Dziękuję za dołączenie do grona czytelników newslettera! Oto obiecane video:

by Paweł Grzywocz on 14 May 2015


Uwaga! Nie zamykaj tej strony, ponieważ zobaczysz ją tylko raz

Tylko i wyłącznie na tej stronie możesz zdobyć to pełne
8 godzinne seminarium
z zaczynania rozmowy
i przenoszenia jej na poziom flirtu z 50% obniżką!

Ta strona straci ważność za [OTO-TIMER %%H%%:%%M%%:%%S%%]

(Jest to moje podziękowanie za to, że zdecydowałeś się korzystać z mojego newslettera oraz jest to dodatkowa motywacja dla Ciebie do uzyskania szybkich REZULTATÓW w Twoim życiu!)

Ta strona jest na serio i po upływie czasu wygaśnie (zmieni adres na zwykłą stronę z normalną ceną) na zawsze, czyli za [OTO-TIMER %%H%%:%%M%%:%%S%%]

Okładka: Tranzycje czyli przejścia do flirtu

Opinie Uczestników Szkolenia:


Opinie Po Obejrzeniu Nagrań:

***“Świetna robota. Na filmie każda sytuacja rozłożona wręcz na części pierwsze. Chyba prościej się już nie da! :) ***

Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym szkoleniu na żywo. Na filmie każda sytuacja rozłożona wręcz na części pierwsze. Chyba prościej się już nie da! :)

Będę często wracał do tych nagrań, bo dzięki nim powraca we mnie chęć działania i dostaję kopa motywacyjnego – tak jak po tamtym szkoleniu.

Oglądanie siebie samego na filmie, to wspaniała okazja, żeby zobaczyć własne zachowanie z neutralnej strony, a i nowi kursanci będą wiedzieć jakie błędy są najczęstsze :)

Dzięki za komentarze do mojego wystąpienia. Dokładnie. Za bardzo skupiłem się na tym co powiedzieć, niż na “czytaniu” dziewczyny. Patrząc na swoją rozmowę z perspektywy obserwatora, widzę, że ona dawała mnóstwo inspirujących tematów, które można było pociągnąć dalej. Z tej sytuacji spokojnie dałoby się wziąć numer tel. Jest nad czym pracować.

Będę wdzięczny za wszelkie komentarze od innych kursantów odnośnie mojego wystąpienia i z góry za wszystkie dziękuję :)

Na filmie widać, że dziewczyny, podczas rozmów “sam na sam” były nawet bardziej stremowane od nas; dopiero później się rozkręciły. My faceci często o tym zapominamy,ze kobiety też się stresują :P

Zadania praktyczne każdy z nas ma na codzień.
Panowie… do dzieła!!! :)

Zbyszek, 25 lat

***“Oglądałem wszystkie filmiki i śmieje się jak małe dziecko, świetnie przeprowadzone rozmowy, zawsze miałem problem z takim właśnie zabawnym i droczącym się gadaniem z kobietami, a Ty pokazujesz jakie to jest proste. ***

Hej Paweł, tego mi właśnie brakowało, pamiętasz jak kiedyś pod webinarami dałem komęta z linkiem do materiału innego trenera, na którym rozmawiał z kobietami? Marzyłem żebyś coś takiego zrobił i zrobiłeś lata świetlne lepsze he. Oglądałem wszystkie filmiki i śmieje się jak małe dziecko, świetnie przeprowadzone rozmowy, zawsze miałem problem z takim właśnie zabawnym i droczącym się gadaniem z kobietami, a Ty pokazujesz jakie to jest proste. Dopiero te videa uświadomiły mi do końca żeby nie myśleć o perfekcyjnej rozmowie, że można popełniać błędy, a ja zawsze chciałem wszystko perfekt i nie wychodziło. Potężny kop motywacyjny. :)

Dawid, 26 lat

***“Czy jest efekt? Jasne, w ciągu niecałych 2 tygodni od zakończenia seminarium dostałem nr telefonu od całkiem interesującej dziewczyny. Pierwszy nr od dwóch lat!!! Oczywiście wiem, że sam nr to jeszcze bardzo niewiele i cała rozgrywka dopiero się zacznie na ewentualnym pierwszym spotkaniu.:) Jednak w przeciwieństwie do moich poprzednich związków teraz zdaję sobie sprawę z tego, co i jak powinienem robić, jak oceniać zainteresowanie dziewczyny, w jaki sposób utrzymywać emocje w rozmowie, jak się droczyć i pokazywać wysoki status, nie popadając przy tym w arogancję. ***

Seminarium było rewelacyjne. Super, że możemy to sobie przypomnieć już po 2 tygodniach.

W pierwszym module było dokładnie tyle teorii, ile trzeba, żeby zrozumieć o co Pawłowi chodziło, nawet, jeśli ktoś dopiero zaczyna się rozwijać w temacie kontaktów z kobietami. Ale co najważniejsze, na własne oczy mogliśmy się przekonać (a niektórzy również odczuć na własnej skórze), co działa na kobiety, co je rozśmiesza lub w inny sposób oddziałuje na ich emocje. Bardzo dobrze wszystko zostało skomentowane w tych nagraniach, nawet rzeczy, które nie rzucają się na pierwszy rzut oka, a jednak mające znaczenie.

Same dziewczyny również się wypowiedziały o swoich odczuciach, co tylko potwierdziło, że Paweł ma rację i korzystając z jego wskazówek musimy odnieść w końcu sukces – w każdym razie u mnie prędzej czy później Paweł dostanie zaproszenie na mój ślub jako gość honorowy :D

Mnie osobiście to seminarium naładowało pozytywnie i skłoniło w końcu do działania. Czy jest efekt? Jasne, w ciągu niecałych 2 tygodni od zakończenia seminarium dostałem nr telefonu od całkiem interesującej dziewczyny. Pierwszy nr od dwóch lat!!! Oczywiście wiem, że sam nr to jeszcze bardzo niewiele i cała rozgrywka dopiero się zacznie na ewentualnym pierwszym spotkaniu.:) Jednak w przeciwieństwie do moich poprzednich związków teraz zdaję sobie sprawę z tego, co i jak powinienem robić, jak oceniać zainteresowanie dziewczyny, w jaki sposób utrzymywać emocje w rozmowie, jak się droczyć i pokazywać wysoki status, nie popadając przy tym w arogancję.

Wnioski: To seminarium może sprawić, że będziemy coraz to lepsi, jeśli tylko zastosujemy się do podanych wskazówek i komentarzy.

PS. Nie wiem jak Wam, ale mnie najbardziej zapadły w pamięć skoki z drugiego piętra i dokarmianie papugi surowym mięsem – śmiałem się dobre 5 min przy oglądaniu.:D”

Maciek, 19 lat


Tylko na tej stronie jedyne 197 zł 93 zł
dopóki nie skończy się czas [OTO-TIMER %%H%%:%%M%%:%%S%%]

Tak Pawle, chcę zobaczyć, jak Ty i Twoi kursanci rozmawiają
z modelkami, aby nauczyć się, jak zachować twarz, nawet gdy kobieta nie pomaga w rozmowie i rzuca kłody pod nogi oraz chcę maksymalnie zwiększyć jej zainteresowanie, gdy będzie taka możliwość oraz odczytywać jej mowę ciała.

LUB

Nie, chcę przejść dalej, rozumiem, że ta oferta po upływie czasu straci ważność, a demonstracje podejść i utrzymywania rozmowy nie są mi potrzebne.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zostaw swój komentarz...

Leave a Comment

Previous post:

Next post: