Jak Pisać Do Dziewczyny – Jak Zacząć Pisanie z Nieznajomą Dziewczyną, Żeby Ją Poderwać Na Spotkaniu i Pragnęła Cię Co Raz Bardziej Poznać?

by Paweł Grzywocz on 12 August 2020

“Złota zasada: “Zawsze zastanów się najpierw, co napisałby przeciętny facet, a później tego nie rób.”

jak pisać do dziewczyny - jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną żeby ją poderwać
Jak pisać do dziewczyny? Jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną, żeby ją poderwać i doprowadzić do spotkania?

W tym artykule dowiesz się:

 • Jak często pisać do nieznajomej dziewczyny przez Internet zanim będzie chciała się spotkać?
 • Jak oszacować ryzyko, czy dziewczyna tylko się dowartościowuje i chce tylko pisać?
 • Jak się odróżnić od pozostałych piszących do niej mężczyzn poprzez emocjonującą rozmowę?
 • Jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną przez Internet, żeby czuła silną potrzebę odpowiedzi i poznania konkretnie Ciebie?
 • Jak pisać do dziewczyny przez Internet, żeby ją poderwać na spotkaniu twarzą w twarz?
 • Pod jednym z filmów otrzymałem komentarz, że czytelnik znalazł żonę przez Internet i są już razem 6 lat. Generalnie odradzam pisania z dziewczynami przez Internet, ponieważ nie rozwija to pewności siebie ani nie mamy wtedy siły oddziaływania naszej mowy ciała, kontaktu wzrokowego, uśmiechu ani nie prezentujemy męskich cech charakteru, jak odwaga, obycie towarzyskie.

  Dziewczyny mają zwykle tyle wiadomości w Internecie, że nawet, jeśli zaczniesz pisać do dziewczyny w interesujący sposób, to często ona gdzieś zagubi Twoją wiadomość, ponieważ ma zbyt wiele wiadomości do ogarnięcia.

  Często na portalu jest więcej mężczyzn niż kobiet, więc ciężko się kobietom
  w tym połapać.

  Ta dziewczyna czytelnika miała już dosyć pisania z facetami przez Internet, ale zalogowała się jeszcze ostatni dzień i wtedy zaczęła pisać z tym czytelnikiem, bo postanowiła ostatni raz poszukać kogoś, kto się jej spodoba.

  Po czasie, gdy już zostali parą spytał ją, co ją zainteresowało w nim na początku oprócz wyglądu, to ona powiedziała mu, że wszyscy faceci na jej pytania o zainteresowania odpisywali mniej więcej tak samo, czyli że interesują się piłką nożną i motoryzacją, a on napisał jej, że “zbiera szyszki”.

  jak pisać do dziewczyny i się odróżnićTak ją to rozbawiło oraz w ogóle jego styl rozmowy (oczywiście wypracowany dzięki kursom konwersacji “77 technik flirtu
  i wykorzystaniu własnej inwencji), poczucie humoru, emocjonujące tematy, że rozmawiało się jej z nim zupełnie inaczej niż ze wszystkimi poprzednikami.

  Dlatego złota zasada brzmi:

 • “Zanim zaczniesz pisanie z dziewczyną, to zawsze zastanów się, co napisałby przeciętny facet, a później tego nie rób.”
 • Jak pisać do dziewczyny – tak, jakbyś do niej zagadał na żywo

  Polecam stosować się do zasad atrakcyjnej rozmowy, które tak samo obowiązują przy podejściu w twarzą w twarz, czyli unikanie prowadzenia suchego wywiadu w nudny
  i przewidywalny
  sposób bez opowiadania historii i bez osobistych odniesień.

  To zniechęca każdą kobietę bez względu na to, czy jest to rozmowa twarzą w twarz czy pisanie z nieznajomą dziewczyną przez Internet.

  W materiałach znajdziesz sporo emocjonujących pytań i uniwersalnych tematów, jak podróż marzeń, ulubione wspomnienia i zabawy z dzieciństwa, które warto poruszać, gdy dziewczyna nie ma nic napisane na swoim profilu oprócz krótkiej notatki, że nie życzy sobie ofert sponsorskich ani seksualnych.

  Jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną – odróżnij się od wszystkich poprzedników

  Warto też odnieść się do czegoś unikalnego, w miarę oryginalnego dla tej dziewczyny, na co zwróciłeś uwagę. Jednakże również obowiązuje zasada:

 • Co napisałby każdy przeciętny facet, a później tego nie rób.
 • Więc jeśli np. dziewczyna ma zdjęcia w górach, to staraj się jakoś zmodyfikować ten temat, żeby nie napisać czegoś, co napisałby każdy inny np. “O, widzę, że lubisz góry, ja też”.
 • Polecam te modyfikacje stosować zgodnie z zasadami z kursów konwersacji, mapa sukcesu, ponieważ tak “na czuja”, to zazwyczaj mężczyźni piszą z kobietami w przekombinowany sposób, jakby za wszelką cenę chcieli coś udowodnić jej i one to czują, że zbyt bardzo się starasz i często nawet nie rozumieją, o co chodzi
  i pytają, dlaczego piszesz w taki dziwny, pokrętny sposób.
 • Jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną i rozwinąć rozmowę w Internecie?

  jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną przez InternetNp. zauważysz, jakiś gadżet, który ona ma na sobie, np. bidon albo kapelusz albo zauważyłeś, że ma pasemka na włosach i na tej podstawie nawiąż rozmowę, że ona jest gadżeciarzem, bo kojarzysz, jakiej firmy jest to bidon albo, że pewnie lubi też pływać, ponieważ chodzenie po górach oraz pływanie wymaga podobnej wydolności i kondycji, a wielu Twoich znajomych pływaków świetnie też biegało i chodziło po górach i zacznij rozmawiać o pływaniu!

  Albo zapytaj, które góry w Polsce lubi najbardziej i dlaczego, jeśli masz jakieś doświadczenie w tym temacie albo porusz temat gór od jakiejś emocjonalnej strony.

  Np. spytaj, czy lubi takie trasy, na których trzeba chwytać się łańcuchów albo o jakiej porze roku lubi najbardziej chodzić w góry, czy spała kiedyś w górach, czyli coś szczegółowego, konkretnego, interesującego, osobistego, emocjonującego do czego ona i Ty możecie się odnieść swoim doświadczeniem, historią, przemyśleniami.

  Jest to o wiele ciekawszy sposób rozpoczęcia i prowadzenia rozmowy niż taki bardzo ogólny poziom, w którym faceci pytają tyko, dlaczego ona lubi góry albo, że ma “ładne włosy”.

 • Zwykle takie ogólne wypowiedzi nie prowadzą ani do jakiejś emocjonalnej reakcji dziewczyny ani nawet ona często nie odpisze na pytanie, które przed chwilą zadał jej ktoś inny.
 • Jak urozmaicić pisanie do dziewczyny w Internecie?

  W ten sposób staraj się każdy temat urozmaicić i wywołać emocje, np. jeśli rozmawiacie o pracy, to spytaj, jaka jest jej wymarzona praca albo jaka była jej ulubiona praca dotychczas albo jaka była jej pierwsza praca.

  Poza tym pierwsze doświadczenia w życiu są ciekawym tematem do rozmowy.

  Analogicznie sam powinieneś potrafić od siebie opowiedzieć w interesujący sposób, jaka jest Twoja podróż marzeń, pierwsza praca w życiu czy ulubione wakacje, które najlepiej wspominasz.

  Staraj się wszystko, co zauważysz w niej i w rozmowie wykorzystać do kojarzenia kolejnych historii, np. dziewczyna ma zdjęcia z gry w siatkówkę albo z hula hopem,
  to nawiąż do tego własnym doświadczeniem na temat siatkówki itp.

  Jak pisać z dziewczyną, żeby ja poderwać i doprowadzić do spotkania

  jak pisać do dziewczyny żeby pragnęła się spotkać

 • Kluczowe w tym wszystkim jest zbudowanie konwersacji, emocji, zaufania, atrakcyjności, humoru, zabawy, wspólnych tematów, żeby dziewczyna miała jakiś powód do spotkania i nie miała obaw, że będzie drętwo, sztywno.
 • Próby umówienia się z kobietą bez zbudowania rozmowy, emocji, zainteresowania są pozbawione sensu zarówno przy podejściu twarzą w twarz, jak
  i w Internecie. Mało która dziewczyna zgodzi się na spotkanie z kompletnie nieznajomą osobą, z którą obawia się, że nie będzie miała żadnych wspólnych tematów i na spotkaniu będzie drętwo.

  Dlatego najpierw zarzuć haczyk i zbuduj kilka tematów, historii podczas pisania przez Internet, ale nie wyjawiaj od razu takich bardziej osobistych informacji, jak np. Twoje stanowisko w pracy, tylko podaj ogólnie branżę.

  Jak pisać do dziewczyny, żeby nie wyjawiać od razu wszystkiego o sobie

  Podobnie z podróżami zacznij od czegoś lekkiego i nie wyjawiaj od razu największych osiągnięć, jeśli nie jest to koniecznie, bo czasami np. dziewczyna też akurat była
  w odległym kraju, w którym Ty też byłeś i warto wtedy jednak poruszyć z nią ten temat, który macie wspólny (nie szukaj też wspólnych tematów na siłę – o nie traktowaniu niczego ekstremalnie był artykuł o flircie na siłę.

  Gdy po kilku tematach zauważysz, że dziewczyna wykazuje co raz większe zainteresowanie Twoją osobą, zadaje co raz więcej pytań na Twój temat, to po kilku takich seriach, w których oczywiście dasz jej takie odpowiedzi, żeby można było to jeszcze rozbudować na spotkaniu i tak też jej wtedy powiedz:

 • “Chętnie opowiem Ci o tym więcej na spotkaniu”.
 • jak zacząć pisanie z nieznajomą dziewczynąMożesz następnie umówić spotkanie bezpośrednio przez Internet bez pytania o nr telefonu, ponieważ wiele kobiet i mężczyzn obawia się podawać nr telefonu w Internecie
  i to jest normalne.

  Jak często pisać do dziewczyny przez Internet, żeby ją poderwać?

  Staraj się umówić to spotkanie optymalnie w ciągu jednego do dwóch czatów, trwających około 20-30 minut, ponieważ gdy zbyt długo będziesz pisał z dziewczyną, to zostaniesz tylko jej internetowym fanem i natkniesz się na wiele dziewczyn, które
  od początku chciały internetowego przyjaciela do pisania i nie chciały się spotykać albo trafisz na takie ultra nieufne, które potrzebują pisać 6 miesięcy i więcej zanim zdecydują się na spotkanie.

  Wszystko, co ponad te 2 około 20-30 minutowe czaty to już Twoja dobra wola, cierpliwość, wyrozumiałość i ryzyko straty czasu.

  Jeśli się wam tak świetnie pisze i widać jej zainteresowanie, ale odmówiła na Twoją propozycję spotkania (oczywiście miejsce, data, godzina zostały podane, polecam pełny program 12 randek, żeby nie wysypywać się na takich detalach), to możesz próbować z nią dalej pisać, żeby zbudować więcej zainteresowania i zaufania aż ona sama potem będzie sugerować spotkanie, o którym wcześniej wspominałeś.

  Co robić, gdy ona Ci powie, że chce jeszcze popisać?

 • Czasami ona sama Ci powie, że chciałaby się jeszcze trochę poznać zdalnie zanim się spotkacie (można wtedy zaproponować skype/video czat).
 • Jednak nie ma na to spotkanie żadnej gwarancji i równie dobrze ona nigdy nie będzie chciała się spotkać.
 • Trzeba potrafić oszacować ryzyko oraz, ile czasu jesteś w stanie dla niej zaryzykować (przy poznawaniu twarzą w twarz nie ma takich problemów).
 • Możesz pisać z taką dziewczyną co 2 dzień oprócz piątków i sobót, żeby nie pisać zbyt często, aby nie myślała, że nie masz życia towarzyskiego i tylko żyjesz od czatu do czatu.

  jak pisać do dziewczyny żeby ją poderwaćPoza tym sporo dziewczyn ma tyle wiadomości, że ciężko utrzymać ich uwagę na 2 dłuższe czaty, bo mają tyle okienek, nie wspominając o większej ilości, że generalnie takie pisanie z nieznajomą dziewczyną, żeby ja poderwać jest czasochłonne.

  O wiele bardziej rozwojowe jest zagadywanie do kobiet na żywo twarzą w twarz, ponieważ wtedy od razu macie jakieś pojęcie na temat energii danej osoby, sposobu wypowiedzi itd.
  a w Internecie nieraz inwestujecie dużo czasu w rozmowę, w te czaty, a na spotkaniu twarzą w twarz może nastąpić rozczarowanie.

  Czasami video czat może nieco ulepszyć ten proces, a najlepiej, jakby ludzie mieli na swoich profilach 60 sekundową prezentację, żeby było widać, jaką mają osobowość, energię, aurę, mowę ciała.

  Jakie przyjąć nastawienie do pisania z dziewczyną przez Internet?

  W każdym razie polecam traktować pisanie z nieznajomą dziewczyną przez Internet jako dodatek do pozostałych miejsc do poznawania kobiet oraz jako dodatek do nauki prowadzenia interesującej, emocjonującej rozmowy zapoznawczej z kobietą.

  Sporo przykładów interesujących rozmów otrzymasz w programie “100 Rozmów Audio
  z Kobietami”, które trwają średnio po ok. 10 minut każda i prezentują, jak rozkręcać rozmowę z nieznajomą dziewczyną, kojarzyć nowe tematy i pogłębiać znajomość, zaufanie, zainteresowanie, żeby nie miała obaw przed ponownym spotkaniem.

  Natomiast wcześniejsze materiały wyjaśniają przykłady prowadzenia interesującej rozmowy na przykładach na mapach myśli, jak “77 technik flirtu, humoru i prowadzenia rozmowy” oraz demonstracje rozmowy z dziewczynami na scenie w programie “Tranzycje, przejścia od zwykłej rozmowy do flirtu”.

  Mam nadzieję, że dzięki oryginalnemu stylowi rozmowy z kobietami będzie Ci o wiele łatwiej się odróżnić od pozostałych mężczyzn zarówno podczas pisania z nieznajomą dziewczyną w Internecie, jak i twarzą w twarz, ponieważ zasady atrakcyjności są
  w obydwu sytuacjach bardzo zbliżone lub takie same.

  Pozdrawiam,
  Paweł Grzywocz
  “Każdego dnia zrób jedną małą rzecz, której się boisz”
  “Zawsze pomyśl, co zrobiłby przeciętny facet, a później tego nie rób”
  “Zawsze inwestuj w rozmowę”
  “Bez prawdziwego zainteresowania kobiety nic nie może się zacząć ani trwać”
  “Do rozwodu wystarczy jeden toksyczny charakter”

  Jak zdobyć dziewczynę w 12 randek
  Jak utrzymać związek
  PewnoscSiebieW90Dni.pl
  77 Technik Flirtu
  Wolność od pornografii i masturbacji w 90 dni
  Najlepsze miejsce do poznawania kobiet
  100 Rozmów z Kobietami
  Jak-Zdobyc-Dziewczyne.pl/mapa-sukcesu

  Napisz w komentarzu, jak do tej pory próbowałeś oryginalnie zacząć pisanie z nieznajomą dziewczyną w Internecie i czy udało Ci się zbudować 2 dłuższe konwersacje, po których dziewczyna była chętna na spotkanie oraz do ilu dziewczyn musiałeś skomponować oryginalną wiadomość powitalną, żeby znaleźć takie, z którymi uda się dłużej popisać i spotkać. Ile czasu straciłeś na bezowocne pisanie, czyli relacja czysto internetowa?

  jak zdobyc dziewczyne w 12 randek


  Jeśli spodobał Ci się artykuł, to odbierz bezpłatny raport i zaawansowane porady mailowe:

  Twój email posłuży tylko i wyłącznie
  do komunikacji między nami.

  VN:F [1.9.20_1166]
  Oceń Proszę Wpis:
  Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
  Jak Pisać Do Dziewczyny - Jak Zacząć Pisanie z Nieznajomą Dziewczyną, Żeby Ją Poderwać Na Spotkaniu i Pragnęła Cię Co Raz Bardziej Poznać?, 3.7 out of 5 based on 3 ratings

  Podobne wpisy:

  Zostaw swój komentarz...

  { 14 comments… read them below or add one }

  Patryk August 12, 2020 at 12:37

  Cześć,
  Odpowiadając na Twoje pytanie polecił mi Ciebie mój przyjaciel, który chciał znaleźć żonę ale cały czas było coś nie tak, trafiał na nieodpowiednie osoby i zaczął szukać pomocy i trafił na Twoją stronę, wykupił kurs i to mu pomogło zmienić myślenie i wtedy znalazł dobrą żonę i są szczęśliwym małżeństwem . Ja jestem też w podobnej sytuacji bo też szukam spotykam się ze stwierdzeniem jesteś sympatyczny ale nie i nie wiem gdzie popełniam błąd. Dlatego zdecydowałem się na kurs aby nauczyć się rozmawiać z kobietami i zobaczyć gdzie popełniam błędy. Pozdrawiam

  Reply

  Paweł Grzywocz August 12, 2020 at 12:38

  Dzięki bardzo za odpowiedź i gratuluję dobrej decyzji. Pozdrów również kolegę ode mnie.

  Reply

  mackoo August 13, 2020 at 09:09

  “Generalnie odradzam pisania z dziewczynami przez Internet”

  Jak poznaje się młodszą dziewczynę to one lubią pisać z chłopakiem, te zainteresowane czesto jako pierwsze piszą.
  Popularne są teraz aplikacje randkowe, najpopularniejsza jest apka Tinder. Mnóstwo ludzi w dzisiejszych czasach poznaje się właśnie tam.
  Swoją drogą czy Tinder to nie jest aplikacja dla ludzi szukających szybkiego, przelotnego seksu? Bo tak się mówi.

  Reply

  Paweł Grzywocz August 13, 2020 at 09:15

  O odpisywaniu dziewczynom, które chcą ciągle pisać było tutaj i w kurach o prowadzeniu związku. A odnośnie portali, to każdy portal przechodzi takie fazy, że na początku jest nowy i ciekawy, a z czasem jest tam co raz więcej patologii i fałszywych kont lub osób, które szukają przelotnych znajomości. Czasami są tam też normalne osoby. Tak samo, jak na ulicy czy gdziekolwiek.

  Reply

  Ttttt August 13, 2020 at 12:59

  Znajomy który ma zbudowaną sylwetkę przez wiele lat treningu z ciężarem własnego ciała (teraz 5 razy w tygodniu po 2 godziny) i sam pracujący jako fotograf stwierdził że tinder to strata czasu;)

  Reply

  Zygmunt August 14, 2020 at 22:37

  Jak rozmawiać z dziewczyną o rzeczach na temat, których zbyt wiele nie mam do powiedzenia? Weźmy na przykład te wakacje, jeśli nie byłem nigdy na takich wakacjach z prawdziwego zdarzenia to czy w ogóle wtedy można zbudować jakąś sensowną rozmowę na dany temat?

  Reply

  Paweł Grzywocz August 15, 2020 at 09:38

  Tak, mnóstwo jest takich ćwiczeń i przykładów w “77 technik flirtu”, “Tranzycje” czy” 100 Rozmów Audio”. Sam nie mam pojęcia o wszystkim. Np. wczoraj rozmawiałem z jedną kobietą, która jeździ konno 4 razy w tygodniu. Nie mam pojęcia o tym, ale jak pomyślałem, to skojarzył mi się świetny film “War horse” i trochę też o treningach, kosztach, upadkach z konia, więc chwilę o tym pogadaliśmy. Inna powiedziała na początku rozmowy, że jest w szkole plastycznej i sporo lepią z gliny, o czym nie mam raczej pojęcia, ale skojarzyłem, że była taka scena w filmie “Dirty dancing”, a także za dzieciaka lubił się bawić plasteliną i lepić różne zwierzątka, bałwanki itp. Nie trzeba mieć doświadczenia wielkiego we wszystkim, żeby móc coś ciekawego opowiedzieć. To kwestia nauki opowiadania, skojarzeń i improwizacji.

  Reply

  L. August 15, 2020 at 15:37

  Ostatnio też jedna dziewczyna mi opowiadała, że jeździ konno, więc mnie się skojarzyło czy to prawda, że z koniem można nawiązać kontakt i relację taką jak np. z psem. Czy jak jeździ raz w tygodniu na tym samym koniu to czy koń ją rozpoznaje i po czym? ;) Następnie opowiadała, czego koń nie lubi (tego jak się stoi z tyłu) i ważne, jest jak się do niego podchodzi tzn. tak żeby widział i się nie bał (W sumie podobnie jak dziewczyna ;) Następnie pytałem czy konie mają imiona, bo np. czytałem książkę reportaż o wsi i tam opowiadali, że np. krowy mają imiona, a świnie nie. Na koniec był wątek o wiosce, czy była kiedyś na wakacjach na wsi, i czy miała kontakt ze świniami, bo podobno są lepiej się przyjaźnią z ludźmi niż psy ;) Idzie coś wyrzeźbić w rozmowie, nawet jak konia nie wiedziałem kilka lat na żywo.

  Reply

  Mateusz August 16, 2020 at 21:44

  Ostatnio na Facebooku w proponowanej liście znajomych zobaczyłem dziewczynę, która też tak jak ja ma 25 lat i ładnie rysuje portrety, bo wrzuca zdjęcia na Instagramie. To co mnie blokuje przez napisaniem pierwszej wiadomości jest to, że po pierwsze ta dziewczyna w tle na Facebooku ma zdjęcie z 2018 roku, na którym zaprezentowany jest zachód słońca nad jeziorem, jakby zdjęcie wykonane przez profesjonalnego fotografa (ale nie ma Copyright, ani żadnego podpisu), jest żółto-czerwone niebo, a rośliny, ławka i 2 osoby są ciemne (czarne). Tam na pewno jest jakaś dziewczyna i jakiś chłopak, ale nie wiem, czy siedzą obok siebie, czy się przytulają. Po drugie na Instagramie ona zrobiła portret jakiegoś chłopaka, który miała na aparacie telefonu. Ona ogólnie nie ma innych zdjęć na instagramie poza portretami zrobionymi ołówkiem. Dla mnie jest ładna, bo widziałem jej zdjęcia na Naszej Klasie jak miała 11 – 13 lat. Trzecią rzeczą, która blokuje mnie przed napisaniem to jest to, że ona ma w gronie znajomych tą samą koleżankę Karolinę, z którą chodziłem na pierwszy licencjat w latach 2014 – 2017 na Akademii Sztuki Wojennej. Chciałem podkreślić, że w latach 2014 – 2017 też nie miałem dziewczyny, byłem jak do dzisiaj spokojnego usposobienia, nie znałem się wtedy na żartach Karoliny (czyli wspólnej znajomej) i ogólnie nie wgłębiałem się wtedy w Twoje artykuły. Zauważyłem, że mają się ku sobie, znają się dobrze z liceum, chodziły na imprezy do klubów disco chyba czasami i teoretycznie mogą się ze sobą widywać albo pisać. Jak myślisz: Czy ta dziewczyna mogłaby w czasie, gdybym do niej napisał pierwszy na Instagramie odezwać się do tej Karoliny, podpytywać się (np. co to za gość, czy go znasz i czy jest normalny?) i w konsekwencji byłbym na straconej pozycji? Czy bardziej preferujesz zagadanie do zupełnie obcej dziewczyny, bez żadnych koneksji, bez wspólnych znajomych jeśli chodzi o Internet? Mam jeszcze 1 pytanie: Czy dziewczyna jak jest spoko, to przez internet od razu rzuca kawę na ławę, że ma chłopaka, czy może mnie wciągnąć w niebezpieczną grę online i w grę na 2 fronty?

  Reply

  Paweł Grzywocz August 16, 2020 at 21:51

  Nie da się zgadnąć, czy dziewczyna wypyta o Ciebie wspólną koleżankę czy nie wypyta. Takie pytania to do jasnowidza. Wiele dziewczyn szuka nowego chłopaka i się z nim spotyka zanim rzuci wcześniejszego chłopaka. Nie jest to uczciwe, ale jest to tak częste, że nie polecam w ogóle pytać, czy ma chłopaka, a jak już, to pytać, czy widzi się z nim za 5 lat i kiedy go rzuci oraz spotykać się z nią, tak jakby była wolna z paroma modyfikacjami, o czym jest raport “Jak traktować zajętą dziewczynę pdf”. Jeszcze nawet nie jedynym spotkaniu z nią nie byłeś, a już snujesz wizje o jakiejś grze na 2 fronty. Za daleko wybiegasz w przyszłość. Tak, przez Internet polecam po udanej rozmowie proponować termin, godzinę i miejsce spotkania. Tak, dziewczyny z reguły mówią, że mają chłopaka, a czasami nie mówią. Nie jest to istotne, tylko istotne są spotkania.

  Reply

  Truth August 17, 2020 at 16:46

  Podstawa to “podobanie się” i wygląd fizyczny inaczej prawie wszystko co powiesz będzie obracać na Twoją niekorzyść gdy cokolwiek powiesz Rozmowa + pewność siebie to jest “druga część” pierwszego wrażenia Bez podobania się/wyglądu zewnętrznego dyskusja jest bez znaczenia dyskusja bo dziewczyna będzie mieć wtedy spojrzenie na Was “1000ca facetów” których już widziała Drugie wrażenie to charakter i prowadzenie do związku Aha i dziewczyny jeśli nie zadają pytań, nie eskalują -> nie odpowiadają dwuznacznie to szkoda czasu bo do związku zmierza się wspólnie nie tylko facet ma ciągnąć sprawę i być jakimś liderem/dawcą emocji/energii/uwagi

  Z mojego doświadczenia pisanie/rozmowa ma do pewnego stopnia drugorzędne znaczenia bo dziewczyna interpretuje/odbiera informacje w zależności od tego jak się jej fizycznie podobacie I większe ma znaczenie sposób i otoczka wypowiedzi niż sama treść

  Reply

  Pablo August 21, 2021 at 19:29

  Fajny artykuł :) Opiszę troszkę moje doświadczenia z tinderem. Częściej można popisać z dziewczynami przeciętnymi. Te najładniejsze są zawalone “lajkami” i wiadomościami. Większość nie odpisuje, co byś nie wymyślił w wiadomości otwierającej. Takich wiadomości bez żadnej reakcji wysłałem bardzo dużo (dobry trening wyszukiwania ciekawych cech, detali, które możesz skomplementować lub o nie zahaczyć). Najlepiej działały właśnie te szczegóły np. świetnie dobrałaś oprawki okularów do koloru swoich oczu. Dziewczyna odpisała, że szukała ich przez tydzień w kilkunastu salonach optycznych. Ważna jest równowaga w pisaniu, często odpisują zdawkowo, krótko i zamykają temat. Więc takich monologów nie kontynuowałem. Często wymagają, żebyś siadł z telefonem na zawsze. Jak nie odpisujesz przez jeden dzień, to na kolejny już masz unmatch. Jak im się cokolwiek niespodoba w Twojej wypowiedzi, to żaden problem zakończyć rozmowę, bo już czekają następni, mają za duży wybór. Księżniczki potrzebujące adoracji i nieustannej atencji. Co piąta nie ma najnowszego iphona. No ale dobra, trafią się też od czasu do czasu normalne dziewczyny. Z którymi da się porozmawiać i umówić na spotkanie. Aczkolwiek dopiero na tych spotkaniach można się poznać i określić co z tego można zbudować. Zauważasz gesty, reakcje i różne sygnały. Ze zdjęć i po kilkudziesięciu minutach na chacie spodziewasz się kogoś innego, niż pojawia się na spotkaniu. Najczęściej jest to wielkie rozczarowanie. Podsumowując, można się trochę pobawić, ale trudno trafić na wartościową kobietę, której szukasz. Dużo lepiej próbować klasycznie, na żywo. Od razu wiesz o co chodzi, masz jej reakcje i wiele przydatnych sygnałów, dzięki którym wiesz jak kierować rozmowę. Nie czekasz, aż odpisze 5ciu innym, nie dowiesz się dopiero za 6 dni, że się nie spotkacie. Stracisz parę minut a nie parę dni, mając ją w “pamięci operacyjnej” bo wiesz, że jest taka gdzieś tam, 40 km dalej i może coś z tego będzie. Możesz więc tylko zyskać, bo masz możliwość oczarować ją swoją osobowością tu i teraz i zapiszesz się w jej pamięci jako pewny siebie facet z jajami, który nie bał się otworzyć do niej swojej parszywej gęby, czym od razu wybijasz się na tle tysięcy innych facetów. Napisać na tinderze może każdy. A odważyć się odezwać i zrobić to dobrze na żywo już nie.
  Zrobiłem eksperyment, mam bardzo ładną przyjaciółkę, która ma już męża i dzieci, poprosiłem ją, żeby pozwoliła mi założyć jej tindera. Laska jest prawdziwą rakietą, ale opis napisałem ja i był wartosciowy. Dodałem 7 zdjęć. Normalnych, bez negliżu :p W pierwszym dniu miała ponad 700 lajków i ponad 50 wiadomości. W drugim dniu lajki nie były już zliczane, bo przekroczyły 1000, wiadomości było już tak dużo, że ciężko było je zescrollować a co dopiero przeczytać! Gdyby chcieć na nie odpisać, trzeba było by zrezygnować z pracy. Nawet superlike się gubiły w takiej ilości. Wnioski proszę wyciągnąć indywidualnie :D

  Reply

  Pablo August 21, 2021 at 19:41

  Sorki za małą nieścisłość, mojej przyjaciółce założyłem badoo a nie tindera ????

  Reply

  Paweł Grzywocz August 21, 2021 at 21:01

  Dzięki bardzo za podzielenie się doświadczeniem. Potwierdzam, że tak to dokładnie wygląda i można to traktować jako dodatek do normalnego poznawania kobiet twarzą w twarz i sobie popisać w wolnym czasie można z 15 minut z jakąś dziewczyną, a nóż się uda coś podziałać. Najlepiej zrobić to tak, żeby wciągnąć ją w rozmowę na czacie na żywo tymi sposobami odróżniania się, humoru, odwracania ról, jak z tymi oprawkami i parę innych oryginalnych tematów, wspomnienia z dzieciństwa, pewność siebie, podróże, marzenia, “77 technik flirtu” itp. i po 15-20 minutach, jeśli idzie dobrze, to zaproponować inny komunikator, na którym się skontaktujecie, bo tutaj się zgubicie, np. facebook. I potem można przez facebooka zagadać w ten sam sposób i sprawdzić, jak zareaguje na termin spotkania, a jeśli nie będzie gotowa, to można sobie ustalić limit, że np. popiszę z nią kilka tygodni, co kilka dni i jak nie zacznie wykazywać gotowości na spotkanie, to trzeba uciąć, bo widocznie szukała fana. W każdym razie ze względu na zalew dziesiątek i setek nowych wiadomości, które otrzymują kobiety na portalach najlepiej jest po emocjonującej rozmowie na czacie na żywo przenieść relację na inne medium. Inaczej mamy jakieś 90% szans, że ona zgubi nasze kolejne wiadomości, nie ogarnie tego. Często też kobiety mają takie doświadczenie z portalami, że po kilku dnia przestają się tam udzielać, bo to nie do ogarnięcia.

  Reply

  Leave a Comment

  Previous post:

  Next post: