6 Mitów Guru Uwodzenia, Przez Które Nadal Nie Masz Kobiety

by Paweł Grzywocz on 18 July 2011

mity uwodzenia

Mit 1: “Podryw to statystyka. Podejdź do 100 kobiet i wyrwij jedną” – to główna dewiza szkół uwodzenia i społeczności uwodzicieli…


Czy widzisz jaki ten sposób jest głupi? Czy naprawdę chcesz biegać za kobietami w miejscach publicznych i recytować jakiejś regułki? Bo ja nie. Nigdy nie chciałem. Nie lubię być odrzucany. Jak każdy. Po co odwalać taką szopkę? Powiedz mi… Czy nie lepiej poznawać kobiety w bardziej przyjemny sposób i w bardziej naturalnych okolicznościach bez wkręcania sobie głupot do głowy?

Powiem Ci dwie prawdy, których Guru Uwodzenia nigdy Ci nie wyjawią:

1. “Attraction isn’t a choice” – “Atrakcyjność to nie wybór.” – Kobieta albo od pierwszej sekundy stwierdzi, że mogłaby być z Tobą fizycznie albo nic tego nie zmieni. Tak samo jak gruba Berta nie spodoba Ci się na skutek jej osobowości, tak samo kobieta nie wymusi w sobie pożądania, jeśli nie spodoba się jej Twój wygląd. Przestań wierzyć w to gówno, że możesz być gruby, niski, łysy i brzydki i mieć najpiękniejsze kobiety. To tak nie działa. Piękne kobiety chcą kogoś na swoim poziomie. Wygląd jest bardzo ważny i masz wyglądać najlepiej jak tylko potrafisz.

2. “Women do the choosing – Kobiety wybierają.” – Kapujesz? Kobieta wysyła zachęcające spojrzenia i wtedy możesz działać. I tak może nic z tego nie wyjść, ale masz szansę. Jeśli kobieta nie patrzy, to ma Cię w dupie i w 99% przypadków oleje Cię ciepłym moczem. Idź się przekonaj. To jest jak w świecie zwierząt. Patrzymy się na to, co nam się podoba. Nie podobijaj do kobiet, które się na Ciebie nie patrzą, bo to się na nic nie zda.

Mit 2: “Najlepsze miejsce na podryw to kluby i bary, bo tam kobiety się stroją przez 3 godziny, żeby dla nas ładnie wyglądać.”


Słuchaj, po pierwsze kobiety to bardzo próżne i rywalizujące stworzenia. One nie stroją się, żebyś je wyrwał, tylko stroją się, żeby dostawały od facetów więcej uwagi niż pozostałe kobiety.

Z klubami są następujące problemy:

1. Masz ogromną konkurencję. Setki gości tam przycjak poderwac dziewczyne na impreziehodzi ubranych w koszulę i dżinsy w nadziei, że coś wyrwą. Oto zdjęcie z z klubu. Stary, zajebiste miejsce na podryw. 5 kolesi na jedną kobietę. Naprawdę możesz się wyróżnić. Najlepiej jest, gdy tańczysz w tzw. “kółku frajerów”. Kółko frajerów jest wtedy, gdy jedna dziewczyna tańczy, a wokół niej tańczy 5 lub więcej frajerów. Ponoć masz wtedy wejść w sam środek i zabrać z niego dziewczyną jak “prawdziwy Alfa”. Tylko czemu kobieta miałaby zaufać właśnie Tobie? W jej oczach jesteś takim samym napaleńcem jak każdy inny.

2. Drugi powód to niska jakość kobiet w klubach oraz brak zaufania ze strony porządnych dziewczyn.

Ok, chcesz porządnej dziewczyny na stałe. Jak nie chcesz, to spadaj na strony o uwodzeniu. W klubie ciężko Ci będzie taką znaleźć. Jest tam pełno lafirynd, które dumnie eksponują swoją dupę i cycki. Ten rodzaj kobiet nigdy mnie nie interesował. Większość z nich z automatu zlewa wszystkich kolesi, bo każdy frajer chciałby ją mieć. Nie wiem czy masz ochotę walczyć z jej głupimi przekonaniami czy może lepiej byłoby spotkać lepszą dziewczyną w spokojniejszym miejscu co?

Natomiast porządne i skromne dziewczyny w życiu nie zaufają Ci w takimi miejscu jak dyskoteka, przez co nie podadzą Ci numeru telefonu ani nie przyjdą na randkę. Nie mówię, że zawsze, ale jest ciężko. Te porządne się boją, że jesteś jakimś napalonym samcem, który szuka przygody na jedną noc. Porządna dziewczyna nie chce mieć stałego chłopaka z jakiegoś baru i zazwyczaj już dawno nie chodzi do barów albo po prostu chodzi tam potańczyć i raczej Cię oleje.

Mit 3: “Podrywaj na ulicach i w galeriach handlowych oraz wszędzie gdzie się da” – czyli jak poczuć się jak gość, roznoszący ulotki…


Wracam tutaj na chwilę do durnej teorii “podejdź do 100 kobiet i wyrwij jedną” , która dla przypomnienia jest durna. Chodzi o to, że podrywanie kobiet na ulicy to trucie dupy obcym ludziom, którzy nie chcą Cię poznać, bo są zajęci swoimi sprawami. To chyba łatwo zrozumieć. Chyba, że chcesz być turbo uwodzicielem co? Spoko, wiem, że jesteś normalny.

Na ulicach lub w galeriach, które tak wychwalają szkoły uwodzenia jako świetne miejsce na podryw napotkasz na następujące przeszkody:

1. Kobiety się gdzieś spieszą i nie mają ochoty na to, żebyś im teraz zawracał głowę swoim “podrywem”. Idą do pracy, spieszą się na autobus/tramwaj, myślą, co mają kupić w sklepie, mają już chłopaka albo mają Cię po prostu gdzieś. Dlaczego? Bo się na Ciebie nie patrzą! Jasne, gdy kobieta na Ciebie na patrzy, to możesz ewentualnie zagadać nawet na ulicy. Uczę o tym w pełnym kursie. A gdy kobieta nie patrzy, to nie rób z siebie idioty, proszę Cię.

2. Kolejna przeszkoda na ulicy lub w galerii jest taka, że jesteś tam w jej oczach psycholem, który podrywa kobiety w dziwnych miejscach.

Kobieta gdy widzi takiego Casanovę na ulicy na przykład, to myśli sobie wtedy tak:

- “Czy ten koleś jest tak zdesperowany, że podrywa nawet na ulicy?”

- “Skoro on poznaje kobiety na ulicy to znaczy, że pewnie nie potrafi sobie nikogo znaleźć w innych miejscach…”

- “Skoro zagaduje do mnie na ulicy, to pewnie zagaduje tak do każdej i ma co tydzień inną kobietę…”

- “Może on jest zboczeńcem albo chce mnie porwać…”

I to ma być uwodzenie kobiet? Bieganie za obcymi kobietami i przekonywanie ich, żeby jeszcze chwilę z nami porozmawiały i łaskawie dały nam swój numer telefonu. To żałosne. Stary naprawdę nie wiem czy chcesz działać w taki sposób. Jak chcesz to idź i poznawaj na ulicy. Ja mam lepsze sposoby, gdzie nie musisz robić z siebie pośmiewiska i zgrywać jakiegoś ulicznego pajaca, którym wiem, że nie jesteś i nie chcesz być.

W kursie nauczę Cię 10 najlepszych miejsc do poznawania wartościowych kobiet, gdzie one same będą się zastanawiać kim jesteś zamiast spławiać Cię raz po razie.

Kolejne 3 Mity W Części 2 Artykułu:
6 Mitów Guru Uwodzenia, Przez Które Nie Masz Kobietyjak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
6 Mitów Guru Uwodzenia, Przez Które Nadal Nie Masz Kobiety , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Poszukiwano

  • 6 mitów guru uwodzenia

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 8 comments… read them below or add one }

Tomek September 2, 2011 at 16:14

Trochę z tym nie zgadzam się ze jak kobieta oleje to juz nie mam u niej szans np raz miałem sytuacje ze dziewczyna co do niej startowałem olała mnie na początku ale potem sama do mnie startowała nawet chciała żebym jej pomógł w jednej sprawie

Reply

grzywocz September 2, 2011 at 16:26

W takim razie umów się z nią na co najmniej 3 randki sam na sam, a następnie daj mi znać czy ona naprawdę była Tobą zainteresowana czy postanowiła Ci tylko narobić nadziei, żeby zabić czas i poczuć się lepiej.

Reply

gomes26 September 14, 2011 at 13:45

Uważam, że w uwodzeniu trzeba być naturalnym i przdewszystkim zachowywać się przy kobiecie będąc sobą a nie robić z siebie pajaca i wszystko będzie dobrze jeśli jesteśmy w typie tej kobiety.

Reply

ja September 30, 2011 at 20:05

debile ha ha :D uwodzenie to sztuka ktorj nie poznacie :D poczytajcie bo to sa same przydatne inf

Reply

Scyzoryk March 12, 2012 at 00:00

,,Nie podobijaj do kobiet, które się na Ciebie nie patrzą, bo to się na nic nie zda.”

To w takim razie dupa, bo jeśli nie jesteś bardzo przystojny, to rzadko kiedy któraś kobieta na ciebie patrzy :/. Poza tym ktoś może patrzyć skrycie. Więc w rezultacie, jak raz na kilka miesięcy się jakaś spojrzy, to człowiek traktuje to, jak gwiazdkę z nieba, stresuje się niepomiernie i w rezultacie wszystko spier*, bo cały czas czuje napięciee – jeśli teraz się nie uda, to czeka mnie kolejne x miesięcy samotności.

Reply

Fear March 20, 2013 at 12:34

“Nie podobijaj do kobiet, które się na Ciebie nie patrzą, bo to się na nic nie zda.”

Prawa ręko, moja żonooooo!

Reply

Tecrtr December 21, 2022 at 18:36

“Porządna dziewczyna nie chce mieć stałego chłopaka z jakiegoś baru i zazwyczaj już dawno nie chodzi do barów albo po prostu chodzi tam potańczyć i raczej Cię oleje.”

Kluczowe pytanie, czy tak jest w większości przypadków?

Mój brat, poznał swoją przyszłą żonę i do do tego starszą od niego o 2 lata w barze.
Miał około 21 lat. W wieku 22 lat ślub cywilny, potem dziecko i ślub kościelny gdy miał 26 lat. Są razem do teraz, ma w tym 2022 roku skończone 40 lat już, 3 dzieci i 2 dzieci adoptowane – udało mu się adoptować siostry. Żyją razem i cieszą się życiem z dziecmi, Mają bardzo dobre życie finansowe. Oboje po studiach wyżśzych. Brat starszy ode mnie o 6 lat. Nie musiał się, chyba uczyc jak poznawać kobiiety, tylko działał i szybko mu sie to udało. Jego najstarszy syn ma już 15 lat i może być tak, że jego syn szybciej wejdzie w zwiazek niz ja. Ale będe musiał się postarać. Jego żona jest naprawdę porządną i wykształconą kobietą. Za 2 lata mija ich już 20 rocznica licząc od ślubu cywilnego.
Ale to przykład, jak to się ma to twojego zdania wyżej?

Reply

Paweł Grzywocz December 21, 2022 at 22:54

Są też normalne dziewczyny w klubach i barach, ale rzadko, tutaj artykuł. Z resztą w każdym miejscu można przyjąć pewne generalizacje, ale wszędzie mogą być lepsze i gorsze dziewczyny, czasami w lepszych lub w gorszych proporcjach, ale nie są to sztywne reguły.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: