Jak poderwać dziewczynę na imprezie… Trening konwersacji

by Paweł Grzywocz on 22 June 2011

jak poderwac dziewczyne

Jak poderwać dziewczynę w barze lub pubie i świetnie się przy tym bawić

 

Ucząc się jak poderwać dziewczynę swoich marzeń, często pierwszym miejscem, jakie przychodzi nam do głowy to klub/bar/pub. Problem w tym, że tak naprawdę to najgorsze miejsca do poznawania kobiet. Można w nich za to świetnie ćwiczyć poznawania/rozmawianie z dziewczynami.

Dlaczego klub/bar/pub to tak naprawdę najgorsze miejsca do poznawania kobiet i ciężko w nich poderwać dziewczynę? Oto 5 powodów:

jak poderwac dziewczyne na imprezie1. Masz ogromną konkurencję – sam spójrz na zdjęcie obok – jest to zdjęcie z jednego ze szkoleń uwodzenia. Zabawne, w prawdzie chłopakowi udało się pocałować dziewczynę, jednak reszta facetów nie ma tam zbytniego wyboru. Konkurencja w takich miejscach jest po prostu masywna. Przez to ciężko się wyróżnić. Każdy koleś jest ubrany w koszulę i trzyma piwo, na dodatek ma nadzieję coś wyrwać. Przebywanie wśród takiej bandy klonów  zdecydowanie zmniejsza twoje szanse

2. Po drugie, dziewczyny wiedzą, że chcesz je poderwać… stąd też boją się, że chcesz je tylko na jedną noc, więc te porządne będą oporne jeśli chodzi o podaniu numeru telefonu i późniejsze umówienie się na randkę. Kolejna grupa dziewczyn, o wiele większa, to kobiety, które chodzą na imprezy potańczyć i podpompować swojego ego olewając każdego faceta. One z góry nikogo nie chcą i dla zabawy robią nam nadzieję lub nie, a następnie olewają. Czasem chcą tylko drinka albo poopowiadać potem kumpelom, jaki ktoś był daremny.

3. Po trzecie, w klubach się nie da rozmawiać. Gdy krzyczysz kobiecie do ucha i odwrotnie, to tracicie kontakt wzrokowy i cała interakcja się sypie.

4. Po czwarte, kobiety tam są w grupkach i pilnują swoich koleżanek. Nieraz nawet nie chcą, aby kogoś poznała albo po prostu boją się o nią, więc nie pozwolą ci jej odizolować na chwilę, żeby na osobności zabrać jej numer telefonu. Biorąc od niej numer przy koleżankach ona będzie obawiać się, że wyjdzie na łatwą, więc szanse, że go poda tak na widoku są małe.

5. Brakuje wspólnego kontekstu“jak się bawisz” i “często tu przychodzisz” to za mało. 100 kolesi przed tobą już o to pytało, kobieta zlewa takich kolesi automatycznie, chyba, że bardzo im się podoba fizycznie. Na kursie tańca lub w galerii sztuki masz łatwiej, bo tam kobieta się nie spodziewa, że przyszedłeś na podryw i macie więcej wspólnych tematów. W klubie wspólnych tematów jest mało i przez to trudniej ci będzie podtrzymywać rozmowę. Chyba, że zaczniesz jej robić wywiad: “Skąd jesteś” , “Gdzie studiujesz?” , wtedy już na bank jesteś stracony.

Mimo powyższych przeciwności, rozmawianie z dziewczynami jest możliwe w barach i pubach, gdzie jest nieco ciszej oraz są to świetne miejsca, gdzie jest sporo kobiet i możesz tam z nimi ćwiczyć rozpoczynanie i podtrzymywanie konwersacji. Nigdy nie wiadomo, może w ten sposób zdobędziesz zaufanie atrakcyjnej dziewczyny, zainteresujesz ją i będzie chętna na spotkanie w przyszłości (specjalnie nie piszę, dostaniesz numer, bo numer nie jest ważny… ważne jest czy ona odbierze telefon się z tobą umówi kapisz?). Dlatego masz się skupić na rozmowie, a nie na numerze.

Jak rozpoczynać i podtrzymywać ciekawe rozmowy w barze lub klubie… Nie staraj się poderwać dziewczynę, tylko po prostu porozmawiać

Poniższe pytania w 90% przypadków gwarantują energiczną rozmowę, w którą dziewczyny się zaangażują, one uwielbiają o tym rozmawiać.

Pytania, które możesz zadawać dziewczynom masz poniżej. Zaznaczam, że twoim celem nie jest jakiś wielki podryw, tylko przeprowadzenie osobistego badania, na temat tego, czego tak naprawdę pragną kobiety. Wiele się dzięki temu nauczysz oraz temat jest bardzo ciekawy – relacje międzyludzkie.

Potraktuj to jako lekcję oraz bądź naprawdę ciekaw odpowiedzi. Poza tym kobiety uwielbiają o tym rozmawiać oraz nie brzmi to jak jakiś super tekst na podryw.

A więc podchodzisz do dziewczyn i ćwiczysz rozmowy, zadając takie pytania jak:

-Czego oczekujecie od mężczyzny, gdy umawiacie się z nim na randkę?

-Czy wolicie bardziej nieśmiałych przystojniaków czy pewnych siebie i zabawnych przeciętniaków?

-Jak ważny jest dla was wygląd faceta, na co zwracacie uwagę w pierwszej kolejności…

-Jak typ urody wam się najbardziej podoba? – pytanie o urodę męską to dość śmieszne pytanie, więc fajnie wyjdzie

-Co byście zmieniły w mężczyznach – co was najbardziej wkurza…

I cała masa takich pytań. Zawsze możesz też sobie zrobić jajo z niektórych z nich i zacząć się droczyć, żartować, nabijać. Np.

-Ty:Kto powinien płacić na randce?
-Kobiety: No jasne, że facet.
-Ty: Poważnie? A co z równouprawnieniem? Myślałem, że teraz wszystkie kobiety stawiają randki mężczyznom…
-Kobiety: A co? Tobie stawiają?
-Ty: To znaczy co stawiają ;)
-Kobiety: No, randki
-Ty: Aha. No tak, raczej. A jak Ty to sobie wyobrażasz…

i sobie tak ciągniesz rozmowę w ten sposób…droczysz się i zgrywasz jakbyś nie kumał, że to facet powinien płacić i zostałeś niby wychowany inaczej/ w nowej generacji.

Taki sposób rozpoczęcia i podtrzymywania rozmowy jest totalnie inny niż każdego innego kolesia. Poza tym pokazujesz, że chciałbyś się dowiedzieć czegoś na temat kobiet, co one na pewno docenią, że starasz się rozwinąć wiedzę na ich temat i je lepiej zrozumieć, zamiast tylko biegać z wywieszonym jęzorem i pytać o numer po 3 minutach rozmowy.

Chcesz numer telefonu czy poznać dziewczynę? Jeśli dziewczyna cię nie polubi podczas rozmowy, to numer nawet jak poda, żebyś się odczepił na nic się nie przyda.

Jeżeli rozmowa będzie się kleić i spodobasz się dziewczynom, zawsze możesz wziąć od niej numer telefonu. Dobrze by było odizolować ją na chwilę od koleżanek i wtedy to zrobić, ale tego dowiesz się w moich darmowych poradach poniżej.

Dostaniesz 3 darmowe ebooki oraz będę cię uczył krok po kroku jak poznać i jak poderwać dziewczynę na stałe i jak utrzymać ją przy swoim boku.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Jak poderwać dziewczynę na imprezie... Trening konwersacji, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Poszukiwano

  • jak poderwac dziewczyne na imprezie
  • jak poderwac dziewczyne na dyskotece
  • jak zagadać do dziewczyny na dyskotece
  • jak poderwac dziewczyne w klubie
  • dziewczyny impreza

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 5 comments… read them below or add one }

michalinka3202 September 19, 2011 at 17:03

Jak dla mnie to każde miejsce jest dobre na podryw , po prostu w pubie czy na dyskotece chłopak musi bardziej pomyśleć jak zdobyć dziewczynę ;)

Reply

ricard216 October 7, 2011 at 12:17

Najlepszym chyba sposobem na poznanie dziewczyny w barze czy pubie jest nie próbowanie tego……zazwyczaj działa to odwrotnie . Nie interesując się zyskujemy zainteresowanie.

Reply

Piotr May 26, 2012 at 12:24

Ot taki element humorystyczny :-D https://www.youtube.com/watch?v=YIaDX78uWG0

Reply

RealM May 27, 2012 at 11:56

Takie właśnie “metody” ma większość mężczyzn… niestety…

Reply

Koki September 7, 2012 at 17:08

hahaha genialne :D :D

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: