E-Book: Jak Nie Gonić Kobiet I Poznawać Dziewczyny W Normalnych Miejscach

“Jak Swobodnie Zagadywać Do Nowych Dziewczyn Każdego Dnia Bez Biegania Za Niezainteresowanymi Kobietami Po Ulicy I Zbierania Bezwartościowych Numerów, Które W 90% Przypadków Nie Zakończą Się Późniejszym Spotkaniem…”

Zobacz jak, będąc nieśmiałym 22 letnim facetem biegałem za dziewczynami po ulicach i supermarketach, zbierając bezużyteczne numery telefonu i tym sposobem nawet nie udało mi się doprowadzić do jakichkolwiek pierwszych randek, nie wspominając o znalezieniu stałej dziewczyny!


Opinie Czytelników:Witaj Pawle! Aktualnie jestem po rozwodzie i zacząłem analizować cały mój miniony związek. Zainteresowałem się społecznością PUA i technikami podrywu dziewczyn. Przeanalizowałem większość materiałów od tzw. mistrzów podrywu. Od każdego z nich wziąłem i przetestowałem kawałek, który mi odpowiadał. Z czego część podziałała a część nie. Zaintrygował mnie jednak jeden fakt.
Czasami, gdy nie podziałało prawidłowo jakieś zachowanie na jednej dziewczynie pomyślałem wtedy, ok to nie działa, ale z następną reakcja była wręcz książkowa. Doszedłem do wniosku, że to pewnie brak praktyki, więc ćwiczyłem, ulepszałem, ale efekt nadal był podobny.

Pomyślałem wtedy, że musi być ukryte jakieś drugie dno, którego nie dostrzegam. Na youtube znalazłem Twoje nagrania i zagłębiłem się w ich treść. Myślę, że w nich właśnie znalazłem coś czego wcześniej nie dostrzegałem. Po zakupieniu materiału o zdobyciu dziewczyny w 12 randek, wszystko zaczęło układać się w całość. Ustaliłem swoje zasady i wymagania co do kobiet i relacji z nimi. Zacząłem prawidłowo rozpoznawać reakcję kobiet na moją osobę i skupiać się tylko na tych, które pokazywały oznaki zainteresowania mną.

Wcześniej traciłem czas i energię na kobiety, które w ogóle nie były mną
zainteresowane, ale tego nie dostrzegałem.
Idąc dalej tym torem zakupiłem od Ciebie kolejną porcję wiedzy, którą zamierzam przyswoić i zastosować, aby zbudować swój nowy “zdrowy” związek z kobietą, która faktycznie jest mną zainteresowana, a z czasem będzie we mnie zakochana.

Najważniejsze jest jednak to, że zrozumiałem swoje błędy jakie popełniłem w ostatnim 11 letnim związku małżeńskim. Gdybym miał tą wiedzę trzy lata temu nie dałbym swojemu związkowi drugiej szansy, która ostatecznie kosztowała mnie dużo więcej pieniędzy i zdrowia (zainteresowanie poniżej 50%). Nie mówiąc już, co z tą wiedzą zrobiłbym 11 lat temu. Może byłbym z całkiem inną kobietą? ;)

Na pewno jednak potrafiłbym szybciej rozpoznać obniżający się pozioma jej zainteresowania i wiedziałbym, co na to poradzić.
Tylko, że wtedy internet był w powijakach i na kablu telekomunikacji, a o prowadzeniu swojej strony czy bloga mało kto miał pojęcie.

Pozdrawiam,
Radek

 

“Attraction isnt’t a choice” (Zainteresowanie to nie jest świadomy wybór) Strzelanie na oślep do lasek, które nie są nami zainteresowane jest naprawdę desperackie. O ile będziecie postępować według rad
i wskazówek Pawła, to wasze życie na pewno się zmieni. Na ile… nie wiem. Moje o 180. Kiedyś patrzyłem na kobiety jak na jakieś bóstwa, nieosiągalne istoty, a moim celem życiowym było posiadanie kobiety. Bałem się samotności, a nie dostrzegałem jak wartościowym człowiekiem sam jestem. Paweł dochodził do tego kilka lat, ja dzięki niemu, że mogłem korzystać z jego doświadczenia w zaledwie kilka miesięcy. To jest super uczucie, gdy to kobieta o Ciebie zabiega. Paweł jeszcze raz Ci dziękuję za to kim jestem. Żadne słowa tego nie wyrażą.”

 
paweł grzywocz opinie

 
Czy wciąż czytasz od paru miesięcy o różnych technikach turbo-uwodzenia i nadal nie poznajesz nowych kobiet? 
Czy nadal boisz się zagadywać do dziewczyn, które Ci się podobają? 
Nie wiesz, co powiedzieć, aby zacząć rozmowę, a jeśli już się przełamiesz, to zapada potem “drętwa cisza”? 
Nie wiesz nawet, GDZIE najłatwiej poznawać nowe dziewczyny, a na myśl
o zaczepianiu kobiet na ulicy zaczynasz się stresować?
  

 
Drogi Przyjacielu,

W tym liście chciałbym opowiedzieć Ci moją historię o tym, jak byłem odrzucanym kilka razy dziennie przez kobiety, które zaczepiałem na ulicy. Bardzo się wtedy stresowałem, ponieważ 5 lat temu zacząłem się uczyć poznawania kobiet jako nieśmiały i zakompleksiony student drugiego roku zarządzania sportem. Miałem dość bycia przez całe dotychczasowe życie tylko fajnym kolegą kobiet.

Ten list jest jednym z najważniejszych, jakie kiedykolwiek napisałem na temat podchodzenia i zagadywania do kobiet.

Opisuję w nim szczegółowo temat “zlewek”, odrzucenia i obojętności kobiety, gdy do niej zagadujesz. Największy ból w nauce poznawania kobiet (zwanej przez niektórych uwodzeniem) to właśnie odmowy, “zlewki”, obojętność kobiety.

Aż mi się robią zimne ręce, gdy sobie o tym przypomnę. Myślę, że wiesz, o czym mówię…

W tym liście przekażę Ci moje osobiste doświadczenie związane z nauką zagadywania do kobiet na ulicach i w supermarketach. Dlaczego właśnie w takich miejscach?

Bo wszyscy inni “trenerzy” je polecali. A ja ślepo w to wierzyłem. Przez to całe “uwodzenie” i jego rosnącą popularność, w Polsce jakaś nowa moda powstała na poznawanie kobiet w miejscach publicznych. Ja to robiłem i to nie było nigdy przyjemne.

Jako nieśmiały facet doświadczałem sporo trudności, gdy nagle po przeczytaniu jakiś poradników wychodziłem do centrum handlowego lub na ulicę i tam zagadywałem do 10 kobiet dziennie.

Ja to robiłem. Z różnym skutkiem.

W szczególności chcę Ci pokazać ten kontrast pomiędzy tępym
“strzelaniem ślepakami” do niemal każdej napotkanej kobiety, byle by zagadać
a moim podejściem do tematu.

Każdy z nas doznaje po początkowej dawce ogólnej wiedzy o uwodzeniu “olśnienia”, bo wszystko robiliśmy do tej pory źle, a teraz czujesz się lepiej, bo zdałeś sobie sprawę, że bycie miłym i czekanie na
cud nie działa.

Natomiast ostatecznie chcesz mieć dziewczynę

Skoro dotychczasowych koleżanek w 90% przypadków nie da się zmienić w stałą dziewczynę (zdarza się to raz na dwadzieścia przypadków, na dodatek z braku innych opcji), to musisz poznawać NOWE dziewczyny i od początku musi wszystko “zaskoczyć”/”zaiskrzyć”.

Aby poznawać nowe dziewczyny, musisz wiedzieć jak zagadywać
do dziewczyn.

5 lat temu moja początkowa ekscytacja z zaprzestania błędów dość szybko minęła, bo nie poznawałem nowych kobiet i nadal byłem sam. Denerwowała mnie ta niemoc.

Szukałem i robiłem potem wiele głupot, aby poznawać nowe dziewczyny.

Chcę Ci pokazać, jak idiotyczne jest zachowanie wszelkich “uwodzicieli” albo ludzi, którzy chcą nimi zostać.

Każdy dochodzi w końcu do takiego momentu, w którym stwierdza, że chce wiedzieć dokładnie, jak rozpoczynać rozmowy i rozmawiać z nowymi kobietami. Samo nic się nie stanie.

Oto, jak wyglądał mój bolesny proces nauki zagadywania do kobiet:

Na początku mojej drogi niestety słuchałem “turbo-uwodzicieli (innych materiałów wtedy nie było), którzy kazali mi biegać po mieście i “otwierać” 10 kobiet dziennie, w nadziei, że 1 na 10 kobiet musi dać mi swój numer. To nie był zbyt przyjemny sposób poznawania kobiet.

W końcu się “obudziłem” z tego chorego zmuszania się do podchodzenia do kobiet i zacząłem zachowywać się w miarę normalnie i zacząłem poznawać ludzi w normalnych miejscach, w których występował jakiś wspólny kontekst. Jednak polecam zagadywanie do kobiet, jako trening pewności siebie.

Ja wyszedłem z założenia, że chciałem sobie znaleźć jakąś porządną dziewczynę najpóźniej pod koniec studiów, gdy już nie będziemy takimi “dzieciakami”. Chciałem wchodzić z nią w dorosłe życie. Pierwsza praca itp. Akurat zrealizowałem to, ale wiem, że gdybym skończył studia będąc samemu, to też bym sobie gdzieś indziej znalazł dziewczynę z potencjałem na długi związek, bo wiem jak.

Byłem też dojrzały i gotowy na związek, bo związek to też jest wysiłek
i zobowiązanie. Bałem się też cierpienia, na które się narażasz, gdy wchodzisz
w związek.

Masa rzeczy, które powodowały, że wolałem być samemu i byłem w takim stanie szczęśliwy przez długi czas. To też wielka sztuka być szczęśliwym samemu i mieć nastawienie:

“Mam randki – spoko. Nie mam randek przez jakiś czas – też spoko.”

Na szczęście nabrałem takiej zdrowej agresji i gdy przez kilka tygodni nie poznawałem żadnych nowych kobiet, to wracałem wtedy do ćwiczeń na ulicy np. do mówienia “cześć” a po krótkiej rozgrzewce zaczynałem rozmawiać z obcymi dziewczynami w jakimś centrum handlowym.

Z ulicy raczej szybko zrezygnowałem, gdyż dla dziewczyn takie zachowanie było na maksa dziwne. Tym bardziej, że dowiedziałem się, że to jest bieganie za dupami
i poznawanie na ulicy nigdy nie będzie żadną normą. Ludzie, którzy w to wierzą już zrobili sobie krzywdę.

Jednak zagadanie do dziewczyny w sklepie odzieżowym lub w księgarni nie było aż takie dziwne i stresujące dla kobiety. Też się bały, ale nie wszystkie. Dało się porozmawiać – tym bardziej, że pozbyłem się już wtedy oczekiwań i potrafiłem czytać kobiety.

Wystarczyło mi kilka sekund i spojrzeń podczas rozmowy, żeby wiedzieć czy dziewczyna jest chętna do dalszej rozmowy czy raczej czeka aż w końcu skończę ją zatrzymywać.


To dość łatwo wyczuć i tutaj niestety żadne techniki uwodzenia nie pomogą.

Uwodziciele nie do końca to rozumieją

… i często jak “tępe strzały” dalej ciągną niezainteresowaną kobietę za język, co jest według mnie poniżające i nakłada na nas ogromną presję na wynik tej rozmowy. Bo skoro tak bardzo się starasz, to chcesz, żeby w końcu się udało.

Nie, to w ogóle tak nie działa i nie powinno działać. Tu nie trzeba się w ogóle starać
- wystarczy czytać kobietę
i coś mówić. Uśmiech, spokój, pewność siebie również się przydają.

Niestety część kobiet i tak ma to w dupie, więc wystarczy podziękować za odpowiedź i się pożegnać.

Także lekcja czytania kobiet przed i podczas rozmowy to jedna z najcenniejszych, jakie kiedykolwiek dostałem.

Wcześniej byłem zaabsorbowany właśnie jakimś pierdo*niętymi “shit testami”
i myślałem, że kobieta
udaje brak zainteresowania i trzeba to ignorować, i gadać z nią dalej.


Miałem także umysł zajęty kolejnymi historiami, tekstami do droczenia się, hakami do podtrzymania rozmowy i “stawałem na głowie”, aby podtrzymać rozmowę
z niezainteresowaną kobietą.

Byłem TOTALNIE ślepy na to, że kobieta miała mnie w dupie i nie chciała gadać a ja dalej łasiłem się do niej jak szmata, próbując kolejnych technik.

Właśnie tak zachowują się Ci ludzie podający się za uwodzicieli.

Rozwala mnie to (teraz po latach) na maksa.

Nie wiem jak inaczej określić takie zachowanie.

Facet biegający za dupami i zagadujący do wielu przypadkowych kobiet w ciemno w nadziei, że któraś go zechce. Następnie, gdy jakaś kobieta go nie chce, to on dalej strzela do niej swoimi “czarami” i technikami podtrzymywania konwersacji, aby ona jeszcze nie odeszła i gadała z nim dalej.

Przecież to jest totalnie poniżające.


Kolejny problem to nasze ego. Przez ego nie potrafimy dopuścić do siebie informacji, że dana kobieta nas nie chce.

A przez wszelkie porady o uwodzeniu moje ego było większe
niż kiedykolwiek.

Przez pua chciałem udowodnić sobie i kobietom, jaki jestem zajebisty.

Myślałem sobie:

“Skoro teraz poznałem tyle technik rozpoczynania i podtrzymywania rozmów z obcymi kobietami oraz wiem jak przeskakiwać jakieś “testy” i opory kobiet, to teraz żadna mi się nie oprze i będę w stanie zainteresować sobą niemal każdą kobietę”

W poradach o uwodzeniu piszą, że czasami zdarza się kobieta, która powie, że się spieszy albo dziwnie się popatrzy i pójdzie dalej.

A brutalna prawda jest taka, że większość kobiet zaczepionych przypadkowo na ulicy lub w galerii handlowej reaguje zdziwieniem i spojrzeniem typu:

“Czego Ty ode mnie chcesz? Co Ci się stało, że zacząłeś myśleć, że znajdziesz sobie nową dziewczynę na ulicy?!?!”.

Owszem, jest to super trening pewności siebie oraz owszem zawsze znajdzie się kilka kobiet, które będą na “tak” i będą zachwycone, że do nich podszedłeś.

Problem w tym, że aby na taką trafić musisz dostać po drodze kilka (czytaj: dużo) “zlewek”i to było najgorsze.

Wtedy moja pewność siebie również znacznie malała. Głównie całe to uczenie się uwodzenia na ulicy i w galeriach polegało (i dzisiaj dalej polega) na nieprzejmowaniu się zlewkami.

Zajebisty patent. Ku*wa odkrycie stulecia.

Potem wracałem do domu i dalej czytałem o tym, żeby:

 • nie przejmować się zlewkami
 • że trzeba być twardym
 • dążyć wytrwale do celu
 • nie poddawać się,
 • że każde “nie” zbliża nas do “tak”
 • że to moje szczęście od tego zależy
 • że każda następna kobieta może być tą jedyną
 • muszę tylko dać mnie i jej szansę poznania się
  - dostarczyć tam moje ciało – ponownie się przełamać.

Co za motywacyjne pieprzenie.

Wiele razy miałem tego dość, ale robiłem dalej, co do mnie należało. Podchodziłem. Codziennie.

Każdego dnia jadąc na uczelnię wprawiałem się w dobry nastrój, powtarzałem sobie tekst, który tego dnia będę ćwiczył, bo więcej niż jeden nie byłem w stanie zapamiętać.

Stres mnie zżerał, a w takich miejscach jak na ulicy lub w galerii nie
ma wiele czasu, aby sobie przypomnieć, co powiedzieć. Tak więc miałem przygotowany jeden tekst, ale często i tak go nie używałem, bo w ostatniej chwili zjadał mnie strach. Tak było na ulicy.

W centrum handlowym zaś szedłem na żywioł i chciałem kolejno zagadywać do jednej kobiety po drugiej.

Taki sposób poznawania kobiet to jest istny obłęd i wielkie gówno, jakie się nam wmawia.

Przecież to w ogóle nie ma nic wspólnego z atrakcyjnym stylem życia, rozwojem swoich talentów i pasji, poznawaniem wielu nowych ludzi, poznaniem i przyciągnięciem kobiety do swojego życia przy okazji tak, żeby kobieta sama chciała Cię poznać, czerpaniem radości z wychodzenia z domu. To jest sekret znalezienia sobie dziewczyny.

Natomiast nie wiem jak trzeba sobie w głowie poprzestawiać, aby wychodzić “w pole” lub na jakiś “sarge/plażowanie” (to są hasełka pua oznaczające wyjście na podryw) do jakiegoś centrum handlowego lub do centrum miasta i tam zaczepianie ludzi.

Uważam to za infantylne, naiwne i chyba tylko młode dzieciaki mogą się na to nabrać, bo z moich rozmów z dorosłymi facetami w okolicy 30 lat wynika, że oni również uważają to za nienormalny, dziwny i desperacki sposób poznawania nowych ludzi.

Może to dlatego, że są starsi i nie dadzą sobie wcisnąć takiej ciemnoty.

Nie wiem, ilu głupot trzeba sobie napchać do głowy, aby dla nieśmiałego faceta wychodzenie na ulicę lub do centrum handlowego nie było stresogenne.

Ten stres pojawia się już w domu. Wynika on właśnie z tego, że wychodzimy w celu zagadywania do kobiet.

Uwodzenie według tych wszelkich “guru” (z mojego doświadczenia) polega na tym, aby się samo-oszukiwać i wmawiać sobie, że:

“Nie, ja wcale nie idę na miasto poznawać kobiet. Idę sobie pooglądać ciuchy albo książki, a jak zobaczę jakąś fajną kobietę, to zagadam”

Nie.

Nasz umysł nie jest taki głupi i dobrze wie, że jedziesz poznawać kobiety. Na dodatek w drodze do celu cały czas powtarzasz sobie tekst, którym będziesz “otwierał” kobiety, więc jakim cudem mamy sobie wmówić, że jedziemy tylko pooglądać ciuchy??? Poje*bane.

To jest samooszukiwanie się a nie żaden rozwój.

Nawet Ci amerykańscy wielcy “guru uwodzenia”, którzy napisali wszelkie książki, otwarcie na seminariach przyznają, że:

“Strach przed podchodzeniem NIGDY nie odchodzi. On zawsze będzie większy lub mniejszy. Zaakceptuj go i działaj pomimo niego”

W sumie to mądre słowa.

Natomiast za niemądre uważam, że mamy biegać po klubach, centrach handlowych
i ulicach, i jak jakiś robot wciąż się przełamywać i zagadywać do kobiet jak maszyna.

Nie, to nie tak ma wyglądać. Dla ludzi, którzy to robią kobiety są celem samym
w sobie. Seks jest dla nich życiowym celem.

To naprawdę żałosne.

Dlatego kluczem jest pojawianie się w miejscach, gdzie kobiety same chcą nas poznać, bo między innymi po to przyszły w to miejsce.

Kluczem jest rozwój osobisty i Twoja dobra zabawa, a zagadywanie do kobiet przy okazji.

Natomiast wszelkie turbo akcje zaczepiania obcych ludzi traktować jak trening pewności siebie, z którego może coś wyniknąć, ale pamiętać, że to loteria i większość kobiet nie ma do tego pozytywnego nastawienia.

Kobiety nie siedzą na forach o uwodzeniu i nie wkręcają sobie do głowy, że poznanie faceta na ulicy jest normalne.

Większość normalnych kobiet woli kogoś poznać w bardziej spokojnym miejscu.

W ebooku “Jak Zagadywać Do Dziewczyn” dokładnie tłumaczę jak w wielu różnych sytuacjach czytać zainteresowanie kobiet lub jego brak.

Przed rozpoczęciem rozmowy i podczas rozmowy.

Wtedy nasz umysł zamiast być ślepo skupiony na tym, co zaraz do niej powiesz, to jest skupiony na ocenie tego, czy dana kobieta w ogóle chce z nami dalej gadać,
a następnie na podjęciu decyzji czy rozmawiać z nią dalej czy nie.

Taka jest moja filozofia w skrócie (rozmawiać głównie z zainteresowanymi kobietami
a resztę olewać) i jest to sto razy skuteczniejsze niż gonienie przypadkowych kobiet
i narzucanie im się poprzez recytowanie kolejnych historyjek.

Sam też czułem się jak ktoś tani, kto prosi się o uwagę kobiety. Błaga, aby porozmawiała ze mną chwilę dłużej, więc wymyślam kolejne patenty, aby w ogóle utrzymać rozmowę.

To w ogóle tak nie działa.

To gra dla dwojga osób.

Kobieta też ma zapier*alać, aby Cię zdobyć i zainteresować.

Ona ma się starać w rozmowie, abyś to Ty porozmawiał z nią trochę dłużej.

Ma jej zależeć, abyś przypadkiem nie zapomniał zabrać jej numeru telefonu.

Jasne, to się nie stanie po dwóch minutach rozmowy.

Niektóre kobiety są bardziej otwarte a inne mniej.

Natomiast pointa tego wywodu jest taka, że gdy kobieta ma nas w dupie, to nie jest to żaden test, który trzeba przeskoczyć. To znaczy, że ma nas gdzieś i trzeba się z nią pożegnać, bo tak po prostu jest i już. Wiele kobiet jest na “nie” bo im się nie podoba nasz wygląd albo mają chłopaka – nieważne – ważne, że są na “nie”.

Natomiast aspirujący adept
podrywu czy przyszły “uwodziciel” wraca do domu
i myśli godzinami:

 • Co poszło nie tak?
 • Co mogłem zrobić lepiej?
 • Co powiem następnym razem?
 • Dlaczego się nie udało?
 • Przecież zrobiłem wszystko tak, jak pisało w książce…

A tak naprawdę to nic nie poszło nie tak. Ona po prostu była na “nie”.

Ja dzielę zainteresowanie kobiet tylko na dwa przypadki.

 • Albo jest na “tak” i cieszy się z rozmowy.
 • Albo jest na “nie” i ma nas gdzieś.

Innych opcji nie ma. Z mojego doświadczenia wynika, że mając nastawienie, którego uczę i poznając ludzi w miejscach, które polecam, to o wiele więcej kobiet jest na “tak” – jeśli znasz podstawowe prawa atrakcyjności, jesteś zabawny i nie czuć od Ciebie desperacji – atrakcyjne cechy dla kobiet to dość powszechna i ogólnodostępna wiedza (“nie bądź miły”, “bądź liderem”).

Natomiast ucząc się ulicznego uwodzenia i przejawiając atrakcyjne cechy, to nadal brutalna rzeczywistość jest taka, że większość przypadkowych kobiet nawet nie będzie chciało sprawdzić czy mamy te cechy czy nie, bo będą miały ku temu swoje powody (pośpiech, chłopak, nieśmiałość i strach przed obcymi facetami).

Ludzie uczący się popularnych sposobów “uwodzenia na ulicy” będą przez wiele miesięcy lub lat próbować poznawać kobiety w najbardziej nienaturalny sposób, jaki tylko istnieje, a następnie skakać z radości, że dostali kilka prawdziwych numerów telefonu na 10 podejść.

To jest katorga i utrudnianie sobie życia.

Ostatnio rozwaliła mnie jeszcze opinia kursanta po szkoleniu uwodzenia w jednej
z popularnych szkół, który napisał, że idzie mu świetnie i ma dobrą energię z obcymi kobietami, ale one potem nie odbierają telefonu i nie przychodzą na spotkanie.

Trener tej szkoły (na własnej stronie) odpisał mu, żeby zaraz po zakończeniu rozmowy pisał kobietom sms’a i pozostawał w kontakcie smsowym oraz, aby podawał im także swoje konto na facebooku, aby mogły go lepiej poznać.

Co za gówniana porada. To zaprzeczenie jakiejkolwiek niedostępności i desperacka próba pozostawania w stałym kontakcie z nową dziewczyną.

Brak mi słów.

Natomiast ktoś, kto wymyślił to całe pua świetnie trafił w fantazję mężczyzn, że możemy zdobyć każdą kobietę. Świetny pomysł na zarobienie milionów.

Nie, nie możemy mieć prawie każdej kobiety. Nawet byśmy nie chcieli, bo większość kobiet się nam samym nie podoba i w drugą stronę jest podobnie. Uwodziciele mają problem ze zrozumieniem tego, że albo od początku to kobieta nas wybiera albo nas nie wybiera a nie odwrotnie.

Kobiety dają nam “zielone światło” jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy. One chcą nas poznawać cały czas. Trzeba tylko to widzieć, a następnie wiedzieć jak to wykorzystać.

 • Skuteczność: 100%.
 • Ilość odrzuceń: brak.

Gdy podchodzisz tylko do zainteresowanych kobiet, to jak masz być odrzucony? To się nigdy nie stanie.

Napisałem kompletny poradnik, o tym jak to robić.

A największego kopa do napisania go dała mi chęć pomocy Tobie, a w drugiej kolejności całe to cierpienie w postaci setek zlewek, które musiałem codziennie “przyjmować na klatę”, potem wracać do domu i czytać o tym, że tak trzeba i to jedyny sposób.

Nie, to nie jest jedyny sposób ani nie jest on przyjemny, szybki i skuteczny. To katorga, która być może służy temu, aby tacy ludzie potem kupowali i czytali więcej materiałów.

Dlatego z taką pasją tworzę kolejne materiały, bo jak widziałem, co się dzieje, to mnie krew zalewała. Pociskanie w kółko tego samego.

Myślę, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przekonanie się samemu, że rozmawianie z ludźmi, z kobietami, czytanie ich reakcji, prowadzenie rozmów, poznawanie ich jest łatwe.

Ja sam byłem na maksa pospinany, zestresowany i miałem kompleksy. Skoro ja zdobyłem pewność siebie i stworzyłem styl bycia, w którym naprawdę przy okazji poznaję ludzi i na dodatek tylko takich, którzy są mną zainteresowani, to Ty tym bardziej możesz.

To się przekłada na wszystkie pozostałe relacje, ponieważ mam teraz też kolegów, którym naprawdę zależy na spotkaniu ze mną i wnoszą coś wartościowego do mojego życia. Nie spotykam się już ani nie dzwonię do ludzi, którzy mają mnie w dupie i dla których byłbym tylko dodatkiem lub sposobem na nudę.

Wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie w swoim życiu i daj mi znać, jak to dla Ciebie działa. Przejdź ten proces. To nie stanie się od razu, ale ta droga jest wspaniała. Przez cały czas wiesz, o co chodzi. Wiesz na czym stoisz. Zero zastanawiania się czy ktoś Cię chce czy nie.

Oto poradnik “Jak Zagadywać Do Dziewczyn Każdego Dnia Bez Gonienia Ich Po Ulicach Lub Supermarketach”, w którym dokładnie tłumaczę jak zdobyć pewność siebie, swobodnie poznawać kobiety i od razu wiedzieć, czy one Cię chcą czy nie.

jak zagadac do dziewczyny

Czy w tym e-booku są gotowe dialogi,
od rozpoczęcia do zakończenia rozmowy z dziewczyną którą chcę poznać w danym miejscu?

*** PYTANIE CZYTELNIKA ***

Witaj mam pewne pytanie dotyczące E-booka Jak zagadywać do dziewczyn każdego dnia , ponieważ od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem . Mianowicie chodzi mi o to czy w tym e-book są gotowe dialogi , od rozpoczęcia do zakończenia rozmowy z dziewczyną którą chce poznać w danym miejscu. Jeśli tak to chciałbym wiedzieć czy jest ich wystarczająco dużo na to abym mógł poznać swoją przyszłą dziewczyne? A i czy po kupnie tego możesz mi zagwarantować że tak się stanie – czy poznam atrakcyjna i wartościową dziewczyne. Bo jednak nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Z góry dzięki za odpowiedz Pozdrawiam.

*** MOJA ODPOWIEDŹ ***

Hej, świetne pytanie.

Tak są w nim dialogi od rozpoczęcia rozmowy do zabrania numeru telefonu.

Przykłady dialogów są wymienione w spisie treści na stronie poniżej.

Najlepsze przykłady rozwijania konwersacji oraz sposoby opowiadania ciekawych historii są napisane na podstawie zagadania do dziewczyny w kolejce na ksero, pod salą innego wykładowcy lub nauczyciela oraz na imprezach domowych.

Otrzymasz także jeden uniwersalny sposób zagadywania do dziewczyn w “sytuacjach awaryjnych”, gdy nie macie ze sobą nic wspólnego, a Ty nie masz pojęcia, co mógłbyś powiedzieć.

Kolejne przykłady dotyczą zagadywania do dwóch dziewczyn lub grup mieszanych.

Przykład rozwinięcia rozmowy z dziewczynami, które znasz tylko “na cześć” – można go wykorzystać, gdy znasz je z osiedla albo widujesz je w szkole.

Świetnie opisuję także jak zagadać do grupy ludzi, aby zjednać sobie znajomych od kobiety i wywrzeć wrażenie na jej znajomych, przez co dana kobieta chce Cię poznać.

Gdybyś zagadał tylko do kobiety, a do jej znajomej/znajomych nie, to wtedy wyjdziesz na egoistycznego buraka i dziewczyna oleje Cię albo jej znajomi Ci ją zabiorą.

Oprócz przykładów nauczysz się przede wszystkim jak myśleć, aby prowadzić interesującą rozmowę, jak zadawać pytania, a jak opowiadać swoje własne historie, aby angażować dziewczynę w rozmowę.

Muszę Cię tego nauczyć, abyś nie polegał na moich historiach tylko na swoich. Dostaniesz umiejętność a nie same teksty.

To tak w wielkim skrócie. Także to na pewno jest.

Czy mogę Ci zagwarantować, że poznasz atrakcyjną
i wartościową dziewczynę?

Jak najbardziej! Pojawiając się w miejscach, o których uczę, rozwijając osobowość, pewność siebie oraz rozmawiając w interesujący sposób
z kobietami nie ma takiej możliwość, abyś nie poznawał wielu interesujących dziewczyn, które są dobrymi kandydatkami do związku.

W szczególności pomoże Ci w tym bonus: “Sekret Atrakcyjnego Stylu Życia”

Z przyjemnością pomogę Ci później, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania.

Pamiętaj jednak, że ten ebook skupia się na rozpoczynaniu rozmów
z kobietami, podtrzymywaniu interesujących dla kobiet rozmów i braniu ich numeru telefonu.

W bonusie video tłumaczę jak przetrwać pierwszą randkę.

Natomiast cały proces umawiania randek, pomysłów na randki, pocałowania dziewczyny i utrzymywania związku to bardziej rozległy temat, który omawiam w kursie “Jak Zdobyć Dziewczynę”.

Także, jeżeli teraz nie poznajesz nowych kobiet, bo nie wiesz jak zagadać, boisz się i nie potrafisz podtrzymywać ciekawych rozmów z nowymi dziewczynami, to ten ebook jest dla Ciebie i to jest pierwszy krok w rozwoju. Rozwinąć umiejętność swobodnego zagadywania do kobiet.

Ta umiejętność bardzo pomaga później podczas randek, jednak nadal istnieje spora szansa, że na randkach zrobisz coś nie tak…

Większość gości zostaje olana przez kobietę właśnie po pierwszej randce.

Dlatego podzieliłem rozwój na dwa etapy:

1. Zagadywanie Do Kobiet
2. Chodzenie Na Randki

Będzie dobrze, to kwestia czasu. Im szybciej się tego nauczysz tym lepiej. To umiejętność na całe życie.

A Co Jeśli Naprawdę Bardzo Denerwuję Się Przy Pięknych Kobietach? Czy Ta Metoda Będzie Dla Mnie Łatwa?


Zdecydowanie tak! Prawda jest taka, że poznawanie kobiet nie powinno być trudne ani nie powinno być katorgą. Jeżeli stresujesz się przy kobietach, to mam dla Ciebie dwa proste rozwiązania, które wyeliminują ten problem.

Po pierwsze, musisz wiedzieć, gdzie poznawać kobiety, które są otwarte na rozmowę z Tobą. Czy wiedziałeś, że istnieją takie miejsca, w których dziewczyny są bardziej przyjazne niż gdziekolwiek indziej i tak naprawdę chcą tego, abyś do nich podszedł i zaczął z nimi rozmawiać? Wtedy otoczenie będzie działać na Twoją korzyść i da Ci ogromną przewagę, nie uważasz?

Po drugie, potrzebujesz kilku prostych sposobów do rozpoczynania rozmów, które są sprawdzone i działają w codziennych sytuacjach.W poniższym ebooku podam Ci sposoby rozpoczynania rozmów z kobietami, które w 95% przypadków zapewnią Ci pozytywną reakcję kobiet. Najlepsze jest to, że są łatwe i sprawiają, że jesteś postrzegany, jako towarzyski mężczyzna, który ma świetne poczucie humoru
i atrakcyjne życie a nie jak turbo-uliczny-podrywacz (obycie towarzyskie i poczucie humoru to bardzo ważny element zwracania na siebie uwagi kobiet).

To nie jest jakiś stos tekstów na podryw ani teorii o turbo-uwodzeniu kobiet. To prosta mapa, krok po kroku, która szybko i sprawnie pozwoli Ci wykorzystać swoje mocne strony w rozpoczynaniu rozmów z kobietami. Będziesz mógł zacząć z nich korzystać nawet dzisiaj.

Przedstawiam…

Jak Łatwo Poznawać Dziewczyny Od Zaraz

Jak Podchodzić I Zagadywać Do Dziewczyn Bez Obaw, Że Zostaniesz Odrzucony

jak zagadac do dziewczyny

Co Dokładnie Zyskasz Dzięki Temu Rewolucyjnemu Ebookowi

  

Jak pozbyć się strachu przed podchodzeniem do kobiet i zbudować potężną pewność siebie i obycie towarzyskie…  

Prosta metoda, która udoskonali Twój wygląd i sprawi, że będziesz dla kobiet bardziej pożądany  

Jak możesz szybko stać się pewnym siebie w zagadywaniu do dziewczyn, abyś już nigdy nie bał się odezwać do dziewczyny  

3 proste kroki do znajdowania “sekretnych” lokalizacji, gdzie liczba kobiet przewyższa liczbę mężczyzn i w których kobiety są otwarte na Twoje podejście
i konwersację z Tobą (w tych miejscach kobiety są spokojnie 3 razy bardziej przyjazne niż gdziekolwiek indziej).
  

3 miejsca, w których nigdy nie powinieneś próbować poznawać kobiet (założę się, że teraz próbujesz poznawać dziewczyny w jednym z tych miejsc. Powinieneś natychmiast przestać… poznawanie w tych miejscach to strata czasu).  

9 sekretów fizycznej atrakcyjności, które przyciągną do Ciebie więcej kobiecych spojrzeń   

Jak podchodzić do grup ludzi i zaprzyjaźniać się z całą grupą (kobiety czują pociąg fizyczny do faceta, który potrafi się odnaleźć w towarzystwie jej znajomych i zyskać sobie ich uznanie – pokażę Ci jak to zrobić).   

Nauczysz się po czym poznać, że obca dziewczyna jest otwarta na rozmowę
z Tobą i prawdopodobnie jest wolna…
  

Podam Ci 7 przykładów pełnych dialogów, które będziesz mógł wykorzystać jak tylko zechcesz  

Dostaniesz niezawodny sposób brania numeru telefonu od nowo poznanej dziewczyny (sam na sam lub, gdy ona jest z koleżankami)

Nauczysz się całego procesu prowadzenia rozmowy. Nie tylko jak zacząć rozmowę z dziewczynami, ale także jak ją podtrzymywać i nie przynudzać…

Będziesz W Stanie Ocenić Zainteresowanie Dziewczyn Jeszcze Zanim Do Nich Podejdziesz. Dzięki Temu Zminimalizujesz Odrzucenie Do ZERA!

 
Nie zaleję Cię kolejną papką teorii. Aktualnie nie masz rezultatów, wiesz dlaczego? Bo poznajesz kobiety w złych miejscach.

To wszystko wynika z tego, że ulica czy galeria handlowa są jednym z najtrudniejszych miejsc do poznawania kobiet, ponieważ w tak publicznych miejscach kobiety z góry mają w głowie przekonanie i obawy, że:

 • może Ty tak codziennie nowe kobiety poznajesz i jesteś playboyem

 • a może jesteś już tak zdesperowany, bo nie potrafisz nigdzie indziej poznać dziewczyny, więc na ulicy podbijasz

 • może jesteś psychopatą i będziesz ją prześladował.

Z góry okoliczności są niesprzyjające. Kobieta ma też wpojone od dziecka: : “Nie gadaj z obcymi”, “Nie ufaj obcym”.

Do tego występuje totalny brak wspólnego kontekstu między wami i dlatego masz kluskę w gardle, stres itp. Zastanawiasz się, co powiedzieć i co będzie jeśli ona pomyśli, że jesteś zboczeńcem. To wszystko wynika z poznawania kobiet w publicznych miejscach, które nie są naturalnym miejscem poznawania kobiet. Gdy zapytasz przeciętną parę: “Gdzie się poznaliście?” To nigdy pewnie nie słyszałeś: “Na ulicy/ w galerii handlowej/ w parku.”

Poznawanie kobiet w miejscach publicznych jest równie skutecznie jak roznoszenie ulotek w centrum miasta.


Nauczę Cię jak stworzyć styl życia, gdzie będziesz przy okazji poznawał dziewczyny, a nie musiał się nakręcać i specjalnie wychodzić na miasto, żeby przełamać strach
i zawracać głowę obcym kobietom.
To nie jest przyjemne. Poznawanie ma być przyjemne, naturalne i przy okazji. To całe uwodzenie to jedno marketingowe gówno, które każe Ci rozwijać jakieś nadludzkie zdolności interpersonalne, które podobno mają nam pozwolić omamić przypadkowo napotkane kobiety, nawet te, które
z początku są niechętne… co jest właściwie niemożliwe, ale marketing to marketing.

Gdy laska jest np. za gruba, to żadna zastosowana przez nią technika nie zmieni Twojej obojętności wobec niej … Żadna. Z kobietami jest dokładnie tak samo. Albo Cię lubi chociaż trochę od pierwszego spojrzenia albo ma Cię gdzieś
i nawet gdybyś na jej oczach poderwał 15 kobiet to i tak miałaby to gdzieś.

Tak działa naprawdę atrakcyjność


To nie działa tak jak gadają ci trenerzy… zastosuj taką technikę albo sraką. “Tańcz” przed kobietą więcej, opowiadaj więcej historii, więcej technik, więcej, więcej, to Cię polubi. Co za bzdura! To zaprzecza prawom biologii. Kobiety też patrzą na wygląd
i jak im wygląd nie spasuje, to nie będą chciały mieć z Tobą nic więcej do czynienia prócz miłej rozmowy. Proste, a jednak żaden guru o tym nie powie… czemu?

Ponieważ hasło: “możesz być niski, gruby, łysy i brzydki i mieć najpiękniejsze kobiety” świetnie się sprzedaje i to jest wielomilionowy biznes


To tak jakby ktoś powiedział: “Możesz jeść w Macdonaldzie i cały dzień grać w Warcrafta i mieć sylwetkę Brada Pita z Troi, wypróbuj moje najnowsze szkolenie”

To jest po prostu niemożliwe. Jeśli nie zdasz tzw. “testu fizycznej atrakcyjności“, to żadną techniką nie popchniesz znajomości do przodu. Reszta “guru” strzeże prawdy
i szerzy kolejne teorie, aby klienci przychodzili na kolejne szkolenia. Zaczyna manipulacją śmierdzieć, skoro mam stosować jakieś wyuczone techniki, żeby zainteresować niezainteresowaną kobietę.

Nie Będziesz Musiał Stosować Żadnych Sztucznych Technik
Ani Stosować Się Do Prawa Statystyk, Że Na 100 Kobiet
Musi Cię Chociaż Jedna Zechcieć

Poradniki o “uwodzeniu” to straszne pranie mózgu i każdy ma swoją teorię. Ani Tobie ani mnie nie chodzi o to, żeby być maszyną do odstawiania “teatrzyku” przed kobietami, tylko chcemy normalnie pogadać z kobietą, wziąć jej prawdziwy numer telefonu, a następnie umówić się na randkę, na którą kobieta PRZYJDZIE. Czy to tak wiele? Skończ czytać o uwodzeniu, bo to tylko będzie jeszcze bardziej Cię pogrążać
i sprowadzać proste interakcje międzyludzkie do sportu lub prawa statystyk.

Bycie “psem na baby”, który podchodzi od kobiety do kobiety na ulicy lub w klubie nie jest zbyt męskie ani atrakcyjne. Nauczę się poznawać kobiety w bardziej przyjaznych miejscach w dużo łatwiejszy sposób niż za pomocą sztucznych rutyn, które przecież zawsze się kończą

Jak tylko zmieniłem strategię miejsc do poznawania kobiet to od razu było mi sto razy łatwiej.

Także popracujemy nad tymi miejscami najpierw, bo od tego wszystko się zaczyna. Prześlę Ci je wkrótce. Dostaję sporo maili od facetów, którzy zaczęli oglądać filmiki na youtbue o uwodzeniu… Piszą mi, że wyjeżdżają za miasto, żeby ćwiczyć zaczepianie kobiet na ulicach. W ebooku poniżej tłumaczę, że podryw na ulicy to świetny trening pewności siebie, ale dziewczyny w ten sposób raczej sobie nie znajdziesz. To znaczy znajdziesz, ale podrywanie nie polega na tym, żeby zagadać do 100 kobiet i wyłowić jedną, tylko na tym, żeby zagadać do 10 już zainteresowanych kobiet i spotkać się na co najmniej 8 randek.

90 kilka odrzuceń się gdzieś odbija w psychice i to nie jest przyjemne.


Historia Sukcesu Piotra

Uwaga: Zachowano oryginalną pisownię:

jak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opinia
PUA nie działa

jak zagadac do dziewczyny
jak zagadac do dziewczyny

Jak Swobodnie Zagadywać Do Pięknych Dziewczyn, Podtrzymać Z Nimi Rozmowy I Zbierać Ich Prawdziwe Numery Telefonu Bez Uczenia Się Sztucznych Otwieraczy, Rutyn Ani Zaczepiana Dziesiątek Kobiet, Aby Zdobyć Kilka Numerów Telefonu

jak zagadac do dziewczyny


Spis Treści:

 • WSTĘP, CZYLI MOJE POCZĄTKOWE ZMAGANIA Z TURBO-UWODZENIEM I DLACZEGO POLECAM SKUTECZNIEJSZE METODY – strona 6

 • CZEGO NAUCZYSZ SIĘ DZIĘKI TEMU EBOOKOWI? – strona 6

 • ZANIM ZACZNIESZ POZNAWAĆ KOBIETY… CZYLI TWÓJ WYGLĄD
  - strona 7

 • JAK ROZMAWIAĆ Z KOBIETAMI, JEŚLI NIE WYGLĄDASZ JAK BRAD PITT – strona 10

 • PRZEKONANIA, KTÓRE WYSTRZELĄ TWOJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE NA ORBITĘ – strona 11

 • TWOJA LISTA AFIRMACJI – strona 13

 • DLACZEGO POZNAWANIE KOBIET NA ULICY I W MIEJSCACH PUBLICZNYCH JEST BARDZO TRUDNE? – strona 15

 • RÓŻNICA MIĘDZY NURTEM PUA A NORMLANYM POZNAWANIEM KOBIET – strona 17

 • DLACZEGO POZNAWANIE NA ULICY NIE DOPROWADZIŁO MNIE NIGDY DO ZDOBYCIA ATRAKCYJNEJ DZIEWCZYNY – strona 20

 • TWOJA PEWNOŚĆ SIEBIE W DUŻYM STOPNIU ZALEŻY OD MIEJSCA, W JAKIM POZNAJESZ KOBIETY – strona 24

 • NAJLEPSZE FILMIKI INSTRUKTAŻOWE Z PODRYWU, KTÓRE POZWOLĄ CI ZOBACZYĆ, ŻE POZNAWANIE KOBIET NIE JEST TAKIE STRASZNE…
  - strona 26

 • JAK ZAGADAĆ DO DZIEWCZYNY, GDY ZAUWAŻYSZ, ŻE SPOGLĄDA NA CIEBIE – strona 30

 • NAJBARDZIEJ PRZYJAZNE MIEJSCA DO POZNAWANIA KOBIET
  - strona 31

 • PRZYKŁAD ROZWINIĘCIA ROZMOWY W KOLEJCE NA KSERO – strona 32

 • 2 POTĘŻNE STRATEGIE CZYTANIA ZAINTERESOWANIA OBCYCH KOBIET
  - strona 33

 • KONTAKT WZROKOWY NA PRZYKŁADZIE ZAGADANIA DO DZIEWCZYN W LICEUM – strona 37

 • JAK ZAGADAĆ DO DZIEWCZYNY, KTÓRA JEST W GRUPIE – strona 40

 • JAK ZAGADAĆ DO DZIEWCZYN, KTÓRE CO JAKIŚ CZAS WIDUJESZ I CHCIAŁBYŚ JE POZNAĆ. – strona 41

 • JAK ZACZĄĆ I PODTRZYMAĆ ROZMOWĘ Z DZIEWCZYNAMI, KTÓRE ZNASZ TYLKO NA “CZEŚĆ” – strona 43

 • JAK ZAGADAĆ NA ULICY JEŚLI MUSISZ – strona 48

 • A CO JEŚLI OBAWIAM SIĘ, ŻE DZIEWCZYNA MA JUŻ CHŁOPAKA ALBO MNIE WYŚMIEJE? – strona 52

 • JEŚLI DZIEWCZYNA NIE CHCE Z TOBĄ GADAĆ? – strona 55

 • JAK WZBUDZIĆ ZAINTERESOWANIE DZIEWCZYNY W GRUPIE ZNAJOMYCH – strona 57

 • JAK DZIAŁA ZAINTERESOWANIE KOBIETY… JAK POWSTAJE I JAK SZYBKO… – strona 57

 • JAK WYWIERAĆ PIORUNUJĄCE PIERWSZE WRAŻENIE I PODOBAĆ SIĘ NOWYM DZIEWCZYNOM OD POCZĄTKU – strona 61

 • JAK ZABRAĆ NUMER TELEFONU – strona 63

 • NIE GRAJ BEZPIECZNIE – strona 65

 • JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ NA IMPREZIE DOMOWEJ – strona 68

 • DOTYK W SYTUACJACH TOWARZYSKICH – strona 70

 • JAK RADZIĆ SOBIE Z KONKURENCJĄ INNYCH MĘŻCZYZN – strona 71

 • JAK ZACHOWUJE SIĘ ZAINTERESOWANA DZIEWCZYNA, GDY JUŻ SIĘ POZNALIŚCIE? – strona 73

 • JAK ZAGADAĆ DO DZIEWCZYNY Z INNEJ KLASY – strona 76

 • SEKRET NATURALNEGO ROZPOCZĘCIA ROZMOWY – strona 81

 • OK, ALE CO MASZ MÓWIĆ? – strona 82

 • JEDEN UNIWERSALNY TEKST, KTÓRY MOŻESZ ZASTOSOWAĆ WSZĘDZIE, JEŚLI NIC INNEGO NIE PRZYCHODZI CI DO GŁOWY – strona 86

 • TRENING W BARACH I KLUBACH – strona 87

 • NAJLEPSZY SPOSÓB NA UNIKNIĘCIE DRĘTWEJ CISZY – strona 89

 • NAJLEPSZE TEMATY DO TRENINGU KONWERSACJI Z PRZYPADKOWYMI KOBIETAMI – strona 90

 • JAK KOBIETY UDAJĄ ZAINTERESOWANIE I DLACZEGO – strona 92

 • KOBIETY TO ZAWODOWE FLIRCIARY – strona 95

 • JAK TRENERZY UWODZENIE I NURT PUA ROBIĄ CIĘ W BALONA
  - strona 98

 • MIEJSCA DO POZNAWANIA, JEŚLI MIESZKASZ W MAŁYM MIEŚCIE
  - strona 104

 • MIEJ ZAWSZE PRZYGOTOWANE ZAKOŃCZENIE ROZMOWY. – strona 107

 • JAKIMI TEKSTAMI FLIRTOWAĆ Z KOBIETĄ PODCZAS ROZMOWY?
  - strona 110

 • TEKSTY, KTÓRE BUDUJĄ ATRAKCYJNOŚĆ I OŻYWIAJĄ ROZMOWĘ
  - strona 114

 • DLACZEGO BRANIE EMAILA JEST DO DUPY – strona 117

 • PEWNOŚĆ SIEBIE – strona 120

 • JAK POKONAĆ STRACH? – strona 123

 • DLACZEGO DO TEJ PORY NIE PODOBAŁEŚ SIĘ PIĘKNYM KOBIETOM
  - strona 127

 • DLACZEGO NIE POTRAFIMY ZACHOWYWAĆ SIĘ NATURALNIE PRZY PIĘKNYCH KOBIETACH I RUJNUJEMY PRZEZ TO SWOJE SZANSE?
  - strona 128

 • JAK DYSKRETNIE ZABRAĆ NUMER TELEFONU, GDY JESTEŚ W TOWARZYSTWIE – strona131

 • ZAKOŃCZENIE – strona 137

 

Otrzymasz Także 3 Unikalne Bonusy:


Bonus 1: Raport

pytania do dziewczyny

Dlaczego rozmawianie z grupami dziewczyn jest tak ważne?

Bądźmy szczerzy. Atrakcyjne dziewczyny rzadko przebywają zupełnie same. Otrzymuję bardzo często maile z pytaniami typu:

“Jak zagadać do dziewczyny, jeśli ona jest zawsze z koleżanką albo z kilkoma koleżankami i nigdy nie jest sama…, czekać, aż będzie sama czy podejść do nich wszystkich? Jak zacząć rozmowę, o czym rozmawiać?”

Aha, i to nie jest kilka tekstów i koniec. Owszem, teksty są, jednak w tym ebooku otrzymasz cały proces rozwoju umiejętności zagadywania do grup dziewczyn. Nie dostaniesz jedynie “ryby”, ale dostaniesz “wędkę”. Ten bonus może zmienić Twoje życie.

Wiem, brzmi niewiarygodnie, ale wystarczy, że zrobisz ten eksperyment, który znajdziesz w tym bonusie. Jeśli go nie zrobisz, to proszę Cię, napisz do mnie maila, a ja odeślę Ci pieniądze.

W tym bonusie dostaniesz ponad 19 fascynujących pytań do dziewczyn, dotyczące tematów, na które kobiety uwielbiają rozmawiać. Na dodatek te pytania w ogóle nie kojarzą się z “podrywem” ani nie zalatują sztucznością z jakiegoś forum. Gwarantuję Ci, że nigdzie nie znajdziesz takich sposobów zaczynania i podtrzymywania rozmów, ponieważ sam je niedawno wymyśliłem i przetestowałem.

Czytelnicy piszą do mnie:

“Zajebisty patent, gdybym to wiedział wcześniej, to nigdy bym się już nie zastanawiał, o czym ja mam z nimi gadać i jak rozpocząć rozmowę” Piotr

 

Opinia mailowa:

pytania do dziewczyny

Nigdzie nie znajdziesz tak taniego i jednocześnie skutecznego rozwiązania, jeśli chodzi o zagadywanie do grup dziewczyn. Nawet nie będzie Ci potrzebny żaden wspólny kontekst. Kobiety tak bardzo uwielbiają rozmawiać na tematy zawarte w tym bonusie, że możesz ich używać zawsze, gdy nie wiesz, o czym rozmawiać z grupą dziewczyn. W każdej sytuacji. W barze, w parku, na uczelni. Wszędzie. One zawsze chętnie odpowiedzą Ci na te pytania.


Bonus 2: eBook

Sekret Atrakcyjnego Stylu Życia


Dlaczego wszelkie “techniki podrywu” to o wiele za mało?

Każdy mężczyzna, którego szkoliłem osobiście lub za pomocą moich materiałów zdał sobie sprawę, że popularne metody podrywu typu PUA to było o wiele za mało, aby odnieść sukces w relacjach z kobietami.

Te wszystkie techniki są istotne w celu zrozumienia dynamik społecznych, ale nie pomogą Ci, jeżeli brakuje Ci pewności siebie.

Aby być pewnym siebie potrzebujesz atrakcyjnego stylu życia, dzięki któremu będziesz tętnił energią i posiadał “aurę” mężczyzny, który świetnie się bawi, gdziekolwiek się nie pojawi i dzięki temu jest bardzo pewny siebie.

Ten ebook pomoże Ci zdobyć autentyczną pewność siebie, ponieważ będzie ona wynikać z Twojego stylu życia a nie z przeczytanych książek.

Co Zyskasz, Dzięki Temu Ebookowi

 

Jak poderwac dziewczynę Poznasz miejsca, do których warto chodzić, ponieważ poznasz tam wiele porządnych dziewczyn

Jak poderwac dziewczynę Będziesz emanować pozytywną energią, aby przyciągać kobiety zamiast je odpychać

Jak poderwac dziewczynę Odkryjesz jak być szczęśliwym samemu, aby móc się tym podzielić z dziewczyną i przyciągać do siebie kobiety, ponieważ nie będziesz potrzebował nikogo do szczęścia

Jak poderwac dziewczynę Pozbędziesz się desperacji, która odpycha kobiety

Jak poderwac dziewczynę Będziesz rozpoznawać brak zainteresowania kobiet, aby już nigdy więcej nie zadręczać się nadziejami na coś więcej z dziewczyną, która nie odwzajemnia Twoich uczuć.


Bonus 3: eBook

jak odbic dziewczyne innemu facetowi

 • Czy umawiać się z nią pomimo chłopaka?

 • Czy postępować tak samo, jak gdyby była wolna?

 • Czy to fair?

 • Jak nie zostać tylko jej “odskocznią” od problemów?

Czy kiedykolwiek ładna dziewczyna okazywała Ci zainteresowanie, ale miała chłopaka? Piękne kobiety rzadko są samotne. Często chodzą z jakimś palantem albo pantoflem, aby nie czuć się samotnie, a jednocześnie są gotowe zmienić faceta na takiego, który im się naprawdę podoba. Jednak, jeśli będziesz ponaglał kobietę lub oczerniał jej faceta, to wszystko zepsujesz i kobieta od Ciebie ucieknie prosto w jego ramiona. W raporcie: “Jak Postępować Z Zajętą Dziewczyną” odkryjesz sekrety postępowania z dziewczyną, która ma chłopaka. Jak pozwolić jej wybrać właśnie Ciebie? Dzięki temu bonusowi będziesz także wiedział, jak uniknąć bycia zdradzonym przez swoją dziewczynę.


Bonus 4: Dostęp Do Video (26 minut)

jak zagadac do dziewczyny

W Tym Unikalnym Materiale Video Przeprowadzę Cię Krok Po Kroku Przez Ponad 20 Błędnych Zachowań, Którymi 90% Facetów Niszczy Swoje Szanse Już Na Pierwszej Randce!

Jak poderwac dziewczynęPoznasz jedno słowo, którego użycie przez telefon spowoduje natychmiastowe odrzucenie Twojej propozycji spotkania przez dziewczynę…

Jak poderwac dziewczynęPrzeprowadzę Cię przez randkę, która odstrasza każdą kobietę, a mimo to 90% gości popełnia nieświadomie te zachowania – nawet Ci, którzy już od dłuższego czasu czytają poradniki o uwodzeniu kobiet

Jak poderwac dziewczynęJak błędnie interpretowane porady o “uwodzeniu kobiet” zabijają Twoje szanse na jakąkolwiek dłuższą relację z dziewczyną

Jak poderwac dziewczynę5 zachowań, którymi faceci zdradzają swoją desperację podczas pierwszego spotkania, zabijając swoje szanse na kolejne…

Jak poderwac dziewczynęJeden, prosty test, dzięki któremu będziesz natychmiast wiedział, czy się naprawdę podobasz dziewczynie…

Jak poderwac dziewczynęJedno zachowanie dziewczyny, po którym rozpoznasz, że ona kontaktuje się z Tobą lub umawia na spotkania tylko po to, żeby zabić nudę…


Wow! To Brzmi Świetnie! Ile To Wszystko Kosztuje?

Ile? Mało. Satysfakcja i spełnienie płynące z umiejętności swobodnego rozmawiania
z pięknymi kobietami i umawiania się z nimi na randki to wielka rzecz. Mało który facet posiada moc poznawania dokładnie takich dziewczyn, o jakich marzy. Naprawdę nie możesz sobie pozwolić, aby próbować dojść do tego samemu.

Czy nie czyniłeś tak przypadkiem do tej pory? Jakie odniosłeś rezultaty? To jest jak próba dojechania samochodem z jednego końca kraju na drugi. Jasne, mógłbyś w końcu dojechać do celu samemu bez niczyjej pomocy, ale dotarłbyś do celu “100 razy szybciej”, jeśli tylko byś użył mapy!

A właśnie tym jest ten ebook – sprawdzoną, wyszczególnioną, prowadzącą Cię za rękę, krok po kroku, od początku do końca instrukcją, która pokaże Ci dokładnie, co masz robić. Słuchaj, najlepiej jest uczyć się od kogoś, kto już osiągnął to, co Ty chcesz osiągnąć.

Ja już to zrobiłem – WIELE razy. Nauczyłem się zagadywać do dziewczyn i robiłem to setki razy. Wytłumaczę Ci dokładnie, co działa a co nie.

A więc ile? Możesz mieć tego odkrywczego ebooka wraz z bonusami za jedyne
39 zł.

Opinia Rafała:Recenzje Fanów na FB:

Sebastian Szmurłogwiazdki Czemu zapisałem się na kurs z pewności siebie? Bo chcę zmiany, tyle, że nie wiem jak ją osiągnąć. Mam już dosyć siedzenia w swojej wyimaginowanej strefie komfortu, wmawiać sobie, że mam wszystko co chce i starać się nie widzieć tego co jest nie tak. Mimo to potrzeba było kupy czasu, by frustracja nagromadzona we mnie pchnęła do tego, by zamówić kurs. Chcę zmian, chcę brać życia co mi się należy i dlatego chciałem zapisać się na kurs. Wielkie dzięki!

About 7 days ago

Daniel Piskurewiczgwiazdki Poznałem dziewczyne i zaczołem z nią zwiazek, nic nowego tylko tym razem nie zabiję zainteresowania jak w poprzednich. Ta strona naprawde pomaga, mimo że na początku rady Pawła mogą się wydawać niedorzeczne one naprawde działają. Wystarczy spróbować i się przekonać. Polecam :)

About 1 month ago

Bartek Legęć gwiazdki codziennie wchodze w krótką interakcje z kobietą jeśli nie holenderką to z nową poznaną polką (choć ich tu mało:-) )….wiem ze to dodaje odwagi,,,i czuje to na własnej skórze,, zdecydowałem się na to bo im bardziej zaczynam to Ćwiczyć tym bardziej jestem pewny siebie,,,i zaczynam się smiać z tego i traktować to jako zabawę a nie tak jak w mym ubiegłym życiu(bo teraz zaczynam nowe życie :-) ) ) bałem się tego,,,,wiem ze w realu dojdzie jeszcze mały stres ,,,ale wiem ze to tylko kobieta i ona też jest tylko człowiekiem,,,i wierz mi od samego początku Ci wierzyłem,,,bo opowiadałeś to na własnych doświadczeniach i w tym Cie ceniłem i cenie,,,jesteś genialnym nauczycielem w tych sprawach,,,i wiem ze osiągnę to co chce osiągnąć bo w końcu dostałem dobrego kopa od życia w tym wieku żebym w końcu zrozumiał ze musze przejść swoją 180 stopniową metamorfoze i zmienić swe nudne życie i nigdy więcej już nie żyć jak łajza i nie postępować z kobietami jak nieudacznik a w pewny siebie sposób,,,,dzięki,,,pozdrawiam,,,

About 1 month ago

Michał Marini gwiazdki Cześć Paweł Na początek chciałem zaznaczyć iż miałem dużo szczęścia, że trafiłem na Ciebie. Do chwili kiedy poznałem prawdziwą prawdę o kobietach dzięki Tobie, żyłem w chłamie nie do końca prawdziwych informacji. Tak samo jak Ty wierzyłem w “shit-testy”. W swoim życiu poznałem mnóstwo kobiet i pomimo, że wieloma byłem zainteresowany, ale nie wiedziałem jak sprawić aby choć jedna z nich była moja dziewczyną na dłużej. Widziałem, że wiele dziewczyn było zainteresowanych moją osobą, ale nie widziałem jak poprowadzić rozmowę. Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi “turbo-uwodziciele” byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tb, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem “nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni”. Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Często przychodzą mi e-maile od Ciebie, za które bardzo dziękuję i każde otwieram i chłonę od razu. Dzięki Tobie wiele zrozumiałem m.in. że trzeba być tajemnicą, pozwolić się odkrywać dziewczyny powoli, powoli rozbudowywać relację z dziewczynami, jako jedyny wyjaśniłeś mi sprawę całowania i kilku pierwszych randek, ile czasu spędzać na randkach i ile kasy wydawać. Dzięki Tobie również dowiedziałem się, że To kobiety wybierają ale to my Jesteśmy Samcami Alfa. Zawsze byłem otwarty i obyty towarzysko, ale byłem ZAWSZE tylko i wyłącznie przyjacielem. Również dzięki Tobie miałem dziewczynę przez kilkanaście miesięcy, ale natrafiłem na dziewczynę, która mnie zdradziła. Trochę się rozpisałem, ale chyba o to chodziło. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki za “rozjaśnienie umysłu”

About 1 month ago

Mateusz Szwed gwiazdki Cześć. Jestem bardzo zadowolony z tego iż zapisałem się na twoje porady mailowe. Miałem na początku wątpliwości, bo się odróżniałeś i pewne kwestie były dość kontrowersyjne. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to ty jesteś źródłem najlepszych rzeczy jakie mogłem znaleźć w tej dziedzinie. Uchroniłeś mnie przed guru-naciągaczami u których już też zdążyłem się zapisać, ale wiem już, że nigdy nie pójdę w ich ślady. Dzięki tobie, rozwijam się w wielu dziedzinach mego życia. Przyczyniasz się do mego sukcesu. Pobudzasz do działania, do konwersacji z wszystkimi ludźmi, nie tylko z pięknymi dziewczynami. Dzięki tobie jestem już, wartością w oczach kobiet, też innych ludzi i idę dalej, po następne kroki… Wielkie dzięki i pozdrawiam

About 2 months ago

Adi NieMatakiego gwiazdki Elo, co by tu napisać tyle wspaniałych postów tu widzę,ok napisze krótko Paweł Grzywocz-odpowiedni facet na odpowiednim miejscu

About 2 months ago

Adam Świętochowski gwiazdki Cześć, już na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapisaniu się na twoje porady mailowe i obejrzeniu wielu materiałów wideo powoli, lecz konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało. Dzięki napisanym przez Ciebie poradom i zastosowaniu ich w praktyce każdego kolejnego dnia staję się dużo pewniejszy siebie, potrafię czytać zainteresowanie dziewczyn i mam kompletnie ?wywalone? na to co sądzą o mnie inni. Twoje materiały są zdecydowanie różne od tego co wciskają pseudo podrywacze i inni ?wielcy? ludzie niby sukcesu, dla których życiowym celem jest wykorzystywanie łatwowierności gości w dość trudnej sytuacji towarzyskiej… Szczerze mówiąc początkowo nie byłem do końca przekonany co do niektórych twoich metod. Uważałem, że dzwoniąc tak późno czy też używając tekstów odwracających sytuację będę postrzegany przez kobiety za faceta aroganckiego i zadufanego w sobie. Jednak zaufałem Ci i spróbowałem tego co przekazywałeś mi przez ten czas poprzez maile. I wiesz co? Zadziałało! Początkowo byłem tym nawet zdziwiony, jednak zrozumiałem, że Ty bardzo dobrze wiesz co należy robić, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć, ale zrobiłem już pierwsze kroki ku dobremu. Wielkie dzięki za to co robisz!

About 2 months ago

Rafał Osinski gwiazdki Cześć Paweł, obejrzałem właśnie odcinek 6 Twojego kursu i muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Dużo się dowiedziałem i dużo się we mnie zmieniło dzięki temu odcinkowi, zacząłem mieć więcej motywacji i jakoś mniej się obawiać strachu, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Muszę Ci też powiedzieć, że wymyśliłem sposób na to aby przełamać lęk przed zagadaniem. Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

About 2 months ago

Marcel Al Bahadly gwiazdki Cześć Paweł! Dzięki Twoim e-bookom całe mnie życie się zmieniło! Cały czas się doskonalę w rozmowach i relacjach damsko-męskich. Poznaje wiele dziewczyn , teraz jest to dla mnie o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Twoje porady wszystko zmieniły. Przestałem się martwić tymi wszystkimi głupimi zagrywkami. Żyje mi się o wiele lepiej! Może miałem sceptyczne nastawienie do Twoich porad ale po 3 pierwszych emaliach otworzyłeś mi oczy! Bardzo Tobie dziękuje, Każdy e-mail czytam od góry do dołu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Jesteś WIELKI!

About 4 months ago

Przemek Baliński gwiazdki Witam Paweł. Zdecydowałem się na kupno ebooka, dlatego, że m.in. chciałem Cię w ten sposób nagrodzić za Twoją niesamowitą działalność wartą każdych pieniędzy. Wcześniej korzystałem z darmowych materiałów na youtube, które zmieniły dużo w moim życiu, ale chcę pójść dalej. Miałem całkowity brak pewności siebie, nawet nie widziałem czym ona jest. Jestem studentem medycyny i z tego powodu jestem dociekliwy. Pomyślałem, że skoro można poszerzać swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka, to można również poszerzyć horyzonty myślowe i rozwinąć swoją duszę. Dowiedziałem się o Tobie przypadkiem szperając w internecie, od razu spodobał mi się Twój styl – powiedziałem sobie tak, to jest gość, z którego trzeba brać przykład. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

About 4 months ago

Jakub Jędryka gwiazdki Czesc.Zdecydowałem sie na zakup ebooka bo widze ze mowisz o konkretach i przekazujesz cenna wiedze poprzez darmowe maile no i oczywiscie dla tego ze sam chce sie czegos nauczyc i chce sie rozwijac w tej kwesti,tak wiec dzieki,pozdro ;)

About 4 months ago

Jan Nowak gwiazdki Witam kupiłem ten kurs bo nie uznaje jakiś głuich tekstów i podchodzenia do każdej kobiety która na nie nawet nie spojrzy, a to jest postawa postaw. Bez zainteresowania wzrokowego kobiety niiiiiiiiiiiiic nie działa, a tutaj Paweł uczy atrakcyjnego zachowania i wyglądu a to najważniejsze pozdro.

About 5 months ago

Piotr Maciejczyk gwiazdki witam .Zdecydowalem sie na zakup eboka jak zdobyc dziewczyne , poniewaz przeczytalem tak wiele materialow na temat uwodzenia i zaden jeszcze nie dal mi jeszcze przyslowiowego kopniaka zeby cos zrobic w kierunku poznania fajnej laski. Mam nadzieje ze sie nie zawiode , wiec napisze cos ponownie gdy beda jakies rezultaty. pozdrawiam

About 5 months ago

Jarek Chojnacki gwiazdki Mógłbym tutaj przytoczyć pewną historię.. Ale po co? W sumie na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć jedno: Paweł Grzywocz spoko gość, podoba mi się jego styl, po się frustować, upokarzać i tracić senny czas za istotami, które mają nas za przeproszeniem w dupce? Men ten obala podkreślam PSEUDO PUA które może zgubić każego. Jesteś nieśmiały, masz niskie poczucie wartości, albo masz problem z konwersacja z dziewczynami lub coś w podobnym stylu? Zapisz się na DARMOWE PORADY EMAIL, znajdziesz tam klucz do jednych z wyżej wymienionych problemów… Mogę powiedzieć wprost i dać słowo. TO DZIAŁA . Dzięki Paweł za odzyskanie pewności siebie. Moje życie stało się lepsze i jestem najszczęśliwszym człowiekiem jak nigdy dotąd, pozdrawiam:)

About 5 months ago

Łukasz Kobiela gwiazdki Witam. Gdy natrafiłem na Twojego bloga kilka miesięcy temu to postanowiłem zmienić swoje życie. Poznać dziewczynę, zagadać na ulicy, próbować małymi krokami. Lecz za każdym razem znajdowałem wymówkę. Nie mam czasu, nie podejdę do dziewczyny nie bo coś? ( wychodzi na to że się po prostu bałem podejść do dziewczyny). Otrzymywałem Twój poradnik, ale nie czytałem go. Tak minął jakiś czas i zmiany w życiu ? przeprowadzka do większego miasta. Postanowiłem kogoś poznać, pójść na imprezę. Trochę wypiłem, tańczyłem, ale po pewnym czasie zauważyłem ze jeżeli dołączam się do jakieś grupki dziewczyn to po jakimś wszystkie w końcu odchodzą ? przenoszą się na drugi koniec parkietu. W końcu się speszyłem i chwilę postałem, i zauważyłem dziewczynę która też stoi. Zaprosiłem ją do tańca chwilę rozmawialiśmy i zaczęła mówić że musi już iść (ewidentnie mnie spławiała). Mówi się trudno. Wróciłem na parkiet, dołączyłem się do 2 dziewczyn i ich kolegi. Po jakimś czasie dołączył się do nas jeszcze jeden koleś ? Pan ?Nachalny?. Zaczął jedna z dziewczyn zagadywać, mnie odsuwać dając mi do zrozumienia że on chce rządzić. Dziewczyną się pan ?Nachalny? nie spodobał, i zaczęły się zbierać z parkietu. Pan ?Nachalny? machnął ręką i tańczył już z kolejną grupka dziewczyn. Ja natomiast poszedłem za ową dziewczyną i zapytałem czy nie ma ochoty zatańczyć. Zgodziła się bez żadnych oporów. Tańczyliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się numerami. Wychodziliśmy razem z jej znajomymi z imprezy, każdy w swoją stronę. Gdy przeszedłem do mieszkania akurat przyszedł email od Ciebie, a w nim opis bardzo podobnej sytuacji. Przez to zacząłem czytać Twoje emaile, i zastanawiać się co robię dobrze i co źle. Jak rozwinąć tą znajomość w co coś więcej niż tylko jeden taniec. Chętnie wysłucham Twoich rad co robić dalej żeby wszystko szło w dobrym kierunku dłuższej znajomości. Dzięki wielkie za Twoje poradniki. :)

About 6 months ago

Kamil Żołneczko gwiazdki Ja powiem krótko jesli chodzi o te opisy w poranidniku ,,jak poderwać dziewczyny w 12 radnek” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawem w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu” lub robić to w taki sposób jak ten pan radzi uważam że jego rada wcale nie jest zła przeciwnie jest bardzo wystarczalna na tyle by poderwać jedną dziewczyne tylko trzeba jeszcze mieć moim zdaniem zdrowy rozum bycia mądrym i człowiekiem samym sobą co wiedząc jak bez problemu radzić sobie z dziewczyną na każdej randce pozdrawiam szanownego pana i dziękuje za tak wspaniałe rady dużo mi to pomaga ………. :)

About 7 months ago

Ernest Kuziora gwiazdki podoba mi sie co jest tam napisane jest klarownie dobrze opisane

About 7 months ago

Paweł Kaszkiel gwiazdki Bardzo się cieszę, z tego produktu zwłaszcza, że dodatkowo dałeś wersje mp3. Trochę mi to pomogło zmienić podejście do kobiet. Dotąd nie wiedziałem o czym gadać z kobiety a okazało się, że tematów jest mnóstwo. Poczucie humoru miałem od zawsze tylko teraz wiem w jaki sposób żartować z kobietami. Historie też się przydały, zwłaszcza zauważyłem, że kobiety lubią gdy opowiadam o swojej jakieś tam wpadce, w wtedy widza że się nie przechwalam, że nie chce za wszelką cenę jej zdobyć ale że mam dystans do siebie.

About 7 months ago

Krzysiek Matuszny gwiazdki Przyznam, że na początku podchodziłem do twoich materiałów dość sceptycznie – pomyślałem, że to kolejna porcja kitu na temat tego jak podrywać kobiety i że niczym nie będzie różnić się od pozostałych a ja dalej będę tkwić w tym samym miejscu. Jednak po przeczytaniu już kilku materiałów zauważyłem, że promujesz zupełnie inny , bardziej naturalny system podrywania dziewczyn i to mi się spodobało. Przede wszystkim nauczyłem się CZYTAĆ kobiety, oceniać ich poziom zainteresowania a to jest najważniejsze ! Przestałem walić na ślepo do każdej laski i próbować ją na siłę zdobyć wmawiając sobie, że ona tylko mnie testuje. Teraz wiem, kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana i co z tym zrobić. Przyczyniło się to bezpośrednio do zwiększenia mojej PEWNOŚCI SIEBIE bo przestałem się użalać, że jakaś niezainteresowana laska potraktowała mnie zdawkowo i co bardzo ważne – oszczędzam CZAS i ENERGIĘ na te dziewczyny, które mają mnie zupełnie gdzieś. Dlatego wielkie dzięki Paweł za otworzenie mi oczu na te sprawy i gorąco zachęcam do czytania porad Pawła wszystkim tym, którzy zwątpili że już nigdy nie będę w stanie zdobyć dziewczyny.

About 7 months ago

Jakub Nowakowski gwiazdki Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

About 8 months ago

Marcin Żołnierski gwiazdki Tak po przesłuchaniu 6 odcinków to dziewczyny powinny się zabijać o takich facetów jak Ty i ja, naprawdę taką szczerość i uczciwość jaką pokazałeś w 6 odcinku to rzadkość, dziś się uśmiechałem jak słyszałem gdy taka piękna niunia rozmawiała z drugą o swoim mega facecie “…że On to tylko na siłownie i do łóżka nic go więcej nie interesuje cały dom na jej głowie..” Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu trochę kosztuje sił i zdrowia, ale po jakimś czasie jest coraz łatwiej, patrze tak po sobie jak się zdecydowałem być liderem i prowadzić grupę rozwojowa wśród studentów pierwsze zajęcia ufff koszulka wilgotna dziś koszulka sucha+ uśmiech i spokój. pozdrawiam

About 8 months ago

Adam Smyk gwiazdki Ten kurs to jak rażenie piorunem, normalnie słuchasz I stopniowo wychodzisz z matrixa. Nie wiem jak inni, ale ja po wysłuchaniu wszystkiego i to kilkukrotnie, mam ochotę na więcej i nie szkoda mi na to kasy. Uważam że ten kurs jest wart co najmniej dwa razy więcej, także zapłata to tylko wyrażenie szacunku dla Pawła, tych lat upokorzeń i poświęceń przez jakie przeszedł aby wydobyć tę wiedzę. Dlatego doceńmy jego wysiłek, on to robi dla naszego dobra, a tak na oko, to zawartość darmowych materiałów, to czubek góry lodowej w porównaniu z tym co jest w płatnym kursie. Moim zdaniem to niesamowite że Paweł mający 20-parę lat wie tysiąc razy więcej niż przeciętny facet dowiaduje się przez całe życie. Tylko głupiec lekceważy mądrego człowieka i jego wiedzę, także dla mnie bez dwóch zdań, pieniądz dobrze wydany

About 9 months ago

Marcin Wrzosek gwiazdki Witam zakupiłem ten produkt ponieważ wydaje mi się że jest w nim dużo ważnych informacji które mogą być dla mnie pomocne. Mam nadzieje ze po przeczytaniu tych materiałów znajdę w końcu dziewczynę na stałe. Pozdrawiam

About 9 months ago

Piter Kolano gwiazdki Witam. Kurs “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” kupiłem, aby polepszyć swoje relację z kobietami, zrozumieć je i pracować nad swoim zachowaniem. Materiały są świetne i już mogę napisać że po jednej rozmowie widzę zmianę zachowania kobiety w stosunku do mnie. Polecam wszystkim którzy mają problemy w relacjach damsko-męskich na zakup tych materiałów. Pawle, trafiłem na twoją stronę przez kanał YT

About 9 months ago

Sebastian Szkólik gwiazdki Hej Paweł. Nie chcę Ci słodzić jak koledzy, bo chyba nie o to chodzi. Powiem Ci, że podobnie jak Ty kiedyś próbowałem korzystać z materiałów “mistrzów” z PUA, jednakże rozstałem się z nimi z powodu zerowej skuteczności. Fakt, mądrze napisałeś, że nie każdy facet wytrzyma te 99 odrzuceń, żeby znaleźć jedną kobietę nastawioną pozytywnie. Ja zaledwie po trzech czułem się jakby walnął mnie Mike Tyson w środek czaszki. SiC! Nigdy nie byłem facetem goniącym za łatwym seksem, a sztuczki “mistrzów” z PUA właśnie dla takich facetów są przewidziane. Uważam podobnie jak Ty, że w życiu wystarczy mieć jedną fajną kobietę, z którą można budować wspólną przyszłość – chyba jestem monogamistą i dlatego tak bardzo przyciągają mnie Twoje materiały. Uczysz jak być ciekawym człowiekiem – to jest plus. Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli, jednak w głębi duszy zdaję sobie sprawę, że jestem dopiero na początku swojej drogi, a na efekty będę jeszcze musiał długo czekać. Jest parę rzeczy z którymi trudno mi się z Tobą zgodzić. Np piszesz, że kobieta nadaje się na związek dopiero po skończeniu 23 lat. Wiesz, większość dziewczyn w tym wieku już jest w zaawansowanych związkach, a sporo nawet ma już dzieci. Zresztą przejechałem się na jednej 23-latce, która ledwo co zakończyła swój poprzedni związek i swoje wszystkie frustracje odnośnie facetów wylała na mnie – faceta od pocieszania – aby za chwilę uwikłać się w kolejny związek z kimś innym. Frustrujące przeżycie.

About 10 months ago

Olek Budzinski gwiazdki Czesc, akurat siedze i mam w glowie ta panne, stwierdzilem ze cos skrobne. I bardzo serdecznie chcialem Ci podziekowac za nagranie takiej masy materialu, to, ze przygotowales to mega profesjonalnie. Masz w 100% racje, ze my faceci dzialamy na zasadzie wszystko na tacy, slucha sie Ciebie jak kolege siedzacego obok. Uwazam, ze powinienes zostawic nagrania takie jak sa, ze czasem slychac krzeslo, cos tupnie, cos skrzypnie etc… Ma to swoj urok i mega naturlanosc, czlowiek nie czuje sie jak na spotkaniu z Kaszpirowskim. W szoku jestem ile Ty nad tym czasu spedziles i wydobyles te detale, ktore sa diamentem dla nas, facetow! Bardzo Ci dziekuje za esencje rad, teraz wiem co nalezy robic z kobieta, tym razem poleglem i przegralem z ta panna, ale facet zawsze walczy. Mam nadzieje, ze z nastepna poznana szczescie sie do mnie usmiechnie i nie zrobie juz i nie powiele tych bledow. W nas facetach jest ten problem, ze jak powiedziales, mamy zryty beret przez filmy made in hollywood i cala mase rad od Kolezanek, Mam, Babc etc… ktore pogarszaja a nie pomagaja. Otrzymalem od Ciebie bardzo duza pomoc, za ktora jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze dlugi czas bede odsluchiwal Twoich rad i uczyl sie wlasciwego dzialania z kobietami. Otworzyles mi oczy i jak sie to mawia, przesylam pelen szacun i dziekuje za czas ktory nad tym spedziles, bylo warto! Dziekuje :)

About 10 months ago

Kamil Paszkowski gwiazdki Kupilem “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” i bardzo polecam wszystkim którzy czuja ze nie rozumieją kobiet i ich zachowań . Powiem szczerze , że przed przeczytaniem tego e-booka moja wiedza na temat kobiet była znikoma . Przedstawione w tym e-booku informacje wyjaśniają szczegółowo jakich zachowań kobiety oczekują mimo ze one same tego świadome nie są . Moja ocena to 10/10 jest konkretnie , szczegółowo i informacje sa REALNE a nie jakies bzdury . Poza e-bookiem dostalem takze inne pomocne materialy .

About 10 months ago

Łukasz Klessa gwiazdki Powiem tak Paweł zna się na rzeczy , osobiście kupiłem u niego już dwa cykle wykładów i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż wiele spraw mi uświadomiły jeśli chodzi o kontakty z kobietami.Sam mam 29-lat a poczułem się jak totalny niedojda gdy pod wpływem jego przekazu dowiedziałem się jak wiele błędów popełniałem.Z uszanowanie Ł.K. P.S.Gorąco polecam wszystkie jego materiały.

About 11 months ago

Marcin Uziębło gwiazdki Kupiłem materiały, aby poprawić umiejętność prowadzenia ciekawej konwersacji. Wcześniej miałem kurs podstawowy, w którym brakowało mi rozwinięcia tej kwestii

About 11 months ago

Dariusz Nowak gwiazdki Kupiłem te kursy żeby pomóc sobie w relacjach z kobietami często staram się z nimi umawiać ,ale na spotkaniach brakuje mi często tego czegoś wiem ,że popełniłem wiele błędów i chciałbym to po prostu poprawić:)

About 11 months ago

Rafał Biały gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla mnie, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami

About 12 months ago

Marcin Okulczyk gwiazdki Uważam, że mądrze mówisz. Należy Ci się parę groszy na urodziny :D Wszystkiego Najlepszego, wielu sukcesów!!!

About 12 months ago

Paweł Golicz gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla nas facetów, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami. Najwazniejszym elementem dla mnie jest czytanie zainteresowania kobiet, to takie proste wszystko, wydaje sie takie czytelne i jasne, dopiero teraz, ponieważ Ty otworzyłeś mi oczy. Obawiałem się płacić za cokolwiek, gdyż myślałem, że jesteś jednym z tych naciągaczy, dopiero po przeanalizowaniu Twoich darmowych materiałów, poskładałem wszystko w całość. Podobało mi się Twoje podejście konkretne, co robić, kiedy, ile, mam umysł ścisły i dla mnie schematy są najwazniejsze. Jeszcze raz dzieki za wszystko, będę się dalej rozwijał, najwazniejsze, że znam kierunek w którym mam podążać. P.S. Bardzo interesuje mnie, zachowanie kiedy jest się już w związku, jak to wszystko utrzymać, chciałbym abyś jeszcze więcej informacji udostępnił na ten temat. Jak stanowić wyzwanie w związku i jak pielegnować go aby ciągle był ten żar aż do końca świata. Pozdrawiam

1 person agrees with this. About 1 year ago

Robert Magiera gwiazdki Chciałem dorzucić parę słów z perspektywy osoby, która nie korzystała wcześniej z materiałów i porad Pawła Grzywocza. Mając już swoje wypracowane doświadczenie w relacjach z kobietami ale i problemy (kto ich nie ma),więc natrafiłem wśród morza szumu i syfu w tej tematyce na taką perełkę jak jego materiały. Przy nawet pobieżnym zapoznaniu się, sposoby Pawła na relacje z kobietami uderzają naturalnością i realizmem natury kontaktu. Co najlepsze jego główne obserwacje całkowicie zgadzały się z moimi. Tylko że ja dobrych parę lat musiałem stracić by do mnie dotarło że nie wszystkim się będę podobał i nie ma sensu marnować na to czasu i energii! Ile czasu sobie zmarnowałem na poznanie fantastycznej dziewczyny! Dzięki temu co zauważyłem nawet w małej dawce materiałów z videoblogów czy newsletterów rozświetlało mi pod sufitem. Jaki jest przepis na zdobycie dziewczyny według tego mainstreamu uwodzicielstwa? Mówią w skrócie tak: spotykaj się z jak największą liczbą kobiet a ?w końcu z jakąś wyjdzie?. Paweł jednak trzeźwo proponuje nie katować się ciągłymi porażkami tylko uderzać tam gdzie mamy największą szansę powodzenia. Jeśli ktoś interesuje się tematyka wojskową, to wie że najskuteczniejsza strategia w walce to nie jest atak frontalny w wielu punktach na froncie, tylko odnalezienie jednego punktu gdzie uderza cała siła armii wlewając się na terytorium przeciwnika. Paweł świetnie radzi jak rozpoznać, gdzie odnaleźć i jak się zabrać za takie punkty. Pozdrawiam, Robert

About 1 year ago

Wiktor Cięciwa gwiazdki Cześć Paweł. Chciałbym Ci podziękować za to, że tyle dla mnie zrobiłeś i tyle mnie nauczyłeś. Dzięki Tobie, z nieśmiałego przyjaciela stałem się pewnym siebie mężczyzną ;) Gdy byłem młodszy, bałem się ludzi, a w szczególności kobiet, dlatego zacząłem szukać w internecie jakiejś pomocy dla mnie. Znalazłem kilka stron, ale Twoje porady były bardziej logiczne i lepsze niż porady PUA. Czytałem newslettery od Ciebie, aż wreszcie zdecydowałem sie na zakup ebooka. I nie żałuje, bo to była najlepsza inwestycja. Zacząłem robić tak jak pisałeś, pracować nad sobą, i teraz wszyscy widzą moją zmiane. Przestałem bać się kobiet. Wszyscy teraz mi mówią, że taki fajny pogadany i towarzyski się zrobiłem. A dawniej słyszałem tylko ” nie wstydź się już tak” albo ” czemu ty taki spokojny jesteś? ” Bardzo chętnie oglądam materiały od Ciebie, i czekam na więcej. Naprawdę polecam wam wszystkim kupno ebooków, bo to dawka potężnej wiedzy która otworzyła mi oczy. Pozdrawiam :)

About 1 year ago

Marcin Kałużny gwiazdki Paweł, robisz kawał dobrej roboty. Jako jedyny gość w sieci uczysz jak znaleźć sobie stałą dziewczynę. Ze smutkiem stwierdzam i nie jestem odkrywczy, że wszystkie techniki PUA zmierzają do tego jak zaliczać kolejne panienki. Wszystkie Twoje materiały ? ebooki, ale też darmowe maile ? dały mi naprawdę sporo wiedzy i otworzyły oczy na relacje damsko-męskie. Niestety w środkach masowego przekazu nadal można przeczytać i usłyszeć bzdury, które robią facetom wodę z mózgu i uczą łajzowatego stylu życia. Takie genderowe srutu tutu. Jest jeszcze jedna, cholernie ważna rzecz, którą wyniosłem z Twoich nauk. Ucząc aby nie uganiać się za niezainteresowanymi kobietami pozwalasz uniknąć skrzywdzenia i poczucia bycia wykorzystanym przez niewłaściwe kobiety. Jest takie zdanie, które często przewija się w Twoich materiałach: ?Nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie próbuje zatrzymać Ciebie?. Święta prawda. Ja zrozumiałem ją dopiero wtedy, kiedy dostałem solidnego kopa w dupę. Dwie czerwone flagi u kobiety to koniec znajomości. Już nigdy nie będę uganiał się za kobietą. Pozdrawiam.

About 1 year ago

Piotr Łopaciński gwiazdki Super webinar, zaprezentowałeś cały proces budowania relacji z kobietą od jej poznania aż po małżeństwo! Szczegółowo, konkretnie i wyczerpująco. Bezcenna wiedza. Mam teraz pełną jasność w głowie i bardzo Ci za to dziękuję. Pięć gwiazdek jak nic :)

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki Świetne webinary, można się sporo dowiedzieć. NARESZCIE się dowiedziałem, że Ci wszyscy PUA, którzy wmawiają nam “zaczynając od seksu ustalasz relacje z kobietą” nie mają racji. WIEM JUŻ, że zaczynając relacje od seksu możemy NIE BYĆ pewni, że kobieta później nas zdradzi, bo skoro nam sie oddała to czemu innemu miałaby sie nie oddać? Ogólnie bardzo dobry webinar, miałeś racje, Twój NAJLEPSZY, ale staraj sie jednak przeprowadzić go w 2 godziny maksymalnie :)

1 person agrees with this. About 1 year ago

Adam Wojtkowski gwiazdki Ja poszukując porad i jakiś przewodników natrafiłem na youtubie na jakiś pua. Byłem super podekscytowany tym o czym mówili, ale o całe szczęście po paru dniach znalazłem twoje materiały i przejrzałęm na oczy. Nagle wszystko stało się logiczne, kobiety to nie są potężne istoty których trzeba się bać. Teraz to ja mam władzę i ciąglę dążę żeby być samcem alfa.Po paru miesiącach czytania twojego newslettera zdecydowałem się zakupić twój kurs. To były z pewnością jedne z najlepiej wydanych pieniądzy w moim życiu. W tej chwili śmieje się z siebie jakie głupie błedy popełniałem jeszcze pół roku temu. Co do kursu to rewelacja, oprócz jednej rzeczy. Myślałem że ten filmik/nagranie potrwa trochę dłużej i że będzie w formie dialogu ale i tak niezwykle pomogło. Swietnie tłumaczysz masz, piszesz prostym językiem. Zwięźle i na temat> Wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam Adam :)

About 1 year ago

Adam Stefanowski gwiazdki Dzięki Twoim poradom, Pawle, zmieniło się życie moje i wszystkich, którzy czytają Twoje materiały. Twoje cierpienie sprawiło, że je napisałeś i uchroniłeś przed cierpieniem, może jeszcze o wiele większym niż Twoje, innych ludzi. Dzięki Tobie stałem się pewnym siebie człowiekiem, co stało się szybko, prawie niezauważalnie dla mnie. Wcześniej wszystkiego się bałem, bałem się ludzi i rozmawiania z nimi, a szczególnie z dziewczynami. Przed poznaniem Twojej strony uważałem, że to dziewczyny, które nie chciały lub przestały chcieć ze mną rozmawiać, są dziwne, a nie widziałem swoich błędów, gdyż uważałem, że to, co ja robię jest dobre. To chore patrzenie na świat i związki, które zawdzięczamy mediom jest tak straszne, że aż śmieszne. Widziałem ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” rozmowę z “gwiazdami”, o tym jak uwodzić. Ich wywody rozśmieszyły mnie po pachy. Co do materiałów o uwodzeniu wszystkich guru PUA, mogę to tylko skomentować jako okradanie zagubionych ludzi z premedytacją i dawanie im żałosnych “porad”. Na początku na Twoje materiały patrzyłem sceptycznie, ale szybko się do nich przekonałem i bardzo mi one pomogły. Za to Ci bardzo dziękuję, gratuluję stworzenia tak dobrych porad i pozdrawiam.

About 1 year ago

Marcin Buk gwiazdki Witam! Aby nie powielać tego co zostało tu już napisane powiem od siebie, że wszystko co jest zawarte w kurcie działa, jest napisane w sposób przemyślany i czytelny dla odbiorcy. Czekam z niecierpliwością na nowe materiały. Pozdrawiam Marcin

About 1 year ago

Janek Jatczak gwiazdki Witaj. Kurs jest napisany prostym językiem zawiera same konkrety. Jest to pozytyw, ponieważ szybko zostaje w głowie i zmienia wiele spraw na temat kobiet w Naszej psychice. Dzięki niemu zmieniłem swój sposób bycia, który został zauważony przez otoczenie. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie ludzie tacy jak Ty, którzy skutecznie pomagają innym w tej ważnej dziedzinie życia. Dobra robota i pozdrawiam.

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki Cześć Paweł Chciałem Ci jeszcze napisać opinie o Twoim kursie konwersacji. Jest bardzo konkretny i wypchany po brzegi PRAKTYCZNYMI informacjami, a nie jakimś teoretycznym paplaniem. Powiedzmy, że kurs to 100%, a informacje to 120% :) mało tego jeszcze wszystko DOKŁADNIE tłumaczysz i podajesz przykłady, co sprawia, że kurs jest BARDZO łatwy do zrozumienia i łatwo wchodzi w głowe. Jestem pod wrażeniem Twojego kursu, bądź pewien, że przerobie go jeszcze pare razy, bo to POTEŻNA DAWKA WIEDZY, a nie jak w przypadku pseudo-uwodzicieli, którzy piszą w swoich ebookach “super” historie z ich życia, które są nudne. Twoje kursy są konkretne i wszystko w nich tłumaczysz, a kurs konwersacji jest na to najlepszym dowodem. Polecam! Tam są wszystkie teksty, odpowiedzi na pytania, zabawne odzywki… Przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem i przerobiłem kurs. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji, Damian Grępka

About 1 year ago

Marcin Żołnierski gwiazdki Heja jak każdy mam za sobą kilka fajnych doświadczeń z dziewczynami, wiele rzeczy robilem zle i po jakims czasie samemu dochodziłem do tego, ale Twoja książka pokazała to w jeden wieczór, wiec szybko można uczyć sie dzieki niej własciwych postaw i nastawienia do kobiet, widać od razu że porządny facet z Ciebie bo uczciwie piszesz i masz na celu głównie pomóc chłopakom a nie tylko wyciągnąć kasę, Pawle fajnie ze trafilem na twój kurs pozdrawiam Cie ciepło i zachecam do wiekszych odkryć relacji damsko-męskich. pozdrawiam Marcin

1 person agrees with this. About 1 year ago

Tomasz Wiśniewski gwiazdki cześć Paweł co tu mowic odwaliles i odwalasz kawal niezlej roboty nie da sie tego opisac paroma slowami a nawet paroma zdaniami ale wielki szacun dla ciebie…. pokazujesz nam zaciemnionym mezczyznom fakty ktore otwieraja nam droge do szczescia twoje nauki sa dla nas jak powietrze niezbedne do zycia… i to ze trafilem wlasnie na ciebie bylo dla mnie jednym z wazniejszych posuniec w moim zyciu… czytam na temat uwodzenia juz ponad rok zmiany co prawda nie sa jeszcze kolosalne ale na tle moich znajomych jestem juz lata swietlne za nimi…. ogolnie wszystkie ebooki daja do myslenia ale naprawde oczy dopiero otwieraja filmiki z twoim udzialem, momentalnie po ich obejrzeniu ma sie wrazenie jakby ktos zapalil swiatlo w mojej glowie jest to cos nie do opisania… wiec jeszcze raz szacun za cale twoje zaangazowanie i ta cenna wiedze i czekam niecierpliwie na ciag dalszej nieziemskiej wiedzy w temacie doskonale nam znanym…. POZDRAWIAM TOMEK…

About 1 year ago

Sławek Raś gwiazdki Cześć ;) Czytam Twoje porady i kupiłem ten kurs, ponieważ z Twoich porad dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy. Piszesz jacy jesteśmy ciotowaci często w relacjach z kobietami, co robimy źle i dlaczego tak naprawdę dziewczyny / kobiety nie znajdują w nas prawdziwych mężczyzn takich jakimi mężczyźni byli np. jako rycerze czy też żołnierze. Często płeć piękna znajduje sobie takich mężczyzn w marnych kopiach idiotów, którzy nie szanują w ogóle kobiet. Wolą być już poniżane przez półgłówków niż usłużane przez cioty, którzy zrobią wszystko, żeby dziewczyna się z nimi umówiła, później żeby dojść z nią do związku i często właśnie po ślubie zauważają swój błąd jaki popełnili żeniąc się często z zdesperowaną kobietą, która nie chciała być starą panną. Takie kobiety fochają, kłócą się o byle co i są “panami domu”, liderami w związku. Faceci godzą się na takie uniżanie, fochy, bo nie chcą stracić takiej kobiety i zostać sam. Po tych poradach i kursie wiem już gdzie popełniałem błędy, zachowywałem się jak ciota i kryłem się za sms’ami. Wiem, w jaki sposób dążyć i stać się wartościowym, atrakcyjnym prawdziwym mężczyzną, który znajdzie piękną, mądrą, wierną kobietę. Dzięki za wszystko i rób tak dalej. Pozdrawiam ;P

About 1 year ago

Piotr Jaroszewicz gwiazdki Krótko i konkretnie, pozytywnie oceniam Twój wkład w poprawę relacji damsko-męskich w naszym coraz bardziej sfemenizowanym kraju. Twoja strona, artykuły, e-booki itd sprawiają iż. 1 Otwierają oczy na to jakie jest prawdziwe życie, a co jest iluzją. 2 Wiedzą którą przekazujesz jest logiczna, spójna i komplementarna. Nigdy nie atakowały mnie wewnętrznie sprzeczne myśli, tak jak po lekturze innych “turbo uwodzicieli” 3 Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która wyrywa się z mainstreamu podrywu i propaguje podejście męskie z klasą, analogiczne jak Doc Love. 4 Porady pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i zranione uczucia 5 Teraz czuję niesamowitą kontrolę sytuacji, widzę jak się rozwinąłem i rozwijam dalej, wiem czego chcę i szukam tego kogo naprawdę chcę. Życzę dalszego rozwoju i nowych udanych projektów. Pozdrawiam Piotr

About 1 year ago

Rafał Karpiński gwiazdki witaj :) przyznam sie że troche za późno zetknąłem sie z twoimi ebokami, szkoda ze nie miałem przyjemności poznać ich wczesniej znacznie by to ułatwiło mi moje życie, jestem wdzięczny za twoje rady zawarte w kursach i na mailach które systematycznie czytam. Dowiedziałem sie kilku nowych rzeczy jesli chodzi o kobiety. zawsze w oczach byłem tylko fajnym kolegą lub przyjacielem tez sie o tym dowiedziałem z twoich lekcji dlaczego tak jest. życzę powodzenia i pozdrawiam oczywiście czekam na nowe wiadomości które będę mógł zgłębić :)

About 1 year ago

Boguś Wydra gwiazdki O Paweł już od dawna czytam twoje Ebooki które dały mi dużo informacji na temat stosunków damsko męskich . Porównując Je do zakupionego materiału który ma ponad 100 stron to jest coś gigantycznego , informacje w nim zawarte są oszałamiające , co prawda jeszcze nie zdążyłem przeczytać całego poradnika ale podejrzewam ze jutro bądź dziś skończę . Pół roku się wahałem przed kupnem, ;] może ze względu na to ze szczerze szkoda mi było wydać te parę groszy , wiadomo 5 dych piechota nie chodzi . Ale żałuje teraz ze nie zrobiłem tego wcześniej . Będąc wczoraj na ognisku wczoraj zabrałem 3 numery od wartościowych dziewczyn , gadałem luźno z kilkoma ale nie były mnie warte . Pozdrawiam Boguś

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ TRZECIA (druga i pierwsza niżej) ___________________ _____________________________ . Wydaje mi się, że jestem jednym z pierwszych, a może tak drugich, którzy trafili na Twój blog, widziałem MNÓSTWO raportów i darmowych porad. A to oznacza, że nie jesteś taki jak niektórzy “super-trenerzy”, którzy mydlą oczy, nie dadzą konkretnych informacji, a następnie chcą 200% pieniędzy za 50% wykonanej roboty (np. 500zł za kurs składający się np. ze 100stron i 4 bonusów wypchanych brakiem konkretów tylko badziewnymi historyjkami z życia tego trenera). TY DAJESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI. Poleciłem Cię chyba 10 moim kolegom, oczywiście połowa z nich od razu powiedziała “weź przestań jakeś rady po co to komu, ja sobie poradze”, bo są zadufani w sobie i do tej pory widzę ich samych, albo z bardzo brzydką dziewczyną (mają o sobie niskie mniemanie, dlatego biorą się za “resztki”), a druga połowa kupiła od Ciebie jeden z kursów i czyta Twoje porady, mówili mi, że w momencie zapisania się na Twój newsletter zmienili poglądy na kobiety i są w szoku, że robili takie błędy, a teraz jedynie można się z tego śmiać. Mam nadzieję, że uda Ci się nakierować na dobrą drogę jeszcze wielu zagubionych facetów, którzy chcą znaleźć sobie piękną, wartościową z bogatym charakterem dziewczynę. Rób to, co kochasz i czerp z życia dużo radości, Pozdrawiam i dzięki za pomoc! Damian Grępka

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ DRUGA (pierwsza niżej) ___________________ …Zaczęło się od tego, że napisałem do niej -już w nieco odważniejszy sposób- coś typu “Cześć, znamy sie? Pewnie nie, a poznamy?” i ona się zgodziła i nawet pokazała w wiadomości jakby takie zainteresowanie, ale tego nie mogę potwierdzić w 100%, bo to w końcu literki… No i było pisanie, troche śmiechu, poznawanie sie i na koniec zapytałem też nieco inaczej niż zwykle “zostaniesz moją laską :D ?” i wtedy ona powiedziała, a raczej napisała: “Wiesz, w sumie moglibyśmy być zajebistymi przyjaciółmi” itd. itp. reszte już pewnie znasz. No i tak zostało, teraz mówimy sobie tylko “cześć” itp. “D”. Tutaj było ZDECYDOWANIE dużo pisania, dysponowałem już odpowiednią wiedzą, rozmawialiśmy na żywo, nawet zapraszała mnie nad jezioro i chciała ze mną jechać.. Ale zaczęło się coś psuć, jednak szybko się zorientowałem. “ZDECYDOWANIE dużo pisania”, 90% jej napisałem może 10% powiedziałem w szkole czy coś i reszta to nic. Potem kontakt się urwał, przestaliśmy pisać na gg, tylko najwyżej “cześć” w szkole, a ostatnio to już nawet pokazała oznaki “złości i nie koleżeństwa”. Ale teraz rozumiem, że nie ma takiej dosłownej przyjaźni damsko-męskiej, ze względu na zainteresowania i hormony u faceta, a także o emocje u kobiety. Oczywiście są wyjątki.. . Teraz powiem o tym jak wyszedłem z dołka pod tytułem “łajza”. Zacząłem czytać materiały o UWODZENIU, czyli o zaciąganiu kobiet do łóżka i NA TYM KONIEC. Jednak znalazłem tam kilka prostych i podstawowych rad: NIE okazywać zainteresowania kobiecie, nie dawać prezentów, nie komplementować (tak dużo), nie rozmawiać o tym o tym i o tym i tak dalej Jednak to były podstawy, a zdecydowanie 90% KONKRETNYCH informacji znalazłem u Ciebie. Na Twoim blogu, w Twoich wiadomościach i radach. To Ty mnie najwięcej nauczyłeś o relacjach damsko-męskich i od Ciebie mam najwięcej materiałów (WSZYSTKIE POLECAM, ZWŁASZCZA KURS KONWERSACJI, BO JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ZDOBYWANIA KOBIET). CZ.3 wyżej

About 1 year ago

Damian Grępka gwiazdki Wszystko zaczęło się chyba od tego, że w ogóle nie mając pojęcia o kobietach podbijałem do paru w ciągu roku. Była to a, b, c, d i każda z tych dziewczyn była jakby “wirtualna”, bo nie rozmawiałem z nimi tylko PISAŁEM. O dziwo pisanie wychodziło mi wtedy lepiej niż gadanie, rozmawianie, flirtowanie i sądziłem, że da się tak poznawać kobiety. Pewnie da, ale mi to nie wychodziło. Jedyne co dobrze robiłem to miałem poczucie humoru i inicjowałem je w wiadomościach na gg/nk. Przez to poznałem 3 z tych 4 dziewczyn, bo “a” mnie wykorzystała, abym kupił jej prezent na walentynki (oczywiście ja sie zgodziłem, 40zł w plecy i jeszcze nadzieja “lepiej mieć u niej plusy” oraz rozmyślanie “pewnie sie zgodzi abym z nią chodził”), kiedy to zrobiłem w 2-3 wiadomościach dziękowała mi pisząc np. “jesteś kochany :*”, a ja uznawałem, że to coś znaczy. BZDURA! Emotikony nie wyrażają prawdziwego nastroju kobiety, równie dobrze mogła mi pisać “:*”, a za kompem “:/ nuda”. Dlatego nie polecam poznawać się przez internet, bo to zazwyczaj DO NICZEGO nie doprowadzi. Lepiej rozmawiać i poznawać laski na żywo, wtedy widać oznaki zainteresowania lub ich brak i na podstawie tego wszystkiego stwierdzić, czy jest szansa na coś więcej. Wracając do “A”… Kilka dni później ona przestała mi odpisywać, tylko potakiwała “aha, tak yhym”, a na koniec napisała “spierdalaj ;) ” i zaczęło się wyzywanie na gg, po czym dostałem blocka i koniec, -40zł, stracony czas, porażka i dałem się wrobić. Dalej, “B” z nią było troche inaczej, podobałem jej sie(taa ze zdjęć), mimo, że tylko “pisaliśmy” i na gg była jałowa dyskusja, (w tym także “podobasz mi sie” “ładne zdjęcia” “fajnie mi sie z tobą pisze”, oczywiście ja to pisałem) ale jednak zauważyłem, że ona mi się nie podoba i zakończyłem pisanie z nią raz na zawsze (także nie odbyło się bez “nie chcę z tobą chodzić nie podobasz mi się”). “C” to była osoba dość wyrozumiała, teraz najwyżej jak ją widzę to mówimy sobie “Cześć” + uśmiech ;) CZ.2 WYŻEJ

About 1 year ago

Łukasz Zborowicki gwiazdki Co dalej, kupna ebooka nie żałuję. Poza tym od pewnego czasu obracam się w towarzystwie wartościowych kobiet, gdzie pół roku wcześniej nawet bym nie pomyślał, że mogę powiedzieć coś więcej niż cześć, we wspólnym towarzystwie. Kilka kobiet polubiło moje towarzystwo, ufają mi, potrafią być zainteresowane, czują się razem ze mną podczas wspólnych wypadów bardzo dobrze, co mi potwierdziły czynami i słowami, “jesteś po prostu inny niż reszta, jesteś Łukasz taką osobą z którą warto przebywać, po prostu trudno Ciebie pominąć”. Właśnie wtedy przypomniałem sobie że to dzięki wskazówkom Pawła, poczyniłem postępy. Jestem świadomy, że jestem na początku drogi, że wiele przede mną, bo jeszcze wiele błędów popełniam. Kilka dni temu kupiłem Video konwersacje, jestem ciekawy produktu, mam kilka wskazówek dla Pana Grzywocza , co można jeszcze dopowiedzieć, aby produkt był jeszcze bardziej przystępny dla czytelnika. I właśnie ta przysłowiowa przystępność dla zwykłego, wartościowego chłopaka, czyni te produkty ciekawszymi pozycjami dla osób, trochę bardziej nieśmiałych, brakującym pewnej wartości, pewności siebie, niż tępe podrywanie galerianek i imprezowiczek. Na początku nie ukrywam przed pierwszym kupnem produktu miałem wątpliwości , że to jest zbyt chłopczykowate, mało “męskie”. A tu niespodzianka, kobiety są ciekawe takiej odmiany od narwanych klonów. Muszę jeszcze wiele pracować, ale dzięki Paweł.

About 1 year ago

Łukasz Zborowicki gwiazdki Witaj Paweł, przygodę z twoimi portalem rozpoczęła się w Moim przypadku kilka miesięcy temu na przełomie roku. Oczywiście na początku z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne maile z newslettera, coraz bardziej dostrzegając różnicę między “Genialnymi” trenerami super szybkiego uwodzenia, czytaj technikami zaliczania lasek, a Twoją filozofią relacji kobieta-mężczyzna. W moim przypadku już od kilku lat czytałem wszystko co mi się nawinie do ręki w temacie PUA, bez weryfikacji czy dana technika w ogóle mogłaby pasować do mojej osoby. Ja młody chłopak, kilka lat temu po odkryciu tej tematyki chciałem od razu przycztać wszystko i umieć, wszystko. Efekt przez kilka lat to wyłącznie otworzenie moich oczu, że bardzo wiele rzeczy robię źle, ale stosowanie technik też za wiele nie dawało bo kobiety dość szybko wykrywały moje nieszczere, tzn nienaturalne, zachowania, takie wymuszone tą całą paplaniną w artykułach PUA, typu Polskie wersje Mysterego czy BB. Kilka razy kobiety, powiedziały mi bezpośrednio po zastosowaniu PUA, że jestem jakiś dziwny, nienaturalny, sztywny, który chce kogoś naśladować bo tak mi się wydaje, że będę bardziej fajny i te wartościowe kobiety mówiły NIE, że tak się ze mną bawić nie będą i jak mam się tak zachowywać to nic nie ugram, bo psuję co już zbudowałem w relacji z nimi. Temat PUA poźniej dalej przewijał się u mnie raz na jakiś czas, ale już bardziej z rozwagą w kierunku samorozwoju i pozbywania się lęków, zachamowań w poznawaniu nowych kobiet. W tym momencie poznałem filozofię Pawła i na początku dość mocno zaciekawiony rozpocząłem tą bardziej naturalną i pasującą do mojej osoby filozofię zmieniać w czyny. Moj pierwszy płatny produkt, jaki w OGÓLE kupiłem o tej tematyce to właśnie “Jak zagadywać do dziewczyn…” od Pawła. Naprawdę polecam, dał mi sporo rad, cennych rad, które procentują. Pewne rzeczy zaczęły się w ciekawy sposób zmieniać, co zauważyli moi najbliżsi koledzy, którzy lekko zaciekawieni, może zazdrośni zauwazyli pierwsze zmiany.

About 1 year ago

Paweł Stefanowski gwiazdki Ja trafiłem na tą stronę przypadkowo,gdy dostałem pracę domową na socjologii,by opisać dialog między chłopakiem a interesującą go dziewczyną.Nie miałem żadnego pomysłu,gdyż zawsze miałem problem z zagadaniem do kogokolwiek,a już w ogóle do dziewczyny,która mi się podoba. Nie trafiłem,jak zagadać,ale na kanale na YT zobaczyłem 3 częściowy filmik o tym,jak poderwać koleżankę. Zobaczyłem masę błędów,które zawsze popełniałem,a raczej w ogóle nie wiedziałem,co robić. I tak przez kilka tygodni badałem teren,spotkanie proponowałem po bardzo długim czasie i za szybko się angażowałem.Nie wiedziałem też,w jaki sposób kobieta okazuje mi zainteresowanie (dotyk,kontakt wzrokowy,angażowanie się w rozmowę,śmianie się z moich żartów),a totalnie przymykałem oczy na to,że laska ma mnie za przeproszeniem,w dupie.Najważniejsze,czego mnie nauczył Paweł,to jak rozpoznać zainteresowanie kobiet (lub jego brak) i jego maksyma – Attraction isn’t a choice,którą tłumaczę sobie tak – nie można się wszystkim podobać i należy niezainteresowane kobiety po prostu zostawić w spokoju. Inna rzecz,która mi się bardzo spodobała w materiałach Pawła,to to,że należy skupić się przede wszystkim na sobie,na rozwoju własnych pasji i nie stawianie sobie posiadania drugiej osoby jako warunku szczęścia. Paweł zwrócił mi też uwagę na inny błąd,jakim było przymilanie się,zawsze myślałem,że dziewczyna mnie przez to bardziej polubi. Wyeliminowanie tych błędów bardzo ułatwiło mi życie i na pewno ułatwiłoby też innym.

About 1 year ago

Darek Wiza gwiazdki Od kilku miesięcy czytam to, co na temat podejścia do kobiet ma do powiedzenia Paweł. Zarówno jeśli chodzi o pierwszy kontakt, nawiązywanie relacji, miejsca w których można spotkać właściwe osoby, czy wreszcie jak budować relacje w pierwszych tygodniach związku. Niektóre teksty czytam dokładnie inne dość pobieżnie, ale zauważyłem, że są po prostu wartościowe i praktyczne. To co wyróżnia teksty Pawła, to ich “sprawdzalność” w praktyce – wiele przykładów konkretnych zachowań a czasem gotowych tekstów, oraz wyjaśnień nie tylko które zachowanie jest dobre lub złe, ale dlaczego takie jest i jak to jest odbierane umysłem czy uszami kobiet.

About 1 year ago

Katarzyna Nowak gwiazdki Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę, po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę, za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych stron, na których pseudo “macho” doradzali innym facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek, zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu stronyi dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań randkowych. Pozdrawiam! Kasia

About 1 year ago

Adrian Niedzielski gwiazdki Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy kupić twojego ebooka. Nie chciałem wyrzucać kasy w błoto (pózniej okazało się że zle myslałem). Twoja wiedza jest na prawdę bardzo przydatna. Najpierw chciałem zasięgnać porady moich starszych kolegów jak zagadywać do dziewczyn. Mówili mi, że to przyjdzie z czasem, że trzeba przełamać swoje słabosci, a na pewno mi się uda znalezć dziewczynę. Mieli trochę racji ale nie potrafili przekazać swojej wiedzy w taki sposób jak ty to robisz. Ty mówisz to tak zrozumiałym językiem, że ta wiedza sama się przyswaja. Najpierw smiali się ze mnie (po co ci jakies głupie ksiażki sam się możesz tego nauczyć) i dobrze zrobiłem i ich nie posłuchałem tylko zdecydowałem się na zakup ebooka. Zdziwili się dopiero w sylwestra, że ja dobrze bawiłem się z nowo poznana dziewczyna a oni siedzieli i się tylko przygladali. Pózniej pytali co było takiego w tej ksiażce, że ja potrafiłem się dobrze bawić a oni nic nie mogli zrobić w tym kierunku.Nic nie powiedziałem tylko zaczałem zachęcać ich do zakupu. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym tworzeniu poradników.

1 person agrees with this. About 1 year agoTylko 39 zł

zamów - Jak Ebook Jak Zagadywać Do KobietOpinie:
Ile To Jest Dla Ciebie Warte?

 • Ile warta jest dla Ciebie żelazna pewność i swoboda w rozpoczynaniu rozmów z pięknymi dziewczynami. Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś na totalnym relaksie mógł rozmawiać z dziewczynami, które Ci się podobają, zbierać ich numery telfonu i umawiać się na randki…

 • Już nigdy nie będziesz czuł żadnych oporów przed porozmawianiem z atrakcyjną dziewczyną. Na dodatek sam będziesz jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy wiedział czy dana dziewczyna jest zainteresowana czy raczej to będzie tylko miła rozmowa
  i nic więcej. ZERO ZLEWEK ze strony kobiet ani bycia odrzuconym.

 • Jaką cenę byś wystawił za umiejętność umawiania się na randki z pięknymi
  i inteligentnymi dziewczynami. Twoi kumple będą zadawali sobie w kółko pytanie: “Jaki jest jego sekret? Jak on to robi?”

 • A to wszystko bez “biegania za dupami po ulicach” i bawienia się w poniżające prawo statystyk: “Podejdź do 100 kobiet i zalicz jedną”. Nie daj sobie wcisnąć takiej ciemnoty.

  Czy nie uważasz za sensowne zainwestować parę złotych, aby poznać jak
  w normalny sposób poznawać piękne i inteligentne dziewczyny w miejscach,
  w których one już same chcą Cię poznać i tylko czekają aż do nich podejdziesz
  i zagadasz?
  Jasne, że tak! Na dodatek chroni Cię moja 12o dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy – możesz TYLKO zyskać:

  Kupujesz Na Moje Ryzyko


   

  Zdobądź umiejętność zagadywania
  do kobiet za jedyne 39 zł

  zamów - Jak Ebook Jak Zagadywać Do Kobietprzelew na poczcie

  Wszelkie pytania możesz kierować na mój adres email: pawelgrzywocz@jakzdobycdziewczyne.pl


Oto Jakie REZULTATY Uzyskasz Po Przeczytaniu Tego Ebooka:Oto Jak Karol Zdobył Pewność Siebie I Obycie Z Kobietami Po Zastosowaniu Wiedzy Z Ebooka “Jak Zagadywać Do Dziewczyn”:


“Attraction isnt’t a choice” (Zainteresowanie to nie jest świadomy wybór) Strzelanie na oślep do lasek, które nie są nami zainteresowane jest naprawdę desperackie. O ile będziecie postępować według rad i wskazówek Pawła, to wasze życie na pewno się zmieni. Na ile… nie wiem. Moje o 180. Kiedyś patrzyłem na kobiety jak na jakieś bóstwa, nieosiągalne istoty, a moim celem życiowym było posiadanie kobiety. Bałem się samotności, a nie dostrzegałem jak wartościowym człowiekiem sam jestem. Paweł dochodził do tego kilka lat, ja dzięki niemu, że mogłem korzystać z jego doświadczenia w zaledwie kilka miesięcy. To jest super uczucie, gdy to kobieta o Ciebie zabiega. Paweł jeszcze raz Ci dziękuję za to kim jestem. Żadne słowa tego nie wyrażą.”

 


jak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniajak zagadac do dziewczyny opinia


Historia Zmiany Osobistej Adama:

jak zagadac do dziewczyny opinie
historia Adama

jak zagadac do dziewczyny opiniajak zagadywac do dziewczyn opinie


Zamawiam

jak zagadac do dziewczyny

pytania do dziewczyny

Sekret Atrakcyjnego Stylu Życia

jak odbic dziewczyne innemu facetowi

jak zagadac do dziewczyny

W ciągu kolejnych 3 miesięcy będziesz swobodnie zagadywał do kobiet albo zwrócę Ci wszystkie pieniądze


Tylko 39 zł

zamów - Jak Ebook Jak Zagadywać Do Kobiet

przelew na poczcie

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz na następnej stronie opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu PLATNOSCI.PL Realizacja przelewu bankowego trwa do 2 dni roboczych.

Ebook jest formie elektronicznej w postaci pliku PDF. To oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na Twój adres email. Naciskasz w nim link i pobierasz ebook na swój komputer.

Testujesz wiedzę w nim zawartą przez pełne 120 dni na moje ryzyko. Jeżeli nie zaczniesz dzięki temu ebookowi poznawać codziennie nowych dziewczyn, to oddam Ci Twoje pieniądze z powrotem. Poważnie! To bez sensu, jeśli zainwestujesz w ten materiał i go nie wykorzystasz. To znaczy, że nie nauczyłem Cię tego tak, jak powinienem. Biorę pełną odpowiedzialność za Twoje wyniki i mam nadzieję, że Ty zrobisz to samo.Zdobądź Teraz Umiejętność
Zagadywania Do Kobiet Za Jedyne
39 zł

zamów - Jak Rozkochać I Utrzymać Dziewczynęprzelew na poczcieHISTORIA SUKCESU JAKUBA:

***“Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie, jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą, świetnie się bawią i nawet to mówią wprost. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka.” ***

“Paweł chciałbym się podzielić pewną oczywistą refleksją. Odnosi się to do Twojej wiedzy
i kursów, które posiadam i dopiero po 2 latach ich maglowania już zaczynają mną przesiąkać, czyli teoria wykorzystywana w praktyce. I pewne rzeczy wchodzą mi w nawyk. Bycie zabawnym i otwartym, zadbałem o ubiór, sylwetkę, pewność siebie.

Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety. I to jest dla przeciętnie myślącego faceta paradoks.

Jak to możliwe, że spotykam się na randki np. z dziewczyną, które są przeciętne z wyglądu
i charakteru lub trochę szare myszki i na nie tak nie działam a wręcz patrzą na mnie ze zdziwieniem, jak na dziwaka lub obojętnie.

Natomiast inne np. piękne, zgrabne, inteligentne, eleganckie i mające dobrą pracę kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą,świetnie się bawią i nawet to mówią wprost.

A ja robię swoje: dystans, brak dotyku, pewne zabranie numeru telefonu, dzwonienie
i umówienie spotkania, aktywne randki, sarkazm, oskarżanie jej, odwracanie ról, podejmowanie wyłącznie tematów lekkich, bazując na opisach obrazowych i zmysłach, nie wyjawianie od razu wszystkiego (gdy ona mnie pyta, że nie wie kiedy mówię serio a kiedy się zgrywam), pauzy w rozmowie (za każdym razem, jak to robię widzę błysk w oczach kobiety), silny kontakt wzrokowy itd.

A największą dla mnie nagrodą nie jest wynik czyli związek, seks, rezultat i inne takie, tylko ta konkretna randka i cieszenie się z czasu spędzonego z piękną i inteligentną kobietą, która zachowuje się tak jak teoretycznie ja powinienem się zachowywać wobec niej.

To niesamowite. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka. Piękna kobieta, mogąca przebierać w innych zachowuje się jakbym był dla niej jakimś bożyszczem.

To co piszesz to prawda. Mężczyźni, którzy zachowują się tak, jak Ty dajesz wskazówki
i aby stać się też takim facetem z natury to rzadkość i kobiety o tym wiedzą, właśnie te, co mają największe powodzenie.

A te z brakami w wyglądzie lub ładne, ale zepsute wewnętrznie wolą takich na swoim poziomie a najlepiej niżej od siebie.

Jeszcze raz dzięki Paweł za Twoje kursy i Twoje rady. Zmieniły mnie i nadal zmieniają choć nie było łatwo na początku bo z EGO długo walczyłem.

Pozdrawiam,
Jakub.”

Zamawiam: “Jak zagadywać do dziewczyn każdego dnia bez biegania za nimi po ulicach i żebrania o numer telefonu”

forma platnosci

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)
E-Book: Jak Nie Gonić Kobiet I Poznawać Dziewczyny W Normalnych Miejscach, 4.4 out of 5 based on 7 ratings

Poszukiwano

 • jak poprosic dziewczyne o chodzenie
 • jak zagadywać do nowych dziewczyn każdego dnia
 • zagadywanie do dziewczyn

Zostaw swój komentarz...

{ 13 comments… read them below or add one }

Tomasz April 21, 2012 at 08:48

tak to wygląda .
Nie podchodzi się do każdej dziewczyny a tylko do takiej po której się widzi że może coś z tego być , i wtedy trzeba podejść i powiedzieć kilka słów na temat …
Trzeba to zrobić bo jak się tego nie zrobi to się potem żałuje .
Przede wszystkim człwiek musi być na luzie , kiedyś widzę na ulicy ładną kobietę niesie jakąś siatkę , kiedy minie mijała powiedziałem patrząc się na nią , ja bym pani poniósł tą siatkę i się uśmiechnąłem i ona się uśmiechnęła , odpowiedziała , nie trzeba , wzruszyłem ramionami , ja się śmiałem ona się śmiała , ale poszła dalej .
Przez chwilę było miło i sympatycznie , pewnie była mężtką i śpieszyła się do męża , jak by było inaczej to pewnie bym ją poznał .
A twoją książkę zamówiłem raczej z ciekawości …

Reply

Anonimowy :) May 11, 2012 at 22:46

@Tomasz Wiesz co, po przecztaniu Twojego posta, przypomniała mi się taka sytuacja …
… spieszyłem się kiedyś do szkoły [zaocznej] gdzieś 4 lata temu [? dawno] i po drodze [jedna z głównych ulic miasta] zaczepiła mnie jakaś ładna dziewczyna. Patrzyła się na mnie jakoś “dziwnie” po czym po 5-6 sekundach spytała czy nie pomógłbym jej przenieść jakiś bagaży czy tam coś …. A ja wtedy młody [19\20] i głupi nie zatrybiłem zaśmiałem się i poszedłem dalej mówiąc że … “nie mam czasu” :)

Tak poza tym, zmieniłem się “trochę” dopiero TERAZ i wiece co, nawet “głupia” zmiana MOWY CIAŁA [wyprostowana sylwetka itp.] zmienia to że gdy wchodzę np. do głupiej biedronki po zakupy sprawiła to że mam jakieś dziwne spojrzenia zaczepki, a to jakaś kobieta się o mnie otrze, albo przez “przypadek” zahaczy o wózek :)
Ale co tam to tylko “przypadek” :P

Reply

Adrian July 27, 2012 at 21:55

Chcę to wszystko mieć w małym palcu.

Reply

łukasz January 21, 2013 at 22:56

hej paweł z tej strony łukasz ja mam w pracy duzo dziewczyn najwiecej jest na wiosne i tutaj jest duzy plus zeby nałapac doswiadczenia jezeli kupie ksiazke jak zagadywac do nowych dziewczyn czy one beda słuchac z zainteresowaniem i czy sa tam teksty i tak dalej na podryw prosze o odpowiedz z góry dziekuje na odpowiedz łukasz

Reply

Grzywocz January 22, 2013 at 02:34

Poradnik: “Jak Zagadywać Do Dziewczyn” zawiera pełno przykładowych dialogów, od rozpoczęcia rozmowy do utrzymania rozmowy poprzez inwestowanie w rozmowę pierwszy, opowiadanie historii, a także techniki flirtu typu droczenie się, odwracanie ról. Przede wszystkim uczę w pierwszych rozdziałach jak czytać zainteresowanie dziewczyny przed i podczas rozmowy oraz wyjawiam wszystkie mity o tym, że ulice i galerie to najlepsze miejsca do poznawania kobiet.

Ten poradnik powstał w taki sposób, że przez pół roku odpisywałem dokładnie na takie wiadomości jak Twoja z nieco większą ilością szczegółów, a następnie opisywałem proces rozpoczęcie rozmowy, podtrzymania jej oraz czytania oznak zainteresowania w trakcie rozmowy.

Jeśli chcesz się nauczyć zagadywać do kobiet nie tylko w pracy, ale też w innych miejscach, które sprzyjają poznawaniu kobiet, to ten ebook jest dla Ciebie.

Reply

Michał February 6, 2013 at 09:44

Odczuwam potrzebę “energetycznego rewanżu” – choćby kilkoma zdaniami za to kolejne opracowanie powyżej. Przeczytałem zaledwie ze 20% , na pewno wrócę do tego tekstu. BARDZO się cieszę, że wykonałeś tę ogromną pracę spisując TAK PRZEJRZYŚCIE swoje praktyczne doświadczenia. Ja dobrze wiem, że opracować esencjonalny – nie męczący ( nie za długi) tekst to spore wyzwanie. Podobno kiedyś jakiegoś profesora zaczepiono gdzieś na schodach i poproszono o wygłoszenie odczytu. On spytał jak długie ma być to przemówienie i dalej wyjaśnił:” długie mogę zacząć od razu a do krótkiego muszę się przygotować”.
Poruszasz kwintesencję problemów. Do tego z dużą klasą ( mało kto potrafi) używasz słów męskich ( “dynamizatorów słownych” ;) ) . One po to są. Jak się należy zjebka oszustom to nie ma co ubierać to w poprawnie polityczny bełkot. Przedstawiasz tym samym siebie jako dojrzalego faceta – wojownika. Ja też lubię poznawać ludzi ( taki miałem zawód przez kilkanaście lat- bardzo okrzepłem jako człowiek, pracowałem w handlu i usługach ) i z wielką przyjemnością poznaję Ciebie dzięki tym licznym stronom i pod-stronom.

Z czystym sumieniem polecsm Twoje porady swoim młodszym kolegom. Wiele Twoich rad ma dla mężczyzn ( niezależnie od wieku bo jak sam słusznie zauważasz są dorośli faceci nie mający tej wiedzy i praktyki. Ina rzecz, że nie każdy chce to zmienić. ) FUNDAMENTALNE znaczenie . Duzo rozmyślam zapoznając się z Twoimi pracami ( “produktami” jak to nazywasz. Ja jestem po 40 stce , to pojęcie trochę zabawnie dla mnie brzmi.). Oj….. im bardziej się zagłębiam – tym rośnie w głowie jakieś “opracowanie” wyniukające zs konfrontacji Twoich doświadczeń z moimi. Normalna sprawa- moje ” młyny” selekcjonują to po swojemu. Być może gdzieś , kiedyś podam swój ” ranking” – które z poruszanych przez Ciebie tematów uważam za najważniejsze. Pożyjemy – zobaczymy.

Taki chaotyczny liścik jako moje ” dziękuję” za to z czym miałem niewatpliwą przyjemność zapoznać się do tej chwili. Zdrowia i sukcesów wszystkim czytającym !

Reply

Tomasz March 20, 2013 at 23:19

Super sprawa! :)

Reply

Marcin June 29, 2013 at 02:20

Mam 36 lat i kiedys zaczepiałem setki pięknych kobiet statystycznie 70 procent z nich twierdziło że ma faceta , 20 procent nie było zainteresowanych i tylko 10 procent chciało sie umawiać ,ale z tych 10 procent co się umówiło większość po kilku spotkaniach rezygnowało lub proponowało przyjaźń między czasie okazywało sie ,że rezygnowały bo dowiedziały sie że pochodzę z biednej rodziny i mało zarabiam. Życie jest brutalne , nie wierze żeby przecietny facet mało zarabiajacy zdobył piękną kobietę takie rzeczy dzieją się tylko w filmach. Byłem z ładna kobieta zerwala bo poznala bogatego.

Reply

Grzywocz June 29, 2013 at 11:33

Mam dla Ciebie wieści. Ona nie zerwała, dlatego że poznała bogatego. Ona pozbywała się Ciebie przez jakieś 6 miesięcy, zanim Cię rzuciła. W jej głowie byłeś już przeszłością na długo przed tym, zanim poznała nowego faceta. Tak kobiety tracą zainteresowanie. Powoli… Poza tym, to Ty i tylko Ty obniżałeś jej zainteresowanie poprzez niewłaściwe zachowanie. Nie dbałeś o to, aby była bardzo zainteresowana, bo nie wiedziałeś jak. Teraz masz okazję to zmienić. Największe błęddy w związkach są w artykułach w dziale związki, a reszta planu utrzymywania związku w kursie: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. A jeśli chodzi o pieniądze, to ma do opublikowania artykuł na ten temat. W treningu “Pewność siebie w 90 dni” też jest to jasno wyjaśnione. W skrócie kobietę interesuje to, dokąd zmierzasz, czy starasz się poleszpszyć swoją sytuację, Twoje działanie i ambicja, więc jeśli tego nie ma, to tracisz sporo punktów. Obecny stan nie jest tak istotny, bo kobiety mają dzisiaj swoje pieniądze. Same pieniądze niczego nie dają, więc jest to przyjemna wymówka, aby się nie edukowaći nie budować pewności siebie ani atrakcyjnej osobowości. Jednak skoro już jesteś na moim blogu, to musisz wierzyć w to, że da się rozwinąć atrakcyjny charakter dla kobiet i udoskonalić także swój wygląd, aby podobać się większej ilości dziewczyn. To główna tematyka kursu: “Pewność siebie w 90 dni.”

Reply

Sęp January 25, 2014 at 18:07

Paweł wesi mi wysili mi test na pod drywanie dziewczyny wysili mi teksy króre pod rywa dziewczyne dzisaj mi wysili mi ten teksty na mojego mejla MUJ TO JEST ADRIANS13@VP.PL JA MUSZE MIECI TEN TEKST JUZ DZISIJ ADRIAN

Reply

Mateusz January 25, 2014 at 23:04

Hej ;) Mam pytanie dotyczące wyglądu. Czy bycie mega chudym ,obniza zainteresowanie w oczach kobiet? Nie wystarczy to ze jest sie wysokim? Ja mysle ze z tą masą mięśni to jest nieistotne.Wieksza znaczenie ma nasz ubiór, styl zycia oraz osobowość .

Reply

Michał September 21, 2015 at 17:24

Cześć,
Znalazłem Twoje materiały gdzieś na yt. Przewijało się w nich że nie da się mieć każdej kobiety co brzmiało dla mnie sensownie. Świetne wyuczone teksty na kobiety nie działają jeżeli nie jest tobą zainteresowana co zdążyłem zauważyć, no dobra może troszeczkę, z czasem pewnie wpadniesz w ten piękny schemat przyjaciela i to będzie właściwie koniec. To co mnie do Ciebie przekonało to to że nie dajesz rozwiązania jak małemu dziecku np: idź powiedz to jak powie to to odpowiedz tamto a jak tak to tak. Zaciekawiłeś mnie bo dajesz NARZĘDZIA pokazałeś mi na co zwrócić uwagę. Właściwie to jestem dopiero gdzieś na początku przeglądania Twoich materiałów, Chciałem napisać że nie jestem pewnie jedyną osobą, która kupiła u ciebie “pomoce naukowe”, jestem zwyczajną osobą (tak wiem że powinienem myśleć że jestem super zajebisty :D ) tak jak pewnie większość tych osób a nie jakimiś idiotami bądź niedorozwojami intelektualnymi lub wsiowymi burakami, dlatego im dłużej oglądałem Twoje porady to mówiłem “Kurwa to ma sens” więc dlaczego nie zapłacić te parę złoty i nie kupić twojego e-booka przecież nie zbiednieję a mogę tylko zyskać na tym.

Pozdrawiam,
Michał.

Reply

Lukasz605 February 5, 2020 at 01:12

Cześć Paweł, to będzie mój drugi kurs. Zakupiłem go, choć jeszcze nie zaliczyłem nawet pierwszego etapu jakim jest samo Zaczepianie dziewczyn na ulicy. Przeczytałem całą powyższą treść i jestem zaskoczony, bo ostro krytykujesz uliczne podchodzenie do dziewczyn i zagadywanie. W tym momencie trochę zwątpiłem, czy warto w ogóle to robić. Wiem, że najlepsze miejsca do poznawania ludzi, to miejsca z kontekstem, ale w moim kilkunastotysięcznym mieście nie ma na to zbyt wielu okazji. Pobliska ok. 90-tysięczna miejscowość, również w tym zbytnio nie pomaga. A do miasta wojewódzkiego jestem w stanie dojechać około 2 razy w miesiącu. Ponadto 12-godzinny system pracy, nie pozwala mi na codzienne wychodzenie na ćwiczenia. Bardzo chciałem zapisać się na kurs tańca, ale nie jestem w stanie tego pogodzić z pracą zmianową, chodziłbym na nie maksymalnie 2 razy w miesiącu, to nie ma sensu. Znalazłem za to inny sposób na możliwe poznawanie kobiet. Zapisuję się na Treningi Pamięci, licząc, że będą na nie uczęszczać też dziewczyny w moim wieku. Mam nadzieję, że tam stworzy się okazja do poznania nowych osób. Ciężko widzę moją drogę do celu, czyli związku z kobietą, w takich warunkach może to zająć duużo czasu, a nie mam go aż tyle, bo jestem po 30-tce.

Reply

Leave a Comment