Kiedy Zadzwonić Do Dziewczyny I Dlaczego Czekać Aż 5 Dni Zanim Zadzwonisz…

by Paweł Grzywocz on 31 August 2012

kiedy zadzwonić do dziewczyny

W tym artykule wyjaśniam, kiedy zadzwonić do nowo poznanej dziewczyny, jeśli szukasz stałej, wartościowej dziewczyny do związku i nie chcesz tracić czasu na toksyczne, obrażalskie wariatki oraz dziewczyny, które są zakompleksione i potrzebują 1000 zapewnień dziennie o Twoim uczuciu.

Oto dlaczego zaczekanie dłużej od pozostałych facetów zanim zadzwonisz pozwala wyeliminować toksyczne kobiety oraz odróżnić się od gromady napalonych na wartościową dziewczynę facetów…

Kiedy zadzwonić do nowo poznanej dziewczyny?

*** PYTANIE CZYTELNIKA ***

Paweł, piszesz w swoim artykule: “Zachowuj się jakbyś miał się nigdy do niej nie odezwać??? Zadzwoń dopiero za 5 dni (nie dzwoń w piątek ani sobotę)???” To ma być żart? Stary, czy Ty myślisz, że taka laska nie ma nic lepszego do roboty tylko czekać aż jakiś nowopoznany koleś w końcu zdecyduje się do niej odezwać? Zejdź na ziemię Paweł. Atrakcyjne kobiety mają znacznie większy wybór. Zresztą to jest moim zdaniem podcinanie sobie jaj. Pewny siebie facet wie, czego chce i nie boi się tego sobie wziąć. I nie musi w tym celu stosować jakiś tanich sztuczek, żeby ona pomyślała, że on jest “tajemnicą”.

Takie zgrywanie tajemniczego na początku znajomości to prowadzi donikąd, ponieważ ona też nie chce tracić czasu na gościa, który nie wie, czego chce albo brak mu jaj by okazać zainteresowanie w męski sposób. Sam się o tym przekonałem niestety na własnej skórze. Takie gierki to dziecinada, która zadziała może w liceum. No chyba, że trafi Ci się dziewczyna, która się od razu zakocha i będzie czekać z utęsknieniem na telefon od Ciebie, ale ja bym raczej takiej zdesperowanej niuni nie chciał.

P.S. Nie widzę problemu żeby umówić spotkanie twarzą w twarz od razu, a najlepiej to od razu ją gdzieś zabrać, jeśli jest taka możliwość.

Pozdro!
Mariano

>>>MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Mariano!

Tak, atrakcyjna kobieta ma ogromny wybór i 9 na 10 nowo poznanych facetów zadzwoni lub napisze do niej w ciągu 2 do 3 dni. Jest to dla niej boleśnie nudne i przewidywalne! Każdy facet tak się zachowuje. Po drugie kobiety najbardziej narzekają na to, że facetom za bardzo się spieszy i robią wszystko zbyt wcześnie i za szybko. Dlatego zaczekanie 5 dni jest zupełną odwrotnością bycia desperatem, który napisze do niej sms’a godzinę po zabraniu jej numeru telefonu, ponieważ on tak bardzo boi się, że ona o nim zapomni. Biedny… jest tak niepewny siebie, że cały drży, że kobieta o nim zapomni w ciągu zaledwie 5 dni, więc musi jak wszyscy przewidywalni faceci zadzwonić najpóźniej po 2 do 3 dniach. Nie ma odwagi ani samokontroli, żeby dać kobiecie się pozastanawiać, która jest w kolejce do spotkania i jak bardzo jest zajęty. Taki okres czekania z pierwszym telefonem jest niestety nie do przełknięcia dla większości facetów.

Po trzecie…

Zaczekanie 5 dni z pierwszym telefonem świetnie eliminuje (tak, eliminuje) 3 rodzaje toksycznych kobiet:

 • zakompleksiona dziewczyna, która będzie w związku potrzebować 10 000 000 zapewnień o Twoim uczuciu i 1000 razy dziennie “kocham Cię” lub “wcale nie jesteś gruba” oraz będzie dzwonić po 3 razy dziennie i pytać, co robisz… Taka dziewczyna po 5 dniach milczenia z Twojej strony zwątpi w Twoje zainteresowanie i się podda. I bardzo dobrze!
 •  

 • drugi typ to “profesjonalna randkowiczka” (około 2 na 5 ładnych kobiet), która chodzi na randki dla sportu nawet z facetami, którzy kompletnie się jej nie podobają. Taka dziewczyna po 5 dniach w ogóle o Tobie zapomni albo nie będzie się jej chciało przyjść na randkę.
 •  

 • trzeci typ to kontrolująca wariatka lub feministka, która chce rządzić facetem i znać jego każdy następny ruch. Taka dziewczyna obrazi się, jak w ogóle miałeś czelność czekać 5 dni zanim zadzwonisz.
 •  
  Natomiast dziewczyna, której rzeczywiście się spodobałeś zwiększy tylko zainteresowanie Tobą przez te 5 dni. Skoro jej się podobasz to zacznie działać wyzwanie, niedostępność, nieprzewywalność i ona będzie rozmyślać, dlaczego jeszcze się nie odezwałeś oraz z iloma innymi dziewczynami możesz się w tym czasie widywać. Po drugie odróżnisz się od gromad napalonych despertów, którzy piszą do niej “tylko” jednego sms’ka dziennie lub dzwonią i chcą z nią umówić spotkanie na ten sam dzień, w którym dzwonią, pokazując, że nie mają nic innego do roboty.

  Podsumowując:

  Zaczekanie 5 dni zanim zadzwonisz pozwala wyeliminować na samym starcie:

 • profesjonalne randkowiczki
 • kontrolujące
 • obrażalskie
 • feministki
 • i zakompleksione
 •  
  Od dziewczyn, które mają:

 • zdrowe poczucie własnej wartości
 • rozumieją to, że mogłeś być zajęty
 • mają swoje życie
 • rzeczywiście Tobą zainteresowane
 • i na dodatek ucieszą się maksymalnie, gdy w końcu do nich zadzwonisz.
 •  
  Będą stęsknione i z większym entuzjazmem zgodzą się na spotkanie niż gdybyś próbował z nimi ustalić od razu spotkanie podczas pierwszej rozmowy zapoznawczej i zabił całe wyzwanie i nieprzewidywalność. Zrozumiałe jest, że czekanie 2 tygodnie lub miesiąc to chamstwo, ale 5 dni to jest nic. Czytelniku, miej jaja i wytrzymaj 5 dni (nie dzwoń w piątek ani w sobotę).

  Mariano – jeżeli Twoim celem jest jakakolwiek randka z jakąkolwiek kobietą, byle się spotkać z kobietą, to nie stosuj się do tej zasady, ponieważ rzeczywiście zaoszczędziłbyś sobie bardzo wiele czasu, pieniędzy i energii na randki z “Panią niewłaściwą”, a tego byś chyba nie chciał.

  W kursie “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek” dowiesz się dokładnie jak randkować z kobietą spotkanie po spotkaniu, aby zdobyć wartościową dziewczynę do stałego związku, a uniknąć toksycznej kobiety, z którą tylko byś cierpiał. Nie zwlekaj i zdobądź kurs na stronie: http://www.Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/poradniki

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.3/5 (7 votes cast)
  Kiedy Zadzwonić Do Dziewczyny I Dlaczego Czekać Aż 5 Dni Zanim Zadzwonisz..., 4.3 out of 5 based on 7 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/zwiazki/kiedy-zadzwonic-do-dziewczyny-i-dlaczego-czekac-az-5-dni-zanim-zadzwonisz/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 29 comments… read them below or add one }

  Kamil September 4, 2012 at 01:12

  Paweł a 4 dni moga być czy to jednak za mało czasu, co prawda nie mam zbyt dużego doświadczenia w randkowych relacjach z Kobietami, ale wydaje mi się, że 4 dni też są odpowiednim czasem, który buduje napięcie

  Pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz September 4, 2012 at 01:21

  Hej, też nigdy nie traktowałem tego jak sztywnej zasady i czasem dzwoniłem po 4 dniach, jednak ma to swój sens. Opisałem dokładnie 3 potężne zalety tego działania w komentarzu na stronie: http://jak-zdobyc-dziewczyne.org/podrywanie-dziewczyn/kiedy-zadzwonic-do-dziewczyny/#comment-63

  Reply

  Paweł October 24, 2012 at 16:46

  Hey, apropo czterech dni to mam taką sytuację że spotkałem się w niedziele i teraz nie wiem czy zadzwonić za cztery dni czyli w czwartek czy za siedem dni, czyli znowu w niedziele. Wydaje mi się że czekać siedem dni to bardzo długo, tymbardziej jeśli mam umówić spotkanie za trzy dni od momentu telefonu. Dziewczyna mi się podoba, w dodatku na randce chyba pierwszy raz nie było tak sztywno. Mimo że mnie nie dotkneła to co raz bawiła się kolczykiem i łańcuszkiem, czy te oznaki można traktować poważnie? Czytałem że to oznaka zainteresowania. Ciężko jest wytrzymać tyle, mineło trzy dni a ja mam wrażenie że już się nie widzieliśmy ze dwa tygodnie. Ciągle mam takie myśli żeby zadzwonić napisać. To jest taka niepewność, czy ona jest zainteresowana. Czasami sobie myślę że wolałbym zadzwonić teraz i żeby mi wykrzyczała “że nie chce się ze mną spotkać niż katować się z czekaniem następne cztery dni. Pytałem o opinie kobiety co myślą z czekaniem siedmiu dni to mnie zbeształy z błotem, że: “jak tak można”, “na pewno uzna, że masz ją w dupie”, “na pewno to ona może nie chcieć już zawracać sobie tobą d**y…” albo “napisz jej smska” itp. Ogólnie każda była na nie ale ogólnie żadna nie zaprzeczyła że nie spotkała by się ze mną po tygodniu jak bym wyglądał jak Johny Depp. Ciągle mam obawy że przez to czekanie ona się obrazi, a jest to naprawdę wartościowa dziewczyna. To ile czekać?

  Reply

  Dawid November 6, 2020 at 23:30

  Paweł sądzę że siedem dni to nic
  A innych kobiet, koleżanek, matki, babci czy siostry nie warto pytać, a dlaczego? Bo same nie wiedzą czego chcą, zaczynając pytałem jednej z przyjaciółek, zdecydowanie tej najbliższej, o to co sądzi o moich podbojach że tak to nazwę, pytałem czy wg niej to już oznaki zainteresowania czy jeszcze nie czy warto dalej się w to pakować, większość porad które od niej dostałem się nie sprawdziły, więc jechałem wg własnych spostrzeżeń a jej już dalej o takie rzeczy nie pytam.
  Kobiety tak już mają że ciężko im się określić, są mocno emocjonalne i instynktowne, robią wiele rzeczy nawet tego nie rejestrując.
  W przeciwieństwie do nas facetów, którzy postępujemy logicznie, dziewczynom trudniej okiełznać ich emocjonalna naturę, był kiedyś o tym stand up (jak znajdę to podesle).
  Dlatego inaczej zareaguje Twoja siostra kochająca Dawida Kwiatkowskiego, inaczej koleżanka która nigdy nie postrzegała Cię jako materiał na faceta, a inaczej kobieta która jest szczerze Tobą zainteresowana.
  Z własnego doświadczenia mogę Ci podrzucić sytuację, gdzie dziewczyna (z którą byłem ledwie na jednym spotkaniu) trzymała się twardo przez cztery dni (ani słowa) jednak piątego już do mnie napisała wysyłając swoje zdjęcie z pracy z podpisem (by przypomnieć
  zapewne o swoim istnieniu i wybadać sytuację)
  I to dziewczyna która ponoć ma chłopaka, więc jeśli zajęta dziewczyna, nie wytrzymała presji czasu, to jak dobrze musi to działać na wolną dziewczynę, której wpadłeś w oko?
  Mogę podeprzeć się jeszcze przykładem z moich początków, gdzie dziewczyna która zapewne przez moje błędy określiła mnie mianem przyjaciela, po moim solidnym zdystansowaniu się (co również jest opisane w jednym z artykułów Pawła) zaczęła “głupieć” do tego stopnia że wysyła mi na fb zdjęcia co robi, gdzie jest, co widziała, w momencie zbyt długiego braku mojego odzewu zaczyna dzwonić i gdy nie odbiorę to pisać smsy, czasami jest wręcz natrętna w swoim zachowaniu
  Nie będę dawać jej szansy, bo uważam że sama nie wie czego chce, wpisując się w ten sposób w ramy toksycznej kobiety.
  Aczkolwiek zobacz jaka jest wytrwała i jak dobrze działają porady z tej strony, ukierunkowane pod niemalże każda możliwa sytuację.
  Mogę Ci polecić wykonywanie porad Pawła z bardzo dużą dokładnością, do czasu, aż sam nie będziesz czuł się pewnie w temacie i nie dojdą do tego Twoje własne doświadczenia, wtedy będziesz mógł już naginać zasady i dostosowywać się do sytuacji, do tego czasu jednak rób wszystko “podręcznikowo” a nie zginiesz.
  Polecam też w momencie, gdy masz jakieś wątpliwości, czy nie wiesz jak zachować się w danym momencie, poprostu przeszukać stronę oraz kanał na YT Pawła i poszukać odpowiedzi, bo pewnie ktoś już kiedyś miał podobny dylemat, który jest już rozwiązany na stronie, przynajmniej ja znajduje tu odpowiedź na wszystko czego potrzebuje.
  Rozumiem że ogrom informacji który tu jest trudno przeszukać na szybko, dlatego otwórz notes i opisuj tam strefy w których masz trudności lub odpowiednie artykuły zapisuj w zakładki by mieć do nich szybki dostęp
  Pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz November 7, 2020 at 10:31

  Dzięki za podzielenie się doświadczeniem. Dodam tylko, że można też przesadzić z byciem wyzwaniem dlatego są też górne limity, a zalecam 5 dni, czasami kilka więcej, aby omijać piątki, soboty i święta, a czekając np. ponad 9 dni bez żadnego kontaktu, to dziewczyna ma prawo się zniechęcić, że może ona jest jakąś zapasową opcją, więc lepiej już odezwać w ciągu 5 dni z hakiem maksymalnie i umówić spotkanie nawet z 10-30 dniowym wyprzedzeniowym i zobaczyć, czy przyjdzie. Ona będzie zadowolona, że nie została olana na ponad 10 dni, a i przestrzeń będzie duża i sprawdzimy czy ona dotrzyma tak odległego terminu spotkania.

  A odnośnie wariowania przyjaciółki itp. to warto pamiętać, że to właśnie toksyczna dziewczyna, czyli ona zaczyna gonić tylko dlatego, że została olana i rozpracowana, bo wcześniej sama nas odrzuciła 2 razy a nie dlatego, że nagle doznała olśnienia. Jest o tym artykuł: “Olewanie dziewczyny pomaga” o wampirce, która nigdy nie odpuszcza i walczy do końca o każdego adoratora, żeby nie stracić dawcy uwagi. Jest też o tym historia w artykule: “Dziewczyna chce tylko seksu a nie chce mieć chłopaka” dlatego oznaki zainteresowania muszą być stabilne przez 10 spotkań, a potem 6 miesięcy, żeby można je było uznać za szczerze i trwałe a nie jakieś krótkie zrywy, które mogą być tylko pod wpływem jakiejś gierki.

  Najlepiej nie dać nic po sobie poznać takim dziewczynom i dalej z nimi pozostawać w dobrych relacjach, ale już nigdy więcej ich nie zapraszać i mówić, że jesteś zajęty. Mówić, że pewnie, możecie być super przyjaciółmi i zawsze może na Ciebie liczyć, a potem nie akceptuj żadnego zaproszenia, gdyż ona już odrzuciła nas 2 razy i potem tylko będzie sprawdzać, czy nadal ma nas w garści, więc odwzajemniamy zaczepki dla niepoznaki, że nas to boli czy coś, ale nie akceptujemy już sugestii i zaproszeń na spotkanie, których i tak zwykle nie będzie, bo takim dziewczynom nie zależy na spotkaniach, tylko na karmieniu się uwagą.

  Reply

  Piotrek September 19, 2012 at 22:00

  Cześć, mam ptanie bo zupełnie się pogubiłem. Moja koleżanka chciała zeswatać mnie ze swoją kumpelą. Powiedziała że się jej podobam. Spotkalismy się spotkanie było super, cały czas rozmawialismy, smialiśmy się, na końcu spotkania oan sama powiedziała że ma nadzieję do następnego spotkania…. Potem sama napisała mi smsa że dziękuję za spotkanie :-*. Nastepnego dnia pisze do niej jednego smsa, drugiego cisza. Za dwa dni dzwonię do niej nie odbiera… Co mam myśleć?

  Reply

  Grzywocz September 19, 2012 at 22:13

  2 na 5 kobiet, które dziękują za spotkanie po pierwszej randce i pytają o następne w ogóle nie mają tego na myśli. Są po prostu miłe albo lubią, gdy faceci do nich dzwonią. Dlatego nie wolno wierzyć W NIC dopóki dziewczyna nie ruszy się 10 razy na randkę i nie będziecie się całować od 4 spotkania, a nawet wtedy może się okazać, że ona nie zapyta o częstsze spotkania i nie będzie ją obchodziło czy zostaniecie parą czy nie, bo będzie chciała się widywać z jakimkolwiek facetem dopóki jej się nie znudzi. Nie da się rozszyfrować kobiety po jednym spotkaniu. Nie pisz smsów na drugi dzień jak wygłodniały desperat. Zaczekaj pełne 5 do 9 dni, nie kontaktuj się w piątki ani soboty, a jeśli ona napisze, to oddzwoń następnego dnia i ustal spotkanie na 3 dni do przodu. Przestrzeń to klucz do kobiet.

  Reply

  krzys August 25, 2013 at 15:04

  Zastanawiam się jak to jest z inicjowaniem pierwszych spotkań? Czy tylko facet powinien przejmować inicjatywę i zapraszać na pierwszych 6-7 randek, czy druga strona również powinna się wykazywać? I jak to jest z utrzymywaniem kontaktu przez ten czas? Czy tylko facet ma dzwonić, czy jednak dziewczyna też powinna się czasem odezwać sama? Pytam, bo jestem w takiej sytuacji, że tylko ja wszystko inicjuje póki co. Jest ok, czy coś nie gra?

  Reply

  Patryk January 2, 2015 at 14:24

  A czy zawsze ja proponuje spotkanie? Czy np zdanie na koniec spotkania “Miło sie rozmawialo, jeśli miałabys kiedys ochotę gdzieś wyskoczyć to zadzwoń” jest dopuszczalne ?

  Reply

  Grzywocz January 5, 2015 at 15:27

  Na początku to Ty zawsze proponujesz spotkanie jako lider, inicjator, przewodnik relacji. Niektóre kobiety wcześniej zaproponują Tobie spotkanie, niektóre dopiero w związku, a niektóre wcale, bo są tak nauczone. To Twoja rola. Mówienie na końcu spotkania o następnym jest zabijaniem tajemniczości i pokazywaniem jej, że oczekujesz kolejnych spotkań. To może obniżyć zainteresowanie dziewczyny. A teksty typu: “Zadzwoń do mnie” są totalnym oddaniem kontroli kobiecie, a ona za Ciebie nie poprowadzi relacji, chyba że jest zdesperowana i ma jakieś nieszczere zamiary, jak np. dorównanie koleżankom i szybkie znalezienie chłopaka. To wszystko jest wyjaśnione krok po kroku tutaj.

  Reply

  Matthew January 4, 2017 at 16:36

  Cześć.
  Rozumiem doskonale zamysł “czekania”, bo zauważam od jakiegoś czasu jego fantastyczne rezultaty. Ale co zrobić w wypadku, gdy target należy do tej samej uczelni co ja, w dodatku prywatnej uczelni, ma klasę dwie sale dalej (bo tu nie ma systemu przechodzenia od klasy do klasy – wykładowcy koczują, studenci cały dzień są w jednej sali); czyli, słowem, nie ma opcji, abyśmy się codziennie nie widywali. W dodatku jak się uda stworzyć związek, jak zachować tę atrakcyjność, skoro przez 5 dni w tygodniu jesteśmy skazani na widywanie się na przerwach, przed i po lekcjach? Przecież nie powiem dziewczynie, że mogę wychodzić na przerwę tylko dwa razy w tygodniu, żeby nie widzieć się z nią więcej niż 3 razy na tydzień. Oczywiście uogólniam, uproszczam, przesadzam. Ale z pewnością rozumiesz, co mam na myśli. How to handle this?

  Reply

  Grzywocz January 4, 2017 at 16:55

  Podobnie, jak tutaj, czyli zachowujesz się, jakby nigdy nic i traktujesz, jak znajomą. Pierwszy kończysz wszystkie rozmowy i ograniczasz je do kilku minut. Dajesz się poznawać tylko na umówionych spotkaniach, a na zajęciach jesteście tylko na “cześć” i kilka minut “co słychać”, jeśli wpadniecie na siebie. Przebywaj z chłopakami na zajęciach.

  Reply

  Matthew January 4, 2017 at 18:42

  Będąc w związku też? Jeszcze ten i następny rok zabawię na uczelni. Ona też. Mam za sobą pytanie “czy jesteśmy już razem?” i oficjalnie jesteśmy parą. Co prawda zaledwie od kilkunastu dni, stąd moje poszukiwania odnośnie dalszego zachowania w tych warunkach.

  Reply

  Grzywocz January 4, 2017 at 19:04

  W związku też, aby ludzie o was nie plotkowali.

  Reply

  Paweł December 11, 2018 at 16:21

  Panowie. Paweł dobrze mówi jeśli chodzi o zasady telefonowania, zasady poznawania dziewczyn.

  Ja się o tym w ostatnim czasie przekonałem. W zasadzie popełniałem te same głupie błędy na początkach znajomości.

  To prawda, że jeżeli dziewczyna jest zainteresowana, to na pewno się o tym dowiecie. Trzy telefony absolutnie wystarczą, jeżeli nie odbierze, nie oddzwoni, nie napisze, dajecie sobie spokój. ONA NIE JEST ZAINTERESOWANA. Nie oszukujcie się i zachowajcie godność. Żadne pisanie smsów niczego nie zmieni.

  Druga bardzo ważna sprawa, nawet jeśli jesteście samotni i chcecie wreszcie poznać tę właściwą dziewczynę, musicie być realistami, nie ponosić się uczuciom.
  Choćby dziewczyna była największą pięknością jaką w życiu widzieliście nie stosujcie dla niej taryfy ulgowej. Trzymajcie się w ryzach i nie pozwólcie by stała się centrum waszego życia.

  Choćby dziewczyna wam się kleiła do ramienia, uśmiechała się, zagadywała, proponowała spotkanie kiedy się widzicie, a później mając jej numer telefonu nie nastawiajcie się, że ona na pewno się z wami umówi. Miałem taki przypadek ostatnio, jestem w szoku, bo jak tak może być, że dziewczyna chce się spotkać, a kiedy bierzesz numer i dzwonisz ona Cię olewa. Z dziewczynami trzeba ostrożnie, bo inaczej można wpaść w depresję, przede wszystkim nie nakręcać się jak ja to robiłem.

  Piszę to bo wiem, że wielu mądrych chłopaków ma problem z znalezieniem dziewczyny, nie są ani głupi, ani gorsi od innych, a jednak ciągle są sami.
  Nie poddawajcie się, szukajcie dziewczyny i miejcie swoje wymagania, choćby wam mówiono, że wybrzydzacie i zostaniecie przez to sami.

  Nie poddawajcie się.

  Reply

  Anonim December 12, 2018 at 08:40

  To samo obserwuję, co tu opisuję zresztą. Dziewczyny są bardzo dziwne jak dla mnie. Zachowują się jakbyś się jej strasznie podobał, a później nie chcą się spotkać. Klucz to się do tego przyzwyczaić i jak to Paweł mówi “nie wierzyć w nic do 10. spotkań, a i później nie za bardzo”. Jak jedna, druga, trzecia tak zrobi, to się do tego trochę przyzwyczajasz. Widocznie one nie są szczerze zainteresowane często, a tylko flirtują dla sportu i są toksyczne ogólnie mówiąc. Lepiej szybko to odkryć, niż się miesiącami czaić na jedną i tracić mnóstwo czasu i nerwów.

  Reply

  A July 22, 2020 at 22:22

  Im więcej pracuje nad poczuciem własnej wartości, tym bardziej zaczynam rozumieć przekaz Pawła.

  Mam wrażenie, że ktoś mi nakładl mega gowna do glowy, ze musze zadzwonic maks do 3 dni po zabraniu numeru, bo ona sie obrazi.

  Nie chce spędzić życia spelniajac oczekiwania niedowartosciowanej dziewczynki, w strachu że się obrazi. To jest moje zycie! To ja tu rządzę! To ja tu prowadzę!

  Reply

  Krzysiek October 9, 2020 at 14:27

  Paweł mam krótkie pytanie. Piszesz w materiałach aby dzwonić nawet do 4 nieodebranych połączeń. Bo dziewczyna nie ma obowiązku dawać nam znać lub oddzwaniać.
  Mam pytanie. Czy dzwonimy do 4 prób tylko przy pierwszym telefonie? Czy jak już jest np po pierwszej czy drugiej randce to też dzwonimy aż do 4 prób? Przecież wtedy dziewczyna ma nas zapisanego w telefonie,spotkała się z nami to czy nawet 3 próby bez jej znaku życia do już nie podkładanie się?
  Czy to nie jest wstępny test zainteresowania dziewczyny,że po spotkaniach trzeba próbować aż 4 razy dzwonić bo taka panna łaskawie nie da n nawet znaku choćby smsem co tam itd?
  Czy nadzwyczaj na początku znajomości się tymi próbami do 10 randki nie przejmować i robić swoje i jest to normalne bo nie jesteśmy dla siebie nikim ?

  Reply

  Jur. May 31, 2021 at 14:39

  Cześć,

  Mam pytanie odnośnie kontaktu. Jeżeli nie zdążyliśmy wziąć telefonu a mamy dziewczynę na Fejsie to już abstrahując od tego,że zawsze lepiej brać telefon i dzwonić to czy wtedy można do niej zadzwonić na messangerze(działa to jak telefon i jest darmowe) czy jednak napisać aby nie było to zbyt inwazyjne?
  Zasadniczo uważam i zawsze wolę brać telefon jak w Twoich wskazówkach. Natomiast zaobserwowałem,że jednak nie ma to aż takiego znaczenia. Jak naprawdę podobasz się dziewczynie,to czy napiszesz do niej maila,messangera lub zadzwonisz to nie ma to znaczenia jeżeli jej się podobasz.
  Ma to wielkie natomiast znaczenie w przypadku dziewczyn którym trochę lub średnio się spodobałeś. W innym przypadku to ona w ogóle się cieszy,że nawiązałem z nią kontakt.

  Reply

  Paweł Grzywocz May 31, 2021 at 19:03

  Tak, można zadzwonić na messenger. W tonie głosu lepiej słychać wymówki lub entuzjazm niż przez tekst.

  Reply

  Amadeusz August 26, 2021 at 18:03

  Załóżmy, że poznałem dziewczynę na szybkich randkach i ona dała swój numer dziewięciu mężczyznom, w tym i mnie. Dziewięciu z nich dzwoni do niej do trzech dni, a ja po pięciu. W momencie, kiedy do niej zadzwonię, to ona jest już umówiona na 7 randek. Pozostali dwaj już są po pierwszym spotkaniu z nią. Czy naprawdę uważasz, że ona jeszcze znajdzie czas na kolejnego kolesia? Mi na miejscu kobiety by się nie chciało wciskać do kalendarza ostatniego chłopaka.

  Reply

  Paweł Grzywocz August 26, 2021 at 18:12

  Ta zasada nie dotyczy zbyt krótkich rozmów poniżej 3 minut oraz Internetu, czyli szybkie randki oraz zbyt krótka rozmowa na imprezie, na mieście, gdziekolwiek, gdy nie zbudowałeś wielu tematów, emocji, dzięki którym dziewczyna będzie o Tobie rozmyślać. Wówczas czekanie nic nie da i dzwonimy w ciągu 1-2 dni.

  Reply

  Dawid September 4, 2021 at 16:50

  Sytuacja jest taka że pewna kobieta z pracy, którą poznałem cztery lata temu i mam do niej dwa nr telefonu firmowy i prywatny, nagle mi się spodobała i z tego co wiem od jej koleżanki ja też się jej podobam i nagle w dwóch pierwszych tygodniach sierpnia zaczęliśmy cały czas na siebie wpadać i prowadzić rozmowy, jedne udane, drugie mniej, ale kilka razy zasugerowała bardzo duże zainteresowanie, ale przez brak doświadczenie tego nie wykorzystałem i się z nią nie umówiłem. Po tych dwóch tygodniach poszedłem na urlop wakacyjny, który większości spędziłem na odpoczywaniu i dobrej zabawie na wakacjach za granicą, wróciłem z powrotem i cały czas myślę czy powinienem zadzwonić, nawet byłem bliski, ale dostałem blokady. Dzisiaj mija 14 dni od ostatniej rozmowy z nią i teraz czy lepiej zadzwonić w niedzielę np o 16-17 i się z nią umówić tego samego dnia lub na inny termin, czy lepiej poczekać do pn i się z nią w pracy spotkać, choć to też nie jest pewne? Czy raczej sytuacja jest już spieprzona.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 4, 2021 at 22:40

  Po pierwsze przesłuchaj 10 razy w 10 tygodni program “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” i bonus Audio Action Steps tutaj, a potem raz w miesiącu, żeby się utrwaliło i postępuj zgodnie z nim. Np. nigdy nie umawiaj terminu spotkania na ten sam dzień ani na jutro, ponieważ zwykle dziewczyna ma już inne plany i tylko strzelasz sobie w kolano, prezentując brak szacunku do swojego i jej czasu, brak obycia z kobietami, zbytnią dostępność itp. itd. Takich strzałów w kolano jest o wiele, wiele więcej. Proponuj termin z co najmniej 2-3 dniowym lub większych wyprzedzeniem. Zadzwonić lepiej w niedzielę o 20/20.30, gdy już raczej jest w domu i planuje sobie tydzień a nie o 16, 17, gdy prawdopodobnie spędza czas z rodziną lub znajomymi. Oczywiście lepiej zaproponować spotkanie przez telefon niż twarzą w twarz, ponieważ w przypadku podania wymówki o wiele prościej się pożegnać, jakby nigdy nic niż być odrzuconym twarzą w twarz. Nie wiadomo, czy sytuacja jest spalona, ponieważ nie zaproponowałeś jeszcze terminu spotkania. Wyszukaj artykuł w google: “Jak sprawdzić czy dziewczyna coś do mnie czuje w 3 prostych krokach” i “7 oznak udawanego zainteresowania dziewczyny”.

  Reply

  Tadeusz June 12, 2022 at 10:11

  Cześć Paweł. Zastanawia mnie pewna sytuacja. Po pierwszym spotkaniu zapytałem dziewczynę o nr telefonu na co ona: ” po co Ci mój nr telefonu” powiedziała ze ona nie lubi rozmawiać przez telefon i że może mi dać snapa. Ja jej na to że da się też pisać przez telefon a nie tylko dzwonić a na snapie to raczej nic nie wysyłam to jest mi niepotrzebny. Ale jak nie chce dać nr to spoko. Na to ona ze może mi dać jednak ten nr skoro go chce i podała mi go. Dodam że na spotkaniu jak szliśmy to kilka razy mnie dotknęła a na koniec sama przytuliła. No ale mimo wszystko były opory przy tym numerze więc wydaje mi się to trochę nieszczere. Zastanawia mnie czy jest sens się jeszcze kontaktować bo nie lubię się narzucać. Co o tym myślisz? Proszę o odpowiedź.

  Reply

  Paweł Grzywocz June 12, 2022 at 11:11

  Nie przejmuj się, niektóre dziewczyny naprawdę mogą nie lubić rozmawiać przez telefon. Możesz spróbować mimo wszystko zadzwonić, a jakby nie odbierała albo nalegała, że woli pisać, to umów się na kolejne spotkanie poprzez pisanie. Podobna sytuacja przy pytaniu o kontakt tutaj.

  Reply

  Łuki February 5, 2023 at 19:19

  Sytuacja – spotykamy się już 3 miesiące. Nagle foch – moja wina, bo olałem jej pytanie o spotykanie się częściej…

  … brak rozmowy już od paru dni – zastanawiam się czy po 6 dniach nie gadania, zadzwonić do niej i umówić spotkanie aby wyjasnic co jest nie tak. Można coś jeszcze ugrać z tego?

  Reply

  Paweł Grzywocz February 5, 2023 at 20:50

  Tak, umów się, jakby nigdy nic, a przez telefon mów, że powiesz jej na spotkaniu i właśnie dlatego dzwonisz, aby się spotkać i jej powiedzieć o tym, a jakby protestowała, to powiedz to, co chciała usłyszeć, że oczywiście, że chcesz się spotykać częściej i właśnie dlatego dzwonisz. Nie musisz czekać 6 dni, tylko 2 do 3 normalnie, ponieważ to Ty spowodowałeś tego focha, ignorując jej inicjatywę, o czym jest artykuł tutaj.

  Reply

  Łuki February 5, 2023 at 20:58

  No tak, ale to było 6 dni temu ;/. Jutro zadzwonię

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: