Dziewczyna Powiedziała, Że Nic Do Mnie Nie Czuje – Dlaczego Dziewczyna Nie Czuje Tego Samego? 2 Historie Plus Sytuacja z Podejścia

by Paweł Grzywocz on 27 April 2021

“Zainteresowanie kobiety powinno być, jak dobrze prosperująca akcja na giełdzie, że niewiele robisz, a jej wartość rośnie. Faceci natomiast przybiegają do kobiety z wiadrem lodów i dają jej wszystko od razu. Ona od tego się jedynie rozchoruje, że będzie co najwyżej z nami tkwić z ochłapami zaangażowania.”

dziewczyna powiedziała że nic do mnie nie czuje
Dziewczyna powiedziała, że nic nie czuje albo zachowuje się w taki sposób, po którym widać, że dziewczyna nic nie czuje oraz nie czuje tego samego.

Jak takich sytuacji uniknąć, żeby dziewczyna czuła do Ciebie to samo, co Ty do niej oraz, jak rozpoznać, kiedy dziewczyna udaje zainteresowanie, żeby zabić nudę
i dowartościować się.

W tym artykule dowiesz się również, jak rozpoznać i zwiększać zainteresowanie dziewczyny na podstawie 4 historii czytelników:

 • #1: Jak niektóre dziewczyny cieszą się, że do nich zagadałeś twarzą w twarz.
 • #2: Dziewczyna po 2 miesiącach “udanej relacji” nagle powiedziała, że nic nie czuje i nie czuje tego samego, co wcześniej oraz woli pozostać przyjaciółmi.
 • #3: Dziewczyna udawała zainteresowanie przez 9 randek i się nie stara, jest bierna i nic nie czuje – analiza.
 • #3.1: Dziewczyna mówi, że w tym miejscu była na najgorszej randce – przykład, jak na takie coś odpowiedzieć w pewny siebie i atrakcyjny sposób.
 • #4: Decyzja czytelnika o pracy nad sobą po zapoznaniu dziewczyny przez grę komputerową.
 • #4.1: Jak sprawdzić, czy jest jeszcze szansa na przeniesienie relacji na tory randkowe czy dziewczyna nie czuje tego samego i czy już nic z tego nie będzie.
 • *** #1: ODPOWIEDŹ DZIEWCZYNY NA PODEJŚCIE CZYTELNIKA:

  “Wiesz, super, że do mnie tak podszedłeś, bo podobno faceci spoglądają na dziewczynę, idą dalej i szukają ją za chwilę na tinderze, w najmniejszym promieniu.” ***

  “Hej Paweł, ostatnio chyba najgłupsza / najśmieszniejsza historia, jaką słyszałem od dziewczyny, którą zagadałem to słowa:

  - “Wiesz, super, że do mnie tak podszedłeś, bo podobno faceci spoglądają na dziewczynę, idą dalej i szukają ją za chwilę na tinderze, w najmniejszym promieniu.”

  Jeśli faktycznie są osoby, które tak robią to… Podobno prawdziwa historia jej znajomych.

  Pozdrawiam,
  Adam.

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Adam,

  Tak, to jest dramat i tak jest od dawna, wcześniej tak samo robili na innych portalach. Prawdziwi mężczyźni, którzy potrafią swobodnie nawiązać rozmowę z nieznajomą kobietą, prowadzić kobietę w rozmowie i zainteresować ją bez pajacowania prawie wyginęli dawno temu.

  Zostało ich około 3%, którym to przyszło naturalnie, mieli dobre wzorce, z 7% się tego uczy i rozwija na podstawie materiałów i pracy nad sobą, a 90% nie ma bladego pojęcia, co robić, działają kompletnie po omacku lub wcale lub na podstawie fałszywych przekonań, błędnej mapy, destrukcyjnych dla atrakcyjności zachowań i na dodatek nie chcą się przed sobą do tego przyznać albo nawet wmawiają sobie, że wszystko wiedzą.

  Pamiętaj:

 • “Ktoś, kto “wszystko wie”, nie może się już nic nowego nauczyć.”
 • dlaczego ona nic nie czujeTak zazwyczaj wygląda rozmowa
  z osobami nieświadomymi problemów ani istnienia ich rozwiązania. Myślą, że oni “wiedzą lepiej” i mają “swoje sposoby“, tylko że są ciągle sami lub tylko krótkotrwale z toksycznymi kobietami, które nic nie czują,
  a nawet przez nie są w kółko porzucani oraz tłumaczą to sobie, że to kobiety są “winne”, “złe”, “toksyczne” itp. spychologia odpowiedzialności za swoje rezultaty.

  Zrzucanie odpowiedzialności na zewnętrzne czynniki poza naszą bezpośrednią kontrolą i brak odpowiedzialności za nasze zachowanie, na które mamy wpływ.

  Zrzucają odpowiedzialność za swoje efekty na innych, na zewnętrzne czynniki, na los, okoliczności itp. zamiast skoncentrować się na tym, jak siebie udoskonalić, stać się bardziej pewnym siebie, rozmownym, aby potrafić zainteresować atrakcyjną, ładną
  i porządną dziewczynę a nie byle jaką oraz nauczyć się, jak szybko rozpoznawać
  i skreślać toksyczne kobiety, żeby się z nimi nie zadawać i nie marnować swojego cennego czasu i życia.

  Nie da się im pomóc dopóki sami nie będą chcieli sobie pomóc. Polecam artykuł pdf: “Koledzy wiedzą lepiej” tutaj.

  Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniami i gratuluję przebudzenia, działania
  i sprawiania kobietom radości z powodu interakcji z Tobą.

  Dziewczyna powiedziała, że nic do mnie nie czuje – dlaczego dziewczyna nie czuje tego samego, co wcześniej?

  *** #2: PROBLEM CZYTELNIKA PO 2 MIESIĄCACH “UDANEJ RELACJI”:

  “Po 2 miesiącach związku, gdy wszystko szło do przodu ona nagle mi powiedziała, że już nie czuje tego, co wcześniej i żebyśmy zostali przyjaciółmi. W takim szoku i zdziwieniu to chyba nigdy nie byłem.” ***

  “Cześć Paweł, szkoda, że nie trafiłem na Twój kanał i stronę wcześniej. Niedawno zakończył się mój związek z pewną dziewczyną. Na początku to ona bardzo się angażowała, pchała relację do przodu, widziałem po niej, że za mną szaleje.
  W końcu weszliśmy w związek (już po 4 randkach więc bardzo szybko). Widywaliśmy się raz w tygodniu przez dzielącą nas odległość.

  - Gadaliśmy godzinami, praktycznie nie było ciszy. Zapoznałem ją z moimi przyjaciółmi i rodziną.

  - Po 2 miesiącach związku, gdy wszystko szło do przodu i relacja co raz bardziej się rozwijała ona nagle mi powiedziała, że już nie czuje tego, co wcześniej
  i żebyśmy zostali przyjaciółmi
  . W takim szoku i zdziwieniu to chyba nigdy nie byłem, więc zacząłem dopytywać jaki jest powód, o co chodzi.

  - Nie potrafiła nic wymienić.

  Teraz z upływem czasu po analizie chyba po prostu było to spowodowane nudą.

  Przez to, że wszystko było pozamykane, a na dworze po 0-2 stopnie siedzieliśmy
  w domu i gadaliśmy godzinami oglądając netflixa zamiast często gdzieś wychodzić (jeździłem do niej pociągiem przez odległość, więc nie mogłem sobie pozwalać na dojazdy autem).

  Mi samo przebywanie z nią sprawiało przyjemność, a jej to najwyraźniej nie wystarczało. Był to mój pierwszy związek i mogłem dzięki niemu wyciągnąć wiele wniosków, które poznałem dzięki Twojemu kanałowi. Są to przykładowo:

  - nie da się odzyskać zainteresowania (próbowałem i jeszcze ją zaprosiłem na wyjście, bardzo się jej podobało, ale nic to nie dało) – nie można pozwolić na nudę.

  - nie wolno za szybko wyznawać uczuć – osoby w młodym wieku są bardzo niestabilne uczuciowo i może im przejść z dnia na dzień.

  Fajne w Twoich materiałach jest to, że nie owijasz w bawełnę, tylko zderzasz słuchaczy z nieprzyjemnymi faktami, których nie mogą przyjąć do wiadomości,
  a trzeba się po prostu pogodzić z tym, co jest i iść do przodu, nie popełniając wcześniejszych błędów.

  Pozdrawiam,
  Filip.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Filip,

  Super wnioski, dokładnie, a oprócz nudy, zbyt szybkiego wyjawiania uczuć, brania za pewnik, to nazywając rzeczy po imieniu trzeba być wyzwaniem, tajemnicą, nie dawanie od razu wszystkiego na tacy, nie utrzymywanie ciągłego kontaktu itd.

  Dziewczyna nic do mnie nie czuje i powiedziała, że nie czuje tego samego – bycie zbyt dostępnym od początku relacji

  dziewczyna nic do mnie nie czuje - nie czuje tego samegoBycie nudnym to dość ogólne słowo, a też sam aspekt ilości godzin spędzanego czasu razem na randkach, jak i ilości telefonów
  i smsów ma ogromne znaczenie
  i jest proste do zastosowania, gdy się to dobrze zrozumie.

 • “Zainteresowanie kobiety powinno być, jak dobrze prosperująca akcja na giełdzie itp. że nic szczególnego właściwie nie robisz, a jej wartość rośnie.”
 • Faceci natomiast przybiegają do kobiet z wiadrem lodów i dają jej wszystko od razu.
  Tak się nie da, bo od razu się ona od tego rozchoruje i to nieodwracalnie, że kobieta będzie co najwyżej z nami tkwić z ochłapami zaangażowania, a potem powie, że nic nie czuje, nie czuje tego samego, co wcześniej.

  Tak samo nie da się sprawić wiadrem wody, żeby nasionko szybciej urosło. Polecam też pełny program “Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek“.
    

  *** #3: HISTORIA CZYTELNIKA 9 SPOTKAŃ Z DZIEWCZYNĄ:

  “Dla mnie ma ona jakąś agendę, bo nie jest to zainteresowanie takie jakbym chciał i czuję, że jest udawane i dlatego już nie chcę się z nią dalej spotykać. Randkuję dalej z dwiema innymi dziewczynami, dopiero teraz widzę, że trzeba z różnymi randkować i to jest piękne.” ***

  “Hej Paweł,

  Mam taki problem: randkuję z 3 dziewczynami na raz i ta która mi się najbardziej podoba jest jakby taka bierna. Wpisała numer bez problemu. Gdy umawiałem się
  z nią na 1 randkę zapytała “po Co” a ja na to po prostu “zapraszam Cię” no i się umówiliśmy.

  - Przy umawianiu kolejnej randki przełożyła dzień przed spotkaniem na kolejny dzień, mówiąc, że jedzie w tym czasie z koleżankami itp.

  - Gdy umawiałem się na 3 randkę napisała w nocy smsa, że jej strasznie głupio, ale rodzinny wyjazd się przedłużył itp. i że zrobi mi ciasto w ramach przeprosin.

  - Na spotkaniach bardzo rzadko dotyka, złapała może podczas 9 spotkań 4 razy za ramię i może 2 razy pacnęła w ramię.

  - Po 9 spotkaniu zaprosiła mnie do domu, ale czułem, że gdy ją pocałowałem ona
  w ogóle się nie wtula i nie patrzyła mi w oczy, tylko położyła swoje nogi na moich
  i tyle.

  - Zero pytań z jej strony o związek, zero pytań na końcu o częstsze randki.

  - Zawsze akceptuje pocałunki w usta.

  To co mi się nie podobało to to, że na 7 spotkaniu gdy poszliśmy karmić kaczki ona mówi: “Myślałam, że w tej reklamówce był prezent dla mnie”, a jak przechodziliśmy koło takiego jednego miejsca to powiedziała mi, że była tu na najgorszej randce (jak można zareagować tutaj na coś takiego w przyszłości?).

  - Ogólnie dziwna jakaś ta relacja, zawsze jest problem z telefonami, w sensie zawsze oddzwania, ale zazwyczaj po 22 co jest trochę słabe.

  - Nigdy nie odebrała od razu. Podczas rozmowy przez tel. nie ma takiej ekscytacji ostatnio, jak zaproponowałem termin to powiedziała “no dobra” – tak jak z łaski musi przyjść.

  - Przy pocałunkach i pożegnaniu bardzo szybko się odsuwa (w sensie akceptuje, nawet sama przedłuża ale szybko się odsuwa).

  Dla mnie ma ona jakąś agendę, bo nie jest to zainteresowanie takie jakbym chciał
  i czuję, że jest udawane i dlatego już nie chcę się z nią dalej spotykać, tym bardziej, że nie odebrała ode mnie 3 tel.

  Randkuję dalej z dwiema innymi dziewczynami, dopiero teraz widzę, że trzeba
  z różnymi randkować
  i to jest piękne, gdy widać różnice w ich zachowaniu (gra liczb i kwestia czasu by znaleźć tą odpowiednią, która bardzo mnie pragnie a nie zabija ze mną czasu.)

  Co o tym sądzisz Paweł?

  Pozdrawiam,
  Marcin.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Marcin,

  Jak zareagować na tekst, że była tu na najgorszej randce? Odpowiedz:

 • “Bo nie byłaś wtedy ze mną! Ze mną każda randka jest najlepszą randką Twojego życia : D”. Polecam program “Tranzycje, przejścia do flirtu”, moduł nr 2, odpowiedzi na negatywne pytania i stwierdzenia kobiet.
 • Gratuluję trafnej oceny udawanego zainteresowania dziewczyny i zaoszczędzenia sobie wielu miesięcy, nerwów i pieniędzy na rozpieszczoną księżniczkę, która tylko kręci nosem, daje z siebie niezbędne minimum i oczekuje, że facet powinien się jej kłaniać w pas i być jej sługą.

  Nie wszystkie dziewczyny takie są i doskonale to zauważyłeś,
  randkując z 2 innymi dziewczynami.

  dziewczyna nic do mnie nie czujeRozumiem, że jej rodzice albo inni faceci oraz jej uroda ją spaczyli, że stała się roszczeniowa, bierna, ale przez to ona nic nie czuje ani nie nadaje się do udanego związku. Skoro nie potrafi docenić bycia pewnym siebie liderem w relacji, poczucia humoru, wyzwania, to trudno.

  Ona udaje zainteresowanie, byle nie być sama.

  Mam nadzieję, że zgodnie
  z materiałami podkręciłeś dla takiej rozpieszczonej panienki bycie wyzwaniem do granic możliwości, czyli np.

 • cięte riposty, brak dotykania jako pierwszy, zaczepianie, droczenie, jaką ona jest niezdarą i pokazywanie, że jej uroda nie robi na Tobie żadnego wrażenia, krótkie spotkania itd. oraz poznałeś ją twarzą w twarz.
 • Jeśli nie poznałeś ją twarzą w twarz, tylko przez Internet, to bardzo często takie dziewczyny spotykają się z nudów, z ciekawości, dla sportu, w celu dowartościowania się, a tak naprawdę ona nic nie czuje, bo tylko zabija czas.

  A jeśli przestrzegałeś wszystkich zasad wyzwania i flirtu, cały arsenał, a ona strzela takie kaprysy, że jej się miejsce nie podoba albo rości sobie prawo do prezentu, to jest do odstrzału, odpychająca, rozpieszczona paniusia.

  Niech sobie znajdzie jakiegoś sponsora, który będzie wokół niej skakał.

  Może takie ma wyobrażenia o relacjach. Przestań inicjować z nią spotkania i pójdź najwyżej, jeśli ona sama zadzwoni i poda konkretny dzień, miejsce, godzinę spotkania. Samo napisanie do Ciebie sms’a “Co słychać?” to za mało.

  Zrzuć inicjatywę za kolejne spotkania na nią i się nie kontaktuj pierwszy.

  Skoro nie odebrała 3 razy, to może nie chce odebrać i dalej udawać, nic nie czuje, nie czuje tego samego, co też jest sukcesem, że nie brniecie w to dalej, bo niektóre pary się oszukują od początku przez parę kwartałów albo lat, a potem i tak się rozstają i tak lub robią sobie dziecko i potem mają problem na kolejne 20 lat.

  Skoncentruj się na innych dziewczyn, które są bardziej zaangażowane na spotkaniach
  i nie wybrzydzają na wszystko.
    

  *** #4: DECYZJA CZYTELNIKA O PRACY NAD SOBĄ I GRACH:

  “Żałuję, że w życiu byłem skupiony praktycznie tylko na grach, ale teraz nie potrafię w żaden sensowny sposób do niej zagadać. Dzięki tej dziewczynie zrozumiałem, że granie w gry to strata czasu.” ***

  “Cześć Paweł, znalazłem Cię, dzięki wyszukiwarce youtube, szukałem rad
  w sprawach kontaktów damsko-męskich. Od najmłodszych lat swojego życia jestem graczem i większość czasu gram w gry. Pewnego dnia mój kolega przedstawił mi pewną dziewczynę, która też gra w gry.

  Zaczęliśmy ze sobą pisać na messengerze, początkowo tylko na temat wspólnego grania lecz szybko zacząłem się nią interesować jako dziewczyną.

  - Ona przestała grać w gry, ja tydzień później też.

  - Ale nasza znajomość przez 2 miesiące polega na wspólnym graniu i wzajemnym pytaniu o to, co robimy. Żałuję, że w życiu byłem skupiony praktycznie tylko na grach, ale teraz nie potrafię w żaden sensowny sposób do niej zagadać.

  Uważasz, że dałoby się sprowadzić relacje między nami na tory damsko-męskie, czy jest już za późno? Obydwoje mieszkamy w małym miasteczku.

  Teraz będę przerabiał kurs “77 technik flirtu, humoru i prowadzenia interesującej rozmowy”.

  Naprawdę chciałbym nauczyć się poznawać dziewczyny i umieć z nimi rozmawiać. Chcę też mieć bardziej interesujące życie. Dzięki tej dziewczynie zrozumiałem, że granie w gry to strata czasu.

  Byłbym wdzięczny gdybyś powiedział mi czy mam jakieś szanse u niej?
  Czy powinienem odpuścić?

  Pozdrawiam,
  Ariel.”

  >>> MOJA ODPOWIEDŹ:

  Hej Ariel,

  Zawsze warto spróbować, chociażby dla własnego doświadczenia.

  Zbuduj z nią trochę emocjonującej rozmowy na różne tematy i zaproponuj termin spotkania. W ten sposób się przekonasz i pozwoli Ci to sprawdzić, czy ona coś do Ciebie czuje czy nic nie czuje i nie czuje tego samego.

  Zasada ogólnie jest taka, że nie celujemy w spotkanie dla zasady, tylko najpierw trzeba zbudować z dziewczyną w miarę możliwości jakiekolwiek połączenie emocjonalne, rozmowę na interesujące tematy, emocje, żeby nie obawiała się drętwego spotkania.

  Dlaczego ona nic nie czuje – dziewczyna nie czuje tego samego, gdy nie zbudujemy emocji w rozmowie.

  dziewczyna nie czuje tego samegoDlatego tak samo, jak wtedy, gdy się podchodzi do dziewczyny, żeby zagadać albo pisze do dziewczyny, to i tak trzeba trochę z nią pisać
  w interesujący sposób.

 • Poczucie humoru, pewność siebie, droczenie, odwracanie ról, marzenia, podróże, dzieciństwo itd. tak samo, jak pogadać przy podejściu, żeby zbudować kilka tematów, pozytywnych emocji, ciekawości, wspomnień, żeby było, do czego nawiązać na spotkaniu.
 • Jeśli zobaczysz w trakcie takiego 20-30 minutowego czatu za pierwszym lub drugim razem, że ona dopytuje o więcej, angażuje się, odpowiada na pytania, sama opowiada od siebie, odwzajemnia Twoje gierki słowne, humor, historie, to ok, możliwe, że dziewczyna coś czuje, to zaproponuj miejsce, termin i godzinę spotkania.

  Bez zbudowania emocjonującej rozmowy zawsze szanse na spotkanie są niskie.

  Kobiety nie przepadają za randkami w ciemno. Chyba, że się zaprezentowałeś jako super hiper atrakcyjny gość kiedyś tam i zawsze się jej podobałeś, to wtedy to możliwe, że przyjdzie na spotkanie bez ciekawej konwersacji i emocji.

  Wielkie dzięki za odpowiedź i zaufanie oraz gratuluję dobrej decyzji. Życzę systematycznej pracy nad sobą, a wtedy ani się obejrzysz, a zacznie Ci naturalnie przychodzić rozmowa z kobietami.

  Pamiętaj:

 • “Sukces jest wtedy, gdy okazja spotyka się z przygotowaniem.”
 • “Praktyka czyni mistrza.”
 • “Powtórka jest matką doskonałości i wszystkich umiejętności.”
 • Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Podziel się w komentarzu Twoim doświadczeniem, jak przez zbyt szybkie wyjawienie uczuć dziewczyna powiedziała, że nic do Ciebie nie czuje i nie czuje tego samego.

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 5.0/5 (11 votes cast)
  Dziewczyna Powiedziała, Że Nic Do Mnie Nie Czuje - Dlaczego Dziewczyna Nie Czuje Tego Samego? 2 Historie Plus Sytuacja z Podejścia, 5.0 out of 5 based on 11 ratings

  Poszukiwano

  • https://www jak-zdobyc-dziewczyne pl/blog/dziewczyna-powiedziala-ze-nic-do-mnie-nie-czuje-dlaczego-dziewczyna-nie-czuje-tego-samego/

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 15 comments… read them below or add one }

  Marcin April 27, 2021 at 23:09

  Hej Paweł, poznałem ją na kursie tańca i gdy przeanalizuje sobie całą sytuację, to ona od początku w momencie jak z nią rozmawiałem była jakaś taka skryta, nie za bardzo się śmiałą, dotykała itp. Zawsze uciekała szybko z zajęć itp. Ale i tak zaryzykowałem i zapytałem o numer. To już nie jest istotne, bo ona w moje urodziny po ponad 2 miesiącach przerwy wysłała smsa: “Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin:)” a ja tylko odpisałem dzięki i kropka.

  Pomyślałem sobie tylko, co za brak szacunku olać chłopaka, a później jak gdyby nigdy nic napisać na urodziny życzenia, masakra. Bezczelność niektórych kobiet nie zna granic.

  Wszystko zrobiłem dobrze, zero dotyku z mojej strony, zero smsów, płacenie za randki, wożenie jej dupy od 2-go spotkania, otwieranie zamykanie jej drzwi itp. Rozwaliło ją prawdopodobnie to, że gdy byliśmy na 11 ostatnim spotkaniu ona mówi “jest tu taka fajna restauracja, możemy tam jechać” a ja na to “a co zapraszasz mnie?:)” a ona “ok, mogę” i zapłaciła. To nie jest już istotnie, istotne jest to, że nie jest zainteresowana i nie odebrała 3 telefonów.

  Zapomniałem dodać, że na instagramie pokazywała mi swoje zdjęcia (fotografowała tam dosłownie swoje nogi w rajstopach na kanapie) i mówiła że to bardzo artystyczne zdjęcie i że jacyś kolesie do niej pisali że ma “fajne stópki” masakra (ona o tym wszystkim mi mówiła).

  Prawda jest taka, że ona miała raczej wysokie ego na temat siebie i była bardzo wyrafinowana, bo normalna dziewczyna nie wystawia swoich nóg na kanapie w Internecie i na dodatek jakichś zdjęć jak się przytula z facetami (a ona to robiła).
  Teraz zdałem sobie sprawę z jak pustą dziewczyną miałem do czynienia to była profesjonalna randkowiczka:)

  Twoje materiały mnie od tego uchroniły za co serdecznie Ci dziękuję Paweł :)

  Reply

  Paweł Grzywocz April 27, 2021 at 23:11

  Super wnioski. Następnym razem może jeszcze szybciej to rozpoznasz. Miałem kiedyś takie wymęczone spotkanie z dziewczyną poznaną w klubie. Numer podała z obawami, na spotkanie też musiałem się z nią droczyć przez telefon, że “mam nadzieję, że jest normalna i mi nic nie zrobi”, że to “niezobowiązujące spotkanie” i “akurat jadę do galerii i przy okazji bym się z nią spotkał i też ją zabrał”. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, żeby nie zabierać dziewczyn na początkowych spotkaniach do galerii handlowej, jakbym był jej koleżanką.

  W galerii szła cały czas kilka kroków przede mną, że ciężko było z nią nawiązać jakikolwiek kontakt. W sklepach szła sobie sama między wieszaki oglądać ciuchy, jakby mnie tam w ogóle nie było. Krótki spacer wokół galerii i rozmowa, jak krew z nosa, bardzo ciężko szła, jakby czekała aż czas przeminie.

  Gdy ją odwiozłem na jej osiedle, to natychmiast złapała za klamkę, wyszła i poszła, jakbym był taksówkarzem! Nie zdążyłem nawet spojrzeć na nią, gdy się zatrzymałem, a już zamykała drzwi od zewnątrz. Zero spojrzenia w oczy, pogadanki na pożegnanie.

  Całe spotkanie czułem się, jak balast, z którym spotkała się z łaski, bo nie dałem się łatwo spławić (miałem jeszcze sporo naleciałości z turbo-psuedo-uwodzenia, żeby “nie pozwalać dziewczynie odmówić i nie słuchać jej wymówek”), więc ona zamiast stanowczo odmówić, to poszła zabić ze mną czas – klasyka.

  Miałem potem zerową ochotę na kolejne spotkanie, bo czułem się jak niechciany szofer, więc przeniosłem myśli i działanie na nowe dziewczyny. Czasami widać sporo na pierwszej czy drugiej randce, czasami trzeba iść na trzecią i czwartą, ale często widać już na pierwszej, że coś nie gra.

  Reply

  Michał April 30, 2021 at 00:21

  Ja się spotykałem z dziewczyną, która owszem miała zadbaną, szczupłą sylwetkę (siłowania, fitness) natomiast to była dorosła kobieta po 30, która przez kilka miesięcy relacji nigdy nie miała pomalowanych paznokci, włosy jak jej rosły tak były na głowie, potrafiła przyjść na spotkanie z upiętymi kudłami w kok i było widać, że włosy są przetłuszczone, w makijażu to ją widziałem ze 2 razy, miała na twarzy krosty, przebarwienia i trądzik (z różnym nasileniem) – dodam, że ja jako facet mając problemy z cerą poddałem się kiedyś wielomiesięcznej kuracji aby się tego pozbyć a co dopiero kobieta, dla której wygląd i i generalne zadbanie liczy się bardziej niż u faceta. Ja zawsze czysty, włosy umyte, zrobiona fryzura, zarost przycięty. Raz pojechaliśmy na tripa zimowego. Temperatura z -15 stopni, ja w czapce, komin, kurtka, tylko mi oczy było widać i przyznaję, że mój zarost wtedy nie wyglądał idealnie ale nie wyglądałem też jak oszczany menel – zarost mój musiał zostać przez nią skomentowany słowami “wygląda na zaniedbany”. Ta dopiero miała tupet!

  Reply

  Paweł Grzywocz April 30, 2021 at 10:41

  Tak, niektórzy ludzie są pozbawieni samokrytyki. Najbardziej ci, którzy oczekują nie wiadomo czego, a sami prezentują sobą niewiele.

  Reply

  KKS April 28, 2021 at 12:01

  “oglądając netflixa” – nie dość, że nuda w związku, to jeszcze lewacka telewizja bez wartości. Dramat :-)

  Reply

  Paweł Grzywocz April 28, 2021 at 15:13

  Polecam serial “Poldark”. Świetna gra aktorska, kostiumy, lata 1800, górnicy i arystokracja w Wirginii, wiele ciekawych wątków, romantycznych, jak i ekonomicznych, dobra rozrywka. Jedyny w swoim rodzaju.

  Reply

  Ttttt April 29, 2021 at 12:49

  Ja polecę breaking bad, lost i downton abbey. Nawet mówiąc filmy z netflixa mam na myśli gnioty typu filmy Vegi czy 365 dni. Co ciekawe takie niszczące psychikę pseudoprodukcje ogląda 80 % ludzi, byłem w szoku ale popytajcie ludzi czy to oglądali.

  Reply

  Paweł Grzywocz April 29, 2021 at 16:24

  Polecam również Downton Abbey, też super klimat, tylko trzeba przebrnąć przez pierwszy odcinek, w kolejnych już się zaczyna bardziej zmieniać sceneria i zaczyna się bardziej dynamiczna akcja.

  Reply

  Michał April 29, 2021 at 23:41

  Świetne historie, natomiast w większości wypadków trzeba się bardzo postarać aby zabić zainteresowanie kobiety, która jest nami szczerze zainteresowana tj. podobamy się jej fizycznie i dobrze się jej z nami rozmawia, nie jesteśmy nudni, smutni bez poczucia humoru itd.
  Takie rzeczy jak np. zbytnie staranie się (nie do przesady oczywiście) może to zainteresowanie obniżać oczywiście, chociaż wydaje mi się że to i tak musiało by być w wersji hardcore żeby szczerze zainteresowana dziewczyna odpuściła. W większości wypadków teksty nie wiem co czuję itp. to po prostu brak zainteresowania a dziewczyna się tak z nami spotykała z nudów, dla zabicia czasu… znaczy spotykała, nazywajmy rzeczy po imieniu oszukiwała i wykorzystywała, przecież nie powie Ci “możemy się spotykać tylko jako koledzy” bo by straciła adoratora i organizatora czasu.

  Ja się tak wpieprzyłem w 6 miesięczną relację z oszustką i usłyszałem właśnie “nie wiem co czuję”. Gdy emocje opadły i spojrzałem na relację trzeźwym okiem to będąc szczerym już po 2 spotkaniu patrząc na jej mowę ciała byłaby do odstrzału czyli po 2 tygodniach zamiast 6 miesięcy. Ale to jest efekt braku doświadczenia i spotykania się tylko z jedną dziewczyną i przymykania oczu na jej brak zainteresowania.

  Dobra nauczka dla mnie, kupa doświadczenia po takiej relacji. Teraz z pewnością nie dam się takim egoistkom.

  Reply

  Paweł Grzywocz April 30, 2021 at 10:41

  Tak jest, wszystko jest trudne zanim stanie się proste.

  Reply

  JackSparrow April 30, 2021 at 19:21

  Jeszcze do niedawna miałem swoje czarne serie flejków. Ostatnie 2 tygodnie, normalnie odmiana o 180 stopni. Dziewczyny chętnie odbierają, oddzwaniają, spotykają się, proponują alternatywne terminy. W tym tygodniu…3 randki + 4 w niedzielę i po majówce 3 zakontraktowane. Poczuły wiosnę? Mniej się boją obostrzeń? Też macie podobne odczucia, bo u mnie w wyglądzie ani zachowaniu nic się w sumie nie zmieniło. Jedyne co to wrzuciłem trochę na luz, powiedziałem sobie że w tym roku nie chcę mieć dziewczyny, wolę przeimprezować całe wakacje i jesień, gdy już ten horror pandemiczny się skończy. No ale ja to powiedziałem w głębi siebie, a one jakby to usłyszały ;)

  Reply

  Paweł Grzywocz April 30, 2021 at 20:40

  To super, też tak miałem, pisałem o tym raporcie “Sekret atrakcyjnego stylu życia”, że dopiero jak odpuścimy ciśnienie na posiadanie dziewczyny, to nagle przestajemy podświadomie emanować energią desperacji, głodu i pragnienia, a zaczynamy emanować magnetyzmem, szczęściem, że dziewczyny bardziej same się starają. Każdy musi dojść kiedyś do ściany i uświadomić, że może wcześniej bardziej udawał pewnego siebie i za bardzo mu zależało, że one to jakoś wyczuwały, a następnie odpuścić, a wtedy nagle kobiety rozmawiają z nami, jak równy z równym. Zewnętrzne okoliczności to niewielki procent takiego przełomu. Większość to właśnie zmiana mentalna.

  Reply

  Truth May 1, 2021 at 11:18

  IMHO, żeby emanować szczęściem to CAŁA reszta życia musi świetnie działać + musimy być zadbani, samo “niegonienie” nic nie daje Czyli trzeba być szczęśliwym najpierw bez dziewczyny

  Można również zastanowić się nad zmianą lokalizacji poszukiwań np na Azję Mentalność dziewczyn całkiem inna

  Reply

  Paweł Grzywocz May 1, 2021 at 11:25

  Oczywiście, jest to element całości. Przecież nie przepiszę w komentarzu całego raportu. W Azji samo bycie białym sprawia, że podobamy się większości dziewczyn. Prościej nauczyć się, jak znaleźć dziewczynę w okolicy niż przeprowadzka do Azji.

  Reply

  Truth May 1, 2021 at 11:45

  No ale właśnie o to chodzi żeby podobać się dziewczynom fizycznie, gadką nie zastąpisz wyglądu Tzw looksMaxing jest również ograniczony Twoją twarzą i wzrostem i to że podobasz się to znaczy że będzie łatwo rozkręcić relację.

  Poza tym co za problem wyjechać na pół roku i przyjechać z dziewczyną bo skoro wielu podobasz się to któraś z pewnością będzie chciała zmienić lokalizację. Moje doświadczenia są takie że dziewczyny z Azji, i to na prawdę ładne, same często nawiązują kontakt, a nasze tylko jeśli jesteś super-przystojny Mentalność również mają bardziej skoncentrowaną wokół relacji niż wokół swojej pozycji|władzy w niej

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: