Sygnały Zainteresowania Wysyłane Przez Kobietę – 3 Subtelne Oznaki i Jak Je Wykorzystać Do Rozpoczęcia Rozmowy?

by Paweł Grzywocz on 22 May 2020

“Sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę przed podejściem nie gwarantują niczego ani nie przekreślają. Są to pewne prognozy, które mogą się sprawdzić, ale nie muszą. Do 10 randek sam na sam nic się nie liczy i każde spotkanie może być ostatnim.”

sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę
3 przydatne i subtelne sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę przed rozpoczęciem rozmowy. W tym artykule otrzymasz:

 • sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę, która chce być zapoznaną.
 • jak poprowadzić rozmowę dalej po rozpoczęciu z nieznajomą dziewczyną?
 • czy gdy dziewczyna się patrzy to wysyła sygnały zainteresowania?
 • dlaczego subtelne oznaki zainteresowania przed podejściem nie gwarantują niczego ani nie przekreślają
 • jak oceniać te sygnały kobiety w dłuższej perspektywie i nie robić sobie ani jej presji oczekiwań?
 • Pierwszy sygnał zainteresowania wysyłany przez kobietę to wstępnie zainteresowana lub otwarta na znajomości dziewczyna, która chciałaby być zapoznana w jakiś magiczny sposób pojawia się tam, gdzie Ty.

  Jeżeli np. macie wspólnych znajomych, a ona się dowie, że Ty tam będziesz, to ona Cię powita na samym początku i Cię zaskoczy.

  Sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę, która chce być zapoznana

  W innej sytuacji dziewczyna staje blisko Ciebie, przebywa blisko Ciebie, na widoku,
  a także głośno się śmieje. Można to wykorzystać do rozpoczęcia rozmowy i zagadać np.

 • “Hej dziewczyny, z czego się tak śmiejecie, chętnie też pośmiałbym się razem
  z wami”.
 • “Hej dziewczyny, tak się patrzymy na siebie, więc równie dobrze możemy porozmawiać”.
 • sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietęSztuką jest umiejętnie poprowadzić dalej np. opowiedzieć historię, żeby ośmielić dziewczyny, ponieważ zazwyczaj dziewczyny są nieśmiałe
  i nie powiedzą Ci od razu,
  z czego się śmieją, tylko np. powiedzą:

 • “Ah, nic takiego, takie nasze sprawy” i nie będą chciały od razu ujawnić, o czym rozmawiają, ponieważ Cię w ogóle nie znają i nastąpi cisza, bo one same nie będą prowadzić rozmowy za Ciebie.
 • Dlatego najpierw trzeba samemu opowiedzieć coś od siebie, najczęściej właśnie historię, np. co Ci się kojarzy ze śmiechem?
 • Warto nauczyć się zestawu osobistych historii (prawdziwych) na różne emocje

  Warto mieć przygotowaną historię na różne tematy, emocje, które często się pojawiają w rozmowach zapoznawczych. Takie zestawy tematów, skojarzeń, historii i ćwiczenia znajdziesz w “77 technikach flirtu” i na seminarium “Tranzycje, przejścia do flirtu”.

  Ja np. mam taką historię o śmiechu, przykładową, którą mogę powiedzieć w każdej chwili, gdy ktoś mnie spyta o historię o śmiechu.

  Przydaje się to właśnie w sytuacjach, gdy musisz coś opowiedzieć, zainwestować od siebie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest posiadanie kilka historii, które potrafisz sobie przypomnieć i opowiedzieć na zawołanie, gdy usłyszysz jakieś słowo klucz.

 • “Jako dziecko bywałem w wakacje na świetlicy miejskiej, gdzie podczas pierwszej wizyty nikogo nie znałem, byłem nieśmiały, wstydziłem się ludzi
  i w pierwszym dniu w niepewny sposób usiadłem na huśtawce, która siedziała obok i patrzyła, co zrobię, gdyż nawiązałem z nimi kontakt wzrokowy (ale taki wystraszony, jak szpak w …. się gapiłem na nich, czy mogę sobie usiąść). Oni obserwowali z zaciekawieniem. Gdy usiadłem, to zaczęli piać ze śmiechu ze mnie. Zrobiłem się czerwony, jak burak, wstałem i okazało się, że usiadłem na świeżą, białą kupę ptaka. Pobiegłem (prawie płacząc) do wc, w którym była dostępna tylko zimna woda i na dodatek ze stresu jeszcze z przodu się pomoczyłem wodą
  i wstydziłem się wrócić na podwórko, bo bałem się, że wszyscy będą się ze mnie śmiać. Takie doświadczenia ciągnęły się potem za mną wiele lat, gdy byłem
  w nowym środowisku i ciągle się czegoś bałem, że zaraz mnie ktoś wyśmieje,
  bo mi się coś nie uda.”
 • W tej historii też buduję trochę napięcia, wyczekiwania, odtwarzam tę scenę, komunikuję takie cechy, jak siła charakteru, że pokonałem nieśmiałość i dobrze to pamiętam, potrafię się z tego śmiać itp.

  Gwarantuję, że gdy opowiesz tego typu osobistą, emocjonalną historię po rozpoczęciu rozmowy, to rozbawisz większość dziewczyn i oswobodzisz je do rozmowy z Tobą, mimo że dopiero się poznaliście.

  Następnie one opowiedzą jakąś historię i oto po 5 minutach już nie jesteście nieznajomymi i macie ze sobą dobry kontakt, dużo śmiechu i zero ciszy.

  Sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę – dziewczyna się patrzy


  subtelne sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę
  W podobny sposób możesz wykorzystywać pozostałe, subtelne sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę, jak np. wtedy, gdy kobieta się na Ciebie patrzy, to możesz podejść i powiedzieć:

 • “Hej, tak się patrzymy na siebie, to równie dobrze może porozmawiamy, jak masz na imię?”, a następnie prowadź rozmowę, poruszając emocjonujące, ciekawe tematy, jak historie z dzieciństwa czy z zeszłego tygodnia (sztuka opowiadania historii z “77 technik flirtu”, map myśli), plany, marzenia, wspomnienia.
 • Unikaj tzw. metryczki, wywiadu czyli gadki każdego typowego faceta w stylu “Co robisz?”, “Gdzie pracujesz?”, “Gdzie idziesz?” itp. stereotypowe pytania. Traktuj je jako ostateczną ostateczność, pytania totalnie awaryjne na późniejszy etap rozmowy.

  W praktyce jest to zaprezentowane na scenie w “Tranzycjach, przejścia do flirtu”
  i w programie “100 rozmów audio z kobietami”. W tym drugim są to praktyczne
  przykłady
  z mojego życia, gdzie niektóre rozmowy są po kontakcie wzrokowym od kobiety, a większość bez sygnałów zainteresowania wysyłanych przez kobietę, a mimo to trwały ponad 10 minut i były zakończone silnym pierwszym wrażeniem i nr telefonu lub inną formą kontaktu.

  Sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę przed podejściem nie gwarantują niczego ani nie przekreślają.

  Są to pewne prognozy, które mogą się sprawdzić, ale nie muszą.

  sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietęNp. zazwyczaj, gdy dziewczyna patrzy się na Ciebie albo kręci się blisko Ciebie, chce być zagadana, to będzie jej reakcja raczej pozytywna, rozmowa będzie łatwiej się kleić, a dziewczyna będzie Ci bardziej pomagać w rozmowie,
  a jeśli się nie spodziewa rozmowy, nie patrzy w ogóle, to wtedy musisz sprawdzić i się przekonać, rosną szanse na to, że jest zajęta.

  Nigdy nie wiadomo na 100%, co będzie, gdy zdecydujesz zagadać do dziewczyny, ale bardzo atrakcyjne jest, gdy zagadujesz od razu. Np. dziewczyna się spojrzy na Ciebie lub jest blisko Ciebie, a Ty spokojnie idziesz i rozmawiasz bez jakiegoś wahania się.

  Robi to o wiele bardziej silne pierwsze wrażenie niż czajenie się nieraz tygodniami lub miesiącami, np. gdy znasz dziewczynę z widzenia.

  Dziewczyna nieraz się patrzy jeden, drugi, trzeci, czwarty raz, nieraz spogląda się jeden, drugi, trzeci tydzień i chciałaby, żebyś do niej zagadał, a potem w końcu traci nadzieję albo myśli sobie, że nie jesteś zainteresowany, może ona Ci się nie podoba, może jesteś jakiś dziwny, może tchórzliwy i w końcu zaczyna wątpić w sens tego, czy się kiedykolwiek odezwiesz.

  3 subtelne sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę

 • kontakt wzrokowy, spoglądanie na Ciebie
 • przebywanie blisko Ciebie
 • przebywanie w tych samych lub podobnych miejscach, w których Ty też będziesz
 • Jest o tym znacznie więcej w programie: “21 oznak zainteresowania kobiet przed
  i w trakcie rozmowy”, o których siłą rzeczy wspominam nieraz w pozostałych programach, gdy coś tłumaczę.

  Odczytywanie sygnałów zainteresowania wysyłanych przez kobietę to podstawa.


  po czym poznać że dziewczyna jest zainteresowana
  Nie da się wymusić, jakoś zmanipulować, jakoś sprytnie wywołać zainteresowania
  u kobiety, która w ogóle nie chce, żebyś Ty czy ktokolwiek z nią rozmawiał czy flirtował
  i nie chce poznać nikogo nowego, nie jest zainteresowana rozmową.

  Wtedy jest to dużą stratą czasu i w nadmiarze jest to oddawaniem naszej energii życiowej niewłaściwym osobom.

  Daje to pewne doświadczenie i nabranie odporności psychicznej, początkowe stępienie nieśmiałości, przełamanie się, a potem trzeba skoncentrować się bardziej na technicznych aspektach autoprezentacji, bo samo przełamywanie się to dopiero początek.

  Sztuką jest się efektywnie komunikować w atrakcyjny sposób.

  Nieraz obiecuje się nam, że jak będziesz stosował odpowiedni zestaw sztuczek, to będziesz w stanie przekonać do siebie prawie każdą dziewczynę, która nie jest i nie chce być zainteresowana.

  Jest to bardzo pomocne i oszczędza sporo czasu, gdy potrafisz szybko i trafnie odczytywać subtelne oznaki zainteresowania wysyłane przez kobietę.

  Trzeba też do tego podejść z rozsądkiem, np. odróżniać to, czy dziewczyna na początku jest nieśmiała czy niezainteresowana, jak tłumaczyłem w materiale o tym, jak ośmielić w rozmowie nieśmiałą dziewczynę, która mało inwestuje.

  oznaki zainteresowania dziewczyny

  Trzeba podejść do tego zdroworozsądkowo, że na początku rozmowy z nieznajomym dziewczyna zazwyczaj nie będzie jakoś super wylewna, ponieważ się nie znacie, więc jej nastawienie będzie się powoli ocieplać, kiedy Ty się pierwszy nieco otworzysz
  w rozmowie.

  Sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę oceniaj w dłuższej perspektywie

  Subtelne sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę należy oceniać w dłuższej perspektywie, czyli przez pryzmat “12 kroków do związku, które ujawniają prawdziwe zainteresowanie lub jego brak”. Gdy nie ma zbytnio wspólnego kontekstu w zatłoczonym miejscu, to nie ma się co dziwić, że dziewczyna jakoś super nie będzie inwestować
  w rozmowę.

  Dlatego próbujesz podbić temat kilka razy w rozmowie i nie ma się co zniechęcać, gdy na początku rozmowy nie wiadomo, czy ona jest czy nie jest zainteresowana. Jeśli rozmawia, to jest potencjalnie zainteresowana dopóki nie powie, że ma chłopaka itp.

  Spróbuj kilka razy podbić rozmowę tzw. tematem przygotowanym, jak np. pewność siebie i jej budowanie, a następnie, jeśli ona prawie nic nie odpowiada i czeka aż sobie pójdziesz, to możesz treningowo spytać, gdzie poznała chłopaka i kiedy ślub, jakie ma dla Ciebie rady, żeby być lepszym mężczyzną.

  subtelne sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę Zwykle dziewczyny nie chcą rozmawiać z nieznajomym, ponieważ są już zajęte, mają już chłopaka itp. albo gdy robisz jakieś podstawowe błędy, tak podstawowe, że 95% (95 na 100) dziewczyn nie chce w ogóle z Tobą porozmawiać.

  To jest gra liczb.

  Nie przejmuj się, gdy kobieta nie będzie chętna do rozmowy, tylko zagadaj do kolejnej. To jest gra liczb. Trzeba wiele dziewczyn poznawać, żeby doprowadzać do spotkań.

  To zupełnie normalne, że na 10 dziewczyn dłużej porozmawia z Tobą 3-5 około (gdy robisz to b. dobrze) kontakt zostawi 1-3, a na spotkanie przyjdzie 1, czasem 2 (i to właściwie bez względu na miejsce).

  Dlatego muszą być te liczby zachowane i trzeba pamiętać, że to jest gra liczb i nie ma co się nastawiać, że np: “O, podoba mi się od pół roku dziewczyna ze sklepu i musi mi się z nią udać”. Nie, nic nie musi się udać, tylko trzeba zbudować doświadczenie
  i swobodę, a taka presja oczekiwań w niczym nie pomaga.

  Do 10 randek sam na sam nic się nie liczy i każde spotkanie może być ostatnim.

  Polecam program: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” i zasady doprowadzania do związku i utrzymywania go mieć w małym palcu, żeby potem nie było, że zdobyłeś dziewczynę, ale się rozleniwiłeś i nie potraktowałeś planu utrzymywania związku poważnie, przez co dziewczynę straciłeś po 6 lub 24 miesiącach.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem, jakie sygnały zainteresowania wysyłane przez kobietę powodują u Ciebie zagadanie do niej.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  Sygnały Zainteresowania Wysyłane Przez Kobietę - 3 Subtelne Oznaki i Jak Je Wykorzystać Do Rozpoczęcia Rozmowy?, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 6 comments… read them below or add one }

  Truth May 23, 2020 at 22:08

  Jest bardzo proste powiedzenie które gwarantuje zainteresowanie dziewczyny…Zaangażowanie i inicjatywa kobiety = jej zainteresowanie Pasywność reakcyjność i czekanie zawsze najpierw na ruch faceta to jest oportunizm i droga donikąd czyli wskazówka by zaprzestać kontaktu Moim zdaniem na dłuższą metę liczy się tylko umiejętność odczytywania subtelności i chęci nawiązywania kontaktu alb min. dobrego nastroju W przeciwnym razie to jest strzelanie na oślep z gadką do każdej i prosta droga do frustracji z powodu nadmiernej ilości tzw podejść o prawie żadnej szansy powodzenia.

  Reply

  Igor May 25, 2020 at 10:06

  Podpinam się pod temat odnośnie zainteresowania. Mam dwie sytuację do przeanalizowania chlopaki.

  1. Mojej dziewczynie (2 lata stazu) tłukłem, że wolałbym gdyby nikogo nie dotykala. I spoko luz, rozumie to. Jednak pisze tutaj, żeby się dowiedzieć czy nie przesadzam, bo jestem w tym niezły. I od razu mówię tu nie chodzi on zazdrość a lojalność. A więc była spotkanie ze znajomymi. Przyszedł tam koło który fizycznie był z wyższej ligi niż ja. Wyższy, przystojniejszy. Moja, cały czas siedziała u mnie na kolanach i spoko się zachowywała. Jednak znając kursy Pawła obserwowałem jej zaintersowanie. Była lekko wstawiona. No i specjalnie usiadłem sobie gdzieś indziej, po drugiej stronie stolika. I wtedy się wkurwilem. Moja siedziała koło niego(przyszedł z dziewczyną swoją) i widziałem jak zarzuca wlosami i chyba przypadkowo go nogami dotknęła. Może śmieszne i wyolbrzymiam ale coś tu jest nie tak. Kobieta która tak zarzuca wlosami ewidentnie chce zwrócić na siebie czyjąś uwagę w tym przypadku jego. No idealnie odzwierciedlała zainteresowana dziewczynę. On to zlewał widziałem że jego dziewczyna siedziała obok, i na moja nawet nie patrzył. Potem znajomi wyszli na balkon i on tez. To moja sruu tam za nimi. Zdjęcia sobie wszyscy robili. I za chwilę patrzę jak on stoi a do niego przyklejone dwie kobiety. Moja i nasza znajoma. Niby nic, a jednak sądzę że ona jest nim zainteresowana. Była pijana, okay, ale nie wiem czy coś w ogóle zrobiła źle, czy tak powinna. W końcu to tylko znajomi. Do kolesia nic nie mam, on się normalnie zachowywał jak znajomy. Ale to było widać że się jej podoba. Czułem się jak gówno . I teraz nie wiem czy tak powinno być czy bnie.

  2. Druga sytuacja. Mój znajomy szedł ze swoją dziewczyna, idzie jakiś koło, a ona kontakt wzrokowy, uśmiecha się i bezczelnie calym swoim ciałem odwraca się i patrzy na niego. Mój kumpel strzelił focha za takie coś. A ona do niego że to chyba znajomy i że dlatego tak patrzyła. Czy zrobił dobrze? Czy to jest normalne zachowanie?

  Co do dotyku, na ile pozwalać dotykać jej moich i jej znajomych? To słabo wyglada, a jednak też nie będę robił problemu bo pachnie kogoś w ramię, nie dajmy się zwariować. No już sam nie wiem, dlatego tu pisze i proszę o pomoc.

  Reply

  Igor May 25, 2020 at 17:34

  Paweł mogę liczyć na Twoja ekspercką odpowiedź?

  Reply

  Paweł Grzywocz May 25, 2020 at 21:02

  Nie przesadzasz. Jeśli potrzebujesz o tym porozmawiać, to polecam konsultacje indywidualne.

  Reply

  Mateusz July 14, 2020 at 10:36

  Witaj Paweł,
  mam taką sytuację. W 2018 roku kiedy nie wczytywałem się jeszcze dokładnie w Twoje materiały i nie byłem uświadomiony jeszcze tak dobrze w relacjach damsko-męskich pisałem na Messengerze z taką jedną dziewczyną 2 lata młodszą ode mnie. Miałem pretekst, bo ona doradziła mi, u kogo dobrze wybrać jest zajęcia z angielskiego. Przyznam się bez bicia, że jestem uzależniony od Messengera i czatowałem z nią 3 tygodnie i co nieco o niej już wiem, bo opowiadała ile ma rodzeństwa itp.. Potem kontakt się urwał i napisałem do niej 2 lata później, żeby spytać czy trudny był egzamin ustny z angielskiego. Ona odpisywała wyczerpująco. Na koniec podziękowałem jej i życzyłem jej dużo zdrowia. Na koniec ona odpisała: ,,Też trzymaj się i daj znać jak poszło”. Ona napisała, żebym dał jej znać jak mi poszedł ten egzamin z angielskiego. Czy to co ona napisała, to może coś znaczyć, że np. jest zainteresowana mną. Zastanawiam się, czy ją olać i nic nie pisać. Czy też tak jak ja skłaniasz się ku temy, że nic z tego już nie będzie i nie warto tej znajomości przenosić do realnego świata? W sumie ona mi się podoba tak w 60 procentach, widziałem ją raz na żywo i jest rozgadana.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 14, 2020 at 11:48

  Nie da się tego ocenić w ten sposób, ponieważ zainteresowanie weryfikuje 12 kroków do związku, gdzie po zagadaniu, rozmowie i otrzymaniu kontaktu jest nim zaproponowanie terminu spotkania i dziewczyna powinna przyjść lub podać alternatywny termin, jak w artykule: “Jak sprawdzić czy dziewczyna coś do mnie czuje w 3 krokach” i “7 oznak udawanego zainteresowania dziewczyny” oraz też polecam: “Dziewczyna nie podoba mi się z wyglądu z twarzy – co robić”.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: