4 błędy facetów, gdy chcą poderwać dziewczynę

by Paweł Grzywocz on 11 May 2011

jak poderwac dziewczyne4 błędy, których musisz unikać, aby skutecznie poderwać dziewczynę


Każdego dnia miliony mężczyzn testują swoją wiedzę próbując nauczyć się jak poderwać dziewczynę. Zakładają najlepsze ciuchy, pokrapiają się drogimi perfumami i przygotowują sobie najlepsze teksty na podryw. Niestety większość z nich nie ma pojęcia jak poderwać dziewczynę i w dalszym ciągu są bardzo samotni.

W tym artykule omawiam 4 największe błędy, które popełniają mężczyźni, gdy nie wiedzą jak poderwać dziewczynę. Wystarczy, że nie będziesz ich robił, a o wiele łatwiej będzie Ci wzbudzić zainteresowanie kobiet.

1. Pierwszy błąd, który zabija Twoje szanse na to, żeby poderwać dziewczynę to…

Zbytnie skupianie się na tym, żeby lepiej “poznać” dziewczynę oraz pokazywanie dziewczynie, jakim się jest świetnym materiałem na chłopaka.

Generalna zasada jest taka, że jeżeli chcesz poderwać dziewczynę, to na samym początku dziewczynę w ogóle NIE obchodzi to, jaki jesteś dobry, szczery, godny zaufania itp. Nie chce także opowiadać Ci swojego życia, ponieważ każdy facet pyta się ją, czym się zajmuje i co lubi robić. Musisz najpierw wytworzyć seksualne napięcie między wami, a robisz to poprzez flirt.

Flirtujesz poprzez zabawne nabijanie się z kobiety, przekręcanie jej wypowiedzi, wyolbrzymianie oraz udawanie, jakby to ona chciała Ciebie poderwać. To zwraca uwagę, rozbudza kobietę z jej nudnej rzeczywistości i wtedy ona widzi, że jesteś inny. W ten sposób o wiele łatwiej będzie Ci poderwać dziewczynę i wzbudzić w niej początkowe zainteresowanie.

2. Bycie zbyt “miłym” to drugi błąd, który zabija szanse facetów na to, żeby poderwać dziewczynę

Samotni faceci często narzekają, że kobiety chcą być tylko z “draniami” i lecą na “bad boyów”. Następnie bezmyślnie zasypują kobiety komplementami i zagłaskują ich swoją super interesowną uprzejmością.

Bycie miłym dla kobiet jest zupełnie ok, jeśli NICZEGO NIE OCZEKUJESZ W ZAMIAN. Super mili kolesie zwani mięczakami czy łajzami są odrzucani przez kobiety, ponieważ są mili w nadziei, że kobieta ich za to nagrodzi zainteresowaniem.

Kobiety to czują na kilometr i to jest dla nich odrażające. One myślą wtedy, że jesteś miły, bo chcesz od nich seksu. To bardzo nieatrakcyjne i poprzez bycie miłym w nadziei na coś więcej nigdy nie uda Ci się poderwać dziewczyny.

3. Trzeci błąd w podrywaniu dziewczyn to pozostawanie w swojej “strefie komfortu” i nie podejmowanie żadnego ryzyka

Wyobraź sobie, że chłopak mojej kuzynki chyba z 10 razy chodził do restauracji, w której ona pracuje, żeby kupić u niej gumy do żucia, paluszki czy cokolwiek. Dopiero jej znajomi jej powiedzieli, że on chyba nie bez powodu tak u niej kupuje, skoro po drodze mija 10 innych sklepów. Eh, brak mi słów. Ludzie żyją w takim strachu przed poznaniem ukochanej osoby.

Większość facetów nie jest w stanie się nauczyć jak zdobyc dziewczyne, ponieważ unikają wszelkiego ryzyka. Kobieta chce, żebyś w pewny siebie sposób zapytał o jej numer telefonu. Masz zakładać, że ona się zgodzi. To jest pewność siebie. Następnie po 3 randkach masz ją pocałować. Bez zawahania. Patrzysz w jej piękne oczy… a następnie ją całujesz w usta. Proste. Masz przejmować inicjatywę i inicjować kolejne kroki w znajomości. Kobieta nie zrobi tego za Ciebie.

4. Zdenerwowanie i brak pewności siebie w interakcjach z kobietami

Myślę, że to zdenerwowanie wynika głównie z braku wiedzy, co robisz. Nie wiesz, jaki jest kolejny krok, jak i kiedy go wykonać, więc gdy dopiero uczysz się jak poderwać dziewczynę, to zaczynasz odczuwać stres i np. nie wiesz, o czym rozmawiać z dziewczyną.

Wiesz przecież, że pewność siebie jest najbardziej atrakcyjną cechą dla kobiet. Przestań się zastawiać “jak poderwać dziewczynę” i zacznij myśleć “jak poznać dziewczynę”, “jak naturalnie porozmawiać z dziewczynę”. O to właśnie chodzi, o poznawanie, a nie podrywanie.

Kobiety NIE są zainteresowane facetami słabymi, nieśmiałymi i którzy zachowują się jakby byli gorsi od kobiety. Masz być pewnym siebie, zdecydowanym, psychicznie odpornym i emocjonalnie stabilnym mężczyzną. Takiego mężczyzny kobiety pragną, niestety jest ich co raz mniej.

Takiej siły mentalnej też Ci życzę. Jeżeli chcesz się nauczyć jak poderwać dziewczynę, jak zacząć rozmowę, o czym rozmawiać z dziewczynę, jak zdobyć dziewczynę na stałe i ją utrzymać przy sobie, to zapisz się na darmowe porady poniżej, aby otrzymać kompletni trening na ten temat.

Jeżeli unikniesz powyższych 4 błędów, które niemal każdy facet popełnia, to odniesiesz sukces o wiele szybciej i będzie Ci o wiele łatwiej nauczyć się jak poderwać dziewczynę.

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
4 błędy facetów, gdy chcą poderwać dziewczynę, 4.7 out of 5 based on 3 ratings

Poszukiwano

  • jak poznać dziewczynę na facebooku
  • jak poderwac dziewczyne grzywocz

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 2 comments… read them below or add one }

reklama123pk June 16, 2011 at 21:13

przyznam ze ciekawa strona, mimo ze jestem dziewczyna :) fakt. mnie bardzo irytuje zdenerowanie facetow gdy ze mna rozmawiaja. ciezko im sie wyslowic a mnie ciezko ich zrozumiec.

Reply

Garf21 June 22, 2011 at 11:24

spoko napisane . zgadzam się z tym . warto przeczytać i zastosować . do roboty chłopaki !! w końcu znalazłem porządnie wykonaną stronę w tej tematyce .

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: