Kurs: “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek”: 6 poradników w formacie pdf oraz 3 h bonusowego Audio Action Steps i 2,5 h o seksualności

Jak Randkować Z Piękną Kobietą
Przez Pierwsze 2 Miesiące Znajomości,
Aby To Ona Zabiegała O Związek i Jak Potem Podtrzymywać Ten Stan?

90% mężczyzn zostaje olana po pierwszej randce. Nie mają pojęcia jak chodzić na randki z kobietą, aby doprowadzić do związku. Dzisiaj masz szansę to zmienić i odwrócić role, aby to kobieta zapytała Ciebie o związek!


Opinie Uczestników:

Nie Pozwól, Aby Twoje Randki Dalej Kończyły Się Pocałunkiem w Policzek i Byciem Tylko Kolegą:

  
Drogi Przyjacielu!

Być może znasz już poniższe błędy i zdajesz sobie sprawę, że przez nie nie da się zdobyć pięknej kobiety. Jednak musisz teraz zamienić poprzednie zachowania na takie, które sprawią, że to kobieta zacznie się za Tobą uganiać. Twoi kumple natomiast nadal będą próbowali niedziałających metod jak:

 • bycie miłym w nadziei, że kobieta ich za to bardziej polubi
 • komplementy, prezenty, stawianie jedzenia/kina, przewidywalne rozmowy typu “co studiujesz?”/”gdzie pracujesz?”
 • zbyt szybkie okazywanie wysokiego zainteresowania, prowadzące do natychmiastowego odrzucenia
 • pytanie się kobiety o pozwolenie, zamiast przejmowanie inicjatywy – “Podasz mi swój numer?” zamiast “Wpisz tutaj swój numer”
 • brak pewności siebie z kobietami, spowodowany brakiem konkretnego planu postępowania
 • przechwalanie się i próby imponowania kobietom, co jest dla niech żałosne i przynosi odwrotny skutek
 • gonienie kobiet i pozwalanie się odrzucić wiele razy przez jedną
  i tę samą dziewczynę
 • tolerowanie braku szacunku wobec siebie jak np. spóźnialstwo kobiet na randki lub odwoływanie randek w ostatniej chwili/nie przychodzenie
 • bycie zazdrosnym i niepewnym wobec konkurencji ze strony innych mężczyzn
 • zbyt częste kontaktowanie się z nowo poznaną dziewczyną, co ją odstrasza
 • bycie “potrzebującym”
 • nękanie kobiet smsami i telefonami, gdy one nie odpowiadają

A Teraz Powiedz Mi:

 

Czy kiedykolwiek zdobyłeś kolejny numer telefonu, a potem dziewczyna w ogóle nie odbierała albo nie chciała się spotkać?

Czy kiedykolwiek nowo poznana dziewczyna, która była Tobą zainteresowana, powiedziała Ci, że potrzebuje czasu albo nie chce mieć chłopaka?

Czy masz dosyć tego, że po pierwszej randce lub po kilku spotkaniach, kobieta nie chce się więcej spotykać? Nie wiesz, czemu tak się dzieje?

Zostałeś porzucony przez stałą dziewczynę… po kilku miesiącach albo nawet po kilku latach… i teraz cierpisz, i nie chcesz po raz kolejny przeżywać czegoś takiego?

Jeżeli Masz Dość Bycia Olewanym Przez Kobiety, To Mój Program “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek
i Utrzymać Związek” Jest DOKŁADNIE Dla Ciebie

 

Widzisz, relacje z kobietami nie są przedmiotem, którego uczą nas w szkole. Właściwie mało kto tego uczy. Nie mówię tu o jakiś szkółkach, gdzie uczą technik turbo-uwodzenia pijanych dziewczyn w zadymionym klubie.

Mówię o tym, jak być mężczyzną, który rozumie psychikę kobiet i dzięki temu nie ma żadnych problemów w swoich relacjach z kobietami. A jeśli ma, to potrafi samemu dojść do odpowiedzi.

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Większość mężczyzn niestety nie chce uczyć się o związkach z kobietami, dlatego zawsze w nich przegrywają i w 90% przypadków, to oni zostają porzucani i olewani a nie odwrotnie.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Nie chcę Ci tu obiecywać “gruszek na wierzbie”. Bycie prawdziwym mężczyzną, który jest atrakcyjny dla kobiet to stawianie sobie wysokich wymagań
i kształtowanie cech charakteru, które są atrakcyjne dla kobiet. Takich jak pewność siebie, ambicja, samokontrola i poczucie humoru oraz wiedza na temat tego, jak działa psychika kobiet. Co trzeba dokładnie robić, aby zainteresowanie kobiety było nieustannie w stratosferze… Powiedz mi:
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Czy chcesz, aby relacja z kobietą, z którą być może spędzisz resztę życia była dziełem przypadku?
f
Czy można zbudować biznes bez biznesplanu?

Dlaczego Mężczyźni Planują Biznesy, Ale W Tak Istotnej Dziedzinie Jak Związek Z Kobietą Pozostawiają To Przypadkowi I Mówią:
“Jakoś To Będzie…

 

Nie ma się co dziwić, że mamy 50% rozwodów, przy czym kobiety inicjują ponad dwie trzecie z nich. Na polu randek ta statystyka jest jeszcze surowsza.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Nie wiedząc co robisz, nigdy nie odniesiesz sukcesu w relacji z kobietą.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Zaledwie 10% par są szczęśliwe. Reszta jest ze sobą z braku innych opcji, strachu przed samotnością lub z przyzwyczajenia. Możesz być w tych 10% szczęśliwych par oraz mieć taką kobietę, jaką sobie wymarzysz i spędzić z nią nawet całe życie, jeśli tylko nauczysz się JAK TO ZROBIĆ.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Niestety od najmłodszych lat jesteśmy ŹLE zaprogramowani przez społeczeństwo
i media, które wmówiło nam od dzieciństwa, że kobiety pragną mężczyzn miłych, wrażliwych, romantycznych, którzy zrobią dla nich wszystko. Niestety powyższe prawidła są opacznie interpretowane i stosowanie się do nich niemal ZAWSZE skutkuje ucieczką kobiety od takich kolesi. Gdy facet jest zbyt miły, to nowo poznana dziewczyna ucieka od niego. Gdy facet jest zbyt miłym chłopakiem w związku, to kobieta się nim nudzi i go rzuca. To nie jest kurs o byciu draniem. To jest kurs o byciu wyzwaniem dla kobiet, najbardziej brakującym ogniwie dzisiejszych związków.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Jak pewnie zauważyłeś zachowania, które do tej pory przejawiałeś w stosunku do atrakcyjnych kobiet NIE wywoływały u nich fascynacji Twoją osobą lecz osłabiały ją, jeśli kiedykolwiek istniała lub powodowały rezygnację kobiety z dalszych spotkań
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Dlatego musisz ZAMIENIĆ swoje społeczne programowanie pt. “bądź miły
i przewidywalny” na takie, dzięki któremu będziesz dla kobiet WYZWANIEM. Kobiety (jak wszyscy ludzie) pragną tego, czego nie mogą mieć, a nie doceniają tego, co dostają za darmo.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
W poniższym programie nauczysz się jak być wyzwaniem dla kobiet, aby od początku myślały tylko od Tobie, a gdy Cię w końcu dopadną, to aby już nie chciały Cię zostawić w spokoju. To bardzo niebezpieczna wiedza, ponieważ potem piszą do mnie faceci z pytaniami: “Jak mam wybrać dziewczynę, skoro podobam się wszystkim trzem i wszystkie są super…”. Piszę mu wtedy: “Rzuć monetą :) ”.
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Cała sztuka polega na zaprzestaniu robienia wszystkiego, co robiłeś do tej pory
i zaprzestaniu zachowywania się jak WSZYSCY inni mężczyźni, którzy są dla kobiet anty-wyzwaniem, ponieważ nigdy nie potrafią im powiedzieć “NIE” ani odróżnić się od bandy dzwoniących do nich frajerów.

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff


Jeżeli masz dosyć:

* kobiecych wymówek, dlaczego nie mogą się spotkać

* nie wiedzenia czy już pora pocałować kobietę czy nie

* tracenia zainteresowania kobiety po paru randkach

* byciu porzucanym przez kobiety

* i ciągłych problemów w relacjach z kobietami, to przyswojenie wiedzy
z poniższego programu będzie Twoją najlepszą inwestycją w życiu!

 

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Zapraszam Cię do kompletnego programu na temat zwiększania zainteresowania nowo poznanych kobiet oraz utrzymywania go w chmurach przez kolejne miesiące i lata znajomości
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
“Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek – Action Steps Gwarantujące Związek”

ffffffffffffffffffffffffffffffff
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

W Programie Nauczysz Się:

 

cDlaczego 90% mężczyzn nie dochodzi nawet do drugiej randki – czyli jak nieświadomie zabijamy swoje szanse u nowo poznanej dziewczyny

cJak nie idealizować kobiet, przestać być onieśmielonym ich pięknem oraz wyrobić w sobie standardy, które komunikują, że kobieta musi Ci zaimponować czymś więcej niż tylko wyglądem?

cJak zachowywać się w ciągu pierwszych 60 dni, gdy formuje się nowy związek, aby być wyzwaniem i czekać aż kobieta sama zacznie się Ciebie dopytywać czy już jesteście parą?

cJak się pozbyć obsesji na punkcie pięknej dziewczyny i nie narobić sobie wobec niej za szybko nadziei na coś więcej, czyli jak uniknąć błędu 90% mężczyzn, którzy angażują się za szybko, odstraszając tym dziewczynę?

cNastawienie mentalne przed podejściem do dziewczyny, które niszczy Twoje szanse na udane podejście i sprawia, że dziewczyna czuje, że coś od niej chcesz – dowiesz się jak się tego pozbyć i zmienić na takie, które sprzyja poznawaniu kobiet.

cDlaczego dwie trzecie kobiet inicjuje rozstania i jak temu zapobiec. Jak często spotykać się z kobietą i na jakie randki chodzić, gdy jest już Twoją dziewczyną, żeby się jej nie przejeść i nie znudzić?

cJak sprawdzić czy dziewczyna chce Ciebie czy Twojego portfela, czyli 25 tanich randek pełnych frajdy, na których kobieta prawdopodobnie bardzo dawno nie była albo nawet nigdy nie była

cJak podtrzymywać interesującą rozmowę, zadając dziewczynie kreatywne pytania oraz wymieniając się ciekawymi historiami?

cKiedy i w jakim miejscu pocałować dziewczynę? Jak mieć pewność, że pocałunek się uda? Co zrobić jeżeli się nie uda ? co
to oznacza i jak zareagować, żeby pokazać, że nic się nie stało oraz kiedy spróbować ponownie.

cKompletny plan od pierwszej randki do momentu, w którym dziewczyna zapyta czy już jesteście razem
(audio – studium przypadku):

 

Otrzymasz Pakiet: 6 E-booków + 3 Godziny Szkolenia Audio:


Ebook “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek”
- 103 strony samego działania

Jak Zdobyć Dziewczynę
Rozdziały:

1. Pewność siebie
2. “Zostańmy przyjaciółmi” – jak tego uniknąć
3. Odrzucenie – jak mu zapobiec
4. Telefon – gotowe skrypty
5. Randki – co, gdzie, kiedy, jak długo, jak często
6. Konwersacje – rozpoczynanie
i podtrzymywanie rozmowy
7. Dotyk – jak i kiedy pocałować dziewczynę
8. Magnetyczna osobowość
9. Zmiany w myśleniu na temat kobiet

 

Czego Dokładnie Się Nauczysz W Ebooku:

 
3 męskie cechy, które gwarantują powodzenie u kobiet i sprawiają, że kobieta chce z Tobą pozostać na zawsze – str. 95 
15 zachowań, które natychmiast rujnują Twoje szanse w oczach pięknych kobiet, a nawet nie zdajesz sobie sprawy, że je popełniasz
- str.91
 
Prosty trik, dzięki któremu zwiększysz swoją pewność siebie natychmiast – str.20 
10 zachowań, które komunikują potężną pewność siebie – str.23 
Co zrobić, jeśli kobieta nie odbiera Twoich telefonów i spawić, aby zawsze oddzwaniała – str.45 
2 psychologiczne sztuczki, dzięki którym przestaniesz się denerwować podczas pierwszej rozmowy przez telefon (i każdej następnej) – str.51 
Jak prowadzić interesujące i emocjonujące dla kobiety konwersacje
- str.69
 
Technika, dzięki której kobieta już nigdy odwoła randki z Tobą – str.50 
8 sygnałów niewerbalnych, którymi kobieta zdradza swoją ochotę na pocałowanie Ciebie – str.82 
Co powiedzieć do kobiety w przypadku nieudanej próby pocałunku, aby rozluźnić atmosferę oraz kiedy spróbować ponownie – str.87 
Jak sprawić, aby kobieta pomiędzy spotkaniami myślała o Tobie bez przerwy – str.63 

Otrzymasz Także Następujące Bonusy:

 

jak poderwac dziewczyne w barze

Dlaczego bary i kluby to wbrew pozorom najgorsze miejsce, gdzie większość kobiet z góry jest na nie. Gdzie chodzić i jakie mieć nastawienie, aby poznawać jak najwięcej nowych dziewczyn…

jak byc atrakcyjnym mezczyznaDlaczego piękne kobiety umawiają się zarówno
z przystojniakami jak i brzydalami. Gdzie jest granica? Na co kobiety zwracają największą uwagę w naszym wyglądzie…

oraz dlaczego nieśmiali przystojniacy odpadają
w przedbiegach…

jak poderwac dziewczyne przez internet

Co raz więcej kobiet, które mają dosyć zadymionych barów i klubów, chcą poznać kogoś przez Internet.

Jednak we wiadomościach oczekują czegoś ambitniejszego niż: “Poznamy się?” Tutaj dowiesz się jak umówić się na randkę w ciągu 5 emaili.

jak byc zabawnym jak flirtowac

8 prostych sposobów na rozmawianie z dziewczyną inaczej niż 90%
przewidywalnych kolesi…

“Skąd jesteś” i “Gdzie pracujesz” rzadko działa. Tutaj dowiesz się jak być zabawnym i opowiadać ciekawe historie.

podrywanie dziewczyn

Większość dziewczyn nie poznało swojego obecnego chłopaka na ulicy. Najczęściej poznały go przez znajomych.

Tutaj dowiesz się powiększać swój krąg znajomych.

Dodatkowo Otrzymasz 3 Godziny Nagrań Mp3, Nagranych W Formie Rozmowy Z Jednym Z Moich Klientów

audio

Otrzymasz linki do pobrania 14 nagrań w formacie mp3, które zostały nagrane
w formie 3 godzinnej rozmowy z jednym z moich najlepszych klientów. Tłumaczyłem mu wszystko po kolei. Od czasu do czasu zadaje mi pytanie dodatkowe, jeśli coś nie jest do końca jasne.

Dzięki temu będziesz się właściwie uczył bezpośrednio na naszych przykładach (i błędach) z życia wziętych oraz na naszych osobistych historiach. Niesamowitą wartość ma to nagranie ze względu na nasze osobiste odkrycia i zwierzenia.

Będziesz się czuł, jakbym usiadł koło Ciebie i Ci wszystko po kolei tłumaczył.

Ebook to ebook, to jest tekst i czasem trudniej jest zaznaczyć punkt w rozmowie. W przypadku poniższej
rozmowy będziesz dokładnie wiedział, na co zwrócić uwagę oraz jakie nastawienie mentalne mieć w poszczególnych momentach znajomości.

Nagrania “Audio Action Steps” Nauczą Cię Jak Krok Po Kroku Poznać, Rozkochać I Utrzymać Przy Sobie Wartościową Dziewczynę

Action Step 1: Miejsca do poznawania kobiet
z klasą – 8 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

Gdzie poznawać kobiety:

 • Inteligentne, które znają swoją wartość a nie chodzą na randki, żeby zabić nudę
 • Skromne, które nadają się na stałą dziewczynę, a następnie żonę
 • Chcą się rozwijać – mają jakiś wyższy cel niż samo znalezienie sobie kolejnego faceta
 • Przedsiębiorcze i które chcą pracować, a nie polegać tylko na Tobie
 • Nie lecą na kasę, ponieważ same niezależne
 • Chciałyby również poznać kogoś na poziomie
 • Chcą stałego związku z wyjątkowym mężczyzną, a nie tylko znaleźć jakiegokolwiek chłopaka, żeby dorównać koleżankom i wpasować się
  w społeczny trend pt. “Muszę kogoś mieć, bo jak nie, to jestem do niczego.”

 

Action Step 2: Podchodzenie do kobiet – 35 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Nastawienie mentalne przed podejściem do dziewczyny, dzięki któremu uwierzysz, że jesteś nagrodą dla kobiety i Ty również możesz ją odrzucić, jeśli się niewłaściwie zachowa…
 • Dlaczego branie numeru telefonu po 3 minutach rozmowy jest możliwe, ale nic nie daje – czyli jak zbudować zaufanie, które później sprawi, że dziewczyna odbierze Twój telefon i się z Tobą umówi
 • “Mam chłopaka” – jak reagować na taki tekst i sprawdzić czy jest prawdą oraz czy kobieta zamierza rzucić swojego obecnego chłopaka czy naprawdę go kocha bez pokazywania, że jesteś needy albo okazywania zbytniego zainteresowania dziewczyną
  fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
 • Jak przestać bać się obcych dziewczyn i zacząć poznawać wiele kobiet

 • Piękna kobieta może być “monetą”, ale Ty zawsze jesteś “studolarowym banknotem” – czyli przekonania, dzięki którym przestaniesz być onieśmielony przy pięknych kobietach  

 • Dlaczego powinieneś poznawać jak najwięcej różnych kobiet, zamiast skupiać się na “zdobyciu dziewczyny”…
 •  

 • Zasada dwóch sekund, jak ją stosować i stać się automatem do poznawania nowych koleżanek, które będę Cię zapoznawać z ich koleżankami
 •  

 • Jak wychodzić z twarzą w przypadku odrzucenia i zachować spokój
  i klasę…
 •  

 • Jak komunikować kobiecie, że musi Ci zaimponować czymś więcej niż tylko wyglądem  

 • Jak kobiety testują mężczyzn i skreślają ich przy pierwszym potknięciu, ponieważ w przeciwnym wypadku miałyby etat na 24h

jak-zdobyc-dziewczyne.pl - opinia Marka

Action Step 3: Od zabrania numeru telefonu do bycia razem – 56 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Jak wyrobić charakter, osobowość
  i nastawienie, które zagwarantują Ci drugą i każdą następną randkę. Już nigdy nie zostaniesz olany po pierwszej randce – sam będziesz decydował kto jest warty kolejnego spotkania
 • Jak być facetem, o którym dziewczyna pomyśli: “Ciekawe czy chciałby być moim chłopakiem?” zamiast “Ten koleś zakochał się we mnie po pierwszej randce”
 • Plan działania od pierwszej do 12 randki, czyli do momentu, w którym dziewczyna zacznie pytać czy już jesteście razem. Jeśli nie zapyta, to znaczy jesteś tylko kimś na “przeczekanie” dopóki nie pojawi się ktoś lepszy. Ochronimy Cię przed tym.  

 • Jak czytać reakcję dziewczyny na Twoje zapytanie o numer telefonu  

 • Kiedy zadzwonić do dziewczyny i dlaczego lepiej poczekać dłużej niż pozostali faceci  

 • Instrukcja postępowania na pierwszej randce, dzięki której zaciekawisz dziewczynę, zostawisz ją spragnioną więcej i nie odsłonisz od razu wszystkich swoich kart, jak robi to 90% facetów
 •  

 • Tematy, który koniecznie musisz unikać na pierwszej randce, żeby nie zabić atrakcyjności  

 • Jak zabawnie odpowiadać na trudne pytania kobiet, dotyczące Twoich przeszłych związków, Twojej pracy i innych poważnych tematów  

 • Dlaczego powinieneś kwalifikować kobietę na pierwszej randce i jak to robić
 •  

 • Jak być wyzwaniem, tajemnicą i dać dziewczynie świetnie spędzony czas
  - w końcu tego kobiety pragną – zabawy a nie proklamacji miłości
 •  

 • Kobiety czują pociąg do bogatych i sławnych mężczyzn, ponieważ to zakłada, że mają cechy liderów, którzy zapewnią kobiecie przetrwanie
  i poczucie bezpieczeństwa. Jak wyrabiać w sobie te cechy, nie będąc sławnym ani bogatym…
 •  

 • Ile powinna trwać pierwsza randka i gdzie najlepiej się umówić na pierwszą randkę  

 • 25 tanich randek pełnych frajdy, na których kobieta prawdopodobnie bardzo dawno nie była albo nawet w życiu nigdy nie była  

 • Pytania do dziewczyny na pierwszej randce, które są oryginalne i skłaniają dziewczynę do myślenia – na pewno nikt jeszcze w taki sposób z nią nie rozmawiał  

 • Jak odwrócić role, żeby to kobieta zaczęła gonić Ciebie a nie odwrotnie  

 • Kiedy i w jakim miejscu pocałować dziewczynę. Jak mieć pewność, że pocałunek się uda. Co robić, jeżeli się nie uda – co to oznacza i jak reagować, żeby pokazać, że nic się nie stało oraz kiedy spróbować ponownie  

 • Kompletny plan – od pierwszej randki do momentu, w którym dziewczyna zapyta czy już jesteście razem
  - studium przypadku:
 • częstotliwość spotkań
 • częstotliwość kontaktowania się przez telefon
 • umawianie spotkań i co na nich robić, żeby randki były tanie i zabawne
 • nastawienie mentalne, którym nie będziesz wytwarzać presji na kobiecie
 • tematy, których musisz unikać jak ognia – czyli jak powstrzymywać chęć pytania się kobiety, czy Cię lubi i czy jesteście razem

jak-zdobyc-dziewczyne.pl - opinia Marka

Action Step 4: Budowanie i utrzymywanie związku
z właściwą kobietą – 50 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • Fundamenty – jak zacząć związek, ustalając zasady, które będą Ci służyć i wszystko będzie automatycznie szło w dobrym kierunku, zamiast powoli się wypalać jak w przypadku 95% związków…

 • Jak nie idealizować swojej kobiety
  i nie stawiać jej na piedestale,
  standardy, dzięki którym kobieta nie wejdzie Ci na głowę…

 • Cechy kobiety na całe życie – jak wybrać i zatrzymać przy sobie właściwą dziewczynę…

 • Etyczna technika na wyeliminowanie ex’a Twojej dziewczyny na dobre
  - każdy ex oczekuje czegoś więcej i Twoja nowa dziewczyna NIE MOŻE się z nim widywać – nauczę Cię jak dać jej wybór, nie okazując zazdrości

 • Dlaczego kobieta w trakcie związku pragnie perspektywy na przyszłość i jeśli jej tego nie zapewnisz, to odejdzie

 • Program utrzymywania zadowolenia kobiety w chmurach, czyli szacunek, bycie prawdziwym gentelmenem, romantykiem i wyzwaniem  

 • Jak odróżnić dziewczynę, która naprawdę chce Ciebie a nie Twojego portfela albo kogokolwiek, kto jest mężczyzną byle by nie była sama  

 • Standardy, dzięki którym kobieta nigdy nie wejdzie Ci na głowę  

 • Różnica pomiędzy “zakochałem się” a “kocham”, czyli różnica między fascynacją a szczerym pragnieniem dobra dla drugiej osoby  

 • Cechy kobiet na całe życie – jakie są konieczne a jakie niedopuszczalne oraz jak rozpoznawać jedne i drugie  

 • Jak czytać zainteresowanie kobiety, aby nigdy nie spadło poniżej 50% (co oznacza koniec) oraz jakie nastawienie do życia musi mieć Twoja kobieta, żebyś był w stanie wytrzymać z nią przez kolejne 30, 40 lat
 •  

 • Wszelkie negatywne zachowania kobiety będą w małżeństwie 10 razy większe
  i częstsze dlatego musisz mieć teraz oczy szeroko otwarte

jak poderwac dziewczyne - opinia Marka

Action Step 5: Jak zniszczyć syndrom bycia ZBYT miłym gościem – 25 minut

Jak Zdobyć Dziewczynę

 • 3 zachowania, przez które kobieta natychmiast eliminuje nowo poznanego faceta

 • Strategia pozostawienia dziewczyny spragnionej więcej, która zagwarantuje Ci drugą i kolejne randki

 • Jak oceniać poziom zainteresowania dziewczyny?

 • Jakich stwierdzeń unikać jak ognia, żeby nie wystraszyć kobiety przesadnym zainteresowaniem?

 • Jak sprawić, żeby dziewczyna chciała Cię MIEĆ co raz więcej i dzięki temu utrzymać ją przy sobie na stałe?
 •  

 • Dlaczego 90% mężczyzn nie dochodzi nawet do drugiej randki, gdy poznaje nową dziewczynę, czyli jak nieświadomie zabijamy swoje szanse u nowo poznanej dziewczyny  

 • Dlaczego dwie trzecie rozstań inicjują kobiety i jak temu zapobiec
 • Jak często spotykać się z kobietą, gdy już jest Twoją dziewczyną, aby nigdy się jej nie znudzić ani nie “przejeść”  

 • Jak zachowywać się w ciągu pierwszych 60 dni, gdy formuje się nowy związek, aby stanowić wyzwanie dla kobiety i sprawić, że kobieta zacznie się Ciebie dopytywać czy spotykasz się z kimś jeszcze i czy będziesz jej chłopakiem

 

Bonus #3 (wartość bezcenna)

Moduł 5 (2h:30 min.) na temat seksualności z programu “Jak Utrzymać Związek” – “Kiedy Iść z Dziewczyną do Łóżka? Jak Mieć Udany Seks?”

kiedy iść z dziewczyną do łóżka

 • Kiedy iść z dziewczyną do łóżka, aby jej nie zranić ani nie zranić samego siebie?
 • Jaka jest różnica między zakochaniem
  i zauroczeniem a miłością?
 • Jakimi zasadami i prawami rządzi się współżycie seksualne?
 • Co to jest więź seksualna?
 • Jakie cierpienie, wynika
  z nieodpowiedzialnego współżycia seksualnego?
 • 3 społeczne mity dotyczące współżycia seksualnego, które je wypaczają
  i niszczą jego sens…
 • Jak mieć udany seks?
 • Najlepsze metody antykoncepcji, które pozwalają uniknąć znudzenia
  i rutyny w łóżku…
 • Metody antykoncepcyjne, które niszczą więź seksualną lub niszczą zdrowie fizyczne…
 • Czym jest fałszywy obraz współżycia seksualnego w pornografii?
 • Podstawy gry wstępnej i przedstawienie stref erogennych kobiety
 • Jak zbudować silną więź emocjonalną, aby kobieta Ci zaufała i oddała Ci się w 100%?
 • Czy i jak rozmawiać z dziewczyną o jej lub Twojej ilości partnerów?
 • Czy potrzebny jest wam ślub?
 • Co w razie wpadki?
 • Kiedy można odbywać z dziewczyną w 100% szczere rozmowy?
 • Jak zainicjować seks?
 • Jak rozmawiać o swoich oczekiwaniach co do seksu?
 • “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek” To Program Dla Inteligentnych Mężczyzn, Którzy Mają Dosyć Zabierania Kobiet Na Drogie Randki Tylko Po To, Żeby Usłyszeć: 

  “Zostańmy przyjaciółmi” albo “Jesteś tylko fajnym kolegą…”


  AUĆ! To jest najgorszy tekst, jaki może nam zapodać kobieta.

  W moich poradnikach uczę, żebyś nie wierzył kobiecie w nic, dopóki nie spotkasz się z nią 10 do 12 razy. Jeśli umówisz się na tyle randek, to możesz zacząć wierzyć w to, że jesteś na dobrej drodze do związku z nową dziewczyną.

  Powiedz mi…

  Ile aktualnie wydajesz na jedną randkę z kobietą? 10zł, 20zł, 50zł?

  Średnio 30 zł x 10 randek = 300 zł

  A rezultatów zazwyczaj brak.

  Kobiety deklarują, że 90% mężczyzn, z którymi się spotykają, nie potrafią niestety zainteresować kobiety na tyle, żeby doszło chociaż do DRUGIEJ RANDKI. Przez co są strasznie sfrustrowane, nieraz wręcz zdesperowane. Nie wiedząc co robisz, nigdy nie pokonasz bariery 10 spotkań z atrakcyjną dziewczyną.

  Smutna statystyka jest taka, że 75% kobiet są w związkach z kolesiami poniżej swoich oczekiwań. Często
  z uległą i przymilającą się łazją, którą są w każdej chwili rzucić
  dla naprawdę atrakcyjnego mężczyzny.

  Uwierz mi, nie chcesz być tym
  porzuconym kolesiem…

  Tak samo nie chcesz się wiązać z kobietą poniżej SWOICH standardów ani też nie chcesz kobiety, która będzie z Tobą z “braku laku” zamiast dlatego, że naprawdę szaleje na Twoim punkcie.

  Przez wiele lat nie miałem pojęcia na temat kobiet, olewały mnie po jednej rance, o ile w ogóle jakimś cudem udało mi się na jakąś umówić. Mój pierwszy “związek” również zakończył się bolesną klęską, ponieważ nie miałem pojęcia co robić, żeby utrzymać przy sobie kobietę.


  90% mężczyzn potrafi zdobyć (jakąkolwiek) kobietę, ale jeśli trafią na tą odpowiednią, to zwykle wszystko psują w ciągu około 6 do 10 miesięcy.


  Mówią sobie: “Zdobyłem ją” i myślą, że mogą się wyluzować. Niestety to akurat pierwszy krok do stracenia kobiety.

  Kilka lat temu miałem dosyć cierpienia, frustracji, rozczarowań i błędów w moich relacjach z kobietami..

  Nie chcę, żebyś przechodził przez to samo, co ja kiedyś. Nikomu tego nie życzę. Nie chcę także, abyś godził się na jakąkolwiek kobietę, poniżej swoich oczekiwań.

  Byłem w związku z kobietą swoich oczekiwań i wiem, że to donikąd nie prowadzi. Poraniłem tylko siebie i drugą osobę.

  Dlatego też postanowiłem udostępnić program “Jak Zdobyć Dziewczynę
  w 12 Randek i Utrzymać Związek” wraz z 6 bonusami za jedyne 77 zł.
  W porównaniu z 2000 zł za kurs uwodzenia, po którym i tak byś się nie nauczył jak utrzymać dziewczynę i w porywach nauczyłbyś się ruchać laski w kiblach to są dosłownie grosze. Ile warta jest dla Ciebie szansa poznania kobiety na całe życie? Bo dla mnie bezcenna i zrobiłem wszystko co mogłem, aby tą wiedzę zdobyć. 5 lat poszukiwań stary plus wiele lat cierpienia.

  Skorzystaj z tej szansy już teraz, zupełnie bez ryzyka, ponieważ daję Ci na ten kurs 100%, żelazną, 120 dniową gwarancję satysfakcji.

  Gwarantuję Ci, że po tym kursie znajdziesz sobie stałą dziewczynę i ją utrzymasz przy swoim boku, nawet całe życie. Po warunkiem, że nigdy nie porzucisz zasad, których Cię nauczę.

  Naprawdę chcę Ci pomóc, więc jeśli uznasz, że mój program Ci nie pomógł, to
  z przyjemnością prześlę Ci z powrotem wszystkie pieniądze. Poważnie. Wiem, że to szalone, ale chce pomagać ludziom w relacjach z kobietami i jeśli tak się nie dzieje, to nie chcę za to pieniędzy, rozumiesz?

   

  Jak Odmieni Się Twoje Życie Po Przeczytaniu Poradników I Przesłuchaniu Nagrań:

   

  Czy jedna dziewczyna to tak wiele? Normalny facet nie chce być Casa Novą tylko mieć dziewczynę. Rozumiem to i pomogę ci to osiągnąć. Teraz dziewczyny nie chcą się z tobą spotykać, robią ci nadzieje, masz brak lub bardzo rzadko randkę z piękną dziewczyną albo jakąkolwiek dziewczyną.

  Żyjesz w strachu i niewiedzy co masz robić. Kompletny brak kompetencji
  i tracenie kobiet jedna po drugiej.

  Po kursie będziesz chodził do 10 miejsc, gdzie dziewczyny chętnie by kogoś poznały i jest tam mało facetów, w przeciwieństwie do zatłoczonych klubów, gdzie każdy facet chce coś wyrwać lub ulic, gdzie każdy się gdzieś spieszy.

  Nauczysz się jak w kilku początkowych sekundach znajomości nie spieprzyć swoich szans – Audio: “Podchodzenie do kobiet”. A następnie kompletny plan na 12 randek, gdzie masz zabierać dziewczynę, o czym gadać a o czym nie, kiedy i w jakim miejscu ją pocałować, co mówić po udanej lub nieudanej próbie pocałunku oraz jakimi zachowaniami utrzymać dziewczynę a jakimi ona cię zawsze oleje i prędzej czy później zostawi.

  To kompletny kurs, gdzie wyjawiam całą swoją wiedzę. Masz na niego gwarancję, że jak go przyswoisz to twoje relacje odmienią się. Jeśli nie, to zwrot całej kwoty
  i będziesz mógł go zatrzymać.

  Nie po to uczę tego innych, żeby to przesłuchali i żyli dalej tak samo.

  Zbyt wiele lat poświęciłem na znajdowanie odpowiedzi, żebyś szukał odpowiedzi u jakiś pseudo guru uwodzenia, którzy każą podchodzić do 100 przypadkowych kobiet na ulicy i wyrwać w porywach jedną. To głupie i to nie działa.

  Weź kup to, co działa i przyspiesz rozwój swoich umiejętności przyciągania kobiet.

  Ten kurs to nie żaden stos PUA teorii jak wszędzie indziej, tylko związkowa edukacja, która odmieniła już życie kilkuset mężczyzn.


  Ile Jeszcze Kobiet Musi Cię Olać Zanim Zainwestujesz W Prawdziwą Edukację Na Temat Budowania
  I Utrzymywania Związku Z Kobietą?

  Aktualnie widzę, że nie masz żadnego planu działania ani wiedzy jak postępować w relacji z kobietą, aby rozkręcić i poprowadzić znajomość od początku do końca.

  Właśnie straciłeś kilka miesięcy jak nie więcej na stosowanie jakiś dziwnych teorii uwodzenia oraz straciłeś co najmniej kilkaset złotych na randki z kobietami, które Cię potem olały albo na kursy, który kazały Ci być ulicznym turbo-uwodzicielem.

  Nawet, gdy miałeś sporadycznie jakąś randkę, to nadal nie miałeś pojęcia po czym poznać, że kobieta jest gotowa na pocałunek, kiedy i jak sprawdzić czy jest gotowa na pocałunek, jak odpowiadać na jej trudne pytania lub poważne tematy, które mogą wprowadzić ciężką atmosferę, co robić na randkach, żeby to nie było nudne kino lub obiad… Jak często spotykać się z dziewczyną, jak często dzwonić, jak się zachowywać, aby dziewczyna sama chciała, żebyście byli już oficjalnie parą.

  Jak rozpoznać czy kobieta naprawdę chce się z Tobą spotykać, bo się jej szczerze podobasz czy po prostu spotyka się, bo nie ma teraz nikogo ciekawszego na horyzoncie i marnuje Twój czas i pieniądze.

  Ile jeszcze tygodni, spalonych randek i pieniędzy potrzebujesz stracić, aby się tego wszystkiego dowiedzieć?

  Sam spędziłem 5 lat szukając tych informacji. Na stronach o uwodzeniu nie znajdziesz takich rzeczy, bo tam sugerują, aby wszystko robić jak najszybciej
  i zaprowadzać kobietę do łóżka prosto z dyskoteki. Koncept chodzenia na randki jest im najwyraźniej obcy.

  Jeśli masz kilka lat na szukanie poszczególnej wiedzy, na powyższe tematy to baw się dobrze.

  Jeśli masz pieniądze na randki, na których płacisz za jedzenie i benzynę tylko po to, żeby dostać potem buziaka w policzek i usłyszeć, że ona chce być tylko przyjaciółmi i nigdy więcej jej już nie zobaczyć, to życzę miłego tracenia czasu
  i pieniędzy.

  Jednak jeśli chcesz błyskawicznej edukacji, która zatrzyma wszelkie frustracje
  i błędy, które jak dotąd rujnują Twoje szanse, to zainwestuj w kurs:”Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek”.

  To będą najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu i zwrócą Ci się wielokrotnie. Ile warta jest dla Ciebie możliwość rozkochania w sobie pięknej i mądrej dziewczyny i utrzymania jej przy sobie… Być może będziecie razem nawet całe życie.

   

  Pomogłem już wielu facetom, którzy nie mieli pojęcia co czynią i kobiety zawsze olewały ich na którymś z poniższych etapów:

  - podczas pierwszej rozmowy

  - po zdobyciu numeru telefonu kobiety nie zgadzały się później na spotkanie

  - po pierwszej randce już nigdy nie odbierały telefonu albo mówiły, że nie mogą się spotkać

  - po kilku randkach traciły zainteresowanie i przestawały się odzywać

  - po kilku miesiącach spotykania się kończyły znajomość

  - a nawet po 19 latach małżeństwa miały ich dosyć i pytali mnie, co mają począć

   

  Myślę, że po prostu szaleństwem będzie jeśli dalej będziesz szukał prawdy na zasadzie prób i błędów lub słuchając różnych turbo strategii zaciągania kobiet do łóżka. W ten sposób być może nigdy nie znajdziesz sobie takiej dziewczyny, jaką będziesz naprawdę pragnął, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

  Daję Ci 100% gwarancję, że po tym kursie to osiągniesz. To jest oczywiste. Zupełnie tak, jak moi dotychczasowi uczestnicy. Jeśli uznasz, że tak się nie stanie i ta wiedza Ci nie pomoże, to z przyjemnością oddam Ci wszystkie pieniądze.

  Nie chcę pieniędzy za coś, co nie działa. Możesz tylko zyskać. Alternatywnie możesz się męczyć jeszcze wiele lat. Wiem, że zrobisz to, co dla Ciebie najlepsze.

  Kliknij teraz przycisk “Dodaj do koszyka” i zamów jedyny na rynku kurs o stałym związku z piękną i mądrą kobietą, który potrwa nawet 40 i więcej lat.

  Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby zdobyć i wdrożyć tą wiedzę w życie. Teraz Twoja kolej.


  Opinie:

  Tylko 77 zł

  zamów - Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek
  przelew na poczcie


  jak rozkochac w sobie dziewczyne - sukces gwarantowany  Recenzje Fanów na FB:

  Sebastian Szmurłogwiazdki Czemu zapisałem się na kurs z pewności siebie? Bo chcę zmiany, tyle, że nie wiem jak ją osiągnąć. Mam już dosyć siedzenia w swojej wyimaginowanej strefie komfortu, wmawiać sobie, że mam wszystko co chce i starać się nie widzieć tego co jest nie tak. Mimo to potrzeba było kupy czasu, by frustracja nagromadzona we mnie pchnęła do tego, by zamówić kurs. Chcę zmian, chcę brać życia co mi się należy i dlatego chciałem zapisać się na kurs. Wielkie dzięki!

  About 7 days ago

  Daniel Piskurewiczgwiazdki Poznałem dziewczyne i zaczołem z nią zwiazek, nic nowego tylko tym razem nie zabiję zainteresowania jak w poprzednich. Ta strona naprawde pomaga, mimo że na początku rady Pawła mogą się wydawać niedorzeczne one naprawde działają. Wystarczy spróbować i się przekonać. Polecam :)

  About 1 month ago

  Bartek Legęć gwiazdki codziennie wchodze w krótką interakcje z kobietą jeśli nie holenderką to z nową poznaną polką (choć ich tu mało:-) )….wiem ze to dodaje odwagi,,,i czuje to na własnej skórze,, zdecydowałem się na to bo im bardziej zaczynam to Ćwiczyć tym bardziej jestem pewny siebie,,,i zaczynam się smiać z tego i traktować to jako zabawę a nie tak jak w mym ubiegłym życiu(bo teraz zaczynam nowe życie :-) ) ) bałem się tego,,,,wiem ze w realu dojdzie jeszcze mały stres ,,,ale wiem ze to tylko kobieta i ona też jest tylko człowiekiem,,,i wierz mi od samego początku Ci wierzyłem,,,bo opowiadałeś to na własnych doświadczeniach i w tym Cie ceniłem i cenie,,,jesteś genialnym nauczycielem w tych sprawach,,,i wiem ze osiągnę to co chce osiągnąć bo w końcu dostałem dobrego kopa od życia w tym wieku żebym w końcu zrozumiał ze musze przejść swoją 180 stopniową metamorfoze i zmienić swe nudne życie i nigdy więcej już nie żyć jak łajza i nie postępować z kobietami jak nieudacznik a w pewny siebie sposób,,,,dzięki,,,pozdrawiam,,,

  About 1 month ago

  Michał Marini gwiazdki Cześć Paweł Na początek chciałem zaznaczyć iż miałem dużo szczęścia, że trafiłem na Ciebie. Do chwili kiedy poznałem prawdziwą prawdę o kobietach dzięki Tobie, żyłem w chłamie nie do końca prawdziwych informacji. Tak samo jak Ty wierzyłem w “shit-testy”. W swoim życiu poznałem mnóstwo kobiet i pomimo, że wieloma byłem zainteresowany, ale nie wiedziałem jak sprawić aby choć jedna z nich była moja dziewczyną na dłużej. Widziałem, że wiele dziewczyn było zainteresowanych moją osobą, ale nie widziałem jak poprowadzić rozmowę. Po kłamstwach z ameryki jakie serwowali mi “turbo-uwodziciele” byłem jeszcze bardziej zagubiony i zamotany w tym wszystkim. Pewnego dnia po zapoznaniu się z Tb, myślałem, że Jesteś kolejnym kłamcą. Po obejrzeniu kilku Twoich filmików stwierdziłem “nie On jest inny, dzięki Niemu może moje życie się zmieni”. Tak więc zapisałem się i to była jedna z moich najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Często przychodzą mi e-maile od Ciebie, za które bardzo dziękuję i każde otwieram i chłonę od razu. Dzięki Tobie wiele zrozumiałem m.in. że trzeba być tajemnicą, pozwolić się odkrywać dziewczyny powoli, powoli rozbudowywać relację z dziewczynami, jako jedyny wyjaśniłeś mi sprawę całowania i kilku pierwszych randek, ile czasu spędzać na randkach i ile kasy wydawać. Dzięki Tobie również dowiedziałem się, że To kobiety wybierają ale to my Jesteśmy Samcami Alfa. Zawsze byłem otwarty i obyty towarzysko, ale byłem ZAWSZE tylko i wyłącznie przyjacielem. Również dzięki Tobie miałem dziewczynę przez kilkanaście miesięcy, ale natrafiłem na dziewczynę, która mnie zdradziła. Trochę się rozpisałem, ale chyba o to chodziło. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki za “rozjaśnienie umysłu”

  About 1 month ago

  Mateusz Szwed gwiazdki Cześć. Jestem bardzo zadowolony z tego iż zapisałem się na twoje porady mailowe. Miałem na początku wątpliwości, bo się odróżniałeś i pewne kwestie były dość kontrowersyjne. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to ty jesteś źródłem najlepszych rzeczy jakie mogłem znaleźć w tej dziedzinie. Uchroniłeś mnie przed guru-naciągaczami u których już też zdążyłem się zapisać, ale wiem już, że nigdy nie pójdę w ich ślady. Dzięki tobie, rozwijam się w wielu dziedzinach mego życia. Przyczyniasz się do mego sukcesu. Pobudzasz do działania, do konwersacji z wszystkimi ludźmi, nie tylko z pięknymi dziewczynami. Dzięki tobie jestem już, wartością w oczach kobiet, też innych ludzi i idę dalej, po następne kroki… Wielkie dzięki i pozdrawiam

  About 2 months ago

  Adi NieMatakiego gwiazdki Elo, co by tu napisać tyle wspaniałych postów tu widzę,ok napisze krótko Paweł Grzywocz-odpowiedni facet na odpowiednim miejscu

  About 2 months ago

  Adam Świętochowski gwiazdki Cześć, już na początku chciałbym Ci napisać, że miałem niesamowite szczęście, iż trafiłem w sieci na twoje materiały. Muszę przyznać, że jeszcze niedawno byłem mężczyzną, a raczej chłopakiem bardzo nieśmiałym wobec nowo poznanych osób, a w szczególności tych płci żeńskiej. Po zapisaniu się na twoje porady mailowe i obejrzeniu wielu materiałów wideo powoli, lecz konsekwentnie zacząłem zmieniać w sobie to co zdecydowanie mi się nie podobało. Dzięki napisanym przez Ciebie poradom i zastosowaniu ich w praktyce każdego kolejnego dnia staję się dużo pewniejszy siebie, potrafię czytać zainteresowanie dziewczyn i mam kompletnie ?wywalone? na to co sądzą o mnie inni. Twoje materiały są zdecydowanie różne od tego co wciskają pseudo podrywacze i inni ?wielcy? ludzie niby sukcesu, dla których życiowym celem jest wykorzystywanie łatwowierności gości w dość trudnej sytuacji towarzyskiej… Szczerze mówiąc początkowo nie byłem do końca przekonany co do niektórych twoich metod. Uważałem, że dzwoniąc tak późno czy też używając tekstów odwracających sytuację będę postrzegany przez kobiety za faceta aroganckiego i zadufanego w sobie. Jednak zaufałem Ci i spróbowałem tego co przekazywałeś mi przez ten czas poprzez maile. I wiesz co? Zadziałało! Początkowo byłem tym nawet zdziwiony, jednak zrozumiałem, że Ty bardzo dobrze wiesz co należy robić, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Muszę się jeszcze bardzo wiele nauczyć, ale zrobiłem już pierwsze kroki ku dobremu. Wielkie dzięki za to co robisz!

  About 2 months ago

  Rafał Osinski gwiazdki Cześć Paweł, obejrzałem właśnie odcinek 6 Twojego kursu i muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Dużo się dowiedziałem i dużo się we mnie zmieniło dzięki temu odcinkowi, zacząłem mieć więcej motywacji i jakoś mniej się obawiać strachu, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Muszę Ci też powiedzieć, że wymyśliłem sposób na to aby przełamać lęk przed zagadaniem. Teraz idąc ulicą i mijając kobietę szukam co bym mógł skomentować i w głowię układam sobie jakieś zdanie i krótką konwersację, myślę, że to też może trochę pomóc, co Ty o tym sądzisz?. Wydaje mi się, że w praktyce później będzie łatwiej wychwycić szczegół i się do niego odnieść.

  About 2 months ago

  Marcel Al Bahadly gwiazdki Cześć Paweł! Dzięki Twoim e-bookom całe mnie życie się zmieniło! Cały czas się doskonalę w rozmowach i relacjach damsko-męskich. Poznaje wiele dziewczyn , teraz jest to dla mnie o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Twoje porady wszystko zmieniły. Przestałem się martwić tymi wszystkimi głupimi zagrywkami. Żyje mi się o wiele lepiej! Może miałem sceptyczne nastawienie do Twoich porad ale po 3 pierwszych emaliach otworzyłeś mi oczy! Bardzo Tobie dziękuje, Każdy e-mail czytam od góry do dołu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Jesteś WIELKI!

  About 4 months ago

  Przemek Baliński gwiazdki Witam Paweł. Zdecydowałem się na kupno ebooka, dlatego, że m.in. chciałem Cię w ten sposób nagrodzić za Twoją niesamowitą działalność wartą każdych pieniędzy. Wcześniej korzystałem z darmowych materiałów na youtube, które zmieniły dużo w moim życiu, ale chcę pójść dalej. Miałem całkowity brak pewności siebie, nawet nie widziałem czym ona jest. Jestem studentem medycyny i z tego powodu jestem dociekliwy. Pomyślałem, że skoro można poszerzać swoją wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka, to można również poszerzyć horyzonty myślowe i rozwinąć swoją duszę. Dowiedziałem się o Tobie przypadkiem szperając w internecie, od razu spodobał mi się Twój styl – powiedziałem sobie tak, to jest gość, z którego trzeba brać przykład. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

  About 4 months ago

  Jakub Jędryka gwiazdki Czesc.Zdecydowałem sie na zakup ebooka bo widze ze mowisz o konkretach i przekazujesz cenna wiedze poprzez darmowe maile no i oczywiscie dla tego ze sam chce sie czegos nauczyc i chce sie rozwijac w tej kwesti,tak wiec dzieki,pozdro ;)

  About 4 months ago

  Jan Nowak gwiazdki Witam kupiłem ten kurs bo nie uznaje jakiś głuich tekstów i podchodzenia do każdej kobiety która na nie nawet nie spojrzy, a to jest postawa postaw. Bez zainteresowania wzrokowego kobiety niiiiiiiiiiiiic nie działa, a tutaj Paweł uczy atrakcyjnego zachowania i wyglądu a to najważniejsze pozdro.

  About 5 months ago

  Piotr Maciejczyk gwiazdki witam .Zdecydowalem sie na zakup eboka jak zdobyc dziewczyne , poniewaz przeczytalem tak wiele materialow na temat uwodzenia i zaden jeszcze nie dal mi jeszcze przyslowiowego kopniaka zeby cos zrobic w kierunku poznania fajnej laski. Mam nadzieje ze sie nie zawiode , wiec napisze cos ponownie gdy beda jakies rezultaty. pozdrawiam

  About 5 months ago

  Jarek Chojnacki gwiazdki Mógłbym tutaj przytoczyć pewną historię.. Ale po co? W sumie na własnych doświadczeniach mogę powiedzieć jedno: Paweł Grzywocz spoko gość, podoba mi się jego styl, po się frustować, upokarzać i tracić senny czas za istotami, które mają nas za przeproszeniem w dupce? Men ten obala podkreślam PSEUDO PUA które może zgubić każego. Jesteś nieśmiały, masz niskie poczucie wartości, albo masz problem z konwersacja z dziewczynami lub coś w podobnym stylu? Zapisz się na DARMOWE PORADY EMAIL, znajdziesz tam klucz do jednych z wyżej wymienionych problemów… Mogę powiedzieć wprost i dać słowo. TO DZIAŁA . Dzięki Paweł za odzyskanie pewności siebie. Moje życie stało się lepsze i jestem najszczęśliwszym człowiekiem jak nigdy dotąd, pozdrawiam:)

  About 5 months ago

  Łukasz Kobiela gwiazdki Witam. Gdy natrafiłem na Twojego bloga kilka miesięcy temu to postanowiłem zmienić swoje życie. Poznać dziewczynę, zagadać na ulicy, próbować małymi krokami. Lecz za każdym razem znajdowałem wymówkę. Nie mam czasu, nie podejdę do dziewczyny nie bo coś? ( wychodzi na to że się po prostu bałem podejść do dziewczyny). Otrzymywałem Twój poradnik, ale nie czytałem go. Tak minął jakiś czas i zmiany w życiu ? przeprowadzka do większego miasta. Postanowiłem kogoś poznać, pójść na imprezę. Trochę wypiłem, tańczyłem, ale po pewnym czasie zauważyłem ze jeżeli dołączam się do jakieś grupki dziewczyn to po jakimś wszystkie w końcu odchodzą ? przenoszą się na drugi koniec parkietu. W końcu się speszyłem i chwilę postałem, i zauważyłem dziewczynę która też stoi. Zaprosiłem ją do tańca chwilę rozmawialiśmy i zaczęła mówić że musi już iść (ewidentnie mnie spławiała). Mówi się trudno. Wróciłem na parkiet, dołączyłem się do 2 dziewczyn i ich kolegi. Po jakimś czasie dołączył się do nas jeszcze jeden koleś ? Pan ?Nachalny?. Zaczął jedna z dziewczyn zagadywać, mnie odsuwać dając mi do zrozumienia że on chce rządzić. Dziewczyną się pan ?Nachalny? nie spodobał, i zaczęły się zbierać z parkietu. Pan ?Nachalny? machnął ręką i tańczył już z kolejną grupka dziewczyn. Ja natomiast poszedłem za ową dziewczyną i zapytałem czy nie ma ochoty zatańczyć. Zgodziła się bez żadnych oporów. Tańczyliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się numerami. Wychodziliśmy razem z jej znajomymi z imprezy, każdy w swoją stronę. Gdy przeszedłem do mieszkania akurat przyszedł email od Ciebie, a w nim opis bardzo podobnej sytuacji. Przez to zacząłem czytać Twoje emaile, i zastanawiać się co robię dobrze i co źle. Jak rozwinąć tą znajomość w co coś więcej niż tylko jeden taniec. Chętnie wysłucham Twoich rad co robić dalej żeby wszystko szło w dobrym kierunku dłuższej znajomości. Dzięki wielkie za Twoje poradniki. :)

  About 6 months ago

  Kamil Żołneczko gwiazdki Ja powiem krótko jesli chodzi o te opisy w poranidniku ,,jak poderwać dziewczyny w 12 radnek” dzięki temu panu to co tam pisze bardzo mi pomaga i daje dużo rzeczy do myślenia jak i zrozumienia co jest ciekawem w tym wszystkim każdy jego wpis jest tak opisany ,,dokładnie” co można się nad nie którymi rzeczami zastanowić czy też przemyśleć jak się do tego zabrać albo jak to zrobić żeby nie popełnić żadnego błędu” lub robić to w taki sposób jak ten pan radzi uważam że jego rada wcale nie jest zła przeciwnie jest bardzo wystarczalna na tyle by poderwać jedną dziewczyne tylko trzeba jeszcze mieć moim zdaniem zdrowy rozum bycia mądrym i człowiekiem samym sobą co wiedząc jak bez problemu radzić sobie z dziewczyną na każdej randce pozdrawiam szanownego pana i dziękuje za tak wspaniałe rady dużo mi to pomaga ………. :)

  About 7 months ago

  Ernest Kuziora gwiazdki podoba mi sie co jest tam napisane jest klarownie dobrze opisane

  About 7 months ago

  Paweł Kaszkiel gwiazdki Bardzo się cieszę, z tego produktu zwłaszcza, że dodatkowo dałeś wersje mp3. Trochę mi to pomogło zmienić podejście do kobiet. Dotąd nie wiedziałem o czym gadać z kobiety a okazało się, że tematów jest mnóstwo. Poczucie humoru miałem od zawsze tylko teraz wiem w jaki sposób żartować z kobietami. Historie też się przydały, zwłaszcza zauważyłem, że kobiety lubią gdy opowiadam o swojej jakieś tam wpadce, w wtedy widza że się nie przechwalam, że nie chce za wszelką cenę jej zdobyć ale że mam dystans do siebie.

  About 7 months ago

  Krzysiek Matuszny gwiazdki Przyznam, że na początku podchodziłem do twoich materiałów dość sceptycznie – pomyślałem, że to kolejna porcja kitu na temat tego jak podrywać kobiety i że niczym nie będzie różnić się od pozostałych a ja dalej będę tkwić w tym samym miejscu. Jednak po przeczytaniu już kilku materiałów zauważyłem, że promujesz zupełnie inny , bardziej naturalny system podrywania dziewczyn i to mi się spodobało. Przede wszystkim nauczyłem się CZYTAĆ kobiety, oceniać ich poziom zainteresowania a to jest najważniejsze ! Przestałem walić na ślepo do każdej laski i próbować ją na siłę zdobyć wmawiając sobie, że ona tylko mnie testuje. Teraz wiem, kiedy dziewczyna jest mną zainteresowana i co z tym zrobić. Przyczyniło się to bezpośrednio do zwiększenia mojej PEWNOŚCI SIEBIE bo przestałem się użalać, że jakaś niezainteresowana laska potraktowała mnie zdawkowo i co bardzo ważne – oszczędzam CZAS i ENERGIĘ na te dziewczyny, które mają mnie zupełnie gdzieś. Dlatego wielkie dzięki Paweł za otworzenie mi oczu na te sprawy i gorąco zachęcam do czytania porad Pawła wszystkim tym, którzy zwątpili że już nigdy nie będę w stanie zdobyć dziewczyny.

  About 7 months ago

  Jakub Nowakowski gwiazdki Bardzo fajnie że pojawił się ktoś taki jak Paweł Grzywocz. Nic nie obiecuje..niczym nie mami… Paweł wiesz co najbardziej cenie w Twoich poradach ? To że działają na naturalności – tak na prawdę niczego więcej nie potrzebujemy od zainteresowania kobiety I gdy one chcą danego faceta to nie tylko nigdy nie pomyślą o stawianiu JAKICHKOLWIEK przeszkód ale przede wszystkim POMOGĄ danemu facetowi. To prosta zasada: Jeśli dziewczyna chce danego faceta to będzie robić WSZYSTKO aby on był i będzie działać tak aby nawet ślepy facet zauważył że się jej podoba! Szkoda że aby dojść do takiego prostego wniosku – trzeba trafić dopiero na Twoje nauki :)

  About 8 months ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Tak po przesłuchaniu 6 odcinków to dziewczyny powinny się zabijać o takich facetów jak Ty i ja, naprawdę taką szczerość i uczciwość jaką pokazałeś w 6 odcinku to rzadkość, dziś się uśmiechałem jak słyszałem gdy taka piękna niunia rozmawiała z drugą o swoim mega facecie “…że On to tylko na siłownie i do łóżka nic go więcej nie interesuje cały dom na jej głowie..” Codzienne wychodzenie ze strefy komfortu trochę kosztuje sił i zdrowia, ale po jakimś czasie jest coraz łatwiej, patrze tak po sobie jak się zdecydowałem być liderem i prowadzić grupę rozwojowa wśród studentów pierwsze zajęcia ufff koszulka wilgotna dziś koszulka sucha+ uśmiech i spokój. pozdrawiam

  About 8 months ago

  Adam Smyk gwiazdki Ten kurs to jak rażenie piorunem, normalnie słuchasz I stopniowo wychodzisz z matrixa. Nie wiem jak inni, ale ja po wysłuchaniu wszystkiego i to kilkukrotnie, mam ochotę na więcej i nie szkoda mi na to kasy. Uważam że ten kurs jest wart co najmniej dwa razy więcej, także zapłata to tylko wyrażenie szacunku dla Pawła, tych lat upokorzeń i poświęceń przez jakie przeszedł aby wydobyć tę wiedzę. Dlatego doceńmy jego wysiłek, on to robi dla naszego dobra, a tak na oko, to zawartość darmowych materiałów, to czubek góry lodowej w porównaniu z tym co jest w płatnym kursie. Moim zdaniem to niesamowite że Paweł mający 20-parę lat wie tysiąc razy więcej niż przeciętny facet dowiaduje się przez całe życie. Tylko głupiec lekceważy mądrego człowieka i jego wiedzę, także dla mnie bez dwóch zdań, pieniądz dobrze wydany

  About 9 months ago

  Marcin Wrzosek gwiazdki Witam zakupiłem ten produkt ponieważ wydaje mi się że jest w nim dużo ważnych informacji które mogą być dla mnie pomocne. Mam nadzieje ze po przeczytaniu tych materiałów znajdę w końcu dziewczynę na stałe. Pozdrawiam

  About 9 months ago

  Piter Kolano gwiazdki Witam. Kurs “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” kupiłem, aby polepszyć swoje relację z kobietami, zrozumieć je i pracować nad swoim zachowaniem. Materiały są świetne i już mogę napisać że po jednej rozmowie widzę zmianę zachowania kobiety w stosunku do mnie. Polecam wszystkim którzy mają problemy w relacjach damsko-męskich na zakup tych materiałów. Pawle, trafiłem na twoją stronę przez kanał YT

  About 9 months ago

  Sebastian Szkólik gwiazdki Hej Paweł. Nie chcę Ci słodzić jak koledzy, bo chyba nie o to chodzi. Powiem Ci, że podobnie jak Ty kiedyś próbowałem korzystać z materiałów “mistrzów” z PUA, jednakże rozstałem się z nimi z powodu zerowej skuteczności. Fakt, mądrze napisałeś, że nie każdy facet wytrzyma te 99 odrzuceń, żeby znaleźć jedną kobietę nastawioną pozytywnie. Ja zaledwie po trzech czułem się jakby walnął mnie Mike Tyson w środek czaszki. SiC! Nigdy nie byłem facetem goniącym za łatwym seksem, a sztuczki “mistrzów” z PUA właśnie dla takich facetów są przewidziane. Uważam podobnie jak Ty, że w życiu wystarczy mieć jedną fajną kobietę, z którą można budować wspólną przyszłość – chyba jestem monogamistą i dlatego tak bardzo przyciągają mnie Twoje materiały. Uczysz jak być ciekawym człowiekiem – to jest plus. Dzięki Tobie zacząłem pracować nad swoją inteligencją emocjonalną, wychodzę do ludzi, rozmawiam, nie siedzę już tyle na necie co kiedyś, zdobywam nowe umiejętności, odganiam złe myśli, jednak w głębi duszy zdaję sobie sprawę, że jestem dopiero na początku swojej drogi, a na efekty będę jeszcze musiał długo czekać. Jest parę rzeczy z którymi trudno mi się z Tobą zgodzić. Np piszesz, że kobieta nadaje się na związek dopiero po skończeniu 23 lat. Wiesz, większość dziewczyn w tym wieku już jest w zaawansowanych związkach, a sporo nawet ma już dzieci. Zresztą przejechałem się na jednej 23-latce, która ledwo co zakończyła swój poprzedni związek i swoje wszystkie frustracje odnośnie facetów wylała na mnie – faceta od pocieszania – aby za chwilę uwikłać się w kolejny związek z kimś innym. Frustrujące przeżycie.

  About 10 months ago

  Olek Budzinski gwiazdki Czesc, akurat siedze i mam w glowie ta panne, stwierdzilem ze cos skrobne. I bardzo serdecznie chcialem Ci podziekowac za nagranie takiej masy materialu, to, ze przygotowales to mega profesjonalnie. Masz w 100% racje, ze my faceci dzialamy na zasadzie wszystko na tacy, slucha sie Ciebie jak kolege siedzacego obok. Uwazam, ze powinienes zostawic nagrania takie jak sa, ze czasem slychac krzeslo, cos tupnie, cos skrzypnie etc… Ma to swoj urok i mega naturlanosc, czlowiek nie czuje sie jak na spotkaniu z Kaszpirowskim. W szoku jestem ile Ty nad tym czasu spedziles i wydobyles te detale, ktore sa diamentem dla nas, facetow! Bardzo Ci dziekuje za esencje rad, teraz wiem co nalezy robic z kobieta, tym razem poleglem i przegralem z ta panna, ale facet zawsze walczy. Mam nadzieje, ze z nastepna poznana szczescie sie do mnie usmiechnie i nie zrobie juz i nie powiele tych bledow. W nas facetach jest ten problem, ze jak powiedziales, mamy zryty beret przez filmy made in hollywood i cala mase rad od Kolezanek, Mam, Babc etc… ktore pogarszaja a nie pomagaja. Otrzymalem od Ciebie bardzo duza pomoc, za ktora jestem bardzo wdzieczny. Jeszcze dlugi czas bede odsluchiwal Twoich rad i uczyl sie wlasciwego dzialania z kobietami. Otworzyles mi oczy i jak sie to mawia, przesylam pelen szacun i dziekuje za czas ktory nad tym spedziles, bylo warto! Dziekuje :)

  About 10 months ago

  Kamil Paszkowski gwiazdki Kupilem “Jak-zdobyć-dziewczynę w 12 randek” i bardzo polecam wszystkim którzy czuja ze nie rozumieją kobiet i ich zachowań . Powiem szczerze , że przed przeczytaniem tego e-booka moja wiedza na temat kobiet była znikoma . Przedstawione w tym e-booku informacje wyjaśniają szczegółowo jakich zachowań kobiety oczekują mimo ze one same tego świadome nie są . Moja ocena to 10/10 jest konkretnie , szczegółowo i informacje sa REALNE a nie jakies bzdury . Poza e-bookiem dostalem takze inne pomocne materialy .

  About 10 months ago

  Łukasz Klessa gwiazdki Powiem tak Paweł zna się na rzeczy , osobiście kupiłem u niego już dwa cykle wykładów i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż wiele spraw mi uświadomiły jeśli chodzi o kontakty z kobietami.Sam mam 29-lat a poczułem się jak totalny niedojda gdy pod wpływem jego przekazu dowiedziałem się jak wiele błędów popełniałem.Z uszanowanie Ł.K. P.S.Gorąco polecam wszystkie jego materiały.

  About 11 months ago

  Marcin Uziębło gwiazdki Kupiłem materiały, aby poprawić umiejętność prowadzenia ciekawej konwersacji. Wcześniej miałem kurs podstawowy, w którym brakowało mi rozwinięcia tej kwestii

  About 11 months ago

  Dariusz Nowak gwiazdki Kupiłem te kursy żeby pomóc sobie w relacjach z kobietami często staram się z nimi umawiać ,ale na spotkaniach brakuje mi często tego czegoś wiem ,że popełniłem wiele błędów i chciałbym to po prostu poprawić:)

  About 11 months ago

  Rafał Biały gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla mnie, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami

  About 12 months ago

  Marcin Okulczyk gwiazdki Uważam, że mądrze mówisz. Należy Ci się parę groszy na urodziny :D Wszystkiego Najlepszego, wielu sukcesów!!!

  About 12 months ago

  Paweł Golicz gwiazdki Chciałem Ci podziękować, za to co robisz dla nas facetów, to jest naprawdę wielka rzecz. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu ktoś otworzył mi oczy na relacje z kobietami. Najwazniejszym elementem dla mnie jest czytanie zainteresowania kobiet, to takie proste wszystko, wydaje sie takie czytelne i jasne, dopiero teraz, ponieważ Ty otworzyłeś mi oczy. Obawiałem się płacić za cokolwiek, gdyż myślałem, że jesteś jednym z tych naciągaczy, dopiero po przeanalizowaniu Twoich darmowych materiałów, poskładałem wszystko w całość. Podobało mi się Twoje podejście konkretne, co robić, kiedy, ile, mam umysł ścisły i dla mnie schematy są najwazniejsze. Jeszcze raz dzieki za wszystko, będę się dalej rozwijał, najwazniejsze, że znam kierunek w którym mam podążać. P.S. Bardzo interesuje mnie, zachowanie kiedy jest się już w związku, jak to wszystko utrzymać, chciałbym abyś jeszcze więcej informacji udostępnił na ten temat. Jak stanowić wyzwanie w związku i jak pielegnować go aby ciągle był ten żar aż do końca świata. Pozdrawiam

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Robert Magiera gwiazdki Chciałem dorzucić parę słów z perspektywy osoby, która nie korzystała wcześniej z materiałów i porad Pawła Grzywocza. Mając już swoje wypracowane doświadczenie w relacjach z kobietami ale i problemy (kto ich nie ma),więc natrafiłem wśród morza szumu i syfu w tej tematyce na taką perełkę jak jego materiały. Przy nawet pobieżnym zapoznaniu się, sposoby Pawła na relacje z kobietami uderzają naturalnością i realizmem natury kontaktu. Co najlepsze jego główne obserwacje całkowicie zgadzały się z moimi. Tylko że ja dobrych parę lat musiałem stracić by do mnie dotarło że nie wszystkim się będę podobał i nie ma sensu marnować na to czasu i energii! Ile czasu sobie zmarnowałem na poznanie fantastycznej dziewczyny! Dzięki temu co zauważyłem nawet w małej dawce materiałów z videoblogów czy newsletterów rozświetlało mi pod sufitem. Jaki jest przepis na zdobycie dziewczyny według tego mainstreamu uwodzicielstwa? Mówią w skrócie tak: spotykaj się z jak największą liczbą kobiet a ?w końcu z jakąś wyjdzie?. Paweł jednak trzeźwo proponuje nie katować się ciągłymi porażkami tylko uderzać tam gdzie mamy największą szansę powodzenia. Jeśli ktoś interesuje się tematyka wojskową, to wie że najskuteczniejsza strategia w walce to nie jest atak frontalny w wielu punktach na froncie, tylko odnalezienie jednego punktu gdzie uderza cała siła armii wlewając się na terytorium przeciwnika. Paweł świetnie radzi jak rozpoznać, gdzie odnaleźć i jak się zabrać za takie punkty. Pozdrawiam, Robert

  About 1 year ago

  Wiktor Cięciwa gwiazdki Cześć Paweł. Chciałbym Ci podziękować za to, że tyle dla mnie zrobiłeś i tyle mnie nauczyłeś. Dzięki Tobie, z nieśmiałego przyjaciela stałem się pewnym siebie mężczyzną ;) Gdy byłem młodszy, bałem się ludzi, a w szczególności kobiet, dlatego zacząłem szukać w internecie jakiejś pomocy dla mnie. Znalazłem kilka stron, ale Twoje porady były bardziej logiczne i lepsze niż porady PUA. Czytałem newslettery od Ciebie, aż wreszcie zdecydowałem sie na zakup ebooka. I nie żałuje, bo to była najlepsza inwestycja. Zacząłem robić tak jak pisałeś, pracować nad sobą, i teraz wszyscy widzą moją zmiane. Przestałem bać się kobiet. Wszyscy teraz mi mówią, że taki fajny pogadany i towarzyski się zrobiłem. A dawniej słyszałem tylko ” nie wstydź się już tak” albo ” czemu ty taki spokojny jesteś? ” Bardzo chętnie oglądam materiały od Ciebie, i czekam na więcej. Naprawdę polecam wam wszystkim kupno ebooków, bo to dawka potężnej wiedzy która otworzyła mi oczy. Pozdrawiam :)

  About 1 year ago

  Marcin Kałużny gwiazdki Paweł, robisz kawał dobrej roboty. Jako jedyny gość w sieci uczysz jak znaleźć sobie stałą dziewczynę. Ze smutkiem stwierdzam i nie jestem odkrywczy, że wszystkie techniki PUA zmierzają do tego jak zaliczać kolejne panienki. Wszystkie Twoje materiały ? ebooki, ale też darmowe maile ? dały mi naprawdę sporo wiedzy i otworzyły oczy na relacje damsko-męskie. Niestety w środkach masowego przekazu nadal można przeczytać i usłyszeć bzdury, które robią facetom wodę z mózgu i uczą łajzowatego stylu życia. Takie genderowe srutu tutu. Jest jeszcze jedna, cholernie ważna rzecz, którą wyniosłem z Twoich nauk. Ucząc aby nie uganiać się za niezainteresowanymi kobietami pozwalasz uniknąć skrzywdzenia i poczucia bycia wykorzystanym przez niewłaściwe kobiety. Jest takie zdanie, które często przewija się w Twoich materiałach: ?Nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie próbuje zatrzymać Ciebie?. Święta prawda. Ja zrozumiałem ją dopiero wtedy, kiedy dostałem solidnego kopa w dupę. Dwie czerwone flagi u kobiety to koniec znajomości. Już nigdy nie będę uganiał się za kobietą. Pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Piotr Łopaciński gwiazdki Super webinar, zaprezentowałeś cały proces budowania relacji z kobietą od jej poznania aż po małżeństwo! Szczegółowo, konkretnie i wyczerpująco. Bezcenna wiedza. Mam teraz pełną jasność w głowie i bardzo Ci za to dziękuję. Pięć gwiazdek jak nic :)

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Świetne webinary, można się sporo dowiedzieć. NARESZCIE się dowiedziałem, że Ci wszyscy PUA, którzy wmawiają nam “zaczynając od seksu ustalasz relacje z kobietą” nie mają racji. WIEM JUŻ, że zaczynając relacje od seksu możemy NIE BYĆ pewni, że kobieta później nas zdradzi, bo skoro nam sie oddała to czemu innemu miałaby sie nie oddać? Ogólnie bardzo dobry webinar, miałeś racje, Twój NAJLEPSZY, ale staraj sie jednak przeprowadzić go w 2 godziny maksymalnie :)

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Adam Wojtkowski gwiazdki Ja poszukując porad i jakiś przewodników natrafiłem na youtubie na jakiś pua. Byłem super podekscytowany tym o czym mówili, ale o całe szczęście po paru dniach znalazłem twoje materiały i przejrzałęm na oczy. Nagle wszystko stało się logiczne, kobiety to nie są potężne istoty których trzeba się bać. Teraz to ja mam władzę i ciąglę dążę żeby być samcem alfa.Po paru miesiącach czytania twojego newslettera zdecydowałem się zakupić twój kurs. To były z pewnością jedne z najlepiej wydanych pieniądzy w moim życiu. W tej chwili śmieje się z siebie jakie głupie błedy popełniałem jeszcze pół roku temu. Co do kursu to rewelacja, oprócz jednej rzeczy. Myślałem że ten filmik/nagranie potrwa trochę dłużej i że będzie w formie dialogu ale i tak niezwykle pomogło. Swietnie tłumaczysz masz, piszesz prostym językiem. Zwięźle i na temat> Wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam Adam :)

  About 1 year ago

  Adam Stefanowski gwiazdki Dzięki Twoim poradom, Pawle, zmieniło się życie moje i wszystkich, którzy czytają Twoje materiały. Twoje cierpienie sprawiło, że je napisałeś i uchroniłeś przed cierpieniem, może jeszcze o wiele większym niż Twoje, innych ludzi. Dzięki Tobie stałem się pewnym siebie człowiekiem, co stało się szybko, prawie niezauważalnie dla mnie. Wcześniej wszystkiego się bałem, bałem się ludzi i rozmawiania z nimi, a szczególnie z dziewczynami. Przed poznaniem Twojej strony uważałem, że to dziewczyny, które nie chciały lub przestały chcieć ze mną rozmawiać, są dziwne, a nie widziałem swoich błędów, gdyż uważałem, że to, co ja robię jest dobre. To chore patrzenie na świat i związki, które zawdzięczamy mediom jest tak straszne, że aż śmieszne. Widziałem ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” rozmowę z “gwiazdami”, o tym jak uwodzić. Ich wywody rozśmieszyły mnie po pachy. Co do materiałów o uwodzeniu wszystkich guru PUA, mogę to tylko skomentować jako okradanie zagubionych ludzi z premedytacją i dawanie im żałosnych “porad”. Na początku na Twoje materiały patrzyłem sceptycznie, ale szybko się do nich przekonałem i bardzo mi one pomogły. Za to Ci bardzo dziękuję, gratuluję stworzenia tak dobrych porad i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Marcin Buk gwiazdki Witam! Aby nie powielać tego co zostało tu już napisane powiem od siebie, że wszystko co jest zawarte w kurcie działa, jest napisane w sposób przemyślany i czytelny dla odbiorcy. Czekam z niecierpliwością na nowe materiały. Pozdrawiam Marcin

  About 1 year ago

  Janek Jatczak gwiazdki Witaj. Kurs jest napisany prostym językiem zawiera same konkrety. Jest to pozytyw, ponieważ szybko zostaje w głowie i zmienia wiele spraw na temat kobiet w Naszej psychice. Dzięki niemu zmieniłem swój sposób bycia, który został zauważony przez otoczenie. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie ludzie tacy jak Ty, którzy skutecznie pomagają innym w tej ważnej dziedzinie życia. Dobra robota i pozdrawiam.

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Cześć Paweł Chciałem Ci jeszcze napisać opinie o Twoim kursie konwersacji. Jest bardzo konkretny i wypchany po brzegi PRAKTYCZNYMI informacjami, a nie jakimś teoretycznym paplaniem. Powiedzmy, że kurs to 100%, a informacje to 120% :) mało tego jeszcze wszystko DOKŁADNIE tłumaczysz i podajesz przykłady, co sprawia, że kurs jest BARDZO łatwy do zrozumienia i łatwo wchodzi w głowe. Jestem pod wrażeniem Twojego kursu, bądź pewien, że przerobie go jeszcze pare razy, bo to POTEŻNA DAWKA WIEDZY, a nie jak w przypadku pseudo-uwodzicieli, którzy piszą w swoich ebookach “super” historie z ich życia, które są nudne. Twoje kursy są konkretne i wszystko w nich tłumaczysz, a kurs konwersacji jest na to najlepszym dowodem. Polecam! Tam są wszystkie teksty, odpowiedzi na pytania, zabawne odzywki… Przekonałem się o tym dopiero jak kupiłem i przerobiłem kurs. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji, Damian Grępka

  About 1 year ago

  Marcin Żołnierski gwiazdki Heja jak każdy mam za sobą kilka fajnych doświadczeń z dziewczynami, wiele rzeczy robilem zle i po jakims czasie samemu dochodziłem do tego, ale Twoja książka pokazała to w jeden wieczór, wiec szybko można uczyć sie dzieki niej własciwych postaw i nastawienia do kobiet, widać od razu że porządny facet z Ciebie bo uczciwie piszesz i masz na celu głównie pomóc chłopakom a nie tylko wyciągnąć kasę, Pawle fajnie ze trafilem na twój kurs pozdrawiam Cie ciepło i zachecam do wiekszych odkryć relacji damsko-męskich. pozdrawiam Marcin

  1 person agrees with this. About 1 year ago

  Tomasz Wiśniewski gwiazdki cześć Paweł co tu mowic odwaliles i odwalasz kawal niezlej roboty nie da sie tego opisac paroma slowami a nawet paroma zdaniami ale wielki szacun dla ciebie…. pokazujesz nam zaciemnionym mezczyznom fakty ktore otwieraja nam droge do szczescia twoje nauki sa dla nas jak powietrze niezbedne do zycia… i to ze trafilem wlasnie na ciebie bylo dla mnie jednym z wazniejszych posuniec w moim zyciu… czytam na temat uwodzenia juz ponad rok zmiany co prawda nie sa jeszcze kolosalne ale na tle moich znajomych jestem juz lata swietlne za nimi…. ogolnie wszystkie ebooki daja do myslenia ale naprawde oczy dopiero otwieraja filmiki z twoim udzialem, momentalnie po ich obejrzeniu ma sie wrazenie jakby ktos zapalil swiatlo w mojej glowie jest to cos nie do opisania… wiec jeszcze raz szacun za cale twoje zaangazowanie i ta cenna wiedze i czekam niecierpliwie na ciag dalszej nieziemskiej wiedzy w temacie doskonale nam znanym…. POZDRAWIAM TOMEK…

  About 1 year ago

  Sławek Raś gwiazdki Cześć ;) Czytam Twoje porady i kupiłem ten kurs, ponieważ z Twoich porad dowiedziałem się wiele ważnych rzeczy. Piszesz jacy jesteśmy ciotowaci często w relacjach z kobietami, co robimy źle i dlaczego tak naprawdę dziewczyny / kobiety nie znajdują w nas prawdziwych mężczyzn takich jakimi mężczyźni byli np. jako rycerze czy też żołnierze. Często płeć piękna znajduje sobie takich mężczyzn w marnych kopiach idiotów, którzy nie szanują w ogóle kobiet. Wolą być już poniżane przez półgłówków niż usłużane przez cioty, którzy zrobią wszystko, żeby dziewczyna się z nimi umówiła, później żeby dojść z nią do związku i często właśnie po ślubie zauważają swój błąd jaki popełnili żeniąc się często z zdesperowaną kobietą, która nie chciała być starą panną. Takie kobiety fochają, kłócą się o byle co i są “panami domu”, liderami w związku. Faceci godzą się na takie uniżanie, fochy, bo nie chcą stracić takiej kobiety i zostać sam. Po tych poradach i kursie wiem już gdzie popełniałem błędy, zachowywałem się jak ciota i kryłem się za sms’ami. Wiem, w jaki sposób dążyć i stać się wartościowym, atrakcyjnym prawdziwym mężczyzną, który znajdzie piękną, mądrą, wierną kobietę. Dzięki za wszystko i rób tak dalej. Pozdrawiam ;P

  About 1 year ago

  Piotr Jaroszewicz gwiazdki Krótko i konkretnie, pozytywnie oceniam Twój wkład w poprawę relacji damsko-męskich w naszym coraz bardziej sfemenizowanym kraju. Twoja strona, artykuły, e-booki itd sprawiają iż. 1 Otwierają oczy na to jakie jest prawdziwe życie, a co jest iluzją. 2 Wiedzą którą przekazujesz jest logiczna, spójna i komplementarna. Nigdy nie atakowały mnie wewnętrznie sprzeczne myśli, tak jak po lekturze innych “turbo uwodzicieli” 3 Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która wyrywa się z mainstreamu podrywu i propaguje podejście męskie z klasą, analogiczne jak Doc Love. 4 Porady pozwalają zaoszczędzić czas, pieniądze i zranione uczucia 5 Teraz czuję niesamowitą kontrolę sytuacji, widzę jak się rozwinąłem i rozwijam dalej, wiem czego chcę i szukam tego kogo naprawdę chcę. Życzę dalszego rozwoju i nowych udanych projektów. Pozdrawiam Piotr

  About 1 year ago

  Rafał Karpiński gwiazdki witaj :) przyznam sie że troche za późno zetknąłem sie z twoimi ebokami, szkoda ze nie miałem przyjemności poznać ich wczesniej znacznie by to ułatwiło mi moje życie, jestem wdzięczny za twoje rady zawarte w kursach i na mailach które systematycznie czytam. Dowiedziałem sie kilku nowych rzeczy jesli chodzi o kobiety. zawsze w oczach byłem tylko fajnym kolegą lub przyjacielem tez sie o tym dowiedziałem z twoich lekcji dlaczego tak jest. życzę powodzenia i pozdrawiam oczywiście czekam na nowe wiadomości które będę mógł zgłębić :)

  About 1 year ago

  Boguś Wydra gwiazdki O Paweł już od dawna czytam twoje Ebooki które dały mi dużo informacji na temat stosunków damsko męskich . Porównując Je do zakupionego materiału który ma ponad 100 stron to jest coś gigantycznego , informacje w nim zawarte są oszałamiające , co prawda jeszcze nie zdążyłem przeczytać całego poradnika ale podejrzewam ze jutro bądź dziś skończę . Pół roku się wahałem przed kupnem, ;] może ze względu na to ze szczerze szkoda mi było wydać te parę groszy , wiadomo 5 dych piechota nie chodzi . Ale żałuje teraz ze nie zrobiłem tego wcześniej . Będąc wczoraj na ognisku wczoraj zabrałem 3 numery od wartościowych dziewczyn , gadałem luźno z kilkoma ale nie były mnie warte . Pozdrawiam Boguś

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ TRZECIA (druga i pierwsza niżej) ___________________ _____________________________ . Wydaje mi się, że jestem jednym z pierwszych, a może tak drugich, którzy trafili na Twój blog, widziałem MNÓSTWO raportów i darmowych porad. A to oznacza, że nie jesteś taki jak niektórzy “super-trenerzy”, którzy mydlą oczy, nie dadzą konkretnych informacji, a następnie chcą 200% pieniędzy za 50% wykonanej roboty (np. 500zł za kurs składający się np. ze 100stron i 4 bonusów wypchanych brakiem konkretów tylko badziewnymi historyjkami z życia tego trenera). TY DAJESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI. Poleciłem Cię chyba 10 moim kolegom, oczywiście połowa z nich od razu powiedziała “weź przestań jakeś rady po co to komu, ja sobie poradze”, bo są zadufani w sobie i do tej pory widzę ich samych, albo z bardzo brzydką dziewczyną (mają o sobie niskie mniemanie, dlatego biorą się za “resztki”), a druga połowa kupiła od Ciebie jeden z kursów i czyta Twoje porady, mówili mi, że w momencie zapisania się na Twój newsletter zmienili poglądy na kobiety i są w szoku, że robili takie błędy, a teraz jedynie można się z tego śmiać. Mam nadzieję, że uda Ci się nakierować na dobrą drogę jeszcze wielu zagubionych facetów, którzy chcą znaleźć sobie piękną, wartościową z bogatym charakterem dziewczynę. Rób to, co kochasz i czerp z życia dużo radości, Pozdrawiam i dzięki za pomoc! Damian Grępka

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki TO JEST CZĘŚĆ DRUGA (pierwsza niżej) ___________________ …Zaczęło się od tego, że napisałem do niej -już w nieco odważniejszy sposób- coś typu “Cześć, znamy sie? Pewnie nie, a poznamy?” i ona się zgodziła i nawet pokazała w wiadomości jakby takie zainteresowanie, ale tego nie mogę potwierdzić w 100%, bo to w końcu literki… No i było pisanie, troche śmiechu, poznawanie sie i na koniec zapytałem też nieco inaczej niż zwykle “zostaniesz moją laską :D ?” i wtedy ona powiedziała, a raczej napisała: “Wiesz, w sumie moglibyśmy być zajebistymi przyjaciółmi” itd. itp. reszte już pewnie znasz. No i tak zostało, teraz mówimy sobie tylko “cześć” itp. “D”. Tutaj było ZDECYDOWANIE dużo pisania, dysponowałem już odpowiednią wiedzą, rozmawialiśmy na żywo, nawet zapraszała mnie nad jezioro i chciała ze mną jechać.. Ale zaczęło się coś psuć, jednak szybko się zorientowałem. “ZDECYDOWANIE dużo pisania”, 90% jej napisałem może 10% powiedziałem w szkole czy coś i reszta to nic. Potem kontakt się urwał, przestaliśmy pisać na gg, tylko najwyżej “cześć” w szkole, a ostatnio to już nawet pokazała oznaki “złości i nie koleżeństwa”. Ale teraz rozumiem, że nie ma takiej dosłownej przyjaźni damsko-męskiej, ze względu na zainteresowania i hormony u faceta, a także o emocje u kobiety. Oczywiście są wyjątki.. . Teraz powiem o tym jak wyszedłem z dołka pod tytułem “łajza”. Zacząłem czytać materiały o UWODZENIU, czyli o zaciąganiu kobiet do łóżka i NA TYM KONIEC. Jednak znalazłem tam kilka prostych i podstawowych rad: NIE okazywać zainteresowania kobiecie, nie dawać prezentów, nie komplementować (tak dużo), nie rozmawiać o tym o tym i o tym i tak dalej Jednak to były podstawy, a zdecydowanie 90% KONKRETNYCH informacji znalazłem u Ciebie. Na Twoim blogu, w Twoich wiadomościach i radach. To Ty mnie najwięcej nauczyłeś o relacjach damsko-męskich i od Ciebie mam najwięcej materiałów (WSZYSTKIE POLECAM, ZWŁASZCZA KURS KONWERSACJI, BO JEST TAM WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO ZDOBYWANIA KOBIET). CZ.3 wyżej

  About 1 year ago

  Damian Grępka gwiazdki Wszystko zaczęło się chyba od tego, że w ogóle nie mając pojęcia o kobietach podbijałem do paru w ciągu roku. Była to a, b, c, d i każda z tych dziewczyn była jakby “wirtualna”, bo nie rozmawiałem z nimi tylko PISAŁEM. O dziwo pisanie wychodziło mi wtedy lepiej niż gadanie, rozmawianie, flirtowanie i sądziłem, że da się tak poznawać kobiety. Pewnie da, ale mi to nie wychodziło. Jedyne co dobrze robiłem to miałem poczucie humoru i inicjowałem je w wiadomościach na gg/nk. Przez to poznałem 3 z tych 4 dziewczyn, bo “a” mnie wykorzystała, abym kupił jej prezent na walentynki (oczywiście ja sie zgodziłem, 40zł w plecy i jeszcze nadzieja “lepiej mieć u niej plusy” oraz rozmyślanie “pewnie sie zgodzi abym z nią chodził”), kiedy to zrobiłem w 2-3 wiadomościach dziękowała mi pisząc np. “jesteś kochany :*”, a ja uznawałem, że to coś znaczy. BZDURA! Emotikony nie wyrażają prawdziwego nastroju kobiety, równie dobrze mogła mi pisać “:*”, a za kompem “:/ nuda”. Dlatego nie polecam poznawać się przez internet, bo to zazwyczaj DO NICZEGO nie doprowadzi. Lepiej rozmawiać i poznawać laski na żywo, wtedy widać oznaki zainteresowania lub ich brak i na podstawie tego wszystkiego stwierdzić, czy jest szansa na coś więcej. Wracając do “A”… Kilka dni później ona przestała mi odpisywać, tylko potakiwała “aha, tak yhym”, a na koniec napisała “spierdalaj ;) ” i zaczęło się wyzywanie na gg, po czym dostałem blocka i koniec, -40zł, stracony czas, porażka i dałem się wrobić. Dalej, “B” z nią było troche inaczej, podobałem jej sie(taa ze zdjęć), mimo, że tylko “pisaliśmy” i na gg była jałowa dyskusja, (w tym także “podobasz mi sie” “ładne zdjęcia” “fajnie mi sie z tobą pisze”, oczywiście ja to pisałem) ale jednak zauważyłem, że ona mi się nie podoba i zakończyłem pisanie z nią raz na zawsze (także nie odbyło się bez “nie chcę z tobą chodzić nie podobasz mi się”). “C” to była osoba dość wyrozumiała, teraz najwyżej jak ją widzę to mówimy sobie “Cześć” + uśmiech ;) CZ.2 WYŻEJ

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Co dalej, kupna ebooka nie żałuję. Poza tym od pewnego czasu obracam się w towarzystwie wartościowych kobiet, gdzie pół roku wcześniej nawet bym nie pomyślał, że mogę powiedzieć coś więcej niż cześć, we wspólnym towarzystwie. Kilka kobiet polubiło moje towarzystwo, ufają mi, potrafią być zainteresowane, czują się razem ze mną podczas wspólnych wypadów bardzo dobrze, co mi potwierdziły czynami i słowami, “jesteś po prostu inny niż reszta, jesteś Łukasz taką osobą z którą warto przebywać, po prostu trudno Ciebie pominąć”. Właśnie wtedy przypomniałem sobie że to dzięki wskazówkom Pawła, poczyniłem postępy. Jestem świadomy, że jestem na początku drogi, że wiele przede mną, bo jeszcze wiele błędów popełniam. Kilka dni temu kupiłem Video konwersacje, jestem ciekawy produktu, mam kilka wskazówek dla Pana Grzywocza , co można jeszcze dopowiedzieć, aby produkt był jeszcze bardziej przystępny dla czytelnika. I właśnie ta przysłowiowa przystępność dla zwykłego, wartościowego chłopaka, czyni te produkty ciekawszymi pozycjami dla osób, trochę bardziej nieśmiałych, brakującym pewnej wartości, pewności siebie, niż tępe podrywanie galerianek i imprezowiczek. Na początku nie ukrywam przed pierwszym kupnem produktu miałem wątpliwości , że to jest zbyt chłopczykowate, mało “męskie”. A tu niespodzianka, kobiety są ciekawe takiej odmiany od narwanych klonów. Muszę jeszcze wiele pracować, ale dzięki Paweł.

  About 1 year ago

  Łukasz Zborowicki gwiazdki Witaj Paweł, przygodę z twoimi portalem rozpoczęła się w Moim przypadku kilka miesięcy temu na przełomie roku. Oczywiście na początku z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne maile z newslettera, coraz bardziej dostrzegając różnicę między “Genialnymi” trenerami super szybkiego uwodzenia, czytaj technikami zaliczania lasek, a Twoją filozofią relacji kobieta-mężczyzna. W moim przypadku już od kilku lat czytałem wszystko co mi się nawinie do ręki w temacie PUA, bez weryfikacji czy dana technika w ogóle mogłaby pasować do mojej osoby. Ja młody chłopak, kilka lat temu po odkryciu tej tematyki chciałem od razu przycztać wszystko i umieć, wszystko. Efekt przez kilka lat to wyłącznie otworzenie moich oczu, że bardzo wiele rzeczy robię źle, ale stosowanie technik też za wiele nie dawało bo kobiety dość szybko wykrywały moje nieszczere, tzn nienaturalne, zachowania, takie wymuszone tą całą paplaniną w artykułach PUA, typu Polskie wersje Mysterego czy BB. Kilka razy kobiety, powiedziały mi bezpośrednio po zastosowaniu PUA, że jestem jakiś dziwny, nienaturalny, sztywny, który chce kogoś naśladować bo tak mi się wydaje, że będę bardziej fajny i te wartościowe kobiety mówiły NIE, że tak się ze mną bawić nie będą i jak mam się tak zachowywać to nic nie ugram, bo psuję co już zbudowałem w relacji z nimi. Temat PUA poźniej dalej przewijał się u mnie raz na jakiś czas, ale już bardziej z rozwagą w kierunku samorozwoju i pozbywania się lęków, zachamowań w poznawaniu nowych kobiet. W tym momencie poznałem filozofię Pawła i na początku dość mocno zaciekawiony rozpocząłem tą bardziej naturalną i pasującą do mojej osoby filozofię zmieniać w czyny. Moj pierwszy płatny produkt, jaki w OGÓLE kupiłem o tej tematyce to właśnie “Jak zagadywać do dziewczyn…” od Pawła. Naprawdę polecam, dał mi sporo rad, cennych rad, które procentują. Pewne rzeczy zaczęły się w ciekawy sposób zmieniać, co zauważyli moi najbliżsi koledzy, którzy lekko zaciekawieni, może zazdrośni zauwazyli pierwsze zmiany.

  About 1 year ago

  Paweł Stefanowski gwiazdki Ja trafiłem na tą stronę przypadkowo,gdy dostałem pracę domową na socjologii,by opisać dialog między chłopakiem a interesującą go dziewczyną.Nie miałem żadnego pomysłu,gdyż zawsze miałem problem z zagadaniem do kogokolwiek,a już w ogóle do dziewczyny,która mi się podoba. Nie trafiłem,jak zagadać,ale na kanale na YT zobaczyłem 3 częściowy filmik o tym,jak poderwać koleżankę. Zobaczyłem masę błędów,które zawsze popełniałem,a raczej w ogóle nie wiedziałem,co robić. I tak przez kilka tygodni badałem teren,spotkanie proponowałem po bardzo długim czasie i za szybko się angażowałem.Nie wiedziałem też,w jaki sposób kobieta okazuje mi zainteresowanie (dotyk,kontakt wzrokowy,angażowanie się w rozmowę,śmianie się z moich żartów),a totalnie przymykałem oczy na to,że laska ma mnie za przeproszeniem,w dupie.Najważniejsze,czego mnie nauczył Paweł,to jak rozpoznać zainteresowanie kobiet (lub jego brak) i jego maksyma – Attraction isn’t a choice,którą tłumaczę sobie tak – nie można się wszystkim podobać i należy niezainteresowane kobiety po prostu zostawić w spokoju. Inna rzecz,która mi się bardzo spodobała w materiałach Pawła,to to,że należy skupić się przede wszystkim na sobie,na rozwoju własnych pasji i nie stawianie sobie posiadania drugiej osoby jako warunku szczęścia. Paweł zwrócił mi też uwagę na inny błąd,jakim było przymilanie się,zawsze myślałem,że dziewczyna mnie przez to bardziej polubi. Wyeliminowanie tych błędów bardzo ułatwiło mi życie i na pewno ułatwiłoby też innym.

  About 1 year ago

  Darek Wiza gwiazdki Od kilku miesięcy czytam to, co na temat podejścia do kobiet ma do powiedzenia Paweł. Zarówno jeśli chodzi o pierwszy kontakt, nawiązywanie relacji, miejsca w których można spotkać właściwe osoby, czy wreszcie jak budować relacje w pierwszych tygodniach związku. Niektóre teksty czytam dokładnie inne dość pobieżnie, ale zauważyłem, że są po prostu wartościowe i praktyczne. To co wyróżnia teksty Pawła, to ich “sprawdzalność” w praktyce – wiele przykładów konkretnych zachowań a czasem gotowych tekstów, oraz wyjaśnień nie tylko które zachowanie jest dobre lub złe, ale dlaczego takie jest i jak to jest odbierane umysłem czy uszami kobiet.

  About 1 year ago

  Katarzyna Nowak gwiazdki Przyznam się szczerze, że przypadkiem trafiłam na tę stronę, po tym, jak zaczęłam szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego facet, z którym ostatnio się spotkałam potraktował mnie dosłownie jak “mięso”, a nie wartościową osobę, za którą myślałam, że mnie ma. Trafiałam na wiele bzdurnych stron, na których pseudo “macho” doradzali innym facetom, że kobiety lubią być dosłownie sponiewierane, a im szybciej zainicjujesz kontakt fizyczny tym lepiej. Nawet nie wiesz, jak bardzo poprawiłeś mi humor, kiedy trafiając tutaj zobaczyłam, że są na świecie jeszcze mężczyźni, którzy potrafią doradzać tym mniej doświadczonym lub po prostu nieśmiałym, że bycie dżentelmenem może być (i wierzcie mi panowie, jest) sukcesem do zdobycia dziewczyny. Szkoda, że facet, z którym miałam wątpliwą przyjemność spotkania nie przeczytał poradników, które tutaj są umieszczane. Może wtedy zachowałby się przyzwoicie i okazał mi szacunek, zamiast narzucając się, pomimo kategorycznych odmów z mojej strony na coś więcej. Życzę powodzenia w prowadzeniu stronyi dalszych sukcesów w kształtowaniu męskich zachowań randkowych. Pozdrawiam! Kasia

  About 1 year ago

  Adrian Niedzielski gwiazdki Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy kupić twojego ebooka. Nie chciałem wyrzucać kasy w błoto (pózniej okazało się że zle myslałem). Twoja wiedza jest na prawdę bardzo przydatna. Najpierw chciałem zasięgnać porady moich starszych kolegów jak zagadywać do dziewczyn. Mówili mi, że to przyjdzie z czasem, że trzeba przełamać swoje słabosci, a na pewno mi się uda znalezć dziewczynę. Mieli trochę racji ale nie potrafili przekazać swojej wiedzy w taki sposób jak ty to robisz. Ty mówisz to tak zrozumiałym językiem, że ta wiedza sama się przyswaja. Najpierw smiali się ze mnie (po co ci jakies głupie ksiażki sam się możesz tego nauczyć) i dobrze zrobiłem i ich nie posłuchałem tylko zdecydowałem się na zakup ebooka. Zdziwili się dopiero w sylwestra, że ja dobrze bawiłem się z nowo poznana dziewczyna a oni siedzieli i się tylko przygladali. Pózniej pytali co było takiego w tej ksiażce, że ja potrafiłem się dobrze bawić a oni nic nie mogli zrobić w tym kierunku.Nic nie powiedziałem tylko zaczałem zachęcać ich do zakupu. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym tworzeniu poradników.

  1 person agrees with this. About 1 year ago   

  Zamów Teraz “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek” Za Jedyne
  77 zł

  zamów - Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek
  przelew na poczcie

  Wszelkie pytania możesz kierować na mój adres email: pawelgrzywocz@jakzdobycdziewczyne.pl


   

  Opinie:  marek transformacja
  transformacja super
  podziękowanie za pomoc w znalezieniu właściwej dziewczyny
  olek podziękowania za ładną dziewczyne
  opinia i podziękowanie za pomoc w znalezieniu dziewczyny
  możesz czuć się wujkiem

  Opinia Audio Arkadiusza – przedsiębiorcy i mężczyzny, który wie jak utrzymać szczęśliwą kobietę u boku

  Dzisiaj ktoś przeczyta książkę i zaraz robi kurs i chce go sprzedawać jako ekspert – wkurza mnie to, bo
  to psuje rynek. Na szczęście Paweł poświęcił kilka lat na pracę, zebrał doświadczenie, przetestował wszystko, poselekcjonował, co jest ok, a co się nie nadaje i teraz naucza używając najlepszej możliwej wiedzy, którą może przekazać nie piorąc przy tym nikomu mózgów, jak to niektórzy widzę mają w zwyczaju, poznając 100 kobiet w centrum handlowym w godzinę. Jakiś kretynizm to dla mnie. Dlatego
  to mnie przekonuje, co Paweł robi.  jak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniejak zagadac do dziewczyny opiniajak zagadac do dziewczyny opiniajak poderwac dziewczyne opinia
  jak zdobyc dziewczyne opiniejak zdobyc dziewczyne opinie

  Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać ZwiązekJak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek

  audio
  kiedy iść z dziewczyną do łóżka

  Będziesz znał wszelkie randkowe “gierki” kobiet na wylot i w pewny siebie sposób prowadził znajomość albo zwrócę Ci wszystkie pieniądze


  Tylko 77 zł  zamów - Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek
  przelew na poczcie


   

  Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu PLATNOSCI.PL (po tym jak klikniesz w ikonę DODAJ DO KOSZYKA). Realizacja przelewu może trwać do 2 dni roboczych.

  Produkt jest formie elektronicznej PDF oraz nagrań MP3. To oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link i pobiera się ebook oraz nagrania na Twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz lub słuchasz.

  Testujesz poradniki i nagrania przez pełne 120 dni i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz.

     Efekty Kacpra:

  Efekty Rafała:

  Efekty Krzysztofa:  Historia Sukcesu Piotrka (20 lat):

  ***“Zapisałem się na kursy uwodzicieli. Czytałem, trenowałem i zawsze gdy poznałem dziewczynę to mijało 1 lub 2 miesiące i wszystko się dosłownie sypało. Szukałem dalej odpowiedzi co jest nie tak. W końcu trafiłem na Twoją stronę i tam znalazłem odpowiedź. Poznałem dziewczynę i stosowałem rady, które dajesz. Jestem z Tą kobietą do dziś czyli przez prawie 2 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi” ***

  Hej Paweł.

  Na samym wstępie chciałem Ci podziękować za to, że dzięki Twoim poradom kompletnie odmieniłem swoje życie. Postaram się tak w skrócie opowiedzieć moją historię sukcesu.

  Mam 20 lat. Około 3 lat wstecz kompletnie nie wiedziałem, jak postępować w relacjach z kobietami. Byłem jak zawsze takim miłym uczynnym przytulaskiem i nic mi z tego nie przychodziło poza tym, że koleżanki mnie bardzo lubiły.

  Zacząłem szukać porad odnośnie podrywania, zagadywania i.t.d. Zapisałem się na kursy uwodzicieli (tych pua jak Ty to nazywasz) Czytałem, trenowałem i skutki były dobre nawet powiedział bym bardzo dobre, ale do czasu. Zawsze gdy poznałem dziewczynę to mijało 1 lub 2 miesiące i wszystko się dosłownie sypało. Szukałem dalej odpowiedzi co jest nie tak.

  W końcu trafiłem na Twoją stronę i tam znalazłem odpowiedź. Doszedłem do wniosku że wszystkie techniki, które do tej pory są stosowałem są owszem dobre, ale do pewnego czasu. Nie uczą one o dalszych relacjach z kobietą, związku ani samorozwoju.

  Pokazywały one jednym słowem jak zagadać do dziewczyny i zaciągnąć ją najszybciej do łóżka. Więc dlatego nie wiedziałem co robić dalej i kończyło się to po góra 2 miesiącach o ile się wgl zaczęło.

  Poznałem dziewczynę i stosowałem rady, które dajesz. Jestem z Tą kobietą do dziś czyli przez prawie 2 lata i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Ma na imię Paulina i ma 24 lata (tak jest starsza ode mnie o 4 lata co spotyka się z negatywną opinią niektórych osób ale oczywiście to już jest ich problem, a moje życie i szczęście).

  Przechodząc do sedna, czyli sytuacji która pchnęła mnie do tego aby napisać Ci tego maila.

  Moja dziewczyna zorganizowała domówkę u siebie bo miała wolny cały dom. Zaprosiła koleżanki, kolegów i wgl. Po imprezie nocowała u nas przyjaciółka mojej kobiety (Ania). Po cudownej nocy budzę się i słyszę ich rozmowę dobiegającą z kuchni która jest tuż obok. Ania była zła na chłopaka który ją tego wieczoru poniżał (nie pierwszy już raz) i zaczęła się żalić i zastanawiać nad rozstaniem, ale powstrzymywało ją tylko to że był jak to powiedziała “cudowny w łóżku”.

  I za chwilę słyszę z ust mojej dziewczyny:

  “Dziewczyno, jak Cie tak poniża to nie jest nic warty, a seks jest owszem ważny, ale nie jest priorytetem. Piotrek nie jest mistrzem w łóżku, ale wie jak postępować z kobietami. W życiu na mnie złego słowa nie powiedział, szanuje mnie! Czuje się przy nim wyjątkowa, spełniona, jakby dosłownie czytał mi w myślach czego pragnę w danej chwili. Rzuć go i znajdź sobie kogoś takiego, zamiast dalej cierpieć!”

  Starałem się to odtworzyć jak najdokładniej. Normalnie miałem ochotę nosić ją na rękach i mi się łezka w oku zakręciła ze szczęścia, ale udawałem że śpię. To cudowne usłyszeć takie słowa, tym bardziej nie kierowane do Ciebie.

  Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za to co robisz:))))) Cieszę się że pomagasz ludziom budować dojrzałe związki i cieszyć się z nich. Rób to co robisz bo jesteś w tym niezastąpiony.

  Trzymaj się Mistrzu!!!! :) )))))))))))))))  Historia Sukcesu Pawła (31 lat):

  ***“Bycie wyzwaniem – nie zdawałem sobie sprawy jak potężne jest to narzędzie! Były dwa momenty kiedy proponowała abym u niej przenocował (oczywiście pod różnymi pretekstami). Piękna dziewczyna — w środku bardzo tego chciałem — ale odmawiałem. To niesamowite: to nie ja ją zdobywałem. Korzystając z Twoich wskazówek pozwoliłem DZIEWCZYNIE powoli zdobywać MNIE. Za trzecim razem (już po dziesiątej randce) nie odmówiłem — widziałem radość w jej oczach (chociaż starała się ją ukryć :) ).” ***

  Hej,

  Prosiłeś o opinię — oto i ona. Poświęciłem na jej napisanie trochę
  czasu bo chcę Ci się odwdzięczyć. Nie chcę jej publikować przez
  Facebooka, wolę pozostać anonimowy. Nie chcę też abyś udostępniał
  gdziekolwiek mój adres e-mail lub nawet jego część. Oczywiście samą
  opinię możesz publikować.

  Mam 31 lat i przez bardzo długi czas sprawy uczuciowe były jednym z
  bardziej zaniedbanych obszarów mojego życia. Jakiś czas temu znajomy dał mi “Grę” Straussa — nie powiem, ciekawa lektura, potem było kilka
  materiałów PUA. To otworzyło mi oczy na to, że można świadomie pracować nad tak osobistym obszarem życia jak relacje damsko-męskie. Miałem jednak przeczucie, że stosowanie opisanych tam technik nie jest spójne z moimi wartościami.

  Jakiś czas temu poznałem świetną dziewczynę z innego miasta. Moje
  doświadczenia z kobietami były niewielkie i zacząłem szukać informacji
  na temat relacji damsko-męskich ponieważ nie chciałem zepsuć tej
  znajomości. Przez pewien czas korespondowaliśmy mailowo (teraz wiem, że to błąd, ale jakoś się udało) i w końcu zaproponowałem spotkanie.

  To właśnie wtedy zintensyfikowałem moje poszukiwania i trafiłem na Twoją stronę. Pierwsza randka była świetna, potem spotykaliśmy się co tydzień lub dwa. Przez ten czas intensywnie uczyłem się i praktykowałem wiedzę z Twojego kursu. Choćby taka rzecz jak mówienie “cześć” nieznajomym dziewczynom na ulicy — świetnie podnosi pewność siebie. Na spotkaniach wiedziałem co robić i jak czytać jej zachowanie.Zachowywałem dystans, starałem się być wyzwaniem i ją zaskakiwać.

  Bycie wyzwaniem – nie zdawałem sobie sprawy jak potężne jest to
  narzędzie! Były dwa momenty kiedy proponowała abym u niej przenocował (oczywiście pod różnymi pretekstami). Piękna dziewczyna — w środku bardzo tego chciałem — ale odmawiałem. To niesamowite: to nie ja ją zdobywałem. Korzystając z Twoich wskazówek pozwoliłem DZIEWCZYNIE powoli zdobywać MNIE. Za trzecim razem (już po dziesiątej randce) nie odmówiłem — widziałem radość w jej oczach (chociaż starała się ją ukryć :) .

  Przeżyliśmy wspólnie wspaniały czas. I choć nie jesteśmy już razem
  (związek na odległość się nie sprawdza) to uważam, że było warto z wielu powodów. Po pierwsze: miałem wystarczające jaja aby SAMEMU zakończyć ten związek — “dawny ja” nie zrobiłby tego nigdy, trwałbym w tym związku męcząc się ze względu na sporadyczność spotkań i jednocześnie zabijając swoją atrakcyjność aż ONA rzuciła by MNIE.

  Po drugie: totalnie się zmieniłem. Na początku znajomości zainwestowałem w stylistę i nowe ciuchy. Zacząłem bardziej dbać o swoją kondycję fizyczną. Poszerzyłem krąg znajomych, bardziej dbam o swoje relacje z innymi. Rozwijam się. Stałem się bardziej wygadany i potrafię spontanicznie zagadać do ładnych dziewczyn. Nie jest już dla mnie problemem porozmawiać z dziewczyną stojącą na przystanku, na imprezie, potrafię się nabijać z dziewczyn (moje “dawne ja” nigdy by na to nie pozwoliło! — nabijać się z tych nieziemskich istot było profanacją).

  Przestałem być “przylepą towarzyską” na imprezach — tzn. kolesiem, który przysysa się do kogoś, siedzi z nim i chodzi za nim przez całą imprezę. Staram się porozmawiać z jak największą liczbą ludzi — z facetami też. A gdy mi się już znudzi to po prostu żegnam się i
  wychodzę, nie zostaję do końca “bo może w końcu uda się poznać fajną
  dziewczynę” (takie nastawienie miałem kiedyś).

  Umiem już odczytywać prawdziwe zainteresowanie dziewczyn. Na niezainteresowane nie marnuję czasu — owszem porozmawiam chwilę, ale szybko przechodzę dalej.

  Kolejna rzecz: wreszcie uwolniłem się od pociągu do dominujących
  dziewczyn. Kiedyś takie najbardziej mi się podobały. Dawno temu
  rozmawiałem nawet o tym z kumplem i doszliśmy do (błędnego!) wniosku, że właśnie takiej dziewczyny potrzebuję. Bzdura! Taka dziewczyna zamieniłaby mi życie w piekło. Teraz zacząłem zauważać takie związki: potulny facet i dominująca dziewczyna — za każdym razem żal mi tego faceta.

  9 miesięcy temu byłem kompletnie innym człowiekiem. Zmieniłem się.
  Odblokowałem się. Uwierzyłem, że mogę mieć piękną, mądrą i dobrą
  dziewczynę. Pamiętam jak kiedyś rozmawiałem z żonatym znajomym, który mi powiedział: “Paweł, Ty to masz fajnie. Jesteś wolny.” Wtedy tego nie rozumiałem: jak to, przecież on ma żonę, czyli nigdy nie jest samotny i ma ciągły dostęp do seksu. Dopiero teraz widzę, że po pierwsze: jego żona nie jest idealna, a po drugie najważniejsze: faktycznie jestem w zajebistej sytuacji. Mam 31 lat, wraz z wiekiem moja atrakcyjność rośnie, dziewczyny w wieku 26-30 lat są o wiele bardziej nastawione na poważny związek a ja jestem facetem i mogę wśród nich dowolnie wybierać. Teraz jest najlepszy czas na znalezienie drugiej połówki.

  Jak się cieszę, że nie ożeniłem się wcześniej. Byłbym teraz z jakąś
  dominą albo w najlepszym wypadku z kimś przeciętnym.

  Nawet moja rodzina zauważyła, że “wyprzystojniałem” i stałem się
  bardziej wygadany. Nie mówię, że jestem już idealny. Nadal pracuję nad swoim charakterem. Robię błędy. Ale rozwijam się, zaś patrząc wstecz widzę co udało mi się osiągnąć i daje mi to mnóstwo satysfakcji i motywacji.

  W pierwszej kolejności moją przemianę zawdzięczam losowi, który pozwolił mi spotkać tę dziewczynę oraz samej dziewczynie za to, że nieświadomie zainspirowała mnie do rozwoju. Ale to Twoje materiały bezpośrednio go zapoczątkowały i jestem Ci za to niewymownie wdzięczny. Pracuj dalej i sprawiaj, aby takie przemiany jak moja zdarzały się jak najczęściej.

  I dzięki za czas poświęcony na indywidualne konsultacje. Odpowiedzi na
  moje maile pojawiały się prawie natychmiast i zawierały masę przydatnych wskazówek dostosowanych do mojej sytuacji.

  Jeszcze raz dzięki za wszystko. Pozdrawiam!

  Paweł
  Podziękowania Kobiety Za Narzeczonego:

  ***“Jak pojawił się mój narzeczony i przedstawił mi swoje podejście do tych spraw i na nic nie naciskał i jeszcze potrafił randkę zorganizować fajną to mnie tym ujął. Co by nie było dzięki Tobie dał mi dużo szczęścia :) Dziękuję:)” ***

  “Cześć Pawle,

  Mój narzeczony uczył się z Twoich materiałów i chciał budować związek inaczej niż wszyscy. Jesteś dla niego autorytetem w tych sprawach dzięki Tobie przełamał swoją nieśmiałość i poświęcił na to dwa lata. Wie, że związku nie buduje się na sexie. On się uczył z nich kilka lat temu i zapadło mu w pamięć, żeby za szybko nie iść z kimś do łóżka. Nie chciał w ten sposób nic budować, bo mówił, że to płytkie, sam mnie też testował co się później dowiedziałam czy się obrażałam czy przychodziłam na spotkania itp. więc był bardzo ostrożny co do mnie
  i bacznie mnie obserwował.

  On chce się dalej uczyć i dbać o relację, pracować nad sobą, bo sporo pracy już zrobił. Do sexu nie śpieszył się w ogóle i nawet o nim nie wspominał przez pół roku, potem się pytał co on dla mnie oznacza, a ja się tak w nim zakochałam mocno, w jego osobie i w ogóle, że sama chciałam, bo uznałam, że mu ufam i chce z nim być bliżej.

  Ma potencjał na dobrego męża skoro szukał i widział, że z tymi związkami to jednak nie tak prosto jest, bo miał przede mną dziewczyny, ale chciał innego związku, takiego o którym mówiłeś Ty i tym mnie urzekł, takim dorosłym podejściem do tych spraw i takiego kogoś szukałam. Wcześniej straciłam chłopaka, bo nie chciałam tak od razu, to po prostu poszedł do innej.

  Mój były tylko by leżał na łóżku i gapił się w sufit i nic nie potrafił zorganizować, tylko mnie cisnąć z sexem, a ja dostawałam szału i mnie to psychicznie męczyło, dlatego jak pojawił się mój narzeczony i przedstawił mi swoje podejście do tych spraw i na nic nie naciskał i jeszcze potrafił randkę zorganizować fajną to mnie tym ujął. Co by nie było dzięki Tobie dał mi dużo szczęścia :) Dziękuję:)

  Ostatnio oboje słuchaliśmy Twoich materiałów, które kupił o tym, jak utrzymać związek.
  I naprawdę widziałam, że dotarło do niego, że się opuścił i zorganizował parę fajnych rzeczy :) .

  Wczoraj mu powiedziałam, że jeśli zdobył mnie dzięki Twoim radom, to powinien nadal się
  w tym temacie rozwijać. Bardzo Ci dziękuję za porady naprawdę, bo kobiety z którymi mam kontakt to zepsute baby które nigdy mnie nie zrozumieją. Mam 31 lat, ogrom pracy w siebie włożyłam i nie chce żyć jak inni wkoło bez zastanowienia i głupio. Pozdrawiam i ściskam Cię mocno:) Ewelina.”   

  Jak Zdobyć Dziewczynę Podwójna
  Gwarancja Satysfakcji Na 120 Dni

  Jestem tak pewny Twojego sukcesu
  z tym programem, że daję Ci na niego podwójną gwarancję na dwa różne sposoby.

  Po pierwsze, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz
  w pełni zadowolony z programu “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek” choćby z powodu mojego głosu w nagraniach lub czegokolwiek, po prostu napisz do mnie emaila w ciągu 120 dni, a ja zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

  Po drugie, nalegam, żebyś zachował wszelkie bonusy, zupełnie za darmo, jako rekompensata za zapoznanie się z programem “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek”.

  Wierzę w Twój sukces i wiem, że ten programi odmieni Twoje życie. Musisz tylko zacząć działać, zamiast liczyć, że “jakoś to będzie”
  i dziewczyna sama się znajdzie. Najważniejszy jest ten pierwszy krok i podjęcie decyzji, że chcesz odnieść sukces w swoich relacjach kobietami. 3mam za Ciebie kciuki.

  podpis.jpg

  Zamów Teraz “Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek” Za Jedyne
  77 zł

  zamów - Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek i Utrzymać Związek

  Uwaga!! Podczas zakupu produktu wpisz POPRAWNY adres email, żeby system mógł Ci wysłać produkt i powiadomienie.

  Po zatwierdzeiu płatności, system wyśle Ci mailem informację
  z linkiem do pobrania produktu na swój komputer
  i możesz zacząć od razu z niego korzystać.

  przelew na poczcie

  Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu PLATNOSCI.PL (po tym jak klikniesz w ikonę DODAJ DO KOSZYKA). Realizacja przelewu może trwać do 2 dni roboczych.

  Produkt jest formie elektronicznej PDF. To oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie na podany adres email. Naciskasz w nim link
  i pobiera się ebook oraz nagrania na Twój komputer. Następnie naciskasz kolejny raz i już czytasz lub słuchasz.

  Testujesz poradniki i nagrania przez pełne 120 dni i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz. Kliknij tutaj.  HISTORIA SUKCESU JAKUBA:

  ***“Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie, jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą, świetnie się bawią i nawet to mówią wprost. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka.” ***

  “Paweł chciałbym się podzielić pewną oczywistą refleksją. Odnosi się to do Twojej wiedzy
  i kursów, które posiadam i dopiero po 2 latach ich maglowania już zaczynają mną przesiąkać, czyli teoria wykorzystywana w praktyce. I pewne rzeczy wchodzą mi w nawyk. Bycie zabawnym i otwartym, zadbałem o ubiór, sylwetkę, pewność siebie.

  Zauważyłem na własnej skórze, że Twój program i kursy, podejście działa WYŁĄCZNIE na te najpiękniejsze i najbardziej wartościowe kobiety. I to jest dla przeciętnie myślącego faceta paradoks.

  Jak to możliwe, że spotykam się na randki np. z dziewczyną, które są przeciętne z wyglądu
  i charakteru lub trochę szare myszki i na nie tak nie działam a wręcz patrzą na mnie ze zdziwieniem, jak na dziwaka lub obojętnie.

  Natomiast inne np. piękne, zgrabne, inteligentne, eleganckie i mające dobrą pracę kobiety, które mogłyby mieć każdego i za nimi się oglądają faceci, zachowują się przy mnie jak rozbawiona nastolatka (a ma np. 30 lat), dotykają mnie, komplementują, droczą,świetnie się bawią i nawet to mówią wprost.

  A ja robię swoje: dystans, brak dotyku, pewne zabranie numeru telefonu, dzwonienie
  i umówienie spotkania, aktywne randki, sarkazm, oskarżanie jej, odwracanie ról, podejmowanie wyłącznie tematów lekkich, bazując na opisach obrazowych i zmysłach, nie wyjawianie od razu wszystkiego (gdy ona mnie pyta, że nie wie kiedy mówię serio a kiedy się zgrywam), pauzy w rozmowie (za każdym razem, jak to robię widzę błysk w oczach kobiety), silny kontakt wzrokowy itd.

  A największą dla mnie nagrodą nie jest wynik czyli związek, seks, rezultat i inne takie, tylko ta konkretna randka i cieszenie się z czasu spędzonego z piękną i inteligentną kobietą, która zachowuje się tak jak teoretycznie ja powinienem się zachowywać wobec niej.

  To niesamowite. Zaczynam czerpać pełną radość z randek z pięknymi kobietami. Jeszcze niedawno była to dla mnie mrzonka. Piękna kobieta, mogąca przebierać w innych zachowuje się jakbym był dla niej jakimś bożyszczem.

  To co piszesz to prawda. Mężczyźni, którzy zachowują się tak, jak Ty dajesz wskazówki
  i aby stać się też takim facetem z natury to rzadkość i kobiety o tym wiedzą, właśnie te, co mają największe powodzenie.

  A te z brakami w wyglądzie lub ładne, ale zepsute wewnętrznie wolą takich na swoim poziomie a najlepiej niżej od siebie.

  Jeszcze raz dzięki Paweł za Twoje kursy i Twoje rady. Zmieniły mnie i nadal zmieniają choć nie było łatwo na początku bo z EGO długo walczyłem.

  Pozdrawiam,
  Jakub.”

  forma platnosci
  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 4.8/5 (12 votes cast)
  Kurs: "Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek": 6 poradników w formacie pdf oraz 3 h bonusowego Audio Action Steps i 2,5 h o seksualności, 4.8 out of 5 based on 12 ratings

  Poszukiwano

  • jak rozkochac w sobie kobiete
  • jak zaimponowa dziewczynie
  • niskie dziewczyny
  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/kurs-2/

  Zostaw swój komentarz...

  { 37 comments… read them below or add one }

  Kamil December 13, 2012 at 17:25

  Chcę kupić produkt jak zdobyć dziewczynę w 12 randek.

  Reply

  Grzywocz January 14, 2013 at 01:18

  Wejdź na stronę z zamówieniem i wybierz odpowiednią dla siebie formę płatności: https://jak-zdobyc-dziewczyne.pl/platnosci.php

  Reply

  Michał February 7, 2013 at 13:05

  :) – to jest mój duży uśmiech po przeczytaniu kolejnego listu jaki wpadł do mojej skrzynki po zasubskrybowaniu twojego bloga. Nie chcę zajmować Twojego cennego czasu i odpisywać personalnie na list – jak zechcesz to przeczytasz sobie ten komentarz. Tobie te m oje słowa są niepotrzebne ale sądzę, że mogą być pomocne czytelnikom jacy tu trafią. Moja szczerość w rewanżu za Twoją szczerość. po raz kolejny podziwiam odwagę i prostotę z jaką obalasz kolejne mity ( turbo uwodzenie ;) - robienie z siebie ” turbo- idioty”) . Z radością tym skromnym liścikiem ” przyklepuję piątkę” i cieszę się, że powstały te Twoje dzieła. Przerzuciłem zaledwie hasła ze strony powyżej i “micha” jeszcze bardziej mi się śmieje. Wreszcie ktoś to wszystko zredagował. Zredagował BARDZO sensownie. Nie czaisz się, że miałeś nauczyciela ( doktor Love) ale nie umiałbyś z tych porad skorzysta i przekuć tego w tak treściwe porady gdybyś tego nie spraktykował. Byłbyś jakimś nieszczerym teoretykiem – kolejnym ” guru- powtarzaczem”. Tak jak już pisałem gdzieś – mam odrobinę praktyki życiowej bo jestem po 40 -stce a w życiu nie unikałem żadnych wyzwań. Mimo to, zdarzają się uwagi, które “kupuję” od Ciebie czytając. Zawsze można sobie coś wynaleźć, czegoś się nauczyć. Dziś rozbawiłeś mnie setnie bo ujrzałem oczami wyobraźni młodego Michałka – łajzę :) , który gdzieś tam kiedyś jeździł rowerem pod blok pewnej Ani. Ania chodziła na randki z kim innym rzecz jasna. Ja byłem kolegą z klasy piszącym wierszyki na jej ławce. Ale to durne było ……. pieprzyć Hollywoodzkie bzdury. Finezja w kontaktach z płcią piękną jest oczywiście wskazana ale nie dajcie się chłopaki wpakować w jakieś schematy sentymentalizmu. Dobra – nie ma co wyważać otwartych przez Pawła drzwi. BARDZO !! się cieszę, że istnieją te teksty. Sam nieco pisuję w necie ( tłumaczę wykłady z rosyjskiego, które zazębiają się z moją osobistą praktyką) więc wiem jaki to wysiłek by tak trafnie i “z jajem” przekazać wiedzę. Paweł to zrobił w mistrzowski sposób. Kłaniam się nisko.

  Reply

  Radek February 24, 2013 at 16:13

  Poradnik Pawła to jest coś naprawde prostego a jak wiadomo zgodnie z zasadą brzytwy Ockhama najprostsze rozwiązania są najlepsze. Wiele poradników PUA będzie opisywało różne techniki kotwiczenia stanów emocjonalnych, modele rozmów itp.
  Czytając to dochodzisz do wniosku gdzie w tym zabawa, przyjemność, gdzie jestem w tym Ja i moja osobowość.
  U Pawła jest inaczej. On “budzi” w nas to co od zawsze było. Po lekturze poradnika walniesz się w czoło i stwierdzisz kurde jakie to oczywiste.
  Po tym będziesz sobą będziesz zachowywał się naturalnie. Zapomnij o odklepywaniu jakiś tekstów z pamięci. Zostaniesz uświadomiony, że jesteś meżczyzną i będziesz się z tym czuł sobą po prostu naturalnie, a oto w tym chodzi.
  Pawle naprawde świetna robota z poradnikiem!!!!!POLECAM!!!!!

  Reply

  Mariusz March 26, 2013 at 20:56

  Witam Pawle, mam tylko 13 lat i nie miałem jeszcze dziewczyny, ale wierz mi że i tak nie jestem jakimś frajerem. Tak się składa że mam 60 zł i chcę kupić Twój kurs, bo wygląda na to że jest świetny i chyba zapłacę na poczcie – mogę na poczcie jeśli mam poniżej 18 lat, tak? :)

  Reply

  zbyszek December 21, 2013 at 18:59

  Czesc , myslisz ze w wieku 40 lat tez moge sie tego jeszcze nauczyc , czytam Twoje porady i normalnie wiesz , jestem frajerem przewidywalnym , typowy facet , chyba sie skusze bo chce zmienic swoje zycie , pozdrawiam

  Reply

  Grzywocz December 23, 2013 at 11:21

  To czy chcesz się zmienić zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Mogę Ci tylko pokazać prawdę, ale to Ty musisz sam tego doświadczyć.

  Reply

  Tomek December 25, 2013 at 00:16

  Hej. Zastanawiam sie nad jedną sprawą… Mam swoje mieszkanie,jestem z fajną kobietą już 5 miesięcy czy będzie to dobry pomysł jak zaproponuje żeby sie wprowadziła?

  Reply

  Grzywocz December 25, 2013 at 00:19

  Zabójstwo wyzwania i desperacja. Ona powinna wyjść z takimi tematami. 5 miesięcy to obcy ludzie i tylko wpakujesz się w kłopoty.

  Reply

  Andrzej October 12, 2014 at 22:23

  Witaj Pawle, mam taki problem niedawno w kontaktach gg znalazła mnie fajna dziewczyna, napisała do mnie typowe hej itp. I powiem ci że kontakt między nami trwa ponad 2 tygodnie, rozkręcił się na jak to nazwę szerszą skalę, sporo o sobie wiemy. Ale jest jedna najważniejsza rzecz chyba, przynajmniej jak dla mnie, nie musiałem się wysilać tam jakoś żeby zdobyć od niej numer wcale tego nie robiłem. To ona pierwsza poprosiła mnie o numer telefonu, i to ona do mnie dzwoni, ja kiedy chcę zadzwonić to się rozłącza. W sumie nie dziwne, bo jak dzwonię, to akurat ona jest w pracy, ale ona sama najczęściej do mnie dzwoni, i tak mi się wydaje, że ona nie chce żebym ja do niej dzwonił, tylko ona sama chce to robić mamy numery w tej samej sieci, czy to jest powodem. Ja tego nie kumam, żeby dziewczyna prosiła chłopaka o numer hmm. Miałem już sporo odrzuceń przez dziewczyny, ale z reguły to one mi dawały numer. Ale tu jest coś zupełnie innego, to jest dla mnie zaskoczenie, że dziewczyna poprosiła mnie o numer. Co to może oznaczać nie mam pojęcia.

  Reply

  Dariusz November 7, 2014 at 21:13

  Zapros na randke i sie przekonaj!

  Reply

  Jacek January 12, 2015 at 11:42

  Czym się różni kurs ,,?Jak Zdobyć Dziewczynę w 12 Randek?: 6 poradników w formacie pdf oraz 3 h bonusowego Audio Action Steps i 2,5 h o seksualności” od kursu ,,Video Seminarium: 8 modułów ? od zagadywania do kobiet aż do utrzymywania związku”?
  Opisy wydają się bardzo podobne, a nie chcę płacić dwa razy za to samo.

  Reply

  Grzywocz January 14, 2015 at 13:13

  Seminarium jest w innej w formie oraz jest bardziej rozbudowane. Powtarzają się kroki do związku i inne podstawy, natomiast mówiłem tam godzinę o budowaniu pewności siebie, kompleksach oraz kolejną godzinę i sposobach flirtu. W tym kursie “Jak zdobyć dziewczynę” też jest, tylko krócej.

  Reply

  jakub June 6, 2016 at 22:54

  czy zapłata jest tylko online czy mozna zapłacić tradycyjnie? bo widzi pan, panie Pawlę mam 15 lat i chodze do gimnazjum. w te wakacje chce zdobyć pewną dziewczynę, a pan mi spadł z nieba wiec chce wiedzieć jasno: czy płacić mogę tylko online, czy jest możliwość zapłacenia tradycyjnie gotówką, np. na poczcie?. oraz czy zasady tu zawarte są aktualne również w wieku moim i mojej sympatii? [w sensie czy nie jestesmy za młodzi na niektóre rzeczy, [na seks napewno]] prosze o odpowiedz

  Reply

  Grzywocz June 7, 2016 at 08:25

  Tak, można pobrać uzupełniony druk pocztowy. Wstawiłem też nagranie, które pokazuje, jak go pobrać. Tak, te zasady są aktualne również w Twoim wieku, jak i wieku 50 lat, ponieważ pozwalają skreślać toksyczne kobiety i zwiększać zainteresowanie tych o zdrowym podejściu. W młodym wieku jest statystycznie więcej niedowartościowanych i niepoważnych dziewczyn, jednak nie jest to wymówką, aby się nie uświadamiać w temacie budowania trwałego związku.

  Reply

  jakub June 7, 2016 at 22:54

  dziekuję bardzo, ale gdzie mógłbym znaleść to nagranie?

  Reply

  Grzywocz June 8, 2016 at 08:19

  Jest na dole czerwonej ramki, która jest nad komentarzami. Możesz także od razu wejść na stronę z zamówieniem tutaj i potem wybrać opcję druku pocztowego na stronie z bankami.

  Reply

  Tomek August 29, 2016 at 12:59

  Czy jest jakaś jedna wersja żeby kupić kompletny system bo chciałbym zarówno uwodzenie, flirt jak i pewność siebie, rozumiem że to jest w tych pakietach ale po co różne wersje.

  Reply

  Grzywocz August 29, 2016 at 14:35

  To jest jedna wersja i w tym kursie “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” są omówione te tematy w około 1 godzinę każdy. Natomiast, jakby komuś było mało i szczególnie interesuje go temat pewności siebie z kobietami lub flirtowania, to są na ten temat osobne kursy, które omawiają te tematy po 9 godzin (kurs konwersacji, tranzycje – przejścia do flirtu) oraz około 20 godzin (pewność siebie w 90 dni, wolność od nałogów w 90 dni). Kurs na tej stronie zawiera kompletny plan doprowadzania do związku, oznaki zainteresowania, cechy atrakcyjnego mężczyzny, cechy kobiet do długiego związku, zachowanie na randkach, miejsca do poznawania kobiet, jak zagadywać i jak flirtować, przy czym flirt i pewność siebie są omówione krócej, czyli w około godzinę, ponieważ są to tematy, które można o wiele bardziej zgłębić. Jest tutaj także 2 godzinny moduł o wartościach seksualnych.

  Reply

  Tomek August 29, 2016 at 20:38

  Ale ktoś wyżej napisał że są dwie wersje, jedna ta o której piszesz a jedna rozszerzona Video Seminarium: 8 modułów, która ma to samo i jakieś dodatki a cena ta sama to wolałbym to drugie kupic.

  Reply

  Grzywocz August 29, 2016 at 20:46

  Tutaj link do seminarium.

  Reply

  Artur September 4, 2016 at 23:13

  czy małomówny facet twoim zdaniem również może być atrakcyjny?, czy może lepiej być wygadanym?, i czy można wykorzystać małomówność do bycia wyzwaniem?

  Reply

  Grzywocz September 5, 2016 at 11:18

  Można wykorzystać małomówność do bycia bardziej tajemniczym i opanowanym, jak James Bond, pod warunkiem, że jesteś kompetentny w komunikowaniu się z nowymi ludźmi, czyli spokojnie nawiązujesz interakcje z dziewczynami, potrafisz odczytywać ich zainteresowanie oraz potrafisz jako pierwszy ośmielać dziewczyny i inwestować w rozmowę. Nie można natomiast wykorzystać małomówności jako wymówki do nie zagadywania dziewczyn.

  Reply

  Igor September 8, 2016 at 20:32

  Paweł w jednym z poprzednich komentarzy wspomniałeś że w kursie ?Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek? są omówione wszystkie tematy w około 1 godzinę każdy. Jest w nim również temat o utrzymywaniu związku? sprawach w małżeństwie itd? Cały ten program kosztuje 77 zl? Dobrze to sprawdziłem? Z góry dzięki za odpowiedź

  Reply

  Grzywocz September 8, 2016 at 22:23

  Tak, są w tym kursie tutaj za 77 zł. W pozostałych materiałach poszczególne zagadnienia są po prostu bardziej szczegółowo wyjaśnione.

  Reply

  kuba June 28, 2017 at 22:23

  Panie Grzywocz, mam pewien dylemat, a mianowicie: kilka miesięcy temu mój kolega przedstawił mnie swojej dobrej koleżance, trochę mi wcześniej opowiadał więc już na jej temat trochę wiedziałem. Podobały mi się jej wygląd oraz to, że jest podobnego wzrostu [oboje jesteśmy dosyć niscy] ale przede wszystkim to, że przy niej tak dobrze i swobodnie się rozmawia przez co chciałem się z nią bardziej zaprzyjaźnić. Teraz kiedy piszemy ze sobą po kilka godzin dziennie dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, mamy podobne lub takie same: charaktery, zainteresowania, Hobby, lubimy spacery, taki same znaki zodiaku, podejście do życia w skrócie ideał! w dodatku jak rozmawialiśmy o tym, jakich chłopaków ona lubi to jej opis zgadzał się ze mną, praktycznie jakby ona opisywała mnie. Właśnie z kimś takim mógłbym nawet spędzić resztę swojego życia! jednak… Pewne przeszkody są, z racji tego że ona chodzi do liceum ma niewiele czasu wolnego w roku szkolnym, w dodatku mój wspomniany na początku kolega bywa o nią zazdrosny i nie wiem jak by przyjął do wiadomości że ja do niej coś czuje i że chce z nią być i mógłby na to nie pozwolić. I chyba najważniejsze, ona ponoć nie chcę się z nikim wiązać bo ma jakieś złe doświadczenia i dla tego panie Pawle chcę zapytać, jak pan sądzi czy mógłbym jakoś tym przeszkodą zaradzić? jakoś ją przekonać do siebie i związku czy odpuścić? bo naprawdę ciężko by było. To tak jakbym dostał milion na tacy i zaraz musiał go oddać więc proszę o radę. PS. ona o niczym nie wie i nic do mnie nie czuję w tej chwili

  Reply

  Paweł Grzywocz June 29, 2017 at 07:49

  Gdy dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać, nie przychodzi na spotkania, nie podaje alternatywnych terminów oraz w dodatku mówi, że z nikim nie chce się spotykać oraz nic nie czuje, to znaczy, że nie jest Tobą zainteresowana i marnujesz swój czas, a ona dowartościowuje się tylko Twoją uwagą. Poza tym mogłeś zabić jej zainteresowanie Twoją dostępnością, przewidywalnością, przejadłeś się już samym pisaniem, zabiłeś jakąkolwiek ciekawość, tajemniczość, wpakowałeś się w rolę internetowego fana. Przestudiuj ten kurs, a nigdy w życiu nie popełnisz takich błędów i więcej nie stracisz dobrze zapowiadającej się dziewczyny.

  Reply

  kuba June 29, 2017 at 11:11

  Oczywiście, rozumiem. Ona bardzo mnie lubi i wierze, że szanse mimo to mam i liczę, że ta wiedza będzie dobrym narzędziem

  Reply

  Paweł Grzywocz June 29, 2017 at 12:23

  Podaj w polu email swój prawidłowy adres email, to wyślę Ci serię artykułów z błędami, które popełniasz oraz, co powinieneś zrobić, aby doprowadzić do związku.

  Reply

  JM June 7, 2020 at 18:35

  Witaj Pawle. Chciałbym abyś mi doradził. Jestem od paru lat żonaty, na początku związku było wręcz czadowo ale teraz jakoś to wszystko wygasa, żadnych fajerwerków, spontaniczności, poprostu gaśnie wszystko. Jaki kurs poleciłbyś mi aby odbudować uczucia, świeżość związku i pociąg fizyczny?

  Reply

  Paweł Grzywocz June 7, 2020 at 20:43

  Ten “Jak utrzymać związek z kobietą swoich marzeń i uniknąć rozstania lub rozwodu”. Dzięki zastosowaniu się do zasad przekonasz się, czy da się odbudować zainteresowanie, emocje, romantyczność oraz zbudujesz nawyki pielęgnujące relację. Bo ten 12 randek jest w większości o doprowadzaniu o związku i zasady w nim są uniwersalne, ale te najważniejsze przypominam też w tym drugim.

  Reply

  Maciek November 18, 2020 at 15:50

  Cześć wszystkim. Postanowiłem, że podziele się swoją opinią.
  Informacje zawarte w Twoich Pawle materiałach odmieniły moje życie. Wyszedłem z naprawdę głębokiego “przegrywu” i stałem się pewnym siebie facetem, nie tylko w relacjach z kobietami.
  Mam kilka kursów ale “jak zdobyć dziewczyne w 12 randek” moim zdaniem jest najlepszy.
  Wracając do mojej sytuacji, mam 29 lat i niedawno dopiero pierwszy raz w życiu pocałowałem dziewczynę. Oczywiście wartościową z którą obecnie jestem w związku :) czaicie jaki przegryw? 29 lat i nigdy nie miałem dziewczyny!
  Natomiast przemiana oczywiście nie była natychmiastowa, mój rozwój trwał od ok. 3 lat i trwa nadal.
  Dzięki jeszcze raz i polecam ten kurs. Pozdrawiam, Maciej.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 18, 2020 at 16:33

  Dzięki bardzo za odpowiedź i gratuluję postępów. Podobno z wiekiem co raz trudniej zmieniać swoje przyzwyczajenia, przekonania, więc rewelacja, że się udało. Ciesz się sukcesem i pielęgnuj relację. Niektórzy mieli dziewczynę od 19 do 29 roku życia i się rozstali po 10 latach, bo to było takie bez planu, bez ładu i składu tkwienie ze sobą, nie prowadzące do niczego, więc w wieku 29 lat muszą się uczyć wszystkiego od podstaw, bo ostatnie 10 lat byle w związku z przyzwyczajenia i nigdy nie szukali, nie zagadywali ani nie selekcjonowali świadomie dziewczyny, tylko im się przytrafiło, a przez to, że nie wiedzieli, jak to utrzymać i prowadzić, to się rozpadło. Lepiej już by było w ogóle nie mieć żadnej dziewczyny i potem znaleźć odpowiednią i zbudować związek, jak trzeba niż marnować 10 lat na tkwienie z kimś w nieświadomości i potem zaczynanie od zera. Jak ktoś właśnie był 10 lat samemu, to o wiele bardziej doceni sobie związek i będzie go prowadził zgodnie z zasadami niż ktoś, kto zawsze miał jakąś dziewczynę, która się przytrafiła, ale to nie była wymarzona dziewczyna, którą wyszukał, tylko takie z przypadki, które same go zdominowały. Także masz czystą głowę dzięki temu i traktowałbym to jako zaletę, że nie jesteś poraniony i skrzywiony przez nieudane związki.

  Reply

  Tomek March 19, 2021 at 13:11

  Cześć.
  Napisz mi proszę jakieś dobre pomysły na randkę w czasie pandemi/lockdownu. Mała miejscowość poniżej 20 tyś mieszkańców

  Reply

  Paweł Grzywocz March 19, 2021 at 13:32

  Kilka przykładów w artykule tutaj i tutaj.

  Reply

  Łukasz February 25, 2023 at 16:51

  Witam, chciałem się podzielić swoją historią ku przestrodze dla wszystkich, aby studiowali materiały Pawła. Otóż spotykałem się 2 lata z kobietą, poznaną przez internet, od początku widziałem, że kobieta była nastawiona na jedno, w dodatku duża odległość utrudniała spotykanie. Już sam początek wskazywał na złe zachowania, bo opowiadała mi dużo o byłych, powiedziała mi, że miała dużą ilość partnerów seksualnych, że traktowała to jak sport, bo była niedowartościowana po wieloletnim długim związku, gdzie nie zaznała dobrego łóżka, a w życiu najbardziej była zakochana w facecie co był żonaty i chciał od niej tylko jednego. Oczywiście mówiła mi o tym na samym początku, gdyż chciała sprawdzić czy ucieknę, a że byłem zaślepiony jej urodą i cielesnością, to nie zwróciłem na to uwagi. Już na drugim spotkaniu u niej praktycznie sama na mnie wskoczyła, podobało jej się to, że znalazł się facet, który to zaakceptował. Teraz rozumiem co Paweł miał na myśli, aby się nie śpieszyć ze współżyciem. Sex tak przyćmił mi obraz jej osoby, że stałem się uzależnioną od niej marionetką. Od samego początku, nie starała się, nie wykazywała inicjatywy, uważała, że to facet ma się starać, bo to leży w męskiej energii, non stop się kłóciliśmy, bo wszystko jej przeszkadzało, a jej zmienność to fenomen, potrafiła w ciągu dnia po paru minutach zmieniać decyzje. Przyjedź, nie przyjeżdżaj, chce wyjść, nie nie chce itp. Po pół roku poznała kogoś na internecie i podziękowała. Po miesiącu odezwała się, bo jej nie wyszło, a ja oczywiście opętany sexem poleciałem, spotykaliśmy się kolejny rok, ale było podobnie, raz lepiej raz gorzej, za każdym razem gdy miałem dość i chciałem odejść, to mnie zatrzymywała, mówiła, że nie potrafi czegoś poczuć, ale jestem jej bliski i część jej chce bym odszedł a część nie, bała się, że nie pozna kogoś takiego jak ja, ale to wszystko było też szarpane z jej strony. Raz byliśmy na imprezie, gdzie mnie kompletnie ignorowała, obcy ludzie przy stole, zwrócili na to uwagę i ją zrugali, a ona miała pretensje do mnie, że pozwoliłem obcym tak do niej mówić, w innej sytuacji podczas kłótni po 1.5 roku powiedziała, że w tym czasie gdy się rozstaliśmy na miesiąc, spała jeszcze z kilkoma facetami, nie odzywałem się do niej 2 tygodnie, gdzie pisała do mnie non stop, że tęskni, że będzie czekać, że zrobi wszystko bym jej wybaczył, oczywiście głupi ja, zaślepiony nią totalnie, wybaczyłem i co? Momentalnie zjazd totalny, tydzień później brak czasu. Pomyślałem, że może jakiś wspólny wyjazd coś ruszy, zgodziła się, pomijam kwestie finansowe, że ja wszystko płaciłem, ale cały wyjazd był nieudany, a po powrocie zerwała ze mną, pożegnaliśmy się i odjechałem, cały czas proponowała mi przyjaźń, że chciałaby mieć kontakt, że traktuje mnie jak kolegę tylko i próbowała coś poczuć, ale nie dała rady. Nie odzywałem się miesiąc, po czym napisała, że chciałaby się spotkać i spróbować jeszcze raz, no i oczywiście poleciałem, spotykaliśmy się kolejne pół roku, ale po za łóżkiem wszystko stało w miejscu, jedynie w łóżku było ok, po za nim, zero inicjatywy z jej strony, jak byliśmy gdzieś w restauracji to non stop siedziała w telefonie, a gdy jej zwracałem uwagę, to tekst, bo nic nie mówisz. Oczekiwała, że będę ciągnął ją za język, a sama nic nie robiła, nie była ciekawa co u mnie nic, a gdy np. rozmawiała ze swoim dobrym kolegą, to na zupełnie innej energii, wręcz była zainteresowana, w kłótniach wiele razy mówiła, że mnie nie kocha i nie szanuje, ale gdy chciałem odejść to płacz abym tego nie robił, zawsze była zazdrosna tylko o inne kobiety, gdy jakaś się pojawiła na horyzoncie, to robiła mi ogromne awantury, niczym pies ogrodnika. Skończyło się tak, że powiedziała mi, że nikogo nie chce szukać, że chce ze mną na sex dalej bo jest taki układ dla niej dobry, że przy mnie czuje się bezpiecznie i stabilnie i mam skupić się na sobie, jak coś to się odezwie, gdy najedzie ją ochota, po miesiącu usunęła mnie z fb pisząc, że nigdy się nie spotkamy, że kolegować się nie możemy, bo sypialiśmy ze sobą, że usuwa mnie dla siebie i kolejny raz nie będzie próbowała i było to toksyczne wszystko. Dopiero teraz zrozumiałem jak zaślepiony byłem cieleśnie a nie zwracałem uwagi na charakter, wybaczałem i pozwalałem na wiele, bo dostawałem przyjemność. Wielu trenerów radzi, aby brnąć szybko w łóżko, bo to rozkocha kobietę, w moim przypadku tak nie było, a sam się zaangażowałem bez wzajemności. Dlatego Paweł cieszę się, że mogłem w końcu przejrzeć na oczy i teraz wiem, że choćby 4 litery krwawiły to trzeba się trzymać planu bezwzględnie, niestety naszym problemem jest brak takiego wyboru jak kobiet. Kobiety szybko mogą nas wymienić, my nie mamy aż tak łatwo, dlatego trzeba być wyzwaniem i nie dać się tak łatwo złapać ani opuszczać gardy, inaczej przepadnie się tak jak ja, gdzie uzależniłem się totalnie.

  Reply

  Paweł Grzywocz March 1, 2023 at 21:47

  Dzięki bardzo za historię i przestrogę dla czytelników. Sztuką jest nie powielać ponownie tych samych lub podobnych błędów. Pamiętać, że to obcy człowiek, którego intencji nie znamy, stąd powolne tempo mocno wskazane. Nie mamy pojęcia, czy ona tak nie postępuje z każdym chłopakiem, a im bardziej nachalna i dominująca dziewczyna, tym bardziej możesz być pewien, że ona tak nie traktuje tylko Ciebie. Gratuluję wniosków, a na przyszłość postępuj zgodnie z planem 12 randek.

  Polecam również program: “Wolność od nałogów seksualnych w 90 dni” o wartościach seksualnych, związkowych, rozpoznawaniu intencji, panowaniu nad sobą.

  A odnośnie zwiększenia wyboru wśród kobiet, to pozostałe materiały z zakresu pewności siebie i flirtu, aby dzięki nim regularnie rozmawiać z kobietami, czuć się z nimi swobodnie i mieć spośród nich wybór, toksyczne odrzucać już na starcie i szukać dalej kogoś normalnego, stałego w uczuciach. Kobiety mają bardzo podobne problemy, gdy jakieś 80% facetów chce od nich tylko jednego. Jest o tym kilka artykułów na blogu np. jak wpiszesz w google: “Dlaczego wszystkie fajne dziewczyny są zajęte” i “Nie mam gdzie poznać dziewczyny: 50 wniosków”.

  Pamiętaj:

  - “Do 10 randek nic się nie liczy, każde spotkanie może być ostatnim, ponieważ dziewczyna może się tylko Tobą bawić i zabijać czas. Po 6 miesiącach stabilnego zachowania trochę zaufaj.”

  - “Jeśli ona od razu Cię zaprasza do domu i próbuje uwieść, to wiedz, że nie tylko Ciebie.”

  Reply

  Leave a Comment