Dziewczyna Jedzie z Kolegą Na Wczasy W Góry Lub Na Wesele Sam Na Sam – Jak Reagować?

by Paweł Grzywocz on 29 May 2020

“Prawdziwe zainteresowana i oddana dziewczyna nigdy by czegoś takiego nie wymyśliła!”

moja dziewczyna jedzie w góry z kolegą co robić
Co robić, gdy dziewczyna po 3 miesiącach relacji jedzie na wczasy w góry z kolegami lub z kolegą albo mówi, że idzie na wesele z kolegą? Jak reagować? W tym artykule dowiesz się:

 • Co robić, gdy spotykacie się kilka miesięcy i dziewczyna chce jechać w góry sam na sam z kolegą?
 • Jak reagować, gdy stała dziewczyna chce jechać z kolegą lub kolegami na wczasy?
 • Czy zgadzać się, gdy dziewczyna idzie na wesele z kolegą?
 • Jaka jest różnica między zazdrością a lojalnością i brakiem szacunku?
 • Jak upewnić się, że dziewczyna tylko zabija z Tobą czas i trzyma w rezerwie?
 • Dziewczyna jedzie na wczasy z kolegą – czy to normalne?

  *** PYTANIE CZYTELNIKA: “Dziewczyna jedzie z kolegą na wczasy
  w góry sam na sam – czy mam prawo być zazdrosnym?”
  ***

  “Cześć Pawle. Z dziewczyną wszystko toczy się idealnie (spotykam się prawie
  3-mce,15 randek za sobą). Akceptuje spotkania, dotyka, łapie za rękę, całuje, sama już inicjuje spotkania, spotykamy się raz/tydzień a co 2/3 tyg ona sama wychodzi
  z inicjatywą, coś mi podarowała, zorganizowała randkę, ugotowała mi coś, zaprosiła do domu, mówiła też o tym, że przedstawi mnie przyjaciółce, mówi o jakiś przyszłych wspólnych podróżach itd.

  No ale nie ma żadnych pytań okołozwiązkowych (co czuje, dokąd to zmierza itd). Czasami mówi,że po 2-3-miesiącach to mało czasu aby kogoś dobrze poznać.

  O facetach mówi mniej. Ale gadała jak to się spotyka na rower ze swoim “kumplem” z pracy i o zgrozo w sobotę też. Spotkania te były regularne raz a nawet dwa razy
  w tygodniu. Czasami mi też wysyłała zdjęcia z tych “rowerowych” spotkań. Oczywiście nie mówiła z kim była. Dopiero na spotkaniu opowiadała. Od jakiś 2 tygodni prawie nie mówi nic o tym gościu i że z nim gdzieś jeździ.

  Zrobiłem coś takiego,że mam też koleżankę i zacząłem o niej opowiadać i że się
  z nią spotykam. A gdy ona znowu powiedziała o rowerze z tym Gościem to pogratulowałem miłego spędzonego czasu i cieszyłem się, że “udała Ci się randka;)”. Trochę się zdziwiła i mamrotała “jaka randka”. Fakt, że od tamtego czasu nic nie mówi.

  I teraz mimo iż wszystko z nią jest fajnie to zaczęła mi mówić (wcześniej o tym już wspominała ale bez szczegółów),że w sierpniu ma zaplanowaną kilkudniową wyprawę konną w Beskidach z przewodnikiem i z jej innym kolegom. On chyba ją zaprosił jeszcze przed tym jak zaczęliśmy się spotykać. Będzie z nim praktycznie sam/sam. Ja nic nie reagowałem. Zaczęła mi dodatkowo o nim opowiadać, że jest tak jak ona dentystą, że jest spoko i była kiedyś u niego, w domu jego rodziców, który wart jest 8 mln złotych, że ma dzianych rodziców itd. Nie wiem po co mi to mówiła, ale ze wszystkim się zgadzałem.

  I pytanie nawet jak będę miał z nią ustalony związek (co mnie dziwi,że po 3 m-c nawet o tym nie wspomniała) to czy reagować na jej wyjazd? Z innym facetem na kilka dni sam na sam w góry na jazdę konną? Zapewne nie mogę jej bronić tego,ale jeżeli sama z tego nie zrezygnuje lub nie zaproponuje mi dołączenie to zakończę chyba taką relację bo jak dla mnie to nielojalne i ja bym odwołał taki wypad jakbym miał podobną sytuację.

  Jest konserwatywna i trochę zamknięta. Ale ze stawiając powyższe jej zachowania dziwi mnie, że nie pyta i ją to nie obchodzi czy z kimś się widuję, nie jest zazdrosna
  o moją koleżankę ani nie zadaje pośrednich pytań. Na 15 randek tylko w sumie po dwóch zapytała “kiedy się ponownie widzimy”. A tak to pocałunek i papa.

  dziewczyna jedzie z kolegą na wczasy lub weselePo prostu analizując te jej gadanie o kolegach, spotkania
  z nimi na rower i nie rezygnowanie z wyjazdu sam/sam w wakacje z innym gościem a spotykając się ze mną przez 3 miesiące i nie pytając o związek nie wiem czy tracić na nią czas i się angażować. Jak to przyspieszyć
  i sprawdzić o co jej chodzi aby nie tracić czasu? Ile dawać czasu maks takiej kobiecie?

  Ponieważ nie ma takiego jasnego powodu aby zakończyć znajomość ze względów znaków wysokiego zainteresowania.
  Trochę czuję jakby brała mnie na przetrzymanie co mi się nie podoba.

  Podjąłem ostatnio decyzje (była kwarantanna to nie było takiej możliwości), że zacznę spotykać się, zagadywać i randkować z innymi kobietami.

  To kobieta,która ma 33 lata. Wnioski i analizy mam dzięki materiałom,które mam od Ciebie. Dzięki którym czuję,że nie jestem bezbronny i mam kontrole nad relacjami z kobietami.

  Czasami się zastanawiam czy nie popadam w paranoje i nie jestem zaborczy. Ale zawsze zadaje sobie pytanie co ja bym zrobił na jej miejscu. I odpowiedź taka sama.

  Przymknąłbym oko na to, że nie pyta o związek skoro wszystko inne jest super. Ale jednak kontynuowanie relacji niby z kolegami to dla mnie zły znak
  i niespójny. Zwłaszcza,że mam doświadczenie w tej materii.
  Po 30 letniej kobiecie oczekuje się jednak pewnej wiedzy i dojrzałości.

  Rozmowę delikatną postaram się przeprowadzić wcześniej, w najbliższym czasie
  i jeżeli nie będzie z jej strony ochoty rezygnacji z wyjazdu z tym Gościem to zrywam relacje bez słowa.

  3,5 miesiąca na ustalenie wyłączności to wystarczająco dużo czasu.

  A tak to mam wrażenie, że udaje niby wysokie zainteresowanie, nie chce się jasno deklarować, bo nie chce mieć wyrzutów sumienia na wypadek jakby jej wyszło z innym np. tym nadzianym. To wtedy niby nie byliśmy przecież razem, nie trzeba niczego zrywać. Tak to rozumiem, bo sam bym chyba tak robił jakbym nie był pewny danej dziewczyny.

  Wyciągając wnioski to i tak z każdą następną dziewczyną zauważyłem, że jestem lepszy, bardziej czujny, nauczyłem się panować nad emocjami, obserwować. Działać. Magluje Twoje materiały cały czas plus literaturę którą polecasz.

  Pozdrawiam,
  Szymon”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Szymon,

  Tak, podsumowując oszczędzić czas możesz właśnie przez rozmowę w stylu:

 • “Czy chciałabyś, żebym pojechał z koleżanką w Beskidy?”, “Dlaczego nie pojedziesz ze mną w Beskidy? Z chłopakiem, z którym spotykasz się od 3 miesięcy?”
 • Poza tym bardzo dobry plan i wniosek, że ona Cię bezczelnie trzyma
  w rezerwie, jakby jej nie wyszło z kimś innym i cały czas zostawia sobie otwartą furtkę do poznawania nowych facetów pod pretekstem i przykrywką, że “to tylko kolega”.
 • Świetne wnioski i analiza.

  Gratuluję bycia uważnym, cierpliwości i obserwowania istotnych szczegółów, niespójności.

  dziewczyna idzie na wesele z kolegą lub w góry sam na sam Wątpię, żeby ona Cię utrzymała.
  Jak ona dalej nie będzie pytać
  o częstsze spotkania ani o to, czy nie spotykasz się z innymi dziewczynami, to masz w połączeniu z jej pozostałymi zachowaniami pewny sygnał, że ona Cię trzyma
  w rezerwie
  i nadal się rozgląda za innymi facetami, za kimś “lepszym”.

  Jeden kumpel od roweru z pracy, z którym spotyka się nieraz częściej niż z Tobą oraz drugi, z którym jedzie na wycieczkę, będąc w niby związku z Tobą? Niedobrze to wygląda.

  Polecam również artykuł, co robić, gdy dziewczyna mówi o innych facetach.

  Bardzo dobrze, żebyś się spotykał się z innymi dziewczynami.

  Nie ufaj żadnej dziewczynie dopóki nie zapyta o wyłączność lub nie będzie regularnie inicjować częstszych spotkań. W przeciwnym wypadku ryzykujesz, że wbijesz się na taką profesjonalną randkowiczkę, a sam sobie odetniesz lepsze opcje. Zawsze randkuj
  z wieloma dziewczynami dopóki któraś na serio się nie wykaże, że chce być na bank tylko z Tobą.

 • Taka natura randkowania.
 • To dżungla.
 • Nie ma sentymentów.
 • Spytaj ją, dlaczego nie chce, żebyś z nią też jechał. Ty pójdziesz na spacer, a ona pojeździ na koniu.

  Dziewczyna jedzie w góry z kolegą lub kolegami – co zrobić?

  Gdyby pojechała na wczasy z kolegą sam na sam, będąc ze mną w 4 miesięcznym związku, to w dniu jej wyjazdu zniknąłbym z jej życia i nigdy więcej się nie odezwał.

  Bez wyjaśnień, bez rozstania, bez gadania.

  Wymagaj szacunku i kooperacji a jak nie to sajonara. Nie ma sensu zgrywać, że nie ma problemu, bo to jest sprawa szacunku i lojalności a nie zazdrości i kontrolowania. Polecam też artykuł o tym, gdy dziewczyna spotyka się z innymi chłopakami.

  dziewczyna jedzie w góry z kolegami z pracyJest różnica między zazdrością
  i kontrolą, gdy sytuacja jest nieistotna, nieunikniona, jak kontakty z kolegami W PRACY a nie poza pracą. Wspólne wakacje z kolegą w stałym związku to plucie nam w twarz i mówienie, że deszcz pada, chyba że Cię zaprosi.

  Typowo toksyczna kobieta.

  Dziewczyna idzie na wesele z kolegą lub jedzie na wczasy

  Generalnie zainteresowana i oddana dziewczyna nigdy by czegoś takiego nie wymyśliła, tylko odwołałaby tamtego kolesia bez skrupułów! Czyli nie dość, że to profesjonalna randkowiczka, niestabilne emocjonalne dziecko typu ding-dong (w wieku ponad 30 lat), dwulicowa aktorka, udająca zainteresowanie, trzymająca Cię w rezerwie na wszelki wypadek.

  To na dodatek potencjalna gold diggerka, materialistka. Polecam też artykuł
  o spotykaniu się dziewczyny z byłym w trakcie 7 miesięcy związku.

  Powodzenia i obserwuj ją, jak jastrząb. Przestrzegając zasad jesteś bezpieczny.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Napisz w komentarzu, jak Tobie dziewczyna robiła wodę z mózgu, opowiadając, że spotyka się tylko z kolegami i to nic nie znaczy.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (7 votes cast)
  Dziewczyna Jedzie z Kolegą Na Wczasy W Góry Lub Na Wesele Sam Na Sam - Jak Reagować?, 5.0 out of 5 based on 7 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 19 comments… read them below or add one }

  JackSparrow May 30, 2020 at 17:34

  A co jeśli ten wyjazd był opłacony z góry np 3 miesiące wcześniej?

  Reply

  Paweł Grzywocz May 30, 2020 at 19:33

  Jest to skrajnie nieprawdopodobna sytuacja. Kto normalny opłaca wyjazd sam na sam z kolegą na 3 miesiące do przodu? To wtedy, tak jak w artykule można się zapytać, czy chciałaby, żebyś do nich dołączył i pojechać jako para.

  Reply

  Mateusz May 30, 2020 at 18:36

  Nie chce sobie nawet wyobrażać co by było, gdyby autor nie znał tych wszystkich zasad i zachowań . I niestety większość facetów tego nie zna i wchodzą w związki z takimi toksycznymi dziewczynami. A tutaj czujność, analiza, konsekwencja. Brawa dla Szymona za trzeźwe podejście do tematu.

  Reply

  Paweł Grzywocz May 30, 2020 at 19:35

  Wtedy do końca łudziłby się, że może ona z nim będzie jednak, jak jej nic innego nie wypali, a potem by się cieszył, że w ogóle ma dziewczynę, która tylko z nim tkwi dopóki go nie puści bokiem lub nie znajdzie jakiegoś lepszego zastępstwa, a potem by narzekał, że kobiet nie da się zrozumieć i wszystkie są szmatami.

  Reply

  Marcin May 31, 2020 at 14:59

  Pawle, a co w sytuacji mężczyzn typu high-value?
  Niejednokrotnie spotykałem się z sytuacją kiedy to kobieta czuła się zagrożone, ponieważ czuć było po mnie, że
  posiadam inne opcje. Zdażało się w takich sytuacjach, że próbowały wzbudzić zazdrość, lub testować moje reakcje
  aby sprawdzić, czy mi na nich zależy.
  Jak rozróżniasz te sytuacje? Co sądzisz o częściowym odkrywaniu kart o swoich intencjach w takiej sytucji?

  Reply

  Paweł Grzywocz May 31, 2020 at 16:27

  Jak w artykułach: “Dziewczyna spotyka się z innymi chłopakami lub przyjacielem – czy pozwalać” i “Dziewczyna mówi o innych facetach – 4 gotowe odpowiedzi”, czyli generalnie mówisz, że spoko i pomożesz jej wybrać sukienkę, ale wakacje są niedopuszczalne. To nie są żadne testy, tylko kretynizm. Możesz powiedzieć jej, że może sobie jechać i zobaczy Cię po raz ostatni i sobie zażartować w ten sposób. Kobiety nie robią mężczyznom, których szanują takich kretyńskich krypto testów. Nie ma czegoś takiego. Mogą testować jakąś tam uległość, sprawdzać, czy mogą wejść na głowę (artykuł: “Jak nie dać sobie wejść na głowę kobiecie”) i w ogóle polecam program: “Jak utrzymać związek”. Ale straszyć, że z kolegą pojadą na wakacje? Nie ma czegoś takiego albo dziewczyna jest toksyczną kretynką, manipulatorem.

  Reply

  Michał June 1, 2020 at 18:00

  A jak się zachować w sytuacji, gdybym zaprosił koleżankę na wesele z 2-miesięcznym wyprzedzeniem, a w tym samym czasie poznał potencjalną partnerkę? Mimo wszystko pójść z koleżanką, bo poznało się ją wcześniej, z nowo poznaną dziewczyną, a może pójść samemu albo wcale? Mnie groziła taka sytuacja, ale wesele zostało przełożone.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 1, 2020 at 19:29

  Jak nie jesteś pewny tej nowej dziewczyny, to nawet nie musisz jej mówić, że idziesz na jakieś wesele.

  Reply

  Michał Lxxx June 2, 2020 at 11:06

  Te ciągłe utrzymywanie Orbiterów świadczy o tym, że taka kobieta ma bałagan w głowie.
  Jak się ma bałagan w głowie, to i w życiu.

  Jest tyle spraw w życiu, różnych obszarów, że trzeba mieć wybitnie bezsensowne, nudne życie, aby utrzymywać orbiterów.
  To wymaga czasu i energii, które można zdecydowanie mądrzej spożytkować.

  To są osoby ZABURZONE, które tak funkcjonują.
  Albo się nam ktoś podoba, albo się nie podoba.
  Takie ciągłe bycie w pseudo relacjach jest chyba wycieńczające.

  To samo dotyczy facetów, którzy ciągle utrzymują jakieś pseudo koleżanki, ruchanki.

  Jak to piszę, to już czuje się zmęczony, a co dopiero funkcjonować w takim bałaganie ;-)

  Reply

  Arek June 2, 2020 at 19:28

  Gdzie można przeczytać Zaawansowane Artykuły od nr 4 w górę?

  Reply

  Paweł Grzywocz June 2, 2020 at 20:53

  Pod każdym webinarem był dodawany kolejny.

  Reply

  Arek June 3, 2020 at 10:41

  Ale nie wszystkie można przeczytać, nie mając dostępu do webinarów? Przez google wyszukałem 3 pierwsze, a potem jesr luka.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 3, 2020 at 15:12

  Tak, zgadza się, pozostałe dostępne wraz z webinarami.

  Reply

  Michał Lxxx June 3, 2020 at 19:31

  LINK (najnowsze video na kanale YT “Paweł Grzywocz”):

  https://www.youtube.com/watch?v=3zzygZ_wfcE

  Jak zawsze nie ma rzeczy nieodkrytych w Twoich materiałach.
  Wszystko jasne i klarowne.
  Instrukcje od A do Z, aby poznać WŁAŚCIWĄ KOBIETĘ i uzyskać “względny spokój” w bliskiej oraz intymnej relacji z kobietą.

  Zawsze, nawet po tylu już latach odkąd trafiłem na Twoje materiały, uśmiecham się, gdy sobie poczytam/posłucham, gdy wyślesz coś nowego :-)
  Paweł, serio jesteś jedną z niewielu osób, dzięki której ma SPOKÓJ i higienę psychiki, w temacie, który potrafi ludziom ostro dać popalić.

  Zawsze, gdy wyślesz nowy materiał, to sobie przeczytam, posłucham, jako taka POWTÓRKA wiedzy.

  Reply

  JackSparrow June 5, 2020 at 21:16

  Większość miejsc które się otworzyły to raczej ?knajpy?. Cieżko tam samemu chodzić. Moi dwaj kumple od pewnego czasu w związkach. Szukam zatem kompana do wspólnych wyjść w Warszawie. Zapewniam sporą dozę doświadczenia, którym chętnie się podzielę :)

  Reply

  S June 7, 2020 at 13:03

  Jack podobno jesteś w szczęśliwym związku? I jeszcze Ci się chce wyruszyć na podryw? No chyba że szukasz jeszcze lepszej kobiety… . :) Ja niestety nie mam jeszcze takich “zmartwień” ale rozumiem że z takim doświadczeniem to nie możesz usiedzieć przy jednej kobiecie. Może to jest taki efekt uboczny tego rozwoju że ci najbardziej doświadczeni zawsze będą w “grze” mimo stałej partnerki? Ta ekscytacja te emocje przy poznaniu gdzie w stałym związku po czasie wchodzą jakieś schematy.

  Reply

  Wojtek June 6, 2020 at 01:06

  To jest piękna rzecz, jak człowiek przerobi materiały Pawła i już wie na początku czytając tego typu historię, jak się sprawy potoczą i jak należy postępować. Gratuluję spostrzegawczości i opanowania autorowi maila i życzę wszystkim by nauczyli się rozpoznawać takie zołzy i omijać szerokim łukiem!

  Reply

  Marek February 7, 2021 at 17:31

  A co analogicznie dziewczyna będąca w związku np. chce jechać na wakacje na tydzień lub dwa do ciepłych krajów typu Włochy,Hiszpania z koleżanką/przyjaciółką? I nie uwzględnia w tym swojego chłopaka. Jak reagować,pozwalać czy to jednak jest nielojalne?

  Reply

  Paweł Grzywocz February 7, 2021 at 18:27

  To bardzo mało prawdopodobne, żeby wolała jechać na wakacje z koleżanką zamiast z chłopakiem. Pozwalać.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: