Jak Rozmawiać Z Dziewczyną, Aby Ją Zainteresować?

by Paweł Grzywocz on 19 April 2011

jak rozmawiac z dziewczyna8 sekretów, które pozwolą Ci zrozumieć, jak rozmawiać z dziewczynami

Większość z nas nigdy się nie uczyło jak prowadzić interesującą rozmowę z kobietą, więc dlaczego mielibyśmy to potrafić. Z tego powodu wielu facetów przechodzi przez życie, nie wiedząc jak poderwać dziewczynę. Przez co napotykają na takie problemy jak:

* Zanudzanie dziewczyny rozmową
*Próbowanie z całych sił zdobycia zainteresowania dziewczyny
* Nie umiejętność rozśmieszenia dziewczyny
* Nie bycie sobą na randce
* Brak seksualnego napięcia i flirtowania
* Po prostu nie wiedzą jak rozmawiać z dziewczyną, bo nigdy się tego nie uczyli, ponieważ grali w piłkę albo w gry komputerowe

 
Wielu facetów zrzuca winę za braku sukcesu z kobietami na swój wygląd, pieniądze, władzę czy popularność…. Jednak prawda jest taka, że można świadomie poprawić swoją osobowość i sztukę flirtu, aby być o wiele bardziej interesującym rozmówcą dla kobiet.

Najpierw pozwól, że przedstawię Ci, co jest dla kobiet atrakcyjne a co nie.

Zaczniemy od tego co jest dla kobiet NIE atrakcyjne.

Jak rozmawiać z dziewczyną, aby ją zniechęcić na 100%?

1.) Mówiąc wprost, kobiety czują odrazę do facetów, którzy prezentują się jako “potrzebujący” (ang.needy). Większość facetów kompletnie nie zdaje sobie sprawy, jak wychodzą na “potrzebujących”, gdy rozmawiają z dziewczyną. Natomiast kobieta wyczuwa takie zachowanie natychmiast. Dziewczyna potrafi bardzo szybko i łatwo stwierdzić, że za bardzo się starasz i za wszelką cenę chcesz jej zaimponować. Kiedy facet nie wie jak zainteresować dziewcznę rozmową, to próbuje na ślepo jej czymkolwiek zaimponować i niestety uzyskuje wtedy odwrotny skutek. Próby imponowania kobiecie są dla niej odpychające, ponieważ sprawiasz wtedy wrażenie, jakbyś chciał ją na siłę przekonać do siebie, żeby Cię lubiła. A to z kolei pokazuje, że nie jesteś dla niej wystarczająco dobry sam w sobie, więc musisz się uciekać do jakiś przechwałek. Nigdy tego nie rób, a będziesz 10 razy lepiej rozmawiał z dziewczyną niż każdy inny przeciętny koleś.

2.) Pamiętaj, że kobiety nie czują pociągu do facetów, którzy są niepewni siebie bądź zakompleksieni. Nie możesz rozmawiać z dziewczyną, będąc trzęsącym się kłębkiem nerwów i oczekiwać, że dziewczyna poczuje do Ciebie seksualny pociąg. Kobieta oczekuje, że jej mężczyzna był silny mentalnie, pewny siebie, miał wysokie poczucie własnej wartości i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli kobieta wyczuje, że nie posiadasz tych cech, to natychmiast straci tobą zainteresowanie jako potencjalnym facetem.

3.) Kobiety nie cierpią facetów, którzy są nudni. Większość gości, którzy nie mają pojęcia, jak flirtować z dziewczyną w zabawny sposób są boleśnie nudni. Ciągle się spinają, analizują każde słowo, gadają głupoty lub boją się, że powiedzą coś nie tak. Bądź bardziej zabawny i zdystansowany do całej styucaji. Jeśli kiedykolwiek zaczniesz wypytywać dziewczynę i schematyczny robić jej “wywiad”, to natychmiast się opamiętaj.

4.) Kolejnym głównym czynnikiem, który zabija zainteresowanie kobiety, to pokazywanie swojego braku inteligencji społecznej/obycia towarzyskiego. Kobiety są stworzeniami społecznymi i twardo przestrzegają wszelkich społecznych “norm”. Jeśli facet nie potrafi się odnaleźć w towarzystwie, inni ludzie go nie szanują, to wtedy taki facet ma niższą wartość społeczną dla kobiety. A kobieta chce, aby facet był od niej troszkę lepszy albo co najmniej na równym poziomie.

Nie można winić kobiety, że nie chce słabego faceta o niższej wartości, niepewnego w sytuacjach towarzyskich lub “potrzebującego”. Zadaj sobie pytanie … Czy taki rodzaj kobiet jest atrakcyjny? Masz być mentalnie bardziej rozwinięty od kobiety, być liderem w relacji oraz liderem w grupie znajomych. Nie bez powodu liderzy i wodzowie mieli zawsze najlepsze kobiety.

Porozmawiajmy teraz o tym…

Jak rozmawiać z dziewczyną, aby być dla niej atrakcyjnym mężczyzną?

5.) Skup się na tym, aby zapewnić dziewczynie i sobie dobrą zabawę. Jest nawet taka piosenka “Girls Just Wanna Have Fun …” (czy coś w tym stylu) i to się zgadza w 100%. Kobiety nie chcą od razu wymieniać się numerem telefonu, ustalać kontekst randkowy i w nudny sposób zmierzać do kolejnego związku, który naraża oboje ludzi na cierpienie. Zanim w ogóle ona będzie chciała Ci podać swój numer telefonu, dziewczyna chce się przy Tobie dobrze czuć i świetnie bawić. A najłatwiej to osiągnąć rozśmieszając ją. To pierwszy klucz. Faceci, którzy wiedzą, jak rozmawiać z dziewczyną w zabawny i zaczepny sposób potrafią je ciągle żartobliwie drażnić i rozśmieszać. One pragną spędzać z nimi więcej i więcej czasu. Poczucie humoru to podstawa oraz pozbycia się strachu przed tym, że kobiecie się nie spodoba to, co mówisz.

6.) Kobiety to istoty bardzo emocjonalne. Musisz wywoływać w kobiecie emocje, aby Cię lepiej zapamiętała. Można to zrobić poprzez rozmawianie z nią na emocjonujące tematy, jak np. jej lub Twoja pasja, wspomnienia z dzieciństwa, wakacje lub inne tematy do rozmowy, które zawarłem na mapie myśli na następnej stronie. W ten sposób łatwiej zapamiętasz interesujące tematy dla kobiet. Pomocne jest także używanie bardziej emocjonujących i opisowych słów, gdy coś opowiadasz. Np. zamiast powiedzieć: “To było ekscytujące.” Powiedz: “Czułem taką adrenalinę, że myślałem, że serce wyskoczy mi przez gardło.”

7.) Oprócz umiejętności flirtowania z dziewczynami rozwiń także swoje umiejętności towarzyskie, abyś potarfił odnajdywać się w grupie ludzi. Kobiety zwracają na to uwagę i czują ogromne pożądanie do takich mężczyzn, którzy potrafią się odnaleźć w towarzystwie. Dziewczyna nie chce się potem wstydzić przed znajomymi i rodziną, że ma chłopaka “niemowę”. Dlatego tak ważne dla nich jest, aby facet potrafił pogadać z każdą osobą. Z nowymi facetami, z kobietami, z ludźmi młodszymi czy starszymi. Ta swoboda w rozmowie pociąga kobiety na maksa. Kobiety czują pociąg do mężczyzn, którzy są nieco wyżej w drabinie społecznej niż one same. Skoro ona jest piękna i rozchwytywana, to Ty nie możesz być gorszy. Dlatego Twoim zadaniem nie jest bycie pięknym, ale pewnym siebie i obytym towarzysko facetem, który potrafi z każdym pogadać.

W darmowych poradach mailowych otrzymasz konkretne przykłady na temat tego, co dokładnie mówić, jak zagadywać do dziewczyn i co robić, aby prowadzić znajomość z dziewczyną o wiele dalej niż miła rozmowa.

Posłuchaj także nagrania video z seminarium, w którym podaję kilka przykładów jak rozmawiać z dziewczyną w interesujący i atrakcyjny dla kobiet sposób.

Jak rozmawiać z dziewczyną swobodnie – o czym rozmawiać, aby podobać się kobiecie :


jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
Jak Rozmawiać Z Dziewczyną, Aby Ją Zainteresować?, 4.0 out of 5 based on 4 ratings

Poszukiwano

  • jak rozmawiać z dziewczyną
  • w jaki sposob rozmawiac z dziewczyna

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 5 comments… read them below or add one }

Damian August 10, 2011 at 19:20

A jeśli dziewczyna widzi, że facet na imprezie nie ma obycia towarzyskiego, nie jest oblegany tłumem, albo chociaż nawet trzema osobami, praktycznie nikt z nim nie rozmawia to ona może przestać w ogóle chcieć z nim rozmawiać, jeśli on miałby zamiar do niej zagadać, bo ona nie chciałaby gadać z kimś kto nie ma friendów?

Reply

taki tam gość September 4, 2011 at 00:15

Mam pytanie, w jakim celu w jednym z pierwszych akapitów tekstu pojawia się wtrącenie z angielskiego “needy” ? I czyżby słowo “friend” nie miało polskiego odpowiednika ?

Reply

Qbson September 28, 2011 at 22:05

@taki tam gosc

Zamiast czytac to skupiasz sie na odnajdywaniu bledow w tekscie, kazdy wie co to oznacza i nikomu nie trzeba tego tlumaczyc, chyba ze tobie ?? Przestan zadroscic autorowi i walic miska pod kocem a wez sie za robote – przestawilem sie z PUa na przekreslone PUa i powiem ci szczerze ze warto bylo ;)

Reply

Przemek September 27, 2012 at 21:43

w punkcie piątym mówisz cyt. ” Zanim w ogóle ona będzie chciała Ci podać swój numer telefonu, dziewczyna chce się przy Tobie dobrze czuć i świetnie bawić”, więc przyznam, iż troszkę tego brania nr telefonu nie rozumiem. JUż wyjaśniam dlaczego. Mianowicie chodzi mi o to, że aby dziewczyna, załóżmy do której podszedłem w parku i zacząłem z nią rozmawiać a ona mi choć trochę zaufała by mogłą się dobrze zacząć czuć i do tego świetnie bawić (przecież te wartosciowe dziewczyny mają spory dystans do facetów, którzy mimo iż w sposób kulturalny do niej zagadają tak jak ja to wyżej czynię) więc mimo tego nie chcą najzwyczajniej podawać swojego numeru telefonu, co nie znaczy, że z czasem go nie podadzą już bez wahania. Zresztą aktualna dziewczyna, powiedziała mi, że ona nigdy nie dała facetowi po zapytaniu swojego numeru telefonu tak po prostu od razu (a w innym artykule pisałeś, ze jak nie poda go na nasze słowa to znaczy że nie jest nami zainteresowana)…przyznam, że nie do końca po prostu tak musi być…bo z własnego doświadczenia widzę, że zainteresowanie może wyraźnie piąć się w górę w ciągu kilku spotkań… Tak więc ja uważam, iż lepiej nawet jak nie naciska się na ten numer telefonu od dziewczyny, lepiej zachować luz w tym względzie i zero tej potrzeby dostania go. Ja np mówię wprost aby wymienić się inną formą kontaktu (facebook, mail) po czym nie piszę z nią na tych portalach a tylko proponuję spotkanie tak z 3 razy i ona w trakcie luźnej atmosfery już bez naciskania z chęcią mi swój numer podaje lub sama wpisuje w mój telefon po czym zaczynamy umawiać się już telefonicznie.

Reply

Grzywocz September 27, 2012 at 22:32

Ponieważ dziewczyny nie podają swojego numeru telefonu, gdy nie są zainteresowane. Gdybyś swoją aktualną dziewczynę zapytał o numer telefonu od razu, to widocznie byłbyś pierwszym facetem w jej życiu, któremu od razu podała swój numer. Jak zapytasz o fb lub gg, to potem nie odczytasz jej zainteresowania i stracisz mnóstwo czasu na niezainteresowane dziewczyny. Mając numer telefonu i dzwoniąc przeczytasz zainteresowanie od razu. Bez tego będziesz w ciemnościach. Zainteresowana dziewczyna poda Ci swój numer bez oporów. To normalne, że w parkach i innych publicznych miejscach kobiety nie chcą podawać swojego numeru. Im bardziej publiczne miejsce tym trudniej zdobyć ich zaufanie. Dlatego tak ważny jest wspólny kontekst.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: