10 Tekstów – Jak Zagadać Do Dziewczyny W Szkole Lub Na Uczelni

by Paweł Grzywocz on 28 August 2012

jak zagadać do dziewczyny w szkolePod koniec tego artykułu wręczę Ci 5 świetnych stwierdzeń, rozpoczynających rozmowę z dziewczyną. Wcześniej odpowiadam na pytanie czytelnika, z którego dowiesz się dokładnie jak zagadać do dziewczyny w szkole lub na uczelni. Zrozumiesz, w jakim miejscu i w jakich okolicznościach najłatwiej jest zagadać do dziewczyny oraz co dokładnie do niej powiedzieć, aby swobodnie zacząć i rozwinąć rozmowę.

*** PYTANIE CZYTELNIKA ***

Hej Paweł!

Dzięki, że odpisujesz na te wiadomości. Powiem szczerze, że z teorii jestem dużo lepszy niz z praktyki. Wciąż jeszcze studiuję, lada moment rozpoczyna się nowy rok studiow. Wiele nowych dziewczyn, z różnych krajów kręci się po uczelni. Moja uczelnia jest w Holandii w Eindhoven. Podrzuciłbyś mi kilka tekstów do dziewczyn, jakbym miał podejść do dziewczyny, która mi sie podoba, a jest zupełnie nieznajoma. Jak zagadać do dziewczyny w szkole?

Chciałbym powiedzieć coś w stylu:

- “Hey, are new here?” (Jesteś tutaj nowa?)

- “You have really nice dress…” (Masz ładną sukienkę) i nie wiem co bym powiedział dalej…

Mógłbym spytać co studiuje, jak się jej tu podoba, albo czy umówi się
ze mną… no i wlaśnie – na kawę podobno umawia się każdy i to nic
nadzwyczajnego – więc nawet nie wiem gdzie ją teoretycznie zaprosić w
tym pytaniu…

Proszę, pomóż!
- Marcin

>>> MOJA ODPOWIEDŹ:

Hej Macrin!

Oto 3 rzeczy, na których najlepiej się skupić, gdy chcesz zagadać do dziewczyny:

 • Wpierwszej kolejności skup się na samej rozmowie, dobrym samopoczuciu i rozbawieniu siebie a nie na numerze telefonu lub umówieniu spotkania.
 • W drugiej kolejności skup się na rozbawieniu kobiety.
 • W trzeciej kolejności na obserwacji jej mowy ciała i oznak zainteresowania lub ich braku.
 •  
  Dopiero na podstawie powyższego decydujesz o tym, czy w ogóle chciałbyś się z nią umówić, czy to nie będzie stracony czas oraz czy ona w ogóle poda Ci swój prawdziwy numer telefonu.

  Jak zdobyć numer telefonu dziewczyny

  Zabranie numeru telefonu to już jest ostateczna faza rozmowy, która powinna być formalnością jeśli się pośmiejecie i na luzie pogadacie. Umówienie spotkania twarzą w twarz zaraz po zagadaniu do dziewczyny, to zbyt duże zobowiązanie i od razu pokazuje, że zależy nam tylko na spotkaniu oraz bardzo łatwo i szybko chcielibyśm się od razu z nią spotkać.

  Pozostań tajemnicą i wyzwaniem. Weź numer i zamilcz.

  Zachowuj się jakbyś miał się nigdy do niej nie odezwać. Zadzwoń dopiero za 5 dni (nie dzwoń w piątek ani sobotę) i zaproponuj spotkanie. Po jej reakcji odkryjesz, na czym stoisz. Albo się zgodzi albo poda wymówkę albo poda inny dzień. Zero krępacji. Twarzą w twarz zaproszenie na spotkanie to krępująca sytuacja.

  Pogadaj 15 minut maksymalnie i bierzesz numer. Po jej reakcji również zobaczysz, na ile się jej spodobałeś. Czy ona z entuzjazmem go poda czy powie: “A po co Ci moj numer?” Jednak celem jest cieszenie się samą rozmową i ocena czy to w ogóle ma sens a nie silenie się na zdobycie numeru telefonu.

  5 sposobów na zagadanie do dziewczyny w szkole lub na uczelni:

  Pamiętaj, że na początku rozwoju swoich umiejętności zagadywania do dziewczyn możesz używać wcześniej przygotowane słowa rozpoczynające rozmowę – wydaje się to łatwiejsze, ponieważ nie musisz się “stresować” wymślaniem tzw. rozpoczęcia sytuacyjnego, pasującego bardziej do waszej sytuacji. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że o wiele lepiej jest nawiązać do czegoś aktualnego, co dotyczy was obojga:

 • Np. zapytaj o bibliotekę i potem zacznij rozmawiać, że idziesz tam pierwszy raz i spytaj, co ostatnio przeczytała.
 • Albo zagadaj o zbliżającym się wykładzie otwartym na temat xyz i zmień potem temat na to, co ona studiuje i żartuj z tego.
 • Spytaj gdzie jest tanie ksero i zmień temat na plagiatowanie oraz ile wolno skserować i przepisać do referatu.
 • Gdzie jest stołówka tej uczelni i jeśli jest, to czy dobre są tam obiady, potem spytaj czy potrafi gotować…
 • Usiądź obok niej i się przywitaj. Powiedz cześć i spytaj co robi…
 •  

  Teksty są drugorzędne. Ważna jest pewność siebie, spokój
  i opanowanie.

  Nie goń kobiet, które gdzieś idą i nie proś się o rozmowę. Podchodź do dziewczyn, które są w jednym miejscu.

  Możesz też śmiało podchodzić do dwóch dziewczyn. Nie musisz zawsze brać tego numeru, jeśli wiesz, że na pewno się z nimi spotkasz ponownie. A jeśli czujesz, że im się nie podobasz i nie pomagają Ci zbytnio w rozmowie, nie śmieją się z tego, co mówisz, nie dotykają Cię, to nawet nie pytaj o ten numer i sobie pójdź. Zawsze możesz pogadać z nimi jeszcze kiedyś… Może Cię z kimś zapoznają.

  Numer telefonu ani spotkanie nie są celem. Nie rób sobie presji na wyniki.

  Zrób sobie zabawę z rozmawiania z dziewczynami i spraw, żeby one myślały, co Ty w ogóle robisz i dlaczego z nimi pogadałeś i sobie poszedłeś…

  Po co oddawać zainteresowanie i władzę kobietom, które podczas rozmowy nie wykażą żadnego większego zainteresowania i zaangażowania.

  5 stwierdzeń rozpoczynających rozmowę:

   
  Na koniec powiem Ci, że świetnym sposobem zaczynania i podtrzymywania rozmowy jest używanie stwierdzeń i stwierdzanie faktów o sobie oraz o dziewczynie. Oto przkłady:

 • “I’m new here, I’m looking for some hard-working friends, so they can lend mi their notes… Are you hard-working enough?” (nawet kwalifikacja z tego wyszła). Tłumaczenie: “Jestem tutaj nowy i szukam jakiś ambitnych/skrupulatnych/notujących znajomych, którzy będą mi pożyczać notatki… Jesteś ambitna?”
 • “You look like a sophemore… Tell me about this school…” (sophemore to drugoroczniak, a freshman to pierwszoroczniak w szkołach USA – możesz spytać czy ona o tym wiedziała i jak to jest po holendersku). Tłumaczenie: “Wyglądasz mi na drugi rok… Opowiedz mi, jak jest na tej uczelni:)”
 • “I don’t read scientific books, but I need to find one in the library… Have you ever been to library here?” Tłumaczenie: “Nie czytam literatury/książek naukowych/akademickich, ale muszę jedną znaleźć w bibliotece… Byłaś tam kiedyś?” – Następnie możesz kontynuować zaczepnym stwierdzeniem: “I think you like to read Harry Potter :) ” (Myślę, że Ty lubisz czytać Harrego Pottera… :) )”
 • “I’d like to eat some home made dinner…” pogadacie chwilę i potem mówisz: “Can you cook?” Tłumaczenie: “Chciałbym zjeść jakiś domowy obiad…” Po chwili rozmowy o miejscach, gdzie można go zjeść zaczynasz się droczyć i kwalifkować, mówiąc: “Potrafisz gotować?”
 •  
  Stwierdzaj, a następnie, jeśli kobieta długo myśli, to powiedz coś jeszcze. To nasza robota, żeby je ośmielać.

  To o wiele łatwiejszy sposób i taka rozmowa jest bardziej swobodna.

  Praktykuj codziennie od początku roku. Opuszczaj często swoją grupę. Niech to będzie dla Ciebie normalne od samego początku, że poznajesz nowe osoby. Niech inni widzą, że lubisz gdzieś sobie pójść i gdy tam się znajdziesz, to od razu usiądź obok dziewczyn i pogadaj.

  Nie obserwuj przez 5 minut, do kogo zagadasz i czy dana dziewczyna jest wystarczająco ładna.

  Nie goń kobiet!

  Po prostu usiądź obok jakiejś dwójki kobiet i pogadaj o pogodzie – cokolwiek.

  Przygotuj się do zagadywania do tych najładniejszych dziewczyn. Pamiętaj, że rozwijanie rozmowy z obcą dziewczyną to rozwijanie rozmowy z obcą dziewczyną. Obojętne czy jest ładna czy nie umiejętności prowadzenia rozmowy są te same. Z czasem to nie będzie dla Ciebie różnica, z kim rozmawiasz. Więcej przykładów jak zagadywać do dziewczyn oraz technik flirtu i droczenia się z kobietami znajdziesz w poradnikach.

  Pozdrawiam,

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.4/5 (7 votes cast)
  10 Tekstów - Jak Zagadać Do Dziewczyny W Szkole Lub Na Uczelni, 4.4 out of 5 based on 7 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: