Jak Rozkochać W Sobie Wartościową Dziewczynę Do Szaleństwa i Utrzymać Jej Zainteresowanie – 3 Warunki (v.2022)

by Paweł Grzywocz on 27 June 2012


“Kobiety i w ogóle ludzie nie doceniają tego, co dostają za darmo.
Gdyby diamenty leżały na ulicy, to stałyby się bezwartościowe.”

jak rozkochać w sobie dziewczynę do szaleństwaJak rozkochać w sobie dziewczynę, z którą chciałbyś się związać nawet na całe Twoje życie. Koniecznie weź pod uwagę poniższe 3 warunki, bez których możesz skończyć z niewłaściwą kobietą lub odstraszyć taką, z którą mógłbyś spędzić resztę życia.

W tym artykule dowiesz się:

 • Jak rozkochać dziewczynę do szaleństwa, żeby ciągle o Tobie myślała i tęskniła za Tobą?
 • Dlaczego rozkochanie dziewczyny na nowo jest o wiele trudniejsze niż poznanie nowej dziewczyny.
 • Jak rozkochać wartościową dziewczynę do związku a nie pierwszą lepszą wampirkę ciągłej uwagi.
 • Jak nie przejmować się konkurencją innych mężczyzn, którzy nie mają zielonego pojęcia, jak rozkochać kobietę.
 • Jak manipulować kobietą by ją w sobie rozkochać i czy to w ogóle ma sens?
 • Jak rozkochać w sobie kobietę do szaleństwa, żeby to ona zapytała Ciebie
  o związek i sama zabiegała o Ciebie.
 • Jak nie zostać tylko przyjacielem rozkochiwanej dziewczyny.
 • WARUNEK #1 rozkochania w sobie dziewczyny do szaleństwa:

  Nieustannie utrwalaj sobie wiedzę o tym, że atrakcyjną kobietę rozkochuje (i w ogóle normalne, stabilne, zdrowe emocjonalnie kobiety) i pociąga tajemniczość oraz mężczyzna, który jest dla niej wyzwaniem.

  Spójrz: Czy gdybyś chciał kupić sobie dzisiaj samochód, to czy pokazałbyś sprzedawcy, że jesteś w stanie zapłacić za niego każdą kwotę, byle by go mieć?

  Prawdopodobnie nie, ponieważ pokazałbyś w ten sposób desperację i musiałbyś zapłacić najwyższą cenę, często o wiele większą niż rzeczywista wartość samochodu.

  Aby wynegocjować uczciwą cenę samochodu musiałbyś zachowywać się w bardziej sceptyczny i zdystansowany sposób oraz nie ujawniać od razu, czy się już zdecydowałeś.

  Wielu z nas z powodu braku wiedzy o tym, jak rozkochać w sobie dziewczynę do szaleństwa bezwiednie okazuje nowo poznanym kobietom zbyt duże zaufanie, zainteresowanie, zaangażowanie i oczekiwania w początkowych fazach znajomości.

  Uwaga: Okazywanie dużego zainteresowania kobiecie, dawanie jej komplementów, upominków, dotykanie i czułość w postaci gestów i słów są jak najbardziej akceptowalne i pożądane, ale dopiero gdy ona już jest Twoją stałą DZIEWCZYNĄ. Niestety te same zachowania w początkowej fazie znajomości skutecznie zrujnują szanse na rozwinięcie się u dziewczyny romantycznych uczuć.

  Dziewczyna, aby się zakochać potrzebuje rozmyślać o Tobie godzinami, gdy nie ma do Ciebie dostępu poprzez Internet ani smsy. Ona potrzebuje się zastanawiać kiedy do niej zadzwonisz.

  Ona nie chcę Cię mieć podanego na złotej tacy i woli myśleć (mimo, że nie każda się do tego przyzna), że masz też inne kandydatki na stałą dziewczynę. Dzięki temu ona musi na Ciebie nieco zapracować i bardziej Cię potem docenia! Będzie się cieszyć, że Cię zdobyła, a Ty wybrałeś właśnie ją, ponieważ okazała się najlepszą dziewczyną.

  Kobiety to rywalizujące istoty. Wystarczy, że spojrzysz jak dziewczyny spoglądają na bardzo ładną dziewczynę, za którą oglądają się inni faceci. Kobiety nie lubią konkurencji i każdego dnia się stroją, aby zdobyć więcej uwagi facetów niż inne dziewczyny.

  Jasne, że niemal każda kobieta zapytana o to, jakiego chciałaby faceta, odpowie, że chce wrażliwego i miłego mężczyznę, który będzie ją rozpieszczał. To całkiem przyjemne uczucie mieć prywatnego fana. Jednak to, że kobiety tak mówią wcale nie pokrywa się z tym, o jakiego mężczyznę się starają i jakiego wybierają na stałego chłopaka.

  Jak rozkochać w sobie dziewczynę do szaleństwa? Jak działa tajemniczość:

  Aby rozkochać w sobie dziewczynę bądź dla niej w początkowych fazach znajomości tajemnicą i wyzwaniem, dzięki czemu ona będzie chciała Cię zdobyć tak, jak tych nieprzewidywalnych, niegrzecznych drani. Niestety, gdy już zabiłeś tajemniczość
  i wyjawiłeś zbyt wcześnie swoje uczucia, to nie da się ponownie stać tajemnicą, o czym pisałem w artykule o tym, jak rozkochać dziewczynę na nowo i odzyskać jej zainteresowanie.

  Nieraz pewnie się zastanawiasz, dlaczego atrakcyjne dziewczyny są w związku
  z kolesiem, przypominającym idiotę lub chama.

  jak rozkochać w sobie kobietę do szaleństwaTaki typ mężczyzny na szczęście nie jest ideałem kobiety, ale jest o wiele bardziej pociągający i ekscytujący niż podlizujący się, miły chłopak.

 • Nie musisz zachowywać się jak drań lub kretyn.
 • Nie musisz przeklinać, poniżać innych ani udawać, że nikt i nic Cię nie obchodzi.
 • Wystarczy, że będziesz przejawiał tylko te cechy, które naprawdę są atrakcyjne dla kobiet jak nieprzewidywalność, niedostępność i bycie zabawnym, zdystansowanym do świata mężczyzną.
 • Odniesiesz wtedy o wiele lepsze efekty niż dranie, ponieważ Ty nadal będziesz gentlemanem, który szanuje kobiety. Na dodatek, gdy będziecie już w związku, to kobieta naprawdę doceni Twoją wrażliwość i zachwyt jej osobą.

  Jednak, aby do tego doprowadzić i rozkochać dziewczynę, to nie możesz się zachowywać jak kochający chłopak dopóki nie rozkochasz w sobie dziewczyny na dobre, czyli przez co najmniej 7 do 12 randek. Dlatego tak ważne jest, aby na początku znajomości bezkompromisowo prezentować atrakcyjne cechy jak niedostępność, tajemniczość i nieprzewidywalność poprzez takie zachowania jak:

  6 zasad bycia wyzwaniem dla dziewczyny, aby ją rozkochać do szaleństwa:

 • Na spotkaniu nie mów ani jednego słowa o tym, czy się jeszcze kiedykolwiek zobaczycie. Nie mów o przyszłości.
 • Nie mów, z iloma innymi dziewczynami chodzisz na randki (w szczególności, jeśli nikogo innego nie widujesz ani nie ujawniaj dziewczynie, że jest Twoją jedyną opcją – odpowiadaj ogólnikowo: “Nie tak wiele mam randek”, “7 tygodniowo”, “Dlaczego pytasz?”).
 • Nie kontaktuj się z nią między spotkaniami poprzez Internet ani smsy, tylko zadzwoń, aby ustalić spotkanie.
 • Nie dawaj jej żadnych prezentów ani nie stawiaj drogich atrakcji dopóki nie spotkacie się co najmniej 10 razy sam na sam i nie będziecie parą. Nie próbuj imponować na siłę czymkolwiek lub przechwalać się.
 • Ne komplementuj jej wyglądu i używaj maksymalnie 2 komplementów na jedno spotkanie na temat jej charakteru.
 • Gdy z nią jesteś, rozśmieszaj ją oraz rozmawiaj na lekkie i przyjemne tematy, aby dziewczyna WYCZEKIWAŁA z ciekawością kolejnego spotkania.
 • Gwarantuję Ci, że stosując się do powyższych zasad będziesz o wiele bardziej pociągający dla kobiet, ponieważ będziesz wtedy bardzo tajemniczy i nieodgadniony,
  a to jest ciekawe. Kobiety uwielbiają odgadywać, co facet do nich czuje, niestety mało który utrudnia im to zadanie.

  WARUNEK #2 rozkochania w sobie wartościowej kobiety:

  Obserwuj, czy z charakterem rozkochiwanej dziewczyny jesteś w stanie spędzić resztę życia. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla ogromnej ilości facetów bycie dla kobiety tajemnicą i wyzwaniem wydaje im się zachowaniem oschłym, które zniechęci do nich dziewczynę i stracą jej zainteresowanie na zawsze.

  UWAGA:

  jak rozkochać w sobie wartościową dziewczynęJeśli zobaczysz, że jakaś dziewczyna traci zainteresowanie Tobą
  z powodu tego, że dajesz jej przestrzeń, jesteś tajemnicą, wyzwaniem i do niczego się nie spieszysz, to bardzo DOBRZE.

  Kobiety, które nie reagują pozytywnie na tajemniczość i bycie wyzwaniem przez mężczyznę mają niskie poczucie własnej wartości/są zakompleksione oraz są dziewczynami bardzo upartymi, sztywnymi i apodyktycznymi, które oczekują, że wszystko będzie się odbywać po ich myśli.

 • Dlatego, jeśli chcesz do końca swojego życia spełniać rozkazy apodyktycznej maniaczki kontroli i przestrzegać jej zakazów i nakazów, to śmiało ożeń się z kobietą, która obraziła się na Ciebie, ponieważ zadzwoniłeś do niej dopiero po 5 dniach od pierwszej randki.
 • Natomiast, jeśli nie przeszkadza Ci to, że przez resztę swojego życia będziesz wysłuchiwał 10 000 000 narzekań typu: “Tobie na mnie nie zależy”, to śmiało ożeń się z kobietą, która się zniechęciła i zasmuciła, ponieważ musiała czekać kilka dni po pierwszej randce zanim do niej zadzwoniłeś.
 • Jak rozkochać w sobie wartościową kobietę do szaleństwa
  - unikaj toksycznych kobiet:

  Aby rozkochać w sobie wartością i właściwą kobietę kluczową sprawą jest, aby na stałą dziewczynę i/lub żonę wybrać dziewczynę, która:

  1. Przejawia szczere, prawdziwe, wysokie, stabilne zainteresowanie Twoją osobą w dłuższym czasie, czyli ponad 10 spotkań. Pamiętaj, że sprzeczne sygnały dziewczyny i zmienne zainteresowanie dziewczyny to udawane zainteresowanie i ona tylko się Tobą bawi.

  2. Jest samodzielna emocjonalnie i zna swoją wartość (czytaj: potrafi sobie organizować czas bez Ciebie).

  3. Ma zgodną osobowość, czyli potrafi się dostosować do Twoich propozycji zamiast rządzić Tobą i traktować jak niewolnika.

  4. Potrafi się dzielić i pomagać a nie tylko brać, bo jej się wszystko należy.

  jak rozkochać w sobie dziewczynę na nowoTrzymaj się tych standardów i nie popadaj w zgorzknienie. Uwierz mi, że takie kobiety istnieją i jest ich pełno. Wystarczy udać się gdzieś indziej niż do baru lub klubu i szybko pozbywać się numerów telefonu od niewłaściwych, toksycznych kobiet.

  Oczywiście oprócz tych cech charakteru, taka kobieta musi się w pierwszej kolejności
  w Tobie zakochać, a stanie się tak, jeśli będziesz dla niej wyzwaniem, tajemnicą
  i wartościowym facetem, którego ona będzie chciała usidlić, ponieważ nikt inny nie będzie taki, jak Ty.

  Ponad to, rozwijając znajomość z kobietą powoli i trzymając przestrzeń między wami, będzie Ci łatwiej zauważyć jej wady charakteru, które spowodowałyby cierpienie podczas dłuższego związku.

  WARUNEK #3 rozkochiwania w sobie nowej dziewczyny:

  Pamiętaj, że opanowani mężczyźni są o wiele bardziej pociągający dla kobiet i potrafią rozkochać kobietę do szaleństwa.

  Facet, który rozumie, jak rozkochać w sobie dziewczynę poprzez te zasady nie ma praktycznie żadnej konkurencji. Jedynie 3% mężczyzn naturalnie rozumie kobiety, 7% uczy się tego jak Ty czy ja, a 90% nie ma pojęcia, co czyni.

  Dlatego nigdy nie przejmuj się konkurencją innych mężczyzn. Pozostali faceci, którzy próbują rozkochać w sobie daną dziewczynę, zbyt wcześnie wręczą jej pierwsze kwiaty (a gdy zostaną odrzuceni, to nadal będą prosić o szansę), zbyt wcześnie zapytają, co ona do nich czuje, będą także pisać smsy, aby przypadkiem o nich nie zapomniała oraz będą umawiać zbyt często spotkania i traktować ją, jakby zaraz mieli zostać parą.

  Jak nie zostać tylko przyjacielem rozkochiwanej dziewczyny?

  jak rozkochać w sobie dziewczynę na nowo i do szaleństwaDziewczyna szybko się ich wystraszy, oleje ich i powie im, że chce być tylko przyjaciółmi. Ty natomiast nie będziesz ponaglał relacji i narzucał się dziewczynie, dzięki czemu ona będzie ciągle myśleć, dlaczego nie zachowujesz się jak pozostali faceci. Czyżbyś wiedział, o co chodzi w rozkochiwaniu kobiety do szaleństwa?

  A może masz wiele innych randek
  i ona musi zaczekać na swoją kolej? Kto wie… Pozwól się jej zastanawiać.

  To doprowadzi ją do ekscytującego oczekiwania na Twój telefon. Pozwalaj jej tęsknić. Pokochaj tajemniczość.

  Szybko możesz zjeść hamburgera, wysłać maila albo założyć konto na facebooku. Ale nie możesz poganiać romantycznych uczuć, zakochania
  i miłości. Tak samo jak nie możesz wylać wiadra wody na doniczkę z nasionami kwiatów i oczekiwać, że na jutro wyrosną.

  Dlatego dawaj sobie i dziewczynie czas pomiędzy spotkaniami a na spotkaniach niczego nie ponaglaj. Randkuj z dziewczyną i obserwuj jej poziom zainteresowania Tobą oraz jej cechy charakteru przez co najmniej 2 miesiące (10 do 12 spotkań sam na sam) zanim zdecydujesz się, czy ona może być Twoją stałą dziewczyną. Następnie chodź z nią przez co najmniej 2 lata, zanim się jej oświadczysz – minimum 2 lata.

  Jak rozkochać w sobie dziewczynę na nowo – najczęstszy błąd w rozkochiwaniu dziewczyny:

   
  Skoro większość facetów nie wie, co robi dobrze a co źle oraz nie rozumieją, jak rozkochać w sobie kobietę, próbują więc jak najszybciej “domknąć” znajomość
  z nowo poznaną dziewczynę, żeby ona już nikogo innego nie mogła widywać. Nie bądź takim szybkim Billem. Pozwól, aby to kobieta dała Ci jasno do zrozumienia, że chciałaby, abyście już byli parą: chłopak i dziewczyna.

  Dlaczego?

 • Ponieważ, jeśli Ty pierwszy wypalisz z jakimiś deklaracjami, prośbami, pytaniami czy ustalaniem formy waszej relacji, to masz 50% szans, że zrobisz to za wcześnie, zabijesz całe wyzwanie i tajemniczość, jakie do tej pory zbudowałeś,
  a w konsekwencji obniżysz zainteresowanie dziewczyny lub jeszcze gorzej: usłyszysz na przykład, że ona jeszcze nie jest gotowa na związek.
 • Natomiast, jeśli ona pierwsza zapyta o to, gdzie to zmierza i czy spotykasz się
  z kimś innym, to masz wtedy 100% pewności, że ona już jest gotowa na związek
  i właśnie Ci o tym powiedziała.
 • jak rozkochać w sobie dziewczynęTo najlepsze uczucie na świecie, gdy kobieta zapyta się Ciebie, czy spotykasz się tylko z nią, bo ona chce się spotykać tylko z Tobą. Oczywiście pod warunkiem, że jest to kobieta, która ma odpowiedni charakter.

  Podsumowując, nigdy nie próbuj jak najszybciej usidlić ani zdobyć kobiety, ani ustalać czegokolwiek.

  Pozwól jej się o to martwić. To ją zaciekawi. Niemal każdy zainteresowany facet nie daje jej wytchnąć, ciągle się z nią kontaktuje i chciałby na pierwszej randce wiedzieć, co z tego będzie. Porzuć oczekiwania i ciesz się procesem domyślania się, co ona czuje
  i pozwól jej też się domyślać, co Ty czujesz.

  Początek znajomości to niestety gra w “kotka i myszkę“. Możesz ją pokochać lub nienawidzić, ale tak to działa.

  Masz jednak szansę odwrócić role, aby to kobieta zaczęła bardziej pragnąć Cię zdobyć. Ta niewiedza, co wyniknie z relacji jest ekscytująca. Nie traktuj tego jak niepewność, ale jak ekscytację i coś nowego.

  Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tego artykułu, napisz proszę w komentarzu. Kompletny plan randkowania z dziewczyną przez pierwsze 2 miesiące znajomości
  i podtrzymywania związku znajdziesz w programie “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek”.

  Pamiętaj:

  “Kobiety i w ogóle ludzie nie doceniają tego, co dostają za darmo.”

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  P.S.

  Napisz w komentarzu, czego próbowałeś do tej pory, próbując odkryć, jak rozkochać w sobie dziewczynę i jakie to przyniosło rezultaty?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.8/5 (47 votes cast)
  Jak Rozkochać W Sobie Wartościową Dziewczynę Do Szaleństwa i Utrzymać Jej Zainteresowanie - 3 Warunki (v.2022), 3.8 out of 5 based on 47 ratings

  Poszukiwano

  • jak rozkochac w sobie dziewczyne na nowo
  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/zwiazki/3-warunki-aby-rozkochac-w-sobie-dziewczyne/
  • jak ja rozkochać
  • jak poderwac niedostepna dziewczyne
  • jak rozkochać w sobie kobietę na nowo

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 142 comments… read them below or add one }

  Cris August 28, 2017 at 12:11

  Hej !!Pawle mam dwa pytanka na które nie znalazłem odpowiedzi u Ciebie.

  1.Jak ma się ubiór do pierwszych randek.Czy warto np ubierać dla kobiety w najlepsze ubrania aby pokazać się ze strony eleganckiej.Czy taka opcja jest dobra na 2,3 randkę ?Czy na przykład lepiej poczekać dłużej i w formie nagrody dla niej ubrać się lepiej na 4-5 randkę ? Z drugiej strony pierwsze wrażenie jest ważne więc może i na 1 randce możemy sobie pozwolić na coś takiego-przy okazji możemy czuć się bardziej komfortowo.

  2.Mówisz aby chodzić na jakąś mała kawę,herbatę z nową dziewczyną.Czy włączanie takiej aktywności ze spacerem też jest dobrą metodą?Wiem że wtedy mniejsza atencja jest między kobietą a mężczyzną ale mimo wszystko dla efektu urozmaicenia randki ?

  Pozdrawiam Paweł,jestem twoim czytelnikiem od kilkunastu lat i co chwila się czegoś nowego uczę super !!!

  Reply

  Paweł Grzywocz August 28, 2017 at 13:13

  Zawsze ubieraj się jak najlepiej, aby odróżnić się od pozostałych facetów, którzy tego nie rozumieją. Oczywiście nie chodzi o przesadny formalizm i przychodzenie w garniturze, tylko o to, żeby zawsze być zadbanym, eleganckim.

  Spacer jest fatalnym pomysłem na pierwszą randkę z wielu powodów: zbyt długi, skończą się tematy, zabijesz niedosyt, oklepane, bo prawie każdy tak robi, nie macie kontaktu wzrokowego, bo patrzycie się pod nogi, przed siebie, dookoła, za dużo rozpraszaczy, nie widzicie swojej mowy ciała, mimiki. Na pierwszym, a nawet i drugim spotkaniu kluczowa jest obserwacja mowy ciała, jej zainteresowania i sprawdzanie, jak wam się rozmawia, patrzenie na siebie, a także pozostawienie niedosytu i zakończenie spotkania w najlepszym momencie. Spacer utrudnia lub uniemożliwia osiągnięcie tych celów.

  Reply

  Krystian August 28, 2017 at 18:27

  Hej Pawle !!

  Gdzie znajdę artykuły(oprócz kursu ,, Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek?) od Ciebie odnośne proponowanych miejsc spotkań z kobietami na pierwszych spotkaniach i tych późniejszych :) ?

  Reply

  Paweł Grzywocz August 28, 2017 at 19:10

  Nie ma takiego artykułu, bo nie ujawniam wszystkich informacji z kursu poza kursem. Początkowe randki powinny być jakNAJTAŃSZE. Ona ma lecieć na Ciebie a nie na atrakcje.
  Atrakcje to taki dodatek. Pierwsze spotkanie to herbata/sok i koniec. Na kolejnych można pójść do domu kultury/galerii sztuki albo pograć w rzutki lub zrobić piknik. W kursie jest ponad 25 pomysłów do zmodyfikowania. Polecam również kiwiportal, bo jest na nim sporo wydarzeń, na które można pójść z dziewczyną lub iść poznawać dziewczyny.

  Reply

  Krystian August 28, 2017 at 20:22

  Czy wobec tego można np isc na 2 randce też na herabte/sok ?A np na następnej wymyśleć coś własnego kreatywnego gdzie kobieta i Ja będziemy się dobrze bawili?

  Reply

  Paweł Grzywocz August 28, 2017 at 21:21

  Nie dubluj pomysłów w tak krótkim czasie, bo wyjdziesz na schematycznego i nudnego. Zmień chociaż lokal, jeśli już musisz iść znowu na to samo albo zmień lokal i napój albo zamiast napoju lody albo ciasto albo idź na jakieś rzutki do knajpy, bilard, salon gier, centrum rozrywki z grami video, huśtawkę, do galerii sztuki, cokolwiek. Nie rób od razu tego samego. Patrz plan 12 randek.

  Reply

  Faraon November 3, 2017 at 14:45

  Od roku chodzę na zajęcia teatralne z fajną laską, trochę tańca, trochę odgrywania. Generalnie wszystko było spoko, po zajęciach się pisało, odpisywała itd… aż w końcu stwierdziła, że się narzucam i jestem nachalny, a ona ma sporo innych zajęć i nauki! Nadal na próbach się uśmiecha i dobrze bawi (zdarzało jej się gadać, że to nie przeze mnie), a dochodzą mnie słuchy, że nie chce odgrywać ról ze mną… Teraz ma też jakieś role z innym kolesiem do odgrywania, z nim już sobie gawędzi i piszę, a do mnie ani słowa… Jakieś pomysły co na to poradzić by wolała do mnie zagadywać? Obydwoje jesteśmy od niej starsi tak z 5 lat.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 3, 2017 at 16:04

  Przeczytaj artykuł: “Co zrobić, gdy dziewczyna dała mi kosza” oraz pozostałe w dziale “Kontakt” i tam częste pytania, zabite zainteresowanie przez brak wyzwania i tajemnicy.

  Reply

  Gregory November 6, 2017 at 22:16

  Witam , mam pytanie związane z tematem ale nie bezpośrednio . Byłem z nią 2 lata , trochę zawaliliśmy (zaniedbaliśmy kwestie intymności ) oboje, o czym rozmawialiśmy i doszło do rozstania . Powiedziała że może jeszcze kiedyś spróbujemy ale nie zrobi nic wbrew sobie , po przeczytaniu tekstu już wiem że przez ostatni okres czasu byłem za łatwy . Czy teraz mam jeszcze szansę ją w sobie rozkochać na nowo ? Czy jest to możliwe ?

  Reply

  Paweł Grzywocz November 7, 2017 at 08:45

  Przeczytaj w zakładce Kontakt u góry strony artykuły z serii: “Przyczyny rozstania, rozwodu oraz możliwości i zagrożenia powrotu”.

  Reply

  Artur January 9, 2018 at 16:00

  Paweł, mam sporo Twoich materiałów, w tym te o utrzymywaniu związków.
  Jestem z kobietą w związku formalnie od pół roku, spotykamy się 9 miesięcy. Kobieta odbierała telefony, podawała alternatywne terminy, gdy nie odbierała to oddzwaniała, raz odwołała spotkanie, zaraz po ustaleniu kontekstu pary, podała jednak alternatywny termin. Sama od czasu do czasu coś zaproponowała, czy dorzuciła się do randki, śmiała się z tego co mówię, ale miałem poczucie, że to ja w całości odpowiadam za relację, miałem wrażenie, że zbytnio nie przywiązywała wagi do tego co mówię, bardzo rzadko dotykała mnie pierwsza, musiałem np. pół randki nic nie robić, aczkolwiek pozytywnie reagowała na mój dotyk odwzajemniając go. Z tego względu pierwszy udany pocałunek na 8 spotkaniu, aczkolwiek była mocno zestresowana i wykonała go tak jakby się nigdy nie całowała. Potem całowaliśmy się normalnie i namiętnie, aczkolwiek zdarzało się, że próbowała nadstawiać policzek jeżeli nie byliśmy sam na sam. Pierwsze dwie próby były odsunięciami. Poruszyła temat częstszych spotkań i w weekendy, nazwała mnie chłopakiem przy koleżance po około 3 miesiącach od nawiązania znajomości. Ja pierwszy pokazałem jej moich znajomych oraz była u mojej rodziny przy okazji jakiegoś tam wyjazdu, ona również zaprosiła mnie dwa razy do swojego domu rodzinnego. Stroi się dla mnie, robi czasem obiad lub kolację, komplementuje. Dotyk i kontakt sama z siebie zaczęła inicjować niedawno, po rozmowie o tym, że w związku obie strony powinny się starać. (kiedyś powiedziała mojej znajomej, że to facet powinien się starać). Stosuje rady z Twoich materiałów i kilka razy usłyszałem z jej ust, że jestem wyjątkowym mężczyzną innym niż pozostali, , że jestem fajnym chłopakiem, od jakiegoś czasu mówi do mnie kochanie, usłyszałem niedawno także, że tyle lat na mnie czekała. Zauważyłem też, że stała się bardziej otwarta kiedy zacząłem z nią spędzać więcej czasu oraz poświęcać więcej uwagi. Spotykamy się zwykle 3 razy w tygodniu, raz w dzień pracujący oraz sobotę i niedzielę (czyli 2 dni pod rząd). Niedawno w rozmowie powiedziała, że zakochała się we mnie, na pytanie kiedy odpowiedziała “niedawno”. Tutaj obudził się mój niepokój, ponieważ wychodzi na to, że spotykała się ze mną ponad pół roku nie będąc zakochaną i dopiero po tak długim czasie pojawiło się u niej uczucie (notabene po pettingu, nie współżyliśmy normalnie ze względu na jej zasady religijne). Śmierdzi mi to, tym bardziej, że dostaje od niej dużo testów pod kątem mojej uległości.
  Jest ode mnie starsza 4 lata, ma 34 lata, zegar biologiczny tyka, mówiła mi że szuka faceta, z którym będzie mogła założyć normalną rodzinię. (ja w sumie też czuje, że tego chcę) Niedawno dowiedziałem się, że była w kilku przelotnych związkach, które kończyły się w łóżku, później miała kilka lat przerwy, oraz zmieniła podejście do seksu przedmałżeńskiego, aż poznała mnie. Martwie się o to, że wejdzie ze mną w związek z kalkulacji, a nie z miłości, będę dla niej dawcą nasienia i dachu nad głową, i tak jak piszesz w materiałach mogę pójść w odstawkę po urodzeniu dzieci. Męczy mnie jej przeszłość seksualna, aczkolwiek zależy mi na niej, bo jest spokojna, ugodowa, ambitna, pracowita, nie kłótliwa, prawie nie kłamie, nie marnuje czasu, nie utrzymuje również kontaktu z byłymi oraz jest lojalna wobec mnie.
  Co o tym myślisz?
  Jeszcze jedno, jak panować nad tym, aby nie mówić jej zbyt dużej ilości komplementów. Zauważyłem, że jakość spotkań spada kiedy komplementuje ją zbytnio, oraz zbytnio utwierdzam w pewności co do mnie. Nie wiem jak nad tym zapanować.

  Dodam, że ten pierwszy udany pocałunek wszedł dopiero za 3cim razem.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 9, 2018 at 16:13

  Te 2 odsunięcia przy pocałunkach są najbardziej podejrzane oraz to, że na kolejnych spotkaniach była oziębła, akceptowała pocałunki bardzo sztywno lub nadstawiała policzek. Jednak resztę według Twoich zeznać zdała idealnie. Aby ją rozczytać spotykaj się według zasad z kursów, czyli raz 2 razy w tygodniu raz 3 i obserwuj, czy nie będzie wchodzić Ci na głowę, narzekać, obrażać się, dominować. Dlaczego dajesz jej 2 dni pod rząd w weekend, jak jakiś stary pantofel. Wszystko tym psujesz. Wchodzisz pod buta i się zaślepiasz. Nie dajesz jej tęsknoty. Nie zwiększasz zainteresowania. Nie testujesz jej charakteru, czy jest kontrolująca, obrażalska itp. Widują 2 razy w tygodniu, a na trzecie się zgadzaj co drugi tydzień! Ostatni filtr to zaczekanie z podniecaniem i fizycznością. Jaki petting? Przecież to kompletnie sprzeczne z materiałami. Tylko się zaślepisz i już niczego nie odkryjesz. Ona tak samo się zaślepi i zostanie z Tobą z przyzwyczajenia. Zero cielesności. Randki tylko poza domem. Zero zostawania na noc. Zero leżenia razem. Jest to objaśnione w “Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni”, który jest o wartościach związkowych, jak wierność, lojalność, miłość, szczere intencje, trwałość, jak sobie radzić z seksualną przeszłością, jak uniknąć zaślepienia, zdrady, strachu przed zdradą, wykorzystaniem, porzuceniem itd.

  Jak uniknąć zaślepienia? Studiują i stosując ten program WON90. Każda dziewczyna jest praktyką przed następną. Jak się nie pobierzecie, to się rozstaniecie. Każdy związek się kończy rozstaniem albo nowym początkiem – małżeństwem. W dziale kontakt polecam też serię artykułów: “udawane zainteresowanie”, “seksualność”, “toksyczne kobiety”. Jednym z podstawowych testów są też punkty z artykułu: “Dziewczyna się nie stara w związku”. Ale może to udawać z desperacji. Ostateczny filtr to przestrzeń, badanie, jak ona reaguje na przestrzeń oraz te wartości, unikanie zaślepienia, czekanie z fizycznością, czyli też przestrzeń, ale na wyższym poziomie.

  Reply

  Pawel June 20, 2018 at 09:56

  Dziewczyna nie chce mi powiedzieć swoich tajemnic ?
  Ja się przed nią otworzyłem powiedziałem jej dużo, praktycznie wszystko, a ona nie mówi mi o swoich problemach zdrowotnych, co wtedy ?

  Reply

  Paweł Grzywocz June 20, 2018 at 11:15

  Wyszukaj w google artykuł: “Maniaczka kontroli” i nie zachowuj się, jak ona. Związek nie jest od wyjawiania sobie wszystkich tajemnic. Na temat zwierzania się sobie przeczytaj również komentarz do BoCell pod filmem “Jak poznać dziewczynę na ulicy, gdy jestem nieśmiały” tutaj.

  Reply

  Paweł February 1, 2020 at 03:51

  Cześć, napisałeś że trzeba być dla dziewczyny tajemnicą, a czy flirt nie jest przypadkiem zdradzaniem naszego zainteresowania, albo pierwszy pocałunek – raczej facet powinien go zainicjować. To jest pokazywanie naszych uczuć, pytanie w jakim momęcie wziąć się za flirt lub pocałunek? Czy to wiąże się z zepsuciem tajemniczości?

  Reply

  Paweł Grzywocz February 1, 2020 at 11:47

  Musimy okazywać tzw. niezbędne minimum męskiego zainteresowania, dzięki czemu relacja jest prowadzona w kierunku związku a nie przyjaźni. Wszystkie kroki od zapoznania do utrzymywania związku są w programie: “Jak zdobyć dziewczynę 12 randek”.

  Reply

  Krzysztof March 12, 2020 at 08:46

  Cześć,
  a co w przypadku kiedy po 3-5 spotkaniach kobieta sama rzuca tezy w stylu
  “nie czuje najmniejszej potrzeby posiadania faceta jeżeli będzie to będzie jeżeli nie będzie to też dobrze”??
  laska przejawiała charakter wolnej samowystarczalnej amazonki. Wydaje mi się, że właśnie dzięki przejawowi mojemu zainteresowania byłem w stanie odkryć, że coś tu nie gra. Tzn odmówiła mi dwa razy pocałunku jeden był an 5 spotkaniu drugi na 8 spotkaniu.
  Pozniej tzn z 2 tygodnie pozniej postanowiła, mi powiedzieć że nie czuje do mnie chemii ale wydaje mi się że chemii nie było od początku były tylko spotkania i spoko spędzony czas. I teraz pytanie czy zabiłem tajemniczość ? albo czy może od poczatku zaintrygowałem ją swoim charakterem ale to nie było to?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 12, 2020 at 10:04

  Część kobiet spotyka się z nudów, dla sportu, dla zabawy, dla dowartościowania itp. więc jeśli nie popełniłeś żadnych błędów, to taką spotkałeś. 2 odrzucone próby pocałunku to weryfikują. Szczególnie, gdy dodała, że nic nie czuje, bo gdyby zachowywała się idealnie z wszystkimi oznakami zainteresowania, jakie istnieją, to niech się odsuwa przy pocałunkach i to nie jest definitywne, bo może potrzebuje wolniejszego tempa, ale gdy mówi, że nic, to oznacza nic. Next, następna.

  Reply

  Krzysztof March 13, 2020 at 07:35

  Błędy do pojęcie względne bo nie wierzę, że każdy działa 100% dobrze to jest życie nie schemat… Zawsze staram się podążać pomiędzy wyznaczonymi torami działami, które są określone w Twoich poradnikach. Ale mimo wszystko jakiś żal w głowie pozostaje, że może gdyby rozegrać to jeszcze inaczej to efekt byłby inny. Jak sobie z tym radzić lepiej?
  Wolniejsze tempo to pojęcie względne również rozumiem pierwsze 6-7 spotkań ale po około miesiącu spotykania się, inicjowania kontaktu z jej strony ona dalej nie chce się pocałować to JUZ ZNAK DEFINYTYWNY?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 13, 2020 at 14:10

  Zasada jest taka, że na 2 różnych spotkaniach dziewczyna odsuwa się od pocałunku w usta i to jest koniec, bo to oznacza, że zabija z Tobą czas. A co zrobić, jeśli wszystko inne jest idealne? Spróbuj trzeci raz. Możesz spróbować nawet 5 raz. Tylko bądź wyjątkowo uważny na wszystkie pozostałe oznaki zainteresowania, żeby potem nie było zdziwienia, że dziewczyna się nie stara w związku i udaje cały związek, bo chciała być z kimkolwiek, a pierwszym dowodem na to jest fakt, że odsuwała się przy próbie pocałunku 6 razy. Taka historia czytelnika. Więc jak od początku się odsuwała i nawet mówiła mu potem, że nie chce nic więcej, ale jednak potem zmiękła z braku asertywności, z nudów, w celu dowartościowania się, zabijania czasu z kimkolwiek, to niech się potem chłopak nie dziwi za pół roku, że ona z nim tylko biernie tkwi albo wręcz zaczęła zachowywać się fatalnie. Pocałunek to bardzo ważny krok. Czasami można poczekać do 10 spotkania, jeśli się odsuwa.

  Mam na to nawet zestaw żartobliwych tekstów: ?Hej, czy na 10 randce będę mógł potrzymać Cię za rękę : )??, ?Na której randce mogę Cię pocałować? 50 tej? : )?, ?W takim tempie będziemy mieli dzieci za jakieś 300 lat : )?. Także jedno odsunięcie nic nie znaczy. Potrzebujesz uzbierać 2. Wtedy masz pewność, że nic z tego i możesz poczekać, jeśli dziewczyna wszystko inne robi idealnie i jest szansa, że się rozkręci, to do 10 spotkania możesz poczekać. Potem masz 10 spotkań i jak dalej się odsuwa, to bardzo źle. Masz wtedy pewność, że nie jest zainteresowana. Poświęciłeś 10 spotkań, ale uniknąłeś 6 i więcej miesięcy wymuszonego związku ze zdechłą rybą.

  Reply

  Maciej March 13, 2020 at 12:32

  Cześć Paweł
  jak czytam te wszystkie komentarze tutaj to wpadam w paranoje… każdy komentarz praktycznie odnosi sie do jakiś problemów zagwostek związanych z zachowaniem lasek… a to tak naprawdę ma się ni jak do sposobu życia jaki progagujesz…. Zawsze powinno sie mieć kolejną dziewczynę w zanadrzu w razie jakby nie wyszło coś z aktualną.. taka jest kolej życia tutaj nie ma zlituj się.
  BĄDŹMY SZCZERZY
  relacji na początku nie da się popsuc jakimś małymi błędami! człowiek jest człowiekiem jeżeli nie jesteś łazją mocno pragnącą przytulenia… robiąc małe błędy ogarniesz zaintersowana laskę. i tutaj słowo klucz
  ZAINTERESOWANA
  dzięki tym wszystkim zasadą jesteśmy właśnie w stanie poznać jej oznaki zainteresowania ALE NAPEWNO BĘDĄC WYZWANIEM NIE ZMIENISZ JEJ BRAKU ZAINTERESOWANIA W ZAINTERESOWANIE. ZOSTANIESZ PO PROSTU OLANY.

  moje pytanie ilu jest gotowych do takiego przebiegu sytuacji? skoro nie macie kolejnych poznanych dziewczyn – odpowiem za Was żaden. bo tak naprawdę każdy by się skupił na nowej znajomości zamiast rozkładać na czynniki pierwsze to co jest teraz i zmierza w złym kierunku….. bo skoro teraz już są niewiadome to za rok będzie tych niewiadomych jeszcze więcej.

  Początek znajomości to najlepszy okres dużo niewiadomych prawidłowo rozegrany daje bardzo dużo “szczęścia” ale czym dalej tym ciemniej… do tego wszystkie potrzebny jest właśne szczęście czyż mam rację?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 13, 2020 at 14:09

  Tak, we wszystkich kursach powtarzam, że należy się spotykać zawsze z kilkoma dziewczynami równolegle i jak któraś będzie wystarczająco atrakcyjna i zainteresowana, i zapyta o wyłączność, poruszy temat nie spotykania się z innymi, to się na nią zdecydować, gdy o to zapyta. Szkoda, że wielu osobom nie chce się tego przestrzegać, jak tłumaczę również w artykule w google: “Jak poznać dziewczynę marzeń – 10 dziewczyn tygodniowo”.

  Reply

  Piotrek September 18, 2020 at 19:31

  Mam z jedną dziewczyną kilka spotkań. Teraz mam możliwość spotkać się z inną. Tylko, że jeśli spotkam się z tą drugą, to ta pierwsza prawie na pewno się o tym dowie. A bardziej podoba mi się ta pierwsza. Czy w ten sposób strzelę sobie w kolano, czy na luzie mogę również spotkać się z tą drogą?

  Reply

  Paweł Grzywocz September 18, 2020 at 19:55

  Jak się na pewno dowie, a wolisz tę pierwszą, to po co ryzykować.

  Reply

  Piotrek September 18, 2020 at 20:09

  Dlatego, że w artykule powyżej napisałeś, że dziewczyny uwielbiają się zastanawiać, czy oprócz niej nie spotykasz się z inną, a ona musi poczekać na swoją kolejkę.

  Reply

  Paweł Grzywocz September 18, 2020 at 20:54

  Właśnie różnica polega na tym, że mają się “zastanawiać” a nie “wiedzieć”, że spotykasz się np. z jej dobrą koleżanką. Jak są to 2 bardzo pewne siebie i mądre dziewczyny, to nie będą miały z tym problemu, ale jednak większość dziewczyn nie jest taka wyrozumiała i jak się dowiedzą, że spotykasz się z ich koleżanką, to albo zaczną sobie robić z Ciebie jaja w ramach zemsty albo w ogóle się obydwie obrażą i przestaną spotykać z Tobą. Powinno się randkować z wieloma dziewczynami, które się nie znają między sobą. Tak jest optymalnie.

  A jak się znają i to nie tylko na “cześć”, tylko dobrze się znają i znają Twoje nazwisko, że jest ryzyko, że się połapią, że spotykają się z tym samym mężczyzną, to masz 50% szans, że się obrażą, zemszczą, odpuszczą, będą się Tobą bawić w ramach zemsty, a 50% szans, że im to nie będzie przeszkadzało, a może nawet spodoba im się mała rywalizacja.

  Mogę zaakceptować ryzyko 50% powiedzmy “porażki”, gdy nie mam na coś wpływu na 100%, czyli np. podejście do dziewczyny i zagadanie, to nie mam w 100% na to wpływu i są też inne czynniki, więc 50% szans na sukces lub odmowę jest do zaakceptowania, natomiast gdy mam na coś 100% wpływ, że np. nie muszą się dowiedzieć, że spotykam się z nimi obydwiema, to wolę, żeby się nie dowiadywały, bo wtedy ryzykujesz w ogóle, że stracisz zainteresowanie obydwu dziewczyn.

  To jak musisz, to na przyszłość nie podawaj nazwiska ani żadnych profili internetowych (skasuj je, ukryj) itp. żeby 2 koleżanki nie mogły się pokapować, że spotykają się z tą samą osobą. Wtedy to rozumiem, spoko. Ale napisałeś, że one na bank będą rozmawiać o tym, że spotykają się konkretnie z Tobą.

  Nie wiem, skąd wiesz, że na bank się dowiedzą, ale skoro tak uważasz, to może tak być, a wtedy rosną szanse, że się obydwie obrażą, zabawią Twoimi uczuciami lub sobie odpuszczą, bo większość dziewczyn jednak nie ma takiego dystansu do siebie i pewności siebie, żeby potraktowały to, jak dobrą zabawę. Więc, jak nie chcesz rezygnować z 1 z tych dziewczyn, a tym bardziej z obydwu, to bym nie spotykał się z nimi równolegle.

  A jeśli Ci jakoś specjalnie nie zależy, to spoko. Gdyby któraś poruszała ten temat, to mów żartobliwie, że postanowiłeś im urządzić małą rywalizację i spytaj, czy już jesteś czyimś chłopakiem, bo nic o tym nie słyszałeś. Licz się jednak z tym, że w większości przypadków dziewczyny, które są dobrymi koleżankami mogą mieć jakieś swoje głupie zasady, że nie spotykają z chłopakiem, z którym spotyka się ich koleżanka albo, że np. nie spotykają się z chłopakami, którzy randkują z wieloma dziewczynami równocześnie.

  Poza tym żadna dziewczyna nie chce być nr 2. Wiele dziewczyn też może nie lubić rywalizacji, może im się nie chcieć rywalizować z koleżanką, mogą to uważać za uwłaczające ich atrakcyjności. Pomyśl, jakbyś się czuł w sytuacji, gdyby dziewczyna spotykała się z Tobą i z Twoim dobrym kolegą jednocześnie i na dodatek jeszcze by się z tym nie kryła. Jakbyście do tego podeszli.

  Ich zasady mogą być głupie, niesprawiedliwe albo słuszne, kwestia opinii, ale to nie ma znaczenia, bo efekt jest taki, że stracisz jakąś tam dziewczynę, która mogła być spoko, gdyby się o tym nie dowiedziała.

  Reply

  Grzesiek October 3, 2020 at 12:33

  Mam takie pytanie:

  Co jeśli dziewczyna w okolicy 8,9 lub 10 spotkania pyta o spotykanie się piątki i soboty?
  Czy nadal jej odmawiać, ponieważ nie jest jeszcze naszą dziewczyną?

  Rozumiem, że jej chęć spotykania się weekendy może sugerować, że chce nią już zostać. Ale jak ją wtedy podejść żeby od niej to wyszło?

  Reply

  Paweł Grzywocz October 3, 2020 at 13:00

  Zależy, jak pyta. Generalnie należy akceptować inicjatywy dziewczyny. Wyszukaj w google: “Dziewczyna proponuje drugie lub kolejne spotkanie”, czyli zgadzasz się i co drugi raz możesz przesunąć na niedzielę, a gdyby krążyła wokół jakichś stałych ustaleń, to wtedy można wyklarować pytanie, czy jej chodzi o to, że chce się spotykać na wyłączność, czyli że nie spotykacie się z już z innymi osobami płci przeciwnej sam na sam, tylko spotykacie się na wyłączność. Powinna wtedy powiedzieć, że oczywiście, że o to jej chodzi i wtedy masz kolejny krok odhaczony.

  Reply

  Grzesiek October 13, 2020 at 19:51

  Dzięki za odpowiedź.

  Mam jeszcze jedno pytanie. W swoich materiałach mówisz, że gdy kobieta nie odbiera tel. jak do niej dzwonimy to należy dzwonić co drugi dzień pomijając piątki i soboty. Chciałem spytać czy dzwonienie ten trzeci, czwarty raz ma sens? Czy to nie świadczy, że kobieta nie jest nami zainteresowana? Rozumiem, że może być zabiegana ale przecież w komórce pojawia się informacja, że dzwoniliśmy. Wisi ona cały czas gdzieś tam u góry w telefonie i nie sposób tego nie zauważyć. A jeśli zauważy to ciężko uwierzyć, że nie ma minuty żeby oddzwonić, puścić sygnał albo chociaż napisać smsa.

  Reply

  Paweł Grzywocz October 13, 2020 at 21:55

  To my jesteśmy inicjatorami, liderami w relacji, a do dziewczyny dzwoni wielu facetów, więc jako niestała dziewczyna ona nie ma obowiązku do nikogo oddzwaniać. Może oddzwaniać, to miłe, ale nie musi.

  Reply

  Grzesiek November 4, 2020 at 18:19

  Dziękuję za odpowiedzi. Mam chyba wszystkie Twoje materiały. Naprawdę są super a w szczególności polecam tranzycje i jak utrzymać związek- chyba najlepsze dwa produkty jakie masz.

  Na koniec ostatnie pytanie. W module o seksualności i ogólnie mówisz o tym, żeby porozmawiać z dziewczyną o tych sprawach zanim podejmie się współżycie. Ale jak to dokładnie ubrać w słowa żeby zrozumiała o co nam chodzi i np. nie pomyślała, że boimy się wpadki albo że nie chcemy dzieci.
  Masz na to jakąś gotową formułkę?

  Dzięki jeszcze raz za wszystko.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 4, 2020 at 20:04

  Pełne rozwinięcie tego tematu jest w 2 miesiącu WON90 od odcinka nr 16 (Wolność od nałogów w 90 dni – program o wartościach seksualnych i związkowych). W skrócie mówisz, że chcesz zbudować związek na czymś więcej niż seks, żeby się łatwo nie rozpadł. Było też co nieco w artykule: “Jak sprawdzić czy dziewczynie na mnie zależy czy tylko na łóżku”.

  Reply

  Jarek September 11, 2015 at 01:25

  A jak napisałem do niej Zbyt wcześnie iż mi się podoba Ale z twojego poradnika jestem z nią przed 1 spotkaniem pisze z nią 2 tygodnie bo jest chora ma zapalenie płuc niegroźne i leci 3 tydzień ale się zobaczę z nią w niedziele mam jej Facebook i na nim się komunikujemy piszemy średnio ze sobą zależny czy pracuje na popołudnie czy tam rano i z twojego poradnika mam już jakieś 70% za sobą po przez zwykłą komunikacje portalową Ale się delikatnie denerwuje przez to iż napisałem jej zbyt wcześnie iż mi się podoba i że wpłynie to na moją niekożyść

  Reply

  Drakenix October 15, 2016 at 19:25

  no ale ona sie angażuje, bardzo jej zależy, często mi to mówi nawet? Lecz nic do mnie nie czuje. Mówi ze jestem dla niej najważniejszy i wgl…. ona bardzo sie stara o ta znajomość.

  Reply

  Grzywocz October 16, 2016 at 10:48

  Ta relacja jest w ogóle nie po kolei. Jakie “kocham” po półtora miesiąca znajomości. Przecież to nic nie znaczy. Nie da się kogoś obcego pokochać w 45 dni. To poważna decyzja życiowa. Ludzie szastają jakimiś pustymi frazesami. Liczą się czyny kobiety. Jak Ty możesz pisać, że jej bardzo zależy na Tobie i mówi Ci to często, ale nic do Ciebie nie czuje. To bez sensu. W takich sytuacjach najczęściej jest tak, że dziewczyna chce się dowartościować Twoją uwagą i być z kimkolwiek w związku, ale do Ciebie nie czuje pociągu. Chce tylko Twojej uwagi i jakiegoś związku, więc się stara i gada miłe rzeczy, ale tak naprawdę to nie zależy jej na konkretnym facecie, tylko na jego uwadze i na posiadaniu jakiegoś chłopaka. Jest o tym artykuł: “Co zrobić, żeby dziewczyna się w Tobie zakochała” tutaj. W skrócie powinieneś zwolnić tempo do 1 spotkania na tydzień i czekać aż ona spyta o więcej spotkań oraz czekać aż ona spyta o to, czy jesteście parą, co do niej czujesz, zacznie gonić za Tobą. A jeśli nie zapyta i nie zacznie, to obserwuj, czy ona się regularnie angażuje w związek i inwestuje w relację. Musisz uzbierać 6 miesięcy stabilnego, wysokiego zainteresowania dziewczyny. A jeśli ona nie wie, czego chce, ma jakieś jazdy, że raz się stara, a potem nie, raz jej zależy, a raz nie, to wtedy oznacza to, że ona kłamie i nie jest szczerze zainteresowana, tylko zabija z Tobą czas, żeby nie być samą. Nie da się takiej dziewczyny zmusić do szczerego uczucia. Możesz tylko przestać tracić na nią czas. Tłumaczę to tutaj: “Dziewczyna nie wie czego chce

  Przeczytaj także: 7 oznak udawanego zainteresowania.

  Reply

  Drakenix October 16, 2016 at 11:47

  Rozumiem… Pana rady wezmę sobie do serca, lecz mam pytanie…
  Czy przez mój pośpiech mogłem zabić możliwość przyszłego uczucia z jej strony?
  No bo aktualnie zachowujemy się niemalże jak para, przytulamy się mówimy sobie bardzo miłe rzeczy….
  No i stąd moje pytanie… powinienem skończyć z naszą bliskością i czułymi słówkami? Czy w ogóle zaprzestanie tego mogłoby pomóc w tym by coś do mnie poczuła?
  Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

  Reply

  Grzywocz October 16, 2016 at 19:23

  Z tego, co napisałeś wynika, że wymusiłeś dużą presję na związek tej dziewczynie, bo inaczej ona nie musiałaby Ci mówić, że nic do Ciebie nie czuje. A gdy dziewczyna tak powie, to znaczy, że zabiłeś swoje szanse, bo zbyt szybko się to potoczyło i nie byłeś w ogóle wyzwaniem ani tajemnicą. Nie da się znowu stać tajemnicą dla tej samej dziewczyny. Jeśli za mocno ujawniłeś swoje uczucia, to ją wystraszyłeś i nie da się tego odkręcić. Bardzo ogólnie opisałeś swoją relację, bo nie znasz 12 kroków do związku, które ujawniają prawdziwe zainteresowanie dziewczyny lub jego brak. Najważniejsze oznak to przychodzenie przez dziewczynę na spotkania i akceptowanie pocałunków w usta. Jeśli te oznaki występują, to obserwuj, czy ona stara się w związku i inwestuje w relację, jak w artykule: “Dziewczyna się nie stara”. W ogóle powinieneś przeanalizować całą relację na podstawie: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. Tam jest wszystko po kolei wyjaśnione. Gdy dziewczyna mówi, że nic do Ciebie nie czuje to znaczy, że nic do Ciebie nie czuje. Gdy dziewczyna mówi, że nic do Ciebie nie czuje, to nie jest zainteresowana. Najwyżej zmusza się do kontaktu z Tobą, bo nie chce być sama albo nie chce Cię zranić, więc woli już się spotykać. W takiej sytuacji należy od niej odejść, bo jest taki związek z litości i rozsądku, w którym ona raz się będzie starać a raz przestanie Cię szanować i tak w kółko.

  Reply

  Drakenix October 16, 2016 at 19:50

  Mówi Pan bardzo mądrze… lecz to nie do końca tak…
  Nigdy nie powiedziałem jej, że ją kocham, lecz powiedziałem jedynie, że skoro i tak zachowujemy sie jak para to moglibyśmy spróbować, dodając, że nie mówię, że tego chcę, lecz, że tak będzie lepiej, no i że nic do niej nie czuje(skłamałem) Ona odpowiedziała, że nie wyobraża sobie związku bez miłości.No i właśnie śmiem się z Panem nie zgodzić, że nie jest zainteresowana… Znam jej przyjaciółkę i mówi mi jak bardzo ona jest smutna gdy ja nie odpisuje, jak bardzo się o mnie martwi, mówi jej, że jestem zajebistym facetem i wgl….No a w Piątek nawet nocowała u mnie, spaliśmy razem(przytuleni w siebie) i stwierdziła, że chciałaby znów za tydzień przyjechać do mnie :)

  Reply

  Grzywocz October 17, 2016 at 12:36

  Nie możesz tak mówić, że “skoro i tak zachowujecie się, jak para”, ponieważ wtedy odbierasz dziewczynie możliwość zapytania się Ciebie o związek i zabijasz całą tajemniczość. Gdy dziewczyna pyta się Ciebie o związek, to wtedy masz raczej pewność, że ona jest na niego gotowa i go faktycznie chce, chyba że pyta z desperacji i chce mieć byle jakiego chłopaka, ale to wtedy wyjdzie na jaw na inne sposoby.

  A gdy Ty pierwszy poruszyłeś temat związku, to jesteś we mgle i stawiasz ją pod ścianą oraz pakujesz się w odrzucenie. Miałeś czekać, aż ona spyta. A tak ją wystraszyłeś i/lub odebrałeś sobie możliwość sprawdzenia, czy ona o to zapyta.

  Mówienie, że nic do niej nie czujesz jest tylko dodatkowym strzałem w kolano, bo wychodzisz na niespójnego i fałszywego. Pytasz o związek i mówisz, że nic do niej nie czujesz. Najgorszy błąd jest taki, że pierwszy wypaliłeś z pytaniem o związek.

  Teraz powstaje pytanie, co to znaczy, że ona nie wyobraża sobie związku bez miłości? Bez miłości Twojej? Czy bez miłości z jej strony? Czy uda się odkręcić Twoje kłamstwo? Czy ona Ci wybaczy?

  Randkuj z nią dalej normalnie, jakby nigdy nic się nie stało. A jak ona poruszy temat uczuć, to wyjaśnij to delikatnie i powiedz: “Słuchaj, palnąłem kiedyś taką głupotę, że nic do Ciebie nie czuję, bo się bałem odrzucenia i skłamałem. Tak naprawdę to mi się podobasz i chciałbym się z Tobą spotykać, jeśli Ty czujesz tak samo.”

  I tyle. Nie mów, że ją kochasz itp. bzdury. Przecież się ledwo znacie i to zbyt ciężkie słowa.

  Powinieneś zawsze odpisywać dziewczynie 1 do 2 razy, żeby nie czuła się olana. Odpisz krótko i tajemniczo. A w drugim lub trzecim smsie napisz, że pogadacie o tym na spotkaniu lub “żeby zachowała to na spotkanie” i potem już nie odpisuj. Gdyby spytała “Kiedy”, to wtedy oddzwoń i ustal termin spotkania.

  Wygląda, że ona jest zainteresowana, ale to się okaże w ciągu pół roku, jeśli jej zachowanie będzie stabilne i ona nie będzie wchodzić Ci na głowę ani się obrażać.

  Randkuj, jakby nigdy nic się nie stało. Nie poruszaj pierwszy ciężkich tematów uczuciowych. Nie wyjaśniaj niczego przez telefon! Poczekaj aż ona na spotkaniu się zapyta, co z wami, co o niej myślisz itp. i wtedy odwołaj tą głupotę, że nic do niej nie czujesz. Powiedz tylko delikatnie, że wtedy skłamałeś, bo się wstydziłeś, a tak naprawdę to ona Ci się podoba i na tym poprzestań. Po prostu Ci się podoba i chciałbyś się z nią spotykać.

  Jakby ona chciała ustalić kontekst pary na wyłączność, to zgódź się. Było o tym w jednym z artykułów w poprzednim moim komentarzu. Edukuj się w tym temacie, żebyś nie popełniał dodatkowych błędów w utrzymywaniu związku.

  Reply

  Drakenix October 20, 2016 at 13:37

  Dobrze, wezmę wszystko to sobie głęboko do serca, lecz zostaje mi jedno pytanie… co z naszą bliskością na spotkaniach, z długim przytulaniem, ze wspólnymi nocami tuż obok siebie, również zwieńczonych przytulaniem(nic więcej) czy powinienem to jakoś ograniczyć, a może skończyć? Ponoć jej bardzo zależy na tym, lecz dla dobra ogółu jestem w stanie z tym skończyć, lecz chciałbym znać Pańskie zdanie.

  Reply

  Grzywocz October 20, 2016 at 14:47

  Przez pierwsze 10 spotkań nie powinno być w ogóle spotkań w domu. A jeśli masz ponad 10 spotkań, to gdy jesteście w domu i jest taka sytuacja, że może dojść do czegoś więcej, możecie się podniecać, dłużej całować, to należy wtedy przeprowadzić rozmowę o wartościach seksualnych według bonusowego modułu na ten temat. Pisałem też o tym tutaj. Tylko nie wiadomo, czy ona w ogóle jest szczerze zainteresowana czy tylko zabija z Tobą czas i chce się z kimkolwiek przytulać. Dlatego ja bym nie wyskakiwał jeszcze z tą gadką o wartościach, tylko najpierw zacząłbym prawidłowo RANDKOWAĆ, czyli spotykałbym się na zewnątrz domu, bo siedzenie w domu to nie są randki. Zaczekałbym aż ona mnie zaprosi do domu. Wtedy miałbym znak, że ona jest dość mocno zainteresowana. I skróciłbym te spotkania, żeby nie zostawać u niej na noc. W ogóle skróciłbym je do maks 4 do 6 godzin. Gdy ona poprosi, żebym został dłużej, to mogę trochę przeciągnąć. Gdyby ona nalegała, że mam z nią zostawać, to wtedy podjąłbym temat wartości seksualnych, bo takie leżenie całą noc i przytulanie się jest dość chore. U facetów powoduje to silne podniecenie seksualne, które go tylko frustruje. To do niczego nie prowadzi. Do głupstw najwyżej, bo potem świeżo poznana para zaczyna współżyć seksualnie i nie wie, co to dla nich oznacza, tylko dla zabawy są razem. Albo się torturują ciągłym unikaniem seksu, co dla faceta jest mordęgą, a dziewczynom często wystarczy samo przytulanie, bo w młodszym wieku mają mniejszy popęd seksualny i bardziej pragną bliskości, czułości. A faceta nosi i się męczy. Bez sensu takie nocne przytulanie. Trzeba to wyjaśnić z dziewczyną i mieć konkretny plan, jakie obieramy w tych tematach wartości.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: