Dziękuję za opłacenie zamówienia! Właśnie wysłałem je na Twój adres email.

Sprawdź także pozostałe foldery na swojej skrzynce, ponieważ mój kurs czasami trafia do folderu OFERTY, INNE lub SPAM.

Napisz również w komentarzu poniżej, jak mnie znalazłeś i dlaczego zdecydowałeś się na kurs.

Takie komentarze, są bardzo inspirujące dla mnie i uczestników danego programu.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (9 votes cast)
Dziękuję za opłacenie zamówienia! Właśnie wysłałem je na Twój adres email. , 5.0 out of 5 based on 9 ratings

Zostaw swój komentarz...

{ 25 comments… read them below or add one }

Mikołaj October 9, 2015 at 00:46

Hej,
wielkie dzieki za biznes który rozkręciłeś. Twoje kursy pozwoliły mi popatrzeć na relacje damsko-męskie w prawidłowy sposób i dzięki temu bardzo wyluzowałem – co też podniosło wartość w oczach kobiety i jeszcze bardziej spotęgowało efekt ;)

Reply

Kamil October 9, 2015 at 10:13

Wszystkiego najlepszego zatem! Jako prezent wysłałem 100,20 zł opłaty za kurs “Jak utrzymać związek” być może z kobietą, z którą obecnie jestem m.in. dzięki Twoim poradom z poprzednich kursów :)

Pozdrawiam i nie pij dziś za dużo!
Kamil

Reply

Michał October 9, 2015 at 10:15

Dziękuję Pawle. A skoro masz dziś urodziny to życzę Ci dużo zdrowia, chęci i zapału do pracy nad tym co daje Ci w życiu radość a także serdeczne podziękowanie za cały trud jaki już włożyłeś w swoje kursy oby nigdy nie zabrakło Ci zapału i obyś zawsze cieszył się tym co robisz powodzenia i jeszcze raz najlepsze życzenia ;)

Reply

Rafał October 9, 2015 at 12:34

Witaj Pawle znalazłem cię rok temu na Youtube. Pierw złożę ci życzenia urodzinowe. Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin 100lat. Żadnej grypy którą wysłał Putin miesiąc temu na Europe heh i wszystkiego co najlepsze.
Wiadomość dla czytelników
Znalazłem Pawła rok temu na stronie ww pomyślałem że to następny nabieracz który bajeruję i sciąga kase.
Powiem tak po roku czasu kupiłem jakiś materiał bodajże za 10 zł czy coś takiego a przez ten rok stosowałem materiały darmowe by się upewnić że to dział. Dziękuję dało mi to sporo Energi życiowej i do zdobywania nowych znajomości i kobiet… Życzę powodzenia wszystkim co zostali na Pawła stronie i skorzystali z dobrych porad. Rałał woj.Świętokrzyskie

Reply

Przemek October 9, 2015 at 19:14

Paweł życzę Tobie Wszystkiego Najlepszego dużo zdrowia szczęcia w życiu prywatnym jak i zawodowym dużo uśmiechu na codzień i spełnienia wszystkich marzeń. Dziękuję za filmiki za porady mailowe. Bardzo dużo się dzięki Tobie nauczyłem i przejrzałem na oczy i wyszłem z kłamswa pochodzącego z telewizji prasy i turbo uwodzicieli.

Reply

Mateusz October 9, 2015 at 21:59

Wszystkiego najlepszego Pawle. Dziękuję za zniżkę. Właśnie zakupiłem dwa kursy. Jak Zainteresować Dziewczynę Rozmową: 77 Technik Flirtu, Humoru I Prowadzenia Atrakcyjnej Rozmowy Z Dziewczyną oraz Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek. Bardzo zachwalałeś te kursy na swoich webinarach. Jestem pewien, że się nie zawiodę. Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Reply

Piotr December 25, 2015 at 13:46

Witam serdecznie! A w szczególności mężczyzn którzy borykają się z problemami w relacjach damsko – męskich. Takich jak poznawanie nowych dziewczyn i podtrzymywanie ich zainteresowania sobą oraz budowanie stałego związku na zdrowych zasadach i wzajemnym szacunku. Znam tą problematykę doskonale, sam doświadczyłem wielu problemów związanych z kobietami…. i wciąż nie mogłem się połapać “o co tym babom chodzi ?? “;) to ja sie staram i same kłopoty z tego wynikają.?? Już myslałem że nie ma normalnych kobiet, albo że zemną jest coś nie tak.. no i właśnie w końcu Paweł mi uświadomił że robiłem wszystko żle. Za bardzo się staraałem i w ogóle nie potrafiłem wykorzystać moich atutów, takich jak chociażby dobre wrażenie jakie wywieram na początku, niezły wygląd i kulturalne zachowanie. Teraz dopiero otwieram oczy i śmieję się słuchając Pawłowych nagrań audio, jak kretyńsko się zachowywałem i jaki byłem przymilający się itd.. Szkoda tylko że wcześniej nie trafiłem na poradniki od Pawła. W każdym razie chciałbym zachęcić wszystkich wahających się co do zakupu kursów od Pawła Grzywocza. Kupujcie a nie pożałujecie!! Chłop mówi prawdę w bardzo przystępny sposób i najważniejsze że wystarczy jego rady zastosować w praktyce i TO DZIAŁA!!! W sumie za niewielkie pieniądze otrzymacie wiedzę której nie zdobędziecie w inny sposób. Pozdrawiam Pawła i wszystkich zainteresowanych.

Reply

Zygmunt December 25, 2015 at 21:30

Cześć. Znalazłem Cię w Internecie. Super sprawa. Te kursy są naprawdę bardzo potrzebne. Szkoda czasu na samodzielne eksperymentowanie.Potrzebna jest wiedza by z niej korzystać a Ty ją masz i udostępniasz.Fakt, trzeba płacić ale … za wszystko trzeba płacić. Niewiedza kosztuje najwięcej.Serdecznie Pozdrawiam.

Reply

Jarek October 9, 2016 at 11:33

Wszystkiego najlepszego Pawle, nie pamiętam już nawet jak znalazłem Twoją stronę, pamiętam że szukałem wszelkich możliwych porad i niestety dla siebie dużo (za dużo) czasu minęło, nim wziąłem się za Twoje kursy na poważnie. Mam ten problem, że za szybko chciałem mieć efekty a za mało byłem gotów do wysiłku i porzucenia chłopięcych zachowań.

Reply

Mateusz October 9, 2016 at 22:17

Trafiłem na tą stronę po tym jak poznałem pewną blondynkę i cała ta znajomość to była jakaś jedna wielka porażka. Bolało mnie nie tylko to, że nic z tego nie wyszło, ale jeszcze bardziej bolało mnie do jakiego poziomu jest sprowadzona dziś nasza seksualność. Podobała mi się, ale kompletnie nie wiedziałem nic o jej seksualności, np. zadawałem sobie pytanie “A jeśli jest prostytutką? Może jest puszczalska. Bo może być. Jest z dużego miasta.” To nie chodziło o to dokładnie, tylko PUA twierdzą, że nie wolno nawet o to pytać tylko brnąć do majtek. A ja nie znając jej tak nie chcę, dlatego zadawałem sobie takie pytania. Czułem się z tym fatalnie. Z jednej strony chciałem dziewczynę, a z drugiej nie wyobrażałem sobie by zaczynać od sesku i całowania kogoś o kim nie wiem nic, tak jak oni podają. Jestem po przeczytaniu wielu artykułów na stronie tzw. PUA dlatego już sam zwątpiłem w wyjątkowość seksu z jedną dziewczyną. Ale w głębi dalej miałem pragnienie posiadania jednej kobiety przez całe życie i to DLA NIEJ ZACHOWANIE CAŁEJ SWOJEJ SEKSUALNOŚCI, INTYMNOŚCI I CAŁEJ TEJ OTOCZKI. Piszesz, że należy pocałować dziewczyne około 3-4 spotkania. Ok. To dużo lepsze niż te PUŁOWSKIE porady, że trzeba nie tylko pocałunek jak najszybciej inicjować, ale też seks. Ale powiem Ci, że ja jestem jednak za tym by pocałunek i tą całą intymność zachować dla tej jedynej. Uważam, że to zbyt intymny i piękny gest by oddać go kobiecie, którą znam dopiero 3-4 spotkania… Jestem o wiele bardziej skrajny w tych przemyśleniach, ale to jest moim zdaniem ideał, do którego trzeba dążyć. Gdyby każdy chłopak i każda dziewczyna tak myślała, to czyż nie było by lepiej…? ;-) Tu nie chodzi o to by nigdy tego nie zrobić. Po prostu zachować na odpowiedni moment. Może się tak zdarzyć, że nie spotka się kogoś takiego, ale jaki sens jest robić to z kimś tylko po to by to robić. Sam się przekonałem, że lepiej jest nie robić pewnych rzeczy, niż robić to z byle kim. Nasze oddanie fizyczne – pocałunek, wzięcie za rękę, przytulenie, takie głębokie spojrzenie w oczy, takie pomiędzy kobietą, a mężczyzną, tym bardziej seks, itd. – to zbyt cenny dar moim zdaniem. Ale życie niestety nie rozpieszcza ludzi z takim podejściem jak ja, z pewnymi ideałami i wartościami. Sami wiecie jak to wygląda. Ale nie zamierzam się poddać. Nie chcę porzucić tego co czuję tylko dlatego, że większość ma inne podejście. Każdy musi żyć na swój sposób, tylko wtedy może być w pełni spełniony. Momentami jest naprawdę ciężko, ale jak to mówią “Ilekroć nie domagam, tylekroć jestem silny”. Obym wytrzymał do końca tego meczu. ;-)
Dałem się nabrać na to by zacząć np. całować się z kobietami. Wszedłem w to. Całowałem 3 kobiety w życiu. I co? To kompletna masakra. Poza krótką przyjemnością więcej jest dziwnego dyskomfortu. Gdybym mógł cofnąć czas, nigdy bym tego z żadną z tych nie zrobił. Ale czasu już nie cofnę. Sponiewierałem taki piękny gest. I go nie zachowałem. Powiecie “Przesadzasz”. Znam to już. Ale każdy ma inne granice toleracji pewnych rzeczy. Mnie to jednak rusza.
Pozdrawiam. ;-)

Reply

Grzywocz October 10, 2016 at 08:42

Dzięki bardzo za wsparcie i podzielenie się swoimi ideałami. Nie polecam dłuższego całowania po kilku spotkaniach, bo dziewczyna może się wystraszyć, że chodzi nam tylko o jedno (np. w artykule: “Związek z dziewczyną po przejściach – jak postępować” – oczywiście dziewczyna bez przejść też się może wystraszyć). Polecam tylko krótki, 2 sekundowy, powierzchowny pocałunek w usta, aby ustalić kontekst potencjalnej pary, żeby dziewczyna sobie nie myślała, że zostaniemy przyjaciółmi od spacerów albo czegoś innego. Bez tego najczęściej wpadniemy w rolę bezpłciowego kolegi. Wtedy to nie jest jakieś całowanie się, tylko krótki pocałunek.

Reply

Mateusz October 10, 2016 at 09:30

Tak, czytałem o tym w Twoich wpisach. I zgadzam się. Tylko widzisz właśnie to mi nie odpowiada.
Miałem kiedyś taką sytuację. Poimińmy szczegóły. Impreza. Poznałem dziewczynę, tańczyliśmy, w pewnym momencie objąłem ją i pocałowałem w policzek. Nie zdążyłem się odsunąć gdy ona zaczęła mnie całować w usta. (W ogóle dziewczyny w usta zaczynały mnie całować same, po tym gdy ja pocałowałem je w policzek. Jednej nawet nie zdążyłem, bo gdy tylko zobaczyła, że zbliżam twarz to od razu całowała mnie w usta. :-D ). Ta znajomość nie poszła dalej, seksu na tej imprezie nie chciałem z nią (byłem pod wpływem PUA, więc oczywiście powinieniem) i więcej jej nie widziałem.
Najgorsze wyszło po kilku miesiącach od tej imprezy. Kumpel powiedział mi, że podobno ta sama dziewczyna, na tej samej imprezie, jakiś czas wcześniej robiła loda jakiemuś jego znajomemu… Ja pier… Właśnie dlatego mam to w pamięci i nie chcę całować byle kogo. Nawet tak powierzchownie. Polecam wszystkim zastanowić się na ten temat przed pocałowaniem jakiejkolwiek dziewczyny.
Czyli nie da się inaczej? Muszę ją pocałować po 3 spotkaniu? Chciałbym jednak tą wartość zachować dla kogoś wyjątkowego. Może zamiast całować ją bez pytań, zacząć rozmowę około 3 spotkania na temat podejścia do tych spraw, pocałunków, intymności, seksu i zakomunikować, że nawet jeśli mi się podoba, to jednak nie chcę tego tak szybko i chcę to zachować dla kobiety, z którą będę już mógł całować się do końca życia i będę miał pewność co do niej, że też jestem jedyny. Jak uważasz?
Nie chcę tego robić na siłę, bo wiem jak się będę czuł po tym. Chcę by to był atut, o który ona będzie musiała zapracować i zasługiwać. Nie chcę oddać tego byle komu… Wiadomo, nie zachowałem tego, ale… Ostatni raz całowałem dziewczynę w maju 2012 roku. :-D I dobrze mi z tym. ;-) Teraz chcę już to zachować dla tej jedynej. Bo tylko wtedy to będzie naprawdę smakować.
Wiem, że to takie pewnie nie męskie, ale to naprawdę jest dla mnie trudny temat. Boli mnie to, że ludzie w tak “wolny” sposób podchodzą to fizyczności. A przecież to największy dar jaki możemy dać drugiej osobie.

Reply

Grzywocz October 10, 2016 at 14:43

Możesz też pocałować dziewczynę po 4 lub maksymalnie po 5 spotkaniu. Rozmowa o tym najczęściej sprawi, że odstraszysz dziewczynę, ponieważ to jest zbyt poważny i ciężki temat na zbyt wczesnym etapie znajomości. A historia z imprezą jest kompletnie oderwana od codzienności, ponieważ na to bardzo częste zjawisko, że dziewczyny na imprezach są pijane i robią różne rzeczy, więc ocenianie kobiet na podstawie pijanych dziewczyn z imprezy jest oderwane od rzeczywistości. Pocałunek to nie seks, więc musiałbyś znaleźć jakąś wyjątkowo świętobliwą dziewczynę, a nawet taką możesz wystraszyć taką poważną gadką typu: “Co oznacza dla Ciebie pocałunek.” To zabija całą tajemniczość. Równie dobrze mógłbyś spytać, co oznacza dla niej spotkanie sam na sam bez przyzwoitki. Rób, jak uważasz. Sam zobaczysz, jak to się potoczy. Może Cię oleje porządna dziewczyna, jak jej nie pocałujesz w ciągu 5 spotkań, a może nie oleje. Przekonaj się sam. Może poczeka do 10 spotkania. Tylko lepiej o tym nie rozmawiać w ciągu pierwszych 10 spotkań, bo to jest to samy, jakbyś jej wyjawił na tacy uczucia i ją wystraszysz.

Reply

Mateusz October 10, 2016 at 21:39

Przecież nie musimy zgadzać się we wszystkim. ;-) Każdy ma swoje podejście i już. Ten temat jest o wiele bardziej złożony i nie ma sensu bym tu dalej rozwijał. ;-)
Skoro znudzę się jej po 3 spotkaniach dlatego, że jej nie pocałowałem to jej wybór. Równie dobrze mógłbym trafić na dziewczynę, która oleje mnie po pierwszym spotkaniu dlatego, że nie próbowałem dobrać jej się do majtek. Po prostu takie kobiety mnie nie interesują. Widocznie na mnie nie zasługują. (Może to brzmi narcystycznie, ale wierzę, że rozumiesz. Kto ma mnie szanować jak nie ja sam.)
Wiem, to wysoko zawieszona poprzeczka. (Zajebiście wysoko. :-D – film “Chłopaki nie płaczą”.) Ale skoro wymagam czegoś od siebie, to sądzę, że mam prawo oczekiwać tego również od osoby, z którą miałbym się “połączyć”.
Cóż wiara w ideały, pomimo tego jaki jest świat, to moja wada, ale uważam, że jest to z drugiej strony zaleta, której nie mam zamiaru się pozbyć. ;-)
“Człowiek mierzący w doskonałość często wybija się ponad przeciętność. Człowiek celujący w przeciętność, najczęściej nawet tyle nie osiąga…”.
“Pewne rzeczy wydają się nieosiągalne, dopóki ktoś ich nie dokona”.
Takie cytaty. ;-) Trzeba mieć jakiś ideał, cel doskonały i nawet jeśli go się nie osiągnie, na pewno SIĘ NIE GO OSIĄGNIE, ale chociaż wiadomo w jakim kierunku podążać.
Jest mi ciężko z takim nastawieniem, do tego, przyznaję, nie mam aż tak silnej wiary by nie mieć momentów zwątpień, czasem poważnych, naprawdę. Nie ma sensu tego ukrywać. Były momenty, że ryczałem. Ale każdy taki moment mnie wzmacnia i czuję, że idę do przodu, pomimo, że wielu może wydawać się, że stoję w miejscu. ;-)
Pomimo, że nie zgadzam się ze wszystkimi Twoimi radami, to jednak większość uważam za naprawdę wartościowe, co wyróżnia Cię na tle innych, których do tej pory miałem okazje zobaczyć. Moje kupno nie służy tylko temu by zdobyć jeszcze więcej wiedzy, ale również temu by podziękować Ci za DARMOWE artykuły, które umieściłeś i każdy nieodpłatnie może zobaczyć. To naprawdę bardzo w porządku. Mi to pomogło, nawet bardzo. Nawet jeśli nie będę podążał dokładnie tą drogą, którą Ty pokazujesz, to jednak uważam, że przybliżyło mnie to do drogi, którą ja obiorę. ;-) Gdyby nie Twoja promocja, to bardzo możliwe, że bym sie nie zdecydował. :-D
A tak w ogóle skoro promocja była związana z Twoimi urodzinami, to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ;-)
Pozdrawiam! ;-)

Reply

Grzywocz October 11, 2016 at 08:12

Dzięki bardzo. Rozumiem Twoje zmagania. Mówię o tych sprawach w module o seksualności i w wolności od nałogów w 90 dni. Jakby co, to przenieś dyskusję do komentarzy pod jednym z tych programów, bo ta strona z podziękowaniem to nie miejsce na wyjaśnianie ich zawartości. Pozdrawiam.

Reply

Jarek July 2, 2017 at 08:06

Witaj.
Jak trafiłem na Twoje materiały? Poprostu poprzea przeglądanie różnych stron w internecie.
Dlaczego wybrałem Twoje materiały? To, jest bardziej złożona sprawa, ale w skrócie, co mnie zainteresowało i zwróciło uwagę. Sposób wypowiedzi, ton głosu, spokój i kultura w trakcie odpowiadania i najważniejsze przejrzystość, prostota i logika (po przemyśleniu) tresci Twoich materiałów. Logika treści miała chyba największe znaczenie.
Pozdrawiam Jarek

Reply

Anonim July 2, 2017 at 17:59

Właśnie czekałem ostatnio na jakiś rabat i proszę. :)

Kupuję Twój flagowy kurs: “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 randek”, bo chce mieć wszystko czarno na białym i po kolei wyjaśnione i łatwe do sprawdzenia w każdym momencie. Plus jeszcze kilka rzeczy mnie interesuje, bonusy, Audio Action Steps, moduł o seksualności.

Pozdrawiam!

Reply

Cris October 9, 2017 at 13:59

Wszystkiego Najlepszego Pawle !
Ciągłego dążenia do samorozwoju,realizacji swoich celów i abyś zawsze starał się być przykładem dla innych mężczyzn.Najlepszego :) Zakupiłem dwa kursy ebook jak zdobyć dziewczynę oraz 77 technik flirtu w tym momencie

Reply

Michał October 9, 2017 at 18:47

Cześć Paweł,

Przeczytałem właśnie maile, które pisałem do Ciebie w wakacje i Twoje odpowiedzi na nie. Podziwiam Twoją cierpliwość, bo jak sam to teraz czytam, to widzę, jaki bełkot pisałem. Jeszcze raz szczerze dziękuję za te wszystkie rady. Wiem, że to Twoja praca, ale po Twoim poziomie zaangażowania w odpowiedzi widać, że dogłębnie analizujesz każdy przypadek i zwracasz uwagę na wszystkie szczegóły.

Korzystając z okazji, życzę Ci po prostu szczęścia, na które dobrze żeby złożyła się miłość, zdrowie i spełnienie zawodowe. Rób dalej to, co robisz, bo myślę, że niejednemu facetowi uratowałeś już skórę (w tym mnie).

Pozdrawiam,
Michał

Reply

Marcin Oleksy December 25, 2017 at 03:03

Tyle razy Cię chwalilem, że robisz dobrą robotę więc tym razem oszczędzę Ci tego byś nie popadł w samo zachwyt :P

Konkretnie odpowiadając na twoje prośbę. To jestem Twoim kursantem od ponad 5 lat z chwilami niesubordynacji oraz testowania innych “trenerów”. Trafiłem na Ciebie bo miałem dość bycia w oczach kobiet “nieatrakcyjny”, mało pewny siebie oraz przestać zadręczać sie, ze nie wiem co robić. Po za tym, chciałem nauczyć się umieć prowadzić rozmowę tak by czerpać i dawać nią radość drugiej osobie bez jakichkolwiek oczekiwań. Według mnie Ty najlogicznie i najsensoniej wszystko tłumaczysz, a do tego pomagasz za darmo jak tylko możesz, co widać że chcesz pomóc, a nie wyciągać kasę.

Nie ze wszystkim się jednak z Tobą zgadzam albo są pewne sprzeczności w materiałach, ale to moja natura może, że tak odbieram to wszystko, bo lubię sam testowac, analizowac i kwestionować(argumentując) jeśli co mi nie pasuje.

Reply

Tomasz October 9, 2018 at 21:19

Znam Cię już jakiś czas, nie owijasz w bawełnę i mówisz jak jest. Dlaczego akurat ten kurs? Czasami kobiety dają mi jakieś oznaki zainteresowania, a mimo to nie chcą się umówić. Może po prostu flirtują i nie chcą ode mnie niczego konkretnego? Może niektóre oznaki wcale nimi nie są? Nie ogarniam tego do końca, dlatego zamawiam kurs, by już nie błądzić:)

Reply

S October 9, 2018 at 21:53

Cześć Pawle,
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :) Trafiłem na Twoją stronę już kilka lat temu wtedy byłem młody i bardzo nieśmiały i tylko czytałem materiały bo bałem się przełamać. Czytałem też materiały innych “trenerów” ale Twoje zasady są zdrowe i budują fajne pozytywne podejście do życia. Nie chodzi tylko o kobiety ale szukanie radości w życiu. Wtedy sobie myślałem “o mam jeszcze czas się ogarnąć” a dziś jestem po 30-stce i po tych jakiś 8 latach i niepowodzeniach postanowiłem spróbować się przełamać i zmienić swoje życie. Oczywiście te 8 lat to nie jest jakieś pasmo porażek bo naprawdę dużo fajnych rzeczy spotkało mnie w życiu, ale dopiero od jakiegoś czasu zacząłem mieć świadomość (m.in dzięki Twoim darmowym poradom) w kontaktach z kobietami i atrakcyjnym stylu życia. Wcześniej miałem solidnego doła ale jak to bywa jak się upadnie to w końcu trzeba wstać. Uprawiałem piłkę nożną jako dzieciak i byłem bardzo zawzięty, wytrwały by osiągnąć cel jakim była kariera piłkarza, podobnie jak Ty w koszykówce. Nie udało się w piłce ale wypracowany charakter pozostaje:) Do pewnych rzeczy musiałem dojrzeć. Przestałem się też przejmować opinią innych ludzi bo życie ma się jedno a nikt za mnie go nie przeżyje, a lata uciekają.
M.in. dzięki Twoim materiałom zacząłem mieć takie pozytywne podejście do życia. Ludzie chętniej ze mną rozmawiają, zacząłem to zauważać bo wcześniej byłem skryty i trochę gburowaty, miałem przerośnięte ego. Myślę że to co się daje światu to w jakimś procencie wraca z powrotem.
Chciałbym zbudować pewność siebie dzięki Twoim materiałom, jestem pozytywnie nastawiony i dziękuję że tworzysz tą stronę i pomagasz ludziom się rozwijać.
Pozdrawiam.

Reply

Adrian October 9, 2019 at 19:33

Cześć Paweł,
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Mam już dwa inne Twoje kursu, dlatego postanowiłem kupić kolejny, gdyż chce się dalej rozwijać. Twoje materiały są bardzo pomocne, a skoro szkole się w biznesie i marketingu to i w tych sprawach jak sam piszesz trzeba mieć pojęcie i plan :)
Pozdrawiam

Reply

Wojtas September 24, 2021 at 16:37

Przewijalem yt by znaleźć kolejny podkast zeby coś leciało i trafiłem na filmik innego youtubera jak traktować kobiety. zacząłem skakać po propozycjach. Trafiłem na któryś z serii z twojego kanału. To było jak prosty na ryło, bym się obudził. Ostatni dzwonek jeżeli chce mieć rodzinę, dzieci. Dla nich żyć. Spełniony umrzeć wiedząc ze przyjdą zapala staremu znicza na grobie. To jest jedyna szansa jaką mam.

Reply

MJ August 15, 2022 at 13:12

Witaj Pawle, korzystałem już z kilku Twoich kursów m.in. Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek. Obecnie jestem na etapie 7 randki :) Ciężko przewidzieć jaki będzie tego finał, ale póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku.. A przynajmniej tak się wydaje ;) W każdym razie kupuję kolejny kurs, ponieważ widzę, że rozwijam się, w związku z czym chcę pozyskać wiedzę na temat kwestii ściśle związkowych, w których jestem obecnie dość zielony. Jest to też forma podziękowania za liczne wartościowe materiały, które udostępniasz ZA DARMO. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale sporo z Twoich porad się sprawdza. Mam nadzieję, że wokół Twojej osoby rozwinie się pewna społeczność, która będzie się wzajemnie wspierać. Taka wymiana doświadczeń różnych chłopaków byłaby cenna. Nie myślałeś o tym, żeby zorganizować jakąś integrację? Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów

Reply

Leave a Comment