21 Oznak Zainteresowania Kobiet Przed I W Trakcie Rozmowy – Video Trening:Historia Radka (37 lat):

***“Techniki innych raz działały a raz nie” ***

Witaj Pawle,

Zgodnie z Twoją prośbą, przesyłam odpowiedzi na poniższe pytania.

Aktualnie jestem po rozwodzie i zacząłem analizować cały mój miniony związek. Zainteresowałem się społecznością PUA i technikami podrywu dziewczyn. Przeanalizowałem większość materiałów od tzw. mistrzów podrywu. Od każdego z nich wziąłem i przetestowałem kawałek, który mi odpowiadał. Z czego część podziałała a część nie. Zaintrygował mnie jednak jeden fakt. Czasami, gdy nie podziałało prawidłowo jakieś zachowanie na jednej dziewczynie pomyślałem wtedy, ok to nie działa, ale z następną reakcja była wręcz książkowa. Doszedłem do wniosku, że to pewnie brak praktyki, więc ćwiczyłem, ulepszałem, ale efekt nadal był podobny. Pomyślałem wtedy, że musi być ukryte jakieś drugie dno, którego nie dostrzegam. Na youtube znalazłem Twoje nagrania i zagłębiłem się w ich treść. Myślę, że w nich właśnie znalazłem coś czego wcześniej nie dostrzegałem. Po zakupieniu materiału o zdobyciu dziewczyny w 12 randek, wszystko zaczęło układać się w całość. Ustaliłem swoje zasady i wymagania co do kobiet i relacji z nimi. Zacząłem prawidłowo rozpoznawać reakcję kobiet na moją osobę i skupiać się tylko na tych, które pokazywały oznaki zainteresowania mną. Wcześniej traciłem czas i energię na kobiety, które w ogóle nie były mną zainteresowane, ale tego nie dostrzegałem. Idąc dalej tym torem zakupiłem od Ciebie kolejną porcję wiedzy, którą zamierzam przyswoić i zastosować, aby zbudować swój nowy “zdrowy” związek z kobietą, która faktycznie jest mną zainteresowana, a z czasem będzie we mnie zakochana. Najważniejsze jest jednak to, że zrozumiałem swoje błędy jakie popełniłem w ostatnim 11 letnim związku małżeńskim. Gdybym miał tą wiedzę trzy lata temu nie dałbym swojemu związkowi drugiej szansy, która ostatecznie kosztowała mnie dużo więcej pieniędzy i zdrowia (zainteresowanie poniżej 50%). Nie mówiąc już, co z tą wiedzą zrobiłbym 11 lat temu. Może byłbym z całkiem inną kobietą? ;) Na pewno jednak potrafiłbym szybciej rozpoznać obniżający się pozioma jej (ex)zainteresowania i wiedziałbym co na to poradzić. Tylko, że wtedy internet był w powijakach i na kablu telekomunikacji, a o prowadzeniu swojej strony czy bloga mało kto miał pojęcie.

Pozdrawiam,
Radek

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Radek!

Wielkie dzięki za odpowiedź i pozytywną opinię. Jesteś na bardzo dobrej drodze. Tak trzymaj i w razie pytań pisz.

Serdecznie gratuluję decyzji o udoskonalaniu swojego postępowania.

99% facetów tego nigdy nie robi.

Przeszedłem podobną drogę do Twojej.

Myślałem, że technikami droczenia się mogę zainteresować każdą kobietę, a ponad połowa mnie olewała.

To dlatego, że zaczepiałem przypadkowe, niezainteresowane kobiety.

Ostateczna prawda jest taka, że to kobieta wybiera i decyduje, czy będzie na tak czy na nie.

Dzieje się to nie tylko przy zapytaniu o numer, ale już przy “otwarciu”, już wtedy widać czy ona chce rozmawiać czy nie bez względu na to, jak super techniki nie użyjemy.

Gratuluję, że to zrozumiałeś, bo wielu naiwnych ludzi woli wierzyć, że to kwestia wytrwałości i przeskakiwania shit testów, a prawda jest taka, że najwyżej z braku innych opcji i z nudów ulegnie dziewczyna, która nie potrafiła powiedzieć “nie”.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy w czytaniu kobiet.
Paweł

 


czy sie jej podobam

Są różne szkoły i TEORIE – prawda jest tylko JEDNA! Kobieta, która mówi Ci “mam chłopaka” i nie chce podać numeru działa wbrew swojemu własnemu interesowi, ponieważ gdybyś się jej podobał, to nie wspomniałaby o tym ani słowem i po prostu wpisała swój numer bez słowa zamiast stawiać opór, który według pua jest oczekiwany i powinien występować. “Mam chłopaka” to jedna z wielu wymówek na brak zainteresowania jak każda inna. A na każdą wymówkę nachalny sprzedawca znajdzie kontrargument. Jednak w poznawaniu kobiet nie chodzi o przekonywanie ich do siebie jak akwizytor, tylko o to, żeby znaleźć kobietę, która również nas pragnie.

Tak, biorę Video Trening: “21 Oznak Zainteresowania Kobiet Przed I W Trakcie Rozmowy”, aby na zawsze uniknąć odrzucenia i nie tracić potencjalnych randek.
 

Drogi Przyjacielu!

Z tej strony Paweł Grzywocz i chciałbym Ci pokazać jak nauczyłem się odczytywać zainteresowanie kobiet przed i w trakcie rozmowy. Dzięki temu raz na zawsze pożegnałem się z odrzuceniem, “zlewkami” i wymówkami kobiet przed podaniem mi swojego numeru telefonu i przyjściu potem na spotkanie. Natomiast zyskałem ogromną pewność siebie do poznawania kobiet, ponieważ w ciągu kilku sekund widziałem “czarno na bialym”, która dziewczyna pragnie mnie poznać.

W końcu przestałem gonić kobiety, które mnie nie chcą!

Ale nie osiągnałem tej umiejętności “od razu”, ponieważ nikt mi o tym nie powiedział. Wszelcy “guru podrywu” i “turbo-uwodziciele” wmawiali mi, że jestem w stanie wzbudzić zainteresowanie w każdej kobiecie. Twierdzili, że nie ma kobiet nie do zdobycia. Uważali, że są tylko słabi faceci. Zdziwiłem się więc, dlaczego robiąc wszystko według ich wskazówek, wiele dziewczyn nadal nie chciało podać mi swojego numeru telefonu albo dawały mi go na odczepne i nigdy nie przychodziły potem na spotkanie.

Na drugim roku studiów miałem dosyć bycia fajnym kolegą kobiet i musiałem naczyć się poznawać nowe dziewczyny. Szybko nauczyłem się wszelkich “tajemnic uwodzicieli”, ich tekstów, trików, sztuczek, historii i innych technik zaczynania i podtrzymywania rozmowy w każdym miejcu i o każdej porze… Takie było motto wielu z nich: “Poznawaj wszędzie bez względu na wszystko. Porażką jest brak podejścia”. W kółko to powtarzali i pomimo, że większość kobiet miała w mnie głęboko gdzieś, ja nadal codziennie wykonywałem 5 do 10 podejść do przypadkowych kobiet.

Codziennie byłem odrzucany przez kobiet albo dostawałem numery telefonu, z których bardzo rzadko wyniakła randka sam na sam. Chodziłem także raz w tygodniu samemu do klubu Spiż i tam zagadywałem do kobiet, które również rzadko przychodziły na randkę.

“Guru uwodzenia” polecali różne sposoby kontynuwoania relacji z nowo poznaną kobietą. Jedni sugerowali brać tylko maila, a inni, abym brał kobietę od razu do domu. Kończyło się na tym, że przez maila nigdy nie umówiłem żadnego spotkania, a mieszkałem z rodzicami, więc jak miałem zaciągać kobiety do domu… Z resztą nawet tego nie chciałem, ponieważ chciałem normalnie chodzić na randki i mieć dziewczynę a nie sypiać z przypadkowymi kobietami z dyskoteki.

Chciałem tylko randki z atrakcyjną kobietą. Tylko randki!

Czy to tak wiele? Chciałem, żeby nowo poznana kobieta przyszła na randkę i miło spędzić z nią czas. Niestety miałem zero randek. Zbierałem jedynie bezużyteczne numery telefonów oraz maile poprzez przekonywanie kobiet do siebie za pomocą słynnego pua tekstu, gdy kobieta nie chciała podać numeru… Mówiłem wtedy: “W prządku, będę dzwonił tylko 20 razy dziennie – wpisz tutaj swój numer”.

I często dostawałem numer telefonu, który nigdy nie przekształcał się w spotkanie sam na sam.

Dlaczego tak się działo? Ponieważ próbowałem “wzbudzić zainteresowanie” w kobietach, które w ogóle nie chciały nikogo poznać albo ja im się po prostu nie podobałem, więc na nic były wszelkie moje sztuczki, triki, teksty, gambity, patterny, sześciany i cały ten pua bełkot, przez który wyglądałem jeszcze bardziej żałośnie w oczach kobiet.

Prawda jest taka, że to kobiety wybierają.

To największa prawda, która była skrywana przede mną przez wszelkich “guru”. Chcę się nią od razu z Tobą podzielić, żebyś nie tracił więcej czasu na zastanawianie się, dlaczego jedna kobieta reaguje pozytywnie na te same teksty, żarty i triki, a druga obojętnie.

To kobiety decydują o tym, czy będą się śmiać z naszych tekstów czy nie. Jeśli nauczysz się rozpoznawać, które kobiety Cię wybierają, a które nie, to już nigdy nie będziesz się przejmował odrzuceniem, ponieważ nawet go nie usłyszysz.

 • Jeśli podczas rozmowy zobaczysz, że dana dziewczyna NIE jest Tobą zainteresowana, to się z nią pożegnasz i będziesz pierwszym facetem w jej całym życiu, który niczego od niej nie chciał i nie prosił sie o numer telefonu lub spotkanie, pomimo jej braku zainteresowania.
 •  

 • Z drugiej strony, będziesz na 100% pewny, że dana dziewczyna pragnie, żebyś zabrał jej numer telefonu i będzie wyczekiwać aż do niej zadzwonisz…
 •  

  Jak zmieniło się moje życie odkąd zacząłem widzieć zainteresowanie kobiet przed i podczas rozmowy?

  Przede wszystkim przestałem być zagubionym w ciemnościach “psem na baby”, który chodzi od kobiety do kobiety w nadziei, że któraś z nich go polubi. To było żałosne i uwłaczające mojej godności, że musiałem podchodzić do kobiet i “tańczyć” przed nimi, jak jakaś małpka i próbować wzbudzić w nich zainteresowanie.

  “Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce zatrzymać Ciebie.”

  To najcenniejszy cytat, który pozwolił mi przestać gonić kobiety. Odkąd naczyłem się czytać kobiety potrafiłem podchodzić do dziewczyn z ogromną pewnośćią siebie, ponieważ widziałem “czarno na białym”, że one chcą kogoś poznać i ja się świetnie nadaję do tej roli. Zacząłem wyraźnie widzieć masy oznak zainteresowania dziewczyn.

  Przestałem dostawać jakiekolwiek zlewki i wymówki.

  Już nigdy nie musiałem wysłuchiwać kobiecych wykrętów, dlaczego nie chcą podać numeru telefonu i próbować je przekonywać do siebie. Doskonale wiedziałem, że ona mi tego numeru nie poda, więc nawet nie dawałem jej tej satysfakcji i nie pytałem o numer telefonu.

  Zapytanie o numer telefonu powinno być wyróżnieniem dla kobiety a nie tanim wyłudzaniem numeru od każdej napotkanej dziewczyny.

  Zyskałem ogromną kontrolę i wewnętrzny spokój w interakcjach z obcymi dziewczynami. Przestałem się bać. Zacząłem dzielić się tą wiedzą z moim najlepszym kumplem.

  Od tej pory on również poznaje dziewczyny, które już chcą go poznać. Oboje nie jesteśmy zwolennikami pua i zdajemy sobie sprawę, że jest to zwykłe “bieganie za kobietami jak pies w rui i proszenie o numer telefonu”. To dobre dla naiwniaków.

  Opracowałem metodę odczytywania zainteresowania kobiet i chciałbym się nią z Tobą podzielić.

  Skoro ja to opanowałem, mój kumpel to opanował oraz moi najlepsi klienci mają to w małym palcu, to dlaczego Ty miałbyś się tego nie nauczyć?

  Przedstawiam Ci mój najnowszy 60 minutowy Video Trening:

  “21 Oznak Zainteresowania Kobiet Przed I W Trakcie Rozmowy”

  Po przejściu tego video treningu to będzie dla Ciebie oczywiste, kiedy się podobasz dziewczynie, a kiedy nie.

  Oto zawartość tego video treningu:

  Slajd nr 1: Oznaki zainteresowania przed rozpoczęciem rozmowy:

 • 5 oznak zainteresowania obcych dziewczyn, abyś zawsze wiedział, kiedy masz duże szanse na to, że dziewczyna przyjdzie potem na spotkanie, a kiedy wasza interakcja zakończy się tylko miłą rozmową.
 •  

 • Jak odróżnić dziewczyny, które chciałyby kogoś poznać od kobiet, które potraktują Cię jak intruza i będą czekać aż sobie pójdziesz.
 •  

 • W jakich miejscach dziewczyny przebywają, mając cichą nadzieję, że uda im się kogoś poznać i jakiś pewny siebie facet do nich zagada.
 •  

 • W jakich miejscach masz najmniejsze szanse na swodobne poznanie dziewczyny i prawdopobonie ona nawet nie będzie chciała słuchać, co masz do powiedzenia.
 •  

  Slajd nr 2: Bonusowy slajd: “To kobiety wybierają”

 • Jak odkryłem największą prawdę na temat zainteresowania kobiety.
 •  

 • Jak odróżnić kobiety, które Cię wybierają od kobiet, które Cię nigdy nie wybiorą i stracisz tylko czas.
 •  

 • Jak nie prosić się kobiet o zainteresowanie i nie robić z siebie turbo-uwodziciela, który myśli, że dzięki swojej dobrej gadce może mieć każdą.
 •  

 • Jak nie dawać kobietom satysfakcji i nie pompować ich ego poprzez pytanie się o numer telefonu dziewczyn, które nigdy w życiu nie przyjdą potem na spotkanie.
 •  

  Slajd nr 3: Jak się zmotywować do podchodzenia do dziewczyn?

 • Jakie mieć nastawienie przed rozpoczynaniem rozmów z nowymi dziewczynami.
 •  

 • Jak rozwinąć w sobie towarzyskość i gadatliwość, aby zagadywanie do zainteresowanych dziewczyn odbywało się automatycznie.
 •  

 • Jak nie być tzw. “rekinem”, czyli facetem, który szuka sobie dziewczyny i jest postrzegany jako kobieciarz odstraszający kandydatki na dziewczynę.
 •  

  Slajd nr 4: 5 Nieistotnych oznak zainteresowania podczas rozmowy:

 • Jak “guru podrywu” utrudniają Ci odczytywanie zainteresowania kobiet poprzez wypisywanie nieistotnych zachowań dziewczyn jako seksualnego zainteresowania mężczyzną.
 •  

 • Jak reagować, jeśli dziewczyna początkowo nie okazuje żadnego zainteresowania – jak szybko zrezygnować z dalszej rozmowy.
 •  

 • Jak wykorzystać kobiece zachowanie jako temat do podtrzymania rozmowy.
 •  

  Slajd nr 5: Najważniejsze oznaki zainteresowania, po wystąpieniu których na 99% dziewczyna pragnie, abyś zabrał jej numer i przyjdzie później na spotkanie:

 • Najbardziej konkretne i istotne zachowania kobiety, które na 100% nie są przejawem uprzejmości, tylko świadczą o romantycznym zainteresowaniu Twoją osobą.
 •  

 • 3 nieświadome gesty kobiety podczas rozmowy, które na 100% ujawniają jej romantyczne zainteresowanie Tobą.
 •  

 • 2 werbalne oznaki zainteresowania dziewczyny…
 •  

 • Jak odróżnić czy dziewczyna jest tylko miła czy naprawdę się jej podobasz…
 •  

 • Jak zweryfikować czy gesty wskazujące na romantyczne zainteresowanie były prawdziwe, czy dziewczyna tylko się z Tobą “drażniła”.
 •  

 • Jak rozpoznać, kiedy kobieta nie podała Ci swojego numeru telefonu, ponieważ zrobiłeś coś nie tak, a kiedy zwyczajnie ona była na “nie”
 •  

  Bonusowy Slajd nr 6: “Co jeśli ona ma chłopaka”

 • Jak sprawdzić czy dziewczyna ma chłopaka bez używania jakichkolwiek słów…
 •  

 • Jak bez zadawania pytań dziewczynie, rozeznać czy dana dziewczyna szuka zastępstwa dla swojego aktualnego chłopaka i przygotowuje się do tego psychicznie, aby się go pozbyć.
 •  

 • Jak nie zaprzątać sobie głowy tym, czy kobieta ma chłopaka czy nie…
 •  

 • Jak reagować, jeśli podszedłby do was chłopak nowo poznanej dziewczyny?
 •  

 • Co robić, jeśli chłopak kobiety chciałby Cię bić?
 •  

 • Na jakich etapach znajomości kobiety przyznają się do tego, że jednak mają chłopaka…
 •  

  Bonusowy Slajd nr 7: 4 gotowe rozpoczęcia rozmowy do wykorzystania na uczelni lub w szkole:

 • 4 przygotowane sposoby zagajenia rozmowy z nowymi dziewczynami na uczelni lub z jedną dziewczyną.
 •  

 • Każde z rozpoczęć rozmowy zawiera drugi temat, w którym zaczynasz się droczyć z dziewczyną i flirtować, aby sprawdzić czy ona się w to zaangażuje czy będzie chciała już sobie pójść
 •  

 • Jak się zachowywać przed rozpoczęciem rozmowy, gdzie przebywać i z kim rozmawiać, zanim zagadasz do podobającej Ci się dziewczyny.
 •  

 • 5 najlepszych miejsc na uczelni, w których nałatwiej rozpocząć rozmowę i poznać nowe dziewczyny.
 •  

 • Jakie sytuacje z Twoimi znajomymi wykorzystać, aby dać się sobie szansę do poznawania nowych dziewczyn.
 •  

  Podsumowując, dzięki temu Video Treningowi:

  Nigdy więcej nie będziesz marnował czasu na dziewczyny, które nie są Tobą zainteresowane… 

  Nigdy więcej nie będziesz odrzucany przez kobiety ani nie będziesz zaskoczony, że nie chcą podać Ci swojego numeru telefonu. 

  Raz na zawsze przestaniesz tracić okazje do poznania dziewczyny, która bardzo chciałaby, żebyś podszedł i zagadał. 

  Przestaniesz tracić randki, na które mogłeś się umówić z tymi dziewczynami. 

  Drastycznie skrócisz czas “domyślania się” czy podobasz się danej dziewczynie czy nie. 

  W ciągu kilku sekund rozpoznasz jak bardzo dana dziewczyna jest Tobą zainteresowana. 

  Oczywiście będziesz umawiał się na więcej randek niż kiedykolwiek wcześniej, a kobiety zawsze będą na nie przychodzić, ponieważ będą już Tobą zainteresowane. 

  To jest video trening, którego teraz potrzebujesz…

  To najcenniejsze informacje, jakie mogę Ci dać, które uratowały mnie od codziennych zlewek, wymówek i odwołanych randek.

  Pewnie zastanawiasz się teraz, ile to będzie kosztować?

  Powiedz Mi:

 • Ile potencjalnych randek straciłeś do tej pory, ponieważ nie potrafiłeś zauważyć czy podobasz się danej dziewczynie czy nie?
 •  

 • Ile razy stresowałeś się przed podejściem i zagadniem do dziewczyny, ponieważ nie miałeś pojęcia czy ona jest rzeczywiście zainteresowana czy nie?
 •  

 • Ile razy zostałeś tylko fajnym kolegą lub jeszcze gorzej – przyjacielem kobiety, ponieważ nie odczytałeś jej oznak zainteresowania i zbyt długo zwlekałeś z zabraniem jej numeru telefonu, umówieniem spotkania lub pocałunkiem i ona straciła Tobą zainteresowanie?
 •  

 • Jak bolesne jest dla Ciebie patrzenie, jak inny facet zaczyna chodzić z kobietą, która okazywała Ci zainteresowanie? On rozpoznał jej zainteresowanie i ma teraz dziewczynę, a Ty nie, ponieważ tego nie widziałeś…
 •  

 • Ile warte jest dla Ciebie wyrwanie się z ciemności niewiedzenia czy podobasz się dziewczynom czy nie?
 •  
  Uważam, że ta umiejętność jest bezcenna i najlepsza, jaką kiedykolwiek zdobyłem. Mam jednak ogromną satysfakcję z tego, że mogę Ci pomóc i podzielić się z Tobą moimi najlepszymi umiejętnościami, dlatego udostępniam Ci ten Video Trening za jedyne 19 zł.

  Podwójna 30 Dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniędzy:

  gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

  Co dokładnie otrzymasz do pobrania na swój komputer:

  Otrzymasz linka do strony, na której będziesz mógł obejrzeć video oraz pobrać je na swój komputer w formacie .mp4, .mp3 oraz otrzymasz slajdy w formacie .pdf.
  czy się jej podobam - 60 Minutowy Video Trening
  nagranie w formacie .mp460 Minutowy Video Trening: “21 Oznak Zainteresowania Kobiet Przed I W Trakcie Rozmowy” w formacie .mp4

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  nagranie audio z webinaraOtrzymasz również nagranie audio z tego treningu w formacie .mp3, jeśli chciałbyś je odsłuchać poza domem.

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  slajdy oznaki zainteresowania pdfOtrzymasz również slajdy w formacie pdf, w których są wyszczególnione najważniejsze zagadnienia.

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  Kliknij poniżej w guzik “Dodaj do koszyka”, gdzie dokonasz bezpiecznego zamówienia i po chwili na podany adres email otrzymasz swojego linka do obejrzenia Video Treningu i pobrania materiałów w formacie .mp4, .mp3 i pdf.


   

  Biorę umiejętność czytania zainteresowania kobiet przed i w trakcie rozmowy za jedyne 19 zł

  zamów - Jak Ebook Jak Zagadywać Do Kobietprzelew na poczcie

  Wszelkie pytania możesz kierować na mój adres email: pawelgrzywocz@jakzdobycdziewczyne.pl

  Recenzje Klientów:  Recenzje Fanów na FB:

  Sebastian Szmurłogwiazdki Czemu zapisałem się na kurs z pewności siebie? Bo chcę zmiany, tyle, że nie wiem jak ją osiągnąć. Mam już dosyć siedzenia w swojej wyimaginowanej strefie komfortu, wmawiać sobie, że mam wszystko co chce i starać się nie widzieć tego co jest nie tak. Mimo to potrzeba było kupy czasu, by frustracja nagromadzona we mnie pchnęła do tego, by zamówić kurs. Chcę zmian, chcę brać życia co mi się należy i dlatego chciałem zapisać się na kurs. Wielkie dzięki!

  About 7 days ago

  Daniel Piskurewiczgwiazdki Poznałem dziewczyne i zaczołem z nią zwiazek, nic nowego tylko tym razem nie zabiję zainteresowania jak w poprzednich. Ta strona naprawde pomaga, mimo że na początku rady Pawła mogą się wydawać niedorzeczne one naprawde działają. Wystarczy spróbować i się przekonać. Polecam :)

  About 1 month ago

  Bartek Legęć gwiazdki codziennie wchodze w krótką interakcje z kobietą jeśli nie holenderką to z nową poznaną polką (choć ich tu mało:-) )….wiem ze to dodaje odwagi,,,i czuje to na własnej skórze,, zdecydowałem się na to bo im bardziej zaczynam to Ćwiczyć tym bardziej jestem pewny siebie,,,i zaczynam się smiać z tego i traktować to jako zabawę a nie tak jak w mym ubiegłym życiu(bo teraz zaczynam nowe życie :-) ) ) bałem się tego,,,,wiem ze w realu dojdzie jeszcze mały stres ,,,ale wiem ze to tylko kobieta i ona też jest tylko człowiekiem,,,i wierz mi od samego początku Ci wierzyłem,,,bo opowiadałeś to na własnych doświadczeniach i w tym Cie ceniłem i cenie,,,jesteś genialnym nauczycielem w tych sprawach,,,i wiem ze osiągnę to co chce osiągnąć bo w końcu dostałem dobrego kopa od życia w tym wieku żebym w końcu zrozumiał ze musze przejść swoją 180 stopniową metamorfoze i zmienić swe nudne życie i nigdy więcej już nie żyć jak łajza i nie postępować z kobietami jak nieudacznik a w pewny siebie sposób,,,,dzięki,,,pozdrawiam,,,

  About 1 month ago

  Michał Marini gwiazdki Cześć Paweł Na początek chciałem zaznaczyć iż miałem dużo szczęścia, że trafiłem na Ciebie. Do chwili kiedy poznałem prawdziwą prawdę o kobietach dzięki Tobie, żyłem w chłamie nie do końca prawdziwych informacji. Tak samo jak Ty wierzyłem w “shit-testy”. W swoim życiu poznałem mnóstwo kobiet i pomimo, że wieloma byłem zainteresowany, ale nie wiedziałem jak sprawić aby choć jedna z nich była moja dziewczyną na dłużej. Widziałem, że wiele dziewczyn było zainteresowanych moją osobą, ale nie widziałem jak poprowadzić rozmowę. Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi “turbo-uwodziciele” byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tb, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem “nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni”. Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Często przychodzą mi e-maile od Ciebie, za które bardzo dziękuję i każde otwieram i chłonę od razu. Dzięki Tobie wiele zrozumiałem m.in. że trzeba być tajemnicą, pozwolić się odkrywać dziewczyny powoli, powoli rozbudowywać relację z dziewczynami, jako jedyny wyjaśniłeś mi sprawę całowania i kilku pierwszych randek, ile czasu spędzać na randkach i ile kasy wydawać. Dzięki Tobie również dowiedziałem się, że To kobiety wybierają ale to my Jesteśmy Samcami Alfa. Zawsze byłem otwarty i obyty towarzysko, ale byłem ZAWSZE tylko i wyłącznie przyjacielem. Również dzięki Tobie miałem dziewczynę przez kilkanaście miesięcy, ale natrafiłem na dziewczynę, która mnie zdradziła. Trochę się rozpisałem, ale chyba o to chodziło. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki za “rozjaśnienie umysłu”

  About 1 month ago

  Mateusz Szwed gwiazdki Cześć. Jestem bardzo zadowolony z tego iż zapisałem się na twoje porady mailowe. Miałem na początku wątpliwości, bo się odróżniałeś i pewne kwestie były dość kontrowersyjne. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to ty jesteś źródłem najlepszych rzeczy jakie mogłem znaleźć w tej dziedzinie. Uchroniłeś mnie przed guru-naciągaczami u których już też zdążyłem się zapisać, ale wiem już, że nigdy nie pójdę w ich ślady. Dzięki tobie, rozwijam się w wielu dziedzinach mego życia. Przyczyniasz się do mego sukcesu. Pobudzasz do działania, do konwersacji z wszystkimi ludźmi, nie tylko z pięknymi dziewczynami. Dzięki tobie jestem już, wartością w oczach kobiet, też innych ludzi i idę dalej, po następne kroki… Wielkie dzięki i pozdrawiam

  About 2 months ago

  Adi NieMatakiego gwiazdki Elo, co by tu napisać tyle wspaniałych postów tu widzę,ok napisze krótko Paweł Grzywocz-odpowiedni facet na odpowiednim miejscu

  About 2 months ago

  Adam Świętochowski gwiazdki Cześć, już na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapisaniu się na twoje porady mailowe i obejrzeniu wielu materiałów wideo powoli, lecz konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało. Dzięki napisanym przez Ciebie poradom i zastosowaniu ich w praktyce każdego kolejnego dnia staję się dużo pewniejszy siebie, potrafię czytać zainteresowanie dziewczyn i mam kompletnie ?wywalone? na to co sądzą o mnie inni. Twoje materiały są zdecydowanie różne od tego co wciskają pseudo podrywacze i inni ?wielcy? ludzie niby sukcesu, dla których życiowym celem jest wykorzystywanie łatwowierności gości w dość trudnej sytuacji towarzyskiej… Szczerze mówiąc początkowo nie byłem do końca przekonany co do niektórych twoich metod. Uważałem, że dzwoniąc tak późno czy też używając tekstów odwracających sytuację będę postrzegany przez kobiety za faceta aroganckiego i zadufanego w sobie. Jednak zaufałem Ci i spróbowałem tego co przekazywałeś mi przez ten czas poprzez maile. I wiesz co? Zadziałało! Początkowo byłem tym nawet zdziwiony, jednak zrozumiałem, że Ty bardzo dobrze wiesz co należy robić, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć, ale zrobiłem już pierwsze kroki ku dobremu. Wielkie dzięki za to co robisz!

  About 2 months ago

  Rafał Osinski gwiazdki Cześć Paweł, obejrzałem właśnie odcinek 6 Twojego kursu i muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Dużo się dowiedziałem i dużo się we mnie zmieniło dzięki temu odcinkowi, zacząłem mieć więcej motywacji i jakoś mniej się obawiać strachu, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Muszę Ci też powiedzieć, że wymyśliłem sposób na to aby przełamać lęk przed zagadaniem. Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

  About 2 months ago

  Marcel Al Bahadly gwiazdki Cześć Paweł! Dzięki Twoim e-bookom całe mnie życie się zmieniło! Cały czas się doskonalę w rozmowach i relacjach damsko-męskich. Poznaje wiele dziewczyn , teraz jest to dla mnie o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Twoje porady wszystko zmieniły. Przestałem się martwić tymi wszystkimi głupimi zagrywkami. Żyje mi się o wiele lepiej! Może miałem sceptyczne nastawienie do Twoich porad ale po 3 pierwszych emaliach otworzyłeś mi oczy! Bardzo Tobie dziękuje, Każdy e-mail czytam od góry do dołu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Jesteś WIELKI!

  About 4 months ago

  Przemek Baliński gwiazdki Witam Paweł. Zdecydowałem się na kupno ebooka, dlatego, że m.in. chciałem Cię w ten sposób nagrodzić za Twoją niesamowitą działalność wartą każdych pieniędzy. Wcześniej korzystałem z darmowych materiałów na youtube, które zmieniły dużo w moim życiu, ale chcę pójść dalej. Miałem całkowity brak pewności siebie, nawet nie widziałem czym ona jest. Jestem studentem medycyny i z tego powodu jestem dociekliwy. Pomyślałem, że skoro można poszerzać swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka, to można również poszerzyć horyzonty myślowe i rozwinąć swoją duszę. Dowiedziałem się o Tobie przypadkiem szperając w internecie, od razu spodobał mi się Twój styl – powiedziałem sobie tak, to jest gość, z którego trzeba brać przykład. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

  About 4 months ago

  Jakub Jędryka gwiazdki Czesc.Zdecydowałem sie na zakup ebooka bo widze ze mowisz o konkretach i przekazujesz cenna wiedze poprzez darmowe maile no i oczywiscie dla tego ze sam chce sie czegos nauczyc i chce sie rozwijac w tej kwesti,tak wiec dzieki,pozdro ;)

  About 4 months ago

  Jan Nowak gwiazdki Witam kupiłem ten kurs bo nie uznaje jakiś głuich tekstów i podchodzenia do każdej kobiety która na nie nawet nie spojrzy, a to jest postawa postaw. Bez zainteresowania wzrokowego kobiety niiiiiiiiiiiiic nie działa, a tutaj Paweł uczy atrakcyjnego zachowania i wyglądu a to najważniejsze pozdro.

  About 5 months ago

  Piotr Maciejczyk gwiazdki witam .Zdecydowalem sie na zakup eboka jak zdobyc dziewczyne , poniewaz przeczytalem tak wiele materialow na temat uwodzenia i zaden jeszcze nie dal mi jeszcze przyslowiowego kopniaka zeby cos zrobic w kierunku poznania fajnej laski. Mam nadzieje ze sie nie zawiode , wiec napisze cos ponownie gdy beda jakies rezultaty. pozdrawiam

  About 5 months ago

  Jarek Chojnacki gwiazdki Mógłbym tutaj przytoczyć pewną historię.. Ale po co? W sumie na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć jedno: Paweł Grzywocz spoko gość, podoba mi się jego styl, po się frustować, upokarzać i tracić senny czas za istotami, które mają nas za przeproszeniem w dupce? Men ten obala podkreślam PSEUDO PUA które może zgubić każego. Jesteś nieśmiały, masz niskie poczucie wartości, albo masz problem z konwersacja z dziewczynami lub coś w podobnym stylu? Zapisz się na DARMOWE PORADY EMAIL, znajdziesz tam klucz do jednych z wyżej wymienionych problemów… Mogę powiedzieć wprost i dać słowo. TO DZIAŁA . Dzięki Paweł za odzyskanie pewności siebie. Moje życie stało się lepsze i jestem najszczęśliwszym człowiekiem jak nigdy dotąd, pozdrawiam:)

  About 5 months ago

  Łukasz Kobiela gwiazdki Witam. Gdy natrafiłem na Twojego bloga kilka miesięcy temu to postanowiłem zmienić swoje życie. Poznać dziewczynę, zagadać na ulicy, próbować małymi krokami. Lecz za każdym razem znajdowałem wymówkę. Nie mam czasu, nie podejdę do dziewczyny nie bo coś? ( wychodzi na to że się po prostu bałem podejść do dziewczyny). Otrzymywałem Twój poradnik, ale nie czytałem go. Tak minął jakiś czas i zmiany w życiu ? przeprowadzka do większego miasta. Postanowiłem kogoś poznać, pójść na imprezę. Trochę wypiłem, tańczyłem, ale po pewnym czasie zauważyłem ze jeżeli dołączam się do jakieś grupki dziewczyn to po jakimś wszystkie w końcu odchodzą ? przenoszą się na drugi koniec parkietu. W końcu się speszyłem i chwilę postałem, i zauważyłem dziewczynę która też stoi. Zaprosiłem ją do tańca chwilę rozmawialiśmy i zaczęła mówić że musi już iść (ewidentnie mnie spławiała). Mówi się trudno. Wróciłem na parkiet, dołączyłem się do 2 dziewczyn i ich kolegi. Po jakimś czasie dołączył się do nas jeszcze jeden koleś ? Pan ?Nachalny?. Zaczął jedna z dziewczyn zagadywać, mnie odsuwać dając mi do zrozumienia że on chce rządzić. Dziewczyną się pan ?Nachalny? nie spodobał, i zaczęły się zbierać z parkietu. Pan ?Nachalny? machnął ręką i tańczył już z kolejną grupka dziewczyn. Ja natomiast poszedłem za ową dziewczyną i zapytałem czy nie ma ochoty zatańczyć. Zgodziła się bez żadnych oporów. Tańczyliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się numerami. Wychodziliśmy razem z jej znajomymi z imprezy, każdy w swoją stronę. Gdy przeszedłem do mieszkania akurat przyszedł email od Ciebie, a w nim opis bardzo podobnej sytuacji. Przez to zacząłem czytać Twoje emaile, i zastanawiać się co robię dobrze i co źle. Jak rozwinąć tą znajomość w co coś więcej niż tylko jeden taniec. Chętnie wysłucham Twoich rad co robić dalej żeby wszystko szło w dobrym kierunku dłuższej znajomości. Dzięki wielkie za Twoje poradniki. :)

  About 6 months ago

  Kamil Żołneczko gwiazdki Ja powiem krótko jesli chodzi o te opisy w poranidniku ,,jak poderwać dziewczyny w 12 radnek” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawem w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu” lub robić to w taki sposób jak ten pan radzi uważam że jego rada wcale nie jest zła przeciwnie jest bardzo wystarczalna na tyle by poderwać jedną dziewczyne tylko trzeba jeszcze mieć moim zdaniem zdrowy rozum bycia mądrym i człowiekiem samym sobą co wiedząc jak bez problemu radzić sobie z dziewczyną na każdej randce pozdrawiam szanownego pana i dziękuje za tak wspaniałe rady dużo mi to pomaga ………. :)

  About 7 months ago

  Ernest Kuziora gwiazdki podoba mi sie co jest tam napisane jest klarownie dobrze opisane

  About 7 months ago

  Paweł Kaszkiel gwiazdki Bardzo się cieszę, z tego produktu zwłaszcza, że dodatkowo dałeś wersje mp3. Trochę mi to pomogło zmienić podejście do kobiet. Dotąd nie wiedziałem o czym gadać z kobiety a okazało się, że tematów jest mnóstwo. Poczucie humoru miałem od zawsze tylko teraz wiem w jaki sposób żartować z kobietami. Historie też się przydały, zwłaszcza zauważyłem, że kobiety lubią gdy opowiadam o swojej jakieś tam wpadce, w wtedy widza że się nie przechwalam, że nie chce za wszelką cenę jej zdobyć ale że mam dystans do siebie.

  About 7 months ago

  Krzysiek Matuszny gwiazdki Przyznam, że na początku podchodziłem do twoich materiałów dość sceptycznie – pomyślałem, że to kolejna porcja kitu na temat tego jak podrywać kobiety i że niczym nie będzie różnić się od pozostałych a ja dalej będę tkwić w tym samym miejscu. Jednak po przeczytaniu już kilku materiałów zauważyłem, że promujesz zupełnie inny , bardziej naturalny system podrywania dziewczyn i to mi się spodobało. Przede wszystkim nauczyłem się CZYTAĆ kobiety, oceniać ich poziom zainteresowania a to jest najważniejsze ! Przestałem walić na ślepo do każdej laski i próbować ją na siłę zdobyć wmawiając sobie, że ona tylko mnie testuje. Teraz wiem, kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana i co z tym zrobić. Przyczyniło się to bezpośrednio do zwiększenia mojej PEWNOŚCI SIEBIE bo przestałem się użalać, że jakaś niezainteresowana laska potraktowała mnie zdawkowo i co bardzo ważne – oszczędzam CZAS i ENERGIĘ na te dziewczyny, które mają mnie zupełnie gdzieś. Dlatego wielkie dzięki Paweł za otworzenie mi oczu na te sprawy i gorąco zachęcam do czytania porad Pawła wszystkim tym, którzy zwątpili że już nigdy nie będę w stanie zdobyć dziewczyny.

  About 7 months ago

  Jakub Nowakowski gwiazdki Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

  About 8 months ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Tak po przesłuchaniu 6 odcinków to dziewczyny powinny się zabijać o takich facetów jak Ty i ja, naprawdę taką szczerość i uczciwość jaką pokazałeś w 6 odcinku to rzadkość, dziś się uśmiechałem jak słyszałem gdy taka piękna niunia rozmawiała z drugą o swoim mega facecie “…że On to tylko na siłownie i do łóżka nic go więcej nie interesuje cały dom na jej głowie..” Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu trochę kosztuje sił i zdrowia, ale po jakimś czasie jest coraz łatwiej, patrze tak po sobie jak się zdecydowałem być liderem i prowadzić grupę rozwojowa wśród studentów pierwsze zajęcia ufff koszulka wilgotna dziś koszulka sucha+ uśmiech i spokój. pozdrawiam

  About 8 months ago

  Adam Smyk gwiazdki Ten kurs to jak rażenie piorunem, normalnie słuchasz I stopniowo wychodzisz z matrixa. Nie wiem jak inni, ale ja po wysłuchaniu wszystkiego i to kilkukrotnie, mam ochotę na więcej i nie szkoda mi na to kasy. Uważam że ten kurs jest wart co najmniej dwa razy więcej, także zapłata to tylko wyrażenie szacunku dla Pawła, tych lat upokorzeń i poświęceń przez jakie przeszedł aby wydobyć tę wiedzę. Dlatego doceńmy jego wysiłek, on to robi dla naszego dobra, a tak na oko, to zawartość darmowych materiałów, to czubek góry lodowej w porównaniu z tym co jest w płatnym kursie. Moim zdaniem to niesamowite że Paweł mający 20-parę lat wie tysiąc razy więcej niż przeciętny facet dowiaduje się przez całe życie. Tylko głupiec lekceważy mądrego człowieka i jego wiedzę, także dla mnie bez dwóch zdań, pieniądz dobrze wydany

  About 9 months ago

  Marcin Wrzosek gwiazdki Witam zakupiłem ten produkt ponieważ wydaje mi się że jest w nim dużo ważnych informacji które mogą być dla mnie pomocne. Mam nadzieje ze po przeczytaniu tych materiałów znajdę w końcu dziewczynę na stałe. Pozdrawiam

  About 9 months ago

  Piter Kolano gwiazdki Witam. Kurs “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” kupiłem, aby polepszyć swoje relację z kobietami, zrozumieć je i pracować nad swoim zachowaniem. Materiały są świetne i już mogę napisać że po jednej rozmowie widzę zmianę zachowania kobiety w stosunku do mnie. Polecam wszystkim którzy mają problemy w relacjach damsko-męskich na zakup tych materiałów. Pawle, trafiłem na twoją stronę przez kanał YT

  About 9 months ago

  Sebastian Szkólik gwiazdki Hej Paweł. Nie chcę Ci słodzić jak koledzy, bo chyba nie o to chodzi. Powiem Ci, że podobnie jak Ty kiedyś próbowałem korzystać z materiałów “mistrzów” z PUA, jednakże rozstałem się z nimi z powodu zerowej skuteczności. Fakt, mądrze napisałeś, że nie każdy facet wytrzyma te 99 odrzuceń, żeby znaleźć jedną kobietę nastawioną pozytywnie. Ja zaledwie po trzech czułem się jakby walnął mnie Mike Tyson w środek czaszki. SiC! Nigdy nie byłem facetem goniącym za łatwym seksem, a sztuczki “mistrzów” z PUA właśnie dla takich facetów są przewidziane. Uważam podobnie jak Ty, że w życiu wystarczy mieć jedną fajną kobietę, z którą można budować wspólną przyszłość – chyba jestem monogamistą i dlatego tak bardzo przyciągają mnie Twoje materiały. Uczysz jak być ciekawym człowiekiem – to jest plus. Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli, jednak w głębi duszy zdaję sobie sprawę, że jestem dopiero na początku swojej drogi, a na efekty będę jeszcze musiał długo czekać. Jest parę rzeczy z którymi trudno mi się z Tobą zgodzić. Np piszesz, że kobieta nadaje się na związek dopiero po skończeniu 23 lat. Wiesz, większość dziewczyn w tym wieku już jest w zaawansowanych związkach, a sporo nawet ma już dzieci. Zresztą przejechałem się na jednej 23-latce, która ledwo co zakończyła swój poprzedni związek i swoje wszystkie frustracje odnośnie facetów wylała na mnie – faceta od pocieszania – aby za chwilę uwikłać się w kolejny związek z kimś innym. Frustrujące przeżycie.

  About 10 months ago

  Olek Budzinski gwiazdki Czesc, akurat siedze i mam w glowie ta panne, stwierdzilem ze cos skrobne. I bardzo serdecznie chcialem Ci podziekowac za nagranie takiej masy materialu, to, ze przygotowales to mega profesjonalnie. Masz w 100% racje, ze my faceci dzialamy na zasadzie wszystko na tacy, slucha sie Ciebie jak kolege siedzacego obok. Uwazam, ze powinienes zostawic nagrania takie jak sa, ze czasem slychac krzeslo, cos tupnie, cos skrzypnie etc… Ma to swoj urok i mega naturlanosc, czlowiek nie czuje sie jak na spotkaniu z Kaszpirowskim. W szoku jestem ile Ty nad tym czasu spedziles i wydobyles te detale, ktore sa diamentem dla nas, facetow! Bardzo Ci dziekuje za esencje rad, teraz wiem co nalezy robic z kobieta, tym razem poleglem i przegralem z ta panna, ale facet zawsze walczy. Mam nadzieje, ze z nastepna poznana szczescie sie do mnie usmiechnie i nie zrobie juz i nie powiele tych bledow. W nas facetach jest ten problem, ze jak powiedziales, mamy zryty beret przez filmy made in hollywood i cala mase rad od Kolezanek, Mam, Babc etc… ktore pogarszaja a nie pomagaja. Otrzymalem od Ciebie bardzo duza pomoc, za ktora jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze dlugi czas bede odsluchiwal Twoich rad i uczyl sie wlasciwego dzialania z kobietami. Otworzyles mi oczy i jak sie to mawia, przesylam pelen szacun i dziekuje za czas ktory nad tym spedziles, bylo warto! Dziekuje :)

  About 10 months ago

  Kamil Paszkowski gwiazdki Kupilem “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” i bardzo polecam wszystkim którzy czuja ze nie rozumieją kobiet i ich zachowań . Powiem szczerze , że przed przeczytaniem tego e-booka moja wiedza na temat kobiet była znikoma . Przedstawione w tym e-booku informacje wyjaśniają szczegółowo jakich zachowań kobiety oczekują mimo ze one same tego świadome nie są . Moja ocena to 10/10 jest konkretnie , szczegółowo i informacje sa REALNE a nie jakies bzdury . Poza e-bookiem dostalem takze inne pomocne materialy .

  About 10 months ago

  Łukasz Klessa gwiazdki Powiem tak Paweł zna się na rzeczy , osobiście kupiłem u niego już dwa cykle wykładów i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż wiele spraw mi uświadomiły jeśli chodzi o kontakty z kobietami.Sam mam 29-lat a poczułem się jak totalny niedojda gdy pod wpływem jego przekazu dowiedziałem się jak wiele błędów popełniałem.Z uszanowanie Ł.K. P.S.Gorąco polecam wszystkie jego materiały.

  About 11 months ago

  Marcin Uziębło gwiazdki Kupiłem materiały, aby poprawić umiejętność prowadzenia ciekawej konwersacji. Wcześniej miałem kurs podstawowy, w którym brakowało mi rozwinięcia tej kwestii

  About 11 months ago

  Dariusz Nowak gwiazdki Kupiłem te kursy żeby pomóc sobie w relacjach z kobietami często staram się z nimi umawiać ,ale na spotkaniach brakuje mi często tego czegoś wiem ,że popełniłem wiele błędów i chciałbym to po prostu poprawić:)

  About 11 months ago

  Rafał Biały gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla mnie, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami

  About 12 months ago

  Marcin Okulczyk gwiazdki Uważam, że mądrze mówisz. Należy Ci się parę groszy na urodziny :D Wszystkiego Najlepszego, wielu sukcesów!!!

  About 12 months ago

  Paweł Golicz gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla nas facetów, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami. Najwazniejszym elementem dla mnie jest czytanie zainteresowania kobiet, to takie proste wszystko, wydaje sie takie czytelne i jasne, dopiero teraz, ponieważ Ty otworzyłeś mi oczy. Obawiałem się płacić za cokolwiek, gdyż myślałem, że jesteś jednym z tych naciągaczy, dopiero po przeanalizowaniu Twoich darmowych materiałów, poskładałem wszystko w całość. Podobało mi się Twoje podejście konkretne, co robić, kiedy, ile, mam umysł ścisły i dla mnie schematy są najwazniejsze. Jeszcze raz dzieki za wszystko, będę się dalej rozwijał, najwazniejsze, że znam kierunek w którym mam podążać. P.S. Bardzo interesuje mnie, zachowanie kiedy jest się już w związku, jak to wszystko utrzymać, chciałbym abyś jeszcze więcej informacji udostępnił na ten temat. Jak stanowić wyzwanie w związku i jak pielegnować go aby ciągle był ten żar aż do końca świata. Pozdrawiam

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Robert Magiera gwiazdki Chciałem dorzucić parę słów z perspektywy osoby, która nie korzystała wcześniej z materiałów i porad Pawła Grzywocza. Mając już swoje wypracowane doświadczenie w relacjach z kobietami ale i problemy (kto ich nie ma),więc natrafiłem wśród morza szumu i syfu w tej tematyce na taką perełkę jak jego materiały. Przy nawet pobieżnym zapoznaniu się, sposoby Pawła na relacje z kobietami uderzają naturalnością i realizmem natury kontaktu. Co najlepsze jego główne obserwacje całkowicie zgadzały się z moimi. Tylko że ja dobrych parę lat musiałem stracić by do mnie dotarło że nie wszystkim się będę podobał i nie ma sensu marnować na to czasu i energii! Ile czasu sobie zmarnowałem na poznanie fantastycznej dziewczyny! Dzięki temu co zauważyłem nawet w małej dawce materiałów z videoblogów czy newsletterów rozświetlało mi pod sufitem. Jaki jest przepis na zdobycie dziewczyny według tego mainstreamu uwodzicielstwa? Mówią w skrócie tak: spotykaj się z jak największą liczbą kobiet a ?w końcu z jakąś wyjdzie?. Paweł jednak trzeźwo proponuje nie katować się ciągłymi porażkami tylko uderzać tam gdzie mamy największą szansę powodzenia. Jeśli ktoś interesuje się tematyka wojskową, to wie że najskuteczniejsza strategia w walce to nie jest atak frontalny w wielu punktach na froncie, tylko odnalezienie jednego punktu gdzie uderza cała siła armii wlewając się na terytorium przeciwnika. Paweł świetnie radzi jak rozpoznać, gdzie odnaleźć i jak się zabrać za takie punkty. Pozdrawiam, Robert

  About 1 year ago

  Wiktor Cięciwa gwiazdki Cześć Paweł. Chciałbym Ci podziękować za to, że tyle dla mnie zrobiłeś i tyle mnie nauczyłeś. Dzięki Tobie, z nieśmiałego przyjaciela stałem się pewnym siebie mężczyzną ;) Gdy byłem młodszy, bałem się ludzi, a w szczególności kobiet, dlatego zacząłem szukać w internecie jakiejś pomocy dla mnie. Znalazłem kilka stron, ale Twoje porady były bardziej logiczne i lepsze niż porady PUA. Czytałem newslettery od Ciebie, aż wreszcie zdecydowałem sie na zakup ebooka. I nie żałuje, bo to była najlepsza inwestycja. Zacząłem robić tak jak pisałeś, pracować nad sobą, i teraz wszyscy widzą moją zmiane. Przestałem bać się kobiet. Wszyscy teraz mi mówią, że taki fajny pogadany i towarzyski się zrobiłem. A dawniej słyszałem tylko ” nie wstydź się już tak” albo ” czemu ty taki spokojny jesteś? ” Bardzo chętnie oglądam materiały od Ciebie, i czekam na więcej. Naprawdę polecam wam wszystkim kupno ebooków, bo to dawka potężnej wiedzy która otworzyła mi oczy. Pozdrawiam :)

  About 1 year ago

  Marcin Kałużny gwiazdki Paweł, robisz kawał dobrej roboty. Jako jedyny gość w sieci uczysz jak znaleźć sobie stałą dziewczynę. Ze smutkiem stwierdzam i nie jestem odkrywczy, że wszystkie techniki PUA zmierzają do tego jak zaliczać kolejne panienki. Wszystkie Twoje materiały ? ebooki, ale też darmowe maile ? dały mi naprawdę sporo wiedzy i otworzyły oczy na relacje damsko-męskie. Niestety w środkach masowego przekazu nadal można przeczytać i usłyszeć bzdury, które robią facetom wodę z mózgu i uczą łajzowatego stylu życia. Takie genderowe srutu tutu. Jest jeszcze jedna, cholernie ważna rzecz, którą wyniosłem z Twoich nauk. Ucząc aby nie uganiać się za niezainteresowanymi kobietami pozwalasz uniknąć skrzywdzenia i poczucia bycia wykorzystanym przez niewłaściwe kobiety. Jest takie zdanie, które często przewija się w Twoich materiałach: ?Nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie próbuje zatrzymać Ciebie?. Święta prawda. Ja zrozumiałem ją dopiero wtedy, kiedy dostałem solidnego kopa w dupę. Dwie czerwone flagi u kobiety to koniec znajomości. Już nigdy nie będę uganiał się za kobietą. Pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Piotr Łopaciński gwiazdki Super webinar, zaprezentowałeś cały proces budowania relacji z kobietą od jej poznania aż po małżeństwo! Szczegółowo, konkretnie i wyczerpująco. Bezcenna wiedza. Mam teraz pełną jasność w głowie i bardzo Ci za to dziękuję. Pięć gwiazdek jak nic :)

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Świetne webinary, można się sporo dowiedzieć. NARESZCIE się dowiedziałem, że Ci wszyscy PUA, którzy wmawiają nam “zaczynając od seksu ustalasz relacje z kobietą” nie mają racji. WIEM JUŻ, że zaczynając relacje od seksu możemy NIE BYĆ pewni, że kobieta później nas zdradzi, bo skoro nam sie oddała to czemu innemu miałaby sie nie oddać? Ogólnie bardzo dobry webinar, miałeś racje, Twój NAJLEPSZY, ale staraj sie jednak przeprowadzić go w 2 godziny maksymalnie :)

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Adam Wojtkowski gwiazdki Ja poszukując porad i jakiś przewodników natrafiłem na youtubie na jakiś pua. Byłem super podekscytowany tym o czym mówili, ale o całe szczęście po paru dniach znalazłem twoje materiały i przejrzałęm na oczy. Nagle wszystko stało się logiczne, kobiety to nie są potężne istoty których trzeba się bać. Teraz to ja mam władzę i ciąglę dążę żeby być samcem alfa.Po paru miesiącach czytania twojego newslettera zdecydowałem się zakupić twój kurs. To były z pewnością jedne z najlepiej wydanych pieniądzy w moim życiu. W tej chwili śmieje się z siebie jakie głupie błedy popełniałem jeszcze pół roku temu. Co do kursu to rewelacja, oprócz jednej rzeczy. Myślałem że ten filmik/nagranie potrwa trochę dłużej i że będzie w formie dialogu ale i tak niezwykle pomogło. Swietnie tłumaczysz masz, piszesz prostym językiem. Zwięźle i na temat> Wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam Adam :)

  About 1 year ago

  Adam Stefanowski gwiazdki Dzięki Twoim poradom, Pawle, zmieniło się życie moje i wszystkich, którzy czytają Twoje materiały. Twoje cierpienie sprawiło, że je napisałeś i uchroniłeś przed cierpieniem, może jeszcze o wiele większym niż Twoje, innych ludzi. Dzięki Tobie stałem się pewnym siebie człowiekiem, co stało się szybko, prawie niezauważalnie dla mnie. Wcześniej wszystkiego się bałem, bałem się ludzi i rozmawiania z nimi, a szczególnie z dziewczynami. Przed poznaniem Twojej strony uważałem, że to dziewczyny, które nie chciały lub przestały chcieć ze mną rozmawiać, są dziwne, a nie widziałem swoich błędów, gdyż uważałem, że to, co ja robię jest dobre. To chore patrzenie na świat i związki, które zawdzięczamy mediom jest tak straszne, że aż śmieszne. Widziałem ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” rozmowę z “gwiazdami”, o tym jak uwodzić. Ich wywody rozśmieszyły mnie po pachy. Co do materiałów o uwodzeniu wszystkich guru PUA, mogę to tylko skomentować jako okradanie zagubionych ludzi z premedytacją i dawanie im żałosnych “porad”. Na początku na Twoje materiały patrzyłem sceptycznie, ale szybko się do nich przekonałem i bardzo mi one pomogły. Za to Ci bardzo dziękuję, gratuluję stworzenia tak dobrych porad i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Marcin Buk gwiazdki Witam! Aby nie powielać tego co zostało tu już napisane powiem od siebie, że wszystko co jest zawarte w kurcie działa, jest napisane w sposób przemyślany i czytelny dla odbiorcy. Czekam z niecierpliwością na nowe materiały. Pozdrawiam Marcin

  About 1 year ago

  Janek Jatczak gwiazdki Witaj. Kurs jest napisany prostym językiem zawiera same konkrety. Jest to pozytyw, ponieważ szybko zostaje w głowie i zmienia wiele spraw na temat kobiet w Naszej psychice. Dzięki niemu zmieniłem swój sposób bycia, który został zauważony przez otoczenie. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie ludzie tacy jak Ty, którzy skutecznie pomagają innym w tej ważnej dziedzinie życia. Dobra robota i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Cześć Paweł Chciałem Ci jeszcze napisać opinie o Twoim kursie konwersacji. Jest bardzo konkretny i wypchany po brzegi PRAKTYCZNYMI informacjami, a nie jakimś teoretycznym paplaniem. Powiedzmy, że kurs to 100%, a informacje to 120% :) mało tego jeszcze wszystko DOKŁADNIE tłumaczysz i podajesz przykłady, co sprawia, że kurs jest BARDZO łatwy do zrozumienia i łatwo wchodzi w głowe. Jestem pod wrażeniem Twojego kursu, bądź pewien, że przerobie go jeszcze pare razy, bo to POTEŻNA DAWKA WIEDZY, a nie jak w przypadku pseudo-uwodzicieli, którzy piszą w swoich ebookach “super” historie z ich życia, które są nudne. Twoje kursy są konkretne i wszystko w nich tłumaczysz, a kurs konwersacji jest na to najlepszym dowodem. Polecam! Tam są wszystkie teksty, odpowiedzi na pytania, zabawne odzywki… Przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem i przerobiłem kurs. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji, Damian Grępka

  About 1 year ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Heja jak każdy mam za sobą kilka fajnych doświadczeń z dziewczynami, wiele rzeczy robilem zle i po jakims czasie samemu dochodziłem do tego, ale Twoja książka pokazała to w jeden wieczór, wiec szybko można uczyć sie dzieki niej własciwych postaw i nastawienia do kobiet, widać od razu że porządny facet z Ciebie bo uczciwie piszesz i masz na celu głównie pomóc chłopakom a nie tylko wyciągnąć kasę, Pawle fajnie ze trafilem na twój kurs pozdrawiam Cie ciepło i zachecam do wiekszych odkryć relacji damsko-męskich. pozdrawiam Marcin

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Tomasz Wiśniewski gwiazdki cześć Paweł co tu mowic odwaliles i odwalasz kawal niezlej roboty nie da sie tego opisac paroma slowami a nawet paroma zdaniami ale wielki szacun dla ciebie…. pokazujesz nam zaciemnionym mezczyznom fakty ktore otwieraja nam droge do szczescia twoje nauki sa dla nas jak powietrze niezbedne do zycia… i to ze trafilem wlasnie na ciebie bylo dla mnie jednym z wazniejszych posuniec w moim zyciu… czytam na temat uwodzenia juz ponad rok zmiany co prawda nie sa jeszcze kolosalne ale na tle moich znajomych jestem juz lata swietlne za nimi…. ogolnie wszystkie ebooki daja do myslenia ale naprawde oczy dopiero otwieraja filmiki z twoim udzialem, momentalnie po ich obejrzeniu ma sie wrazenie jakby ktos zapalil swiatlo w mojej glowie jest to cos nie do opisania… wiec jeszcze raz szacun za cale twoje zaangazowanie i ta cenna wiedze i czekam niecierpliwie na ciag dalszej nieziemskiej wiedzy w temacie doskonale nam znanym…. POZDRAWIAM TOMEK…

  About 1 year ago

  Sławek Raś gwiazdki Cześć ;) Czytam Twoje porady i kupiłem ten kurs, ponieważ z Twoich porad dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy. Piszesz jacy jesteśmy ciotowaci często w relacjach z kobietami, co robimy źle i dlaczego tak naprawdę dziewczyny / kobiety nie znajdują w nas prawdziwych mężczyzn takich jakimi mężczyźni byli np. jako rycerze czy też żołnierze. Często płeć piękna znajduje sobie takich mężczyzn w marnych kopiach idiotów, którzy nie szanują w ogóle kobiet. Wolą być już poniżane przez półgłówków niż usłużane przez cioty, którzy zrobią wszystko, żeby dziewczyna się z nimi umówiła, później żeby dojść z nią do związku i często właśnie po ślubie zauważają swój błąd jaki popełnili żeniąc się często z zdesperowaną kobietą, która nie chciała być starą panną. Takie kobiety fochają, kłócą się o byle co i są “panami domu”, liderami w związku. Faceci godzą się na takie uniżanie, fochy, bo nie chcą stracić takiej kobiety i zostać sam. Po tych poradach i kursie wiem już gdzie popełniałem błędy, zachowywałem się jak ciota i kryłem się za sms’ami. Wiem, w jaki sposób dążyć i stać się wartościowym, atrakcyjnym prawdziwym mężczyzną, który znajdzie piękną, mądrą, wierną kobietę. Dzięki za wszystko i rób tak dalej. Pozdrawiam ;P

  About 1 year ago

  Piotr Jaroszewicz gwiazdki Krótko i konkretnie, pozytywnie oceniam Twój wkład w poprawę relacji damsko-męskich w naszym coraz bardziej sfemenizowanym kraju. Twoja strona, artykuły, e-booki itd sprawiają iż. 1 Otwierają oczy na to jakie jest prawdziwe życie, a co jest iluzją. 2 Wiedzą którą przekazujesz jest logiczna, spójna i komplementarna. Nigdy nie atakowały mnie wewnętrznie sprzeczne myśli, tak jak po lekturze innych “turbo uwodzicieli” 3 Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która wyrywa się z mainstreamu podrywu i propaguje podejście męskie z klasą, analogiczne jak Doc Love. 4 Porady pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i zranione uczucia 5 Teraz czuję niesamowitą kontrolę sytuacji, widzę jak się rozwinąłem i rozwijam dalej, wiem czego chcę i szukam tego kogo naprawdę chcę. Życzę dalszego rozwoju i nowych udanych projektów. Pozdrawiam Piotr

  About 1 year ago

  Rafał Karpiński gwiazdki witaj :) przyznam sie że troche za późno zetknąłem sie z twoimi ebokami, szkoda ze nie miałem przyjemności poznać ich wczesniej znacznie by to ułatwiło mi moje życie, jestem wdzięczny za twoje rady zawarte w kursach i na mailach które systematycznie czytam. Dowiedziałem sie kilku nowych rzeczy jesli chodzi o kobiety. zawsze w oczach byłem tylko fajnym kolegą lub przyjacielem tez sie o tym dowiedziałem z twoich lekcji dlaczego tak jest. życzę powodzenia i pozdrawiam oczywiście czekam na nowe wiadomości które będę mógł zgłębić :)

  About 1 year ago

  Boguś Wydra gwiazdki O Paweł już od dawna czytam twoje Ebooki które dały mi dużo informacji na temat stosunków damsko męskich . Porównując Je do zakupionego materiału który ma ponad 100 stron to jest coś gigantycznego , informacje w nim zawarte są oszałamiające , co prawda jeszcze nie zdążyłem przeczytać całego poradnika ale podejrzewam ze jutro bądź dziś skończę . Pół roku się wahałem przed kupnem, ;] może ze względu na to ze szczerze szkoda mi było wydać te parę groszy , wiadomo 5 dych piechota nie chodzi . Ale żałuje teraz ze nie zrobiłem tego wcześniej . Będąc wczoraj na ognisku wczoraj zabrałem 3 numery od wartościowych dziewczyn , gadałem luźno z kilkoma ale nie były mnie warte . Pozdrawiam Boguś

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ TRZECIA (druga i pierwsza niżej) ___________________ _____________________________ . Wydaje mi się, że jestem jednym z pierwszych, a może tak drugich, którzy trafili na Twój blog, widziałem MNÓSTWO raportów i darmowych porad. A to oznacza, że nie jesteś taki jak niektórzy “super-trenerzy”, którzy mydlą oczy, nie dadzą konkretnych informacji, a następnie chcą 200% pieniędzy za 50% wykonanej roboty (np. 500zł za kurs składający się np. ze 100stron i 4 bonusów wypchanych brakiem konkretów tylko badziewnymi historyjkami z życia tego trenera). TY DAJESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI. Poleciłem Cię chyba 10 moim kolegom, oczywiście połowa z nich od razu powiedziała “weź przestań jakeś rady po co to komu, ja sobie poradze”, bo są zadufani w sobie i do tej pory widzę ich samych, albo z bardzo brzydką dziewczyną (mają o sobie niskie mniemanie, dlatego biorą się za “resztki”), a druga połowa kupiła od Ciebie jeden z kursów i czyta Twoje porady, mówili mi, że w momencie zapisania się na Twój newsletter zmienili poglądy na kobiety i są w szoku, że robili takie błędy, a teraz jedynie można się z tego śmiać. Mam nadzieję, że uda Ci się nakierować na dobrą drogę jeszcze wielu zagubionych facetów, którzy chcą znaleźć sobie piękną, wartościową z bogatym charakterem dziewczynę. Rób to, co kochasz i czerp z życia dużo radości, Pozdrawiam i dzięki za pomoc! Damian Grępka

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ DRUGA (pierwsza niżej) ___________________ …Zaczęło się od tego, że napisałem do niej -już w nieco odważniejszy sposób- coś typu “Cześć, znamy sie? Pewnie nie, a poznamy?” i ona się zgodziła i nawet pokazała w wiadomości jakby takie zainteresowanie, ale tego nie mogę potwierdzić w 100%, bo to w końcu literki… No i było pisanie, troche śmiechu, poznawanie sie i na koniec zapytałem też nieco inaczej niż zwykle “zostaniesz moją laską :D ?” i wtedy ona powiedziała, a raczej napisała: “Wiesz, w sumie moglibyśmy być zajebistymi przyjaciółmi” itd. itp. reszte już pewnie znasz. No i tak zostało, teraz mówimy sobie tylko “cześć” itp. “D”. Tutaj było ZDECYDOWANIE dużo pisania, dysponowałem już odpowiednią wiedzą, rozmawialiśmy na żywo, nawet zapraszała mnie nad jezioro i chciała ze mną jechać.. Ale zaczęło się coś psuć, jednak szybko się zorientowałem. “ZDECYDOWANIE dużo pisania”, 90% jej napisałem może 10% powiedziałem w szkole czy coś i reszta to nic. Potem kontakt się urwał, przestaliśmy pisać na gg, tylko najwyżej “cześć” w szkole, a ostatnio to już nawet pokazała oznaki “złości i nie koleżeństwa”. Ale teraz rozumiem, że nie ma takiej dosłownej przyjaźni damsko-męskiej, ze względu na zainteresowania i hormony u faceta, a także o emocje u kobiety. Oczywiście są wyjątki.. . Teraz powiem o tym jak wyszedłem z dołka pod tytułem “łajza”. Zacząłem czytać materiały o UWODZENIU, czyli o zaciąganiu kobiet do łóżka i NA TYM KONIEC. Jednak znalazłem tam kilka prostych i podstawowych rad: NIE okazywać zainteresowania kobiecie, nie dawać prezentów, nie komplementować (tak dużo), nie rozmawiać o tym o tym i o tym i tak dalej Jednak to były podstawy, a zdecydowanie 90% KONKRETNYCH informacji znalazłem u Ciebie. Na Twoim blogu, w Twoich wiadomościach i radach. To Ty mnie najwięcej nauczyłeś o relacjach damsko-męskich i od Ciebie mam najwięcej materiałów (WSZYSTKIE POLECAM, ZWŁASZCZA KURS KONWERSACJI, BO JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ZDOBYWANIA KOBIET). CZ.3 wyżej

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Wszystko zaczęło się chyba od tego, że w ogóle nie mając pojęcia o kobietach podbijałem do paru w ciągu roku. Była to a, b, c, d i każda z tych dziewczyn była jakby “wirtualna”, bo nie rozmawiałem z nimi tylko PISAŁEM. O dziwo pisanie wychodziło mi wtedy lepiej niż gadanie, rozmawianie, flirtowanie i sądziłem, że da się tak poznawać kobiety. Pewnie da, ale mi to nie wychodziło. Jedyne co dobrze robiłem to miałem poczucie humoru i inicjowałem je w wiadomościach na gg/nk. Przez to poznałem 3 z tych 4 dziewczyn, bo “a” mnie wykorzystała, abym kupił jej prezent na walentynki (oczywiście ja sie zgodziłem, 40zł w plecy i jeszcze nadzieja “lepiej mieć u niej plusy” oraz rozmyślanie “pewnie sie zgodzi abym z nią chodził”), kiedy to zrobiłem w 2-3 wiadomościach dziękowała mi pisząc np. “jesteś kochany :*”, a ja uznawałem, że to coś znaczy. BZDURA! Emotikony nie wyrażają prawdziwego nastroju kobiety, równie dobrze mogła mi pisać “:*”, a za kompem “:/ nuda”. Dlatego nie polecam poznawać się przez internet, bo to zazwyczaj DO NICZEGO nie doprowadzi. Lepiej rozmawiać i poznawać laski na żywo, wtedy widać oznaki zainteresowania lub ich brak i na podstawie tego wszystkiego stwierdzić, czy jest szansa na coś więcej. Wracając do “A”… Kilka dni później ona przestała mi odpisywać, tylko potakiwała “aha, tak yhym”, a na koniec napisała “spierdalaj ;) ” i zaczęło się wyzywanie na gg, po czym dostałem blocka i koniec, -40zł, stracony czas, porażka i dałem się wrobić. Dalej, “B” z nią było troche inaczej, podobałem jej sie(taa ze zdjęć), mimo, że tylko “pisaliśmy” i na gg była jałowa dyskusja, (w tym także “podobasz mi sie” “ładne zdjęcia” “fajnie mi sie z tobą pisze”, oczywiście ja to pisałem) ale jednak zauważyłem, że ona mi się nie podoba i zakończyłem pisanie z nią raz na zawsze (także nie odbyło się bez “nie chcę z tobą chodzić nie podobasz mi się”). “C” to była osoba dość wyrozumiała, teraz najwyżej jak ją widzę to mówimy sobie “Cześć” + uśmiech ;) CZ.2 WYŻEJ

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Co dalej, kupna ebooka nie żałuję. Poza tym od pewnego czasu obracam się w towarzystwie wartościowych kobiet, gdzie pół roku wcześniej nawet bym nie pomyślał, że mogę powiedzieć coś więcej niż cześć, we wspólnym towarzystwie. Kilka kobiet polubiło moje towarzystwo, ufają mi, potrafią być zainteresowane, czują się razem ze mną podczas wspólnych wypadów bardzo dobrze, co mi potwierdziły czynami i słowami, “jesteś po prostu inny niż reszta, jesteś Łukasz taką osobą z którą warto przebywać, po prostu trudno Ciebie pominąć”. Właśnie wtedy przypomniałem sobie że to dzięki wskazówkom Pawła, poczyniłem postępy. Jestem świadomy, że jestem na początku drogi, że wiele przede mną, bo jeszcze wiele błędów popełniam. Kilka dni temu kupiłem Video konwersacje, jestem ciekawy produktu, mam kilka wskazówek dla Pana Grzywocza , co można jeszcze dopowiedzieć, aby produkt był jeszcze bardziej przystępny dla czytelnika. I właśnie ta przysłowiowa przystępność dla zwykłego, wartościowego chłopaka, czyni te produkty ciekawszymi pozycjami dla osób, trochę bardziej nieśmiałych, brakującym pewnej wartości, pewności siebie, niż tępe podrywanie galerianek i imprezowiczek. Na początku nie ukrywam przed pierwszym kupnem produktu miałem wątpliwości , że to jest zbyt chłopczykowate, mało “męskie”. A tu niespodzianka, kobiety są ciekawe takiej odmiany od narwanych klonów. Muszę jeszcze wiele pracować, ale dzięki Paweł.

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Witaj Paweł, przygodę z twoimi portalem rozpoczęła się w Moim przypadku kilka miesięcy temu na przełomie roku. Oczywiście na początku z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne maile z newslettera, coraz bardziej dostrzegając różnicę między “Genialnymi” trenerami super szybkiego uwodzenia, czytaj technikami zaliczania lasek, a Twoją filozofią relacji kobieta-mężczyzna. W moim przypadku już od kilku lat czytałem wszystko co mi się nawinie do ręki w temacie PUA, bez weryfikacji czy dana technika w ogóle mogłaby pasować do mojej osoby. Ja młody chłopak, kilka lat temu po odkryciu tej tematyki chciałem od razu przycztać wszystko i umieć, wszystko. Efekt przez kilka lat to wyłącznie otworzenie moich oczu, że bardzo wiele rzeczy robię źle, ale stosowanie technik też za wiele nie dawało bo kobiety dość szybko wykrywały moje nieszczere, tzn nienaturalne, zachowania, takie wymuszone tą całą paplaniną w artykułach PUA, typu Polskie wersje Mysterego czy BB. Kilka razy kobiety, powiedziały mi bezpośrednio po zastosowaniu PUA, że jestem jakiś dziwny, nienaturalny, sztywny, który chce kogoś naśladować bo tak mi się wydaje, że będę bardziej fajny i te wartościowe kobiety mówiły NIE, że tak się ze mną bawić nie będą i jak mam się tak zachowywać to nic nie ugram, bo psuję co już zbudowałem w relacji z nimi. Temat PUA poźniej dalej przewijał się u mnie raz na jakiś czas, ale już bardziej z rozwagą w kierunku samorozwoju i pozbywania się lęków, zachamowań w poznawaniu nowych kobiet. W tym momencie poznałem filozofię Pawła i na początku dość mocno zaciekawiony rozpocząłem tą bardziej naturalną i pasującą do mojej osoby filozofię zmieniać w czyny. Moj pierwszy płatny produkt, jaki w OGÓLE kupiłem o tej tematyce to właśnie “Jak zagadywać do dziewczyn…” od Pawła. Naprawdę polecam, dał mi sporo rad, cennych rad, które procentują. Pewne rzeczy zaczęły się w ciekawy sposób zmieniać, co zauważyli moi najbliżsi koledzy, którzy lekko zaciekawieni, może zazdrośni zauwazyli pierwsze zmiany.

  About 1 year ago

  Paweł Stefanowski gwiazdki Ja trafiłem na tą stronę przypadkowo,gdy dostałem pracę domową na socjologii,by opisać dialog między chłopakiem a interesującą go dziewczyną.Nie miałem żadnego pomysłu,gdyż zawsze miałem problem z zagadaniem do kogokolwiek,a już w ogóle do dziewczyny,która mi się podoba. Nie trafiłem,jak zagadać,ale na kanale na YT zobaczyłem 3 częściowy filmik o tym,jak poderwać koleżankę. Zobaczyłem masę błędów,które zawsze popełniałem,a raczej w ogóle nie wiedziałem,co robić. I tak przez kilka tygodni badałem teren,spotkanie proponowałem po bardzo długim czasie i za szybko się angażowałem.Nie wiedziałem też,w jaki sposób kobieta okazuje mi zainteresowanie (dotyk,kontakt wzrokowy,angażowanie się w rozmowę,śmianie się z moich żartów),a totalnie przymykałem oczy na to,że laska ma mnie za przeproszeniem,w dupie.Najważniejsze,czego mnie nauczył Paweł,to jak rozpoznać zainteresowanie kobiet (lub jego brak) i jego maksyma – Attraction isn’t a choice,którą tłumaczę sobie tak – nie można się wszystkim podobać i należy niezainteresowane kobiety po prostu zostawić w spokoju. Inna rzecz,która mi się bardzo spodobała w materiałach Pawła,to to,że należy skupić się przede wszystkim na sobie,na rozwoju własnych pasji i nie stawianie sobie posiadania drugiej osoby jako warunku szczęścia. Paweł zwrócił mi też uwagę na inny błąd,jakim było przymilanie się,zawsze myślałem,że dziewczyna mnie przez to bardziej polubi. Wyeliminowanie tych błędów bardzo ułatwiło mi życie i na pewno ułatwiłoby też innym.

  About 1 year ago

  Darek Wiza gwiazdki Od kilku miesięcy czytam to, co na temat podejścia do kobiet ma do powiedzenia Paweł. Zarówno jeśli chodzi o pierwszy kontakt, nawiązywanie relacji, miejsca w których można spotkać właściwe osoby, czy wreszcie jak budować relacje w pierwszych tygodniach związku. Niektóre teksty czytam dokładnie inne dość pobieżnie, ale zauważyłem, że są po prostu wartościowe i praktyczne. To co wyróżnia teksty Pawła, to ich “sprawdzalność” w praktyce – wiele przykładów konkretnych zachowań a czasem gotowych tekstów, oraz wyjaśnień nie tylko które zachowanie jest dobre lub złe, ale dlaczego takie jest i jak to jest odbierane umysłem czy uszami kobiet.

  About 1 year ago

  Katarzyna Nowak gwiazdki Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę, po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę, za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych stron, na których pseudo “macho” doradzali innym facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek, zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu stronyi dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań randkowych. Pozdrawiam! Kasia

  About 1 year ago

  Adrian Niedzielski gwiazdki Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy kupić twojego ebooka. Nie chciałem wyrzucać kasy w błoto (pózniej okazało się że zle myslałem). Twoja wiedza jest na prawdę bardzo przydatna. Najpierw chciałem zasięgnać porady moich starszych kolegów jak zagadywać do dziewczyn. Mówili mi, że to przyjdzie z czasem, że trzeba przełamać swoje słabosci, a na pewno mi się uda znalezć dziewczynę. Mieli trochę racji ale nie potrafili przekazać swojej wiedzy w taki sposób jak ty to robisz. Ty mówisz to tak zrozumiałym językiem, że ta wiedza sama się przyswaja. Najpierw smiali się ze mnie (po co ci jakies głupie ksiażki sam się możesz tego nauczyć) i dobrze zrobiłem i ich nie posłuchałem tylko zdecydowałem się na zakup ebooka. Zdziwili się dopiero w sylwestra, że ja dobrze bawiłem się z nowo poznana dziewczyna a oni siedzieli i się tylko przygladali. Pózniej pytali co było takiego w tej ksiażce, że ja potrafiłem się dobrze bawić a oni nic nie mogli zrobić w tym kierunku.Nic nie powiedziałem tylko zaczałem zachęcać ich do zakupu. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym tworzeniu poradników.

  1 person agrees with this. About 1 year ago


   

  forma platnosci

                                                 

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
  21 Oznak Zainteresowania Kobiet Przed I W Trakcie Rozmowy - Video Trening:, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

  Poszukiwano

  • oznaki zainteresowania
  • jak caowa dziewczyne
  • oznaki zainteresowania dziewczyny
  • 21 Oznak Zainteresowania Kobiet Przed I W Trakcie Rozmowy
  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/21-oznak-zainteresowania/

  Zostaw swój komentarz...

  { 23 comments… read them below or add one }

  Grzywocz September 1, 2012 at 18:02

  Jeżeli byłeś na tym webinarze napisz do mnie maila na adres pawelgrzywocz@jakzdobycdziewczyne.pl
  i odpowiedz na pytanie, o której zakończył się webinar.

  Reply

  adrian September 19, 2012 at 17:03

  Śledziłem Twoje wpisy oraz nagrania i jak do tej pory wydawałeś się mówić sensownie ale dzisiaj mnie zaskoczyłeś. Kompletnie nie zgadzam się z Tobą w kwestii którą poruszasz w video – laska mi mówi po minucie rozmowy o tym że ma chłopaka to oznacza że mam sobie dać spokój i odejść bo ona jest już zajęta. Bzdura!
  W wielu moich podejściach słyszałem teksty ” mam chłopaka” ” jestem zajęta” ” mam kogoś” a chwilę potem wymieniałem się z nią numerem i dzwoniłem następnego dnia a potem było spotkanie.

  Reply

  Grzywocz September 19, 2012 at 17:21

  I co było potem? Spotykałeś się z : a) zajętą dziewczyną b) kłamcą c) niezainteresowaną dziewczyną. Zainteresowane kobiety wpisują numer. Pozostałe dają wymówki.

  Reply

  Kamil September 19, 2012 at 23:28

  Hmm czyli jeśli dobrze zrozumiałem są 2 opcje.
  1. Jeśli dziewczyna wogóle nie mówi o tym, ze ma chłopaka podaje ci nr, spotyka sie z tobą i tak dalej tzn., że albo rzeczywiście go nie ma, albo go ma ale i tak już planuje z nim zerwać i szuka kogoś ciekawszego a ty według niej masz potencjał na kogoś ciekawszego.
  2. Jeśli mówi że ma chłopaka na którymkolwiek z etapów znajomości z tobą zaczynając od próby zdobycia numeru tzn. ze mozesz sobie już darować tak ??? Nie ważne czy go rzeczywiście ma.

  Pytam bo akurat mam taką sytuację, dziewczyna bodajże na 6 spotkaniu (jeśli dobrze liczę) mi o tym powiedziała. Wcześniej wszystko szło podręcznikowo całowanie na 4, dobra zabawa itd. I nagle mi z czymś takim wyjechała.

  I jeszcze drugie pytanko. Paweł, ale szczerze. Jak Ty oceniasz procentowo szanse na znalezienie przez faceta normalnej, fajnej dziewczyny i zbudowanie z nią szczęśliwego związku. Ja jestem umysł raczej analityczny, przeczytałem wszystkie twoje darmowe artykuły + e booka którego kupiłem i pomału dochodze do wniosku, że to musi być cud conajmniej taki jak rozstąpienie morza przez Mojżesza.

  1. Musisz się jej podobać fizycznie; Ona tobie też.
  2. Musi ci podać nr tel. bez wymówek, odebrac telefon od ciebie i umówić bez wykrętów na konkretny termin.
  3. Po mniej więcej 8 -10 spotkaniach powinna pytać czy jesteście parą.
  4. W owym czasie oraz przez cały związek nie mozesz oczywiście niczego spieprzyć.
  5. Dziewczyna nie może być jednym z 9 opisanych przez ciebie typów kobiet które zrujnują ci życie.
  6. Musi byc akurat wolna lub z chłopakiem którego i tak planuje rzucić.

  Uff, pewnie jeszcze by sie coś znalazło ale nie chciałem sie rozpisywać.

  Reply

  Grzywocz September 19, 2012 at 23:37

  Dokładnie. Znalezienie wartościowej dziewczyny z potencjałem na całe życie wymaga cierpliwości. Na szczęście potrzebujesz tylko jednej takiej kobiety i z czasem, eliminując te niewłaściwe, znajdziesz tą, z którą da się spędzić resztę życia, która spełni wszystkie warunki, jakie wymieniłeś. Znalezienie tylko zainteresowanej kobiety, która będzie bez żadnych oporów przychodzić na spotkanie jest dużo łatwiejsze. Pytanie, czy wytrzymasz z nią całe życie. Po to jest okres 2 lat chodzenia ze sobą, aby to rozeznać. O wiele lepiej jest już być samemu niż cierpieć w milczeniu lub się rozwodzić.

  Jeśli dziewczyna ma chłopaka i spotyka się z Tobą i całuje Cię w usta, to masz 2 problemy:
  1) Ona jest nielojalna – masz spore szanse, że Tobie zrobi to samo. Najpierw się kończy jedno, potem zaczyna drugie.
  2) Ona bawi się wami dwoma. Wiele kobiet w związkach będzie traktować Cię jak odskocznię od nudy i swoich związkowych problemów, a następnie będzie wracać do mieszkania ze swoim aktualnym chłopakiem. Opisałem jak “randkować” z zajętą kobietą w bonusie: “Jak traktować zajętą dziewczyną, która okazuje Ci zainteresowanie”. W skrócie należy olewać taką kobietę, dopóki nie będzie wolna. Można się spotykać raz na tydzień lub rzadziej na 60 minutowej kawie. Pokazujesz jej przez to swoimi czynami, że nie będziesz z nią randkował, dopóki ona nie będzie wolna. Jednak zanim ona porzuci swojego chłopaka, to może jeszcze zbierać do niego niechęć przez 6 miesięcy, więc nie warto na taką czekać. Umawiaj się z innymi dziewczynami.

  Reply

  Sławek September 20, 2012 at 11:54

  Cześć!
  Proponuję tym wszystkim, którzy nie zgadzają się z tym, co Paweł mówi w nagraniu obrócić sytuację.
  Załóżmy, że jestem singlem. Wychodzę z kolegami do pubu, a tam przy barze zagaduje do mnie atrakcyjna dziewczyna. Dobrze nam się rozmawia, patrzymy sobie w oczy, jest OK. Nagle ona proponuje wyjście do klubu. Co ja wtedy robię…? Jakieś “shit testy”, że mam dziewczynę?! Nie! Nie kombinuję i chętnie się zgadzam! Możę postawię warunek, że jak nie zgramy się w tańcu, to poszukam innej partnerki do pląsów;)
  Paweł w swoim e-booku dobrze wyjaśnił co powiedzieć w sytuacji, kiedy dziewczyna wspomina nam o chłopaku(trafnie i zabawnie to ujął w jednym zdaniu).
  Korzystając z okazji mam pytanie do ciebie, Pawle. Otóż, jak interpretować to, że dziewczyna wymiguje się od dania mi numeru nie argumentując to tym, że ma chłopaka, o którym wiem, że go ma. Mówi, że nie rozdaje swojego numeru, bo np. jak to ujęła wszyscy na osiedlu będą go mieć i do niej wydzwaniać czy smsować. Jest kontaktowa, bez problemu można do nie zagadać, o chłopaku nie wspomina ale numeru nie da. Rozumiesz coś z tego?
  Pozdrawiam.

  Reply

  Grzywocz September 20, 2012 at 13:20

  Gdy dziewczyna wymiguje się od podania Ci numeru, pomimo że jest kontaktową dziewczyną, to masz “czarno na białym” wymówkę dla jej niskiego zainteresowania. Kobiece wymówki są piękne i realistyczne, a nasze męskie ego usprawiedliwia je i łyka za każdym razem, dopóki nie wyszkolimy się w czytaniu kobiecych czynów a nie słów i nie zaczniemy brać je poważnie. Nie “do serca” (nigdy nie bierz kobiet personalnie, aby nie zwariować) tylko realistycznie – ona nie chce podać numeru tzn. że nie jest zainteresowana. Dałeś jej swoją “prezentację”, pogadałeś i ona albo jest na “tak” albo na “nie”. Zero zadręczania się pytaniami typu: “O co jej chodzi…”. O brak zainteresowania jej chodzi! Ma do tego prawo. Gdy podobasz się dziewczynie, to ona doskonale wie, że nie rozdasz jej numeru całemu osiedlu i będzie się zastanawiać czy i kiedy do niej zadzwonisz. Napisałem 2 dodatkowe artykuły o zdawaniu “testu fizycznej atrakcyjności” i odczytywaniu kobiecych wymówek sprzecznych z jej oznakami zainteresowania na stronie z dostępem do Video Treningu: “21 oznak zainteresowania kobiet”. Gratuluję Ci zrozumienia tej nonsensownej teorii o jakimś “shit teście” oraz pokory do przyjęcia do wiadomości faktu, że można się jakiejś kobiecie nie podobać. Większość facetów tego nie akceptuje i słuchają wszelkich guru, którzy wciskają im teorie, że można zmanipulować kobietę przekonującymi sztuczkami słownymi. Ty już nie dasz się nabrać. Wielkie dzięki za wsparcie. Pozdrawiam!

  Reply

  MIChał September 21, 2012 at 23:09

  Witaj Pawle!
  Mam problem z pewną dziołszką. Jest strasznie nieśmiała i mówi że nie lubi związków i temu nie szuka chłopaka. Numer podała bez problemu

  Reply

  Grzywocz September 22, 2012 at 01:53

  Dziewczyny mówią, że nie lubią związków i nie szukają chłopaka, gdy nie chcą być w związku z nami. NEXT!

  Reply

  Eustachy January 27, 2013 at 09:05

  Witam,

  Na temat superlatywów co do twoich rad się rozpisywać nie będę bo pewnie cię od tego już mdli :)
  Czy w którymś z twoich poradników skupiasz się na fizycznym aspekcie rozwoju, jak wyglądać dobrze, gdyż nie oszukujmy się na początku wygląd jest najważniejszy, i to idzie zarówno w jedną i drugą stronę , czyli i my się mamy podobać kobietom, i one nam( osobiście nie chciałbym mieć kobiety , której się tylko podobam z osoboości).
  I dodatkowe pytanie -czy uważasz ,że samo zbudowanie wyglądu na siłowni załatwi większość za nas jeśli chodzi o zbudowanie pewności siebie?/Pozdrawiam

  Reply

  Kuba January 27, 2013 at 15:20

  Jest to opisane w e-booku “Jak Zagadywać Do Nowych Dziewczyn Każdego Dnia” oraz jeszcze dokładniej Paweł to wyjaśnika w jednym odcinku kursu pewności siebie.
  Sama sylwetka na pewno nie zbuduje całkowitej pewności siebie, ale na pewno da jej mocnego kopa. ;)

  Reply

  Grzywocz January 30, 2013 at 03:42

  Temat atrakcyjnego wyglądu poruszam w każdym kursie oprócz Video Kursu Konwersacji: “77 Technikk Flirtu…” Podstawowe sposoby budowania pewności siebie są w ebooku: “Jak Zagadywać Do Dziewczyn” i w kursie “Jak Zdobyć Dziewczynę”. Jednak te produkty koncentrują się jak ich tytuł wskazuje na zagadywaniu do kobiet, a drugi na randkowaniu z kobietą.

  Widziałem, że wielu moich czytelników, pomimo zdobycia wiedzy na temat tego, co i jak mówić, jak randkować, jak czytać kobiece zainteresowanie, jak ją pocałować, nadal pozostawało ze strachem przed działaniem i realizowaniem tych wszystkich sposobów zagadywania do kobiet czy flirtowania, droczenia się lub bali się pocałunku czy zaangażowania w związku. Wielu też ma aktualnie niską samoocenę i nawet nie wierzy do końca w to, że zasługują na piękną i mąrdą dziewczynę.

  Aby zdobyć pewność siebie musiałem systematycznie kształtować swoje przekonania na temat siebie samego oraz kobiet. Pozbywałem się wszelkich kompleksów i błędnego myślenia o pięknych kobietach. Dlatego w końcu, widząc ile osób tłumaczy swoj brak działania brakiem pewności siebie, postanowiłem podzielić się kompletem technik budowania pewności siebie, które diamterialnie odmieniły moje życie nie tylko z kobietami, ale także jego pozostałe sfery.

  Zbudowałem pewność siebie i wysokie poczucie własnej wartości. Przestałem się przejmować opinią pięknych kobiet, znajomych czy rodziny. Uwolniłem się od wszelkiego strachu, który kiedyś kontrolował moje życie. Aktualnie nagrywam co drugi dzień kolejne odcinki video treningu: “Pewność Siebie Z Pięknymi Kobietami W 90 Dni” i widzę, że mają one ogromny wpływ na uczestników. (Zobacz zrzuty komentarzy uczestników kursu). Dlatego jeżeli chcesz zdobyć pewność siebie w towarzystwie pięknych dziewczyn, to powinieneś wziąć udział w pierwszym miesiącu tego treningu i stwierdzić, czy jest to dla Ciebie przełomowy materiał, który pomaga Ci się zmieniać. Jeżeli okaże się, że to nie działa dla Ciebie, to zrezygnuj z niego i odbierz swój zwrot pieniędzy. Każdy z odcinków zawiera wskazówkę, która zmieniła moje myślenie i w konsekwencji rezultaty.

  Pierwsze 5 odcinków skupiają sie właśnie na naszej sferze zewnętrznej jak nasz styl ubierania się, mowa ciała, ton głosu i gestykulacja. Siłownia i męska sylwetka zwiększają nasze poczucie atrakcyjności, jednak jest to jeden z wielu elementów pewności siebie z pięknymi dziewczynami, a budowanie czegokolwiek na jednym elemencie nigdy nie prowadzi do stabilnej budowli.

  Reply

  michał January 27, 2013 at 12:58

  hej

  Powiedz mi Pawle co z dziewczynami które spotykają się z tobą powiedzmy na 2-3 randkach, siedza na nich po 3h, ty chcesz iść a one nie dają jasnej odpowiedzi czy też chcą zakończyć randkę czy nie, są też mało rozmowne i męczące staje się utryzmywanie rozmowy, nie zadają wcale pytań ale też nic nie mówią konkretnego, dają się bawić swoimi włosami, trzymać rękę na ich nodze, w tańcu są jakieś sztywne itd… same też nie zadzwonią do ciebie z chęcią pogadania tylko sam musisz wszytsko inicjować. Zastanwiam się co to za typ lesek, czy takich które mają ciebie gdzieś i się po prostu nudzą czy raczej takich co trzeba wziąć za włosy i się nimi zajć a być może w przyszłości się bardziej otworzą, pytam pownieważ mam już taki kolejny przypadek i zwykle z takimi laskami kończyłem sam, a teraz zastanawiam się czy mogłoby być coś z tego, jedna mi powiedziała że jej były potrzebował wręcz opieki i załatwiania wszystkiego za niego więc teraz szuka faceta co jej to wszystko da, pozdrawiam.

  Reply

  Robert January 28, 2013 at 12:47

  Moim zdaniem potrzebuja pewnego siebie faceta, ktory wie czego chce i potrafi podejmowac decyzje. Jak sie nudzisz na randce to koncz taka randke i jak chcesz to daj jej szanse nastepnym razem, spotkania maja Ci sprawiac przyjemnosc a nie Cie nudzic. W kazdym czlowieku jest cos nie odkrytego lecz nie zawsze to bedziesz ty ta osoba ktora to odkryje. Postaraj sie mowic z wieksza pasja i moze zamiast ciagle gadac to wymysl jakas kreatywna randke ;) cos w ruchu ^6 jak kolwiek to brzmi :D

  Reply

  Grzywocz January 29, 2013 at 04:18

  Twoja wypowiedź wskazuje na to, że nie masz pojęcia o informacjach z kursu: “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek” i to powoduje kilka poważnych problemów:

  siedza na nich po 3h

  Dlaczego tylko siedzicie? To nudne. Mam nadzieję, że dostarczasz im jakieś innej aktywności, ale to nie jest główny problem.

  one nie dają jasnej odpowiedzi czy też chcą zakończyć randkę czy nie

  A Ty je pytasz o pozwolenie czy możesz zakończyć randkę? To Ty jesteś liderem oraz nagrodą! Powinieneś w zdecydowany sposób zakończyć spotkanie i ją odprowadzić do auta/na przystanek lub odwieźć do domu. Tym bardziej jeśli dziewczyna jest:

  mało rozmowna i męczące staje się utryzmywanie rozmowy, nie zadają wcale pytań ale też nic nie mówią konkretnego

  To oznacza, że ona albo od samego początku nie jest Tobą w ogóle zainteresowana albo jest nudna i małomówna albo Ty poprzez mało interesujące spotkanie oraz nadmierne okazywanie swojego zainteresowania obniżyłeś jakiejkolwiek początkowe zainteresowanie dziewczyny i nudzisz je swoją przewidywalnością.

  dają się bawić swoimi włosami, trzymać rękę na ich nodze,

  To jest masywny błąd. Nie powinieneś tak robić. Pokazujesz tylko, że jesteś napalony na kobietę. Dałeś się nabrać na te porady o eskalacji. Powinieneś budować napięcie poprzez przestrzeń między wami, odchylać się, aby nie być odbierany jako zdesperowany i obserwować czy oraz kiedy dziewczyna Cię pierwsza dotknie, bo to jest oznaką jej zainteresowania. Robiąc to pierwszy wszystko uwsteczniasz. Jeśli chodzi o dotyk, to powinieneś ją pocałować w usta po 3 lub 4 spotkaniu i TYLE. Pozostałe gesty to słabizna i powoduje tylko krępującą dla kobiety sytuację. Nie jesteście parą, a trzymasz rękę na jej nodze?Dlatego one potem się wycofują. Zmień to natychmiast i czekaj, aż kobieta pierwsza Ciebie dotknie.

  Zastanwiam się co to za typ lesek, czy takich które mają ciebie gdzieś i się po prostu nudzą czy raczej takich co trzeba wziąć za włosy i się nimi zajć a być może w przyszłości się bardziej otworzą

  To nic nie da, bo zabijasz ich zainteresowanie poprzez zbyt oczywiste pokazywanie zainteresowania oraz dostępność.

  Dałeś się zwieść poradami innych o dotykaniu kobiet i to szwankuje. Po drugie nie wiesz, jak być niedostępnym wyzwaniem i tajemnicą dla tych najpiękniejszych, najbardziej adorowanych dziewczyn. Działając dalej w taki sposób zawsze zniszczysz swoje szanse. Powinieneś przesłuchać opinie uczestników kursu: “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek”, a następnie go zamówić, dokładnie przeczytać i przesłuchać bonus: Audio Action Steps i ściśle się do niego stosować.

  Wiem, że jesteś pewny siebie i gotowy do przejmowania inicjatywy. Bardzo dobrze.

  same też nie zadzwonią do ciebie z chęcią pogadania tylko sam musisz wszytsko inicjować.

  Bo to Twoja rola, aby przez pierwsze 60 dni inicjować. Jesteś mężczyzną i to Ty przewodzisz w relacji, to Ty powinieneś dzwonić i ustalać spotkania. Dopiero po 2 miesiącach albo krótko przed ich upływem dziewczyna w zależności od jej poziomu śmiałości pierwsza Cię gdzieś zaprosi.

  Odsuń swoje ego na bok i przyswój informacje z kursu, abyś do swojej osobowości dodał także bycie wyzwaniem i tajemnicą. Dzięki temu te bardzo ładne dziewczyny będą się zastanawiać, czy je w ogóle lubisz i czy się jeszcze do nich kiedykolwiek odezwiesz. A wtedy one myślą o takim facecie jak szalone, bo żaden inny facet w jej życiu nie wywołał w niej takiego uczucia. Wszyscy inni byli zawsze przewidywalni i łatwi do rozgryzienia.

  Reply

  Robert January 29, 2013 at 14:15

  Pawle mam takie pytanko, skoro twierdzisz ze facet nie powinien eskalowac tylko czekac na dotyk kobiety, to w jaki sposob przejsc do pocalunku bez wczesniejszczego dotyku? Jaka atmosfere wprowadzic jaki temat co powiedziec, mam na mysli to ze nie moge z tym wyskoczyc jak filip z konopi :D Ze tu gadka o filmie a ja ją caluje, wydaje mi sie ze potrzebny jest do tego jakis kontekst atmosfera czy jestem w bledzie? ;>

  Reply

  Grzywocz January 29, 2013 at 14:58

  Odprowadzasz ją pod drzwi lub do jej auta i tam na końcu spotkania ją całujesz w usta. Bez żadnego mówienia o tym. W trakcie spotkanie otrzymasz kilka bardzo oczywistych oznak zainteresowania dziewczyny, które ujawniają, że ona już chce być pocałowana. Uczę o nich w kursie oraz na seminarium. Tutaj uczę, jak przygotować dziewczynę do pocałunku, aby się nie odsunęła: https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/szkolenie/#pocalunek

  Wielu “ekspertów” poleca, aby przed pocałowaniem kobiety sprawdzić jej gotowość poprzez słowa typu: “Jak dobrze się całujesz w skali od 1 do 10?” i w zależności od jej odpowiedzi, sprawdzić czy to prawda lub jeszcze zaczekać. Alternatywny sposób to powiedzenie, że zaraz nie wytrzymasz i ją pocałujesz, po czym na podstawie jej reakcji zdecydować. Dodatkowo sugerują robić to już na pierwszej randce, co jest zerowym wyzwaniem, tajemnicą i niedostępnością dla kobiety. To jest tanie i bezwartościowe.

  Dlaczego mówienie o całowaniu jest słabe? Ponieważ to zabija całą romantyczną atmosferę, ekscytację oraz antycypację kobiety.

 • Jeszcze gorsze jest spytanie się czy możesz ją pocałować. Kobiety nienawidzą takich niezdecydowanych chłopczyków.
 •  
  Prawidłowe działanie: Powinieneś pocałować ją bez mówienia o tym.

  Skąd wiadomo, że dziewczyna się nie odsunie przy pocałunku?

 • Powąchaj podczas randki jej włosy i powiedz, że świetnie pachnie. Jeśli się nie odsunie, to znaczy, że na 99% przy pocałunku też się nie odsunie.
 • Bądź człowiekiem czynu. Bądź mężczyzną. Zamilcz na końcu spotkania, spójrz jej w oczy i pocałuj w usta. To jest męskie i odważne a nie niepewne siebie mówienie o pocałunku.
 • Reply

  Robert January 29, 2013 at 18:26

  Okej jest to wszystko jasne lecz piszesz zawsze ze calujemy na koncu randki, dlaczego tak?
  Moje watpliwosci byly kierowane raczej do pocalunku w czasie randki gdyz na koncu jak juz zblizam sie do miejsca pozegnania nie czuje sie komfortowo, dlatego aby uniknac mojego stresu i niezrecznej sytuacji wole probowac pocalunku w czasie randki i dlatego nie mozna z tym wyleciec od czapy przynajmniej tak mi sie wydaje tylko jakas atmosfere wprowadzic czy cos tak jak pisalem wczesniej.

  Reply

  Grzywocz January 30, 2013 at 03:58

  Polecam całować dziewczynę dopiero na końcu randki, ponieważ odpadają Ci wtedy wszelkie problemy związane z pocałunkiem w trakcie randki jak:

 • czy nikt was nie zobaczy?
 • czy ona nie będzie się stresować, że ktoś was zobaczy?
 • czy to nie będzie dla niej wyskoczeniem “z czapy”, że trwa spotkanie, rozmawiacie i nagle chcesz ją pocałować?
 • czy ona nie pomyśli sobie, że chcesz się z nią długo całować jak jakiś napaleniec…
 •  
  Niektórzy faceci popełniają taki błąd, że np. po kilku spotkaniach są z kobietą w jej domu i zaczynają się z nią długo całować. Potem ona nie chce się więcej spotkać, bo myśli, że im chodzi tylko o jedno. Taki sam efekt można uzyskać całując kobietę w trakcie randki. Dlatego ostatecznie stwierdziłem, że najbezpieczniej i najwolniej jest krótko pocałować dziewczynę w usta na końcu spotkania na pożegnanie. Chwilkę jeszcze pogadać i się pożegnać.

  Reply

  michal January 28, 2013 at 13:08

  heh, pewność siebie to myślę, że mam wystarczającą, raczej problem mam w kalibracji, naturalnie są sposoby wyuczone które pozwalają zdemaskować laskę np: od razu pocałować w końcu i tak nie masz nic do stracenia, albo się obruszy albo ucieszy i sprawa rozwiązana. Tylko że kobiecie nie dogodzisz, są laski co nawet jak zachowasz się poprawnie tak jak tego oczekuje to jej będzie głupio przyznać się do tego że tego chciała i oczekiwała i mimo wszystko się obruszy i obrazi, powie że nie chce ciebie jako faceta tylko kolegę a wewnątrz ma ochotę na ciebie większą niż ty na nią. Tak wiem Paweł powie właśnie dlatego się rozciąga to w czasie aby wyeliminować takie kobiety, no ale czas przeważnie nie zabija znajomości z brzydkimi a fajne laski giną po 2-3 dniach, płomień przygasa. Dlatego postanowiłem że coś temu pomogę i drętwe zachowanie zamienią w coś burzliwego jak się da i to bym chciał usłyszeć od Pawła jakie ma z tym doświadczenie, czasem trzeba trochę dopomóc i zainwestować, inaczej z kaszalotami skończę :D

  Reply

  Grzywocz January 29, 2013 at 04:33

  Jeżeli mówisz: “fajne laski giną po 2 do 3 dniach” to znaczy, że jesteś dla nich zerowym wyzwaniem i chcesz rozwinąć relację z pedałem gazu wciśniętym do podłogi. To kompletne zabójstwo własnej atrakcyjności.

  powie że nie chce ciebie jako faceta tylko kolegę a wewnątrz ma ochotę na ciebie większą niż ty na nią.

  To kolejny mit turbo-uwodzicieli. Gdy kobieta używa słowa “kolega” wobec nas w jakiejkolwiek formie, to znaczy, że traktuje nas jak kolegę i nie jest nami zainteresowana. Wmawianie facetom, że ona ich nadal pragnie jest po prostu nieprawdą. Inni “specjaliści” twierdzą, że wszelki opór i niechęć kobiety jest testem, co jest kompletną głupotą i oznaczałoby, że każda niezainteresowana kobieta jest tak naprawdę zainteresowana, co statystycznie i logicznie jest nieprawdopodobne. Rozumiem jednak, że w chwilach największej desperacji sam wierzyłem w takie bajki i myślałem, że jak kobieta w galerii nie chce ze mną rozmawiać, bo jest umówiona z chłopakiem, to ja myślałem, że to test i dalej się upokarzałem ciągnąć rozmowę i pokazując, że nie przejąłem się jej wyimaginowanym testem.

  Nie musisz zamieniać drętwego zachowania w coś burzliwego. Potrzebujesz aktywnych randek i przestrzeni między spotkaniami, aby kobieta usychała z tęsknoty. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, to zobacz przypadek, w którym facet według turbo porad miał 4 spotkania z kobietą w zbyt krótkim czasie, całowali się kilka razy w usta, jednak on tak bardzo okazywał zainteresowanie, że znowu nic z tego nie wyszło. “Jak Nie Stracić Dziewczyny W 4 Spotkania”

  Reply

  Krystian January 14, 2015 at 00:15

  Cześć Pawle 
  Dzięki wielkie za twoje informacje, dzięki nim stałem się bardzo dużo bardziej pewny siebie. Np kiedyś bałbym się wyjść na przód klasy wyrzucić coś do kosza(wiem, to było tragiczne ale taki byłem) miałem wielkie trudności do zagadania nawet do kolegów w nowej klasie czy coś tego typu a co dopiero z dziewczynami. Teraz jednak dzięki twoim poradą i tym wszystkim co piszesz to bez problemu i na luzie gadam ze znajomymi (np jak jakiś nowy wpadnie to nie boje się już z nim rozmawiać i mam dosłownie wygwizdane co sobie inni o mnie pomyślą), jeszcze nie jest tak dobrze że zagaduje sobie codziennie do każdej napotkanej dziewczyny (mam jeszcze problem do podchodzenia do jakichkolwiek dziewczyn których nie znam ale nie dlatego ze się wstydzę ale dlatego że po prostu nie mam ochoty ich poznać . Jakoś mi się nie chce zagadywać) ale takto jest już bardzo dobrze :)
  Mam do ciebie jedno pytanie.
  Pierwsze: mam taki problem ze chciałem ja poznać jeszcze jak dopiero nabieralem pewność siebie i stchórzyłem i napisałem do niej przez fb. Rozmowa nawet się kleiła. Problem polega na tym ze 2 dni przed świętami szukałem jej bo chciałem zabrać nr. Raz ją minąłem ale akurat nie miałem czasu i dzień przed świętami w szkole nie złapalem jej noi stwierdziłem ze napisze do niej. Napisałem złożyłem jej życzenia świąteczne pogadalem z nią dłuższą chwile noi napisałem jej tak
  “kami podaj mi swój nr” a ona po chwili mi napisała ze “nie” na co ja “spoko” a ze musiałem już kończyć to napisałem jej ze jestem na ur cioci i muszę kończyć. Normalnie się do mnie zachowuje jak narazie. Noi teraz się zastanawiam czy to dlatego ze mamy po 14-15lat czy może ze to było odrzucenie. Noi ostatnio czyli wczoraj jakaś taka dziwna sytuacja była bo stoję na korytarzu a ta Kamila (ta dziewczyna) z koleżanką i Kamila mowi jej żeby się zatrzymała i ja zatrzymuje a koleżanka wyglądała jakby chciała iść do mnie i chyba mówiła coś takiego “nie, idę do niego”
  Czy coś takiego, a ja podszedlem do ściany upadłej się i zacząłem gadać z kumplami. Wiec tez nwm jak to odebrać. Bo to mogło być do mnie ale niekoniecznie musiało a jeżeli już to ta koleżanka ma chłopaka ( mojego kolegę i stad się znamy) więc może chciała mi coś powiedzieć o czym mrozmawiala z Kamila , bo nie wszedłem się już długi w rozmowę z nią . 
  Wiec nie wyem jak z tym numerem to rozpatrzyć czy dalej popchac czy zaprzestać .
  I jeszcze jedno a mianowicie wcześniej przed świętami jakieś dwa tyg nie umialem do niej zagadac i było na zasadzie “cześć” i “hej” wiec to tez może dlatego odmówiła i straciłem jej zainteresowanie
  Sorki ze tak bardzo dużo tego wyszło ale chciałem ci w miare naswiecic sytuacje 
  Dzięki jeszcze raz za wszystko
  A mamy po 14-15 lat i chodzimy do drugiej gimnazjum.

  Krystian

  Reply

  wers October 9, 2019 at 07:27

  A u mnie po zagadaniu powiedziała “mam chłopaka” na to ja “ja też”, a ona wtedy roześmiała od ucha do ucha i …tak to się zaczęło i trwa już ponad 2 lata. :)

  Reply

  Leave a Comment