Wejdź Na Drogę Do Nieuniknionej Pewności Siebie Z Kobietami I Ludźmi W Ogóle:

pewność siebie z kobietami
Jak myśleć i działać, aby pewność siebie i piękna kobieta u boku były nieuniknione…

“Już nie mam żadnych oporów przed podchodzeniem, zagadywaniem. Zawsze mam jakiś pomysł. Przede wszystkim pozbyłem się tego cholernego strachu, który ograniczał mnie przed działaniem”

Opinia Pawła: “Jak pozbyć się kompleksów i nie uzależniać poczucia wartości od wyglądu lub ilości zarabianych pieniędzy?”


Jak zmienił się Artur:


Opinie Video:


Posłuchaj Opinii Zadowolonych Uczestników Tego Programu:   

Od: Paweł Grzywocz (21.12.2018)

Drogi Przyjacielu!

Wiem, że ten nagłówek brzmi kontrowersyjnie, ale właśnie na tym polega większość kursów o pewności siebie z kobietami.

 • Jedne każą Ci wyobrażać sobie, jak uprawiasz z kobietą seks.
 • Kolejne kursy zalewają Cię masą stresujących ćwiczeń do wykonania na mieście, jak na przykład zaczepianie kobiet i mówienie im, że chcesz uprawiać z nimi seks.
 • Jeszcze inne programy na pewność siebie opierają się na hipnozie, gdzie wyobrażasz sobie, że wyciągasz z klatki piersiowej czarną kulkę i zmieniasz jej kolor na bardziej pozytywny.
 • Na Mnie Takie Kursy Nie Podziałały

  To był jeden wielki obłęd. Miałem serdecznie dosyć. stresu i wyobrażania sobie głupich rzeczy.

  Nadal miałem zaniżone poczucie własnej wartości, ponieważ przez całe życie byłem poniżany przez rówieśników.To nie żart. Nie chcę do tego wracać, ale muszę Ci się trochę zwierzyć, abyś zrozumiał, że jestem w stanie Ci pomóc zbudować pewność siebie z kobietami.

  Miałem W Życiu Przechlapane!

  W każdej szkole, do jakiej chodziłem rówieśnicy śmiali się z moich oczu, zębów i chudej sylwetki. Przez to stałem się nieśmiałą, zakompleksioną ciotą. Poważnie! Byłem tak zwanym “chłopcem do bicia”. Dzięki temu miałem tak niską pewność siebie, że dziewczyny zawsze widziały we mnie tylko miłego kolegę.

  Zawsze Pragnąłem Być Tym Odważnym, Popularnym Mężczyzną, Którego Pragną Kobiety

  Jednak nie wiedziałem, jak nim zostać. Próbowałem wszystkiego, aby pozbyć się nieśmiałości. Udział w przedstawieniach szkolnych, gdzie w liceum grałem Freda Flinstone’a, robienie prezentacji, przełamywanie się. Czułem niewielkie postępy, ale byłem daleki od tego, czego pragnąłem.

  Okazało Się, Że Muszę Zamienić Moje Stare Przekonania Na Temat Siebie
  I Kobiet Na Lepsze

  Samo zbieranie nowych przekonań w jedną całość zajęło mi ponad 3 lata. Dlaczego? Ponieważ przekonania proponowane przez uwodzicieli były sprzeczne z moimi wartościami. Ich zalecane przekonania były wręcz chore. Nie będę nawet ich przytaczał, ponieważ są tak wulgarne.

  Zacząłem Więc Samemu Zbierać Do Kupy Najbardziej Potężne Przekonania Na Temat Siebie
  I Własnej Wartości

  Problem jednak polegał na tym, że gdy już miałem pozytywne przekonanie, to uwierzenie, że jest dla mnie prawdą stanowiło nie lada wyzwanie.

  Próbowałem afirmacji, wizualizacji, planowania celów, pozytywnego myślenia, różnych religii, seminariów o pewności siebie, ćwiczeń na mieście i w klubie.

  Prawda Jest Taka, Że Zmiana Przekonań Jest Procesem

  Nie da się zastosować jakiejś super techniki i natychmiast uwierzyć w to, że jesteś najlepszym facetem, jakiego kobieta kiedykolwiek spotkała.

  To tak nie działa. Potrzebny jest tutaj rozwój na wielu płaszczyznach oraz bezcenne doświadczenie, które pozwoli Ci uwierzyć w to, że potrafisz wszystko to, czego pragniesz oraz w pełni na to zasługujesz.

  Stworzyłem Więc Nowy Zestaw Przekonań Na Temat Siebie I Zacząłem Pracować Nad Sobą, Aby Stały Się Moją Rzeczywistością

  Po kilku miesiącach pracy nad sobą zauważyłem, że jestem na drodze, która prowadzi mnie do nieuniknionej pewności siebie. Każdego dnia stawałem się bardziej pewny siebie oraz zwiększałem moje poczucie własnej wartości.

  Odnalazłem Takie Sposoby Myślenia
  I Działania, Dzięki Którym Zdobycie Pewności Siebie Jest Nieuniknione

  Dzięki temu rozwinąłem swoją pewność siebie do tego stopnia, że zacząłem swobodnie poznawać piękne kobiety. Wszelki stres odszedł w zapomnienie. Przy pięknej dziewczynie czułem się podekscytowany i radosny. Rozmawiałem z nią z przyjemnością. Znalazłem piękną dziewczynę. Jestem z nią do dzisiaj, już trzeci rok. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i ona wspiera mnie w mojej działalności.

  Wiem, Że Skoro Mnie Się Udało Zbudować Pewność Siebie I Znaleźć Przepiękną Dziewczynę, To Mogę Tego Nauczyć Ciebie

  Dlatego zaprosiłem w grudniu 2012 roku moich czytelników do nowego treningu online: “Pewność Siebie Z Pięknymi Kobietami W 90 Dni”.

  Wówczas nie miałem jeszcze nagranych materiałów. Miałem tylko spis moich przekonań i najważniejszych sposobów myślenia, które zmieniły moje życie.

  Na kurs zapisało się już ponad 1316 osób i ta liczba ciągle rośnie! Jestem zaskoczony tak dużą liczbą uczestników, którzy zapisali się na to szkolenie właściwie “w ciemno”.

  Kierowali się jedynie moimi poprzednimi materiałami. Aktualnie są bardzo zadowoleni z tego szkolenia i ciągłe napływają do mnie kolejne maile z podziękowaniami i historiami transformacji.

  Uczestnicy piszą do mnie, że czują się o wiele bardziej swobodnie w rozmowach z dziewczynami, nie idealizują już pięknych kobiet, nie stresują się przy nich, tylko swobodnie rozmawiają.

  Chodzą także na randki i regularnie poznają nowe dziewczyny, gdy skreślają takie kobiety, które nie nadają się na stałą dziewczynę.

  Skoro Mnie I Uczestnikom Tego Treningu Udało Się Zmienić, To Ty Tym Bardziej Możesz To Osiągnąć

  Zapoznaj się więc z zawartością kursu i podejmij decyzję, czy jesteś gotów na zbudowanie pewności siebie z kobietami w 90 dni. Jeśli ten czas okaże się czasem zbyt krótkim, to gwarantuję Ci jedną rzecz.

  Dzięki strategiom myślenia i działania z tego kursu, wejdziesz na drogę, która prowadzi do nieuniknionej pewności siebie.

  pewność siebie w 90 dni


  Czego Się Nauczysz Przez Najbliższe 3 Miesiące:


  MIESIĄC 1: Zobacz jak wyglądają odcinki:
   
  wprowadzenie
  Twój styl
  mowa ciała
  ton głosu
  usmiechstrefa komfortu - nieunikniona pewność siebie odcinek7znajomiodcinek8weryfikacjaprzekonan odcinek9imponowaniestrefa przyjaźni
  pamietaj komplementy
  strach przed podejściem
  twoja wartość rośnie

  MIESIĄC 2:

  porównywanie się z innymi
  Co powiedzieć dalej
  drętwa cisza
  cechy prawdziwego mężczyznyjak zagadać do dziewczyny w grupie
  kontakt wzrokowy - jak kobiety wybierają
  planuj czynności
  jak pozbyć się kompleksów
  jak pozbyć się strachu przed podejściem
  jak nie dać się zranić
  jak pokonać strach przed ludźmi
  krępujące sytuacje z dziewczyną

  MIESIĄC 3:

  jak zyskać pewność siebie
  kobiece testy i shit-testy
  pieniądze a pewność siebie z kobietami
  wysokie standardy a pewność siebie

  wysokie standardy a pewność siebie

  Rozwal Stres Przed Pierwszą Randką Oraz Przed Pierwszym Pocałunkiem

  Nie Jesteś Zielony Banknot, Aby Się Wszystkim Podobać

  Jak Uniknąć Myślenia O Tym, Co Masz Do Stracenia?

  Motywacja Do Podejścia Do Dziewczyny, Gdy Czujesz Strach I Niemoc

  Jak Tworzyć Wartość Podczas Podejścia I Rozmowy
  Jak Z Introwertyka Stać Się Towarzyskim I Wygadanym Facetem
  JJak Pozbywać Się Uczuć Desperacji I Frustracji ? Ćwiczenie Na Nabranie Perspektywy
  Moc Utrzymania Zainteresowania Kobiety Oraz Refleksje Podsumowujące

  Otrzymasz 146 Stronicowy Ebook
  Z Wszystkimi Zagadnieniami
  I Praktycznymi Ćwiczeniami

  Kliknij w poniższą okładkę, aby zobaczyć
  spis treści ebooka:

  podsumowanie
  rejestracja do treningu pewność siebie w 90 dni


  Opinie Video:


  Opinia Pawła: “Jak pozbyć się kompleksów i nie uzależniać poczucia wartości od wyglądu lub ilości zarabianych pieniędzy?”


  Opinia Video Norberta:  Historia Zbyszka (25 lat):

  ***“Dzięki materiałom Pawła w przeciągu trzech pierwszych miesięcy 2013 roku podszedłem do większej ilości obcych kobiet, niż przez cały 2012.” ***

  Porównując samego siebie teraz i siebie kilka tygodni temu, widzę ogromne zmiany.

  Dzięki materiałom Pawła w przeciągu trzech pierwszych miesięcy 2013 roku podszedłem do większej ilości obcych kobiet, niż przez cały 2012. Mimo, że wtedy już pochłaniałem różne techniki PUA, wynik to zaledwie kilkanaście kobiet. Dlaczego?

  Dlatego, że wszelkie rady uwodzicieli polegały na tym – podejdź, zagadaj, eskaluj dotykiem, zabierz na spotkanie i doprowadzaj do seksu na pierwszej randce. Taka presja na wynik i takie oczekiwania, zniechęcają już przed samym podejściem i powodują ogromny stres na samą myśl.

  Ja najwięcej pracy zawsze wkładam w samo podejście do obcej dziewczyny i może wydać się to dziwne, ale właśnie to powoduje u mnie największe opory. Zaraz po samym zagadaniu, kiedy rozmowa się rozkręca (albo nawet jeśli jest zlewka), emocje gwałtownie opadają – zapewne wynika to z doświadczenia w pracy z klientami.

  Dlatego to jest mój główny cel – podchodzenie do obcych ładnych dziewczyn – wszędzie i bez żadnego zobowiązania, nawet żeby powiedzieć najzwyklejsze “cześć”.

  Kiedyś myślałem, że MUSZĘ podejść zagadać wziąć numer i umówić randkę… w skrócie BŁAGAĆ jak łajza kobietę o uwagę…

  Teraz podchodzę bez zobowiązania zobaczyć czy ona jest normalna [a większość nie jest] i dopiero jak zasłuży to wezmę ten numer i zobaczę co będzie dalej…

  A w tym wszystkim najlepsze jest to, że nie muszę nic, ja CHCĘ ! Ja czuje ekscytacje ! Nie do pomyślenia jeszcze pół roku temu !

  Tak w skrócie rady Pawła nauczyły mnie więcej DAWAĆ niż brać, czego nie uczą desperaci z PUA, których czasem widać po galeriach poprzebieranych jak na bal przebierańców ze strachem w oczach proszących kobiety o uwagę…

  Historia Pawła (23 lata):

  ***“Nigdy w życiu nie wydałem pieniędzy na jakąkolwiek wartość niematerialną, typu kursy, zakup muzyki przez internet, książek w formacie pdf.itd. Jestem konserwatywny w tych sprawach.” ***

  Cześć Pawle,

  Na wstępie chciałbym Ci pogratulować, ale zapewne nie zgadniesz czego.Nie, nie chodzi o to co robisz, itd. bo to jest oczywiste dla wszystkich i doskonale o tym wiesz. Chodzi o to że właśnie udało Ci się przekonać super oporną na marketing osobę do zakupu Twojego produktu.

  Nigdy w życiu nie wydałem pieniędzy na jakąkolwiek wartość niematerialną, typu kursy, zakup muzyki przez internet, książek w formacie pdf.itd. Jestem konserwatywny w tych sprawach.

  Dlaczego więc w końcu mnie przekonałeś żebym zrobił wyjątek? Wszystko zaczęło się od trafienia na Twój filmik na youtube. Po obejrzeniu kilku z nich zapisałem się na Twój newsletter. Następnie przez dobre pół roku otrzymywałem od Ciebie zupełnie za darmo porady dotyczące relacji damsko męskich. Już po krótkim czasie zorientowałem się że Jesteś zupełnie inny niż reszta speców PUA. Masz logiczne, spójne i skuteczne poglądy, przy jednoczesnej prostocie. Twój system po prostu działa i jest oparty na prawdziwej psychologii. Już po kilku mailach zacząłem testować niektóre sprawy i życie stało się łatwiejsze.

  Coś o mnie.
  Czytając Twoją historię widzę trochę siebie. Już od liceum interesowałem się uwodzeniem.Przeczytałem wszystko co jest na polskim rynku z literatury tematu. Dosłownie.Próbowałem różnych sztuczek i trików, część działa a część nie, dopóki nie wyjaśniłeś mi że to One wybierają.Teraz już to wiem.

  Mój aktualny problem to albo brak pewności siebie, albo nad-pewność siebie przy kobiecie. To pierwsze wszystkim znane, u mnie w wersji lajtowej, czyli lekka niepewność. Coraz rzadziej to mam. W sumie z dnia na dzień robię ogromne postępy. Nie mam już problemu z umawianiem randek, braniem numeru itd. Mam spotkania z naprawdę ładnymi kobietami. Dużo poznaję przez internet i polecam wszystkim te formę dla zapracowanych. Oczywiście pod warunkiem że ma się dobre zdjęcia na profilu i zero informacji o sobie a rozmowę prowadzi się maksymalnie 1-3 razy w odstępie kilku dni w  celu tylko i wyłącznie wzięcia numeru. Nie dodaje się jej do znajomych a po wzięciu numeru więcej się nie gada, tylko stosuje się procedurę Pawła Grzywocza . Wtedy to działa.

  Z drugiej strony ( i tu jest cały szkopuł) często jestem pewny siebie aż za bardzo i kobieta to wyczuwa. Jedna laska powiedziała mi nawet że cyt: “Udajesz pewnego siebie żeby ukryć to że jesteś tak naprawdę bardzo niepewny siebie”.

  Kupując Twój produkt mam nadzieję na osiągnięcie właściwej równomiernej pewności siebie. Czyli tej całkowicie naturalnej. Z drugiej strony jestem przekonany że masz tam różne ciekawe ,,smaczki”, które wyjaśnią mi wiele spraw i będą bezcennymi wskazówkami w dalszej drodze nieustannego samorozwoju.

  Pozdrawiam
  Paweł
  23 l.

  PS. Gratuluję również perfekcyjnego a zarazem uczciwego wykorzystania prawa zobowiązania Cialdiniego (darmowe porady)

  Opinia Michała:

  ***“Dodam, że nie mam własnego konta bankowego i o zakup proszę mojego ojca, co jak wiadomo kosztuje dumę, ale to nic wielkiego, bo Ty, jako człowiek i nauczyciel jesteś tego warty.” ***

  Hej Paweł,

  Zdecydowałem się na udział w tym treningu ze względu na:

  1) Niską pewność siebie przy interakcji z dziewczynami, które mi się podobają, a co za tym idzie – nie wykorzystywanie swoich szans.
  2) Irytujący strach przed tym co mogą sobie pomyśleć inni i czy ludzie zaakceptują to co zrobię.
  3) Chcę czerpać z życia pełnymi garściami.

  Do zakupu przekonał mnie:

  1) Twój filmik video: “15 Rad Na Strach Przed Odrzuceniem, Gdy Boisz Się Zagadać Do Pięknej…”
  2) Twoja rzetelność, uczciwość, szczerość i bezpośredniość.
  3) Fakt, że Twój darmowy mailing daje kupę wiedzy, która
  przywraca zdrowe myślenie o związkach i kobietach.

  4) W tym kursie bardzo, bardzo pomocne są:

  • Nastawienia wobec opinii innych ludzi (np. ludzie
   zazwyczaj nie mają autorytetu, więc ich opinie są prostu nieistotne)
  • Nastawienie: ‘porównuj się tylko do samego siebie sprzed …’ - piękne i przydatne!
  • Nastawienie: ‘zapominaj obelgi, pamiętaj komplementy… ’ 
  • Zewnętrzna prezencja (mowa ciała, ubiór, głos). Dzięki nowej odzieży bardzo wzrosła ilość zbieranych spojrzeń w mojej szkole, to działa. :-)
  • Nastawienie: życie to zabawa
  • Zamienianie strachu na ekscytację połączone z nieustannym poszerzaniem swojej strefy komfortu.
  • Nieoddawanie swojego poczucia szczęścia innym
  • Unikanie ‘toksycznych’ ludzi
  • Uświadomienie tego, że złe cechy kobiety w małżeństwie mnożą
   się nawet do 10 razów. To mi daje mocne zrozumienie tego, dlaczego mam być restrykcyjny wobec dziewczyn, które wybieram + powód dla którego sam muszę ostro wziąć się za siebie – w końcu wspaniała dziewczyna ‘zarezerwowana’ jest dla wspaniałego chłopaka.
  • Szybkości implementacji
  • Unikanie perfekcji
  • Silne ‘dlaczego’

  Do puli bardzo istotne z pewnością mógłbym dodać więcej, ale w pamięci mam dobrze zapamiętane właśnie te powyższe, co zdaje mi się, iż świadczy o tym, że podświadomie uznałem je za najważniejsze.

  Kurs jest bardzo dobry i to z pewnością nie jest ostatni materiał,
  który od Ciebie kupuję. 

  Dodam, że nie mam własnego konta bankowego i o zakup proszę mojego ojca, co jak wiadomo kosztuje dumę, ale to nic wielkiego, bo Ty, jako człowiek i nauczyciel jesteś tego warty. 

  Pozdrawiam,
  Michał

  Opinia Speaker’a:


  ***“Wszystko to wpłynęło na to, że Twoje materiały już teraz mogę brać w ciemno, na żadnym z nich się nie zawiodłem.” ***

  Jak Cie znalazłem? Pewnie podobnie jak reszta Twoich czytelników. Pewnego razu gdy byłem już tak sfrustrowany tym, że nie potrafię zwyczajnie odezwać się do dziewczyny która mi się podoba, że w towarzystwie pięknych dziewczyn jestem tylko przymilającym się chłopaczkiem wpisałem w niezawodną wyszukiwarkę google “jak zagadać do dziewczyny”. Początkowo czytałem jakieś strony o szybkim uwodzeniu, gdzie kursy kosztowały po 2000 zł (ceny już dobrze nie pamiętam ale chyba podobne były) a teksty na podryw w okolicy 100 zł, stwierdziłem że coś tam jest nie tak.

  Potem jakimś cudem trafiłem na Twoją stronę. Podobno nic nie dzieje się przez przypadek. I tak się zaczęło, czytałem Twoje e-maile i zacząłem w końcu to wszystko bardziej ogarniać, rozumieć. Potem pierwsza inwestycja w ebook “jak zagadywać do kobiet”, który po prostu otworzył mi oczy na relacje damsko-męskie. W końcu pojąłem znaczenie słów “strefa komfortu” i nad tym też zacząłem pracować.

  Po kursie “jak zainteresować dziewczynę rozmową” stwierdziłem, że to kolejny brylant, który nie zwykle mi pomaga cały czas i to nie tylko w relacjach z kobietami. Rozmowa stała się zabawą, czymś naturalnym a nie bezsensownym strzelaniem pytaniami, stresowaniem się co mam powiedzieć potem, strachem przed ciszą.

  Jeszcze potem kurs “pewność siebie w 90 dni” dołożył się do tego, że po prostu chcę się zmieniać i nad sobą pracować. Wszystko to wpłynęło na to, że Twoje materiały już teraz mogę brać w ciemno, na żadnym z nich się nie zawiodłem, bardzo mi pomogły a tym kursem “odczytywanie oznak zainteresowania przed i w trakcie rozmowy” chcę uzupełniać to czego jeszcze nie wiem, co może przeoczyłem lub o czym zapomniałem.

  Te wszystkie kursy działają po prostu tak, że wiemy co mamy robić a przełamywanie strachu i wszelkich oporów staję się czymś tak satysfakcjonującym, ze aż przyjemnym, choć nie zawsze łatwym. W końcu “szczęścia się nie buduje na przyjemnościach, buduje się je na zwycięstwie.” I o to chodzi. Pozdrawiam serdecznie. Cześć.


   

  “Myślałem, hmm, napisał tu jeden, drugi, trzeci produkt. Mówi o poznawaniu dziewczyn, o związkach. Więc myślę: “Już chyba nic nie wymyśli, będzie powtarzał z różnych swoich poprzednich produktów i artykułów wiedzę w jednym pakiecie. Dlatego na początku nie ryzykowałem i wykupiłem tylko i wyłącznie pierwszy miesiąc. Po około tygodniu z niecierpliwością czekałem na kolejny odcinek. Zdecydowałem, że bez sensu brać kawałek tortu, kawałek tej wiedzy.” Łukasz

  “Poświęć czas na skuteczną metodę, która działa. Polecam Ci, zacznij kurs z Pawłem i zmień swoje życie. Po pół roku najróżniejszym materiałów od Pawła mogę Ci potwierdzić, że to działa i jest warte zinwestowania naprawdę niedużej sumy finansowej. Efekty są szalone, a kwota nie jest wygórowana, naprawdę.” Piotr

   

  Opinie Zadowolonych Uczestników:
     
  opinia pewnosc siebie w 90 dniopinia pewnosc siebie w 90 dniopinia pewnosc siebie w 90 dniopinia pewnosc siebie w 90 dni
  usmiechusmiech
  usmiech


   

  zamawiam pewność siebie w 90 dni

 • Rozumiem, że zamawiając ten trening, będę otrzymywał przez 90 dni, od dnia złożenia zamówienia, co drugi dzień praktyczne wskazówki w formie nagrań video mp4, ścieżek audio mp3 oraz raportów w formacie PDF, ebook 146 stron, które pozwolą mi czuć się swobodnie w towarzystwie najładniejszych dziewczyn.
 • Rozumiem, że przez 90 dni od rozpoczęcia treningu chroni mnie gwarancja satysfakcji i w każdej chwili mogę napisać maila, że “rezygnuję” i otrzymam z powrotem pieniądze bez żadnych pytań.
 •  

 • Zdaję sobie sprawę, że zajęło Ci wiele lat nauczenie się, opanowanie
  i uporządkowanie tej wiedzy i potraktuję ten trening z największym szacunkiem.
 •  

 • “Daję Ci moje słowo, że będę w pełni uczestniczył w tym programie poprzez wykonywanie wszystkich ćwiczeń i wprowadzanie każdej wskazówki w moje życie.”
 •  

 • Rozumiem, że będzie to także świetna zabawa i jestem gotów na to wyzwanie.
 •  

  Płatność Co Miesiąc: 3 x 59 zł:zamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dni

  Płatność Jednorazowa: 177 zł
  pewność siebie w 90 dni pełny trening
  * możesz również pobrać uzupełniony druk przelewu pocztowego i opłacić go w ciągu 7 dni na poczcie

  nagranie w formacie .mp4

  Opinie Video:  dziekuje pawel jestes wielki

  marek transformacja
  transformacja super
  podziękowanie za pomoc w znalezieniu właściwej dziewczyny
  olek podziękowania za ładną dziewczyne
  opinia i podziękowanie za pomoc w znalezieniu dziewczyny
  możesz czuć się wujkiem

  Czy Jesteś Przygotowany Na Poznanie Wspaniałej Kobiety? Obejrzyj Poniższe Nagranie I Odpowiedz Na Pytanie: “Czy Jesteś Przygotowany, Aby Poznać Kobietę Swojego Życia?”

  Co Dokładnie Zyskasz Dzięki Temu Treningowi:

  10 trików mowy ciała na natychmiastową pewność siebie
    

  sposób na pewny siebie ton głosu
    

  jak pracować nad swoim wyglądem, aby nie obniżał Twojej pewności siebie
    

  jak nie przejmować się opinią lub krytyką znajomych, rodziny i pięknych dziewczyn
    

  jak pozbyć się perfekcjonizmu, który powstrzymuje Cię przed działaniem
    

  jak zmieniać ograniczające i negatywne przekonania na temat siebie lub kobiet
    

  jak przejąć 100% odpowiedzialność za swoje życie
    

  jak unikać negatywnego wpływu innych ludzi na Twoją samoocenę
    

  jak kształtować męski charakter, pewność siebie i wysokie poczucie własnej wartości
    

  jak oprzeć się pokusie imponowania kobietom i potrzebowania ich akceptacji

  jak przestać być zdesperowanym

  jak być od początku znajomości potencjalnym partnerem seksualnym dla kobiet
    

  jak pokochać swoje słabości
    

  MIESIĄC 2:

  jak być nagrodą dla pięknych kobiet
    

  jak być mężczyzną godnym zaufania, który zasługuje na najlepszą kobietę
    

  jak być świetnym “materiałem na związek” z piękną kobietą
    

  jak rozmawiać z samym sobą, aby być bardziej rozmownym i pewnym siebie
    

  jak w pełni zaakceptować siebie i otaczającą Cię rzeczywistość
    

  3 męskie cechy charakteru, których pragnie każda normalna kobieta
    

  Twoje standardy wobec kobiet
    

  dlaczego kobiety to naprawdę słabsza płeć i jak to wykorzystać, aby już nigdy nie bać się kobiet

  jak na zawsze pozbyć się konkurencji innych mężczyzn i zazdrości

  jak rozbroić mechanizm strachu przed podejściem do dziewczyny
    

  jak przestać się bać tego, co może się stać
    

  jak pozbyć się strachu przed wyśmianiem lub odrzuceniem, gdy podchodzisz do kobiety
    

  3 ćwiczenia na usunięcie na zawsze strachu przed pierwszym pocałunkiem z nową dziewczyną
    

  MIESIĄC 3:

  jak nie być przeciętnym i zawsze się wyróżniać
    

  jak być aktywnym słuchaczem, aby na zawsze zapobiec drętwej ciszy i nudnym tematom
    

  jak zbudować wewnętrzną pewność, że poradzisz sobie ze wszystkim, co Cię spotka
    

  jak sprawić, aby Twoja sytuacja finansowa budowała pewność siebie zamiast ją obniżać
    

  jak zamieniać błędy w sukcesy i nigdy się nimi nie przejmować
    

  jak ustalić życiowe cele, które budują dużą pewność siebie

  czy szczęście istnieje? Różnica między szczęściem a spełnieniem

  jak pokonać strach przed związkiem, ponownym zaangażowanie się i zranieniem
    

  kobieta nie decyduje o Twoim szczęściu
    

  jak przełamywać strach w codziennych sytuacjach, aby zdobywać pewność siebie
    

  jak zasługiwać na kobietę z “nie swojej ligi”
    

  5 sposobów, aby na dobre pozbyć się strachu przed utratą stałej dziewczyny
    

  rejestracja do treningu pewność siebie w 90 dni

  Opinie I Powody Mężczyzn, Którzy Biorą Udział W Treningu:

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  rejestracja do treningu pewność siebie w 90 dni

  pewność siebie w 90 dni

  pewność siebie w 90 dni


  Najczęstszy Problem Czytelników Mojego Bloga W Ponad 600 Wypełnionych Ankietach To Strach I Brak Pewności Siebie:

  Dzięki narzędziu do pomiaru najczęściej używanych słów w tekście na stronie http://www.wordle.net/ widać wyraźnie, że najczęściej używane słowa moich czytelników to:


  “Strach”
  “Brak Pewności Siebie”
  “Chciałbym Czuć Się Swobodnie”

  Przyjrzyj się diagramom poniżej, które zawierają zbiór najczęstszych słów ze wszystkich odpowiedzi ankietowanych

  #Pytanie 1: Jak chciałbyś się czuć przy kobietach i sam ze sobą Czego pragniesz…
  jak chciałbyś się czuć w towarzystwie pięknych kobiet?

  #Pytanie 2: Jeśli masz problem z wykorzystaniem zdobywanej wiedzy, to co Cię powstrzymuje?
  co Cię powstrzymuje?

  #Pytanie 3: Dlaczego nie robisz tego, co powinieneś robić, np. nie zagadujesz do nowych dziewczyn?
  dlaczego nie zagadujesz do dziewczyn


  Co Będziesz Potrafił Po Zakończeniu Tego Treningu:


  pewność siebie w 90 dni

  Będziesz swobodnie podchodził do dziewczyn i z nimi rozmawiał bez żadnego stresu, strachu przed opinią, odrzuceniem czy wyśmianiem. 

  Od początku znajomości z dziewczyną będziesz emanował męską energią i potencjalnym “zagrożeniem seksualnym” 

  Będziesz w pewny siebie, spokojny i pełen swobody sposób egzekwować kolejne kroki w znajomości jak podejście, rozmowa, flirt, wymiana numerów telefonu, zadzwonienie i swobodne umówienie spotkania, pocałunek w ustabez stresu i strachu przed odrzuceniem.  

  Przestaniesz bać się straty dziewczyny. Zyskasz pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa, które przyciąga kobietę. 

  Drastycznie skrócisz czas budowania pewności siebie samodzielnie. Możesz w 90 dni osiągnąć to, co ja w 3 lata. 

  W ciągu kilku minut ćwiczeń dziennie będziesz systematycznie zwiększał pewność siebie. 

  Oczywiście będziesz umawiał się na więcej randek niż kiedykolwiek wcześniej, a kobiety od początku znajomości będą widzieć w Tobie potencjalnego faceta do związku. Będziesz podchodził do pięknych kobiet i ludzi w ogóle z automatu. Staniesz się otwartym facetem.  

  To Jest Video Trening, Którego Teraz Najbardziej Potrzebujesz… Pewność Siebie Jest Najważniejsza Przy Poznawaniu Kobiet I Jest Dla Nich Najbardziej Atrakcyjna

  To najcenniejsze informacje, jakie mogę Ci dać, które wyzwoliły mnie ze strachu przed podchodzeniem do kobiet i robieniem w życiu tego, co mnie uszczęśliwi.

  Powiedz Mi:

 • Ile potencjalnych randek straciłeś do tej pory, ponieważ bałeś się zadziałać?
 •  

 • Ile razy stresowałeś się przed podejściem i zagadaniem do dziewczyny i potem tego żałowałeś?
 •  

 • Ile razy zostałeś tylko fajnym kolegą lub jeszcze gorzej – przyjacielem kobiety, ponieważ nie podjąłeś działania i zbyt długo zwlekałeś np. z zabraniem jej numeru telefonu, umówieniem spotkania lub pocałunkiem w usta i dziewczyna straciła Tobą zainteresowanie?
 •  

 • Jak bolesne jest dla Ciebie patrzenie, jak inny facet zaczyna chodzić z kobietą, która mogłaby być Twoja? On się nie bał i teraz ma dziewczynę, a Ty nie, ponieważ się bałeś…
 •  

  Co dokładnie otrzymasz na swojego maila przez kolejne 90 dni:

  jak wygląda dostęp do kursu

  Co drugi dzień roboczy otrzymasz linka i swoje hasło do specjalnej strony dla uczestników treningu, którą widać powyżej. Na podstronie z każdym kolejnym odcinkiem możesz obejrzeć video-poradę z praktycznym ćwiczeniem na pewność siebie oraz pobrać ją na swój komputer w formacie .mp4, .mp3 oraz w formie podsumowania odcinka, 2 do 3 strony w formacie .pdf z najważniejszymi informacjami i krokami do wdrożenia.

  nagranie w formacie .mp4Co drugi dzień video w formacie .mp4 z kolejnym etapem budowania pewności siebie

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  nagranie audioOtrzymasz również link do ścieżki audio z każdego video w formacie .mp3, jeśli chcesz je powtórzyć poza domem

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  slajdy oznaki zainteresowania pdfOtrzymasz również podsumowanie w formacie pdf, w których są wyszczególnione najważniejsze zagadnienia.

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff


   

  zamawiam pewność siebie w 90 dni

 • Rozumiem, że zamawiając ten trening, będę otrzymywał przez 90 dni, od dnia złożenia zamówienia, co drugi dzień praktyczne wskazówki w formie nagrań video mp4, ścieżek audio mp3 oraz raportów w formacie PDF, ebook 146 stron, które pozwolą mi czuć się swobodnie w towarzystwie najładniejszych dziewczyn.
 • Rozumiem, że przez 90 dni od rozpoczęcia treningu chroni mnie gwarancja satysfakcji i w każdej chwili mogę napisać maila, że “rezygnuję” i otrzymam z powrotem pieniądze bez żadnych pytań.
 •  

 • Zdaję sobie sprawę, że zajęło Ci wiele lat nauczenie się, opanowanie
  i uporządkowanie tej wiedzy i potraktuję ten trening z największym szacunkiem.
 •  

 • “Daję Ci moje słowo, że będę w pełni uczestniczył w tym programie poprzez wykonywanie wszystkich ćwiczeń i wprowadzanie każdej wskazówki w moje życie.”
 •  

 • Rozumiem, że będzie to także świetna zabawa i jestem gotów na to wyzwanie.
 •  

  Płatność Co Miesiąc: 3 x 59 zł:zamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dni

  Płatność Jednorazowa: 177 zł
  pewność siebie w 90 dni pełny trening
  * możesz również pobrać uzupełniony druk przelewu pocztowego i opłacić go w ciągu 7 dni na poczcie

  nagranie w formacie .mp4

  dziekuje pawel jestes wielki

  marek transformacja
  transformacja super
  podziękowanie za pomoc w znalezieniu właściwej dziewczyny
  olek podziękowania za ładną dziewczyne
  opinia i podziękowanie za pomoc w znalezieniu dziewczyny
  możesz czuć się wujkiem

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  opinia do treningu pewność siebie w 90 dni

   

  zamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dnipewność siebie w 90 dni pełny trening


  Opinia Video Zbyszka:
  Opinia Pawła: “Jak pozbyć się kompleksów i nie uzależniać poczucia wartości od wyglądu lub ilości zarabianych pieniędzy?”  Historia Zbyszka (25 lat):

  ***“Dzięki materiałom Pawła w przeciągu trzech pierwszych miesięcy 2013 roku podszedłem do większej ilości obcych kobiet, niż przez cały 2012.” ***

  Porównując samego siebie teraz i siebie kilka tygodni temu, widzę ogromne zmiany.

  Dzięki materiałom Pawła w przeciągu trzech pierwszych miesięcy 2013 roku podszedłem do większej ilości obcych kobiet, niż przez cały 2012. Mimo, że wtedy już pochłaniałem różne techniki PUA, wynik to zaledwie kilkanaście kobiet. Dlaczego?

  Dlatego, że wszelkie rady uwodzicieli polegały na tym – podejdź, zagadaj, eskaluj dotykiem, zabierz na spotkanie i doprowadzaj do seksu na pierwszej randce. Taka presja na wynik i takie oczekiwania, zniechęcają już przed samym podejściem i powodują ogromny stres na samą myśl.

  Ja najwięcej pracy zawsze wkładam w samo podejście do obcej dziewczyny i może wydać się to dziwne, ale właśnie to powoduje u mnie największe opory. Zaraz po samym zagadaniu, kiedy rozmowa się rozkręca (albo nawet jeśli jest zlewka), emocje gwałtownie opadają – zapewne wynika to z doświadczenia w pracy z klientami.

  Dlatego to jest mój główny cel – podchodzenie do obcych ładnych dziewczyn – wszędzie i bez żadnego zobowiązania, nawet żeby powiedzieć najzwyklejsze “cześć”.

  Kiedyś myślałem, że MUSZĘ podejść zagadać wziąć numer i umówić randkę… w skrócie BŁAGAĆ jak łajza kobietę o uwagę…

  Teraz podchodzę bez zobowiązania zobaczyć czy ona jest normalna [a większość nie jest] i dopiero jak zasłuży to wezmę ten numer i zobaczę co będzie dalej…

  A w tym wszystkim najlepsze jest to, że nie muszę nic, ja CHCĘ ! Ja czuje ekscytacje ! Nie do pomyślenia jeszcze pół roku temu !

  Tak w skrócie rady Pawła nauczyły mnie więcej DAWAĆ niż brać, czego nie uczą desperaci z PUA, których czasem widać po galeriach poprzebieranych jak na bal przebierańców ze strachem w oczach proszących kobiety o uwagę…

  Historia Pawła (23 lata):

  ***“Nigdy w życiu nie wydałem pieniędzy na jakąkolwiek wartość niematerialną, typu kursy, zakup muzyki przez internet, książek w formacie pdf.itd. Jestem konserwatywny w tych sprawach.” ***

  Cześć Pawle,

  Na wstępie chciałbym Ci pogratulować, ale zapewne nie zgadniesz czego.Nie, nie chodzi o to co robisz, itd. bo to jest oczywiste dla wszystkich i doskonale o tym wiesz. Chodzi o to że właśnie udało Ci się przekonać super oporną na marketing osobę do zakupu Twojego produktu.

  Nigdy w życiu nie wydałem pieniędzy na jakąkolwiek wartość niematerialną, typu kursy, zakup muzyki przez internet, książek w formacie pdf.itd. Jestem konserwatywny w tych sprawach.

  Dlaczego więc w końcu mnie przekonałeś żebym zrobił wyjątek? Wszystko zaczęło się od trafienia na Twój filmik na youtube. Po obejrzeniu kilku z nich zapisałem się na Twój newsletter. Następnie przez dobre pół roku otrzymywałem od Ciebie zupełnie za darmo porady dotyczące relacji damsko męskich. Już po krótkim czasie zorientowałem się że Jesteś zupełnie inny niż reszta speców PUA. Masz logiczne, spójne i skuteczne poglądy, przy jednoczesnej prostocie. Twój system po prostu działa i jest oparty na prawdziwej psychologii. Już po kilku mailach zacząłem testować niektóre sprawy i życie stało się łatwiejsze.

  Coś o mnie.
  Czytając Twoją historię widzę trochę siebie. Już od liceum interesowałem się uwodzeniem.Przeczytałem wszystko co jest na polskim rynku z literatury tematu. Dosłownie.Próbowałem różnych sztuczek i trików, część działa a część nie, dopóki nie wyjaśniłeś mi że to One wybierają.Teraz już to wiem.

  Mój aktualny problem to albo brak pewności siebie, albo nad-pewność siebie przy kobiecie. To pierwsze wszystkim znane, u mnie w wersji lajtowej, czyli lekka niepewność. Coraz rzadziej to mam. W sumie z dnia na dzień robię ogromne postępy. Nie mam już problemu z umawianiem randek, braniem numeru itd. Mam spotkania z naprawdę ładnymi kobietami. Dużo poznaję przez internet i polecam wszystkim te formę dla zapracowanych. Oczywiście pod warunkiem że ma się dobre zdjęcia na profilu i zero informacji o sobie a rozmowę prowadzi się maksymalnie 1-3 razy w odstępie kilku dni w  celu tylko i wyłącznie wzięcia numeru. Nie dodaje się jej do znajomych a po wzięciu numeru więcej się nie gada, tylko stosuje się procedurę Pawła Grzywocza . Wtedy to działa.

  Z drugiej strony ( i tu jest cały szkopuł) często jestem pewny siebie aż za bardzo i kobieta to wyczuwa. Jedna laska powiedziała mi nawet że cyt: “Udajesz pewnego siebie żeby ukryć to że jesteś tak naprawdę bardzo niepewny siebie”.

  Kupując Twój produkt mam nadzieję na osiągnięcie właściwej równomiernej pewności siebie. Czyli tej całkowicie naturalnej. Z drugiej strony jestem przekonany że masz tam różne ciekawe ,,smaczki”, które wyjaśnią mi wiele spraw i będą bezcennymi wskazówkami w dalszej drodze nieustannego samorozwoju.

  Pozdrawiam
  Paweł
  23 l.

  PS. Gratuluję również perfekcyjnego a zarazem uczciwego wykorzystania prawa zobowiązania Cialdiniego (darmowe porady)

  Opinia Michała:

  ***“Dodam, że nie mam własnego konta bankowego i o zakup proszę mojego ojca, co jak wiadomo kosztuje dumę, ale to nic wielkiego, bo Ty, jako człowiek i nauczyciel jesteś tego warty.” ***

  Hej Paweł,

  Zdecydowałem się na udział w tym treningu ze względu na:

  1) Niską pewność siebie przy interakcji z dziewczynami, które mi się podobają, a co za tym idzie – nie wykorzystywanie swoich szans.
  2) Irytujący strach przed tym co mogą sobie pomyśleć inni i czy ludzie zaakceptują to co zrobię.
  3) Chcę czerpać z życia pełnymi garściami.

  Do zakupu przekonał mnie:

  1) Twój filmik video: “15 Rad Na Strach Przed Odrzuceniem, Gdy Boisz Się Zagadać Do Pięknej…”
  2) Twoja rzetelność, uczciwość, szczerość i bezpośredniość.
  3) Fakt, że Twój darmowy mailing daje kupę wiedzy, która
  przywraca zdrowe myślenie o związkach i kobietach.

  4) W tym kursie bardzo, bardzo pomocne są:

  • Nastawienia wobec opinii innych ludzi (np. ludzie
   zazwyczaj nie mają autorytetu, więc ich opinie są prostu nieistotne)
  • Nastawienie: ‘porównuj się tylko do samego siebie sprzed …’ - piękne i przydatne!
  • Nastawienie: ‘zapominaj obelgi, pamiętaj komplementy… ’ 
  • Zewnętrzna prezencja (mowa ciała, ubiór, głos). Dzięki nowej odzieży bardzo wzrosła ilość zbieranych spojrzeń w mojej szkole, to działa. :-)
  • Nastawienie: życie to zabawa
  • Zamienianie strachu na ekscytację połączone z nieustannym poszerzaniem swojej strefy komfortu.
  • Nieoddawanie swojego poczucia szczęścia innym
  • Unikanie ‘toksycznych’ ludzi
  • Uświadomienie tego, że złe cechy kobiety w małżeństwie mnożą
   się nawet do 10 razów. To mi daje mocne zrozumienie tego, dlaczego mam być restrykcyjny wobec dziewczyn, które wybieram + powód dla którego sam muszę ostro wziąć się za siebie – w końcu wspaniała dziewczyna ‘zarezerwowana’ jest dla wspaniałego chłopaka.
  • Szybkości implementacji
  • Unikanie perfekcji
  • Silne ‘dlaczego’

  Do puli bardzo istotne z pewnością mógłbym dodać więcej, ale w pamięci mam dobrze zapamiętane właśnie te powyższe, co zdaje mi się, iż świadczy o tym, że podświadomie uznałem je za najważniejsze.

  Kurs jest bardzo dobry i to z pewnością nie jest ostatni materiał,
  który od Ciebie kupuję. 

  Dodam, że nie mam własnego konta bankowego i o zakup proszę mojego ojca, co jak wiadomo kosztuje dumę, ale to nic wielkiego, bo Ty, jako człowiek i nauczyciel jesteś tego warty. 

  Pozdrawiam,
  Michał

  Opinia Speaker’a:


  ***“Wszystko to wpłynęło na to, że Twoje materiały już teraz mogę brać w ciemno, na żadnym z nich się nie zawiodłem.” ***

  Jak Cie znalazłem? Pewnie podobnie jak reszta Twoich czytelników. Pewnego razu gdy byłem już tak sfrustrowany tym, że nie potrafię zwyczajnie odezwać się do dziewczyny która mi się podoba, że w towarzystwie pięknych dziewczyn jestem tylko przymilającym się chłopaczkiem wpisałem w niezawodną wyszukiwarkę google “jak zagadać do dziewczyny”. Początkowo czytałem jakieś strony o szybkim uwodzeniu, gdzie kursy kosztowały po 2000 zł (ceny już dobrze nie pamiętam ale chyba podobne były) a teksty na podryw w okolicy 100 zł, stwierdziłem że coś tam jest nie tak.

  Potem jakimś cudem trafiłem na Twoją stronę. Podobno nic nie dzieje się przez przypadek. I tak się zaczęło, czytałem Twoje e-maile i zacząłem w końcu to wszystko bardziej ogarniać, rozumieć. Potem pierwsza inwestycja w ebook “jak zagadywać do kobiet”, który po prostu otworzył mi oczy na relacje damsko-męskie. W końcu pojąłem znaczenie słów “strefa komfortu” i nad tym też zacząłem pracować.

  Po kursie “jak zainteresować dziewczynę rozmową” stwierdziłem, że to kolejny brylant, który nie zwykle mi pomaga cały czas i to nie tylko w relacjach z kobietami. Rozmowa stała się zabawą, czymś naturalnym a nie bezsensownym strzelaniem pytaniami, stresowaniem się co mam powiedzieć potem, strachem przed ciszą.

  Jeszcze potem kurs “pewność siebie w 90 dni” dołożył się do tego, że po prostu chcę się zmieniać i nad sobą pracować. Wszystko to wpłynęło na to, że Twoje materiały już teraz mogę brać w ciemno, na żadnym z nich się nie zawiodłem, bardzo mi pomogły a tym kursem “odczytywanie oznak zainteresowania przed i w trakcie rozmowy” chcę uzupełniać to czego jeszcze nie wiem, co może przeoczyłem lub o czym zapomniałem.

  Te wszystkie kursy działają po prostu tak, że wiemy co mamy robić a przełamywanie strachu i wszelkich oporów staję się czymś tak satysfakcjonującym, ze aż przyjemnym, choć nie zawsze łatwym. W końcu “szczęścia się nie buduje na przyjemnościach, buduje się je na zwycięstwie.” I o to chodzi. Pozdrawiam serdecznie. Cześć.


   

  “Myślałem, hmm, napisał tu jeden, drugi, trzeci produkt. Mówi o poznawaniu dziewczyn, o związkach. Więc myślę: “Już chyba nic nie wymyśli, będzie powtarzał z różnych swoich poprzednich produktów i artykułów wiedzę w jednym pakiecie. Dlatego na początku nie ryzykowałem i wykupiłem tylko i wyłącznie pierwszy miesiąc. Po około tygodniu z niecierpliwością czekałem na kolejny odcinek. Zdecydowałem, że bez sensu brać kawałek tortu, kawałek tej wiedzy.” Łukasz

  “Poświęć czas na skuteczną metodę, która działa. Polecam Ci, zacznij kurs z Pawłem i zmień swoje życie. Po pół roku najróżniejszym materiałów od Pawła mogę Ci potwierdzić, że to działa i jest warte zinwestowania naprawdę niedużej sumy finansowej. Efekty są szalone, a kwota nie jest wygórowana, naprawdę.” Piotr

   

  Opinie Zadowolonych Uczestników:     


   

  zamawiam pewność siebie w 90 dni

 • Rozumiem, że zamawiając ten trening, będę otrzymywał przez 90 dni, od dnia złożenia zamówienia, co drugi dzień praktyczne wskazówki w formie nagrań video mp4, ścieżek audio mp3 oraz raportów w formacie PDF, ebook 146 stron, które pozwolą mi czuć się swobodnie w towarzystwie najładniejszych dziewczyn.
 • Rozumiem, że przez 90 dni od rozpoczęcia treningu chroni mnie gwarancja satysfakcji i w każdej chwili mogę napisać maila, że “rezygnuję” i otrzymam z powrotem pieniądze bez żadnych pytań.
 •  

 • Zdaję sobie sprawę, że zajęło Ci wiele lat nauczenie się, opanowanie
  i uporządkowanie tej wiedzy i potraktuję ten trening z największym szacunkiem.
 •  

 • “Daję Ci moje słowo, że będę w pełni uczestniczył w tym programie poprzez wykonywanie wszystkich ćwiczeń i wprowadzanie każdej wskazówki w moje życie.”
 •  

 • Rozumiem, że będzie to także świetna zabawa i jestem gotów na to wyzwanie.
 •  

  Płatność Co Miesiąc: 3 x 59 zł:zamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dnizamawiam pewność siebie w 90 dni

  Płatność Jednorazowa: 177 złpewność siebie w 90 dni pełny trening
  * możesz również pobrać uzupełniony druk przelewu pocztowego i opłacić go w ciągu 7 dni na poczcie

  nagranie w formacie .mp4

  Opinie Video:  Opinia Pawła: “Jak pozbyć się kompleksów i nie uzależniać poczucia wartości od wyglądu lub ilości zarabianych pieniędzy?”


  “Już nie mam żadnych oporów przed podchodzeniem, zagadywaniem. Zawsze mam jakiś pomysł. Przede wszystkim pozbyłem się tego cholernego strachu, który ograniczał mnie przed działaniem”  Recenzje Fanów na FB:

  Sebastian Szmurłogwiazdki Czemu zapisałem się na kurs z pewności siebie? Bo chcę zmiany, tyle, że nie wiem jak ją osiągnąć. Mam już dosyć siedzenia w swojej wyimaginowanej strefie komfortu, wmawiać sobie, że mam wszystko co chce i starać się nie widzieć tego co jest nie tak. Mimo to potrzeba było kupy czasu, by frustracja nagromadzona we mnie pchnęła do tego, by zamówić kurs. Chcę zmian, chcę brać życia co mi się należy i dlatego chciałem zapisać się na kurs. Wielkie dzięki!

  About 7 days ago

  Daniel Piskurewiczgwiazdki Poznałem dziewczyne i zaczołem z nią zwiazek, nic nowego tylko tym razem nie zabiję zainteresowania jak w poprzednich. Ta strona naprawde pomaga, mimo że na początku rady Pawła mogą się wydawać niedorzeczne one naprawde działają. Wystarczy spróbować i się przekonać. Polecam :)

  About 1 month ago

  Bartek Legęć gwiazdki codziennie wchodze w krótką interakcje z kobietą jeśli nie holenderką to z nową poznaną polką (choć ich tu mało:-) )….wiem ze to dodaje odwagi,,,i czuje to na własnej skórze,, zdecydowałem się na to bo im bardziej zaczynam to Ćwiczyć tym bardziej jestem pewny siebie,,,i zaczynam się smiać z tego i traktować to jako zabawę a nie tak jak w mym ubiegłym życiu(bo teraz zaczynam nowe życie :-) ) ) bałem się tego,,,,wiem ze w realu dojdzie jeszcze mały stres ,,,ale wiem ze to tylko kobieta i ona też jest tylko człowiekiem,,,i wierz mi od samego początku Ci wierzyłem,,,bo opowiadałeś to na własnych doświadczeniach i w tym Cie ceniłem i cenie,,,jesteś genialnym nauczycielem w tych sprawach,,,i wiem ze osiągnę to co chce osiągnąć bo w końcu dostałem dobrego kopa od życia w tym wieku żebym w końcu zrozumiał ze musze przejść swoją 180 stopniową metamorfoze i zmienić swe nudne życie i nigdy więcej już nie żyć jak łajza i nie postępować z kobietami jak nieudacznik a w pewny siebie sposób,,,,dzięki,,,pozdrawiam,,,

  About 1 month ago

  Michał Marini gwiazdki Cześć Paweł Na początek chciałem zaznaczyć iż miałem dużo szczęścia, że trafiłem na Ciebie. Do chwili kiedy poznałem prawdziwą prawdę o kobietach dzięki Tobie, żyłem w chłamie nie do końca prawdziwych informacji. Tak samo jak Ty wierzyłem w “shit-testy”. W swoim życiu poznałem mnóstwo kobiet i pomimo, że wieloma byłem zainteresowany, ale nie wiedziałem jak sprawić aby choć jedna z nich była moja dziewczyną na dłużej. Widziałem, że wiele dziewczyn było zainteresowanych moją osobą, ale nie widziałem jak poprowadzić rozmowę. Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi “turbo-uwodziciele” byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tb, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem “nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni”. Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Często przychodzą mi e-maile od Ciebie, za które bardzo dziękuję i każde otwieram i chłonę od razu. Dzięki Tobie wiele zrozumiałem m.in. że trzeba być tajemnicą, pozwolić się odkrywać dziewczyny powoli, powoli rozbudowywać relację z dziewczynami, jako jedyny wyjaśniłeś mi sprawę całowania i kilku pierwszych randek, ile czasu spędzać na randkach i ile kasy wydawać. Dzięki Tobie również dowiedziałem się, że To kobiety wybierają ale to my Jesteśmy Samcami Alfa. Zawsze byłem otwarty i obyty towarzysko, ale byłem ZAWSZE tylko i wyłącznie przyjacielem. Również dzięki Tobie miałem dziewczynę przez kilkanaście miesięcy, ale natrafiłem na dziewczynę, która mnie zdradziła. Trochę się rozpisałem, ale chyba o to chodziło. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki za “rozjaśnienie umysłu”

  About 1 month ago

  Mateusz Szwed gwiazdki Cześć. Jestem bardzo zadowolony z tego iż zapisałem się na twoje porady mailowe. Miałem na początku wątpliwości, bo się odróżniałeś i pewne kwestie były dość kontrowersyjne. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to ty jesteś źródłem najlepszych rzeczy jakie mogłem znaleźć w tej dziedzinie. Uchroniłeś mnie przed guru-naciągaczami u których już też zdążyłem się zapisać, ale wiem już, że nigdy nie pójdę w ich ślady. Dzięki tobie, rozwijam się w wielu dziedzinach mego życia. Przyczyniasz się do mego sukcesu. Pobudzasz do działania, do konwersacji z wszystkimi ludźmi, nie tylko z pięknymi dziewczynami. Dzięki tobie jestem już, wartością w oczach kobiet, też innych ludzi i idę dalej, po następne kroki… Wielkie dzięki i pozdrawiam

  About 2 months ago

  Adi NieMatakiego gwiazdki Elo, co by tu napisać tyle wspaniałych postów tu widzę,ok napisze krótko Paweł Grzywocz-odpowiedni facet na odpowiednim miejscu

  About 2 months ago

  Adam Świętochowski gwiazdki Cześć, już na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapisaniu się na twoje porady mailowe i obejrzeniu wielu materiałów wideo powoli, lecz konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało. Dzięki napisanym przez Ciebie poradom i zastosowaniu ich w praktyce każdego kolejnego dnia staję się dużo pewniejszy siebie, potrafię czytać zainteresowanie dziewczyn i mam kompletnie ?wywalone? na to co sądzą o mnie inni. Twoje materiały są zdecydowanie różne od tego co wciskają pseudo podrywacze i inni ?wielcy? ludzie niby sukcesu, dla których życiowym celem jest wykorzystywanie łatwowierności gości w dość trudnej sytuacji towarzyskiej… Szczerze mówiąc początkowo nie byłem do końca przekonany co do niektórych twoich metod. Uważałem, że dzwoniąc tak późno czy też używając tekstów odwracających sytuację będę postrzegany przez kobiety za faceta aroganckiego i zadufanego w sobie. Jednak zaufałem Ci i spróbowałem tego co przekazywałeś mi przez ten czas poprzez maile. I wiesz co? Zadziałało! Początkowo byłem tym nawet zdziwiony, jednak zrozumiałem, że Ty bardzo dobrze wiesz co należy robić, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć, ale zrobiłem już pierwsze kroki ku dobremu. Wielkie dzięki za to co robisz!

  About 2 months ago

  Rafał Osinski gwiazdki Cześć Paweł, obejrzałem właśnie odcinek 6 Twojego kursu i muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Dużo się dowiedziałem i dużo się we mnie zmieniło dzięki temu odcinkowi, zacząłem mieć więcej motywacji i jakoś mniej się obawiać strachu, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Muszę Ci też powiedzieć, że wymyśliłem sposób na to aby przełamać lęk przed zagadaniem. Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

  About 2 months ago

  Marcel Al Bahadly gwiazdki Cześć Paweł! Dzięki Twoim e-bookom całe mnie życie się zmieniło! Cały czas się doskonalę w rozmowach i relacjach damsko-męskich. Poznaje wiele dziewczyn , teraz jest to dla mnie o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Twoje porady wszystko zmieniły. Przestałem się martwić tymi wszystkimi głupimi zagrywkami. Żyje mi się o wiele lepiej! Może miałem sceptyczne nastawienie do Twoich porad ale po 3 pierwszych emaliach otworzyłeś mi oczy! Bardzo Tobie dziękuje, Każdy e-mail czytam od góry do dołu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Jesteś WIELKI!

  About 4 months ago

  Przemek Baliński gwiazdki Witam Paweł. Zdecydowałem się na kupno ebooka, dlatego, że m.in. chciałem Cię w ten sposób nagrodzić za Twoją niesamowitą działalność wartą każdych pieniędzy. Wcześniej korzystałem z darmowych materiałów na youtube, które zmieniły dużo w moim życiu, ale chcę pójść dalej. Miałem całkowity brak pewności siebie, nawet nie widziałem czym ona jest. Jestem studentem medycyny i z tego powodu jestem dociekliwy. Pomyślałem, że skoro można poszerzać swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka, to można również poszerzyć horyzonty myślowe i rozwinąć swoją duszę. Dowiedziałem się o Tobie przypadkiem szperając w internecie, od razu spodobał mi się Twój styl – powiedziałem sobie tak, to jest gość, z którego trzeba brać przykład. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

  About 4 months ago

  Jakub Jędryka gwiazdki Czesc.Zdecydowałem sie na zakup ebooka bo widze ze mowisz o konkretach i przekazujesz cenna wiedze poprzez darmowe maile no i oczywiscie dla tego ze sam chce sie czegos nauczyc i chce sie rozwijac w tej kwesti,tak wiec dzieki,pozdro ;)

  About 4 months ago

  Jan Nowak gwiazdki Witam kupiłem ten kurs bo nie uznaje jakiś głuich tekstów i podchodzenia do każdej kobiety która na nie nawet nie spojrzy, a to jest postawa postaw. Bez zainteresowania wzrokowego kobiety niiiiiiiiiiiiic nie działa, a tutaj Paweł uczy atrakcyjnego zachowania i wyglądu a to najważniejsze pozdro.

  About 5 months ago

  Piotr Maciejczyk gwiazdki witam .Zdecydowalem sie na zakup eboka jak zdobyc dziewczyne , poniewaz przeczytalem tak wiele materialow na temat uwodzenia i zaden jeszcze nie dal mi jeszcze przyslowiowego kopniaka zeby cos zrobic w kierunku poznania fajnej laski. Mam nadzieje ze sie nie zawiode , wiec napisze cos ponownie gdy beda jakies rezultaty. pozdrawiam

  About 5 months ago

  Jarek Chojnacki gwiazdki Mógłbym tutaj przytoczyć pewną historię.. Ale po co? W sumie na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć jedno: Paweł Grzywocz spoko gość, podoba mi się jego styl, po się frustować, upokarzać i tracić senny czas za istotami, które mają nas za przeproszeniem w dupce? Men ten obala podkreślam PSEUDO PUA które może zgubić każego. Jesteś nieśmiały, masz niskie poczucie wartości, albo masz problem z konwersacja z dziewczynami lub coś w podobnym stylu? Zapisz się na DARMOWE PORADY EMAIL, znajdziesz tam klucz do jednych z wyżej wymienionych problemów… Mogę powiedzieć wprost i dać słowo. TO DZIAŁA . Dzięki Paweł za odzyskanie pewności siebie. Moje życie stało się lepsze i jestem najszczęśliwszym człowiekiem jak nigdy dotąd, pozdrawiam:)

  About 5 months ago

  Łukasz Kobiela gwiazdki Witam. Gdy natrafiłem na Twojego bloga kilka miesięcy temu to postanowiłem zmienić swoje życie. Poznać dziewczynę, zagadać na ulicy, próbować małymi krokami. Lecz za każdym razem znajdowałem wymówkę. Nie mam czasu, nie podejdę do dziewczyny nie bo coś? ( wychodzi na to że się po prostu bałem podejść do dziewczyny). Otrzymywałem Twój poradnik, ale nie czytałem go. Tak minął jakiś czas i zmiany w życiu ? przeprowadzka do większego miasta. Postanowiłem kogoś poznać, pójść na imprezę. Trochę wypiłem, tańczyłem, ale po pewnym czasie zauważyłem ze jeżeli dołączam się do jakieś grupki dziewczyn to po jakimś wszystkie w końcu odchodzą ? przenoszą się na drugi koniec parkietu. W końcu się speszyłem i chwilę postałem, i zauważyłem dziewczynę która też stoi. Zaprosiłem ją do tańca chwilę rozmawialiśmy i zaczęła mówić że musi już iść (ewidentnie mnie spławiała). Mówi się trudno. Wróciłem na parkiet, dołączyłem się do 2 dziewczyn i ich kolegi. Po jakimś czasie dołączył się do nas jeszcze jeden koleś ? Pan ?Nachalny?. Zaczął jedna z dziewczyn zagadywać, mnie odsuwać dając mi do zrozumienia że on chce rządzić. Dziewczyną się pan ?Nachalny? nie spodobał, i zaczęły się zbierać z parkietu. Pan ?Nachalny? machnął ręką i tańczył już z kolejną grupka dziewczyn. Ja natomiast poszedłem za ową dziewczyną i zapytałem czy nie ma ochoty zatańczyć. Zgodziła się bez żadnych oporów. Tańczyliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się numerami. Wychodziliśmy razem z jej znajomymi z imprezy, każdy w swoją stronę. Gdy przeszedłem do mieszkania akurat przyszedł email od Ciebie, a w nim opis bardzo podobnej sytuacji. Przez to zacząłem czytać Twoje emaile, i zastanawiać się co robię dobrze i co źle. Jak rozwinąć tą znajomość w co coś więcej niż tylko jeden taniec. Chętnie wysłucham Twoich rad co robić dalej żeby wszystko szło w dobrym kierunku dłuższej znajomości. Dzięki wielkie za Twoje poradniki. :)

  About 6 months ago

  Kamil Żołneczko gwiazdki Ja powiem krótko jesli chodzi o te opisy w poranidniku ,,jak poderwać dziewczyny w 12 radnek” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawem w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu” lub robić to w taki sposób jak ten pan radzi uważam że jego rada wcale nie jest zła przeciwnie jest bardzo wystarczalna na tyle by poderwać jedną dziewczyne tylko trzeba jeszcze mieć moim zdaniem zdrowy rozum bycia mądrym i człowiekiem samym sobą co wiedząc jak bez problemu radzić sobie z dziewczyną na każdej randce pozdrawiam szanownego pana i dziękuje za tak wspaniałe rady dużo mi to pomaga ………. :)

  About 7 months ago

  Ernest Kuziora gwiazdki podoba mi sie co jest tam napisane jest klarownie dobrze opisane

  About 7 months ago

  Paweł Kaszkiel gwiazdki Bardzo się cieszę, z tego produktu zwłaszcza, że dodatkowo dałeś wersje mp3. Trochę mi to pomogło zmienić podejście do kobiet. Dotąd nie wiedziałem o czym gadać z kobiety a okazało się, że tematów jest mnóstwo. Poczucie humoru miałem od zawsze tylko teraz wiem w jaki sposób żartować z kobietami. Historie też się przydały, zwłaszcza zauważyłem, że kobiety lubią gdy opowiadam o swojej jakieś tam wpadce, w wtedy widza że się nie przechwalam, że nie chce za wszelką cenę jej zdobyć ale że mam dystans do siebie.

  About 7 months ago

  Krzysiek Matuszny gwiazdki Przyznam, że na początku podchodziłem do twoich materiałów dość sceptycznie – pomyślałem, że to kolejna porcja kitu na temat tego jak podrywać kobiety i że niczym nie będzie różnić się od pozostałych a ja dalej będę tkwić w tym samym miejscu. Jednak po przeczytaniu już kilku materiałów zauważyłem, że promujesz zupełnie inny , bardziej naturalny system podrywania dziewczyn i to mi się spodobało. Przede wszystkim nauczyłem się CZYTAĆ kobiety, oceniać ich poziom zainteresowania a to jest najważniejsze ! Przestałem walić na ślepo do każdej laski i próbować ją na siłę zdobyć wmawiając sobie, że ona tylko mnie testuje. Teraz wiem, kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana i co z tym zrobić. Przyczyniło się to bezpośrednio do zwiększenia mojej PEWNOŚCI SIEBIE bo przestałem się użalać, że jakaś niezainteresowana laska potraktowała mnie zdawkowo i co bardzo ważne – oszczędzam CZAS i ENERGIĘ na te dziewczyny, które mają mnie zupełnie gdzieś. Dlatego wielkie dzięki Paweł za otworzenie mi oczu na te sprawy i gorąco zachęcam do czytania porad Pawła wszystkim tym, którzy zwątpili że już nigdy nie będę w stanie zdobyć dziewczyny.

  About 7 months ago

  Jakub Nowakowski gwiazdki Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

  About 8 months ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Tak po przesłuchaniu 6 odcinków to dziewczyny powinny się zabijać o takich facetów jak Ty i ja, naprawdę taką szczerość i uczciwość jaką pokazałeś w 6 odcinku to rzadkość, dziś się uśmiechałem jak słyszałem gdy taka piękna niunia rozmawiała z drugą o swoim mega facecie “…że On to tylko na siłownie i do łóżka nic go więcej nie interesuje cały dom na jej głowie..” Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu trochę kosztuje sił i zdrowia, ale po jakimś czasie jest coraz łatwiej, patrze tak po sobie jak się zdecydowałem być liderem i prowadzić grupę rozwojowa wśród studentów pierwsze zajęcia ufff koszulka wilgotna dziś koszulka sucha+ uśmiech i spokój. pozdrawiam

  About 8 months ago

  Adam Smyk gwiazdki Ten kurs to jak rażenie piorunem, normalnie słuchasz I stopniowo wychodzisz z matrixa. Nie wiem jak inni, ale ja po wysłuchaniu wszystkiego i to kilkukrotnie, mam ochotę na więcej i nie szkoda mi na to kasy. Uważam że ten kurs jest wart co najmniej dwa razy więcej, także zapłata to tylko wyrażenie szacunku dla Pawła, tych lat upokorzeń i poświęceń przez jakie przeszedł aby wydobyć tę wiedzę. Dlatego doceńmy jego wysiłek, on to robi dla naszego dobra, a tak na oko, to zawartość darmowych materiałów, to czubek góry lodowej w porównaniu z tym co jest w płatnym kursie. Moim zdaniem to niesamowite że Paweł mający 20-parę lat wie tysiąc razy więcej niż przeciętny facet dowiaduje się przez całe życie. Tylko głupiec lekceważy mądrego człowieka i jego wiedzę, także dla mnie bez dwóch zdań, pieniądz dobrze wydany

  About 9 months ago

  Marcin Wrzosek gwiazdki Witam zakupiłem ten produkt ponieważ wydaje mi się że jest w nim dużo ważnych informacji które mogą być dla mnie pomocne. Mam nadzieje ze po przeczytaniu tych materiałów znajdę w końcu dziewczynę na stałe. Pozdrawiam

  About 9 months ago

  Piter Kolano gwiazdki Witam. Kurs “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” kupiłem, aby polepszyć swoje relację z kobietami, zrozumieć je i pracować nad swoim zachowaniem. Materiały są świetne i już mogę napisać że po jednej rozmowie widzę zmianę zachowania kobiety w stosunku do mnie. Polecam wszystkim którzy mają problemy w relacjach damsko-męskich na zakup tych materiałów. Pawle, trafiłem na twoją stronę przez kanał YT

  About 9 months ago

  Sebastian Szkólik gwiazdki Hej Paweł. Nie chcę Ci słodzić jak koledzy, bo chyba nie o to chodzi. Powiem Ci, że podobnie jak Ty kiedyś próbowałem korzystać z materiałów “mistrzów” z PUA, jednakże rozstałem się z nimi z powodu zerowej skuteczności. Fakt, mądrze napisałeś, że nie każdy facet wytrzyma te 99 odrzuceń, żeby znaleźć jedną kobietę nastawioną pozytywnie. Ja zaledwie po trzech czułem się jakby walnął mnie Mike Tyson w środek czaszki. SiC! Nigdy nie byłem facetem goniącym za łatwym seksem, a sztuczki “mistrzów” z PUA właśnie dla takich facetów są przewidziane. Uważam podobnie jak Ty, że w życiu wystarczy mieć jedną fajną kobietę, z którą można budować wspólną przyszłość – chyba jestem monogamistą i dlatego tak bardzo przyciągają mnie Twoje materiały. Uczysz jak być ciekawym człowiekiem – to jest plus. Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli, jednak w głębi duszy zdaję sobie sprawę, że jestem dopiero na początku swojej drogi, a na efekty będę jeszcze musiał długo czekać. Jest parę rzeczy z którymi trudno mi się z Tobą zgodzić. Np piszesz, że kobieta nadaje się na związek dopiero po skończeniu 23 lat. Wiesz, większość dziewczyn w tym wieku już jest w zaawansowanych związkach, a sporo nawet ma już dzieci. Zresztą przejechałem się na jednej 23-latce, która ledwo co zakończyła swój poprzedni związek i swoje wszystkie frustracje odnośnie facetów wylała na mnie – faceta od pocieszania – aby za chwilę uwikłać się w kolejny związek z kimś innym. Frustrujące przeżycie.

  About 10 months ago

  Olek Budzinski gwiazdki Czesc, akurat siedze i mam w glowie ta panne, stwierdzilem ze cos skrobne. I bardzo serdecznie chcialem Ci podziekowac za nagranie takiej masy materialu, to, ze przygotowales to mega profesjonalnie. Masz w 100% racje, ze my faceci dzialamy na zasadzie wszystko na tacy, slucha sie Ciebie jak kolege siedzacego obok. Uwazam, ze powinienes zostawic nagrania takie jak sa, ze czasem slychac krzeslo, cos tupnie, cos skrzypnie etc… Ma to swoj urok i mega naturlanosc, czlowiek nie czuje sie jak na spotkaniu z Kaszpirowskim. W szoku jestem ile Ty nad tym czasu spedziles i wydobyles te detale, ktore sa diamentem dla nas, facetow! Bardzo Ci dziekuje za esencje rad, teraz wiem co nalezy robic z kobieta, tym razem poleglem i przegralem z ta panna, ale facet zawsze walczy. Mam nadzieje, ze z nastepna poznana szczescie sie do mnie usmiechnie i nie zrobie juz i nie powiele tych bledow. W nas facetach jest ten problem, ze jak powiedziales, mamy zryty beret przez filmy made in hollywood i cala mase rad od Kolezanek, Mam, Babc etc… ktore pogarszaja a nie pomagaja. Otrzymalem od Ciebie bardzo duza pomoc, za ktora jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze dlugi czas bede odsluchiwal Twoich rad i uczyl sie wlasciwego dzialania z kobietami. Otworzyles mi oczy i jak sie to mawia, przesylam pelen szacun i dziekuje za czas ktory nad tym spedziles, bylo warto! Dziekuje :)

  About 10 months ago

  Kamil Paszkowski gwiazdki Kupilem “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” i bardzo polecam wszystkim którzy czuja ze nie rozumieją kobiet i ich zachowań . Powiem szczerze , że przed przeczytaniem tego e-booka moja wiedza na temat kobiet była znikoma . Przedstawione w tym e-booku informacje wyjaśniają szczegółowo jakich zachowań kobiety oczekują mimo ze one same tego świadome nie są . Moja ocena to 10/10 jest konkretnie , szczegółowo i informacje sa REALNE a nie jakies bzdury . Poza e-bookiem dostalem takze inne pomocne materialy .

  About 10 months ago

  Łukasz Klessa gwiazdki Powiem tak Paweł zna się na rzeczy , osobiście kupiłem u niego już dwa cykle wykładów i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż wiele spraw mi uświadomiły jeśli chodzi o kontakty z kobietami.Sam mam 29-lat a poczułem się jak totalny niedojda gdy pod wpływem jego przekazu dowiedziałem się jak wiele błędów popełniałem.Z uszanowanie Ł.K. P.S.Gorąco polecam wszystkie jego materiały.

  About 11 months ago

  Marcin Uziębło gwiazdki Kupiłem materiały, aby poprawić umiejętność prowadzenia ciekawej konwersacji. Wcześniej miałem kurs podstawowy, w którym brakowało mi rozwinięcia tej kwestii

  About 11 months ago

  Dariusz Nowak gwiazdki Kupiłem te kursy żeby pomóc sobie w relacjach z kobietami często staram się z nimi umawiać ,ale na spotkaniach brakuje mi często tego czegoś wiem ,że popełniłem wiele błędów i chciałbym to po prostu poprawić:)

  About 11 months ago

  Rafał Biały gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla mnie, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami

  About 12 months ago

  Marcin Okulczyk gwiazdki Uważam, że mądrze mówisz. Należy Ci się parę groszy na urodziny :D Wszystkiego Najlepszego, wielu sukcesów!!!

  About 12 months ago

  Paweł Golicz gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla nas facetów, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami. Najwazniejszym elementem dla mnie jest czytanie zainteresowania kobiet, to takie proste wszystko, wydaje sie takie czytelne i jasne, dopiero teraz, ponieważ Ty otworzyłeś mi oczy. Obawiałem się płacić za cokolwiek, gdyż myślałem, że jesteś jednym z tych naciągaczy, dopiero po przeanalizowaniu Twoich darmowych materiałów, poskładałem wszystko w całość. Podobało mi się Twoje podejście konkretne, co robić, kiedy, ile, mam umysł ścisły i dla mnie schematy są najwazniejsze. Jeszcze raz dzieki za wszystko, będę się dalej rozwijał, najwazniejsze, że znam kierunek w którym mam podążać. P.S. Bardzo interesuje mnie, zachowanie kiedy jest się już w związku, jak to wszystko utrzymać, chciałbym abyś jeszcze więcej informacji udostępnił na ten temat. Jak stanowić wyzwanie w związku i jak pielegnować go aby ciągle był ten żar aż do końca świata. Pozdrawiam

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Robert Magiera gwiazdki Chciałem dorzucić parę słów z perspektywy osoby, która nie korzystała wcześniej z materiałów i porad Pawła Grzywocza. Mając już swoje wypracowane doświadczenie w relacjach z kobietami ale i problemy (kto ich nie ma),więc natrafiłem wśród morza szumu i syfu w tej tematyce na taką perełkę jak jego materiały. Przy nawet pobieżnym zapoznaniu się, sposoby Pawła na relacje z kobietami uderzają naturalnością i realizmem natury kontaktu. Co najlepsze jego główne obserwacje całkowicie zgadzały się z moimi. Tylko że ja dobrych parę lat musiałem stracić by do mnie dotarło że nie wszystkim się będę podobał i nie ma sensu marnować na to czasu i energii! Ile czasu sobie zmarnowałem na poznanie fantastycznej dziewczyny! Dzięki temu co zauważyłem nawet w małej dawce materiałów z videoblogów czy newsletterów rozświetlało mi pod sufitem. Jaki jest przepis na zdobycie dziewczyny według tego mainstreamu uwodzicielstwa? Mówią w skrócie tak: spotykaj się z jak największą liczbą kobiet a ?w końcu z jakąś wyjdzie?. Paweł jednak trzeźwo proponuje nie katować się ciągłymi porażkami tylko uderzać tam gdzie mamy największą szansę powodzenia. Jeśli ktoś interesuje się tematyka wojskową, to wie że najskuteczniejsza strategia w walce to nie jest atak frontalny w wielu punktach na froncie, tylko odnalezienie jednego punktu gdzie uderza cała siła armii wlewając się na terytorium przeciwnika. Paweł świetnie radzi jak rozpoznać, gdzie odnaleźć i jak się zabrać za takie punkty. Pozdrawiam, Robert

  About 1 year ago

  Wiktor Cięciwa gwiazdki Cześć Paweł. Chciałbym Ci podziękować za to, że tyle dla mnie zrobiłeś i tyle mnie nauczyłeś. Dzięki Tobie, z nieśmiałego przyjaciela stałem się pewnym siebie mężczyzną ;) Gdy byłem młodszy, bałem się ludzi, a w szczególności kobiet, dlatego zacząłem szukać w internecie jakiejś pomocy dla mnie. Znalazłem kilka stron, ale Twoje porady były bardziej logiczne i lepsze niż porady PUA. Czytałem newslettery od Ciebie, aż wreszcie zdecydowałem sie na zakup ebooka. I nie żałuje, bo to była najlepsza inwestycja. Zacząłem robić tak jak pisałeś, pracować nad sobą, i teraz wszyscy widzą moją zmiane. Przestałem bać się kobiet. Wszyscy teraz mi mówią, że taki fajny pogadany i towarzyski się zrobiłem. A dawniej słyszałem tylko ” nie wstydź się już tak” albo ” czemu ty taki spokojny jesteś? ” Bardzo chętnie oglądam materiały od Ciebie, i czekam na więcej. Naprawdę polecam wam wszystkim kupno ebooków, bo to dawka potężnej wiedzy która otworzyła mi oczy. Pozdrawiam :)

  About 1 year ago

  Marcin Kałużny gwiazdki Paweł, robisz kawał dobrej roboty. Jako jedyny gość w sieci uczysz jak znaleźć sobie stałą dziewczynę. Ze smutkiem stwierdzam i nie jestem odkrywczy, że wszystkie techniki PUA zmierzają do tego jak zaliczać kolejne panienki. Wszystkie Twoje materiały ? ebooki, ale też darmowe maile ? dały mi naprawdę sporo wiedzy i otworzyły oczy na relacje damsko-męskie. Niestety w środkach masowego przekazu nadal można przeczytać i usłyszeć bzdury, które robią facetom wodę z mózgu i uczą łajzowatego stylu życia. Takie genderowe srutu tutu. Jest jeszcze jedna, cholernie ważna rzecz, którą wyniosłem z Twoich nauk. Ucząc aby nie uganiać się za niezainteresowanymi kobietami pozwalasz uniknąć skrzywdzenia i poczucia bycia wykorzystanym przez niewłaściwe kobiety. Jest takie zdanie, które często przewija się w Twoich materiałach: ?Nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie próbuje zatrzymać Ciebie?. Święta prawda. Ja zrozumiałem ją dopiero wtedy, kiedy dostałem solidnego kopa w dupę. Dwie czerwone flagi u kobiety to koniec znajomości. Już nigdy nie będę uganiał się za kobietą. Pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Piotr Łopaciński gwiazdki Super webinar, zaprezentowałeś cały proces budowania relacji z kobietą od jej poznania aż po małżeństwo! Szczegółowo, konkretnie i wyczerpująco. Bezcenna wiedza. Mam teraz pełną jasność w głowie i bardzo Ci za to dziękuję. Pięć gwiazdek jak nic :)

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Świetne webinary, można się sporo dowiedzieć. NARESZCIE się dowiedziałem, że Ci wszyscy PUA, którzy wmawiają nam “zaczynając od seksu ustalasz relacje z kobietą” nie mają racji. WIEM JUŻ, że zaczynając relacje od seksu możemy NIE BYĆ pewni, że kobieta później nas zdradzi, bo skoro nam sie oddała to czemu innemu miałaby sie nie oddać? Ogólnie bardzo dobry webinar, miałeś racje, Twój NAJLEPSZY, ale staraj sie jednak przeprowadzić go w 2 godziny maksymalnie :)

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Adam Wojtkowski gwiazdki Ja poszukując porad i jakiś przewodników natrafiłem na youtubie na jakiś pua. Byłem super podekscytowany tym o czym mówili, ale o całe szczęście po paru dniach znalazłem twoje materiały i przejrzałęm na oczy. Nagle wszystko stało się logiczne, kobiety to nie są potężne istoty których trzeba się bać. Teraz to ja mam władzę i ciąglę dążę żeby być samcem alfa.Po paru miesiącach czytania twojego newslettera zdecydowałem się zakupić twój kurs. To były z pewnością jedne z najlepiej wydanych pieniądzy w moim życiu. W tej chwili śmieje się z siebie jakie głupie błedy popełniałem jeszcze pół roku temu. Co do kursu to rewelacja, oprócz jednej rzeczy. Myślałem że ten filmik/nagranie potrwa trochę dłużej i że będzie w formie dialogu ale i tak niezwykle pomogło. Swietnie tłumaczysz masz, piszesz prostym językiem. Zwięźle i na temat> Wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam Adam :)

  About 1 year ago

  Adam Stefanowski gwiazdki Dzięki Twoim poradom, Pawle, zmieniło się życie moje i wszystkich, którzy czytają Twoje materiały. Twoje cierpienie sprawiło, że je napisałeś i uchroniłeś przed cierpieniem, może jeszcze o wiele większym niż Twoje, innych ludzi. Dzięki Tobie stałem się pewnym siebie człowiekiem, co stało się szybko, prawie niezauważalnie dla mnie. Wcześniej wszystkiego się bałem, bałem się ludzi i rozmawiania z nimi, a szczególnie z dziewczynami. Przed poznaniem Twojej strony uważałem, że to dziewczyny, które nie chciały lub przestały chcieć ze mną rozmawiać, są dziwne, a nie widziałem swoich błędów, gdyż uważałem, że to, co ja robię jest dobre. To chore patrzenie na świat i związki, które zawdzięczamy mediom jest tak straszne, że aż śmieszne. Widziałem ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” rozmowę z “gwiazdami”, o tym jak uwodzić. Ich wywody rozśmieszyły mnie po pachy. Co do materiałów o uwodzeniu wszystkich guru PUA, mogę to tylko skomentować jako okradanie zagubionych ludzi z premedytacją i dawanie im żałosnych “porad”. Na początku na Twoje materiały patrzyłem sceptycznie, ale szybko się do nich przekonałem i bardzo mi one pomogły. Za to Ci bardzo dziękuję, gratuluję stworzenia tak dobrych porad i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Marcin Buk gwiazdki Witam! Aby nie powielać tego co zostało tu już napisane powiem od siebie, że wszystko co jest zawarte w kurcie działa, jest napisane w sposób przemyślany i czytelny dla odbiorcy. Czekam z niecierpliwością na nowe materiały. Pozdrawiam Marcin

  About 1 year ago

  Janek Jatczak gwiazdki Witaj. Kurs jest napisany prostym językiem zawiera same konkrety. Jest to pozytyw, ponieważ szybko zostaje w głowie i zmienia wiele spraw na temat kobiet w Naszej psychice. Dzięki niemu zmieniłem swój sposób bycia, który został zauważony przez otoczenie. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie ludzie tacy jak Ty, którzy skutecznie pomagają innym w tej ważnej dziedzinie życia. Dobra robota i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Cześć Paweł Chciałem Ci jeszcze napisać opinie o Twoim kursie konwersacji. Jest bardzo konkretny i wypchany po brzegi PRAKTYCZNYMI informacjami, a nie jakimś teoretycznym paplaniem. Powiedzmy, że kurs to 100%, a informacje to 120% :) mało tego jeszcze wszystko DOKŁADNIE tłumaczysz i podajesz przykłady, co sprawia, że kurs jest BARDZO łatwy do zrozumienia i łatwo wchodzi w głowe. Jestem pod wrażeniem Twojego kursu, bądź pewien, że przerobie go jeszcze pare razy, bo to POTEŻNA DAWKA WIEDZY, a nie jak w przypadku pseudo-uwodzicieli, którzy piszą w swoich ebookach “super” historie z ich życia, które są nudne. Twoje kursy są konkretne i wszystko w nich tłumaczysz, a kurs konwersacji jest na to najlepszym dowodem. Polecam! Tam są wszystkie teksty, odpowiedzi na pytania, zabawne odzywki… Przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem i przerobiłem kurs. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji, Damian Grępka

  About 1 year ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Heja jak każdy mam za sobą kilka fajnych doświadczeń z dziewczynami, wiele rzeczy robilem zle i po jakims czasie samemu dochodziłem do tego, ale Twoja książka pokazała to w jeden wieczór, wiec szybko można uczyć sie dzieki niej własciwych postaw i nastawienia do kobiet, widać od razu że porządny facet z Ciebie bo uczciwie piszesz i masz na celu głównie pomóc chłopakom a nie tylko wyciągnąć kasę, Pawle fajnie ze trafilem na twój kurs pozdrawiam Cie ciepło i zachecam do wiekszych odkryć relacji damsko-męskich. pozdrawiam Marcin

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Tomasz Wiśniewski gwiazdki cześć Paweł co tu mowic odwaliles i odwalasz kawal niezlej roboty nie da sie tego opisac paroma slowami a nawet paroma zdaniami ale wielki szacun dla ciebie…. pokazujesz nam zaciemnionym mezczyznom fakty ktore otwieraja nam droge do szczescia twoje nauki sa dla nas jak powietrze niezbedne do zycia… i to ze trafilem wlasnie na ciebie bylo dla mnie jednym z wazniejszych posuniec w moim zyciu… czytam na temat uwodzenia juz ponad rok zmiany co prawda nie sa jeszcze kolosalne ale na tle moich znajomych jestem juz lata swietlne za nimi…. ogolnie wszystkie ebooki daja do myslenia ale naprawde oczy dopiero otwieraja filmiki z twoim udzialem, momentalnie po ich obejrzeniu ma sie wrazenie jakby ktos zapalil swiatlo w mojej glowie jest to cos nie do opisania… wiec jeszcze raz szacun za cale twoje zaangazowanie i ta cenna wiedze i czekam niecierpliwie na ciag dalszej nieziemskiej wiedzy w temacie doskonale nam znanym…. POZDRAWIAM TOMEK…

  About 1 year ago

  Sławek Raś gwiazdki Cześć ;) Czytam Twoje porady i kupiłem ten kurs, ponieważ z Twoich porad dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy. Piszesz jacy jesteśmy ciotowaci często w relacjach z kobietami, co robimy źle i dlaczego tak naprawdę dziewczyny / kobiety nie znajdują w nas prawdziwych mężczyzn takich jakimi mężczyźni byli np. jako rycerze czy też żołnierze. Często płeć piękna znajduje sobie takich mężczyzn w marnych kopiach idiotów, którzy nie szanują w ogóle kobiet. Wolą być już poniżane przez półgłówków niż usłużane przez cioty, którzy zrobią wszystko, żeby dziewczyna się z nimi umówiła, później żeby dojść z nią do związku i często właśnie po ślubie zauważają swój błąd jaki popełnili żeniąc się często z zdesperowaną kobietą, która nie chciała być starą panną. Takie kobiety fochają, kłócą się o byle co i są “panami domu”, liderami w związku. Faceci godzą się na takie uniżanie, fochy, bo nie chcą stracić takiej kobiety i zostać sam. Po tych poradach i kursie wiem już gdzie popełniałem błędy, zachowywałem się jak ciota i kryłem się za sms’ami. Wiem, w jaki sposób dążyć i stać się wartościowym, atrakcyjnym prawdziwym mężczyzną, który znajdzie piękną, mądrą, wierną kobietę. Dzięki za wszystko i rób tak dalej. Pozdrawiam ;P

  About 1 year ago

  Piotr Jaroszewicz gwiazdki Krótko i konkretnie, pozytywnie oceniam Twój wkład w poprawę relacji damsko-męskich w naszym coraz bardziej sfemenizowanym kraju. Twoja strona, artykuły, e-booki itd sprawiają iż. 1 Otwierają oczy na to jakie jest prawdziwe życie, a co jest iluzją. 2 Wiedzą którą przekazujesz jest logiczna, spójna i komplementarna. Nigdy nie atakowały mnie wewnętrznie sprzeczne myśli, tak jak po lekturze innych “turbo uwodzicieli” 3 Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która wyrywa się z mainstreamu podrywu i propaguje podejście męskie z klasą, analogiczne jak Doc Love. 4 Porady pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i zranione uczucia 5 Teraz czuję niesamowitą kontrolę sytuacji, widzę jak się rozwinąłem i rozwijam dalej, wiem czego chcę i szukam tego kogo naprawdę chcę. Życzę dalszego rozwoju i nowych udanych projektów. Pozdrawiam Piotr

  About 1 year ago

  Rafał Karpiński gwiazdki witaj :) przyznam sie że troche za późno zetknąłem sie z twoimi ebokami, szkoda ze nie miałem przyjemności poznać ich wczesniej znacznie by to ułatwiło mi moje życie, jestem wdzięczny za twoje rady zawarte w kursach i na mailach które systematycznie czytam. Dowiedziałem sie kilku nowych rzeczy jesli chodzi o kobiety. zawsze w oczach byłem tylko fajnym kolegą lub przyjacielem tez sie o tym dowiedziałem z twoich lekcji dlaczego tak jest. życzę powodzenia i pozdrawiam oczywiście czekam na nowe wiadomości które będę mógł zgłębić :)

  About 1 year ago

  Boguś Wydra gwiazdki O Paweł już od dawna czytam twoje Ebooki które dały mi dużo informacji na temat stosunków damsko męskich . Porównując Je do zakupionego materiału który ma ponad 100 stron to jest coś gigantycznego , informacje w nim zawarte są oszałamiające , co prawda jeszcze nie zdążyłem przeczytać całego poradnika ale podejrzewam ze jutro bądź dziś skończę . Pół roku się wahałem przed kupnem, ;] może ze względu na to ze szczerze szkoda mi było wydać te parę groszy , wiadomo 5 dych piechota nie chodzi . Ale żałuje teraz ze nie zrobiłem tego wcześniej . Będąc wczoraj na ognisku wczoraj zabrałem 3 numery od wartościowych dziewczyn , gadałem luźno z kilkoma ale nie były mnie warte . Pozdrawiam Boguś

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ TRZECIA (druga i pierwsza niżej) ___________________ _____________________________ . Wydaje mi się, że jestem jednym z pierwszych, a może tak drugich, którzy trafili na Twój blog, widziałem MNÓSTWO raportów i darmowych porad. A to oznacza, że nie jesteś taki jak niektórzy “super-trenerzy”, którzy mydlą oczy, nie dadzą konkretnych informacji, a następnie chcą 200% pieniędzy za 50% wykonanej roboty (np. 500zł za kurs składający się np. ze 100stron i 4 bonusów wypchanych brakiem konkretów tylko badziewnymi historyjkami z życia tego trenera). TY DAJESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI. Poleciłem Cię chyba 10 moim kolegom, oczywiście połowa z nich od razu powiedziała “weź przestań jakeś rady po co to komu, ja sobie poradze”, bo są zadufani w sobie i do tej pory widzę ich samych, albo z bardzo brzydką dziewczyną (mają o sobie niskie mniemanie, dlatego biorą się za “resztki”), a druga połowa kupiła od Ciebie jeden z kursów i czyta Twoje porady, mówili mi, że w momencie zapisania się na Twój newsletter zmienili poglądy na kobiety i są w szoku, że robili takie błędy, a teraz jedynie można się z tego śmiać. Mam nadzieję, że uda Ci się nakierować na dobrą drogę jeszcze wielu zagubionych facetów, którzy chcą znaleźć sobie piękną, wartościową z bogatym charakterem dziewczynę. Rób to, co kochasz i czerp z życia dużo radości, Pozdrawiam i dzięki za pomoc! Damian Grępka

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ DRUGA (pierwsza niżej) ___________________ …Zaczęło się od tego, że napisałem do niej -już w nieco odważniejszy sposób- coś typu “Cześć, znamy sie? Pewnie nie, a poznamy?” i ona się zgodziła i nawet pokazała w wiadomości jakby takie zainteresowanie, ale tego nie mogę potwierdzić w 100%, bo to w końcu literki… No i było pisanie, troche śmiechu, poznawanie sie i na koniec zapytałem też nieco inaczej niż zwykle “zostaniesz moją laską :D ?” i wtedy ona powiedziała, a raczej napisała: “Wiesz, w sumie moglibyśmy być zajebistymi przyjaciółmi” itd. itp. reszte już pewnie znasz. No i tak zostało, teraz mówimy sobie tylko “cześć” itp. “D”. Tutaj było ZDECYDOWANIE dużo pisania, dysponowałem już odpowiednią wiedzą, rozmawialiśmy na żywo, nawet zapraszała mnie nad jezioro i chciała ze mną jechać.. Ale zaczęło się coś psuć, jednak szybko się zorientowałem. “ZDECYDOWANIE dużo pisania”, 90% jej napisałem może 10% powiedziałem w szkole czy coś i reszta to nic. Potem kontakt się urwał, przestaliśmy pisać na gg, tylko najwyżej “cześć” w szkole, a ostatnio to już nawet pokazała oznaki “złości i nie koleżeństwa”. Ale teraz rozumiem, że nie ma takiej dosłownej przyjaźni damsko-męskiej, ze względu na zainteresowania i hormony u faceta, a także o emocje u kobiety. Oczywiście są wyjątki.. . Teraz powiem o tym jak wyszedłem z dołka pod tytułem “łajza”. Zacząłem czytać materiały o UWODZENIU, czyli o zaciąganiu kobiet do łóżka i NA TYM KONIEC. Jednak znalazłem tam kilka prostych i podstawowych rad: NIE okazywać zainteresowania kobiecie, nie dawać prezentów, nie komplementować (tak dużo), nie rozmawiać o tym o tym i o tym i tak dalej Jednak to były podstawy, a zdecydowanie 90% KONKRETNYCH informacji znalazłem u Ciebie. Na Twoim blogu, w Twoich wiadomościach i radach. To Ty mnie najwięcej nauczyłeś o relacjach damsko-męskich i od Ciebie mam najwięcej materiałów (WSZYSTKIE POLECAM, ZWŁASZCZA KURS KONWERSACJI, BO JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ZDOBYWANIA KOBIET). CZ.3 wyżej

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Wszystko zaczęło się chyba od tego, że w ogóle nie mając pojęcia o kobietach podbijałem do paru w ciągu roku. Była to a, b, c, d i każda z tych dziewczyn była jakby “wirtualna”, bo nie rozmawiałem z nimi tylko PISAŁEM. O dziwo pisanie wychodziło mi wtedy lepiej niż gadanie, rozmawianie, flirtowanie i sądziłem, że da się tak poznawać kobiety. Pewnie da, ale mi to nie wychodziło. Jedyne co dobrze robiłem to miałem poczucie humoru i inicjowałem je w wiadomościach na gg/nk. Przez to poznałem 3 z tych 4 dziewczyn, bo “a” mnie wykorzystała, abym kupił jej prezent na walentynki (oczywiście ja sie zgodziłem, 40zł w plecy i jeszcze nadzieja “lepiej mieć u niej plusy” oraz rozmyślanie “pewnie sie zgodzi abym z nią chodził”), kiedy to zrobiłem w 2-3 wiadomościach dziękowała mi pisząc np. “jesteś kochany :*”, a ja uznawałem, że to coś znaczy. BZDURA! Emotikony nie wyrażają prawdziwego nastroju kobiety, równie dobrze mogła mi pisać “:*”, a za kompem “:/ nuda”. Dlatego nie polecam poznawać się przez internet, bo to zazwyczaj DO NICZEGO nie doprowadzi. Lepiej rozmawiać i poznawać laski na żywo, wtedy widać oznaki zainteresowania lub ich brak i na podstawie tego wszystkiego stwierdzić, czy jest szansa na coś więcej. Wracając do “A”… Kilka dni później ona przestała mi odpisywać, tylko potakiwała “aha, tak yhym”, a na koniec napisała “spierdalaj ;) ” i zaczęło się wyzywanie na gg, po czym dostałem blocka i koniec, -40zł, stracony czas, porażka i dałem się wrobić. Dalej, “B” z nią było troche inaczej, podobałem jej sie(taa ze zdjęć), mimo, że tylko “pisaliśmy” i na gg była jałowa dyskusja, (w tym także “podobasz mi sie” “ładne zdjęcia” “fajnie mi sie z tobą pisze”, oczywiście ja to pisałem) ale jednak zauważyłem, że ona mi się nie podoba i zakończyłem pisanie z nią raz na zawsze (także nie odbyło się bez “nie chcę z tobą chodzić nie podobasz mi się”). “C” to była osoba dość wyrozumiała, teraz najwyżej jak ją widzę to mówimy sobie “Cześć” + uśmiech ;) CZ.2 WYŻEJ

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Co dalej, kupna ebooka nie żałuję. Poza tym od pewnego czasu obracam się w towarzystwie wartościowych kobiet, gdzie pół roku wcześniej nawet bym nie pomyślał, że mogę powiedzieć coś więcej niż cześć, we wspólnym towarzystwie. Kilka kobiet polubiło moje towarzystwo, ufają mi, potrafią być zainteresowane, czują się razem ze mną podczas wspólnych wypadów bardzo dobrze, co mi potwierdziły czynami i słowami, “jesteś po prostu inny niż reszta, jesteś Łukasz taką osobą z którą warto przebywać, po prostu trudno Ciebie pominąć”. Właśnie wtedy przypomniałem sobie że to dzięki wskazówkom Pawła, poczyniłem postępy. Jestem świadomy, że jestem na początku drogi, że wiele przede mną, bo jeszcze wiele błędów popełniam. Kilka dni temu kupiłem Video konwersacje, jestem ciekawy produktu, mam kilka wskazówek dla Pana Grzywocza , co można jeszcze dopowiedzieć, aby produkt był jeszcze bardziej przystępny dla czytelnika. I właśnie ta przysłowiowa przystępność dla zwykłego, wartościowego chłopaka, czyni te produkty ciekawszymi pozycjami dla osób, trochę bardziej nieśmiałych, brakującym pewnej wartości, pewności siebie, niż tępe podrywanie galerianek i imprezowiczek. Na początku nie ukrywam przed pierwszym kupnem produktu miałem wątpliwości , że to jest zbyt chłopczykowate, mało “męskie”. A tu niespodzianka, kobiety są ciekawe takiej odmiany od narwanych klonów. Muszę jeszcze wiele pracować, ale dzięki Paweł.

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Witaj Paweł, przygodę z twoimi portalem rozpoczęła się w Moim przypadku kilka miesięcy temu na przełomie roku. Oczywiście na początku z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne maile z newslettera, coraz bardziej dostrzegając różnicę między “Genialnymi” trenerami super szybkiego uwodzenia, czytaj technikami zaliczania lasek, a Twoją filozofią relacji kobieta-mężczyzna. W moim przypadku już od kilku lat czytałem wszystko co mi się nawinie do ręki w temacie PUA, bez weryfikacji czy dana technika w ogóle mogłaby pasować do mojej osoby. Ja młody chłopak, kilka lat temu po odkryciu tej tematyki chciałem od razu przycztać wszystko i umieć, wszystko. Efekt przez kilka lat to wyłącznie otworzenie moich oczu, że bardzo wiele rzeczy robię źle, ale stosowanie technik też za wiele nie dawało bo kobiety dość szybko wykrywały moje nieszczere, tzn nienaturalne, zachowania, takie wymuszone tą całą paplaniną w artykułach PUA, typu Polskie wersje Mysterego czy BB. Kilka razy kobiety, powiedziały mi bezpośrednio po zastosowaniu PUA, że jestem jakiś dziwny, nienaturalny, sztywny, który chce kogoś naśladować bo tak mi się wydaje, że będę bardziej fajny i te wartościowe kobiety mówiły NIE, że tak się ze mną bawić nie będą i jak mam się tak zachowywać to nic nie ugram, bo psuję co już zbudowałem w relacji z nimi. Temat PUA poźniej dalej przewijał się u mnie raz na jakiś czas, ale już bardziej z rozwagą w kierunku samorozwoju i pozbywania się lęków, zachamowań w poznawaniu nowych kobiet. W tym momencie poznałem filozofię Pawła i na początku dość mocno zaciekawiony rozpocząłem tą bardziej naturalną i pasującą do mojej osoby filozofię zmieniać w czyny. Moj pierwszy płatny produkt, jaki w OGÓLE kupiłem o tej tematyce to właśnie “Jak zagadywać do dziewczyn…” od Pawła. Naprawdę polecam, dał mi sporo rad, cennych rad, które procentują. Pewne rzeczy zaczęły się w ciekawy sposób zmieniać, co zauważyli moi najbliżsi koledzy, którzy lekko zaciekawieni, może zazdrośni zauwazyli pierwsze zmiany.

  About 1 year ago

  Paweł Stefanowski gwiazdki Ja trafiłem na tą stronę przypadkowo,gdy dostałem pracę domową na socjologii,by opisać dialog między chłopakiem a interesującą go dziewczyną.Nie miałem żadnego pomysłu,gdyż zawsze miałem problem z zagadaniem do kogokolwiek,a już w ogóle do dziewczyny,która mi się podoba. Nie trafiłem,jak zagadać,ale na kanale na YT zobaczyłem 3 częściowy filmik o tym,jak poderwać koleżankę. Zobaczyłem masę błędów,które zawsze popełniałem,a raczej w ogóle nie wiedziałem,co robić. I tak przez kilka tygodni badałem teren,spotkanie proponowałem po bardzo długim czasie i za szybko się angażowałem.Nie wiedziałem też,w jaki sposób kobieta okazuje mi zainteresowanie (dotyk,kontakt wzrokowy,angażowanie się w rozmowę,śmianie się z moich żartów),a totalnie przymykałem oczy na to,że laska ma mnie za przeproszeniem,w dupie.Najważniejsze,czego mnie nauczył Paweł,to jak rozpoznać zainteresowanie kobiet (lub jego brak) i jego maksyma – Attraction isn’t a choice,którą tłumaczę sobie tak – nie można się wszystkim podobać i należy niezainteresowane kobiety po prostu zostawić w spokoju. Inna rzecz,która mi się bardzo spodobała w materiałach Pawła,to to,że należy skupić się przede wszystkim na sobie,na rozwoju własnych pasji i nie stawianie sobie posiadania drugiej osoby jako warunku szczęścia. Paweł zwrócił mi też uwagę na inny błąd,jakim było przymilanie się,zawsze myślałem,że dziewczyna mnie przez to bardziej polubi. Wyeliminowanie tych błędów bardzo ułatwiło mi życie i na pewno ułatwiłoby też innym.

  About 1 year ago

  Darek Wiza gwiazdki Od kilku miesięcy czytam to, co na temat podejścia do kobiet ma do powiedzenia Paweł. Zarówno jeśli chodzi o pierwszy kontakt, nawiązywanie relacji, miejsca w których można spotkać właściwe osoby, czy wreszcie jak budować relacje w pierwszych tygodniach związku. Niektóre teksty czytam dokładnie inne dość pobieżnie, ale zauważyłem, że są po prostu wartościowe i praktyczne. To co wyróżnia teksty Pawła, to ich “sprawdzalność” w praktyce – wiele przykładów konkretnych zachowań a czasem gotowych tekstów, oraz wyjaśnień nie tylko które zachowanie jest dobre lub złe, ale dlaczego takie jest i jak to jest odbierane umysłem czy uszami kobiet.

  About 1 year ago

  Katarzyna Nowak gwiazdki Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę, po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę, za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych stron, na których pseudo “macho” doradzali innym facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek, zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu stronyi dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań randkowych. Pozdrawiam! Kasia

  About 1 year ago

  Adrian Niedzielski gwiazdki Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy kupić twojego ebooka. Nie chciałem wyrzucać kasy w błoto (pózniej okazało się że zle myslałem). Twoja wiedza jest na prawdę bardzo przydatna. Najpierw chciałem zasięgnać porady moich starszych kolegów jak zagadywać do dziewczyn. Mówili mi, że to przyjdzie z czasem, że trzeba przełamać swoje słabosci, a na pewno mi się uda znalezć dziewczynę. Mieli trochę racji ale nie potrafili przekazać swojej wiedzy w taki sposób jak ty to robisz. Ty mówisz to tak zrozumiałym językiem, że ta wiedza sama się przyswaja. Najpierw smiali się ze mnie (po co ci jakies głupie ksiażki sam się możesz tego nauczyć) i dobrze zrobiłem i ich nie posłuchałem tylko zdecydowałem się na zakup ebooka. Zdziwili się dopiero w sylwestra, że ja dobrze bawiłem się z nowo poznana dziewczyna a oni siedzieli i się tylko przygladali. Pózniej pytali co było takiego w tej ksiażce, że ja potrafiłem się dobrze bawić a oni nic nie mogli zrobić w tym kierunku.Nic nie powiedziałem tylko zaczałem zachęcać ich do zakupu. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym tworzeniu poradników.

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Podziękowania Kobiety Za Narzeczonego:

  ***“Jak pojawił się mój narzeczony i przedstawił mi swoje podejście do tych spraw i na nic nie naciskał i jeszcze potrafił randkę zorganizować fajną to mnie tym ujął. Co by nie było dzięki Tobie dał mi dużo szczęścia :) Dziękuję:)” ***

  “Cześć Pawle,

  Mój narzeczony uczył się z Twoich materiałów i chciał budować związek inaczej niż wszyscy. Jesteś dla niego autorytetem w tych sprawach dzięki Tobie przełamał swoją nieśmiałość i poświęcił na to dwa lata. Wie, że związku nie buduje się na sexie. On się uczył z nich kilka lat temu i zapadło mu w pamięć, żeby za szybko nie iść z kimś do łóżka. Nie chciał w ten sposób nic budować, bo mówił, że to płytkie, sam mnie też testował co się później dowiedziałam czy się obrażałam czy przychodziłam na spotkania itp. więc był bardzo ostrożny co do mnie
  i bacznie mnie obserwował.

  On chce się dalej uczyć i dbać o relację, pracować nad sobą, bo sporo pracy już zrobił. Do sexu nie śpieszył się w ogóle i nawet o nim nie wspominał przez pół roku, potem się pytał co on dla mnie oznacza, a ja się tak w nim zakochałam mocno, w jego osobie i w ogóle, że sama chciałam, bo uznałam, że mu ufam i chce z nim być bliżej.

  Ma potencjał na dobrego męża skoro szukał i widział, że z tymi związkami to jednak nie tak prosto jest, bo miał przede mną dziewczyny, ale chciał innego związku, takiego o którym mówiłeś Ty i tym mnie urzekł, takim dorosłym podejściem do tych spraw i takiego kogoś szukałam. Wcześniej straciłam chłopaka, bo nie chciałam tak od razu, to po prostu poszedł do innej.

  Mój były tylko by leżał na łóżku i gapił się w sufit i nic nie potrafił zorganizować, tylko mnie cisnąć z sexem, a ja dostawałam szału i mnie to psychicznie męczyło, dlatego jak pojawił się mój narzeczony i przedstawił mi swoje podejście do tych spraw i na nic nie naciskał i jeszcze potrafił randkę zorganizować fajną to mnie tym ujął. Co by nie było dzięki Tobie dał mi dużo szczęścia :) Dziękuję:)

  Ostatnio oboje słuchaliśmy Twoich materiałów, które kupił o tym, jak utrzymać związek.
  I naprawdę widziałam, że dotarło do niego, że się opuścił i zorganizował parę fajnych rzeczy :) .

  Wczoraj mu powiedziałam, że jeśli zdobył mnie dzięki Twoim radom, to powinien nadal się
  w tym temacie rozwijać. Bardzo Ci dziękuję za porady naprawdę, bo kobiety z którymi mam kontakt to zepsute baby które nigdy mnie nie zrozumieją. Mam 31 lat, ogrom pracy w siebie włożyłam i nie chce żyć jak inni wkoło bez zastanowienia i głupio. Pozdrawiam i ściskam Cię mocno:) Ewelina.”
  HISTORIA SUKCESU JAKUBA:

  ***“Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie, jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą, świetnie się bawią i nawet to mówią wprost. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka.” ***

  “Paweł chciałbym się podzielić pewną oczywistą refleksją. Odnosi się to do Twojej wiedzy
  i kursów, które posiadam i dopiero po 2 latach ich maglowania już zaczynają mną przesiąkać, czyli teoria wykorzystywana w praktyce. I pewne rzeczy wchodzą mi w nawyk. Bycie zabawnym i otwartym, zadbałem o ubiór, sylwetkę, pewność siebie.

  Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety. I to jest dla przeciętnie myślącego faceta paradoks.

  Jak to możliwe, że spotykam się na randki np. z dziewczyną, które są przeciętne z wyglądu
  i charakteru lub trochę szare myszki i na nie tak nie działam a wręcz patrzą na mnie ze zdziwieniem, jak na dziwaka lub obojętnie.

  Natomiast inne np. piękne, zgrabne, inteligentne, eleganckie i mające dobrą pracę kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą,świetnie się bawią i nawet to mówią wprost.

  A ja robię swoje: dystans, brak dotyku, pewne zabranie numeru telefonu, dzwonienie
  i umówienie spotkania, aktywne randki, sarkazm, oskarżanie jej, odwracanie ról, podejmowanie wyłącznie tematów lekkich, bazując na opisach obrazowych i zmysłach, nie wyjawianie od razu wszystkiego (gdy ona mnie pyta, że nie wie kiedy mówię serio a kiedy się zgrywam), pauzy w rozmowie (za każdym razem, jak to robię widzę błysk w oczach kobiety), silny kontakt wzrokowy itd.

  A największą dla mnie nagrodą nie jest wynik czyli związek, seks, rezultat i inne takie, tylko ta konkretna randka i cieszenie się z czasu spędzonego z piękną i inteligentną kobietą, która zachowuje się tak jak teoretycznie ja powinienem się zachowywać wobec niej.

  To niesamowite. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka. Piękna kobieta, mogąca przebierać w innych zachowuje się jakbym był dla niej jakimś bożyszczem.

  To co piszesz to prawda. Mężczyźni, którzy zachowują się tak, jak Ty dajesz wskazówki
  i aby stać się też takim facetem z natury to rzadkość i kobiety o tym wiedzą, właśnie te, co mają największe powodzenie.

  A te z brakami w wyglądzie lub ładne, ale zepsute wewnętrznie wolą takich na swoim poziomie a najlepiej niżej od siebie.

  Jeszcze raz dzięki Paweł za Twoje kursy i Twoje rady. Zmieniły mnie i nadal zmieniają choć nie było łatwo na początku bo z EGO długo walczyłem.

  Pozdrawiam,
  Jakub.”


 • Zamawiam Miesiąc Nr 1: 59 zł
 • Zamawiam Miesiąc Nr 2: 59 zł
 • Zamawiam Miesiąc Nr 3: 59 zł
 • Zamawiam Od Razu Miesiące: 177 zł
 • forma platnosci

                                                 

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.9/5 (14 votes cast)
  Wejdź Na Drogę Do Nieuniknionej Pewności Siebie Z Kobietami I Ludźmi W Ogóle:, 3.9 out of 5 based on 14 ratings

  Poszukiwano

  • pewność siebie w 90 dni
  • pewnoscsiebiew90dni pl
  • pewno siebie

  Zostaw swój komentarz...

  { 20 comments… read them below or add one }

  łukasz January 12, 2013 at 12:11

  witam jak zamówie tą ksiazke czy beda skutki i bedzie poprawa w ciągu 4 miesiecy czy osoby które u ciebie zamawiali to byli z tego zadowoleni i im pomogło szybko nawiązać kontakt z dziewczynami odp na e-maila pozdrawiam łukasz

  Reply

  Grzywocz January 13, 2013 at 01:12

  Kurs cały czas jest nagrywany i aktualni uczestnicy są zadowoleni. Jest w formie video porad, na których mnie widać oraz raportów pdf. Przez 90 dni, co drugi dzień roboczy. Masz 90 dni gwarancji zwrotu pieniędzy, aby ocenić, czy to Ci pomaga. Jeśli uznasz, że nie, to napisz maila o temacie “rezygnacja z kursu”. W tym kursie otrzymasz 10 razy tyle, co za niego płacisz. Każdy odcinek zawiera około 3 nagrań video z nastawieniami mentalnymi, które pozwoliły mi zapanować nad strachem, kompleksami i niską samooceną. Zapraszam i zapewniam, że będzie to mój nowy, najlepszy materiał, bo pewność siebie przekłada się na całe nasze życie. Pozdrawiam!

  Reply

  Krzysiek January 22, 2013 at 20:44

  Moim problemem jest prawdziwa pewnosc siebie w kontaktach z KOBIETAMI. Boję się zagadywać do nowych dziewczyn, boje sie flirtować, okazać zainteresowanie, chodzic na randki, mimo ze mam całkiem spiorą wiedze na ten temat (kupowałem juz Twoje kursy). Dochodze do wniosku ,ze jedyne czego potzrebuje by odniesc sukces to w tej chwili jest ta jedna rzecz – prawdziwa pewnosc siebie w kontaktach z kobietami. Brak tej pewnosci sprawaia ze często nie moge byc tym kim chcę być.

  Moje pytanie: serio uwazasz, ze za 3miesiące moge byc pewny siebie, moge byc kims kim chce byc i ze zaczne podchodzic i bez problemów zagadywać do lasek ktore mi sie podobają, randkowac z nimi (oczywiscie przy załozeniu ze bede sie stosował do wszystkich twoich instrukcji z materiałów) mimo, ze dzis nawet trudno mi to sobie wyobrazić (trudno mi sobie dzis wyobrazic ze bedę randkował, zagadywał bez stresu, ze bedzie to dla mnie przyjemność, natomiast potrafie sobie wyobrazic ze podchodzę, ale wyobrazam to sobie tak jak to wyglada dzisiaj-czyli podchodząc, stresuję się. To i tak poprawa, bo kiedys, 4-5lat temu wogole nie potrafiłem sobie wyobrazić jakiegokolwiek podejscia, nawet w potęznym stresie, to wtedy było nierealne, dzis jest realne, osiągalne ale niestety, wtedy sie stresuję a nikt nie znosi uczucia stresu i chce jak najszybciej sie go pozbyć, uciec od “zagrozenia”). Serio, to moze zadziałać? Chyba moim problemem jest nie tylko strach czy lenistwo, ale tez brak wiary do konca w to ze to naprawdę mozliwe, bezstresowo randkowac, zagadywac do dziewczyn, flirtować itd. Czasem wydaje mi się ze tak to poprostu musi być już. Nie chce sie poddawać :/

  Prosze o szybka odp, pozdro

  Reply

  Grzywocz January 23, 2013 at 04:56

  Hej, świetne pytanie.

  Rozumiem Twoje obawy.

  Też tak mam.

  Widzę jakiś świetny kurs i efekty kursantów i myślę:

  “Ok, to jest dobre, ale czy to zadziała DLA MNIE?”

  “Czy ja w ogóle znajdę czas i wytrwałość do realizacji tego?”

  W tym celu w kursie kładę duży nacisk na 3 rzeczy:

  1. Odpowiednie myślenie na temat działania i praktyki. Zniszczenie mechanizmów blokujących przed działaniem jak perfekcjonizm. Pierwszy odcinek.

  2. Silna motywacja. Znalezienie swojego “DLACZEGO” oraz motywacja progowa, czyli przybliżenie najgorszych możliwych konsekwencji braku działania. To świetna technika i wtedy rzucasz się w wir nowych doświadczeń, bo za Tobą czeka na Ciebie stare życie, które masz serdecznie dosyć.

  3. Ćwiczenia praktyczne na końcu każdego odcinka do wykonania w dialogu z samym sobą lub coś do zrobienia w swoim życiu, aby zwiększyć pewność siebie.

  Jest to proces.

  Możesz go przyspieszyć będąc na tym kursie.

  W każdym odcinku przedstawiam krok do wykonania lub nastawienie myślowe, które diametralnie odmieniło moje myślenie na temat kobiet i zmieniło moje działanie.

  Z tymi przekonaniami, które pomagam zbudować poprzez ten kurs jest o wiele łatwiej poznawać kobiety i w pewny siebie sposób z nimi rozmawiać.

  Zbierałem je przez lata i selekcjonowałem. Są najważniejsze dla mnie i Tobie również mogą dać świetne efekty.

  Poza tym w 6 odcinku zapraszam na drogę do nieuniknionej pewności siebie.

  To droga na której jestem do dzisiaj i stale buduję pewność siebie. Zacząłem własną działalność, potem się ujawniać, występować na żywo… Cały czas dalej te mechanizmy działają i zwiększam pewność siebie.

  Podążając drogą z odcinka nr 6 niemożliwe jest niezbudowanie pewności siebie.

  Nieważne już czy w 3 miesiące czy w rok. Ważne, że to nastąpi.

  Poza tym masz przez cały czas trwania kursu gwarancję satysfakcji i możliwość zwrotu pieniędzy.

  Przejdź przez pierwszy miesiąc i zobacz jak idziesz do przodu.

  W komentarzach innych uczestników również znajdziesz dodatkową inspirację i wskazówki.

  Reply

  Jacek January 4, 2015 at 11:49

  Witaj Pawle.

  Przeczytałem Twoją stronę od deski do deski, wraz ze wszystkimi odnośnikami, obejrzałem Twoje filmy na youtube i nie mogę wyjść z podziwu nad ogromnym nakładem pracy jaki wkładasz w te szkolenia.
  Jestem zdecydowany zakupić niektóre materiały.
  Chciałbym się dowiedzieć czy 90 dniowy kurs o budowaniu pewności siebie można pobrać od razu w całości, czy trzeba pobierać co drugi dzień w małych fragmentach?
  Rozumiem, że pozostałe materiały (interesują mnie jeszcze TRANZYCJE, 12 RANDEK i 77 TECHNIK FLIRTU) można pobrać od razu w całości.
  Ile waży jeden taki materiał do pobrania, np. ten o pewności siebie?
  Szukałem opinii o Tobie w niezależnych źródłach i wydajesz się być najlepszym ekspertem od uwodzenia w naszym kraju (aż dziwne, że można do Ciebie bezpośrednio napisać), więc już zbieram kasę, tylko jeszcze muszę się zdecydować co mi najbardziej pomoże.

  Pozdrawiam Jacek.

  Reply

  Grzywocz January 5, 2015 at 15:34

  Dzięki za wsparcie. Można pobrać od razu cały miesiąc, natomiast polecam wdrażać wiedzę po kolei w życie, ponieważ wtedy to ma pożądany efekt. Jeden odcinek waży około 150 mb video, około połowę tego pliki audio, można też obejrzeć nagrania za pośrednictwem YouTube, do tego jest podsumowanie pdf.

  Reply

  SSSSsssss January 26, 2015 at 22:43

  Cześć
  Spotkałem się niedawno z pewną opinią trochę podkopującą Twój system i jestem teraz nieco skołowany. Otóż, pewna kobieta, zajmująca się psychologią, powiedziała mi, że mężczyźni tak naprawdę dzielą się na dwie grupy. Pierwsza to Ci, którzy mają powodzenie, wśród nich także tacy, którzy o tym nie wiedzą. Drugą stanowią osobniki, które powodzenia nie mają, wśród nich też można znaleźć takich którzy o tym nie wiedzą. Mężczyzna powinien wykorzystywać fakt, że kobiety są różne i powinien stosować taką gamę podejść jaka jest uwarunkowana jego naturą. Jeśli, więc, mężczyzna ma powodzenie to wszystkie techniki, które tu opisujesz będą skuteczne (np bycie niedostępnym) i jeszcze bardziej to powodzenie zwiększą. Jeśli natomiast ktoś nie ma powodzenia to i tak nic mu z tego nie wyjdzie, bo jeśli będzie obrażał się na kobiety (że np nie okazały mu szacunku, odmówiły spotkanie, nie dały numeru etc itd) to nigdy sobie nikogo nie znajdzie. Ta Pani psycholog twierdzi, że faceci bez powodzenia powinni wykazywać determinację, bo jest wiele kobiet, które to docenią. Ty to pewnie nazwiesz desperacją, mówisz o tym wiele razy, że to jest negatywne, ale to nie do końca prawda. Podobno wiele szczęśliwych związków to takie związki w których facet długo o kobietę zabiegał. Pani Psycholog twierdzi rówież, że trenerzy uwodzenia robią wielką krzywdę facetom nie mającym powodzenia, gdyż wmawiają im, że jednak to powodzenie mają, co potem często źle się kończy. Tacy faceci oszukujący samych siebie żyją w swoich sztucznych przekonaniach nie wiedząc, że z zewnątrz wyglądają żałośnie i śmiesznie, nienaturalnie, prężą się uważając że są alfą i omegą nie rozumiejąc że dla otaczającego ich świata są pośmiewiskiem. Gdy pewnego dnia uświadamiają sobie prawdę kończą z depresją na kozetce. Od wielu lat lansujesz słynną frazę, że “to kobiety wybierają”. Generalnie się z tym zgadzam, ale widzę, że prowadzisz ludzi drogą nie do końca właściwą. Nakazujesz szukać oznak zainteresowania, ale tu jest właśnie pułapka. Facet nie mający powodzenia u kobiet nigdy takich oznak nie znajdzie. Połowa Twoich klientów wali głową w mur. Pani psycholog powiedziała mi na koniec takie miłe niosące nadzieję słowa, że “może i kobiety wybierają, ale często trzeba pomóc im się zdecydować”. Pozdrawiam.

  Reply

  Grzywocz January 26, 2015 at 23:55

  Ta pani psycholog sama sobie zaprzeczyła w ostatnim Twoim zdaniu. Najpierw powiedziała, że kobiety wybierają, ponieważ gdy im się podobasz, to techniki niedostępności działają, a gdy się nie podobasz, to jesteś obojętny dla takiej kobiety, więc nic tego nie zmieni. Następnie powiedziała, że “kobietom trzeba pomóc się zdecydować.”

  Czyli z jednej strony mam dać sobie spokój, bo nie mam powodzenia u kobiet, a z drugiej strony mam im pomóc zdecydować?

  To się wzajemnie wyklucza. Zgadzam się z tym, że każdy mężczyzna ma inne predyspozycje. Natomiast one nie świadczą o wyniku końcowym. Ten przystojny i pewny siebie w towarzystwie i tak często finalnie straci dziewczynę, bo nie wie, jak prowadzić relację i myśli, że samo wszystko się ułoży. To równie naiwne, jak zakładanie firmy w nadziei, że jakoś się to ułoży. A ten, który nie ma predyspozycji może zbudować szczęśliwy związek, jeśli się nauczy, jak prawidłowo postępować.

  Poza tym ja nie jestem trenerem uwodzenia, czyli oszukiwania kobiet, że jesteś jakimś sztucznym alfa, który w środku i tak się boi i też sam siebie oszukuje, że jest inaczej. Faktycznie tak często zachowują się faceci po szkoleniach z uwodzenia. Są jak takie cwaniaczki, które demonstrują potężną pewność siebie, a tak naprawdę wywyższają się ponad innych, próbują zaszokować innych oraz żyją w iluzji, która w końcu pęknie. Wpadli z jednego problemu w drugi. A najgorsze jest to, że wiele kobiet prędzej poleci na idiotę, który udaje pewnego siebie niż na nieśmiałka, który siedzi w kącie i nawet nie zagada. To jest dopiero smutne, gdy po kilku do kilkunastu randkach okazuje się, że ten super samiec alfa jest zwykłym bucem, który swoją udawaną pseudo świetnością maskuje prawdziwe problemy z zaniżoną samooceną.

  Jestem normalnym mężczyzną, który pisze do normalnych mężczyzn o tym, co pomogło mi rozwinąć umiejętności towarzyskie i swobodnie poznawać dziewczyny. Gwarantuję Ci, że z takim poziomem nieśmiałości, jaki miałem niemożliwe było poznawanie kogokolwiek, nie wspominając o tym, żeby się spodobać normalnej dziewczynie. A w swoich materiałach nie wykładam jakiś teorii o budowie mózgu, które trzeba zaliczyć na studiach lub są wypisane w popularnych książkach o różnicach damsko-męskich. Mówię o tym, co działa w praktyce, w codziennym życiu i każdy może tego doświadczyć w swoim życiu. Posłuchaj opinii audio.

  Poza tym, co to znaczy, że jedni faceci mają powodzenie a inni nie? Od czego to powodzenie zależy?

  Od wyglądu, charakteru, czy jednego i drugiego? Oczywiście, że od jednego i drugiego. Każdy MOŻE zwiększyć swoją atrakcyjność. Zobacz np. tutaj, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Oczywiście można tanio poprawić swój wygląd i już zyskać o wiele więcej na atrakcyjności. Następnie można rozwijać swoją osobowość. Oczywiście to tylko sfera zewnętrzna, którą można szybko i łatwo ulepszyć.

  Następnie można rozwijać swój charakter. Gdyby to nie było możliwe, to zatrzymałbym się na poziomie nieśmiałego chłopczyka. Każdy, kto chce może zdobyć nowe umiejętności, które rozwija się tak samo, jak czytanie, jeżdżenie na rowerze, czy mówienie po angielsku.

  Tak samo można nauczyć się swobodnie wypowiadać w interesujący sposób, aktywnie słuchać, przestać panicznie obawiać się oceny przez drugą osobę, zaakceptować swoje mocne i słabsze strony, zyskać zdrową samoocenę, czyli nie zawyżone mniemanie o sobie ani nie zaniżanie swoich możliwości, tylko zdrową samoocenę zgodną z rzeczywistością. Już dzięki temu można być pewniejszym siebie, gdy tylko zdamy sobie sprawę z naszych zalet. A dzięki akceptacji swoich zalet i wad można dopiero świadomie zacząć rozwijać obydwa obszary. To są wszystko UMIEJĘTNOŚCI.

  Wiara w to, że nic nie możesz udoskonalić w swoim wyglądzie i osobowości to jest dopiero krzywdzenie się.

  Owszem, wielu tzw. turbo-uwodzicieli propaguje sztuczne wmawanie sobie: “Jestem nagrodą”, “Jestem atrakcyjny”, a niekoniecznie podkreślają fakt, że trzeba włożyć sporo PRACY w to, aby NAUCZYĆ się nowych umiejętności, przestać negatywnie myśleć oraz zmienić swoje życie na takie, w którym faktycznie JESTEŚ atrakcyjnym mężczyzną.

  A jeśli ktoś tylko sobie coś wmówił na szkoleniu, to faktycznie jest to przykre. Prawdziwa pewność siebie nie polega na tępym powtarzaniu wyrwanych z kontekstu tekstów “Nie jestem taki łatwy” ani na wmawianiu sobie czegoś, czego w ogóle nie praktykujesz. Dzięki za ciekawe uwagi.

  P.S. Rozumiem także obawy Pani psycholog. W końcu najlepszy pacjent to taki, który przychodzi na wizyty regularnie, ponieważ “zmiana to bardzo trudny i długotrwały proces, który czasem jest nawet niemożliwy”. Tia. Wszystko jest trudne, zanim stanie się proste. Ja się kiedyś cały trząsłem, gdy miałem wypowiedzieć się przed kilkoma obcymi osobami lub przed grupą na zajęciach. Więc jakim cudem nauczyłem się swobodnej komunikacji? Skoro mnie się “udało”, to każdemu może się udać. To jest prawo przyczyny i skutku.

  Reply

  Waldi January 31, 2015 at 17:11

  Część.
  Moja starsza siostra jest psychologiem, dlatego dałem jej do przeczytania ostatnie dwa wpisy. Powiedziała, że Paweł ma rację. Po rozmowie z nią wnioski są następujące:
  Faceci nie dzielą się na dwie grupy, tzn. tych co mają powodzenie i tych co nie mają. Dzielą się na trzy:
  Pierwsza: faceci którzy właściwie od zawsze mają powodzenie: są przystojni, pewni siebie, zabawni, umieją “czytać” kobiety, gdyż otrzymali na starcie tzw. “pakiet atrakcyjności” przez co naturalnie przyciągają kobiety.
  Druga: to ci, którzy nad sobą pracują, żeby zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach kobiet. Powiedziała, że widziała już takie metamorfozy ze zdołowanego, zakompleksionego i nieśmiałego faceta, że sama przecierała oczy ze zdumienia. Jeden taki koleszka wyrwał jej koleżankę i są teraz małżeństwem. Także można :)
  Trzecia: to tacy, którzy nie robią nic, dlatego nie mają i nie będą mieć powodzenia u kobiet.

  P.S. Wypowiedziała się również na temat w/w Pani psycholog, ale to już zachowam dla siebie ;)

  Pozdrawiam!

  Reply

  Zbyszek June 18, 2015 at 21:15

  Cześć, kiedy planujesz jakieś promocje na swoje materiały? :)

  Reply

  Maciej September 21, 2015 at 17:13

  Cześć Paweł

  Piszę, aby w skrócie napisać dlaczego zdecydowałem się na udział w treningu pewności siebie. Od gimnazjum miałem duży problem z dziewczynami i z samym sobą również.
  Bywałem nieśmiały, ale bez przesady – potrafiłem w sobie obudzić czasem pewne “pokłady odwagi” aby np. zagadać. Zazwyczaj pierwsze kontakty prowadziłem przez nk/fb/gg.. teraz wiem że to było żałosne, ale w gimnazjum nie było z tym większego problemu (do momentu spotkania). Na spotkaniach z owymi dziewczynami, brakło tematów (wygadane wszystko przez internet), kontakt z żywym osobnikiem w cztery oczy powodował u mnie często stres. Dodatkowo podobnie jak Ty, trenowałem kosza. Częste treningi “zabraniały” mi spotkań towarzyskich (wspólne wyjścia itd.) Na początku szkoły średniej zacząłem się temu tematowi bliżej przyglądać, bardziej brnąłem w materiały typu: o czym rozmawiać, jak flirtować, jak zagadać itp. Lecz pewnego dnia w moje ręce trafił świetny wykład Briana Tracy’ego, który odmienił moje postrzeganie świata prawie o 180stopni. Był to wykład na temat pewności siebie, poczuciu własnej wartości, troche wychowania i troche o biznesie. Postanowiłem że od tego właśnie zacznę i tak o to zacząłem zbierać pieniążki na Twój kurs. Zdecydowałem się właśnie na ten, dlatego że nabrałem do Ciebie “zaufania” gdyż testowałem kilka Twoich porad które ZADZIAŁAŁY, a ponad to nie były one demoralizujące(mam tu na myśli turbouwodzicieli – poznaj laske idź z nią do wyra jeszcze tego samego dnia). Na rynku jest rzeczywiście dużo poradników pewności siebie, ale w 90% tyczą się one zarabiania pieniędzy, a nie kontaktów z ludźmi. Sam prowadzę mały biznes i wiem że napewno Ci zależy na tym żeby wiedzieć co mnie przekonało – ale to raczej nic poza Tobą samym, czyli o tym zaufaniu o którym wspomniałem wcześniej. Pozdrawiam Maciej :)

  Reply

  Martin February 27, 2016 at 04:10

  Gdzie moge wziasc udział w kursie ??

  Reply

  Grzywocz February 27, 2016 at 11:20

  Kliknij guzik “ZAMAWIAM”, wpisz swój email, na który ma przyjść kurs, wybierz opcję płatności i po kilku minutach lub 1 do 2 dniach w przypadku przelewu pocztowego otrzymasz kurs na swój email.

  Reply

  Mateusz July 11, 2016 at 18:44

  Jeżeli mogę coś zasugerować, to sądze, że powinieneś wspomnieć w tym kursie o tym, że dobrym pierwszym ćwiczeniem na pewnośc siebie jest mówienie cześć obcym ludziom/kobietom. O tym ćwiczenieniu dowiedziałem się przypadkowo z komentarzy oraz później w którymś z artykułów na blogu. Poprostu sądze, że dobrze by było, gdyby wszystko co może pomóc w rozwoju pewności siebie było w jedym miejscu.

  Reply

  Mateusz December 19, 2021 at 11:48

  Czy kurs może okazać się również pomocny dla osoby, która już jest w związku na całe życie, ale np. chce jeszcze podnieść swoje umiejętności komunikacyjne, pewności siebie i obycia towarzyskiego? Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam wszystkich walczących każdego dnia.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 19, 2021 at 14:11

  Tak, jest to program pewności siebie z kobietami, w nawiązywaniu nowych relacji z kobietami, ale te zasady dotyczą również w ogóle nawiązywania nowych relacji i zwiększania obycia towarzyskiego. Sporo osób o tym napisało w swoich recenzjach i wnioskach, że stali się bardziej otwarci, rozmowni, wygadani, towarzyscy, bo to się przekłada jedno na drugie.

  Reply

  Janek March 19, 2023 at 15:56

  Witam Pawle, mam pytanie odnośnie tego kursu. Został od wydany jakieś 10 lat temu i czy materiały w niej zawarte są nadal aktualne i pomogą mi w zbudowaniu pewności siebie?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 19, 2023 at 19:01

  Oczywiście, są to uniwersalne zasady i sposoby myślenia, które powinny nam towarzyszyć całe życie.

  Reply

  Kamil June 21, 2024 at 14:14

  Cześć Paweł.

  Wielkie dzięki za ten cudowny i wspaniały kurs Pewność siebie z kobietami w 90 dni. Choć już go mam trochę czasu, i udało mi się dzięki niemu, i oczywiście innym kursom od Ciebie poznać i rozwinąć relację z narzeczoną, to jednak gdzieś tam nam nie wyszło i w sumie całe szczęście. Ta relacja już dawno upadła i tylko i wyłącznie tkwiliśmy ze sobą i się męczyliśmy.

  Sam kończyłem to już dwa razy, ale nie umiałem w tym wytrwać i jak piesek znów biegłem i prosiłem o wybaczenie mojej decyzji. Kompletna żenada. Gdy ją poznałem mój testoteron, męskość, poczucie własnej wartości i pewność siebie u mnie sięgała zenitu. Naprawdę byłem prawdziwym samcem alfa, a ją to bardzo jarało, choć też gdzieś tam była niedowartościowana, po paru związkach, wiadomo, każdy przez swoje już przeszedł.

  Mój był to pierwszy taki poważny związek i może nie doceniałem tego, jak świetnie Twoje kursy działają, zacząłem ją brać za pewnik, a to było początkiem końca. Oczywiście to i inne aspekty. Zaczęła tracić do mnie szacunek, stawałem się coraz bardziej potulnym misiem, łajzą, przestała we mnie widzieć prawdziwego mężczyznę, a raczej tylko kogoś kto tylko ją rani, i w dodatku zachowuje się jak 15 letni chłopaczek, który nie ma pojęcia co to jest męskość.

  Przeżywałem to rozstanie jakieś 4 miesiące. Ale już wystarczy. Ona podcięła mi mentalne jaja, czułem się jak kompletny śmieć po tym związku. Bez wartości. Bez perspektyw. Bez niczego. Kompletna depresja i marazm.

  Cudem udało mi się podnieść z tego wszystkiego. Choć nie ukrywam, że była dość długo awersja u mnie do kobiet. Nie za bardzo chciałem kogokolwiek poznawać, a i dla koleżanek byłem dość opryskliwy i raczej chamski, aby tylko nie mieć żadnego niemal kontaktu z kobietami mniej więcej w moim wieku. Ten związek rozpieprzył mi wręcz cały światopogląd i bałem się, że jestem łajzą, taki pozostanę cały czas i lepiej żebym nie miał już więcej żadnej kobiety, bo po co mi znów to cierpienie.

  I tak się wsłuchiwałem ostatnio w 3. miesiąc PSW90 i takie olśnienie. Miałeś w sumie tak samo. Również byłeś z kimś kto był poniżej Twoich oczekiwań. Ona Cię rzuciła. Tak jak mnie moja. Mówiłeś, że Twoja budowana tyle czasu pewność siebie rozsypała się w drobny mak. Moja tak samo. Wow, miło słyszeć, że inni mają podobne problemy.

  I najbardziej mnie Twoje nastawienie z tego kursu podniosło na duchu. Te słowa np. że faktycznie, nie jestem żadnym śmieciem, bo nie szanowała mnie narzeczona. Bo nie doprowadziłem tego do końca. Jestem wartością sam w sobie, za to, że po prostu jestem człowiekiem. Mogę okazać drugiej osobie tyle emocji, wysłuchać, pokochać, pomóc. A to przecież jest o wiele cenniejsze niż pieniądze. Owszem są ważne, nie mówię, że nie, ale ich mniejsza ilość nie oznacza, że nie można poznać normalnej dziewczny. Bardzo otworzyło mi to oczy.

  Również zacznę w końcu cieszyć się swoim single stanem. Faktycznie to duża zaleta i wolność. Mogę robić co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę. I wreszcie będę mógł docenić sam fakt tego, że sobie mogę na randki pochodzić, a nie jak ostatnio, żeby zbyt szybko wbijać się w małżeństwo. Po co pośpiech. Tak jak mówisz, albo związek kończy się rozstaniem albo ślubem. A ślub jest dobry dla dzieci.

  Dlatego teraz postaram się randkować bardzo długo, zanim podejmę chłodną decyzję o tym, czy chcę poślubić tą dziewczynę czy nie. Udało mi się już w dużym stopniu odbudować moją męskość, ćwiczę regularnie, dbam o kondycję co ogromnie dodaje mi pewności siebie, witalności, sił, takiej męskości wewnętrznej i chęci jakby troszkę imponowania kobietom. Oczywiście widzę to w takim celu aby znaleźć sobie jak najlepszą dziewczynę, i która widzi, że jestem po prostu zadbany. Także nadzieja znów wróciła.

  Powróciły również poranne erekcje, co bardzo mnie cieszy ; ) Dość długo testosteron spadł na zbyt niski poziom. A teraz czuję, że jestem znów w pełni tej męskiej energii. I również coraz śmielej chcę ją wykorzystywać do zagadywania do kobiet.

  Prowadzę również swój biznes, w sumie też po rozstaniu go zacząłem, aby zając czymś myśli i nie dobijać się negatywami odnośnie tego co było z nią w planach. Coraz mniej staje ona we wspomnieniach przed moimi oczami. Na pewno niebawem znikinie stamtąd w ogóle, albo lepiej – zastąpi ją ktoś inny. Nie szukam oczywiście klina, tylko żeby na spokojnie się z kimś poznać, być wybrednym i kwalifikować. Oczywiście również stać się jak najlepszą wersją siebie.

  Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie kursy.

  Pozdrawiam
  Kamil

  Reply

  Paweł Grzywocz June 25, 2024 at 13:52

  Dzięki bardzo za podzielenie się wnioskami i gratuluję powrotu do formy!

  Reply

  Leave a Comment