Jak Zagadać Do Nieznajomej Dziewczyny?

by Paweł Grzywocz on 9 July 2013

Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny, aby ją sobą zainteresować i zdobyć jej zaufanie? Poznaj 6 desperackich tekstów podczas rozmowy zapoznawczej z dziewczyną, które komunikują desperację i presję na coś więcej. Przez to kobieta straci momentalnie zainteresowanie Tobą i na 100% nie przyjdzie później na spotkanie.

Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny?

1. Chciej ją szczerze poznać, jej charakter i zainteresowania.

2. Nie rób sobie ani jej presji na numer lub spotkanie.

3. Nie mów o przyszłości ani nie pytaj ją o numer, jeśli nie otrzymujesz od niej oznak zainteresowania.

4. Skup się na dobrej zabawie i rozbawieniu siebie samego, bo emocje są zaraźliwe.

5. W pierwszej kolejności zbuduj atrakcyjność poprzez poczucie humoru i rozbawianie kobiety, żartobliwe nabijanie się z niej i wyolbrzymianie.

6. Przeplataj humor budowaniem zaufania poprzez opowiadanie historii i zadawanie jej pytań.

7. Wyglądaj najlepiej jak możesz, aby zdawać “test fizycznej atrakcyjności” u jak największej ilości kobiet.

Pamiętaj, że podczas zagadywania do dziewczyny, która Ci się podoba nie chodzi o to, aby zdobyć szybko numer telefonu, ponieważ sam numer niewiele Ci daje. Wymiana numerami telefonu powinna być zwykłą formalnością oraz środkiem do tego, aby później umówić się z dziewczyną na spotkanie.

Natomiast, aby dziewczyna przyszła na spotkanie musi mieć ku temu jakiś powód. Jaki? Choćby pozytywne wspomnienia i emocje z rozmowy zapoznawczej z Tobą. Jak uzyskać taki efekt?

Podczas rozmowy z nieznajomą dziewczyną potrzebujesz 3 rzeczy:

jak zagadać do nieznajomej dziewczyny

"Połączenie emocjonalne"

1. Spodobać się jej fizycznie, czyli zdać tzw. “test fizycznej atrakcyjności.” Jest o tym osobny artykuł i nie musisz być nie wiadomo jak przystojny, ale musi się kobiecie cokolwiek w Tobie spodobać i zaakceptować Twój wygląd.

 
Jak rozmawiać z dziewczyną, aby ją zainteresować?

Tutaj kluczowe są 2 czynniki, których dogłębnie uczę w 9 godzinnym video kursie konwersacji.

2. Pierwszy czynnik to rozbawienie dziewczyny i zbudowanie w ten sposób swojej atrakcyjności. Poprzez poczucie humoru prezentujesz się jako pewny siebie mężczyzna oraz wzbudzasz w kobiecie przyjemne emocje zabawy, śmiechu, relaksu, dobrej zabawy, które ona potem będzie kojarzyć z Tobą i rozmową z Tobą. To pierwszy klucz do tego, aby ona z przyjemnością podała Ci swój numer telefonu i przyszła potem na spotkanie.

3. Drugi warunek to zbudowanie odpowiednio dużego zaufania. Jak? Poprzez opowiadanie historii i zadawanie pytań na temat tej dziewczyny.

 • Wielu facetów pomija albo etap budowania atrakcyjności i od razu chcą budować zaufanie, przez co są odbierani jako zbyt mili.
 •  

 • Wielu facetów z kolei pomija etap budowania zaufania i tylko żartują z dziewczyną i od razu chcą jej numer telefonu.
 •  

  Co jest więc potrzebne, aby skutecznie zagadać i zdobyć jej numer?

   
  Tzw. połączenie emocjonalne.

  Cóż to takiego może być? Chodzi po prostu o to, abyś podczas rozmowy z dziewczyną znalazł jakieś wspólne tematy z nią i punkty odniesienia.

  Przykład:
 • Pytasz dziewczynę, gdzie się uczy, a następnie mówisz jej o tym, że znasz wykładowcę z jej uczelni i ona też go zna i razem się śmiejecie z tego, jaki on jest.
 •  

 • Gdy znajdziesz choćby 3 do 5 takich tematów, to wtedy kobieta nie zapomni o Tobie i gdy zadzwonisz będziesz dla niej jak nowy znajomy i to będzie oczywiste, że ona przyjdzie na spotkanie z Tobą.
 •  
  Możesz również znaleźć mniej osobiste wspólne tematy, jak choćby miejsce, w którym się poznaliście, dlaczego tam się znajdowaliście, czego szukaliście, o czym rozmawialiście. Np. poznałeś ją w dziale odzieżowym w centrum handlowym i rozmawialiście o skarpetkach, które są w 100% bawełniane i nie mają żadnej domieszki poliestru, bo jesteś uczulony na poliester.

  To taki przykład. Chodzi o to, aby pamiętała jakieś historie z Tobą związane oraz żebyś nie był tylko jakimś zabawnym facetem, z którym ona porozmawiała 3 minuty i nic więcej o nim nie wie, w związku z czym boi się przyjść na spotkanie sam na sam i nie ma do Ciebie zaufania.

  Najlepiej porozmawiać z nieznajomą dziewczyną kilkanaście minut, aby zbudować to zaufanie i atrakcyjność poprzez flirt, droczenie się, odwracanie ról (tematy z kursu konwersacji) i dopiero wtedy zabrać numer telefonu.

  Jaki obrać cel podczas zagadania do nieznajomej dziewczyny?

 • Nie miej żadnych oczekiwań ani nie wytwarzaj sobie ani kobiecie presji na coś więcej, czyli na numer, randkę i dalszy rozwój relacji. Gdy kobieta wyczuje, że zagadałeś do niej, bo chciałeś tylko numer albo chcesz sobie po prostu znaleźć jaką ładną dziewczynę, to po Tobie. Jesteś uznany za podrywacza, a ona nie czuje się wyjątkowa.
 •  

 • Jako cel postaw sobie dobrą zabawę oraz szczerą chęć poznania charakteru tej dziewczyny. Sprawdzenie jaka ona jest. Wtedy zagadanie do nieznajomej dziewczyny jest dużo łatwiejsze i mniej stresogenne oraz bardziej przyjemne dla niej samej.
 •  
  Mam nadzieję, że dzięki tym radom już wiesz, jak zagadać do nieznajomej dziewczyny i wykorzystasz te kilka prostych strategii w praktyce.

  Daj znać, jak Ci poszło, a jeśli chcesz więcej strategii prowadzenia atrakcyjnej rozmowy oraz wiele konkretnych przykładów rozbawiania kobiet, to zapoznaj się z video kursem konwersacji.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.8/5 (13 votes cast)
  Jak Zagadać Do Nieznajomej Dziewczyny? , 3.8 out of 5 based on 13 ratings

  Poszukiwano

  • jak zagadac do nieznajomej
  • jak zagadać do nieznajomej dziewczyny
  • yhs-002
  • jak zagadać do nieznajomej na fb
  • jak zagadać do nieznajomej dziewczyny na fb

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 28 comments… read them below or add one }

  Maciek July 12, 2013 at 12:53

  Czyli dziewczyny interesują takie pierdoły że nauczyciel jakiś jest dla nich nie dobry… Coś czuję że zrezygnuję z tego wszystkiego

  Reply

  Grzywocz July 12, 2013 at 13:14

  Ważne,aby podczas rozmowy z nowo poznaną dziewczyną znaleźć kilka jakichkolwiek wspólnych tematów, aby ona potem Cię pamiętała i miała jakieś pozytywne wspomnienia,ponieważ wielu facetów, jeśli już odważy się zagadać do dziewczyny,to bardzo szybko chcą jej numer bez zbudowania jakiejkolwiek? wartości i emocji w rozmowie.Wtedy kobieta nie ma żadnego zaufania i nawet jeśli poda swój numer,to potem i tak nie przyjdzie na spotkanie. Kto rezygnuje,ten jest z ewolucyjnego punktu widzenia “bezpłodny” :)

  Reply

  Ave July 12, 2013 at 15:11

  Chwila, to zalecasz poznawanie kobiet w miejscach publicznych typu galeria, ulica itd. czy nie? Bo z Twoich wcześniejszych materiałów wynika że powinniśmy (my w sensie twoi uczniowie:) ) to robić w miejscach gdzie występuje z automatu wspólny kontekst np. na grupie teatralnej/kursie tańca/ imprezie tematycznej (np.wystawie) itd. Czyli należy to robić w miejscach gdzie wspólnego kontekstu trzeba się doszukiwać (galeria) czy tam gdzie jest on oczywisty i pewny? Dzięki za wszystko Paweł:)

  Reply

  Grzywocz July 12, 2013 at 15:55

  Jako trening pewności siebie i poszerzania strefy komfortu możesz rozmawiać z dziewczynami wszędzie. Byle by się nigdzie nie spieszyły, tylko przynajmniej stały w miejscu albo siedziały np. w parku na ławce. W miejscach publicznych kobiety są nieufne i niewiele? umówisz z takich rozmów spotkań sam na sam, ale możesz w ten sposób ćwiczyć pewność siebie, jeśli masz mało okazji w innych, bardziej normalnych miejscach. A stałą dziewczynę właśnie najczęściej poznasz w miejscu z jakimkolwiek kontekstem

  Reply

  Adam July 12, 2013 at 17:00

  Czy to źle wpływa na to gdy mężczyzna chce wziąć numer? Czasami nie ma czasu żeby odkrywać wzajemne zainteresowania. Ja mam ten problem, że rozmawiam z kobietami ale? boję się zapytać o numer. Jak to przełamać ? I czy jeśli po kilku rozmowach ja nie zapytałem kobiety, która daje mi sygnały o numer to czy to obniża moją atrakcyjność?

  Reply

  Grzywocz July 12, 2013 at 17:40

  Jeżeli kobieta patrzy się na Ciebie długo i uśmiecha oraz widać,że czeka aż do niej zagadasz,ale się spieszysz,to możesz od razu spytać ją o nr tel.Rzadko jednak kobieta od razu jest bardzo zainteresowana,więc trzeba porozmawiać kilka do kilkanaście minut,aby miała powód do dalszego rozwoju znajomości.Gdy widzisz jej oznaki zaint. to WTEDY się przełam i spytaj o nr.Jedne kobiety? będą miesiącami czekać na Twój ruch,inne uznają,że się boisz i zrezygnują.To zależy od ich poziomu zainteresowania

  Reply

  Jan July 12, 2013 at 19:47

  Polska to kraj ludzi zamkniętych,i nawet jak człowiek ma bajere,jest wygadany,to nikt nie bierze pod wagę że pozostali polacy niewtajemniczeni tacy nie? są,znajomy-znajomego-układy,to rzadzi w Polsce…ewentualnie najwieksze polskie miasta to może taka otwartość występuje….nikt nie bierze także pod uwage,że wiele dziewczyn ma kolesi z szkoły,pracy,nie masz tak i masz problem,chciałbym w to nie wieżyć,ale coraz trudniej mi to przychodzi…

  Reply

  Grzywocz July 12, 2013 at 19:55

  Ja od początku mojej działalności głoszę prawdę o tym,że zaczepianie kobiet w miejscach publicznych to nie jest najlepszy sposób,aby się wyróżnić,ale najtrudniejsze miejsce i bardzo często robienie z siebie natręta i kogoś dziwnego. Wystarczy,że skupisz się na miejscach z jakimkolwiek wspólnym kontekstem jak wydarzenia na uczelniach wyższych, dodatkowe szkolenia,warsztaty i kursy taneczne,wernisaże lub choćby empik? czy biblioteka i wtedy kobiety nie są zamknięte i nie stronią od rozmowy.

  Reply

  Sławek July 12, 2013 at 19:48

  Myślę że dobrze mówisz Paweł z własnego skromnego doświadczenia wiem, że jak Dziewczyna ma trochę oleju w głowie to potrafi szybko rozszyfrować faceta i stracić nim zainteresowanie a tego nie chcemy; /.? Więc trzeba trochę być człowiekiem zagadką prawda Paweł? hmm długo mógłbym pisać ale temat relacji z dziewczynami jest jak studnia bez dna … nie wszystko idzie przewidzieć, a to czasem boli. Jak ci na kimś zależy to trudniej się stopować …

  Reply

  Grzywocz July 12, 2013 at 19:57

  Właśnie na tym polega druga, najbardziej atrakcyjna, męska cecha, czyli SAMOKONTROLA swoich uczuć i emocji. Facet ma być oparciem dla kobiety, dlatego panowanie nad swoimi emocjami jest kluczowe. W poradach mailowych, na blogu i w kursie “Jak zdobyć dziewczynę” znajdziesz masę sposobów bycia tajemnicą i wyzwaniem dla dziewczyny, aby ona również inwestowała w relację i chciała więcej.

  Reply

  Darek July 13, 2013 at 00:08

  Powitać. Dziś byłem w jednej z galerii na zakupach i przyuważyłem trenera z kursantami. Z racji tego, że i tak na kogoś czekałem stwierdziłem, że poświęcę trochę czasu, żeby zobaczyć z bliska tą szopkę. Powiem Wam, że dawno tak dziwnie się nie czułem. Z jednej strony było mi żal tych chłopaków, którzy płacą za takie durne akcje. Z drugiej, chciałem przypierdolić temu z dupy wysranemu trenerowi. Na żywo wygląda to zupełnie inaczej niż na tych idiotycznych filmikach lansowanych przez tych specjalistów o cudacznych ksywkach. W zdecydowanej większości kobiety nawet nie chciały się zatrzymać, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek rozmowie. Najbardziej idiotyczne było to, że wspólnie z tym pożal się Boże trenerem ustalali do której laski uderzą, jakby sami nie byli w stanie tego ocenić. A wskazówki jakie im udzielał, to już temat na osobny felieton. W ciągu ok. 40 minut udało im się wyprosić numery od dwóch kosmitek (przepraszam, ale inaczej nie da się określić tych “nietuzinkowych” lasek), które dodatkowo były razem. Oczywiście, przez trenera zostało to potraktowane jako brawurowe wykonanie zadania, po czym ekipa się zwinęła, bądź zmieniła lokalizację. Także moim skromnym zdaniem nie było mowy o skuteczności, bo gołym okiem było widać, że numery które zgarnęli do niczego im się nie przydadzą. Tak to właśnie wygląda Panowie. Powinniście iść na kolanach do Częstochowy, że trafiliście na Pawła i nie próbujecie zatrzymywać spieszących się gdzieś kobiet, jak tych dwóch nieszczęśników. Pozdrawiam.

  Reply

  Cyberius January 23, 2014 at 19:03

  Muszę się z Tobą zgodzić. Gdyby nie Paweł, to dalej byłbym w tyle wśród gąszczu tych PUAowskich stronek, gdzie mowa o tych eskalacjach, otwieraczach, shittestach, itp. Także jestem Ci, Pawle, bardzo serdecznie wdzięczny ;)

  Reply

  Marek July 13, 2013 at 10:25

  Zawsze trzeba pytac o numer oczywiscie nie w taki służalczy sposób tylko jak w rozmowie było trochę smiechu tzn laska jest dostępna, miła. Tylko mam trochę inne przekonanie na temat tej sztucznej “ucieczki” do znajomych i chcemy szybko wymienić się kontaktem. Myslę ze to jest dobry sposób na to jeśli rozmowa sie wydłuża i nie wiadomo jak skończyć. Zresztą jesli dziewczyna po takiej akcji nie “wyczuje” oszustwa to jeśli tych znajomych nie mamy lub jest ich bardzo mało to co zrobic wtedy jak po kilku randkach jak to radzisz Paweł by “wkręcac ją” i umawiać się tylko w tygodniu a weekendy zostawiać dla “znajomych” choc tak naprawdę siedzielismy w domu lub nie robilismy niczego ciekawego. Jeśli dziewczyna jest bystra a przeciez o takie nam chodzi to prędzej czy pózniej “wywęszy” kłamstwo. Wogóle uważam że jeśli się nie ma wielu znajomych i wielu opcji spędzania wolnego czasu to bardzo cieżko zainteresować ładną i bystrą dziewczynę bo wtedy rozmowy są drętwe i nie ma się tego “automatu” w rozmowie. Nie wyglądam jak Brad Pitt oczywiście nie jestem jakis szkaradny ale dla przeciętnego faceta takiego jak ja zagadanie do dziewczyny to tylko wierzchołek góry lodowej, schody zaczynają się na randkowaniu, dlatego tak trudno znależc sobie drugą połówkę, albo poprostu jesteśmy skazani na osoby ponizej oczekiwań, dlatego tak wiele mamy dziś rozwodów. Im człowiek starszy tym coraz bardziej przypomina to szukanie igły w stogu siana. Ale i tak myslę że ze wszystkich uwodzicieli Ty masz najbardziej normalne spojrzenie na realcje damsko-męskie, życzę powodzenia w dalszej pracy:)

  Reply

  Darek July 13, 2013 at 15:22

  “Wogóle uważam że jeśli się nie ma wielu znajomych i wielu opcji spędzania wolnego czasu to bardzo cieżko zainteresować ładną i bystrą dziewczynę bo wtedy rozmowy są drętwe i nie ma się tego ?automatu? w rozmowie.”
  To jest kluczowe zdanie Twojego wpisu. W zupełności masz rację. Prawda jest taka, że jeśli chcesz mieć piękną i mądrą dziewczynę, z poczuciem humoru, to musisz zacząć OD SIEBIE. Zrób wszystko, żeby wyglądać jak najlepiej, mieć znajomych i swoje pasje, dzięki czemu będziesz spędzał wolny czas w ciekawy sposób, co działa na kobiety jak magnes. Dzięki temu staniesz się obyty towarzysko i automatycznie będziesz miał o czym rozmawiać z kobietami. Kobiety uwielbiają nas słuchać, o naszych pasjach, czy różnych przygodach i wydarzeniach z naszego życia. Widzisz, kobiety żyją w przeświadczeniu, że ich życie jest szare i nudne (nawet te ładne) i dlatego stronią od nudnych facetów. One szukają kogoś kto je zafascynuje i zabierze “w podróż w nieznane”, jak w romansie, czy tam innej telenoweli. Bez poczucia humoru, pewności siebie, znajomych i ciekawie spędzanego wolnego czasu, utrzymanie zainteresowania pięknej dziewczyny jest niezwykle trudne. To tak jakbyś chciał rozpocząć budowę domu od dachu. Także zacznij odkrywać swoje pasje i poszerzaj grono znajomych. Każdy nowy znajomy na pewno zna jakieś kobiety. Być może któryś ma fajną siostrę, która jest teraz sama :) .

  P.S. Jeśli doskwiera Ci brak zajęć w weekend, to zostań analitykiem sieciowym. Ja mam dyżur drugi weekend z rzędu ;) .
  Trzym się

  Reply

  Aston July 13, 2013 at 19:43

  Usuń tego pop-upa, przez którego nie da się strony przeglądać na Firefoxie i nie da się tego wyłaczyć.

  Reply

  łukasz July 14, 2013 at 20:56

  hej paweł nie wiem na jakie tematy rozmawiac gdy są dwie dziewczyny lub trzy miałem taka sytuacje ze podeszłem do dziewczyn gadałem z nimi ale za bardzo nie wiedziałem jak mam z nimi rozmawiac noze ty mi doradzic na jakie tematy rozmawiac z kobietami bo ja wiecej takiego nudnego zycia nie chcem po prostu tak zyc jak przed rokiem i wieloma laty podchodze do kobiet ale nie wiem o czym mam rozmawiac prosze doradz mi cos bede ci wdzieczny naprawde doceniam nie podchodze do dziewczyn bo nie wiem o czym mam z nimi rozmawiac prosze doradz czekam na odpowiedz łukasz

  Reply

  Kamil August 3, 2013 at 21:29

  Cześć Paweł. Mam taką sprawę. Chciałem zagadać do dziewczyny, która sprzedaje na targowisku na którym regularnie robię zakupy. Podsłuchałem przypadkiem, że zarabia na czesne, także duuuży plus dla niej. Na początku przechodziłem specjalnie, żeby zobaczyć czy na mnie spojrzy i chyba wpadłem jej w oko. Lipa jest z tym, że ciągle ktoś coś albo ogląda albo pyta, albo szefowa, zawsze ktoś jest i jej truje dupę. Dzisiaj miałem wrażenie, że na mnie czekała, bo spoglądała w stronę z której zawsze idę i wyraźnie ożywiła się jak mnie zobaczyła :) . No ale oczywiście byli klienci, których trzeba przecież obsłużyć. Nie boję się zagadać. Etap strachu mam już za sobą i zagaduję w miarę swobodnie. Chodzi mi o to, jak mam to zrobić skoro zawsze ktoś przy niej jest. Przy klientkach? Czy może specjalnie zapytać o jakąś głupotę? Ale asortyment też nie bardzo, bo raczej damskie fatałaszki. Zaatakować ją jak skończy pracę też chyba nie bardzo, za duże ciśnienie i nie ten spontan, no bo to już takie łażenie za laską, już wiem, że tego nie lubią ;) . Chyba jeszcze brakuje mi kreatywności, bo nie mam pomysłu. Proszę o radę i chciałem Tobie podziękować za to kim teraz jestem.
  Pozdrawiam Kamil.

  Reply

  Kamil August 3, 2013 at 21:41

  Myślałem żeby zapytać: Zawsze u ciebie taki ruch?
  No i potem to pociągnąć z humorem. Tylko, żeby nie wyszło to jakoś dla niej krępująco, bo przecież nigdy nie jest sama.

  Reply

  konrad December 17, 2014 at 23:16

  Bardzo fajne nagranie!

  Reply

  me_how July 27, 2015 at 19:24

  Cześć!

  Ostatnio miałem taką sytuację, że czekając na kumpla z którym jeżdżę do pracy regularnie mijała mnie bardzo fajna dziewczyna. Próbowałem do niej zagadać, ale ona wręcz ostentacyjnie odwracała głowę. Nieważne, czy jest zajęta, czy się jej nie podobam. Stwierdziłem, że nie będę dłużej robił z siebie idioty i poprosiłem kumpla, żeby zatrzymywał się po mnie w innym miejscu.
  Mam zasadę, że zagaduję do kobiet, które nie okazują wyraźnej niechęci, bo to już wtedy jest skrajne zeszmacenie się. Nie musi na mnie patrzeć, tylko niech nie pokazuje, że ma mnie głęboko w…
  Nauczyło mnie tego pewne doświadczenie z przeszłości. Kiedyś spotykałem fajną laseczkę dla odmiany na przystanku. Z jej strony arktyczny mróz, ale ja jako ” prawdziwy zdobywca” oczywiście uderzyłem. Zdążyłem tylko powiedzieć cześć,a ona wypaliła:-”Słucham pana, o co chodzi?”
  -Czemu od razu pan, jestem Michał, a ty jak masz na imię?
  -Proszę pana, muszę zadzwonić, więc jeśli nie ma pan mi nic ważnego do powiedzenia, to życzę miłego dnia”
  Pysznie po prostu ;) Mój sen o samcu alfa, zdobywcy, który wybiera sobie kobiety, które będą jego, prysł wtedy jak bańka mydlana.
  Panowie, jeśli koniecznie chcecie zagadać do laski na ulicy, to nie zróbcie z siebie błazna, bo o to wtedy nie trudno.

  Trzymta się chopy

  Reply

  asdf112 May 3, 2019 at 19:04

  Bo jak za przeproszeniem zawracasz dziewczynie w głowie mając siano, to spławiła cię jak leszcza.
  Też tak miałem dopóki nie byłem konkretny.

  Reply

  Stefan May 31, 2017 at 19:10

  Cześć.
  PawelGrzywocz, mam prośbę.
  Poznałem kobietę, spojrzała się na mnie dwa razy, zetknęliśmy wzrok i podszedłem, zagadałem, dostałem numer. Minęły 4 randki pocałowałem ją w usta. Fajnie rozwija się znajomość, pomału i ze zdrowym rozsądkiem.
  Ale jest jedno ale, bo od jednej z jej znajomych dowiedziałem się, ze ona ma chłopaka i nie układa im się najlepiej od dłuższego czasu.
  Ja wysłuchałem tej koleżanki, ale kompletnie nic nie robię w tym kierunku. Spotykam się z tą dziewczyną na randkach, miło spędzamy czas. Nie mam zamiaru pytać sie jej o to czy spotyka się z innymi facetami.
  Co byś mi poradził? Czy po przeczytaniu mojej wypowiedzi znalazłeś jakieś błędy których nie powinienem popełnić?
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!!!
  Oby jak najwięcej facetów uczyło się jak postępować z kobietami.

  Reply

  Paweł Grzywocz May 31, 2017 at 19:17

  Bardzo dobrze. Dopiero, gdy ona w okolicach 8 do 20 spotkań spyta, co jest między wami, to wtedy pytasz, czy zakończyła kontakty z byłymi facetami. Jeśli nie, to mówisz: “Zostawmy to tak jest jest teraz” i nie stawiaj jej ultimatum. A jeśli zakończyła, to się zgadzasz na związek. Jakby się potem okazało, że kłamała, to ją rzucasz. Są o tym artykuły: “Co zrobić, żeby dziewczyna się we mnie zakochała” oraz “Dziewczyna zostawiła mnie dla byłego” oraz “Jak obronić związek przed byłym chłopakiem”, “Dziewczyna ma zdjęcia byłego na fb” i raport: “Jak traktować zajętą dziewczynę.” Generalnie jest bardzo dobrze. Nie poruszaj pierwszy negatywnego tematu. Być może ona wejdzie z Tobą w związek i nigdy nie powie o byłym, bo on przestanie istnieć dla niej. A Ty pierwszy nie mów o tym, bo jej się głupio zrobi, że jej zamiana chłopaków wyszła na jaw. Poczekaj aż spyta o związek o wtedy ogólnie spytaj, czy zakończyła kontakty z byłymi chłopakami.

  Reply

  Michał June 8, 2017 at 10:37

  Pamiętam, jak moja była dziewczyna po kilku miesiącach znajomości z taką dziwną miną powiedziała : “Ale ty jesteś tajemniczy. Nie mogę cię rozgryźć” . A ja, niewyedukowany, tak się przestraszyłem, że robię jej krzywdę, że zacząłem się zmieniać na “lepsze”. Cieszę się, Paweł, że udało mi się dotrzeć do Twoich materiałów. Dzięki.

  Reply

  Konrad November 5, 2017 at 19:03

  Cześć Paweł
  Twoje materiały czytam już od dłuższego czasu i są bardzo świetne. Pisze do Ciebie z pytaniem, ponieważ pochodzę z Poznania, gdzie od września do czerwca odbywają się najróżniejsze targi na Międzynarodowych Targach Poznańskich, na których bardzo często są hostessy. I pytanie brzmi “jak z nimi zacząć rozmowę oraz rozmawiać i wziąć numer oraz najważniejsze dla mnie pytanie jak zbić ich sukotarczę” ?
  Z góry dziękuje za odpowiedź

  Reply

  Paweł Grzywocz November 5, 2017 at 20:24

  Myślę, że słabo studiujesz moje materiały, ponieważ jasno wynika z nich, że nie ma czegoś takiego, jak sukotarcza. To mit, o którym powinieneś posłuchać tutaj. Hostessy, kelnerki, barmanki itp. są w pracy, więc muszą być miłe dla klientów i nie wiadomo, czy ona jest zainteresowana czy jest po prostu miła. Musiałaby dawać ewidentne oznaki zainteresowania, ale to też nie wiadomo, czy chce coś sprzedać, czy naprawdę jest zainteresowana. Weryfikuje to zapytanie o numer telefonu. Rozmawiasz, jak z każdą inną dziewczyną z tą różnicą, że należy szybko zmienić kontekst na bardziej prywatny, np. “Słuchaj, nie sprzedawaj mi tego, tak chciałem sobie z Tobą pogadać, co lubisz robić w wolnym czasie/jakie masz pasje?”. Podobnie, jak tutaj.

  Reply

  P. November 14, 2020 at 18:03

  Hej Pawle,
  mam pytanie do Ciebie,
  Czy znasz może jakieś materiały/ćwiczenia, które możesz polecić w sytuacji, aby poprawić płynność mówienia.
  Chodzi mi o to, że łapie się nieraz na tym, że mówiąc na konkretny temat, mam jakiś zarys swojej wypowiedzi. Dajmy na to, chcę powiedzieć coś w kolejności myśl 1 ->2->3, ale w trakcie mówienia niekiedy w mojej głowie pojawią się różne dodatkowe myśli do rozwinięcia tej wypowiedzi i wtedy nieraz gubię się i tracę płynność i założoną kolejność wypowiedzi i po tym już nieraz całkiem wszystko mi się miesza. Nie jest to częste, ale chciałbym to poprawić.

  Jeszcze mam 2 pytanie. Skąd można uczyć się emocjonalnych zwrotów typu “czułem ciarki na plecach”, “zapiera dech w piersi”. Chodzi mi o to jak mogę nauczyć się mówić w stylu kobiet. Biorąc Twój przykład: Facet kolegom by powiedział, że się całował z kobietą, a kobieta by rozwinęła to wydarzenie o dokładny opis swoich przeżyć, atmosferę wokoło itd.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 15, 2020 at 09:58

  Polecam programy o emocjonalnej rozmowie “77 technik flirtu”, “Tranzycje, przejścia do flirtu”, “100 Rozmów audio z kobietami”.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: