Jak Zagadać Do Dziewczyny – 10 Porad Jak Podejść, Zagadać Do Dziewczyny i Zapanować Nad Emocjami (v.2022)

by Paweł Grzywocz on 6 October 2012


To są tylko przykłady. Nie ma żadnych magicznych tekstów do zagadania dziewczyny gdziekolwiek, ponieważ ona ocenia całokształt, jak się z Tobą rozmawia a nie tylko tekst, którym rozpocząłeś rozmowę.


jak zagadać do dziewczyny - 10 porad jak podejść i zagadać
Jak zagadać do dziewczyny to pytanie, które pojawia się, gdy rzadko zagadujemy do dziewczyn. Z czasem zniknie i zagadanie do dziewczyny będzie dla Ciebie czymś równie naturalnym jak zagadanie do faceta.

W tym artykule dowiesz się:

 • Jak zagadać do dziewczyny w różnych sytuacjach – jakimi zasadami się kierować?
 • Jak zachować twarz, gdy zagadana dziewczyna nie będzie zainteresowana?
 • Jak zagadać do dziewczyny – teksty do zagadania na fb czy na messengarze.
 • Jakie przyjąć nastawienie, gdy zagadujesz do dziewczyny, żeby się nie stresować i nie przejmować brakiem doświadczenia?
 • Jak zagadać do dziewczyny, którą znasz, a jak do takiej której nie znasz?
 • 10 porad: Jak zagadać do dziewczyny i zapanować nad emocjami:

  #1 Twoje nastawienie podczas zagadania do dziewczyny:


  Gdy zagadujesz do dziewczyny, to nie nastawiaj się na jedną dziewczynę, tylko uświadom sobie, że jest wiele kobiet na świecie, a dopóki nie zdobędziesz doświadczenia w zagadywaniu do kobiet, to niekoniecznie uda Ci się zdobyć tę jedną dziewczynę, którą sobie upatrzyłeś, tylko będziesz musiał zagadać więcej dziewczyn.

  Na świecie jest wiele atrakcyjnych kobiet, że nawet gdybyś chciał zagadać do każdej dziewczyny i ją lepiej poznać, to Twoje życie byłoby zbyt krótkie, żeby to osiągnąć.
  To nastawienie ułatwi Ci pokonanie strachu przed podejściem.

  Jak zagadać do dziewczyny w różnych sytuacjach – jakimi zasadami się kierować?

  Dziewczyny inaczej reagują, gdy do nich zagadujesz w miejscu z małym wspólnym kontekstem, jak osiedle, rynek czy sklep, a inaczej z dużym wspólnym kontekstem, jak zajęcia tematyczne. Więcej o miejscach w artykule, gdzie szukać dziewczyny. Zawsze możesz powiedzieć:

 • “Cześć, chciałem się przywitać i przełamać z Tobą nieśmiałość/pierwsze lody, jak masz na imię?”, a potem przejdź do interesujących tematów do rozmowy, jak np. co lubi robić dla relaksu, czym się interesuje w wolnym czasie.
 • #2 Zanim zagadasz do dziewczyny złap z nią kontakt wzrokowy lub chociaż pozwól, żeby Cię zauważyła i się nie wystraszyła, gdy zagadasz.

  Ciekawa rozmowa po kontakcie wzrokowym z dziewczyną w nagraniu poniżej.

   
  Więcej tego typu rozmów znajdziesz tutaj. Jeśli dziewczyna spojrzy na Ciebie na chwilę, to wykorzystaj to jako sygnał zainteresowania i znak, że powinieneś podejść i zagadać do dziewczyny. Nawet, jeśli nie zdążysz, to zawróć się, podejdź do niej i powiedz:

 • “Cześć, miałem właśnie do Ciebie zagadać, ale nie zdążyłem, gdy się przed chwilą mijaliśmy, więc teraz nadrabiam zaległości, jak masz na imię?”
 • Kontakt wzrokowy to pierwszy krok, gdy chcesz rozpocząć rozmowę z nową dziewczyną. Spraw, aby już przed zagadaniem ona widziała, że zaraz się odezwiesz. Dzięki temu ona się nie wystraszy, gdyż często mężczyźni zagadują do dziewczyny zbyt głośno, zbyt blisko, zbyt późno, przez co ona podskakuje ze strachu.

  #3 Pokaż pewność siebie podczas rozmowy z dziewczyną i nie poniżaj się

  Traktuj zagadanie, jak coś dobrego – kłania się praca nad poczuciem własnej wartości. Ludzie demonstrują pewność siebie (lub niepewność) na wiele sposobów. Np.

 • Twoja postawa ciała (wyprostowana bądź lekko wklęsła)
 • Ton głosu (pewny i zrelaksowany bądź niepewny)
 • Kontakt wzrokowy (pewny, spokojny, głęboki bądź słaby i bardzo krótki, rozbiegany)
 • Ręce w kieszeniach lub niepotrzebne bawienie się rękami lub swoim ubraniem zamiast opanowania i trzymania rąk wzdłuż tułowia, gdy nie gestykulujesz.
 • jak zagadać do dziewczyny tekstyTo wszystko ma wypływ nie tylko na pewność siebie, ale właśnie na to, jak się prezentujesz przed zagadaną dziewczyną. Nawet, jeśli nie rozwiązałeś jeszcze wszystkich swoich problemów, to możesz nauczyć się panować nad emocjami i prezentować w pewny siebie sposób.

  Jeśli np. zaczniesz się poruszać w bardziej spokojny i opanowany sposób, jak James Bond, to będziesz się czuł o wiele pewniej siebie. Zanim postanowisz zagadać do dziewczyny wyobraź sobie, że jesteś w emocjonującym filmie, a następnie idź i zagadaj do dziewczyny w dobrym nastroju i z wysokim poczuciem wartości (polecam scenę zapoznawczą z filmu: “Meet Joe Blacktutaj – nie musisz rozumieć tekstu, tylko chodzi
  o mowę ciała, opanowanie).

  Jak zachować twarz, gdy zagadana dziewczyna nie będzie zainteresowana?

  Najczęściej dziewczyna powie, że się spieszy albo musi iść, to w porządku. Zwykle i tak już jest zajęta, jeśli nie zagadałeś w jakiś totalnie krępujący sposób. Ewentualnie możesz spytać, gdzie poznała chłopaka albo męża i w ten sposób zbierać ciekawe dane o tym, gdzie się ludzie poznają.

  Tak samo, jeśli ona powie, że już ma chłopaka, to nie zawstydzaj się i nie uciekaj. Spytaj:

 • “Widzisz się z nim za 5 lat? Gdzie się poznaliście? Kiedy ślub?”
 • Często dziewczyny nie widzą się ze swoimi facetami za 5 lat, to wtedy powiedz, że odezwiesz się za pół roku sprawdzić, czy jest już wolna. A jeśli jest szczęśliwa i widzi się z nim za 5 lat, to spytaj, jakie ma dla Ciebie rady, żeby być lepszym mężczyzną i zostaw jej kontakt, który mogłaby polecić wolnym koleżankom.

  #4 jak zagadać do dziewczyny – rozpocznij oryginalnym komplementem.

   
  jak podejść i zagadać do dziewczyny - poradyKażdy lubi być doceniany, ale
  w niebanalny sposób. Powiedz kobiecie: “Cześć, chciałem się przywitać i powiedzieć Ci komplement, jak masz na imię?”, następnie skomentuj, co Ci się
  w niej szczegółowego spodobało. Unikaj banałów, że ma pozytywną energię itp. bo to do każdej pasuje
  i ona nie poczuje się wyjątkowo.

 • Np. spodobała Ci się jej sylwetka, to powiedz, że ma wysportowaną sylwetkę
  i czy uprawia jakiś sport
  . Spodobały Ci się jej ciemne włosy i oczy, to powiedz jej, że spodobało Ci się, jak ma pomalowane oczy i ładnie się komponują z jej ciemnymi włosami.
 • Nie musisz mówić nawet “Spodobało mi się”, tylko samo: “Masz ładnie dopasowany kolor xyz do abc”, ale niech faktycznie Ci się to podoba a nie będzie to jakiś frazes wymyślony na siłę, który Cię w ogóle nie rusza jak np. że ma fajną torebkę, bo to jest zbyt ogólne i mało osobiste. Np. zmień to, że ma malutką torebeczkę i ona jest malutką kobietą i to tak słodko pasuje do siebie – to już jest bardziej konkretne i specyficzne, oryginalne.
 • Sztukę dawania oryginalnych komplementów dziewczynie tłumaczę w osobnym artykule.

  Jak zagadać do dziewczyny – teksty do zagadania na fb czy na messengarze.

  Gdy chcesz zagadać do dziewczyny na fb lub na messengarze, to zasady są takie same, jak twarzą w twarz oraz możesz nawiązać rozmowę w podobny sposób, jak to tłumaczę w tym artykule o komplementach. Minusem jest jedynie to, że nie masz takiej siły oddziaływania i prezentowania osobowości, jak w rozmowie twarzą w twarz, ale próbować zawsze można.
  jak zagadać do dziewczyny na messengerze

 • Nie ma żadnych magicznych tekstów do zagadania dziewczyny gdziekolwiek, ponieważ ona ocenia całokształt, jak się z Tobą rozmawia a nie tylko tekst, którym rozpocząłeś rozmowę.
 • #5 Zagadując do dziewczyny unikaj wszelkiego rodzaju oklepanych tekstów

  Unikaj zagadywania do kobiety w sposób, który pewnie już słyszała od wielu innych facetów, jak np.

 • “Jak się bawisz”
 • “Spodobałaś mi się i chciałbym Cię poznać”
 • “Jaki jest do Ciebie numer”
 • “Umówisz się mną?”
 • “Śliczna jesteś, może się poznamy”
 • itp. schematy poprzednich facetów
 • Tego typu teksty dziewczyna raczej już słyszała wiele razy, więc od razu uruchomi się
  u niej reakcja obronna na facetów, których regularnie odrzuca, tak z automatu, bo są zbyt nudnymi facetami.

  Jeśli odezwiesz się do dziewczyny i na wstępie powiesz “dasz mi swój numer”, “chcę Cię poznać”, “umówisz się ze mną” czy coś w tym stylu, to wpadasz w szufladkę faceta, który już się niemal zakochał jeszcze zanim w ogóle ją poznał.

  Od razu przechodzi do rzeczy i nadmiernie się spieszy. Najpierw zbuduj interesującą konwersację, daj się poznać, zbuduj wspomnienia, dzięki którym ona nie będzie miała obaw przed spotkaniem. Dopiero po udanej rozmowie zobaczycie, co dalej.

  Jak zagadać do dziewczyny, którą znasz, a jak do takiej której nie znasz?

 • Jeśli znasz dziewczynę, to nie ma sensu się głowić, jak zagadać do niej, tylko wystarczy zwykłe, “jak mija jej dzień”, “co słychać” albo “jak minął weekend” albo wieczór, a następnie opowiedz też od siebie historię, co ostatnio zaobserwowałeś, cokolwiek, co ostatnio np. ugotowałeś albo zauważyłeś na spacerze albo na rynku. Naucz się opowiadać historie w emocjonujący sposób.
 • Jeśli nie znasz dziewczyny osobiście, tylko tak z widzenia, to polecam osobny artykuł: “Jak poznać dziewczynę, którą znam z widzenia“. Wystarczy właśnie tego argumentu użyć, że kojarzysz ją z widzenia i chciałeś się przedstawić.
 • #6 Słuchaj, co kobieta odpowie po zagadaniu do niej i na bieżąco reaguj zamiast strzelać z góry przygotowanymi dialogami

  jak zagadać do dziewczyny tekstyTo jest kluczowa umiejętność. Większość facetów ciągle się zastanawia, co za chwilę powie.
  W głowie mają wewnętrzny dialog:
  “o czym gadać, o czym gadać,
  o czym gadać”
  i nie są obecni.

  Wyluzuj się i skup się tylko na tym, co kobieta do Ciebie mówi. Tam dostaniesz mnóstwo ciekawych tematów do rozmowy. Np. spytaj, czy uprawia jakiś sport albo co lubi dla relaksu. Ona odpowie, że biega albo, że lubi piwo pszeniczne. Właśnie dała Ci tematy, do których powinieneś skojarzyć historię, komentarz, spostrzeżenia i coś opowiedzieć, żeby nie robić z nią wywiadu.

  Patrz jej w oczy, słuchaj, opowiadaj, czynność powtarzaj.

  #7 Jak nie przejmować się początkowym brakiem doświadczenia?

  To normalne, że gdy się czegoś uczymy, to wychodzi nam to nieskładnie. Np. mówienie po angielsku, technika ćwiczenia na siłowni czy nawet granie w grę video lub prowadzenie samochodu. Umiejętności życiowe nie są wrodzone. Trzeba się ich uczyć. Zrozumienie tego pozwala się tak nie przejmować oraz cieszyć się procesem nauki.

 • W szkole tępi się błędy i podejmowanie działania.
 • Prawdziwe życie promuje działanie i wynagradza błędy w postaci cennego doświadczenia.
 • #8 Jak zagadywać do dziewczyn – Przejmuj inicjatywę i prowadź interakcję
  z kobietą

  Przejmij inicjatywę. Nie oczekuj, że kobieta podejmie kolejny temat w rozmowie. Ona może Ci pomóc, ale nie musi. Gdy nie klei się rozmowa z dziewczyną, to na Tobie spoczywa męski obowiązek prowadzenia kobiety. Zupełnie, jak w tańcu czy w łóżku. Kobieta może pomóc, ale to nie jest jej rola ani obowiązek.

  jak zagadać do dziewczynyDlatego to Ty prowadzisz rozmowę, musisz pierwszy zagadać zazwyczaj i gdy się skończy jeden temat lub zrobi się nieco monotematycznie, to zapodaj inny temat. Tak samo na końcu w pewny siebie sposób powiedz jej:

 • “Wpisz mi tutaj swój numer telefonu” i daj jej swój telefon do ręki.
 • Nie proś ani nie pytaj się o pozwolenie: “Dasz mi swój numer telefonu?”, tylko powiedz jej, co ma robić, bądź liderem!
 • #9 Nie bądź agresywny i się nie obrażaj, gdy zagadana dziewczyna nie będzie zainteresowana.

  Jeśli kobieta NIE jest zainteresowana to się uśmiechnij i pożegnaj, doceń miło spędzony czas, pokazujesz w ten sposób klasę. Jest też artykuł: “Co robić, gdy dziewczyna da Ci kosza“.

  Jeśli zagadasz do dziewczyny i nic z tego nie wyjdzie, to się nie obrażaj ani NIE naciskaj kobiety pytaniami dlaczego NIE jest zainteresowana albo dlaczego NIE chce dać Ci swojego numeru. Po prostu przyjmij to do wiadomości i zmień obiekt zainteresowań… 
  i tak nie dowiesz się od niej prawdy – zazwyczaj jest po prostu zajęta lub nie jesteś w jej typie.

  #10 Odejdź PIERWSZY od zagadanej dziewczyny

  Pierwszy zakończ rozmowę z kobietą, do której zagadałeś. Pozostaw niedosyt. Oczywiście, gdy ona na początku jest nieśmiała, to inwestuj 3 do 4 razy w rozmowę, żeby ją ośmielić, natomiast gdy już rozkręcisz rozmowę, to staraj się ją pierwszy zakończyć w pozytywnej energii po około 10 do 20 minutach.

  Nie nadużywaj gościnności nowo poznanej dziewczyny. Unikniesz łatki mężczyzny zbyt dostępnego i zdesperowanego. Pierwszy kończ rozmowy, gdy tylko to możliwe.

  W tym celu miej przygotowane zakończenie rozmowy, jeszcze zanim zdecydujesz się podejść i zagadać do dziewczyny. Np.

 • “Dobrze/Fajnie się z Tobą rozmawia/gada” (specjalnie czas teraźniejszy, że to nadal trwa), “Jaki jest do Ciebie kontakt/nr telefonu”
 • jak zagadać do dziewczyny na messengerzeW zależności od tego, czy bardzo dobrze się zaprezentowałeś
  i dziewczyna na pewno będzie Cię dobrze pamiętać, a rozmowa była dłuższa i emocjonująca (to pytaj wtedy o nr telefonu), a jeśli rozmowa była średnio emocjonująca, że ona może mieć obawy przed podaniem numeru, to spytaj ogólnie, jaki jest do niej kontakt i pozwól jej zdecydować, co Ci poda.

  Jakby pytała, co wolisz, to oczywiście numer telefonu, bo łatwiej się dogadać
  z dziewczyną przez telefon niż przez tekst.

 • W przypadku otrzymania fb spytaj dodatkowo o miasto i zdjęcie profilowe, żeby nie było problemu z odszukaniem jej.
 • Staraj się zagadać do dziewczyny jeden do trzy razy każdego dnia. Taka częstotliwość pozwoli Ci wyrobić swobodę, opanowanie i znaleźć wymarzoną dziewczynę. Zagaduj w codziennych sytuacjach, jak i na dodatkowych zajęciach. Nie zawsze musi być do tego jakiś super wspólny kontekst.

  Uzbrój się w cierpliwość, odwagę i pewność siebie. Więcej wskazówek o tym, jak zagadywać do dziewczyn każdego dnia otrzymasz w poradach mailowych, w artykułach,
  a także w kursach konwersacji “77 technik flirtu”, “Tranzycje, przejścia do flirtu
  z demonstracjami na scenie
  ” czy “100 rozmów audio z kobietami”.

  Pamiętaj:

  “Powtórka jest matką doskonałości.” (“Repetition is a mother of excellence.”)
  “Powtórka jest matką wszystkich umiejętności.” (“Repetition is a mother of all skills.”)

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  P.S.

  A jaki jest Twój ulubiony sposób, żeby zagadać do dziewczyny
  w różnych sytuacjach i jakie przynosi on efekty?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.4/5 (15 votes cast)
  Jak Zagadać Do Dziewczyny - 10 Porad Jak Podejść, Zagadać Do Dziewczyny i Zapanować Nad Emocjami (v.2022), 4.4 out of 5 based on 15 ratings

  Poszukiwano

  • jak zagadać do dziewczyny
  • jak zagadać do dziewczyny na fb
  • Jak zagadać do dziewczyny?
  • jak zagadac dziewczyne
  • jak zagadać do dziewczyny na facebooku

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 30 comments… read them below or add one }

  k. June 20, 2011 at 22:53

  Niezły całkiem ten artykuł. Musisz być dobrym obserwatorem, dobrze rozpracowałeś kobiece mechanizmy. Chociaż ja i tak uważam, że najlepiej być sobą i dobrze się ze sobą czuć – wtedy wszelkie tego typu problemy znikają. Bawi mnie myśl, że faceci przed “zagadaniem” do dziewczyny, wyobrażają sobie siebie jako Jamesów Bondów. :)

  Reply

  adamkos718 November 15, 2011 at 20:47

  Bardzo dobry artykuł :) Nie jakieś pierdoły, tylko profesjonalne porady napisane przez faceta, który po prostu się na tym zna. Dzięki wielkie :)

  Reply

  G. January 5, 2012 at 22:53

  ekhmm a gdzie dziewiątka ;> ?

  Reply

  grzywocz January 5, 2012 at 23:02

  Ukryta dla ambitnych ;) . Po więcej info zapisz się na newsletter…

  Reply

  AR. March 2, 2012 at 17:03

  Jestem dziewczyną, będę szczera, te twoje porady są głupie. I tyle. Każdy jest interesujący na swój sposób, i z pewnością nieśmiałość oraz skromność są w pewnym kontekście urocze u faceta. Po co udawać Brada Pitta? Najlepiej być sobą. “tylko powiedz jej, co ma robić, bądź dominujący” Ten tekst mnie całkowicie rozwalił, jest wręcz żałosny. Ja takiego kolesia, który próbowałby mną rządzić na dzień dobry bym spławiła. Jest wiele słodkich chłopaków którzy są nieśmiali, jeśli przez tą twoją wypowiedź staną się kompletnymi idiotami to wiedz, że być może spieprzyłeś komuś życie. Albo się jest mega super facetem któremu kobiety padają do nóg, albo nie, każdy jest jednak wartościowy.

  Reply

  John March 6, 2012 at 02:29

  Facet nieśmiały nie ma żadnych szans bo to taka c*pa nie chłop.

  Chyba że wygląda jak hollywoodzki aktor to wtedy co innego bo urodą nadrabia ale to wyjątek jest.

  Ty może masz po prostu sama dominujący charakter i dlatego tak piszesz.

  Reply

  wers February 4, 2020 at 06:54

  Z tymi gotowymi tekstami to trzeba uważać, miałem już wyrobiony własny schemat (oczywiście z pewnymi modyfikacjami) w zależności od okoliczności, pory dnia czy pory roku, jej urody, ubioru a nawet makijażu dziewczyny do której zamierzałem podejść i …trafiła kosa na kamień. Widzę ją w galerii sztuki jak mi się wydawało pierwszy raz, podchodzę i zagaduję swoim “gotowcem” a ona do mnie, “ten tekst już użyłeś gdzieś tak jesienią, gdy wspólnie oglądaliśmy obrazy Malczewskiego, zapamiętałam cię, bo mnie wtedy tym tekstem rozbawiałeś do łez. Zapamiętałam to tym bardziej, bo nikt wcześniej tak do mnie nie mówił, do tego przy zaczepce. Mogłeś mnie dziś nie poznać bo przez ostanie 4 miesiące zmieniłam swoje emploi łącznie z długością włosów i jej kolorem. Marta jestem, pamiętasz? Nie dałam ci wtedy kontaktu bo ktoś na mnie czekał przed galerią.” Wyszedłem na schematycznego podrywacza, ale pogadamy tak trochę pół żartem pół serio. Gdyby nie jej poczucie humoru, doskonałą pamięć i minimalne zainteresowanie pewnie już nigdy byśmy się nie spotkali, a tak dała mi “drugą szansę” choć dla mnie (głowę bym dał) że to była pierwsza szansa.

  Reply

  Paweł Grzywocz February 4, 2020 at 10:07

  Tak, dlatego lepiej nieco modyfikować sposób zaczynania i prowadzenia rozmowy, bo robiąc to identycznie też może to w ogóle brzmieć robotycznie.

  Reply

  Mz. February 6, 2020 at 02:23

  Mały raporcik.
  Ostatnio jak bywałęm w klubach to w większości rozmawiaełm z ludzmi których znam. Doprowadzało mnie to do szału z niewykorzystanych okazji, gdzie kątem oka widziałęm gdzieś bardzo ładną dziewczynę a ja zamiast z nią pootańczyć i pogadać to tkwię nadmiernie z kims znajomym.
  Zmieniam to – teraz byłem w klubie na imprezie temateycznej, na starcie wziąłęm do tańca nową dziewczyne, która mi się podobała. Ultra długi kontakt wzrokowy podczas tańca i lekki uśmiech(normlanie robie pierw tak, że wykorzystuje swoj dowód społeczny z tego środowiska tanecznego i biore te dziewczyny które znam i ktore wiem ze są mną zainteresowane i śmieją się dużo przy mnie podczas tańca, ale teraz stwierdziłęm że inaczej zadziałam. Bez wykorzystywania na starcie wspomagacza[wręcz ultra dopalacza] w postaci dowodu społeczngo. Też się udało ; ) ), potem rozmowa z 20min+, troche za bardoz przylepą byłem(Muszę nad tym popracować) bo znów ją wziłem do tańca(wyszło z 5 kawałków łącznie), ale ostatecznie odszedłem od niej jako pierwszy i po tym tańczyłem z innymi dziewczynami. Na koniec jak juz chcialem wychodzić z imprezy to widzilem ze ona siedzi z koleżanką – poprosiłem ją na bok, zapytałęm o kontakt (sama zaproponowala, że da numer) i jeszcze chwile z nią pogadałem. : )
  Rozmowy z dziewczynami myślę, żę super mi wychodzą.

  O, i myślę, że to jest właśnie dobry patent na imprezie: Potańczyć z dziewczyną z 2/3 kawałki – pójść z nią chwile pogadać, wziąć ją znów do tańca albo nawet rozdzielić się – iść potańczyć z innymi i przed wychodzeniem z klubu wziąć tamtą znaleźć ponownie i poprosić na bok, i numer zabrać. I mieszać to najlepiej, że w miedzy czasie jak wezmę inna dziewczyne do tańca i potem do pogadania(najlepiej jak ta poprzednia będzie w tym czasie z kimś innym tańczyć – tak ze nie będzie mogła widzieć, że z inną rozmoawiam) to od jednej wziąć od razu numer w trakcie rozmowy a od innej,w przypadku gdyby poprzednia miała to widzieć, na koniec imprezy poprosic tą kolejną na bok i wtedy wziąć numer.

  Muszę zdecydowanie zwiększyć ilość poznawanych dziewczyn – i rozpędzam się z tym powoli. Tylko obawiam się o to, że potem te z ktorymi się “skumałem” z imprezy (czyli nr wziąłem) będą widziały potem jak inne zagaduję – bo ta w/w od której wziałęm numer to po tym jak mi go podała zapytała mi się, czy często tu przychodzę.. i dopowiedziała, że ona właśnie ma zamiar zacząć regularnie przychodzic.. Takze będe musiał się nagimnastykować by zrobić tak by ona nie widziała jak jakąś dziewczyne biorę na bok do pogadania(stąd też w poprzednim akapicie kombinowałem z tym braniem numerów). Myślałem też nad tym, że jakby pytała się o te inne co zagaduje to by mówić, że to znajome. No chyba, że przestanę z nią randkować to wtedy juz nie bede sie jakos przejmował tym, że mnie zobaczyc jak inną zagaduję, tak jak nie przejmuję się koleżankami z kursów, które są mną zainteresowane i widzą mnie jak zagaduję ładne dziewczyny w klubie.

  Haha, no chyba, że ona mi sie pytała czy często do tego klubu przychodze na te tematyczne imprezy bo sama sie krępuje, że bedę ją widział jak z innymi gośćmi daje się zagadnąć. ; D
  Albo po prostu tak dobrze jej się ze mną tańczyło, że chce więcej. ; D

  Reply

  Paweł Grzywocz February 6, 2020 at 10:19

  Zależy, jak duży to lokal i czy uda się ją znaleźć. Często jest tak, że nie uda się odszukać w tłumie dziewczyny, od której nie wziąłeś kontaktu po dłuższej rozmowy. Jeśli to mały lokal, to może będzie łatwo ją znaleźć, chociaż nigdy nie wiadomo, czy ona nie wyjdzie wcześniej itp. Podobno łatwo je odszukać, bo przychodzą regularnie, ale z drugiej strony, po co się tak cackać. Jak Ci się podoba i mieliście udaną rozmowę, to spytaj o kontakt i przestań tam chodzić na jakiś czas albo przychodź, co drugi raz, żeby nie miała do Ciebie dostępu.

  Reply

  Mz. February 6, 2020 at 14:01

  Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Zdarzyło mi się pare razy, że dziewczyny podczas rozmowy ze mną krzyżują ręce – niby w 21 oznakach mówisz, że to nie jest istotne. Ale juz ktorys raz mi sie to powtorzyło i zastanawiam sie czy czegoś w rozmowie źle nie robię. Hmm. Takie odczucie mam jakby one coś podejrzliwego dostrzegły. A rozmawiam o upodobaniach, odczuciach, emocjach, zainteresowaniach, historiach z dzieciństwa.
  Chociaż teraz jak to piszę to uswiadomiłem sobie, że czasem by unijknąć ciszy to może coś czasem w panice szukam jakiegoś tematu i mówięc co mi ślina na język przyniesie i może nie jestem w tym jakoś jeszcze wprawiony by to wychodziło naturalnie.

  Ta dziewczyna z która ostatnio rozmawiaełm krzyżowała ręce, ale za to bardzo pomagała w rozmowie, gdy był jakiś przestój, zadawała pytania – i właśnie to bylo coś takiego co ja też robię (czyli najzwyklejsze prowadzenie w rozmowie, przejmowanie inicjatywy z mojej strony) i myślę, że może wlaśnie to dziewczyna odbiera jako takie kombinowanie z mojej strony, że niby usiłuję za wszelką cenę ją zbajerować rozmową i to jest dla niej takie nietypowe, bo z tych facetów w tym klubie na tych imprezach tematycznych to nikt praktycznie nie zagaduje do nowych dziewczyn i z nimi rozmawia i może to jest dla nich takie nietypowe. Hmm. Oczywiście w przypadku takich rozmów to numer zawsze dostaję, ale czuję, że coś mimo wszystko nie gra, że ona mnie nie dotykała jakoś i dystans trzyma. Chyba za bardzo chyba się doszukuję ultra oznak bardzo wysokiego zainteresowania po tym jak ich doświadczyłem od innych dziewczyn, ktore są mną zainteresowane. I muszę zejść na ziemię, że na początku to normalne, że dziewczyna ma wstępne zainteresowanie i będą to mniej intensywne oznaki zainteresowania i nie od razu będzie mnie dotykać, ocierać się.

  Reply

  Paweł Grzywocz February 6, 2020 at 16:27

  Tak oraz pamiętaj, że zagadujesz w klubie tanecznym, więc defensywy i obawy dziewczyn, że jesteś rutynowym podrywaczem są wysokie.

  Reply

  Mz. February 6, 2020 at 17:35

  No tak, faktycznie – nie biorę tego tak pod uwagę bo na tych imprezach większość ludzi się zna – sami swoi. I są pojedyńcze nowe osoby z innyc hszkół tańca lub też z przypadku – gdzie dzielimy wspólnych znajomych (ta dziewczyna przedstawiała mi swoją współokatorke, którą okazało się, że znam). A jak dowodu społecznego pierw nei pokażę(tj. ze nie tylko z ładnymi dziewczynami rozmawiam czy też z wspólnymi znajomymi) to rzeczywiście mogę być odbierany jako podrywacz. Teraz mi się to zaczyna klarować. Dzięki.

  Reply

  Tomasz U November 27, 2021 at 15:47

  Jaki to taniec? Salsa?

  Reply

  Piotr February 9, 2020 at 22:37

  Cześć. Często powtarzasz, żeby patrzeć na czyny, a nie słowa kobiety (czyli ignorować miłe słówka i patrzeć na zachowanie). A jeśli jest na odwrót? Kobieta zachowaniem pokazuje niemal wszystkie oznaki zainteresowań o których mówisz, ale raz na jakiś czas (w moim przypadku tak jeden kretyński tekst co około 4 miesiące) palnie jakiś tekst w stylu “Nie potrzebuję z Tobą związku/ nie uważam, żebyśmy byli sobie bliscy” to jak to rozumieć? Skoro mimo tych słów okazuje zainteresowanie (zawsze) to mogę założyć, że ma gorszy dzień i wyładowuje na mnie swoją frustracje? Czy może jednak jest toksyczna i lepiej ją zostawić w cholerę? Mówię o stałym związku.

  Reply

  Paweł Grzywocz February 10, 2020 at 10:25

  Słowa mają drugorzędne znacznie, ale mają znaczenie. Prędzej czy później jej słowa będą miały odzwierciedlenie w czynach, bo nie da się doskonale udawać cały czas. Odpowiadaj jej tak samo i obserwuj, czy to jakieś droczenie czy mówi to poważnie oraz obserwuj w odniesieniu do innych czynów, czy ona z Tobą nie zabija czasu. Jest o tym kurs “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”, w którym są kroki, ujawniające prawdziwe zainteresowanie lub jego brak. Pojedyncze incydenty to zbyt mało. Musi być pewna powtarzalność, systematyczność, żeby wyciągnąć istotny wniosek.

  Reply

  Michał Lxxx February 10, 2020 at 18:59

  Dość ciekawe co poruszyliście.
  W każdym żarcie jest ziarno prawdy, więc może być tak że najpierw będą słowa i mogą się przerodzić w czyn.

  Może być też tak Paweł,
  że akurat w tym przypadku kobieta rzeczywiście TESTUJE faceta.
  Zależy jak to mówi, trochę taka walka o władzę.

  W tym przypadku, nawet jeżeli dobrze wiemy, że nie ma żadnego wyboru i obfitości, bo poznać właściwa kobietę, to jest ciężki orzech do zgryzienia, należy mieć takie same nastawienie jak w przypadku “wyzwania”, że nawet jeżeli nie mamy wielkiego wyboru (a nikt nie ma, jeżeli ma standardy i nie zadowala się przypadkową kobietą), to trzeba stwarzać pozory, że się taki wybór ma.
  Z reszta kobiety zasady wyzwania mają opanowane do perfekcji, więc wystarczy się wręcz od nich uczyć ;-)

  Nie dać się sprowokować kobiecie.

  Reply

  S February 12, 2020 at 20:38

  Mam pytanie, jak idę w walentynki z dziewczyną na drugą randkę to wypada kupić jakiś drobny prezencik za kilka zł czy tak jak zwykle pierwsze spotkania bez prezentów dopóki nie wylatuje się kontekst pary. Pytam bo jeszcze nie randkowalem w walentynki a randka wyszła w ten dzień bo jej tylko tak pasuje.

  Reply

  Paweł Grzywocz February 12, 2020 at 21:27

  Tak, nic nie dawaj. Jakby coś pytała, to pośmiejcie się z tego, że to święto jest na siłę i wtedy się wszystkim przypomina, żeby wyjść na randkę albo coś kupić.

  Reply

  L. July 26, 2020 at 10:35

  Korzystając z lata lubię odwiedzać rowerem miejskie parki, skwery, spokojne miejsca wypoczynku.Jeśli jest samotna dziewczyna z książką na ławce lub kocu, to prawie zawsze wychodzi z tego ładna rozmowa, czasami nawet randka. Ostatnio po zapytaniu o kontakt, okazało się, że dziewczyna ma narzeczonego, pogratulowałem, ślub w październiku, zdradziła że poznali się w klubie, ale spoko widzi się z nim. Co ciekawe dziewczyna sama powiedziała że ma wolne koleżanki. W efekcie zostawiłem jej kontakt w postaci linku do mojego bloga tematycznego o fotografii którego założyłem na fb kilka miesięcy temu. Mój profil na fb jest pusty więc trochę słabo, a mam wrażenie że po obejrzeniu takiego bloga, to jednak wzbudza on potencjalnie pewne zaufanie. Pytanie, czy wg Ciebie jest realne, że jej koleżanki same się skontaktują? W powyższym artykule poruszasz temat zostawienia kontaktu dla jej ewentualnych koleżanek, ale nie jest to rozwinięte. Z mojego doświadczenia zgodnego z materiałami z Twojej strony, wynika że randki są wtedy kiedy jest dobra rozmowa zapoznawcza, telefon, potem umówione spotkanie. Tak więc pytanie dotyczy jak wg Ciebie miałoby wyglądać nawiązanie kontaktu z tymi ewentualnymi koleżankami?

  Reply

  Paweł Grzywocz July 26, 2020 at 11:29

  Gdy dziewczyna Cię poleci koleżance, to najlepiej zmierzać od razu do spotkania, a jakby chciała pogadać, to pogadaj, żeby się czegoś dowiedziała o Tobie i mów, że więcej się dowie na spotkaniu. Rzadko się to zdarza, ale nigdy nie wiadomo.

  Reply

  L. July 26, 2020 at 11:33

  Tak, to wiadomo :) Z artykułu i mojej sytuacji wynika, że koleżanka tej dziewczyny sama z siebie musiałaby wykazać inicjatywę i się skontaktować na fb, co jednak uważam za mało prawdopodobne.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 26, 2020 at 20:04

  Znaczy się, jak ktoś Ci mówi, że ma kogoś dla Ciebie np. matka mówi, że ma córkę w Twoim wieku albo koleżanka ma koleżankę, to pytasz taką osobę, czy mogłaby Ci podać do niej kontakt. Dalej już sobie poradzisz.

  Reply

  L. July 27, 2020 at 10:15

  Dziękuje za wskazówki :)

  Reply

  Mz July 26, 2020 at 23:52

  Raport z działań (wrzuce też z zaawansowanej randki, ale pod płatne materiały ; )):

  ostatnio miałem pierwszą randkę z dziewczyną poznaną na imprezie tanecznej, z którą miałęm mocny kontakt wzrokowy i potem jedynie z 2 min rozmowy(upolowałem ją dosłownie po tym kontakcie wzrokowym na parkiecie, stała z znajomymi a ja ją dosłownie porwałem do tańca nie zważając na jej znajomych bo miałem na tyle tej pewnosci, ze jej sie podobam po tym jak na mnie patrzyła [ba, miałem też z nią taka sytuacje, że pewnym ommencie 2 inne dziewczyny chciały mnie do tańca wziąć akurat przyniej ;D i wyszł ona to, że jednej z nich poszedłem szukać partnera, żeby tak samej nie zostawiać - a to był grupowy taniec gdzie było konieczne by bylo parzyście. Już któryś raz mi sie zdarza, że bardzo pewna siebie dziewczyna mi sie przedstawia i prosi mnie do tańca i chce ze mną rozmawiać], juz o tym w kometnarzach pisałem), wypiękniła się na randkę – niczym na wyjście do restauracji (mój błąd, że nie powiedziałęm jak ma sie ubrać), przyznam, że to jest strzał samemu sobie w stope pozwolić na takei coś kobiecie, by za bardzo nam pokazała na początku jak jej zależy nie mówiąc jej, że ma sie luźno ubrać – masakra jak mnie to odstrasza(gdy taka się bardzo wypiękni – w takim sensie jakby to miało być jakieś uroczyste wyjście), że taka jużchce mnie usidlić czy niewiadomo co (podczas randki sie okazało, że to jest wartościowa dziewczyna – czego na tyle sie nei spodziewalem). Ale z drugiej strony dotyku za dużo nie było, jedyne co to się śmiała z tego co mówię, pomagała w rozmowie gdy specjalnie cisze wymusiłem. W sumie w rozmowie przyznała, że jest nieśmiała – wiec to może to, że z tym dotykiem tak od razu nie potrafi i sie jeszcze rozkręci (miewałem już takie sytuacje co dziewczyna dopiero na kolejnyc hrandkach z dotykiem sie rozkręciła bardziej). Chociaż prioritet mi sie odpala na inną kobiete i najchetniej to bym tylko na niej się skupił (i tak mi się właśnie włącza – zauroczenie), ale wiem że musze otrzeźwieć i mieć to pod kontrolą by nie odpłynąć – o tym napiszę pod płatnymi materiałami. ; )

  Z kolei inna syt, zagadanie na ulicy: dziewczyna, która szła sama, zagadałem ją na ulicy, praktycznie pustej – aż dziwie sie ze sie nie wystraszyła, po 23 w weekendowy wieczór na pustej i ciemnej ulicy (i z tym motywem do niej zagadałęm ;D), – troche mialęm opory, ale sie na to rzuciłem bo nie cierpie tego pytania w głowie “co by było gdyby” (potem jak wyciągam swój telefon by mi kobieta wpisała nr to wtedy zawsze patrzę na swoją tapetę i się uśmiecham do siebie w głowie [tapeta na moim telefonie nawiązująca do filmu Fightclub: jedna głowa rozdzielona na połówki dwóch różnych twarzy Taylera Durdena (Połówka Brada Pitta i druga połówka Edwarda Nortona) i pod tym podpis "this is your life, and its enging one minute at the time") ultra się śmiała, pacała mnie nawet, numer bez problemu po 5 minutach rozmowy.

  Inna syt, zagadnaie dwóch dziewcyzn na ulicy, interesowała mnie ta ładniejsza, ale wyszło, że ona sobie poszła na bok i zostalęm z tą co mnie nie interesuje - mimo to pogadałęm z nią, tamta druga wróciła z jakimś znajomym, i tak śmiesznie wyszło[szczególnie przed tym ich znajomym] bo nie znaliśmy swoich imion a zaczeła mi przedstawiac swojego znajomego – i tak, w ramach bycia agresorem stwierdziłęm, że przy tych wszystkich zapytam o kontakt do tej dziewczyny, która mnie nie interesowała i zobacze jak zareaguje. ; ) Podała. Tematy jakie poruszyłem to taki typowo życiowe, : praca, odnajdywanie sensu życia, studia – ale przerobione na emocje z tym związane.

  Próby umówienia spotkań z paroma dziewczynami, oschłe wypowiedziana, książkowa wymówka “mam wtedy wyjazd na xyz” -i aż mi sie nie chce drugi raz dzwonić do nich i tego sprawdzać. Juz mam na tyle pewność, że nic z tego nie będzie, że szkoda mi czasu, szczególnie na taką randkę z nudów. ; )

  Reply

  Mz July 27, 2020 at 01:51

  Ale też apropo przelamywań i dziwnych zdarzeń:

  innym pomagam w przełamywaniu swojego strachu widząc ich umiejętności i potencjał, wypycham, podciągam, pomagam, integruję – i widzę jak dążą ku sukcesowi (czasem moje ego sie odpala, gdy widzę jak się takiemu komuś udaje, jakas zazdrość, ale mówię sobie wtedy “dla każdego starczy, nie ma być o co zazdrosnym”), ale mają niskie poczucie własnej wartości do przepracowania.

  Baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziwne rzeczy wtedy się dzieją, gdy akurat tak jednemu kumplowi pomagam/coś tłumaczę…:

  np. rozmawiam z kumplem o dziewczynie, którą zagadnąłem, opowiadam mu coś o niej jak to było, on w zamian opowiedział mi o takiej, ktorą on planował zagadać bo akurat sie na siebie patrzyli długo, ale mu nie wyszło bo strach go zżarł – w tym czasie jedziemy rowerami w trakcie tej rozmowy i gdy on mi opowiada o tej dziewczynie ja widze ze na przeciw idzie jakas ladna kobieta, zbliża sie do nas, ja wyrywam się z rozmowy z tym kumplem i do tej dziewczyny mówię “cześć!” i jadę dalej z tym kumplem chcąc kontynuować rozmowę, a on nagle zawraca za tą dziewczyną… ja sie zastanawiam – “o co chodzi? Czy on w ramach przełamania pociągnął to moje zagadanie do tej dziewczyny czy co?” – poczekałem na niego, wrócił, powiedziął mi: “ta dziewczyna do któej powiedziąłęś ‘cześć’ to była właśnie ta dziewczyna o której CI przed chwilą opowiadałęm, że sie nie odważyłem ostatnoi do niej zagadac”. (!!!!!)
  Ale to jeszcze nic, jedziemy dalej 5 min później i idzie dziewczyna o której ja mu opowiadałem… Jak to nazwać jak nie jakieś ultra kosmiczne synchronizacje?(!!) Przypadki? Przestaje w nie wierzyć, ale też nie wierzę, że to jest jakieś przeznaczenie, a jedynie coś do przebrnięcia i przepracowania.
  Takich “zbiegów okoliczności” o wiele więcej miewam.

  Reply

  Lulek January 8, 2022 at 00:18

  A ja nie jestem w stanie zagadać nie tylko do kobiety, ale często nawet do innego faceta. Mam wrażenie, że w ten sposób staję się intruzem, który zaburza ludziom ich prywatną przestrzeń.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 8, 2022 at 11:48

  Też tak miałem. Polecam wyszukać w google artykuł: “Jak pokonać nieśmiałość – 10 osobistych motywacji”, “Męskie cechy charakteru – nie bycie koleżanką”, “Pewność siebie w 90 dni”.

  Reply

  Tecrtr December 5, 2022 at 20:59

  Ostatnio rozmawiałem przez messengera z dawnym znajomym, ale znajomi z wirtuala nie z realu. On wie o moich problemach z podchodzeniem do kobiet. No to on mi mówi, że on nie ma takich problemów ( wierzę mu). I zaczął mi mówić różne historie, jak łatwo potrafi wyrywać kobiety, że jakaś telepatia- że miał taką sytuacje, że wzrokiem na kobiete i już od razu ona też tego chce i sie całują, i w ogóle, że zaliczyl 24 kobiety w miesiąc. On sam mówi, że nie chce związku i że je po prostu wyrywa i tyle. I on nie ma problemu jak ja. Podchodzi i działa. Jak mu sie nie uda to podchodzi do kolejnej i tak dalej. Działa jak dzikus.

  Ale mi on zaproponował pomoc i wyjście z mojej sytuacji. Mówi mi, żebym przyjechał do niego do Słubic, a ja mieszkam w Poznaniu. I że on sparuje mnie z jakąs jego koleżanką, i jej wmówi jak to jestem super i kandydat na męża. Mówi, żebym sobie wziął zastrzyk testosteronu w 4 lierty aby byc bardziej pewnym siebie.

  Uważa, że to nie nie podchodze do kobiet jest w genach, ze mam za dużo estrogenu.
  Ale ja mu mówię, że to nie prawda bo mam wszędzie włosy i na klacie i mam męskie rysy twarzy. No to on mi mówi, po zastrzyku z testosteronu stane sie bardziej pewny siebie i odważniejszy.
  Nie wiem co ty o tym sądzisz? Istnieje coś takiego i czy to bezpieczne, ja mam wątpliwości.

  Generalnie bym wolał spotkanie z tobą na żywo i takie podchodzenie do kobiet z tobą aby sie jakoś oswoić za pieniądze, które proponujesz niż z tym gościem z neta.

  Reply

  Paweł Grzywocz December 6, 2022 at 17:49

  Jasne, zawsze się możesz spotkać z gościem figo fago z neta i jeszcze dać sobie wkłuć w tyłek jakieś substancje niewiadomego pochodzenia. Poczytaj sobie o skutkach ubocznych, efekcie placebo, czystości poszczególnych hormonów, krajach jego pochodzenia, bo zwykle to kupują z Egiptu od znajomego spod lady. Poza tym nie doda Ci to kompetencji, tylko będziesz może chodził bardziej napalony albo rozgniewany, ale to nie jest długoterminowe rozwiązanie. A do mnie na konsultacje zapraszam. Mam takie patenty ostatnio, że idzie to praktycznie bez odrzucania i bardzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od kobiet, a także łatwo się dowiedzieć, czy są wolne czy zajęte, żeby nie cisnąć z nimi rozmowy, gdy nie chcą nikogo poznać. Zyskujesz wtedy kompetencje, świadome i inteligentne działanie a nie jakieś działanie na ślepo. Ale spotkać z nim się zawsze możesz. Będziesz miał doświadczenie i wiedzę, jak to robią tego typu faceci. Może nawet się czegoś nauczysz od niego. Mądry potrafi się od każdego czegoś nauczyć.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: