Klucz Do Swobodnej Rozmowy Z Pięknymi Kobietami

by Paweł Grzywocz on 3 November 2011

pewnosc siebie z kobietamiKlucz Do Swobodnej Rozmowy Z Pięknymi Kobietami

Tym kluczem jest Twoja pewność siebie. Pytanie jak ją wyrobić? Jak zdobyć pewność siebie, dzięki której będziesz w swobodny sposób rozmawiał z pięknymi kobietami? Oto odpowiedź.

Technika jest bardzo prosta. Polega na tym, żebyś rozmawiał ze wszystkimi. Dzięki temu będziesz przygotowany i porozmawianie z piękną kobietą nie będzie dla Ciebie żadnym wyczynem.

Oto jak dokonał tego jeden z moich czytelników.

*** HISTORIA SUKCESU ***

Cześć Paweł!

Czytam Twoje materiały już od jakiegoś czasu. Czytając je zauważyłem że są zupełnie inne niż tych wszystkich “mistrzów uwodzenia”, którzy się ciągle chwalą ile zaliczyli dziewczyn i że codziennie zdobywają numer telefonu od jakiejś seksownej kobiety.

Muszę powiedzieć, że Ty jako jedyny nie nakazujesz przynajmniej trzy razy tygodniowo chodzić do klubów i podchodzić do dziesięciu kobiet dziennie na ulicy by spróbować zdobyć ich numer. To wcale nie jest łatwe, gdy dziewczyny idą szybko, bo gdzieś się spieszą i nie mają
ochoty na rozmowę z nikim.

Poza tym nikt z nich nie mówi, co konkretnie do nich mówić. Gadają tylko o jakiś otwarciach bezpośrednich i pośrednich. Ale ja czytając to wszystko nadal nie wiem co dalej. Gdy zaczynałem interesować się uwodzeniem kobiet chciałem poderwać tylko jedną, która by była moją dziewczyną. Tylko ty pisałeś o tym, co chciałem wiedzieć. Od tzw. “guru uwodzenia” poznałem wiele technik, ale nic mi to nie dało.

Czytając Twoje porady zauważyłem, że zawsze przerabiasz dane zagadnienie od początku do końca dając przy tym wiele konkretnych przykładów. Podajesz wiele przykładowych tekstów dzięki czemu można sobie wybrać kilka najbardziej pasujących do własnej osoby. Jednym z tych zagadnień było flirtowanie z kobietą. Dopiero Ty mi wyjaśniłeś o co w tym chodzi.

W którejś ze swoich porad radziłeś, żeby rozmawiać przy każdej nadarzającej się okazji. Ja to robiłem. Rozmawiałem z każdym, nawet z ludźmi o wiele starszymi od siebie. I wiesz co? Stałem się o wiele pewniejszy siebie.

Ostatnio czekając w kolejce do lekarza rozmawiałem ze starszym od siebie gościem, który był bardzo napakowany. Rozmawiałem z nim jak ze starym kumplem. Mimo tego, że gdyby chciał, mógłby mnie nieźle poturbować, to jednak czułem się komfortowo.

Zauważyłem również, że nie sprawia mi większych problemów odezwanie się do całkowicie nieznajomych dziewczyn. Wydaje mi się, że w takich sytuacjach one są jakieś zaniepokojone. Im bardziej jestem wyluzowany, tym one są mocniej zestresowane. To jest jakby odwrócenie ról. Podoba mi się to. Gdyby nie Ty w tej materii nadal stałbym w miejscu.

Gdyby nie Twoje materiały nadal potajemnie bym marzył o kobietach które mnie nie chciały. Nauczyłem się, że na świecie jest bardzo wiele kobiet. To, że jedna z nich uważa się za księżniczkę i ma mnie bardzo głęboko w du#ie, nie jest żadną tragedią. Te same dziewczyny, które miały mnie gdzieś później uważnie przyglądały mi się, gdy fajnie rozmawiałem z innymi dziewczynami.

Teraz niewiele mnie obchodzą. Jest tyle pięknych kobiet. One nie są w niczym lepsze od całej reszty. Gdyby nie Ty nadal stałbym w miejscu nie wiedząc nic.

Wcześniej KOMPLETNIE nie wiedziałem co robić. Patrzyłem na tych wszystkich dupków którzy, nie wiedzieć czemu, otaczają się tyloma kobietami. Dziś już wiem dlaczego tak było.

Nie zamierzam być taki jak oni. Zamierzam być lepszą wersją samego siebie. Lepszy od nich. Żal mi jest tylko, gdy pomyślę ile okazji zmarnowałem. Ale nie zamierzam już ich tracić. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby spełnić swój cel. Pod koniec muszę Ci podziękować za te wszystkie Twoje porady. Dzięki nim nie jestem już takim frajerem jak wcześniej.

Naprawdę dzięki!
Pozdrawiam,
Adam

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Adamie!

Powiem w skrócie: Zajebiście Ci idzie, o to chodzi!

Słuchaj, Twoja historia jest jedną z najlepszych, jakie ostatnio otrzymałem. Poważnie. Wiesz co jest najlepsze i sam powoli to odkrywasz?

Chodzi o to, że stajesz się pewnym siebie facetem, a to jest najcenniejsza rzecz w życiu, która przekłada się na jego wszystkie pozostałe sfery.

To nie jest ważne czy masz dziewczynę czy nie masz. Ważne jest to, że jesteś pewnym siebie facetem, wierzysz w siebie i znasz swoją wartość. Pięknie.

Dziewczyna nie wyznacza Twojej wartości. Wiązanie się z panną poniżej Twoich oczekiwań wręcz obniża Twoje poczucie własnej wartości i doprowadzi tylko do obopólnego cierpienia.

Dziewczyna nie może być nigdy celem Twojego życia, bo wtedy kobiety będą od Ciebie UCIEKAĆ.

Celem zawsze musi być Twój rozwój tak, jak teraz to robisz. Dzięki temu będziesz PRZYGOTOWANY, gdy spotkasz dziewczynę swoich marzeń i to będzie najbardziej naturalna i oczywista oczywistość, że z nią porozmawiasz, jak z każdym innym człowiekiem.

I to ją oczaruje. Oczaruje ją Twoja pewność siebie wyższa od 90% innych facetów oraz Twój brak onieśmielenia jej osobą.

Teraz Twoim zadaniem jest wytrwać w swoich pozytywnych przekonaniach.

Czeka Cię jeszcze wiele technicznych umiejętności, ale nastawienie masz wzorcowe.

Naprawdę jestem w szoku pod wpływem Twojego rozwoju, ponieważ to jest taki milowy krok, gdy w końcu zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę to piękne dziewczyny bardziej są onieśmielone Twoją pewnością siebie niż Ty ich pięknem.

I właśnie cała sztuka polega na tym, abyś potrafił sprawić, że dziewczyny po takim onieśmieleniu poczują się po chwili komfortowo przy Tobie. Poczują, że nareszcie spotkały prawdziwego mężczyznę, który wie, co robi.

Nie tak komfortowo jak przy aseksualnym koledze, tylko komfortowo jak przy pewnym siebie mężczyźnie, który rozumie emocje, potrafi rozluźnić atmosferę, potrafi opowiedzieć coś ciekawego od siebie, gdy dziewczyna stoi zakłopotana i nie wie, o czym dalej będziecie gadać.

Owszem, w zależności od poziomu pewności siebie, obycia towarzyskiego i zainteresowania dziewczyny, część dziewczyn będzie Ci pomagać bardziej w rozmowie, a część mniej.

A Ty masz zawsze pozostać niewzruszony tak, jak piszesz.

Niektóre dziewczyny (także te najpiękniejsze) są troszkę emocjonalnie niedorozwinięte i nie zawsze potrafią swobodnie prowadzić rozmowę z pewnym siebie facetem i docenić to, że miał odwagę, aby z nimi pogadać.

Kobiety są różne.

Tak trzymaj, pracuj nad swoim wyglądem i każdego dnia zrób choć jedną rzecz, której się boisz, a będziesz nie do zatrzymania. Serdecznie Ci dziękuję za słowa podziękowania i docenienia moich materiałów. To, że działają i Ci pomagają jest dla mnie największą nagrodą i satysfakcją z ich tworzenia.

Aby rozwinąć swoją pewność siebie i umawiać się na co najmniej 2 randki tygodniowo z pięknymi kobietami zapoznaj się z poradnikiem:

Jak Zagadywać Do Dziewczyn Bez Gonienia Ich Po Ulicach Lub Supermarketach

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Klucz Do Swobodnej Rozmowy Z Pięknymi Kobietami, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 10 comments… read them below or add one }

freedomena November 7, 2011 at 22:40

ok, artykul przeczytac warto, ale czy jestesmy w stanie nauczyc sie swobodnej rozmowy?

Reply

grzywocz November 7, 2011 at 22:41

oczywiście, trening czyni mistrza

Reply

mikoo178x November 28, 2011 at 15:04

Artykuł jak najbardziej w porządku :)
ale nie wiem czy się tego naucze xd

Reply

grzywocz November 28, 2011 at 15:13

Jak się nie nauczysz, to sobie nie znajdziesz dziewczyny albo będziesz z dziewczyną poniżej swoich oczekiwań – wybór należy do Ciebie

Reply

tylko jak December 12, 2011 at 16:29

Zawsze byłem typem który milczy, gdy od niego nikt niczego nie chcę.
Nie tak łatwo jest zacząć ze wszystkimi gadać. Raczej skupiam się na sobie co mam do roboty, jakie obowiązki niż szukać okazji do rozmowy z obcymi ludźmi. Nie mam pomysłów na takie rozmowy.

Reply

grzywocz December 12, 2011 at 18:00

Spoko, możesz być tzw. “silent type”/cichy typ mężczyzny, który też podoba się kobietom. Jednak musisz powiedzieć COKOLWIEK, aby poznać kobietę… Musisz chociaż troszeczkę poszerzyć swoją “strefę komfortu”. Aby kobieta nie wstydziła się Ciebie przed znajomymi i czuła się przy Tobie komfortowo, to musisz nabrać odrobiny obycia towarzyskiego. Mam dobrego kolegę, znam go całe życie. Obserwuje całą moją transformację. Raportuję mu o wszystkim, czego doświadczyłem. On jest sceptykiem. Musi zobaczyć dowody. I w końcu po latach je widzi. 5 lat temu byłem nieśmiały i bez kasy. W tym czasie rozwinąłem pewność siebie, znalazłem fantastyczną kobietę i zacząłem zarabiać na siebie. Co robi on? On to wszystko widzi i dalej nie robi NIC! Siedzi w domu i wierzy w swoje ograniczenia, że biceps jeszcze za mały, że nie ma kasy i w ogóle jest nieśmiały. On już na bank nie jest nieśmiały tak, jak kiedyś tylko tak sobie wmawia. Ja nie mogę go “kopnąć w tyłek” i zmusić, aby zaczął DZIAŁAĆ. A podjęcie DZIAŁANIA to jedyna droga do sukcesu. Nie da się zmieniać ludzi. Oni sami muszą zacząć się zmieniać. A do zmian motywuje najlepiej odpowiednio duże cierpienie. Musisz sam się wziąć za siebie a nie narzekać. Nie mówię, że masz od razu prowadzić ROZMOWY ze wszystkimi. Skoro to dla Ciebie za dużo, to spoko. Zrób chociaż JEDNĄ MAŁĄ rzecz dziennie i będziesz stawał się pewniejszy siebie i lepszy. To nie będzie przyjemne na początku tak samo, jak pierwszy upadek na rowerze nie był przyjemny. Jednak z czasem będzie to dla Ciebie frajda. Nie musisz rozmawiać. Wystarczy, że powiesz jedno zdanie więcej niż normalnie np. do ekspedientki w sklepie i to już jest rozwój. Piszę o tym w raporcie o pewności siebie. Nie musisz wcale rozmawiać. Jedno zdanie. Jedno “cześć”. Jeden komentarz. Cokolwiek i KONIEC – to już jest rozwój.

Reply

Piotr April 24, 2012 at 19:28

Cześć, spotykam się z dziewczyną na chwilę obecną były to dwa spotkania sam na sam, świetnie się rozmawiało śmiało, po drugim spotkaniu sama zaproponowała że mnie teraz ona gdzieś zaprosi, to było w czwartek, napisałem do niej w sobotę aby się spotkać a ona napisała że nie może bo ma już plany. Mam czekać aż ona do mnie napisze? Bardzo mi na niej zależy nie chce tego spieprzyć. A jeśli nie będzie pisała to po jakim czasie ja mam się do niej odezwać?

Reply

Kamil May 8, 2013 at 19:23

Cześć Kilka dni temu przydarzyła mi się taka sytuacja. Mieszkam w bloku strzeżonym i jak wracałem z zajęć to zobaczyłem 2 dziewczyny które chciały wejść do środka ale nie miały klucza od wejścia już sobie chciały pójść ale zobaczyły że wyciągam klucz z kieszeni to poczekały i otworzyłem im drzwi i powiedziałem ” Chcecie wejść do środka” to jedna z nich powiedziała że “tak” a druga powiedziala że ” z nieba nam spadłeś i szłem za nimi i okazało że wchodzą do tego bloku w którym mieszkam i później one czekały na winde a ja szłem schodami i obróciłem się i zobaczyłem jak jedna z nich uśmiecha się do mnie i patrzymy sobie w oczy przez chwilę. Prosze o pomoc co miałem dalej zrobić i o czym mialbym z nimi rozmawiać ?

Reply

Grzywocz May 12, 2013 at 23:26

Od samego początku prowadzisz niezobowiązującą rozmowę jak z sąsiadką i dodajesz do tego humor. Gdy im otwierałeś drzwi mogłeś od razu zagadać: “Jesteście nowymi lokatorkami :) ?” Stamtąd już rozwinęła by się rozmowa. Jeśli powiedzialyby, że tak, to masz tonę tematów do rozmowy. Jeśli, nie, to można szybko zmienić temat i powiedzieć: “Aha, czyli tylko wpadłyście na jednorazową imprezę i znowu nie będę mógł spać.” Najlepiej, jakbyś dalej z nimi jechał widną i wtedy czekając na nią na spokojnie można pogadać.

Reply

Paweł July 30, 2013 at 18:05

Tak, to prawda, że kobiety na ulicy się gdzieś śpieszą. Idąc główną ulicą w centrum miasta czasami nie mam do kogo powiedzieć “cześć” bo każdy gdzieś goni z telefonem jak koń z klapkami na oczach. Współczuje tym, którzy muszą chodzić desperacko i wyszukiwać kobiet do poznawania.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: