Jak Zerwać z Dziewczyną, Żeby Nie Cierpiała i Jej Nie Zranić? Jak Łagodnie i Delikatnie Odejść Od Dziewczyny?

by Paweł Grzywocz on 17 March 2020

“5 zasad, jak zerwać z dziewczyną, żeby nie cierpiała i jak uniknąć takiej sytuacji w przyszłości”

jak zerwać z dziewczyną żeby nie cierpiała i jej nie zranić
Jak zerwać z dziewczyną? W tym artykule i nagraniu dowiesz się:

 • Jak zerwać z dziewczyną, żeby nie cierpiała?
 • Jak łagodnie i delikatnie odejść od dziewczyny?
 • Jak zerwać z kobietą, żeby jej nie zranić?
 • Na ile jest możliwe bezbolesne zerwanie z klasą.
 • Jak uniknąć takiej sytuacji w przyszłości.
 • Co najważniejsze zrozumiesz, jakie przyjąć zasady selekcjonowania i poznawania kobiet, żebyś nie musiał ciągle mieć wątpliwości, czy jesteś wystarczająco zainteresowany i nie musiał się potem zastanawiać, jak zerwać z dziewczyną, żeby jej nie zranić. Obejrzyj nagranie:

  Jak zerwać z dziewczyną, żeby jej nie zranić i nie cierpiała?

  Generalnie nie jest to możliwe, żeby w ogóle nie zranić dziewczyny, gdy zdecydujesz z nią zerwać.

  Wyobraź sobie sytuację, że zaangażowałeś się w relację z dziewczyną, która Ci się podobała, ale to ona tkwiła z Tobą z wygody, rozsądku i nic do Ciebie nie czuła,
  a potem zerwała.

  Czy mogłaby Cię w ten sposób nie zranić?

  Raczej nie jest to możliwe, więc najlepszym sposobem na to, jak nie zranić dziewczyny przy zerwaniu, to nie rozwijanie w ogóle relacji z kobietą, która Ci się nie do końca podobała i miałeś wobec niej wątpliwości.

  Jak łagodnie i delikatnie odejść od dziewczyny i jej nie zranić
  - co jest możliwe?

  jak zerwać z dziewczyną i odejść od dziewczyny łagodnie delikatnie bezboleśnieTo, co jest możliwe to jedynie zerwanie z dziewczyną z klasą w sposób na tyle szybki i możliwie bezbolesny, żeby może nie tylko nie cierpiała, ale ucierpiała jak najmniej i jak najkrócej.

  Przestrzegaj poniższych 5 zasad, które prezentują, jak zerwać
  z dziewczyną, żeby nie cierpiała
  :

 • zerwij z dziewczyną osobiście a nie przez telefon
 • podczas zerwania zapewnij dyskrecję i bezpieczne otoczenie, najlepiej w jej domu, żeby sobie niczego nie zrobiła w drodze powrotnej
 • zwal całą winę na siebie, że nie jesteś gotowy na poważniejszy związek; przepraszasz, że tyle to trwało i dobrze, że to teraz zrozumiałeś a nie po dwójce dzieci
 • nie wymieniaj dziewczynie, co Ci się w niej nie podoba z wyglądu, bo tylko ją dobijesz, a z charakteru też jej nie mów, bo na pewno dawałeś jej wcześniej ostrzeżenia i ona dobrze wie, co przelało czarę goryczy
 • ewentualnie możesz wymyślić, że Twoja była wróciła w środku nocy na kolanach, płakała 3 godziny i błagała o powrót, a byliście razem 3 lata, więc postanowiłeś, że spróbujecie jeszcze raz i bardzo przepraszasz.
 • Wszystko zależy od indywidualnej dziewczyny i jej siły charakteru, poczucia wartości, zdrowej samooceny.

  Jedna się ucieszy, że w ogóle zrywasz i kończysz fałszywy związek, a inna się rozsypie choćbyś nie wiadomo, co jej opowiedział.

  Jak łagodnie zerwać z dziewczyną, żeby nie cierpiała i jak jej nie zranić?

  Jak widzisz nie jest to proste zadanie i najlepiej do takich sytuacji w ogóle nie doprowadzać.

  jak zerwac i rzucić dziewczynę nie raniąc jejA co zrobić, żebyś nie musiał ponownie zrywać z kolejną dziewczyną, która Ci się nie do końca podoba?

 • Znajdź dziewczynę, która od początku Ci się podoba na 100% z wyglądu, a wtedy do oceny zostanie Ci tylko jej charakter.
 • W tym celu trzeba poznawać bardzo dużo kobiet – według moich kalkulacji około 10 kobiet tygodniowo. Nauczysz się tego w programach zmiany osobistej, jak “100 rozmów audio z kobietami” czy “Pewność siebie z kobietami w 90 dni“.

  Sporo na temat budowania udanego, trwałego związku i wyboru właściwej kobiety, było już we wprowadzającym webinarze do programu “Jak utrzymać związek”.

  Taka jest cena sukcesu w postaci udanego związku z wymarzoną kobietą

  Dodatkową nagrodą i komfortem psychicznym będzie brak potrzeby zrywania
  z kolejnymi dziewczynami, które Ci się nie spodobają wystarczająco.

  Mam nadzieję, że od tej pory będziesz bardziej świadomy i ostrożny na to, z jaką dziewczyną pakujesz się w związek i nie będziesz niepotrzebnie marnował swojego czasu ani czasu tych nieodpowiednich dziewczyn.

 • Jak tylko przy podejściu lub na pierwszym czy drugim spotkaniu zauważysz, że ona Ci się jednak wystarczająco nie podoba, to nie będziesz tego kontynuował.
 • jak zerwać z dziewczynąWielkim plusem jest to, że dzięki takiej sprawnej i szybkiej selekcji oraz możliwościach poznawania wielu interesujących nigdy więcej nie będziesz się musiał zastanawiać, jak łagodnie zerwać z dziewczyną, żeby jej nie zranić.

  Nie będziesz się zamartwiał, jak delikatnie odejść od dziewczyny, która Ci się nie podoba, ponieważ będziesz się zadawał tylko z takimi kobietami, które Ci się bardzo podobają, do których niewytrenowani w zagadywaniu i poznawaniu kobiet faceci nie mają zazwyczaj dostępu.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Jak się czułeś, gdy musiałeś zerwać z dziewczyną, która Ci się do końca nie podobała, ale ona była zainteresowana i nie chciałeś jej zranić?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.7/5 (7 votes cast)
  Jak Zerwać z Dziewczyną, Żeby Nie Cierpiała i Jej Nie Zranić? Jak Łagodnie i Delikatnie Odejść Od Dziewczyny?, 3.7 out of 5 based on 7 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 20 comments… read them below or add one }

  Mariusz March 17, 2020 at 21:28

  Cześć Paweł, taki krótki komentarz do Ciebie chciałem napisać, potwierdzający, że Twoje rady działają a nie przestrzeganie ich to droga do upadku. Mój kolega poznał dziewczynę na Tinderze 2 lata temu. Był twoim kursantem, stosował wszystkie zalecenia (nie dzwonienie przez 5-9 dni, rzadkie spotkania itd, pocałunek po 3 randce). Po kilku miesiącach związku zaczęli uprawiać seks CODZIENNIE i Maciek powiedział mi wprost, że nie stosuje się do Twoich porad.

  Co najciekawsze to to, że jego dziewczyna stwierdziła, że to czekanie 5 dni ja wkurzało i ze Maciek ma szczęście, że ona się nie zdenerwowała całkowicie, bo miała inne opcje. Laska okazała się kontrolująca po jakimś czasie, stawiała na swoim, przestała go szanować no i już kiedy Maciek miał kupować garnitur na swój ślub w kolorze niebieskim (bo taki chciała dziewczyna) ta zerwała z nim zaręczyny… Był zbyt dostępny, nudny, zgadzał się na wszystko co chciała, przestał być wyzwaniem, zamieszkali razem po niecałym roku znajomości.

  Dla mnie czerwoną flagą bylo, gdy się okazało, że ona ma słaby kontakt z ojcem… że ma tak zwane “daddy issues”.

  Tak że tak… ja czekam z dzwonieniem 5-9 dni i choćby się miało walić i palić! :)

  Dzięki za wszystko!
  Pozdrawiam!

  Reply

  Paweł Grzywocz March 17, 2020 at 21:33

  Hej Mariusz! Dzięki za info. Super wieści. Kolega nie dość, że wybrał toksyczną dziewczynę i tego nie zweryfikował, to nawet u takiej kobiety zabił zainteresowanie.

  Podwójna porażka. Potrójna nawet, bo jeszcze pewnie poniósł koszty finansowe tej całej szopki. Trąbię wielokrotnie na wskroś i wszerz, żeby nigdy nie porzucać generalnych zasad, które ją do nas przyciągnęły, ale jak to w życiu bywa nie każdy się do tego zastosuje. Dlatego Ci, którzy się stosują są w 1-3% mężczyzn, którym się w relacjach powodzi. Cieszę się, że to rozumiesz i zauważyłeś w swoim otoczeniu. Pozdrawiam!

  Reply

  JackSparrow March 18, 2020 at 10:17

  Jak Wam panowie koronawirus pokrzyżował plany? Jakieś odwołane randki, niewykonane telefony, przepadłe eventy? :)

  Reply

  Sk March 18, 2020 at 16:16

  Bardzo pokrzyżował, miałem kilka imprez na kwiecień i maj, za tydzień mam speed dating niby nie jest odwołany ale nie idę bo obawiam się o zdrowie. Jestem cały czas w trakcie procesu poznawania i pierwszych randek więc najbliższy stracony czas jest dla mnie bardzo bolesny. Liczyłem po cichu że wiosną i latem będzie więcej zagadań w miejscach z kontekstem a co za tym idzie więcej randek. Ten sezon letni miał być przełomowy w moim życiu poznałem nowych znajomych, miały być wspólne wyjścia, wyjazdy. Pal licho jeśli to by trwało miesiąc, dwa ale to może potrwać miesiące. Już nie chce wspominać o tym ile stracą firmy i różne biznesy a to się przełoży na wynagrodzenia i poziom życia. Podsumowując wszystko się wali i nie widać pozytywów. Dzięki Pawłowi stałem się pozytywnym człowiekiem ale sytuacja wokół sprawia że niestety nie ma się z czego cieszyć.

  Reply

  Truth March 18, 2020 at 18:46

  Najważniejsze? NIE TRAĆ CZASU

  Olej speedDating jeśli jesteś już obyty w pierwszym kontakcie z dziewczynami Jest udowodnione (możesz znaleźć w internecie) że nie różni się on od poznawania przez internet/tinder etc bo sam w sobie jest bardzo bezKontekstowy i szczerze powiedziawszy rozmowa z większością dziewczyn nie będzie Ci się układać choćby z tego powodu że prawdopodobnie większość nie będzie Ci się podobać a będziesz musiał z nimi rozmawiać czy tego chcesz czy nie, tym bardziej że 5 min to za mało by pogadać/zadecydować czy z kimś chce się bliżej zapoznać Miejsca z kontekstem np taniec czy jakiś otwarty wykład od razu odsiewają przypadki pustych dziewczyn bez zainteresowań Choć z tańcem bywa różnie..

  “jest dla mnie bardzo bolesny” to znaczy że masz ciśnienie na poznawanie dziewczyn a tak na prawdę nie powinno Ci na nich zależeć. Chodzi to że w życiu faceta o ile nie ma rodziny nie może stawiać dziewczyn ponad wszystko inne licząc że to z miejsca zbuduje wynik, chyba że jesteś bardzo przystojny w pierwszym kontakcie to wtedy odpowiedź ze strony dziewczyn jest najczęściej pozytywna w kierunku szybkiego przenoszenia jej na etap randkowy

  Nie powinno się poświęcać kariery/sportu/zainteresowań/rozwoju by więcej zagadywać bo w ten sposób zrobisz sobie ciśnienie na wynik i zwiążesz się z pierwszą lepszą a jeśli nie jesteś również ulubieńcem dziewczyn ani pięknym bawiDamkiem no to pewnie prędzej czy później zaczniesz frustrować się wynikami niewspółmiernymi do poniesionego wysiłku Dziewczyny tak samo fizycznie oceniają facetów a nawet zawyżają im poprzeczkę Musisz zimnokrwisty po to byś łatwo stwierdzał której zależy bez “różowych okularów” Jakby faceci stawiali dziewczyny na pierwszym miejscu w swoim życiu to świat nie ruszałby z miejsca

  Pamiętam że mając naście lat tj w latach ~2000 dziewczyny często spontanicznie pisały i nawiązywały znajomość same z siebie beż olbrzymiego wkładu własnego ze strony facet na początek Innymi słowy inwestujesz tylko w te przypadki To znaczy że jeśli dziewczyna nie ma inicjatywy na początku i nie szuka z tobą kontaktu/pogłębienia znajomości to ją zlewasz i idziesz dalej Nie polecam nieśmiałych/pasywnych bo nie wiadomo czy i kiedy rozkręcą się i czy wszystko kiedyś nie będzie Tobie spoczywać podczas gdy dziewczyna jest pasywna Faceci często tracą dużo czasu bo może szala zainteresowania skoczy z 50 na więcej a często nie zmienia się dlatego że dziewczyny nie interesuje/nie mają nawyku inwestowania w relację a DOPIERO wtedy temperatura i zażyłość relacji mogłaby rosnąć.

  Reply

  Marek April 2, 2020 at 13:00

  “Faceci często tracą dużo czasu bo może szala zainteresowania skoczy z 50 na więcej a często nie zmienia się dlatego że dziewczyny nie interesuje”.

  Zgadzam się. Osobiście po licznych doświadczeniach rezygnuję z relacji po 10 spotkaniach, maks do 2 m-c.Nie daje szansy i nie jestem wytrwały. Jeżeli kobieta nie zapyta mnie o związek,częste spotkania, także w weekendy,nie pyta kiedy się zobaczymy po randce, nie daje mi też komplementów i widać,że jest obojętna mimo iż przychodzi na spotkania,akceptuje pocałunki,dobrze się bawi itd przez te dwa miesiące.To po co mam ją jeszcze sprawdzać, tracić CZAS i kasę?I się przyzwyczajać. 2 miesiące to wystarczający czas także dla kobiety nie po to aby nas pokochała(bo to niemożliwe) ale aby dawała więcej od siebie i kierowała się ku związkowi.

  W innym przypadku tylko się nami bawią.

  Reply

  Miki March 18, 2020 at 19:13

  Jak zawsze najtrudniejszy jest ten pierwszy raz. Potem gdy zdobywamy doświadczenie to i emocje są już mniejsze.
  Ważne jest to, żeby nie zmieniać podjętej decyzji pomimo ogromu emocji.
  Takiej dziewczynie można po prostu powiedzieć, że ona nie byłaby szczęśliwa ze mną bo JA JUŻ WIEM, że nie będę szczęśliwy w związku z nią. Zbyt wiele nas różni aby to pogodzić a każdy ma prawo być sobą.
  Skoro zatem ja w tej relacji już jestem nieszczęśliwy to i ona nie będzie szczęśliwa ze mną. Oczywiście możemy zostać przyjaciółmi (to ten “plaster”) ale z mojego doświadczenia wiem, że to jest tylko takie okrągłe słówko.

  Dzięki radom Pawła zrozumiałem jakim kiedyś byłem frajerem z wypranym mózgiem.
  Potem dzięki Pawłowi nauczyłem się prowadzić relacje i każda kolejna znajomość była coraz lepsza.
  Ucząc się na własnych błędach oraz na radach Pawła coraz lepiej wybierałem ale też szybko wycofywałem się z relacji np. z wojującą feministką, która wcale na taką nie wyglądała, przynajmniej na początku.
  Od 4 lat jestem w związku z Kobietą Moich Marzeń, która codziennie mi mówi jak bardzo jest ze mną szczęśliwa.
  Teraz mam wszystko to co chcę mieć bo Paweł nauczył mnie jak to osiągnąć.

  Początek znajomości to u mężczyzn emocje a u kobiet ciekawość.
  Dzięki Pawłowi zamiast emocji przeszedłem do obserwacji czyli własnie ciekawości i to jest początkowa wspólna płaszczyzna budowania znajomości z kobietami.
  Jeżeli coś nie gra na tym etapie to bye, bye, szkoda czasu na długotrwałe utwierdzanie się, że na pewno nie gra.
  12 Randek = genialny przepis na udaną znajomość!

  Kobiety potrzebują dużo czasu, aby w nich zagrały emocje.
  One chcą kontrolować sytuację i trzeba im pozwolić myśleć, że one tą kontrolę mają.
  To jest sztuka aby właśnie tak prowadzić relację, żeby mieć kontrolę nad relacją z kobietą, która chce kontrolować relację bo ona po prostu ma taką naturę (nie chodzi mi tu o żadne maniaczki i inne wampiry uwagi). Dla mężczyzny takie kontrolowanie relacji wymaga wiele nauki, pokory i cierpliwości.
  Swoją drogą to jest ciekawe dlaczego faceci potrafią siedzieć godzinami nad wodą i czekać na branie zamiast biegać w wodzie i emocjonalizmie wymachiwać łapami żeby tylko jakaś ryba dała się złapać. Tak samo można podejść do relacji z kobietami – liczy się cierpliwość a nie “aktywne łapy” ;-)

  Moja Kobieta po jakichś 3 latach dokonała “odkrycia”, że się ode mnie uzależniła :-) .
  Zabawne jest to że przez ten czas to Ona myślała, że ma kontrolę nad naszą relacją. Po tej krótkiej chwili “otrzeźwienia” stwierdziła że takie uzależnienie jest fajne. Ona z dużym zdziwieniem zauważa, że ja wiem wcześniej, co nastąpi w naszej relacji i pyta się mnie, skąd ja wiedziałem że tak właśnie będzie a ja Jej odpowiadam że nie mogę Jej wszystkiego powiedzieć i zostawiam jej w tej niepewności, bo dla Niej ważne są emocje.

  Paweł super fajnie tłumaczy, jak być wyzwaniem dla kobiet i jak prowadzić relacje.
  Kiedyś jedna z moich ex powiedziała mi, że napisze mi referencje z tego jak bardzo dobrze prowadziłem relację z nią.
  Potraktowałem to jako olbrzymi komplement dla Pawła.
  Pawle, dziękuję Ci za to doświadczenie.
  Za jakiś czas rozstałem się z tą kobietą ale zrobiliśmy to naprawdę z klasą i to też w dużej mierze dzięki Pawłowi.

  Rozstawanie jest po to, aby poznać właściwą kobietę. Róbcie to z klasą i wzajemnym szacunkiem.

  Pozdrawiam wszystkich na kursie i na ścieżce do własnego Szczęścia!

  Reply

  Paweł Grzywocz March 18, 2020 at 19:24

  Super zrozumiałeś temat i pozostałeś wierny zasadom. Gratuluję i dziękuję za odzew. Cieszę się Twoim szczęściem i pozdrawiam.

  Reply

  M March 18, 2020 at 21:18

  Świetne doświadczenie, dzięki za podzielenie się tym. Czytając Pawła i samemu wprowadzając jego zasady w życie, mam naprawdę fajne doświadczenia z kobietami. Nie rozumiem tego jak można jechać po byłych partnerach skoro sami ich sobie ludzie wybierają, ale tak jest jak wiekszość ludzi wiąże się z byle kim, jedynym wymaganiem dla nich jest wygląd a nie charakter. Zresztą wiadomo że jest to po prostu wygodne by być z kimkolwiek, nie odczuwać tak bardzo samotności, mieć dostęp do sexu itp.

  Reply

  Maciej March 19, 2020 at 13:49

  Panowie
  wspominam już kilkakrotnie o tym nie wmawaniu sobie zajebistych porażek bo nie wyjdzie z dołka psychologicznego nigdy….. PORAŻKA TO BARDZO POWAŻNE SŁOWO LEPIEJ TO TRAKTOWAĆ JAK DOŚWIADCZENIE
  PRZECIEŻ BEZ TYCH PORAŻEK NIGDY NIE BEDZIE W STANIE ZWERYFIKOWAĆ CO TUTAJ PRZECZYTACIE. To mega ważne czytanie i wmawianie sobie to co innego niż zrobienie tego.
  Prawda jest taka ze spotykając dziewczynę która bardzo Ci sie podoba NIGDY NIE BĘDZIESZ W STANIE TRZYMAĆ 100% zasad MOŻE TO BYĆ 50% 60% 70% 90% ALE NA PEWNO NIE 100% nie ośmieszajcie się . poza tym jeżeli dziewczyna jest NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANA nie da sie zabić zainteresowania stosując choćby 70% zasad……. JEDYNE CO MOŻE ODKRYĆ SZYBCIEJ TO JEJ BRAK ZAINTERESOWANIA SPOTYKANIE SIE Z NUDÓW ITD. ale czy jeżeli to sie jebnie wszystko nie bedzie wam zal? będzie wam zal tak samo. Nie róbmy z siebie maszyn terminatorów. zycie to nie schemat tylko labirynt sa niestety tez szare ścieżki. trzymajmy sie tego co mowi Paweł ale nie wrzucajmy sie do kółka wiecznych porażek. Tak samo z poznawaniem lasek to czysta statystyka pokażcie mi jedną osobę ktora 10 spoko lasek na tydzień i nie wpadła w desperacje z tego powodu? to bedzie 1/50 gości ktory naprawde jest typem swiatowego goscia? i co myślicie ze moze poznac super szybko dziewczyne? otoz nie bo nikt nie powiedzial ze ktos nie pozna super laski przez neta TO JEST ZYCIE PANOWIE TO JEST ZYCIE….

  Reply

  Robert March 19, 2020 at 15:19

  Ja oczywiście nie stosowałem się do reguł i teraz bedę musiał za to płacić.

  Poznałem dziewczynę która nie do końca podobała mi się z wyglądu, za to bardzo dobrze mi się z nią rozmawiało i spędzało czas. Ma super charakter, jest wykształcona, pracowita, grzeczna, skromna, no jak dla nie to ideał! Będąc zapracowanym odpuściłem temat poznawania innych kobiet, a z tą spotykałem się raz w tyg. Teraz ona zaczyna rozmowy na poważniejsze tematy, a ja czuje że to jest ten moment kiedy powinienem zerwać. Chociaż, ja bym też tego jakimś związkiem nie nazwał… Szczerze to nie chciałbym tracić kontaktu z tą dziewczyną bo to bardzo wartościowa osoba. Czy jest to możliwe żeby przeprowadzić z nią rozmowę w stylu że “nic z tego” ale “zostańmy przyjaciółmi” ??

  Pozdrawiam serdecznie
  Robert

  Reply

  Paweł Grzywocz March 19, 2020 at 16:09

  Przyjaźni nie będzie z takich relacji, ale należy powiedzieć, że nic z tego nie będzie, żeby nie marnować więcej czasu i emocji.

  Reply

  Robert March 19, 2020 at 19:06

  Dzięki za odpowiedź! W dobie koronawirusa ciężko kogoś poznawać, to dobry czas na edukację. Artykuł wysłałeś w samą porę ;)

  Reply

  Mati March 22, 2020 at 22:54
  Mati_a2 March 23, 2020 at 11:44

  Kwintesencja nieudanego związku, i jaki jeszcze przykład córce daje ta matka

  Reply

  Michał Lxxx March 24, 2020 at 13:05

  A to podobno, według wszystkich “mądralińskich” tylko atrakcyjne kobiety są wredne, sukowate, zołzowate i jeszcze jakieś tam inne epitety.

  Z doświadczenia widzę, że często jest inaczej, bo jak to mówią W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH :-)

  Reply

  Marcin January 5, 2022 at 15:23

  Dzień dobry
  Panowie a co powiecie na taką sytuacje.Spotykałem się z dziewczyną około 3 miesiące.
  Dziewczyna a w sumie kobieta lat prawie 28.W wielkim skrócie pochodzi z tzw trudnej rodziny -alkohol itp.Nie patrzylem sie na to bo jak kazdy tez mam jakies wady.Na początku byłem nią zafascynowany ale z czasem zaczęło mi przechodzic przez to , ze ona chciala sie ciągle spotykac a smsow to chyba mi codziennie z 20-30 smsów słała.Sam myslalem zeby to zakonczyc ale jakos to trwało az dziewczyna powiedziała dosc i to ona zaczeła powoli urywac kontakt(zaczela sie rowniez spotykac z innym zarzekajać sie , ze tak nie jest) a mi wtedy zaczeło ,,zalezec”:)
  Napisałem ,,zalezec ” w cudzysłowie , poniewaz zdaje sobie sprawe , ze nagle nie zaczałem kochac tylko wystapił syndrom zabranego lizaka dziecku:)Czyli miałem dosyc lizaka ale jak mi go zabrano zaczałęm płakac i tupac nozkami.:)Martwie sie o nia a zarazem wkurza mnie , ze cholernie klamie z innym facetem i nie chce sie pozegnac.Mysle o niej dyzo ale ja juz nie chce do niej wracac bo wiem , ze po czasie bedzie wszystko po staremu i znow bede mial dosyc ale mam ogromna potrzebe spotkania sie z nia tak poporstu ostatni dla wyjasnienia , pożegnania się ,poniewaz bedac nastawiony , ze to ostatnie pozegnalne spotkanie łatwiej bedzie mi to zapomniec niz tak jak to ona zrobiła smsem. Proponowalem jej wielokrotnie spotkanie ale ona nie chce sie spotkac.Lacznie z tym , ze nawet w ktoryms momencie zakazała mi kontaktu z nia ale na swieta kontakt sie odnowił.Do tego w smsach zapiera sie , ze nie ma chlopaka i nie ma teraz glowy do zwiazkow a ja wiem , ze ma faceta tamtego o ktorym wczesniej wspomniałem.
  Panowie
  1.Jak sadzicie dlaczego ona nie chce sie spotkac jak normalnie ludzie i sie pozegnac?
  2.Jak ją przekonac do spotkania?
  3.Jak to sie dzieje , ze kobieta ktora sama iles razy dziennie dzwoni a smsami wrecz bombarduje a pozniej a pozniej zakazuje kontaktu
  4.jak najszybciej zapomniec jesli nie uda mi sie spotkac

  Reply

  Paweł Grzywocz January 5, 2022 at 15:31

  Bo to atencjuszka, wampirka ciągłej uwagi, a najlepszym sposobem, aby ukarać atencjuszkę, to zignorowanie jej. Dlatego nigdy więcej się do niej nie odzywaj. Problem rozwiązany. Jak zapomnieć? Dać sobie czas i poznawać normalne dziewczyny. Na przyszłość nie angażować się w z toksycznymi dziewczynami. Program 12 randek do związku o unikaniu toksycznych kobiet i materiały o zagadywaniu, poznawaniu nowych, bo toksyczne kobiety czasami zdarzają się 5 razy pod rząd, więc trzeba regularnie poznawać kobiety a nie dawać szansę jakiejś wampirce, bo akurat nie ma nikogo innego na horyzoncie.

  Reply

  Michał January 5, 2022 at 17:41

  Ja się kiedyś spotykałem z dziewczyną z desperacji, brak innych opcji. Relacja się skończyła. Jak przetrzeźwiałem po niej, to zrobiłem sobie listę jej wad i zalet. Po lewej stronie wypisałem wady a po prawej zalety. Jak skończyłem ją wypełniać to aż mnie obrzydzenie do siebie wzięło, bo po lewej stronie (wady) naliczyłem 14 cech a po stronie zalet – 3!. Aktualnie piastuje zaszczytne pierwsze miejsce z największą ilością wad wśród wszystkich kobiet, z którymi łączyła mnie jakaś dłuższa relacja. Jak mnie dopada jakaś nostalgia, tęsknota to odpalam sobie tą listę i dosyć szybko mi przychodzi. Czasami mi nawet wstyd za siebie, jak mogłem na coś takiego godzić… Ale pracujemy nad sobą ;)

  Reply

  Marcin January 9, 2022 at 11:38

  Dziekuje.Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.Z tą kartką ze złymi cechami to chyba niezly pomysł.Poprzednie moje ex zawsze predzej czy pozniej ale zawsze spotykaly sie zeby rozejsc sie w ,,zgodzie,, .Pewnie nie jest to regułą ale wnioskuję,ze czesto kobiety z trudnych rodzin kochają 2x mocniej a pozniej nienawidzą i chcą niszczyc 2x mocniej:)Co mnie najbardziej dziwi to , ze kłamie , ze nikogo nie ma.Ona uwazała , ze ją olałem-troche w tym prawdy bo jak wspomniałem naparzała telefony i smsy seriami,ze odechciewało mi sie z nią wszystkiego.Takie olane kobiety najczesciej chca coś udowodnic/pokazac chwaląć sie , ze szybko poznały kogos nowego a ta trzyma w tajemnicy.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: