Jak Poderwać Dziewczynę W Klubie? Teksty Na Podryw W Klubie i Jak Odizolować Dziewczynę Od Znajomych?

by Paweł Grzywocz on 22 March 2020

“Na podstawie samego tańca ona zapamięta nas co najwyżej jako jakiegoś tam tancerza, ale nie będzie nas w ogóle znała, więc będzie obawiać się spotkania i drętwej rozmowy na randce.”

jak poderwać dziewczynę w klubie

Jak poderwać dziewczynę w klubie, na dyskotece lub w pubie o umiarkowanym poziomie głośności.

W tym artykule i nagraniu otrzymasz:

 • Skuteczne teksty na podryw w klubie w celu odizolowania dziewczyny od przeszkadzających znajomych
 • Jak poderwać dziewczynę w klubie i o jakiej porze najlepiej poznawać dziewczyny na dyskotece?
 • Jak podrywać w klubie, gdy jesteś nieśmiały i nie masz znajomych – jak to pogodzić?
 • Jak zagadać i o czym rozmawiać z dziewczyną w klubie, żeby chciała się spotkać ponownie?
 • Czy całować dziewczynę w klubie?
 • Nie jestem zwolennikiem poznawania, podrywania w klubie czy na dyskotece, ponieważ jest tam głośno, pachnie papierosami i jest bardzo dużo samców, których kobiety odbierają jako cwaniaków, którzy chcą je tylko poderwać na jedną noc, więc ich defensywo są dość wysoko ustawione.

  Dlatego o wiele lepsze niż podryw w klubie jest poznawanie w pubach o umiarkowanym poziomie głośności we wcześniejszych godzinach tj. między 20 a 22 zanim zrobi się głośno i tłoczno.

  W przypadku podrywu w klubie dobrze się to sprawdza, żeby zagadywać do dziewczyn we wcześniejszych godzinach, gdy jeszcze spokojnie siedzą, są trzeźwe,
  a muzyka nie zagłusza jeszcze w 100% rozmowy.

  Dziewczyny wolą być zagadywane na trzeźwo i o wcześniejszej porze niż przez pijanych facetów w środku nocy, którzy nie potrafią prowadzić interesującej rozmowy, tylko co najwyżej ocierać się o nieznajomą dziewczynę w tańcu w nadziei, że ona ich zaakceptuje.

  jak poderwać w klubie - teksty na podryw w klubieW klubie spotkasz najróżniejsze kobiety, zajęte, wolne, prawniczki, studentki, sportsmenki, toksyczne, normalne, religijne, wszystkie rodzaje kobiet i ich zawody
  i osobowości.

  Możesz też wykorzystać klub do wykonania ćwiczeń na przełamanie nieśmiałości i pewności siebie.

  Gdy dziewczyny są zajęte, to spytaj ich, jak możesz być lepszym mężczyzna i jakie mają dla Ciebie rady. Z reguły wywiązuje się z tego interesująca rozmowa, ponieważ kobiety bardzo lubią ten temat relacji.

  Nieraz usłyszysz od kobiet w klubie czy poza nim cenne uwagi, żeby np. nie być zbyt uległym ani upartym macho, tylko mieć swoje zdanie, gdy wymaga tego utrzymanie szacunku do samego siebie, a także być elastycznym, gdy ma to sens.

  Nie dać sobie wejść na głowę.

  Jak poderwać dziewczynę w klubie? Teksty na podryw na dyskotece, żeby zacząć rozmowę

  Jak zagadać do dziewczyny w klubie? Normalnie:

 • “Cześć, chciałem się przywitać, jak masz na imię? Co lubisz robić dla relaksu” albo “Jaka jest Twoja praca marzeń” albo “podróż marzeń” i tak samo Ty powinieneś potrafić odpowiedzieć coś ciekawego na te pytania. Pełno takich przykładów znajdziesz na mapach myśli w “77 technikach flirtu”.
 • Tego typu poznawanie się we wcześniejszych porach poprzez normalną rozmowę bez jakiegoś kozaczenia, jak to prezentuję na realnych rozmowach z nowo poznanymi kobietami w “100 Rozmowach Audio” jest o wiele lepsze niż podrywanie dziewczyn
  w środku nocy, a jest to też mniej obciążające dla naszego organizmu.

  Można też poznawać dziewczyny w tańcu po 22 i po 1 do 3 tańcach zaproponować jej przejście do baru lub do stolika, żebyście mogli porozmawiać w spokojniejszym miejscu.

  jak poderwać dziewczynę na dyskoteceW tym celu najpierw (w sensie po 1 do 3 tańcach i jakiejś wstępnej pozytywnej interakcji) zwróć się do jej koleżanek, jeśli są obok niej, żeby one nie powstrzymały was, gdy zobaczą, że gdzieś idziecie, co się często zdarza.

  Podobnie dziewczyna nieraz boi się facetów w klubie, nie ufa im, więc
  z góry mówi, że nie może z Tobą nigdzie pójść, bo jest z koleżankami, w grupie.

  A tu nie chodzi o przejście na drugi koniec miasta, tylko o przejście kilka metrów obok, do stolików, w spokojniejsze miejsce niż parkiet taneczny.

  Jak poderwać dziewczynę na dyskotece, gdy jest w klubie ze znajomymi

  Mówisz wtedy najpierw do jej koleżanki (na parkiecie tanecznym oczywiście, bo jeśli siedzą we dwójkę, to oczywiście rozmawiasz z obydwiema dziewczynami) lub koleżanek:

 • “Pożyczam na chwilę waszą koleżankę, Angelikę i idziemy tam do stolika. Będziemy tam na widoku.”
 • Dzięki temu sposobowi dziewczyna też nie będzie mogła Ci powiedzieć, że musi towarzyszyć koleżance lub koleżankom, bo one się już zgodziły (zazwyczaj), że możecie iść razem do stolika.

  Poza tym kobietom podoba się mężczyzna, który jest liderem i przewodzi
  w interakcji
  oraz zakłada, że jest atrakcyjny i się jej podoba oraz zakłada, że nie robi nic złego, próbując poznać dziewczynę, tylko coś bardzo dobrego, że chce ją poznać (wynika to z wysokiego poczucia wartości).

  Dlatego zazwyczaj, gdy dobrze się wam tańczy i trochę rozmawiacie w tańcu (też raczej wypadałoby coś innego powiedzieć niż wszyscy faceci mówią na początku), macie pozytywną wibrację, flirt, kontakt wzrokowy, uśmiech, to chętnie przejdzie z Tobą
  w spokojniejsze miejsce.

  Jak poderwać dziewczynę w klubie, gdy jestem nieśmiały i nie mam znajomych?

 • Jeśli nie masz znajomych w klubie, to się nie przejmuj, ponieważ kobieta nie będzie prowadzić dochodzenia w tej sprawie. Wystarczy, że powiesz ogólnie, że są w innym miejscu, w innej sali, po drugiej stronie sali albo wskażesz jakąś parę
  i tyle. O braku znajomych i byciu samotnikiem tutaj artykuł.
 • Jak poderwać dziewczynę na dyskotece? O czym rozmawiać w klubie?

  o czym rozmawiać z dziewczyną w klubieZawsze trzeba zbudować emocjonującą konwersację zanim spytasz o jakiś kontakt, żeby dziewczyna nie bała się ponownego spotkania ani tego, że będzie drętwo, bo kompletnie niczego nie wie o Tobie i będzie się z Tobą drętwo rozmawiało.

  Dlatego same umiejętności taneczne nie wystarczą, a i tak nie są one specjalnie potrzebne, tylko wystarczy kilka ruchów, poczucie rytmu i po kilku kawałkach lepiej przejść pogadać z dziewczyną, bo po samym tańcu ona zapamięta nas co najwyżej jako jakiegoś tam tancerza, ale nie będzie nas w ogóle znała, więc będzie obawiać się spotkania.

  Czy całować dziewczynę w klubie?

  Kiedyś zastanawiałem się, czy całować w klubie dziewczynę w usta, ponieważ wszyscy turbouwodziciele wmawiali, że bez pocałunku zmniejszamy szansę na spotkanie,
  a okazało się wręcz przeciwnie, że potem dziewczyny mają wyrzuty sumienia albo chciały się tylko powygłupiać, ale nie chcą wyjść na łatwe, więc nie przychodzą na spotkanie albo przychodzą tylko te łatwe, które od początku szukały przygodnej znajomości.

  Polecam program “100 Rozmów Audio” z kobietami, ponieważ możesz w nim posłuchać na praktycznych przykładach z życia rozmów z nowo poznanymi kobietami wraz
  z objaśnieniami na slajdach, jak zaczynać rozmowy nawet z małym kontekstem
  i budować zainteresowanie i zaufanie kobiety w codziennych sytuacjach, żeby nie miała obaw przed spotkaniem.

  Dzięki nim nie będziesz musiał szukać kobiet w tak konkurencyjnych miejscach, jak kluby, gdzie czasami zdarza się, że jest więcej mężczyzn niż kobiet, ponieważ 90-99% mężczyzn nie potrafi zagadać do nieznajomej kobiety w życiu codziennym, więc
  w celu znalezienia sobie dziewczyny udają się do klubu, co jest miejscem średnim, ale przynajmniej zdarza się, że jest w nim mimo wszystko sporo kobiet
  w jednym miejscu.

  jak wyrwać dziewczynę w klubieO minusach podrywania, poznawania, zagadywania
  w klubach oraz ćwiczenie konwersacyjne do zagadywania
  w klubach, na dyskotece było również w artykule o tym, jak poderwać dziewczynę na imprezie
  - trening konwersacji.

  Mam nadzieję, że dzięki kursom konwersacji 77 technik flirtu
  i pozostałym o prowadzeniu rozmowy i budowaniu pewności siebie skończysz się zastanawiać, jak poderwać dziewczynę w klubie czy gdziekolwiek, a zamiast tego będziesz regularnie zagadywał do kobiet, które Ci się podobają, a potem spotkasz tę wymarzoną i będziesz potrafił utrzymać jej wysokie zainteresowanie przez kolejne, długie lata.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu, jakie są Twoje doświadczenia i sposoby na podryw dziewczyny w klubie

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  Jak Poderwać Dziewczynę W Klubie? Teksty Na Podryw W Klubie i Jak Odizolować Dziewczynę Od Znajomych?, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 26 comments… read them below or add one }

  Grzegorz March 22, 2020 at 22:24

  Kolejny świetny materiał, szanuję za to co robisz Paweł, dzięki tobie dowiedziałem się co tak naprawdę liczy się budując jakąś poważniejszą relacje z nowo poznaną dziewczyną, co robić, jakich błędów unikać, jak odczytywać to czy dziewczyna jest naprawdę zainteresowana a kiedy zabija tylko czas,zwłaszcza ten ostatni materiał bardzo mi pomógł, bo dowiedziałem się, że tak naprawdę moje ostatnie relacje były właśnie z takimi dziewczynami niestety, na szczęście nie dochodziło do związku i skończyły się po kilku spotkaniach.

  Reply

  Paweł Grzywocz March 22, 2020 at 22:26

  Super, o to chodzi w dążeniu do znalezienie odpowiedniej kobiety. Trzeba mieć siłę, odwagę, pewność siebie i silne poczucie wartości, żeby potrafić być dłużej samemu, skreślać nie wystarczająco odpowiednie dziewczyny a nie ulec pierwszej, która będzie robiła maślane o oczy, ale nie będzie nam się podobała. Spędzając z każdą taką po 8 miesięcy brakło by życia na znalezienie tej powiedzmy wymarzonej, a skreślając szybko i poznając dużo jest to kwestią nieuniknioną, jedynie trochę czasu i wysiłku potrzeba.

  Reply

  Grzegorz March 22, 2020 at 22:28

  Właśnie dzięki wiedzy którą nabyłem dzięki Twoim materiałom teraz od razu widzę te wszystkie oznaki kiedy kobieta udaje albo nie jest zainteresowana, a zacząłem kiedy spotykałem się z pewną kobietą, której zainteresowanie było zmienne, raz było miło dobrze się nam spędzało czas, a już na kolejnym spotkaniu czułem taki dystans z jej strony w pewnych momentach i to mnie bardzo zastanawiało i niepokoiło, miałem ciągle taki uczucie, że coś jest nie tak, wtedy trafiłem na Twój materiał o tym, że kiedy to zainteresowanie jest zmienne, to tak na prawdę jest udawane i kobieta zabija tylko z nami czas. Bardzo pomogła mi ta informacja i zamierzam dalej pogłębiać wiedzę z Twoich materiałów, żeby unikać błędów jakie popełniałem, odrzucać dziewczyny, które tak na prawdę nie są nami zainteresowane i jak to wszystko poprowadzić do związku. Pozdrawiam.

  Reply

  Paweł Grzywocz March 22, 2020 at 22:29

  Ciszę się, że mnie znalazłeś i dostrzegłeś, że nie ma nic na siłę i należy nie dać sobie wcisnąć nierealnych obiecanek.

  Reply

  Mati_a2 March 23, 2020 at 00:16

  Dzięki Paweł, że ciągle chce ci się wrzucać nowe materiały
  Już dawno się nauczyłem, że nie liczy co dokładnie powiesz, tylko jak to powiesz. Pozdrawiam
  Ps. Kiedyś tu się udzielałem pod innym nickiem i mailem, ale konto od tamtego maila zostało skradzione, dlatego od nowa jestem zapisany na newsletter i czasami przypomnę sobie to i owo ;)

  Reply

  Szymon March 23, 2020 at 21:20

  A jak wejść do klubu w dobie Koronawirusa ? Może jakieś takie aktualniejsze tematy byś podał?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 23, 2020 at 21:21

  Ta nagonka się skończy jak każda inna. A teraz można poznawać w drodze, po drodze, w codziennych sytuacjach, na otwartych przestrzeniach, tylko nie podawaj ręki i zachowaj bezpieczną odległość.

  Reply

  Michał Lxxx March 24, 2020 at 13:14

  Rzeczywiście sytuacja jaka aktualnie panuje w Polsce, czy Europie nie sprzyja poznawaniu kobiet.
  Pustki wszędzie, wydarzenia odwołane.
  Powszechny strach, lęk podsycany przez otoczenie i media.

  Mało ludzi po prostu i ich stan psychiczny oraz emocjonalny delikatnie mówiąc mógłby bardziej sprzyjać poznawaniu się.

  Niemniej mam nadzieje, że już WIOSNA, taka prawdziwa, ciepło i słońce spowoduje, że ludzie wyjdą na spacery i nawet jeżeli wszystko będzie pozamykane, czy odwołane, to jak jest ciepło można wyjść na spacer, do parku, lasu, skwery, deptaki, starówki, rzeki, łąki, bulwary, rower itd, itp.

  Mam nadzieję, że ludzie będą nawet bardziej spragnieni kontaktów międzyludzkich i wiosenny klimat będzie temu sprzyjać.

  Reply

  XTRO March 24, 2020 at 08:25

  co do samotnych wyjść do klubu, zawsze mówiłem dziewczynom że jestem sam, one na to że one by tak nie potrafiły a ja na to że pewnie czułyby się nieswojo itd i już wywiązywał się temat.

  Reply

  maciek March 24, 2020 at 10:53

  Paweł, miałem kiedyś taką sytuację, nie w klubie, ale tez na imprezie – na 18stce u znajomej, ze poznałemr dziewczynę, tzn my wiedzieliśmy o swoim istnieniu ale znaliśmy się tak tylko z widzenia. No i zaczęliśmy tańczyć, ona patrzyła mi się w oczy podczas tańca i tak szeroko, szczerze się uśmiechała. Udało mi się wyprowadzić ją z sali za rękę na dwór. Na zewnątrz sama zaproponowała zeby iść usiąść. Usiedliśmy, jakąś fotkę strzeliliśmy, pogadaliśmy chwilę, ja sobie zapaliłem i ją objąłem tak wiesz przez ramię i ona wtedy się tak jakby wystraszyła, wstała i powiedziała, ze musi iść bo zimno a wtedy było ciepło na dworze. Tańczyć pozniej nie chciała, a jak juz się dała namówić to nie patrzyła sie w oczy a uśmiechała tak lekko tylko jakby z przymusu. O co jej chodziło?
  Czy to, ze wcześniej patrzyła mi się w oczy, szeroko uśmiechała, dała wyprowadzić za rękę przy znajomych i zaproponowała zeby iść usiąść było w ogóle oznaką zainteresowania?

  Pozniej widziałem jak na dworze stoi z innym gościem i z nim rozmawia.

  Reply

  Paweł Grzywocz March 24, 2020 at 11:15

  Przeczytaj historie porażek przez eskalację dotyku tutaj. Na przyszłość polecam program 12 randek do związku.

  Reply

  maciek March 24, 2020 at 12:28

  Czyli uznała to za nachalne, ze potraktowałem ją juz jak “swoją”?

  A to patrzenie w oczy u szczery uśmiech był oznaką zainteresowania z jej strony?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 24, 2020 at 13:48

  Tak, oczywiście, zabiłeś wyzwanie i ciekawość zanim w ogóle się cokolwiek zaczęło.

  Reply

  maciek March 24, 2020 at 23:31

  ok, ale dawała oznaki zainteresowania?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 25, 2020 at 09:55

  Dziewczyny flirtują z różnych powodów, z ciekawości, dla sportu, z grzeczności, w celu dowartościowania się, z powodu wstępnego zainteresowania i to wszystko nic nie znaczy i może być tylko zabawą oraz można bardzo łatwo zabić takie początkowe zainteresowanie.

  Reply

  MaciejWYZNAWCAPRAWDY March 26, 2020 at 08:42

  może nie zabiłeś a nie przyspieszyłeś destrukcję bo nie była od początku zainteresowania. Nie dobijaj się tym za dużo.. To że laska daje jakieś oznaki to jeszcze nic nie nie znaczy tutaj trzeba czasu.

  Reply

  MaciejWYZNAWCAPRAWDY March 24, 2020 at 12:17

  Ja bym naprawdę mocniej podkreślił, że to jest jedno z najgorszych miejsc do poznawania lasek które nadawały by się do związku dlaczego?:
  -większość lasek, które tu przychodzi nie szuka w klubach żadnych związków z różnego rodzaju przyczyn więc zlewki będą w bardzo wysokim procencie. Pozatym jeżeli jesteś mało atrakcyjny prawdopodobnie w 90% nawet nie będziesz w stanie zamienić porządnie zdania.
  -bardzo łatwo jest tutaj zniszczyć swoją pewność siebie.
  -konkurencja facetów o wiele atrakcyjniejszych będzie dość wysoka. Pamiętaj że tak samo jak Ty laski starają się zawsze tańczyć z atrakcyjnym facetem to normalna reakcja
  -cholernie łatwo wpaść w desperacje i kompleksy. Ponieważ z jednej strony możesz tutaj znaleźć bardzo dużo atrakcyjnych lasek a z drugiej % spotkań jaki wyniesiesz z tego miejsca będzie niski!!
  -wiele lasek przychodzi tutaj tylko po to by potańczyć tylko by potańczyć mogą nie chcieć rozmawiać, tańczyć itp itd

  Po moich osobistych próbach i różnego rodzaju sytuacjach w jakich byłem poznając dziewczyny w klubie odradzam tego w miejsca w trosce o wasz spokojny umysł DYSTANS IDZ DO KLUBOW POTANCZYC POBAWIC SIE NIE BUDUJ W GLOWIE NAWET 10% ZE KOGOS TU POZNASZ. JEZELI ZNASZ MATERIALY PAWLA NA TEMAT JAK POZNAC ZAINTERESOWANIE U LASKI MOZE CI SIE ZDARZYC TAK ZE WYHACZYSZ LASKE KTORA SAMA SIE TOBA ZAINTERESUJE POPRZEZ KONTAKT WZROKOWY WTEDY JEST 200% LATWIEJ PRZYJEMNIEJ! NIE ODDAWAJ SWOJEGO DOBREGO SAMOPOCZUCIA LASKOM W KLUBACH:)

  Reply

  Truth March 24, 2020 at 12:25

  Moim zdaniem znacznie prościej poznawać będzie jeśli przyjdziemy ze znajomymi by wykupić loże Wtedy mamy całkiem inny dowód społeczny, mamy zapewnione miejsce siedzące i nie jesteśmy odbierani jako samotnicy szukający dziewczyny(od którejś coś podobnego słyszałem) tylko jak 3 facetów którzy przyszli dobrze bawić się na dyskotece Mi zdarzało się że grupki dziewczyny same dołączały do loży bo przyszły na chwilę, bo przyszły na panieński itd

  Poza tym dziewczyny same uważają że poznawanie na dyskotekach jest słabe i są tam mocno nieufne w stosunku do freelancerów/pojedynczych facetów-imprezowiczów i po prostu nie przychodzą tam by poznać kogoś tylko by troszkę poruszać się z koleżanką/ze znajomymi

  Osobiście dyskotekę(sam za nimi nie przepadam i raczej unikam) uznaję za miejsce spalone do poznawania wartościowych dziewczyn, wyjątkiem jest sytuacja w której mieszkamy w miejscowości ubogiej w życie kulturalno-naukowe i wtedy dziewczynom z takich miasteczek nie pozostaje nic innego niż ta dyskoteka, ale nawet wtedy nieczęsto dziewczyny pozwalają wyrwać się znajomym i pójść

  Paweł, dobrze powiedziałeś że w pubach rozmowa klei się znacznie lepiej dlatego że zawsze mówimy, “Chodźmy do pubu na piwo pogadamy” także jest to miejsce nastawione na pogawędkę

  Reply

  XTRO March 24, 2020 at 13:04

  To nie jest tak że w klubie się nie uda. Jeśli jesteś mało przystojny to nie zarywaj do każdej laski bo nic z tego nie będzie. Ważna jest wstępna selekcja, olej laski które są stałymi klubowiczkami albo wyglądają na takie, nie chce się wdawać w szczegóły zostaw tylko te które się wyróżniają na tle innych, sa to prawdopodobnie dziewczyny , które normalnie nie chodzą do klubu ale przyszły bo: kolezanka je wyciągnęła, albo ostatki , andrzejki tego typu. Takich dziewczyn w klubie na 100 przypada 2 -3 , czasem zostaje z nich tylko 1 bo pozostałe kogoś mają i ta jedna albo będziesz w jej typie albo nie, to pokazuje beznadzieję tego miejsca, ja tam przychodziłem nie tylko na podryw ale aby z kimś pogadać albo popatrzyć na ładne dziunie. Sukcesów z klubu mam najmniej ze wszystkich miejsc.

  Reply

  Truth March 24, 2020 at 13:59

  Z tym zarywaniem tak jak powiedziałeś to prawda, ale jest wszędzie tak samo nie tylko na dyskotekach że musisz podobać się i musisz nauczyć się identyfikować swoją atrakcyjność i nie porywać się “z motyką na słońce” Zgadzam się z Tobą nie ma nigdy 100% szansy na porażkę, ale też szkoda czasu na regularne chodzenie na dyskoteki czy miejsca gdzie prawie nie ma szans na dziewczyny inne niż imprezowiczki Najlepiej/najczęściej tam rozmawiało mi się dość konstruktywnie z barmanem gdy jeszcze w klubie/disco było mało ludzi i nie miał klientów

  Reply

  Arek March 25, 2020 at 10:06

  Paweł mój najlepszy przyjaciel żyje w ciągłym stresie. Spotkał dziewczyne, która znosi prsestrzeń, ale.. Zapytała go już gdzieś na 5 spotkaniu o związek, i niestety przespali się już na kolejnym… Przy czym mówiłem mu żeby poczekał i nauczył się na moim przykładzie, że ja teraz musze to ratować… To po tej akcji omówił z nią wartości i powiedzieła że będą czekać. I dupa, zrobili to jeszcze raz, on czuje się jak gówno, że jej uległ, a ona dązy do tego. On mówi że to jego wina, ale ja tak nie uważam. Wina jest po obu stronach. Jezeli by jej zależało to mówiłaby nie, jak moja, gdy miałem ochote przerwać to. Ogólnie to ona mi się nie podoba, uważam,że chce go tylko wykorzystać! Stary, takie szybkie pytanie o związek, ciągutki do ciągłej uwagi coś śmierdzi mi tu agenda albo ona chce go tylko wykorzystywać. On skłonny jest to zakończyć, bo sam teraz czuje się winny, jak hipokryta. Co o tym sądzisz, co powinien teraz zrobic? Skonczyć to, zanim się rozwineło? W dodatku ona teraz zapytała się go czy może u niego zamieszkać na miesiąc, bo zmienia mieszkanie. Zgodził się, bo to “jego dziewczyna”, ale sam nie wie czy robi dobrze. Nie moge juz patrzeć jak się męczy…

  Jeżeli chodzi o mnie, to zrobiłem jak kazałeś. Wynajałem nowe mieszkanie, bez niej, w tym tygodniu się przeprowadzam. Już jak zrobiłem dzień przerwy, to widać było że to na nią działa. Była skąpo ubrana wieczorem, cały czas głaskała się po ciele, nie wiem, czy to ma znaczanie czy nie. Też szacunek jej wrócił, po dniu przerwy, tylko 24 godziny. Oczywiście nic z nią nie będę robił do następnej konsultacji z Tobą. Zobacze, jak bedzie kształtować się jej zainteresowanie SEKSEM, bo tak to widać że jest poza łóżkiem. I albo zadzwonie do Ciebie, jak będę sam (ona zerwie) albo z informacja że jest lepiej. Pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz March 25, 2020 at 10:21

  To dobrze, że ratujesz u siebie sytuację i sprawdzasz, na czym stoisz i co jest możliwe. A koledze pozwól się męczyć, bo on sam nie chce sobie pomóc. Dostał darmową poradę? Dostał. Skorzystał. Nie. Dostał link do strony? Prawdopodobnie tak. Zainteresował się tematem? Nie. To niech się męczy. Zobacz: “Zimne przebudzenie” na yt i daj sobie spokój. Udawaj, że się nie znasz i odsyłaj go w kółko do mnie. Nie dość, że za darmo komuś pomagasz, to jeszcze odrzuca. Olewaj takie osoby.

  Reply

  MaciejWYZNAWCAPRAWDY March 26, 2020 at 08:28

  Jeżeli jest prawdziwie zainteresowana to wszystkie te sztuczki z dystansem będą działać na Twoją korzyść, jeżeli fakuje to wszystko to będziesz musiał zadzwonić, że się rozjebało. Co tutaj można więcej dodać.

  Reply

  Arek March 25, 2020 at 16:02

  Wiem, ale tak szczerze, jest u niego szansa, czy lepiej będzie mu szukać innej?

  Reply

  Paweł Grzywocz March 25, 2020 at 17:58

  Nie znam ich sytuacji dokładnie, więc nie prorokuję. Dziewczyna przejawia oznaki dominującej, toksycznej, a on jej ulega, więc zwiastuje to więcej problemów niż pożytku.

  Reply

  Tecrtr February 5, 2023 at 16:23

  W ogromnym klubie na dyskotece przed 23 są pustki, nikt nie tańczy na parkiecie, gruby ludzi siedzi sobie na fotelach. Każdy jest ze swoją ekipą. I czuje sie nie komfortowo jak jestem tak sam a wokól każdy sie trzyma swoich grup. Najlepiej jest wtedy do kogoś zagadać, ale nie mam nic co i o czym i do kogo, jak ty byś zagadywał do ludzi w takim miejscu i co czbyś mówił.

  Potem okolo 23:30 ludzie zaczynaja dopiero przychodzić na parkiet i tańczyć.
  A dopiero po 2 w nocy jest szczyt i multum ludzi. Ale i tak widzę, że niektórzy potrafią tańczyć z kobietą na parkiecie jak szaleni, to znaczy tłum ludzi im nie straszny, i tak tańczą, że ludzie musza im ustąpić miejsca. Tylko, czemu z kobietą trzeba tańczyć tak mocno i super energicznie z wielką siłą, jak widze to w klubach?

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: