Gdy Dziewczyna Nie Chce Się Spotkać I Odwołuje Spotkanie – Jak Reagować I Uniknąć Odwołanych Randek?

by Paweł Grzywocz on 18 May 2013

dziewczyna nie chce się spotkać i odwołuje spotkanie

Dziewczyna nie chce się spotkać i odwołuje spotkanie

Czy kiedykolwiek dziewczyna odwołała spotkanie z Tobą w ostatniej chwili i nie chciała się spotkać?

Albo już wtedy, gdy umawiałeś spotkanie z dziewczyną, ona powiedziała Ci, żebyś jeszcze jej przypomniał w konkretny dzień i potwierdził spotkanie?

“Nigdy nie pozwól nikomu nie szanować Twojego czasu, a Twoje poczucie własnej wartości poszybuje w górę.”

Oto 3 gotowe odpowiedzi, gdy dziewczyna nie chce się spotkać

Dzięki poniższemu sposobowi unikniesz odwołanych randek i zaprezentujesz się jako atrakcyjny i rozchwytywany mężczyzna. Odwołana randka przez kobietę lub nie przyjście na spotkanie to kompletny brak szacunku do Ciebie i Twojego czasu. Napisałem cały artykuł o tym, jak reagować, gdy dziewczyna odwołuje spotkanie. Natomiast w tym artykule dowiesz się, jak temu zapobiec.

Jak uniknąć odwoływania spotkań przez dziewczynę?

Często dziewczyny mówią, żebyś im jeszcze przypomniał o spotkaniu i je potwierdził. Niestety w 99% przypadków nie będzie żadnego spotkania, tylko ona powie Ci o tym dopiero, gdy zadzwonisz potwierdzić spotkanie.

Kobieta nie potrafi odmówić teraz, więc zanim zadzwonisz wymyśli jakąś realistyczną wymówkę aby Cię nie urazić. Nie miej kobietom tego za złe, że nie odmawiają wprost. Przecież nie chcą nas urazić i dlatego podają takie realistyczne wymówki.

Klasyczna strategia odwoływania spotkań przez dziewczyny

To typowe zachowanie, gdy dziewczyna nie chce się spotkać.

Ona mówiąc Ci, żebyś jeszcze jej przypomniał i potwierdził spotkanie przygotowuje się do tego, żeby odwołać spotkanie z Tobą. Nie pozwól jej na takie traktowanie. Nie trać na taką dziewczynę czasu i nie idź na spotkanie bez 100% pewności, że przyjdzie.

Jakie są przyczyny odwoływania spotkań przez dziewczynę?

 
Przyczyną są błędy na pierwszym spotkaniu, jak na przykład mówienie o przyszłych spotkaniach podczas randki lub pożegnanie się na końcu w przewidywalny sposób słowami:

 • “Do zobaczenia”
 • “Zadzwonię do Ciebie”
 • “Daj znać, gdy dojedziesz do domu”

i wiele innych błędów pierwszej randki, które opisałem w ebooku i nagraniach: “Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek”

Nie pozwól dziewczynie na niepewne ustalenie terminu spotkania i pozostawienie jej otwartej furtki w postaci spławienia Cię tekstem:

“Zadzwoń jeszcze potwierdzić”/”Przypomnij mi o spotkaniu dzień wcześniej.”

Pamiętaj, że atrakcyjny i rozchwytywany facet jest zajęty, ma ludzi, których musi zobaczyć, szanuje swój czas i czas innych. Jeśli dziewczyna odwoła spotkanie z Tobą w dniu spotkania, to zrobi z Ciebie idiotę, ponieważ przez nią stracisz całe popołudnie i wieczór.

Jeśli potwierdzisz termin spotkania od razu, to możesz sobie zaplanować czas inaczej. Spotkać się z kolegą i nadrobić zaległości, iść na siłownię, kupić sobie nowe jeansy, nauczyć się, jak zagadać do dziewczyny, zadzwonić do innej i się umówić, cokolwiek.

Chodzi o wysoki szacunek do swojego czasu i taką samą postawę w rozmowach z kobietami i ludźmi w ogóle.

Przyjmij poniższe nastawienie, gdy dziewczyna nie chce się spotkać:

 • “Jestem zajętym i atrakcyjnym mężczyzną. Poznaję dużo nowych ludzi, mam sporo znajomych, którzy czekają na spotkanie ze mną, chodzę na szkolenia i inne dodatkowe wydarzenia na mieście, rozwijam się i NIE MAM CZASU NA NIEPEWNE SPOTKANIA! Jeżeli nie jesteś pewna, że przyjdziesz na spotkanie ze mną, to podaj inny termin, gdy przyjdziesz na 100%, ponieważ wtedy zaplanuję sobie ten czas inaczej zamiast zmarnować popołudnie i wieczór z powodu Twojego kaprysu i olania spotkania w ostatniej chwili.

Oczywiście nie mówisz jej tego wszystkiego na głos. Takie jest nastawienie, poniżej powiem Ci, co dokładnie powiedzieć. To nastawienie dosłownie wzniosło moją pewność siebie z kobietami i ludźmi w ogóle o jeden, konkretny poziom wyżej.

Dzięki temu nastawieniu nie będziesz traktowany przez kobiety i ludzi jak frajer, którym można pomiatać.

Gdy kobieta podczas umawiania się przez telefon mówi, że jeszcze da Ci znać, czy przyjdzie albo chce, żebyś się jej przypomniał, to WŁAŚNIE W TYM MOMENCIE masz jej na to grzecznie nie pozwolić i powiedzieć:

 • “Słuchaj, jestem bardzo ZAJĘTYM człowiekiem i nie mam czasu na niepewne spotkania. Podaj taki termin, w którym przyjdziesz na 100%, ponieważ w przeciwnym wypadku zorganizuję sobie ten wieczór inaczej :)

Wiele dziewczyn to zainteresuje i zapytają:

 • “Tak? Naprawdę jesteś taki zajęty? A czym?”

Wtedy oczywiście dalej żartujesz, nie ujawniając jej prawdy. Jesteś tajemnicą i dostęp do poznawania Ciebie jest możliwy tylko na spotkaniu sam na sam. Odbijasz więc piłeczkę słowami:

 • “Oczywiście, że jestem! :) Mam ludzi, którzy czekają na spotkanie ze mną, interesy, szkolenia, także grafik jest ciasny.”

Przy okazji ostatnie słowo to dwuznaczność, ale to tematyka flirtu. Aha, i nie mów przypadkiem, że czeka na Ciebie kolejka dziewczyn, które chcą iść z Tobą na randkę. To mega słabe i jest to próbowanie na siłę pokazać, że jesteś pożądany przez kobiety. Zero tajemniczości, tylko chwalenie się czymś, co w ogóle obraża kobietę.

Zamiast poczuć się wyjątkowa sprawisz, że ona poczuje się jak jedna z wielu. Możesz sprawiać wrażenie, że ona jest jedną z wielu, ale nie możesz tego powiedzieć wprost, jak jakiś turbo-uwodziciel, który w klubie na pytanie kobiety:

“Masz dziewczynę?”

Odpowiada:

“Widzisz te wszystkie kobiety dookoła? One wszystkie są moooje :)

Żałosne.

Jakim cudem inteligentna i porządna dziewczyna miałaby się zainteresować facetem z takimi tekstami? Przykład ze znanej książki, dzięki której robiłem z siebie nieraz idiotę w oczach dziewczyn.

Albo możesz zażartować słowami:

 • “Pewnie, że jestem zajęty, a co myślałaś, że do środy będę czekał aż podejmiesz ostateczną decyzję, czy się ze mną spotkasz :) ? Mam podpisać jakąś specjalną petycję, żebyś rozpatrzyła ją pozytywnie?”

To drugie zagranie jest o wiele ostrzejsze, ale żartobliwym tonem dopuszczalne. W ten sposób poprzez żarty pokazujesz jej, że jej zachowanie jest niedopuszczalne i takie trzymanie Ciebie w zawieszeniu to brak szacunku, na który się nigdy nie zgodzisz.

Nawet, jeśli ta dziewczyna nie chce się spotkać i chciała odwołać spotkanie, gdybyś zadzwonił potwierdzić randkę, to przynajmniej osiągnąłeś dwie rzeczy:

 1. Zachowałeś duży szacunek do siebie, swojego czasu i pokazałeś, że wymagasz tego od innych i nie pozwolisz sobą pomiatać ani nie pozwolisz robić się w konia i wystawiać do wiatru tak, jak pozostałych facetów, którzy pozwalają się tak traktować.
 2. Pokazałeś, że masz atrakcyjne życie, jesteś zajętym i rozchwytywanym mężczyzną, więc nie umawiałeś spotkania z pozycji “proszącej” ani nie naciskałeś jakimiś “technikami manipulacyjnymi”, żeby ją przekonać na siłę do spotkania, tylko odczytałeś to, że dziewczyna nie chce się spotkać i z pozycji władzy wycofałeś się i zachowałeś twarz.

To jej strata, że nie spotka się z takim rozwojowym człowiekiem jak Ty. Pozostawiłeś po sobie bardzo dobre wrażenie. Dzięki temu później kobieta nie rozpowie koleżankom, jaki jesteś natrętny, tylko poleci Cię jako pewnego siebie mężczyznę, który rozumie “te sprawy”.

Nigdy nie pozwól nikomu nie szanować Twojego czasu, a Twoje poczucie własnej wartości poszybuje w górę.

To tylko jedno z ponad 35 nastawień, które staną się Twoją nową naturą po obejrzeniu nagrań video i przeczytaniu ebooka: “Pewność Siebie Z Pięknymi Kobietami W 90 Dni”.

Jest to trening, który zawiera same najważniejsze, praktyczne informacje. Po ich przyswojeniu i wdrożeniu w życie to jest niemożliwe, aby drastycznie nie zwiększyć swojej pewności siebie, samooceny i ilości nowo poznawanych dziewczyn.

Jest to trening, który skupia się na zwiększeniu swojej samooceny i obrania takiego sposobu myślenia i działania, aby pewność siebie i poznawanie dziewczyn było nieuniknione, naturalne i stało się normalną częścią Twojego codziennego życia.

Życzę Ci, aby sytuacje, gdy dziewczyna odwołuje spotkanie stały się dla odległą przeszłością oraz żebyś w ogóle nawet nie dopuszczał do odwołanych randek, tylko umawiał się na 100% albo wcale.

Podziel się moim artykułem ze znajomym!
Dziękuję za doczytanie do końca!

jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

Twój email posłuży tylko i wyłącznie
do komunikacji między nami.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń Proszę Wpis:
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
Gdy Dziewczyna Nie Chce Się Spotkać I Odwołuje Spotkanie - Jak Reagować I Uniknąć Odwołanych Randek? , 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Poszukiwano

 • Przeprasza ze nie moe się spotkać i odwołuje spotkanie

Podobne wpisy:

Zostaw swój komentarz...

{ 51 comments… read them below or add one }

motylica wątrobowa May 23, 2013 at 21:27

Bzdury. Ja też szanuje swój czas dlatego potwierdzenie przez faceta jest obowiązkowe. Nie potwierdza znaczy się nie jest zainteresowany.

Reply

Darek May 24, 2013 at 19:48

Żadne bzdury. Jeżeli oboje są zainteresowani to ustalają termin spotkania i żadne z nich, ani kobieta ani facet nic nie musi potwierdzać. Po prostu przychodzą na spotkanie bez zbędnych ceregieli. Dwoje dorosłych, stabilnych emocjonalnie ludzi ustalają termin spotkania i nic już nie potwierdzają ani nie “przyklepują”. Dzięki temu można by rzec, że jest to pierwszy sprawdzian dla obojga. Nie wprowadzaj fermentu jeśli możesz…

Reply

motylica wątrobowa May 25, 2013 at 02:21

Myśl tak dalej a będziesz jeszcze musiał długo wysłuchiwać rozmaitych kursów. Bez odbioru.

Reply

Grzywocz May 25, 2013 at 03:43

Darek, gdy nowo poznana kobieta narzuca nowemu, zupełnie obcemu facetowi jakiś obowiązek potwierdzenia spotkania pod groźbą, że uzna go za niezainteresowanego, to bardzo dużo świadczy o jej charakterze (zgadnij jaka cecha :) ) Jest to jej problem a nie Twój i nie ma sensu się o to tutaj kłócić. Przecież jej nie zreformujesz!

Reply

Darek May 26, 2013 at 11:13

Paweł, ale ja doskonale o tym wiem :) . Dlatego szybko rezygnowałem ze “współpracy” z takimi kobietami jak motylica wątrobowa. Trzymałem się Twoich rad i zdrowego rozsądku i mam kobietę o jakiej zawsze marzyłem (chyba nie raz już o tym wspominałem). Pozdrawiam.

Reply

mazer May 27, 2013 at 22:35

Hahahahahah serio? Taki z ciebie kozak – to czego tutaj szukasz? Śmiało nikt cię nie sprawdzi ;) szczególnie tutaj możesz się pochwalić podbojem nieziemskiej piękności bo imię “twojej kobiety” kończy się na .jpg ROTFL
Wiesz jak się nazywa takich jak ty?

Reply

Darek May 27, 2013 at 23:14

Nigdy nie uważałem siebie za kozaka, ale jak wywołują mnie do tablicy to wstaję i idę. Co do moich podbojów to nie wiem czy bym tak to nazwał, gdyż za dużo popełniłem błędów i w pewnym momencie stwierdziłem, że coś z tym muszę zrobić. A jestem tutaj nadal dlatego, gdyż nigdy nie spoczywam na laurach i lubię wiedzieć co w trawie piszczy, bo przede mną jeszcze długa droga. Bo widzisz mazer, poznać kobietę, zabrać numer, poprowadzić randki to nie jest wcale takie trudne. Najtrudniejsze jest ją później przy sobie zatrzymać. To tyle.

Reply

Grzywocz May 27, 2013 at 23:24

Świetna odpowiedź i opanowanie. Mazer, Darek jest akurat stałym czytelnikiem, który ma te sprawy opanowane, a jego krótka historia sukcesu jest jednym z moich ulubionych komentarzy. Możesz ją przeczytać na stronie: http://jak-zdobyc-dziewczyne.org/podrywanie-dziewczyn/jak-poderwac-kolezanke-z-pracy-lub-szkoly/#comment-153

Napisał ją w październiku zeszłego roku. Nie wiem, czy dalej jest z tą samą dziewczyną i to nie nasza sprawa. Posiadanie dziewczyny nie jest żadnym sukcesem, ponieważ wiele kobiet wchodzi w związek z braku innych opcji i masa facetów wiąże się z kobietami poniżej swoich oczekiwań. Dlatego suceksem w pierwszej kolejności jest stawienie czoła presji społecznej na bycie w związku, pozbycie się desperacji i nauczenie się być szczęśliwym samemu, aby móc się tym potem podzielić z kobietą.

Darek, pamiętajmy, że nie wszystkim da się pomóc. Właśnie otrzymałem komentarz na YT, w którym jeden widz twierdzi, że zainteresowana kobieta nie przychodzi na spotkania. (Film: “Dziewczyna udaje niedostępną”)

Gość dosłownie zaprzecza odczytywaniu rzeczywistości i wierzy, że to jakaś gra, sugerując się tym, że skoro jego koleżanki są w związkach z nieatrakcyjnymi facetami, to są to szczęśliwe związki.

Bardzo powierzchowne spojrzenie i brak otwartości na prawdę, że samo tkwienie kobiety w związku nie znaczy, że jest zainteresowana.

Cóż, niektórym nie da się pomóc, bo sami tego nie chcą i nie akcetpują rzeczywistości. Dlaczego? Bo nie cierpią jeszcze wystarczająco mocno. Przyjdzie kiedyś na nich czas, a może nigdy… Ich wybór.

Dzięki za Twoją otwartość i ulepszenie swojego życia. Niewielu ma do tego odwagę. Pozdrawiam!

Reply

Darek May 27, 2013 at 23:43

Jestem z tą samą kobietą :) . Przeczytałem komentarze mojego imiennika(grrr…) na YT. Chłopak słucha kobiet. Załamało mnie to. Jego siostra i jej rady mogą wpędzić go za jakiś czas w niezłą depresję. Dodatkowo stwierdzi, że kobiety są głupie i nie da się ich zrozumieć, tak jak ja kiedyś po przygodzie z PUA. Ale widać, że już nie chce polemizować, także zostawimy go w spokoju. Jeszcze wróci ;) . No siemka Paweł. Pozdrawiam.

Reply

Allan June 21, 2013 at 12:40

Hej Pawel Chce kupic Seminarium: ?Jak Zdobyć Dziewczynę? Czy to kompletny poradnik dzieki ktoremu bede mogl zdobyc kobiete czy musialbym kupic takze ”Jak Zdobyć Dziewczynę W 12 Randek ? Jak Randkować Przez Pierwsze 2 Miesiące Znajomości” Bo szczerze mowiac jest tych materialow duzo a ja wole kupic raz a porzadnie:)
Pozdrawiam A.

Reply

Tomek January 23, 2014 at 20:03

Hmm, czysta racja Paweł!
Ostatnio poznałem pewną dziewczyna, za pierwszym razem wykręcała się nauką i zaliczeniem z matematyki.
Kolejny telefon wykonałem 6 dni poźniej. Po chwili rozmowy zaproponowałem spotkanie podając dokładny termin i miejsce, ona mi zaczeła tłumaczyć że dojazd w to miejsce trwa 1h, że jeszcze nie wie jak jej pójdą ostatnie zaliczenia i zapytała się czy zadzwonie jeszcze w weekend, że niby wtedy się coś rozjaśni-Tu już wiedziałem że mnie spławia i postanowiłem coś sprawdzić.
Odpowiedziałem jej że jak ktoś jest zainteresowany to podaje inne miejsce i inny czas spotkania jak mu nie pasuje. Usłyszałem od niej;”Nie ma żadnego zainteresowania, jestem świerzo po rozstaniu i nie bedę na to tak patrzeć” Odpowiedziałem tylko rozumiem i się pożegnałem.
Przyznam że było mi trochę przykro po tym co usłyszałem, ale nie ważne, było minęło. Szkoda że przespałem ostatni rok stosując pua-teoryjki i niszcząc zainteresowanie świetnych dziewczyn.
Paweł, gram według nowych zasad!!

Reply

Tomek January 23, 2014 at 20:53

oczywiście “świeżo”, aż kłuje w oczy.

Reply

Grzywocz January 23, 2014 at 23:19

Ty też popełniłeś 3 błędy w samej tej interakcji przez telefon. Po pierwsze nie oczekuj od obcej dziewczyny, że przyjedzie na spotkanie w miejsce oddalone o 1h drogi. To zbyt duże wymagania wobec obcej kobiety. To Ty powinieneś pojechać do niej i ustalić miejsce dla niej dogodne. Ona jest kobietą i powinna mieć jak najprostszy dojazd w miejsce spotkania. Dopiero, jak się zaangażuje, to będzie daleko jeździć, ale nie na pierwsze spotkanie!

Po drugie zacząłeś ją LOGICZNIE PRZEKONYWAĆ, co jest kompletnym strzałem w kolano, bo to nie działa na kobiety. Można tylko odczytać ich REAKCJE oraz wpływać na ich emocje poprzez zabawę czy niedostępność. Używając wobec niej słów “zainteresowana” od razu kazałeś jej podjąć ostateczną decyzję, czy chce być z Tobą czy nie. Wzbudziłeś tym strach przed zobowiązaniem, kolejnym zranieniem lub rozczarowaniem.

Po trzecie, czy ona spławiała Cię, mówiąc, żebyś zadzwonił w weekend, czy rzeczywiście POPROSIŁA, żebyś zadzwonił w weekend, ponieważ wtedy będzie wiedzieć, kiedy ma czas się spotkać. Można wtedy powiedzieć “ok” i zakończyć rozmowę, a następnie zadzwonić w niedzielę wieczorem.

Cieszę się, że rozumiesz na czym polega alternatywny termin spotkania, przy czym nie musisz się od razu spinać, jeśli kobieta go nie poda, bo wtedy pokazujesz słabość. Nigdy nie pokazuj im, że ich zachowanie Cię dotknęło. Zachowaj klasę poprzez spokój, opanowanie i pozytywne nastawienie.

Jej zainteresowanie rzeczywiście było minimalne lub żadne, ponieważ raz już odmówiła, a za drugim razem nie wiedziała, kiedy ma czas. Natomiast MOŻE taka dziewczyna poszłaby z Tobą na luźne spotkanie i z czasem polubiła.

Jest po rozstaniu, więc ma prawo rozkręcać znajomość powoli. Używanie słowa “zainteresowana” w rozmowie z nią to totalne zabicie tajemniczości z Twojej strony i strzał w kolano. Niemal każda kobieta jest po rozstaniu albo kiedyś została zraniona przez faceta lub się jakimś rozczarowała, więc one podchodzą do tych spraw bardziej ostrożnie niż my.

Dlatego tak ważna jest tajemniczość, dystans i wolne rozwijanie znajomości. Dzięki za zaangażowanie i życzę dalszych postępów. W szczególności z pełnymi materiałami, bo mając kurs “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” nie sądzę, żebyś kiedykolwiek wypomniał dziewczynie, że ona nie jest Tobą zainteresowana. Pozdrawiam!

Reply

Tomek January 24, 2014 at 08:58

Celne uwagi, które zapamiętam.
Nie dopisałem tego, teraz to zrobie;
Kiedy powiedziała że ma 1h drogi autobusem zaproponowałem inne miejsce w ten sam dzien na trasie tego autobusu, które skróciłoby ten czas o 20-25 minut.
A co do tego tekstu o zainteresowaniu-wiedziałem że się nie spotkamy i że to jest nasza ostatnia rozmowa, byłem ciekawy tylko co mi odpowie.

Reply

Grzywocz January 24, 2014 at 12:20

Wiem, że Cię to ciekawi, natomiast nie polecam tak się wykładać, bo wtedy totalnie pokazujesz swoje karty, zostajesz na wprost odrzucony i obniżasz tym swoją godność i samoocenę.

Pokazujesz SŁABOŚĆ. Pompujesz ego tej dziewczyn i oddajesz całą kontrolę. Oddajesz jej energię i pokazujesz, że się tym przejąłeś. Ona się buduje tym, że ktoś za nią biega i prosi o zainteresowanie, a Ty się dołujesz, bo jesteś odrzucony.

Możesz tego uniknąć i sam skorzystać z takiej sytuacji. Zaskocz dziewczynę i pokaż, że w ogóle się nie przejąłeś jej brakiem chęci do spotkania. Podaj jeden termin, ona nie poda innego, to powiedz: “Ok, to w takim razie dobrej zabawy na egzaminach. Cześć”. Żadnych tekstów typu: “Może kiedy indziej.” Zero perspektyw na kolejny telefon.

Większość dziewczyn jest w SZOKU, że nie nalegałeś, nie dopytywałeś o nic ani nic. Myślą wtedy, jak cudem potrafiłeś się jej oprzeć i tak po prostu zrezygnować? Niektóre dziewczyny dla samego faktu potwierdzenia swojej wartości i poprawy ego same potem zadzwonią do Ciebie z propozycją spotkania, bo będą chciały wiedzieć, że nadal mogą Cię mieć na wyciągnięcie ręki.

Ale wtedy to Ty im podziękujesz i powiesz, że masz już inne plany i zamilkniesz, obserwując czy ona będzie się starać oraz czy nie chce Cię wykorzystać np. jako chłopaka do towarzystwa na imprezie w pracy lub coś podobnego.

Odpłacisz im pięknym za nadobne swoją odmową lub możesz iść z nią na spotkanie DLA TRENINGU ROZMOWY. Natomiast, jeśli kobieta odzywa się do Ciebie po dwukrotnym odrzuceniu, to możesz być na 99% pewien, że chce podbudować Tobą swoje ego i/lub zabić czas, bo nikogo ciekawego nie poznała, więc uważaj.

Normalnie akceptuj zaproszenia dziewczyn przez telefon, a jeśli wcześniej olały Cię 2 razy, to zapomnij o nich.

Reply

Ziomek September 29, 2015 at 13:10

Jakie różnice wieku są dopuszczalne w związku między kobietą a mężczyzną.

Reply

Marek March 30, 2016 at 23:40

Siemankoo Paweł!
Spodobała mi się jedna dziewczyna ,ale niestety przez facebooka :/ W jaki sposób zacząć?Myślałem aby poruszyć jakis temat zwiazany z jej tablicą ,jednak obawiam sie ze będzie to sztuczne.Przecież ona będzie wiedziała że do niej startuję.Pewnie obejrzy moj profil i moze jej cos nie spasować,a nawet jesli to pewnie bede musiał z nią troche popisac zanim zaufa mi w pewnym stopniu i zgodzi się na spotkanie.Po jakim czasie zaproponować spotkanie,o czym z nią pisać na początku.Dodam ze mam rocznikowo 18 lat a ona ma 16 lat.

Pozdrawiam serdecznie!

Reply

Grzywocz March 31, 2016 at 08:02

Obojętnie co zrobisz przez facebooka, to wyjdziesz na gościa, który do niej startuje, co gorsza, robi tak, ponieważ nie potrafi rozmawiać z nowymi osobami w realnym świecie. Dziewczyny doskonale o tym wiedzą. Mają takich internetowych adoratorów na pęczki. Oczywiście, że ona oceni Cię po zdjęciach. Przecież kobiety zwracają uwagę na wygląd. Najlepiej, jakbyś zagadał do niej gdzieś na żywo twarzą w twarz. A jeśli nie ma takiej możliwości, to poznawaj dziewczyny w codziennych sytuacjach. A do takich na facebooku możesz dla jaj napisać, nawiązać właśnie do jej charakteru, który widzisz po opisie, kwestia nauczenia się konwersacji z kobietami. Jakiś kontekst znajdź w jej profilu i piszą z nią 1 do 2 razy po 20 minut na czacie. Jeśli po tym czasie ona nie chce się spotkać, gdy podasz konkretny termin, to ona tylko się dowartościowuje Twoją uwagą. Nie musisz pytać o telefon przez Internet, bo jesteś potencjalnym psychopatą i dziewczyna nie musi podawać telefonu. Umów się w publicznym miejscu i zobacz, czy przyjdzie. Naucz się konwersować, bo to jest podstawa twarzą w twarz, a także w Internecie się to przydaje, chociaż w Internecie większość kobiet tylko się dowartościowuje.

Reply

Marek April 1, 2016 at 22:03

Pawle w takim razie mam jeszcze inne pytanie.Gdzie spędzić pierwszą randkę?Jak wiem ma być to max. 1 godz. czyli lepiej ja spędzić w kawiarni czy innym miejscu gdzie można usiąść,pogadać.Żeby jak najlepiej wykorzystać ten czas,wstępnie zapoznać się.Druga opcja to pójść na automaty,gry o których wspominałeś,czy ma to być wciągu tej jednej godziny.Czy to lepiej zostawić na 2 randkę?Trzecia opcja jaka mi przychodzi do głowy to po prostu spacer.Może on będzie najlepszy na pierwszą randkę.Paweł,w jakiej kolejności,co najpierw wybrać. Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam :)

Reply

Grzywocz April 2, 2016 at 11:02

Jeśli znasz dziewczynę dłużej niż 30 minut, to można iść od razu na pełną randkę na około 2 do 3 h maksymalnie z jakąś zabawą typu kawiarnia z grami planszowymi, automaty, rzutki w pubie, galeria sztuki. A jeśli znasz ją tylko kilkanaście minut, to idziesz na godzinną rozmowę maksymalnie przy herbatce/soku, żeby sprawdzić jak się wam rozmawia i czy warto w ogóle iść z nią na dłuższe spotkanie. Poza tym poprzez krótkie spotkania pozostawiasz jej niedosyt i odróżniasz się od wszystkich facetów, którzy siedzą na pierwszym spotkaniu do oporu dopóki nie skończą się tematy. Na spacer możesz iść, jeśli mieszkacie na totalnej wsi z jedną ulicą. A w mieście możesz iść na spacer na późniejszych spotkaniach, niekoniecznie na pierwszym, ponieważ każdy facet bierze dziewczynę na spacer lub na piwo do baru.

Reply

ABC June 23, 2016 at 19:38

Ja mam dosyć ciekawą sytuacje, ponieważ nieraz to mi nie chcę się spotykać. Moja dziewczyna ma strasznie kontrolujących rodziców i bardzo rzadko udaję się nam spotkać 2 razy w tygodniu. Nieraz, gdy do niej dzwonię i chcę umówić spotkanie, dostaję później odpowiedź iż rodzice nie pozwalają i koniec. Niekiedy, raz na tydzień to cud. Teraz mój problem: czasami, na przykład teraz, gdy dziewczyna nie może się spotkać za kilka dni i nie widzimy się z tydzień na oczy, to mi się zupełnie odechciewa jakichkolwiek spotkań z nią. Niby mi na niej zależy i codziennie o niej myślę, jednak strasznie mnie to flustruję i chyba przyzywczajam się do tej “ciszy” w związku. Dziewczyna cały czas piszę, zaczepia i szuka pretekstu do spotkania, jednak ja niekiedy nie mam ochoty na żadne spotkanie… A to nie będzie mogła, a to mamusia, a to tatuś…
Czy wszystko jest okej? Czy to oznaka mojego niskiego zainteresowania? Uprzedzając pytanie – TAK, podoba mi się fizycznie. Nie wiem co o tym myśleć…

Reply

dziadyga007 March 8, 2017 at 18:54

Dlaczego jedna niezbyt klejąca się rozmowa z dziewczyną całkowicie nas przekreśla? Dlaczego po zepchnięciu mężczyzny do “friend-zone” kiedy spędza się z tą dziewczyną czas po fakcie i rozmowy są świetne, z humorem – takie jakie powinny być na samym początku (ale z jakiegoś powodu nie były – może miałem zły dzień? a co nie wolno mi?) – to ona już nie przyjmuje do wiadomości brania nas pod uwagę jako mężczyzny? Próbuję zrozumieć naturę kobiet – stąd pytanie. Nie ma w tym bowiem racjonalnej logiki – to już wiemy. Szkoda, że kobietom nie jest głupio, że powszechnie się o nich mówi, że nie są logiczne :D

P.S. Czy znasz stronę odpowiednik do Twojej strony, ale skierowaną dla kobiet? Miło poczytać jakie triki stosują kobiety wobec nas. Oczywiście kobiety, które szukają mężczyzny do związku, analogicznie do nas.

Reply

Grzywocz March 8, 2017 at 19:03

Ponieważ kobiety nie czują pociągu do mężczyzn słabych, bojaźliwych, drętwych, przewrażliwionych na swoim punkcie. Czują pociąg do mężczyzn silnych psychicznie, stanowczych, pewnych siebie, zaradnych, otwartych, zabawnych. To czysta biologia.

Kobiety zadają nieraz podchwytliwe lub niewygodne pytania, na które możesz się nauczyć odpowiedzi w seminarium “Tranzycje, przejścia do flirtu” (drugi moduł z ponad 40 odpowiedziami na niewygodne lub negatywne pytania) albo w “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek” też o tym sporo było.

Częściowo piszę o tym w artykułach np. tutaj, tutaj i tutaj.

Reply

dziadyga007 March 9, 2017 at 16:06

Znam wielu facetów, którzy świetnie sobie radzą w życiu – mają dobrze płatną odpowiedzialną i trudną pracę, ale w oczach kobiet nie są atrakcyjni. Kobiety więc łatwo oszukać – wystarczy dobrze udawać pewnego siebie – nawet wbrew faktom.

Reply

Grzywocz March 9, 2017 at 16:36

Tak, do czasu można. Dopóki ona nie będzie chciała się ustabilizować, to wtedy zostawi faceta, który jest leniem i obibokiem. Albo może wcześniej go olać lub stracić do niego szacunek i tylko tkwić z przyzwyczajenia, gdy po paru miesiącach on przestanie udawać, bo nie będzie w stanie tak długo się maskować i wyjdzie na jaw, że jest tak naprawdę łajzą. Ogólnie kłamstwo ma krótkie nogi. A kobiety znowu nie są takie tępe. Raczej szybciej niż później odkrywają, co facet udawał.

Reply

dziadyga007 March 12, 2017 at 09:15

Taka refleksja w kwestii pewności siebie:

http://www.cleverworkarounds.com/wp-content/uploads/2012/12/Snapshot.png

“To zabawne, że głupcy są tak pewni siebie, a mędrcy tak pełni wątpliwości.”

Reply

Marek June 11, 2019 at 14:47

Pawle ja miałem taką sytuację, że po tygodniu zadzwoniłem i wyznaczylem termin na 3 randkę z 3 dniowy wyprzedzeniem. Dziewczyna entuzjastycznie mnie powitała i gdy zaproponowalem termin, to powiedziała, że nie może że ma spotkanie z koleżankami, że nie wie i czy może dać mi jeszcze znać. Nie pozwoliłem na to i powiedziałem, że w takim razie niech poda taki termin którego jest pewna. No i tu nie Wiedziała co powiedzieć. Po czym znowu zapytała grzecznie czy może jeszcze mi dać znać. Ja na to, że ok, ale do jutra do 10 rano najpóźniej.
Zdziwiła się i dodała z uśmiechem, że mam wyśrubowany grafik a ja na to, że tak i tyle.
Na tym rozmowa się skończyła i uznałem, że to koniec. Po czym w umówionym terminie potwierdziła mi, że niech będzie ten pierwotny termin co proponowałem i że jednak wtedy może.
Czy nie byłem zbyt elastyczny? To dziewczyna którą trochę już znam. Jakie są granice elastyczności do kobiet bo może kobieta czasami naprawdę nie może i musi potwierdzić termin? Czy zawsze traktować to na swoją niekorzyść? Praktykuje twoje materiały i coraz częściej mam co nowe sytuację których się uczę.

Druga sprawa. Jedna dziewczyna z którą spotykałem się przez 2 miechy odwołała mi spotkanie w dniu spotkania bez przeprosin tylko powód bo deszcz pada i brzydka pogoda i aby przełożyć. Gdy napisałem na kiedy to z jej strony co robię w weekend no i Uwaga jej pod warunkiem, że będzie ładna pogoda… Ale nie mogłem w weekend i napisalem, że jak pogoda się poprawi to się zgadamy :) oczywiście już się nie odezwałem.
No i ona po 2tyg ciszy odezwała się co u mnie. A później po kolejnej mojej ciszy zaproponowała wspólne wyjście z jej znajomymi na baseny.
Pisałeś o takim wznawianiu kontaktu, że to blef. Ale czy np. nie traktować takich kobiet jak już zwykle znajome aby może poznać jej koleżanki czy z Twojego doświadczenia nie jest to warte po takim potraktowaniu aby z takimi kobietami utrzymywać w ogóle kontakt także na stopie koleżeńskiej?

Reply

Paweł Grzywocz June 11, 2019 at 16:20

Wykorzystuj okazje do poznawania nowych kobiet, więc jeśli dziewczyna zaprasza na basen z koleżankami, to czemu nie skorzystać. Co innego, gdy wznawia kontakt, bo jej się nudzi i szuka uwagi. A z tą pierwszą bardzo dobrze wybrnąłeś. Ona nalegała, że chce potwierdzić, to dałeś jej czas, do kiedy ma potwierdzić. Byłeś zarówno elastyczny, jak i wymagałeś szacunku do Twojego czasu i grafiku.

Reply

Marek June 22, 2019 at 16:20

Paweł potwierdziła mi następnego dnia i doszło do spotkania.
I miałem kolejną podobną sytuację z tą samą dziewczyną przy umawianiu kolejnego spotkania. Znowu nie była pewna dnia bo coś miała robić wtedy. Wiem, że to prawda, ale chciała potwierdzić spotkanie. Tym razem nie mówiłem już o godzinie konkretnej lub dniu aby potwierdziła tylko zacząłem grzecznie wycofywać sie z propozycji spotkania skoro nie jest pewna. No i wtedy podała mi alternatywny dzień, że może we wtorek(ten dzień co nie była pewna i chciała potwierdzać)lub czwartek może też. Więc powiedziałem, że odpuszczamy wtorek skoro nie jest go pewna i spotkamy się w czwartek.
Nie udawałem niedostępnego bo podała inny termin i się zgodziłem. Podała go jednak dopiero po tym jak wycofywalem się z tego jej niepewnego dnia dając jej do zrozumienia, że nie będę już czekać na żadne potwierdzenia. Nie mówiłem też aby podała inny termin.

Reply

Krzysiek October 10, 2019 at 22:17

Pawle a z Twojego doświadczenia,statystycznie. Jeżeli dziewczyna przy pierwszym telefonie odmawia spotkania podając wymówkę, to jaką miałeś realnie skuteczność gdy dzwoniłeś drugi raz po kilku dniach aby znowu umówić spotkanie? czy dzwonienie drugi raz ma sens jeżeli nie otrzymałeś za pierwszym alternatywnego terminu? w jakich sytuacjach jednak drugi raz dzwoniłeś a w jakich nie?

Miałem taką sytuację, że zadzwoniłem po 4 dniach do dziewczyny z takiego tam wyjazdu,wydawało mi się,że jest mną zainteresowana,wpisała również mi mój telefon i mnie od razu zapisała. Gdy zadzwoniłem odebrała i była entuzjastycznie nastawiona, śmiała się i była w niej energia.Wyraźnie była zadowolona,że zadzwoniłem(pewnie była miła lub dopompowałem jej EGO).Padł z mojej strony konkretny termin i dzień a ona z żalem,że nie może. Pauza, cisza. Dopiero po chwili, mówi kurtuazyjnie może w inny dzień. A ja na to oki w jaki? aby podała w jakim jej pasuje. A ona i co już nie raz słyszałem(uwaga to śmieszne jakie nasze kobiety są powtarzalne:D),że musiałaby sprawdzić w kalendarzyku…akurat.Spotkanie proponowałem na następny tydzień z 4 dniowym wyprzedzeniem. Już nic nie proponowałem,podziękowałem za rozmowę a ona życzyła mi miłego weekendu.
Miałem przypadki,,że dziewczyna mówiła twarde nie,lub była obojętna,nie było w niej entuzjazmu więc nie dzwoniłem II raz. Natomiast w takim przypadku dla pewności 100% mam ochotę spróbować. Takie sytuacje będą mi się powtarzać i już się powtarzają i dlatego ciebie zapytałem czy jest sens robić sobie niepotrzebne nadzieje i narażać się kolejny raz na odrzucenie..

Reply

Paweł Grzywocz October 10, 2019 at 23:46

Do 10 spotkań nic się nie liczy, więc nie ma żadnych nadziei. Tak, dla doświadczenia i 100% pewności warto dzwonić drugi raz. Po 1 wymówce nie ma pewności, czy miała słabszy dzień czy w ogóle od początku flirtowała dla sportu czy może jest zajęta, ale jeszcze o tym nie powiedziała i świetnie się bawi. Raz mi dziewczyna przy drugim moim telefonie i propozycji spotkania raczyła poinformować, że jej chłopak nie byłby zadowolony z naszego spotkania. Zagadana w Żabce koło uczelni, zachwycona zapoznaniem. Potem taki klops. To normalka. Często się tak zdarza. To momentu chociażby jej przychodzenia na spotkania nic się nie liczy. Zazwyczaj wymówka bez innego konkretnego dnia to koniec, ale nigdy nie wiemy, kiedy wystąpi jakiś wyjątek, że akurat nie podała, a potem będzie spotykać się normalnie, więc warto dla pewności drugi raz próbować się umówić za 7 dni. Wtedy przynajmniej zobaczy, że nie masz ciśnienia i sobie potęskni, a Ty też nabierzesz dystansu, żeby sobie nie myślała, że nie wiadomo, jak bardzo jesteś zainteresowany.

Reply

Krzysiek October 11, 2019 at 09:18

Dzięki Pawle. Tak też zrobię. Im więcej mam takich odmów tym o dziwo mam mniejszą presję. W sensie już jestem przygotowany, że w większości przypadków dostanę odmowę. A także, że rzeczywiście do spotkań nic się nie liczy. Ale teraz przynajmniej ryzykuje, czasami boli jak podoba się taka dziewczyna.Jednak mam jasną sprawę i się nie zadreczam myślami, czemu nie zaryzykiwałem.
To co mówisz naprawdę działa. Nawet jak dziewczyna nie jest mną zainteresowana to słyszę i widzę w jej oczach szacunek. Taki, że jestem odważnym mężczyzną, który się nie boi i się nie czai.

Reply

Krzysiek October 18, 2019 at 21:12

Pawle odnośnie jeszcze tej sytuacji.Pokrótce raz zadzwoniłem i cieszyła się,że zadzwoniłem,ale nie mogła się spotkać bo już miała zajęty dzień.Nie podała innego terminu tylko,że może w innym dniu .J a pytam w jakim. A ona ściemy,że musiałaby spojrzeć w kalendarzyk. Życzyłem miłego weekendu i do widzenia.
Zadzwoniłem jak pisałeś po 7 dniach,ale nie odebrała. Po czym na następny dzień czyli dziś w piątek o 16 pisze do mnie “hej, idziemy dziś na drinka”. Ja nie mogłem więc po pracy oddzwaniam do niej i mówię,że dziś już jestem zajęty,ale chętnie spotkam się w najbliższą niedzielę. Ona,że nie może bo ma już koncert zaplanowany od dawna. Chwila gadki,ale cisza z jej strony, nawet nie mówi o innym dniu. Kończymy rozmowę a ona tylko,że zgadamy się innym razem.
Mam wrażenie,że się bawi czy jest po prostu adoratorką uwagi.Albo oczekuje,że będę strzelała innymi terminami.

Mam pytanie z Twojego doświadczenia czy jest sens dzwonić trzeci raz jeśli nie ma się jednak pewności bo podaje realne wymówki no a może jest taką księżniczką, że jej korona z głowy prędzej spadnie niż poda sama alternatywny termin.

Co o tej sytuacji sądzisz? czuje jakiś niedosyt i nie mam pewności 100%.

Reply

Paweł Grzywocz October 18, 2019 at 21:23

Taka dziewczyna ma zainteresowanie poniżej krytycznego poziomu, więc nie będzie szczere ani trwałe. Traktuje nas, jak plan B. Nie miała, co robić, akurat miała wolny wieczór, więc z nudów myślała, że Ty na jedno wezwanie spotkasz się z nią za kilka godzin, żeby mogła zabić czas. To brak szacunku do Ciebie i Twojego czasu. Tym bardziej, że nie podała kolejnego alternatywnego terminu, skoro nie pasowała jej niedziela. To pokazuje, że nie zależy jej na spotkaniu konkretnie z Tobą, tylko chciała zabić nudę tego wieczoru. Ja bym taką olał. Wolę rozmawiać, umawiać się i spotykać z kimś, komu też na tym zależy.

Reply

Krzysiek October 18, 2019 at 21:46

Pawle najśmieszniejsze jest to,że ja już skasowałem jej numer po I odmowie i jednej próbie kontaktu telefonicznego (tydzień później) bez odzewu.
Ze wszystkim masz racje.
Problem jest jeszcze w tym przypadku inny. Podejrzewam i to wynika z jej fejsa,że jest zajęta. Długi związek na odległość z obcokrajowcem, który mieszka w sąsiednim kraju.Ale o tym nie wspominała,że może mieć chłopaka,ale tak to wygląda.Była 2 lata stewardessą i stąd się z nim zna.Teraz już nie jest więc nie pracują razem a chyba nadal są razem.

Gdzieś już pisałeś jak traktować zajęte kobiety.O tym,że przygotowują sobie grunt pod zmianę itd Oczywiście pisałeś,że to ryzykowne i można tracić na to tylko czas. Tak więc może koleżeńsko utrzymam kontakt(znamy się ze wspólnego wyjazdu w góry).A nóż ma fajne koleżanka :) A i tak poznaje inne kobiety.
I widzę różnice jak wygląda zainteresowana kobieta z którą się np teraz spotykam:zaprasza już mnie na spotkania, jest aktywna na spotkaniach,zaczyna pytać na końcu randki kiedy się widzimy i czy znowu dopiero za tydzień, zaprosiła mnie na urodziny ze znajomymi,mówi o przyszłości ze mną, dotyka mnie, akceptuje pocałunki i chce ich więcej,zawsze jest “odwalona” na randkach ze mną, itd.

Reply

Paweł Grzywocz October 18, 2019 at 22:08

To elegancko, cieszę się, że dostrzegasz różnice i szanujesz swój cenny czas.

Reply

Marek November 4, 2019 at 22:30

Pawle miałem taką sytuację rodem z komedii pomyłek,trochę nawaliłem i trochę dziewczyna nawaliła.
Mianowicie umówiłem spotkanie prawie tydzień wcześniej. W dniu spotkania dziewczyna dzwoni,ale ja nie mogę odebrać bo jestem w pracy. Pisze mi smsa,że przeprasza,nie może się spotkać bo nie da rady, bo w pracy się nie wyrobi itp itd i że chętnie się spotka w następnym tygodniu(nie podaje konkretnego dnia).Ja odpisałem sms,że ok to kiedy. Ona ,że np wtorek lub poniedziałek. To (będąc w pracy) odpisałem,że ok,że poniedziałek,że to samo miejsce i godzina. I cisza.Nic mi nie odpisała,że potwierdza czy nie. Na następny dzień dzwonię aby upewnić się czy spotkanie aktualne,sms dotarł bo nic nie odpisała,ale nie odbiera telefonu, tylko skrzynka pocztowa.
Trochę byłem wkurzony,że mi odwołała i dodatkowo nie odpisała i nie odbiera telefonu więc uznałem,że po sprawie,że mnie olała…

Tymczasem kilka dni później w dniu rzekomo ustawionego spotkania,które nie było potwierdzone ona pisze,że już czeka w tym i tym miejscu. A ja to czytam i zdębniałem bo jestem w domu. Dzwonię do niej i tłumaczę,że nie odpisała mi,nie potwierdziła. Ona mówi,że pisała,że tak.. a aja nic nie otrzymałem od niej. Mówię,że dzwoniłem a ona,że nie ma mnie w połączeniach nieodebranych.Taka lipa,mega nieporozumienie jak w tragi komedii. Przepraszam ją,ale widać,że jest wkurzona i rozczarowana i ja też nie wiedziałem co powiedzieć oprócz tłumaczeń i przeprosin. Ona na to,że innym razem i koniec.
I mam pytanie czy stosować metodę 5 dni,czekać i ponownie zaproponować spotkanie? czy zadzwonić od razu na następny dzień?Chciałbym spróbować bo głupio się czuję.Choć wątpię,że się zgodzi,pewnie myśli,że to moja zemsta..
I teraz najgorsze jest to,że kobiety w ogóle nie mają żadnych wyrzutów sumienia…a ja mam,że tak wyszło.

Reply

Paweł Grzywocz November 4, 2019 at 22:42

Na przyszłość mogłeś jeszcze napisać zadzwonić lub napisać sms’a w ndz. wieczorem lub poniedziałek rano: “Widzimy się dzisiaj o 18 : )”. A tak, to odpuściłeś temat bez jej odpowiedzi. Z drugiej strony, skoro ona się zgodziła na pon. lub wtorek, a Ty napisałeś, że widzicie się w poniedziałek w tym samym miejscu i czasie, co ostatnio, to jeśli to nie jest dla Ciebie odległa podróż, to mogłeś pojechać na miejsce spotkania. Ona się zgodziła na ten poniedziałek. Ty tylko potwierdziłeś wtedy sms’em, że wszystko po staremu i w poniedziałek. Więc generalnie można uznać to spotkanie za umówione. To tak na przyszłość. Nie czekaj teraz. Zadzwoń następnego dnia i umów się od nowa. Równie dobrze mogłeś od razu to wyjaśnić wtedy przez telefon i ustawić się np. na następny dzień, wszystko tak samo, tylko że wtorek.

Reply

Marek November 4, 2019 at 23:06

dzięki Pawle za odpowiedź.Przyznam,że olałem ją trochę przez to odwołanie w tym samym dniu i miałem zmarnowany dzień a miałem zacząć wtedy kurs tańca..i byłem wkurzony.

Reply

Łukasz July 31, 2020 at 10:14

Paweł. Co sądzisz o sytuacji w której dziewczyna gdy ją zapraszałem na 3 dni do przodu powiedziała mi że jest chora i że nie wie czy zdąży wyzdrowieć. Czy traktować to jako wymowkę? Wydaje mi się że tak bo przecież jako alternatywny termin mogła podac jakiś dalszy dzień do którego już na pewno zdąży wyzdrowieć. Co Ty sądzisz o tej sytuacji?

Powiedziała jeszcze że da znać w tym umówionym dniu czy da rade.

Reply

Paweł Grzywocz July 31, 2020 at 12:35

Gdy dziewczyna jest chora, to odpuszczasz i życzysz powrotu do zdrowia. Spotkania powinny być w najlepszym nastroju, więc lepiej nawet się nie spotykać, gdy ona czuje się osłabiona. Wówczas czekasz 10 dni aż się jej polepszy i wtedy dzwonisz zaproponować spotkanie od nowa.

Reply

Łukasz August 30, 2020 at 12:46

Paweł. A w jaki sposób podtrzymywać relacje bez spotkań gdy dziewczyna z którą zacząłem niedawno się spotykać skręciła kostkę?

Reply

Paweł Grzywocz August 30, 2020 at 20:59

Możesz zadzwonić raz na 10 dni pogadać, jak się czuje albo proponuj spotkanie i spytaj, czy ma ochotę się spotkać u niej w domu albo wyjść gdzieś na około, niedaleko albo możesz podjechać po nią i pojedziecie gdzieś usiąść. O kulach można i trzeba się poruszać, w sensie wychodzić z domu, zaczerpnąć świeżego powietrza. Po 6 tygodniach powinna chodzić albo poruszać się sprawnie o kulach.

Reply

Łukasz September 1, 2020 at 19:00

Z tym domem to raczej za wcześnie bo nie mamy nawet 5 spotkań. A ewentualna odmowę na moja propozycję spotkania to mam rozumieć że w tej sytuacji nie traktować jako wymówki?

Reply

Paweł Grzywocz September 1, 2020 at 19:38

Tak, nie traktować jako wymówki. Nie jest za wcześnie, bo ona jest raczej uziemiona. Jak jest bardzo zainteresowana, to powinna się ucieszyć, że coś proponujesz oraz nie musisz do niej wchodzić, jeśli ona ma jakieś obawy, nieposprzątane itp. tylko możecie się spotkać w okolicy jej domu, tylko przejść się dookoła osiedla lub usiąść na ławce.

Reply

Łukasz September 1, 2020 at 20:22

Na podstawie poprzednich spotkań mam raczej pozytywne odczucia aczkolwiek do 10 spotkań nie liczy się nic. W sumie cała ta sytuacja może być świetnym testem weryfikacji jej zainteresowania.

Reply

Krzychu October 6, 2020 at 11:19

Czesc Pawel.

Poznalem dziewczyne na kursie tanca. Nie chciala sie spotkac za pierwszym razem, potem rozmawialismy troche na tym kursie jeszcze i zaproponowala mi koncert.

Poszedlem dla treningu, bo w sumie nie mialem nic do roboty to mowie czemu nie. Widzielismy sie 3 razy. Jej zachowanie jest bardzo mieszane. Na 2 spotkaniu juz mowila o mnie swojej mamie, daje komplement, raz mnie dotknie, a raz mowi do mnie “kolega”, jak ja probowalem pocalowac na 3 spotkaniu to sie odsunela, niby placi za siebie i wozi samochodem, ale praktycznie zero dotyku i malo zadaje pytan, mowi glownie o sobie. Mysle ze to jedna z tych profesjonalnych randkowiczek, ktore chodza na randki, aby chodzic na randki. Mysle, zeby zaprosic ja na 4 spotkanie i sprobowac pocalowac po raz 4, ale moj racjonalny umysl mi mowi, zeby nie marnowac czasu na takie kobiety i sobie odpuscic.

Powiem Ci Pawel, ze bez twoich materialow idzie sobie w glowe strzelic, ja nie wiem jak faceci sa w stanie bez tej wiedzy psychicznie wytrzymac te ich mieszane sygnaly i zachowania :D

Dzieki, ze jestes!

Reply

Paweł Grzywocz October 6, 2020 at 18:38

Nie są w stanie dlatego piją, narzekają i zadają się z jakimiś dziewczynami poniżej ich oczekiwań i utwierdzają się w błędnych przekonaniach, że kobiet nie da się zrozumieć, a im ładniejsza, tym gorsza.

Reply

John February 6, 2023 at 21:09

A co zrobić w przypadku, gdy dziewczyna wysyła SMS na trochę ponad 24h przed spotkaniem z zapytaniem, czy moglibyśmy je przesunąć na wcześniejsze godziny? Odpisałem jej dopiero po 2 godzinach, nie zgodziłem się na tę godzinę, którą podała, bo mi nie pasowało, tylko trochę ją przesunąłem do przodu w czasie, żeby wciąż było trochę wcześniej niż planowaliśmy. Tutaj haczyk, bo już po 21, a odpowiedzi nie dostałem :D . Jakby odpisała po załóżmy północy, jakbym już spał, godzić się na spotkanie odpowiadając jej, że mam nadzieję, że była bardzo zajęta, dając mi tak późno odpowiedź czy najlepiej je przełożyć, mówiąc, że za późno dała mi odpowiedź? Żeby nie przesadzić z wyzwaniem, ale też nie być zbyt uległym

Reply

John February 7, 2023 at 08:50

Zrobiłem w sumie tak, że rano napisałem jej SMS, że wieczór coraz bliżej i nie wiem, czy ta przesunięta trochę godzina od tej, którą podała jej odpowiada czy mam inaczej planować dzień. W przeciągu minuty wysłała mi 2 wiadomości, najpierw, że ok, podana przeze mnie godzina pasuje, a w drugiej przeprosiła, że tak późno daje znać, bo nie zauważyła, ze napisała wiadomość, ale jej nie wysłała. Odpisałem jej “Musiałaś być bardzo zajęta :D , do zobaczenia!”. Myślę, że zrobiłem dobrze, no chyba, ze masz, Pawle, inny feedback? Jak w takich sytuacjach najlepiej reagować na przyszłość, by budować maksimum szacunku do siebie i swojego czasu?

Reply

Paweł Grzywocz February 7, 2023 at 13:09

Tak, dobrze, generalnie staraj się dogadać. Nie musisz w nocy odpisywać ani dzwonić, ewentualnie po 22, jeśli jeszcze nie śpisz, w drodze wyjątku. Najlepiej właśnie dzwonić, gdy się umawiacie, bo smsy mogą nie dojść.

Reply

Leave a Comment

Previous post:

Next post: