Jak rozkręcać rozmowę z dziewczyną? Zastosuj prawo wzajemności…

kolejne video wkrotce
kolejne video wkrotce
budowanie zaufania

 
 
 
 
 

Video Kurs Konwersacji Jest Już Dostępny!

video kurs konwersacji

 

Zdobądź swoją kopię na stronie:

   https://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/kurs-konwersacji/

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
Jak rozkręcać rozmowę z dziewczyną? Zastosuj prawo wzajemności..., 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Poszukiwano

  • rozmowa z dziewczyna na fb
  • jak rozwinąć rozmowe z dziewczyną

Zostaw swój komentarz...

{ 14 comments… read them below or add one }

Grzywocz April 18, 2012 at 00:24

W pełnym kursie konwersacji omówiłem dokładnie 18 technik stosowania poczucia humoru i rozbawiania kobiet, a także pokazuję jak stworzyć własną “paletę” interesujących historii dla kobiet, które są w pełni spójne z Tobą i pokazują Twoje najlepsze cechy i najbardziej emocjonujące momenty z Twojego życia. Daję specjalne ćwiczenia, które pozwolą Ci przypomnieć sobie te historie. Daję też super techniki panowania nad ciszą, gry słowne oraz 21 źródeł tematów do rozmowy, abyś nie musiał niczego zapamiętywać, tylko mógł w każdej chwili zaobserwować coś, o czym będziesz dalej rozmawiał. Jest także ponad 30 minut o zaczynaniu rozmów, ale jest to temat ebooka o zagadywaniu do kobiet, więc nie poświęcałem mu więcej uwagi. Video kurs konwersacji ma za zadanie wyeliminowanie na zawsze nudnych rozmów, po których kobieta nie chce się spotkać. To istny arsenał technik, który doda Ci pewności siebie i swobody w rozmowach. Daj znać, co mam ujawnić w kolejnym nagraniu. Co by Ci się najbardziej przydało, aby być bardziej interesującym? Tematy do rozmowy, opowiadanie ciekawych historii, technika flirtowania jak np. droczenie albo odwracanie ról, kwalifikowanie, dyskwalifikowanie, odgrywanie ról… Jest tego cała masa. Napisz mi, co by Ci się najbardziej przydało. Pozdrawiam serdecznie! Paweł Grzywocz

Reply

Bajerant April 18, 2012 at 04:59

Ja mam poczucie humoru

Reply

tomek April 18, 2012 at 08:00

Jak dla mnie najbardziej wartościowym tematem było by “opowiadanie ciekawych historii”, często ciężko jest ocenić która historia jest interesująca i odpowiednia do opowiadania kobiecie, to co dla mnie jest interesujące, niekoniecznie jest interesujące dla innych. Co do pozostałych tematów, to były już poruszane w mniejszym lub większym stopniu w starszych materiałach. Fajnie było by usłyszeć coś bardziej treściwego, dzisiejszy materiał poruszał jedynie stosunkowo niewielkie zagadnienie. Dużo bardziej, podoba mi się gdy robisz większe przerwy między kolejnymi materiałami, są bardziej dopracowane i zawierają dużo ciekawych informacji.

Reply

Anonim April 18, 2012 at 10:43

Ponieważ tutaj Paweł podał tylko część wykładu.

Reply

Anonim April 18, 2012 at 10:55

Co do materiału – zgadzam się z nim jak najbardziej. Sam ostatnio do tego właśnie doszedłem. Kobiety są z reguły bardziej gadatliwe od facetów i bardziej emocjonalne, ale na początku to facet musi rozkręcać znajomość. Tak jesteśmy zaprogramowani, że to facet jest zdobywcą, a kobieta na początku ocenia kandydatów i jest bardziej zachowawcza. Ale po czasie, jak kobieta się do nas przekona, to będzie mówić i angażować się więcej od nas, co wynika z jej natury.

Popieram Tomka. Najciekawsze by było wiedzieć, jakie historie i tematy są dla kobiet atrakcyjne. A może nawet bardziej sposób mówienia ich, czyli pewnie przekazywanie emocji w tych historiach itp. Bo flirtowanie, droczenie się, żartowanie już opisywałeś często i myślę że wiadomo o co chodzi.

Reply

Michał April 18, 2012 at 16:24

Tematy do rozmowy, ale również jak je rozwijać, np jak podałeś kiedyś przykład z naszyjnikiem, że możemy zapytać czy to pamiątka po babci czy może kupiła go tylko na odpuście.

Reply

Adam April 18, 2012 at 16:55

Może kilka tekstów, aby rozpocząc konwersację z nieznajomą. Najgorszy jest dla mnie początek, kiedy to ja muszę dawać od siebie własnie te 90,80%.

Reply

Marek April 18, 2012 at 17:01

Cześć,

od kilku lat interesuję się tematyką poznawania dziewczyn, czytałem artykuły i oglądałem szkolenia wielu trenerów, jednak Ciebie uważam za niekwestionowanego mistrza w tej dziedzinie. Nie ma chyba kwestii, w której nie zgadzałbym się z Tobą. Jednak czytając Twoje artykuły nigdy jeszcze nie natrafiłem, a może po prostu przeoczyłem bardzo fundamentalny jak dla mnie aspekt – gdzie pójść z dziewczyną na pierwsze spotkanie? Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś któryś ze swoich artykułów poświęcił właśnie temu zagadnieniu.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. :)

Reply

Pietja April 18, 2012 at 18:25

Marek musiało Ci to umknąć. Pierwsza “randka” a tak naprawdę spotkanie kwalifikacyjne powinno odbyć się w kawiarni lub herbaciarni i trwać maksymalnie 45-60min. Koszt do ok. 10zł i Ty płacisz.

Reply

minonA April 18, 2012 at 20:14

Świetny filmik, bardzo przydatny jak zresztą wszystkie, które do tej pory obejrzałem, a było ich sporo. Ale zastanawia mnie, na którą randke można zabrać dziewczyne, kobiete do domu. Myślałem nad tym czy na przykład na trzecim spotkaniu byłoby odpowiednio. Moglibyśmy przygotować jakąś sałatke owocową czy coś, spedzili byśmy miło razem czas i było by wiele sytuacji, w których możnaby zażartować, porozmawiać itd. Takie zwykłe zrobienie sałatki razem mogło by stworzyć wiele sytuacji, w których moglibyśmy złapać kontak wzrokowy, dotykowy itd. Nie pamiętam czy, w którymś z filmików mówiłes o tym więc proszę o odpowiedź. Dziękuje za twoją pracę którą do tej pory wykonałeś, poprostu kawał dobrej roboty! :) .
Pozdrawiam!

Reply

Pietja April 18, 2012 at 20:21

Wydaje mi się, że Paweł gdzieś wspominał, że spotkania w domu swoim lub dziewczyny są dopiero zarezerwowane jak już jest się parą, ale nie jestem pewien. Również chciałbym się upewnić jak z tymi wizytami w domu jest.

Reply

minonA April 18, 2012 at 21:50

Też coś kojarze, ale chyba mówił, że na pierwszej randce nie powinno sie zapraszać do domu, bo jeszcze dziewczyna dobrze Cie nie zna i nie ufa, że jesteś dla niej praktycznie obcą osobą. I się właśnie zastanawiam czy trzecie lub czwarte spotkanie byłoby odpowiednie w moim domu. Bo co miałbym robić z nowo poznaną dziewczyną przez pierwszych kilka randek, skoro nie mieszkam w dużym mieście, więc nie byłoby co robić, tylko brać ją na spacery i rozmawiać, a nawet nie wiem czy tyle byłoby tematów do rozmów, żeby powiedzmy pięc pierwszych spotkań nie było klapą.. Narazie nie pozostaje nam nic tylko czekać, aż Paweł da nam jakąś złotą rade na temat randkowania w domu ;) .

Reply

marek April 19, 2012 at 18:06

Ja bym chciał, żebyś zamieścił materiał o tym gdzie, bądź w jakich miejscach kobiety lubią być najbardziej podrywane.

Pozdrawiam ;P

Reply

Tomek August 27, 2018 at 11:16

Dzień dobry,
Paweł, dziękuje za materiały, pomogły mi one zwiększyć pewność siebie. Zmianę zauważyły w szczególności koleżanki na uczelni a nawet kobiety w rodzinie. Twierdzą, ze jestem bardziej hm… gentle, chociaż stosuje wszystko z odwracaniem ról włącznie:) Na pewno jestem potencjalnym klientem i mam nadzieje znaleźć swoją drugą połówkę na pielgrzymce lub w innym wymagającym miejscu.
Pozdrawiam, żyj sto lat:)
Tomek

Reply

Leave a Comment