Pierwsze Spotkanie z Dziewczyną – 24 Błędy Czytelnika Na Pierwszej Randce Z Dziewczyną: Wnioski z Kilkunastu Lat!

by Paweł Grzywocz on 11 December 2022

“Fajnie, że powstał Twój blog, gdzie jest masę przydatnych informacji. Gdybym dysponował nimi wcześniej, miałbym już żonę i dzieci, a nie szukał poważnego związku w wieku 35 lat.”

pierwsze spotkanie z dziewczyną
Pierwsze spotkanie z dziewczyną ma na celu pozostawienie niedosytu i zwiększenie początkowego zainteresowania dziewczyny Twoją osobą, aby zapewnić sobie drugie spotkanie.

Poniżej zapoznaj się z 24 błędami czytelnika, które skutecznie rujnują pierwsze spotkanie z dziewczyną, a odkrycie tych wniosków zajęło mu kilkanaście lat i dziesiątki straconych relacji z kobietami.

W tym artykule odkryjesz:

 • Jak nigdy więcej nie zepsuć pierwszej randki z dziewczyną?
 • 3 najgorsze pomysły na pierwsze spotkanie z dziewczyną.
 • O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu.
 • Co kupić na pierwszej spotkanie z dziewczyną?
 • Co powiedzieć na przywitanie i jak się zachować, aby nie być zbyt dostępnym?
 • *** WNIOSKI CZYTELNIKA: PIERWSZE SPOTKANIE Z DZIEWCZYNĄ:

  “Chciałbym wyłuskać swoje błędy, które popełniłem na przestrzeni kilkunastu lat. Poniższe punkty dotyczą pierwszych randek, które miałem z dziewczynami poznanymi na FB, Instagramie, w galeriach, sklepach, na siłowni, na basenie, w parku. 99% z nich kończyły się na pierwszym spotkaniu.” ***

  “Jakoś nigdy nie potrafiłem poprawnie czytać znaków werbalnych i niewerbalnych pochodzących od kobiet – w sumie do tej pory mam z tym problem. One co innego mówią, co innego myślą, a jeszcze co innego robią. Dlatego najczęściej klasyfikują mnie jako zboczeńca, albo kolegę, przyjaciela.

  Ogólnie późno zacząłem randkować, bo dopiero na drugim roku studiów (miałem mega kompleksy, zerową pewność siebie po fatalnym zauroczeniu w liceum), chciałem się odbić od dna, przemóc się, a i tak dosyć mocno dostałem w zadek
  od kobiet, bo miałem bardzo niewielkie doświadczenie w relacjach damsko-męskich.

  Często trafiałem również na wyrachowane flirciary, które bawiły się moimi uczuciami – być może podświadomie je przyciągałem. Tyle głupich błędów popełniłem, że teraz z perspektywy czasu wcale się nie dziwię, że mnie płeć piękna spławiała na drzewo.

  Pawle, fajnie że powstał Twój blog, gdzie jest masę przydatnych informacji. Gdybym dysponował nimi wcześniej, miałbym już żonę i dzieci, a nie szukał poważnego związku w wieku 35 lat (w obecnych czasach feminizmu, wolności seksualnej
  to mega trudne – przynajmniej w moim przypadku).

  Ale do rzeczy – chciałbym wyłuskać swoje błędy, które popełniłem na przestrzeni kilkunastu lat.

  Poniższe punkty dotyczą pierwszych randek, które miałem z dziewczynami poznanymi na FB, Instagramie, w galeriach, sklepach, na siłowni, na basenie,
  w parku. 99% z nich kończyły się na pierwszym spotkaniu.

  1. Dawanie kwiatka słabo poznanej dziewczynie.
  2. Zapraszanie na koncerty, do kina, do teatru.
  3. Częste pisanie maili, smsów, odbieranie telefonu zaraz jak dziewczyna zadzwoniła, szybkie odpisywanie na wiadomości.
  4. Sugerowanie, że nie mam ciekawego życia – laska pyta się mnie przez telefon,
  co robię, a ja: “wieszam właśnie zasłonki w oknie” :-) .
  5. Mówienie dziewczynie, że mi na niej zależy, aby się ze mną umówiła.
  6. Zbyt szybkie angażowanie się, zbyt mocne pokazywanie intencji.
  7. Rozmowy z kobietami wprost, a nie z podtekstem, pół-żartem pół-serio, brak droczenia się, odbijania piłeczki.
  8. Odwlekanie zbyt wiele spotkań pocałunku w usta, przez co kobiety się denerwowały, że jestem jakiś dziwny albo gej i albo same mnie całowały
  w policzek i już więcej się do mnie nie odzywały albo po prostu stawałem się obiektem żartów i drwin, w konsekwencji mogłem liczyć na łatkę “psiapsiółki
  z penisem”
  9. Znajdowanie wyświechtanych i tanich lokali na randki (sporo dziewczyn mi mówiło, że już tu były)
  10. Pytanie się w trakcie randki, czy się lokal podoba, albo kiedy się ponownie spotkamy.
  11. Zbyt desperacki dotyk (na pierwszym spotkaniu poklepałem pewną dziewczynę po tyłku – na szczęście nie dostałem z liścia)
  12. Złe odczytywanie znaków, gdy dziewczyna jest chętna na pocałunek (patrzenie się na usta, głębokie spojrzenie prosto w oczy, aluzje do całowania się, a ja nic).
  13. Złe odczytywanie znaków, gdy dziewczyna NIE BYŁA chętna na coś więcej (włożyłem rękę do majtek dziewczynie na drugiej randce w kinie, podczas sceny miłości w filmie, wcześniej żartowała w temacie seksu – efekt: laska wstała i wyszła, nie odezwała się już do mnie).
  14. Zbyt długie pierwsze spotkania, gadanie o sobie i chwalenie się swoimi zainteresowaniami.
  15. Płacenie za kobiety, fundowanie prezencików, załatwianie im spraw urzędowych.
  16. Odwożenie do domu, na przystanek autobusowy.
  17. Pozwalanie dziewczynom na przejmowanie inicjatywy (jesteśmy na lodowisku, schodzimy z niego, mam zamiar się pożegnać i zostawić niedosyt, a laska proponuje mi kino i ja się zgadzam).
  18. Skamlenie o wiadomość z wyjaśnieniami, gdy laska podziękowała mi za znajomość.
  19. Wielokrotne próby umówienia się na drugą i kolejną randkę, gdy dziewczyna nie wykazywała oznak zainteresowania moją osobą.
  20. Robienie na złość dziewczynie, gdy ta odwaliła większy numer lub zakończyła znajomość, zamiast ją definitywnie olać.
  21. Nieśmiałość, brak ciekawych i lekkich tematów do rozmów.
  22. Zadowalanie się byle jaką dziewczyną, aby tylko się z nią umówić (a potem niezręczna cisza w trakcie spotkania, pisanie smsków przez dziewczynę,
  bo znudzona, albo jakieś niewyżyte mężatki ze zwichrowaną psychiką)
  23. Brak wyczucia, kiedy swobodnie przejść z ramy kolegi na kogoś więcej.
  24. Pomaganie przy problemach z komputerem, samochodem.
  25. Zbyt miękkie serce (przymykanie oka na ewidentne oznaki braku szacunku, naśmiewania się ze strony kobiet, aby tylko nie trwać w samotności).
  26. Liczenie na to, że jak się odwali jakiś numer i dziewczynie spadnie zainteresowanie moją osobą, to gdy będę miły, przeproszę ją, to ono powędruje na wyższy level

  Efektem wymienionych wyżej punktów była rujnacja mojej psychiki. Oczywiście starałem się nie popełniać tych samych błędów, ale na ich miejsce pojawiały się kolejne i to mnie dołowało. Dopiero wizyta u psychologa i ciężka praca nad sobą postawiły mnie na nogi.

  Dzisiaj nie mam co prawda problemu z zagadaniem, umówieniem się na kilka randek z wybraną dziewczyną, ale raczej z utrzymaniem wysokiego jej zainteresowania moją osobą i stworzenia związku. Gdzieś w okolicy 6-8 spotkań, kobiety mi mówią,
  że jestem fajny facet, mam ciekawą osobowość, ciekawe zainteresowania, ale one nic do mnie nie czują, poza sympatią. Na jeden numerek zawsze się jakaś znajdzie,
  ale na dłużej już nie.

  Pozdrawiam,
  Mirek.”

  (komentarz pod wpisem: “Pierwsza randka – 7 porad, aby jej nie zepsuć”)

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Mirek,

  Dzięki bardzo za celną listę błędów, które rujnują pierwsze spotkanie z dziewczyną oraz gratuluję przebudzenia, a to dopiero początek.

  Jeśli chcesz utrzymywać zainteresowanie kobiety dłużej niż 6-8 spotkań, to dopracuj jeszcze pozostałe, atrakcyjne zachowania, jak pewność siebie, bycie wyzwaniem, poczucie humoru, nieprzewidywalność, pozostawianie niedosytu, pozwalanie dziewczynom gonić, bycie liderem w rozmowie i na spotkaniach, o czym jest plan
  12 randek do związku.

  Przesłuchaj go 10 razy w 10 tygodni, a potem raz w miesiącu do końca życia, że jak Cię obudzę w środku nocy, to mi wypunktujesz, jak utrzymać zainteresowanie kobiety,
  to wtedy to będzie przychodzić naturalnie, jak oddychanie.

  Potrzebujesz tym żyć, słuchać w wolnych chwilach, w samochodzie, przed zaśnięciem, przysiąść do tego, jak do każdej innej umiejętności, która jest dla Ciebie ważna.

  Odpowiem jeszcze na kilka częstych pytań dotyczących pierwszego spotkania
  z dziewczyną:

  pierwsze spotkanie z dziewczyną jak nie zepsuć

  3 najgorsze pomysły na pierwsze spotkanie
  z dziewczyną. Gdzie ją zabrać?

  O najgorszych pomysłach przeczytaj tutaj. Pierwsze spotkanie
  z dziewczyną to tzw. randka kwalifikująca, czyli odwrócenie ról
  i sprawdzenie, czy ona się nadaje na dłuższe spotkanie, sprawdzenie czy w ogóle jest jakoś bardziej zainteresowana czy przyszła z nudów, z grzeczności.

  Celem jest pozostawienie niedosytu, aby zapewnić sobie drugie spotkanie oraz sprawdzenie, jak się wam ze sobą rozmawia dlatego unikamy wszelkich wodotrysków, cudowania i imponowania pomysłem, tylko wystarczy spotkanie na godzinną herbatę lub kawę w miejscu publicznym, żeby się nie obawiała, że chcesz ją od razu zapraszać do domu.

  Jeśli znasz dziewczynę dłużej niż 30 minut, to można to pierwsze spotkanie z dziewczyną pominąć i pójść od razu na dłuższe spotkanie na 2,5 do 3 godziny.

  O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu?

  Możesz wykorzystać np. tematy z artykułu o 100 tematach do rozmowy oraz z map myśli z programu “77 technik flirtu“.

  Co kupić na pierwsze spotkanie z dziewczyną?

  Nic. Niczego nie kupuj, ponieważ to komunikuje niską wartość, podlizywanie się, przekupywanie. Zmień myślenie, że to ona musi Ciebie bardziej przekonać, a nie tylko Ty ją.

  Przywitanie – co powiedzieć na przywitanie i jak się zachować, aby nie być zbyt dostępnym?

  pierwsze spotkanie z dziewczyną przywitanieSpójrz na przywitanie w jej oczy, powiedz “cześć” i się uśmiechnij,
  a następnie rozpocznij spotkanie. Niczego nie oczekuj. To kobieta powinna pierwsza podać dłoń, więc zostaw jej tę inicjatywę.

  Wyjątkiem jest zapoznanie nieznajomej dziewczyny, to wtedy możemy podać dłoń, aby się przedstawić, ale na pierwszym spotkaniu z dziewczyną zostaw jej inicjatywę
  i zaakceptuj to, co ona zrobi, ale się nie pchaj do żadnych policzków czy przytuleń,
  bo to są gesty dobre dla babci lub przyjaciela.

  Dlatego najbardziej sensowne jest przywitanie się, uśmiech, kontakt wzrokowy
  i prowadzisz spotkanie bez jakichś ceregieli, ciężkiej atmosfery, stawiania się w roli petenta, podrywacza, adoratora, kobieciarza, pana dotykalskiego itp. nadmierny
  i zbyt przewidywalny dotyk.

  Nie przytłaczaj jej swoją osobą.

  Utrzymuj odpowiednią przestrzeń, nie przytłaczaj, nie stój ani nie mów zbyt blisko niej, nie osaczaj, pozwól jej oddychać i zmniejszać dystans zamiast go zwiększać i Cię odrzucać.

  Kobiety narzekają na zbyt szybkie tempo facetów lub brak obycia z kobietami, że nie wiedzą, co mają robić i są zagubieni. Nie bądź jednym z nich.

  Bądź gentlemanem, jakich dzisiaj już prawie nie ma, prowadź rozmowę, jak i spotkanie, bądź przygotowany, pewny siebie, zabawny, tajemniczy, a kobiety same będą się uganiać za Tobą, tylko musisz stworzyć im do tego warunki, co po kolei możesz się nauczyć w programie 12 randek do związku i pozostałych.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się swoim doświadczeniem na temat tego, jak ulepszyć pierwsze spotkanie z dziewczyną, aby nie było ostatnim.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
  Pierwsze Spotkanie z Dziewczyną - 24 Błędy Czytelnika Na Pierwszej Randce Z Dziewczyną: Wnioski z Kilkunastu Lat!, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

  Poszukiwano

  • gdzie na pierwsze spotkanie z dziewczyna
  • powitanie na spotkaniu z dziewczyną

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 4 comments… read them below or add one }

  Michał December 11, 2022 at 17:34

  Cześć Paweł, jest to brutalne co piszesz, ale im bardziej się w to wgłębiam i doświadczam na żywo, to zauważam, że to wszystko się potwierdza. Twoje metody są idealne, aby nie tracić zbyt dużo czasu na nieodpowiednie kobiety.

  Kiedyś przymykałem oczy na złe zachowania i “trwałem” no i przez to miałem na koncie dwa dłuuugie nieudane związki. Sam się oszukiwałem. Teraz zauważyłem, że moja pewność siebie wystrzeliła w kosmos, bo potrafię:

  a. odmówić.

  b. odrzucić kobietę tylko ze względu na jej złe zachowanie na randkach i zły charakter.

  A co najważniejsze i paradoksalnie Pawle poznaje więcej kobiet niż kiedyś kiedy chwytałem się, jak tonący brzytwy. Mimo, iż je odrzucam, to zauważyłem, że zyskałem większe obycie i zaczynam mieć przeświadczenie, że jednak KOBIETY MAJĄ DUUUŻO GORZEJ NIŻ MY FACECI, MASAKRYCZNIE GORZEJ.

  I tak naprawdę nie ma niezastąpionych kobiet, jak kiedyś myślałem.

  Obserwuje Cię i Twoje wpisy od długiego czasu, mam też Twoje materiały i zauważyłem także po moich kolegach, którym przedstawiłem Twoją wiedzę oraz to co wypisują kobiety i inni faceci w Twoich komentarzach na Youtube i Fejsie, że kompletnie to odrzucają, mamiąc tymi samymi bzdurami… krytykują i wyzywają od dziecinady, ale to tylko prawda i nic więcej.

  Dzięki, że Cię znalazłem bo błądziłem w ciemnościach po omacku!

  Reply

  Paweł Grzywocz December 11, 2022 at 17:49

  Dzięki bardzo za komentarz. Gratuluję nabrania większego szacunku do siebie i swojego czasu, dzięki czemu nie będziesz go więcej tracił na niezainteresowane lub toksyczne kobiety. Cieszę się, że pokonałeś również męską dumę i postanowiłeś świadomie popracować nad sobą. Większość mężczyzn nie jest w stanie tego dokonać.

  Pamiętaj:

  Im szybciej skreślasz niewłaściwe kobiety, tym szybciej znajdziesz tę właściwą.

  Reply

  Wolfheart January 3, 2023 at 01:14

  Hej Paweł,
  w jednym ze swoich webinariów stwierdziłeś, że jeżeli będziemy w stanie podejść do grupy dziewczyn to można powiedzieć, że już osiągnęliśmy zadowalający poziom pewności siebie. Nie pamiętasz może w którym to webinarium było? Taki detal mały, a mi się przypomniał i chciałbym wrócić do tego webinarium i uporządkować wiedzę.

  Reply

  Paweł Grzywocz January 3, 2023 at 11:48

  Możliwe, że chodzi o “Webinar nr 96: Wyśmianie przez grupę ludzi – jak pokonać strach”. Możesz wyszukiwać na podstronie z górnego menu “Mapa strony” oraz “Indeks pytań”, gdy naciśniesz ctr+f i wyszukasz np. “grup”, to pojawia się ten webinar.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: