Kiedy i Co Napisać Do Dziewczyny Po Pierwszej Randce, Spotkaniu, Aby Rozpoznać Toksyczną Kobietę?

by Paweł Grzywocz on 1 November 2019

“Można było ją rozpoznać i skreślić w ciągu pierwszych 10 spotkań lub krócej, a następnie spotkać stabilną emocjonalnie kobietę ze zdrowym poczuciem wartości, a tak jesteśmy jakieś
6 miesięcy w plecy, bo nie testowało się od początku charakteru dziewczyny, działając na “wyczucie”, intuicyjnie, pod wpływem zauroczenia, przez co przegapiliśmy i zbagatelizowaliśmy, że to toksyczna dziewczyna.”

kiedy i co napisać do dziewczyny po pierwszej randce spotkaniu, aby rozpoznać toksyczną kobietę
Kiedy i co napisać do dziewczyny po spotkaniu? Najlepiej oczywiście zadzwonić do dziewczyny po pierwszej randce lub po kolejnym spotkaniu, ponieważ jest to męskie, odważne, pewne siebie oraz usłyszysz w jej głosie jej poziom zainteresowania, entuzjazmu lub jego braku, więc na poczekaniu usłyszysz, jak zgadza się na spotkanie lub jak jąka się i wymyśla wymówki.

W tym artykule dowiesz się:

 • Jak szybko rozpoznać toksyczną kobietę zanim się zaangażujesz i stracisz czas, nerwy i pieniądze.
 • Kiedy i co napisać do dziewczyny po pierwszej randce/spotkaniu i dlaczego lepiej zadzwonić zamiast pisać.
 • Po ilu dniach zadzwonić do dziewczyny i dlaczego lepiej poczekać dłużej niż wszyscy pozostali (tj. 5 dni).
 • Po jakim czasie odezwać się do nowo poznanej dziewczyny po pierwszej randce i po kolejnym spotkaniu oraz dlaczego kontaktując się od razu działasz wyłącznie na swoją niekorzyść.
 • *** KOMENTARZ CZYTELNIKA: “Milczenie przez 5 dni po randce jest dziwne.” ***

  “Cześć Paweł,

  Moim zdaniem trzeba znaleźć inny sposób na badanie, czy dziewczyna jest toksyczna. Po prostu w dobie dzisiejszych środków komunikacji milczenie przez 5 dni po randce jest dziwne.

  Nie można doszukiwać się od początku złych cech w kobiecie. To, że zostaliście skrzywdzeni przez kobietę i sobie z tym nie poradziliście, nie uzasadnia przesadnej podejrzliwości.

  Nie ma niczego złego w zadzwonieniu do siebie i pogadaniu, nawet drugiego dnia. Nic nie zastąpi męskiej energii, naturalnej, płynącej z wnętrza. Być prawdziwym mężczyzną, pełnym życia i energii, pasji, zajęć – wtedy to wychodzi naturalnie.

  Dodam, że też lubię rzadkie spotykanie i jest to dla mnie naturalny sposób rozwijania znajomości, więc gdybym trafił na taką, co to chce od razu co drugi dzień, to też bym sobie odpuścił. Pisania też nie lubię, mam wyciszone wszystkie powiadomienia w komórce, więc jak by mnie atakowała codziennie też bym odpuścił.

  To jest trudne i wymaga doświadczenia randkowego. Tak naprawdę nikt z zewnątrz tego nie oceni, czy to naturalne zachowanie czy zachowanie maniaczki kontroli. Trzeba to samemu wyczuć.

  Pozdrawiam,
  Maks”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Maks,

  Oczywiście, że odstępy między spotkaniami i ograniczanie kontaktu przez telefon nie są magiczną pigułką, która ukryje nudną osobowość, brak pewności siebie i poczucia humoru. Natomiast sprawdza się to świetnie w tym, co wałkowałem w materiałach
  i komentarzach, i w życiu moim i czytelników setki razy.

  Co napisać, kiedy zadzwonić do dziewczyny po pierwszej randce, spotkaniu, żeby rozpoznać toksyczną kobietę?

  co napisać do dziewczyny aby rozpoznać toksyczną kobietęPrawda jest taka, że NIE DA SIĘ WYCZUĆ od razu, czy kobieta jest toksyczna, kontrolująca, niedowartościowana, wampirka uwagi, ponieważ kobiety to świetne aktorki i potrafią dobrze się maskować, szczególnie jeśli mężczyzna jest pod wpływem zauroczenia.

  Jej intencje wychodzą na jaw w ciągu około 10 spotkań, czasem krócej, czasem dłużej. A przestrzeń świetnie to weryfikuje.

  Dodatkowo przestrzeń utrzymuje świeżość i tęsknotę przez wiele miesięcy, a nawet LAT, a będąc od początku dostępnym, czyli jakaś improwizacja na wyczucie, to wówczas świeżość, zainteresowanie szybko się wypala i po około 3 do 4 miesiącach dziewczyna już nie jest zainteresowana i biernie tkwi z przyzwyczajenia.

  Sprawdzone wielokrotnie przez czytelników, którzy nie praktykują samokontroli.

  co i kiedy napisać do dziewczyny po spotkaniu

  Lepiej nie pisać ani nie dzwonić od razu po spotkaniu – rozpoznaj, czy ona nie jest toksyczna

  Mężczyźni, będący od razu dostępni dla nowo poznanej dziewczyny szybko wpadają
  w tryb starej, schematycznej pary i spotykają się na hurra ile popadnie.

  Następnie po maks 6 miesiącach (ba, 6 tygodniach!) zaczynają wałkować ze mną temat odzyskiwania zainteresowania kobiety, które już wtedy jest zabite, a kobieta tkwi z przyzwyczajenia, biernie, zmiennie, z humorkami, z przerwami, bo już “tego nie czuje, co na początku”.

  Poza tym oczywiście, że dajemy każdej dziewczynie jakiś mały kredyt zaufania
  i zakładamy, że jest tak ultra zainteresowana, że np. sama kontaktuje się drugiego dnia
  i chce się umówić na następny dzień. Jeśli to atrakcyjna dziewczyna, to czemu nie.

  Świetnie.

  Cieszymy się i akceptujemy jej inicjatywę jako nadchodzące zainteresowanie lub jeśli jest to jakiś naprawdę krótki termin (za 2 godziny albo na jutro), to można podać alternatywny dzień lub kilka dni później, ale obserwujemy jednocześnie, czy to nie wynika właśnie z niedowartościowania, chęci kontroli i szybkiego posiadania chłopaka na sezon weselny lub świąteczny itp. agendy typu: jest już po 30stce i chce szybko odhaczyć posiadanie kogoś albo szuka szybko klina po byłym, a gdy się dowartościowuje, to odejdzie itp. historie.

  co napisać do dziewczyny po pierwszej randceAkceptujemy inicjatywy dziewczyny, żeby nie karcić jej dobrego zachowania i właśnie nie wyjść na dziwaka, który robi jakieś sztuczki, gierki.

  Jak rozpoznać toksyczną kobietę – nie pisząc ani nie dzwoniąc od razu po spotkaniach

  Z jakiej paki mężczyzna miałby pierwszy się kontaktować następnego dnia lub w ciągu dwóch dni, skoro działa to tylko na jego niekorzyść, czyli komunikuje, że:

 • jest taki jak wszyscy; przewidywalny; może desperat; zbyt dostępny; łatwy, powszechny; nudny.
 • Nic to nie da takie szybkie i przewidywalne odzywanie się, jak pozostali, a jedynie zaszkodzi i zniechęci atrakcyjną dziewczynę przez bycie zbyt dostępnym, co przerobił na własnej skórze np. czytelnik, który sobie pofolgował, spotykał się z mniejszymi przerwami, znacznie mniejszymi niż zakłada program 12 randek i w ten sposób dziewczyna, która bardzo mu się podobała i z wyglądu i z charakteru powiedziała mu starą śpiewkę po około 8 spotkaniach, że “tego nie czuje” itp. wymówki, które wynikają
  z braku bycia wyzwaniem, braku tajemniczości, ciekawości, przestrzeni, tęsknoty.

  Wyciągnął wnioski i się nauczył, ale stracił super dziewczynę, która mu się podobała,
  a spotyka taką mniej więcej raz na 6 do 12 miesięcy. A mógł trzymać się zasad i jej nie odstraszyć taką nadmierną dostępnością.

  Wampirki uwagi żądają ciągłego kontaktu

  kiedy i co napisać do dziewczyny po pierwszej randce spotkaniuZ drugiej strony taka dostępność sprawi, że nie zauważymy na początku znajomości, czy dziewczyna jest wampirką uwagi, niedowartościowana, kontrolująca, tylko wyjdzie to i tak prędzej czy później w ciągu 6 miesięcy, gdy będzie próbowała co raz bardziej wchodzić nam na głowę, robić presję, stawiać co raz nowsze wymagania, manipulować poczuciem winy, zachowując się chwilowo dobrze i źle na zmianę, żeby nie stracić swojej ofiary, prywatnego fana, dawcy atencji.

  Można było ją rozpoznać, zdemaskować i skreślić w ciągu pierwszych 10 spotkań lub krócej, a następnie spotkać właściwą, stabilną emocjonalnie kobietę ze zdrowym poczuciem własnej wartości, a tak jesteśmy wtedy jakieś 6 miesięcy w plecy, bo nie było się wystarczająco uważnym ani nie testowało się od początku charakteru dziewczyny, bo mydliliśmy sobie oczy, robiąc sobie złudne nadzieje, że wszystko jakoś będzie dobrze, działając na “wyczucie”, intuicyjnie, pod wpływem zauroczenia, przez co przegapiliśmy i zbagatelizowaliśmy to, że to toksyczna dziewczyna.

  Potem powoli rozum dochodzi do głosu, ale już się jest zaangażowanym i ma się wiele miesięcy w relacji z dziewczyną, która od początku była złym wyborem i można było jej uniknąć, a tak dalej się potem męczą, próbując ją zmieniać lub czekając na jej zmiany, co pochłania kolejne kilka miesięcy.

  Nie zmieniaj programu, bo w ten sposób sobie samemu utrudniasz oraz jest to stratą czasu, nerwów i pieniędzy.

  kiedy napisać do dziewczyny po spotkaniuMoim zadaniem jest Cię chronić przed niewłaściwymi kobietami. Program 12 randek sprawdza się
  w tym doskonale. Pozwala ujawnić
  i zwiększać prawdziwe zainteresowanie kobiety lub zauważyć brak jej szczerego zainteresowania.

  Należy go przesłuchać 10 razy, żeby dobrze go zrozumieć, a potem powtarzać co miesiąc, ponieważ te tematy sięgają o wiele głębiej niż nam się powierzchownie wydaje.

  Nie chodzi w nim o znalezienie jakiejś dziewczyny, tylko o znalezienie właściwej kobiety z cechami charakteru do związku na całe życie. A nawet z taką nie będzie lekko wytrzymać 50 lat w zgodzie, harmonii i spokoju, a co dopiero z dziecinną wariatką, która od początku się do tego nie nadawała, ale nie chciało nam się tego weryfikować.

  To strata czasu, energii, nerwów i pieniędzy, której można uniknąć, a bagatelizowanie tego potrafi kosztować dziesiątki i setki tysięcy złotych, ponieważ wielu mężczyzn orientuje się dopiero, że ich narzeczona lub żona jest toksyczna albo partnerka,
  z którą spędzili 10 lat, a to już są duże koszty w przypadku rozstania. O wiele większe niż kurs i przestrzeganie jego zasad.

  Mam nadzieję, że teraz już rozumiesz, kiedy i co napisać do dziewczyny po pierwszej randce, spotkaniu i nie dasz sobie wejść na głowę. Polecam pełne programy doprowadzania do związku i utrzymywania go: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”
  i “Jak utrzymać związek”.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  100 Rozmów Audio z Kobietami
  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  A ile kobiet się na Ciebie obraziło, że nie jesteś z nimi w ciągłym kontakcie, a ile kobiet było bardzo zaintrygowanych i powiedziało Ci, że jesteś “inny niż wszyscy”, “nigdy kogoś takiego nie spotkały”
  i “jesteś dla nich zagadką”.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.3/5 (8 votes cast)
  Kiedy i Co Napisać Do Dziewczyny Po Pierwszej Randce, Spotkaniu, Aby Rozpoznać Toksyczną Kobietę?, 3.3 out of 5 based on 8 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/kiedy-i-co-napisac-do-dziewczyny-po-pierwszej-randce-spotkaniu-aby-rozpoznac-toksyczna-kobiete/
  • jak zdobyc dziewvzyne kiedy pisac po 1 randce

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 26 comments… read them below or add one }

  Dawid November 1, 2019 at 19:09

  Witam. Przez około ostatnie 10 lat miałem jakieś tam dziewczyny, ale nie kończyły się dobrze te związki z tego powodu, że za każdym razem było tak. Nawet nie upłynął miesiąc, no może w niektórych przypadkach 2 miesiące i dziewczyna do której jeździłem od razu była po tym czasie tak mocno zakochana, że nie potrafiła sobie beze mnie życia wyobrazić.
  “nosz kórwaaa jak można pokochać kogoś nie znając go prawie w ogóle” zaznaczę, że pierwszy miesiąc to spotkanie raz na tydzień, w drugim się zdarzało, że zajechałem jeszcze w jakiś dzień w środku tygodnia na chwile, no bo praca, brak czasu i wiadomo nie ma się co spieszyć.

  To od razu przekreślało wszystko to jedno zdanie.
  Gdzie czas na to, żeby poznać się, gdzie, jak zawsze pytałem sam siebie???? g d z i e …..?
  Raz dwa i zaraz było łóżko, a potem to już przyzwyczajenie, bo co innego robić cza jechać i korzystać! no masakra jakaś.

  Zraziłem się mocno tym, że kobiety takie szybkie, byłem kilka lat sam, nawet nie próbowałem szukać czegokolwiek, bo miałem dość.

  Byłem prawie cały ten czas za granicą, do 30-stki mało braknie, stwierdziłem, że czas zaś coś zrobić z tym. Poznałem dziewczynę impreza jedna druga, jakieś spotkanie ze znajomymi i chyba to było jak pierwszy bądź drugi raz do domu zaproszony zostałem. Ciach pach kocyk uszykowany, łóżko gotowe i pasuje…

  Ręce mi opadły do samego jądra ziemi chyba aż…
  Pomęczyłem się jakiś czas (po korzystałem) i tyle TO BYŁA TOKSYCZNA DZIEWCZYNA!

  Teraz zaś jestem sam 30 już prawie na karku.
  A no jak się nie ćwiczy, bo się nie chce, bo a to czasu brak, a to chęci, to się nie umie gęby otworzyć do nikogo.
  A czas leci.
  Teraz się mocno biorę za to by starym kawalerem nie zostać :D :D:D
  Pozdrawiam!

  Reply

  MAX November 3, 2019 at 20:04

  Za rok biorę ślub i bardzo się boję, że po ślubie będzie słabo w sprawach łóżkowych.

  Oboje jesteśmy zagorzałymi katolikami, bardzo rzadko uprawiamy seks ze względu, że to ciężki grzech. Szczególnie moja narzeczona czuje się źle z tym.
  Seks z nią jest naprawdę świetny, najlepszy spośród moich wszystkich poprzednich partnerek. Nie, nie jest tak jak to niektórzy myślą, że tylko pod kołdrą i nie weźmie do buzi ( ?° ?? ?°)
  Czekanie z seksem do ślubu to była nasza wspólna decyzja, no dobra – może trochę bardziej jej, ale uważam że to nie jest takie złe. Pamiętam jak miałem z poprzednimi dziewczynami, były złe, toksyczne, ale nie odchodziłem od razu, bo znaleźć nową partnerkę seksualną nie było dla mnie czymś łatwym.
  A z tą dziewczyną jest naprawdę cud, miód. Brak kłótni, wspólne zainteresowania, nie traktuje mnie jak bankomat. A co najważniejsze mogę być przy niej sobą. Nie muszę udawać twardziela przed nią, żalę się jej z moich kłopotów, wspierała mnie gdy byłem bez pracy i w depresji. Świetna dziewczyna.

  Problem w tym, że często czytam na forach katolickich o braku seksu po ślubie. Jak wiadomo w katolicyzmie można stosować tylko NPR jako antykoncepcję. Niestety moja dziewczyna ma niezbyt dobre cykle i tych dni niepłodnych nie jest zbyt dużo. W dodatku gdy ją nachodzi ochota na seks to bardzo często jest to dzień płodny i stosujemy wtedy gumki. A na tych forach ludzie piszą, że miesiącami albo nawet latami nie mają seksu, bo nie wróciły normalne cykle po ciąży itd. A gumek nie wolno, chłop przeważnie chce, ale kobieta nie daje, bo dla niej ważniejszy jest Bóg.

  Ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego. Nie po to czekamy z tym seksem do ślubu, żeby potem uprawiać go kilka razy w miesiącu zamiast cieszyć się sobą.

  Te fora katolickie tak mnie zniechęciły do tego wszystkiego, że nie wiem co robić. Wiem, że narzeczona będzie świetną żoną i matką, wiem że będzie dbać również o zaspokajanie moich potrzeb seksualnych, ale wiem też że będzie mieć wyrzuty sumienia jeśli będziemy stosować gumki.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 3, 2019 at 21:53

  Jest ten problem rozwiązany w module o seksualności w “Jak utrzymać związek” i w drugim miesiącu “Wolność od nałogów 90 dni”, a także w trzecim. Zobacz spis treści. Alternatywnie zapraszam na konsultacje telefoniczną.

  Reply

  MAX November 5, 2019 at 11:05

  Czytałem, Paweł, ale nie ma tam dokładnej odpowiedzi na mój problem. Mówisz tam kiedy pójść do łózka a nawet to nie jest dosadnie wyjaśnione.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 5, 2019 at 11:39

  Program o nałogach i wartościach seksualnych to nie jest program do czytania, tylko w formie nagrań, więc nie ma w nim “napisanej” odpowiedzi. Ewentualnie w podsumowaniach pdf. Jak już pisałem. Drugi i trzeci miesiąc WON90 jest dokładnie o tych problemach. Patrz spis treści.

  Reply

  MAX November 5, 2019 at 12:08

  Twoim zdaniem seks w związku to nałóg? Bardzo katolicka teza, jakbym sł?chał moją…

  Reply

  Paweł Grzywocz November 5, 2019 at 13:14

  Nigdzie czegoś takiego nie ma w żadnych materiałach. Tak odpowiadając skrótowo, to jeśli boisz się, że żona po ślubie zacznie odmawiać seksu, to coś jest u Ciebie albo u was bardzo nie halo. Albo ten związek stoi na głowie albo Twoje zaufanie do tej dziewczyny albo jej podejście jest jakieś wypaczone. W każdym razie traktowanie seksu jako jakiejś karty przetargowej, żeby się z kimś pobrać, a potem kogoś nie dopuszczać do siebie jest totalnie fałszywe i toksyczne. Jednakże do takiej sytuacji mogłeś sam doprowadzić, zachowując się właśnie w taki sposób, że pokazałeś kobiecie, jak wielką ma nad Tobą seksualną władzę i może ją wykorzystać przeciwko Tobie. Coś jest bardzo nie halo w takim związku. Albo, po co daleko szukać. Sam fakt, że związałeś się z fanatyczką już może doprowadzić do problemów, o których czytałeś na forach.

  Udany związek to drużyna, która gra do tej samej bramki. Obydwojgu zależy na tym samym = regularnym seksie również. Więc, jeśli macie jakieś wątpliwości wobec tego, czy będziecie zaspokajać swoje potrzeby, ba obowiązki małżeńskie, to coś tu jest baaardzo nie halo. Odnośnie takiego panicznego strachu przed ciążą, to też coś jest bardzo nie halo. Odnośnie antykoncepcji to polecam o wiele bardziej zaawansowane technologicznie i skuteczne rozwiązanie niż NPR, który jest pracochłonny, co może prowadzić do błędów pomiarowych. Poza tym dziecko jest/powinno być owocem miłości i radością, więc takie życie w panice, żeby tylko nie było dziecka jest szkodliwe psychicznie: stres itp. Kolejna sprawa to hipokryzja kompletna. Jakim cudem macie zamiar przejmować się metodą antykoncepcyjną w małżeństwie, skoro nie przeszkadza wam uprawianie seksu przedmałżeńskiego. Aha, sorry, przeczytałem jeszcze raz komentarz, że narzeczona się źle z tym czuje, więc chce to robić jak najrzadziej. Cóż, jest to poważny problem światopoglądowy już na poziomie samych różnic w podejściu do religii i seksu: powiedzmy gorliwa katoliczka plus letni katolik/agnostyk/ateista/buddysta/xyz. Różnice na tym tle mogą powodować poważne starcia w małżeństwie.

  Ostatnio inny czytelnik związał się z niestabilną emocjonalnie kobietą, której po 2 latach związku tak odwaliło, że twierdzi, że doznała jakiegoś “nawrócenia” i załatwiła sobie “unieważnienie ślubu kościelnego” (jest rozwódką) i tego samego wymaga od czytelnika, który takiego unieważnienia raczej nie dostanie. Abstrahując od tego, jaka to bzdura jakieś sądzenie się w kurii o unieważnienie. Religia potrafi ostro zryć banię. Ostrzegam przed fanatyczkami. Sam omijałem takie zawsze szerokim łukiem. A Twoim problemem może być m.in. to, że już się z taką zaangażowałeś w 2 letni związek powiedzmy i teraz trzęsiesz portkami, czy ona nie zawiedzie Cię w małżeństwie i nie zniszczy Ci życia. Trzeba było o tym myśleć na początku relacji a nie próbować odkręcać jej spaczone przez religię podejście do seksualności. W ogóle trzeba by ją odkręcać z tej religii, przestudiować dokładnie jej sprzeczności, fałszywe nauki i jako duchowy lider powinieneś uchronić kobietę przed szkodliwymi głupotami.

  Jednak do tego potrzebna jest wiedza, zbadanie tematu. W tym programie w 3 miesiącu skondensowałem to w przystępny sposób oraz podałem mnóstwo interesujących źródeł, ciekawych filmów, które te tematy wyjaśniają. Mam też taką listę tych źródeł na konsultacji mailowej (od tego czytelnika, którego kobiecie po 2 latach coś strzeliło do głowy), więc jakbyś zamówił konsultację email, to mogę podesłać. I w ten sposób moglibyście razem studiować te tematy światopoglądowe, nawiązać zdrowy dialog, czyli bez przekonywania się na siłę (ona w jedną, a Ty w drugą), tylko zbilansowana wymiana i weryfikacja poglądów. Badanie i porównywanie źródeł. Rozwój świadomości.

  Taka też jest nasza męska rola. Jednak tu nie chodzi o dyskusję w stylu: “przestań się zamartwiać głupotami”, tylko o dokładne zbadanie tematu i podjęcie własnych decyzji bez ślepego słuchania kogokolwiek. Program ma tytuł główny o nałogach, ale 40 z 45 odcinków są o zasadach i wartościach seksualnych w związku, hierarchii wartości, źródłach zasad życiowych, selekcji i weryfikacji poszczególnych autorytetów, źródeł, poglądów.

  Przesyłam spis treści i w nawiasie zaznaczam (TAK), które odcinki dotyczą głównie związku z kobietą i poczucia własnej wartości, podejścia do życia.
  Naliczyłem 5 odcinków, które dotyczą bardziej pornografii i masturbacji.

  Pozostałe 40 odcinków dotyczy relacji z kobietą, z kobietami, z samym sobą. O katolicyzmie jest kilka odcinków w 3 miesiącu (38,39), o najlepszych metodach antykoncepcji w 2 miesiącu (16 i 17 odcinek, a o pragnieniach seksualnych w związku i ich wyrażaniu 28,29).

  Odcinek 1: Wprowadzenie, Największa Motywacja Do Zmian i Funkcje Przyjemności Seksualnych (59 min) (TAK)
  Odcinek 2: Jak Odciąć Się Od Pornografii i Jakich Zapalników Unikać? (35 min.)
  Odcinek 3: Jak Rozładować Napięcie Seksualne Podczas Abstynencji Od Pornografii i Masturbacji? (44 min.)
  Odcinek 4: Wyzywająco Ubrane Kobiety ? Jak Opanować Pożądliwe Myśli Na Widok Rozebranych Kobiet? (37 min.) (TAK)
  Odcinek 5: Jak Pozbyć Się Kompleksu Braku Doświadczenia Seksualnego
  i Uniknąć Niebezpieczeństw ?Wyszalenia Się Za Młodu? (43 min.) (TAK)
  Odcinek 6: Jak Nie Wrócić Do Nałogu Z Powodu Pierwszej Lepszej Dziewczyny (46 min.) (TAK)
  Odcinek 7: Jak Przestać Podniecać Się Pornografią ? Różnice Między Prawdziwym Seksem A Tym W Filmach (55 min.)
  Odcinek 8: Jak Kontrolować Wytrysk i Swoje Podniecenie Seksualne? (43 min.) (TAK)
  Odcinek 9: Jak Opanować Erotyczne Myśli Przed Snem Dzięki Potężnej Wizji Marzeń i Koszmarów (32 min.) (TAK)
  Odcinek 10: Jak Radzić Sobie Z Nudą i Wykorzystać Ją Do Rozwoju Talentów (35 min.) (TAK)
  Odcinek 11: Jak Podwoić Swoją Produktywność i Zbudować Nawyk Sukcesu (45 min.) (TAK)
  Odcinek 12: Jak Efektywnie Odpoczywać Aby Zwiększyć Zapał Do Działania (22 min.) (TAK)
  Odcinek 13: Prawo Odroczonej Gratyfikacji (27 min.) (TAK)
  Odcinek 14: Jak Utrudnić Sobie Porażki? (14 min.)
  Odcinek 15: Podsumowanie i porządek (7 min.)
  Odcinek 16: Kiedy i Jak Porozmawiać z Dziewczyną o Wartościach Seksualnych (32 min.) (TAK)
  Odcinek 17: Jak Omówić i Wybrać z Kobietą Metody Antykoncepcyjne? (TAK)
  (28 min.)
  Odcinek 18: Jak Poradzić Sobie Z Seksualną Przeszłością Dziewczyny (TAK)
  (44 min.)
  Odcinek 19: Egocentryczne Cele – Jak Nie Być Sterowanym Przez Swoje Ego? (51 min.) (TAK)
  Odcinek 20: Jak Wyznaczać Cele, Z Których Nie Można Cię Okraść Oraz Jak Pozbyć Sie Presji Na Wyniki? (49 min.) (TAK)
  Odcinek 21: Jak Tworzyć Masywną Wartość Dla Siebie I Innych Ludzi? (TAK)
  (54 min.)
  Odcinek 22: Jak Wykorzystać Pożądanie Do Poznawania Kobiet (44 min.) (TAK)
  Odcinek 23: Problemy Kobiet Z Adoracją i Uzależnieniem Od Uwagi (44 min.) (TAK)
  Odcinek 24: Kryteria Oceny Kobiety Do Związku Na Całe Życie (49 min.) (TAK)
  Odcinek 25: Co Robić W Samotne Wieczory, Aby Uniknąć Nałogu i Rozwinąć Osobowość (54 min.) (TAK)
  Odcinek 26: Jak Zwiększyć Poczucie Własnej Wartości Poprzez Wdzięczność? (56 min.) (TAK)
  Odcinek 27: Jak Nie Dać Się Złapać Na Dziecko? Kiedy i Dlaczego Mieć lub Nie Mieć Dzieci? (48 min.) (TAK)
  Odcinek 28: Jak Okazywać Szczerą Czułość w Związku? (42 min.) (TAK)
  Odcinek 29: Jak Wyrażać i Rozpoznawać Pragnienia Seksualne w Związku? (48 min.) (TAK)
  Odcinek 30: Jak Szybko Powstawać Po Porażkach i Odzyskiwać Pozytywny Stan? (26 min.)
  Odcinek 31: Skąd Czerpać Ogromne Spełnienie Życiowe? (60 min.) (TAK)
  Odcinek 32: Jak Zostać Mistrzem W Swojej Dziedzinie? (38 min.) (TAK)
  Odcinek 33: Jak Pozbyć Się Presji Na Wyniki Dzięki Świadomości (TAK)
  o Funkcjonowaniu Świata? (48 min.)
  Odcinek 34: Jak Weryfikować Wartości, Które Stawiamy W Centrum Naszego Życia? (51 min.) (TAK)
  Odcinek 35: Jak Rozpoznawać i Uwalniać Się Od Kotwic Oraz Programów, Które Wgrywa Się Nam Od Lat? (58 min.) (TAK)
  Odcinek 36: Jak Zaakceptować Siebie? Niebezpieczeństwa Psychologicznej Samoakceptacji (1 godz. 11 min.) (TAK)
  Odcinek 37: Wewnętrzny Konflikt Pragnień, Czyli Dlaczego Robimy To, Czego Nie Chcemy? (1 godz. 15 min.) (TAK)
  Odcinek 38: Jak Szukać i Sprawdzać Zasady Udanego Współżycia Seksualnego? (1 godz. 39 min.) (TAK)
  Odcinek 39: Wzór Miłości Kobiety i Mężczyzny (1 godz. 05 min.) (TAK)
  Odcinek 40: Jak Uniknąć Pięknych Kobiet, Które Są Zepsute Wewnętrznie? (TAK)
  (1 godz. 07 min.)
  Odcinek 41: Jak Uniknąć Szkodliwych Obsesji i Presji Na Wyniki? (1 godz. 04 min.) (TAK)
  Odcinek 42: Jak Pokonać Egocentryzm i Gdzie Szukać Uwolnienia od Ego? (TAK)
  (41 min.)
  Odcinek 43: Jak Nie Ulegać Światowym Trendom Oraz Pożądliwościom? (TAK)
  (2 godz. 12 min.)
  Odcinek 44: Jak Rozpoznać Prawdziwą Miłość? (1 godz. 09 min.) (TAK)
  Odcinek 45: Podsumowanie Programu i Przestroga (46 min.) (TAK)

  Reply

  MAX November 5, 2019 at 22:44

  Dzięki Ci za taką rozbudowaną odpowiedz.

  ” narzeczona się źle z tym czuje, więc chce to robić jak najrzadziej. Cóż, jest to poważny problem światopoglądowy już na poziomie samych różnic w podejściu do religii i seksu: powiedzmy gorliwa katoliczka plus letni katolik/agnostyk/ateista/buddysta/xyz. Różnice na tym tle mogą powodować poważne starcia w małżeństwie.”

  Właśnie tych starć się boję. Bo juz teraz rzadko uprawiamy seks. Te kilka razy w miesiącu to jest 3-4…
  Nie wiem tez do końca jakie Ty masz podejście i co dla Ciebie znaczy “regularne” współżycie.

  W tym spisie treści który podałeś napisałeś tłustym drukiem “”Korzystanie z narządów
  płciowych niezgodnie z ich
  funkcją i przeznaczeniem
  jest po prostu szkodliwe
  i bezsensowne.”

  Jak mam to rozumieć? Bo moze się mylę, jeśli tak, to sorry, ale to brzmi baaaaardzo katolicko i rozumiem to w ten sposób, ze seks to w zasadzie wtedy, gdy chcemy mieć dziecko, a inne okoliczności to grzech.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 6, 2019 at 09:20

  Bo wczytujesz tam coś, czego tam nie ma. Sam masz namieszane w głowie przez katolicyzm. Nie chcę tutaj wyjawiać zawartości kursu. Kurs nie jest katolicki. A z tymi funkcjami, to chodzi przede wszystkim o umacnianie więzi i wyrażanie oddania. Wyrywaniem z kontekstu jest jak tzw. masturbowanie się za pomocą ciała kobiety, czyli nie wyrażanie tym dozgonnej miłości, tylko taka pusta konsumpcja, używanie, zabawianie się kimś. Jest o tym artykuł tutaj i playlista tutaj.

  Reply

  tomo November 5, 2019 at 09:18

  Czytam komentarz wyżej i oczom nie wierze. Co za hipokryzja i obłuda. Gorliwy katolik i uprawia seks przed ślubem, no śmiech na sali. Najpierw pisze że to robią a potem że czekają do ślubu???? Placze sie w zeznaniach.To są wybujale wymagania. Uwaza że seks po ślubie kilka razy w miesiącu to mało??? Biedna twoja dziewczyna, aż strach pomyśleć co zrobisz jak przez dłuższy czas nie bedziecie mogli, bo a to ciaza a to po ciąży a to choroba….. Pewnie bedzie latał i szukał jakiejs innej chętnej, bo on przecież musi codziennie, a najlepiej kilka razy dziennie. Wypadało by dorosnać w końcu, a nie takie dziecinady odstawiać. Żal tej dziewczyny nie będzie miala w nim żadnego oparcia. Małżeństwo to nie jest sam sex. I nie powonno sie tylko na tym opierać, bo akurat to jest swera która najszybciej sie nudzi

  Reply

  MAX November 5, 2019 at 11:07

  poza sprawami łózkowymi jest między nami super, inaczej nie zdecydowalibyśmy się na ślub.

  Reply

  Tadeusz November 6, 2019 at 07:24

  Paweł. Co sądzisz o aplikacjach typu tinder czy badoo? Chodzę na spotkania z tych portali ale nigdy nie dochodzi nawet do drugiego spotkania. Najgorsze jest to że nawet nie wiem co robię źle. Czy to o wygląd chodzi czy o charakter. Nie wiem czy to mnie tylko odrzucają czy to normalne ze faceci z tych portali są odrzucani. Byłbym wdzięczny za odpowiedź

  Reply

  Tadeusz November 6, 2019 at 10:16

  Stosuje te Twoje metody dzwonienia po 5 dniach po spotkabiu ale to nic nie daje bo albo nie odbieraja albo daja podaja wynowki

  Reply

  Paweł Grzywocz November 6, 2019 at 10:26

  Sporo dziewczyn z neta to odpady, które nie potrafią nikogo poznać na żywo, więc chodzą na randki z neta z nudów i w celu dowartościowania się. Druga przyczyna może być taka, że zabijasz zainteresowanie na pierwszym spotkaniu. Czekanie po spotkaniu działa, gdy zwiększasz zainteresowanie na spotkaniu, to wtedy dziewczyna ma do czego tęsknić. A gdy zabijesz zainteresowanie, to jej to obojętne, czy i kiedy zadzwonisz. Stosujesz jakieś niepełne informacje.

  Reply

  D. November 18, 2019 at 21:52

  Odpady to są wszędzie. “Odpady” są w wieku 25+ tak uśredniając (osobiście znam “odpad” który ma 21lat, czyli kobietę po przejściach, po związku który jej się rozpadł i skonczyło się to dla niej prychoterapią i tabletkami na depresję. Ona swojego obecnego faceta poznała w pracy, czyli na socjalu, na żywo, wczensije poznawała w internecie).

  “Odpady” to zazwyczaj ludzie po przejsciach, ludzie niesmiali, nieatrakcyjni albo poprostu wybredni.

  Są wszędzie. Nie tylko w internecie. Pawle, patrzmy szerokokątnie. Tzn z szerszej perspektywy. Swiat nie jest taki łatwy i czarno biały (zero-jedynkowy). To nie jest takie proste.

  Reply

  Tadeusz November 6, 2019 at 12:02

  Wiem ze najlepiej zagadywac w realu tylko co jesli nie otrzymuje sie oznak zainteresowania a sam mowisz ze najlepiej wtedy zagadywac

  Reply

  Paweł Grzywocz November 6, 2019 at 12:37

  Nie mówię, że to sztywna reguła. Oznaki przed podejściem lub ich brak niczego nie gwarantują ani nie przekreślają. Jest o tym odcinek nr 19 w kursie Pewności siebie w 90 dni.

  Reply

  Tadeusz November 6, 2019 at 16:59

  Myslalem ze to normalne ze dziewczyny malo albo nigdy nie patrza sie na facetow natomiast z tego co czytam w komentarzach pod odcinkiem wychodzi ze faceci czesto je otrzymuja. Co z tego ze jestem w miare wysoki i mam normalna sylwetke skoro widocznie przez swoja twarz jestem u wszystkich skreslony bo zadna nie patrzy. A przeciez nie ma innego sposobu zeby sie spodobac jak zdac test fizycznej atrakcyjnosci

  Reply

  Paweł Grzywocz November 6, 2019 at 17:04

  Aby się wyróżnić możesz też pracować nad dopasowanym ubiorem, wyprostowaną sylwetką, uśmiechem. Jest o tym w google: “Męski wygląd – webinar”. Upewnij się, że wszystko jest, jak trzeba. Druga sprawa to pewność siebie, charyzma, osobowość. Zniechęcanie się, bo jakaś niunia się na Ciebie nie spojrzała świadczy, że coś nie gra w Twojej pewności siebie albo jest wręcz bardzo słaba, że sam się skreślasz zanim wystartujesz. Tak się nie da niczego sprzedać ani nawet zaprezentować. Polecam wdrożyć dokładnie zadania z programu “Pewność siebie z kobietami w 90 dni”, bo wysłałem Ci odcinek nr 19 już o samym zagadywaniu, podczas gdy masz braki z odcinka nr 8 o negatywnych przekonaniach na swój temat. Jak się ma takie niskie poczucie wartości i negatywne przekonania na swój temat, to trzyma to człowieka, jakby miał zaciśniętą blokadę, hamulec ręczny. Nie da się w ogóle cieszyć zagadywaniem, bo taki człowiek jest wewnętrznie nieszczęśliwy. Sam by się nie chciał ze sobą spotkać, sam siebie nie akceptuje, a co dopiero ktoś nieznajomy.

  Reply

  Tadeusz November 6, 2019 at 18:38

  Gdybys mial ponad 20 pierwszych spotkan i nie mial nastepnych pewnie tez bys tak myslal. Poza tym pare razy sprawdzalem w czym jest problem i czy to chodzi o moja gadke i proponowalem przed pierwszym spotkaniem rozmowe telefoniczna. Zawsze dochodzilo do tych pierwszych spotkan po niej. Jedna nawet sama proponowala wiec to chyba jednak nie o osobowosc chodzi

  Reply

  Paweł Grzywocz November 6, 2019 at 20:26

  Polecam wyszukaj w google: “Wieczny brak powodzenia u kobiet”, “12 powodów dlaczego nie masz dziewczyny”, “Jak radzić sobie z randkową suszą”, “Jak stracić dziewczynę w ciągu 4 randek”, “Jak rozmawiać z kobietą – słowa wywołujące emocje w kobiecie”, “Jak okazać dziewczynie zainteresowanie przy podejściu”.

  To nic nie znaczy ta rozmowa telefoniczna przed spotkaniem.

  Reply

  Tadeusz November 6, 2019 at 22:12

  To z pewnoscia kwestia wygladu. Poza tym ten brak jakichkolwiek oznak zainteresowania w zyciu realnym. Przystojni i super przystojni faceci nie musza wcale stosowac Twoich metod i nie zabija zainteresowania w ciagu nawet duzej ilosci spotkan

  Reply

  Paweł Grzywocz November 7, 2019 at 10:12

  Musisz nauczyć się pracować z tym, co masz. Tak, jak napisałem i powiedziałem w webinarze “Męski wygląd”. Gdy zadbasz o wygląd wedle zasad tam zawartych, to pozostaje osobowość. Każdy mężczyzna podoba się ograniczonej grupie kobiet, większej lub mniejszej. Żaden nie podoba się każdej. A nawet będąc przystojnym spotyka się masę niezainteresowanych kobiet i zajętych kobiet. W dodatku narzekanie nic nie daje. Skoncentruj się na rozwiązaniach problemu.

  Reply

  Irek November 7, 2019 at 11:55

  Kiedy powinienem się oświadczyć mojej dziewczynie, z którą jestem już 2 lata? Dodam, że nie mieszkamy jeszcze razem, a ona na to nalega.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 7, 2019 at 12:44

  Jest o tym w programie “Jak utrzymać związek”. Tutaj się nie wypowiadam, bo mam zbyt mało informacji. Alternatywnie polecam konsultację przez telefon.

  Reply

  Pioter September 2, 2022 at 20:54

  A tak pół żartem pół serio, po co w ogóle wiązać się z kim kolwiek skoro nawet związek z najbardziej ugodowa i łagodna samicą to wyzwanie. To już lepiej być całe życie samemu, a jeszcze lepiej być a seksualnym i mieć to gdzieś bo to powoduje tylko stres i inne problemy. Tak jak u mnie bo nigdy nikogo nie miałem a jestem już 30-sto letnim prawiczkiem który nigdy nie był z nikim na randce, nie trzymał kobiety za rękę a o całowaniu i seksie to sobie mogę pomarzyć, a jest to stan destrukcyjny dla psychiki młodego mężczyzny

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: