Jak Poderwać Ukrainkę, A Jak Polkę? Jak Poznać Dziewczynę z Ukrainy w Polsce: Różnice w Poznawaniu Kobiet i Przykładowa Rozmowa Po Epidemii

by Paweł Grzywocz on 18 July 2020

“Otwartość kobiet jest taka sama, jak wcześniej albo większa, bo nie chcą być teraz same.”

jak poderwać Ukrainkę
Jak poderwać Ukrainkę, a jak Polkę? W tym artykule otrzymasz przykładową rozmowę z dziewczyną, którą możesz traktować jako ćwiczenie na nabranie pewności siebie lub dodatkowy sposób poznawania kobiet w codziennych sytuacjach.

Niektórzy mężczyźni szukają sposobu, jak poznać dziewczynę z Ukrainy, bo myślą, że może one będą jakoś bardziej zainteresowane niż Polki, jednak nie jest to regułą, ponieważ sporo dziewczyn z Ukrainy ma ustabilizowane życie w Polsce i chcą poznać kogoś, kto im się podoba i jest dla nich interesujący, a pieniądze mają swoje.

Poza tym przed podejściem nie wiadomo nigdy, jakiej jest narodowości jest dziewczyna, a czasami nawet nie słychać zbytnio różnicy w akcencie.

W tym nagraniu dowiesz się:

 • Jak poznać dziewczynę z Ukrainy w Polsce – najprostszy sposób
 • Jak zagadać do obcej dziewczyny na mieście i ją swobodnie poznać?
 • Jak pozbyć się presji oczekiwań na efekt oraz strachu przed oceną
  i odrzuceniem?
 • Jak noszenie maseczek wpływa na poznawanie się z kobietami?
 • Gdzie w codziennych sytuacjach można poderwać wolną dziewczynę z Ukrainy lub z Polski?
 • Czy każda dziewczyna z Ukrainy leci na kasę czy są też takie, które mają stabilną sytuację finansową?


 • Wnioski czytelnika po 100 rozmowach:


  *** “Teraz po prostu pytanie/tekst “sam przychodzi” bo słyszałem go już tyle razy, że wydaje się naturalną koleją rzeczy. A gdy się samemu kilka razy przećwiczy, to wychodzi to normalnie. Wysłuchanie tego kursu pozwala mi w łatwiejszy sposób rozmawiać z kobietami, w sposób bardziej interesujący, szczególnie przy pierwszym poznaniu.” ***

  “Cześć Pawle,

  Posiadam już część twoich materiałów (12 randek, 77 technik flirtu, Jak utrzymać związek).

  No i stało się w końcu skończyłem odsłuch 100 nagrań z rozmów z kobietami. Sporo się przy tym nauczyłem. Jednak nie myślę, że to koniec tylko początek, zamierzam je przesłuchać raz jeszcze.

  Pomimo, że inne kursy Pawła dają celne rady dopiero przesłuchanie “100 rozmów audio” dopełniło dla mnie sens niektórych z nich.

  Jako posiadacz innych materiałów nie miałem obaw o zawartość merytoryczną. Zastanawiałem się nad jakością nagrań, ale po przesłuchaniu mogę śmiało powiedzieć, że wszystko jest zrozumiałe. Miałem wątpliwości czy rzeczywiście potrzebuję wszystkie 100 nagrań. Finalnie zdecydowałem się “na całość” bo wiem, że najlepiej uczę się powtarzając.

  Teraz po prostu pytanie/tekst “sam przychodzi” bo słyszałem go już tyle razy, że wydaje się naturalną. koleją rzeczy. A gdy się samemu kilka razy przećwiczy to wychodzi to normalnie.

  Wysłuchanie tego kursu pozwala mi w łatwiejszy sposób rozmawiać
  z kobietami, w sposób bardziej interesujący, szczególnie przy pierwszym poznaniu. Na pierwszych randkach też jest dużo lepiej, ale nad tym muszę jeszcze nadal pracować.

  Złapałem się, że łatwiej mi jest rozmawiać z nieznajomymi osobami kobietami/osobami. Z miejscami ze wspólnym kontekstem idzie mi też dużo lepiej.

  Jakie są moje największe odkrycia. Myślę, że każdy może dostrzec tu co innego, polecam szukać rzeczy które wy robicie inaczej albo których balibyście się sami powiedzieć /zrobić.

  Moje spostrzeżenia:

  - Paweł bardzo dobrze balansuje rozmowę, pyta o rzeczy poważne będąc delikatnym/taktownym i jest przy tym nadal sobą, nie widzę tam fałszu, co większość kobiet szybko wyczuwa.

  - Pomimo tego, że nie zawsze “się wszystko udaje” nie są to porażki, dzięki umiejętnej rozmowie Paweł zawsze wychodzi z tego z twarzą.

  Ja np. nadal szukam tego “balansu” między interesującą rozmową, zaczepianiem kobiet, delikatnym okazaniem zainteresowania ich osobie, pozostanie tajemnicą, sobą oraz co najważniejsze dla mnie spójnością.

  - Nawet nie zainteresowane dziewczyny gdy w końcu wyjaśnia się i dochodzi do zapytania o kontakt śmieją się, nawet jeśli odmawiają cieszą się
  z okazanego zainteresowania i z rozmowy
  .

  - Niektóre rozmowy są świetne a i tak na końcu okazuje się, że nic z tego nie będzie i to nie nasza wina.

  - Rozmowa z kobietami bez kontekstu (chyba) jeszcze nikogo nie zabiła.

  Nie potrafię wyróżnić żadnej najbardziej wartościowej rzeczy, choć pamiętam, że kilka z nich otworzyło mi oczy. Takie nagłe oświecenie. To o to tu chodzi!!!!

  Pozdrawiam,
  Wojtek”

  Jak poderwać i poznać dziewczynę z Ukrainy za pomocą komplementu?

  Możesz rozpocząć rozmowę za pomocą komplementu, a potem ją kontynuować,
  a jeśli Cię to zbyt bardzo emocjonuje, to rób takie ćwiczenie, że mówisz dziewczynie komplement i to wszystko, odchodzisz.

  Jest to po to, żebyś zdjął z siebie taką presję oczekiwań na efekt i nauczył się odchodzić, niczego nie oczekując i oswoić się w kontakcie z dziewczynami, szczególnie tymi atrakcyjnymi, które pochodzą zarówno z Ukrainy, jak i z Polski czy innych krajów.

  Polecam dopasować komplement do dziewczyny i zwrócić uwagę na jakiś osobisty detal, jak np. brokat na paznokciach, napis na koszulce, kolor lub ułożenie włosów, wysportowana sylwetka, wzrost, uścisk dłoni.

  Gdy poznajesz dziewczynę, to unikaj ogólnikowych tekstów, których każdy inny facet mógłby użyć, jednak na początek ważne jest, żebyś w ogóle się odezwał
  i wyrobił sobie nawyk zaczynania rozmowy, poznawania i zwracania na siebie uwagi.

  Warto podkreślić, że kobiety bez względu na to czy są z Ukrainy czy z Polski, to bardzo potrzebują mężczyzn i nie chcą być same, szczególnie w takich momentach, gdy mniej się dzieje. Widać to np. po tym, że kobiety bardzo dużo rozmawiają ze sobą o mężczyznach albo prawie tylko o nich.

  jak poznać dziewczynę z Ukrainy w czasie epidemiiTe wolne w takim czasie tym bardziej chciałyby kogoś poznać
  i wolałaby nie być same w czasie różnorakich ograniczeń.

  Podobnie z kobietami, które są bliskie rozstania lub właśnie się rozstały.

  Jak poderwać Ukrainkę w Polsce i w ogóle jak poznawać podczas obowiązku noszenia maseczek w budynkach?

  Pamiętaj o tym, że ludzie poznawali się w różnych warunkach, bardziej i mniej sprzyjających na przestrzeni wieków.

  Poznawali się również na wojnach, w ukryciu, po lasach, po krzakach i taka jest natura ludzka, że kobiety i mężczyźni chcą być razem, chcą rozmawiać, poznawać się i spędzać ze sobą czas.

  Czy dziewczyna z Ukrainy jest rozmowna tylko dlatego, że chce Twoich pieniędzy?

  Można dywagować nad tym, czy dziewczyna z Ukrainy próbuje się w Polsce ustabilizować, uzyskać obywatelstwo itp. benefity i potrzebuje do tego konkretnego mężczyzny, jednak to są indywidualne sytuacje. Niejedna dziewczyna z Ukrainy studiuje i pracuje w Polsce od kilku lat, więc potrafi o siebie zadbać.

  Jak często zagadywać do dziewczyn z Ukrainy i z Polski, żeby znaleźć dziewczynę?

  Polecam artykuł o tym, jak często zagadywać do dziewczyn, żeby znaleźć dziewczynę, aby zrozumieć, do ilu dziewczyn trzeba zagadywać, żeby wstrzelić się, natrafić na dziewczynę wolną, zainteresowaną, w podobnym wieku, która Tobie się również podoba.

  jak poznać Ukrainkę w Polsce i ją poderwaćZbuduj obycie towarzyskie, pewność siebie, umiejętności konwersacyjne, spokój wewnętrzny, żebyś swobodnie prowadził rozmowy
  z dziewczynami zarówno
  w miejscach bardziej, jak
  i mniej tematycznych, jak np. na wspólnym osiedlu, parku, ścieżce spacerowej, rowerowej, sklepie, w którym regularnie robisz zakupy czy jakaś rzeczka, nad którą lubisz wypoczywać czy poczytać sobie książkę.

  Gdzie w codziennych sytuacjach można poznać wolną dziewczynę z Ukrainy lub z Polski?

  Nie zawsze muszą to być jakieś super wydarzenia tematyczne, kursy tańca, językowe, przemawiania, tylko nieraz słyszę od kobiet historie, że poznała chłopaka albo męża, ponieważ widywali się na osiedlu itp. kojarzyli się
  z widzenia
  . Polecam wtedy rozpoczęcia z artykułu o tym, gdy podoba Ci się dziewczyna, którą znasz z widzenia.

  Życzę przede wszystkim budowania zdrowego, wysokiego poczucia wartości, systematyczności, wytrwałości w rozmowach z kobietami i pilnowania sobie tej liczby zagadywanych dziewczyn, obojętne, czy to Ukrainka czy Polka, bo jeżeli za mało zagadujesz, to nie będzie spotkań i to jest bardzo ważna zasada, o której trzeba pamiętać.

  Jeżeli chodzi o rozmowy w miejscach zamkniętych, to kobiety rozmawiają przez maseczkę i nieraz po chwili ją zdejmują, a wiele w ogóle ich nie nosi.

  Otwartość kobiet jest taka sama, jak wcześniej albo większa, bo nie chcą być teraz same.

  jak poderwać i poznać Ukrainkę w PolsceGdy dobrze potrafisz się zaprezentować, wysłowić, nawiązać kontakt wzrokowy, uśmiechnąć się, zwrócić na siebie uwagę, pokonać strach przed oceną, co oczywiście jest wyjaśnione krok po kroku w programie “Pewność siebie
  z kobietami w 90 dni” itd. to wtedy kobiety jak najbardziej będą pozytywnie reagować
  i nie ma to znaczenia, jaki jest to okres zawirowań.

  A przynajmniej polecam przyjąć takie nastawienie, żeby zakładać, że kobiety chcą być poznawane, podrywane i zawsze mieć takie nastawienie, ponieważ jest ono bardziej konstruktywne, korzystne, pcha nas do działania i pozytywnie nastawia
  w przeciwieństwie do zakładania:

 • “Ojejku, ona na pewno nie będzie chciała rozmawiać, nie chce nikogo poznać, będę jej przeszkadzał”
 • Warto mieć patenty na każdą sytuację.

  Takie różnorakie sytuacje są w programie “100 Rozmów Audio z Kobietami”,
  w których usłyszysz, jak zainteresować dziewczynę lub jeśli jest np. zajęta lub niezainteresowana, to za każdym razem wyjść z twarzą i dowiedzieć się od niej czegoś przydatnego, umiejętnie poprowadzić rozmowę z dziewczyną.

  W tej rozmowie z Ukrainką/Białorusinką akurat nie mogła dłużej rozmawiać, ale reagowała pozytywnie na rozmowę. Najlepiej, gdy rozmowa trwa tak z 10 minut lub więcej. Średnio w tym programie wychodzi po 12 minut na rozmowę. Rozmowa przychodzi co 2 dzień, żebyś miał ciągle nową dawkę motywacji i inspiracji.

 • Oczywiście wszystkie te rozmowy są z objaśnieniami i komentarzami poniżej nagrań, a także w formie slajdów podczas rozmowy, które przedstawiają, jak reagować w poszczególnych sytuacjach, jak zaczynać, prowadzić rozmowę, kojarzyć tematy, historie, pytania, szablony prowadzenia interesującej rozmowy.
 • jak poderwać Ukrainkę - jak poznać dziewczynę z UkrainyJest to zaprezentowanie
  w praktyce tego, co było poruszane w poprzednich materiałach, jak “Pewność siebie w 90 dni” czy “77 technik flirtu”.

  Mam nadzieję, że dzięki nim będziesz miał narzędzia, sposoby i metody oraz będziesz dokładnie rozumiał, jak poderwać i poznać dziewczynę z Ukrainy w Polsce, jeśli takie będzie Twoje życzenie, a jak będziesz chciał poznać Polkę, to też poznasz ich bardzo dużo zanim się na jakąś zdecydujesz na stałe, ponieważ zasady działania są uniwersalne w kontaktach damsko-męskich.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Napisz w komentarzu, jak tam u Ciebie ostatnio z zagadywaniem.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.5/5 (6 votes cast)
  Jak Poderwać Ukrainkę, A Jak Polkę? Jak Poznać Dziewczynę z Ukrainy w Polsce: Różnice w Poznawaniu Kobiet i Przykładowa Rozmowa Po Epidemii, 3.5 out of 5 based on 6 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/jak-poderwac-ukrainke-a-jak-polke-jak-poznac-dziewczyne-z-ukrainy-w-polsce/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 27 comments… read them below or add one }

  Bartek July 18, 2020 at 19:58

  Hej Paweł. A co w przypadku, jeśli powiększam pewność siebie i zagaduję do dziewczyn systemem opisanym w “19 pytań do grup dziewczyn”, zadaję pytanie odnośnie tego czy one wolą przystojnych nieśmiałków czy może pewnych siebie i bardziej przeciętnych z wyglądu, a one odpowiadają tylko: “Nie wiemy” “Trudno powiedzieć”, “Nie zastanawialiśmy się”, “To zależy” I TYLE? Czyżbym trafiał na tak bezrefleksyjne osoby? A może problem w tym, że pytam o to dziewczyny, które mają max 19 lat sam mając 27? To wynika z zamieszkania w małej miejscowości, gdzie większość dziewczyn wyjechała do większych miast, więc “łapię się” czego popadnie, żeby się rozwinąć. Staram się być zawsze elegancko ubrany (No chyba, że idę poćwiczy do parku to wiadomo, że strój sportowy wtedy). Odwiedzam ostatnio również klub Toastmasters (swoją drogą naprawdę polecam – świetni inteligentni ludzie, bardzo pomocni, wspierający, rozmowni, dużo można się od nich nauczyć) i już po trzech krótkich wyjściach na scenę jako komentujący gość muszę powiedzieć, że strach przed oceną dużo się zmniejszył. Czy w grupie dziewczyn na Toastmasters (jest ich kilka) to też jest dobry pomysł na temat (zagadnienia z “19 pytań do grup dziewczyn”) czy raczej nie wypada :D ? Pozdrawiam Cię :)

  Reply

  Paweł Grzywocz July 18, 2020 at 20:37

  Można wszędzie tego używać, bo jest to bardzo ciekawy tematy do rozmowy. Tak, z tak młodymi dziewczynami trzeba im na początku baaardzo pomagać, czyli musiałbyś podać kilka przykładów i zapytać, co według nich jest lepsze. Pomóc im, coś opowiedzieć najpierw. Nie dość, że kobiety się stresują przed nieznajomym, więc rzadko udzielają na dzień dobry wyczerpującej odpowiedzi, to w dodatku poniżej 20 lat są dziewczyny jeszcze tak niedojrzałe, niewygadane, że same nie potrafią ubrać w słowa czegoś sensownego. Miałem ostatnio rozmowę z jakimiś licealistkami, to mi powiedziały, “żeby nie leciał w ciu…a” i potem się z nich nabijałem, co to może oznaczać według nich i podawałem też poważne, normalne przykłady, jak dotrzymywanie słowa, wierność, historia o jakiejś zranionej znajomej, która w wieku 20 lat zakończyła 4 letni związek itp. W każdym razie ich elokwencja pozostawiała wiele do rzeczenia, były niedojrzałe.

  Po dłuższym czasie (ponad kwadrans, bo dobrze reagowały) męczyłem się w tej rozmowie. Jakbym rozmawiał z dzieciakami, bo to jednak trochę jeszcze dzieci. One się śmiały mocno na moje historie i komentarze, były zadowolone z rozmowy, chichotały, ogólnie było dużo przyjemnych emocji, jednak czuć było, że one jakoś intelektualnie, mentalnie jeszcze nie są zbyt dojrzałe. Zdarzają się od tego wyjątki, że chociażby 19tka ma super gadkę i ukształtowane poglądy (te miały może z 17/18, bo były w liceum), więc nie można mierzyć wszystkich tą samą miarę, ale od młodych dziewczyn i w ogóle od kobiet nie spodziewam się nigdy wyczerpujących odpowiedzi po jednym pytaniu.

  Zawsze musisz najpierw sam zainwestować w rozmowę, żeby druga strona się potem otwarła i powiedziała coś konkretnego. Na początku większość się wstydzi, że się wygłupi itp. więc mówią jakieś ogólniki. Kobiety mają podobne lęki przed nieznajomymi, jak mężczyźni, tylko że są tą stroną pasywną w interakcji, ale też się tym emocjonują i nieraz nie radzą sobie z emocjami, mają blokadę i Twoja w tym rola, żeby coś nawijać i pokazać, że jesteś normalny, wyluzowany, nic się nie dzieje aż one po chwili się uspokoją i będą normalnie rozmawiać.

  Reply

  Maciek July 19, 2020 at 10:45

  Ostatnio miałeś bloga zeby nie pisać z dziewczyną, ale tu z tą Ukrainką mamy kolejny przykład ze zdecydowana większość dziewczyn woli pisać niz dzwonić, przynajmniej na początku relacji, od razu zaproponowała instagrama. Co w takim przypadku?

  Reply

  Paweł Grzywocz July 19, 2020 at 11:56

  Nie jest to zdecydowana większość dziewczyn. Finalnie podała jednak numer telefonu. Skoro podała numer telefonu, ale powiedziała, że nie lubi rozmawiać przez telefon, to mimo wszystko polecam zadzwonić i mówić przez telefon super powoli i wyraźnie, z uśmiechem na ustach, żeby jej się podobało i żeby wszystko dokładnie zrozumiała i najlepiej niemal od razu przejść do ustalenia dnia, godziny i miejsca spotkania, żeby nie przedłużać. Telefon służy do umawiania spotkań. Dopiero gdy taka dziewczyna, która zaznaczyła, że nie lubi rozmawiać przez telefon i nie odbiera kilka razy w kilka różnych dni (telefon 1 raz w ciągu dnia, co 2 dni bez piątków i sobót) albo napisałaby, że prosi o wiadomość, to wtedy można ustalić spotkanie w formie tekstowej.

  Reply

  Maciek July 19, 2020 at 13:41

  A jeśli dziewczyna pisze pierwsza to odpisywać i wdawać się z nią w rozmowę np na messengerer czy whatsupie?

  Swoją drogą, co urzekło Cię w tej Ukraince, z do niej podszedłeś? Ogólny wygląd, sylwetka, ubiór? Chyba dosyć młoda była

  Reply

  Paweł Grzywocz July 19, 2020 at 16:09

  Był o tym artykuł tutaj. Aż tak się nie przyglądam, bo w takich sytuacjach przyjrzysz się po rozpoczęciu rozmowy, a jak nie zagadasz od razu i z kilku metrów nie zaczniesz iść w jej kierunku, żeby Cię zauważyła, to potem jest już zbyt późno albo będzie to zbyt gwałtowne. Blondynka, długie, lekko falowane włosy, jasna cera, nie za mocny makijaż, wzrost ok. 170 cm, ładny uśmiech, zęby, nie ma się co aż tak rozczulać nad wyglądem przed podejściem, bo to blokuje takie rozważania i powoduje presję. Należy oceniać kobietę podczas rozmowy i poznawać dużo kobiet, zagadywać do różnych kobiet, niekoniecznie wymarzonych, bo taką wymarzoną to się spotyka raz na 50 albo 100, a zagadując tak rzadko to wtedy się nigdy nie nauczy zagadywania.

  Reply

  Maciek July 19, 2020 at 16:13

  Rozumiem, a jak była ubrana?

  Reply

  Paweł Grzywocz July 19, 2020 at 16:16

  Normalnie, do pracy szła, nie pamiętam super dokładnie, jakaś koszulka jasna, ciemne spodnie, jasne buty, słuchała hip hopu.

  Reply

  Michał Lxxx July 19, 2020 at 17:29

  Prawdziwa Kobieta, Kobieta przez duże K, bratnia dusza, potencjalna Partnerka, Homo Sapiens, człowiek zaradny, życiowo ogarnięty, radzący sobie w życiu, a nie jakaś Miągwa komunikuje się NORMALNIE, adekwatnie do sytuacji.
  Najczęściej dzwoni/odbiera telefon, jak nie może odebrać to oddzwania.
  Czasami wyśle SMS, bo potrafi obsługiwać tą formę krótkiego komunikatu.
  Potrafi też obsługiwać maila.

  Ale Wy macie dylematy ;-)

  Nie wiem co Wy za Dziwolągi poznajecie.
  To jest szybka selekcja, albo poznajecie kogoś, kto wnosi wartość dla Waszego życia, albo spadać.

  DOBRA KOMUNIKACJA z 2 człowiekiem jest obok inteligencji emocjonalnej, samoświadomości i znajomości własnych potrzeb niezbędnym fundamentem do tworzenia długofalowej relacji damsko – męskiej.
  Więc przestańcie racjonalizować i tłumaczyć jakieś niedojeba*e umysłowo istoty.

  Reply

  Bartłomiej July 20, 2020 at 20:33

  Hej, masz trochę podejść do kobiet za sobą, z tego co wyczytałem. Powiedz mi, proszę, jaki % kobiet w miejscu typu galeria, ulica, rynek lub z małym kontekstem, jak np. park, osiedle reagowało pozytywnie lub neutralnie a ile negatywnie? Jakbyś to oszacował mniej więcej?

  Reply

  Michał Lxxx July 22, 2020 at 18:42

  80% super reakcja
  15% neutralnie, ale pozytywnie
  4,5% jakoś się tam spieszy, czy z automatu wali, że “ma chłopaka”
  Jakieś tam 0,5% kwasi się, czy krzywi, ale najczęściej mają same coś do przepracowania
  1 reakcja w roku może się zdarzyć bardzo chamska, na zasadzie wulgaryzmu, wprost Ci powie SPIERDAL*J czy takie tam, ale to pod warunkiem, że zagadujesz naprawdę dużo, czyli min. 1 – 3 dziennie.

  Oczywiście nie mylić pozytywnej reakcji z skutecznością umawiania randek.
  Tutaj bezapelacyjnie miejsca ze wspólnym kontekstem, krąg socjalny, gdzie występuje zaufanie, dowód społeczny , czy społeczny dowód słuszności. Takie miejsca KRÓLUJĄ.

  Miejsca z kontekstem, a “na zimno” to jak dzień do nocy.
  Możesz iść przez las i karczować chaszcze, a możesz wsiąść do samochodu i jechać już zbudowaną, utwardzona drogą.
  Tak olbrzymia jest różnica między zagadywaniem na ulicy, a np. na spotkaniu networkingowym.

  Niemniej jako DODATEK w arsenale bardzo polecam zagadywanie wszędzie, tym bardziej że randki też da się z tego umówić, ale po prostu dużo dużo rzadziej.
  Czasami możesz też iśĆ sobie na miasto i zagadywać, jeżeli np. nie ma ciekawych wydarzeń.

  Natomiast szczerze mówiąc na ulicach nie ma za bardzo atrakcyjnych kobiet.
  Lepiej jest w galeriach, bo atrakcyjne kobiety przyjeżdżają tam samochodami.

  Miejsce ma olbrzymie znaczenie.
  Im wyższy poziom miejsca, tym wyższy poziom kobiet.

  Na ulicach dużo narkomanek, pijaczek, świnek, skrzatów, krasnali.
  Na bankietach, galach, eventach, targach, wernisażach itd, itp, znacznie łatwiej o kobiety przez duże K.

  Polecam również DROGIE KNAJPY.

  Całkowicie nie polecam dyskoteki, kluby, czy internet.

  P.S.
  Dodam, że WSZĘDZIE większość kobiet jest zajęta, ma Fagasa, albo jest wolna, ale ma w bonusie dziecko lub dzieci.
  Jest stuknięta, niezainteresowana itd, itp.

  Jak już wszystko dopracujesz u Siebie, to pozostaje cieszyć się życiem i być OTWARTYM oraz AKTYWNYM na poznanie kobiety.
  I nie wpadaj w takie coś, że “ciągle nie jesteś wystarczająco dobry”, za biedny, za niski, czy coś, bo zauważ, że :
  - udane związki zdarzają się i u biednych i bogatych
  - rozwody tak samo. Biedni i bogaci się rozwodzą.

  Masz tak samo w związkach, jak i singli ludzi, głupich, mądrych, niskich, wysokich, chudych, grubych.

  Osiągniesz pewien poziom, potrzeba po prostu SZCZĘŚCIA, a moim zdaniem spotykamy 10 lub nawet mniej Kobiet w życiu, z którymi można stworzyć SUPER OCH I ACH relację, więc na spokojnie i nic na siłę :-)

  :-)

  Reply

  Paweł Grzywocz July 22, 2020 at 18:56

  Super podsumowanie podejścia do poznawania kobiet. Dzięki.

  Reply

  Ttty August 12, 2023 at 23:11

  Po zdobyciu takiej wiedzy i zrobieniu tylu podejść czemu jesteś ciągle sam?

  Reply

  Paweł Grzywocz August 14, 2023 at 12:59

  Skąd wiesz, czy jest sam. Spotyka się regularnie z różnymi kobietami, z jednymi krócej, a z innymi dłużej, a jak spotkał tę właściwą, to też nie ma obowiązku tego raportować komentarzach, czy jego związek trwa rok czy półtora czy się zakończył i jest to jedynie jego dobra wola oraz człowiek też nie chce zapeszać, gdy ma np. rok stażu, a nie wie, czy to docelowo będzie z tą kobietą czy nie, może napisze, jak będą mieli 20 lat stażu małżeńskiego, a może rok po ślubie, kto wie.

  Reply

  Michał Lxxx July 19, 2020 at 17:47

  A co do tematu MASECZEK i tzw. epidemii.
  Też zauważyłem, że Faceci tworzą sobie niepotrzebne WYMÓWKI.

  Dzieci rodzą się w trakcie wojen (nie z gwałtów oczywiście), więc żadna koronafobia nie jest przeszkodą, aby poznawać kobiety.

  Oczywiście, że w masce można się pomylić do wieku kobiety, czy po prostu może nam się nie podobać jej twarz, ale nie ma to znaczenia – rozmowa tak naprawdę niewiele znaczy.

  Reply

  Mz July 20, 2020 at 22:47

  Paweł, krótkie pytanie:
  Jak dziewczyna(ta co ma chłopaka) do mnie dzwoni(dwa nieodebrane telefony w ciagu dnia od niej miałęm – potem oddzwoniłem) i mi podaje dwie opcje w których będzie w moim mieście – tj. za tydzien, gdzie bedzie w moim miescie na 2 dni i po wakacjach, i pyta którą opcje wolę by się zobaczyć.
  I dopiero po fakcie mi przychodzi do głowy, że mogłem powiedzieć-odbić piłeczkę: “a kiedy Ty chcesz sie spotkać?”, ale czy to nie było błędem, że zamiast tego to od razu podałem konkretną odpowiedź? Podałem tą szybszą opcję, że za tydzień.

  Z jednej strony myślę, że skoro ona tyle razy dzwoniła, gd7y nie odbierałem to juz dużo mówi(no chyba, że ma nastawienie przyjacielskie to ma wyrąbane i czuje sie na tyle komfortowo, że ma gdzies ze pare raz ydo mnie dzwoni, ale z drugiej strony odnioslme wrażenie jakby jej bardzo zależało. Niepotrzebnie odjąłem sobie opcję sprawdzenia tego poprzez zapytanie się jej powyższego – kiedy by ona chciała sie zobaczyć..)

  Reply

  Paweł Grzywocz July 21, 2020 at 10:18

  Tak, to już trudno, będziesz jeszcze bardziej czujny na takie pytania w przyszłości.

  Reply

  Mati18 July 21, 2020 at 11:37

  A co jak mam 18 lat? W tym wieku 99% dziewczyn jest toksyczna

  Reply

  Paweł Grzywocz July 21, 2020 at 15:01

  Nie wiadomo, ile to dokładnie procent, ale większość jest w tym wieku niestabilna i zmienia uczucia w 5 minut, ale są od tego wyjątki i na takich lepiej się skoncentrować oraz nie szukać na siłę dziewczyny, tylko dać sobie czas na samorozwój oraz czas na to aż więcej dziewczyn w podobnym wieku wydorośleje i będą bardziej dojrzałe emocjonalnie.

  Reply

  JackSparrow July 22, 2020 at 18:01

  Jak masz 18 lat to się ciesz. Dużo czasu na rozwój przed tobą. Nie zmarnuj go na granie w gry, oglądanie meczów, posiadówy z kumplami, TV i seriale.

  Reply

  Truth July 21, 2020 at 21:06

  Uważam poniższy komentarz pewnej dziewczyny jako idealny przykład działających poprawnie związków.
  ——-
  I jako kobieta podtrzymuje – wymagaj od partnerki wsparcia.
  Bo nie ma znaczenia, że kobieta, czy facet – starać się mają obie strony.
  A jak czasem słucham kumpli co.odwalają ich laski, to pytam ich tak szczerze – “co cię przy nich trzyma, bo ja bym tygodnia nie wytrzymał”. Za każdym razem jest “kurde, w sumie to nie wiem”
  Ja serio nie rozumiem tkwienia w takich kiepskich związkach. Kobieta ma Cie wspierać, być z Ciebie dumna.
  Nie wyobrażam sobie sytuacji, która sprawiłaby, że źle myślałabym o moim mężu. Serio. Po to jestem, żeby w razie gorszej chwili miał się do kogo przytulić, komu zaufać.
  Jak można wyśmiać, że ktoś ma gorszy dzień/okres? Związek powinien być strefa, gdzie czujesz się w 100% sobą, gdzie jesteś akceptowany.
  I pisze to z perspektywy osoby starającej się drugiej stronie takie warunki zapewnić.

  Jeśli macie w życiu utrzymywać “temperaturę”| emocję | “władzę” | by dziewczyna czuła zainteresowanie to jesteście w ciężkim błędzie Związek to wsparcie partnerstwo dopingowanie w pasji, osiąganiu celów a stawienia partner/rki za bóstwo “bo zaraz może uciec” jeśli nie będzie miał/miała atencji prowadzi do pustego życia skupiającego się wokół dostarczenia emocji zamiast radości ze wspierania Aha…I bycie liderem nie znaczy że jest się niezniszczalnym niepokonanym nieomylnym Kto tak myśli pierwszy bierze największą na siebie odpowiedzialność prędzej czy później zawodzi i kończą zawody z negatywnym wynikiem i np wylatuje z roboty bo nie dowiózł projektu bo nie przyzwyczaił drużyny do obowiązków/odpowiedzialności Najlepszy lider to team servant leader to taki który ma najbardziej współpracującą zgodną komunikującą się kompetentną drużynę pod sobą a nie dlatego że jest technicznie najlepszym zawodnikiem. Jeśli z dziewczyną nie tworzycie partnerstwa tylko emocję bez wsparcia to szkoda czasu na takie związki(układy) w których każdy jest ze swoimi kłopotami sam a jak jest dobrze to dopiero wtedy razem.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 23, 2020 at 11:32

  Dzięki za trafne wnioski.

  Reply

  Przemysław July 26, 2020 at 08:57

  W moim środowisku napotykam na więcej osób spoza Europy niż z Ukrainy. Indie, Uzbekistan, Zimbabwe itd. W szatni na przerwie w pracy muzułmanie potrafią rozkładać dywaniki modlitewne, Afrykańczycy potrafią się wygłupiać, udając małpę [sic!], Hindusi mają problem z doborem posiłków że względu na popularnych wśród nich wegetarianizm. Mimo wszystko bardzo sympatyczni ludzie i nic złego mi nie zrobili. Po mojej wizycie w Europie Zachodniej doszedłem do wniosku, że polskie społeczeństwo też będzie podobnie wyglądać, ale nie sądziłem, że nastąpi to tak szybko. Nie jestem reprezentatywnym przykładem, ponieważ reprezentuję klasę robotniczą wielkiej aglomeracji, a to właśnie ta grupa społeczna najszybciej zmienia swój charakter etniczny. Czy jak znam jakieś podstawowe zwroty w ich językach, to dobrym pomysłem jest zaczynać rozmowę z obcymi kobietami w przestrzeni publicznej od ich użycia? Umiem rozróżnić z jakiego one są kraju po cechach fizjonomicznych czy po ich rozmowach przez telefon. Większość imigrantów z ich krajów to mężczyźni. Czy to nie stanowi zbyt dużej konkurencji na rynku matrymonialnym? Czy warto próbować uwieść muzułmankę? Mam na myśli takie kobiety, które nie noszą hijabu, bo dużo muzułmanek tego w ogóle nie robi.

  Reply

  Paweł Grzywocz July 26, 2020 at 11:27

  Zależy od indywidualnego przypadku, więc tak, należy poznawać kobiety wszędzie i na wszystkie możliwe sposoby. Im więcej macie wspólnego, tym lepiej, zarówno przy podejściu, jak i w związku, jednak są to indywidualne przypadki, czy z dziewczyna zza granicy będziesz miał więcej wspólnego czy mniej niż rodzimą.

  Reply

  mbvb July 29, 2020 at 09:58

  Mówienie, że ukrainka będzie lepszą żoną od polki to straszny stereotyp. To inna kultura i często są księżniczkowate. Lepiej nie szukać w tamtych stronach.

  Reply

  John September 10, 2023 at 21:34

  Kolejny sukces, że aż muszę się pochwalić – w tym tygodniu poszedłem po raz pierwszy do baru (nie lubię takich miejsc, ale chcę opanować obycie towarzyskie w nich, jest tam mnóstwo kobiet, więc do około 21 mogę się zmusić tam posiedzieć) i zagadałem do dwóch dziewczyn. Rozmowa była normalna, rozmawiały raczej z grzeczności, ale i tak dla mnie to kolejny kamień milowy, jak pierwsze podejście na ulicy. Dzisiaj natomiast wydarzyło się coś pięknego – wracałem do domu po swoich zajęciach i nawet nie chciało mi się chodzić tych dodatkowych kilku minut po rynku, żeby zagadać (w tym tygodniu zrobiłem już 10 podejść), bo wolę już iść w jakość, a nie ilość. I moją uwagę przykuła dziewczyna z atrakcyjną sylwetką, szliśmy w tym samym kierunku, lekko ją wyprzedziłem, by mogła mnie zobaczyć i wyskoczyłem z klasycznym “Hej, chciałem się przywitać, jak masz na imię?”. Miała ukraińskie imię, więc z ciekawości zapytałem się jak jej się żyje w Polsce i później rozmowa z nią się już fajnie potoczyła. Konwersacja sama w sobie była dość schematyczna, tj. gdzie BY chciała mieszkać, jej zainteresowania itd. i inwestowanie w rozmowę z mojej strony. Ale nie w tym był sukces. Jak jej opowiedziałem jedną historyjkę, jak mi się odwidziało mieszkanie w USA, patrzyłem się na nią co chwilę, jak szliśmy i ona na mnie, mieliśmy dość długi kontakt wzrokowy. Jak tylko widziałem, że go tak trzyma, to się do niej uśmiechałem i ona do mnie. Ostatnio olałem tematy rozmowy i po prostu skupiłem się na odchylaniu się, kontakcie wzrokowym i uśmiechu. I przez to, że dziewczyna dobrze zareagowała, po dodaniu wymienionych elementów to zadziałało niesamowicie, to była chyba jedna z najbardziej flirciarskich, zadziornych i emocjonujących rozmów jakie w życiu miałem. Ba, czułem, że mogłem gadać o byle czym z nią, o pracy i szkole, ale przez tę mowę ciała to i tak byłby flirt. A sama dziewczyna, oprócz ładnej sylwetki, była również prześliczna, a miała zero lub bardzo mało makijażu, po prostu wow. Odprowadziłem ją na przystanek autobusowy i oczywiście zapytałem się o kontakt, na początku chciała, bym dał jej tylko swój numer telefonu, ale, dzięki 124 ripostom miałem z tyłu głowy, by chociaż mi pierwsze 3 cyfry swojego numeru dała. Nie dodałem nawet, by dała mi swojego fejsa czy coś, bo to rola faceta, by się odezwać, a ta postanowiła dać mi swój numer. Wiadomo, to wciąż ulica, jak wróci do domu to może do niej dotrzeć, że spotykać się z facetem poznanym na ulicy to średnio wypada i niewiadomo co jeszcze, ale tak czy siak mam mózg zalany dopaminą po takiej rozmowie i zdobyciu kontaktu, tak samo, jak po zdobyciu pierwszego fejsa od dziewczyny w miejscu publicznym na początku tego roku.

  Reply

  John September 11, 2023 at 00:53

  Żeby tego było mało, tydzień temu spotkałem dziewczynę, która mnie brutalnie odrzuciła i sprawiła, że osiągnąłem swój próg bólu. Nie mogłem się przywitać nawet, bo byłem w pracy, ani mnie nie rozpoznała, bo byłem w stroju służbowym, ale samo zobaczenie jej ponownie dodało mi determinacji i aż miałem ochotę podziękować, że stworzyła takiego potwora :D . https://youtu.be/CZUCX1JPSUA?si=paLBvZUaNFxw2uHy

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: