zdrowo zakochiwać ? Mam wrażenie, że często traktuje dziewczyny jak koleżanki po kilku spotkaniach, mimo, że mi się podobają.Brak mi tego uniesienia, motywatora. Kiedyś się zauroczałem bez problemu, ale zawsze tylko z mojej strony.. a teraz po 30-stce… tak jakby wszystko z rozsądku.. ale to chyba nie to ? Wiem, że sporo osób ma podobnie, tylko co z tym robić ? Czy ja jestem jakoś zablokowany na związek ? Jestem trochę zamkniętą osobą, ale chciałbym mieć kogoś u swojego boku ;)

  Reply

  Paweł Grzywocz January 13, 2020 at 22:05

  Program o nałogach i wartościach związkowych “Wolność w 90 dni” pozwala odzyskać taką wrażliwość uczuciową. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to dobrze, że się zbytnio nie emocjonujesz i możesz na spokojnie budować relację z ładną i łagodną kobietą. Jednak z jakiegoś powodu nie chcesz kontynuować tych relacji. Powód może być błahy, jak np. przecenianie zakochania i nadawanie mu zbyt dużej rangi albo tak naprawdę to te dziewczyny Ci się nie podobają, bo spotykasz się z takimi poniżej swoich potencjalnych możliwości. Albo jakiś głębszy powód, że masz jakieś wybrakowane postrzeganie kobiet, szukasz gwiazdki z nieba, może media wypaczyły Ci postrzeganie kobiet, że to jakieś nie wiadomo, jak szczęściodajne istoty itp. założenia, a tak naprawdę to trzeba najpierw w sobie wypracować szczęście, radość życia i entuzjazm ze spotykania się i dzielić się tym z kobietą, chcieć się zaangażować. Był też o tym artykuł w google: “Nie chcę mieć dziewczyny – czy to dziwne czy normalne” oraz “Samotność 30 lat a uzależnienie od masturbacji”.

  Reply

  Kacper October 22, 2020 at 11:53

  Witam, mam dość pilny problem (połówka potrzebuje czasu ) jest możliwość konsultacji ?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 22, 2020 at 19:25

  Pewnie, możesz też wyszukać 2 artykuły w google: “Dziewczyna potrzebuje czasu – co robić” oraz “Dziewczyna chce przerwy w związku – czy wyznać miłość”.

  Reply

  Piotr November 17, 2020 at 14:04

  Witam serdecznie! Nazywam się Piotr , jestem Twoim widzem na kanale YT od maja , po rozstaniu z dziewczyną po 6 latach trudno było się pozbierać ale dzięki Twoim materiałom zdecydowanie wziąłem się w garść i teraz widzę same pozytywy które wynikły z rozstania także wielkie dzięki za to jestem Twoim dłużnikiem!! Zagłębiając się w Twoje materiały pewność siebie wzrosła zdecydowanie i ogarnąłem się fizycznie i teraz korzystam z życia nie mniej mam takie pytanie do Ciebie bo nie wiem jak rozegrać pewną sytuację. Jakiś czas temu na ćwiczeniach wojskowych poznałem dziewczynę, atrakcyjną, miałem z nią wartę więc wiadomo nie będę stał jak pajac i bez żadnej presji zacząłem ją bajerować a bardziej flirtować oczywiście na pewniaka , znajomość się zaczęła od dupy strony bo po zajęciach znalazłem się u niej na mieszkaniu i był sex. Kolejny raz znowu się spotkaliśmy oczywiście zero pisania tylko telefon ze wbijam do niej no i znowu sex do późna. Dzisiaj zadzwoniłem i znowu się ustawiliśmy na piątek z tym że wyskoczyła mi z tekstem,że na pewno nie będziemy siedzieć do tak późna jak ostatnio bo jest później nieprzytomna no i to mnie zniesmaczyło , odrazu powiedziałem,że nie musimy w takim razie się spotykać ,że nic na siłę , ona że nie nie o to chodziło no i się pożegnałem i rozłączyłem. Zniesmaczyło mnie bo to tak jak by wyszło,że jej kazałem siedzieć do tej późnej godziny a generalnie cały czas coś się działo podczas tej wizyty, pytanie do Ciebie Pawle czy takie coś brać w ogóle do głowy czy olać ? Myślałem, żeby pojechać do niej ale nie wchodzić do mieszkania , przejść się na spacer trochę kontaktu fizycznego , odprowadzić i nie wchodzić do mieszkania tylko jechać do domu , co myślisz o takim pomyśle czy to będzie jakaś w ogóle kara dla niej ? Czy może wprost jej coś powiedzieć ewentualnie w ogóle nie jechać na te spotkanie ? Chodzi mi o to aby ona mnie ścigała a nie odwrotnie. Pozdrawiam Cie serdecznie , był bym bardzo wdzięczny jak Ty to widzisz bo znasz się na tych sprawach a ja nie chcę wafla z siebie zrobić ;D

  Reply

  Paweł Grzywocz November 17, 2020 at 15:33

  Postępuj zgodnie program o doprowadzaniu do związku w 12 randek i utrzymywaniu go tutaj. Tu nie chodzi o jakieś karanie i wpadanie ze skrajności w skrajność, tylko o stabilne zwiększanie i utrzymywanie zainteresowania kobiety, a spędzanie z nią od początku tyle czasu, co opisałeś przeczy temu wszystkiemu i nie da się w ten sposób zbudować długiej i udanej relacji, bo zamiast rozciągnąć to na 2 lata, żeby kobiety chciała spędzić z Tobą resztę życia, to wypali się w 2 miesiące, a potem będzie jeszcze tkwić kilka miesięcy z przyzwyczajenia aż znowu się to rozpadnie, więc po co w ogóle tracić w ten sposób cenne lata swojego życia. Lepiej od początku zbudować udany związek tak, jak należy i potem tylko pielęgnować przez kolejne lata to, co się zbudowała zamiast ciągle walczyć ze sobą o to, komu bardziej zależy. Polecam też dokładnie przesłuchać moduł o wartościach seksualnych, którego rozwinięciem jest program: “Wolność od nałogów w 90 dni”, który jest w 80% o wartościach seksualnych, związkowych, życiowych, o tym, jak się sobą nie przejeść, nie zranić, nie zaprzepaścić dobrze zapowiadającej się relacji.

  Reply

  Erwin November 18, 2021 at 09:17

  Witam,
  Wysłała mi na fb zaproszenie dziewczyna która mi się spodobała po czym sama odszukała mój profil na instagramie i zalajkowała wszystkie foty, chciałbym do niej zagadać bo jak już wspomniałem bardzo mi się podoba lecz nie mam pojęcia co mogę do niej napisać. Prosze o jakieś wskazówki albo gotowe wiadomości jakie mogę jej wysłać.
  Pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz November 18, 2021 at 11:11

  Polecam w google mój artykuł: “Co napisać do dziewczyny w pierwszej wiadomości na powitanie”, “Jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną przez Internet”, “Kiedy zaproponować dziewczynie spotkanie na żywo”.

  Reply

  Bartek January 8, 2022 at 12:31

  Zastanawiam się nad wykupieniem konsultacji na żywo. Mam jednak pewne wątpliwości, czy to mi jeszcze coś da. Mam już kilka twoich pełnych kursów, PSW90 i WON90 kupiłem 4 lata temu i niektóre odcinki już praktycznie znam na pamięć. Słuchałem trochę tych nagrań audio z rozmów na ulicy, ale nie wyobrażam sobie takiego poznawania dziewczyn we własnym wykonaniu. Czy taka konsultacja ma sens, jeśli nie jestem chętny do zagadywania w takich zupełnie publicznych miejscach? Sam mówisz, że to raczej trening pewności siebie, a nie źródło randek. Ja zawsze wolałem podchodzić w miejscach, gdzie ludzie przychodzą z nastawieniem na poznawanie nowych znajomych. Nie jestem zwolennikiem Twojego statystycznego podejścia pt. “60 pierwszych randek”, po pierwsze dlatego, że to ekstremalna liczba, a po drugie stwarza ryzyko ulegania emocjom i wpadki z jakąś nieodpowiednią dziewczyną. Wolę się skupić na takich, u których widzę jakiś potencjał, a nie umawiać spotkanie z każdą, która raczy podać swój numer. Poza tym, nie mam w sobie tyle wiary i samozaparcia, żeby tolerować kilkadziesiąt rozczarowań. Już i tak mam skłonność do przyjmowania z góry negatywnych założeń po wszystkich poprzednich rozczarowaniach, których w moim życiu nie brakowało.

  Ostatnio “mieszkam” w szkole tańca i robię podobno najszybsze postępy, jakie ci instruktorzy widzieli w swojej karierze. Tak mnie to wciągnęło, że codziennie przychodzę na 3 godziny. Nic innego mi się nie chce robić w wolnym czasie, tylko czekam żeby wrócić na parkiet. Kobiety tam są różne, niektóre mi się podobają, a inne nie, ale nie przebieram, tylko podchodzę do każdej i tańczę ile wlezie. Zdobyłem już jakąś popularność w tym środowisku, ale nadal nie mam z tego żadnych randek. Obawiam się, że dla tych wszystkich kobiet jestem tylko zabawką do tańca, i że sam sobie z tego zrobiłem ucieczkę od szarej rzeczywistości. Ciągle mnie prześladuje takie poczucie, że jestem gorszy, że z jakiegoś powodu żadnej się nie podobam, i że cały mój wysiłek jest próżny. Co z tego, że będę zajebistym tancerzem, skoro pod względem relacji z kobietami jestem cały czas w punkcie 0? Myślałem o tej konsultacji jako ostatniej desce ratunku. Wiem, że nie jesteś cudotwórcą i nie zmienisz mojego życia magicznie, z dnia na dzień. Ale już mi się naprawdę wyczerpały pomysły. Różnych rzeczy próbowałem, myślę, że rażących błędów już nie popełniam, ale efetków nadal brak.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 8, 2022 at 14:47

  Pomiędzy rozmowami z dziewczynami, które i tak nie są cały czas, rozmawiamy między sobą i możemy rozwiązać jakieś problemy, które Cię blokują. Np. miałem konsultacje z mężczyzną, który na co dzień występuje na scenie i robi pokazy i chciał się upewnić, że wszystko robi, jak trzeba, a ja go nakierowałem, żeby był bardziej zdecydowany i otwarty, a nie robił sobie wyrzuty, że skoro jest w pracy jako spektator, to mu nie wypada rozmawiać z kobietami przed czy po występie albo na przerwach czy podczas poczęstunków, bankietów. A w szkołach tańca może być taka sytuacja i były takie komentarze, że sporo kobiet ćwiczy tam tylko, żeby ćwiczyć a nie kogoś poznać, ale taka statystyka jest praktycznie wszędzie, bo wszędzie są zajęte kobiety i kobiety, które akurat nie chcą kogoś poznać, jak i takie, które chcą kogoś poznać. Czy to na ulicy czy na klubie mówców, zajęciach tanecznych, językowych, na imprezach czy nawet na szybkich randkach typu speed dates, to wszędzie są kobiety, które chcą się tylko dowartościować, powybrzydzać, pobawić, zabić czas lub już mają chłopaka i nie chcą poznać nikogo nowego i takich kobiet może być nawet czasami 80% bez względu na miejsce. No może na szybkich randkach nie ma aż tylu, ale za to mogą Tobie się nie podobać albo mogą Cię nie zaznaczyć albo nie traktują tego poważnie. W każdym razie polecam korzystać z różnych miejsc, codzienne sytuacje, szybkie randki, wspólne zainteresowania, znajomi czy tańce, bo nigdy nie wiesz, gdzie i ile spotkasz akurat wolnych i interesujących dziewczyn. Różnice w doznaniach mogą być takie, że na ulicy zwykle są nieufne, zaskoczone, nie spodziewały się rozmowy, muszą gdzieś iść, da się tak czasami spotkać ładną, wolną, która pogada dłużej, zostawi solidny kontakt i się spotka, ale przy drobnych błędach typu brak planu, co robisz, jak prowadzić rozmowę, jaką przyjść mowę ciała, sporo kobiet w miejscach na ulicy podziękuje od razu za rozmowę i są o wiele mniej wyrozumiałe niż w innych miejscach, co może być właśnie początkowo deprymujące, ale gdy potrafisz to robić na luzie, to takie reakcje po Tobie spływają, bo wiesz, że to są normalne obawy z ich strony oraz mają takie prawo, że nie muszą rozmawiać z każdą osobą, która je zagaduje, bo nie przyszły na ulicę kogoś poznać, ale w miejscach z kontekstem też się mogą wykręcać, unikać, nie chcieć kogoś poznać, także jest to problem w naszej głowie, że sobie nie radzimy z potencjalnym odrzuceniem, a właściwie to poznawaniem, sprawdzeniem, jak się z nimi rozmawia i czy mają chłopaka, bo one o tym mówią zazwyczaj a nie stricte problem z miejscem, bo jak się napinamy na efekt czy przejmujemy za bardzo czymś, to każde miejsce będzie nieodpowiednie. Tutaj komentarz o poznawaniu w szkołach tańca, a zaraz potem następny. Jedni mają doświadczenia, że dużo kobiet jest tam tylko po to, aby ćwiczyć, a inni, że super miejsce, a sporo też zależy od indywidualnych okoliczności i umiejętności oraz słuszenie tam dopisał czytelnik, że poznaje się na praktisach tanecznych, imprezach tanecznych, integracjach a niekoniecznie na zajeciach. Poznawanie przy okazji codziennych czynności albo wychodzenie na spacer czasami na rynek, do sklepu, do galerii, aby wyjść do ludzi i przy okazji pogadanie z dziewczynami to nie taki głupi pomysł, bo jak się robi to umiejętnie, to można zbudować super rozmowę i poznać bardzo interesującą dziewczynę, której nie spotkałbyś nigdzie indziej, więc warto próbować wszędzie poznawać w miarę możliwości a nie nastawiać się tylko na jedno miejsce, a statystyka jest wszędzie podobna, że 60-80% kobiet jest zajęta, więc co to w ogóle za odrzucenie, skoro ona nikogo nie szuka. Jak się potrafi rozmawiać i budować zainteresowanie, sprawdzać ich zainteresowanie, zrobić to z pozycji autorytetu i komplementu, to generalnie kobiety lubią być zagadywane i jest im miło, również tym zajętym. Posłuchaj opinii o konsultacji, jak i 100 rozmowach audio, że kobiety nie gryzą i w większości przypadków są zadowolone z rozmowy, jeśli robimy to w powiedzmy normalny, naturalny, wesoły, pewny siebie sposób i komunikujemy nasze intencje delikatnie, prowadzimy rozmowę i wiemy, w jakim kierunku ją prowadzić. Pomocny może być również artykuł w google: “Jak okazać dziewczynie zainteresowanie przy podejściu”, “Oryginalne komplementy dla dziewczyny o wyglądzie”, “Analiza rozmowy z dziewczyną, żeby przyszła na spotkanie”, “Jak przełamać strach i blokady przed podejściem i odrzuceniem”, “Podryw na ulicy – opinie czy warto”, “5 przyczyn braku randek webinar”, “Męski wygląd webinar”.

  Reply

  Lukasz January 21, 2022 at 20:49

  Czesc, jestem zainteresowany konsultacja. Ogolnie nie jest tak ze mam problem z poznawaniem kobiet jednakze problem raczej polega na tym ze nie potrafie poprowadzic relacji. Ide na tzw freestyle i raz to dziala a raz nie. Kolega mi kiedys wspominal o takich konsultacjach (robil to w uk) i polecal gdyz stwierdil ze pozwolilo mu to dzialac bardziej swiadomie i panowac nad sytuacja. U mnie jest tak ze nie do konca panuje..:) stad chetnie pogadam. Daj znac jak mozemy sie skontaktowac.. preferuje raczej cos w stylu rozmowy video.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 21, 2022 at 20:57

  Witaj, przesłuchaj ten program “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek“, bonus Audio Action Steps i program “Jak utrzymać związek”10 razy w 10 tygodni, a potem raz w miesiącu do końca życia, żeby się utrwaliło i nie wróciło stare myślenie i programowanie społeczne, łajzowanie.

  Przesłuchaj program jeden raz w jednym tygodniu, drugi raz w drugim tygodniu itp. powtórki aż nauczysz się wszystkich zasad utrzymywania i prowadzenia związku na pamięć, że jakbym Cię obudził w środku nocy i zapytał, jak utrzymać zainteresowanie kobiety i udany związek, to jak z karabinu będziesz potrafił to wypunktować oraz będzie to dla Ciebie tak oczywiste, jak oddychanie, że nie będziesz musiał o tym nadmiernie myśleć, tylko będzie to coś, o co dbasz automatycznie.

  Oprócz tego możesz również korzystać z konsultacji wedle potrzeby.

  Reply

  Michał October 29, 2022 at 11:33

  Cześć, rozważam Twoją konsultację, ale na wstępie chciałbym wiedzieć, na ile da się coś ze mną zrobić. Mam 33 lata i nigdy nie byłem w związku. Dopiero 4-5 lat temu zacząłem pragnąć ciepła kobiety na serio (wiadomo, że każdy w innym wieku tego pragnie). Mam profil randkowy. Udało mi się przez ostatnie 3 lata tylko 3 RAZY umówić się z dziewczyną. Ale tylko na tzw. randkę w ciemno. Pierwsza – zrobiła na mnie dobre wrażenie, nawet wręczyłem jej różę, by “nabić” sobie u niej punktów, ale od razu była nie pocieszona, bo się pokłuje, nawet później ją odwiozłem do domu, mimo to spotkanie uważam za udane. Tylko chyba z wrażenia, zapomniałem wziąć od niej tel., ale jak chciałem skontaktować się z nią ponownie przez internet, to już ze mną “zerwała”. Druga dziewczyna – może z wyglądu nie przyciągnęła do mnie od razu, ale na pewno jej wygląd nie odpychał mnie od niej. Ale rozmowa z nią przekreśliła wszystko, przez internet była gadułą, a w realu ciągle ja nawijałem, a ona odezwała się w max 5 zdaniach. Trzecia dziewczyna – dobre wrażenie, fajnie mi się gadało z nią. Tylko się okazało, że jest w separacji, a podała że jest panną.
  Do tej pory umawiałem się na spacer. Dopiero od drugiej randki chciałem zawsze się wysilić i wymyśleć inny sposób jej organizacji.
  A w realu, w ogóle nie natknąłem się na jakąś dziewczynę. Z drugiej strony w tłumie stresuję się i nie podchodzę do fajnej dziewczyny. A jak jestem, gdzieś gdzie jest mniej ludzi, a jakoś mniej się stresuję, to nie ma dziewczyn. Nie powiem, że siedzę ciągle w domu. Owszem w ciągu tygodnia żyję pracą-domem, ale w weekend najczęściej wychodzę na spacer. Ogólnie do kina czy na koncert, czy na imprezy sportowe nie chodzę, bo nie mam z kim.
  A i dodam, że jak miałem zdjęcie profilowe lub wysyłałem zdj. w trakcie czatu, to żadna dziewczyna nie chciała ze mną pisać. A ubieram się w koszule.
  Co o mnie sądzisz?
  Pomożesz?
  Co sądzisz o mnie?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 29, 2022 at 14:45

  Polecam przejść poszczególne programy tutaj. Jeśli chciałbyś coś omówić lub się spotkać, to jestem do dyspozycji. Temat miejsc i statystyk był też w artykule tutaj.

  Reply

  Kamil June 20, 2023 at 21:31

  Cześć Paweł,

  Wiem że prowadzisz konsultacje na Skype dotyczące podrywu etc.
  Czy mogę się z Tobą umówić na konsultacje, która dotyczy moich zmagan z nałogiem.
  Potrzebuje Twojej opinii, konsultacji, pomocy. Utkwiłem w sytuacji, która zaczęła się od nałogu i na ten moment nie widzę z niej wyjścia. Mowa o nałogu który przezwyciężyłeś.

  Bardzo proszę o odpowiedź.

  Uczestnik kursu WON
  Kamil

  Reply

  Paweł Grzywocz June 20, 2023 at 23:16

  Pewnie, jestem do dyspozycji.

  Reply

  John September 12, 2023 at 22:12

  W chwili Twojej odpowiedzi na moje zapytanie, kiedy byś miał jakiś termin na konsultację 30 minutową? W najbliższy piątek, niedzielę, wtorek 19.09? Chciałbym porozmawiać o ogólnie nastawieniu wewnętrznym, przekonaniach, poczuciu wartości, czymkolwiek, co jest źródłem tego problemu, bo mam wielkie wrażenie, że leży gdzieś głęboko we mnie. Jakbym utknął na jakimś poziomie pewności siebie między ludźmi, 156 podejść w miejscach publicznych zrobiłem w ciągu 95 dni, przemawianie na Toastmasters co tydzień poprzez branie ról i jedna przygotowana mowa na miesiąc (tak działam odkąd podchodzę na ulicy). A nie czuję, żeby mi to coś w ogóle dawało, nawet w gorsze dni, kiedy wykrztuszę z siebie jedno podejście na ulicy i danie samego komplementu mnie to już chyba paradoksalnie nie rozwija, ale przed tym odczuwam duży stres.
  Nawet ledwo czuję, by te podejścia przekładały się na miejsca z kontekstem. Za każdym razem zanim wyjdę z domu czuję się jakbym startował wciąż z punktu zero, jeśli chodzi o strach. Mam jakąś paranoję, że ludzie obserwują i osądzają mnie w swoich myślach, wiem, że tak nie jest, że w sumie to mają mnie w dupie, ale nie wiem, co mam zrobić, by się tego pozbyć całkowicie. A przez tę paranoję wzrasta moja niechęć do nich, to jest dopiero jazda. Jednego dnia czuję się trochę lepiej, dręczy mnie to mniej, zdobędę numer od kobiety z ulicy po udanej interakcji, a następnego bez powodu czuję się jak śmieć, nie wiem czemu. Chciałbym chociaż czuć, że idę do przodu, strach jest coraz mniejszy i mam więcej luzu w rozmowie, ale jedyne, czego dostaję od tego, to depresji xD

  Reply

  Paweł Grzywocz September 13, 2023 at 15:16

  Hej, pewnie, może być np. w najbliższy piątek o 18.30.

  Reply

  Leave a Comment