Jak Rozkochać W Sobie Dziewczynę – 5 Kroków Jak To Zrobić

by Paweł Grzywocz on 7 February 2012

jak rozkochac w sobie dziewczyneOdkryj jak zdobyć serce wartościowej kobiety w 5 prostych krokach, z których niewielu facetów zdaje sobie sprawę. Jeżeli szukasz jakiś magicznych tekstów na podryw albo technik uwodzenia, dzięki którym odkryjesz sekret tego, jak rozkochać w sobie dziewczynę, to zapomnij o tym. Mam dla Ciebie lepsze podejście. Tu nie chodzi o techniki, teksty ani o ciekawą rozmowę.

Oczywiście, przyznaję, że to, co mówisz może Ci pomagać lub pogarszać sytuację, ale są o wiele ważniejsze rzeczy do opanowania.

Zastosuj się do 5 poniższych podpunktów i będzie Ci to służyć 100 razy lepiej niż uczenie się na pamięć jakichkolwiek tekstów na podryw.

#1: Musisz zdać tzw. “test fizycznej atrakcyjności”

…czyli musisz się spodobać kobiecie fizycznie w stopniu co najmniej akceptowalnym.

Pierwsza “baza” to jest właśnie spodobanie się jej fizycznie w jakimkolwiek stopniu. Bez tego możesz być najbardziej zabawnym i inteligentnym gościem na tej planecie i nie osiągniesz NIC. Nie dostaniesz nawet szansy na jedno spotkanie. Nie mówię, że musisz być super przystojny, tylko, że musisz się jej spodobać w jakimś stopniu fizycznie. Ona musi nie tyle, co akceptować Twój wygląd, ale musi się jej coś w Tobie podobać. Dlatego tak ważna jest praca nad swoim wyglądem – aby rozkochać w sobie dziewczynę musisz się jej podobać – proste.

#2: Bądź zabawny i rozmawiaj na lekkie i przyjemne tematy

Kobiet nie pociągają ultra poważni faceci. Pamiętaj, aby zapewnić dziewczynie na randkach frajdę i dobrą zabawę. One to uwielbiają. Spędźcie czas aktywnie. Np. postrzelajcie do zombi na automatach. Na rozmowy o polityce i poglądach przyjdzie czas, gdy będziecie chcieli się związać ze sobą na dłużej, ale zanim do tego dojdzie musisz dostarczyć dziewczynie dobrej zabawy i dużo ją rozśmieszać. Jak rozkochać w sobie dziewczynę nie będąc dla niej zabawnym? Dziewczyny uwielbiają się śmiać, droczyć i żartować. Ona ma wspominać randkę z Tobą jako coś pozytywnego, gdzie doświadczyła wiele frajdy. Dzięki temu, będzie chciała Cię zobaczyć jeszcze raz i jeszcze raz, ponieważ będziesz się jej kojarzył z przyjemnymi emocjami.

Jak rozkochać w sobie dziewczynę, będąc dla niej wyzwaniem?

#3: Nie bądź “bez przerwy” dla niej dostępny

Jeżeli chcesz pojąć, jak rozkochać w sobie dziewczyne, to zrozum, że kobiety nie zakochują się w nas z powodu tego, co do nich mówimy ani nie wiadomo czego nie robimy. Kobiety zakochują się po prostu wolniej niż my oraz potrzebują takich emocji jak ciekawość i niepewność. My lubimy, gdy wszystko jest oczywiste. Kobiety NIE. Kobieta potrzebuje się zastanawiać, co do niej czujesz, gdzie jesteś i co robisz, aby mogła się w Tobie zakochać. Ona pomiędzy randkami ma myśleć:

“Hmm, ciekawe, co {Twoje imię} dzisiaj robi? Świetnie się z nim bawiłam, chciałabym go widywać cześciej!”

Teraz porównaj sobie powyższą sytuację do kolesia, który nie ma pojęcia o tym, jak rozkochać w sobie dziewczynę i zamiast być dla niej wyzwaniem, on wręcza jej kwiaty, zanim zobaczy ją na oczy więcej niż kilka razy. Media wyprały nam od dzieciństwa mózg, że najbardziej nadskakujący kobiecie facet wygrywa. Równie przytłaczające dla kobiet jest przysyłanie im smsków i pozostawanie w stałym kontakcie. Czy mówiłem już, że jeżeli chcesz rozkochać w sobie dziewczynę, to ona ma się zastanawiać, co i gdzie robisz i intensywnie tęsknić za Tobą pomiędzy randkami?

#4: Tajemniczość i bycie wyzwaniem to 2 najważniejsze klucze do sukcesu

Często używam sformułowania jak rozkochac w sobie dziewczyne w 12 randek, jak zdobyć dziewczynę w 12 randek. To właśnie dlatego, że przez minimum pierwsze 10 spotkań dziewczyna powinna się zastanawiać, co Ty tak naprawdę do niej czujesz i myśleć, czy spotykasz się tylko dla zabawy czy naprawdę chcesz z nią być. Kobiety także nie cierpią zdesperowanych kolesi, dla których są jedyną opcją w ich życiu.

Ona również powinna się zastanawiać, z iloma innymi dziewczynami się widujesz. Ona ma się zastanawiać, jakie są Twoje zamiary wobec niej. Jeśli wyczuje, że już sobie zaplanowałeś z nią związek, to jesteś momentalnie stracony w jej oczach i przestałeś być jakimkolwiek wyzwaniem. Tak samo, aby rozkochać w sobie dziewczynę nie wyjawiaj jej wszystkich informacji o sobie na randce. Bądź bardziej tajemniczy i pozwól jej dociekać, jaki naprawdę jesteś. Nie mów jej wszystkiego od razu. Pozwól jej się zastanawiać.

Oczywiście nie będziesz się aż tak maskował przez cały związek. W końcu poznacie się lepiej i przedstawisz ją znajomym, pokażesz jej, gdzie mieszkasz, swoje nagrody czy dyplomy. Jednak na początku, aby rozkochać w sobie dziewczynę i ją zaciekawić, musisz ciągle utrzymywać wszystko w atmosferze:

“Nie potrzebuję Cię i musisz mnie odkrywać i również Ty mnie musisz udowodnić, że jesteś mnie warta”.

Kobieta ma cały czas takie nastawienie. Dlaczego Ty miałbyś nie mieć? Jesteś gorszym gatunkiem niż ona? Nie sądzę…

Pamiętaj, kobiety uwielbiają nas zdobywać i starać się o nas. Niestety, mało który gość im na to pozwala – większość desperacko “wciska pedał gazu do podłogi” i wyjawia swoje uczucia za szybko i za łatwo. Zawsze lepiej jest, gdy dziewczyna jest troszkę bardziej zainteresowana Tobą niż Ty ją. O wiele korzystniej dla Ciebie będzie, jeśli ona musiała zawalczyć o Ciebie i będzie się jej wydawać, że to był jej pomysł, aby być z Tobą w związku – dzięki temu będzie bardziej Cię doceniać i szanować. Nie szanujemy tego, co dostaliśmy za darmo.

#5:Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Upewnij się, że jest tego warta

Znakomita większość facetów chciałaby, aby kobieta została ich stałą dziewczyną jeszcze zanim ją w ogóle lepiej poznają i z góry zakładają, że ona jest świetną kandydatką na dziewczynę.

 • Nie patrzą, czy ona nie jest egoistką, której zależy tylko na randkach i dowartościowaniu się uwagą wielu facetów.
 • Nie patrzą na to, czy ona jest prawdomówną i lojalną dziewczyną ze świetnym poczuciem humoru.
 • Czy strzela “fochy” i stawia jakieś chore wymagania…
 • Gdy kobieta jest piękna, to prawie każdy facet chciałby z nią być, ponieważ nie ma żadnych innych wymagań prócz ładny wygląd dziewczyny – na tym kończy się ich proces kwalifikacji.
 •  
  Czy próbują się oszukać, wierząc w to, że pusta egoistka będzie świetną dziewczyną? Dlaczego jesteśmy ślepi na wady charakteru u kobiet, które są piękne? Podobno piękno i zauroczenie działają jak narkotyk i dlatego jesteśmy ślepi na inne aspekty osobowości atrakcyjnej kobiety.

  Tu nie chodzi o to, abyś znalazł sobie dziewczynę, która jest tylko piękna – koniec jej zalet. Potrzebujesz kobiety, która nie tylko jest piękna, ale ma także interesującą, kobiecą osobowość, jest lojalna, szczera oraz przede wszystkim ona musi być Tobą naprawdę zainteresowana a nie tylko zabijać nudę na randce, bo ona musi się z kimś spotkać.

  Nigdy nie dawaj kobiecie żadnych przywilejów tylko dlatego, że jest ładna. Zamiast skupiać się na tym, jak doprowadzić z nią do związku, zastanaów się dobrze, czy ona w ogóle zasługuje na jakieś więsze zaangażowanie z Twojej strony oraz czy warto inwestować w nią swój cenny czas, pieniądze i uczucia. Kwalifikuj kobiety tak samo jak one nas kwalifikują.

  W moich darmowych poradach mailowych dowiesz się dokładnie, krok po kroku nie tylko jak rozkochać w sobie dziewczynę, ale co robić, aby odkryć jej prawdziwe intencje i wiedzieć, czy ona naprawdę Cię pragnie czy zabija tylko czas albo chce mieć jakiegokolwiek faceta, byle nie być samą.

  Zobacz też nagranie, w którym mówiłem, jak rozkochać w sobie dziewczynę:

  Zapisz się już teraz w formularzu na dole tej strony, abyś odtąd kwalifikował kobiety, miał wysokie standardy i odkrył, co robić, aby odtąd to kobiety starały się też o Ciebie tak samo albo i bardziej niż Ty o nie.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  Jak Rozkochać W Sobie Dziewczynę - 5 Kroków Jak To Zrobić, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

  Poszukiwano

  • jak rozkochać w sobie dziewczyne
  • jak rozkochac dziewczyne

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 48 comments… read them below or add one }

  Michał March 14, 2012 at 16:11

  Nawet, nawet. Niestety, jestem raczej szpetny, więc po 1. punkcie przestałem czytać, bo po co.

  Reply

  Paweł March 14, 2012 at 18:08

  Nie możesz sobie mówić,że jesteś za brzydki,masz jakieś defekty,to nie możesz mieć dziewczyny.Wiele lasek chodzi z brzydkimi kolesiami,bo akurat jakoś wpasował się w ich typ,lub zainteresował je czymś innym – nie mówię o kasie,bo zapewne tak jak ja nie szukasz takowej,ale np. pewnością siebie,poczuciem humoru,dowodem społecznym,inteligencją…wszystkich aspektów poza cielesnymi można wyliczać bardzo długo. A co do wyglądu – wydaje mi się,że wkręcasz sobie jakieś ograniczenia,jakieś kompleksy,a zapewne wyglądasz normalnie,o ile nie lepiej. Wielu ludzi sobie tak wkręca,a zawsze wpasuje się w czyjś typ. Mówią sobie – jestem za gruby,za brzydki,za niski – gówno prawda. Prawdą jest jedynie,że nie zainteresujesz sobą większości kobiet (nikt nie jest w stanie tego dokonać) i większość kobiet nie zainteresuje sobą ciebie (choć nie wiem). Generalnie trzeba pracować nad swoim wyglądem (ubiorem,sylwetką, ogolić się regularnie i wziąć prysznic). Nawet,jeśli coś tam jest nie tak,to jeśli wpasujesz się w typ mężczyzny,który się akurat podoba danej kobiecie,to nic się nie stanie.Oczywiście trzeba wyglądać najlepiej,jak się potrafi,dbać o siebie.Laska patrzy na szczegóły. Na twój pasek,buty,koszulę,czy masz wyprasowaną…nigdy nie mów sobie,że jesteś za brzydki,żeby mieć daną dziewczynę,bo przez to będziesz szukał tylko takie w tzw. ,,swojej lidze”,znajdziesz dziewczynę poniżej swoich oczekiwań,a potem znajdzie się taka,jakiej pragnąłeś ona zapragnie ciebie i co wtedy?Będziesz już w związku z tamtą,która ci się nie do końca podoba i będziesz cierpiał sam i tej drugiej osobie możesz to zgotować. Kolejna sprawa – musisz najpierw docenić sam siebie,a potem doceni ciebie laska. Niewielu dane jest wyglądać jak Sylvester Stallone czy Brad Pitt.Ja też tak nie wyglądam.I to wcale nie znaczy,że jestem brzydki. Zacznij w końcu doceniać siebie,a potem ciebie dziewczyna.

  I jeszcze jedno – to,że jednym dziewczynom się nie podobamy,nie znaczy,że jesteśmy brzydcy.Podobamy się na pewno innym.Tobie chyba też nie podoba się każda kobieta.

  ATTRACTION ISN’T A CHOICE – zapamiętaj to i wbij sobie do głowy:

  - jednym się podobamy i przymkną oko na jakieś drobne niedogodności (nad którymi trzeba oczywiście pracować)
  - innym się nie podobamy i co byśmy nie zrobili – tony kwiatów,masa komplementów,kupa forsy – NIC KOMPLETNIE nie da.

  Są nawet dziewczyny,które uchodzą za piękne,a mnie się nie podobają. Są takie,które uchodzą za przeciętne,a jednak mnie interesują.I tak samo działa też w obie strony.

  PS: Mam nadzieję,że po tym,co napisałem, przeczytasz ten artykuł dalej i zamiast się nie doceniać,zaczniesz się rozwijać

  Pozdrawiam

  Paweł

  Reply

  Anonimowy February 26, 2013 at 16:47

  Mam pytanie:

  Co zrobić, gdy zainteresowanie kobiety sięga do tego stopnia, że jest wstanie zaproponować noc po np. 8 spotkaniach?

  Nie jestem za gumkami ze względu na to, że kobieta czułaby się wykorzystywana, a nie kochana. Mam 18 lat i nie mam dziewczyny, ale gdybym miał to w takiej sytuacji miałbym zrobić? Ze względu na młody wiek, chyba nie pozostawałoby mi nic innego jak gumki lub metody naturalne, które nie dają mi 100% pewności. Wolałbym moją ukochaną traktować z szacunkiem jeśli byłaby tego warta i założyć rodzinę mając już pracę ze względu na utrzymywanie dzidziusia, żeby miało co jeść.

  Pozdrawiam
  Anonimowy :)

  Reply

  Grzywocz March 20, 2013 at 00:38

  Ja na Twoim miejscu bym po prostu nie zostawał na noc. Wtedy jesteś większym wyzwaniem oraz budujesz większy szacunek i zaufanie.

  Reply

  Leopardo DiCarpio March 14, 2013 at 13:59

  Siemka. Chciałem umówić spotkanie w czwartek ale powiedziała, że nie może w tygodniu bo właśnie rozpoczęła praktyki i w domu jest dopiero po 20-tej. Zaproponowała weekend, więc ja zaproponowałem niedzielę na 17-tą, bo z tego co pamiętam to gdzieś pisałeś, że niedziela popołudniu jest ok. Mam nadzieję, że nie spaprałem sprawy. Pozdrawiam.

  Reply

  Leopardo DiCarpio March 14, 2013 at 14:05

  Chciałem umówić się na poniedziałek. Nie wiem co ja z tym czwartkiem? ;)

  Reply

  Grzywocz March 14, 2013 at 15:37

  Jest dobrze – zaproponowała inny dzień oraz umówiliście się na spotkanie. Zobaczymy czy przyjdzie.

  Reply

  Leopardo DiCarpio March 14, 2013 at 16:49

  Dzięki za odp. Nurtuje mnie jedna rzecz. Przyjmijmy, że przyjdzie na spotkanie i będę chciał dalej z nią randkować. Praktyki będzie miała miesiąc (tak mówiła). To cały czas mam się umawiać na niedzielę popołudniu? Co z nieprzewidywalnością?

  Reply

  Grzywocz March 14, 2013 at 17:36

  Dowiedz się na spotkaniu, jaki ma plan dnia oraz czy nie jest wolna czasami w ciągu dnia, na przykład w porze “lunchu”. Jeśli Tobie to pasuje to idź z nią na randkę o 12 w południe w ciągu tygodnia. A jeśli nie ma takiej możliwości, to pozostaje Ci niedziela i nadrobisz tą przewidywalność innymi zaletami. Bo kiedy masz się z nią spotykać? Zmieniaj godziny. Następną niedzielę idź z nią w południe do zoo.

  Reply

  Leopardo DiCarpio March 14, 2013 at 17:51

  Ona te praktyki ma w innym mieście, dlatego wraca wieczorem. Także w tygodniu odpada. Może i dobrze, że zawsze w niedzielę, bo będzie się zastanawiać z kim spotykam się w sobotę? No ale najpierw niech przyjdzie na pierwsze spotkanie. Dzięki Paweł, ufam tylko Tobie. Reszta tych “specy” to śmieciarze ;)

  Reply

  Grzywocz March 15, 2013 at 01:02

  Dzięki, uśmiałem się z określenia innych. Jeśli ona będzie zainteresowana, to życzę, aby szybko skończyły się praktyki.

  Reply

  Leopardo DiCarpio March 18, 2013 at 17:56

  Przyszła :) . Była miła i wesoła, nie robiła łachy. Trochę się zdziwiła jak po godzinie powiedziałem, że muszę spadać. Mina godna zapamiętania. Także działam dalej, zobaczymy. Aha, u nas nie ma zoo ;) .

  Reply

  Tomisław syn Telesfora March 15, 2013 at 20:34

  Cześć. Ja mam może trochę głupie pytanie ale kwestia jest dla mnie niejasna. Nie spotykać się w weekend. Ok zgadzam się w 100%. Tylko, że piszesz o piątku i sobocie. Ja myślałem, że niedziela też odpada. Tego właśnie nie kumam. Dlaczego piątek, sobota nie, niedziela tak. Myślałem, że niedziela to też dzień “specjalny” tj. dla stałej dziewczyny. Jaka jest przewaga powiedzmy piątku nad niedzielą? Poza tym, że nie trzeba iść wcześniej spać bo rano do roboty hehe.
  Tomisław, który nie zawsze wszystko kuma ;)

  Reply

  Grzywocz March 16, 2013 at 02:35

  Ponieważ piątek i sobota to dnia bardziej imprezowe i wtedy większość ładnych dziewczyn jest albo na jakiejś imprezie, spotkaniu ze znajomymi albo jest na randce z przewidywalnym gościem, który zawsze zaprasza na piątek lub sobotę. Niedziela jest dopuszczalna z tego względu, że co raz więcej ludzi jest tak zajęta w dni robocze, że nie mają czasu na randkę. Dlatego można się w niedzielę spotkać. To spokojniejszy dzień oraz rzeczywiście trzeba wtedy odstawić dziewczynę do domu najlepiej przed 19, aby mogła przygotować się na poniedziałek. Po trzecie kobiety naprawdę się zastanawiają, co robisz w piątek i sobotę, gdzie jesteś i dlaczego wtedy ani nie dzwonisz ani nie odbierasz. Większość facetów jest na wyciągnięcie ręki i na zawołanie. Ty w piątek i sobotę nie istniejesz. To jest zastanawiające dla dziewczyn. Także na niedzielę jest się łatwiej umówić, bo w piątek i sobotę jest duża szansa, że dziewczyna ma już plany.

  Reply

  Tomisław syn Telesfora March 18, 2013 at 10:36

  Dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie, że nawet ja już rozumiem :) . Z tego co wyczytałem w komentarzach to wyprostowałeś życie już niejednemu facetowi. Pozdrawiam i DUŻY SZACUN za to co robisz.

  Reply

  Anonimowy March 19, 2013 at 21:30

  Bardzo bym życzył sobie odpowiedzi na moje pytanie.
  Jeszcze do tej pory nie dostałem, tylko zostałem pominięty.

  Reply

  Leopardo DiCarpio April 12, 2013 at 20:54

  Cześć. To znów ja :) .
  Na wstępie chciałem napisać, że po początkowych obawach uważam, że Twoje porady są genialne. Pierwszy raz w życiu czuję się wyzwaniem dla ładnej dziewczyny. Super jest to, że ona bardzo pozytywnie reaguje na moje “przewodnictwo” w relacji. Na każdą moją inicjatywę, czy pomysł reaguje w sposób chwilami wręcz wzruszający, bardzo ciepło i entuzjastycznie. Biedna pewnie całe życie miała do czynienia z miłymi łajzami (którą sam do niedawna byłem). Odwzajemniła pocałunek i od tamtej pory coraz konkretniej mnie zaczepia :) . Właśnie skończyła praktyki więc nareszcie mogę umówić spotkanie w tygodniu. W tym temacie mam pytanie. Piszesz, że spotkanie raz w tygodniu. Skoro 5 do 9 dni między tel. i spotkaniami to wyjdzie rzadziej niż raz w tygodniu chyba, że coś zle zrozumiałem, co w moim przypadku jest bardzo prawdopodobne ;) . Dzięki i pozdrawiam.

  Reply

  Damian August 20, 2013 at 22:02

  Paweł mam pewien problem chcę utrzymać kontakt wzrokowy z dziewczyną ale ona cały czas w wzrok spuszczony w dół co robić ?

  Reply

  Take September 26, 2013 at 16:57

  Nie wiem gdzie to napisać więc napiszę tutaj.Poznałem dziewczynę na imprezie.Zagadałem do niej,była miła i ogólnie fajnie się gadało.Z jej oznak zainteresowania widzę, że jest bardzo zainteresowana.Bez problemu dała mi numer.Pisze do mnie smsy,pyta się co u mnie,dzwoni do mnie-ogólnie stara się ze mną utrzymać kontakt.Oczywiście nie jak jakiś natręt ale w odpowiednich odstępach czasu.Nie jest desperatką.Przydarzył mi się taki wypadek.W momencie kiedy miałem już z nią 2 spotkania sam na sam skręciłem kostkę.Lekarz nakazał mi leżeć PLACKIEM na łóżku w domu przez ponad tydzień.Nigdzie nie wychodzić, a ruszać się co najwyżej do łazienki.I tutaj mam pytanie,ponieważ nigdzie tego u Ciebie nie znalazłem.Ani w książce,ani w PSW90 ani w kursach konwersacji.Jak się zachowywać w takiej sytuacji aby dziewczyna nie pomyślała, że ją olałem bo nie umówiłem się z nią od czasu ostatniego spotkania (około 2 tyg)? Nie mogłem do niej zadzwonić i ustalić termin spotkania ponieważ nie wiedziałem kiedy będę mógł normalnie chodzić,nie utykając i nie chodząc jak robot z ortezą usztywniającą, na dodatek 2 razy wolniej niż normalnie.Kiedy ona mi przez te 2 tyg od spotkania(1 tydzień leżenie plackiem,potem lekarz zalecił nosić ortezę ograniczającą ruchy) pisała kilka razy sms to odpisywałem raz-krótko i zwięźle.Powiedziałem jej co mi się stało i ile będę siedział w domu i ile będę chodził z ortezą.Z resztą ona wie,że ja nie smsuje.Raz do mnie zadzwoniła aby pogadać.Nie odebrałem.Oddzwoniłem wieczorem, pogadaliśmy około 3-4 minut na luźne tematy.Zero gadki o spotkaniu, nic z tych rzeczy..

  Jak się zachować w takiej sytuacji? Kiedy ktoś chce się umówić z dziewczyną na spotkanie,ale nie wie kiedy będzie zdrowy na tyle aby wyjść z domu i normalnie chodzić?.Tak samo ciekawi mnie jak się zachować podczas choroby kiedy ktoś leży tydzień,dwa w domu, kiedy ma złamaną nogę i też musi zostać w domu, lub gdy ktoś przebywa w szpitalu i nie wie kiedy wyjdzie.Dzwonić do niej aby porozmawiać co u niej słychać? Powiedzieć jaka jest sytuacja? Jeśli tak to w jakich odstępach dzwonić? Myślę,że takie pytanie może się przydać również innym (oby się jednak nie przydawało)

  Reply

  Anoni March 29, 2016 at 19:36

  W mojej szkole istnieje pewien głupi trend polegający na tym, iż na prawie na wszystkich przerwach pary spotykają się ze sobą. Też jestem w związku z dziewczyną i zauważam, iż moja dziewczyna chce iść tym trendem i nieraz pisze do mnie, bym przyszedł do niej na przerwie. Jak w delikatny sposób powiedzieć jej, że nie chcę latać do niej na przerwach tylko spotykać się z nią normalnie na spotkaniach?

  Reply

  Grzywocz March 30, 2016 at 13:36

  Akceptuj jej inicjatywy, a przy najbliższej okazji, na spokojnie, na spotkaniu, porozmawiaj z nią o tym trendzie. Wyjaśnijcie sobie, czy w ogóle jesteście w związku, żeby być trendy czy po co wy jesteście w związku? Wyjaśnijcie, czy ona chce się spotykać na przerwach, bo nie ma co robić, bo inne pary się wtedy parują, czy faktycznie chce Cię zobaczyć i o czymś porozmawiać. Jeśli tak bardzo jej zależy na spotkaniach na przerwach, bo nie chce być sama, to niech ruszy tyłek i co drugi raz sama do Ciebie przyjdzie. Dokładnie takimi słowami z uśmiechem możesz z nią porozmawiać. Oczywiście musisz jeszcze wiedzieć, po co jesteście w związku. Mówię o tym w innych materiałach.

  Reply

  Anoni March 30, 2016 at 22:38

  Ok, świetnie. Mam jeszcze jedno pytanie – jak zachowywać się w tej sytuacji? Zgaduję – zero dotyku i okazywania czułości w miejscu publicznym. Po prostu gdzieś usiąść i rozmawiać, tak?

  Reply

  Grzywocz March 31, 2016 at 07:58

  Tak, najlepiej spotkać się na innym piętrze lub na zewnątrz, aby wasze klasy nie miały tematu do plotek.

  Reply

  XYZ June 1, 2016 at 18:51

  Paweł, mam do Ciebie osobiste pytanie co do siebie samego.

  Jestem w związku od trzech miesięcy, po 3-miesięcznym randkowaniu z kobietą. Ze względu na jej i moją pracę, możemy spotykać się raz w tygodniu. Jednak od niedawna jestem bardzo napalony na swoją dziewczynę. Na spotkaniach jest bardzo dużo dotyku, przynajmniej raz na spotkanie się całujemy. Nieraz, dochodzi do takich sytuacji, gdy podczas spotkania myślę tylko jak dobrać się do pocałunku. Jeszcze nie współżyliśmy. Gdy się nie widzimy, ciężko mi jest wytrzymać bez myśli o niej i wszelkich pożądliwościach z tym związanych. Nie wiem co się dzieję, to chyba ona tak mnie nakręca. Chciałbym myśleć innymi kategoriami, jednak gdy widzę tylko sytuację, próbuję stworzyć sytuację do pocałunku. Współżycia nie wymuszam, czekam na jej propozycje. Masz dla mnie jakieś porady i komentarze? Trochę mnie to zastanawia i z pewnością przydałaby mi się porada specjalisty jakim jesteś ty…

  Reply

  Grzywocz June 1, 2016 at 19:14

  To naturalne, zdrowe, prawidłowe reakcje, gdy nie stępiłeś reakcji seksualnych poprzez pornografię i masturbację. Należy się tym cieszyć i ukierunkować tę energię do rozwoju trwałego związku, w którym będziecie mogli współżyć seksualnie bez strachu, że się poranicie. O tym, jak stworzyć takie warunki i związek jest moduł o seksualności. Kluczowa jest też tutaj świadomość i odróżnianie miłości od pożądania, ponieważ wasz związek będzie zbudowany na takich fundamentach, na jakich go ustanowisz.

  Reply

  XYZ June 1, 2016 at 19:27

  Dzięki, moduł o seksualności mam i kilka razy go przestudiowałem. Masturbacji i pornografii unikam jak tylko mogę. Wygląda na to, iż muszę poczekać na rozmowę z moją dziewczyną na temat współżycia. Jednak czy nie uważasz, że te moje “napalenie” może mnie oślepić? Przez pierwsze pięć miesięcy znajomości byłem bardzo uważny i ostrożnie monitorowałem jej zachowania i potrafiłem jakoś się trzymać. Myślę, że jest to dziewczyna z bardzo dobrym charakterem – czuła, posłuszna i nieco wstydliwa. Żadnych fochów i gierek. Teraz – jak wcześniej wspomniałem – myślę innymi kategoriami. Cały czas zapewniam jej różnorodne randki. Jednak zamiast rozważań nad jej charakterem, większość moich myśli kręci się wokół pożądania i seksu. Jak kontrolować swoją energię seksualną? Czy da się jakoś zastopować swoje żądze i poczekać na kobietę?

  Reply

  Grzywocz June 1, 2016 at 19:34

  To powinieneś już przeprowadzić rozmowę na te tematy, ponieważ napięcie jest duże i się męczysz. Jeśli dziewczyna nie zapytała się Ciebie jeszcze ani nie widać po niej, że się zastanawia nad tym, co uważasz o współżyciu seksualnym, to nie znaczy, że masz zamiatać ten temat pod dywan. Najlepiej jest o tym porozmawiać niedługo po ustaleniu kontekstu pary, żeby potem nie było rozczarowań, że macie jakieś odmienne wizje. Pogadaj z nią tym i jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani na seks, to nie powinniście się nadmiernie całować, bo w ten sposób tylko budujecie apetyt i potem sobie odmawiacie zaspokojenia go, co jest męczarnią. Dlatego musisz jej to wytłumaczyć podczas tej rozmowy o wartościach, że nie ma sensu takie bezcelowe podniecanie się i to tylko utrudnia Tobie życie, bo kobiety nie chodzą na nabuzowane, jak my.

  Reply

  XYZ June 1, 2016 at 19:46

  Chyba też tak zrobię na następnym spotkaniu. Myślę, iż ona jest gotowa na współżycie, jednak jej nieśmiałość ją stopuję i jej seksualne zamiary. Muszę Ci powiedzieć, że stan, w jakim jestem jest dla mnie totalną nowością. Zawsze byłem trzeźwo myślącym mężczyzną, który bardzo rzadko kierował się emocjami i prawie nigdy im nie ulegałem. Teraz prawie codziennie chodzę nabuzowany i samo spojrzenie na jej zdjęcie w sukience czy kawałek jej odkrytego ciała działa na mnie jak czerwona płachta na byka. Pierwszy raz w życiu jestem w takim stanie…

  Wracając jednak do rozmowy o współżyciu – w module o seksualności był link do webinaru na YouTube, gdzie był plan rozmowy o sexie z kobietą. Niestety, YouTube usunął twoje konto i tego fragmentu nie mogę znaleźć. Czy mógłbyś podesłać link do tego webinaru lub dać jakieś wskazówki co do tej rozmowy? O czym rozmawiać i co mówić wiem. Jednak kompletnie nie mam pojęcia jak do tego podejść, jak zacząć. W jakich warunkach ową rozmowę przeprowadzić…

  Z góry dziękuję za pomoc!

  Reply

  Grzywocz June 18, 2016 at 12:42

  Uzupełniłem to i dodałem dwie dodatkowe odpowiedzi. Wysłałem Ci linki na maila.

  Reply

  Jakub April 27, 2017 at 20:57

  Co jeśli dziewczyna już wie o tym że mi się podoba , normalnie ze mną rozmawia , lecz nie widać po niej jakiego kolwiek większego zainteresowania . Chczęsto się razem śmiejemy i rzartujemy , ale ona sama nie zacznie rozmowy , lub ta rozmowa szybko się kończy.

  Reply

  Grzywocz April 28, 2017 at 07:53

  Być może nie chce mieć z Tobą nic do czynienia. To, że nie zaczyna rozmowy akurat niewiele oznacza. Przeczytaj tutaj, jak sprawdzić, czy jest zainteresowana chociaż trochę.

  Reply

  Aga April 28, 2018 at 13:32

  Muszę powiedzieć, że wszystko jest prawdą i działa w dwie strony ???? takie same zasady w randkach obowiązują kobiety. Niestety wiele kobiet zakochuje się w nieodpowiednich facetach tylko dlatego, że źle pojmuja romantyzm – że to ma być razenie piorunem, że to może być tzw bad boy, bestia, która się zamieni przy nas w księcia. A to jest podstawowy błąd – człowiek jest taki jaki jest – dlatego podstawa wejścia w satysfakcjonujący związek jest najpierw ustalenie, jakiego partnera chcemy obok siebie, jaki ma mieć system wartości, co ma być dla niego ważne w życiu np rodzina czy podróże itp. I dopiero po ustaleniu szukać tylko w potencjalnie takiej grupie. Ja przez jakieś 10 lat popelnialam błędy, aż doszłam do wniosku, że poszukam inaczej i będę sprawdzać na x randkach co to za człowiek. Wykorzystalam do poznania tego chłopaka aplikacje randkowa. Poznałam kogoś z innego miasta. Spotykaliśmy się raz na dwa tygodnie, odczekiwalam z odpisaniem na smsy min ok 40 minut, potem 30- patrzyłam na zegarek ile minęło ???? po dwóch miesiącach byliśmy razem, po 5 planowaliśmy wspólne mieszkanie, po półtora roku się zareczylismy i po 2 latach i 2 miesiącach od pierwszego spotkania się pobralismy. Jesteśmy obecnie 4 lata razem i wciąż tak samo jesteśmy zapatrzeni. Miłość prawdziwa rodzi się stopniowo i ma największe prawdopodobieństwo powodzenia, kiedy jesteśmy do siebie podobni w podstawowych kwestiach. Także jak najbardziej te porady umieszczone tutaj są prawdziwe – ja po 10 latach nieudanych związków sama doszłam do wniosku że nie tędy droga i zaczęłam powoli działać. Męża poznałam w wieku 28 lat i próbuję swoim samotnym koleżankom je przekazać – ale większość samotnych kobiet jest samotna bo wybiera wśród niestabilnych emocjonalnie facetów, którzy są dla nich intrygujący, ale nie dają szans na stały związek bo tak naprawdę tego po prostu nie chcą. Pozdrawiam wszystkich poszukujących i życzę powodzenia

  Reply

  Łukasz September 24, 2020 at 09:32

  Paweł. Spieprzyłem sprawę. Podczas rozmowy doszło do tego że doprowadziłem do tego że powiedziała że chciałaby wyłączności ale gdy zapytałem czy ma na myśli związek odpowiedziała że za wcześnie. Da się to jakoś naprawić jeszcze? Co robić żeby to jeszcze rozwinąć?

  Reply

  Paweł Grzywocz September 24, 2020 at 10:05

  Spotykanie się na wyłączność to związek. Po co używasz takich ciężkich słów. Na wyłączność wystarczy. Ile razy mam powtarzać w kursie, żeby nie rozmawiać o uczuciach w ciężki i poważny sposób. Przesłuchaj Audio Action Steps 10 razy, 1 raz na tydzień. Zachowuj się, jakby nigdy nic się nie stało, bo się nie stało.

  Reply

  Łukasz September 24, 2020 at 10:13

  Wiem właśnie. Ale ona jakoś inaczej to interpretuje bo dodała też że malymi kroczkami. Poza tym przez to nie miałem jej jak zadać pytania czy zakończyła kontakty z byłymi i tym przyjacielem. No chyba że powinienem to zrobić gdy już wspomniała o wyłączności?

  Reply

  Paweł Grzywocz September 24, 2020 at 10:17

  Nie mogę doradzić, bo nie znam całości sytuacji. Proszę o zamówienie konsultacji telefon lub email. W tej chwili wygląda to tak, jakbyś to Ty próbował poruszyć tematy wyłączności i w ten sposób się prosisz i naciskasz, zabijając swoją atrakcyjność. A powinno być tak, że to dziewczyna dopytuje o te tematy i nie robi tego z ciekawości, chęci dowartościowania itp. tylko chce Cię zdobyć i jest bardzo zainteresowana.

  Reply

  Łukasz September 24, 2020 at 10:25

  Mogło to trochę tak wyglądać. Ale ja doszedłem do tego na podstawie jej wcześniejszych pytań czy spotykam się z innymi i że chciałaby mnie widzieć częściej. Choć może za poważnie to zabrzmiało. Póki co nie zamierzam zwiększać częstotliwości spotkań a może nawet trochę rzadziej będę dzwonił. Zobaczę czy poskutkuje

  Reply

  Paweł Grzywocz September 24, 2020 at 11:01

  To mogłeś spytać bardziej na luzie, odwrócić role i spytać: “Czy to znaczy, że mam być Twoim chłopakiem”? a nie związek, bleh i od razu jej się wszystkie negatywne skojarzenia przypomniały. Wykorzystaj to pytanie następnym razem, gdy ona spyta, co jest między wami i ewentualnie dodaj, że to nie są oświadczyny ani zamieszkanie razem, bo niektórym kobietom się wydaje, że związek to spotykanie się codziennie, pomieszkiwanie ze sobą, nuda, rutyna i w ogóle kaplica dlatego nie należy używać słowa “związek” w takich gadkach, tylko prowadzić na luzie, jajcarsko, że możesz być jej chłopakiem, a jak znowu powie, że to za wcześnie, to spoko: “Daj znać, jak będziesz wiedzieć” i nie dawaj jej częstotliwości związkowej spotkań, chyba że ona zaprosi na drugie spotkania w tygodniu za każdym razem to w porządku.

  W ten sposób rozszyfrujesz, czy dziewczyna może zabija z Tobą nudę i chce się tylko dowartościować, mieć tymczasowego chłopaka, plan b, koło zapasowe, jakby nikogo lepszego nie spotkała. Ten sposób ochroni Cię przed byciem wykorzystanym w ten sposób, bo taka dziewczyna zawsze będzie niespójna i np. będzie chciała częstszych spotkań, ale nigdy nie będzie chciała ujawnić, że jesteście w związku, nazywać Cię chłopakiem, pokazywać się z Tobą w jej okolicy, wśród znajomych, rodziny i nawet po wielu miesiącach będziesz jej chłopakiem na przeczekanie, żeby nikt się nie dowiedział.

  Może ona taka nie jest, ale trzeba to sprawdzić i udowodnić, a nie potem po 6 miesiącach zadawać te same pytania, co teraz i mydlić sobie oczy: “No przecież pytała o częstsze spotkania, więc założyłem, że o to jej chodzi”. Do tego dodaj jeszcze potencjalne zaślepienie seksem i po Tobie. Potem faceci płaczą, że nie dało się tego rozpoznać. Dało się rozpoznać, tylko że oni woleli wierzyć w swoją wersję rzeczywistości aż czas to prędzej czy później zweryfikuje.

  Reply

  Łukasz September 24, 2020 at 12:51

  Wielkie dzięki. Wiele mi tym wyjaśniłeś

  Reply

  Łukasz September 24, 2020 at 17:47

  Jest jeszcze sprawa że czasem wspomina o seksie że po pewnym czasie powinno to nastąpić. Myślisz że dobrym sposobem wyjaśnienia tej sytuacji gdyby już mnie chciała zaciągnąć do łóżka byłoby droczenie się że nie jestem taki łatwy i że trzeba ze mną chodzić żebyśmy mogli robić takie rzeczy?

  Reply

  Paweł Grzywocz September 25, 2020 at 14:14

  Powinno się przeprowadzić na tym etapie rozmowę o wartościach seksualnych, jak w module o seksualności lub 2 miesiącu WON90.

  Reply

  Szymon Cz. April 16, 2021 at 18:40

  Cześć Paweł,
  mam pytanie, jaką inicjatywę dziewczyny traktować jako przyspieszenie do 2 spotkań w tygodniu?
  VII spotkanie umawiałem z 4-dniowym wyprzedzeniem, ona zaproponowała żeby spotkać się szybciej, w niedzielę. Na spotkaniu zaprosiła mnie na majówkę ze znajomymi, zaakceptowałem następnego dnia (musiałem się upewnić, że mam faktycznie wolną). Ósme spotkanie zrobiłem już w czwartek, ale mam wrażenie, że to zbyt duże tempo. Na zakończenie spotkań nie pyta o kolejne, ale na kolejne zgadza się chętnie i bez żadnych problemów. Prawie nie ma z jej strony dotyku, za to dużo się śmieje z moich żartów i droczenia się i jest mnie ciekawa. Nie inicjuje pocałunków (ja max raz w trakcie spotkania i na koniec), ale chętnie je odwzajemnia a przy dłuższych czasem przejmuje “prowadzenie”. Czasem mam wrażenie, że ma trochę zaniżone poczucie wartości, ale nie wiem na ile tak jest faktycznie, a na ile mnie próbuje testować:) Czy w takiej sytuacji jej inicjatywę traktować jako jakieś przyspieszenie, czy czekać na jej jasną deklarację? Jak w ogóle byś ocenił jej zainteresowanie?
  pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz April 16, 2021 at 19:12

  Wyszukaj w google artykuł: “Dziewczyna proponuje drugie lub kolejne spotkanie” oraz “Jak zwiększyć ilość spotkań z nową dziewczyną” oraz “Kiedy napisać do dziewczyny po spotkaniu, aby rozpoznać toksyczną”. Jak ocenić jej zainteresowanie? Zgodnie z programem: “12 randek” tutaj. Przesłuchaj 10 razy w 10 tygodni, a potem raz w miesiącu do końca życia. Dopóki przychodzi na spotkania i akceptuje pocałunek na końcu, to jest ok. Brak dotyku może coś znaczy, a może nie. Tak, ona powinna zapytać, co do niej czujesz i gdzie to zmierza. Jednorazowe przyspieszanie przez nią spotkania nie ma istotnego znaczenia. Dopóki ona nie jest stałą dziewczyną, to ona ma inicjować wszystkie szybsze spotkania. Jak nie zapyta, to nie będziesz szybciej. To ujawnia zainteresowanie, że w końcu zapyta, co o was myślisz albo ujawnia toksyczną dziewczynę (trzeci artykuł, który poleciłem w tym komentarzu).

  Reply

  Szymon Cz. April 16, 2021 at 23:55

  Dzięki, artykuły przeczytane. Zatrudnij jakiegoś stażystę, żeby Ci zrobił dział Q/A z komentarzy i Twoich odpowiedzi :)

  Pozwól, że jeszcze dopytam, bo mam wątpliwości, czy sam jej inicjatywy jakoś nie tłumię, a w tych artykułach nie znalazłem odpowiedzi.
  Przed ostatnim spotkaniem jako alternatywę zapraszała mnie do siebie, drugi raz (za pierwszym zaakceptowałem). Jako że poprzednie spotkanie to ona robiła, to tym razem miałem ochotę na spacer i umówiliśmy się, że w razie gorszej pogody możemy wrócić do niej. Nie zapewniałem jakoś szczególnie, że “bardzo chętnie / z przyjemnością innym razem”. Czy to mógł być błąd? Ogólnie każdą jej inicjatywę akceptuję.
  Po jednym ze spotkań dostałem wieczorem sms-a że jej teraz “było miło i teraz jej smutno samej ;) ”, ale wątku nie pociągnąłem, tylko przyznałem rację, że było miło. Teraz po ostatnim spotkaniu rzuciła, że “już drugi raz ją porzucam”, też jakoś się tym nie przejąłem.
  Czy takie traktowanie tych sygnałów może być dla niej zniechęcające?
  Trudno mi je wychwytywać, czasem mam jakieś poczucie winy i obawy, że tak może być, co z kolei sprawia, że mam ochotę jej to “wynagrodzić” przez szybsze spotkanie i jakieś dodatkowe okazywanie zainteresowania (zwykle jakiś bonusowy komplement), ale trzymam ten schemat w ryzach na tyle, żeby jej zainteresowanie się trzymało.

  Reply

  Paweł Grzywocz April 17, 2021 at 09:06

  Jest dział Q/A w górnym menu strony, zakładka kontakt i tam jest link do najczęstszych pytań oraz również jest niebieski link w prawym górnym rogu panelu bocznego /kontakt/#faq. Nie jest to błąd, ponieważ zgodziłeś się na jej pomysł pójścia do niej, jeśli będzie słaba pogoda, więc nie zignorowałeś propozycji. Na sms’a też dobrze odpisałeś, czyli miło, ale tajemniczo, tak samo, jak ona. Zgodnie z przykładami z artykułu: “Jak pisać z dziewczyną sms – przykłady”. Szybsze spotkanie możesz zaproponować, gdy ona pisze następnego dnia słodkie sms’y, to wtedy można np. zadzwonić po 4 dniach albo gdy odpiszesz na jej sms’a, że wkrótce się dowie, wkrótce się zobaczycie, wkrótce spełnisz jej marzenia, wkrótce znowu się zobaczycie, a ona spyta, kiedy dokładnie, to wtedy umawiasz spotkanie, a jak nie spyta kiedy, to sobie jeszcze parę dni poczeka. Ona w końcu pęknie i zacznie pytać. Bądź cierpliwy. Nie zawsze jest to 6-12 spotkań, czasem po 15 zaczynają przyspieszać albo nagle ona zrobi Ci pogadankę, że chce się częściej spotykać, na co Ty zapytasz, czy chodzi jej o spotykanie się na wyłączność, jak chłopak i dziewczyna i jak ona powie, że tak, przecież ona cały czas tak Cię traktuje, to od momentu sam inicjujesz 2 spotkania tygodniowo, a co parę tygodni możesz się zgodzić na 3, jeśli ona zapyta.

  Reply

  Szymon Cz. April 19, 2021 at 20:38

  Dzięki za odpowiedź. Na niedzielę dziewczyna zainicjowała spotkanie, w które się mocno zaangażowała. Zobaczymy, czy nie weszliśmy w tryb 2 spotkań automatycznie, ja w tygodniu ona w niedziele.

  Reply

  Dawid April 16, 2021 at 21:53

  Prawie 2 miesiące spotykania, praktycznie brak dotyku przez 8 spotkań, brak inicjowania częstszych spotkań, przykro mi ale na 90% tylko zabija z Tobą czas. W ciągu kilku najbliższych spotkań powinna paść deklaracja związkowa, która różni się od kumpelskiej tym, że występuje w niej fizyczność, na prawdę uważasz że po 2 miesiącach braku fizyczności w ciągu kilku spotkań korba się jej przestawi i zacznie dotykać czy dążyć do seksu? Zapomnij. Jestem przekonany, że w Twojej relacji występują jeszcze inne oznaki braku zainteresowania, zastanów się na spokojnie czy pokazywała Ci w jakiś inny sposób brak zainteresowania, aktualnie masz 2 bardzo mocne sygnały, że zabija z Tobą czas.

  Reply

  Paweł Grzywocz April 17, 2021 at 09:00

  Dziewczyna nie musi dotykać ani zapraszać, jeśli zachowuje się na spotkania idealnie i przejawia wszystkie inne oznaki zainteresowania i zaangażowania na spotkaniach. Właśnie jakby dążyła do seksu to jest podejrzane, że jest toksyczna, chce się dowartościować, kontrolować, manipulować. Generalizujesz i spłycasz ekstremalnie odczytywanie zainteresowania. Przestudiuj dokładnie program: “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek”. Przesłuchaj 10 razy w 10 tygodni, a potem raz w miesiącu. Wyszukaj również w google artykuł: “Zbyt szybki seks problemy pdf”, “Dziewczyna chce tylko seksu a nie chłopaka”, “25 oznak toksycznej kobiety”, “10 toksycznych typów kobiet”, “4 toksyczne typy kobiet”.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: