Jak Poznać Kobietę Po Rozwodzie? Jak Się Podnieść Po Rozwodzie i Kogoś Poznać? Jak Zacząć Randkować?

by Paweł Grzywocz on 23 September 2023

“W każdym wieku kobiety lubią flirtować, wygłupiać się, droczyć się, żartować, więc nawet lepiej to działa na dorosłe kobiety, bo te młodsze częściej są nieśmiałe, nieobyte, przewrażliwione.”

jak poznać kobietę po rozwodzie - jak się podnieść po rozwodzie i kogoś poznać
Jak się podnieść po rozwodzie i kogoś poznać? Jak zacząć randkować po rozwodzie, zagadywać do kobiet, spotykać się? Jak poznać wartościową i dużo młodszą kobietę, będąc po rozwodzie.

W tym artykule dowiesz się:

 • Jak się podnieść po rozwodzie, kogoś poznać i ułożyć sobie życie od nowa?
 • Czy po 40-stym roku życia można jeszcze rozwinąć pewność siebie i atrakcyjną osobowość?
 • Co mówić, gdy kobieta pyta, ile masz lat, aby nie wyjawiać od razu swojego wieku.
 • Czy program “12 randek” i “77 technik flirtu” działa tylko na 25-latki czy na te starsze również?
 • W jakim wieku kobiety bardziej lubią się wygłupiać, droczyć, żartować?
 • Jak poznać kobietę po rozwodzie i czy ciąża u kobiety przed 40-stką to duże ryzyko?
 • Jak zaoszczędzić lata cennego czasu oraz straconych nerwów i pieniędzy?
 • *** PYTANIE CZYTELNIKA: “Jak się podnieść po rozwodzie i kogoś poznać? Jak poznać kobietę po rozwodzie i jaka różnica wieku ma sens?” ***

  “Witaj Pawle!

  Trafiłem na Twoją stronę przez filmy proponowane przez YT, gdy oglądałem tematykę psychologii, związków i poznawania dziewczyn, a właściwie kobiet.

  Żeby nie zasypywać pytaniami zadam tylko najważniejsze dla siebie: Jaka różnica wieku ma, Twoim zdaniem sens do zbudowania trwałego związku? Za kilka miesięcy skończę 49 lat. Jestem 2 lata po rozstaniu z kobietą zaburzoną, z którą przeżyłem 10 lat, pierwsze 3 różowe, potem równia pochyła w bagno. Ja też nie jestem tu bez winy.

  - Gdybym miał tę odrobinę wiedzy jaką zaczerpnąłem od Ciebie po przeczytaniu zaledwie kilku artykułów, to znajomość zakończyłaby się
  po 2 tygodniach
  .

  Chciałbym znaleźć kobietę do stałego związku i byłoby wspaniale gdybyśmy mieli dzieci (dawniej nie chciałem, bo potrzebowałem nacieszyć się wolnością, teraz gnębi mnie samotność, brak seksu i bliskości). Ciąża tuż przed 40-stką to już duże ryzyko, więc potencjalna matka wspólnych dzieci musiałaby być młodsza ode mnie o jakieś 15 lat, musiała by być
  35-latką. Jak to widzisz?

  W związku z tym takie spostrzeżenie: Wiele gadek prezentowanych w Twoich materiałach nadaje się moim zdaniem do poznawania 25-latek, już nawet nie za bardzo do 30 latek…

  Pozdrawiam,
  Jakub.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Jakub,

  Dziękuję za list i cieszę się, że mnie znalazłeś. Szkoda, że dopiero teraz, ale praktycznie każdy czytelnik mówi mi, że żałuje, że nie mnie nie znalazł wcześniej. Mam też czytelników w wieku 40 lat plus.

  Jak poznać kobietę po rozwodzie? Jak się podnieść po rozwodzie, kogoś poznać i ułożyć sobie życie od nowa?

  jak się podnieść po rozwodzie i zacząć randkować z kobietamiW każdym wieku można i warto pracować nad sobą i ułożyć sobie życie. A jak to robią emeryci i ludzie po 50-stce, którzy się rozwiedli,
  a potem znaleźli sobie kogoś innego albo wdowcy, wdowy…

  Niektórzy podejmują taką decyzję, że nie chcą nikogo i są sami 25 lat
  z wyboru
  , np. w wieku 35 lat jej mąż zmarł i nie chciało jej się szukać kogoś nowego czy miała inne powody. Inni podejmują decyzję, że nie chcą być sami, więc kogoś znajdują, nawet
  w wieku 60 lat i więcej. To kwestia osobistej decyzji.

  Odnośnie rozwoju osobowości, to w każdym wieku można ją kształtować.

  Im później, tym może to wymagać trochę więcej wysiłku z powodu utartych przekonań, przyzwyczajeń, ale jest to jak najbardziej do zrobienia i warte zachodu.

  Jeden z czytelników, którego poznałem rozwinął się bardzo w ciągu ostatnich 3 lat
  z moimi materiałami i zmienił się jak to powiedział z “mruka” w wygadanego
  i rozmownego mężczyznę, który poznaje ludzi w trakcie pracy jako kierowca, jak i na zajęciach aktorskich. Miał 47 lat, gdy skończył tę przemianę. Jest od niego opinia audio na stronie “100 rozmów audio“.

  Oczywiście czytelników z postępami jest o wiele więcej po 40 roku życia. 35-36 lat
  to podobnie. Różnica jest taka, że różnice wieku w poznawaniu kobiet można naciągnąć do 10 lat, a i więcej może się udać. Jednym kobietom to nie przeszkadza, jak się sobie podobacie, a dla innych nie i koniec bez względu na Twoją atrakcyjność, ale jest w czym przebierać i da się to spokojnie ogarnąć.

  Kwestia indywidualna.

  Co mówić, gdy kobieta pyta, ile masz lat, aby nie wyjawiać od razu swojego wieku?

  Tak do 10-15 lat da radę, szczególnie, gdy masz 50 lat, to 35-latkę dałoby radę. Młodszą też, np. 30-latkę, są to nieraz raczej wyjątki od reguły, ale próbować nie zaszkodzi, tylko nie gadaj na dzień dobry, ile masz lat, tylko żartuj, że 73, ale się dobrze trzymasz albo, że masz 17 lat i szybko dojrzewasz i dowie się w swoim czasie albo, że może zgadnąć.

  jak znaleźć kobietę po rozwodzie i się podnieśćGdy powie xyz, to mówisz, że może być, że mniej więcej tyle masz,
  że dowie się w swoim czasie albo,
  że no tak, zgadła, prawie zgadła,
  że możesz tyle mieć, bo zwykle dadzą Ci kilka lat mniej, a także najpierw spytaj: “Jaka różnica jest dla Ciebie dopuszczalna?”. Na wszelkie podchwytliwe pytania kobiet polecam oczywiście “124 riposty na częste pytania kobiet“.

  Czy program 12 randek i 77 technik flirtu działa tylko na 25-latki czy na te starsze również?

  Odnośnie samych metod flirtu czy randkowania, to chronią one przed toksycznymi kobietami, więc jak miałbyś być z toksyczną kobietą, to lepiej być samemu.

  Natomiast przyciągają stabilne emocjonalnie kobiety, które mają zdrowe poczucie wartości, bo tylko z taką możliwy jest udany związek w szczęściu i spokoju, a i tak będzie ciężko.

  W jakim wieku kobiety bardziej lubią się wygłupiać, droczyć, żartować?

  W każdym wieku kobiety lubią flirtować, wygłupiać się, puszczać bańki mydlane, grać
  w cymbergaja, czy droczyć się, żartować itd. więc nawet lepiej to działa na dorosłe kobiety, bo te młodsze częściej są nieśmiałe, nieobyte towarzysko, przewrażliwione.

  Jak się podnieść po rozwodzie i poznać kobietę? Czy ciąża przed 40-stką to duże ryzyko?

  jak poznać kobietę po rozwodzie aby mieć z nią dzieciOdnośnie wieku i płodności, to wiele kobiet decyduje się dzisiaj na pierwsze lub drugie dziecko w wieku 38-40 lat i jeśli są zdrowe, dobrze się odżywiają, ćwiczą, dbają do siebie, to nie mają żadnego problemu ani z zajściem w ciążę ani z urodzeniem zdrowego dziecka, więc takiej kobiety bym szukał, która dba o ciało, ćwiczy i świadomie się odżywia, nie jest gruba. Z resztą
  i tak polecam właśnie takich kobiet szukać bez względu na wiek.

  Starsze kobiety mogą mieć większe i bardziej skalkulowane oczekiwania, że im się po roku odpala presja na zamieszkanie razem, na dziecko, na określenie się, bo ona nie będzie 2 lat “marnować” na chodzenie ze sobą, tylko chce po roku zamieszkać, czyli kobiety z tzw. agendą, ciśnieniem, bo wiek, bo ma swoje lata, więc zależy, czy ona ma 29 czy 34, bo to może bardzo istotnie wpływać na jej podejście do związku.

  Kobiety w jakim wieku najlepiej szukać, aby nie miała presji na dziecko ani nie była za stara na powolne budowanie związku?

  Sam też sobie policz, ile ona będzie miała lat po 2 latach chodzenia ze sobą, aby się poznać zgodnie z programem “Jak utrzymać związek” plus 1-2 lata na dotarcie się pod jednym dachem, to oceń, czy za 3 do 4 lata ona już nie będzie trochę stara, jak na pierwsze dziecko, chociaż i w wieku 38 lat może kobieta mieć pierwsze dziecko, jak dba o siebie, więc może nie jest to decydujące kryterium. Sporo celebrytek ma pierwsze dziecko w wieku 40-42 lat i nie miały z tym żadnego problemu.

  W każdym razie z taką 30-latką masz więcej czasu, aby się nacieszyć sobą
  i życiem we dwoje, a taka bliżej 35 może już mieć uzasadnione oczekiwania, żeby to szło trochę szybciej.

  jak poznać młodszą kobietę po rozwodzie - jak kogoś poznaćCiężko znaleźć 34-latkę, która nie ma ciśnienia na dzieci. To wtedy zaś może być inna skrajność, że ona jest taka niezależna, nowoczesna, zarobiona, że dzieci to tylko problem i nie chce mieć nigdy dzieci. Musiałbyś znaleźć najlepiej taką ultra świadomą otaczającego nas systemu, która rozumie, że dzieci nie są celem życia i jak będą,
  to w porządku, a jak ich nie będzie, to też w porządku.

  A taką kobietę znaleźć może być ciężko, ale da się. Należy przyjąć za ogólnie przyjętą normę, że raczej prawie każda normalna dziewczyna będzie chciała po ok. 2 latach związku zamieszkać, a trochę później dziecko, a im młodsza dziewczyna, tym więcej czasu, aby się dotrzeć i rozwinąć świadomość. Może być dziewczyna, która ma 33 lata albo 32 lata i być łagodna, cierpliwa, niewymagająca, że nie ma ciśnienia i może mieć pierwsze dziecko w wieku 35 lat lub wcale nie mieć.

  Jak poznać kobietę i się podnieść po rozwodzie? Jak zacząć randkować?

  Randkuj zgodnie z programem “12 randek” i “Jak utrzymać związek“.

  Na przyszłość, gdy zauważysz ze 3 toksyczne sygnały na początku znajomości,
  to zakończ znajomość po 2-3 miesiącach a nie po roku i na dodatek nie kończ z kopem we własny tyłek, że uparcie tkwisz z toksyczną dziewczyną, a finalnie ona i tak jest wiecznie niezadowolona, bo się takich nie da zadowolić i jeszcze na dodatek ona Ciebie rzuca oraz i tak by Cię rzuciła lub zrujnowała Ci życie. Należy od takich uciekać
  w popłochu na początku znajomości.

  W ten sposób zaoszczędzisz lata cennego czasu oraz straconych nerwów
  i pieniędzy.

  jak zacząć randkować po rozwodzie Daj sobie ze 3 miesiące po rozstaniu na reset, aby zobojętnieć, opanować emocje, dokształcić się, nabrać perspektywy, to w ciągu 3 miesięcy przy dobrym studiowaniu tej wiedzy i wyciąganiu wniosków emocje opadną i przestaniesz się tym przejmować oraz będziesz mógł z czystą głową podejść do poznawania nowych ludzi.

  Pamiętaj:

  - “Im szybciej skreślasz niewłaściwe kobiety, tym szybciej znajdziesz tę właściwą”.

  Może Ci się przydać również “100 rozmów z kobietami” z objaśnieniami, bo przedstawiają normalne rozmowy w codziennych sytuacjach oraz motywują do działania.

  O wybieraniu dobrej żony, kryteriach, wartościach związkowych sporo jest również
  w programie “Wolność od nałogów seksualnych w 90 dni“.

  Przeczytaj również artykuł, jak pokonać strach przed zranieniem przez dziewczynę.

  - Tutaj ostatnio ktoś pytał o religijną dziewczynę, że można się nieźle naciąć.

  - Tutaj, gdzie i jak szukać.

  - Poznawaj nowe kobiety.

  - Tutaj artykuł o tym, że program WON90 to dopiero początek, a de facto chodzi
  o znalezienie właściwej kobiety, z którą będziesz w udanym związku, bo to rozwiązuje problem pożądania a nie wychodzenie z nałogów dla samej idei.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem, jak się podnieść po rozwodzie
  i kogoś poznać. Jak poznać kobietę po rozwodzie i zacząć randkować?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  Jak Poznać Kobietę Po Rozwodzie? Jak Się Podnieść Po Rozwodzie i Kogoś Poznać? Jak Zacząć Randkować?, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 38 comments… read them below or add one }

  Krzysztof September 23, 2023 at 17:21

  Znalazłem Cię pierwszy raz na YouTube i w odróżnieniu od innych, jak Ty to ujmujesz, turbo-uwodzicieli jako jedyny wydałeś mi się szczery i autentyczny.

  W telegraficznym skrócie związałem się z niewłaściwą kobietą. Były rozstania i powroty i chciałem się dowiedzieć, co robię nie tak. Dlatego zakupiłem kurs “Jak utrzymać związek”. Wziąłem sobie trochę rad do serca i chwilo poprawiło to sytuację, ale nie na długo. Po 2 rozstaniu i upływie pół roku chyba z tęsknoty i desperacji znów się zeszliśmy i tym razem w jakimś amoku i częściowo pod presją moich i jej rodziców oświadczyłem się i wzięliśmy ślub. Minęło niecałe dwa lata i wkrótce odbędzie się sprawą rozwodowa. Moja wkrótce była żona wytoczyła najcięższy wachlarz toksycznych zachowań z totalnym brakiem szacunku na czele, terapią ciszą i organizowaniem sobie życia zupełnie bez oglądania się na mnie. Ze zniszczonym do cna poczuciem własnej wartości pewnego wieczoru coś we mnie pękło i wiedziałem, że albo to skończę albo mnie to wykończy i obiecałem jej uroczyście, że wymażę ją z mojego życia, jak złe wspomnienie i słowa dotrzymam.

  Bo niestety z toksyczną kobietą nawet jak robisz wszystko dobrze to jest niedobrze.

  Pomału odzyskuję pewność siebie, wychodzę do ludzi, są pierwsze randki (głównie z Internetu) ale nadal nie potrafię sobie wybaczyć mojej głupoty, że mimo widocznych oznak toksycznych zachowań postanowiłem bezmyślnie w to brnąć. Temat webinaru o toksycznych kobietach (zresztą webinary też mam wszystkie) już przestudiowałem dogłębnie. Teraz mam 38 lat, jestem praktycznie rozwodnikiem, straciłem ponad 6 lat. Ale żyję i jeszcze się nie poddałem i mam nadzieję, że kiedyś poznam wartościową kobietę, bo na nią zasługuję.

  Bardzo Ci dziękuję za Twoją pracę i pomoc. Myślę, że jesteś dla wielu nadzieją w tym mizoandrycznym świecie.

  Pozdrawiam
  Krzysztof.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 23, 2023 at 17:23

  Dzięki bardzo, że jesteś i gratuluję przejęcia odpowiedzialności za swoje działanie. Teraz jesteś wolny, jak ptak i możesz sobie świadomie ułożyć życie ze stabilną psychicznie, szczerze zainteresowaną kobietą i uchronić się przed tego typu tragediami. Pozostałym życzę, aby nie musieli tego doświadczać na własnej skórze i zbudowali udany i trwały związek za pierwszym razem.

  Reply

  Art September 25, 2023 at 09:38

  Paweł Ty masz jakieś dowody na to że wraz z wiekiem u kobiety ćwiczenie i odżywianie się przełamuje statystykę komplikacji porodowych czy tylko Instytut Danych z D? Bo w przeciwnym razie robisz taką szopkę jak media które kreują że kobieta może bez problemu może mieć dzieci bez komplikacji po przy 30lv+ Wszystkie der onety wpPL i inne interie to zachwalają

  Jak facet chce dziecko to bierze dziewczyna poniżej 30tki a jeszcze lepiej z zagranicy. Dziewczyny po 30 wyłącznie jeśli ona nigdy nie będzie chciała dziecka a najlepiej jakby była totalnie bezpłodna żeby jej się nie zachciało po paru latach. Przy czym nawet nie wiem czy takie z powodu uwalonego instynktu macierzyńskiego są bardziej parterkami czy koleżankami czy w ogóle są w 100% normalne

  Reply

  Paweł Grzywocz September 25, 2023 at 12:56

  Jest to kwestia dość indywidualna, natomiast według badań np. z 2004 roku na temat płodności i ciąży u kobiet po 35 roku życia, z którego wynika, że szanse na zajście w ciążę wynoszą:

  - dla kobiet 19-26 lat: 92% szans na poczęcie dziecka w ciągu jednego roku,
  - dla kobiet 27-34 lat: 86% szans na poczęcie w ciągu jednego roku,
  - dla kobiet 35-39 lat: 82% szans na poczęcie dziecka w ciągu jednego roku.

  Jeśli kobieta dba o siebie, dobrze się odżywia, ćwiczy, nie pali, nie pije w nadmiarze, nie ma chorób przewlekłych, to nie ma problemów z zajściem w ciążę i urodzeniem zdrowego dziecka po 35 roku życia. Jest to oczywiście kwestia indywidualna, ale generalnie nie powinno być problemów, jak ktoś dba o swoje zdrowie. Można mieć 35 lat, a organizm na poziomie 10 lat młodszym i odwrotnie można tak zepsuć swoje ciało, że można mieć 25 lat, a biologicznie mieć 35 lat.

  Reply

  Art September 26, 2023 at 06:13

  Polecam przeczytać nie szansę na ciąże tylko szanse na komplikacje występujące wraz z wiekiem O tym przede wszystkim się mówi np https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4418963/ Wolę czytać surowe badania

  Justyna Kowalczyk też miała późną pierwszą ciążę i życie sportowe ale nie wiadomo co poszło u niej nie tak i straciła dziecko. Jak któraś myśli że sport i zdrowe odżywianie jest zabezpieczeniem przed komplikacjami autyzmem w późnej ciąży to się może zdziwić bo to jest często random co komu przytrafi się.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 26, 2023 at 10:22

  Zawodowy sport jest ultra szkodliwy oraz praktycznie każdy zawodowy sportowiec bierze przez wiele lat sterydy, co potwierdzi niejeden np. dietetyk sportowy czy zawodowi sportowcy, że praktycznie nie ma takiego sportu, w którym nie używa się dopingu, nawet na niższych szczeblach, a co dopiero na tych najwyższych, w szczególności w sportach wydolnościowych, jak kolarstwo czy biegi narciarskie oraz dodatkowo kobiety (również te, które nie są sportowcami) biorą zazwyczaj tabletki hormonalne na zatrzymanie owulacji i okresu oraz stosują je długotrwale przez wiele lat, co również rozstraja organizm i powoduje późniejsze skutki uboczne w postaci długotrwałej bezpłodności, problemy z zajściem w ciążę, z utrzymaniem ciąży, donoszeniem ciąży czy urodzeniem zdrowego dziecka, nie wspominając o retencji wody, tłuszczu, wahaniach nastroju, migrenach, spadku libido, uszkodzeniach wątroby, trzustki, nerek.

  Zestawianie zawodowego sportowca jako przykładu zdrowia to kompletny brak świadomości na temat szkodliwości zawodowego sportu, który totalnie niszczy zdrowie i nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, wystarczy posłuchać sobie, z jakimi problemami zmagają się zawodowi sportowcy po zakończeniu kariery, np. Marcin Gortat czy jakakolwiek dyscyplina, którą się uprawiało zawodowo przez 15-20 lat, stawy rozwalone, serce przerośnięte, układ odpornościowy osłabiony, płodność już też nie taka.

  Ćwiczenia dla zdrowia to się robi po godzince ze 2 do 3 razy w tygodniu i to jest jeden z elementów dbania o zdrowie człowieka a nie sport zawodowy, gdzie się trenuje po 6 godzin dziennie przez 8-10 miesięcy w roku przez 20 lat. Zawodowy sport to nie jest dbanie o zdrowie tylko destrukcja zdrowia.

  Kobiety powyżej 40 lat mają zdecydowanie wyższe szanse na komplikacje a nie po 30. Dzisiaj mnóstwo kobiet rodzi pierwsze dziecko w wieku 32 lat i jakoś nie mamy wysypu martwych czy niepełnosprawnych urodzeń.

  Reply

  Art September 26, 2023 at 17:19

  Gwoli ścisłości to ta granica wieku w której drastycznie rośnie szansa u kobiet na komplikacje przy ciąży i porodzie to nie 40 tylko 34-35 lat wg powyższych badań Także 5 lat różnicy to baardzo dużo różnice ~20% 45% większe szanse na komplikacje ale fakt że statystyki nie podają która ile ważyła co jadła i jak ćwiczyła,

  Reply

  Miki September 25, 2023 at 11:25

  Dzieci to nie zabawki ani przytulanki które można odłożyć na bok gdy Ci się znudzą.
  Dzieci to ODPOWIEDZIALNOŚĆ na kolejne 20 lat czyli do końca Twojego życia.
  Myślenie o posiadaniu dzieci w wieku 50 lat to raczej za późno, nie uważasz?

  Jak będziesz uczestniczyć w życiu takich dzieci gdy będziesz miał 65 lat?
  Czy wtedy na pewno pojedziesz z nimi na jakiś rajd rowerowy, pójdziesz w góry lub na spływ kajakowy?
  Oczywiście może jesteś super wysportowany i wtedy za 15 lat pewnie dasz radę ale jeśli już teraz potrafisz być zmęczony życiem to daruj sobie takie pomysły.

  Przemyśl to kilka razy, czy na pewno chcesz mieć własne dzieci.
  Czy na pewno podołasz temu wyzwaniu przez kolejne 20 lat???

  Jeśli naprawdę chcesz mieć rodzinę, to prędzej szukaj kobiety 40+ która już ma dzieci. Oferta jest naprawdę duża i jeśli jesteś ogarnięty to poukładasz sobie życie i zbudujesz dobre relacje z tymi dzieciakami, które też chcą mieć fajne życie. Musisz jednak sporo zainwestować w relacje z tymi dzieciakami, którym życie skopało d*** nie z ich winy i pokazać że nie zabierasz im matki, tylko że chcesz być ich kumplem i najlepszym przyjacielem dla ich matki i że wszyscy razem będziecie tworzyć super ekipę.

  Powodzenia!

  Reply

  Art September 26, 2023 at 17:07

  Generalnie nie masz racji dlatego że wystarczy np iż pojawi się kłótnia w której matka albo dziecko powie że nie jesteś ojcem i po Tobie. Masz 0 autorytetu i nic już Ci go nie wróci. Plus zawsze będziesz na 2gim miejscu po dziecku u matki to 1nr więc…Takie brednie odłóż między bajki że ktoś uwierzy że samotnymi matkami warto zajmować się W sumie jest pierdylion artykułów czym grozi/jak bardzo jest ryzykowne zajmowanie się samotnymi matkami

  Wiek 18 lat to dziecko ba young adult raczej, dawno powinno z rówieśnikami ogarniać się

  Nie wiem do czego w tym swoim wpisie pijesz, chyba żeby zajmować się samotnymi matkami bo Polek singielek brakuje 20% więc są samotne matki ze swoimi potencjalnymi błędami przy wyborze partnera i ja miałbym je naprawiać albo cierpieć te błędy razem z nimi? Już prościej jest ściągnąć sobie pannę nawet z innego kraju i mieć związek z czystym kontem a z sytuacją że odezwie się po dziecko były albo jego rodzinna/czy inne tego typu draki.

  Reply

  John September 26, 2023 at 21:58

  A dlaczego miałbyś w ogóle ściągać pannę z innego kraju? Im bardziej na zachód, tym większe zepsucie. A z ściąganiem ze wschodu to raczej trudno będzie ;) . Zagadujesz w ogóle do kobiet, skoro tak uporczywie głosisz, że brakuje singielek w naszym kraju?

  Reply

  Art September 27, 2023 at 13:33

  A dlatego że skuteczność poznania dla facetów z nieTopki wynosi jest czysto teoretyczna nie wspominając o niesamowitej prodzinności naszych witaminek i skali singlostwa kilkanaście procent u dziewczyn i 40%+ u facetów. Chcesz to jedź np do Azji zobaczysz jak “bardzo trudno” xD poznać dziewczynę nadającą się do związku i przywieźć ją tutaj

  Nie za wielu już ze zwykłych facetów z grubszym stażem o dziewczynach Europie pod kątem związków zdecydowana większość jest podobnie są przerobiona pokładami niezależności i feminizmu czy ich specyficznym jednostronnym sposobem widzenia zaangażowania czy partnerstwa W skrócie wszystko im dej zrób i poprowadź bo nikt od nich niczego nie wymagał całe życie Pozostali faceci w ogóle sobie daje spokój ze związkami bo prawo jest za bardzo ułożone jest pod fochy i widzi mi się dziewczyn

  Reply

  John September 26, 2023 at 23:41

  Apropo zagadywania, dzisiaj byłem w formie, bo rzuciłem komplement jakiejś Ukraince, później pierwsze spotkanie, następnie Toastmasters i konkurs gorących pytań, wracając do domu miałem oczy otwarte w rynku i zauważyłem w dosłownie ostatniej chwili, że kobieta idąca w moim kierunku jest w mniej więcej moim wieku i w ostatnim momencie się przywitałem i chwilę z nią porozmawiałem.
  Byli ludzie za moimi plecami na ławce, a tez ludzie idący blisko niej słyszeli sam początek, że się zapoznajemy, ale jakoś miałem w to wbite. Smiala sie cały czas, ale to raczej z emocji. Pogadałem z 3 minuty około, powiedziała mi, że musi iść, więc zapytałem o kontakt. Dała mi fejsa, ja jej jedynie pokazałem mój profil, a ona nawet zapamiętała imię i nazwisko, 2 godziny później dodała mnie do znajomych.
  Wiadomo, mogła to zrobić tak po prostu, ale to było słodkie, miałem dosłownie taka reakcje jak to zobaczyłem xD – https://imgur.com/a/rrHUQ86

  Reply

  John October 1, 2023 at 22:01

  Pawle, a czy Ty też miałeś tak, że jak regularnie zacząłeś zagadywać, to im więcej interakcji miałeś, tym coraz bardziej odpuszczałeś sobie presję na poznawanie nowych kobiet? 177 podejść na liczniku i szczerze mówiąc, jak dobiję do 200, to zaczynam liczyć też kobiety z kontekstu, a w sumie tylko takie poznawać i rozgrzewkowo przed wydarzeniem oddać 1/2 strzały w ciemno bez kontekstu. Odechciało mi się totalnie zagadywać na ulicy, co najwyżej, żeby podtrzymać formę, ale musiałbym być szaleńcem, żeby dalej tak katować poznawanie bez kontekstu, ba, nawet nie wiem, czy warto wliczać później zagadania bez kontekstu, bo sprawdza się to, co powiedziałeś (cóż za zaskoczenie xD), że to nie jest generator randek i jest to droga przez mękę.

  Na początku taka obsesja, w okresie 3 miesięcy, jest świetna. Ale potem już tak się nie da. Po prostu nie da. Nie mam siły do łażenia gdzieś po rynku dodatkowo więcej niż 15 minut już, a szukam tych jednak zdecydowanie atrakcyjniejszych kobiet, bo one najlepiej reagują, bo są obyte. A takich po prostu ładnych na ulicy nie chce mi się zaczepiać, bo one częściej gorzej reagują. Nie wiem nawet, jakie liczby można wyciągnąć w miejscach z kontekstem (nie chodziłem dotychczas regularnie w takie miejsca), ale jak mi się uda wyciągnąć 7/8 zagadań na wydarzeniach i te kilka strzałów bez kontekstu, byle było 10, do końca 2024 roku, to będzie świetnie. Inaczej się nie da, żeby nie oszaleć z tym poznawaniem :D

  Reply

  Paweł Grzywocz October 2, 2023 at 19:21

  Następuje coś takiego, że jak nabierzesz wprawy, to stajesz się bardziej wybredny, czyli naprawdę dziewczyna musi Ci się spodobać, żeby Ci chciało iść do niej zagadać, gdy jest mały kontekst lub tak na ulicy gdzieś przy okazji. Klucz polega na tym, aby to było właśnie przy okazji, a najlepiej zagadywać wyłącznie w miejscach z kontekstem, ale to nie zawsze jest możliwe, gdy np. na kursie tańca czy na klubie mówców jest mało interesujących kobiet. Można trochę wrzucić na luz i zagadywać kilka kobiet na tydzień, które naprawdę Ci się spodobały, najlepiej z kontekstem, ale jak ich nie spotkasz, to można i bez. Następują też oczywiście okresy znużenia, gdzie przez pewien czas nie masz w ogóle ochoty zagadywać bez kontekstu i po paru tygodniach znowu Ci się zachce. Trzeba przejść taki punkt, w którym porzucasz oczekiwania. Wtedy zaczyna to być przyjemne i faktycznie przy okazji, niewymuszone, tylko naturalne, spontaniczne. Porzuć oczekiwania, ciesz się życiem, a wtedy samoistnie będzie Cię ciągnęło do dziewczyny, która zwróci Twoją uwagę. Robienie tak czysto dla statystyk wypala i wtedy zagadujesz nie dlatego, że ona taka wyjątkowa, tylko jak do kolejnej kreski w statystykach i one to czują. Dlatego do momentu pozbycia się nieśmiałości i nabrania swobody to nie ma zmiłuj, trzeba zagadywać, jak w przypadku dodatniego lub ujemnego bilansu kalorycznego w celu zwiększania lub zmniejszania masy ciała. W momencie uzyskania swobody można bardziej działać na podtrzymanie formy i dla przyjemności bez jakiegoś piłowania tych wyników. Spodoba Ci się, to zagadasz, nie spodoba, to odpuścisz i taka wybredność może przynieść wspaniały efekt, że jak już podchodzisz, to z nieco bardziej skumulowaną, męską, atrakcyjną energią, a gdy robisz to na rutynie, aby kręcić wyniki, to zaczyna się to robić jałowe bez wyrazu, na zasadzie formułki ze skryptu, który czyta telemarketer.

  Reply

  John October 3, 2023 at 11:47

  Dzięki za tak obszerną odpowiedź, daje do myślenia, tylko teraz powstaje kolejne pytanie – dlaczego w takim razie głosisz zagadywanie do 10 kobiet tygodniowo? Gdzieś napisałeś, że 10 kobiet tygodniowo to dla osoby z Twoim obyciem to jest minimum. Tylko tutaj nie pamietam, czy z kontekstem czy bez, a nawet w ebooku PSW90 napisałeś, że dopiero przy 2 kobietach dziennie coś tam zaczynało ruszać do przodu, w sensie pojawiały się kontakty, pierwsze randki.

  Reply

  Paweł Grzywocz October 3, 2023 at 15:50

  Jak się tak głębiej zastanowić, to randki ani stała dziewczyna nie są głównym celem życia, więc jak sobie zrobisz jakieś luźniejsze tygodnie, to np. zamiast pójść na 2 pierwsze randki miesięcznie, to pójdziesz na jedną miesięcznie i co się takiego stanie. Nic, a może i tak byś spotkał tę właściwą dziewczynę akurat na jakimś wydarzeniu i tak oraz będziesz na nią tak samo dobrze przygotowany po 100 rozmowach z dziewczynami, jak po 177 rozmowach. Są pewne czynniki losowe, na które nie mamy wpływu. A psychicznie o wiele prościej jest sobie żyć z nastawieniem “znajdę to znajdę”, “jak nie w tym roku, to w następnym”, “w każdej chwili mogę natrafić na właściwą kobietę” zamiast “jak do końca tygodnia nie zagadam jeszcze do 5 kobiet gdziekolwiek, to z moich marzeń nici.” Trzeba jednak cisnąć te podejścia przez rok albo dwa, żeby tej swobody w ogóle nabrać i móc sobie bardziej przebierać. Dodatkowo najlepiej jakby w tym czasie rozwinął się taki tryb życia, że chodzisz na siłownię, basen, imprezy, że i tak tam jesteś i tak, więc jak jest tam odpowiednia kobieta, to rozmawiasz z nią, a jak jej nie ma, to nie rozmawiasz, bo nie ma do kogo, w sensie można do jakiegoś chłopa albo pani w starszym wieku, ale to może już nie być zbyt emocjonujące. Pisałem o tym np. tutaj, że ciężko jest przedstawić wzór matematyczny od ekierki, że po tylu i tylu podejściach i czasie spotkasz właściwą kobietę, natomiast da się policzyć, że przy wypracowanym obyciu towarzyskim powinny wpadać ze 2 pierwsze randki miesięcznie lub więcej, tylko że co z tego, skoro na te randki mogą mimo wszystko nie trafiać się takie kobiety, z którymi widziałbyś się dłużej. Dlatego same ustawianie randek to jedno, a za którym razem spotkasz kobietę, która się będzie nadawała na wiele lat to drugie, a takie dziewczyny się zdarzają rzadko, np. co 30′sta albo co pół roku i jeszcze na dodatek musi być wolna i zainteresowana.

  Reply

  John October 6, 2023 at 10:48

  Dzięki za ten komentarz, wcześniej czułem, że jestem tuż u progu wejścia na wyższy poziom z kobietami i dzięki niemu coś mi się w główce poprzestawiało (w pozytywnym sensie). Ostatnio udało mi się spotkać (w końcu xD) z kobietą poznaną w rynku, gratyfikacja z pracy włożonej nad sobą była niesamowita. Ale tak jak napisales, odpuszczam temat bez kontekstu i będę to robić stricte rozgrzewkowo przed jakimiś wydarzeniami. W lecie takie poznawanie w miejscach publicznych nawet było całkiem normalne, bo ciepło było, ale przy takich niskich temperaturach to już wyglada desperacko. I tutaj już w sumie bardziej odnośnie artykułu, ostatnio byłem na wydarzeniu związanym z podróżami (przed nim oczywiście jedno zimne podejście ;) )i natychmiastowo usiadłem obok z tylu nawet ładnie wyglądającej kobiety (a tu cyk, kobieta po 40 xD), ale przynajmniej mogłem tak czy siak poćwiczyć gadkę. Później się rozglądałem po sali podczas prelekcji i jak widziałem innych facetów to masakra. Oblepili co bardziej ładniejsze kobiety, jeden dosiadł się niej i nawet na przerwie nie śmiał od niej odstąpić, a jak zagadałem do nich, to tylko czekał aż pójdę, to zostawiłem tę dziewczynę na pastwę losu, niech się meczy :D . Widziała to jeszcze inna kobieta, również po 40, ale przyjemna dla oka, zadbana, ale nikt do niej nie zagadał, siedziała sama i w pewnym momencie wyciągnęła telefon. No to cyk, aż się prosiła o zagadanie. I matko jedyna, nie sądziłem, że kobieta pomimo tak dużej różnicy wieku (nawet 20 lat!), będzie mi tak usilnie okazywać zainteresowanie. Ciagle się uśmiechała, patrzyła w oczy, zadawała mi pytania, nachylała się do mnie, a na sam koniec wypytywała się mnie, czy będę na kolejnym takim wydarzeniu. I nie mogłem się powstrzymać z zapytaniem o numer, po tym jak puściłem jej sygnał, powiedziałem jej, że wyślę jej moje imię SMSem zaraz po rozmowie i puściłem jej oczko. Stosując się do materiałów z tej strony no nie ma bata, żeby (jak to inni piszą tutaj o jakimś braku singielek) mieć jakąkolwiek konkurencję i jak gdzieś napisałeś, że wolna dziewczyna będzie w szoku, że kogoś takiego spotkała.

  Reply

  Paweł Grzywocz October 6, 2023 at 17:51

  Świetne obserwacje i historia, wydawałoby się, że kobiety po 40-tce nie mają zbytnio wymagań, mogą już być zdesperowane w tym wieku i nie mieć jakichś wymagań, że tylko nie chce być sama oraz co to za sztuka zdobyć podstarzałą desperatkę, która nie chce być sama na starość, to po co w ogóle jakieś materiały do tego i uczenie się poznawania, bo taką starszą, to i na farcie można zainteresować, bo one nie mają dużych wymagań albo są tak wybredne, że nikogo nie chcą, tylko jakąś zabawkę na weekend, żeby się zaspokoić, a to nie jest takie proste.

  Widziałeś na własne oczy, że ci wszyscy faceci bez żadnej wiedzy, jak zainteresować kobietę byli bezradni i odrzucani przez te kobiety, one były nimi zmęczone i nie okazywały im zainteresowania, więc to nie jest tak, że jak kobieta ma 40 lat, to można byle jak się wobec niej zachowywać, a ona sama się zainteresuje z racji swojego wieku. Wcale tak nie jest i nawet wobec 40-letnich kobiet trzeba się wykazać odpowiednią swobodą z kobietami, ciekawą osobowością, brakiem ciśnienia, byciem wyzwaniem, tajemnicą, pewnością siebie i pozostałymi cechami, które przyciągają kobiety.

  Reply

  Jolanta October 4, 2023 at 12:14

  Paweł a co myślisz o wychodzeniu z inicjatywą przez kobiety?
  Wpadł mi w oko już jakiś czas temu pewien facet, kojarzymy się od wielu lat z widzenia, ale nic poza tym. Planuję do niego napisać i zagadać. Wiem, że jest on niesłychanie spokojny, nawet wstydliwy. Nigdy nie miał dziewczyny na dłużej, był podobno zraniony. Jest dobrym chłopakiem, ale obawiam się, czy domyśli się czemu go zagaduje. Napisać mu wprost o co mi chodzi?
  Jak to jest widziane w oczach facetów, kiedy dziewczyna pierwsza zagaduje?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 4, 2023 at 18:37

  Zasady są podobne, czyli obojętne, czy chłopak w stosunku do dziewczyny czy odwrotnie, to nie wykładamy od razu wszystkich uczuć na talerzu, ponieważ w ten sposób można jedynie kogoś wystraszyć i zniechęcić. Nie wiem, co mu wprost chciałabyś napisać, ale wszelkie wyrażanie uczuć wprost na zasadzie mówienia komuś, że Ci się podoba to właśnie wykładanie kart na stół, przytłaczanie, desperacja, co odpycha normalne osoby, a nie zniechęci co najwyżej desperatów. Odnośnie samej inicjatywy, to tak, oczywiście, że warto nawiązać kontakt, zbudować jakąś konwersację, parę wspólnych tematów i umówić się na spotkanie. Jak będzie się wam dobrze pisać, to zacznij sugerować spotkanie, to wtedy on powinien zaproponować termin.

  Reply

  Piter October 6, 2023 at 17:30

  Cześć Paweł,

  Mam pytanie nie dotyczące artykułu, ale może odpiszesz.
  Mam ślub brata i chciałbym mu podarować m.in. książkę, o której kiedyś wspominałeś, którą chyba sam podarowałeś
  młodej parze na ślubie, nie mogę znaleźć tytułu i autora.
  Czy mógłbyś przypomnieć tytuł i autora? Pozdrawiam.

  Reply

  Paweł Grzywocz October 6, 2023 at 17:45

  Pewnie: “Tajemnice szczęśliwie żonatych mężczyzn” i/lub “Tajemnice szczęśliwie żonatych kobiet” (Haltzman Scott).

  Reply

  Piter October 6, 2023 at 19:28

  Dzięki!

  Reply

  Jolanta October 10, 2023 at 09:24

  Paweł a jak to jest z facetami, którzy sami nie wiedzą dokładnie czego chcą? Przypomina mi się Twój post o “wyśrubowanych” wymaganiach facetów co do kobiet.
  Znam od dawna pewnego chłopaka, latami udostępnia jakieś posty na FB o tym jak kobiety krzywdzą, ranią go. Ciągle coś o zaufaniu i inne smuty (facet ma 34 lata). Ja i kilka innych porządnych dziewczyn, próbowałyśmy na przestrzeni wielu ubiegłych lat nawiązać z nim kontakt a on od razu z góry odrzuca, nawet nie odpisuje. Jestem ciekawa tego fenomenu. Obserwowałam go na kilku różnych weselach – jest małomówny, bardzo cichy, wycofany. Mam wrażenie, że nie umie budować konwersacji. Nigdy nie miał dziewczyny.
  Nie rozumiem czemu tak się dzieje, że faceci odrzucają wartościowe (i ładne, zadbane, pracowite) kobiety, a równolegle udostępniają jakieś posty o cierpieniu…Jestem świadoma, że nie każdy musi się podobać każdemu- wiadomo. Ale czemu tego typu faceci nawet nie dają szansy żeby się poznać?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 10, 2023 at 09:43

  Bo sami się boją odrzucenia, niepowodzenia, mają niskie poczucie wartości. Na taki stan rzeczy polecam prezentację tutaj.

  Reply

  Wolfheart October 12, 2023 at 18:04

  Hej Paweł,
  masz może jakieś porady jak być lepszym mówcą? Doprecyzowując, mówcą w wystąpieniach do grup ludzi.

  Wiadomo, że praktyka najważniejsza, ale na pewno masz jakieś teoretyczne wskazówki dla początkujących :D

  Reply

  Paweł Grzywocz October 13, 2023 at 09:54

  Te wszystkie aspekty z podręcznika mówcy na Toastmasters, czyli trójpodział wypowiedzi, kontakt wzrokowy, otwarta mowa ciała, historie, wezwanie do działania, intonacja głosem, pauzy. Są o tym też odcinki w programie “Pewność siebie w 90 dni”, ponieważ to są elementy pewności siebie, jasnej komunikacji, wywierania wpływu, perswazji, utrzymywania uwagi rozmówcy, budowania zainteresowania, które są potrzebne zarówno przy podejściu i poznawaniu nowych ludzi, jak i podczas wystąpień publicznych, żeby zainteresować i utrzymać uwagę.

  Reply

  Wolfheart October 22, 2023 at 22:21

  A gdzie można kupić taki podręcznik mówcy?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 23, 2023 at 14:24

  Na klubie mówców Toastmasters dostajesz, gdy zostaniesz członkiem, ale to są podstawowe oczywistości moim zdaniem i jest o tym też w programie PSW90.

  Reply

  Asia October 16, 2023 at 10:31

  Paweł proszę o radę jako kobieta. Mam okazję poznać lepiej podobno fajnego,dobrego, wartościowego faceta, ale są pewne obawy. Martwi mnie to, że jest on przesadnie “miły” dla byłej dziewczyny na FB, składając jej życzenia (wyszpiegowałam jego tablicę, posty). Wiem, że portale społecznościowe to generalnie głupota, nie warto się nimi sugerować itp.
  Mam po prostu wątpliwości, czy on będzie w stanie prowadzić relację z kobietą, dbać o jej zainteresowanie, czy nie będzie się zachowywał zbyt łajzowato. Raz podobno miał jakąś dziewczynę, która go zdradziła.
  Chciałabym żeby wszyscy faceci czytali Twojego bloga i uczyli się prowadzić relacje.
  Czy mając to wszystko na uwadze, mimo wszystko dać mu szanse żeby się poznać, sprawdzić jaki jest faktycznie i nawiązać kontakt?

  Reply

  John November 18, 2023 at 12:13

  Wróciłem ostatnio do tego zagadywania w miejscach publicznych. W przeciągu października zrobiłem z 20 kilka podejść w takich miejscach, czuję, jakbym może zrobił krok do tyłu, ale odzyskałem ten drive do podchodzenia na ulicy czy w galerii.
  I miałem nawet całkiem ciekawą interakcję, podszedłem do długowłosej blondynki, delikatnie podkreślone oczy makijażem, miała trochę piegów na policzkach, taka naturalna piękność, no prześliczna była. Zareagowała dobrze, była pierwszą kobietą w moim życiu, która celowo mnie dotknęła podczas interakcji w miejscu publicznym, wybuchała śmiechem. Nie pytałem się o kontakt, tylko prosto z mostu o numer telefonu po około 30 minutach rozmowy. Dała mi fejsa, po pożegnaniu wchodzę na niego ją sprawdzić, a tam zdjęcia z jej około 10 letnim synem xD

  Reply

  Paweł Grzywocz November 18, 2023 at 13:44

  Dzięki za update, klasyka :D

  Reply

  John November 19, 2023 at 12:15

  A co w ogóle sądzisz o tym, jak kobieta płaci za atrakcję za nas obojga na drugim spotkaniu? Za pierwsze ja zapłaciłem w całości, a na drugim ona chciała pokryć koszty, bo ja płaciłem na pierwszym. Dla mnie to trochę alarmujące, niemalże identycznie jak w sytuacji, gdy dziewczyna chce zapłacić za siebie na pierwszym spotkaniu, żeby tylko nie mieć długu u nas :P

  Reply

  Paweł Grzywocz November 20, 2023 at 17:58

  Na drugim spotkaniu nie jest to takie jednoznaczne, jak na pierwszym i może dziewczyna po prostu nie jest egoistką i potrafi się dzielić, inwestować w relację, to może też dobry znak. Zależy, jak się to dalej potoczy, czy będzie przychodzić na kolejne spotkania i dalej inwestować w relację. Sporo kobiet dzisiaj ma swoje pieniądze i nie uważają, że chłopak powinien za wszystko płacić, tylko same też się poczuwają do tego.

  Reply

  Krzysiek November 19, 2023 at 12:41

  Umówiłem się z dziewczyną na spotkanie (nie randka) na której chciałem z nią zerwać. Jechałem na yoge i przy okazji chciałem z nią jechać tramwajem po pracy w stronę jej dzielnicy i zerwać przy jej mieszkaniu. Ona mi to spotkanie odwołała tego dnia rano bez podania przyczyny i innego terminu. Po prostu coś w stylu “Pracuję jednak z domu, odwołuje nasze spotkanie w tramwaju.” napisałem “spoko, nie ma problemu” i mam ochotę po prostu zerwać kontakt. Przy okazji czy taką sytuację można traktować na równi z odwołaną randką?

  Reply

  Paweł Grzywocz November 20, 2023 at 18:01

  Może ona to przewidziała, że chcesz zerwać? :D Poza tym, co to znaczy, że umówiłeś się z dziewczyną na spotkanie, które nie jest randką, skoro każde spotkanie ze stałą dziewczyną jest randką. Być może nie byliście razem wystarczająco długo i nie ma potrzeby oficjalnego zrywania. Być może już raz się rozstaliście i już nie da się tego naprawić, więc zrywanie nic Ci nie da i możesz to zostawić tak, jak jest. Może to dobrze. Może ona się nie odezwie pierwsze przez 2 tygodnie, co jest właściwie równoznaczne z zerwaniem.

  Reply

  John November 27, 2023 at 01:24

  A jak w ogóle zabrać kobietę z galerii/ulicy na tzw. instant date / natychmiastową randkę?

  Reply

  Paweł Grzywocz November 27, 2023 at 13:12

  Zwykle nie mam na to czasu albo dziewczyna nie ma czasu oraz uważam, że 20-30 minut rozmowy, jak ktoś się zagada tyle to już jest instant date i można się spotkać na dłuższe spotkanie potem bez tego kwalifikującego na 45-60 minut, ponieważ już rozmawialiście ze 30 minut. A jak się wam nie chce stać i macie czas, to prostu powiedz, chodźmy na chwilę na shake’a, napić się herbaty, tylko że zwykle dziewczyna jest w drodze dokądś, więc ma np. z 15 minut, bo jest przed czasem, to jest dobrze. Tylko unikaj słowa “kawa”, bo to takie oklepane, że od razu jej się defensywy odpalą, że to jakiś podryw i zaloty.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: