Dziewczyna Udaje Niedostępną – Jak Zdobyć Niedostępną Dziewczynę?

by Paweł Grzywocz on 24 June 2013“Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce zatrzymać Ciebie.”


Dziewczyna udaje niedostępną? Zobacz, jak zdobyć niedostępną dziewczynę oraz odpowiedz sobie na pytanie, czy aby na pewno chcesz poświęcić swój czas i energię na dziewczynę, która zgrywa niedostępną… Nie wiem, skąd powstał ten mit o zgrywaniu i udawaniu niedostępnej. Znalazłem kilka zabawnych obrazków na temat udawania niedostępnej:

udaje niedostępną

"Przykro mi, że pomyliłeś udawanie niedostępnej z moim szczerym brakiem zainteresowania"

Skąd wzięło się przekonanie, że kobiety udają brak zainteresowania? Po latach edukacji w relacjach damsko-męskich odkryłem, że o wiele częściej kobiety udają właśnie zainteresowanie, aby nie być dłużej singlami oraz, gdy chcą być z kimkolwiek w związku.

Łudzą się wtedy, mówiąc sobie:

“Pokocham go z czasem.” Niestety ten moment nigdy się nie pojawia, ponieważ facet nie podobał się jej od początku znajomości. To bardzo niebezpieczne, ponieważ taka kobieta może Cię łatwo zranić.

Z kolei, gdy dziewczyna udaje niedostępną, to jej zachowanie jest kompletnie pozbawione sensu. Innymi słowy ona działa wtedy wbrew swojemu własnemu interesowi. Przecież kobiecie również zależy na tym, aby:

 • znaleźć mężczyznę swoich marzeń
 • pragnie oparcia emocjonalnego od prawdziwego mężczyzny
 • chce przytulenia i pocałunków
 •  
  Kobiety również pragną związków i relacji z mężczyznami. Więc, gdy dziewczyna jest zainteresowana, to dlaczego miałaby specjalnie odmawiać facetowi randek, nie chcieć podać swojego numeru telefonu czy nie pozwalać się pocałować w usta?

  Czy ona udaje niedostępną?

  dziewczyna udaje niedostępną

  Kobieta, która udaje niedostępną jest albo niezainteresowana albo głupia, słuchając ślepo jakichś poradników dla kobiet. Kobieta zawsze jest niedostępna, bo facet musi wykonać całą robotę.

  Bzdura! To mit, który zaczerpinięto z jakiś śmiesznych pisemek dla kobiet albo z książek artystów podrywu, którzy twierdzą, że gdy kobieta nie jest zainteresowana, to udaje niedostępną. Powoduje to tylko większe zamieszanie i utrudnia odczytanie prawdziwego zainteresowania kobiety.

  Prawda objawiona brzmi:

  “Gdy kobieta jest zainteresowana, to pomaga mężczyźnie w rozwoju znajomości.”

  Na randce nieraz mówi więcej niż on, oczekuje na jego telefon lub sama pierwsza zainicjuje kontakt telefoniczny. Granie niedostępnej kompletnie nie ma sensu i taka kobieta zaszkodziłaby sobie, ponieważ facet po prostu zrezygnuje, skoro ona nie chce się spotkać i np. nie odbiera telefonu lub specjalnie nie zgadza się na spotkanie.

  To głupie.

  Nie daj sobie wcisnąć kitu o tym, że kobieta poprzez udawanie niedostępnej, sprawdza, na ile jesteś wytrwałym mężczyzną.

  To kiepski sposób. Szanujący się mężczyzna nigdy nie będzie nachalny ani natrętny wobec kobiety, co niestety zdarza się bardzo często wśród facetów nie mających pojęcia o odczytywaniu prawdziwego zainteresowania dziewczyny.

 • Czy Ty kiedykolwiek udawałeś niedostępnego wobec kobiety, którą chciałeś poznać? W tym sensie, że nie zapraszałeś jej na spotkanie, nie rozmawiałeś z nią i ją ignorowałeś? To głupie, ponieważ to w ogóle nie prowadzi do rozwoju dalszej znajomości.
 •  

 • Czy gdybyś się umówił z wymarzoną kobietą, to czy odwołałbyś spotkanie, aby być bardziej niedostępnym i sprawdzał, czy ona się nie podda?
 •  

  jak zdobyć niedostępną dziewczynę

  "Nie zgrywam niedostępnej, tylko zagrywam zostaw mnie k.... w spokoju."

  To nie ma kompletnie żadnego sensu. Gdy podobasz się kobiecie, to ona zrobi dla Ciebie bardzo dużo, o ile nie wszystko. Z drugiej strony, gdy nie podobasz się kobiecie, to żadne techniki ani metody zerowego kontaktu i powrotu cudownej, odmienionej wersji Ciebie niczego nie zmienią. Umysł kobiety to nie dysk twardy. Ona nie zapomni w magiczny sposób, dlaczego Cię odrzuciła kilka miesięcy wcześniej.

  Pamiętaj.

  Gdy kobieta nie chce podać numeru, nie odbiera telefonu, odwołuje spotkanie, nie podaje innego terminu spotkania, nie pozwala się pocałować, to nie udaje niedostępnej. Po prostu nie jest zainteresowana.

  Gdy kobieta jest zainteresowana, to pomaga w rozwoju znajomości, inwestuje w rozmowę i wymyśla nowe tematy, gdy pojawi się cisza, zgadza się na Twoje propozycje i współpracuje z Tobą, pozwala Ci się prowadzić, ponieważ się jej podobasz! To jest tak proste.

  Nie daj się nigdy nabrać na to brednie o tym, że możesz zdobyć dziewczynę, która udaje niedostępną.

  Kobiety udają niedostępne, gdy nie chcą się spotkać, czyli nie są zainteresowane. Skasuj wtedy ich numer telefonu i poznaj kogoś, komu na Tobie zależy.

  “Nigdy nie próbuj zatrzymać kogoś, kto nie chce zatrzymać Ciebie.”

  Podziel się moim artykułem ze znajomym!
  Dziękuję za doczytanie do końca!

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.8/5 (6 votes cast)
  Dziewczyna Udaje Niedostępną - Jak Zdobyć Niedostępną Dziewczynę? , 3.8 out of 5 based on 6 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/zwiazki/dziewczyna-udaje-niedostepna-jak-zdobyc-niedostepna-dziewczyne/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 19 comments… read them below or add one }

  dinn September 17, 2013 at 21:25

  Nagranie audio powyżej i rozmowa z tym klientem, no to nie jest tak do końca prawda bo każda technika działa w zależności od danej sytuacji tylko trzeba wiedzieć co akurat jest odpowiednie, wiele rzeczy o których ty zaprzeczasz działają i puki co najsensowniej jak dla mnie mówi [zmoderowano] i musze przyznać, że sporo sie rozwinąłem dzieki jego poradom. Wiadomo do każdego trafia inna gadka ;) Ludzie sa różni. Ciekaw jestem na jakich trenerów trafiali twoi klienci że tak sie zawiedli na nich?

  Reply

  Grzywocz September 17, 2013 at 22:56

  To, czego uczą inni to jest loteria. Przeczytaj opinie na tej stronie. Dlaczego tak jest, że ich techniki to loteria? Ponieważ skutecznośc danej metody zależy od poziomu zainteresowania kobiety. Jeśli dziewczyna jest choć trochę zainteresowana, to zareaguje pozytywnie. Jeżeli nie jest zainteresowana, to wtedy zareaguje negatywnie lub obojętnie. To niesamowite, że te same zachowania i techniki raz działają a raz nie. Dopiero jak dotrzesz do PRAWDY o tym, że to jednak kobiety pierwsze nas wybierają a nie odwrotnie, to wtedy zdajesz sobie sprawę, dlaczego coś działa a dlaczego nie.

  Reply

  Kuba September 27, 2013 at 22:15

  Paweł, kim jest ta dziewczyna z filmiku na pierwszym slajdzie??? Nie nazywa się przypadkiem Kaśka S. ???
  Jest strasznie podobna do mojej koleżanki z pracy! Jak dwie krople wody!!
  Kuba

  Reply

  A. January 7, 2014 at 16:10

  Tak ciężko mężczyznom jest zaakceptować to, że mają w życiu jedna szansę z daną kobietą. Nie dociera to do nich i potem niepotrzebnie cierpią. Żadne tam 3 miesięczne zaprzestanie kontaktu a potem jego odnowienie w niczym nie pomoże, jeśli od początku znajomości odpowiednio sie kobiecie nie ‘sprzedamy’ i ona nie będzie zainteresowana. Jeśli nie okazuje swojego zainteresowania, nie pomaga nam w relacji itp to nie ma sensu tego drążyć. Sam tego nie rozumiałem przez dłuższy czas- ale gdy w końcu dotarło do mnie – MASAKRA. Traciłem tyle czasu na kobietę, która utrzymywała ze mną kontakt z nudy? Z potrzeby dowartościowania się? Teraz gdy to rozumiem wszystko jest prostsze.
  WIELKIE DZIĘKI PAWEŁ !!!

  Reply

  Art January 13, 2014 at 11:18

  Paweł,

  Moje pytanie brzmi czy potrafisz rozpoznać tę cienką granicę tych 51% zainteresowania. Wiem, że część z nas ma jeszcze w głowie amerykańskie baśnie filmowe, lub polską baśń o tytule Lalka. Wiem, że kilka razy powtarzałeś, że nie interesują Cię wyjątki, jednak znam parę, która jest ze sobą w sumie ponad 10 lat, dwa lata po ślubie, bez dzieci. Na pewno na zewnątrz są parą idealną, nie wydaje mi się żeby coś było inaczej i wewnątrz. Chociaż na początku nie wyglądało to tak różowo. Kumpel dostał kilka konkretnych zlewek od niej, ale był uparty i ……wyłaził. Teraz po 10 latach ona za niego jest gotowa wydrapać oczy każdemu. Czy może się jednak kobiecie faktycznie “odmienić” czy raczej jest to super wyjątek.

  Gdzie jest ta granica gdzie można i trzeba jeszcze próbować, a gdzie sobie już odpuścić?.

  Jak zaareagować na sytuację (moja własna) gdzie dostałem dość fajnie telefon – zgodnie z Twoim zasadami, ale ze spotkania już były nici, totalna ściema, więc numer do kosza i faktycznie o niej zapomnałem. Natomiast po 3 tygodniach ona się zjawia z widocznymi oznakami zainteresowania, że kiedyś jej coś obiecałem? Nagle jej się odmieniło?

  Pozdrawiam
  Art

  Reply

  Grzywocz January 13, 2014 at 11:45

  Nie możesz zamieszkać z tą parą ani śledzić jej kamerami, więc nigdy się nie dowiesz, jak jest między nimi naprawdę za zamkniętymi drzwiami. Na forum, wśród znajomych wszyscy są ze sobą mega szczęśliwi, a prawda nieraz jest brutalna, gdy skończy się pokaz i trzeba wrócić do normalności. Wiedziałeś, że Robert Kiyosaki przez PÓŁ ROKU zapraszał swoją obecną żonę na pierwszą randkę? Pół roku telefonowania co jakiś czas, żeby łaskawie przyszła na pierwszą randkę! Pisze o tym w swojej biografii, tłumacząc, że trzeba być w życiu cierpliwym i wytrwałym. Dobrze działa to w biznesie i sporcie, ale z kobietami niestety nie. Jakim cudem ma być kobieta zainteresowana, gdy przez pół roku odmawia spotkania, zakładając, że jest wolna. To absurd. Taka kobieta weszła potem w związek z 1000 innych powodów niż zainteresowanie danym mężczyzną. Była już stara, chciała dzieci, stabilizacji finansowej albo marionetki, którą może sterować. Gdy jakaś dziewczyna 2 razy odmawia Ci spotkania bez podania innego terminu, to jest ewidentnie niezainteresowana i mydli Ci tylko oczy.

  Gdy potem się odezwie po miesiącu albo po roku, to zrobi tak dlatego, ponieważ nic ciekawego się w jej życiu nie dzieje, nie potrafi być sama, czuje się samotna i chce sprawdzić, czy nadal ją pragniesz i będziesz za nią biegał i ją adorował. Czasami nawet będzie udawać kilka oznak zainteresowania, żeby podsycić Twoją nadzieję. Jak sprawdzić, czy rzeczywiście udaje czy jednak “olśniło ją”?

  Uzbieraj z nią 6 miesięcy solidnego chodzenia ze sobą 2 razy w tygodniu na randki, jej zabiegania o Ciebie oraz idealnego zachowania. Każda udająca dziewczyna wymięknie w ciągu 6 miesięcy i albo odejdzie albo zacznie traktować Cię jak wycieraczkę, strzelając fochy i próbując traktować, jak sługę, bo przecież łaskawie dała Ci szansę.

  Oczywiście nie martw się, że zajmie Ci to 6 miesięcy. Wtedy okazałoby się, że masz właśnie zainteresowaną i oddaną dziewczynę. A taka, która udaje zacznie kręcić wałki już w ciągu kilku tygodni albo miesiąca do trzech. I tak Cię oleje i tak, bo już zrobiła to kiedyś albo będzie traktować z niskim zaangażowaniem w relację.

  Reply

  Art January 13, 2014 at 12:15

  Dziękuję,

  “Uzbieraj z nią 6 miesięcy solidnego chodzenia ze sobą 2 razy w tygodniu na randki, jej zabiegania o Ciebie oraz idealnego zachowania.”

  To zdanie wydaje mi się najcenniejsze :) Faktycznie jeżeli NAPRAWDĘ jest zainteresowana to może dać jej szansę i to powinno wystarczyć.

  BTW
  Robert Kiyosakiego wraz z Kim widziałem na żywo na NAC 2013. On o tym nie pisze tylko w książkach, wręcz się tym chwali. Już wtedy na NACu mnie to uderzyło i zastanawiałem się jakim cudem ta para jest ze sobą i co ona w nim widzi. Na żywo wygląda to wręcz tragicznie. Tym bardziej, że Kim jest zdecydowanie energiczniejsza, żywsza i ma naprawdę ciekawą osobowość. Pan Robert…..no cóż, ja się rozczarowałem. Zdecydowanie lepiej jest czytać jego książki niż patrzyć na niego i go słuchać.

  Pozdrawiam
  Art

  Reply

  Paweł February 17, 2014 at 13:15

  Hej Pawle!

  Czytam Twoje materiały od pewnego czasu, piszesz mądrze i z sensem. Dzięki Tobie udało mi się doprowadzić do bardzo ciekawej znajomości z pewną piękną dziewczyną. Mam z nią już 7-8 spotkań, całujemy się, wdać ze się stara, zawsze przychodzi punktualnie, nie odwołuje randek, dorzuca się czasem do spotkań. Pojawił się jednak pewien problem i nie do końca wiem, co mam robić.

  Otóż z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy wyjechać na 3-4 tygodnie i nie będziemy mieli możliwości spotkania. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób powinienem kontaktować się z nią w tym okresie?

  pozdrawiam

  Reply

  roman September 25, 2014 at 02:23

  Absolutna zgoda. Zainteresowana kobieta będzie wręcz natrętna. I z pewnością pomoże, bo to w jej interesie jest. To jest prawda. Kilka razy same dawały mi numery telefonu. Jedna była wręcz natrętna, na gadu nie dając mi spokoju, całe szczęście ja jej numeru mojego nie dałem ;) .

  Reply

  Rafał May 11, 2015 at 21:38

  Yyyyy. Tam na dole jest napisane Radek (40lat) a ten facet na samym końcu mówi “Podpisuje się pod tym rękami i nogami Sebastian”

  Reply

  Ziomek March 5, 2016 at 23:44

  Nie ma jak siostra namiesza w jej głowie to już koniec jak kiedyś słyszałem przez ścianę oszczerstwo na mnie .Taka jest prawda dobrze nie znają mnie i takie gówno dają jej sisters / / Schwesters, ale sama nie lepsza.

  Reply

  Mariusz July 3, 2016 at 10:06

  Uwielbiam te tematy. Najlepsze jest to , że przy każdym takim artykule , filmiku , myślę sobie – no przeciez wiadomo , że tak jest i każdy facet wie , że tak jest….ALE – nie dopuszcza tego do swojego pustego łba i działa inaczej. Dopiero trzeba doznać wstrząsu w życiu (np. olanie przez kobietę) , znalezienie Cię w necie , słuchaniu i czytaniu ZE ZROZUMIENIEM i chęci zrozumienia tego. To TY Pawle dotarłeś do mojego mózgu , do rozumienia kobiet (przynajmniej b. się staram) , do zrozumienia tego co niby jest oczywiste (z naciskiem na NIBY).To TY pokazujesz prawdę , którą dopiero zaczynam rozumieć. Tylko Ty walisz prawde , nie oszukujesz i gadasz jak jest naprawde z tymi babami. Jak odczytywac ich zainteresowanie itd . Moje myslenie się zmienia i zmieniło i bedzie sie zmieniać dalej.

  Mam sąsiada który ma problemy z babami. Mówię mu o Tobie , pokazuję na necie Twoje filmiki , tłumaczę pewne rzeczy , ALE… on mówi , że to nie tak , że każda kobieta ma inny charakter i takie tam bzdety i wogóle pojechał po Tobie. Jak Cie kur*a laska zlewa, to nie jest charakter – poprostu Cie zlewa.Widze że jest niereformowalny i powiedzialem mu , że już nie będę mu niczego pokazywał(Twoich nagrań) i gadał o Tobie, bo to bez sensu.

  Ja się chcę zmienić i robie to – nastawienie myślowe,wygląd fizyczny , chcę sie uczyć od Ciebie. A reszta baranów niech sobie zyje i niech ich laski dalej olewają.

  Pozdrawiam – Mariusz

  Reply

  Grzywocz July 3, 2016 at 10:55

  Dokładnie. Gdy polecasz komuś moje materiały i je odrzuci jeden raz, to zasługuje na cierpienie i nigdy więcej nic mu nie mów. Może jak oberwie więcej, to sam kiedyś poszuka albo i nie.

  Reply

  Pliks August 19, 2016 at 11:57

  Witam Pawle, bardzo ciekawe artykuły masz na swojej stronie, które mnie mocno skłoniły do refleksji. Nasuwaja mi się pytania. Skoro kobieta nie udaje niedostępnej i pomaga nam rozwijać wspólną znajomość, to chodzi wyłącznie o dozowanie? Żeby się sobą nie znudzić za szybko? Nawet jeśli fajnie nam się rozmawia? Bo z innych artykułów odnoszę wrażenie, że jestem zbyt nachalny (tak mi się wydaje). W moim przypadku to z koleżanką znamy się parę lat, ale na tej zasadzie, że spotykaliśmy się w gronie wspólnych znajomych co parę miesięcy(studiuje i mieszka spory kawałek dalej). Teraz zaprosiła mnie na jedno wesele miesiąc przed nim, na którym świetnie się bawiliśmy. I zaraz idziemy na drugie. Nie mogę jej rozgryźć do końca. Niby bezpośrednich sygnałów od niej nie mam gdy się widzimy, ale potrafię ją rozśmieszyć, mamy podobne poczucie humoru. Od czasu pierwszego wesela piszemy i dzwonimy do siebie (nigdy wcześniej tak nie było). Nie chcę jej spłoszyć, a i fałszywych nadziei sobie nie robić…

  Reply

  Grzywocz August 19, 2016 at 12:01

  Pomaga rozwijać znajomość to znaczy zgadza się na wszystkie nasze inicjatywy albo proponuje jakąś alternatywną opcję. To my inicjujemy na początku całą relację, a zainteresowana kobieta się zgadza. Całe zadnie polega na tym, żeby ona z czasem również co raz więcej inicjowała i to możemy osiągnąć, dając jej przestrzeń. Tutaj przeczytaj, jak sprawdzić czy dziewczyna coś do Ciebie czuje.

  Reply

  Tomek September 5, 2018 at 08:18

  A co gdy się poznaliśmy? I po tym poszliśmy do lozka 2 razy ?to byla chyba najbarsziej namietna noc w moim zyciu sama po tym zaproponowala kolejne spotkanie postawila mi hotel i transport do niej za tydzień ciagle pisaliśmy i gadalismy przez telefon A gdy przyjechałem spędziliśmy wieczór u niej Krakowie i potem pokoj i wino liczylem na powtórkę tym bardziej że oby dwóm było nam cudownie Potem gdy juz lezyny nagle z tekstem czy przyjechałem na seks czy do niej? I cala noc patrzylem jak śpi xD mam teraz taki metlik w glowie i nie rozumiem jej zachowania xD zgrywanie niedostępnej?. Gdy zapytałem czy się się następnym razem zobaczymy powiedziała że jak najbardziej ale Ja czuje jakis niedosyt mieszka godz drogi ode mnie .

  Reply

  Paweł Grzywocz September 5, 2018 at 11:16

  Jesteś zerowym wyzwaniem. Poczytaj o tym tutaj, tutaj, tutaj, tutaj

  Dział wyzwanie i tajemniczość: tutaj

  Reply

  Tomek September 5, 2018 at 17:11

  Czy jest jaka kolwiek szansa żeby odbudowac tajemniczosc i znow stac sie wyzwaniem? czy lepiej sie poddac izaczac od nowa z kims innym? PRzez ostatnie polroku zmienilem swoje zycie mega pod wieloma wzgledami przyznam tez ze Duzo czytam Twoich artykułów i wszystkie mi mega pomogły i sprawiły że jestem zupelnie inaczej postrzegany przez Kobiety i sie ich juz nie boje jak kiedys (np 3 warunki jak rozkochac w sobie wartościową kobiete ten artykol stal sie dla mnie biblia ) jednak zawsze gdy dochodzi do poacunku albo zblizen cos zaczyna sie psuc …nie wiem czy moze nie brakuje mi cierpliwosci i wszystko za szybko sie dzieje

  Reply

  Paweł Grzywocz September 5, 2018 at 17:29

  Jak tutaj.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: