Kiedy Dać Prezent Nowej Dziewczynie? Czy Wręczać Prezent Koleżance, Która Ci Się Podoba?

by Paweł Grzywocz on 31 August 2012

kiedy dać prezent dziewczynieCzy prezenty pomagają zdobyć dziewczynę lub zwiększyć jej zainteresowanie?

Nie, wręcz przeciwnie. Nigdy nie dawaj dziewczynie prezentów ZBYT wcześnie. W tym artykule dowiesz się dlaczego wręczanie prezentów dziewczynie ZBYT WCZEŚNIE powoduje obniżenie ich zainteresowania Tobą.

Dawanie prezentów jest ŚWIETNE, ale dla stałej dziewczyny, narzeczonej lub żony. Faceci popełniają OGROMNY BŁĄD wręczając nowo poznanym kobietom prezenty w nadziei, że one ich za to polubią. NIE, tak się nigdy nie stanie.

Spodobasz się kobiecie dzięki takim cechom charakteru jak:

 • pewność siebie
 • oponowanie
 • i poczucie humoru.
 •  
  Kupowanie dziewczynom prezentów ani stawianie im drogich kolacji nie pomoże Ci w zwiększaniu zainteresowania nowo poznanej dziewczyny.

  Potrzebujesz odpowiednio dużej ilości CZASU spędzonego z kobietą na randkach, zanim wręczysz jej jakikolwiek prezent jako nagrodę za jej wysokie zainteresowanie.

  Wręczając prezent dziewczynie zbyt wcześnie zostaniesz tylko odrzucony.

  Dawanie prezentu za wcześnie zabije jej zainteresowanie i pokażej jej tym, że chcesz ją przekupić. Takie zachowanie wywiera na kobiecie PRESJĘ oraz STRACH przed zobowiązaniem. Przez pierwsze 12 spotkań (około 2 miesiące) nie dawaj nowo poznanej dziewczynie żadnych kwiatów ani prezentów. Wystarczy, że będziesz ją zapraszał na spotkania i spędzał z nią aktwnie czas. Rozbawiaj ją i drocz się. Pokaż swoją zabawową stronę. To w zupełności wystarczy.

  Już sam fakt, że dzwonisz i organizujesz z nią randki oraz płacisz za nie świadczy o tym, że ona Ci się podoba. Ona o tym doskonale wie, więc nie musisz tego jeszcze bardziej udowadniać prezentami To nudne i przewidywalne. Wręcz przeciwne powinieneś być tajemniczy i nie ujawniać swoich uczuć. Po prostu miło spędzaj czas i nie poruszaj tematu swoich uczuć ani nie pytaj się dziewczyny, czy się jej podobasz. To słabe i pokazuje niską wartość. Załóż, że skoro ona przyszła na spotkanie i znalazła dla Ciebie czas, to znaczy, że się jej podobasz.

  Pamiętaj, nie możesz KUPIĆ ZAINTERESOWANIA KOBIETY.

  Kobiecie podobasz się Ty za to, kim jesteś. To o wiele lepsza opcja niż podobanie się kobiecie za to, co posiadasz lub co jej kupiłeś.
  Gdy dziewczyna jest Twoją stałą dziewczyną, narzeczoną bądź żoną, to wtedy wręczaj jej prezenty (i sam też pozwól jej wręczać Tobie prezenty i starać się o Ciebie).

  A dopóki nie zostaniecie parą, to NIE WRĘCZAJ kobiecie żadnych prezentów, ponieważ to nie zwiększa zainteresowania nowo poznanej dziewczyny.

  Na koniec odpowiem na bonusowe pytanie…

  Czy kupować prezent na urodziny dziewczynie, która jest tylko Twoją koleżanką?

   
  Dam ci złotą radę. Nawet dwie.

 • Po pierwsze prezenty są tylko i wyłącznie dla twojej stałej dziewczyny, która Cię szanuje i podziwia. Są formą nagrody za dobre zachowanie. Wtedy kobieta wie, że dalej ma sie tak świetnie zachowywać. Prezenty za złe zachowania powodują więcej złego zachowania – logiczne. Prezenty nie służą do zdobywania kobiet ani do ich odzyskiwania. Takie zachowanie krzyczy proszeniem się i nadmiernym staraniem się o kobietę, żeby nas polubiła, jakbyśmy musieli nadrobić jakieś braki osobowościowe.
 •  
  A skąd będziesz wiedział czy kobieta jest już twoją stałą dziewczyną?

  Normalna kobieta, która nie jest profesjonalną randkowiczką, która zabija czas chodząc na randki, zapyta się Ciebie w ciągu około 2 miesięcy czy już jesteście parą (około 12 spotkań, jeśli wszystko dobrze rozegrasz tak, jak napisałem w kursie: “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek) – to jest znak, że chce być z tobą na wyłączność.

  Zapyta Cię o to oczywiście wtedy, jeśli Ty będziesz na ten temat cicho i zero presji na częstsze spotkania. To kobieta ma zwiększyć częstotliwość spotkań z jednego na tydzień do dwóch na tydzień i ona Ci o tym powie. W przeciwnym razie ryzykujesz, że będziesz za bardzo na nią naciskał i ją odstraszysz swoją dostępnością.

 • Dopiero wtedy, gdy ona już zostanie Twoją dziewczyną, ponieważ o to zapytała… Wtedy dajesz jej pierwszy prezent w postaci jednego kwiatka.
 •  
  Będzie to nabardziej drogocenny kwiatek, jaki kiedykolwiek otrzymała, ponieważ musiała na niego zaczekać i zasłużyć. Facet, który wręcza kobietom kwiaty po kiku spotakniach jest w oczach kobiet frajerem, który stosuje ten chwyt na każdą kobietę w desperackiej nadziei, że ona to doceni i zechce z nim być. Nigdy tego nie rób.

  Wręczysz jej także tylko kwiatka, ponieważ, drogie prezenty wywierają presję i na początku znajomości niczego dobrego nie wniosą do waszej relacji. Można drogimi prezentami tylko popsuć tajemniczość, wyzwanie i zabieganie o faceta. Gdy kobieta jest wspaniała dla Ciebie i jesteście już razem 6 miesięcy i więcej , to wtedy możesz pomyśleć o czymś droższym (jak np. biżuteria, wspólne wakacje), wcześniej można takim zachowaniem przestraszyć drugą osobę.

  Bardzo ważne jest, aby kobieta również inwestowała w związek i np. dorzuciła się do wakacji. Chodzi o to, żeby nigdy kobieta nie miała wszystkiego na tacy, ponieważ nigdy tego nie doceni. Nawet jeżeli jesteś bogaczem, to zaczekaj aż kobieta będzie chodzić z Tobą co najmniej 2 miesiące i będzie się zachowywać jak stała dziewczyna zanim zaczniesz zabierać je do droższych restauracji i na droższe randki.

  Właśnie dlatego w kursie “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek” wymieniłem ponad 25 modyfikowalnych pomysłów na darmowe randki lub takie, które kosztują maksymalnie 15 zł, abyś miał pewność, że daną kobietę nie interesują Twoje pieniądze, ale Ty sam.

  To tak w skrócie na temat prezentów. Dokładnie jak często zaskakiwać dziewczynę prezentem lub niespodziankę oraz co dokładnie wręczać znajdziesz w kursie “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Ranek”.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  Kiedy Dać Prezent Nowej Dziewczynie? Czy Wręczać Prezent Koleżance, Która Ci Się Podoba?, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 1 comment… read it below or add one }

  nonik March 1, 2018 at 12:43

  Witaj Pawle , mam do ciebie proste pytanie , zbliżają sie urodziny mojej dziewczyny
  jestesmy ze saba ponad 4 miesiace znamy sie od 8
  czy masz jakies sprawdzone fajne prezenty jakie mogę jej kupić i czy organizowac impreze ? Pozdrawiam

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: