Jak Zachowywać Się Na Pierwszej Randce? Czego Nie Robić Na Pierwszej Randce? 3 Zasady

by Paweł Grzywocz on 21 April 2016

Jak zachowywać się na pierwszej randce i czego nie robić na pierwszej randce, aby nie zabić zainteresowania nowo poznanej dziewczyny.

Oto 3 zasady pierwszej randki, które zagwarantują Ci drugą randkę i zwiększenie ciekawości dziewczyny.

 • Na pierwszej randce usiądź obok dziewczyny, aby mogła Cię dotknąć w rękę,
  w przedramię, w ramię lub w kolano. Jeśli siedzicie przy małym stoliku, to możesz siedzieć na przeciwko niej, trzymając wówczas ręce na tym małym stoliku, aby dziewczyna mogła Cię dotknąć.
 • A jeśli jest to większy stolik, to usiądź obok niej, aby również miała możliwość Ciebie dotknąć. Oczywiście na pierwszą randkę zabierz dziewczynę na maksymalnie 60 minutowe spotkanie w kawiarni, aby nic was nie rozpraszało, dlatego spacer to jest ostateczność.
 • Potrzebujecie na siebie patrzeć i ze sobą rozmawiać, aby ocenić czy warto spotkać się ponownie.

  Szczególnie Ty jako mężczyzna musisz przyjąć nastawienie równorzędnego partnera
  i w swojej głowie oraz w rozmowie kwalifikować dziewczynę i wykazywać sceptycyzm, aby nie wyjść na desperata, który już jest na tak i tylko się podlizuje i próbuje za wszelką ceną przypodobać dziewczynie.

  Uważaj również na to, żeby nie zabierać dziewczyny na pierwszą randkę do pubu lub baru ani do kina, ponieważ jest to oklepane i każdy facet zabiera dziewczynę na piwo lub do kina.

 • Jeśli wcześniej, przed wymianą numerami telefonu rozmawiałeś z dziewczynę dłużej niż 30 minut twarzą w twarz, to nie musisz jej zabierać na tę kwalifikującą, tylko godzinną pierwszą randkę, żeby sprawdzić, czy w ogóle warto
  z nią spędzać więcej czasu, tylko od razu możesz iść na 2 do 3 godzinne spotkanie
  z jakąś dodatkową aktywnością, jak cymbergaj, rzutki, huśtawka itp.
 • Pierwsza randka powinna trwać właśnie do 60 minut maksymalnie i zakończona
  w najlepszym momencie
  , aby kobieta pragnęła spotkać się ponownie.

  Większość facetów siedzi na pierwszej randce tak długo, dopóki nie wyczerpią się tematy, nie zrobi się nudno i dziewczyna mówi wtedy, że musi już iść, a szanse na kolejne spotkanie mocno spadają.

  Dotknięcie Ciebie przez dziewczynę to duża oznaka zainteresowania i weryfikacja tego, czy ona zabija z Tobą czas czy może jednak wstępnie się jej podobasz, dlatego stwarzaj ku temu możliwość i nie siadaj zbyt daleko, ale też się nie nachylaj ani nie bądź zbyt blisko.

  Bądź wyprostowany i nie nachylaj się do niej oraz trzymaj zdrową przestrzeń, aby ona mogła Ciebie dotknąć, jeśli zechce, ale żeby nie czuła się przytłoczona.

  Czego nie robić na pierwszej randce? Jak się zachowywać? Zasady Pierwszej Randki

  Nie dotykaj dziewczyny pierwszy na pierwszej randce, ponieważ większość facetów w ten sposób zabija ciekawość i tajemniczość, wykładając się dziewczynie na tacy.

  zbyt łatwi i przewidywalni.

  jak zachowywać się na pierwszej randce - czego nie robić na pierwszej randce - zasadyWiększość facetów już na pierwszej randce próbuje dotykać dziewczynę, głaskać po włosach, po kolanie, po ramieniu, obejmować ją, co na tak wczesnym etapie znajomości, jak pierwsza randka prowadzi najczęściej do krępującej dla dziewczyny sytuacji, w której ona się wycofuje, musi hamować faceta, mówić mu, że potrzebuje czasu, że jeszcze nie jest gotowa oraz traci zainteresowanie, gdy facet w taki oczywisty sposób wykłada się jej na tacy.

  Nawet najbardziej zainteresowana dziewczyna może się zniechęcić takim przedwczesnym dotykiem, dlatego nie dotykaj dziewczyny pierwszy na pierwszej randce i pozwól jej to zrobić. Odchylaj się od niej lub bądź tak samo wyprostowany jak ona.

  Poprzez tę przestrzeń i próżnię między wami wytwarzasz duże napięcie, które dziewczyna będzie chciała rozładować.

  Buduj napięcie między wami, które ona będzie chciała rozładować poprzez:

 • interesującą rozmowę
 • humoru
 • wspólny śmiech
 • zaczepki
 • wkręcanie jej
 • droczenie się w rozmowie
 • nie ujawnianie od razu wszystkich informacji
 • mówienie czasami odwrotnie niż ona się spodziewa
 • nie ujawnianie informacji o swoim życiu randkowym
 • ona w końcu pęknie i pierwsza Cię dotknie, co jest dużą oznaką zainteresowania kobiety.

  Jak zachowywać się na pierwszej randce – nie odwzajemniaj dotyku!

  Nie musisz tego dotyku od dziewczyny odwzajemniać od razu, tylko w szczególności na tej pierwszej randce bądź tajemniczy i NIE REAGUJ. To ją zaintryguje jeszcze bardziej. Dopiero na kolejnych randkach możesz kilka razy odpowiednio dotknąć dziewczynę, aby sprawdzić, czy będzie gotowa na pocałunek. Jest o tym 6 rozdział o pierwszym pocałunku w ebooku.

  Właśnie to ogromnie intryguje kobiety, gdy nie wiedzą, do czego prowadzi wasza relacja i jak się zakończy. Jeśli od razu ujawnisz, o co Ci chodzi, to wtedy dziewczyna się spłoszy albo po prostu straci zainteresowanie, ponieważ byłeś zbyt przewidywalny, łatwy i nudny.

  Wyjątkiem są tutaj kobiety, które szukają tylko jedno lub kilku nocnej przygody
  i żadnych zobowiązań.

  Czego nie robić na pierwszej randce?

   
  Pamiętaj, że przestrzeń zwiększa zainteresowanie, podobnie jak tajemniczość, wyzwanie i niedostępność.

 • Im bardziej naciskasz
 • starasz się
 • przybliżasz
 • kombinujesz
 • ułatwiasz jej odczytanie Ciebie
 • przekonujesz
 • imponujesz
 • chwalisz się
 • przyspieszasz, tym bardziej odpychasz dziewczynę, ponieważ każdy facet tak robi jest to zbyt przewidywalne dla dziewczyny.
 • Nuda i przewidywalność są zabójcami atrakcyjności.

  Dlatego o wiele lepiej maksymalnie odróżnić się od pozostałych facetów na pierwszej randce i nie dotykać w ogóle dziewczyny oraz obserwować, czy ona dotknie Ciebie.

  Całe Twoje nastawienie powinno emanować brakiem desperacji i presji, aby dziewczyna zastanawiała się, czego od niej chcesz i miała zagadkę, czy szukasz tylko zabawy czy związku!

  Traktuj każde początkowe spotkanie, jakby było ostatnim. Pozwól się dziewczynie zastanawiać! Traktuj tak każde z pierwszych 10 spotkań, aby nie dać się nabrać niestabilnym emocjonalnie kobietom, które w ciągu 10 spotkań znikają bez słowa, nawet jeśli nie popełniałeś błędów.

  Dzięki temu, normalna, zdrowa psychicznie i początkowo szczerze zainteresowana dziewczyna, sama zacznie zabiegać o Ciebie i myśleć, czy może chciałbyś czegoś więcej oraz będzie chciała Cię zatrzymać przy sobie i sama będzie poruszy pierwsza tematy związkowe w ciągu 10 do maksymalnie 20 spotkań, ponieważ nieśmiałym dziewczynom może to zająć więcej czasu.

  Stanie się tak oczywiście, jeśli dziewczyna randkuje z Tobą, ponieważ szczerze chce Cię poznać a nie dlatego, bo chce zabić czas i spotkać się z kimkolwiek.

  Mam nadzieję, że te zasady pierwszej randki przyczynią się do potężnego zwiększenia Twojej atrakcyjności i od teraz będziesz bardziej świadomy tego, jak zachowywać się na pierwszej randce i czego nie robić na pierwszej randce.

  Kompletny plan doprowadzania do związku z dziewczyną w 12 randek wraz z zasadami prowadzenia nowego związku znajduje się w pełnym kursie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  P.S.

  Napisz w komentarzu, jak do tej pory dziewczyny reagowały na Twój dotyk na pierwszej randce.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  Jak Zachowywać Się Na Pierwszej Randce? Czego Nie Robić Na Pierwszej Randce? 3 Zasady, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/jak-zachowywac-sie-na-pierwszej-randce-czego-nie-robic-na-pierwszej-randce-3-zasady/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 14 comments… read them below or add one }

  kc April 21, 2016 at 23:02

  Nie dotykam kobiet na pierwszej randce- NIGDY. Oczywiście za sprawą Twoich rad Pawle. Ostatnio miałem ciekawą pierwszą randkę. Było naprawdę bardzo sympatycznie, kobieta mnie komplementowała (kilka komplementów dotyczące zachowania- np to, ze jestem wygadany, czy to, ze ja zaskoczylem, ze poszlismy na bilarda a nie do kina, oraz mojego ubioru- zapytała czy jestem jakimś przedstawicielem handlowym, że tak sie ubrałem- miałem marynarkę, koszule, materiałowe spodnie oraz eleganckie buty). Jak ja odprowadzałem do samochodu zapytała czy lubie lody (pracuje w mc donaldzie) i czy dalbym sie zaprosic. Zadawała również inne osobiste pytania, jednakże nie dotknęła mnie ani razu. Przyznam, że miałem ogromną ochotę zostać jeszcze jakiś czas, bo miałem wrażenie, że się nie “nagadalismy”. Co o tym sądzisz/sądzicie? Mnie się wydaje, że wstępnie jest zainteresowana, ale może trzyma dystans. Teraz trzeba czekać przynajmniej 5 dni, żeby się umówić na kolejne spotkanie:)

  Reply

  Anonim April 22, 2016 at 09:51

  Pewnie, myślę że jest zainteresowana. Nie zawsze tak szybko dotykają dziewczyny (na pierwszej randce), a może nawet rzadko.

  Reply

  Antoni April 23, 2016 at 00:17

  Marynarka ma coś w sobie ????

  Reply

  kc April 24, 2016 at 10:24

  Nie mam pojęcia, ale kupiłem, noszę i już kilka osób to zauważyło jak mnie pierwszy raz zobaczyło w marynarce (żartowali sobie, ze chodzę jak prezes). Myślę, że pomimo tego, że to były żarty, to jednak ziarnko prawdy w tym jest i marynarkę warto nieraz na spotkanie założyć :) Kobiety to dostrzegają, przynajmniej ostatnio jak byłem na spotkaniu pierwszy raz w marynarce, to tamta to dostrzegła :)

  Reply

  NowyBond May 8, 2016 at 22:37

  Powiem Ci ze sam zaczolem ubierac marynarke, tak czesto jak tylko sie da. Generalnie zmienilem garderobe. Efekty sa ZNIEWALAJACE. Juz na samym starcie dziewczyny dodaja mi punktow. Dzieki ubiorze CZUJESZ SIE PEWNIEJSZY SIEBIE. Bardzo polecam. :)

  Ps. praktykuje od 2 lat nauke Pawla, i musze mu przyznac 100% racji w jego stwierdzeniu : ” Ta WIEDZA jest bardzo NIEBEZPIECZNA i nalezy ja stosowac z rozsadkiem i uwaga “.
  Przez ta wiedze zaczolem miec PROBLEMY. Naprawde. Jego cytat: “badz i czuj sie jak bratt pitt, a w konsekwencji zacznij poruszac i czuc sie jak on”. Pomoglo mi to do przemiany, lecz teraz musze UCIEKAC przed nimi. Gdzie sie nie obejrze na uczelni, tam mnie GONIA. POWAZNIE. Niektore dziewczyny dowiedzialy sie gdzie mieszkam i przesiaduja przed blokiem na lawce i czychaja kiedy wyjde. “PONIEWAZ NIE ODBIERAM TELEFONU”. Tego to nie spodziewal bym sie NIGDY W ZYCIU. Niestety na wariatki tez sie czasem trafia. & Teraz mam min. 2 randki tygodniowo z NOWO poznanymi dziewczynami i jest poprostu jak w bajce, 80% z nich chca wiecej randek. ALE JA NIE ;) . To cudowne uczucie, gdy to TY olewasz dziewczyne, bo wiesz ze masz duzo innych fajniejszych i czujesz ta WLADZE. Serio, odmienilo to moje cale zycie, na SWIADOME :)

  Pss. Pawel, mowiles cos kiedys ze jezeli chcesz sie wyrozniac, to 1. Nauczysz sie cech Atrakcyjnosci, wyzwania i tajemniczosci. ALBO 2. Grasz w Band’zie i mozesz popelniac blad za bledem. A co jezeli MAM TO i TO ? :)

  Reply

  Grzywocz May 9, 2016 at 13:08

  Wtedy należy bardzo uważać, żeby nie wpakować się w relację z niewłaściwą dziewczyną. Cieszę się razem z Tobą, że przejąłeś pełną kontrolę nad tak ważną częścią życia.

  Reply

  NowyBond May 11, 2016 at 00:52

  Aha. Ok, Dzieki.

  No wlasnie.

  Jest pewna sprawa, ktorej szeroko odradzasz. ” randki grupowe do 10 spotkan”. ALE? :

  Zaurzmy, ze 7 miesiecy “znam” (max 15min rozmowy w tyg) dziewczyne z uczelni. (nalezy do tych najpiekniejszych) Miala chlopaka wiedz nic a nic nie robilem. Widzi ze co druga probuje mnie wyrwac i mam mnostwo opcji, ale jestem bez zwiazku i potrafie byc szczesliwy samemu. Pozbyla sie chlopaka (zw. 5-6mies) po czym nasladuje mnie, pokazuje ze tez potrafi byc sama szczesliwa, ubiera koszule, nawet marynarke, stroi sie, komplementuje,dotyka itd. Itd. Interes ponad 90% / zaczelo sie przy ok. 55% przy pierwszym poznaniu i roslo podczas gdy miala chlopaka ! Zwieksza stale zaint. od ponad 5 miesiecy (57%, 62%….87%, 91%) bez ani jednego spotkania?! (NAPRAWDE wytrwala)(ja zajmowalem sie innymi, bo miala swojego misia w domu).

  ZLAPALEM JA na rozmowie z przyjaciolka rano w tramwaju. Siedzialem za nia a ona sie nie skapla. AKKURAT opowiadala jej o SWOICH UCZUCIACH do mnie i ze o mnie snila. :)
  Szczere uczucia? Bez Spotkan? Rozumiem ze jestem najlepszym jakiego spotkala, ale bez przesady.

  Wkoncu po paru tygodniach dalem jej szanse i mam z nia juz 4 udane spotkania i pocalunki. Po czym ona JUZ TERAZ ZAPRASZA MNIE na wypad z JEJ znajomymi w weekend. Przy nich na uczelni mnie podziwia i chwali sie do innych ze sie ze mna spotyka. Jest naprawde piekna – widze ze zlewa facetow jednego po drugim oraz : Widze ze chce mnie JUZ usidlic.

  IDEALNA SYTUACJA. Przeciez randkujemy tak naprawde z zainteresowaniem kobiety. Zgadzac sie na tak wczesnym etapie na takie spotkania grupowe w tej sytuacji?

  Fajnie bylo by znac odpowiedz, bo cos czuje, ze tu sie szykuje cos wiecej a jednoczesnie mam nie wierzyc w NIC do 10 spotkan.

  Pozdrawiam, i jeszcze raz WIELKIE DZIEKI ZA WSZYSTKO.

  Reply

  Grzywocz May 11, 2016 at 13:13

  Bardzo dobrze. W tej sytuacji nie dawaj jej dużej taryfy ulgowej, ponieważ ona być może nie potrafiła być wcześniej sama, dlatego była być może nadmiernie długo z facetem, który jej się nie podobał. Nie wiadomo, co to za człowiek. Być może Ciebie też chce mieć szybko i łatwo, żeby być z kimś, bo wtedy czuje się kimś oraz może się pokazać przed znajomymi. Dlatego tym bardziej za żadne skarby nie zgadzałbym się na randki grupowe a już na pewno na weekend ze znajomymi, skoro wiem, że mogę być potraktowany jako kolejne trofeum od tej dziewczyny. Nie ma takiej opcji. Gdy ona mówi o weekendzie ze znajomymi, to mówisz wtedy: “Mam już wtedy inne plany”/”Jestem już zajęty” i nie musisz się tłumaczyć na tym etapie. Po prostu jesteś już zajęty. Czekaj aż ona się Ciebie zapyta o związek, spyta, czy mógłbyś tylko ją widywać, czy widujesz inne dziewczyny oraz spytaj, czy zakończyła kontakty z byłymi. Dopiero wtedy, jak ją masz ugotowaną, to możecie sobie iść na grupowe spotkanie. Teraz to jest bez sensu. Jeszcze oni coś schrzanią.

  Reply

  Janosik April 22, 2016 at 19:53

  Powiem tyle,Paweł dobrze prawi w tym artykule.Ja się tyle razy już przejechałem na tym ,że byłem dostępny dla kobiety,która mi się spodobała.Laski to wyczuwają i jeśli jej poświęcasz za dużo czasu,uwagi.energii to jesteś przegrany.Miałem taką jedną dziunie przed która się otworzyłem na maxa i chciałem z nia spedzac jak najwiecej czasu.Ona sie zorientowala i zaczela mnie unikac.A pozniej bawila sie mna i moimi uczuciami.Wiec lepiej tez uwazac z jaka panna sie zadajemy.Niektore lubia zabawe kosztem faceta.Jak go rozgryza to chwile sie pobawia,pomanipuluja i do kosza.Next please.Tak to jest,wiec Pawle dzieki za artykuly.Ja juz nie mam cisnienia na zadna laske.Ale wiem ze trafie na ta wreszcei wlasciwa.Pozdrawiam M. :)

  Reply

  Andrzej Leszno Wlp. April 30, 2016 at 20:48

  Hej Paweł no dla mnie to jest akurat jasne ale warto odświeżać wiedzę żeby się nie cofnąć. Ostatnio jakoś tak mocniej zachciałem mieć dziewczynę przez dość długi czas miałem to w dupie czy mam dziewczynę czy nie jednak ostatnio jakoś mocniej zaczynam mieć parcie nie wiem czy to że robi się wiosna i jest coraz cieplej coraz dłuższy dzień to powoduje wiem że jestem wstanie znaleźć jakąś dziewczynę bo potrafię zainteresować kobietę tylko nie za bardzo mi idzie utrzymywanie dłuższej relacji. To nie jest użalanie się tak po prostu sobie piszę w wolnym czasie. Jestem dobrej myśli jest wiosna pogoda coraz lepsza i dziewczyna się znajdzie pytanie tylko czy dobra dziewczyna.

  Reply

  Stefan May 11, 2016 at 21:27

  Mam wątpliwości co do poniższych stwierdzeń Pawła:
  Z tego artykułu-Uważaj również na to, żeby nie zabierać dziewczyny na pierwszą randkę do pubu lub baru ani do kina, ponieważ jest to oklepane i każdy facet zabiera dziewczynę na piwo lub do kina.
  Z innego materiału-Zainteresuj dziewczynę rozmową przez telefon i zadzwoń po czasie od 5 do 9 dni.

  Jeśli chodzi o kino zgadzam się, bo tam nie można poznać dziewczyny. Ale jeśli jesteś fajnym facetem to fakt, że nie pójdziesz do pubu lub baru z dziewczyną nie ma najmniejszego znaczenia. A wręcz takie lawirowanie może zaszkodzić. Wiem z własnego doświadczenia, że im bardziej kombinuję tym gorszy efekt osiągam z dziewczynami.
  Według mnie jeśli jesteś facetem ze zdrowym poczuciem wartości i zdrowym podejściem do życia, to nie musisz stosować jakiś dziwnych sztuczek stosowanych tylko po to, by WYRÓŻNIĆ się spośród innych gości. Takich normalnych facetów jest jak na lekarstwo więc dziewczyny do nich lgną. Z tym dzwonieniem to zwykle jest tak, że dziewczyna nie jest szczęśliwa odbierając telefon dopiero po pięciu dniach.

  Reply

  Grzywocz May 11, 2016 at 21:34

  Oczywiście, że nie należy zabierać dziewczyny na pierwsze spotkanie kwalifikujące w jakieś specjalne miejsce. Polecam herbaciarnię, kawiarnię, a jak się mieszka na wsi z jedna ulicą, to może być spacer. Odradzam pub lub bar, ponieważ dosłownie każdy facet tak robi. Herbaciarnia lub kawiarnia to przynajmniej coś rzadziej spotykanego. Nie jest to żaden efekt wow, ale zawsze dodatkowy patent, aby się odróżnić. Z kolei zasada 5 do 9 dni jest opisana tutaj i jej celem jest eliminacja niedowartościowanych dziewczyn. Przecież, jak ona ma Twój numer, to zawsze może skrócić ten czas i pierwsza się w jakiś sposób odezwać, choćby smsem. Wtedy możesz skrócić ten czas i nagrodzić jej inicjatywę wcześniejszym umówieniem spotkania. Nie spiesz się do związku z dziewczyną, która nie potrafi funkcjonować samodzielnie i po 5 dniach jest nieszczęśliwa. To kula u nogi a nie potencjalna dziewczyna.

  Reply

  Cris October 1, 2017 at 20:51

  Hej ! Paweł oraz czytelnicy :)

  Chciałbym Ci opisać moją sytuację związaną z umówieniem się przez internet.Rozmowa była króciutka wymiana jednej wiadomości na dzień-dwa.To budowało nie ukrywam fajny klimat napięcia również po mojej stronie.Po tygodniu zaproponowałem spotkanie zgodziła się.W dni spotkania oczekując na nią-napisałem do niej bo minęło już 15 min i jej nie było.Bardzo mnie przepraszała itp usprawiedliwiając się jako to ona była zajęta czymś i wgl. Zero alternatywnego terminu,zero.

  Z tej sytuacji nasunęło mi się pytanie :)

  1.Czy jest sens RAZ zapytać się jej po takiej WPADCE o to czy może podać alternatywny dzień ?

  Sytuacja jest trochę inna my nie znamy nawet w stopniu małym dziewczyny i może się okazać że rzeczywiście coś jej wypadło a jak ma być optymalnie zainteresowana kiedy nie miała okazji nas na oczy poznać :) ?Myślę że spoko doświadczenie i temat aby też inni podłapali.Nie ukrywajmy internet to potężna rzecz a teraz coraz częściej faceci i przez niego próbują i nieskutecznie.Tak jak pisałem wcześniej udało mi się ja zainteresować wstępnie że bez wahania zgodziła się na spotkanie.Ale mimo wszystko zapomniała i nie przyszła.Wiem wiem My faceci byśmy pamiętali.

  Reply

  Paweł Grzywocz October 1, 2017 at 22:13

  To się wyklucza jedno z drugim, czyli nie zainteresowałeś jej wcale, bo ona nie przyszła na spotkanie. Dziewczyna tylko pisała z Tobą dla zabawy, w celu dowartościowania się i w innych głupich celach a nie z powodu bycia zainteresowaną Tobą. Zainteresowanie weryfikuje przychodzenie przez dziewczynę na spotkania lub podawanie alternatywnego dnia spotkania i dotrzymanie słowa. Ta dziewczyna nie przyszła bez uprzedzenia, czyli wystawiła Cię i zeszmaciła Twój cenny czas oraz Twoją osobę. To koniec. To jest jak nie przyjście na rozmowę kwalifikacyjną bez uprzedzenia. Kto rozsądny chciałby takiego pracownika? Nikt! Obejrzyj nagrania: “Dziewczyna odwołała randkę”, “Dziewczyna nie chce się spotkać – ile razy proponować spotkanie”.

  A poznawanie się przez Internet to osobny problem. Z jakieś 50% dziewczyn z Internetu nie przychodzi na umówione spotkania. To standard! Nie ma sensu się ich prosić o podanie alternatywnego terminu. To byłoby zmuszanie ich lub błaganie i żebranie o ponowną szansę. Dramat! W życiu! One same z siebie mają podawać inny termin.

  Gdy tego nie robią, to po prostu nie są zainteresowane i szkoda na nie czasu, bo jeśli to zignorujesz, to się wpakujesz najwyżej w relację z braku laku, bo dziewczynie się nudziło.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: