Jak Utrzymać Związek z Kobietą – Jak na zawsze uniknąć Rozstania lub Rozwodu?

jak utrzymać związek

Opinie Zadowolonych Uczestników:


Jak utrzymywać wspaniały związek z kobietą swoich marzeń, aby doprowadzić do narzeczeństwa i małżeństwa?
Jak mieszkać razem, aby uniknąć nudy, rutyny, kłótni oraz rozstania, rozwodu i podziału majątku?
Jak wybrać kobietę, z którą da się szczęśliwie spędzić resztę życia i nigdy jej nie stracić oraz utrzymać jej zainteresowanie
w chmurach?

Witaj!

Z tej strony Paweł Grzywocz i od razu przejdę do rzeczy, czyli do
2 warunków utrzymywania szczęśliwego związku.

Aby utrzymać szczęśliwy związek z kobietą przez całe życie musisz spełnić dwa poniższe warunki:

Warunek nr 1:

Wybór Właściwej Kobiety, która ma cechy kobiety do związku na całe życie
- jeśli podejmiesz złą decyzję, to wówczas maksymalnie zwielokrotnisz szanse na:

 • rozstanie
 • cierpienie
 • rozczarowanie
 • rozwód
 • podział majątku itd.
 •  
  Potrzebujesz wiedzieć, na jakie cechy kobiety zwracać szczególną uwagę i nie być ślepym z powodu braku tej wiedzy lub ogłupienia jej urodą. Na podstawie dokładnego poznania charakteru kobiety możesz przewidzieć, czy ona dalej będzie taka dobra czy może będzie co raz gorzej? Ludzie bardzo rzadko zmieniają się o 180 stopni. Są to skrajne przypadki.

  Dzięki prześwietleniu jej prawdziwego charakteru, zminimalizujesz ryzyko życiowego niepowodzenia praktycznie do zera.

  Warunek nr 2:

  Obserwowanie i Utrzymywanie wysokiego zainteresowania kobiety:

  Jeżeli kobieta z czasem zaczyna zachowywać się co raz gorzej, to najczęściej nie jest tak dlatego, że Cię oszukała i po kilku latach zamieniała się w potwora, tylko TY obniżyłeś jej zainteresowanie, w związku z czym ona zaczęła Cię traktować co raz gorzej! Miałeś świetną kobietę, ale nie potrafiłeś jej utrzymać.

  2/3 pozwów o rozwód wnoszą kobiety! To oznacza, że faceci nie rozumieją kobiet.

  Oto Jak Stracić Kobietę Życia?

  Aby stracić kobietę życia wystarczy jeden z dwóch powodów:

  1. Powód numer 1 – wybrałeś niewłaściwą kobietę, zbyt słabo ją poznałeś, przymknąłeś oko na zbyt dużą ilość jej negatywnych zachowań, które nasiliły się
  w późniejszych etapach relacji, czyli po roku, po dwóch latach lub jeszcze gorzej
  – po ślubie.

  Wybrałeś kobietę, z którą utrzymanie spokojnej, szczęśliwej relacji od początku było NIEMOŻLIWE, ponieważ posiadała ona cechy charakteru, z którymi nie da się z nią w spokoju żyć i nie chciała ich zmienić.

  To TWOJA WINA, że nie wybrałeś lepszej kobiety, tylko związałeś się z taką, która zniszczyła Twoje życie emocjonalne
  i czasem również finansowe.

  2. Powód numer dwa – wybrałeś tą właściwą dziewczynę, której na Tobie zależało i posiadała cechy kobiety do związku na całe życie, ale Ty nie rozumiałeś tego, jak utrzymać jej wysokie zainteresowanie w związku, więc zabiłeś jej zainteresowanie.

  To bardzo podobne, jak dbanie o samochód.

  Jeśli o niego ODPOWIEDNIO nie dbasz, to się zepsuje i zawiedzie Cię
  w kluczowym momencie.

  Tak samo jest z kobietą. Gdy nie dbasz o romantyczne zainteresowanie w waszym związku albo robisz to źle, poniewż “zagłaskujesz kobietę na śmierć” albo
  w ogóle nic nie robisz,
  to wtedy z czasem jej przestanie na Tobie zależeć i zostanie z Tobą z przyzwyczajenia i strachu przed samotnością, unikając intymnej relacji lub po prostu odejdzie.

  Wystarczy spojrzeć na brutalne statystyki

  W Polsce 1 małżeństwo na 4 rozpada się!  Moją misją jest zmniejszenie ilości rozwodów i rozstań w tym kraju, aby mężczyźni mogli cieszyć się wspaniałym związkiem
  i mogli skupić się na wyższych celach i wartościach niż ciągła walka o utrzymanie zainteresowanej kobiety w związku.

  Kim jestem, że mam prawo do uczenia Ciebie o utrzymywaniu szczęśliwego związku i skąd masz wiedzieć, że to DZIAŁA?

  Oto, ile bólu kosztowało mnie rozstanie:

  Osobiście zostałem rzucony przez kobietę pierwszy i ostatni raz w moim pierwszym 7 miesięcznym związku.

  Jak wiadomo pierwsze rozstanie boli najbardziej.

  W moim przypadku ten ból był tak silny, że postanowiłem sobie, że już nigdy nie zostanę rzucony przez kobietę i nigdy nie popełnię ponownie tych samych błędów ani jakichkolwiek innych błędów.

  Wtedy zostałem porzucony, ponieważ zrobiłem z tej dziewczyny centrum mojego życia i nie miałem pojęcia, jak utrzymać wysokie zainteresowanie kobiety w związku ani jak wybrać kobietę do związku na całe życie. Jak pewnie wiesz, nigdy nie szukałem przygód, tylko wspaniałej kobiety na całe życie.

  Po tym rozstaniu cały mój świat dosłownie zawalił się,
  a pewność siebie wyparowała.

 • Płakałem rano i wieczorem przez jakieś 3 dni, wyobrażając sobie wszystkie piękne chwile, które razem spędziliśmy oraz podobne sytuacje, które już nigdy się nie wydarzą.
 •  

  Na każde z takich wspomnień i wyobrażeń wybuchałem płaczem. To były dla mnie najgorsze chwile w moim życiu!

 • Chodziłem przez 2 miesiące z zaszklonymi oczami, ponieważ cała moje pewność siebie budowana przez 3 lata została rozbita w drobny mak i musiałem się uczyć wszystkiego od początku.
 • Od nowa musiałem nauczyć się zagadywać dziewczyny.

  Niestety ból i cierpienie na to nie pozwalały.

 • Musiałem zobojętnieć na moją byłą dziewczynę, która już w drugim miesiącu po rozstaniu pojechała nad morze ze swoim nowym chłopakiem.
 • Gdy pewnego dnia po kilku miesiącach zobaczyłem ich zdjęcia na jakimś jachcie poczułem lekkie ukłucie w sercu i mocniejsze bicie serca.
 •  
  Na szczęście tylko tyle, ponieważ po 3 miesiącach od rozstania uporałem się już z bólem, wybaczyłem jej i sobie oraz byłem gotowy na nowy związek. W ciągu tych 3 miesięcy nie próżnowałem.

  Już w ciągu 3 pierwszych dni po rozstaniu, w których rano i wieczorem ból i płacz, wykręcał moje ciało (tak dosłownie wiłem się w pozycji embrionalnej i ryczałem do poduszki, aby moi rodzice nie słyszeli), podjąłem życiową decyzję, że:


  Nigdy więcej nie zostanę porzucony przez kobietę, nie mając zielonego pojęcia, dlaczego tak się stało
  i łykając jej wszystkie ściemy!

 • Postanowiłem nauczyć się WSZYSTKIEGO
  o utrzymywaniu związku z atrakcyjną kobietą, aby nigdy więcej w moim całym życiu nie doświadczyć ponownie cierpienia związanego z byciem bezczelnie porzuconym, jak zużyty telewizor.
 • Postanowiłem sobie również, że już nigdy nie będą tkwił w związku, który nie ma perspektyw na całe życie. Już nigdy nie pozwolę się w taki sposób ranić ani nie zranię żadnej dziewczyny, tkwiąc z nią w związku, podczas gdy NIE mógłbym się obok niej budzić do końca życia.
 • Dzięki tej strategii już nigdy więcej nie zostałem porzucony ponownie!Od tamtej pory, to ja byłem tą stroną, która rezygnowała z dalszej relacji, jeśli nie miała sensu.

  A gdy w końcu spotkałem kobietę, z którą chcę być do końca życia, wiedziałem, jakich błędów nie popełniać i jak ją rozkochać na zawsze.

  *UWAGA:

  To, że jestem w szczęśliwym związku od lat, nie oznacza, że nie mam pojęcia o podrywaniu nowych kobiet. Dlaczego? Ponieważ na tej relacji naprawdę mi zależało, dlatego nigdy nie przestałem od tamtego momentu rozwijać pewności siebie ani towarzyskich umiejętności oraz postanowiłem zawsze być w formie, na wszelki wypadek, jakby nie wyszło.

  Paradoksalnie, gdy zdajesz sobie sprawę, że możesz stracić swoją kobietę, łatwiej ją wtedy utrzymać, bo bardziej dbasz o siebie oraz o poziom zainteresowania kobiety

  Poza tym spotykam się z kursantami i demonstruję im, jak rozmawiać z obcymi dziewczynami, więc to nie jest tak, że zapomniałem, jak się podrywa dziewczyny.

  Tak naprawdę samo zapoznawanie jest bardzo proste. Problemem jest znalezienie tej właściwej kobiety i utrzymywanie z nią związku, który się nigdy nie rozpadnie.

  Wszystko, czego nauczysz się w tym programie jest sprawdzone przeze mnie osobiście oraz przez moich najlepszych klientów i to działa.

  Efekty Krzysztofa W.

  Czy ten program to powtórka tego, co było?

  Moje poprzednie programy zawierają w modułach o utrzymywaniu związku konkretne zachowania utrzymujące związek, jednak wielu piszących do mnie mężczyzn zadają szczegółowe pytania dotyczące:

 • unikania nudy i rutyny po latach
 • podtrzymywania wyzwania i tajemniczości przez wiele lat
 • narzeczeństwa
 • oświadczyn
 • ślubu
 • zamieszkiwania razem
 • wspólnego zarządzania pieniędzmi
 • różnic kulturowo-religijnych
 • unikania kłótni oraz rozwiązywania konfliktów
 • radzenia sobie z fochami kobiety
 • zazdrości i lojalności w związku
 • przyzwyczajenia
 • współżycia seksualnego i wiele, wiele więcej
 • Dlatego na te wszystkie szczegółowe pytania
  odpowiem w programie:

  Jeśli chcesz raz na zawsze uniknąć:

 • rozstań
 • rozwodów
 • cierpienia
 • fochów
 • kłótni
 • zdrady
 • niezrozumienia kobiety
 • związania się z niewłaściwą kobietą
 • utraty zainteresowania właściwej kobiety
 •  

  To poniższy program jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby mieć w tej sferze swojego życia święty spokój, jasność na KAŻDYM ETAPIE, zrozumienie, kontrolę i szczęście płynące z udanego związku.

  Zapraszam Cię do programu szkoleniowego:

  Dla kogo jest ten program:

  Dla mężczyzn, którzy regularnie rozmawiają z obcymi dziewczynami, chodzą na randki, szukają kobiety na całe życie oraz dla mężczyzn, którzy chcą być doskonale przygotowani na utrzymanie związku.

  Dla mężczyzn, którzy mają dziewczynę i nie tylko nie chcą jej stracić, ale chcą aby jej zainteresowanie było ciągle na wysokim poziomie, jak podczas zakochania (tak, to możliwe!!!) zarówno w okresie chodzenia ze sobą, narzeczeństwa jak i w trakcie małżeństwa.

  Jest to również program dla mężczyzn, którzy chcą odbudować spadające zainteresowanie dziewczyny, narzeczonej lub żony oraz w 100% zrozumieć i usunąć na zawsze przyczyny spadku zainteresowania kobiety w związku.

  Jest to również program dla mężczyzn, którzy chcą zamieszkać ze swoją kobietą lub już z nią mieszkają i chcą uniknąć rutyny, nudy, fochów, kłótni i obniżenia jej zainteresowania.

  Jest to również program dla rozwodników lub osób, które zostały rzucone po kilkuletnim związku i nie chcą być ponownie porzucone, nie zdając sobie sprawy, dlaczego tak się musiało stać.

  Nie jest to program dla facetów, którzy chcą manipulować kobietami, oszukiwać je oraz zmienić zdanie kobiety, która nie chce z nimi rozmawiać ani ich widzieć na oczy. Kompletnie zabitego zainteresowania nie da się trwale odzyskać.

  Nie jest to program dla osób, które nie rozmawiają regularnie z obcymi dziewczynami. Takie osoby muszą najpierw opanować umiejętności konwersacyjne, zbudować pewność siebie i znaleźć jakieś inne zainteresowania oprócz kobiet, aby przyciągnąć je do swojego życia.

  Na etapie BRAKU RANDEK informacje o utrzymywaniu związku są pomocne dla poczucia wartości i rozumienia kobiet, jednak nie jest to teraz priorytetem! Najpierw naucz się regularnie i swobodnie rozmawiać z obcymi dziewczynami oraz chodzić na randki.

  Czego nauczysz się z tego programu:

  Moduł 1 (1h:40min.)
  Jak Zapomnieć o Byłej, Jak Radzić sobie ze swoją przeszłością oraz jak się Rozstawać?:

  W pierwszym module skupimy się na tym, jak poradzić sobie z dotychczasowymi negatywnymi doświadczeniami lub brakiem brakiem doświadczenia, czyli:

 • Dowiesz się, jak zapomnieć o byłej, przebaczyć jej, zobojętnieć
  i zacząć znowu randkować z nowymi dziewczynami.
 • Jak randkować z nowymi kobietami, jeśli jesteś po rozwodzie lub masz dziecko lub dzieci? Kiedy
  i jak o tym powiedzieć, aby nie odstraszyć dziewczyny?
 • Jak się zachowywać, jeśli nigdy nie miałeś dziewczyny i nie chcesz przez ten fakt zostać wyśmianym przez swoją kobietę?
 • Jak przełamać strach przed zranieniem i cierpieniem?
 • Jak uniknąć przesadnego zaangażowania na początku relacji?
 • Jak rzucić z klasą kobietę po paru latach?
 • Kiedy się rozstać i wziąć rozwód, bo to już nie ma sensu?
 • Co zrobić, gdy dziewczyna przestanie Ci się podobać?
 • Czy po rozstaniu można zostać przyjaciółmi?
 • Jak traktować kobietę po rozwodzie?
 • Jak zaakceptować przeszłość kobiety?
 • Moduł 2 (2h:36 min.) Odczytywanie i Utrzymywanie Prawdziwego Zainteresowania Kobiety Przez Cały Związek

  W drugim module otrzymasz zestaw męskich cech i zachowań, które utrzymują zainteresowanie kobiety w związku oraz cechy kobiety, które są niezbędne do tego, aby dało się razem wytrzymać przez całe życie:

 • Nauczysz się, jak odczytać prawdziwe zainteresowanie kobiety przed i w trakcie związku? To jest fundament na całe życie, dosłownie, bez prawdziwego zainteresowania kobiety szczęśliwy związek jest niemożliwy, dlatego muszę przypomnieć o tym, jak odczytywać prawdzie zainteresowanie kobiety.
 • Jak sprawdzić czy dziewczyna jest lojalna i oddana Tobie w 100%? Jak poradzić sobie z jej byłym? Jak wygrać ze wszystkimi innymi jej adoratorami? Jak uniknąć zdrady?
 • 5 głównych cech charakteru kobiety do związku na całe życie – bez którejkolwiek z nich szczęśliwy związek jest niemożliwy.
 • 3 główne cechy mężczyzny do związku na całe życie – bez tych cech przestaniesz być dla niej mężczyzną i z czasem stracisz kompletnie zainteresowanie dziewczyny.
 • 4 męskie nawyki i zachowania, które pielęgnują i zwiększają zainteresowanie kobiety w związku – bez tych zachowań stracisz zainteresowanie kobiety.
 • Jak dobrze poznać dziewczynę i podjąć świadomą decyzję, że to jest kobieta na całe życie?
 • Kiedy i jak rozmawiać o religii i innych różnicach?
 • Kiedy i jak rozmawiać na poważne tematy?
 • Co zabija zainteresowanie kobiety?
 • Jak odbudować zainteresowanie, gdy jest to możliwe?
 • Moduł 3 (1h:56min.) Jak Uniknąć Nudy i Rutyny
  w Związku?

 • 10 metod, jak utrzymywać świeżość w związku? Jak budować tęsknotę nawet pod jednym dachem?
 • Jak często się spotykać oraz jak pogodzić swoje życie i pasje ze związkiem?
 • Pasje w związku i wspólne zainteresowania – czy to w ogóle jest potrzebne i jak je budować, a jak tego nie robić?
 • Jak ją namówić do swoich pasji?
 • Jak odbudować zainteresowanie w trakcie długiego związku? (Jak to zrobić, mieszkając razem, a jak postępować, nie mieszkając razem?)
 • O czym rozmawiać po paru latach?
 • Jak utrzymać zainteresowanie kobiety z którą pracujesz w jednej firmie?
 • Jak randkować, aby uniknąć schematyczności, nudy i rutyny?
 • Jak często się spotykać?
 • Jak planować i prowadzić randki?
 • Ile powinny trwać randki?
 • Jak wymyślać nowe, ciekawe pomysły na randki?
 • Jak randkować, gdy już mieszkacie razem?
 • Moduł 4 (1h:20min.) Jak Rozwiązywać Konflikty?

  To jedna z najważniejszych konferencji, ponieważ mieszkając z kimś całe życie masz TONĘ rzeczy, które możecie się kłócić oraz, w których macie odmienne zdanie:

 • Nauczysz się, jak rozwiązywać konflikty bez konfrontacji i kłótni?
 • Jak doprowadzić dziewczynę do pionu, kiedy próbuje traktować Cię bez szacunku?
 • Jak nie doprowadzać do kłótni?
 • Jak reagować, gdy dziewczyna się obraża i strzela fochy?
 • Jak się zachowywać, gdy coś się psuje?
 • Jak karcić i nagradzać kobietę? Czy to nie manipulacja?
 • Jak panować nad swoimi emocjami i nie tracić panowania nad sobą?
 • Jak rozmawiać o jej negatywnych zachowaniach?
 • Jak być niezależnym emocjonalnie od dziewczyny?
 • Jak rozwiązywać konflikty bez konfrontacji i kłótni?
 • Moduł 5 (2h:30 min.) Kiedy Iść z Dziewczyną do Łóżka? Jak Mieć Udany Seks?

 • Kiedy iść z dziewczyną do łóżka, aby jej nie zranić ani nie zranić samego siebie?
 • Jaka jest różnica między zakochaniem i zauroczeniem
  a miłością?
 • Jakimi zasadami i prawami rządzi się współżycie seksualne?
 • Co to jest więź seksualna?
 • Jakie cierpienie, wynika
  z nieodpowiedzialnego współżycia seksualnego?
 • 3 społeczne mity dotyczące współżycia seksualnego, które je wypaczają
  i niszczą jego sens…
 • Jak mieć udany seks?
 • Najlepsze metody antykoncepcji, które pozwalają uniknąć znudzenia
  i rutyny w łóżku…
 • Metody antykoncepcyjne, które niszczą więź seksualną lub niszczą zdrowie fizyczne…
 • Czym jest fałszywy obraz współżycia seksualnego w pornografii?
 • Podstawy gry wstępnej i przedstawienie stref erogennych kobiety
 • Jak zbudować silną więź emocjonalną, aby kobieta Ci zaufała
  i oddała Ci się w 100%?
 • Czy i jak rozmawiać z dziewczyną o jej lub Twojej ilości partnerów?
 • Czy potrzebny jest wam ślub?
 • Co w razie wpadki?
 • Kiedy można odbywać z dziewczyną w 100% szczere rozmowy?
 • Jak zainicjować seks?
 • Jak rozmawiać o swoich oczekiwaniach co do seksu?
 • Moduł 6 (1h:58min.) Kiedy i Jak Mieszkać Razem?

 • Jak mieszkać pod jednym dachem, aby się sobą nie znudzić oraz nie kłócić się jak pies
  z kotem?
 • Kiedy i jak rozmawiać o pieniądzach?
 • Czy mieć wspólne konto czy osobno?
 • Jakie mieć kontakty z rodzicami od Twojej kobiety? Jak się zachowywać przy poznaniu ich oraz w trakcie waszego związku lub małżeństwa.
 • Kiedy wziąć ślub?
 • Mieszkanie z rodzicami…
 • Jak reagować na wtrącających się rodziców?
 • Jak dzielić się obowiązkami, mieszkając razem
 • Jak często randkować i wyjeżdżać na wycieczki?
 • Jak zadbać o tęsknotę i przestrzeń, mieszkając pod jednym dachem?
 • Kiedy NIE robić dzieci? Jak je świadomie zaplanować i dobrze wychować?
 • Moduł 7 (2h:01min.) 50 Odpowiedzi na Szczegółowe Pytania Nadesłane Przez Czytelników i Uczestników Programu:

 • Kiedy odprowadzać dziewczynę?
 • Jak utrzymać związek w przypadku delegacji lub długich wyjazdów służbowych?
 • Kiedy, jak często oraz jakie prezenty dawać?
 • Jakie różnice wieku są dopuszczalne w związku?
 • Kiedy wspólne wakacje?
 • Jak ją namówić na dziecko?
 • Kiedy planować dziecko?
 • Jak ważna jest różnica kultur?
 • Jak pogodzić ambicje zawodowe związanye z miejscem zamieszkania?
 • Kiedy i jak rozmawiać o religii?
 • Jak uniknąć zdrady?
 • Jak się godzić po kłótni?
 • Jak przedstawiać dziewczynę innym?
 • Zazdrość dziewczyny o koleżanki?
 • Co zrobić, jeśli ona ciągle wydzwania?
 • Jak rozróżnić miłość od przyzwyczajenia do drugiej osoby oraz jak odróżnić miłość od zakochania i zauroczenia?
 • Jak skłonić dziewczynę do dbania o siebie, np. do schudnięcia?
 • Jak utrzymać swoje zainteresowanie?
 • Jak kontrolować swoją własną zazdrość?
 • Różnica w zarobkach i sukcesach zawodowych? Jak sobie z tym radzić?
 • Gdy dziewczyna ma wielu kolegów?
 • Co zrobić, gdy dziewczyna wyjeżdża do innego miasta na studia lub do pracy?
 • Jakich tematów unikać jak ognia w związku? Czy mówić dziewczynie o swoich problemach? Z czego się zwierzać a z czego nie o jakich rzeczach nigdy nie mówić?
 • Jak rozbawić kobietę, gdy ma depresję i jest drętwa jak pień?
 • Kiedy powiedzieć, że nie chcesz mieć dzieci?
 • Związek na odległość?
 • Jeśli dziewczyna więcej zarabia jak nie stracić poczucia własnej wartości? Jak nie czuć się gorszym?
 • Czy jest sens randkować z kobietą, która się wyprowadzi?
 • Jak ma wąsiki, jak powiedzieć, aby je usunęła?
 • Jak radzić sobie z jej koleżankami, które ją podjudzają?
 • Jak i kiedy dominować w związku?
 • Jak się zachowywać, gdy jesteś przejściowo bezrobotny?
 • Jak być tajemnicą i wyzwaniem podczas mieszkania z dziewczyną?
 • Na ile pomagać kobiecie w jej problemach, aby nie zostać jej wyręczycielem?
 • Jak się zachowywać na wyjeździe, gdy ona się źle zachowuje?
 • Czy mówić kobiecie, że uczyło się o związkach?
 • Czy osiągnięcia zawodowe mężczyzny mają znaczenie w związku?
 • Różnica miejsca zamieszkania i statusu materialnego?
 • Jak reagować na pytania nie mam się w co ubrać?
 • Jak powiedzieć, aby goliła się na dole?
 • Jak się zachować, gdy ktoś obraża Twoją dziewczynę?
 • Jak zachęcić ją do zmiany koloru włosów?
 • Jak traktować dziewczynę, która ma dziecko?
 • Jak randkować z kilkoma kobietami i jak długo?
 • Jak rozmawiać o chorobach?
 • Co zrobić z jej nałogami?
 • Ale to nie wszystko, ponieważ jako BONUSY do uczestnictwa
  w programie otrzymasz następujące nagrania mp4 i mp3:

  Bonus #1:

  Jak poderwac dziewczynęW tej konferencji dowiesz się, jak nie dotykać dziewczyny, aby nie zabić swojej atrakcyjności w jej oczach.

  Jak poderwac dziewczynęJak reagować, jeśli dziewczyna odsunie się przy pocałunku w usta?

  Jak poderwac dziewczynęZrozumiesz także, jak wnieść więcej wartości do rozmowy z kobietą, dzięki czemu zaprezentujesz się, jako mężczyzna, bez którego jej życie będzie o wiele uboższe.

  Jak poderwac dziewczynęPoznasz również historię Andrzeja, który pomimo odstających uszu, zbudował taką osobowość, że ma dziewczynę i jego kompleks nie stanowi dla niego żadnego problemu.

  Jak poderwac dziewczynęW odpowiedziach na pytania uczestników poznasz nietypowy przypadek, w którym dziewczyna dwa razy odsuwa się przy pocałunku, ale wykazuje wszystkie pozostałe oznaki zainteresowania…

  Bonus #2:

  Jak poderwac dziewczynę W 19:30 tej konferencji dokładnie rozwiązuję historię mailową czytelnika z kardynalnymi błędami. Nie możesz tego przegapić.

  Jak poderwac dziewczynę W 20 minucie drugiego nagrania dowiesz się “jak wyjść z ramy przyjaciela” oraz dlaczego w 99% jest to niemożliwe.

  Jak poderwac dziewczynę Podczas panelu pytań i odpowiedzi pojawiły się na początku 3 pytania bardzo ważne pytania na skype, z których dowiesz się, jak rozpoznać profesjonalną randkowiczkę oraz jak zapomnieć o byłej dziewczynie i zwiększyć samoocenę.

  Jak poderwac dziewczynę Z odpowiedzi na pytania mailowe otrzymasz konkretne wskazówki na temat umawiania spotkań, odwołanych Randek oraz odpisywania na sms

  Jak poderwac dziewczynę Nauczysz się również, jak zabawnie odpowiadać na pytania kobiet na randce, gdy pytają: “Czym się zajmujesz?”

  Bonus #3:

  Jak poderwac dziewczynę2 warunki, aby uniknąć zdrady

  Jak poderwac dziewczynę3 mity uwodzicieli o rozwiązłości kobiet, otwartości na kochanków i nieprzerwanej konieczności zaspokajania swoich potrzeb seksualnych, które mają spowodować Twój nieustanny strach przed zdradą

  Jak poderwac dziewczynęJak sprawdzić lojalność kobiety oraz ustrzec się przed wchodzeniem w związek z niedojrzałą kobietą, która po latach Cię zrani, ponieważ sama od początku nie wiedziała, czego chce.

  Jak poderwac dziewczynęNauczysz się, jak możesz spokojnie być bardziej atrakcyjnym mężczyzną niż faceci, którzy zarabiają dużo pieniędzy i zajmują wysokie stanowisko

  Jak poderwac dziewczynęAnaliza rozpadu 4 letniego związku z dziewczyną, która od początku relacji nie nadawała się do związku

  Jak poderwac dziewczynęJak ocenić lojalność i wierność kobiety wobec swojego chłopaka? UWAGA: Taka kobieta później tak samo będzie wierna Tobie.

  Bonus #4:

  Jak poderwac dziewczynęWybór niewłaściwej (czytaj: toksycznej kobiety) uniemożliwia utrzymanie z nią szczęśliwego i trwałego związku.

  Jak poderwac dziewczynęJeśli wybierzesz sobie niewłaściwą kobietę i o zgrozo zignorujesz sygnały ostrzegawcze, a potem się z nią ożenisz (wielu facetów tak robi, bo jest zaślepionych faktem, że mają ładną dziewczynę), to możesz zapomnieć o poczuciu szczęścia i komfortu w związku.

  Jak poderwac dziewczynęPrzez całe lata będziesz znosił fochy, obrażanie, milczenie, aby które kobiety stosują, aby skarcić Twoje odmienne zdanie i okazać Ci brak szacunku.

  Jak poderwac dziewczynęWybranie niewłaściwej kobiety, jak kontrolująca lub obrażalska to prawdziwe PIEKŁO! Wielu facetów nieświadomie podąża w tym kierunku albo dawno już tam są i to kobieta kontroluje ich ŻYCIE.

  Jak poderwac dziewczynęTo straszne. Nie życzę tego nikomu, dlatego w tym webinarze dokładnie omówiłem najbardziej niebezpieczne typy kobiet, z którymi nie da się utrzymać związku w szczęściu i spokoju.

  Jak poderwac dziewczynęDowiesz się także, czy wysokie zainteresowanie wpływa na toksyczny charakterek kobiety? (18 minuta) oraz jak testować charakter młodszych dziewczyn, które mają mniej niż 23 lata?


  Bonus #5: 30 dniowy dostęp do 51 archiwalnych konferencji internetowych, wcześniej dostępnych tylko dla stałych klientów

  Bonus #6:

  47 zaawansowanych artykułów, dostępnych tylko dla stałych klientów w formacie PDF

  ffffffffffffffffffffffff

  Jaką formę ma udział w programie:
  “Jak Utrzymać Związek?”

  Program: “Jak utrzymać związek?” jest w formie ebooka na 106 stron w formacie pdf, nagrań mp4 i mp3, na których widać slajdy z prezentacji i słychać mój głos. Dodatkowo otrzymasz także uzupełniające artykuły do każdego modułu i slajdy
  z prezentacji w formacie pdf.

  nagranie z seminarium w formacie .mp4Po zgłoszeniu swojego uczestnictwa otrzymasz natychmiast dostęp do 7 modułów w formacie mp4 i mp3 wraz z artykułami i slajdami pdf.

  ffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffff

  nagrania audio z konferencjiMateriały są dostępne na specjalnej stronie
  z nagraniami na YouTube oraz nagraniami
  do pobrania w formacie mp4 oraz do słuchania
  w formacie mp3.

  ffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  slajdy ze szkoleniaOtrzymasz także podsumowania pdf do każdego modułu, na których są wyszczególnione najważniejsze zagadnienia.

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  Otrzymasz 106 Stronicowy Ebook
  Z Wszystkimi Zagadnieniami
  i Praktycznymi Ćwiczeniami

  Kliknij w poniższą okładkę, aby zobaczyć
  spis treści ebooka:

  ebook - jak utrzymać związek z kobietą swoich marzeń ebook

  Dotychczasowe Opinie i Podziękowania:

  “Od 6 miesięcy mam fantastyczną dziewczynę, z którą się ani razu nie pokłóciłem, nawet nie podnieśliśmy na siebie głosu nigdy.” Jarek 24 l.

  Opinia tego samego kursanta po kolejnym pół roku:

  “Z dziewczyną zaraz minie rok. Dziewczyna jest szaleńczo zakochana. Fajnie reaguje na różnice naszych zdań. Przez rok ani razu nie podnieśliśmy na siebie głosu. Kiedyś działałem po omacku. Błądziłem w tym. Zupełnie się to o 180 stopni odwróciło. Perspektywa na przód jest fajna.” Jarek 24 l.

  “Wielokrotne przesłuchania materiału mają sens i to nie jest tak, że nauczymy się tego wszystkiego po jednym przesłuchaniu.”


  dziekuje pawel jestes wielki
  marek transformacja
  podziękowanie za pomoc w znalezieniu właściwej dziewczyny
  olek podziękowania za ładną dziewczyne
  opinia i podziękowanie za pomoc w znalezieniu dziewczyny
  możesz czuć się wujkiem
  Opinie Zadowolonych Uczestników:


  Efekty Kacpra:

  Efekty Rafała:

  Efekty Krzysztofa:

  Efekty Piotra

  Efekty Artura

  Efekty Jerzego:

  Efekty Tomka:

     Recenzje Fanów na FB:

  Sebastian Szmurłogwiazdki Czemu zapisałem się na kurs z pewności siebie? Bo chcę zmiany, tyle, że nie wiem jak ją osiągnąć. Mam już dosyć siedzenia w swojej wyimaginowanej strefie komfortu, wmawiać sobie, że mam wszystko co chce i starać się nie widzieć tego co jest nie tak. Mimo to potrzeba było kupy czasu, by frustracja nagromadzona we mnie pchnęła do tego, by zamówić kurs. Chcę zmian, chcę brać życia co mi się należy i dlatego chciałem zapisać się na kurs. Wielkie dzięki!

  About 7 days ago

  Daniel Piskurewiczgwiazdki Poznałem dziewczyne i zaczołem z nią zwiazek, nic nowego tylko tym razem nie zabiję zainteresowania jak w poprzednich. Ta strona naprawde pomaga, mimo że na początku rady Pawła mogą się wydawać niedorzeczne one naprawde działają. Wystarczy spróbować i się przekonać. Polecam :)

  About 1 month ago

  Bartek Legęć gwiazdki codziennie wchodze w krótką interakcje z kobietą jeśli nie holenderką to z nową poznaną polką (choć ich tu mało:-) )….wiem ze to dodaje odwagi,,,i czuje to na własnej skórze,, zdecydowałem się na to bo im bardziej zaczynam to Ćwiczyć tym bardziej jestem pewny siebie,,,i zaczynam się smiać z tego i traktować to jako zabawę a nie tak jak w mym ubiegłym życiu(bo teraz zaczynam nowe życie :-) ) ) bałem się tego,,,,wiem ze w realu dojdzie jeszcze mały stres ,,,ale wiem ze to tylko kobieta i ona też jest tylko człowiekiem,,,i wierz mi od samego początku Ci wierzyłem,,,bo opowiadałeś to na własnych doświadczeniach i w tym Cie ceniłem i cenie,,,jesteś genialnym nauczycielem w tych sprawach,,,i wiem ze osiągnę to co chce osiągnąć bo w końcu dostałem dobrego kopa od życia w tym wieku żebym w końcu zrozumiał ze musze przejść swoją 180 stopniową metamorfoze i zmienić swe nudne życie i nigdy więcej już nie żyć jak łajza i nie postępować z kobietami jak nieudacznik a w pewny siebie sposób,,,,dzięki,,,pozdrawiam,,,

  About 1 month ago

  Michał Marini gwiazdki Cześć Paweł Na początek chciałem zaznaczyć iż miałem dużo szczęścia, że trafiłem na Ciebie. Do chwili kiedy poznałem prawdziwą prawdę o kobietach dzięki Tobie, żyłem w chłamie nie do końca prawdziwych informacji. Tak samo jak Ty wierzyłem w “shit-testy”. W swoim życiu poznałem mnóstwo kobiet i pomimo, że wieloma byłem zainteresowany, ale nie wiedziałem jak sprawić aby choć jedna z nich była moja dziewczyną na dłużej. Widziałem, że wiele dziewczyn było zainteresowanych moją osobą, ale nie widziałem jak poprowadzić rozmowę. Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi “turbo-uwodziciele” byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tb, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem “nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni”. Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Często przychodzą mi e-maile od Ciebie, za które bardzo dziękuję i każde otwieram i chłonę od razu. Dzięki Tobie wiele zrozumiałem m.in. że trzeba być tajemnicą, pozwolić się odkrywać dziewczyny powoli, powoli rozbudowywać relację z dziewczynami, jako jedyny wyjaśniłeś mi sprawę całowania i kilku pierwszych randek, ile czasu spędzać na randkach i ile kasy wydawać. Dzięki Tobie również dowiedziałem się, że To kobiety wybierają ale to my Jesteśmy Samcami Alfa. Zawsze byłem otwarty i obyty towarzysko, ale byłem ZAWSZE tylko i wyłącznie przyjacielem. Również dzięki Tobie miałem dziewczynę przez kilkanaście miesięcy, ale natrafiłem na dziewczynę, która mnie zdradziła. Trochę się rozpisałem, ale chyba o to chodziło. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki za “rozjaśnienie umysłu”

  About 1 month ago

  Mateusz Szwed gwiazdki Cześć. Jestem bardzo zadowolony z tego iż zapisałem się na twoje porady mailowe. Miałem na początku wątpliwości, bo się odróżniałeś i pewne kwestie były dość kontrowersyjne. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to ty jesteś źródłem najlepszych rzeczy jakie mogłem znaleźć w tej dziedzinie. Uchroniłeś mnie przed guru-naciągaczami u których już też zdążyłem się zapisać, ale wiem już, że nigdy nie pójdę w ich ślady. Dzięki tobie, rozwijam się w wielu dziedzinach mego życia. Przyczyniasz się do mego sukcesu. Pobudzasz do działania, do konwersacji z wszystkimi ludźmi, nie tylko z pięknymi dziewczynami. Dzięki tobie jestem już, wartością w oczach kobiet, też innych ludzi i idę dalej, po następne kroki… Wielkie dzięki i pozdrawiam

  About 2 months ago

  Adi NieMatakiego gwiazdki Elo, co by tu napisać tyle wspaniałych postów tu widzę,ok napisze krótko Paweł Grzywocz-odpowiedni facet na odpowiednim miejscu

  About 2 months ago

  Adam Świętochowski gwiazdki Cześć, już na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapisaniu się na twoje porady mailowe i obejrzeniu wielu materiałów wideo powoli, lecz konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało. Dzięki napisanym przez Ciebie poradom i zastosowaniu ich w praktyce każdego kolejnego dnia staję się dużo pewniejszy siebie, potrafię czytać zainteresowanie dziewczyn i mam kompletnie ?wywalone? na to co sądzą o mnie inni. Twoje materiały są zdecydowanie różne od tego co wciskają pseudo podrywacze i inni ?wielcy? ludzie niby sukcesu, dla których życiowym celem jest wykorzystywanie łatwowierności gości w dość trudnej sytuacji towarzyskiej… Szczerze mówiąc początkowo nie byłem do końca przekonany co do niektórych twoich metod. Uważałem, że dzwoniąc tak późno czy też używając tekstów odwracających sytuację będę postrzegany przez kobiety za faceta aroganckiego i zadufanego w sobie. Jednak zaufałem Ci i spróbowałem tego co przekazywałeś mi przez ten czas poprzez maile. I wiesz co? Zadziałało! Początkowo byłem tym nawet zdziwiony, jednak zrozumiałem, że Ty bardzo dobrze wiesz co należy robić, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć, ale zrobiłem już pierwsze kroki ku dobremu. Wielkie dzięki za to co robisz!

  About 2 months ago

  Rafał Osinski gwiazdki Cześć Paweł, obejrzałem właśnie odcinek 6 Twojego kursu i muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Dużo się dowiedziałem i dużo się we mnie zmieniło dzięki temu odcinkowi, zacząłem mieć więcej motywacji i jakoś mniej się obawiać strachu, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Muszę Ci też powiedzieć, że wymyśliłem sposób na to aby przełamać lęk przed zagadaniem. Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

  About 2 months ago

  Marcel Al Bahadly gwiazdki Cześć Paweł! Dzięki Twoim e-bookom całe mnie życie się zmieniło! Cały czas się doskonalę w rozmowach i relacjach damsko-męskich. Poznaje wiele dziewczyn , teraz jest to dla mnie o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Twoje porady wszystko zmieniły. Przestałem się martwić tymi wszystkimi głupimi zagrywkami. Żyje mi się o wiele lepiej! Może miałem sceptyczne nastawienie do Twoich porad ale po 3 pierwszych emaliach otworzyłeś mi oczy! Bardzo Tobie dziękuje, Każdy e-mail czytam od góry do dołu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Jesteś WIELKI!

  About 4 months ago

  Przemek Baliński gwiazdki Witam Paweł. Zdecydowałem się na kupno ebooka, dlatego, że m.in. chciałem Cię w ten sposób nagrodzić za Twoją niesamowitą działalność wartą każdych pieniędzy. Wcześniej korzystałem z darmowych materiałów na youtube, które zmieniły dużo w moim życiu, ale chcę pójść dalej. Miałem całkowity brak pewności siebie, nawet nie widziałem czym ona jest. Jestem studentem medycyny i z tego powodu jestem dociekliwy. Pomyślałem, że skoro można poszerzać swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka, to można również poszerzyć horyzonty myślowe i rozwinąć swoją duszę. Dowiedziałem się o Tobie przypadkiem szperając w internecie, od razu spodobał mi się Twój styl – powiedziałem sobie tak, to jest gość, z którego trzeba brać przykład. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

  About 4 months ago

  Jakub Jędryka gwiazdki Czesc.Zdecydowałem sie na zakup ebooka bo widze ze mowisz o konkretach i przekazujesz cenna wiedze poprzez darmowe maile no i oczywiscie dla tego ze sam chce sie czegos nauczyc i chce sie rozwijac w tej kwesti,tak wiec dzieki,pozdro ;)

  About 4 months ago

  Jan Nowak gwiazdki Witam kupiłem ten kurs bo nie uznaje jakiś głuich tekstów i podchodzenia do każdej kobiety która na nie nawet nie spojrzy, a to jest postawa postaw. Bez zainteresowania wzrokowego kobiety niiiiiiiiiiiiic nie działa, a tutaj Paweł uczy atrakcyjnego zachowania i wyglądu a to najważniejsze pozdro.

  About 5 months ago

  Piotr Maciejczyk gwiazdki witam .Zdecydowalem sie na zakup eboka jak zdobyc dziewczyne , poniewaz przeczytalem tak wiele materialow na temat uwodzenia i zaden jeszcze nie dal mi jeszcze przyslowiowego kopniaka zeby cos zrobic w kierunku poznania fajnej laski. Mam nadzieje ze sie nie zawiode , wiec napisze cos ponownie gdy beda jakies rezultaty. pozdrawiam

  About 5 months ago

  Jarek Chojnacki gwiazdki Mógłbym tutaj przytoczyć pewną historię.. Ale po co? W sumie na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć jedno: Paweł Grzywocz spoko gość, podoba mi się jego styl, po się frustować, upokarzać i tracić senny czas za istotami, które mają nas za przeproszeniem w dupce? Men ten obala podkreślam PSEUDO PUA które może zgubić każego. Jesteś nieśmiały, masz niskie poczucie wartości, albo masz problem z konwersacja z dziewczynami lub coś w podobnym stylu? Zapisz się na DARMOWE PORADY EMAIL, znajdziesz tam klucz do jednych z wyżej wymienionych problemów… Mogę powiedzieć wprost i dać słowo. TO DZIAŁA . Dzięki Paweł za odzyskanie pewności siebie. Moje życie stało się lepsze i jestem najszczęśliwszym człowiekiem jak nigdy dotąd, pozdrawiam:)

  About 5 months ago

  Łukasz Kobiela gwiazdki Witam. Gdy natrafiłem na Twojego bloga kilka miesięcy temu to postanowiłem zmienić swoje życie. Poznać dziewczynę, zagadać na ulicy, próbować małymi krokami. Lecz za każdym razem znajdowałem wymówkę. Nie mam czasu, nie podejdę do dziewczyny nie bo coś? ( wychodzi na to że się po prostu bałem podejść do dziewczyny). Otrzymywałem Twój poradnik, ale nie czytałem go. Tak minął jakiś czas i zmiany w życiu ? przeprowadzka do większego miasta. Postanowiłem kogoś poznać, pójść na imprezę. Trochę wypiłem, tańczyłem, ale po pewnym czasie zauważyłem ze jeżeli dołączam się do jakieś grupki dziewczyn to po jakimś wszystkie w końcu odchodzą ? przenoszą się na drugi koniec parkietu. W końcu się speszyłem i chwilę postałem, i zauważyłem dziewczynę która też stoi. Zaprosiłem ją do tańca chwilę rozmawialiśmy i zaczęła mówić że musi już iść (ewidentnie mnie spławiała). Mówi się trudno. Wróciłem na parkiet, dołączyłem się do 2 dziewczyn i ich kolegi. Po jakimś czasie dołączył się do nas jeszcze jeden koleś ? Pan ?Nachalny?. Zaczął jedna z dziewczyn zagadywać, mnie odsuwać dając mi do zrozumienia że on chce rządzić. Dziewczyną się pan ?Nachalny? nie spodobał, i zaczęły się zbierać z parkietu. Pan ?Nachalny? machnął ręką i tańczył już z kolejną grupka dziewczyn. Ja natomiast poszedłem za ową dziewczyną i zapytałem czy nie ma ochoty zatańczyć. Zgodziła się bez żadnych oporów. Tańczyliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się numerami. Wychodziliśmy razem z jej znajomymi z imprezy, każdy w swoją stronę. Gdy przeszedłem do mieszkania akurat przyszedł email od Ciebie, a w nim opis bardzo podobnej sytuacji. Przez to zacząłem czytać Twoje emaile, i zastanawiać się co robię dobrze i co źle. Jak rozwinąć tą znajomość w co coś więcej niż tylko jeden taniec. Chętnie wysłucham Twoich rad co robić dalej żeby wszystko szło w dobrym kierunku dłuższej znajomości. Dzięki wielkie za Twoje poradniki. :)

  About 6 months ago

  Kamil Żołneczko gwiazdki Ja powiem krótko jesli chodzi o te opisy w poranidniku ,,jak poderwać dziewczyny w 12 radnek” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawem w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu” lub robić to w taki sposób jak ten pan radzi uważam że jego rada wcale nie jest zła przeciwnie jest bardzo wystarczalna na tyle by poderwać jedną dziewczyne tylko trzeba jeszcze mieć moim zdaniem zdrowy rozum bycia mądrym i człowiekiem samym sobą co wiedząc jak bez problemu radzić sobie z dziewczyną na każdej randce pozdrawiam szanownego pana i dziękuje za tak wspaniałe rady dużo mi to pomaga ………. :)

  About 7 months ago

  Ernest Kuziora gwiazdki podoba mi sie co jest tam napisane jest klarownie dobrze opisane

  About 7 months ago

  Paweł Kaszkiel gwiazdki Bardzo się cieszę, z tego produktu zwłaszcza, że dodatkowo dałeś wersje mp3. Trochę mi to pomogło zmienić podejście do kobiet. Dotąd nie wiedziałem o czym gadać z kobiety a okazało się, że tematów jest mnóstwo. Poczucie humoru miałem od zawsze tylko teraz wiem w jaki sposób żartować z kobietami. Historie też się przydały, zwłaszcza zauważyłem, że kobiety lubią gdy opowiadam o swojej jakieś tam wpadce, w wtedy widza że się nie przechwalam, że nie chce za wszelką cenę jej zdobyć ale że mam dystans do siebie.

  About 7 months ago

  Krzysiek Matuszny gwiazdki Przyznam, że na początku podchodziłem do twoich materiałów dość sceptycznie – pomyślałem, że to kolejna porcja kitu na temat tego jak podrywać kobiety i że niczym nie będzie różnić się od pozostałych a ja dalej będę tkwić w tym samym miejscu. Jednak po przeczytaniu już kilku materiałów zauważyłem, że promujesz zupełnie inny , bardziej naturalny system podrywania dziewczyn i to mi się spodobało. Przede wszystkim nauczyłem się CZYTAĆ kobiety, oceniać ich poziom zainteresowania a to jest najważniejsze ! Przestałem walić na ślepo do każdej laski i próbować ją na siłę zdobyć wmawiając sobie, że ona tylko mnie testuje. Teraz wiem, kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana i co z tym zrobić. Przyczyniło się to bezpośrednio do zwiększenia mojej PEWNOŚCI SIEBIE bo przestałem się użalać, że jakaś niezainteresowana laska potraktowała mnie zdawkowo i co bardzo ważne – oszczędzam CZAS i ENERGIĘ na te dziewczyny, które mają mnie zupełnie gdzieś. Dlatego wielkie dzięki Paweł za otworzenie mi oczu na te sprawy i gorąco zachęcam do czytania porad Pawła wszystkim tym, którzy zwątpili że już nigdy nie będę w stanie zdobyć dziewczyny.

  About 7 months ago

  Jakub Nowakowski gwiazdki Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

  About 8 months ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Tak po przesłuchaniu 6 odcinków to dziewczyny powinny się zabijać o takich facetów jak Ty i ja, naprawdę taką szczerość i uczciwość jaką pokazałeś w 6 odcinku to rzadkość, dziś się uśmiechałem jak słyszałem gdy taka piękna niunia rozmawiała z drugą o swoim mega facecie “…że On to tylko na siłownie i do łóżka nic go więcej nie interesuje cały dom na jej głowie..” Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu trochę kosztuje sił i zdrowia, ale po jakimś czasie jest coraz łatwiej, patrze tak po sobie jak się zdecydowałem być liderem i prowadzić grupę rozwojowa wśród studentów pierwsze zajęcia ufff koszulka wilgotna dziś koszulka sucha+ uśmiech i spokój. pozdrawiam

  About 8 months ago

  Adam Smyk gwiazdki Ten kurs to jak rażenie piorunem, normalnie słuchasz I stopniowo wychodzisz z matrixa. Nie wiem jak inni, ale ja po wysłuchaniu wszystkiego i to kilkukrotnie, mam ochotę na więcej i nie szkoda mi na to kasy. Uważam że ten kurs jest wart co najmniej dwa razy więcej, także zapłata to tylko wyrażenie szacunku dla Pawła, tych lat upokorzeń i poświęceń przez jakie przeszedł aby wydobyć tę wiedzę. Dlatego doceńmy jego wysiłek, on to robi dla naszego dobra, a tak na oko, to zawartość darmowych materiałów, to czubek góry lodowej w porównaniu z tym co jest w płatnym kursie. Moim zdaniem to niesamowite że Paweł mający 20-parę lat wie tysiąc razy więcej niż przeciętny facet dowiaduje się przez całe życie. Tylko głupiec lekceważy mądrego człowieka i jego wiedzę, także dla mnie bez dwóch zdań, pieniądz dobrze wydany

  About 9 months ago

  Marcin Wrzosek gwiazdki Witam zakupiłem ten produkt ponieważ wydaje mi się że jest w nim dużo ważnych informacji które mogą być dla mnie pomocne. Mam nadzieje ze po przeczytaniu tych materiałów znajdę w końcu dziewczynę na stałe. Pozdrawiam

  About 9 months ago

  Piter Kolano gwiazdki Witam. Kurs “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” kupiłem, aby polepszyć swoje relację z kobietami, zrozumieć je i pracować nad swoim zachowaniem. Materiały są świetne i już mogę napisać że po jednej rozmowie widzę zmianę zachowania kobiety w stosunku do mnie. Polecam wszystkim którzy mają problemy w relacjach damsko-męskich na zakup tych materiałów. Pawle, trafiłem na twoją stronę przez kanał YT

  About 9 months ago

  Sebastian Szkólik gwiazdki Hej Paweł. Nie chcę Ci słodzić jak koledzy, bo chyba nie o to chodzi. Powiem Ci, że podobnie jak Ty kiedyś próbowałem korzystać z materiałów “mistrzów” z PUA, jednakże rozstałem się z nimi z powodu zerowej skuteczności. Fakt, mądrze napisałeś, że nie każdy facet wytrzyma te 99 odrzuceń, żeby znaleźć jedną kobietę nastawioną pozytywnie. Ja zaledwie po trzech czułem się jakby walnął mnie Mike Tyson w środek czaszki. SiC! Nigdy nie byłem facetem goniącym za łatwym seksem, a sztuczki “mistrzów” z PUA właśnie dla takich facetów są przewidziane. Uważam podobnie jak Ty, że w życiu wystarczy mieć jedną fajną kobietę, z którą można budować wspólną przyszłość – chyba jestem monogamistą i dlatego tak bardzo przyciągają mnie Twoje materiały. Uczysz jak być ciekawym człowiekiem – to jest plus. Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli, jednak w głębi duszy zdaję sobie sprawę, że jestem dopiero na początku swojej drogi, a na efekty będę jeszcze musiał długo czekać. Jest parę rzeczy z którymi trudno mi się z Tobą zgodzić. Np piszesz, że kobieta nadaje się na związek dopiero po skończeniu 23 lat. Wiesz, większość dziewczyn w tym wieku już jest w zaawansowanych związkach, a sporo nawet ma już dzieci. Zresztą przejechałem się na jednej 23-latce, która ledwo co zakończyła swój poprzedni związek i swoje wszystkie frustracje odnośnie facetów wylała na mnie – faceta od pocieszania – aby za chwilę uwikłać się w kolejny związek z kimś innym. Frustrujące przeżycie.

  About 10 months ago

  Olek Budzinski gwiazdki Czesc, akurat siedze i mam w glowie ta panne, stwierdzilem ze cos skrobne. I bardzo serdecznie chcialem Ci podziekowac za nagranie takiej masy materialu, to, ze przygotowales to mega profesjonalnie. Masz w 100% racje, ze my faceci dzialamy na zasadzie wszystko na tacy, slucha sie Ciebie jak kolege siedzacego obok. Uwazam, ze powinienes zostawic nagrania takie jak sa, ze czasem slychac krzeslo, cos tupnie, cos skrzypnie etc… Ma to swoj urok i mega naturlanosc, czlowiek nie czuje sie jak na spotkaniu z Kaszpirowskim. W szoku jestem ile Ty nad tym czasu spedziles i wydobyles te detale, ktore sa diamentem dla nas, facetow! Bardzo Ci dziekuje za esencje rad, teraz wiem co nalezy robic z kobieta, tym razem poleglem i przegralem z ta panna, ale facet zawsze walczy. Mam nadzieje, ze z nastepna poznana szczescie sie do mnie usmiechnie i nie zrobie juz i nie powiele tych bledow. W nas facetach jest ten problem, ze jak powiedziales, mamy zryty beret przez filmy made in hollywood i cala mase rad od Kolezanek, Mam, Babc etc… ktore pogarszaja a nie pomagaja. Otrzymalem od Ciebie bardzo duza pomoc, za ktora jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze dlugi czas bede odsluchiwal Twoich rad i uczyl sie wlasciwego dzialania z kobietami. Otworzyles mi oczy i jak sie to mawia, przesylam pelen szacun i dziekuje za czas ktory nad tym spedziles, bylo warto! Dziekuje :)

  About 10 months ago

  Kamil Paszkowski gwiazdki Kupilem “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” i bardzo polecam wszystkim którzy czuja ze nie rozumieją kobiet i ich zachowań . Powiem szczerze , że przed przeczytaniem tego e-booka moja wiedza na temat kobiet była znikoma . Przedstawione w tym e-booku informacje wyjaśniają szczegółowo jakich zachowań kobiety oczekują mimo ze one same tego świadome nie są . Moja ocena to 10/10 jest konkretnie , szczegółowo i informacje sa REALNE a nie jakies bzdury . Poza e-bookiem dostalem takze inne pomocne materialy .

  About 10 months ago

  Łukasz Klessa gwiazdki Powiem tak Paweł zna się na rzeczy , osobiście kupiłem u niego już dwa cykle wykładów i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż wiele spraw mi uświadomiły jeśli chodzi o kontakty z kobietami.Sam mam 29-lat a poczułem się jak totalny niedojda gdy pod wpływem jego przekazu dowiedziałem się jak wiele błędów popełniałem.Z uszanowanie Ł.K. P.S.Gorąco polecam wszystkie jego materiały.

  About 11 months ago

  Marcin Uziębło gwiazdki Kupiłem materiały, aby poprawić umiejętność prowadzenia ciekawej konwersacji. Wcześniej miałem kurs podstawowy, w którym brakowało mi rozwinięcia tej kwestii

  About 11 months ago

  Dariusz Nowak gwiazdki Kupiłem te kursy żeby pomóc sobie w relacjach z kobietami często staram się z nimi umawiać ,ale na spotkaniach brakuje mi często tego czegoś wiem ,że popełniłem wiele błędów i chciałbym to po prostu poprawić:)

  About 11 months ago

  Rafał Biały gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla mnie, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami

  About 12 months ago

  Marcin Okulczyk gwiazdki Uważam, że mądrze mówisz. Należy Ci się parę groszy na urodziny :D Wszystkiego Najlepszego, wielu sukcesów!!!

  About 12 months ago

  Paweł Golicz gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla nas facetów, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami. Najwazniejszym elementem dla mnie jest czytanie zainteresowania kobiet, to takie proste wszystko, wydaje sie takie czytelne i jasne, dopiero teraz, ponieważ Ty otworzyłeś mi oczy. Obawiałem się płacić za cokolwiek, gdyż myślałem, że jesteś jednym z tych naciągaczy, dopiero po przeanalizowaniu Twoich darmowych materiałów, poskładałem wszystko w całość. Podobało mi się Twoje podejście konkretne, co robić, kiedy, ile, mam umysł ścisły i dla mnie schematy są najwazniejsze. Jeszcze raz dzieki za wszystko, będę się dalej rozwijał, najwazniejsze, że znam kierunek w którym mam podążać. P.S. Bardzo interesuje mnie, zachowanie kiedy jest się już w związku, jak to wszystko utrzymać, chciałbym abyś jeszcze więcej informacji udostępnił na ten temat. Jak stanowić wyzwanie w związku i jak pielegnować go aby ciągle był ten żar aż do końca świata. Pozdrawiam

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Robert Magiera gwiazdki Chciałem dorzucić parę słów z perspektywy osoby, która nie korzystała wcześniej z materiałów i porad Pawła Grzywocza. Mając już swoje wypracowane doświadczenie w relacjach z kobietami ale i problemy (kto ich nie ma),więc natrafiłem wśród morza szumu i syfu w tej tematyce na taką perełkę jak jego materiały. Przy nawet pobieżnym zapoznaniu się, sposoby Pawła na relacje z kobietami uderzają naturalnością i realizmem natury kontaktu. Co najlepsze jego główne obserwacje całkowicie zgadzały się z moimi. Tylko że ja dobrych parę lat musiałem stracić by do mnie dotarło że nie wszystkim się będę podobał i nie ma sensu marnować na to czasu i energii! Ile czasu sobie zmarnowałem na poznanie fantastycznej dziewczyny! Dzięki temu co zauważyłem nawet w małej dawce materiałów z videoblogów czy newsletterów rozświetlało mi pod sufitem. Jaki jest przepis na zdobycie dziewczyny według tego mainstreamu uwodzicielstwa? Mówią w skrócie tak: spotykaj się z jak największą liczbą kobiet a ?w końcu z jakąś wyjdzie?. Paweł jednak trzeźwo proponuje nie katować się ciągłymi porażkami tylko uderzać tam gdzie mamy największą szansę powodzenia. Jeśli ktoś interesuje się tematyka wojskową, to wie że najskuteczniejsza strategia w walce to nie jest atak frontalny w wielu punktach na froncie, tylko odnalezienie jednego punktu gdzie uderza cała siła armii wlewając się na terytorium przeciwnika. Paweł świetnie radzi jak rozpoznać, gdzie odnaleźć i jak się zabrać za takie punkty. Pozdrawiam, Robert

  About 1 year ago

  Wiktor Cięciwa gwiazdki Cześć Paweł. Chciałbym Ci podziękować za to, że tyle dla mnie zrobiłeś i tyle mnie nauczyłeś. Dzięki Tobie, z nieśmiałego przyjaciela stałem się pewnym siebie mężczyzną ;) Gdy byłem młodszy, bałem się ludzi, a w szczególności kobiet, dlatego zacząłem szukać w internecie jakiejś pomocy dla mnie. Znalazłem kilka stron, ale Twoje porady były bardziej logiczne i lepsze niż porady PUA. Czytałem newslettery od Ciebie, aż wreszcie zdecydowałem sie na zakup ebooka. I nie żałuje, bo to była najlepsza inwestycja. Zacząłem robić tak jak pisałeś, pracować nad sobą, i teraz wszyscy widzą moją zmiane. Przestałem bać się kobiet. Wszyscy teraz mi mówią, że taki fajny pogadany i towarzyski się zrobiłem. A dawniej słyszałem tylko ” nie wstydź się już tak” albo ” czemu ty taki spokojny jesteś? ” Bardzo chętnie oglądam materiały od Ciebie, i czekam na więcej. Naprawdę polecam wam wszystkim kupno ebooków, bo to dawka potężnej wiedzy która otworzyła mi oczy. Pozdrawiam :)

  About 1 year ago

  Marcin Kałużny gwiazdki Paweł, robisz kawał dobrej roboty. Jako jedyny gość w sieci uczysz jak znaleźć sobie stałą dziewczynę. Ze smutkiem stwierdzam i nie jestem odkrywczy, że wszystkie techniki PUA zmierzają do tego jak zaliczać kolejne panienki. Wszystkie Twoje materiały ? ebooki, ale też darmowe maile ? dały mi naprawdę sporo wiedzy i otworzyły oczy na relacje damsko-męskie. Niestety w środkach masowego przekazu nadal można przeczytać i usłyszeć bzdury, które robią facetom wodę z mózgu i uczą łajzowatego stylu życia. Takie genderowe srutu tutu. Jest jeszcze jedna, cholernie ważna rzecz, którą wyniosłem z Twoich nauk. Ucząc aby nie uganiać się za niezainteresowanymi kobietami pozwalasz uniknąć skrzywdzenia i poczucia bycia wykorzystanym przez niewłaściwe kobiety. Jest takie zdanie, które często przewija się w Twoich materiałach: ?Nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie próbuje zatrzymać Ciebie?. Święta prawda. Ja zrozumiałem ją dopiero wtedy, kiedy dostałem solidnego kopa w dupę. Dwie czerwone flagi u kobiety to koniec znajomości. Już nigdy nie będę uganiał się za kobietą. Pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Piotr Łopaciński gwiazdki Super webinar, zaprezentowałeś cały proces budowania relacji z kobietą od jej poznania aż po małżeństwo! Szczegółowo, konkretnie i wyczerpująco. Bezcenna wiedza. Mam teraz pełną jasność w głowie i bardzo Ci za to dziękuję. Pięć gwiazdek jak nic :)

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Świetne webinary, można się sporo dowiedzieć. NARESZCIE się dowiedziałem, że Ci wszyscy PUA, którzy wmawiają nam “zaczynając od seksu ustalasz relacje z kobietą” nie mają racji. WIEM JUŻ, że zaczynając relacje od seksu możemy NIE BYĆ pewni, że kobieta później nas zdradzi, bo skoro nam sie oddała to czemu innemu miałaby sie nie oddać? Ogólnie bardzo dobry webinar, miałeś racje, Twój NAJLEPSZY, ale staraj sie jednak przeprowadzić go w 2 godziny maksymalnie :)

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Adam Wojtkowski gwiazdki Ja poszukując porad i jakiś przewodników natrafiłem na youtubie na jakiś pua. Byłem super podekscytowany tym o czym mówili, ale o całe szczęście po paru dniach znalazłem twoje materiały i przejrzałęm na oczy. Nagle wszystko stało się logiczne, kobiety to nie są potężne istoty których trzeba się bać. Teraz to ja mam władzę i ciąglę dążę żeby być samcem alfa.Po paru miesiącach czytania twojego newslettera zdecydowałem się zakupić twój kurs. To były z pewnością jedne z najlepiej wydanych pieniądzy w moim życiu. W tej chwili śmieje się z siebie jakie głupie błedy popełniałem jeszcze pół roku temu. Co do kursu to rewelacja, oprócz jednej rzeczy. Myślałem że ten filmik/nagranie potrwa trochę dłużej i że będzie w formie dialogu ale i tak niezwykle pomogło. Swietnie tłumaczysz masz, piszesz prostym językiem. Zwięźle i na temat> Wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam Adam :)

  About 1 year ago

  Adam Stefanowski gwiazdki Dzięki Twoim poradom, Pawle, zmieniło się życie moje i wszystkich, którzy czytają Twoje materiały. Twoje cierpienie sprawiło, że je napisałeś i uchroniłeś przed cierpieniem, może jeszcze o wiele większym niż Twoje, innych ludzi. Dzięki Tobie stałem się pewnym siebie człowiekiem, co stało się szybko, prawie niezauważalnie dla mnie. Wcześniej wszystkiego się bałem, bałem się ludzi i rozmawiania z nimi, a szczególnie z dziewczynami. Przed poznaniem Twojej strony uważałem, że to dziewczyny, które nie chciały lub przestały chcieć ze mną rozmawiać, są dziwne, a nie widziałem swoich błędów, gdyż uważałem, że to, co ja robię jest dobre. To chore patrzenie na świat i związki, które zawdzięczamy mediom jest tak straszne, że aż śmieszne. Widziałem ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” rozmowę z “gwiazdami”, o tym jak uwodzić. Ich wywody rozśmieszyły mnie po pachy. Co do materiałów o uwodzeniu wszystkich guru PUA, mogę to tylko skomentować jako okradanie zagubionych ludzi z premedytacją i dawanie im żałosnych “porad”. Na początku na Twoje materiały patrzyłem sceptycznie, ale szybko się do nich przekonałem i bardzo mi one pomogły. Za to Ci bardzo dziękuję, gratuluję stworzenia tak dobrych porad i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Marcin Buk gwiazdki Witam! Aby nie powielać tego co zostało tu już napisane powiem od siebie, że wszystko co jest zawarte w kurcie działa, jest napisane w sposób przemyślany i czytelny dla odbiorcy. Czekam z niecierpliwością na nowe materiały. Pozdrawiam Marcin

  About 1 year ago

  Janek Jatczak gwiazdki Witaj. Kurs jest napisany prostym językiem zawiera same konkrety. Jest to pozytyw, ponieważ szybko zostaje w głowie i zmienia wiele spraw na temat kobiet w Naszej psychice. Dzięki niemu zmieniłem swój sposób bycia, który został zauważony przez otoczenie. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie ludzie tacy jak Ty, którzy skutecznie pomagają innym w tej ważnej dziedzinie życia. Dobra robota i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Cześć Paweł Chciałem Ci jeszcze napisać opinie o Twoim kursie konwersacji. Jest bardzo konkretny i wypchany po brzegi PRAKTYCZNYMI informacjami, a nie jakimś teoretycznym paplaniem. Powiedzmy, że kurs to 100%, a informacje to 120% :) mało tego jeszcze wszystko DOKŁADNIE tłumaczysz i podajesz przykłady, co sprawia, że kurs jest BARDZO łatwy do zrozumienia i łatwo wchodzi w głowe. Jestem pod wrażeniem Twojego kursu, bądź pewien, że przerobie go jeszcze pare razy, bo to POTEŻNA DAWKA WIEDZY, a nie jak w przypadku pseudo-uwodzicieli, którzy piszą w swoich ebookach “super” historie z ich życia, które są nudne. Twoje kursy są konkretne i wszystko w nich tłumaczysz, a kurs konwersacji jest na to najlepszym dowodem. Polecam! Tam są wszystkie teksty, odpowiedzi na pytania, zabawne odzywki… Przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem i przerobiłem kurs. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji, Damian Grępka

  About 1 year ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Heja jak każdy mam za sobą kilka fajnych doświadczeń z dziewczynami, wiele rzeczy robilem zle i po jakims czasie samemu dochodziłem do tego, ale Twoja książka pokazała to w jeden wieczór, wiec szybko można uczyć sie dzieki niej własciwych postaw i nastawienia do kobiet, widać od razu że porządny facet z Ciebie bo uczciwie piszesz i masz na celu głównie pomóc chłopakom a nie tylko wyciągnąć kasę, Pawle fajnie ze trafilem na twój kurs pozdrawiam Cie ciepło i zachecam do wiekszych odkryć relacji damsko-męskich. pozdrawiam Marcin

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Tomasz Wiśniewski gwiazdki cześć Paweł co tu mowic odwaliles i odwalasz kawal niezlej roboty nie da sie tego opisac paroma slowami a nawet paroma zdaniami ale wielki szacun dla ciebie…. pokazujesz nam zaciemnionym mezczyznom fakty ktore otwieraja nam droge do szczescia twoje nauki sa dla nas jak powietrze niezbedne do zycia… i to ze trafilem wlasnie na ciebie bylo dla mnie jednym z wazniejszych posuniec w moim zyciu… czytam na temat uwodzenia juz ponad rok zmiany co prawda nie sa jeszcze kolosalne ale na tle moich znajomych jestem juz lata swietlne za nimi…. ogolnie wszystkie ebooki daja do myslenia ale naprawde oczy dopiero otwieraja filmiki z twoim udzialem, momentalnie po ich obejrzeniu ma sie wrazenie jakby ktos zapalil swiatlo w mojej glowie jest to cos nie do opisania… wiec jeszcze raz szacun za cale twoje zaangazowanie i ta cenna wiedze i czekam niecierpliwie na ciag dalszej nieziemskiej wiedzy w temacie doskonale nam znanym…. POZDRAWIAM TOMEK…

  About 1 year ago

  Sławek Raś gwiazdki Cześć ;) Czytam Twoje porady i kupiłem ten kurs, ponieważ z Twoich porad dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy. Piszesz jacy jesteśmy ciotowaci często w relacjach z kobietami, co robimy źle i dlaczego tak naprawdę dziewczyny / kobiety nie znajdują w nas prawdziwych mężczyzn takich jakimi mężczyźni byli np. jako rycerze czy też żołnierze. Często płeć piękna znajduje sobie takich mężczyzn w marnych kopiach idiotów, którzy nie szanują w ogóle kobiet. Wolą być już poniżane przez półgłówków niż usłużane przez cioty, którzy zrobią wszystko, żeby dziewczyna się z nimi umówiła, później żeby dojść z nią do związku i często właśnie po ślubie zauważają swój błąd jaki popełnili żeniąc się często z zdesperowaną kobietą, która nie chciała być starą panną. Takie kobiety fochają, kłócą się o byle co i są “panami domu”, liderami w związku. Faceci godzą się na takie uniżanie, fochy, bo nie chcą stracić takiej kobiety i zostać sam. Po tych poradach i kursie wiem już gdzie popełniałem błędy, zachowywałem się jak ciota i kryłem się za sms’ami. Wiem, w jaki sposób dążyć i stać się wartościowym, atrakcyjnym prawdziwym mężczyzną, który znajdzie piękną, mądrą, wierną kobietę. Dzięki za wszystko i rób tak dalej. Pozdrawiam ;P

  About 1 year ago

  Piotr Jaroszewicz gwiazdki Krótko i konkretnie, pozytywnie oceniam Twój wkład w poprawę relacji damsko-męskich w naszym coraz bardziej sfemenizowanym kraju. Twoja strona, artykuły, e-booki itd sprawiają iż. 1 Otwierają oczy na to jakie jest prawdziwe życie, a co jest iluzją. 2 Wiedzą którą przekazujesz jest logiczna, spójna i komplementarna. Nigdy nie atakowały mnie wewnętrznie sprzeczne myśli, tak jak po lekturze innych “turbo uwodzicieli” 3 Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która wyrywa się z mainstreamu podrywu i propaguje podejście męskie z klasą, analogiczne jak Doc Love. 4 Porady pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i zranione uczucia 5 Teraz czuję niesamowitą kontrolę sytuacji, widzę jak się rozwinąłem i rozwijam dalej, wiem czego chcę i szukam tego kogo naprawdę chcę. Życzę dalszego rozwoju i nowych udanych projektów. Pozdrawiam Piotr

  About 1 year ago

  Rafał Karpiński gwiazdki witaj :) przyznam sie że troche za późno zetknąłem sie z twoimi ebokami, szkoda ze nie miałem przyjemności poznać ich wczesniej znacznie by to ułatwiło mi moje życie, jestem wdzięczny za twoje rady zawarte w kursach i na mailach które systematycznie czytam. Dowiedziałem sie kilku nowych rzeczy jesli chodzi o kobiety. zawsze w oczach byłem tylko fajnym kolegą lub przyjacielem tez sie o tym dowiedziałem z twoich lekcji dlaczego tak jest. życzę powodzenia i pozdrawiam oczywiście czekam na nowe wiadomości które będę mógł zgłębić :)

  About 1 year ago

  Boguś Wydra gwiazdki O Paweł już od dawna czytam twoje Ebooki które dały mi dużo informacji na temat stosunków damsko męskich . Porównując Je do zakupionego materiału który ma ponad 100 stron to jest coś gigantycznego , informacje w nim zawarte są oszałamiające , co prawda jeszcze nie zdążyłem przeczytać całego poradnika ale podejrzewam ze jutro bądź dziś skończę . Pół roku się wahałem przed kupnem, ;] może ze względu na to ze szczerze szkoda mi było wydać te parę groszy , wiadomo 5 dych piechota nie chodzi . Ale żałuje teraz ze nie zrobiłem tego wcześniej . Będąc wczoraj na ognisku wczoraj zabrałem 3 numery od wartościowych dziewczyn , gadałem luźno z kilkoma ale nie były mnie warte . Pozdrawiam Boguś

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ TRZECIA (druga i pierwsza niżej) ___________________ _____________________________ . Wydaje mi się, że jestem jednym z pierwszych, a może tak drugich, którzy trafili na Twój blog, widziałem MNÓSTWO raportów i darmowych porad. A to oznacza, że nie jesteś taki jak niektórzy “super-trenerzy”, którzy mydlą oczy, nie dadzą konkretnych informacji, a następnie chcą 200% pieniędzy za 50% wykonanej roboty (np. 500zł za kurs składający się np. ze 100stron i 4 bonusów wypchanych brakiem konkretów tylko badziewnymi historyjkami z życia tego trenera). TY DAJESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI. Poleciłem Cię chyba 10 moim kolegom, oczywiście połowa z nich od razu powiedziała “weź przestań jakeś rady po co to komu, ja sobie poradze”, bo są zadufani w sobie i do tej pory widzę ich samych, albo z bardzo brzydką dziewczyną (mają o sobie niskie mniemanie, dlatego biorą się za “resztki”), a druga połowa kupiła od Ciebie jeden z kursów i czyta Twoje porady, mówili mi, że w momencie zapisania się na Twój newsletter zmienili poglądy na kobiety i są w szoku, że robili takie błędy, a teraz jedynie można się z tego śmiać. Mam nadzieję, że uda Ci się nakierować na dobrą drogę jeszcze wielu zagubionych facetów, którzy chcą znaleźć sobie piękną, wartościową z bogatym charakterem dziewczynę. Rób to, co kochasz i czerp z życia dużo radości, Pozdrawiam i dzięki za pomoc! Damian Grępka

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ DRUGA (pierwsza niżej) ___________________ …Zaczęło się od tego, że napisałem do niej -już w nieco odważniejszy sposób- coś typu “Cześć, znamy sie? Pewnie nie, a poznamy?” i ona się zgodziła i nawet pokazała w wiadomości jakby takie zainteresowanie, ale tego nie mogę potwierdzić w 100%, bo to w końcu literki… No i było pisanie, troche śmiechu, poznawanie sie i na koniec zapytałem też nieco inaczej niż zwykle “zostaniesz moją laską :D ?” i wtedy ona powiedziała, a raczej napisała: “Wiesz, w sumie moglibyśmy być zajebistymi przyjaciółmi” itd. itp. reszte już pewnie znasz. No i tak zostało, teraz mówimy sobie tylko “cześć” itp. “D”. Tutaj było ZDECYDOWANIE dużo pisania, dysponowałem już odpowiednią wiedzą, rozmawialiśmy na żywo, nawet zapraszała mnie nad jezioro i chciała ze mną jechać.. Ale zaczęło się coś psuć, jednak szybko się zorientowałem. “ZDECYDOWANIE dużo pisania”, 90% jej napisałem może 10% powiedziałem w szkole czy coś i reszta to nic. Potem kontakt się urwał, przestaliśmy pisać na gg, tylko najwyżej “cześć” w szkole, a ostatnio to już nawet pokazała oznaki “złości i nie koleżeństwa”. Ale teraz rozumiem, że nie ma takiej dosłownej przyjaźni damsko-męskiej, ze względu na zainteresowania i hormony u faceta, a także o emocje u kobiety. Oczywiście są wyjątki.. . Teraz powiem o tym jak wyszedłem z dołka pod tytułem “łajza”. Zacząłem czytać materiały o UWODZENIU, czyli o zaciąganiu kobiet do łóżka i NA TYM KONIEC. Jednak znalazłem tam kilka prostych i podstawowych rad: NIE okazywać zainteresowania kobiecie, nie dawać prezentów, nie komplementować (tak dużo), nie rozmawiać o tym o tym i o tym i tak dalej Jednak to były podstawy, a zdecydowanie 90% KONKRETNYCH informacji znalazłem u Ciebie. Na Twoim blogu, w Twoich wiadomościach i radach. To Ty mnie najwięcej nauczyłeś o relacjach damsko-męskich i od Ciebie mam najwięcej materiałów (WSZYSTKIE POLECAM, ZWŁASZCZA KURS KONWERSACJI, BO JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ZDOBYWANIA KOBIET). CZ.3 wyżej

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Wszystko zaczęło się chyba od tego, że w ogóle nie mając pojęcia o kobietach podbijałem do paru w ciągu roku. Była to a, b, c, d i każda z tych dziewczyn była jakby “wirtualna”, bo nie rozmawiałem z nimi tylko PISAŁEM. O dziwo pisanie wychodziło mi wtedy lepiej niż gadanie, rozmawianie, flirtowanie i sądziłem, że da się tak poznawać kobiety. Pewnie da, ale mi to nie wychodziło. Jedyne co dobrze robiłem to miałem poczucie humoru i inicjowałem je w wiadomościach na gg/nk. Przez to poznałem 3 z tych 4 dziewczyn, bo “a” mnie wykorzystała, abym kupił jej prezent na walentynki (oczywiście ja sie zgodziłem, 40zł w plecy i jeszcze nadzieja “lepiej mieć u niej plusy” oraz rozmyślanie “pewnie sie zgodzi abym z nią chodził”), kiedy to zrobiłem w 2-3 wiadomościach dziękowała mi pisząc np. “jesteś kochany :*”, a ja uznawałem, że to coś znaczy. BZDURA! Emotikony nie wyrażają prawdziwego nastroju kobiety, równie dobrze mogła mi pisać “:*”, a za kompem “:/ nuda”. Dlatego nie polecam poznawać się przez internet, bo to zazwyczaj DO NICZEGO nie doprowadzi. Lepiej rozmawiać i poznawać laski na żywo, wtedy widać oznaki zainteresowania lub ich brak i na podstawie tego wszystkiego stwierdzić, czy jest szansa na coś więcej. Wracając do “A”… Kilka dni później ona przestała mi odpisywać, tylko potakiwała “aha, tak yhym”, a na koniec napisała “spierdalaj ;) ” i zaczęło się wyzywanie na gg, po czym dostałem blocka i koniec, -40zł, stracony czas, porażka i dałem się wrobić. Dalej, “B” z nią było troche inaczej, podobałem jej sie(taa ze zdjęć), mimo, że tylko “pisaliśmy” i na gg była jałowa dyskusja, (w tym także “podobasz mi sie” “ładne zdjęcia” “fajnie mi sie z tobą pisze”, oczywiście ja to pisałem) ale jednak zauważyłem, że ona mi się nie podoba i zakończyłem pisanie z nią raz na zawsze (także nie odbyło się bez “nie chcę z tobą chodzić nie podobasz mi się”). “C” to była osoba dość wyrozumiała, teraz najwyżej jak ją widzę to mówimy sobie “Cześć” + uśmiech ;) CZ.2 WYŻEJ

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Co dalej, kupna ebooka nie żałuję. Poza tym od pewnego czasu obracam się w towarzystwie wartościowych kobiet, gdzie pół roku wcześniej nawet bym nie pomyślał, że mogę powiedzieć coś więcej niż cześć, we wspólnym towarzystwie. Kilka kobiet polubiło moje towarzystwo, ufają mi, potrafią być zainteresowane, czują się razem ze mną podczas wspólnych wypadów bardzo dobrze, co mi potwierdziły czynami i słowami, “jesteś po prostu inny niż reszta, jesteś Łukasz taką osobą z którą warto przebywać, po prostu trudno Ciebie pominąć”. Właśnie wtedy przypomniałem sobie że to dzięki wskazówkom Pawła, poczyniłem postępy. Jestem świadomy, że jestem na początku drogi, że wiele przede mną, bo jeszcze wiele błędów popełniam. Kilka dni temu kupiłem Video konwersacje, jestem ciekawy produktu, mam kilka wskazówek dla Pana Grzywocza , co można jeszcze dopowiedzieć, aby produkt był jeszcze bardziej przystępny dla czytelnika. I właśnie ta przysłowiowa przystępność dla zwykłego, wartościowego chłopaka, czyni te produkty ciekawszymi pozycjami dla osób, trochę bardziej nieśmiałych, brakującym pewnej wartości, pewności siebie, niż tępe podrywanie galerianek i imprezowiczek. Na początku nie ukrywam przed pierwszym kupnem produktu miałem wątpliwości , że to jest zbyt chłopczykowate, mało “męskie”. A tu niespodzianka, kobiety są ciekawe takiej odmiany od narwanych klonów. Muszę jeszcze wiele pracować, ale dzięki Paweł.

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Witaj Paweł, przygodę z twoimi portalem rozpoczęła się w Moim przypadku kilka miesięcy temu na przełomie roku. Oczywiście na początku z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne maile z newslettera, coraz bardziej dostrzegając różnicę między “Genialnymi” trenerami super szybkiego uwodzenia, czytaj technikami zaliczania lasek, a Twoją filozofią relacji kobieta-mężczyzna. W moim przypadku już od kilku lat czytałem wszystko co mi się nawinie do ręki w temacie PUA, bez weryfikacji czy dana technika w ogóle mogłaby pasować do mojej osoby. Ja młody chłopak, kilka lat temu po odkryciu tej tematyki chciałem od razu przycztać wszystko i umieć, wszystko. Efekt przez kilka lat to wyłącznie otworzenie moich oczu, że bardzo wiele rzeczy robię źle, ale stosowanie technik też za wiele nie dawało bo kobiety dość szybko wykrywały moje nieszczere, tzn nienaturalne, zachowania, takie wymuszone tą całą paplaniną w artykułach PUA, typu Polskie wersje Mysterego czy BB. Kilka razy kobiety, powiedziały mi bezpośrednio po zastosowaniu PUA, że jestem jakiś dziwny, nienaturalny, sztywny, który chce kogoś naśladować bo tak mi się wydaje, że będę bardziej fajny i te wartościowe kobiety mówiły NIE, że tak się ze mną bawić nie będą i jak mam się tak zachowywać to nic nie ugram, bo psuję co już zbudowałem w relacji z nimi. Temat PUA poźniej dalej przewijał się u mnie raz na jakiś czas, ale już bardziej z rozwagą w kierunku samorozwoju i pozbywania się lęków, zachamowań w poznawaniu nowych kobiet. W tym momencie poznałem filozofię Pawła i na początku dość mocno zaciekawiony rozpocząłem tą bardziej naturalną i pasującą do mojej osoby filozofię zmieniać w czyny. Moj pierwszy płatny produkt, jaki w OGÓLE kupiłem o tej tematyce to właśnie “Jak zagadywać do dziewczyn…” od Pawła. Naprawdę polecam, dał mi sporo rad, cennych rad, które procentują. Pewne rzeczy zaczęły się w ciekawy sposób zmieniać, co zauważyli moi najbliżsi koledzy, którzy lekko zaciekawieni, może zazdrośni zauwazyli pierwsze zmiany.

  About 1 year ago

  Paweł Stefanowski gwiazdki Ja trafiłem na tą stronę przypadkowo,gdy dostałem pracę domową na socjologii,by opisać dialog między chłopakiem a interesującą go dziewczyną.Nie miałem żadnego pomysłu,gdyż zawsze miałem problem z zagadaniem do kogokolwiek,a już w ogóle do dziewczyny,która mi się podoba. Nie trafiłem,jak zagadać,ale na kanale na YT zobaczyłem 3 częściowy filmik o tym,jak poderwać koleżankę. Zobaczyłem masę błędów,które zawsze popełniałem,a raczej w ogóle nie wiedziałem,co robić. I tak przez kilka tygodni badałem teren,spotkanie proponowałem po bardzo długim czasie i za szybko się angażowałem.Nie wiedziałem też,w jaki sposób kobieta okazuje mi zainteresowanie (dotyk,kontakt wzrokowy,angażowanie się w rozmowę,śmianie się z moich żartów),a totalnie przymykałem oczy na to,że laska ma mnie za przeproszeniem,w dupie.Najważniejsze,czego mnie nauczył Paweł,to jak rozpoznać zainteresowanie kobiet (lub jego brak) i jego maksyma – Attraction isn’t a choice,którą tłumaczę sobie tak – nie można się wszystkim podobać i należy niezainteresowane kobiety po prostu zostawić w spokoju. Inna rzecz,która mi się bardzo spodobała w materiałach Pawła,to to,że należy skupić się przede wszystkim na sobie,na rozwoju własnych pasji i nie stawianie sobie posiadania drugiej osoby jako warunku szczęścia. Paweł zwrócił mi też uwagę na inny błąd,jakim było przymilanie się,zawsze myślałem,że dziewczyna mnie przez to bardziej polubi. Wyeliminowanie tych błędów bardzo ułatwiło mi życie i na pewno ułatwiłoby też innym.

  About 1 year ago

  Darek Wiza gwiazdki Od kilku miesięcy czytam to, co na temat podejścia do kobiet ma do powiedzenia Paweł. Zarówno jeśli chodzi o pierwszy kontakt, nawiązywanie relacji, miejsca w których można spotkać właściwe osoby, czy wreszcie jak budować relacje w pierwszych tygodniach związku. Niektóre teksty czytam dokładnie inne dość pobieżnie, ale zauważyłem, że są po prostu wartościowe i praktyczne. To co wyróżnia teksty Pawła, to ich “sprawdzalność” w praktyce – wiele przykładów konkretnych zachowań a czasem gotowych tekstów, oraz wyjaśnień nie tylko które zachowanie jest dobre lub złe, ale dlaczego takie jest i jak to jest odbierane umysłem czy uszami kobiet.

  About 1 year ago

  Katarzyna Nowak gwiazdki Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę, po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę, za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych stron, na których pseudo “macho” doradzali innym facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek, zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu stronyi dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań randkowych. Pozdrawiam! Kasia

  About 1 year ago

  Adrian Niedzielski gwiazdki Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy kupić twojego ebooka. Nie chciałem wyrzucać kasy w błoto (pózniej okazało się że zle myslałem). Twoja wiedza jest na prawdę bardzo przydatna. Najpierw chciałem zasięgnać porady moich starszych kolegów jak zagadywać do dziewczyn. Mówili mi, że to przyjdzie z czasem, że trzeba przełamać swoje słabosci, a na pewno mi się uda znalezć dziewczynę. Mieli trochę racji ale nie potrafili przekazać swojej wiedzy w taki sposób jak ty to robisz. Ty mówisz to tak zrozumiałym językiem, że ta wiedza sama się przyswaja. Najpierw smiali się ze mnie (po co ci jakies głupie ksiażki sam się możesz tego nauczyć) i dobrze zrobiłem i ich nie posłuchałem tylko zdecydowałem się na zakup ebooka. Zdziwili się dopiero w sylwestra, że ja dobrze bawiłem się z nowo poznana dziewczyna a oni siedzieli i się tylko przygladali. Pózniej pytali co było takiego w tej ksiażce, że ja potrafiłem się dobrze bawić a oni nic nie mogli zrobić w tym kierunku.Nic nie powiedziałem tylko zaczałem zachęcać ich do zakupu. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym tworzeniu poradników.

  1 person agrees with this. About 1 year ago


  Długo zastanawiałem się, ile powinien kosztować udział
  w programie “Jak utrzymać związek?”

  Moim celem jest zmniejszenie ilości rozwodów z tym kraju. Nie mogę opublikować całej wiedzy za darmo, ponieważ wtedy byś jej nie docenił ani nie zastosował. Poza tym to bardzo osobisty materiał. Dlatego, aby zmotywować Cię do zastosowania tej wiedzy musisz za nią zapłacić. Poza tym wykonałem kawał ciężkiej pracy, znajdując i sprawdzając te informacje.

  Biorąc pod uwagę, ile cierpienia powodują rozstania i rozwody, mógłbym spokojnie oczekiwać kilku tysięcy złotych w zamian za samą możliwość uniknięcia tego całego cierpienia.

  Niestety dostęp do tego materiału byłby wówczas możliwy dla bardzo małej ilości osób, a nie o to przecież chodzi. Dlatego ostatecznie wyceniłem ten program na 297 167 zł.


   

 • Rozumiem, że rejestrując mój udział w programie: “Jak Utrzymać Związek” otrzymam na podany przeze mnie adres email ebook na 106 stron do pobrania, dostęp do
  7 modułów w formie nagrań mp4 i mp3 oraz podsumowań w formacie pdf.
 • Rozumiem, że przez 60 dni od rozpoczęcia treningu chroni mnie gwarancja satysfakcji i w każdej chwili mogę napisać maila, że “rezygnuję” i otrzymam z powrotem pieniądze bez żadnych pytań.
 •  

 • Zdaję sobie sprawę, że zajęło Ci wiele lat nauczenie się, opanowanie
  i uporządkowanie tej wiedzy, dlatego potraktuję udział w tym programie
  z największym szacunkiem.
 •  

 • “Daję Ci moje słowo, że tak samo jak Ty, dam z siebie 100% i będę w pełni uczestniczył w konferencjach i wprowadzę nabytą wiedzę w moje życie.”
 •  

 • Rozumiem, że będzie to także świetna zabawa i jestem gotów na to wyzwanie.
 •  

 • Rozumiem, że jest to bardzo osobisty program dotyczący prywatnych sfer każdego człowieka, dlatego jestem w pełni anonimowy, a także nie będę rozpowszechniał poufnych informacji z tego programu.
 •  

  Zapisz się już teraz
  bez ryzyka przez 60 Dni

 • “Tak, już nigdy nie zostanę porzucony przez kobietę!”
 • “Od teraz to ja będę rzucał toksyczne kobiety, które nie nadają się do związku na całe życie!”
 • Będąc w związku ze wspaniałą kobietą nigdy jej nie stracę i już zawsze będę utrzymywał jej wysokie zainteresowanie!”
 •  

  Opinie Zadowolonych Uczestników:  zamawiam

  * możesz również pobrać uzupełniony druk przelewu pocztowego
  i zrealizować go w ciągu 7 dni na poczcie


  banki
  banki


  Czy Ty też nie chcesz być już nigdy porzucony?

  Na ile byś wycenił koszt emocjonalnego bólu związanego z rozstaniem? Dla mnie było to niewyobrażalne cierpienie i byłem gotów zrobić dosłownie WSZYSTKO, aby mnie nigdy więcej nie spotkało.

  Ile kosztuje rozwód lub rozstanie, gdy mieszkaliście razem?

  Liczyłeś kiedyś, ile Ty wniosłeś rzeczy do mieszkania i powinny być Twoje, a ile Twoja kobieta? Chciałbyś w ogóle przechodzić przez takie kalkulacje? A co, jeśli macie razem dziecko? Co mu powiecie? Nawet nie chcę sobie wyobrażać takiego dramatu.  Koszty emocjonalne i finansowe są 10 krotnie albo nawet 100 krotnie bardziej bolesne i kosztowne niż jakakolwiek wiedza
  o utrzymywaniu związku.


  Jaka jest Twoja decyzja?

  Czy wolisz samemu “wynajdować koło od nowa”, zbierać poszczególne fragmenty układanki z setek książek i seminariów,
  z których nieraz wynika tylko jedno do kilku prawideł, a reszta to zapychacze treści?

  Czy masz czas, pieniądze i nerwy, aby metodą swoich własnych, kolejnych prób
  i błędów
  samemu odkryć konkretne i praktyczne zachowania, które utrzymują wysokie zainteresowanie kobiety
  w związku?

  Czy może wolisz wziąć udział w programie: “Jak utrzymać związek?”
  i mieć wszystko podane na tacy, wystarczy się do tego zastosować
  i przestać przejmować się tym, że kiedykolwiek rozstaniesz się z kobietą swoich marzeń?

  jak utrzymać związek
   bonusy jak utrzymać związek

   

 • Rozumiem, że rejestrując mój udział w programie: “Jak Utrzymać Związek” otrzymam na podany przeze mnie adres email ebook na 106 stron do pobrania, dostęp do
  7 modułów w formie nagrań mp4 i mp3 oraz podsumowań w formacie pdf.
 • Rozumiem, że przez 60 dni od rozpoczęcia treningu chroni mnie gwarancja satysfakcji i w każdej chwili mogę napisać maila, że “rezygnuję” i otrzymam z powrotem pieniądze bez żadnych pytań.
 •  

 • Zdaję sobie sprawę, że zajęło Ci wiele lat nauczenie się, opanowanie
  i uporządkowanie tej wiedzy, dlatego potraktuję udział w tym programie
  z największym szacunkiem.
 •  

 • “Daję Ci moje słowo, że tak samo jak Ty, dam z siebie 100% i będę w pełni uczestniczył w konferencjach i wprowadzę nabytą wiedzę w moje życie.”
 •  

 • Rozumiem, że będzie to także świetna zabawa i jestem gotów na to wyzwanie.
 •  

 • Rozumiem, że jest to bardzo osobisty program dotyczący prywatnych sfer każdego człowieka, dlatego jestem w pełni anonimowy, a także nie będę rozpowszechniał poufnych informacji z tego programu.
 •  

  Zapisz się już teraz
  bez ryzyka przez 60 Dni

 • “Tak, już nigdy nie zostanę porzucony przez kobietę!”
 • “Od teraz to ja będę rzucał toksyczne kobiety, które nie nadają się do związku na całe życie!”
 • Będąc w związku ze wspaniałą kobietą nigdy jej nie stracę i już zawsze będę utrzymywał jej wysokie zainteresowanie!”
 •  

  Opinie Zadowolonych Uczestników:  zamawiam

  * możesz również pobrać uzupełniony druk przelewu pocztowego
  i zrealizować go w ciągu 7 dni na poczcie


  banki
  banki

  “Od 6 miesięcy mam fantastyczną dziewczynę, z którą się ani razu nie pokłóciłem, nawet nie podnieśliśmy na siebie głosu nigdy.” Jarek 24 l.

  “Z dziewczyną zaraz minie rok. Dziewczyna jest szaleńczo zakochana. Fajnie reaguje na różnice naszych zdań. Przez rok ani razu nie podnieśliśmy na siebie głosu. Kiedyś działałem po omacku. Błądziłem w tym. Zupełnie się to o 180 stopni odwróciło. Perspektywa na przód jest fajna. Wielokrotne przesłuchania materiału mają sens i to nie jest tak, że nauczymy się tego wszystkiego po jednym przesłuchaniu.” Jarek 24 l.
  Historia Sukcesu Piotrka (20 lat):

  ***“Zapisałem się na kursy uwodzicieli. Czytałem, trenowałem i zawsze gdy poznałem dziewczynę to mijało 1 lub 2 miesiące i wszystko się dosłownie sypało. Szukałem dalej odpowiedzi co jest nie tak. W końcu trafiłem na Twoją stronę i tam znalazłem odpowiedź. Poznałem dziewczynę i stosowałem rady, które dajesz. Jestem z Tą kobietą do dziś czyli przez prawie 2 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi” ***

  Hej Paweł.

  Na samym wstępie chciałem Ci podziękować za to, że dzięki Twoim poradom kompletnie odmieniłem swoje życie. Postaram się tak w skrócie opowiedzieć moją historię sukcesu.

  Mam 20 lat. Około 3 lat wstecz kompletnie nie wiedziałem, jak postępować w relacjach z kobietami. Byłem jak zawsze takim miłym uczynnym przytulaskiem i nic mi z tego nie przychodziło poza tym, że koleżanki mnie bardzo lubiły.

  Zacząłem szukać porad odnośnie podrywania, zagadywania i.t.d. Zapisałem się na kursy uwodzicieli (tych pua jak Ty to nazywasz) Czytałem, trenowałem i skutki były dobre nawet powiedział bym bardzo dobre, ale do czasu. Zawsze gdy poznałem dziewczynę to mijało 1 lub 2 miesiące i wszystko się dosłownie sypało. Szukałem dalej odpowiedzi co jest nie tak.

  W końcu trafiłem na Twoją stronę i tam znalazłem odpowiedź. Doszedłem do wniosku że wszystkie techniki, które do tej pory są stosowałem są owszem dobre, ale do pewnego czasu. Nie uczą one o dalszych relacjach z kobietą, związku ani samorozwoju.

  Pokazywały one jednym słowem jak zagadać do dziewczyny i zaciągnąć ją najszybciej do łóżka. Więc dlatego nie wiedziałem co robić dalej i kończyło się to po góra 2 miesiącach o ile się wgl zaczęło.

  Poznałem dziewczynę i stosowałem rady, które dajesz. Jestem z Tą kobietą do dziś czyli przez prawie 2 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Ma na imię Paulina i ma 24 lata (tak jest starsza ode mnie o 4 lata co spotyka się z negatywną opinią niektórych osób ale oczywiście to już jest ich problem, a moje życie i szczęście).

  Przechodząc do sedna, czyli sytuacji która pchnęła mnie do tego aby napisać Ci tego maila.

  Moja dziewczyna zorganizowała domówkę u siebie bo miała wolny cały dom. Zaprosiła koleżanki, kolegów i wgl. Po imprezie nocowała u nas przyjaciółka mojej kobiety (Ania). Po cudownej nocy budzę się i słyszę ich rozmowę dobiegającą z kuchni która jest tuż obok. Ania była zła na chłopaka który ją tego wieczoru poniżał (nie pierwszy już raz) i zaczęła się żalić i zastanawiać nad rozstaniem, ale powstrzymywało ją tylko to że był jak to powiedziała “cudowny w łóżku”.

  I za chwilę słyszę z ust mojej dziewczyny:

  “Dziewczyno, jak Cie tak poniża to nie jest nic warty, a seks jest owszem ważny, ale nie jest priorytetem. Piotrek nie jest mistrzem w łóżku, ale wie jak postępować z kobietami. W życiu na mnie złego słowa nie powiedział, szanuje mnie! Czuje się przy nim wyjątkowa, spełniona, jakby dosłownie czytał mi w myślach czego pragnę w danej chwili. Rzuć go i znajdź sobie kogoś takiego, zamiast dalej cierpieć!”

  Starałem się to odtworzyć jak najdokładniej. Normalnie miałem ochotę nosić ją na rękach i mi się łezka w oku zakręciła ze szczęścia, ale udawałem że śpię. To cudowne usłyszeć takie słowa, tym bardziej nie kierowane do Ciebie.

  Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za to co robisz:))))) Cieszę się że pomagasz ludziom budować dojrzałe związki i cieszyć się z nich. Rób to co robisz bo jesteś w tym niezastąpiony.

  Trzymaj się Mistrzu!!!! :) )))))))))))))))  Historia Sukcesu Pawła (31 lat):

  ***“Bycie wyzwaniem – nie zdawałem sobie sprawy jak potężne jest to narzędzie! Były dwa momenty kiedy proponowała abym u niej przenocował (oczywiście pod różnymi pretekstami). Piękna dziewczyna — w środku bardzo tego chciałem — ale odmawiałem. To niesamowite: to nie ja ją zdobywałem. Korzystając z Twoich wskazówek pozwoliłem DZIEWCZYNIE powoli zdobywać MNIE. Za trzecim razem (już po dziesiątej randce) nie odmówiłem — widziałem radość w jej oczach (chociaż starała się ją ukryć :) ).” ***

  Hej,

  Prosiłeś o opinię — oto i ona. Poświęciłem na jej napisanie trochę
  czasu bo chcę Ci się odwdzięczyć. Nie chcę jej publikować przez
  Facebooka, wolę pozostać anonimowy. Nie chcę też abyś udostępniał
  gdziekolwiek mój adres e-mail lub nawet jego część. Oczywiście samą
  opinię możesz publikować.

  Mam 31 lat i przez bardzo długi czas sprawy uczuciowe były jednym z
  bardziej zaniedbanych obszarów mojego życia. Jakiś czas temu znajomy dał mi “Grę” Straussa — nie powiem, ciekawa lektura, potem było kilka
  materiałów PUA. To otworzyło mi oczy na to, że można świadomie pracować nad tak osobistym obszarem życia jak relacje damsko-męskie. Miałem jednak przeczucie, że stosowanie opisanych tam technik nie jest spójne z moimi wartościami.

  Jakiś czas temu poznałem świetną dziewczynę z innego miasta. Moje
  doświadczenia z kobietami były niewielkie i zacząłem szukać informacji
  na temat relacji damsko-męskich ponieważ nie chciałem zepsuć tej
  znajomości. Przez pewien czas korespondowaliśmy mailowo (teraz wiem, że to błąd, ale jakoś się udało) i w końcu zaproponowałem spotkanie.

  To właśnie wtedy zintensyfikowałem moje poszukiwania i trafiłem na Twoją stronę. Pierwsza randka była świetna, potem spotykaliśmy się co tydzień lub dwa. Przez ten czas intensywnie uczyłem się i praktykowałem wiedzę z Twojego kursu. Choćby taka rzecz jak mówienie “cześć” nieznajomym dziewczynom na ulicy — świetnie podnosi pewność siebie. Na spotkaniach wiedziałem co robić i jak czytać jej zachowanie.Zachowywałem dystans, starałem się być wyzwaniem i ją zaskakiwać.

  Bycie wyzwaniem – nie zdawałem sobie sprawy jak potężne jest to
  narzędzie! Były dwa momenty kiedy proponowała abym u niej przenocował (oczywiście pod różnymi pretekstami). Piękna dziewczyna — w środku bardzo tego chciałem — ale odmawiałem. To niesamowite: to nie ja ją zdobywałem. Korzystając z Twoich wskazówek pozwoliłem DZIEWCZYNIE powoli zdobywać MNIE. Za trzecim razem (już po dziesiątej randce) nie odmówiłem — widziałem radość w jej oczach (chociaż starała się ją ukryć :) .

  Przeżyliśmy wspólnie wspaniały czas. I choć nie jesteśmy już razem
  (związek na odległość się nie sprawdza) to uważam, że było warto z wielu powodów. Po pierwsze: miałem wystarczające jaja aby SAMEMU zakończyć ten związek — “dawny ja” nie zrobiłby tego nigdy, trwałbym w tym związku męcząc się ze względu na sporadyczność spotkań i jednocześnie zabijając swoją atrakcyjność aż ONA rzuciła by MNIE.

  Po drugie: totalnie się zmieniłem. Na początku znajomości zainwestowałem w stylistę i nowe ciuchy. Zacząłem bardziej dbać o swoją kondycję fizyczną. Poszerzyłem krąg znajomych, bardziej dbam o swoje relacje z innymi. Rozwijam się. Stałem się bardziej wygadany i potrafię spontanicznie zagadać do ładnych dziewczyn. Nie jest już dla mnie problemem porozmawiać z dziewczyną stojącą na przystanku, na imprezie, potrafię się nabijać z dziewczyn (moje “dawne ja” nigdy by na to nie pozwoliło! — nabijać się z tych nieziemskich istot było profanacją).

  Przestałem być “przylepą towarzyską” na imprezach — tzn. kolesiem, który przysysa się do kogoś, siedzi z nim i chodzi za nim przez całą imprezę. Staram się porozmawiać z jak największą liczbą ludzi — z facetami też. A gdy mi się już znudzi to po prostu żegnam się i
  wychodzę, nie zostaję do końca “bo może w końcu uda się poznać fajną
  dziewczynę” (takie nastawienie miałem kiedyś).

  Umiem już odczytywać prawdziwe zainteresowanie dziewczyn. Na niezainteresowane nie marnuję czasu — owszem porozmawiam chwilę, ale szybko przechodzę dalej.

  Kolejna rzecz: wreszcie uwolniłem się od pociągu do dominujących
  dziewczyn. Kiedyś takie najbardziej mi się podobały. Dawno temu
  rozmawiałem nawet o tym z kumplem i doszliśmy do (błędnego!) wniosku, że właśnie takiej dziewczyny potrzebuję. Bzdura! Taka dziewczyna zamieniłaby mi życie w piekło. Teraz zacząłem zauważać takie związki: potulny facet i dominująca dziewczyna — za każdym razem żal mi tego faceta.

  9 miesięcy temu byłem kompletnie innym człowiekiem. Zmieniłem się.
  Odblokowałem się. Uwierzyłem, że mogę mieć piękną, mądrą i dobrą
  dziewczynę. Pamiętam jak kiedyś rozmawiałem z żonatym znajomym, który mi powiedział: “Paweł, Ty to masz fajnie. Jesteś wolny.” Wtedy tego nie rozumiałem: jak to, przecież on ma żonę, czyli nigdy nie jest samotny i ma ciągły dostęp do seksu. Dopiero teraz widzę, że po pierwsze: jego żona nie jest idealna, a po drugie najważniejsze: faktycznie jestem w zajebistej sytuacji. Mam 31 lat, wraz z wiekiem moja atrakcyjność rośnie, dziewczyny w wieku 26-30 lat są o wiele bardziej nastawione na poważny związek a ja jestem facetem i mogę wśród nich dowolnie wybierać. Teraz jest najlepszy czas na znalezienie drugiej połówki.

  Jak się cieszę, że nie ożeniłem się wcześniej. Byłbym teraz z jakąś
  dominą albo w najlepszym wypadku z kimś przeciętnym.

  Nawet moja rodzina zauważyła, że “wyprzystojniałem” i stałem się
  bardziej wygadany. Nie mówię, że jestem już idealny. Nadal pracuję nad swoim charakterem. Robię błędy. Ale rozwijam się, zaś patrząc wstecz widzę co udało mi się osiągnąć i daje mi to mnóstwo satysfakcji i motywacji.

  W pierwszej kolejności moją przemianę zawdzięczam losowi, który pozwolił mi spotkać tę dziewczynę oraz samej dziewczynie za to, że nieświadomie zainspirowała mnie do rozwoju. Ale to Twoje materiały bezpośrednio go zapoczątkowały i jestem Ci za to niewymownie wdzięczny. Pracuj dalej i sprawiaj, aby takie przemiany jak moja zdarzały się jak najczęściej.

  I dzięki za czas poświęcony na indywidualne konsultacje. Odpowiedzi na
  moje maile pojawiały się prawie natychmiast i zawierały masę przydatnych wskazówek dostosowanych do mojej sytuacji.

  Jeszcze raz dzięki za wszystko. Pozdrawiam!

  Paweł
  Podziękowania Kobiety Za Narzeczonego:

  ***“Jak pojawił się mój narzeczony i przedstawił mi swoje podejście do tych spraw i na nic nie naciskał i jeszcze potrafił randkę zorganizować fajną to mnie tym ujął. Co by nie było dzięki Tobie dał mi dużo szczęścia :) Dziękuję:)” ***

  “Cześć Pawle,

  Mój narzeczony uczył się z Twoich materiałów i chciał budować związek inaczej niż wszyscy. Jesteś dla niego autorytetem w tych sprawach dzięki Tobie przełamał swoją nieśmiałość i poświęcił na to dwa lata. Wie, że związku nie buduje się na sexie. On się uczył z nich kilka lat temu i zapadło mu w pamięć, żeby za szybko nie iść z kimś do łóżka. Nie chciał w ten sposób nic budować, bo mówił, że to płytkie, sam mnie też testował co się później dowiedziałam czy się obrażałam czy przychodziłam na spotkania itp. więc był bardzo ostrożny co do mnie
  i bacznie mnie obserwował.

  On chce się dalej uczyć i dbać o relację, pracować nad sobą, bo sporo pracy już zrobił. Do sexu nie śpieszył się w ogóle i nawet o nim nie wspominał przez pół roku, potem się pytał co on dla mnie oznacza, a ja się tak w nim zakochałam mocno, w jego osobie i w ogóle, że sama chciałam, bo uznałam, że mu ufam i chce z nim być bliżej.

  Ma potencjał na dobrego męża skoro szukał i widział, że z tymi związkami to jednak nie tak prosto jest, bo miał przede mną dziewczyny, ale chciał innego związku, takiego o którym mówiłeś Ty i tym mnie urzekł, takim dorosłym podejściem do tych spraw i takiego kogoś szukałam. Wcześniej straciłam chłopaka, bo nie chciałam tak od razu, to po prostu poszedł do innej.

  Mój były tylko by leżał na łóżku i gapił się w sufit i nic nie potrafił zorganizować, tylko mnie cisnąć z sexem, a ja dostawałam szału i mnie to psychicznie męczyło, dlatego jak pojawił się mój narzeczony i przedstawił mi swoje podejście do tych spraw i na nic nie naciskał i jeszcze potrafił randkę zorganizować fajną to mnie tym ujął. Co by nie było dzięki Tobie dał mi dużo szczęścia :) Dziękuję:)

  Ostatnio oboje słuchaliśmy Twoich materiałów, które kupił o tym, jak utrzymać związek.
  I naprawdę widziałam, że dotarło do niego, że się opuścił i zorganizował parę fajnych rzeczy :) .

  Wczoraj mu powiedziałam, że jeśli zdobył mnie dzięki Twoim radom, to powinien nadal się
  w tym temacie rozwijać. Bardzo Ci dziękuję za porady naprawdę, bo kobiety z którymi mam kontakt to zepsute baby które nigdy mnie nie zrozumieją. Mam 31 lat, ogrom pracy w siebie włożyłam i nie chce żyć jak inni wkoło bez zastanowienia i głupio. Pozdrawiam i ściskam Cię mocno:) Ewelina.”

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  Jak Utrzymać Związek z Kobietą - Jak na zawsze uniknąć Rozstania lub Rozwodu?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

  Poszukiwano

  • jak utrzymać związek
  • jak utrzymac dziewczyne
  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/jak-utrzymac-zwiazek/

  Zostaw swój komentarz...

  { 9 comments… read them below or add one }

  Kuba K May 28, 2014 at 20:48

  Gdzie można się zarejstrowac?

  Reply

  Grzywocz June 17, 2014 at 13:36

  Klikając w żółty guzik “Chcę Dostęp Teraz” i składając zamówienie.

  Reply

  Maciej July 29, 2014 at 18:23

  Hej Paweł
  Jestem zainteresowany nabyciem programu “Jak utrzymać związek z kobietą – jak uniknąć rozstania lub rozwodu”. Jak rozumiem cena to 167 zł – proszę o informację jaka jest forma płatności.
  Pozdrawiam serdecznie
  Maciek

  Reply

  Grzywocz August 8, 2014 at 12:21

  Forma płatności to PayU.pl, za którego pośrednictwem wybierasz swój bank i zlecasz przelew albo poprzez PayPal albo poprzez przelew realizowany na poczcie.

  Reply

  Ziomek September 28, 2015 at 18:21

  Jakie różnice wieku są dopuszczalne w związku między kobietą a mężczyzną.

  Reply

  Sebastian January 8, 2016 at 20:53

  Podłączam się do pytania o róznice wieku. Masz moze jakąś wiedze w tym temacie? Czy jest sens próbowac z dużo młodsza dziewczyną (15 lat młodszą)? Sporo ludzi z ekranu TV jest w takich zwiazkach ale nie do konca jestem pewien czy te dziewczyny są szczerze ze starszymi facetami czy tylko traktuja ich jako trampoliny, portfele, itp. Oczywiscie moje pytsnie dotyczy stałego zwiazku.
  Pozdrawiam

  Reply

  Waldek August 4, 2016 at 17:30

  nie ma to znaczenia

  Reply

  Jerry October 5, 2016 at 12:52

  Mówi się, że 15 lat jest granicą. Powyżej tego wieku trzeba liczyć się ze zwiększoną presją otoczenia, że “przecież mógłbyś być jej ojcem”, “jest z nim tylko dla pieniędzy”. Ty możesz sobie z tym radzić, ale kobiety są na to mniej odporne.

  Z tego co widzę, to jednak jeśli facet przejawia wszystkie cechy atrakcyjnego mężczyzny, młodo wygląda i przede wszystkim jest z kobietą bo faktycznie odpowiada mu jej charakter i wygląd (wielu wybiera młodsze kobiety, przynajmniej podświadomie, przeżyć drugą młodość), to powinno się udać :)

  Odnośnie zainteresowania kobiety – dlaczego starszy facet ma być gorszy ? Jeśli Twoje cele pokrywają się z jej, jesteś atrakcyjny i ogarnięty, to dlaczego nie ? Może być trudniej, ale z drugiej strony będzie to Ciebie motywowało do działania (nie ma siedzenia na kanapie i dziadowania, motywacja w pracy itd.). No o dzieci z kobietą w Twoim wieku może być trudno.

  Ps. Teraz coś sobie uświadomiłem. Jeśli ta kobieta ma poniżej 22 lat, to bym poczekał, bo do tego wieku wiele z kobiet jest zbyt niestabilna i nie wiedzą czego chcą :/

  Reply

  ferreg May 25, 2018 at 16:18

  Wszystko się zgadza Pawle. Ja niestety zawarłem związek małżeński z kobietą poniżej moich oczekiwań i nie jest dobrze. Kłótnie i tak dalej. Teraz poznałem kobietę która jest odpowiednia ale czekają mnie nie lada kłopoty. Nie wiem co będzie ale wiem że sam jestem sobie winny. Po części to jest też jej wina bo naciskała na małżeństwo ale to już inna historia.

  Reply

  Leave a Comment