Jak Tworzyć Dwuznaczne Teksty i Aluzje w Rozmowie z Dziewczyną?

by Paweł Grzywocz on 24 July 2016

Jak rozmawiać z dziewczyną w emocjonujący i interesujący sposób, aby uniknąć fałszywych numerów lub odwołanych spotkań?

Problem Czytelnika:

“Dziewczyny nie przychodzą na spotkania po pierwszej rozmowie zapoznawczej
i wymianie kontaktów. Jak więc rozmawiać z dziewczyną przy zapoznaniu, aby przyszła potem na spotkanie?”

Fragment webinaru:

Po pierwsze musisz rozmawiać o EMOCJACH! Bez emocjonującej rozmowy nie zainteresujesz sobą dziewczyny niczym więcej poza wyglądem.

Dlatego ona wtedy nie ufa Ci na tyle ani Cię nie poznała na tyle, aby potem przyjść na spotkanie. Oczywiście kobieta musi co najmniej akceptować Twój wygląd, ale to inny temat.

Unikaj rozmowy z dziewczyną opartej na faktach, danych i suchej wymianie informacji typu:

Co, gdzie, jak często, ile, od jak dawna – takie pytania dotyczą
pewnych DANYCH, a to nie jest EMOCJONUJĄCE!

Zamiast tego skup się na opisywaniu 5 zmysłów (wzrok, słuch, smak, dotyk, zapach) oraz uczuć, które one powodują…

Na przykład:

Gdy rozmawiasz z dziewczyną, to zamiast pytać, jak często ona trenuje jakiś sport oraz co i gdzie lubi jeść…

 • Spytaj się o jej odczucia, czyli co sprawia jej PRZYJEMNOŚĆ? (odczucia)
 • Co jej najbardziej smakuje? (smak)
 • W jakiej wodzie lubi się kąpać? (dotyk)
 • Jaki jest jej ulubiony zapach perfum i czym pachnie? (zapach)
 • Jakiej muzyki słucha podczas biegania? (słuch) Co wtedy czuje (uczucia)
 •  

  Nie rozmawiaj tylko na bezpieczne tematy, natomiast uważaj, aby nie wyjść na świnię i napaleńca!

  dwuznaczne teksty z dziewczynąRozmawianie z dziewczyną
  w poważny sposób np. o kąpaniu się po treningu wcale nie jest zboczone, tylko jest to normalna czynność po treningu.

  Jest to natomiast temat dwuznaczny, który powoduje skojarzenia i to też powoduje emocje, śmiech i dobrą zabawę.

  Nigdy nie mów wprost o seksie, aby nie wyjść na prostaka.

  W rozmowie nie bój się zaczepiać dziewczyny i zadawać jej wymagające pytania.

  Np. spytaj ją, czy coś potrafi albo oskarż ją żartobliwie, że czegoś nie potrafi i niech ona się wytłumaczy.

  To o wiele ciekawsze niż traktowanie dziewczyny, jak idealnego bóstwa, któremu trzeba się podlizywać i budować jej wartość.

  Rozmawiając z dziewczyną nigdy nie bądź obojętny i nijaki

  Lepiej, gdy część ludzi Cię uwielbia, a część nienawidzi niż gdy jesteś obojętny i ludzie w ogóle nie zwracają na Ciebie uwagi.

  “Kto jest przyjacielem wszystkich, ten jest przyjacielem nikogo.

  Rozmawiając z dziewczynami w bardziej zmysłowy, opisujący emocje i zmysły sposób wielokrotnie zwiększasz swoje szanse na ponowne spotkanie.

  Jeśli chcesz nabrać pełnej swobody w prowadzeniu rozmów z atrakcyjnymi dziewczynami zapoznaj się przykładowymi technikami flirtu, które możesz dopasować do swoich życiowych historii, poczucia humoru i osobowości.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  P.S.

  Napisz w komentarzu, czy lub kiedy zacząłeś rozmawiać
  z dziewczynami w bardziej dwuznaczny sposób i jakie zauważyłeś rezultaty w porównaniu z bezpiecznymi rozmowami.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.3/5 (7 votes cast)
  Jak Tworzyć Dwuznaczne Teksty i Aluzje w Rozmowie z Dziewczyną?, 4.3 out of 5 based on 7 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/audio-video/jak-tworzyc-dwuznaczne-teksty-i-aluzje-w-rozmowie-z-dziewczyna/
  • aluzje sekualne jak je teorzyc w rozmowie z kobieta przyklady
  • skad zerpac dwuznacznosci w rozmowie

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 14 comments… read them below or add one }

  Andrzej Leszno Wlp. July 24, 2016 at 20:42

  Ostatnio miałem ciekawą sytuację przyjechał taki kolega z Anglii na wakacje jest tam już 10 lat więc jest prawie jak Brytyjczyk Gość dobrze wygląda przypakowany lekko ubranie co kto lubi ale powiedzmy podoba się kobietą gadka jak sprzedawca bardzo wysoka pewność siebie szajstał kasą wydawało mu się że będzie zaliczał panienki na lewo i prawo i wiesz co ja to obserwowałem początkowo udawało mu się zainteresowywać dziewczyny byliśmy nad jeziorem ale nic więcej do dalszej interakcji już nie dochodziło wychaczył jakąś laskę z którą udało mu się doprowadzić do spotkania tak się chwalił co będzie z nią robił ja byłem przy tym spotkaniu wiesz jak się skończyło laska wstała i wyszła w połowie spotkania ale miałem ubaw przypomniały mi się twoje materiały gość stosował jakieś pua sztuczki podświadomie bo on się nigdy nie edukował i lipa być może to co on robi działa w Anglii bo tam jest inna mentalność ale w Polsce NIE .Ty zachęcasz do zagadywania w sklepie owszem to lepsze jak ulica ale powiem ci że i tak kiepsko za duża gra liczb niestety wydaje mi się że musi być jakiś konkretny wspólny kontekst najlepsza jest szkoła ,studia nawet w mniejszym stopniu ale jednak zaoczne studia też dalej praca to już zależy jaka to jest praca i czy mamy tam dostęp do kobiet ,internet słabo ale warto coś próbować jak niema innych opcji.

  Reply

  Grzywocz July 24, 2016 at 21:00

  Tak, bardzo ważne jest też to, czy dziewczyna jest komunikatywna, w miarę pewna siebie oraz zainteresowana poznawaniem się, a niestety z tą komunikatywnością i pewnością siebie bywa różnie, aczkolwiek uważam na podstawie moich obserwacji, że dziewczyny są może nawet w 50% przypadków komunikatywne pod warunkiem, że ja jestem wyluzowany. One z natury łatwiej się komunikują, a my musimy to nadrobić. Z kolei faceci to wiadomo, że raczej w większości są cisi itd. chyba że właśnie rżną cwaniaka i co to oni nie są, żal, koksy, lalusie itp. maskowanie swoich braków poprzez szokowanie czymś innym. Także i miejsce jest ważne, i kontekst, a najważniejsza to jest Twoja komunikatywność i umiejętności, bo gdy je masz, to możesz trafić tę właściwą dziewczynę, która jest zainteresowana poznawaniem, spodobasz się jej i uda się to zrobić w średnich warunkach, przy małej ilości czasu, gdzieś w drodze, w komunikacji miejskiej itp. Wszędzie może się udać, ale im bardziej publiczne miejsce, tym więcej przeciwności i gra liczb, która bardziej frustruje niż spokojne rozmowy, gdy nikt się nie spieszy. Trzeba pracować nad sobą, bawić się tym, nie spinać się i cieszyć tym, że udało się w ogóle porozmawiać, a czasami pojawiają się warte uwagi dziewczyny, takie życie. Keep it real. Pozdrawiam.

  Reply

  Andrzej Leszno Wlp. July 25, 2016 at 10:57

  Zauważyłem też że na żel, koks, samochody zwracające uwagę np jakieś absurdalnie mocne sportowe z których i tak niema gdzie korzystać leci tylko pewna grupa dziewczyn ta mniej inteligentna więc wystarczy normalna zadbana sylwetka normalne auto a znam gościa co niema auta i bardzo dużo dziewczyn już że się brzydko wyrażę przerobił. Bardzo dużo dają warunki w jakich się poznaje i okoliczności ja mam teorie że w sprzyjających okolicznościach nawet mniej atrakcyjny facet może mieć dobrą dziewczynę a w niesprzyjających nawet atrakcyjny będzie miał problemy.

  Reply

  ty35 July 25, 2016 at 21:33

  Panie Pawle,jak Pan radził sobie z zauroczeniem? Może to wystąpić jak się dużo flirtuje,nie mówiąc o tym jak trafimy na dziewczynę,która odpowiada nam charakterem.

  Reply

  Grzywocz July 26, 2016 at 02:35

  Postępuję według zasady z kursu 12 kroków do związku, praktykując samokontrolę, samodyscyplinę, wyzwanie, tajemniczość, opanowanie, humor, dystans, duży wybór wśród dziewczyn, żeby ciągle nie myśleć o jednej, aktywne życie, pamiętanie, że każda dziewczyna jest praktyka przed następną i każdy związek się skończy, jeśli nie zostaniemy małżeństwem, a jeśli zostaniemy małżeństwem, to mamy przed sobą 40 do 50 lat i nie ma się co napalać, a jeśli jej cudowny charakter okaże się ściemą, to mogę stracić niepotrzebną ilość czasu na ładną oszustkę, więc nie ma co się kierować emocjami, tylko rozumem i twardymi zasadami.

  Reply

  ty35 July 26, 2016 at 11:46

  A jak dziewczyna obraca się w towarzystwie samych mężczyzn,zachowuje się normalnie,można powiedzieć,że z nich to takie męskie koleżanki,to co byś o niej powiedział?

  Reply

  Grzywocz July 26, 2016 at 12:35

  Trzeba się z taką spotkać na kilka spotkań sam na sam, żeby ją poznać. Być może jest spragniona uwagi i zawsze musi mieć wianuszek facetów wokół siebie.

  Reply

  Andrzej Leszno Wlp. July 26, 2016 at 18:51

  Ja jakieś 2 i 3 lata temu zapomniałem i kilku ważnych sprawach ładowałem w siebie dużo informacji teoretycznie byłem bardzo dobry znam psychikę kobiet ale przez ten czas nie byłem na żadnej randce ja nie chcę tutaj pisać że teoria nie jest ważna bo jest cholernie ważna na początku zwłaszcza jak się niema dużego stażu związkowego a wiedzę czerpie się z filmów i od mamusi wtedy solidne przygotowanie teoretyczne jest bardzo pomocne.Ale jak już się ma jakąś wiedzę to praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka. Drugi ważny element to robienie czegoś innego oprócz pracy i szukania sobie kobiety to bardzo ważne chociażby po to żeby mieć o czym rozmawiać z inteligentną dziewczyną dwa żeby mieć nowych znajomych jakoś osoby co mają dużo znajomych nie mają też problemu ze znalezieniem sobie kobiety ponoć przeciętny człowiek ma ok 6 znajomych podobnych do niego a często mniej lub nawet zero .A to duży błąd łatwo utknąć w schematach. Trzecia sprawa to nie napalanie się zbytnio na nowo poznaną dziewczynę 10 lub nawet 12 spotkań w czasie ok 2 do 3 miesięcy to najlepszy weryfikator w marcu udało mi się dociągnąć do 10 może 11 spotkania zawsze zakończonego pocałunkiem w usta później zdarzyło się że dziewczyna odwołała spotkanie w tym samym dniu bo ponoć miała egzamin z prawa natychmiast przypomniałem sobie materiały Pawła i wiedziałem że to spadek zainteresowania i koniec niestety właśnie tak było później przyszła na spotkanie nie chciała się pocałować to był kolejny sygnał że nic się nie da już zrobić później nie odbierała już tel ale i tak jestem z siebie zadowolony że wykręciłem te 10 spotkań. wiedza Pawła się potwierdziła w praktyce.

  Reply

  Piter July 27, 2016 at 21:35

  W moim przypadku bywało tak, że dziewczyny udawały, że nie wiedzą o co mi chodzi. Myślę jednak, że w zdecydowanej większości wiedziały doskonale i starały się zrobić ze mnie idiotę. Czasami podchwytywały te dwuznaczności i również dodawały coś od siebie, ale wszystko w granicach umiaru. Zauważyłem, że z nimi jest też często tak, że kiedy zadam jakieś niekonwencjonalne pytanie albo zarzucę coś dwuznacznego, to one same odpowiadają tak, by zejść na bezpieczny sposób rozmowy. Natomiast odkąd stałem się nieco bardziej uszczypliwy w rozmowach z kobietami i przestałem być dla nich grzeczną łajzą, to niektóre to nieco speszyło, nawet były takie co wydawały się na mnie za to obrażać. Co jeszcze zauważyłem? Jest to świetny sposób na rozpoznanie czy dziewczyna jest Tobą choćby w najmniejszym stopniu zainteresowana. Tak właśnie przekonałem się, że dla znacznej części moich starych koleżanek z uczelni będę tylko miłym, łajzowatym kolegą jakim byłem, i nikim więcej.

  Reply

  Grzywocz July 27, 2016 at 21:45

  Tak, dokładnie. Jest to taki mały test, sprawdzający, czy dziewczyna jest zainteresowana i odwzajemnia flirt. Najlepiej, jakby to ona zaczęła mówić dwuznaczności, aluzje, zaczepki, ale czasami dziewczyny są nieśmiałe albo nie chce mi się czekać aż ona coś takiego powie i wolę sam delikatnie próbować. Musi być to też zrobione na poważnie, czyli ja naprawdę pytam o to, jak ona się kąpie po treningu itp. a nie, że pokazuję, że coś kombinuję i się napalam. Ona ma się zastanawiać, czy o czymś pomyślałem czy nie. Jeśli na wprost pokazujesz, że chcesz z nią rozmawiać dwuznacznie, to możesz zabić mocno wyzwanie. Chociaż, gdy podobasz się dziewczynie, to i tak to przyjdzie. Myślę, że testowałeś to głównie na koleżankach, z którymi od dawna byłeś już stracony jako tylko kolega, więc one nie reagowały wcale. To muszą być nowo poznane dziewczyny i flirtuj od początku znajomości. Te, które nie reagują, najczęściej nie są zainteresowane. To kwestia liczb tak czy siak, ale zwiększasz swoje szanse na odróżnienie się.

  Reply

  Norbert October 3, 2016 at 19:29

  Cześć Pawle!
  Świetne materiały rzucające nowe spojrzenie na relacje damsko-męskie. Powoli staram się wykorzystywać niektóre rady w kontaktach. Z ciekawości założyłem profil na portalu randkowym, gdzie opis i pierwsza wiadomość to mieszanka Twoich porad z pdf oraz moich słów. Pewna dziewczyna napisała, fajny masz profil i dziękuję za wiadomość. Dodała namiary tel i mail. Podziękowałem i chwilę ogólnikowo popisaliśmy. Na zaporzyczony od Ciebie tekst – czy ty mnie podrywasz? Odpisała, chyba po to są takie portale. Potem napisałem, że jest miła i mógłbym mieć taką siostrę. Na co ona: ?what?;-)

  I teraz pytania do Ciebie :-)
  Nie wnikając w jej intencje. Widać, że jest zainteresowana. Ale…kiedy zadzwonić żeby umówić się na spotkanie? Oraz poradź na przyszłość. Co fajnego odpowiadać, gdy kobieta po prostu pisze tak, w domyśle podrywam. I co mogłem odpisać na to zdziwienie o siostrze. Chyba rzuciłem, nie jestem taki łatwy.

  Pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz October 3, 2016 at 20:33

  Gdy dziewczyna daje ewidentne oznaki zainteresowania, to ustal spotkanie. Jest o tym pdf “Praktyczny podryw w Internecie”. Nie musisz przez Internet czekać kilka dni zanim zadzwonisz, bo nie zdałeś testu fizycznej atrakcyjności i ona nie ma żadnych silnych wspomnień z pierwszego wrażenia na żywo, więc nie będzie tęsknić i to nic nie da. Można od razu następnego dnia zadzwonić i ustalić spotkanie. Można też nie pytać o nr telefonu w Internecie, tylko od razu zaproponować termin i miejsce spotkania i dopiero po udanym spotkaniu spytać o numer. Gdy dziewczyna naciska, to się zgadzaj (w granicach rozsądku, żeby się nie wysypać od razu) lub przejmuj inicjatywę i ustal spotkanie.

  Reply

  Norbert October 4, 2016 at 10:08

  Ok. Ale nie odpowiedziałeś, jak reagować kiedy dziewczyna odpowiedziała “?what?;)” na zdanie o siostrze. Czy powinienem żartem skomentować, a co nie chciałabyś takiego brata? Czy wręcz jeszcze mocniej nabijać się mówiąc – no wiesz, mogłabyś wtedy zapoznawać mnie ze swoimi koleżankami;)

  I jeszcze jedna sprawa o której wydaje mi się, że nigdzie nie pisałeś. Okulary przeciwsłoneczne! Czy podchodząc żeby zacząć rozmowę należy je zdjąc? Lepiej odsłonić oczy. I co zrobić jeśli dziewczyna ma cały czas założone i nie widzimy dokładnie, czy patrzy.

  Reply

  Grzywocz October 4, 2016 at 10:42

  Tak, najlepiej rozmawiać bez okularów przeciwsłonecznych, gdy tylko jest to możliwe. A co do tego tekstu o siostrze, to nie brnij w to, bo wtedy chcąc nie chcąc kreujemy się w roli przyjaciela, więc to jest najwyżej taka zaczepka: “Mogłabyś być moją młodszą siostrą” i tyle, nie drąż tego. Gdy dziewczyna pyta “what?”, to możesz nawiązać do tego, co by do dało, np. “Chroniłbym Cię przed wrednymi facetami”, czyli co ona będzie z tego miała. Zawsze w rozmowach z ludźmi skupiaj się na tym, co oni będą z tego mieli. Nawet jeśli odpowiedź brzmi: “Moja obecność jest dla Ciebie nagrodą”, to nadal jest to w kontekście, że ona coś zyskuje. Natomiast ona nic nie będzie miała z tego, że będzie zapoznawać Cię ze swoimi koleżankami. Wręcz może poczuć się, jakbyś w ogóle nie był nią zainteresowany, a to nie o to chodzi, żeby w ogóle nie być zainteresowanym, tylko żeby się droczyć i zaczepiać.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: