Jak Zaimponować Dziewczynie Przy Podejściu – Jak Zaimponować Kobiecie, Aby Chciała Się Spotkać? Przykładowa Rozmowa

by Paweł Grzywocz on 1 November 2021

“Bycie gentlemanem, bycie prawdziwym mężczyzną, kimś normalnym bez przesadzania w żadną stronę to dużo lepsze rozwiązanie niż imponowanie i latanie za kobietami.”

jak zaimponować dziewczynie przy podejściu

Jak i czym zaimponować dziewczynie, będąc naturalnym bez przechwalania się
i pajacowania? W tym nagraniu i artykule otrzymasz przykładową rozmowę
z dziewczyną, a także dowiesz się:

 • Jak poznać dziewczynę przy okazji?
 • Jak zaimponować dziewczynie przy podejściu bez cwaniakownia?
 • Jak pogłębić rozmowę, zbudować zaufanie i wspólne tematy?
 • Jak poznać dużo młodszą dziewczynę?
 • Jak zaimponować kobiecie obyciem towarzyskim?
 • Jak się nie poddawać i nie zniechęcać niepowodzeniami?
 • Jak poznawać normalne, ładne, młode dziewczyny?
 • Jak zaimponować dziewczynie naturalnością? Czym zaimponować kobiecie?

  Najlepszy sposób, aby zaimponować kobiecie, to nie próbować zaimponować jej na siłę w jakikolwiek sposób, tylko pozbycie się presji oczekiwań i cieszenie się chwilą,
  o czym rozmawiamy w programie budowania pewności siebie z kobietami w 90 dni
  i prezentuję na przykładach w 100 rozmowach z kobietami.

  Pewność siebie i brak oczekiwań bardzo intryguje kobiety, ponieważ one znają już wszystkie tzw. tandetne sztuczki facetów, przechwałki i znudziło im się to, gdy dosłownie każdy facet próbuje im czymś zaimponować.

  Jak zaimponować dziewczynie – najczęstsze błędy i chwyty facetów, którymi próbują zaimponować kobiecie

  czym zaimponować kobiecie w rozmowie

 • Najczęściej faceci próbują zaimponować swoimi osiągnięciami, ale także nadmierną grzecznością, służalczością wręcz, dostępnością, nadmiernym komplementowaniem, nieraz również nadmierną wrażliwością, a inni nadmierną szorstkością, wręcz gburowatością, chamstwem, wulgaryzmami, udawaniem drania.
 • A tu nie chodzi o bycie draniem ani zbyt grzecznym, tylko o bycie gentlemanem, bycie prawdziwym mężczyzną, kimś normalnym bez przesadzania w żadną stronę.

 • Jeszcze inni próbują zaimponować dziewczynie graniem na gitarze i np. tylko po to się uczą grać czy występować, żeby zaimponować dziewczynom i “magicznie” je do siebie przyciągnąć.
 • To na dłuższą metę nie zdaje egzaminu, ponieważ rozmowa zapoznawcza z dziewczyną to też pewien schemat budowania chemii, zainteresowania i prowadzenie randek, który nie polega na graniu nut na gitarze, tylko na umiejętnościach interpersonalnych
  i świadomości prowadzenia interakcji z kobietami we właściwym kierunku.

  To wszystko jest podlizywaniem się i próbą rekompensowania swoich wewnętrznych braków.

  Jak zaimponować dziewczynie w rozmowie zapoznawczej? Jak zaimponować kobiecie, będąc normalnym?

  jak zaimponować kobiecie będąc naturalnymNie próbuj niczym zaimponować dziewczynie na siłę, a wówczas ją zaintrygujesz i będzie chciała odkryć, dlaczego nie musisz niczego, nikomu usilnie udowadniać ani przekonywać do siebie.

  Wpadła Ci w oko kobieta
  i chcesz jej zaimponować.

  Możesz to zrobić ale pod warunkiem, że zrobisz to we właściwy sposób. W innym przypadku jesteś na przegranej pozycji i jedynie pogrążysz się w oczach kobiety.

 • Czy lepiej od razu szczerze powiedzieć co do niej czujesz?
 • Czy pokazać jej jak bardzo Ci na niej zależy? W jaki sposób najlepiej zaimponować kobiecie?
 • Problemem wielu facetów jest, że imponują kobiecie wprost.

  Robiąc to bezpośrednio tym samym okazując swoje uczucia. Oddają się kobiecie zbyt łatwo i nie są dla niej żadnym wyzwaniem. To ogromny błąd, przez który większość takich akcji kończy się klapą. To nie ma szans powodzenia (chyba, że kobieta jest zdesperowana, ale to inna sprawa). Najlepszym sposobem, aby zaimponować kobiecie jest nie imponowanie jej wprost.

  Dlaczego imponowanie kobiecie daje efekt odwrotny niż oczekujesz?

  jak zaimponować dziewczynie będac wyzwaniemW sytuacji gdy chcesz zaimponować kobiecie, to podświadomie wysyłasz jej określone sygnały. Są to niekorzystne dla Ciebie sygnały,
  o których możesz nawet nie mieć pojęcia. Kobieta ocenia Cię
  po działaniu.

  Przede wszystkim to, że chcesz zaimponować kobiecie oznacza,
  że o nią zabiegasz.

  Najprawdopodobniej się przymilasz i dajesz jej komplementy w zły sposób. Gdy np. kupujesz jej prezenty bez żadnej relacji między wami, to tylko wbijasz gwóźdź do trumny.

  Kobieta zamiast to docenić, uzna Cię za zdesperowanego faceta.

  Tobie za bardzo na niej zależy, a ona nie ma powodu, aby zależało jej na Tobie. Dzieje się tak, bo zabiegasz o nią, stawiasz ją na piedestale i nie jesteś dla niej żadnym wyzwaniem. Jesteś dla niej zbyt łatwy.

  Zamiast imponować kobiecie… Zapewne chcesz mieć atrakcyjną i wyjątkową kobietę. Nie jest żadną tajemnicą, że kobieta chce tego samego dla siebie. Dlatego nie imponuj kobiecie, tylko stań się atrakcyjnym facetem, jakiego pragną kobiety.

  To dużo lepsze rozwiązanie niż imponowanie i latanie za kobietami.

  Popracuj nad sobą, aby być prawdziwym facetem.

  jak zaimponować dziewczynie która mi się podobaPracuj nad pewnością siebie i tym jak zachowujesz się przy kobietach. Nad tym, aby Twoja mowa ciała była dla nich atrakcyjna. Opowiadaj w ciekawy sposób i przekazuj emocje w rozmowie. Popracuj nad umiejętnością flirtowania z nimi.

  Zadbaj o styl życia jaki prowadzisz. Miej również cele i pasje w życiu, w których się realizujesz oraz zdrowe poczucie wartości. To wszystko połączone ze sobą sprawi,
  że będziesz atrakcyjnym facetem i nie będziesz musiał podlizywać się i imponować kobietom.

  Jak zaimponować kobiecie?

  Gdy wprowadzisz do swojego życia to, o czym napisałem wyżej, to z potrzebującego faceta, który prosi się o uwagę kobiet, staniesz się tym, który znalazł dla siebie wartościową dziewczynę.

 • “Bądź szczęśliwym facetem, aby dać szczęście kobiecie, a wtedy przyciągniesz kobietę, o jakiej marzysz.”
 • Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  124 Riposty na pytania kobiet
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu, jakimi sposobami do tej pory próbowałeś zaimponować dziewczynom i jakie to przynosiło rezultaty.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
  Jak Zaimponować Dziewczynie Przy Podejściu - Jak Zaimponować Kobiecie, Aby Chciała Się Spotkać? Przykładowa Rozmowa, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 9 comments… read them below or add one }

  Jarek November 1, 2021 at 19:06

  Hej Paweł! Podobnie jak inni użytkownicy przekazuję Ci serdeczne podziękowania za Twoją misję. Dzięki trafieniu na Twoje materiały, na tą chwilę jestem w szczęśliwym związku z kobietą, która spełnia moje standardy i od pół roku okazuje duże zainteresowanie, które jeszcze urosło. Nawet mimo pewnych błędów, czasami wydawałoby się dość istotnych, które popełniłem od początku randkowania z nią – mam już odpowiednie wnioski na ich temat.

  Oczywiście mam na uwadze, że nie wszystko musi być z nią w porządku i staram się ją obserwować pod tym względem. Na razie jest dobrze. W zupełności zgadzam się, że przestrzeń w związku jest potrzebna i te spotkania w tygodniu, które proponujesz to faktycznie optimum, aby również samemu nieco zatęsknić między spotkaniami i czuć ten większy fun w ich trakcie.

  Pozdrawiam serdecznie.
  Jarek.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 1, 2021 at 19:08

  Super wnioski i postępy, gratuluję i bardzo się cieszę, oby tak dalej.

  Reply

  Darek November 2, 2021 at 08:23

  Witaj znalazłem ciebie przeglądając podobne materiały na YouTube. Jestem skapciałym żonatym facetem który tak się skupił na realizowaniu wspólnych planów, zaspakajaniu potrzeb żony, wspólnym domu, że przestałem myśleć o sobie jako “Ja”. Zacząłem pracować na dwie prace potem przejęliśmy jeszcze bar sezonowy nad jeziorem itd. Jak nie trudno zauważyć szybko odbiło na moim małżeństwie. Jeszcze ciągle staranie się o dziecko kliniki żabiego seks pod kalendarz nie z przyjemności szara ponura rzeczywistość. Pomiędzy mną a żona jest 8lat różnicy. Wyrobiło to u niej nie tylko wstręt do seksu ale i mnie. Nie wiele brakowało by się skończyło rozwodem bowiem już nawet pocieszyciel się trafił. Przypominając sobie część materiałów z psychologii które miałem na studiach jak również z internetu zacząłem pracować nad sobą jednocześnie dotrzeć do niej i skutecznie pokazać jej jaki mój następca jest naprawdę. Sytuacja się ustabilizowała koleś odpuścił, jej załamanie przeszło a ja udawana pewność siebie przerodzilem w prawdziwą. Natomiast u niej wyostrzyła się zadość i jak widzi że dobrze się bawię nawet przy rozmowie z inną kobietą wtedy sama zaczyna zabiegać o moje względy. Zacząłem zmieniać także przykuwać uwagę większą do wyglądu zewnętrznego dbać o siebie ale tak że postanowiłem iść za ciosem i zmieniać dalej swoje podejście psychiczne zwłaszcza w relacjach z kobietami. Ja nie mam pewności czy sytuacja się nie powtórzy ale pamiętam gdy się poznaliśmy nie byłem takim pantoflem wtedy pracowałem jako barman fler otoczony gromadą kobiet. Jednak po tylu latach ślepego zapatrzenia sam się zablokowałem na inne kontakty. Dlatego szukam pomocy na kursach szkoleniach zarówno pod względem zawodowym jak i prywatnych kontaktach z kobietami.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 2, 2021 at 08:26

  Dzięki za komentarz. Aby się przekonać, czy da się odbudować tę relację i zwiększyć jej zainteresowanie do wysokich poziomów postępuj zgodnie z zasadami z programu: “Jak utrzymać związek z kobietą”.

  Reply

  Truth November 3, 2021 at 12:02

  ?Bądź szczęśliwym facetem, aby dać szczęście kobiecie, a wtedy przyciągniesz kobietę, o jakiej marzysz.?

  Szczęśliwym jest się PRZEDE WSZYSTKIM dla siebie by, być lepszym człowiekiem, a nie by dawać coś kobiecie.

  O dawaniu szczęścia kobiecie można mówić wtedy gdy kocha się ją.

  Poza tym kobiety przyciąga zdecydowanie parę innych aspektów jak atrakcyjność fizyczna, status, do pewnego stopnia pieniądze, charakter i nie za wiele tu jest mitycznego wręcz “dawania szczęścia”

  Także zdanie bardzo ale to bardzo nietrafione, bo mocno wprowadzające w błąd facetów bez wiedzy związkowej.

  Reply

  Zawodnik November 10, 2021 at 20:00

  Bardzo fajna rozmowa, ale dla przełamywania pewności siebie i ćwiczenia gadki. Kobiety nie chcą się spotykać z facetami poznanymi w miejscach publicznych. Wiem, bo testowałem to wiele lat. Miewałem tego typu rozmowy na ulicy, w parku, galeriach itd. Czasem nawet 30 min gadaliśmy. Kobieta jest miła, mówi że się spotka, podaje kontakt, a potem odmawia spotkania albo wcale nie reaguje na próby kontaktu. Dlatego trzeba wychodzić ze znajomymi, starać się wkręcać na różne domówki itd. – wtedy jest dużo większa szansa. Ciekawi mnie to, że Paweł nie stosuje nigdy technik flirtu w rozmowach z kobietami, które wymienia w kursach np 77 technik flirtu. Nie mówiąc już o dwuznacznościach. Zamiast tego rozmawia w sposób ,,normalny i przyziemny” jak każdy facet.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 10, 2021 at 20:27

  Dlatego, że dziewczyny na ulicy się tak emocjonują podejściem, że to dla nich oczywiste, że jesteśmy nimi zainteresowani i właśnie trzeba w takim miejscu wytwarzać aurę bycia kimś normalnym i przyziemnym, żeby dziewczyna nie obawiała się, że jesteśmy podrywaczem, napaleńcem, desperatem. Czasami przychodzą dziewczyny na spotkania, gdy są zainteresowane. Nie ma tu gwarancji, bo jedna przyjdzie po 2 minutach rozmowy, a inna nie przyjdzie po 22 minutach rozmowy. Na domówce też może dziewczyna podać kontakt i nie przyjść na spotkanie. Polecam też artykuł w google: “Przykład flirtu na siłę”

  Reply

  Truth November 13, 2021 at 23:52

  Dziewczyny, te popularniejsze wcale nie emocjonują się tak podejściem jak mówisz bo te ładniejsze mają randek w opór od wczesnych lat(z tytułu dostępności facetów, choćby przez internet), chyba że jesteś bardzo przystojny, ale po pewnym czasie te ładne są przyzwyczajone tylko do ładnych facetów i oni z czasem, też nie robią na nich tak piorunującego wrażenia

  Z tą aurą do wytwarzania przychodzenia spotkanie, czy też co tam miałeś na myśli to jest zwykłe kaznodziejstwo

  Takie tępe zagadywanie w losowych miejscach typu park galeria ulicy prowadzi najczęściej do dużej ilości zlewek i odrzuceń a one, bez żadnych sukcesów, do wypalenia emocjonalnego.

  Dziewczyny najczęściej przychodzą wtedy na spotkanie
  ++ jak są zainteresowane
  ++ znają kogoś z zajęć/kursów/nawet z widzenia(co jest mega ważne w długoTrwałych cechach udanej relacji)
  ++ jesteś w stanie wykryć to zainteresowanie

  To jest reguła która lepiej działa niż zagadywanie w opór na ulicach jak np na tinderze bo prawie tyle samo to wspólnego kontekstu z drugim człowiekiem

  Paweł, po prostu nie powinno w ogóle mówić się zagadywaniu w parku w ramach podrywu/brania numeru bo zarówno psychologowie odradzają to jak również dziewczyny uważają że to jest po prostu creepy.

  Reply

  Paweł Grzywocz November 14, 2021 at 11:43

  Nigdy nie byłem tego fanem, tylko traktowałem jako dodatek i trening pewności siebie, o czym pisałem wielokrotnie, np. tutaj

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: